Uitslagenlijst Kerstloop

Barendrecht - Zondag 20 december 2015

MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Christiaan Ernst
Rotterdam
15:58
2
Eelco Riemens
Energie
16:52
3
Matthijs Riemens
Fortuna
17:22
4
Matthijs Horlings
Leiden
18:13
5
Kevin balk
Capelle aan den IJssel
19:02
6
Maurice de Stigter
Energie
19:10
7
Tygo Dobber
PAC
19:35
8
Joeri van de Waal
Energie
19:36
9
Maarten Schop
Hoogvliet Rotterdam
20:01
10
Michael Kerkhof
20:13
11
Jacques Lems
Capelle aan den IJssel
20:19
12
Wessel Teunisse
Delft
21:37
13
Ruben Teunisse
Capelle aan den IJssel
21:42
14
Kees Blokland
Altis
22:25
15
Jeroen van der Have
Energie
22:26
16
Tim van Haren
Numansdorp
22:31
17
Joran Broer
Barendrecht
23:05
18
Marcel Teunisse
Capelle aan den IJssel
23:12
19
Sverre Lems
Capelle aan den IJssel
23:59
20
Jarno Stuurman
Spijkenisse
24:18
21
Tim Huisman
Barendrecht
24:50
22
Ivan de Bruijn
Energie
24:54
23
Leo de Bruijn
Rotterdam
24:56
24
Laurens Jansma
Rotterdam
25:12
25
Michel van Leiden
Dutch Runners
25:16
26
Christiaan van der Waal
Gouda
25:17
27
Harold vd Ent
Barendrecht
25:19
28
Ferry Ossebaar
Papendrecht
25:37
29
Martin Tak
's-Gravendeel
26:02
30
Olav Klay
's-Gravendeel
26:07
31
Andrea Palacio Serrat
Heerjansdam
27:36
32
Peter Hakkoer
Zuid-Beijerland
27:43
33
Leo Konig
Capelle aan den IJssel
28:05
34
Elgers
Spijkenisse
28:25
35
Kees Schipper
Barendrecht
28:30
36
Martin van der Marel
Capelle aan den IJssel
28:43
37
Erik Nugteren
start4energie
28:46
38
Cor de Jonge
start4energie
28:55
39
Jan van der Hoek
start4energie
28:56
40
Ferdinand Huijer
start4energie
29:37
41
Matthijs de Zeeuw
Barendrecht
29:49
42
Kok Groenenberg
start4energie
31:41
43
Ben Brabers
Energie
31:51
44
Jules Ossel
Barendrecht
33:32
45
Edwin Ossel
Barendrecht
33:52
46
Michel de Haan
Barendrecht
34:55
47
Daniel Paars
Barendrecht
36:08
VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Ilvia Hederik
Energie
21:09
2
Yosta de Stigter
Energie
21:50
3
Helga Keijer
Impala
22:48
4
Mira Blokland
Altis
22:48
5
Lotte de Visser
Energie
25:33
6
Linda van Lieshout
Ridderkerk
26:05
7
Annemieke Smid
Barendrecht
26:16
8
Liesbeth Schenk
Barendrecht
26:22
9
Irene van der Drift
Rhoon
26:36
10
Dorien Keuning
Hendrik-Ido-Ambacht
26:45
11
Mirjam van Raamsdonk
Energie
26:51
12
Everdien van der Leek
Leiden
27:29
13
Ellen Verzijl
's-Gravendeel
27:32
14
Chantal Waardenburg
Dordrecht
27:34
15
Sascha den Elt
start4energie
27:47
16
Tessa Quispel
start4energie
28:08
17
Silvia den Haan
start4energie
28:09
18
Esther Goverde
Rotterdam
28:32
19
Simone Bruinzeel
start4energie
28:45
20
Danique Schop
Barendrecht
28:54
21
