Uitslagenlijst Ameland Adventurerun

Nes - Ameland - Zaterdag 12 december 2015

MSEN, 21.1 KM WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Omar Bekkali
Liege Belgium
1:10:08
1:10:07
2
Riekele Kobes
AV Heerenveen
1:12:59
1:12:58
3
Mark Oude Bennink
Oldenzaal
1:13:24
1:13:23
4
Bart Candel
Atletiek Maastricht
1:15:55
1:15:53
5
Jan Stuursma
SV Veendam
1:16:41
1:16:40
6
Rob Vijver
Lionitas
1:16:42
1:16:41
7
Niek van Son
Eindhoven Atletiek
1:16:43
1:16:42
8
Jort van Zutphen
Friesland
1:16:47
1:16:45
9
Ben van Oeveren
Climax
1:17:12
1:17:10
10
Gerben Schreurs
Archeus
1:17:36
1:17:33
11
Douwe Nauta
Lionitas
1:17:38
1:17:37
12
Tim Kragten
Eindhoven Atletiek
1:18:33
1:18:33
13
Lars Duistermaat
Archeus
1:19:06
1:19:04
14
Stefan van der Pal
Friesland
1:19:47
1:19:45
15
Harm-Jan Stuut
Triathlon
1:20:00
1:19:59
16
Bram van Rijswijk
Eindhoven Atletiek
1:20:05
1:20:03
17
Merlijn Wijn
Eindhoven Atletiek
1:20:33
1:20:31
18
Frank Janssen
Triathlon
1:21:25
1:21:20
19
Eric Crombaghs
Eindhoven Atletiek
1:21:31
1:21:30
20
Edo van der Meer
Sittard
1:21:57
1:21:54
21
Mark Duinmeijer
AV Castricum
1:25:05
1:24:55
22
Sjaak van Leeuwen
Friesland
1:25:51
1:25:46
23
Henk-Jan Dolsma
Vitalis
1:26:11
1:26:07
24
Pieter Talsma
Athleta
1:27:58
1:27:54
25
Jeroen Linting
TAS '82
1:30:35
1:30:26
26
Joris van den Bosch
Lionitas
1:30:53
1:30:47
27
Dirk Jelke de Boer
Lionitas
1:35:25
1:35:17
28
Nick Zwartjes
Prins Hendrik
1:37:20
1:37:12
29
Gerrit Betzema
Friesland
1:37:24
1:37:11
30
Hoger Sahin
Altenberge
1:41:01
1:40:34
31
Marko Huizing
Ulrum
1:41:05
1:40:52
32
Gerrit Duits
Horror
1:53:36
1:53:03
M40, 21.1 KM WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Negerman
GAC Hilversum
1:11:25
1:11:24
2
Remon van Lunzen
Lionitas
1:13:47
1:13:45
3
Yke Zoetendal
Horror
1:17:30
1:17:27
4
Martin Veenhuizen
SV Veendam
1:19:34
1:19:33
5
Michael Raaijmakers
Passaat
1:20:10
1:20:08
6
Foppe vander Heide
Impala
1:20:13
1:20:11
7
Johannes Postma
Lionitas
1:21:48
1:21:47
8
Ruud de Wert
Eindhoven Atletiek
1:22:03
1:22:00
9
Jan Venhuizen
Lionitas
1:22:21
1:22:20
10
Freek Jaarsma
Lionitas
1:22:37
1:22:30
11
Mark Dijkhuizen
AV Castricum
1:23:00
1:22:49
12
Anne Wiersma
Climax
1:23:23
1:23:19
13
Jacob v.d. Ploeg
Loopgroep Hugo Veenker
1:23:37
1:23:35
14
Erik van der Helm
Rotterdam Atletiek
1:23:55
1:23:52
15
Erik Strikker
SV Sportlust
1:25:00
1:24:58
16
Jaap vink
Friesland
1:27:23
1:27:20
17
Ronald de Graaf
AAV '36
1:27:34
1:27:27
18
Harmen Jorritsma
AV Heerenveen
1:27:42
1:27:38
19
Remko Elema
Loopgroep De Drentsche Aa
1:27:59
1:27:52
20
Ronald Tromp
Loopgroep Hoorn
1:29:45
1:29:39
21
Marten Oosterkamp
AV Heerenveen
1:30:42
1:30:38
22
Wim Ramaker
Spurt '88
1:31:02
1:30:56
23
Simon Regnerus
Friesland
1:31:17
1:31:13
24
Bert Busman
Spurt '88
1:31:21
1:31:15
25
Job Hamming
Groningen Atletiek
1:33:59
1:33:52
26
Herre van Brug
Groningen Atletiek
1:35:16
1:35:08
27
Pedro Afonso
AV Castricum
1:36:15
1:35:59
28
Bart Hulst
AV Castricum
1:36:16
1:35:59
29
Eric Groen
Lycurgus
1:39:17
1:38:49
30
Denis van Raalte
Lionitas
1:39:25
1:39:15
31
André Jellema
Lionitas
1:39:54
1:39:43
32
Niels Blaauw
Lionitas
1:39:59
1:39:49
33
Erwin van Dalen
Isala '96
1:42:10
1:41:00
34
Pieter Kroodsma
Friesland
1:42:22
1:42:03
35
Guus Hoekstra
Friesland
1:43:21
1:42:57
36
Gerco de Vries
Spurt '88
1:43:41
1:43:28
37
Rolph Grasmeijer
Har(t)loopclub Engelen
1:44:10
1:43:55
38
Samme Steenstra
AV Heerenveen
1:45:49
1:45:28
39
Wiger Hellema
Friesland
1:46:50
1:45:49
40
Twan van Gool
Har(t)loopclub Engelen
1:48:14
1:47:59
41
Stefan van Dieken
Loopgroep PK
1:48:18
1:48:10
42
Willem de Vries
Loopclub Burgum
1:48:18
1:46:46
43
Raoul Foudraine
Haag Atletiek
1:52:14
1:50:08
44
Fokke Hoeksma
Friesland
2:14:29
2:10:47
M50, 21.1 KM WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fons Liebregts
Eindhoven Atletiek
1:23:45
1:23:45
2
Paul Valk
Daventria
1:24:09
1:24:05
3
Sieds Wiersma
Impala
1:24:59
1:24:55
4
Henk Por
avVN
1:26:09
1:26:08
5
Rene van de Weijenberg
Eindhoven Atletiek
1:26:48
1:26:46
6
Willem Derks
Parthenon
1:28:03
1:28:00
7
Peter van Marrewijk
AV '40
1:28:06
1:28:01
8
Theo Woldberg
Phanos
1:28:26
1:28:22
9
Herman Couperus
Athlos
1:30:04
1:30:01
10
Daan van der Geest
Friesland
1:32:27
1:32:24
11
Diederik Aarendonk
avVN
1:32:45
1:32:40
12
Egbert Meilink
Spurt '88
1:33:42
1:33:36
13
Johan Meinsma
Lionitas
1:33:50
1:33:41
14
Willie Kiewiet
Lionitas
1:35:20
1:35:11
15
Egbert Borger
Groningen Atletiek
1:35:39
1:35:31
16
Rienk de Vries
Friesland
1:36:20
1:36:09
17
Maarten Papegaaij
Isala '96
1:36:23
1:36:17
18
Frits Ankersmit
Fit
1:36:57
1:36:50
19
Frank de Ruiter
Friesland
1:37:10
1:36:57
20
Jan Horenga
Loopgroep Nienoord
1:38:07
1:37:52
21
Gerard Mulder
ATC '75
1:38:27
1:38:18
22
Rodger Sluijmers
Har(t)loopclub Engelen
1:39:37
1:39:23
23
Ernst Dörfel
Fit
1:40:53
1:40:46
24
Watze Hobma
AV Heerenveen
1:41:06
1:41:01
25
John Boer
Ron Clarke
1:41:18
1:41:12
26
Arnold Spanninga
Groningen Atletiek
1:42:44
1:42:35
27
John Ossendorp
Loopgroep Aart Stigter
1:42:47
1:42:37
28
Cor Wijnja
Heerenveen
1:45:21
1:45:09
29
Peter Reilman
Groningen Atletiek
1:45:35
1:45:26
30
Sjoerd Fennema
Groningen Atletiek
1:47:31
1:47:24
31
Uilke Bosma
Friesland
1:48:34
1:48:21
32
Peter van der Hulst
Loopgroep Bedum
1:49:38
1:49:29
33
Jan Horenga
Loopgroep Nienoord
1:50:48
1:50:34
34
Laas Bonnema
Friesland
1:50:57
1:50:34
35
Jaap Bruijnzeel
Lionitas
1:54:16
1:54:05
36
Broer Sijtsma
Loopgroep Hugo Veenker
1:54:32
1:52:01
37
Jan Jelle Renkema
Loopgroep Nienoord
1:56:30
1:56:16
38
John de Wit
SAV
1:57:19
1:53:38
39
Olaf Schatt
Duisburg
2:04:34
2:01:48
40
Eric Helmantel
avVN
2:08:33
2:05:40
M60, 21.1 KM WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Chris Draijer
Impala
1:30:30
1:30:25
2
Henk van Duuren
Spurt '88
1:38:33
1:38:27
3
Jan Holterman
Loopgroep Aart Stigter
1:39:07
1:39:02
4
Arie van der Ham
avVN
1:39:44
1:39:41
5
Otto de Boer
Friesland
1:40:03
1:39:49
6
Peter Wolters
Loopgroep Nienoord
1:40:54
1:40:40
7
Fokko Hindriks
Groningen Atletiek
1:42:23
1:42:19
8
Ad Peltenburg
RRZ
1:47:01
1:46:51
9
Johan van Noordenburg
AV Heerenveen
1:47:27
1:47:14
10
Piet Boelens
Friesland
1:49:46
1:49:40
11
Cor Appelman
Friesland
1:50:33
1:50:25
12
Siebren Bosma
AV Heerenveen
1:51:55
1:51:42
13
Adrian Wadham
ATC '75
1:53:23
1:53:09
14
Koos Durenkamp
Artemis
1:54:45
1:54:32
15
Egbert Takens
Groningen Atletiek
1:57:27
1:57:16
16
Bernard Jas
avVN
1:57:59
1:57:38
17
Jan Rinsma
NOP
2:00:48
1:58:44
18
Ron Kabel
Hylas
2:03:30
2:03:17
19
Han Siero
Loopgroep De Drentsche Aa
2:07:03
2:06:46
20
Jakob Veenstra
Impala
2:09:03
2:08:49
VSEN, 21.1 KM WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Immy Auck Kersbergen
Lionitas
1:22:18
1:22:16
2
Danne Boterenbrood
Unitas
1:26:51
1:26:48
3
Samantha Wolfslag
Loopgroep Leeuwarden
1:28:38
1:28:30
4
Saskia Veerman
AV Edam
1:30:30
1:30:24
5
Jelly van der Kloet
Impala
1:31:40
1:31:35
6
Marieke ten Brinke
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
1:33:40
1:33:37
7
Machteld Mulder
Groningen Atletiek
1:37:13
1:37:08
8
Franciska Schutter
Triathlon
1:37:50
1:37:44
9
Annet Roest
Triathlon
1:41:34
1:41:24
10
Anne Hobbelt
Vitalis
1:44:15
1:44:11
11
Carcia Stegen
Prins Hendrik
1:47:07
1:46:59
12
Ytsje Talsma-Kingma
Friesland
1:50:05
1:49:56
V35, 21.1 KM WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marjan Oostinga
avVN
1:30:18
1:30:14
2
Simone van Dijk
Lionitas
1:33:52
1:33:47
3
Monique Raaijmakers
Parthenon
1:35:05
1:34:59
4
Angelique Nienhuis
Artemis
1:43:52
1:43:43
5
Liset de Groot
Loopgroep Nienoord
1:50:23
1:50:08
6
Marjan Rodenhuis
Lionitas
1:51:45
1:51:33
7
Kim Kardinaal
Triathlon
1:52:00
1:51:49
8
Esther van Bochove
Zaanland
1:53:05
1:52:33
9
Esther Hakvoort
Zaanland
1:53:06
1:52:35
10
Tabitha Dijkman
Lionitas
1:53:54
1:52:20
11
Cora Blankendaal
Triathlon
1:56:36
1:56:25
12
Klaske de Haan
Loopgroep Hugo Veenker
2:12:18
2:10:27
V45, 21.1 KM WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christien Koning
Dutch Runners
1:33:38
1:33:33
2
Marjan de Ruiter - Abma
Friesland
1:37:11
1:36:58
3
Simone Binnema
Artemis
1:38:08
1:37:59
4
Inge van Schaick
Lionitas
1:39:54
1:39:44
5
Danielle Gorgels
Prins Hendrik
1:44:03
1:43:53
6
Annie Oostenbrink
Friesland
1:45:02
1:44:46
7
Josan Tielen
Ciko '66
1:47:02
1:46:51
8
Janneke Willems
Spurt '88
1:49:13
1:49:02
9
Tiny Wouda
Friesland
1:52:08
1:51:37
10
Wietske van der Meulen
Groningen Atletiek
1:58:59
1:57:42
11
Sarina Jannes
Friesland
2:04:32
2:04:18
12
Jozina Ernst
HAC '63
2:05:44
2:03:16
13
Marian Booijink
HAC '63
2:08:48
2:06:20
14
Manon Vos
HAC '63
2:15:16
2:12:46
15
Auk Dijkstra
Dutch Gay & Lesbian Athletics
2:15:38
2:14:02
16
Angelique Toonen
Dutch Gay & Lesbian Athletics
2:16:19
2:16:02
V55, 21.1 KM WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ria Hoksbergen
Arena Atletiek
1:42:45
1:42:29
2
Gonny Houtman
Artemis
1:42:49
1:42:40
3
Aleid Busser
ATC '75
1:55:19
1:55:04
4
Petra van Leeuwen
Atverni
1:55:22
1:53:34
5
Gerda Damen
avVN
1:56:46
1:56:43
6
Gea Leenstra
Loopgroep De Drentsche Aa
2:00:24
2:00:08
7
Marianne IJnsen
Dutch Gay & Lesbian Athletics
2:03:02
2:02:46
8
Astrid Hijlkema
Fit
2:09:23
2:09:15
MSEN, 21.1 KM RECREAT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wilco Kooistra
Leeuwarden
1:21:50
1:21:28
2
Jesse Nijboer
Groningen
1:22:02
1:21:52
3
Erik Deenen
Loopgroep Groningen
1:22:13
1:21:40
4
Sander van Tartwijk
Groningen
1:22:15
1:22:05
5
Lex Kiewied
Nes Ameland
1:22:32
1:22:27
6
Niek Jaarsma
Franeker
1:22:36
1:22:29
7
Andries Vlietstra
Burgum
1:25:52
1:25:49
8
Yan Tolsma
Leersum
1:27:17
1:25:59
9
Mark Peereboom
Loopgroep Leeuwarden
1:28:37
1:28:19
10
Friso Douma
Hollum
1:28:38
1:28:31
11
Leander de Graaf
Loopgroep Leeuwarden
1:30:58
1:30:41
12
Paul Bakker
Wijhe
1:31:29
1:31:09
13
Wind Steven
Meedhuizen
1:32:17
1:32:14
14
Jorrit Drieenhuizen
Apeldoorn
1:33:04
1:32:23
15
Meine Jongedijk
Leeuwarden
1:33:17
1:32:41
16
Harmen Stam
Loopgroep Bedum
1:33:25
1:32:44
17
Ronald van Mil
Maasland
1:33:49
1:31:22
18
René Meekma
Witmarsum
1:34:09
1:33:48
19
Erwin de Vries
Leeuwarden
1:35:05
1:33:31
20
Martin Dijkstra
Bolsward
1:35:05
1:33:39
21
Timo Kreule
Delft
1:35:08
1:34:21
22
Anthony Slootmaekers
Wormerveer
1:35:23
1:33:09
23
Sietze Vis
Leeuwarden
1:36:07
1:35:30
24
Sierk Jan de Haan
Zwolle
1:36:12
1:35:40
25
Tjeerd van Aurich
Wijk bij Duurstede
1:36:13
1:35:39
26
Stefan Bolding
Wageningen
1:36:14
1:34:40
27
Ronald Buijs
Nuenen
1:36:21
1:34:03
28
Arnold Tolk
Nieuwe Pekela
1:36:30
1:34:14
29
Arjen Wassenaar
Dronryp
1:36:36
1:34:51
30
Jorrit Nutma
Enschede
1:37:11
1:35:46
31
Paul van den Heuvel
Wateringen
1:37:46
1:36:37
32
Vincent Harder
Groningen
1:37:51
1:37:45
33
Rudy Ellens
Apeldoorn
1:37:52
1:37:10
34
Wietze de Vries
Harkema
1:37:52
1:37:21
35
Wietse Bouwsma
Groningen
1:38:10
1:36:11
36
Gerlof van Minnen
Loopgroep Leeuwarden
1:38:21
1:37:22
37
Job van der Wal
Menaam
1:38:23
1:37:46
38
Sander Groenewoud
Menaam
1:38:23
1:37:47
39
Martijn Roolvink
Leeuwarden
1:38:58
1:37:16
40
Gerben Roffel
Amsterdam
1:39:06
1:37:00
41
Bart Molkenboer
Dutch Runners
1:39:19
1:37:27
42
Toon Kuppens
Groningen
1:39:42
1:38:00
43
Heine Sietsma
Boornbergum
1:39:49
1:39:29
44
Wibo Eimers
Eelderwolde
1:39:51
1:39:27
45
Martijn Wietzes
Zuidwolde Gn
1:40:05
1:36:41
46
Jeffry Plaggenmarsch
Hardenberg
1:40:09
1:39:50
47
Rens Kok
Utrecht
1:40:15
1:37:49
48
Erwin Willems
Amsterdam
1:40:27
1:39:46
49
Ruben Maters
Nes Ameland
1:40:41
1:40:34
50
Frans Westerman
Wageningen
1:40:47
1:38:59
51
AnneJan Barkmeijer
Zwolle
1:40:51
1:40:24
52
Hugo Reitsma
Lionitas
1:41:16
1:41:00
53
Pieter kingma
Berltsum
1:41:27
1:39:09
54
Joost Achterberg
Amsterdam
1:41:36
1:39:25
55
Hartger Stellinga
Workum
1:42:03
1:39:48
56
Yke Faber
Joure
1:42:03
1:39:48
57
Lucien van Vliet
Harmelen
1:42:06
1:38:46
58
Bartele Boersma
Harlingen
1:42:15
1:40:30
59
Erik Nickolson
Haarlem
1:42:46
1:40:22
60
Erik Veenstra
Leeuwarden
1:42:47
1:40:23
61
Roel Pot
Haarlem
1:42:49
1:40:25
62
Martijn Ruis
Sneek
1:42:50
1:40:25
63
Elzo Hultink
Assen
1:43:31
1:42:46
64
Robbert Kelder
Groningen
1:43:32
1:40:51
65
Pieter van der Mossel
Berltsum
1:43:34
1:41:17
66
Toon van Beek
Amsterdam
1:43:53
1:41:44
67
Jan Sietsma
Drachten
1:43:55
1:43:34
68
Duco Bennema
Almere
1:44:05
1:42:25
69
Eeltje Gerrit Spijksma
Loopgroep Leeuwarden
1:44:14
1:43:32
70
Mark van Krimpen
Berltsum
1:44:18
1:42:02
71
Henk Hokse
Staphorst
1:44:19
1:42:38
72
Mentje Bremer
Hallum
1:44:25
1:43:37
73
Eduard Witteveen
Groningen
1:44:42
1:43:44
74
Bram Keteleer
Surhuisterveen
1:44:48
1:41:22
75
Jelmer Samplonius
Groningen
1:44:52
1:41:54
76
Willem Hofman
Winsum Gn
1:44:53
1:43:36
77
Anton Groefsema
Rotterdam
1:45:05
1:43:10
78
Chris ketelaar
Deventer
1:45:20
1:41:56
79
Marcel Lubberts
Assen
1:45:24
1:42:12
80
Jan-Willem van Leussen
Bergschenhoek
1:45:34
1:44:39
81
Herman Barkmeijer
Zwolle
1:45:44
1:45:17
82
Douwe Postma
Exmorra
1:45:57
1:42:58
83
Guus Nelissen
Amsterdam
1:45:58
1:44:38
84
Jip Nelissen
Amsterdam
1:46:01
1:44:41
