Uitslagenlijst Neelder Veldloop

Roermond - Zondag 20 december 2015

VSEN, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolanda Verstraten
Atletiek Helden
18:11
2
An Lenders
Atletiek Helden
18:50
3
Sharon Trienes
Unitas
19:04
4
Jeanine Kocken
Unitas
19:49
5
Irma van Rijswijck
Orion
20:23
6
Kelly Huys
Orion
20:54
7
Stephanie Eggen
AVON
22:48
8
Wendy Vane
Aarle Rixtel
25:37
9
Lieke Seunis
Atletiek Leudal
26:08
10
Yvonne Jaspers
LOGO
26:08
V35, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rian van der Burgt
GVAC
19:38
2
Fannie van Bree
GAC Gemert
20:30
3
Katja Kanditt
OSC Waldniel
20:56
4
Jozette Tomassen
Atletiek Leudal
22:11
5
Renata Adriaans
Someren
23:18
6
Marjan van den Tillaar
Aarle-Rixtel
24:08
7
Suzan Handels-Wiertz
Weert
25:55
8
Veroni Barten
Atletiek Leudal
26:56
V45, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole Loeve
Eindhoven Atletiek
19:58
2
Marjan Wintjes
GAC Gemert
21:02
3
Rinie Ebisch
Atletiek Helden
22:28
4
Lily-Anne Smeets
Swift
22:31
5
Marie Jeanne Vandormael
AVT
23:22
6
Natasja Marcellis
Overloon
24:45
MAN, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Casper van der Putten
Eindhoven Atletiek
15:15
2
Sam Lavrijsen
Venloop Running Team
15:41
3
Rik Heijnen
Atletiek Helden
15:57
4
Teun Duisters
Budel
16:08
5
Thijs ten Berge
Atletiek Maastricht
16:38
6
Rik van der Sterren
Scopias
16:45
7
Luke Heijnen
Atletiek Helden
17:12
8
Jeffrey Smetsers
De Keien
17:49
9
Bart Verheijden
Orion
18:32
10
Jesper Vrouwenvelder
ATV Venray
18:34
11
Toine Pel
Venray
18:42
12
Stijn Verbruggen
GAC Gemert
18:59
13
Jordi Janssen
Venray
19:14
14
Chiel Pel
Touluose
19:31
15
Marcel van Herwijnen
Elsloo Lb
19:42
16
Bjorn van Lieshout
Helmond
19:56
17
Eduard Wanten
Swift
20:12
18
Ricardo Rey
Roermond
20:17
19
Chris Steuns
Swift
20:28
20
Geert Pel
20:37
21
Mark Hofma
ATV Venray
20:53
22
Martin Struijk
Eindhoven Atletiek
21:29
23
Louis Kooymans
Elslo
21:37
24
Perry Peeters
Dutch Runners
21:45
25
Harry Handels
Weert
21:55
26
Bart van Berlo
Helmond
22:39
27
Hendrik-Jan Hool
AVON
22:50
28
Matthijs Buist
Eindhoven
22:56
29
Harrie Bos
Helmond
23:02
30
Kenny van de Ven
Lopersgroep Deurne
23:15
31
Patrick Goertz
Swift
23:28
32
Ulrich Schramm
Neuss
23:38
33
Johan van de Mortel
Swift
25:18
34
Rob de Jager
Lopersgroep Deurne
25:27
35
Henri Vermeulen
Swift
27:01
JA, JA/JB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Guus Winkelmolen
Swift
16:13
2
Youri Keulen
AVON
16:23
3
Stan Zeegers
Lopersgroep Deurne
16:24
4
Pim Lebouille
Almere
16:49
5
Teun van den Brand
De Keien
16:57
