Uitslagenlijst Oudejaars Crossloop Vorden

Vorden - Woensdag 30 december 2015

5KMH, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Edwin Wissema
De Liemers
16:27
16:26
2
Jeffrey Vulink
Phoenix
17:43
17:41
3
Guus Beking
Hanzesport
17:48
17:48
4
Vincent ter Brake
Groenlo
18:09
18:08
5
Chris Henet
Bemmel
18:23
18:23
6
Dennis Weijers
Argo
18:49
18:47
7
Ruben Garretsen
Keijenborg
18:58
18:57
8
Jeroen Brummelman
Hengelo
19:05
19:03
9
Ronald de Bruin
Hanzesport
19:06
19:05
10
Christian van Haselen
Doetinchem
19:08
19:06
11
Ben van Ommen
Delden
19:29
19:28
12
Daan de Vries
Vorden
19:34
19:33
13
Leo Saalmink
Hanzesport
19:53
19:50
14
Dirk Schaars
Nijmegen
19:59
19:56
15
Ties Centen
Doetinchem
20:05
20:04
16
Marcel Jolink
Argo
20:14
20:12
17
Max de Vries
Vorden
20:17
20:15
18
Jonas Kooijman
Nijmegen
20:32
20:28
19
Stefan Scanu
Argo
20:40
20:35
20
Vincent Barink
Loopgroep Jan Strijker
20:44
20:40
21
Hendri Weenk
Borculo
20:59
20:58
22
Erik Souverein
Daventria
21:07
21:07
23
Michael Velthorst
Varsseveld
21:09
20:50
24
Andries Centen
Doetinchem
21:18
21:16
25
Michel Dunnebier
Zutphen
21:40
21:36
26
Tom Kooijman
Hanzesport
21:53
21:50
27
Tomas Senne
Loopgroep De Zandloper
21:55
21:53
28
Erik Rakitow
Vorden
22:23
22:21
29
Erik de Groot
Vorden
22:25
22:21
30
Koen Oosterhuis
Vorden
22:29
22:12
31
Henk Mengers
Loopgroep De Zandloper
22:31
22:28
32
Pieter Franssen
lochem
22:33
22:27
33
Stan Jansen
Zevenaar
22:41
22:35
34
Maurice Vos
Lichtenvoorde
22:47
22:45
35
Eddy Hertsenberg
Lochem
22:48
22:35
36
Adrien Althof
Vorden
22:52
22:50
37
Bas Oosterveld
Gorssel
22:53
22:34
38
Gydo Willemsen
Zwolle
22:54
22:47
39
Danyel Heinen
Aalten
23:08
23:05
40
Martijn van der Maas
Zutphen
23:11
22:50
41
Niels Bennink
Aalten
23:15
22:55
42
Wouter van Ditshuizen
Vorden
23:56
23:52
43
Rene van Eijden
Zelhem
24:07
23:49
44
Hugo Elkmans
Den Haag
24:15
24:08
45
Cesar Krijger
Teuge
24:18
23:52
46
Nico Hendriksen
Doetinchem
24:26
24:09
47
Milan Derksen
Almelo
24:49
24:40
48
Sander Peelen
Hengelo (gld)
24:53
24:39
49
Olaf Bekking
ARGO - Start to Run
24:56
24:47
50
Paul van Kalleveen
's-Gravenhage
25:05
24:55
51
Bram Renting
Gendringen
25:11
24:37
52
Geert Vlogman
Vorden
25:20
25:11
53
Bennie Hebbink
Loopgroep De Zandloper
25:31
25:09
54
Fokke Voerman
Vorden
25:32
25:10
55
Michel Braspenning
Koog aan de Zaan
25:47
25:37
56
Rudie Mombarg
Loopgroep De Zandloper
25:50
25:35
57
Rob Mombarg
Ruurlo
25:50
25:36
58
Ed van der Zwaan
Veluwe
25:54
25:49
59
Jeroen Achterkamp
Westervoort
25:57
25:37
60
Reinhard van Londen
Argo
25:57
25:35
61
Matthijs Derksen
Almelo
26:00
25:53
62
Jan Bruggink
Zeddam
26:00
25:46
63
Jaco van Kolthoorn
Borculo
26:03
25:40
64
Sil Garritsen
Argo
26:11
26:04
65
Tom Reinders
Lievelde
26:29
26:01
66
Axel Reinders
Lievelde
26:30
26:01
67
Erik Spijkerman
Zutphen
26:35
25:57
68
Macha Vervoort
Vorden
26:41
26:35
69
Herbert Jolink
Zutphen
26:42
26:33
70
Harry Korstee
Vorden
26:56
26:37
71
Erik vd Bers
Zelhem
27:09
26:56
72
Thijs Launspach
Haarlem
27:20
26:48
73
Max Blomsma
Warnsveld
27:26
27:04
74
Michiel Kooijman
Hanzesport
27:26
27:19
75
Pim Langeveld
Zutphen
27:30
27:11
76
Martin Doeve
Lochem
27:32
27:16
77
Henk Steintjes
Vorden
27:41
27:27
78
Chris Dijkstra
Zutphen
27:57
27:36
79
Silas Boer
Assen
28:06
27:37
80
Lenne Langeveld
Zutphen
28:13
27:54
81
Menno Goedhart
Westervoort