85
Frank Dooijeweerd
Utrecht
1:46:05
1:42:48
86
Jeroen Haveman
Waskemeer
1:46:11
1:44:43
87
Pieter Bult
Utrecht
1:46:28
1:45:30
88
Gert-Jan Dutman
Loopgroep Astrea
1:46:40
1:44:34
89
Jan ten Klooster
Start '78
1:46:41
1:43:25
90
Luuk Jeeninga
Leeuwarden
1:46:43
1:43:58
91
Simon van Middelaar
Leeuwarden
1:46:46
1:44:36
92
Timo Kuipers
Groningen
1:46:49
1:43:20
93
Stijn Wymenga
Groningen
1:46:55
1:44:17
94
Nico Swart
Groningen
1:46:58
1:44:57
95
Andries Meijer
Leeuwarden
1:47:04
1:45:45
96
Jarco Veenstra
De Westereen
1:47:21
1:45:54
97
Arjen Krikken
Haren Gn
1:47:34
1:46:18
98
Marten van Gosliga
Franeker
1:47:42
1:44:35
99
Minne Aartsma
Leeuwarden
1:48:00
1:44:30
100
Tsjipke Wijbenga
Groningen
1:48:05
1:46:13
101
Rudy van der Meijden
Drachten
1:48:06
1:44:46
102
Grico Sikkema
Loopgroep Zuidhorn
1:48:16
1:46:37
103
Nick Smeets
Maastricht
1:48:18
1:46:34
104
HG ter Schure
Leeuwarden
1:48:22
1:46:46
105
Jan van der Zee
Oosthem
1:48:32
1:47:52
106
Enno van Kampen
Gouda
1:48:41
1:47:27
107
Jankest Jelsma
Horror
1:48:49
1:46:54
108
Vladi Krajnak
Groningen
1:48:56
1:47:02
109
Laurens Tulner
Groningen
1:49:02
1:46:22
110
André de Vries
Gerkesklooster
1:49:13
1:47:17
111
Gertjan Hessels
Wommels
1:49:18
1:47:28
112
Joeke Vellema
Ferwert
1:49:27
1:48:56
113
Theo Keegstra
Leeuwarden
1:49:27
1:49:00
114
Michel Vollebregt
Loopgroep Groningen
1:50:20
1:47:25
115
Douwe Jan Kersbergen
Drachten
1:50:25
1:47:08
116
Kenneth Veninga
Utrecht
1:50:42
1:48:15
117
Jon de Lange
Groningen
1:51:48
1:48:56
118
Raoul de Graaff
Haarlem
1:51:57
1:49:49
119
Remond de Lange
Delden
1:51:59
1:49:08
120
Geert Slagter
Appingedam
1:52:03
1:51:41
121
Rene de Jonge
Hoogeveen
1:52:11
1:50:11
122
Koos Scherjon
Kollum
1:52:12
1:51:07
123
Alexander Sieders
Hoogeveen
1:52:12
1:50:12
124
Remco kuperus
Loopgroep Leeuwarden
1:52:14
1:48:53
125
Sybren Harmsma
Groningen
1:52:35
1:51:26
126
Brendan Hoogervorst
Leiden
1:53:17
1:50:54
127
Jan Jetze Zandstra
St.-Jacobiparochie
1:53:29
1:51:36
128
Jorrit Veenstra
Surhuisterveen
1:53:33
1:51:29
129
Jacco van der Hoeven
Maasland
1:53:34
1:51:05
130
Bram Wymenga
Glimmen
1:53:34
1:50:56
131
Tsjipke Klaas Okkema
Wommels
1:53:38
1:50:34
132
Arnold Kooiker
Marsum
1:53:46
1:53:10
133
Vincent de Groot
Leeuwarden
1:53:56
1:50:57
134
Eric drost
Leeuwarden
1:53:57
1:52:03
135
Jeroen Wiercx
Amsterdam
1:53:59
1:51:50
136
Henk Tamminga
Hardenberg
1:54:14
1:53:54
137
Michiel Van Eerde
Hardenberg
1:54:14
1:53:55
138
Arnold Boersma
Oentsjerk
1:54:22
1:52:40
139
Jeffrey Timmer
Leeuwarden
1:54:32
1:52:01
140
Tim Pallandt
Goudriaan
1:54:41
1:53:43
141
Jermaine Lapar
Dokkum
1:55:50
1:52:33
142
Kevin Buursen
Leeuwarden
1:56:16
1:53:16
143
Rick Heemskerk
Oegstgeest
1:56:26
1:54:02
144
Jeroen Blom
Haag Atletiek
1:56:32
1:53:43
145
Wim van Houtert
Tolbert
1:56:34
1:54:48
146
Henk Brons
Hattem
1:56:36
1:55:11
147
Pieter van der Plas
Rotterdam
1:56:39
1:54:44
148
Wouter Sijtsma
Britsum
1:56:39
1:54:23
149
Rene Bruinsma
Leeuwarden
1:56:57
1:55:19
150
Casper de vries
Zaandam
1:56:58
1:55:27
151
Rogier Bohte
Schagen
1:57:26
1:53:56
152
Jan Willem Ketelaar
Winschoten
1:57:31
1:54:09
153
Eduard winter
Eelderwolde
1:57:32
1:54:49
154
Jurjen van der Burg
Hijum
1:57:33
1:56:00
155
Hayco van der Velde
Heerenveen
1:57:45
1:54:24
156
Albert Jan van Olst
Nunspeet
1:57:47
1:56:05
157
Tommy Hetterscheid
Eindhoven
1:58:48
1:57:07
158
Steffan van Iren
Groningen
1:58:49
1:56:08
159
Bas Huseman
Groningen
1:59:04
1:55:56
160
Jakob Kuiper
Wezep
1:59:07
1:58:17
161
Ronnie Bakker
AV Heerenveen
1:59:14
1:57:22
162
Edwin Smit
Vollenhove
1:59:26
1:56:50
163
Toch nog bezorgd door Postnl
1:59:31
1:56:53
164
Carlo boonstra
Drachten
2:00:33
2:00:14
165
Bonne Ziengs
Leeuwarden
2:00:47
1:59:20
166
Roelof Rademaker
Assen
2:00:58
1:57:55
167
Jouko Kuijk
Rotterdam
2:01:19
1:59:32
168
Daniel Sloot
Groningen
2:01:21
1:58:07
169
Henk Westerkamp
Groningen
2:01:22
1:59:36
170
Dennis Annee
Leeuwarden
2:01:35
1:59:44
171
Berry Jansen
Harderwijk
2:01:35
1:59:13
172
Rene Wubs
Hallum
2:01:48
1:59:10
173
Jan Brouwer
Nes Ameland
2:01:48
1:58:50
174
Martijn Boer
Beilen
2:02:00
2:00:04
175
Feike-Jan de Bruin
Augustinusga
2:02:31
2:00:24
176
Casper Verbeek
Utrecht
2:02:39
2:00:59
177
Laurens Verbree
Harderwijk
2:02:53
2:00:31
178
Klaas Groen
Nes gem Boarnsterhim
2:03:45
2:02:42
179
Michiel van der Spek
Aquilo
2:04:20
2:02:29
180
Thijs Wagenaar
Britsum
2:04:35
2:01:49
181
John Feiken
Winschoten
2:04:36
2:04:14
182
Niko Wobben
Hoogeveen
2:05:09
2:02:55
183
Roy Marinus
Wolvega
2:05:09
2:02:49
184
Robert Bronsema
Winschoten
2:06:23
2:03:48
185
Wessel hartlief
Leeuwarden
2:06:56
2:05:50
186
Gertjan de Lange
Groningen
2:07:00
2:03:53
187
Jan Rispens
Wommels
2:07:22
2:06:13
188
Jan-Gert Geerdink
Amstelveen
2:07:39
2:05:30
189
Robert de Vries
Zuidlaren
2:08:23
2:06:26
190
Marius Bolhuis
Baflo
2:09:20
2:05:52
191
Patrick van den Hul
Groningen
2:10:07
2:08:38
192
Cor Lont
Heerenveen
2:13:30
2:10:49
193
Jelco van Aurich
Haskerdijken
2:14:14
2:11:14
194
Patrick van der Kant
De Meern
2:14:29
2:12:08
195
Klaas de Ruiter
Rotterdam
2:14:39
2:14:12
196
Tran Thai Tran
Leeuwarden
2:15:56
2:15:31
197
Jacob Fopma
Loopgroep Witmarsum
2:16:14
2:12:52
198
Jilt Heidstra
Kollum
2:16:18
2:12:55
199
Andre van der Vegt
Wolvega
2:20:33
2:18:13
200
Indro de Moor
Akkrum
2:21:50
2:20:59
201
Roderick Ketelaar
Sneek
2:21:59
2:19:05
202
Martijn Sinnema
Delft
2:22:30
2:19:22
203
Toine Branbergen
Groningen
2:22:30
2:19:23
204
Ralf Tolk
Midwolda
2:25:32
2:23:13
205
Daniël Keizer
Feanwalden
2:30:17
2:29:35
M40, 21.1 KM RECREAT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mark Groeneweg
Dieren
1:20:07
1:19:59
2
Robin Kinsbergen
Voorthuizen
1:20:07
1:20:07
3
Johan Hoogeveen
Boornbergum
1:25:11
1:25:06
4
Bram Voogel
Loopgroep Aart Stigter
1:27:40
1:27:07
5
Klaas Kooistra
Drachten
1:29:10
1:28:52
6
Cor Schnieders
Runners Stadskanaal
1:31:28
1:30:35
7
Roald van Aurich
Oudehaske
1:33:48
1:33:14
8
Durk Polet
Burgum
1:35:20
1:34:34
9
Ben Timmer
Haren Gn
1:35:45
1:34:24
10
Marcel Romkes
Holten
1:36:19
1:35:28
11
Menno Cramer
Leeuwarden
1:37:08
1:36:00
12
John Oudejans
AV Castricum
1:37:14
1:37:14
13
Joeri Jongeneel
Amsterdam
1:38:12
1:36:31
14
Willem Biemolt
Friesland
1:38:20
1:36:01
15
Werner Menkehorst
Winterswijk
1:38:38
1:38:07
16
Edwin van der Wal
Lionitas
1:39:39
1:38:45
17
Rutger-Jan Bevers
Enschede
1:39:52
1:39:10
18
Dick Schuurman
Joure
1:39:52
1:39:31
19
Arjan Griffioen
Dutch Runners
1:40:07
1:39:57
20
Hans Andringa
Impala
1:40:12
1:37:27
21
Ard Cloo
Amersfoort
1:40:13
1:39:53
22
Sid Overdijk
Buitenpost
1:40:17
1:39:26
23
Erik Wijbenga
Utrecht
1:41:05
1:39:23
24
Janaldo Keulen
Sneek
1:41:19
1:40:26
25
Klaas Visser
Spartacus
1:42:04
1:41:06
26
Erik koops
Assen
1:42:10
1:39:53
27
Albert Mulder
Zwolle
1:42:22
1:41:55
28
Richard Verhoef
Dutch Runners
1:42:27
1:40:46
29
Otto de Boer
Buitenpost
1:42:55
1:42:03
30
Siebe de Vries
Drachten
1:43:01
1:41:17
31
André Kort
Heerenveen
1:43:38
1:41:57
32
Freek van de Graaf
De Gemzen
1:43:57
1:42:50
33
Eric van Biemen
Leiden
1:44:10
1:42:36
34
Ronald Rauwerda
Loopgroep Leeuwarden
1:44:32
1:42:32
35
Reinder Meekma
Ferwert
1:44:54
1:43:27
36
Stefan Groninger
Groningen
1:44:54
1:43:08
37
Frederik van Santen
Augustinusga
1:44:55
1:43:48
38
Bob Hotho
Utrecht
1:44:59
1:44:35
39
Jeroen Pasman
Amsterdam
1:45:09
1:43:13
40
Patrick Callahan
Amsterdam
1:45:11
1:43:06
41
Harmon Nieuwland
Opende
1:45:32
1:44:57
42
Marc Stegeman
Har(t)loopclub Engelen
1:45:32
1:45:14
43
Henk Heeringa
Eelderwolde
1:45:35
1:43:45
44
Bas van den Bos
Leusden
1:45:36
1:44:43
45
Antonio Walstra
Dutch Runners
1:45:40
1:44:34
46
Mark Maas
Amsterdam
1:45:54
1:44:17
47
Hans Vermeer
Maasland
1:45:55
1:43:33
48
Tjeerd Bakker
Leeuwarden
1:45:57
1:43:38
49
Ludolf Pijlman
Groningen
1:46:13
1:43:19
50
Stephan Hulst
Assen
1:46:33
1:45:20
51
Geert Albert Broersma
Loopgroep Hugo Veenker
1:46:41
1:43:27
52
Ramon de Kok
Utrecht
1:47:08
1:46:44
53
Jochum Prins
Franeker
1:47:13
1:45:57
54
Gjalt Weistra
Drachten
1:47:14
1:45:30
55
Marco Perdijk
Briltil
1:47:15
1:45:05
56
John van Marrewijk
De Lier
1:47:18
1:44:49
57
Anne-Nico van der Vaart
Marum
1:47:19
1:46:46
58
Hessel Dijkstra
IJlst
1:47:30
1:46:48
59
Ernest van der Meijde
Haarlem
1:47:43
1:45:27
60
Bauke Groen
Dokkum
1:47:45
1:45:20
61
Peter Hummel
Zevenhuizen Gn
1:47:52
1:45:59
62
Tom Langerak
Veluwe
1:47:52
1:44:32
63
Dirk Dijkstra
Garyp
1:48:06
1:45:02
64
Vincent Brouwer
Swifterbant
1:48:16
1:46:54
65
Ten wolde
Nijeveen
1:48:21
1:47:53
66
Rens Osinga
Leeuwarden
1:48:39
1:47:21
67
Marten van der Kamp
Impala
1:48:39
1:47:21
68
Jan Bosga
Loopgroep Nienoord
1:48:48
1:48:12
69
Klaas van Tricht
Loopgroep Sneek
1:48:51
1:47:56
70
Theodoor Greiner
Nootdorp
1:48:59
1:47:45
71
Menno van der Meer
Garrelsweer
1:49:00
1:48:07
72
Wim Hoekstra
Leeuwarden
1:49:28
1:48:06
73
Hilbrand van der Zee
Groningen
1:49:28
1:48:44
74
Jo-Albert Kooistra
Easterwierrum
1:49:51
1:47:08
75
Hadriaan van Nes
Dalfsen
1:49:53
1:48:20
76
Amir Amini
Leeuwarden
1:50:00
1:47:57
77
Dennis van Wonderen
Landsmeer
1:50:03
1:49:31
78
Rene Meijer
Hooglanderveen
1:50:10
1:49:14
79
Bas Wesseling
Noordwijk Zh
1:50:11
1:49:24
80
Hans Westra
Haren Gn
1:50:12
1:48:08
81
Menno Boerema
Rotterdam
1:50:17
1:47:08
82
Marco Berning
Borger
1:50:43
1:49:01
83
Erwin Mulder
Wildervank
1:50:45
1:50:01
84
Ludolf Hage
Eelde
1:50:52
1:49:30
85
Gerard Dietvorst
Oss '78
1:51:00
1:50:18
86
Frank Blom
Tempo
1:51:04
1:50:21
87
Ed van Amsterdam
Nieuwkoop
1:51:10
1:47:45
88
Henk de Vries
De Veenhoop
1:51:18
1:50:24
89
Johan Teeninga
Drachten
1:51:24
1:48:04
90
Klaas Jan van der Kooi
Burgum
1:51:24
1:50:39
91
Holger Berger
Schalksmühle
1:51:30
1:50:19
92
Christian Fa
Lüdenscheid
1:51:30
1:50:20
93
Erik Botter
Spurt '88
1:51:38
1:50:12
94
Alex de Boer
Son en Breugel
1:52:14
1:51:25
95
Wiebe Meilema
Leeuwarden
1:52:34
1:51:15
96
Maarten koelman
SV Sportlust
1:52:38
1:51:31
97
Taeke vd Woud
Berltsum
1:52:40
1:49:19
98
Hendrik van der zee
IJlst
1:52:43
1:52:02
99
Martijn Brontsema
Loopgroep Astrea
1:52:58
1:51:31
100
Klaas Bootsma
Boornbergum
1:53:10
1:51:52
101
Meinte Visser
Wytgaard
1:53:15
1:51:54
102
Gerjan Cats
Groningen
1:53:25
1:51:42
103
Corné Huiberts
Drachten
1:53:26
1:51:44
104
Edwin Herber
Ballum
1:53:29
1:53:01
105
Arjen Klopstra
Veendam
1:53:30
1:51:58
106
Erwin Bethlehem
Joure
1:53:33
1:53:12
107
Arjan de Vries
Loopgroep Nienoord
1:53:36
1:52:59
108
Feico Hoogeveen
Hengelo Ov
1:53:36
1:52:03
109
Robert Zijlstra
Impala
1:53:37
1:50:57
110
Harry te Velde
Emmen
1:53:55
1:52:02
111
Jack Kuin
Hoogezand
1:54:06
1:52:55
112
Frank Gelsing
Ochtrup
1:54:11
1:51:25
113
Harm Andringa
Leeuwarden
1:54:13
1:52:15
114
Jeroen Verver
Hoogezand
1:54:22
1:52:24
115
Harm Breman
Loopgroep Astrea
1:54:30
1:53:55
116
Herman Tijl
Leeuwarden
1:54:37
1:53:43
117
Frank Jansen
Bunne
1:54:37
1:52:29
118
Bertil Westers
Groningen
1:54:49
1:51:47
119
Mark Lemmens
Norg
1:55:12
1:52:33
120
Karel Noorderink
Nunspeet
1:55:14
1:52:09
121
Marc Bekkers
Bilthoven
1:55:38
1:55:12
122
Jos van Kempen
Groningen
1:55:39
1:52:37
123
Frits van der Heide
Groningen Atletiek
1:55:50
1:55:17
124
Jan Willem de Bos
Groningen
1:55:55
1:53:48
125
Hilko Folkeringa
Assen
1:56:18
1:53:07
126
Herman Kloosterman
Groningen
1:56:19
1:55:57
127
Rudy Francke
Loopgroep Hugo Veenker
1:56:26
1:53:54
128
Jan Anne Dijkstra
Loopgroep Hugo Veenker
1:56:34
1:54:20
129
Hendrik Gelijk
Dutch Runners
1:56:34
1:54:28
130
Paul van der Haring
Assen
1:56:43
1:54:20
131
Alexander Edens
Loopgroep Stiens
1:56:44
1:55:20
132
Ronald Bastian
Eindhoven
1:56:56
1:56:21
133
Anco Hoekema
Reitsum
1:57:03
1:56:32
134
Patrick Spoel
Kockengen
1:57:21
1:56:06
135
Hans Gellekink
ATC '75
1:57:40
1:54:57
136
Con Hoogendoorn
Utrecht
1:57:49
1:57:21
137
Gert-Jan Maat
's-Gravenhage
1:57:58
1:54:47
138
Jan Smittenberg
Sappemeer
1:58:07
1:54:45
139
Seth Dorenbos
Leeuwarden
1:58:50
1:55:49
140
Johan Feenstra
Sneek
1:59:00
1:58:38
141
Arjan hazelaar
Winschoten
1:59:01
1:56:28
142
William Knoeff
Apeldoorn
1:59:18
1:57:20
143
Chris Vermeulen
Den Helder
1:59:28
1:57:21
144
Leonardo Veen
Groningen
1:59:30
1:56:26
145
Dirk Draaisma
Loopgroep Hoorn
1:59:32
1:56:54
146
Ramon Perez
Limmen
1:59:56
1:57:43
147
Michiel de Jong
Baarn
2:00:14
1:57:38
148
Rob Huisman
Hilversum
2:00:22
1:57:10
149
Egbert Boomsma
Niekerk Grootegast
2:00:39
1:57:55
150
Stefan Tost
Rheine
2:00:53
1:57:33
151
Peter Willegers
Groningen
2:01:37
2:00:04
152
Eric Voogt
Boornbergum
2:02:03
2:00:34
153
Venema Martijn
Feanwalden
2:02:04
2:00:10
154
Martin Heller
Loopgroep Groningen
2:02:26
1:59:30
155
Hildo Bonnema
Deventer
2:02:34
2:01:03
156
Arne Went
Rotterdam
2:02:44
1:59:38
157
Otto Vierhout
Amsterdam
2:02:54
1:59:43
158
Gielt Algra
Heeg
2:02:59
2:02:49
159
Patrick Dumas
Winschoten
2:03:17
2:00:42
160
Dirk Postma
Driezum
2:03:31
2:01:18
161
Eddy Wulfsen
Veluwe
2:03:34
2:00:14
162
Hans Kok
Zaandam
2:03:56
2:01:44
163
Arnold Leenders
Bussum
2:05:04
2:01:54
164
Venema Jr.