6
Giel van Asten
Atletiek Maastricht
17:08
7
Daan Gehlen
Herkenbosch
17:32
8
Rens de Boer
Almere '81
17:46
9
Stijn Jansen
Enschede
18:55
10
Thomas Hermsen
ATV Venray
21:16
11
Jules Arts
ATV Venray
21:18
JB, JA/JB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Davy Heijsteeg
AV Aalsmeer
16:51
2
Thom Reynders
Swift
16:52
3
Joey van 't Verlaat
Spijkenisse
17:09
4
Hugo Kwaaitaal
Nijmegen Atletiek
17:17
5
Jan Ole Schneider
LAZ Mönchengladbach
17:29
6
Koen Terheijden
Lopersgroep Deurne
17:40
7
Roel Wijnands
Roermond
17:58
8
Bodhi van Selow
Lopersgroep Deurne
18:02
9
Niels van Herwijnen
Caesar
18:09
10
Stan Ubachs
Swift
18:16
11
Tjeu Gehlen
Herkenbosch
18:28
12
Stef van Berlo
HAC
19:23
13
Laurens Handels
Swift
19:30
14
Rowan Beun
Unitas
19:40
15
Nick Wanten
Swift
20:03
16
Thijs Vermeulen
ATV Venray
20:20
17
Loek Schlicksupp
Swift
20:29
18
Sam van Aerle
HAC
20:40
19
Thomas van Vlerken
HAC
21:01
20
Nick Honings
Lopersgroep Deurne
22:00
21
Daan Verbakel
HAC
22:01
22
Daan Moons
AV Weert
25:21
VROUW, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna-Lina Dahlbeck
TUS Xanten
38:31
2
Britt Ummels
Atletiek Maastricht
39:13
3
Bo Ummels
Atletiek Maastricht
39:39
4
Magda Winiarska
Someren
46:10
5
Judith de Bruin
Atletiek Helden
50:49
6
Sonja Cantelberg-Schroen
Swift
53:49
7
Anita Steffannie
Atletiek Leudal
55:28
MSEN, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patrick Stitzinger
Pegasus
31:58
2
Bas van Hooren
Atletiek Maastricht
32:37
3
Marco van der Stel
Unitas
33:56
4
Menno Koolhaas
Unitas
34:52
5
Christoph Verhalen
TUS Xanten
35:15
6
Leon Hendrikx
Venloop Running Team
35:23
7
Ron Koster
Scopias
35:47
8
Werner Gentle
Lopersgroep Deurne
36:40
9
Bart Peeters
Orion
38:33
10
Wesley Sleegers
HAC
39:15
11
Ronald Langenhuizen
Roermond
39:41
12
Stefan van Oosterwijk
GAC Gemert
40:23
13
Jos Boeije
HAC
40:27
14
Wiljo Ermers
GAC Gemert
40:52
15
Lennard Klaassen
Swift
43:49
16
Remco Stribos
Swift
44:25
17
Robert Huisman
Roermond
47:39
18
Roel Jansen
Meijel
49:48
19
Paul Schatorjé
Gemert
51:24
20
Wouter Schiffer
Roermond
52:17
21
Walter van de Laar
Gemert
1:03:28
M40, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roger Smeets
Caesar
34:19
2
Jeroen Pollen
Pegasus
36:07
3
Rob Linders
avVN
36:54
4
Edwin Kok
HAC
39:50
5
Marco Rijk
Reuver
40:53
6
Dennis Lymandt
STB
41:01
7
John Klerkx
De Keien
42:02
8
Sven van den Hurk
Lopersgroep Deurne
42:11
9
Karl van Daal
Venray
44:02
10
Richard Noya
ATV Venray
47:22
11
Stefan Smeets
Atletiek Leudal
47:36
12
Radek Winiarski
Someren
47:40
13
