Uitslagenlijst 3e AVHorror Winterloop 2015/16

Sneek - Zondag 3 januari 2016

MAN, WINTERLOOP 8.9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yke Zoetendal
Joure
31:01
2
Willem de Boer
Exmorra
31:16
3
Douwe Yska
Nijland
31:27
4
Ynte Lemstra
Lemmer
31:44
5
Erik Bouma
IJlst
31:45
6
Wilko Bakker
Joure
32:24
7
Jasper Stein
Bussum
32:30
8
Jetze Genee
Makkum
32:51
9
Siep Nota
Sneek
32:54
10
Freek Jaarsma
makkum
33:24
11
Arjan Feenstra
Groningen
33:30
12
Freek Welbedacht
Groningen
34:17
13
Gerrit Kramer
Bolsward
34:33
14
Mike Hofstra
Sneek
34:38
15
Saco Bootsma
Workum
35:10
16
Siebolt Haijtema
Workum
35:11
17
Thijs Tuinstra
Hemelum
35:27
18
Jurjen Jagersma
Ijlst
35:48
19
Gerald Hoogeveen
Bolsward
35:56
20
Marco Boorsma
Sneek
36:39
21
Evert Westerhof
Sneek
36:41
22
Hein Keekstra
Bolsward
36:44
23
Daan Groen
Sneek
36:49
24
Herman Westerhuis
Tzum
36:54
25
Jeroen Tiesma
Bolsward
37:09
26
Dick Schuurman
Joure
37:13
27
Folkert Attema
St. Nicelaasga
37:15
28
Peter Hoekstra
IJlst
37:28
29
Mark Smit
Ijlst
37:38
30
Harmen de Hoop
Sneek
37:39
31
Gielt Algra
Heeg
37:47
32
Martijn Ruis
Sneek
37:50
33
Henk Ruiter
Sneek
38:06
34
Theo Boorsma
Sneek
38:06
35
Martin Dijkstra
Bolsward
38:06
36
Tjerk Bruinsma
Makkum
38:08
37
Martin Brouwer
Sneek
38:11
38
Johan de Witte
makkum
38:11
39
Reinier de Vries
Sneek
38:19
40
Jan van der Zee
Oosthem
38:27
41
Jelle Jagersam
Ijlst
38:31
42
Dennis Smit
Ijlst
38:32
43
Albert Rijpma
Sneek
38:34
44
Edwin Troost
Bolsward
38:37
45
Hans-Jan Jasper
Sneek
38:38
46
Folkert Jellesma
Ysbrechtem
38:40
47
Jan de Goot
Steenwijk
38:42
48
Luut de Jong
Woudsend
38:45
49
Beke Cnossen
Boazum
38:46
50
Peter Westerhof
Sneek
38:52
51
Murk Keekstra
Bolsward
39:02
52
Johan Wolthuizen
Sneek
39:04
53
Simon Speelman
Sneek
39:07
54
Sjoerd Kooistra
Loenga
39:08
55
Han Meij
Hemelum
39:12
56
Wibe Jan Elgersma
Harich
39:13
57
Wiebe Palstra
Bolsward
39:13
58
Jouke Hoekstra
IJlst
39:23
59
Klaas jan Wiersma
oppenhuizen
39:27
60
Fimme Jan van der Wal
Oudega Gaast Sleat
39:33
61
Luuk Naarding
Oosthem
39:38
62
Arjen de Jong
Heeg
39:38
63
Raymond Blaeser
Bolsward
39:45
64
Hendrie vd Werf
Bolsward
39:49
65
Arjen Nauta
Workum
39:50
66
D de Vlugt
Den Haag
39:51
67
Paul van der Zwan
Sneek
39:57
68
Patrick Boekema
Sneek
39:58
69
Ruben Oppenhuizen
Enschede
40:03
70
Arie Steneker
St. Nicolaasga
40:16
71
Johan Jorritsma
Sneek
40:20
72
Bouwe Bruinsma
Bolsward
40:31
73
Henk Reinderink
Bolsward
40:32
74
Nolle Lam
Elahuizen
40:33
75
Andrew Guest
Sneek
40:33
76
Rob Swart
Sneek
40:34
77
Riemer Haagsma
IJlst
40:35
78
Atze Merkus
Winsum