IJlst
2:05:20
2:03:23
165
Freerk de Beer
Oosternijkerk
2:05:31
2:02:30
166
Erwin Griesheimer
Wadenoijen
2:05:53
2:04:46
167
Johan Haakma
Damwald
2:06:26
2:03:42
168
Jaap van Bennekom
Veenendaal
2:06:32
2:05:47
169
Jelle Wagenaar
Loopgroep Hugo Veenker
2:06:41
2:03:38
170
Siemen Wachtmeester
Leek
2:07:28
2:04:05
171
Jaap Halma
Leeuwarden
2:07:30
2:05:10
172
Arnold Bloem
Marum
2:07:31
2:05:30
173
Thom Snijder
Loopgroep Bedum
2:07:50
2:04:41
174
Boris Brink
Assen
2:08:13
2:05:25
175
Edwin Dijkstra
Loopgroep Hugo Veenker
2:08:28
2:05:09
176
Koen van Joolen
Bussum
2:08:40
2:06:17
177
Matthias Woschech
Salzkotten
2:08:58
2:06:55
178
Peter Eekhof
Loopgroep gRUNN
2:09:00
2:08:34
179
Jouke Brouwer
Nieuwveen
2:09:17
2:06:13
180
Folkert de Jong
Wijnjewoude
2:09:19
2:08:06
181
Maarten Honnebier
Assendelft
2:09:25
2:06:09
182
Erik Smith
Nieuwkoop
2:09:27
2:06:23
183
Henk Goren
Haren Gn
2:09:52
2:06:58
184
Jacco Veldman
Grou
2:10:45
2:08:26
185
Menko Wierenga
Tolbert
2:10:52
2:08:05
186
Paul Gosselink
Loopsport Groningen
2:11:23
2:09:44
187
Micha Bogaard
Weesp
2:12:15
2:09:53
188
Richard Koehorst
Hoogeveen
2:12:26
2:09:35
189
Frank Kleinjan
Zwolle
2:12:33
2:09:26
190
André van Dalsen
Groningen
2:12:45
2:11:06
191
Sipco Visser
Loopclub Burgum
2:13:46
2:11:28
192
Tino de Vries
Leeuwarden
2:13:59
2:11:11
193
Sjoerd de Vries
Hallum
2:14:08
2:13:43
194
Henk Fewerda
IJlst
2:14:42
2:13:43
195
Harald van der Bij
Loopgroep gRUNN
2:14:56
2:14:30
196
Sijtze Pranger
Lichtaard
2:15:52
2:13:06
197
Koos van der Ploeg
Kollumerzwaag
2:15:54
2:15:00
198
Marcel Ammeraal
Hoogezand
2:16:20
2:12:56
199
Paul van der Weide
Britsum
2:17:42
2:16:18
200
Miranda Kuys
Har(t)loopclub Engelen
2:17:52
2:17:34
201
Ollie Hamminga
Beilen
2:22:51
2:20:18
202
Jurgen van der Wal
Leeuwarden
2:22:57
2:19:41
203
David Dumas
Nieuwe Pekela
2:23:42
2:21:08
204
Patrick Dijkhuizen
Horror
2:24:07
2:22:03
205
Marco Bente
Duisburg
2:25:25
2:22:13
206
Ron Fonville
Leeuwarden
2:25:25
2:22:12
207
Thomas Kühnen
Rheinberg
2:25:28
2:22:15
208
Alex Bolland
Zwolle
2:41:06
2:37:56
M50, 21.1 KM RECREAT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Johan de Jong
Tilburg Road Runners
1:33:35
1:32:14
2
Kees Koersvelt
Tempo
1:35:30
1:35:30
3
Harald Netz
Herne
1:36:11
1:34:36
4
Peter Boelens
Amersfoort
1:38:49
1:37:20
5
Ruud Ramakers
Har(t)loopclub Engelen
1:39:09
1:38:54
6
Aris Leijendekker
Tjalleberd
1:39:21
1:37:58
7
Tejo Scholten
Voorburg
1:39:23
1:38:34
8
Harrie Brils
Atos
1:39:34
1:38:55
9
Bertus Pettinga
AAC '61
1:40:01
1:37:49
10
Bouwe van der Steeg
Leeuwarden
1:40:16
1:39:52
11
Henk sikma
Friesland
1:40:46
1:40:16
12
Piet Visser
Driezum
1:41:24
1:40:54
13
Theo Weijers
Ooij
1:41:51
1:39:44
14
Jan Baan
Hellendoorn
1:42:04
1:40:02
15
Johann Hendrix
Harmelen
1:42:13
1:38:53
16
Piet Streefkerk
Friesland
1:42:14
1:41:12
17
Marten van der Meer
Augustinusga
1:42:27
1:41:21
18
Arnold Nijp
Grou
1:42:48
1:41:34
19
Ronald Zuidema
Groningen
1:43:45
1:42:35
20
Andries J. Hooijsma
Impala
1:43:50
1:42:45
21
Andre Smit
Hoogezand
1:44:07
1:40:40
22
Edwin Ossewold
Swifterbant
1:44:20
1:40:52
23
Peter Klokman
Ureterp
1:44:34
1:41:24
24
Jochum Roorda
Loopgroep Leeuwarden
1:44:54
1:42:15
25
Jaap Baalbergen
Loopgroep Dokkum
1:45:01
1:44:26
26
Rudy Miedema
AV Heerenveen
1:45:26
1:43:38
27
Kees Visser
AV Heerenveen
1:45:30
1:45:17
28
Dedde de jong
Loopgroep Dokkum
1:45:39
1:45:04
29
Eddie Schipper
Drachten
1:45:45
1:44:52
30
Harrie Strubbe
Dutch Runners
1:45:49
1:44:01
31
Peter Nijholt
Loopgroep Leeuwarden
1:45:57
1:43:50
32
Lieuwe Haanstra
Bussum
1:45:58
1:44:46
33
Johannes Bos
De Falom
1:45:59
1:44:47
34
Jan Castelein
De Westereen
1:46:10
1:44:42
35
Jelle Nutma
Surhuisterveen
1:46:26
1:45:03
36
Jan Vos
Artemis
1:46:44
1:45:52
37
Jan Annema
Wergea
1:46:47
1:44:41
38
Dick van den Berg
Stedum
1:47:05
1:45:20
39
Bart Pastoor
Ter Aar
1:47:57
1:44:31
40
Wiebe Kloppenburg
Loopgroep Zuidhorn
1:48:14
1:46:02
41
Andries van Dijk
Dutch Runners
1:48:20
1:48:09
42
André Bär
Lionitas
1:48:27
1:45:36
43
John van de Wiel
Horror
1:48:36
1:46:41
44
Pieter Rooda
Heiligerlee
1:49:06
1:47:31
45
Mello Tenge
Heerenveen
1:49:09
1:48:56
46
Louis Zandbergen
Zwolle
1:49:10
1:48:09
47
Jan Reuvekamp
Zwolle
1:49:10
1:48:09
48
Johannes Bloem
Dokkum
1:49:12
1:48:06
49
Gertjan Hijstek
Friesland
1:49:15
1:48:22
50
Menco van der Berg
Loopsport Groningen
1:49:16
1:47:46
51
Marten de Vries
Buitenpost
1:49:42
1:47:46
52
Pieter van Dijk
Heerenveen
1:49:44
1:49:32
53
Hayo Schultink
Haren Gn
1:49:57
1:47:53
54
Benno Leferink
Loopgroep Groningen
1:50:09
1:47:15
55
Egbert Noordhof
Hoogezand
1:50:35
1:49:24
56
Hans Jansen
Assen
1:50:42
1:47:30
57
Alco de Jong
Friesland
1:50:44
1:50:05
58
Rene Niessen
Delden
1:50:47
1:50:13
59
Tiem Landsman
Kampen
1:50:51
1:50:30
60
Nico Veninga
Wijnjewoude
1:50:51
1:48:24
61
Anne Zijlstra
Leeuwarden
1:51:31
1:49:28
62
John de Jong
Son en Breugel
1:52:09
1:51:21
63
Tjerk Muller
Haren Gn
1:52:13
1:51:44
64
Bert Koopmans
Arnhem
1:52:50
1:50:22
65
Ronald Kraaijenvanger
Oegstgeest
1:53:03
1:51:28
66
Cor Kooij
Rhenen
1:53:19
1:51:48
67
Andries Huisman
Runners Stadskanaal
1:53:20
1:51:09
68
Klaas van der Zee
Loopgroep Dokkum
1:53:23
1:52:17
69
Jogchum Oosterhof
Loopgroep Bedum
1:53:37
1:50:57
70
Jan Pijpker
Loopgroep Zuidhorn
1:53:52
1:51:40
71
Peter Bax
Drachten
1:53:53
1:50:39
72
Rob Vissers
Harlingen
1:53:58
1:52:11
73
Andre Arbman
Bergschenhoek
1:54:01
1:50:58
74
William Teinsma
Stiens
1:54:16
1:52:51
75
Peter Nijland
Blijham
1:54:18
1:51:43
76
Aan Dirk van der Meulen
Hiaure
1:54:25
1:54:06
77
Johan Kregel
Loopgroep De Drentsche Aa
1:54:46
1:52:34
78
Wim Strijland
Norg
1:55:04
1:51:45
79
Andre Heijkamp
Nunspeet
1:55:14
1:52:09
80
Hendrik Kingma
Friesland
1:55:31
1:54:16
81
Klaas Bijl
Assen
1:55:36
1:54:19
82
Jaap Willemsen
Groningen
1:55:45
1:52:58
83
Henk Hiemstra
Spartacus
1:55:54
1:53:53
84
Willem Brandhorst
Bergschenhoek
1:55:58
1:55:03
85
Geert Woltjer
Spier
1:56:02
1:55:35
86
Wim van Oosterom
AAC '61
1:56:16
1:54:56
87
Martin Gerritsen
Zaandijk
1:56:31
1:56:13
88
Piet Sikkema
Athleta
1:56:52
1:54:02
89
John Bastian
Eindhoven
1:56:56
1:56:22
90
Wim Vuist
Bolsward
1:56:57
1:53:47
91
Jan Pilon
Garrelsweer
1:57:00
1:55:48
92
Jan-Watse Jousma
Leeuwarden
1:57:03
1:56:35
93
Arjan Lute
Castricum
1:57:08
1:54:32
94
Roel Verschoor
Noordkop
1:57:15
1:55:08
95
Gerard Pol
Friesland
1:57:29
1:54:28
96
Koert van der Meer
Garrelsweer
1:57:31
1:54:34
97
Linse van der Burg
Koarnjum
1:57:33
1:55:59
98
Robert Wielinga
Assen
1:57:33
1:55:17
99
Jan Nauta
Loopgroep Groningen
1:57:34
1:54:38
100
André Bosscher
Veendam
1:57:41
1:56:08
101
Wierd Bethlehem
Loopgroep Hugo Veenker
1:57:58
1:55:26
102
Wouter Hoogland
Loopgroep Hugo Veenker
1:57:58
1:54:40
103
Piet de Vries
Uffelte
1:58:22
1:56:19
104
Gerard van de Guchte
NOP
1:58:27
1:56:22
105
Aalze Vriezema
Opeinde
1:58:35
1:56:00
106
Roelof Elzinga
Loopgroep Dokkum
1:58:58
1:57:53
107
Johan Dijkman
Winschoten
1:59:02
1:56:28
108
Bart van der Veere
Loopgroep Groningen
1:59:15
1:56:17
109
Jan Nanninga
Leeuwarden
1:59:21
1:56:47
110
Joost Kerkhoff
Loppersum
1:59:21
1:56:29
111
Kees Slikker
Barneveld
1:59:22
1:56:14
112
Janko Bouma
Loopgroep Groningen
1:59:30
1:56:25
113
Hans van Arum
Loopgroep Hoorn
1:59:31
1:56:53
114
Ger de Boer
Dokkum
1:59:35
1:56:24
115
Wynzen van Heijst
Assen
1:59:36
1:56:14
116
Cees de Jong
Drachten
1:59:42
1:58:29
117
Frans van der Molen
Spartacus
1:59:47
1:57:46
118
Lex Brijs
Amsterdam
1:59:50
1:58:50
119
Johan Bandstra
Workum
1:59:53
1:56:59
120
Niels Smit
Hallum
1:59:54
1:57:41
121
Hessel Boersma
Groningen
2:00:06
1:59:38
122
Ronald Waanders
Enschede
2:00:14
1:57:21
123
Michel Albers
Groningen
2:00:31
1:57:40
124
Ben van der Bij
Loopgroep Groningen
2:00:46
1:57:43
125
Evert Baak
Rijswijk Zh
2:01:03
1:58:29
126
André van den Heuvel
Loopgroep Leeuwarden
2:01:10
2:00:47
127
Fred Roelofs
Haarlem
2:01:25
1:58:40
128
Wim Manshande
Lionitas
2:01:28
1:59:29
129
Sijtze Hellema
Loopgroep Hugo Veenker
2:02:17
1:59:03
130
Herman van der Donk
Loopgroep Nienoord
2:02:21
2:01:21
131
Sip Boelens
Nes Ameland
2:02:25
2:02:07
132
Ben Tieben
Loopsport Groningen
2:02:26
1:59:28
133
Reinder Tel
Friesland
2:02:31
2:01:39
134
Pim Sliedrecht
Loopgroep Hugo Veenker
2:03:04
2:00:29
135
Sjoerd Anjema
Loopgroep Hugo Veenker
2:03:27
2:00:07
136
Euf Holthof
Haren Gn
2:03:35
2:02:39
137
Ronald Veld
Goutum
2:03:57
2:01:50
138
Gerrit Jonker
Dutch Runners
2:04:01
2:01:31
139
Ger Keijsers
Nijmegen
2:04:01
2:01:34
140
Ruben van Noordennen
Drachten
2:04:10
2:01:30
141
Binne Brouwer
Buitenpost
2:04:16
2:01:19
142
Girbe Buist
Sappemeer
2:04:31
2:01:08
143
Nico Wagenaar
Oosterblokker
2:04:31
2:02:01
144
Wilfried Deelen
Dutch Runners
2:04:38
2:02:11
145
Rogier Peters
Loopgroep Hugo Veenker
2:04:39
2:01:20
146
Fokko Schrikkema
Groningen Atletiek
2:04:40
2:02:54
147
Hans Koops
Groningen Atletiek
2:04:49
2:01:29
148
Jan-Willem Frederiks
Groningen
2:05:41
2:05:01
149
Thijs Oosterveen
Kallenkote
2:05:42
2:03:12
150
Ben van Overbeek
Zwartewaal
2:05:45
2:04:42
151
Fokko Dam
Assen
2:06:12
2:03:24
152
Jack Bolt
Groningen Atletiek
2:06:22
2:03:45
153
Robert van Dongen
Nijmegen
2:06:34
2:03:57
154
Toon van Galen
Scheerwolde
2:06:45
2:04:14
155
Jan Schuurman
Pijnenburg
2:06:54
2:05:18
156
Gerben Feddema
Deinum
2:07:02
2:04:30
157
Jan van Marum
Loopgroep De Drentsche Aa
2:07:04
2:06:22
158
Huib Ellemers
IJlst
2:07:06
2:06:22
159
Michel Mooiman
Loopgroep Bedum
2:07:51
2:04:42
160
Rob van der Linden
De Spartaan
2:08:06
2:05:03
161
Gerard Tros
Groningen
2:08:35
2:05:48
162
Rene Hekman
Zutphen
2:08:47
2:06:03
163
Hans Hartman
Groningen
2:08:48
2:05:54
164
Cees de haan
Loopgroep Groningen
2:09:31
2:06:35
165
Leon Wymenga
Glimmen
2:09:39
2:07:02
166
Simon Vlas
Lionitas
2:09:46
2:06:29
167
Kees Afman
Loopgroep Zuidhorn
2:10:21
2:08:10
168
Albert jan van Houten
IJlst
2:10:41
2:10:01
169
Hendrik Bos
Stiens
2:11:11
2:08:46
170
Jan Belles
Stiens
2:11:11
2:08:46
171
Harry Papjes
Loopgroep Hugo Veenker
2:11:52
2:09:24
172
Frits Jilderda
Damwald
2:12:47
2:10:38
173
Koos de Vries
Loopgroep Zuidhorn
2:12:53
2:11:11
174
Abe Veenstra
Schipborg
2:13:06
2:10:28
175
Marten Kingma
Friesland
2:14:01
2:11:52
176
Jan Kienstra
Nes Ameland
2:14:03
2:11:27
177
Eddy Hedemann
AAC '61
2:15:05
2:12:47
178
Sjaak van der Meer
Triathlon
2:15:05
2:13:34
179
Peter van der Schouw
Triathlon
2:15:06
2:13:34
180
Dirk Draaisma
Drachten
2:15:39
2:13:15
181
Hans de Koning
Leek
2:15:42
2:14:42
182
Tjepke Ypma
Bolsward
2:16:02
2:13:10
183
Joep Dentener
Oss '78
2:16:11
2:12:53
184
Meinte Buwalda
Loopgroep Witmarsum
2:16:15
2:12:53
185
Jan R. Ubels
ATC '75
2:16:29
2:13:27
186
Ton Moolenaar
Kombijsport
2:16:43
2:13:37
187
Arjen Miedema
Harlingen
2:17:25
2:16:47
188
Leo Birkenholz
Franeker
2:17:44
2:14:18
189
Klaas Michiel Elema
Marum
2:25:22
2:24:16
190
Jeroen de grijs
Kropswolde
2:25:44
2:22:40
191
Cees Bergmans
Rockanje
2:26:38
2:25:36
192
Erik Peeters
Hollum
2:26:51
2:24:34
193
Tjerk van Dijk
Drachten
2:27:32
2:25:08
194
Steven van der Vaart
Drachten
2:27:55
2:26:14
195
Johan Fonk
Hurdegaryp
2:29:14
2:25:52
196
Peter van Rossen
Wijk bij Duurstede
2:34:58
2:31:57