28:21
27:40
82
Bennie Wentink
Vorden
28:23
27:46
83
Ben Korenblik
Runners Vorden
28:52
28:49
84
Marcel Haverkamp
Argo
28:55
28:47
85
Marcel
zutphen
29:16
28:58
86
Rob van Wieringen
Warnsveld
29:18
29:01
87
Jan Menkhorst
Veldhoek
29:52
29:41
88
Joop ten Bohmer
Duiven
29:53
29:41
89
Arnoud Viersen
Vorden
29:54
29:30
90
Cristiaan ten Have
Zutphen
29:55
29:34
91
Michael Moeci
Zutphen
29:56
29:34
92
René van Buitenen
Lochem
29:58
29:34
93
Gert Besselink
DE LOPER
30:01
29:51
94
Tom Mengers
Loopgroep De Zandloper
30:22
30:12
95
Manuel Claassen
ARGO - Start to Run
30:37
30:03
96
Tijn Bergenhenegouwen
Vorden
30:40
30:36
97
Gijs van Ditshuizen
Vorden
30:42
30:38
98
Rene Gierkink
Lichtenvoorde
30:48
30:29
99
Marcel Wamelink
Aalten
31:01
30:26
100
Jaap Hesselink
Vorden
31:08
30:52
101
Gerry Eilers
Lochem
31:17
30:54
102
Michael Lommerdee
Westervoort
31:26
30:47
103
Jorn Koldenhof
Zutphen
31:28
30:46
104
Morris Rouwhorst
Borculo
31:47
31:32
105
Henk Meinsma
Doetinchem
31:58
31:12
106
Richard van Londen
Argo
32:05
32:00
107
Maarten van der Gaag
ARGO - Start to Run
32:08
31:30
108
Henny Rijnshoeven
ARGO - Start to Run
32:12
31:36
109
Haiko Arentz
Terborg
32:32
31:54
110
Lucas Moone
Doetinchem
32:57
32:50
111
Hugo Rouwhorst
Borculo
34:18
34:03
112
Pieter Divendal
Harfsen
34:22
33:46
113
Koos Rem
Vorden
34:27
33:44
114
Gert Catsburg
Almelo
35:03
34:28
115
Mathijs Bleumink
Ruurlo
35:19
34:36
116
Evert Thalen
Vorden
35:39
35:05
117
Derk Besselink
Vorden
37:16
37:09
118
Michel Roording
Wichmond
45:10
45:10
5KMD, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Linda Ooms
Veluwe
18:31
18:30
2
Sandra Ulle
Zaandam
21:05
21:03
3
Bo Meerbeek
Argo
21:42
21:40
4
Aniek Bloemendaal
Doesburg
22:17
22:16
5
Astrid Bosch
Hengelo
22:19
22:16
6
Anne-Hester Hettema
Arnhem
22:22
22:19
7
Wilma Fraas
Hanzesport
23:12
23:09
8
Maam de Ridder
Hanzesport
23:22
23:22
9
Judith Nijland
Zelhem
23:47
23:42
10
Annemieke Wijdieks
Hanzesport
25:03
24:59
11
Lisanne Hofman
Loopgroep De Zandloper
25:09
25:03
12
Chuesy Klein
Vorden
25:23
25:20
13
Linde van Tienen
Haarlem
25:32
24:59
14
Marieke Wassink
ARGO - Start to Run
25:38
25:21
15
Miranda Eekelder
Ruurlo
25:56
25:48
16
Elze Roes
Zeddam
26:11
26:03
17
Anique Snelder
Hanzesport
26:13
26:07
18
Floor de Ridder
Zutphen
26:15
26:13
19
Vera Achterkamp
Westervoort
26:21
26:13
20
Natalie Jaspers
Hummelo
26:37
26:32
21
Alexandra Nieuwenhuis
Koog aan de Zaan
26:41
26:31
22
Marian Arentsen
Loopgroep De Zandloper
26:42
26:31
23
Miranda Broekhuis
Zutphen
26:52
26:33
24
Dagmar Kleinjan
assen
27:05
26:37
25
Sascha Catsburg
Almelo
27:05
26:37
26
Daphne Goossens
Borculo
27:08
26:57
27
Esther Voortman-Everts
Loopgroep De Zandloper
27:28
27:12
28
Saskia Gudde
Vorden
27:33
27:05
29
Roos Kamphuis
Doetinchem
27:33
27:15
30
Sam Rakitow
Vorden
27:45
27:42
31
Ellen van Driest
Hengelo Gld
27:49
27:37
32
Sophie Hulsman
Loopgroep De Zandloper
27:50
27:38
33
Bernadette Roekevis
Lochem
27:56
27:50
34
Susan van der Zouw
Vorden
28:04
27:51
35
Dorien Bosch
hengelo
28:14
28:04
36
Sabine Bomers
Enter
28:16
27:53
37
Helga van Londen
Argo
28:23
28:19
38
Marijn Bontje
Vorden
28:23
28:20
39
Marion van Ditshuizen
Vorden
28:25
28:20
40
Esther Overmars
Warnsveld
28:49
28:07
41
Sanne Vredegoor
Doetinchem
28:50
28:25
42
Marijke Hengeveld
Loopgroep De Zandloper
28:57
28:46
43
Gerrie Visschers