Rebecca van Sorge
Barendrecht
28:54
22
Carla Poessé
start4energie
29:27
23
Carola Gouw- van Vossen
Energie
29:38
24
Celine de Jong
Barendrecht
29:47
25
Anna van Thull
Ridderkerk
30:00
26
Berry lagendijk
Energie
30:34
27
Jennifer Gemert
Energie
31:14
28
Sandra de Man
Pernis Rotterdam
31:20
29
Marloes Schumm
Barendrecht
31:21
30
Janny van Strien
start4energie
31:27
31
Babs Mouton
start4energie
31:29
32
Anja Groeneveld
start4energie
31:39
33
Louise Zimmerman
Rotterdam Atletiek
31:46
34
Ida Tasma
start4energie
31:48
35
Florence Brabers
start4energie
31:51
36
Nathalie Deybel
Barendrecht
32:31
37
Sofie Bernhard
star4energie
32:54
38
Nilgün de Wijk
start4energie
33:01
39
Diane Vollebregt
start4energie
33:03
40
Inge Rupke
Energie
33:14
41
Beau Ossel
Barendrecht
33:54
42
Jolanda de Bruijn
Rotterdam
34:24
43
Jacqueline van Oord
Barendrecht
34:33
44
Heleen Keuning
Hendrik-Ido-Ambacht
34:35
45
Ellen Hoogendam
Energie
34:38
46
Danielle Noordzij
Energie
34:54
47
Jessica Roodenburg
start4energie
35:20
48
Inge Vrolijk
Energie
35:41
49
Sabine Paans
start4energie
36:06
50
Layla Rahiem
start4energie
36:38
51
Lian BOsters
Energie
37:07
52
Denise Ruijbroek
start4energie
37:50
53
Sandra Quint
Spijkenisse
37:55
54
Rian van der Heijden
Spijkenisse
37:57
55
Angelique Kreukniet
Start4Energie
40:30
56
Thanee Stad
Numansdorp
40:55
57
Lotje Visser
Energie
40:57
58
Hilde Schoofs
start4energie
41:59
MAN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Max Polak
PAC
34:47
2
Yoram Polak
PAC
35:32
3
Getachew Alemu Jejaw
Addis Abeba
36:03
4
Stefan Buit
Energie
36:56
5
Henk Kerkhof
avVN
38:58
6
Henk van Andel
Typhoon
39:58
7
Mohamed El Moussaoui
Vlaardingen
40:14
8
Colin Kamen
Ridderkerk
40:20
9
Salah-Eddine El Moussaoui
PAC
40:47
10
Wim Both
PAC
40:59
11
Jan van Gerwen
Loopvereniging TOF
41:23
12
Melvin Klok
Zuid-Beijerland
42:55
13
Jeroen de Lange
Barendrecht
43:10
14
Arno Mulder
Zoetermeer
44:29
15
Lars Buit
Barendrecht
44:58
16
Arjan Klunder
Ridderkerk
45:12
17
Peter van Dijke
Energie
45:21
18
Philip Huijts
PAC
46:31
19
Jeroen Houweling
Rotterdam
47:31
20
Robert Daniels
Barendrecht
47:38
21
Marco Terlouw
Energie
48:05
22
Wim den Otter
Energie
48:32
23
Rob Lagendijk
Barendrecht
48:34
24
Jesus Caeiro Mouzo
Energie
48:41
25
Marco Mellaard
Heerjansdam
49:59
26
Gerrit van Beusichem
Waterweg
50:25
27
Peter Booster
Barendrecht
50:50
28
Mariel Alderliesten
Energie
51:49
29
Piet van der Velden
Lekkerkerk
51:51
30
Einar van Beek
Rotterdam
51:58
31
Koos Lagendijk
Ridderkerk
52:00
32
Raymond Verschoor
Rotterdam
52:14
33
Koos Schaay
Rotterdam
53:08
34
A Aldus
Spirit Oud Beijerland
53:18
35