Patrick Goertz
Swift
48:05
M45, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel van de Pol
STB
38:42
2
Erik Houben
AV Weert
39:22
3
Erik de Laat
Eindhoven Atletiek
39:38
4
Jack Boots
Orion
42:40
5
Hans Steijaert
HAC
42:52
6
Marcel Broods
AV Weert
42:57
7
Harri van de Mortel
Sint Anthonis
43:04
8
Christ Korsten
GAC Gemert
43:25
9
Richard Sonnemans
Atletiek Helden
51:20
M50, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Mijsberg
Eindhoven Atletiek
38:27
2
Wim Janssen
Atletiek Helden
38:49
3
Bart Claessens
Caesar
39:28
4
Rob Rietbroek
Vlodrop
39:30
5
Anton van den Heuvel
GAC Gemert
41:11
6
Bert van Bogget
Atletiek Leudal
41:37
7
Reinard Casparie
Eindhoven
42:48
8
Wil Goessens
Unitas
42:50
9
Peter van Zon
Weert
43:35
10
John Kocken
HAC
44:04
11
Rob Wolters
Swift
44:44
12
Jan van de Winkel
Swift
44:52
13
Frank Rietbroek
Roermond
45:43
14
Wim Cox
Swift
48:17
15
Arthur Maessen
Roermond
48:43
16
Thijs Engels
Swift
49:04
M55, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jack Niessen
ATV Venray
40:00
2
Fré Wolters
Swalmen
41:21
3
Paul Fergus
Lopersgroep Deurne
42:03
4
Henk Flipsen
AV Weert
42:26
5
Henk van Eck
GAC Gemert
43:11
6
Geert Hertogs
AV Weert
43:29
7
Jan Meeuws
't Jasper Sport
47:55
8
Lex Hoefnagels
Swift
51:08
9
Peter Stiphout
Ysselsteijn
56:42
M60, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ron Vermeulen
GAC Gemert
43:42
2
Har Boonen
Atletiek Leudal
44:00
3
Martien van de Ven
Atletiek Oirschot
45:00
4
John Williams
Eindhoven Atletiek
45:06
5
Piet Jaspers
't Jasper Sport
46:27
6
Wiel van Lier
Atletiek Helden
46:51
7
Günter Haß
Scopias
48:07
8
Peter Hendrikx
't Jasper Sport
48:13
9
Jos de Vries
Swift
51:34
10
Joof Oosterbaan
Swift
54:02
MA, MA/MB/JC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Romy de Bruijn
Venloop Running Team
12:43
2
Sanne Rijnders
Lopersgroep Deurne
13:34
3
Dominique Claessens
Caesar
14:12
4
Franca Somers
GVAC
14:20
5
Karin Flipsen
AV Weert
15:48
6
Susan Houben
AV Weert
17:20
MB, MA/MB/JC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sophie Dielissen
Venloop Running Team
11:38
2
Luzan Janssen
Lopersgroep Deurne
12:07
3
Joyce Caro
Almere
12:27
4
Eva Riemeijer
Cifla
12:30
5
Famke Schoenmakers
Unitas
12:34
6
Esmée Ernes
Unitas
12:35
7
Femke Manders
GAC Gemert
13:35
8
Eline Visser
Unitas
13:39
9
Anouk Schrijnemaekers
AV Weert
13:52
10
Tessa Witteveen
Westervoort
13:56
11
Claudia Steehouder
HAC
14:10
12
Elke van Rooij
Atletiek Leudal
14:30
13
Jitte Goossens
ATV Venray
14:42
14
Kyra Koerts
Swift
14:44
15
Dionne Claessens
Caesar