Loopgroep De Zandloper
28:59
28:47
44
Merel Schorn
Gelre
29:00
28:51
45
Lisa Westerlaken
Gelre
29:00
28:51
46
Beau de Feiter
Doetinchem
29:16
29:07
47
Diana Vredegoor
Runners Vorden
29:16
28:52
48
Hester de Feiter
Argo
29:16
29:08
49
Luna Gloudemans
Warnsveld
29:17
28:34
50
Renate Rouwenhorst
Silvolde
29:23
29:03
51
Carolien van der Maas
zutphen
29:23
29:05
52
Marjo prigge-van der Lind
Teuge
29:34
29:07
53
Marieke Brugman
Borculo
29:34
28:54
54
Carolien Schuttevaar
Varsseveld
29:34
29:11
55
Ismy Bolder
Argo
29:42
29:12
56
Jacquelien Deijk
Runners Vorden
29:43
29:19
57
Petra Boesveld
Zelhem
29:44
29:35
58
Wilma Wolters
Vorden
29:54
29:41
59
Irsa Gloudemans
Warnsveld
30:01
29:18
60
Syll Pelgrom
Drempt
30:03
29:36
61
Martine Menkhorst
Loopgroep De Zandloper
30:23
30:11
62
Jara Gloudemans
Warnsveld
30:44
30:01
63
Wendy Golstein
Vorden
30:46
30:26
64
Sabine Gries
Zeddam
30:52
30:38
65
Gerdien Hesselink
Vorden
31:04
30:49
66
Arlette Oosterhuis
Vorden
31:09
30:48
67
Tess Hartogh Heys
Lillehamer
31:11
30:43
68
Susanne Basten
ARGO - Start to Run
31:20
31:04
69
Karen Janssen
Eefde
31:24
30:44
70
Eva Hendriksen
ARGO - Start to Run
31:25
31:09
71
Sabine Wilgenhof
Vorden
31:30
31:10
72
Karin Koldenhof-Put
Zutphen
31:31
30:50
73
Karin Roes
Breedenbroek
31:33
31:10
74
Mini Looman
ARGO - Start to Run
31:42
31:25
75
Rianne van Dijk
Fastfoot
31:42
31:12
76
Michelle Halfman
Loopgroep De Zandloper
31:44
31:11
77
Jildon Olthof
Ruurlo
31:48
31:13
78
Esther Hebing
Doetinchem
31:52
31:48
79
Miranda van de Bunte
Teuge
31:52
31:26
80
Marja De Kleijn
Warnsveld
31:55
31:31
81
Carmen Seesing
Hengelo Gld
31:56
31:17
82
Catrien Wientjes
Zutphen
31:56
31:33
83
Carlijn Keizer
Argo
31:58
31:29
84
Dineke Pelgrom
Drempt
32:01
31:35
85
Jolande Wentink
Vorden
32:03
31:40
86
Nanne van Bekkum
Westervoort
32:08
31:28
87
Nathalie Boxtart
Lillehamer
32:09
31:32
88
Mieke Wamelink
Aalten
32:15
31:39
89
Esther Kruese
Ulft
32:15
31:41
90
Monique Smeijers
Vorden
32:18
31:46
91
Jacquelien Kreunen
Hengelo Gld
32:25
32:07
92
Susan Vriezen
Varsseveld
32:25
32:20
93
Lianne Catsburg
Almelo
32:28
31:51
94
Christel Arentz
Argo
32:32
31:54
95
Gea Meppelink
Borculo
32:36
31:52
96
Chantal Surink
Vorden
32:57
32:33
97
Esther Bulten
Sinderen
33:01
32:55
98
Marlies Ambergen
Eindhoven
33:06
32:29
99
Thea van Dijk
Argo
33:08
32:45
100
Jenneken vd Steen
Argo
33:12
32:45
101
Susan Beijer
ARGO - Start to Run
33:12
32:45
102
Tanja Ooms- Heezen
Doetinchem
33:13
32:39
103
Isabelle Heurnink
Zelhem
33:16
33:00
104
Julia de Gooijer
Vorden
33:22
32:39
105
Elodie Stokman
Hengelo Gld
33:23
33:09
106
Margo Icking
AVA '70
33:25
32:50
107
Marjolijn de Kreij
Vorden
33:27
32:48
108
Willy de Kreij
Zutphen
33:29
32:48
109
Carole Vendrig
Loopgroep De Zandloper
33:29
32:58
110
Kim Veldhorst
Doetinchem
33:30
33:05
111
Renate Rouwenhorst
Vorden
33:34
32:48
112
Sigrid Bremer
Fastfoot
33:40
33:13
113
Cora van Senten
Waterland
34:15
33:39
114
Lianne Janssen
Duiven
34:41
34:34
115
Mintje Thijssen
Fastfoot
34:42
34:13
116
Liesbeth Meek
ARGO - Start to Run
34:42
34:10
117
Katja Heezen
Lichtenvoorde
34:44
34:09
118
Erica Smeitink
Argo
34:54
34:16
119
Renate Walgemoet
Vorden
34:57
34:38
120
Nanne Catsburg
Almelo
35:01
34:31
121
Gerdien Ligterink
Vorden
35:03
34:44
122
Marlieke Ruissaard
Doetinchem
35:04
34:38
123
Ati Beunk
Hengelo gld.