Piet Brusse
Spirit Oud Beijerland
53:19
36
Aad Geluk
Hendrik-Ido-Ambacht
54:08
37
Karel de Hooge
Dordrecht
55:15
38
John Kaijen
Barendrecht
55:30
39
Ron Weijts
Rotterdam
56:52
40
Peter van Leeuwen
Energie
57:08
41
Patrick van der Helm
Pijnacker
57:11
42
Rene Schilperoort
Spirit Oud Beijerland
57:19
43
Carel Petiet
Barendrecht
57:27
44
Sander den Boer
Barendrecht
59:41
45
Ricardo Verbeeten
Barendrecht
59:59
46
Halmar Heijnen
Barendrecht
1:00:13
47
Ted Bennitt
Papendrecht
1:00:55
48
Hans Meijndert
Pernis Rotterdam
1:02:29
49
Rudy de Jong
Energie
1:03:09
50
R van Delft
Numansdorp
1:04:41
51
Hennie Pattes
Barendrecht
1:08:19
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Sophie de Graaf
Energie
49:51
2
Gina Heuser
Energie
51:47
3
Miranda Groothuizen
Energie
52:56
4
Marjolijn Westerink-Mak
Barendrecht
53:44
5
Milly Romney
Vlaardingen
54:07
6
Therese Schilperoord
Spirit Oud Beijerland
57:17
7
Jolanda Muntz
Energie
58:47
8
Mirjam Datema
Amersfoort
59:39
9
Elisa de Lange
Barendrecht
1:01:43
10
Ina Hoekman
Rotterdam
1:01:45
11
Angelique de Lange
Barendrecht
1:02:01
12
Ingeborg Malais
Spirit Oud Beijerland
1:03:01
13
Daphne Woudenberg
Rotterdam
1:03:13
14
Petra Meijndert
Pernis Rotterdam
1:03:50
15
Van der Pijl
Bleiswijk
1:04:21
16
Claudia Van Hooft
Barendrecht
1:05:36
17
Jeanette Klaver
Gouderak
1:07:36
18
A. van Delft
Spirit Oud Beijerland
1:14:20
19
Lenie Trust
Spirit Oud Beijerland
1:14:59
20
Diana Berkelouw
Ridderkerk
1:16:19
MSEN, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Tijd
1
Marcel van Geijn
Rhoon
1:06:16
2
Mark Naaijer
Energie
1:06:41
3
Sjors van Noort
Zwijndrecht
1:20:04
4
Jan van den Dolder
Poortugaal
1:24:10
5
Jan Willem van Os
Ridderkerk
1:34:11
6
Gerben Eijkelenboom
Papendrecht
1:43:56
M35, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Tijd
1
Rene van der Stap
Olympus '70
59:02
2
Ali Shugul
Rotterdam Atletiek
1:01:29
3
Henk vd Stelt
Hank
1:02:24
4
Young de Graaf
Energie
1:02:44
5
Tom Werrelmann
Energie
1:02:54
6
Maurice Pieterson
Leiderdorp
1:05:45
7
Jan van Stigt
Altena Road Runners
1:06:10
8
Ferry de Valk
Heerjansdam
1:10:09
9
Micehl van Velzen
Dirksland
1:16:17
10
Hans Uittenbogaard
Capelle aan den IJssel
1:19:01
11
Jan Jasper de Vries
Ridderkerk
1:23:16
12
Peter de Koning
Ridderkerk
1:23:18
13
Sanne Plaisier
Ridderkerk
1:27:16
14
Marcel Verveer
Ridderkerk
1:38:46
M45, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Tijd
1
Gerard Lensvelt
Spiridon
1:01:15
2
Jan Verwijs
Energie
1:04:09
3
Peter Sabel
Fortuna
1:04:17
4
Ron Dekker
Fortuna
1:04:57
5
Henk Lodder
Alblasserdam
1:08:28
6
Melvin Rorijs
Energie
1:10:15
7
Wim van Ruiven