15:24
16
Loes Donders
Swift
16:35
17
Hannah Cranen
Atletiek Leudal
16:50
18
Karlijn de Jong
HAC
16:51
JC, MA/MB/JC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nick Kämpgen
ASV Süchteln
10:38
2
Jesper Vervoort
Venloop Running Team
10:52
3
Thijs van Lith
AtH
11:04
4
Siem Winkelmolen
Swift
11:12
5
Joas Gijbels
AVT
11:32
6
Tymo Janssen
Unitas
11:39
7
Jesse Cuijpers
Caesar
11:57
8
Ruben der Weduwen
HAC
12:10
9
Stef Vullers
Atletiek Leudal
12:17
10
Fabrice Brandts
Caesar
12:19
11
Luc Krawczyk
Venloop Running Team
12:23
12
Rik Hanssen
AV Weert
12:24
13
Pieter Vriends
Lopersgroep Deurne
12:25
14
Davy Schoeber
HAC
12:26
15
Julian Verkolf
Swift
12:28
16
Tom Teeuwen
Scopias
12:55
17
Daan Hendrikx
Scopias
13:07
18
Tom Honings
Lopersgroep Deurne
13:09
19
Jurn Strik
Lopersgroep Deurne
13:15
20
Niek Engelen
Scopias
13:48
21
Jasper Meulen
AV Weert
13:51
22
Timo Thomas
Scopias
14:04
23
Willem Teunissen
AV Weert
14:17
24
Sjoerd Waterschoot
HAC
14:22
25
Jari Smoders
Lopersgroep Deurne
14:34
26
Han Baselier
Lopersgroep Deurne
14:39
27
Jordy Dols
Caesar
15:11
MC, MC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fenne Janssen
Venloop Running Team
8:24
2
Jette Winkelman
't Jasper Sport
8:31
3
Vera Sneijders
HAC
8:46
4
Channelyn Ambrosiussen
HAC
9:02
5
Anna Berkers
Lopersgroep Deurne
9:15
6
Vera Verstegen
Scopias
9:17
7
Claire Vangangelt
ATLA
9:22
8
Kirsten Maes
Unitas
9:23
9
Tara Goossens
ATV Venray
9:27
10
Isa Nadi
Lopersgroep Deurne
9:33
11
Nynke Janssen
AV Weert
10:17
12
Veerle Behnke
Scopias
10:32
13
Yente Dielis
Lopersgroep Deurne
10:38
14
Manon van Rooij
Atletiek Leudal
10:42
15
Kimmy Koerts
Swift
10:55
16
Meike Vermeulen
't Jasper Sport
11:02
17
Aberash Douven
Swift
11:04
18
Jeske van de Ligt
GAC Gemert
11:05
19
Simone Pape
't Jasper Sport
11:18
20
Famke Hurkmans
't Jasper Sport
12:07
21
Muriël Thissen
Swift
12:12
22
Gwyneth Steijvers
Swift
12:13
JD, JD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Guus Winkelman
't Jasper Sport
7:46
2
Falco Aarts
Atletiek Maastricht
8:03
3
Mike van Wouwe
AtH
8:08
4
Jesper van der Sterren
Caesar
8:11
5
Jip Janissen
Venloop Running Team
8:18
6
Carlo Schoonen
HAC
8:21
7
Chris Vangangelt
ATLA
8:22
8
Ryan Rooijackers
GAC Gemert
8:25
9
Luc Stappers
HAC
8:33
10
Tijn Pouwels
ATV Venray
8:41
11
Tijn Meuwissen
AV Weert
8:46
12
Liam Ernst
Scopias
8:52
13
Sander de Boer
HAC
8:56
14
Teun Nagel
't Jasper Sport
9:01
15
Jaap Rutten
ATV Venray
9:17
16
Jaimy de Lannoy
Caesar
9:18
17
Rens Jacobs
AV Weert
9:25
18
Tristan Hilven
Maasmechelen
9:27
19