35:04
34:38
124
Evelien Jansen
Argo
35:09
34:41
125
Jolanda Meerbeek
Ruurlo
35:10
34:27
126
Wilma Arink
Ruurlo
35:11
34:27
127
Manon Haarlink
Lichtenvoorde
35:13
34:38
128
Marian Janssen-Ooijman
ARGO - Start to Run
35:18
34:48
129
Jacqueline Boldek
Argo
35:30
34:59
130
Nicol Oonk
Loopgroep De Zandloper
35:35
35:01
131
Miranda Remmelink
Loopgroep De Zandloper
35:35
35:03
132
Stefania Papaccioli
Amsterdam
35:47
35:42
133
Ineke Wensink
ARGO - Start to Run
35:57
35:28
134
Maria Hofstede
Argo
36:07
35:46
135
Caroline Ehrenhard
Warnsveld
36:08
35:27
136
Annete Rietman
ARGO - Start to Run
36:09
35:36
137
Marieke Bluemer
ARGO - Start to Run
36:16
35:46
138
Marian Waanders
Zutphen
36:22
35:43
139
Annet Buisman
Borculo
36:41
36:30
140
Josine Groen
Doetinchem
36:57
36:28
141
Angelique Mollinga
ARGO - Start to Run
37:11
36:38
142
Marie de Gooijer
Vorden
37:17
36:33
143
Jarien van Dort
Hengelo Gld
37:18
36:45
144
Iris Jonker
ARGO - Start to Run
37:24
36:53
145
Fleur Kleinpenning
Doetinchem
37:31
36:45
146
Ariët Rouwhorst
Borculo
37:43
37:28
147
Annemiek Wien-Neervoort
ARGO - Start to Run
38:17
37:45
148
Eggie Tijsse Klasen
Zeddam
38:22
37:36
149
Martine Koenders
Eefde
38:41
38:19
150
Heleen van Alteren-Vlinen
Zutphen
39:08
38:36
151
Edith Garritsen Mullink
Vorden
39:18
38:33
152
Elmy Tangelder
Argo
39:41
39:04
153
Groot jebbink Antoinette
Zutphen
40:43
40:17
154
Groot jebbink Melanie
Zutphen
40:43
40:17
155
Frederiks Dinie
Warnsveld
40:46
40:19
156
Bianca Wolters
Laren Gld
41:27
40:45
157
Eline Veldhuizen
ARGO - Start to Run
42:30
42:03
158
Saskia Poelman
Doetinchem
42:37
42:28
159
Bianca Zaalmink
ARGO - Start to Run
45:52
45:23
10KMH, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jamal Hlal
Argo
35:52
35:52
2
Björn Demkes
AVA '70
36:58
36:58
3
Maikel van Gemert
Haag Atletiek
37:49
37:47
4
Mark Groeneweg
Dieren
39:58
39:58
5
Jasper Goedhart
Arnhem
40:53
40:53
6
Gerard Markvoort
Ruurlo
41:27
41:23
7
Wouter Ribbink
Loopgroep Jan Strijker
41:37
41:36
8
Hans Blankestijn
Daventria
42:12
42:10
9
Edwin Ruumpol
Borculo
42:38
42:37
10
Ruud van Gorkum
Oisterwijk
42:57
42:56
11
Bas Goossens
Borculo
43:37
43:37
12
Jeroen Abbink
Neede
43:57
43:50
13
Steven den Besten
Vorden
43:57
43:51
14
Theo van Bergen
Argo
44:24
44:20
15
Henk Nijland
zelhem
44:29
44:25
16
Rohalt Bergsma
Lochem
44:45
44:42
17
Bas Cruijsen
Vorden
45:20
45:20
18
Harry Klein Brinke
Wichmond
45:24
45:22
19
Robert Ruiterkamp
Vorden
45:31
45:26
20
Erwin Tuitert
Hanzesport
45:43
45:35
21
Ton Eikmans
Velp
46:17
46:13
22
Eeuwe Schot
Groningen Atletiek
46:41
46:39
23
Nick Horst
Zutphen
46:42
46:33
24
Henk Visser
Argo
46:48
46:40
25
Henk Bruggeman
DE LOPER
48:08
48:07
26
Ben van der Heide
Argo
48:12
48:07
27
Ruud van Bekkum
Westervoort
48:18
48:13
28
Guido Pietersma
Hanzesport
48:22
48:18
29
Pino Bruna
Zutphen
48:26
48:16
30
Michel Peters
Zutphen
48:40
48:35
31
Rob Helming
Gaanderen
48:43
48:41
32
Ivar Schenk
zutphen
48:44
48:32
33
John Krabbenborg
Zieuwent
48:48
48:40
34
Pieter Waardenburg
Hanzesport
49:09
49:00
35
Gerbrand Altena
Zutphen
49:14
49:09
36
Erik m van Veller
warnsveld
49:20
48:57
37
Rick Gal
Zutphen
49:32
49:23
38
Joop Bosma
Wenum Wiesel
50:02
49:56
39
Pedro Bomers
Enter
50:18
50:07
40
Timme Koster
Vorden
50:19
50:16
41
Richard Vels
Argo
50:25
50:13
42
Martijn Balster
's-Gravenhage
50:41
50:31
43
Dico Oprel
Hanzesport
50:50
50:41
44
Sebastiaan Hamer
Vorden
50:53
50:52
45
Gerrit Duits
Apeldoorn
50:58
50:56
46
Vincent Beunk
Lichtenvoorde
51:01
51:00
47
Wieke Beunk
Beltrum
51:02
50:52
48
Tijs Hontelez
Loenen Gld
51:09