41:10
79
Jan Boonstra
Sneek
41:13
80
Nanne van der Veer
Elahuizen
41:17
81
Maarten Offinga
Workum
41:20
82
Sander Over
Sneek
41:21
83
Hessel Dijkstra
Ylst
41:26
84
Marcel Swart
Sneek
41:26
85
Arno van der Meulen
Sneek
41:27
86
André Siesling
Bolsward
41:34
87
Jacob Bakker
Sneek
41:35
88
Arnoud Koster
Sneek
41:37
89
Piet Boelens
Kollumerzwaag
41:39
90
Bas de Best
Sneek
41:41
91
Freark Kaspersma
Abbega
41:46
92
Martin Molenaar
Sneek
41:52
93
Peter de Haas
IJlst
41:54
94
Alwin Speelman
Sneek
41:55
95
Ysbrand Valkema
Ysbrechtum
41:58
96
Niels Dijkstra
Schoonoord
42:33
97
Eit Gaastra
Sneek
42:38
98
Bernard Dames
Sneek
42:39
99
Jetze Visser
Sneek
42:54
100
Cor de Hoop
Heeg
43:06
101
Huub Rommers
Sneek
43:09
102
John van de Wiel
Sneek
43:19
103
Symen van der Velde
Waaksens gem Litt
43:27
104
Anske Schotanus
Koudum
43:33
105
Jan Roelof Middeldorp
Sneek
43:35
106
Mart Meulman
Sneek
43:36
107
Tally Ho
Sneek
43:37
108
Hessel de Jong
Tirns
43:43
109
Auke van der Sluis
Sneek
43:43
110
Jeroen Ensing
Sneek
43:47
111
Jan Feenstra
Oudega gem Smallingerlnd
43:48
112
Ronald de Vries
Bolsward
43:57
113
Jelle Wolthuizen
Sneek
44:04
114
Wietse Jonker
Wommels
44:05
115
Leo van der Meulen
Sneek
44:09
116
Marsin van der Zee
Sneek
44:13
117
Frits van Erkelum
Folsgare
44:15
118
Dick Heppener
Bolsward
44:16
119
Peter Londema
Sneek
44:23
120
Henk Groen
Sneek
44:24
121
André Meijer
Sneek
44:29
122
Jouke van der Zwaag
Sneek
44:32
123
Jurjen van Terwisga
Sneek
44:43
124
Bert Rienstra
Sneek
44:45
125
Erwin IJntema
Joure
44:50
126
Gert-Jan Jorna
Bolsward
45:00
127
Joop Tromp
Nijland
45:03
128
Chris Vessies
Koudum
45:10
129
Anne Floris Bottema
Nijland
45:17
130
Domien Mulder
Sneek
45:29
131
Wim Kuipers
sneek
46:08
132
Sjack Jansma
Sneek
46:09
133
Eric Ringma
Sneek
46:31
134
Matthijs Beute
Sneek
46:32
135
Andre Jerusalem
Sneek
46:41
136
Arnoud Huisman
Sneek
46:44
137
Lieuwe van der Pol
Heeg
46:44
138
Ruud Heskes
Boazum
46:52
139
B Kouwenhhoven
jutrijp
47:05
140
Johan Adema
Sneek
47:14
141
Raimond Serra
Sneek
47:15
142
Durk Douma
Woudsend
47:18
143
Jitze Kuiper
Bolsward
47:19
144
Jaap Ypma
Hartwerd
47:25
145
Lolke Cnossen
Sneek
47:26
146
Bouwe Tichelaar
Bolsward
47:29
147
Koos Jaobsen
Sneek
47:35
148
Jan de Jong
Harlingen
47:39
149
Marco Ottens
Easterein
47:44
150
Gerben Brouwer
Sneek
47:46
151
Hendrik Sterk
Sneek
48:00
152
Sandaly Keita
Sneek
48:08
153
Raymond Beintema
Bolsward
48:13
154
Meinte Buwalda
Schettens
48:16
155
Peter Balk
Bolsward
48:20
156
Jos Doldersum
Sneek
48:21
157
Wabe Roskam
Easterlittens
48:26
158
Wieger Sinnema
Sneek
48:29