Loopgroep PK
1:11:51
8
Edwin Evengroen
Gouderak
1:13:53
9
Johan Visser
Barendrecht
1:15:34
10
Frans den Outer
Oud-Beijerland
1:15:43
11
Rik van der Have
Waterweg
1:16:24
12
Dik Kok
Rotterdam
1:19:32
13
Bob Hoogkamer
Rotterdam Atletiek
1:19:53
14
Huub Vankan
Barendrecht
1:20:13
15
Peter Verweij
Energie
1:20:30
16
Radjesh Ramasray
Rotterdam
1:21:02
17
Peter Koudstaal
Barendrecht
1:23:06
18
Zorro Roterman
Ridderkerk
1:23:14
19
Patrick Rutten
Ridderkerk
1:23:15
20
Joffrey Hagendijk
Ridderkerk
1:23:15
21
Aad Hoogendijk
Ridderkerk
1:25:21
22
Simon Wittenbols
Energie
1:27:41
23
Ton de Koning
Ridderkerk
1:36:37
M55, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Tijd
1
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
1:07:58
2
Aart van Wijk
Passaat
1:09:45
3
Leonard van Egeraat
Spado
1:11:53
4
Tom de Raad
Loopgroep PK
1:12:35
5
Nico Wessel
Heerhugowaard
1:13:20
6
Rene van Belzen
Spado
1:13:42
7
Ronald Akkermans
Energie
1:15:01
8
Tjia Liem
Rotterdam
1:15:57
9
Cor Kros
Poortugaal
1:16:14
10
Ton Wulfert
Dordrecht
1:18:52
11
Peter Timmermans
Sprang-Capelle
1:19:18
12
Henrie Rombout
Heerjansdam
1:19:57
13
Ron Huizer
Spijkenisse
1:21:04
14
Leo Boelens
Dordrecht
1:21:37
15
J.W. Groenheijde
Spark
1:23:01
16
Gerard Uithol
Energie
1:23:20
17
Martien van Veen
avVN
1:23:39
18
Kees Rutten
avVN
1:26:35
19
Leo Croonen
Rotterdam
1:35:22
20
Peter de Valois
Zoetermeer
1:41:03
VSEN, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Tijd
1
Marlies Jongerius
Olympus '70
1:02:09
2
Sandra van Santen
Oud-Beijerland
1:29:01
3
Sabrina Korteland
Hoogvliet Rotterdam
1:31:58
4
Desiree Esser
Loopgroep Aart Stigter
1:46:31
V35, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Tijd
1
Petra Sloots
Spark
1:05:12
2
Robert Reincke
Hellevoetsluis
1:18:19
3
Annemarie Dijksman
Waterweg
1:23:56
4
Marleen van Leeuwen
Ridderkerk
1:26:52
5
Sonja van den Berg
Vlaardingen
1:28:18
6
Ingrid Papavoine
Barendrecht
1:28:59
7
C. van de Klundert
Zwijndrecht
1:30:59
8
Natasja van Ooijen
Heerjansdam
1:33:34
9
Leonie van Turenhout
Hendrik-Ido-Ambacht
1:39:46
10
Leonie Klecker
Hendrik-Ido-Ambacht
1:39:48
V45, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Tijd
1
Petra Bruijs
Spado
1:12:36
2
Angelique Zellmann
Rhoon
1:15:23
3
Diana Edelman
Barendrecht
1:23:26
4
H.J. Gorter
Hoogvliet Rotterdam
1:31:10
5
Jolande de Ruiter
Ridderkerk
1:42:12
V55, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Tijd
1
Corrie Bosman
Nieuwerkerk ad IJssel
1:19:59
2
Thea Bosman
Nieuwerkerk ad IJssel
1:20:01
3
Martha van Hal
Energie
1:24:06
4
Lenie de Visser
Waterweg
1:37:22
www.uitslagen.nl
26-12-2015 12:17