50:49
49
Patrick Lokhorst
Hanzesport
51:18
51:10
50
Maarten Keijzer
Zutphen
51:19
50:56
51
Daniel Knuttel
Hanzesport
51:33
51:19
52
Askold Huidink
Vorden
51:50
51:33
53
Kees ter Brugge
Zenderen
52:04
51:29
54
Ben Haarhuis
Geesteren
52:14
52:09
55
Millo van der Logt
vorden
52:14
51:57
56
Derk ter Horst
Loopgroep De Zandloper
52:23
52:12
57
Niek Kosse
Vorden
52:24
52:06
58
Anton de Mes
Amsterdam
52:25
52:13
59
Harrie Jansen
Wehl
52:38
52:26
60
Ronald van Kootwijk
Lochem
52:43
52:31
61
Jeroen Hermanns
Doetinchem
53:09
52:50
62
Benno Aalderink
Neede
53:10
53:05
63
Albert de Haan
Vorden
53:27
53:21
64
Erik Lommerde
Westervoort
53:31
53:25
65
Bas Kniest
Zwolle
53:37
53:22
66
Hans Rouwenhorst
Vorden
53:50
53:44
67
Richard Hop
Baarn
53:59
53:45
68
Erik Nolten
Warnsveld
54:22
53:59
69
Jos van Beusekom
Duiven
54:33
54:14
70
Danny Klein
Doetinchem
54:37
54:23
71
Gerjo Lourens
Doetinchem
54:49
54:41
72
Stan Gloudemans
Warnsveld
55:05
54:59
73
Harrie Janssen
Beltrum
55:29
55:16
74
Bert Holewijk
Zutphen
55:40
55:18
75
Stephane Ramuzet
Hanzesport
55:49
55:30
76
PM Smit
Vorden
55:54
55:30
77
Henk Waanders
Zutphen
55:59
55:34
78
Reinier Bulten
Doetinchem
56:03
55:58
79
Dennis Wentink
Loopgroep De Zandloper
56:07
55:52
80
Teun van der Brug
Zutphen
56:32
56:04
81
Arno Schoenaker
Doetinchem
56:40
56:27
82
Freddy Golstein
Vorden
56:40
56:14
83
Nick Nijkamp
Doetinchem
56:48
56:29
84
Jan Kolthof
Aalten
56:50
56:37
85
Evert van de Krol
Doetinchem
57:03
56:44
86
Robert Markerink
Lochem
57:06
56:52
87
Rudy Cornegoor
Vorden
57:07
56:44
88
Alex Dijk
Zutphen
58:20
57:51
89
Daan Schimmel
Eefde
58:22
58:11
90
Robert van Dijk
Vorden
58:31
58:03
91
Henk Kamphuis
Hanzesport
58:52
58:43
92
Gert Donderwinkel
Brummen
59:04
58:46
93
Henk Sonderen
Borculo
59:20
58:54
94
Rober Dijkhuizen
Doetinchem
59:23
59:04
95
Gerhard Gilbers
Varsseveld
1:00:52
1:00:32
96
Henk Hop
Hanzesport
1:01:41
1:01:27
97
Jeroen Vermeij
Hanzesport
1:01:48
1:01:33
98
Erwin Derksen
Almelo
1:02:24
1:02:09
99
Rob Jensen
Duiven
1:02:28
1:02:08
100
Ap Ruiterkamp
Warnsveld
1:02:34
1:02:06
101
Gerrit Jansen
Zutphen
1:02:41
1:02:23
102
Ron Beumer
Laren Gld
1:02:54
1:02:47
103
Appie Hissink
Warnsveld
1:03:43
1:03:16
104
Wim Ruiterkamp
Runners Vorden
1:05:42
1:05:21
105
Jan Legtenberg
Vorden
1:06:06
1:05:50
106
Robin Verhoek
Deventer
1:08:35
1:08:10
107
John Immink
Sport 88
1:09:24
1:08:59
10KMD, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Katja Demkes
AVA '70
43:15
43:14
2
Naomi van Hierden
Argo
45:57
45:56
3
Dorothé Vrieze
Triathlon
46:01
45:59
4
Kirsten Waanders
Zutphen
46:22
46:22
5
Els Berenpas
Vorden
47:46
47:45
6
Liisa Kok
Haag Atletiek
48:26
48:24
7
Meriel Alfrink Hendriks
Zutphen
48:40
48:37
8
Anita Stoorvogel
DE LOPER
49:36
49:33
9
Anne Oltvoort
Borculo
50:19
50:17
10
Marion Beunk
Ruurlo
51:02
50:53
11
Marieke Tuinman
Vorden
51:07
51:06
12
Desiree Ebbers
Argo
51:12
51:09
13
Marian van Hilst
Steenderen
51:18
51:16
14
Claudia Borgijink
Borculo
51:49
51:33
15
Jet Wolbrink
Argo
52:38
52:27
16
Marinda Gores
Loopgroep Jan Strijker
52:39
52:29
17
Annelies Wesselink
Zelhem
53:30
53:19
18
Viola Hamer
Loenen Gld
53:45
53:29
19
Nancy Achterkamp
Westervoort
54:43
54:23
20
Jokelien Beunk
Argo
54:56
54:40
21
Jolanda Wissels
Argo
54:56
54:40
22
Marijke Kroon
Vinkeveen
54:59
54:56
23
Indra Overmars
Zutphen
55:05
55:00
24
Henriette Bussink
Zelhem
55:20
55:08
25
Irma Kaal
Apeldoorn
55:21
55:14
26
Linda Nab
Utrecht
55:49
55:32
27
Jacolien Vukkink-Harbers
Teuge
56:04
55:50
28
Ellen Mölders
Lichtenvoorde
56:22
56:13
29
Ienske Smeerdijk
Warnsveld