Jip van den Heuvel
Atletiek Maastricht
9:29
20
Wouter op het Veld
AV Weert
9:31
21
Gijs van Lieshout
HAC
9:40
22
Riks Pollen
Scopias
9:44
23
Rick Faassen
Scopias
9:52
24
Mik van der Hulst
AV Weert
9:56
25
Rion van Eerd
AtH
10:05
26
Luc van Veldhoven
AV Weert
10:07
27
Loek Peute
Atletiek Helden
10:19
28
Jordy Soer
AV Weert
10:21
29
Mees van den Putte
AV Weert
10:21
30
Willem Hurkmans
't Jasper Sport
10:23
31
Jouri Strijbosch
't Jasper Sport
10:24
32
Wouter van Asten
't Jasper Sport
10:30
33
Luke Smit
HAC
10:34
34
Luca Swinkels
Scopias
10:43
35
Luuk Hendriksen
Scopias
10:55
36
Dennis de Jager
HAC
11:02
37
Teun van Dijk
't Jasper Sport
11:04
38
Roel van Engeland
HAC
11:27
39
Elstarts Zep
Atletiek Helden
11:54
MD, MD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bo Spoor
AtH
7:02
2
Pouke van Dijk
Lopersgroep Deurne
7:08
3
Iris van den Heuvel
Atletiek Maastricht
7:09
4
Jill Wanten
Swift
7:10
5
Lina Vercoulen
Scopias
7:24
6
Tess Goessens
Caesar
7:25
7
Lizzy Langen
Unitas
7:34
8
Demi de Vries
HAC
7:37
9
Maxime Visser
Atletiek Maastricht
7:43
10
Eline Prickaerts
Atletiek Maastricht
7:45
11
Loren Djolo
Swift
7:52
12
Xenia Raptis
Scopias
7:55
13
Emma Bijnen
HAC
7:57
14
Jane Wanten
Swift
8:07
15
Marit Joris
Atletiek Leudal
8:08
16
Marijn van Dooren
AV Weert
8:08
17
Lisa Roumen
Atletiek Leudal
8:12
18
Lieke Rijk
Swift
8:15
19
Silja Lokerse
Scopias
8:22
20
Marie van Helmond
Lopersgroep Deurne
8:27
21
Alice Leijsen
ATV Venray
8:28
22
Lynn van Sleeuwen
Atletiek Helden
8:52
23
Kaela Peeters
Scopias
9:02
24
Laura Claessen
AtH
9:03
25
Indra Ivens
Atletiek Leudal
9:12
26
Lieke van Bussel
Scopias
9:14
27
Maud Prickaerts
Atletiek Maastricht
9:17
28
Mo Hermans
Atletiek Leudal
9:32
29
Aafke Bens
Swift
9:37
30
Maud Seuren
AV Weert
10:36
JPA, JPA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Guus van Riel
Atletiek Helden
6:00
2
Jeroen van Lith
AtH
6:03
3
Arno Raymakers
HAC
6:04
4
Timo Klomp
AtH
6:07
5
Stijn van Pol
Atletiek Leudal
6:08
6
Dinand Weerts
AtH
6:16
7
Jeroen Plass
ATV Venray
6:18
8
Timo van Bergen
Swift
6:23
9
Bodi Smeets
Caesar
6:31
10
Lasse Reijnen
HAC
6:33
11
Aron van Rijn
Scopias
6:37
12
Ralf Steinmetz
AV Weert
6:38
13
Dorus Boddaert
Scopias
6:39
14
Joep ten Houten
HAC
6:40
15
Rik Janissen
Belfeld
6:45
16
Marris Storms
AV Weert
6:53
17
John Linders
Lopersgroep Deurne
6:55
18
Tijn van Rens
ATV Venray
6:56
19
Bjorn Vervoort
Atletiek Helden
6:59
20
Mathijs Hamers
Swift
6:59
21
Dave Damen
Swift
7:01
22
Yorick Snijders
Atletiek Leudal
7:01
23
Stan Hendriksen
Scopias
7:04
24
Tuur Simons