159
Jappie Wijnja
Scharsterbrug
48:30
160
Harrie Boonstra
Sneek
48:39
161
Douwe Koopmans
Ysbrechtum
48:39
162
Sytze de Witte
Sneek
48:42
163
Theo Weidenaar
Sneek
48:45
164
Age Meijer
Sneek
48:48
165
Yke Atsma
Bolsward
49:23
166
Dirk van Terwisga
Sneek
49:25
167
Hielke Osinga
koufurderige
49:27
168
Albert Jan van Houten
IJlst
49:31
169
Menno Roskam
IJlst
49:37
170
Jan Grasman
Workum
49:40
171
Anthoon Haagsma
Sneek
49:42
172
Gerrit Boorsma
Sneek
50:06
173
Edwin van der Veen
Sneek
50:07
174
Klaas Westra
Makkum
50:07
175
Wietze Nicolai
Sneek
50:12
176
Wim Haringsma
Balk
50:18
177
Bert de Vos
Sneek
50:27
178
Peter Ypma
Sneek
50:31
179
Joop Bosma
Sneek
50:56
180
Patrick Dijkhuizen
Sneek
51:10
181
Riekend Koopman
Bontebok
51:19
182
K Peereboom
Heerenveen
51:19
183
Eelco Fokkema
Sneek
52:40
184
Geert Patist
Sneek
52:40
185
Richard Bosma
Sneek
52:51
186
Auke Nijboer
Goenga
52:55
187
Tred van Elteren
Leeuwarden
53:29
188
Johan Zijlstra
Leeuwarden
53:29
189
Francisco Oosterbaan
Goenga
53:40
190
René Adema
Sneek
54:59
191
Vico de Bruijne
Sneek
55:12
192
Nils Kroon
Sneek
55:15
193
D J van der Veen
leeuwarden
57:33
194
Tonnie Bakker
Sneek
58:43
195
Rameu
Sneek
1:01:24
196
G Bloemhof
Nij Beets
1:02:59
VROUW, WINTERLOOP 8.9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Immy Kersbergen
Wommels
34:11
2
Regine Postma
St Nicolaasga
36:01
3
Ylona Kruis
Ysbrechtum
36:06
4
Renske de Vries
Sneek
38:00
5
Lisa van Dijk
Hattum
38:46
6
Liesbeth Steenbergen
sneek
38:57
7
Nynke Steigenga
Exmorra
40:07
8
Hella Yntema
Bolsward
40:30
9
Hester Groenveld
Bolsward
41:29
10
Wilma van der Wal
Joure
41:34
11
Ytsje Talsma-Kingma
Hilaard
41:41
12
Ingrid Dijkstra
IJsbrechtum
41:51
13
Saskia Smits
Jutrijp
42:56
14
Marije Steigenga
Wons
43:36
15
Hannemijn Meulman
Sneek
43:40
16
Wietske de Jong
joure
43:58
17
Nynke Nicolai
harlingen
44:14
18
Charlotte Tsang
Bolsward
44:24
19
Roelina Adema
Hommerts
44:26
20
Nelie Jasper
Sneek
44:29
21
Anita Bosma
Sneek
44:40
22
Alie Brouwer
Joure
45:00
23
Lucia van der Bijl
Bolsward
45:04
24
Theresia Offringa
Nijland
45:22
25
Lavina Wind
Sneek
45:23
26
Jacqueline Swart
Haskerhorne
45:35
27
Femke Hendriksma-Ozinga
Lemmer
45:50
28
Anneke Hillenaar
Sneek
46:03
29
Anita Bijker
Sneek
46:13
30
Tineke Bajema
Wommels
46:24
31
Karin Danhof
Jirnsum
46:41
32
Saakje Regnerus
Broeksterwald
46:49
33
S Louwsma
Wijnaldum
47:37
34
Gea Elgersma
Sneek
47:41
35
Frieda Wijnia
Joure
47:48
36
Antsje Smeding
Sint Nicolaasga
48:27
37
Klaske Portena
Sint Nicolaasga
48:27
38
Anja Hofstra
Witmarsum
48:28
39
Marijke van der Meer
Sneek