56:32
56:28
30
Naomi Gradussen
Zutphen
57:11
56:47
31
Mariël Altena
Zutphen
57:11
56:47
32
Griet Blankestijn
Daventria
57:12
56:57
33
Sippy van der Meer
Groningen
57:56
57:46
34
Christel Bouwmeester
Ruurlo
57:56
57:40
35
Brigitte van Mierlo
DE LOPER
57:58
57:43
36
Birgitte Schruijer
Argo
58:24
58:13
37
Ingrid van der Linden
Vorden
58:34
58:07
38
Marijke Schaapman
Argo
58:55
58:37
39
Heidi Rouwhorst
Zieuwent
59:23
59:15
40
Angelique Aarsen
Hanzesport
59:24
59:06
41
Kirsten Wenting
Argo
59:32
59:19
42
Esra Schimmel
Arnhem
59:35
59:25
43
Wendy Waalderbos
Zieuwent
59:41
59:34
44
Tjabbes - van der Gaag
Berkel en Rodenrijs
59:52
59:32
45
Anne Mombarg
Marienvelde
1:00:24
1:00:16
46
Anne-Marie Maalderink
Hengelo G
1:00:40
1:00:18
47
Rianda Krol
Argo
1:01:03
1:00:46
48
Lucie Janson
Argo
1:01:04
1:00:47
49
Jacbien ter Brugge
Zenderen
1:01:12
1:00:37
50
Sandra ter Brugge
Zenderen
1:01:22
1:00:45
51
Sandra Kamel
Beltrum
1:01:25
1:01:15
52
Amanda Wormgoor
Neede
1:01:26
1:01:01
53
Sanne hesselink
Zwolle
1:01:26
1:01:01
54
Marije Heijink
Amsterdam
1:01:41
1:01:10
55
Wendy Grave
Neede
1:02:31
1:02:10
56
Sandra Lommerde
Westervoort
1:02:42
1:02:28
57
Katja Dijkhuizen
Argo
1:02:50
1:02:31
58
Babs Schippers
Hanzesport
1:03:14
1:02:57
59
Inge de Wit
De Liemers
1:03:36
1:03:07
60
Machteld Jansen
Wichmond
1:03:40
1:03:11
61
Bartha Pluim
Tonden
1:05:44
1:05:28
62
Carlijn Heijink
Nijmegen
1:06:24
1:05:53
63
Angela Giezen
Doesburg
1:07:21
1:07:06
64
Monique Mentink
Fastfoot
1:07:26
1:07:05
65
Okkelien Molema
Brummen
1:08:22
1:07:53
66
Ailsa Michiels
Dutch Runners
1:08:29
1:08:02
67
Hetty Kroese
Fastfoot
1:08:36
1:08:13
68
Annelies Rinders
Runners Vorden
1:09:22
1:08:54
69
Kathleen Willemsens
Zutphen
1:09:27
1:08:56
70
V Vossalt
Nijmegen
1:09:33
1:09:02
71
Heleen Hurk
Duiven
1:10:24
1:10:02
72
Els Kooi
Duiven
1:18:35
1:18:14
15KMH, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Remi Rondeel
Argo
53:50
53:49
2
David Klein
Vorden
56:05
56:05
3
Rémy Brunsveld
Barchem
56:25
56:23
4
Danny Paalman
Holten
56:38
56:37
5
Jorik Huizinga
Loopgroep Aart Stigter
57:51
57:49
6
Melchior van de Pol
AV '34
58:21
58:21
7
Adriaan van den Eelaart
Daventria
1:01:21
1:01:19
8
Wim van Hilst
Steenderen
1:01:36
1:01:34
9
Bram Vrieze
Lichtenvoorde
1:02:11
1:02:08
10
Ardjan de Groot
Lochem
1:02:16
1:02:14
11
Maarten van Leeningen
Hanzesport
1:03:22
1:03:20
12
Roedi ter Bals
Neede
1:03:24
1:03:21
13
Johan Pijpers
Hanzesport
1:03:35
1:03:33
14
Emiel Huizinga
Almen
1:04:02
1:03:59
15
Gerrit Valkeman
Hanzesport
1:05:48
1:05:43
16
Robert Krikke
Neede
1:06:24
1:06:08
17
Eric Bouwmeester
Dutch Runners
1:06:37
1:06:33
18
Johan van der Pijl
Zutphen
1:06:46
1:06:27
19
Willem Schreurs
Lochem
1:06:53
1:06:51
20
Bram Ottenhof
Arnhem
1:07:00
1:06:59
21
René Goorman
Laren Gld
1:07:04
1:06:55
22
Wouter Rouwhorst
Borculo
1:07:17
1:07:12
23
Bart van Ballegooij
Zutphen
1:07:32
1:07:12
24
Raymond Bouwman
Fastfoot
1:08:13
1:08:10
25
Mike Timmer
Argo
1:08:18
1:07:56
26
Ronald Kuyper
Vorden
1:08:33
1:08:16
27
Wynand Willemsen
Steenderen
1:09:07
1:08:44
28
Mark Pantus
Apeldoorn
1:09:09
1:09:07
29
Sjoerd Fijnje
Hanzesport
1:09:13
1:09:05
30
Henri ter Hofte
Gelre
1:09:13
1:09:02
31
Hermi van Egteren
Zelhem
1:09:23
1:09:18
32
Kees Koren
Hanzesport
1:09:29
1:09:17
33
Lucas Harbers
Teuge
1:09:32
1:09:30
34
Gerrit Koopman
Zutphen
1:09:41
1:09:30
35
Gerrit van Zuilekom
Lochem
1:09:55
1:09:46
36
Wim Roosendaal
loil
1:09:57
1:09:51
37
Otto Zeijpveld
Lochem
1:10:16
1:10:07
38
Stef van der Zee
Eefde
1:10:40
1:10:33
39
Martin Scheers
Wehl
1:10:45
1:10:38