M60, 21.1 KM RECREAT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Mulder
't Loo Oldebroek
1:43:13
1:42:46
2
Jan bakker (warmlopers)
Zwolle
1:45:32
1:45:12
3
Theo Kleijweg
Capelle aan den IJssel
1:46:31
1:46:08
4
Pieter Anjema
Veenendaal
1:47:17
1:46:36
5
Jan Ulfman
Hurdegaryp
1:47:27
1:45:58
6
Norbert Kwiecinski
Herzlake
1:47:31
1:45:58
7
Willem de Graaf
Harlingen
1:50:16
1:48:30
8
Hans van Veelen
Amsterdam
1:50:41
1:49:00
9
Marten Scheenstra
Dutch Runners
1:51:02
1:49:13
10
Ruurd Veenstra
Loopclub Burgum
1:51:05
1:50:32
11
Johan Tamminga
Jelsum
1:52:54
1:49:59
12
Ben Veltman
Oegstgeest
1:53:39
1:52:01
13
Koos Boorsma
Britsum
1:55:50
1:54:24
14
Peter van der Woude
De Liemers
1:55:53
1:53:31
15
Laurens Rietveld
Nijmegen
1:56:22
1:53:56
16
Gerrit Baan
Noardburgum
1:56:31
1:54:28
17
Geert Peereboom
Loopgroep Leeuwarden
1:56:42
1:56:15
18
Riekus Dolsma
Veeningen
1:57:11
1:55:07
19
Johan Kuperus
Loopgroep Leeuwarden
1:57:18
1:53:56
20
Rinse Tichelaar
De Knipe
1:59:29
1:59:10
21
Marco Eichhorn
Loopgroep Hugo Veenker
2:00:06
1:56:52
22
Wietse Ritskes
Parthenon
2:00:08
1:59:38
23
Harry Meijer
Leeuwarden
2:01:17
2:00:10
24
Frank Klasen
Loopgroep Sneek
2:01:30
2:00:49
25
Bert Muller
Loopgroep Hugo Veenker
2:02:46
2:00:12
26
Hennie Zonderland
Zeist
2:02:56
2:01:48
27
Henk Kaal
AV Nijkerk
2:03:38
2:00:30
28
Klaas Peereboom
AV Heerenveen
2:03:56
2:01:02
29
Hans Willems
Lionitas
2:04:25
2:01:07
30
Pieter Wietzes
Zuidwolde Gn
2:05:31
2:02:07
31
Cornelis Halma
Leeuwarden
2:05:33
2:02:57
32
Winnie de Groot
Leeuwarden
2:05:35
2:02:34
33
Tjerk Viersen
Hommerts
2:05:41
2:05:03
34
Klaas Sikkema
Ommen
2:06:01
2:02:40
35
Gert Geerdink
Marum
2:07:40
2:06:33
36
Jan Helmantel
Ten Boer
2:08:34
2:05:41
37
Pierre Heijnen
Haag Atletiek
2:08:53
2:06:04
38
Otto Teppema
Groningen Atletiek
2:09:04
2:06:28
39
Ige Romkes
Donkerbroek
2:09:42
2:08:50
40
Rolf Lehnert
Vettelschoß
2:09:50
2:06:23
41
Willem Smit
PEC 1910
2:10:20
2:09:36
42
Aad van der Burg
Friesland
2:11:14
2:08:10
43
Theo Heemskerk
Noordwijk Zh
2:11:38
2:10:52
44
Romke Vlaanderen
Amsterdam
2:11:45
2:09:53
45
Jantinus Aalders
Runners Stadskanaal
2:12:11
2:11:04
46
Bram Tjaden
Zeist
2:12:16
2:10:54
47
Aant Zuidema
Grootegast
2:12:48
2:11:57
48
Henk Nijp
Lionitas
2:14:02
2:12:59
49
Hermann Rosen
Münster
2:15:04
2:12:05
50
Leo Hartelo
Drachten
2:15:59
2:13:34
51
Jan Lambers
Groningen
2:16:18
2:15:09
52
Wim Kuijk
Haren Gn
2:18:19
2:16:35
53
Roger Mulder
Loopgroep Groningen
2:18:42
2:15:43
54
Jan Wassink
Haag Atletiek
2:22:10
2:19:19
55
Andre Assink
Loopgroep Gemeente Enschede
2:23:24
2:21:09
56
Sipke Glas
Leeuwarden
2:27:36
2:26:47
57
Rudy Veen
Slochteren
2:48:12
2:48:12
VSEN, 21.1 KM RECREAT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Japke Sybesma
Groningen
1:38:41
1:38:29
2
Alberdina Bakker
Leeuwarden
1:43:35
1:40:53
3
Henriet Scholts
Groningen
1:44:11
1:43:48
4
Nancy de Kok
Maasland
1:45:57
1:43:35
5
Nicole de Jong
Groningen
1:49:17
1:46:18
6
Brenda Manenschijn
Lelystad
1:50:11
1:49:01
7
Jeltsje Harmsma
Leeuwarden
1:52:36
1:51:28
8
Lidwien Tjaden
Zeist
1:53:08
1:51:47
9
Marjolein den Breejen
Groningen
1:54:19
1:52:57
10
Anne van Wijngaarden
Groningen
1:54:53
1:52:46
11
Gerieke Buist
Loopgroep RaitdaipRunners
1:55:59
1:54:32
12
Miranti Steijger
Delft
1:56:06
1:55:06
13
Linda Peereboom
Amsterdam
1:56:42
1:56:23
14
Marit de Boer
Bedum
1:56:53
1:56:18
15
Nienke van Dijk
Amsterdam
1:56:59
1:55:28
16
Ilaysa Wolthuizen
Hijum
1:57:32
1:55:59
17
Nina gellekink
Eelderwolde
1:57:41
1:54:59
18
Femke Torensma
Vrouwenparochie
1:58:16
1:55:38
19
Gerrinde van Lieshout
't Harde
1:58:24
1:55:45
20
Evelien sikema
Gorredijk
2:00:35
1:57:37
21
Caroline Postma
Groningen
2:00:55
1:57:31
22
Sabine Röell
Amsterdam
2:01:04
1:59:20
23
Jose Kiewiet
Amsterdam
2:01:48
1:58:49
24
Lindy Feddema
Deinum
2:01:49
1:59:18
25
Martine Weide
Amsterdam
2:01:49
1:59:27
26
Anieka van Leeuwarden
Amsterdam
2:01:50
1:59:27
27
Ellen van der Werff
Groningen
2:02:38
1:59:24
28
Martine van der Galien
Leeuwarden
2:03:18
2:01:19
29
Marloes van der Wal
Leeuwarden
2:05:04
2:04:06
30
Irma Heijkants
's-Gravenhage
2:06:15
2:04:42
31
Hannah Speerstra
Amsterdam
2:08:02
2:06:45
32
Margriet Krijn
Loopgroep Leeuwarden
2:08:07
2:05:51
33
Sarah Pruntel
Zwolle
2:09:14
2:06:50
34
Anouk Buikema
Loppersum
2:09:36
2:08:16
35
Johanna de Boer
Kollumerzwaag
2:10:13
2:10:13
36
Sandra van Diemen
Groningen
2:10:17
2:08:09
37
Jelly Frijlink
Almere
2:10:28
2:07:20
38
Esther Hoitenga
Wommels
2:11:07
2:08:02
39
Marieke Grolleman
Artemis
2:11:33
2:10:06
40
Jenet Donker
Meppel
2:13:27
2:11:11
41
Mathilde Van der Kant
De Meern
2:14:22
2:12:02
42
Merel Twickler
Groningen
2:15:56
2:15:31
43
Marja Heijdra
Maasland
2:16:06
2:13:09
44
Hanna Boschma
Joure
2:16:37
2:15:18
45
Maike van de Riet
Nijmegen
2:17:16
2:14:34
46
Angela Ruepert
Groningen
2:17:20
2:14:05
47
Leonie Venhoeven
Groningen
2:17:20
2:14:05
48
Leonore Birkenholz
Franeker
2:17:44
2:14:17
49
Els Boersma
Groningen
2:20:26
2:20:05
50
Adelise Sibma
Haarlem
2:21:34
2:21:09
51
Karen Vuist
Assen
2:22:32
2:19:19
52
Inez Fonville
Leeuwarden
2:25:24
2:22:10
53
Kim Kasperkowitz
Duisburg
2:25:25
2:22:11
54
Janine Stiksma-Dijkstra
Buitenpost
2:26:13
2:23:13
55
Yvonne Luinge
Feanwalden
2:30:18
2:29:36
56
Anne Ehlert
Wijk bij Duurstede
2:34:58
2:31:58
V35, 21.1 KM RECREAT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Geke Flach
Amsterdam
1:42:54
1:42:30
2
Gonny Rosendaal
Beesd
1:43:23
1:41:15
3
Liesbeth Hiddema
Reduzum
1:45:46
1:45:24
4
Stella Koudijs
Laren Nh
1:47:48
1:46:50
5
Marieke Bruininga
Emmen
1:48:25
1:46:36
6
Majanka Faber
IJlst
1:49:45
1:49:35
7
Noortje van Nimwegen
Eext
1:50:00
1:47:09
8
Anja Riem
Franeker
1:51:00
1:49:44
9
Wytske Kok
Joure
1:51:04
1:48:53
10
Tineke Acda
Spartacus
1:51:42
1:50:25
11
Theresia Huisman
SV Veendam
1:52:00
1:51:16
12
Susan Bonekamp
Arnhem
1:52:43
1:51:31
13
Sjoukje Bonnema-Hiddema
NOP
1:53:08
1:52:38
14
Elham Kral
SV Veendam
1:53:31
1:50:25
15
Hennie Venema
Leek
1:54:03
1:53:27
16
Elisabeth Bremer
Impala
1:55:21
1:54:58
17
Linda de Vries
Franeker
1:55:44
1:54:27
18
Jeanet Hibma
Franeker
1:55:45
1:54:28
19
Marjan Ottema
Groningen
1:55:54
1:53:47
20
Anita van der Wal
Friesland
1:56:15
1:55:45
21
Karin Danhof
Friesland
1:56:15
1:55:46
22
Kim boonstra
Leeuwarden
1:56:56
1:56:34
23
Elisabeth Postma
Harkema
1:57:47
1:56:43
24
Femke Boersma
Lemmer
1:58:02
1:56:05
25
Lonneke Eedens
Leeuwarden
1:58:12
1:56:16
26
Ruth Olijve
Assen
2:00:03
1:56:38
27
Vivian Louwsma
Drachtstercompagnie
2:00:17
1:57:07
28
Hilly van der Molen
Scharnegoutum
2:00:23
2:00:02
29
Harms Willeke
Haren Gn
2:00:46
1:59:59
30
Yvonne Weesjes
Eelde
2:01:24
1:58:23
31
Rian Wagenaar
Loopgroep Nienoord
2:01:38
1:58:52
32
Jose Klunder
Groningen
2:02:33
2:00:39
33
Anneke de Visser
Sneek
2:02:35
2:01:44
34
Judith Aldershof
Leeuwarden
2:02:41
2:00:21
35
Johanna de Groot
Loopgroep Leeuwarden
2:02:53
2:01:50
36
Jacqueline Swart
Horror
2:02:57
2:01:55
37
Bianca de Vries
Leeuwarden
2:03:35
2:00:34
38
José Arriu
Oosthem
2:03:40
2:01:39
39
Marloes van der meulen
Hurdegaryp
2:04:16
2:03:52
40
Suzanne van Brandwijk
Breda
2:04:21
2:01:06
41
Anja van der Molen
Sneek
2:05:20
2:03:22
42
Fiona Teggatz
Assen
2:05:31
2:04:07
43
Mathilde van der Molen
Leeuwarden
2:05:33
2:03:28
44
Esther Borgman
Haren Gn
2:06:39
2:03:35
45
Miranda Hesselink
De Wijk
2:06:48
2:04:32
46
Andrea Willems
Havelte
2:07:42
2:06:55
47
Manja Zuiderveld
Leeuwarden
2:07:51
2:05:53
48
Hèlen Sturm
Strijen
2:08:38
2:07:59
49
Jorien Kranendijk
Salland
2:08:44
2:06:11
50
Liliane Tilmanns
Wijhe
2:08:44
2:06:11
51
Hèlen van Elven
De Wijk
2:08:48
2:06:20
52
Thera Brouwer
Britsum
2:09:13
2:07:49
53
Sandra Tamminga
Leeuwarden
2:09:24
2:06:43
54
Mariska Honnebier
Assendelft
2:09:28
2:06:11
55
Esther Plenter
Loopgroep Zuidhorn
2:10:21
2:08:09
56
Sylvana Pruiksma
Leeuwarden
2:10:30
2:08:10
57
Elizabeth Hofman
Artemis
2:11:34
2:10:08
58
Jessica Vlaanderen
Aalsmeer
2:11:45
2:09:53
59
Carla Lassche
De Gemzen
2:12:01
2:09:06
60
Hanna Schuiling
Friesland
2:12:09
2:09:22
61
Joke van den Berg
Tzummarum
2:12:10
2:09:23
62
Roos van der Laan
Zuidhorn
2:12:33
2:09:36
63
Marije Vellinga
Zuidhorn
2:12:34
2:09:37
64
Annelies Meijering van Du
Loopgroep Hugo Veenker
2:12:37
2:11:03
65
Walda van Gosliga
Spartacus
2:12:48
2:10:48
66
Ines Jonker
Leeuwarden
2:13:09
2:10:25
67
Barbara Oenema
PEC 1910
2:13:39
2:12:54
68
Helga Dekker-deHaan
Kallenkote
2:13:44
2:11:12
69
Gerda visser
Loopclub Burgum
2:13:46
2:11:28
70
Steffi Edeler
Loopgroep IJlst
2:13:57
2:12:59
71
Hillegonda haak
Impala
2:14:19
2:11:31
72
Gea Paas Broekman
Groningen
2:16:13
2:12:54
73
Linda Pelster
Groningen
2:16:13
2:12:54
74
Cisca de Vries
Leeuwarden
2:16:20
2:13:32
75
Tricia van der Velde
Loopgroep Hugo Veenker
2:16:39
2:13:41
76
Petra Stienstra
IJlst
2:16:46
2:15:48
77
Miranda Weijer
Groningen
2:16:55
2:15:06
78
Denice Wongsokarijo
SV Veendam
2:17:07
2:14:00
79
Gerda Boonstra
Harlingen
2:17:25
2:16:46
80
Danielle Boekholt
Hoogezand
2:17:27
2:13:59
81
Jorine Post
Joure
2:18:28
2:17:09
82
Judith de Jong
Hoogezand
2:18:31
2:15:02
83
Karin Mollema
Hellum
2:18:31
2:15:03
84
Martine van Dienst
Kollum
2:18:32
2:15:03
85
Noella Koopmans
Tempo
2:20:09
2:16:52
86
Marga Klopstra
SV Veendam
2:20:24
2:18:56
87
Loes Elgersma - Ypma
Heerenveen
2:20:51
2:19:14
88
Marga Bijma
Leek
2:21:04
2:18:18
89
Gitta te Velde
Emmen
2:21:23
2:19:29
90
Wapkje van der Veer
Damwald
2:21:59
2:19:16
91
Mariska Oorburg
Groningen
2:22:01
2:20:23
92
Anita Leistra
Bakkeveen
2:22:37
2:19:57
93
Nynke Stallinga
Leeuwarden
2:22:58
2:19:42
94
Mariken Tjakkes
Loopgroep Nienoord
2:24:02
2:24:02
95
Karin lautenbag
St.-Annaparochie
2:25:10
2:22:25
96
Hennie Geelen
Almere
2:26:51
2:24:34
97
Femke Huisman
Hasselt
2:27:19
2:23:59
98
Judith Oud
Buren Fr
2:27:40
2:27:23
99
Marije Bennema
Groningen
2:29:23
2:27:44
V45, 21.1 KM RECREAT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Janke Douma
Lichtaard
1:42:45
1:42:19
2
Bettina Hamming
Groningen
1:43:57
1:42:12
3
Alie Brouwer Andringa
Joure
1:47:02
1:45:53
4
Margret Wortel
Heiloo
1:49:57
1:49:35
5
Annemieke Brouwer
Swifterbant
1:51:05
1:49:43
6
Jannie Nijenhuis
Raalte
1:51:12
1:48:22
7
Gretta Zigterman-Ottema
Loopgroep Nienoord
1:51:27
1:50:57
8
Renate Vermeulen
Den Helder
1:52:03
1:49:57
9
Annemiek Bolks-Offereins
Hardenberg
1:55:54
1:54:13
10
Chris Lammers
BAV
1:56:40
1:55:41
11
Lia Zonneveld
Olympus '70
1:56:56
1:54:13
12
Afke Bruinsma
Hallum
1:56:57
1:55:19
13
Evelien Kuntz
AAC '61
1:57:03
1:55:45
14
Ans van der Meer
Garrelsweer
1:57:32
1:54:35
15
Bea Dijkstra
Stiens
1:57:36
1:56:12
16
Aletta Veninga
SV Veendam
1:58:03
1:54:57
17
Jacqueline Edixhoven
Kombijsport
1:58:37
1:55:31
18
Coby Bouma
Spartacus
1:59:01
1:57:02
19
Sjirry beijaard- hiemstra
Dutch Runners
1:59:03
1:58:28
20
Rita Doesburg
LAAC Twente
1:59:09
1:57:28
21
Marean Klei
Westernieland
1:59:42
1:59:24
22
Erika Smale
Sparta
2:00:09
1:57:22
23
Helma Citroen
De Spartaan
2:00:11
1:57:08
24
Akke Bootsma
NOP
2:00:48
1:58:44
25
Fetsje Hijlkema
Groningen
2:00:54
1:58:42
26
Ettina Holman
Groningen
2:00:59
1:57:50
27
Annet Kienstra-Feenstra
Nes Ameland
2:01:19
1:59:16
28
Katinka van Brakel
Running Holland
2:01:19