48:31
40
Mariëlle Scheltinga
Bolsward
48:33
41
Anja van der Molen
Sneek
48:37
42
Miriam Keuken
Sneek
48:46
43
Leny Visser
Sneek
48:50
44
Dorien Kooistra
Lytsewierrum
48:58
45
Thea Metz
Itenns
48:58
46
Anita Waiboer
Sneek
49:01
47
Geertje Nijholt
Joure
49:14
48
Liset Zwaan
Workum
49:21
49
Richtsje Samplonius
Sneek
49:29
50
Esther Sterk
Sneek
49:48
51
Chantal Grasman
Aldeboarn
49:48
52
Jolanda Oppenhuizen
Sneek
49:52
53
Rika de Boer
Sneek
49:52
54
Priscilla Feenstra
Sneek
50:04
55
Nelja Kaspersma
sneek
50:12
56
Dora Wijnja
Scharsterbrug
50:18
57
Windy Visser
Heeg
50:25
58
Ciska Sterk
Sneek
50:51
59
Kirsten van der Meer
Bolsward
51:00
60
Wietske Keulen
Sneek
51:13
61
Willy van Beek
Ysbrechtum
51:16
62
Jeltje Terwarda
Joure
51:22
63
Djuke Elzinga
Joure
51:35
64
Ciska Kroets
Witmarsum
51:49
65
Anneke Wiersma
Hommerts
51:50
66
Tietsje Abma-de Roos
Hommerts
51:51
67
Diny van der Veen
Bolsward
51:53
68
Annamarie de Boer
Woudsend
51:54
69
Anneke Ypma
Hartwerd
51:54
70
Houkje Heida
Sneek
52:11
71
Gea Akkerman
Sneek
52:13
72
Jetske Bilker
Achlum
52:31
73
Minke Oord
Joure
52:40
74
Irene Hooghiemstra
Workum
52:41
75
Irene van Elteren
leeuwarden
53:29
76
Henrieta Oosterbaan
Goenga
53:39
77
Rommy Wiersma-Kuiper
Bolsward
53:57
78
Clara de Boer
Bolsward
53:57
79
Annemat Lukkes
Sneek
53:58
80
Helga Wispelweij
Sneek
53:58
81
Janet Been
Sneek
53:58
82
Gea Jongsma
Scharnegoutum
54:01
83
Joke van Dijk
Bolsward
54:41
84
Anita Reus
Sneek
54:58
85
Marth Hoitema
Loenga
55:02
86
Wietske Hoitema
franeker
55:02
87
Sjoukje de Glee
Sneek
55:18
88
Alie Bruinsma
Sneek
55:20
89
Annelies Bleeker
Sneek
55:21
90
Petra Visser
Sneek
55:22
91
Aukje Ottens
Easterein
55:27
92
Pytsje Reinderink
Bolsward
55:54
93
Jantine de Boer
Bolsward
57:09
94
Esther Dijkstra
St. Nicolaasga
57:47
95
Sjoukje Sinnema
Werga
59:23
96
Lida van Sloten
hurdegarijp
59:23
97
Angela Klijnstra
Bolsward
59:38
98
Esther Hoekstra
Sneek
1:00:54
99
Joke Feenstra
Achlum
1:01:03
100
Annet de Bruijne
Sneek
1:01:23
101
Toriena van der Tuuk
Scharnegoutum
1:01:23
JPUPM, JEUGDLOOP 1.3 P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melle Bos
Bolsward
6:25
2
Jari Heppener
Bolsward
6:29
3
Naut Krikke
Sneek
6:31
4
Nick IJsbrandij
Sneek
7:24
5
Mariel Palstra
Workum
8:22
MPUPM, JEUGDLOOP 1.3 P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke Valkema
Ysbrechtum
7:35
2
Isa Krikke
Sneek
10:40
JPUPC, JEUGDLOOP 1.3 P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan Jaarsma
Makkum Fr
5:21
2
Swerre Zuurbier
sneek
5:58
3
Tim Krikke
Sneek
7:11
4
Tijs Vreeling
sneek
7:59