40
Jan willem Jonkers
Hanzesport
1:10:46
1:10:34
41
Rick Moezelaar
Ruurlo
1:11:07
1:11:01
42
Harry Jager
Hanzesport
1:11:09
1:10:58
43
Vincent Messing
Varsseveld
1:11:10
1:11:03
44
Rob Wagenvoort
Halle
1:11:12
1:10:57
45
Karel Kok
Social Mile
1:11:51
1:11:42
46
Arnoud Brink
Hanzesport
1:11:53
1:11:39
47
Wouter Eenink
Halle
1:11:55
1:11:39
48
Tommy Gotink
Ruurlo
1:12:03
1:11:57
49
Hans Bosch
Gelre
1:12:36
1:12:26
50
René Verkade
Maassluis
1:12:59
1:12:46
51
Berry Turk
Loopgroep Jan Strijker
1:13:03
1:12:55
52
Mark Meinema
Argo
1:13:04
1:12:41
53
Mark Schultze
Doesburg
1:13:11
1:13:03
54
Leon Marchal
Hanzesport
1:13:19
1:13:16
55
Ivo Knikkink
Varsseveld
1:13:25
1:13:19
56
Ronald van de Beeten
zelhem
1:13:26
1:13:20
57
André Stam
Raalte
1:13:44
1:13:32
58
Michiel Gudde
Amsterdam
1:14:00
1:13:42
59
Robert Landman
Hanzesport
1:14:08
1:13:55
60
Hans Berendsen
Argo
1:14:21
1:14:08
61
Remco Post
Zutphen
1:15:03
1:14:53
62
Jos Gerritsen
Vorden
1:15:08
1:14:56
63
Hans Theunissen
Arnhem
1:15:16
1:15:08
64
Rob Ottervanger
Argo
1:15:17
1:14:55
65
Rob ten Pas
amsterdam
1:15:22
1:15:13
66
Chris Hendriks
Lochem
1:15:27
1:15:22
67
Jeroen Dijkstra
Gelre
1:15:55
1:15:44
68
Koen Vengeel
Hanzesport
1:16:05
1:16:01
69
Johnny Geurkink
Hengelo Gld
1:16:47
1:16:31
70
Bert Muurman
Veendam
1:17:02
1:16:41
71
Wim Jutten
Warnsveld
1:17:42
1:17:38
72
Dirk Werkman
Lochem
1:17:42
1:17:26
73
Cor Eckers
Hanzesport
1:17:50
1:17:34
74
Gerti van Hal
Doetinchem
1:18:27
1:18:14
75
Christophe Laval
Behoust
1:18:39
1:18:21
76
Henrie Drenthel
AVA '70
1:18:41
1:18:27
77
Tom Garritsen
Argo
1:19:35
1:19:21
78
Gerrit Begienemans
Hanzesport
1:19:46
1:19:34
79
Frank Elschot
Borculo
1:21:11
1:20:46
80
Philip Woertman
Zutphen
1:21:40
1:21:27
81
Fred Muurman
Scheemda
1:23:24
1:23:04
82
Jan Braam
Borculo
1:23:46
1:23:27
83
I Haas
Markelo
1:24:12
1:23:57
84
Enno te Lindert
Varsseveld
1:24:21
1:23:59
85
Ton van Uem
Borculo
1:24:36
1:24:16
86
Jos Mening
keijenborg
1:25:13
1:25:13
87
Udo Hanselman
Lichtenvoorde
1:25:21
1:24:57
88
Tonny Holleboom
Broekland Ov
1:26:09
1:25:46
89
Peter Taai
Doesburg
1:26:24
1:26:03
90
Bob Speelberg
Deventer
1:26:26
1:26:11
91
Frans Scheuneman
Friesland
1:27:00
1:26:53
92
Paul Knuvers
LVG
1:27:00
1:26:41
93
Andree Beekhuizen
Fastfoot
1:27:57
1:27:42
94
Hendrik Jan Antink
Hengelo Gld
1:28:19
1:28:03
95
Edwin Bollen
Archeus
1:32:00
1:31:48
96
Marc van Kempen
Hanzesport
1:32:42
1:32:32
97
Ramon Kinneging
Nieuwegein
1:33:44
1:33:24
15KMD, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lisa te Molder
AVA '70
1:04:52
1:04:48
2
Saskia Schutte
Cialfo
1:07:40
1:07:37
3
Winnie Dankers
Lochem
1:08:22
1:08:16
4
Mariëtte ten Bokkel
Argo
1:08:24
1:08:21
5
Gerke Wunderink
Hanzesport
1:09:15
1:09:13
6
Nicollette Ibink
Hengelo Gld
1:10:38
1:10:34
7
Jolanda Brugman
Hanzesport
1:11:03
1:10:52
8
Aukje van Egteren
Zelhem
1:11:15
1:11:10
9
Sandra Huntink
Drempt
1:13:30
1:13:28
10
Anne Kirschenmans
Amsterdam
1:13:43
1:13:41
11
Anke Arts
Warnsveld
1:15:36
1:15:24
12
Marielle Klein Brinke
Vorden
1:16:02
1:15:54
13
Anita ter Hofte
Hanzesport
1:17:51
1:17:36
14
Mariska Stege
Hengelo
1:17:55
1:17:50
15
Jet Klomp
Haaksbergen
1:18:45
1:18:40
16
Will Elsman
hengelo gld
1:18:51
1:18:44
17
Tanya Martinus
Hoog-Keppel
1:19:32
1:19:14
18
Feikje Breimer
Fastfoot
1:20:49
1:20:44
19
Natasja Korda
Duiven
1:21:54
1:21:46
20
Claire Kamphuis
Argo
1:22:20
1:22:07
21
Hannah Donkers
Zutphen
1:24:11
1:23:56
22
Chartlotte Bekken
Hanzesport
1:24:21
1:24:09
23
Helga Janssen
Duiven
1:26:33
1:26:25
24
Peggy van Vegchel
Arnhem
1:26:34
1:26:25