2:00:22
29
Alie Marinus
Oudwoude
2:01:46
1:59:58
30
Pia Haan
SV Veendam
2:01:59
1:58:52
31
Annechien van der Veen
Lionitas
2:02:05
2:00:02
32
Sjoerdtsje Veenstra
Driezum
2:02:19
1:58:53
33
Tini Huisma
Loopgroep Nienoord
2:02:22
2:01:23
34
Evelien Zeggelink
Groningen
2:03:03
1:59:57
35
Anja Lettinga-Hiemstra
Ferwert
2:03:12
2:01:48
36
Pia Bremer
Bemmel
2:03:15
2:00:36
37
Carin Kuiper
Lionitas
2:03:21
2:01:20
38
Janet Bijl
Leeuwarden
2:03:21
2:01:21
39
Verona Fortuin
Rohel
2:03:37
2:01:37
40
Hanna van Hilten
AAC '61
2:04:08
2:02:47
41
Carla Bergmans
Rockanje
2:05:14
2:04:11
42
Ursula Weßels-von Bobart
Drensteinfurt
2:05:47
2:03:54
43
Patricia Chanu
Steenwijk
2:05:54
2:03:24
44
Jannie Jilderda
Damwald
2:06:01
2:03:52
45
Jolanda van zanten
Tuk
2:07:32
2:05:01
46
Karin Machiela
Leeuwarden
2:07:50
2:05:52
47
Ulrike Weidemann
Wesel
2:08:55
2:06:19
48
Jelly van der Velde
Spartacus
2:08:57
2:06:55
49
Titia knip
VanDrielRunners
2:08:58
2:06:57
50
Piera Mereu
Haag Atletiek
2:09:04
2:06:15
51
Klaske van Lunzen
Leeuwarden
2:09:23
2:06:42
52
Piety Feenstra
Leeuwarden
2:09:24
2:06:43
53
Babette Freudenberg
Vettelschoß
2:09:50
2:06:23
54
Alice Vos-Westert
HAC '63
2:09:54
2:07:26
55
Hinke de Vries
Loopgroep Hugo Veenker
2:09:56
2:06:58
56
Laura Bouwmeister
Bemmel
2:10:05
2:07:26
57
Karin Spruyt
Grou
2:10:07
2:08:07
58
Marieke Roelfsema
Steenwijk
2:10:19
2:08:13
59
Annemarie van Hemert
Almere
2:10:29
2:07:20
60
Daphne Kellerman
Amstelveen
2:11:01
2:10:30
61
Louise Hexspoor
Statina
2:11:22
2:10:08
62
Tamara Klarenbeek
ATC '75
2:11:34
2:08:42
63
Brenda Huberts
Huissen
2:11:52
2:09:10
64
Akkelien Arends
Harlingen
2:11:55
2:09:20
65
Anna Roolker
Rotterdam
2:11:59
2:10:24
66
Anja Staal
Zeist
2:12:23
2:11:08
67
Liesbeth Koehorst
Hoogeveen
2:12:25
2:09:34
68
Klaske Post
Athleta
2:12:43
2:11:32
69
Elsbeth van der Ham
De Spartaan
2:12:46
2:09:45
70
Anneke Slagter
Loopgroep Hugo Veenker
2:12:46
2:10:06
71
Annie Ploeg
Grootegast
2:12:47
2:11:56
72
Annieke de Ruiter
Goutum
2:12:52
2:10:21
73
Feikje Riedstra
Loopgroep Hugo Veenker
2:12:57
2:11:49
74
Linda Boonstra-hylkema
Burdaard
2:12:57
2:11:48
75
Yvonne Schuiring
Loopgroep Nienoord
2:13:13
2:10:59
76
Emelie Papenburg
Leusden
2:13:54
2:10:54
77
Ingrid Wildenborg
Amstelveen
2:14:41
2:14:11
78
Adelien Van Beek
De Gemzen
2:14:43
2:11:48
79
Audrey Westendorp
Grou
2:14:51
2:12:18
80
Rommy Bijlsma
Hoogeveen
2:15:15
2:12:46
81
Meina Veenstra - Dijkstra
Roden
2:15:40
2:12:37
82
Ineke Halve
Maasland
2:16:06
2:13:10
83
Helma Vermeer
Maasland
2:16:07
2:13:11
84
Adri Kalkman van der Sar
Maassluis
2:16:07
2:13:10
85
Petra Sluijter-Hogendorp
Maasland
2:16:07
2:13:10
86
Marianne Vidts
Spark
2:16:13
2:15:23
87
Sjoerdtje Keizer
Spartacus
2:16:21
2:14:21
88
Anja bosscher
Veendam
2:16:34
2:15:06
89
Hinke Osinga
IJlst
2:16:47
2:15:49
90
Liesbeth Faber
Drachten
2:16:50
2:14:07
91
Esther Jager
Sappemeer
2:18:30
2:15:02
92
Miranda Senechal
Groningen
2:18:33
2:17:59
93
Mieke Brouwers
Haag Atletiek
2:19:22
2:16:32
94
Petra Buist - Bijma
Loopgroep RaitdaipRunners
2:19:41
2:18:15
95
Maud Huppes
Wilhelminaoord
2:20:59
2:19:57
96
Conny Oldenhuis
Loopgroep Surhuisterveen
2:21:10
2:18:10
97
Annemieke Reuvecamp
Nieuwkoop
2:22:24
2:18:59
98
Simone Scheffer
Harlingen
2:23:12
2:21:24
99
Ina Heikoop
Avantri
2:23:16
2:20:06
100
Herma Koning
Leek
2:23:16
2:22:38
101
Carla Fakkeldij
Dutch Runners
2:23:41
2:21:45
102
Diana Osinga
Leeuwarden
2:23:54
2:21:59
103
Claudia Kühnen
Rheinberg
2:25:24
2:22:10
104
Imca Vaartjes
Akkrum
2:25:32
2:24:41
105
Lucinda Sjoerdsma
Leeuwarden
2:26:27
2:24:07
106
Ina Haan
SV Veendam
2:27:49
2:26:20
107
Sabine Kuhl
ATC '75
2:36:06
2:33:16
108
Miranda Boom
Nijmegen
2:36:32
2:33:50
V55, 21.1 KM RECREAT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Frouk van Dijken
Loppersum
1:39:09
1:39:09
2
Pieta Ritskes
Zwijndrecht
1:51:11
1:50:43
3
Willie Lozeman
Marienheem
1:51:14
1:48:24
4
Marike Slopsema
Loopgroep Bedum
1:54:00
1:51:16
5
Anneke Baak
Rijswijk Zh
1:55:46
1:53:13
6
Rixte Mulder
Joure
1:57:06
1:56:09
7
Cornia van der Salm
Gendt
1:57:07
1:54:28
8
Ina Stege
NOP
1:57:28
1:55:31
9
Roely Luyten
Steenwijk
2:00:49
1:58:23
10
Annemieke Lambers-Takens
Groningen
2:03:35
2:02:29
11
Clarine de Leve
Rolde
2:03:44
2:02:04
12
Rianne Ammerlaan
Olympus '70
2:04:38
2:01:55
13
Boukje Hoekstra
Emmeloord
2:06:31
2:04:35
14
Alie Wassenaar
Groningen
2:07:24
2:05:09
15
Dieneke de Groot
Friesland
2:07:59
2:04:59
16
Annet van der Sluys Veer
Dutch Gay & Lesbian Athletics
2:08:13
2:06:39
17
Willy Smits
Drachten
2:08:52
2:07:16
18
Elly Abbink
Loopgroep Surhuisterveen
2:09:10
2:06:59
19
Gea Buikema
Loppersum
2:09:38
2:08:17
20
Anke Petersom
Friesland
2:11:01
2:08:58
21
Mattie de Boer
Joure
2:11:08
2:08:57
22
Annet Boekel
ATC '75
2:11:21
2:08:30
23
Marijke de Jager
Athleta
2:12:37
2:12:12
24
Elly Roetveld-mohlmann
De Spartaan
2:12:46
2:09:46
25
Ri9ekie van der Tuuk
Stedum
2:13:36
2:11:51
26
Agnes Miedema
Loopgroep Hugo Veenker
2:14:02
2:10:37
27
Jacqueline Ketel
Uffelte
2:14:26
2:12:23
28
Paola Edixhoven
Kombijsport
2:15:32
2:12:26
29
Marga van der Krabben
Oss '78
2:16:11
2:12:54
30
Jeannette Clemens
Wiuwert
2:16:14
2:13:08
31
Wieke de Haan
Lionitas
2:16:17
2:14:00
32
Corien Weijland
Groningen
2:18:42
2:15:46
33
Nikkie Meijers
AAA
2:18:56
2:16:14
34
Henny Lukens
Steenwijk
2:21:14
2:19:10
35
Jenny Braad
Steenwijk
2:21:14
2:19:11
36
Ingrid Molensky
AAC '61
2:23:45
2:22:05
37
Heleen Josselin
Haag Atletiek
2:25:59
2:23:08
38
Fenna Geerdink-Hartog
Marum
2:26:03
2:24:57
39
Ineke Wonder
Harlingen
2:26:25
2:23:35
40
Doetie Heida
ATC '75
2:26:26
2:23:36
41
Klaske van der West
Joure
2:26:40
2:24:28
42
Lienke Tegelberg
Tempo
2:27:56
2:24:39
43
Ineke Kamps
Tripscompagnie
2:33:29
2:30:03
MSEN, 10 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Paul Zwama
Phanos
33:54
33:54
2
Wouter Doesburg
ASV
33:55
33:55
3
Bram Kielman
AV Heerenveen
34:17
34:16
4
Geale Simon Postma
Lionitas
36:47
36:46
5
Jeroen Kwakkel
De Gemzen
37:30
37:29
6
Jaco Van mourik
AV Heerenveen
37:31
37:30
7
Marten-Jan Ernst
Damwald
38:17
38:16
8
Nico de Jong
Loopgroep Hugo Veenker
39:23
39:21
9
Marco Kingma
Sneek
39:45
39:43
10
Wim Douma
Leeuwarden
40:16
40:15
11
Johan Ruijten
Zwolle
41:15
41:12
12
Saja de Haan
Ballum
41:45
41:41
13
Pieter Atsma
Surhuisterveen
41:55
41:48
14
Juliën van Dijk
Loopgroep Hugo Veenker
42:01
42:00
15
Egbert Hazewindus
Ferwert
42:05
41:52
16
Jeroen vd Helm
Hallum
42:28
42:17
17
Tom van Balen Walter
Goutum
42:44
42:39
18
Jan Jelle Kuipers
Wommels
43:18
43:06
19
Juran van Breukelen
Roden
43:28
41:52
20
Ernst Kellij
Steenwijk
43:33
42:19
21
Tim Raveling
De Gemzen
43:58
43:40
22
Lester Struijk
Schiedam
44:16
42:55
23
Sije Brinkman
Surhuizum
44:25
44:08
24
Eelco Bijlstra
Ferwert
44:28
44:15
25
Sibbele van der Meulen
Lionitas
44:50
44:48
26
Theo Brouwer
Mantgum
45:12
42:57
27
Leo Kiewied
Nes Ameland
45:22
45:16
28
Jan Germ Looijenga
Oentsjerk
46:13
45:09
29
Stefan de Vries
Drachten
46:18
45:15
30
Sander Runia
Wilp Gld
46:24
43:18
31
Daan Kerssies
Hardenberg
46:33
45:16
32
Jehannes Gietema
Akkrum
46:49
46:35
33
Robert Nomden
Midwolda
46:50
46:35
34
Theo Maats
Groningen
47:06
46:51
35
Frans van Zwieten
Utrecht
47:31
47:14
36
Roben Matahelumual
Drachten
47:45
47:24
37
Wim Mulder
Loopgroep gRUNN
47:45
47:28
38
André Riemersma
Grijpskerk
47:46
44:45
39
Edwin Bijlsma
Hardenberg
47:50
46:38
40
Sander lap
Leeuwarden
47:51
47:36
41
Hylke Timmerman
Zwartebroek
47:57
47:43
42
Johan Kamsma
Leeuwarden
48:02
45:08
43
Hylke Bakker
Drachten
48:11
46:45
44
Norbert Swertz
Bedburg-Hau
48:16
48:00
45
Martijn Boelens
Nes Ameland
48:24
48:19
46
Michel Verbeek
Ferwert
48:33
48:14
47
Douwe Wiebe Beek
Akkrum
48:44
45:51
48
Ruben Klapwijk
Buitenpost
48:45
48:22
49
Emiel Miedema
Groningen
48:57
44:30
50
Menne Valk
Leeuwarden
49:01
48:03
51
Pieter Zijlstra
Leeuwarden
49:01
48:03
52
Wander Sikkes
Loopgroep Leeuwarden
49:06
48:12
53
Albert Stellingwerff
Groningen
49:24
46:34
54
Bert-Jan Steenbergen
Groningen
49:26
48:56
55
Ebele Jansma
Loopgroep Leeuwarden
49:41
48:14
56
Warner Kalis
Loopgroep Nienoord
49:43
48:21
57
Anne Jan Stienstra
Leeuwarden
49:45
48:11
58
Tuzo de Haan
Ballum
49:46
49:39
59
Rico van der Vaart
Dokkum
49:52
46:24
60
William Veldman
Utrecht
49:54
47:39
61
Jeff Scholze
Nijmegen
49:57
45:46
62
Keimpe Struiksma
Ferwert
49:59
49:35
63
Richard Boonstra
Ferwert
50:00
49:37
64
Robert Kingma
Kollumerpomp
50:02
48:08
65
Stefan Bos
Marsum
50:06
49:26
66
Sybren van Breden
Ureterp
50:17
49:10
67
Daniël Hooghiemstra
Drachten
50:24
50:02
68
Jan Paulus van der Meulen
Hallum
50:25
48:51
69
Gerard Lok
Akkrum
50:39
49:40
70
Martijn Rispens
Wommels
50:41
50:28
71
Mark Folbert
Ternaard
50:42
46:38
72
Rick Nomden
Meeden
50:46
50:30
73
Sytze Batema
Loopgroep Surhuisterveen
50:49
47:36
74
Frank Wolff
Papendrecht
50:50
47:15
75
Klaas-dirk Zuidema
Kollumerpomp
51:01
50:08
76
Jelle Talsma
Warten
51:04
49:51
77
Renzo Cruiming
SV Sportlust
51:06
48:56
78
Thomas Rouichi
Jellum
51:13
50:43
79
Niek van der Hoek
Leeuwarden
51:19
50:34
80
Koen Couperus
Athlos
51:20
50:31
81
Janco van der Burg
Sneek
51:20
51:07
82
Errit de Boer
Groningen
51:27
44:44
83
Martijn Borst
Dutch Runners
51:33
50:01
84
Lennard Ringnalda
Stiens
51:33
46:49
85
Gerben Westra
Ferwert
51:33
51:15
86
Hein de Vries
Ferwert
51:34
51:07
87
Otto Viersen
Amsterdam
51:47
48:52
88
J.J. Bouwman
Nes Ameland
51:58
51:47
89
Meindert de boer
Kollum
52:12
48:42
90
Douwe Bierma
Heerenveen
52:12
47:20
91
Broer Kloosterman
Buitenpost
52:16
50:16
92
Jan Heddo
Drachten
52:16
50:58
93
Sander de Boer
Stiens
52:17
50:03
94
O. de Graaf
Feanwalden
52:20
48:51
95
David Veninga
Wijnjewoude
52:24
47:05
96
Pieter Boersma
Leeuwarden
52:25
51:21
97
Jesse Bruinsma
Lemmer
52:28
52:16
98
Daniel Heeringa
Amsterdam
52:32
50:26
99
Martijn Ollefers
Rotterdam
52:45
52:12
100
Dirk Visser
De Westereen
52:46
52:27
101
André Westra
Utrecht
52:52
52:08
102
Huub Oldeman
Groningen Atletiek
53:01
48:08
103
Josse Postma
Leeuwarden
53:06
48:30
104
Remon Kroontje
Oudehaske
53:11
51:13
105
Lammert Jan Piek
Bantega
53:20
53:08
106
Leo van der Zee
Dokkum
53:21
50:52
107
Eelco de Groot
Assen
53:29
49:30
108
Pim
Nes Ameland
53:31
53:20
109
Bart Stienstra
Leeuwarden
53:32
51:57
110
Henk Jan Hop
Hierden
53:39
52:39
111
Johan Scheffer
Utrecht
53:55
49:00
112
Eelco Stelpstra
Ferwert
53:56
53:35
113
Gijs Siecker
Amsterdam
54:10
52:03
114
Daan van der Pant
Zwolle
54:12
51:41
115
Berend Fleurke
Groningen
54:21
48:43
116
Geert Heerschop
Akkrum
54:23
53:25
117
Jelle Rietveld
Utrecht
54:24
48:53
118
Marten Lutger Sijens
Dokkum
54:27
53:03
119
Jelmer Jeuring
Amsterdam
54:29
49:33
120
Matthijs Wind
Groningen
54:33
51:42
121
Marco Brouwer
Harlingen
54:41
49:42
122
Jelle Reitsma
Ferwert
54:44
50:45
123
Almer Ament
Leeuwarden
54:50
53:13
124
Jaap Touwen
Leeuwarden
54:52
51:59
125
Rolf op den Kelder
Drachten
55:23
50:17
126
Andre Dijkstra
Dronryp
55:24
51:01
127
Daniël Zuidema
Dokkum
55:25
51:23
128
Rick Kraaijeveld
Alkmaar
55:26
52:49
129
Wouter Caro
Bunnik
55:31
50:36
130
Pieter Hiemstra
Leeuwarden
55:33
54:00
131
Sieger Jan Cuperus
Loopgroep Dokkum
55:36
53:08
132
Jan Wijbe van der Heide
Leeuwarden
55:45
54:45
133