Scopias
7:04
25
Ramses ten Houten
HAC
7:15
26
Lasse Maas
Achilles-Top
7:16
27
Lars Vermazeren
Lopersgroep Deurne
7:17
28
Rens Crijns
AV Weert
7:24
29
Boaz van Lieshout
Atletiek Maastricht
7:25
30
Wessel Janssen
Lopersgroep Deurne
7:29
31
Seppe Swinkels
Scopias
7:30
32
Max van de Vondervoort
Lopersgroep Deurne
7:31
33
Teun Verbruggen
Scopias
7:37
34
Thomas Nieskens
Swift
7:38
35
Nick Steeghs
Scopias
7:38
36
Abel Brom
AV Weert
7:45
37
Wout Kunnen
AV Weert
7:48
38
Giel Moonen
Scopias
7:49
39
Bob Lenders
ATV Venray
8:03
40
Bram van der Hulst
AV Weert
8:08
41
Diede van Schaik
ATV Venray
8:10
42
Kieran Quigley
HAC
8:17
43
Lars Leijssen
ATV Venray
8:21
44
Owen Badur
HAC
8:25
45
Bram Schulpen
Swift
8:25
46
Ivar van den Hurk
Deurne
8:55
47
Damian Hameetman
HAC
8:59
48
Luca Schoeber
ATV Venray
9:02
49
Dylano Smeets
Scopias
9:07
MPA, MPA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fenne Cantelberg
Swift
6:27
2
Lynn Behnke
Scopias
6:34
3
Eva Kok
Venloop Running Team
6:35
4
Boglarka Kerekgyarto
Swift
6:37
5
Meike Bliek
Achilles-Top
6:38
6
Isis Levels
Scopias
6:45
7
Claire van den Hurk
AtH
6:50
8
Lynn Thijs
't Jasper Sport
6:51
9
Maureen Mols
Achilles-Top
6:53
10
Evy Kuppens
AV Weert
6:56
11
Luna Bodelier
Achilles-Top
6:57
12
Sophie Cantelberg
Swift
7:01
13
Valerie Chu
AV Weert
7:05
14
Sophie van den Boogaart
HAC
7:07
15
Chayel Bletterman
ATV Venray
7:08
16
Kiki Kooijman
AV Weert
7:13
17
Robin Nadi
Lopersgroep Deurne
7:26
18
Suza Gipmans
Venlo
7:26
19
Lobke Pollen
Scopias
7:27
20
Danique Willemsen
Scopias
7:27
21
Sarah Smit
HAC
7:28
22
Lisan Stijnen
Caesar
7:33
23
Nyssa Engels
HAC
7:35
24
Eva van der Putten
HAC
7:36
25
Renske Gottenbos
HAC
7:36
26
Julie Cuijpers
Caesar
7:39
27
Bieke Langen
Maasmechelen
7:46
28
Meike Doensen
AV Weert
7:47
29
Merlijne Billekens
AV Weert
7:54
30
Evanna Welten
Lopersgroep Deurne
7:55
31
Sanne van den Ham
Scopias
7:57
32
Daphne van der Laan
AV Weert
8:01
33
Meike Janssen
AV Weert
8:02
34
Sanne Michiels
AtH
8:14
35
Jikke van Dijk
Lopersgroep Deurne
8:14
36
Livana Peeters
Scopias
8:48
37
Elke Bens
Swift
8:59
38
Salwa Quazza
Scopias
9:04
39
Loes van de Kruis
Scopias
9:20
40
Jennifer Waterman
Atletiek Leudal
9:38
JPB, JPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fergus Tabor
HAC
6:32
2
Abel Kovacs-Borbas
AtH
6:42
3
Dylan Hameetman
HAC
6:51
4
Channing Wiedemeijer
ATV Venray
7:04
5
Bas Verheijen
AV Weert
7:16
6
Thijs Bongers
Swift
7:23
7
Raf Vaessen
AV Weert
7:25
8
Luc Houben
Scopias
7:29
9
Noud Janssen
Scopias
7:30
10
Chris Vijfvinkel
Scopias
7:34
11