MPUPC, JEUGDLOOP 1.3 P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noa de Boer
Exmorra
5:28
2
Lieke Boonstra
Bolsward
5:52
3
Jara Heppener
Bolsward
6:33
4
Senna Wiersma
Bolsward
7:42
JPUPB, JEUGDLOOP 1.3 P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hessel Oswald
Harlingen
5:38
2
Jiri Heppener
Bolsward
5:39
3
Sander de Haan
Sneek
6:28
4
Jeroen Feenstra
sneek
6:31
MPUPB, JEUGDLOOP 1.3 P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anthe Troost
Bolsward
5:40
2
Noa IJsbrandij
Sneek
6:32
3
Jennisja Palstra
Workum
6:35
4
Milou Sieperda
bolsward
6:37
5
Marieke Jasper
Sneek
7:20
6
Meike Swart
Sneek
7:43
JPA1, JEUGDLOOP 1.3 P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timen de Boer
Wommels
5:34
2
Jan Pieter Kramer
Bolsward
5:39
3
Hidde Bos
Bolsward
5:50
MPA1, JEUGDLOOP 1.3 P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yara de Boer
Exmorra
5:15
2
Nynke Rijpsma
Kimswerd
6:03
3
Susan Breeuwsma
Sneek
6:35
4
Aniek Vreeling
sneek
6:58
5
Meike Rijpma
Sneek
8:15
JPA2, JEUGDLOOP 1.3 P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roel Troost
Bolsward
5:12
2
Sam vd Werf
Sneek
5:22
3
Jilke Oswald
Harlingen
5:34
4
Jurre Swart
Sneek
6:32
5
Mitchel Wiersma
Bolsward
6:35
6
Thijs Blaeser
Bolsward
6:51
MPA2, JEUGDLOOP 1.3 P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Jaarsma
Makkum Fr
5:09
2
Baudien Venema
Lillum
5:39
3
Yverna Zuurbier
sneek
5:42
4
Judith Jasper
Sneek
6:56
5
Iris Hoekstra
Hommerts
6:57
6
Noortje Sieperda
Bolsward
7:12
JJUND, JEUGDLOOP 1.3 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan van Lunzen
Franeker
4:48
2
Jelle Blaeser
Bolsward
5:24
3
Kars Zuurbier
Sneek
5:35
4
Teun van der Tuuk
Scharnegoutum
5:55
5
Fardau Hoekstra
IJlst
8:08
MJUND, JEUGDLOOP 1.3 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Suze de Vries
Sneek
5:11
2
Joukje Kramer
Bolsward
5:22
3
Tirza Boschma
IJlst
5:28
4
Tessa Jorritsma
sneek
5:56
5
Bethe Siemonsma
Sneek
5:57
6
Else de Boer
Wommels
6:17
7
Hieke Blaauw
Sneek
6:22
8
Marije Brouwer
Joure
6:28
9
Jildou de Bruijne
Sneek
6:38
10
Roos Brands
Scharnegoutum
7:09
JJUNC, JEUGDLOOP 1.3 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Foekema
Sneek
4:32
2
Fimme Busman
Sneek
5:24
3
Wander Slart
Sneek
5:32
4
Wessel de Vos
Sneek
5:48
MJUNC, JEUGDLOOP 1.3 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marije Troost
Bolsward
5:28
2
Michelle Hoekstra
Hommerts
5:58
3
Lianne de Bruijne
Sneek
6:37
4
Esmée Faber
Sneek
6:51
Opmerkingen over deze uitslag? Mail uilke@avhorror
Dank aan alle sponsors en vrijwilligers
Uitslagen.nl
03-01-2016 22:10