Jan Binne Dijkstra
Feanwalden
55:50
51:48
134
Wietse de Vries
Hurdegaryp
55:50
54:19
135
Raimond Serra
Sneek
55:53
55:16
136
Eelco Tjallema
Leeuwarden
55:55
51:00
137
Edgar Hultink
Spurt '88
55:56
55:18
138
Hendrik Eizema
Leeuwarden
56:06
54:45
139
Niels Munoz
's-Gravenhage
56:06
50:34
140
Rick Louwerens
Hallum
56:08
51:32
141
Dirk Malda
Hallum
56:09
53:58
142
Jurjen de Boer
Gytsjerk
56:16
49:34
143
D.J. Kooistra
Stiens
56:25
52:57
144
Ruben Korte
Lionitas
56:32
50:34
145
Sijbren Kuiken
Ferwert
56:39
55:01
146
Hans ter Veer
Utrecht
56:44
55:10
147
Stefan van Gijssel
Haskerdijken
56:46
50:13
148
A. Koolstra
Leeuwarden
56:46
53:20
149
Ramiro Mendez
Leeuwarden
56:48
50:50
150
Ivo Munsterhuis
Meppel
56:52
50:09
151
Tonny Witteveen
Bolsward
56:53
52:37
152
Wijtze Peenstra
Tytsjerk
56:55
56:36
153
Frank Kremers
Zuidlaren
56:57
55:18
154
Maurice ten Kate
Hoogeveen
57:01
55:15
155
Vincent ten Kate
Hoogeveen
57:01
55:14
156
Gert Homsma
Bolsward
57:16
52:57
157
Arnold Kuperus
Leeuwarden
57:22
54:24
158
Maarten Star
Groningen
57:24
56:13
159
Gerlof Leystra
Leeuwarden
57:24
53:39
160
Jurre Speerstra
Zeist
57:26
52:39
161
Arjan Timmer
Bedum
57:27
51:51
162
Theo Faber
Hollum
57:48
57:43
163
M. van der Lei
Noardburgum
57:51
54:26
164
Jelte Jongsma
Utrecht
57:52
51:44
165
Ronald Hummel
Zevenhuizen Gn
57:57
56:43
166
Bob Terlouw
Stiens
58:02
56:48
167
Dennis Eltink
Zwolle
58:03
54:15
168
Christiaan Velvis
Nes Ameland
58:09
55:38
169
Gauke Zijlstra
Sibrandabuorren
58:20
58:06
170
Tobias de Jong
Baarn
58:22
53:28
171
Karst Zwaan
Workum
58:22
52:58
172
Robert-Jan Heizenberg
Lionitas
58:26
56:21
173
Jorrit Noordhuizen
Utrecht
58:36
53:03
174
Vincent Beeksma
Loopgroep Hugo Veenker
58:47
55:11
175
Golan Ephrati
Heerenveen
58:49
53:36
176
Johannes Krebbers
Haren Gn
59:00
54:12
177
Lodewijk Tillema
Amsterdam
59:01
57:47
178
George Schweigmann
Leeuwarden
59:05
55:26
179
Rients de Vries
St.-Annaparochie
59:08
58:01
180
Alfred Laarman
Nijverdal
59:11
52:08
181
Rick Visscher
Wagenborgen
59:14
53:05
182
Hein Verbree
Nes Ameland
59:20
56:50
183
Wybe Jan Bruinsma
Loopgroep Berlikum
59:40
52:50
184
Jasper van der Meulen
Enschede
59:44
53:47
185
Mark Alves
Tilburg
59:44
54:49
186
Guido Snoek
Utrecht
59:49
52:41
187
Bjorn Schmitz
Groningen
59:51
57:09
188
Edwin Messchendorp
Midwolda
59:57
54:38
189
Tjerk Haagsma
Leeuwarden
1:00:00
53:06
190
Martin Hooghiemster
Ryptsjerk
1:00:05
53:10
191
Justin Nijboer
Leeuwarden
1:00:07
56:07
192
Jochem Jan Zijlstra
Dronryp
1:00:07
56:33
193
Marten Hellinga
Loopclub Burgum
1:00:08
54:26
194
Michel van lunteren
Leeuwarden
1:00:13
54:58
195
Geert de Jong
De Westereen
1:00:16
58:34
196
Roland Couperus
Zwolle
1:00:22
58:09
197
Anne Frans Knevelman
Alkmaar
1:00:23
55:43
198
Severein R.B.
Hengelo Ov
1:00:23
53:23
199
David Miedema
Oosterwolde Fr
1:00:23
54:34
200
Hugo Olbertz
Hengelo Ov
1:00:24
53:22
201
Wouter Hazenberg
Leeuwarden
1:00:25
55:45
202
Rutger Kloosterman
Aldtsjerk
1:00:32
55:10
203
Tony Vrieswijk
Dokkum
1:00:34
57:23
204
Geert Huberts
Zuidhorn
1:00:40
54:16
205
Pytrik Amsterdam
Loopgroep Sneek
1:00:40
1:00:02
206
Wim Visscher
Groningen
1:00:43
55:02
207
Heino van der Meer
Leeuwarden
1:00:46
54:52
208
Eelke jan de Graaf
Damwald
1:00:49
58:34
209
Aiso Gietema
Akkrum
1:00:50
1:00:34
210
Holger Tans
Nijmegen
1:00:57
53:48
211
Wytze Nijp
Grou
1:01:00
56:12
212
Derk-Klaas de Wit
Opende
1:01:03
54:28
213
Anne de Groot
Grou
1:01:12
56:25
214
Dennis van der Zee
Leeuwarden
1:01:13
58:50
215
Gerben Boersma
Marrum
1:01:13
59:32
216
Roel de Vos
St.-Annaparochie
1:01:19
58:57
217
Johan Poortinga
Leeuwarden
1:01:23
57:48
218
Hans Koetje
Ten Boer
1:01:31
55:07
219
Jeroen Nie
Groningen
1:01:38
58:59
220
Jelle van der Meer
Dokkum
1:01:40
55:55
221
HJ Oeben
Tynaarlo
1:01:41
54:54
222
Auke Johannes Breeuwsma
Wommels
1:01:42
58:11
223
Erik van Santen
's-Gravenhage
1:01:43
56:14
224
Ivo van der Veen
Vollenhove
1:01:44
57:08
225
Ronald Leijstra
Ballum
1:01:48
1:01:42
226
Jappie Kooistra
Exmorra
1:01:54
55:40
227
Rienk Postma
De Westereen
1:01:59
55:34
228
Tjeerd Holtrop
Joure
1:02:03
55:40
229
Rense Pieter Dijkstra
Marrum
1:02:06
57:41
230
Dennis Wijnalda
Exmorra
1:02:08
55:54
231
Jint Martijn vd Galien
Impala
1:02:10
59:51
232
IJsbrand van der Meer
Kootstertille
1:02:12
1:00:12
233
Niels Veenstra
Leeuwarden
1:02:36
1:00:20
234
Daniel Kuitert
Lionitas
1:02:43
59:01
235
Dirk van der Beek
Ferwert
1:02:46
1:02:20
236
Menno Nicolai
Opende
1:02:55
56:18
237
J. Postema
Dokkum
1:02:57
59:45
238
Jurjen Schetsberg
Akkrum
1:03:00
57:27
239
Mark witkamp
Groningen
1:03:08
1:00:28
240
Hindrik Dijkstra
Sneek
1:03:10
57:03
241
Leon Bats
Groningen
1:03:19
58:09
242
Marijn Ensink
Amsterdam
1:03:23
58:16
243
Arjan Bloem
Sneek
1:03:33
59:44
244
Herman Kingma
Ferwert
1:03:51
58:31
245
Jasper Bultena
Bedum
1:04:00
1:00:12
246
Jan Harm Nutterts
De Knipe
1:04:15
1:02:18
247
Siemon van Dam
Almere
1:04:16
58:10
248
Xander Weidema
Marsum
1:04:30
1:01:44
249
Roald Leeuwerik
Drachten
1:04:31
1:03:38
250
Stefan meijerink
Zwinderen
1:04:36
57:37
251
Douwe Jaap Meinsma
Metslawier
1:04:39
57:35
252
Berend van der Molen
Boornbergum
1:05:00
59:22
253
Rémon Rameau
Leeuwarden
1:05:09
1:03:37
254
Nick van Zutphen
Weidum
1:05:10
58:24
255
Tim Mooibroek
Groningen
1:05:13
58:29
256
Tom Wormmeester
Assen
1:05:13
58:29
257
Sybolt Jongsma
Sneek
1:05:16
59:41
258
Thijs Begemann
's-Gravenhage
1:05:17
58:44
259
Alexander de Jonge
Amsterdam
1:05:25
1:01:35
260
Andries Visser
Metslawier
1:05:42
58:38
261
Martijn Ypma
Groningen
1:05:42
59:28
262
Jasper Pik
Groningen
1:05:47
59:17
263
Jelmer de Jong
Amsterdam
1:06:00
1:02:21
264
Bjorn Rooda
Heiligerlee
1:06:04
1:01:50
265
Jeroen Boersma
Leeuwarden
1:06:17
1:00:24
266
Joost Bussem
Julianadorp
1:06:27
1:00:06
267
Stephan Leistra
Leeuwarden
1:06:35
1:00:52
268
Jur Tolsma
Leersum
1:06:43
1:05:26
269
Sjoerd Hiemstra
Leeuwarden
1:07:15
1:02:37
270
Wouter van Pelt
's-Gravenhage
1:07:20
1:01:28
271
Wesley Bekkema
Burgum
1:07:46
1:00:44
272
Alwin Grondsma
Rottevalle
1:07:48
1:01:13
273
Kevin Tiezema
Leeuwarden
1:08:07
1:07:25
274
Rick Ijsselmuiden
Sneek
1:08:10
1:03:05
275
Richard halbesma
Sneek
1:08:11
1:03:07
276
Henk-Jan de Jager
Joure
1:08:46
1:02:17
277
Jurre Fennema
Tuk
1:09:12
1:03:15
278
Marcel van Zutphen
Weidum
1:09:21
1:02:34
279
Boudewijn Mintjens
Leeuwarden
1:09:29
1:05:49
280
Wilko Jonkman
Hoogeveen
1:09:34
1:07:15
281
Anne-Oetze van der Burg
Loopgroep Hugo Veenker
1:09:38
1:06:29
282
Martin Jeroen Visser
Leeuwarden
1:09:42
1:07:11
283
Nils Schutte
Emmen
1:09:46
1:04:50
284
Douwe Klokman
Ureterp
1:09:56
1:03:51
285
Leon Kobes
ACO Van Elderen
1:11:43
1:04:36
286
Erryn de Vries
Broek Fr
1:12:17
1:05:53
287
Michael Schieving
Broek Fr
1:12:17
1:05:54
288
Steinar de Vries
Broek Fr
1:12:18
1:05:55
289
Albert Edens
Groningen
1:12:28
1:06:40
290
Wytse Dijkstra
Sneek
1:13:52
1:07:46
291
David van der Veen
Loopgroep Leeuwarden
1:14:33
1:08:18
292
Ulrich Kelle
Wettringen
1:14:34
1:09:32
293
Sander de Vries
Bedum
1:14:56
1:08:18
294
Gatze Postma
Exmorra
1:15:06
1:08:52
295
Jelmer Althuis
Groningen
1:15:11
1:10:53
296
Mart Jager
Ferwert
1:16:02
1:10:41
297
Rob. Hegeman
Nijverdal
1:16:04
1:08:54
298
Gerhard Blancke
Drachten
1:16:25
1:10:30
299
Minte de Jong
Opende
1:16:38
1:09:58
300
Nico van der Werff
Joure
1:17:19
1:11:45
301
Frank Zijlstra
Leeuwarden
1:17:29
1:11:48
302
Siem de Jong
Baarn
1:18:29
1:13:36
303
Jeroen Elsinga
Leeuwarden
1:18:55
1:15:27
304
Thorben Horstmeier
Lienen
1:19:31
1:13:42
305
Derrick Rodgers
Rotterdam
1:22:39
1:17:46
306
Douwe Gerben van der Lei
Groningen
1:26:17
1:24:52
M40, 10 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marcel Swart
AV Heerenveen
39:29
39:27
2
Andres Stelling
Eindhoven Atletiek
39:37
39:35
3
Marc Hulzebos
Den Helder
39:59
39:57
4
Mike Hofstra
Horror
40:02
40:02
5
Leon van der Meijden
AAV '36
40:06
40:02
6
Bas van de Pol
Veenendaal
41:09
40:59
7
Peter Brouwer
Oentsjerk
42:07
41:59
8
Eddy Elsinga
AV Heerenveen
42:45
42:44
9
Catrinus Vroom
Lionitas
42:48
42:46
10
Klaas Tibbe Oenema
Nes Ameland
42:53
42:48
11
Hendrik Hoogland
Blije
43:12
43:11
12
Wabe Roskam
Horror
43:35
43:31
13
Marc van der Kort
Beesd
43:48
43:36
14
Peter van der Ploeg
Damwald
45:09
44:41
15
Koen Scheltema
Eefde
46:12
45:57
16
Sjoerd Kooistra
Loenga
46:20
46:06
17
Eduard de Bruin
Grou
46:42
46:05
18
Gerard Dam
Loopgroep Hugo Veenker
47:35
47:33
19
Etienne Hendriks
's-Gravenhage
48:25
47:05
20
Frank Berghuis
Groningen
48:31
44:45
21
Jogchum Dijkstra
Loopgroep Hugo Veenker
48:34
47:39
22
Gerard Terpstra
Marsum
49:27
48:57
23
Werner van der Hart
Zuidhorn
49:32
48:55
24
Pieter Visser
Dokkum
49:55
49:15
25
Heerke Schiphof
St.-Annaparochie
50:04
49:11
26
Rob Berger
Sneek
50:07
49:37
27
Marc Wieggers
Hanzesport
50:08
49:53
28
Alex Osinga
Berltsum
50:10
49:20
29
Jan Douma
Loopgroep gRUNN
50:21
50:01
30
Sietse Jan Pilat
Kollumerpomp
50:22
49:28
31
Olaf Groenbroek
Groningen
50:33
49:59
32
Klaas-Jan Elzinga
Friesland
50:40
47:50
33
Johan De Jong
Holwerd
50:49
48:59
34
Kars Blokker
Ballum
50:54
50:50
35
Auke-Jan Veenstra
Roden
51:10
50:08
36
Marnix van de Scheer
Nes Ameland
51:20
48:49
37
Harald Scheer
Halle
51:22
50:52
38
Martijn Iping
Bitgum
51:58
50:40
39
Harm H Buist
Loopgroep gRUNN
52:22
51:53
40
Henk Weijma
Britsum
52:25
50:33
41
Christof Funke
Heiden
52:29
48:17
42
Peter Mendelts
Haren Gn
52:33
51:25
43
Klaus Laqua
Lemgo
52:34
47:34
44
John Zwartenkot
Loopgroep Hugo Veenker
52:44
49:00
45
Mathijs Zwartenkot
Loopgroep Hugo Veenker
52:45
49:00
46
Albert Molenaar
Nes Ameland
52:51
52:40
47
Roland Geerders
Vriezenveen
53:09
49:33
48
Raimond Blokhuis
Delden
53:15
51:23
49
Alex Zijlstra
Berltsum
53:30
52:36
50
Mark Vreijling
AAV '36
53:36
51:32
51
Jurjen van der Weg
Leeuwarden
54:01
53:42
52
Sjon de Haan
Ballum
54:11
54:05
53
Pepijn Hofstede
Leeuwarden
54:12
53:25
54
Dominique Caniëls
Nijmegen
54:12
53:26
55
Jillard Faber
Drachten
54:21
51:05
56
Bas Kuiper
Groningen
54:26
53:07
57
Niels Aarts
's-Hertogenbosch
54:29
52:58
58
Hugo de Groot
Zwaag
54:30
53:57
59
Henk Zandstra
Drachten
54:35
53:55
60
Marcel Dijkstra
IJlst
54:39
47:40
61
Janjaap Koops
Almere
54:44
54:30
62
Hendrik Jan de Vries
Drachten
54:53
54:10
63
Frans Frölich
Veenhuizen
55:00
53:10
64
Nolke Hoekstra
Leeuwarden
55:08
53:31
65
Michel Hartman
Gytsjerk
55:13
51:20
66
Wybo Nauta
Goutum
55:15
53:58
67
Rein Folkertsma
Impala
55:16
53:47
68
Hendrik Dijkstra
Bitgummole
55:22
48:55
69
Jorgen Middel
Dutch Runners
55:26
54:26
70
Simon Santema
De Westereen
55:27
53:44
71
Harmen van Balen Walter
Goutum
55:29
52:34
72
Haije de Vries
Drachten
55:35
53:51
73
Bertjan de Poel
Tolbert
55:35
53:57
74
Siebren Zijlstra
AV Nijkerk
55:37
53:48
75
Johannes van der Schaaf
Leeuwarden
55:42
54:47
76
Ate Oosterhof
AV Nijkerk
55:42
53:52
77
Edwin Bakker
Leeuwarden
55:43
54:09
78
Harold van de Hoeven
's-Gravenhage
55:46
53:40
79
Harmen-ido van Vliet
Zuidhorn
55:53
54:16
80
Jeffrey Keesman
Kollum
56:12
52:41
81
Jan Holtrop
Warfstermolen
56:13
52:40
82
Jelle de Vries
Leeuwarden
56:16
55:10
83
Roelof Begemann
's-Gravenhage
56:47
50:14
84
Rikus van Wijk
Goutum
56:49
50:16
85
Cor van Wieren
Scharnegoutum
57:05
56:29
86
Bert Jelsma
Aalsum