Florian Scholte
HAC
7:40
12
Mike van den Broek
HAC
7:44
13
Ruben Severt
HAC
7:47
14
Tjisse Winkelmolen
't Jasper Sport
7:58
15
Vince Coumans
Caesar
8:08
16
Tim Stappers
HAC
8:14
17
Sven Pouwels
ATV Venray
8:26
18
Bo Gipmans
Venlo
8:27
19
Jesse Steeghs
Scopias
8:29
20
Levi Vissers
Atletiek Helden
8:30
21
Stijn Verbruggen
Scopias
8:33
22
Jente Houben
Swift
8:47
23
Hielke Waterschoot
HAC
8:50
24
Siem Wanten
Scopias
8:58
25
Luca Keijsers
Scopias
9:07
26
Lowie Aerdts
Scopias
9:10
27
Rens Vermazeren
Lopersgroep Deurne
9:18
MPB, MPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emily Hilven
Maasmechelen
6:46
2
Emma Aarts
Atletiek Maastricht
7:02
3
Fenne van Pol
Atletiek Leudal
7:13
4
Eva Rooijackers
GAC Gemert
7:18
5
Sofie Bos
Scopias
7:34
6
Mirthe Reijnen
HAC
7:37
7
Kimberley Kemps
Scopias
8:02
8
Sjuulke Heinrichs
Scopias
8:05
9
Fiene van Helmond
Lopersgroep Deurne
8:24
10
Oumaima Quazza
Scopias
8:25
JPC, PUP C EN MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Myka Kuijpers
Lopersgroep Deurne
5:53
2
Tim op het Veld
AV Weert
5:56
3
Stijn Pelzer
Achilles-Top
5:56
4
Jorg Klomp
AtH
5:56
5
Pieke Billekkens
AV Weert
6:12
6
Gijs Deckers
Swift
6:18
7
Koen Stribos
Swift
6:49
8
Ries Emans
AV Weert
6:56
9
Nik Lenders
ATV Venray
7:06
10
Tristan Mestrom
Swift
7:06
11
Dante Nemeth
Swift
7:10
12
Faas Wanten
Scopias
7:18
13
Lucas van Berkel
Swift
7:22
14
Job Gubbels
Scopias
7:25
15
Robbert van Rooijen
Atletiek Leudal
7:35
16
Safwan el Amriti
Scopias
7:36
17
Fabian Kessels
AV Weert
8:21
MPC, PUP C EN MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Isabel Rozema
Swift
6:01
2
Sofie van Wouwe
AtH
6:04
3
Amy Damen
Swift
6:11
4
Amina Dillmann
Achilles-Top
6:15
5
Kirsten van den Hurk
Lopersgroep Deurne
6:24
6
Merle van Rens
ATV Venray
6:29
7
Dorinda Welten
Lopersgroep Deurne
6:31
8
Evi Thoneick
Swift
6:41
9
Luna Badur
HAC
7:39
10
Emma Nieskens
Swift
7:41
11
Sofie Soer
AV Weert
7:47
12
Billy Vos
AV Weert
7:53
13
Fay Swinkels
Scopias
8:07
14
Nanouk Schoeber
Venray
9:11
MMP, PUP C EN MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi Jongen
Scopias
6:58
2
Sofie Rozema
Swalmen
6:59
3
Els Neutenboom
Atletiek Leudal
7:38
4
Neomi Peeters
Scopias
8:28
5
Yusra Quazza
Scopias
8:52
JMP, PUP C EN MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thies Stijnen
Schimmert
6:28
2
Moos Mevissen
Swift
6:30
3
Casper Rekmans
AV Weert
7:06
4
Pepijn van den Hurk
AtH
7:08
5
Adam Kovacs-Borbas
AtH
7:08
6
Tim Michiels
AtH
7:31
Onderdeel van het Profcore Limbracross Circuit
www.uitslagen.nl
26-12-2015 16:44