25
Imelda Veldkamp
aalten
1:26:48
1:26:30
26
Roelvink-krist Sanne
Vorden
1:26:51
1:26:33
27
Jellie van der Meer
Ciko '66
1:28:02
1:27:55
28
Miranda Konniger
Neede
1:28:25
1:28:08
29
Angelique Vrijdag
AVA '70
1:30:08
1:30:03
30
Ellen Naberink
Vragender
1:32:18
1:31:59
31
Adrie Feenstra
Zutphen
1:33:08
1:32:47
32
Ria Dierking
Vorden
1:35:05
1:34:48
33
Corine Brand
Runners Vorden
1:36:01
1:35:39
34
Desiree Ribbers
Vragender
1:43:09
1:42:51
35
Anke Spekgoor
heelweg
1:43:10
1:42:51
J4-12, KIDSCROSS 1.1 K
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Fabian Huetink
vorden
3:59
3:57
2
Jules Franssen
Lochem
4:07
4:06
3
Aron van den Beuken
Brummen
4:10
4:10
4
Thymen Huetink
Vorden
4:12
4:11
5
Thijn van der Zee
Hanzesport
4:21
4:20
6
Quinten Franssen
Lochem
4:48
4:47
7
Jorn Ruiterkamp
vorden
4:49
4:44
8
Thijs Krijger
Teuge
4:49
4:48
9
Sam Lagerweij
teuge
4:50
4:48
10
Teun Harbers
Teuge
4:52
4:49
11
Thom Kosse
Vorden
4:55
4:54
12
Thijme Dunnebier
Hanzesport
4:55
4:52
13
Mick Wagenvoort
Halle
4:56
4:54
14
Alec Pantus
AV '34
4:56
4:54
15
Sander Olthof
ruurlo
5:10
5:08
16
Lars Braspenning
Zaanland
5:11
5:08
17
Thijs Peters
Zutphen
5:18
5:18
18
Julian Schaap
Zutphen
5:19
5:18
19
Teun Koren
Hanzesport
5:37
5:32
20
Finn van der Logt
Vorden
5:37
5:37
21
Tim Oosterhuis
Apeldoorn
5:39
5:36
22
Bjorn van der Logt
Vorden
5:42
5:40
23
Darwin Vels
Argo
6:02
5:59
24
Daan Krijger
Teuge
6:04
6:01
25
Willem Schenk
zutphen
6:08
6:04
26
Pim Ulle
Zaandam
6:12
6:10
27
Mees Addink
Vorden
6:22
6:21
28
Loek Peters
Zutphen
6:24
6:21
29
Stijn van Ewijk
Hanzesport
6:47
6:43
30
Sten Koks
AV '34
6:57
6:55
31
Mees Lubberdink
Zutphen
7:00
6:58
32
Cees Peters
Zutphen
8:27
8:24
M4-12, KIDSCROSS 1.1 K
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lynn Oosterhuis
AV '34
4:27
4:26
2
Sarah Franssen
Lochem
4:32
4:31
3
Norya Figueiredo
Hanzesport
4:34
4:32
4
Saskia de Jong
De Liemers
4:53
4:52
5
Ninthe Baks
AV '34
4:53
4:51
6
Fenne Altena
Hanzesport
4:56
4:54
7
Malea Figueiredo
Hanzesport
5:03
5:00
8
Frederieke Stapper
lochem
5:09
5:07
9
Bibi Ulle
Zaandam
5:10
5:07
10
Anne Wolbrink
Hanzesport
5:15
5:14
11
Maud Menkveld
Hanzesport
5:18
5:17
12
Anouk Menkveld
Vorden
5:18
5:14
13
Jay Wagenvoort
Halle
5:22
5:20
14
Tessa Kooij
Gelre
5:28
5:26
15
Nynke Steffes
Hanzesport
5:30
5:26
16
Elsabraspenning
Koog a/d zaan
5:33
5:30
17
Femke Olthof
ruurlo
5:41
5:40
18
Romee van den Beuken
Brummen
5:42
5:39
19
Marit Olthof
Ruurlo
5:43
5:42
20
Merle Marskamp
Vorden
5:45
5:44
21
Eva Harbers
Teuge
5:48
5:47
22
Marie van der Meer
Groningen
5:54
5:49
23
Karlijn Rouwenhorst
Silvolde
5:57
5:52
24
Floor Schaap
Zutphen
5:59
5:58
25
Esra Goossens
Borculo
6:00
5:55
26
Kim Prigge
Teuge
6:03
6:01
27
Caitlin Pantus
AV '34
6:03
5:58
28
Isa Oosterhuis
Apeldoorn
6:13
6:08
29
Floor Rakitow
Vorden
6:24
6:21
30
Suus Krijger
Teuge
6:25
6:24
31
Linne van der Zee
Hanzesport
6:33
6:29
32
Joni Menkhorst
Halle
6:37
6:33
33
Freya Schenk
Zutphen
6:37
6:33
34
Willemijn Stapper
Lochem
6:45
6:42
35
Shirlyn Vels
Argo
6:47
6:44
36
Aafke van der Meer
Groningen
6:51
6:44
37
Bliss Goossens
Borculo
7:03
6:59
38
Laura Olthof
Ruurlo
7:10
7:08
39
Renée Besselink
Vorden
7:22
7:15
40
Julia Hamer
Eefde
8:57
8:51
41
Loes Rouwenhorst
Silvolde
9:34
9:27
De Stichting Oudejaars Crossloop Vorden wenst
u alvast een gezond en sportief 2016 toe!

36e oudejaars Crossloop Vorden op 30 december 2016
Indoorsport Vorden, Rabobank, Welkoop, Weulen Kranenbarg, AH Vorden
Not. Hulleman, Univé, Running Center Zutphen, Pensioenperspectief, Profile
www.uitslagen.nl
31-12-2015 09:44