57:25
56:34
87
Mark Wijnsma
Loopgroep Hugo Veenker
57:38
56:40
88
Klaas Kuiken
Kollumerpomp
57:54
54:20
89
Taco Cruiming
Groningen
58:00
54:49
90
Sebastian Leenen
Borken
58:01
55:40
91
Marcel Pueper
Sneek
58:02
55:52
92
Rudi Oppewal
Loopgroep Sneek
58:04
57:27
93
Marcel Harderwijk
Leeuwarden
58:08
54:16
94
Rodin Bruinsma
Zuidhorn
58:13
56:35
95
Ard Sikkens
Veenhuizen
58:20
56:27
96
Patrick ten Kate
Hoogeveen
58:29
56:42
97
Misha Krijgsman
Schalkwijk
58:34
54:38
98
Koos Kuil
Aquilo
58:53
55:37
99
Dirk snitker
Leeuwarden
58:54
54:53
100
Kees van der Molen
Drachten
58:56
52:14
101
Rick Reinders
Delden
59:05
58:09
102
Arnold Raspe
Wagenborgen
59:08
53:35
103
Berry Drenten
Lemelerveld
59:21
58:09
104
Tjepko Jansen
Mantgum
59:21
55:47
105
Jacob Stienstra
IJlst
59:30
58:01
106
Arno Botter
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
59:31
58:20
107
Benno Venstra
Stiens
59:34
53:58
108
Jacco Verhulst
AV Castricum
59:36
56:21
109
Sergio Segers
Amsterdam
59:41
52:33
110
Albert Smook
Fivelstreek
59:46
58:37
111
Klaas Jasper
Friesland
59:46
54:24
112
Marco van der Goot
Goenga
59:50
59:34
113
Hendrik Mondelaers
Brasschaat
59:54
55:57
114
Marco van der Zee
Leeuwarden
1:00:05
53:50
115
Douwe Bakker
Hollum
1:00:08
56:11
116
Edwin Bosma
Nuenen
1:00:15
54:14
117
Edwin van der Kerk
Leeuwarden
1:00:30
58:56
118
Minne Schiphof
Berltsum
1:00:31
55:59
119
Arjen Haijma
Britsum
1:00:36
55:28
120
Jan Zijlstra
Hurdegaryp
1:00:38
58:50
121
Bert-Jan Stege
Zuidwolde Dr
1:00:38
55:00
122
Matthijs Beke
Den Hoorn Zh
1:00:40
56:59
123
Rob Bosscher
Munein
1:00:40
58:01
124
Marius Jellema
Dronryp
1:00:40
55:05
125
Henk Onsman
Sneek
1:00:43
54:04
126
Theo Terpstra
Hallum
1:00:46
56:10
127
Alfred de jager
Tytsjerk
1:00:50
56:27
128
Douwe Oppewal
Peize
1:00:52
54:26
129
Anton Keizer
Leeuwarden
1:00:53
59:11
130
Sytse Wagenaar
Leeuwarden
1:00:56
59:49
131
Anton Langeberg
Reduzum
1:00:56
57:55
132
Siebe de Jong
Kollum
1:01:09
57:41
133
Tjeerd Yedema
Leeuwarden
1:01:15
1:00:16
134
Erik Boersma
Elburg
1:01:20
56:53
135
Carsten Tiemeyer
Belm
1:01:29
56:29
136
Ralph Zuidema
Leeuwarden
1:01:37
59:20
137
Theo Beeksma
Loopgroep Hugo Veenker
1:01:44
57:40
138
Rene Timan
Haren Gn
1:01:59
57:32
139
Werner Funke
Borken-Marbeck
1:02:02
57:48
140
Erwin Beintema
Marrum
1:02:06
57:40
141
Gerard Couperus
Opende
1:02:15
55:35
142
Mark Aukema
Leeuwarden
1:02:21
55:50
143
Stephan Pueper
Loopgroep Leeuwarden
1:02:32
1:00:21
144
Arjen Beckers
Dokkum
1:02:38
57:33
145
Erik Krikke
Leeuwarden
1:02:42
56:00
146
Peter Vogelaar
Leeuwarden
1:02:50
57:50
147
Theo Boomsma
Dokkum
1:02:59
59:47
148
DJ Vellinga
Zuidhorn
1:03:03
1:01:25
149
Chris Mulder
Hoogezand
1:03:08
1:01:35
150
Anne Martin de Jong
Leeuwarden
1:03:11
59:13
151
Popke Broersma
Feanwalden
1:03:11
57:25
152
Johan Eikenaar
Zwolle
1:03:12
58:51
153
Frank Broekveldt
De Groeve
1:03:22
58:14
154
Koen Broekveldt
De Groeve
1:03:22
58:13
155
Dennis Dijkstra
Lekkum
1:03:35
57:04
156
Sjouke Dijkstra
Leeuwarden
1:03:45
1:01:21
157
Harmen Witteveen
Dokkum
1:03:49
58:33
158
Lennert de Haan
Beerta
1:03:52
59:12
159
Leo van der Burg
Sneek
1:03:54
1:03:41
160
Ewald Broers
Leeuwarden
1:03:57
1:01:00
161
Patrick Middelweerd
Runners Club Woerden
1:04:10
57:10
162
Henry Gerrits
Vriezenveen
1:04:14
1:00:36
163
Michel Noordbruis
Leeuwarden
1:04:17
57:43
164
Pieter van der Meulen
Reduzum
1:04:20
58:50
165
Jan van der Veen
Achlum
1:04:25
1:01:03
166
Alfred Kuperus
Grootegast
1:04:38
1:00:19
167
Siebren Dijkstra
Loopgroep Leeuwarden
1:04:47
59:14
168
Fokke Wijkstra
Leeuwarden
1:04:49
58:51
169
Jeroen Quak
Harmelen
1:05:07
58:08
170
Douwe Zijlstra
Appingedam
1:05:08
58:42
171
Leo Smidt
Loopgroep Hugo Veenker
1:05:15
1:02:05
172
Gosse Romkes
Leeuwarden
1:05:17
1:00:33
173
Peter Visser
Leeuwarden
1:05:18
58:44
174
Peter Hazelaar
Winschoten
1:05:30
1:00:11
175
Ronald Hoekstra
Reduzum
1:05:39
1:02:39
176
Stephan Zijlstra
Leek
1:05:41
59:14
177
Harry Kooyenga
Burdaard
1:05:49
59:37
178
Frank Groneman
Amsterdam
1:05:54
1:03:07
179
Sjouke de Vries
Delfzijl
1:06:06
1:02:16
180
Pier van Olphen
Loopgroep Leeuwarden
1:06:08
1:00:35
181
Bert van der Lubbe
Middelstum
1:06:09
59:42
182
Evert Homan
Loopgroep Hugo Veenker
1:06:19
59:17
183
Ramon Bourguignon
Leeuwarden
1:06:54
1:02:01
184
Patrick Slagboom
De Wijk
1:07:02
1:02:26
185
Rudin Eijgelaar
Leeuwarden
1:07:09
1:00:35
186
Siemon Bierma
Wagenborgen
1:07:32
1:01:51
187
Sietze Ringersma
Sneek
1:07:45
1:05:02
188
Rimmer Grondsma
Rottevalle
1:07:49
1:01:13
189
Klaas Jansen
Scharnegoutum
1:08:01
1:02:49
190
Yvo Smit
Creil
1:08:12
1:03:36
191
Dirk Brust
Groningen
1:08:20
1:04:32
192
Rolf Korsuize
's-Gravenhage
1:08:27
1:01:19
193
Michael Dirks
Rheine
1:08:32
1:02:41
194
Harald van Goor
Hengelo Ov
1:08:41
1:01:41
195
Joeri van der Well
Capelle aan den IJssel
1:08:56
1:02:28
196
Peewee de Hei
Zuidhorn
1:08:58
1:03:15
197
Abe Poortinga
Winsum Gn
1:09:02
1:06:48
198
Hartger Pruiksma
Leeuwarden
1:09:41
1:05:04
199
Hendrik Wedman
Akkrum
1:10:18
1:04:45
200
Marcel Schijf
Utrecht
1:10:27
1:04:36
201
Marco Janssen
Zuidhorn
1:10:31
1:03:50
202
Rene Bolt
De Groeve
1:10:38
1:05:29
203
Rene Bakker
Haren Gn
1:10:41
1:05:08
204
Henri Kiewiet
Kropswolde
1:10:51
1:05:27
205
René Smids
Kollum
1:11:05
1:04:49
206
Johan Stuut
Nijverdal
1:11:13
1:04:09
207
Frank Hertogh
Nuenen
1:11:31
1:05:30
208
Lieuwe Hoekstra
Wommels
1:11:41
1:05:09
209
Jan Land
AV Heerenveen
1:12:09
1:05:25
210
Edward Plantinga
Loopgroep Leeuwarden
1:12:24
1:07:22
211
Ronald Machiela
Leeuwarden
1:12:25
1:05:38
212
Thomas Broska
Issum
1:12:49
1:08:47
213
Michael van der Kooi
Lionitas
1:13:09
1:06:57
214
Dennis Niessink
Zuidlaren
1:13:14
1:07:27
215
Peter Visser
Leeuwarden
1:14:01
1:09:18
216
Eric Janssen
Groningen
1:14:13
1:07:27
217
Markus Biesenbaum
Sögel
1:14:54
1:09:13
218
Robbert van de Swaluw
Loopgroep Groningen
1:17:49
1:11:44
219
Jacco Eppenga
Drachten
1:18:41
1:13:03
220
Ronald Plekkringa
Sneek
1:19:12
1:13:45
221
Jan Draaisma
Drachten
1:21:03
1:16:29
222
Martin Richartz
Leeuwarden
1:23:11
1:17:53
223
Marc van Gelder
Leeuwarden
1:23:38
1:16:27
M50, 10 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Han Janssen
avVN
40:36
40:34
2
Theo Borawitz
Lionitas
42:24
42:16
3
Auke Kuipers
Leeuwarden
43:27
42:16
4
Arnoud Lammers
PEC 1910
43:43
43:05
5
Hans Hendrik Westra
De Westereen
45:44
44:27
6
Jan Hiemstra
ATC '75
46:54
46:20
7
Hans Nagtegaal
Friesland
47:15
47:07
8
Rob Diender
Hattem
47:20
46:26
9
Dikkie de Vries
Impala
47:25
47:23
10
Stienus Nomden
Midwolda
49:06
48:49
11
Age Dijkstra
Tzummarum
49:19
48:47
12
Andy Klooster
Groningen
49:29
48:54
13
Heinrich Ordelheide
Steinhagen
50:37
50:07
14
Theo de Vries
Friesland
50:41
49:36
15
Wiebe Haisma0
Loopgroep Hugo Veenker
50:51
50:04
16
Alle de Boer
Kollumerzwaag
51:19
49:37
17
Eric Fris
Zaanland
51:23
49:31
18
Eize Rinsema
Drachten
52:12
50:45
19
Henk Afman
Swifterbant
52:18
47:37
20
Tseard Broos
Jannum
52:31
51:00
21
Gert Mastenbroek
IJsselstein Ut
52:50
52:30
22
Erwin Looman
Medemblik
52:54
52:25
23
Joop Beijaard
Nes Ameland
52:57
52:50
24
Thijs Kroontje
Joure
53:00
51:03
25
Tonnis Bolks
Hardenberg
53:12
52:10
26
Bennie Breedenbach
Buitenpost
53:21
52:22
27
Gag Botter
Gramsbergen
53:33
52:18
28
Jan Gillebaard
Leeuwarden
53:40
50:47
29
Richard Stillebroer
Loopgroep Leeuwarden
53:46
52:51
30
Peter Faber
Leeuwarden
53:49
53:44
31
Gerlof Molenaar
Nes Ameland
54:08
54:01
32
Gerlof Metz
Nes Ameland
54:11
54:05
33
Jan Kloosterman
Noardburgum
54:18
52:19
34
Alex Mulder
Haren Gn
54:24
48:41
35
Jan Willem Strootman
Beverwijk
54:27
51:03
36
Jan Miedema
Friesland
54:33
51:38
37
Jan Runhaar
Hardenberg
54:35
53:18
38
Erik Abbingh
Groningen
54:42
54:15
39
Klaas Bakker
Drachten
54:54
54:41
40
Symon Breedenbach
Leeuwarden
55:03
52:46
41
Henk Klijnstra
Oentsjerk
55:12
54:36
42
Martin Bastiani
De Gemzen
55:14
54:25
43
Jan Reitsma
Eastermar
55:31
54:48
44
Han Scholten
Ooij
55:49
53:13
45
Paul Jongbloets
De Bilt
55:57
54:37
46
Anton de Groot
Groningen
56:08
53:18
47
Joop Salomons
Wildervank
56:14
50:49
48
Jan van der Ploeg
Stiens
56:44
55:54
49
Wijnand Tjepkema
Stiens
57:01
54:53
50
Harry Snippe
Drachten
57:19
56:38
51
Geert Dijkstra
Zwolle
57:21
52:55
52
Rinze Nieuwhof
Franeker
57:32
55:02
53
Peter Gijsman
Zoetermeer
57:34
53:10
54
Harmjan Postmus
Vierhuizen
57:38
55:02
55
Hepke Jongsma
Heerenveen
58:05
56:57
56
Rinze Miedema
St.-Jacobiparochie
58:09
55:33
57
Wopke Edze van den Bosch
Zuidlaren
58:11
57:32
58
Bert Woltjer
Loppersum
58:17
57:05
59
Gerrit Dijkstra
Bitgummole
58:21
51:55
60
Piet Bijlsma
Bolsward
58:59
58:18
61
Piet Braaksma
Leeuwarden
58:59
55:19
62
Jos Meeuwsen
Dutch Runners
59:05
54:56
63
Wybe Sierksma
Friesland
59:33
56:41
64
Robert Bok
Velserbroek
59:36
56:20
65
Jerry van Amerongen
Stiens
59:44
57:23
66
Adri van Dijk
Loopgroep Hugo Veenker
59:44
55:43
67
Sietse Vlietstra
Burgum
59:48
58:53
68
Rintje zijlstra
Damwald
59:57
57:28
69
Wyger Smits
Loopgroep Hugo Veenker
59:59
54:52
70
Bert Zwiers
Leeuwarden
1:00:00
59:41
71
Jouke Peters
Lekkum
1:00:10
58:42
72
Bert Santema
De Westereen
1:00:20
57:09
73
Frits op de Haar
Nijmegen
1:00:21
59:39
74
Eertwijn van den Dool
Appingedam
1:00:28
59:20
75
Joop Lusthof
Friesland
1:00:43
55:08
76
Bert de Vos
Horror
1:00:45
1:00:07
77
Jan Bossema
AV Heerenveen
1:00:45
55:54
78
Henk Haarman
Loopgroep Astrea
1:01:08
58:32
79
Sierd Santema
De Westereen
1:01:16
58:04
80
Ulbe Keegstra
Dokkum
1:01:22
57:14
81
Joan Boelens
De Wilgen
1:01:26
58:21
82
John Hulleman
Meppel
1:01:30
59:27
83
René Noordegraaf
Noordwolde Gn
1:01:32
55:23
84
Durk Brouwer
Loopgroep Sneek
1:01:58
59:24
85
Jan Folkert Braad
Steenwijk
1:02:12
59:02
86
Jaap van der Linde
Delfzijl
1:02:15
58:47
87
Jan van der Linde
Groningen
1:02:15
58:46
88
Hans Middelkoop
Bilthoven
1:02:20
1:00:39
89
Freddie van Zutphen
Weidum
1:02:22
55:52
90
Koos Jager
Start '78
1:02:23
56:25
91
Ids Feenstra
Zwagerbosch
1:02:24
1:00:31
92
Bas Jong
Leeuwarden
1:02:25
1:00:32
93
Anne ten Hof
Oentsjerk
1:02:26
1:01:36
94
Willem Bakker
Groningen
1:02:33
58:47
95
Hans van Egmond
Impala
1:02:34
58:12
96
Willem Staal
Zeist
1:02:35
59:20
97
Douwe de Haan
Stiens
1:02:41
1:01:51
98
JanRinze vander Schoot
Utrecht
1:02:42
58:14
99
Johan Jongsma
Holwerd
1:02:44
59:34
100
Lammert Heidstra
Loopgroep Leeuwarden
1:02:50
1:00:55
101
Hielke van Loenhout
PEC 1910
1:02:51
56:53
102
Eelke van der Heide
Kollumerzwaag
1:02:57
1:01:57
103
Peter Westerhof
Loopgroep Hugo Veenker
1:02:58
1:01:51
104
Frans Fleer
Meppel
1:02:59
1:01:42
105
Wieger Sinnema
Sneek
1:03:05
57:37
106
Eise van der Kooi
Gytsjerk
1:03:09
58:48
107
Theo de Bruin
Valburg
1:03:15
1:02:38
108
Hinny Haan
Veendam
1:03:21
57:12
109
John Borawitz
Leeuwarden
1:03:21
1:01:29
110
Hiele Lootsma
Loopgroep Leeuwarden
1:03:22
58:07
111
Nick Hoogenbosch
Julianadorp
1:03:33
57:12
112
Stijn van Gijssel
Drachten
1:03:42
59:32
113
Jeroen Florijn
Volendam
1:03:44
57:07
114
Auke Peringa
Goutum
1:03:46
58:24
115
Albert Hein
Groningen
1:03:46
1:00:56
116
Hielke Ruisch
Stiens
1:03:46
1:01:25
117
Henk Koetze
Fivelstreek
1:04:03
59:15
118
Mikael Jaspers
Impala
1:04:08
1:00:29
119
Jurgen de Vries
Loopgroep Bedum
1:04:16
57:58
120
Bennie Oude Heuvel
AWV Delden
1:04:20
1:02:34
121
Martin Schollema
Zuidlaren
1:04:23
1:03:44
122
Ron Hoogendoorn
Harderwijk
1:04:36
1:01:31
123
Andre Jager
Leeuwarden
1:04:49
1:01:56
124
Jan Anne Zuidema
Baflo
1:04:54
58:50
125
Harm Jan Bolt
Loopgroep RaitdaipRunners
1:04:56
59:39
126
Mathijs Politiek
Ferwert
1:05:02
1:00:53
127
Jelle Breeuwsma
Horror
1:05:06
1:02:12
128
Joop Leeuwerik
Apeldoorn
1:05:07
1:04:14
129
Jenne Jan Kwant
Loopgroep RaitdaipRunners
1:05:20
1:00:03
130
Bert Kloezen
Assen
1:05:25
1:02:55
131
Hans Bakker
Eelde
1:05:38
1:03:40
132
Andries Haaksma
Ferwert
1:05:45
1:01:34
133
Martien Borst
Almere
1:05:48
1:02:59
134
Wietze Dupon
Drachten
1:05:50
1:04:19
135
Mark Dijkstra
Leeuwarden
1:05:57
58:55
136
Aant van der Veen
Minnertsga
1:06:02
59:53
137
Bert Bos
Loopgroep Bedum
1:06:04
59:48
138
Haaije Jorritsma
Grou
1:06:04
1:03:40
139
Lammert Vlieg
Groningen
1:06:12
1:03:37
140
Willem Struijk
Ureterp
1:06:19
59:21
141
Egbert Smit
Stiens
1:06:20
1:04:07
142
Peter van Westering
Ede Gld
1:06:29
1:01:56
143
Sven Tolsma
Leersum
1:06:42
1:05:26
144
Henk Koet
Buitenpost
1:06:48
59:56
145
Arie Poortinga
Loopgroep Hugo Veenker
1:07:10
1:02:00
146
Roel van dijk
Leeuwarden
1:07:16
1:03:18
147
Paul de Vries
Groningen
1:07:16
1:03:47
148
Jan Bruggink
Groningen
1:07:19
1:00:13
149
Jappie van den bergs
Oudehorne
1:07:42
1:01:33
150
Eric Holkers
Groningen
1:07:45
1:05:39
151
Klaas Gruppen
Drachten
1:07:48
1:00:55
152
Egbert Urff
Vledder
1:08:15
1:01:06
153
Kor Renkema
Lutjegast
1:08:24
1:02:39
154
Jan Dijk
Enschede
1:08:36
1:02:11
155
Harm van Wylick
Amsterdam Zuidoost
1:08:40
1:01:33
156
Dick Rusticus
Groningen
1:08:48
1:02:59
157
Wybrand de Groot
Feanwalden
1:08:51
1:02:37
158
Franc de Roos
Gouda
1:09:01
1:05:03
159
Jan Koning
Burdaard
1:09:17
1:04:22
160
Wil van Dijk
Maarheeze
1:09:19
1:03:17
161
Henk Postma
Friesland
1:09:21
1:02:31
162
Albert Noppert
Burdaard
1:09:28
1:03:18
163
Sietse Poepjes
Burdaard
1:09:28
1:03:17
164
Harold Slomp
Feanwalden
1:09:51
1:04:03
165
Frits van Dijk
Leeuwarden
1:09:53
1:04:35
166
John de Jong
Nuenen
1:10:00
1:03:53
167
Jos Janssen
Climax
1:10:05
1:08:17
168
Jan Willem Elzinga
Kollum
1:10:37
1:03:41
169
Sjoerd Post
Wjelsryp
1:10:38
1:03:34
170
Binne Feenstra
Burgum
1:11:45
1:07:36
171
Rob Postma
Drachten
1:11:45
1:05:50
172
Joop Greuter
Leeuwarden
1:11:50
1:06:27
173
Auke van der Meer
Beetsterzwaag
1:12:12
1:09:07
174
Jaap van der meer
Drachten
1:12:12
1:09:06
175
Erik van Aarle
Nuenen
1:12:23
1:06:15
176
Marcel Botter
Nieuw Scheemda
1:12:58
1:08:29
177
Peter Wiersma
De Wilgen
1:13:00
1:07:21
178
Sjoerd Wierstra
Bitgummole
1:13:06
1:06:33
179
Jan Fennema
Smilde
1:13:28
1:11:13
180
Gooitzen Greidanus
Friesland
1:13:31
1:10:07
181
Wybe Sierksma
Leeuwarden
1:14:08
1:07:50
182
Nico Marinus
Siddeburen
1:14:10
1:12:11
183
Rob Zirkzee
Lemmer
1:14:15
1:08:45
184
Tabe Oldenhuis
Loopgroep Surhuisterveen
1:14:50
1:07:55
185
Klaus Brockmann
Sögel
1:14:54
1:09:13
186
Stefan Lehmhaus
Sögel
1:14:54
1:09:13
187
Harald Beckmann
Darup
1:14:54
1:09:13
188
Gerard van der Werff
Ermelo
1:15:11
1:09:18
189
Hedzer Laskewitz
Impala
1:15:29
1:13:33
190
Roel de Jonge
Oentsjerk
1:15:41
1:08:21
191
Jacob Kooistra
Stiens
1:15:42
1:08:54
192
Emiel Lafeber
Sexbierum
1:15:59
1:13:01
193
Roland Pool
Zwolle
1:16:57
1:12:31
194
Ron Hoving
Loopgroep Hugo Veenker
1:17:58
1:12:12
195
Aije Klaren
Feanwalden
1:18:36
1:12:45
196
Christof Scherbeck
Essen
1:21:23
1:15:52
197
Reinder Sinnema
Lionitas
1:23:39
1:16:27
198
Hidzer Groenhof
Friesland
1:23:41
1:16:28
M60, 10 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tjalling Westra
Friesland
49:47
49:05
2
Ton van der Zanden
Cuijk
50:28
50:01
3
René Hillegers
Malden
51:14
50:47
4
Wil Schriever
Malden
52:05
51:37
5
Wiebe Buruma
Augustinusga
52:18
52:07
6
Dries Wedzinga
Impala
53:26
52:01
7
Johan Zwerver
Friesland
54:16
53:51
8
Cees Methorst
avVN
54:55
51:25
9
Wim Acda
Franeker
55:25
54:53
10
Jan Verhoeff
Loopgroep Leeuwarden
55:40
54:33
11
Simon Andringa
Tytsjerk
56:30
52:07
12
Theo Poortinga
Damwald
57:42
50:45
13
Ginus Geuzinge
AAC '61
57:53
54:35
14
Gerard van Drooge
Luxwoude
58:05
57:39
15
Jos De Schutter
Geldermalsen
58:10
56:02
16
Hendry Westerhof
Impala
58:19
55:23
17
Hans Pinkster
Zuidhorn
58:24
57:57
18
Dick Lenting
Hendrik-Ido-Ambacht
58:56
54:51
19
Ben Scholte
ATC '75
59:20
57:04
20
Willem Stellingwerf
Leeuwarden
59:27
58:39
21
Leendert van der Meer
Loopgroep Sneek
59:35
57:49
22
Sijtze Krikke
Sneek
59:36
58:13
23
Geert Vogelzang
Leeuwarden
59:40
57:32
24
Theewis de Jong
Emmeloord
59:49
57:16
25
Rob Santhagens
De Wilgen
1:00:07
55:33
26
Jelle de Jong
Friesland
1:00:16
57:39
27
Hans Baumanns
Kleve
1:00:51
58:57
28
Theo Szarzynski
Leeuwarden
1:00:55
53:58
29
Frederik Kaman
Heiligerlee
1:01:49
56:29
30
Albert Rameau
Loopgroep Sneek
1:02:11
1:00:41
31
Jildert Andringa
Friesland
1:02:15
58:09
32
Corjan van Kempen
AV Weert
1:02:23
59:43
33
Jorrin Straat
Nijmegen
1:02:25
1:00:31
34
Rob Wessel
Weesp
1:02:29
58:59
35
Hedzer Klarenbeek
Leeuwarden
1:02:41
58:54
36
Theo Hazelaar
Burgum
1:03:04
58:53
37
Bert van Beijmerwerdt
Delden
1:03:47
58:10
38
Theun Oenema
Loopgroep Dokkum
1:04:10
1:01:25
39
Jur Teders
Loopgroep Sneek
1:04:27
1:02:41
40
Kees Beurze
Hylas
1:05:00
58:20
41
John Melein
Joure
1:05:34
1:03:38
42
Harry Zwanenburg
Horror
1:05:35
1:02:59
43
Siebe groos
Drachten
1:05:42
1:01:30
44
Joop Bosma
Sneek
1:06:12
1:00:46
45
Erik Klein Egelink
Nijmegen
1:06:17
1:05:34
46
Ysbrand Haagsma
Julianadorp
1:06:27
1:00:07
47
Gerrit Leistra
Impala
1:06:36
1:00:52
48
Djurre Joh van der Schaaf
Friesland
1:06:47
1:01:23
49
Peter Pranger
Loopgroep Dokkum
1:06:49
1:02:24
50
Jan Ruiter
Bakkeveen
1:06:58
1:01:52
51
Henk Blaauw
Franeker
1:07:27
1:03:43
52
Gerrit de Jong
Tjalleberd
1:08:12
1:06:09
53
Elmar Büsing
Bochum
1:08:16
1:04:47
54
Arie Jansen
Drachten
1:08:47
1:07:39
55
Rob Luijder
Raerd
1:09:06
1:02:27
56
Minne Dijkstra
AV Heerenveen
1:09:37
1:03:58
57
Joop Boonstra
Friesland
1:09:39
1:09:03
58
Peter van Koulil
PEC 1910
1:09:49
1:03:51
59
Erik Kerkvliet
De Spartaan
1:10:16
1:03:22
60
Frits Steenhuisen
AAC '61
1:10:48
1:05:33
61
Roel Zuidema
Den Burg
1:11:17
1:05:39
62
Jippe Bokma
Friesland
1:11:25
1:10:49
63
Bertus van der Tuuk
Beetsterzwaag
1:11:55
1:04:54
64
Ron Verhoef
Hurdegaryp
1:12:00
1:10:57
65
Lammert Vrieling
Haren Gn
1:13:01
1:07:53
66
Pieter Oosterhof
Dutch Runners
1:14:59
1:13:09
67
Roger Sorel
Giethoorn
1:15:03
1:10:33
68
Libbe Riemersma
De Westereen
1:17:49
1:16:25
69
Hans Bakker
Heerenveen
1:18:12
1:12:09
70
Wietze Baron
Hoogezand
1:18:41
1:12:45
71
Ruud Luiken
Groningen
1:22:14
1:18:54
VSEN, 10 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sandra Sikkema
Impala
42:59
42:56
2
Elsemieke Stokman
Groningen
46:08
46:05
3
Angelique Hop-Elzinga
Hierden
46:38
46:38
4
Marlies Post
Groningen
46:55
46:17
5
Sytske Nijp
Grou
47:08
46:14
6
Hedwich de Groot
Groningen Atletiek
49:12
48:28
7
Hedwig Brandsma
Wommels
50:42
50:28
8
Marijke Jousma
Leeuwarden
50:48
47:55
9
Ellen Spoelstra
Nes Ameland
50:57
50:53
10
Tina Veenstra
Marrum
51:17
50:32
11
Eva Couperus
Ermelo
51:22
50:34
12
Jo-ann Hermanides
Stiens
51:29
50:27
13
Sandra Zijlstra
Heerenveen
52:05
52:00
14
Nicole Schoenmaker
Hengelo Ov
52:14
49:21
15
Ellen Jorritsma
Hurdegaryp
52:17
51:06
16
Anneke van Dalfsen
St.-Annaparochie
52:30
51:21
17
Tineke de Jong
Marum
53:12
52:52
18
Amerins Leijenaar
Groningen
53:19
52:50
19
Charlotte Tsang
Horror
53:33
51:37
20
Eleanor Oehlmann
Amsterdam
54:28
53:20
21
Majorie Steendam
Roden
54:31
52:52
22
Saffira Davids
Veendam
54:31
52:51
23
Vera Brouwer
Nes Ameland
54:35
52:49
24
Jitske Beukema
Groningen
54:41
54:20
25
Jildou Struiving
Loopgroep Surhuisterveen
54:48
54:40
26
Rosa Roemers
Nes Ameland
55:31
55:22
27
Veerle de Vries
AV Heerenveen
55:41
53:16
28
Moniek Veenstra
Drachten
55:45
55:23
29
Sharina Grefelman
Groningen
55:57
55:27
30
Renske Tjeerdsma
Leeuwarden
56:04
54:58
31
Merel Wilkens
Amsterdam
56:20
56:19
32
Loes roorda
Groningen
56:20
55:33
33
Leonie Perdok
Sappemeer
56:21
55:34
34
Josca van der Wey
Woudsend
56:25
55:52
35
Sjoukje Visser
Damwald
56:29
55:45
36
Telma van de Kamp
Nes Ameland
56:32
56:25
37
Eline Kellij
Steenwijk
56:32
54:38
38
Nynke Dedden
Jistrum
56:41
56:03
39
Susan Keuning
Groningen
56:43
50:53
40
Sietske Boersma-Anema
Marrum
57:19
55:40
41
Tamara Bosma
Leeuwarden
57:22
57:03
42
Marike Schokker
Westergeest
57:40
56:35
43
Trienke Boltjes
Surhuisterveen
57:42
57:03
44
Vera Foekema
Woudsend
57:43
57:10
45
Tina Bekius
Berltsum
57:48
57:31
46
Johannes van Diggelen
Sneek
57:49
52:51
47
Lianne Bruggink
Groningen
57:52
50:45
48
Sanne Pelsma
Loopgroep Sneek
58:15
57:38
49
Joleen Bulte
Buren Fr
58:17
57:56
50
Rahel Hermes
Assen
58:17
57:57
51
Rosan Breman
Amsterdam
58:23
53:11
52
Elske Mientjes
Drachten
58:24
53:05
53
Jan Jurgen Dommerholt
Utrecht
58:48
54:01
54
Anneke van der Heide
Leeuwarden
58:53
57:17
55
Thea Metz
Itens
58:59
55:26
56
Fleur Marquenie
Haren Gn
59:00
54:12
57
Tineke Wierstra
Dronryp
59:02
53:24
58
Sheilah Hoenderken
Dutch Runners
59:04
54:45
59
Inez Terpstra
Groningen
59:06
56:28
60
Ilse de Haan
St.-Annaparochie
59:09
58:02
61
Siebrig Hooijsma
Ureterp
59:10
57:43
62
Chantal Schoenmaker
Westerbork
59:15
56:21
63
Marleen Danhof
Groningen
59:18
53:27
64
N. Rosier-Tilma
Anjum
59:24
57:34
65
Lisanne Faber
AV Heerenveen
59:30
59:08
66
Nicole Eltink
Groningen
59:34
55:45
67
Tamara Kieffer
Lionitas
59:35
57:43
68
Anne Lamberts
Ten Boer
59:49
54:44
69
Milou urff
Nijmegen
59:49
52:40
70
A. de Vries
Dokkum
59:50
57:19
71
Rinskje Klooster
Groningen
59:52
53:36
72
Andrea Kienstra
Nes Ameland
59:54
59:47
73
Wilbranda van Bavel
Nes Ameland
59:54
59:47
74
Dorien de Boer
Amsterdam
59:56
57:51
75
Evelyn Olthof
Utrecht
1:00:03
59:04
76
Ilse Russcher
Groningen
1:00:04
56:50
77
Heleen Jager
Leeuwarden
1:00:04
57:11
78
Evelien Dijkema
Loopgroep gRUNN
1:00:09
59:49
79
Louise Molenaar
Buren Fr
1:00:10
1:00:01
80
Aaltsje Witteveen
Bolsward
1:00:14
55:57
81
Anke Sonnema
Dokkum
1:00:19
57:08
82
Esther Beintema
Noardburgum
1:00:22
59:09
83
Alie Falkena
Damwald
1:00:23
59:09
84
Froukje Vrieswijk
Damwald
1:00:27
58:42
85
Janneke Kuiper
Winsum Gn
1:00:27
56:09
86
Baukje Hoekstra
Rottevalle
1:00:31
56:18
87
Annelies Pranger
Dokkum
1:00:34
57:22
88
Marthe Sorel
Amsterdam
1:00:39
56:09
89
Daphne Ettema
Leeuwarden
1:00:49
59:27
90
Gerbranda de Graaf
Damwald
1:00:49
58:34
91
Anthe Veldhuis
Wolvega
1:00:58
56:48
92
Hilde Haites
Loopgroep Stiens
1:01:09
58:56
93
Janette de Jong
Dokkum
1:01:18
1:00:33
94
Annemieke Seldenrijk
Groningen
1:01:24
57:36
95
Baukje de Beer
Damwald
1:01:25
1:00:46
96
Birgit Zonderland
Utrecht
1:01:34
56:48
97
Ylsa van der Laag
Hollum
1:01:34
1:01:31
98
Tryntsje de Jager
Sneek
1:01:35
58:52
99
Kristina Pedersen
's-Gravenhage
1:01:44
56:15
100
Sonja Douma-Methorst
Loopgroep Leeuwarden
1:01:48
58:18
101
Meenskje van der Leij
Kollumerpomp
1:01:50
59:53
102
Sjoukje Reitsma
Hurdegaryp
1:01:51
57:46
103
Ilse Schukking - Nieuwhof
Leeuwarden
1:01:53
59:23
104
Doutsje Hibma
Scharsterbrug
1:01:54
59:29
105
Femke de vries
Rinsumageast
1:02:00
55:36
106
Melissa Wijkstra
Leeuwarden
1:02:03
56:05
107
Wiljo Sybrandy
Groningen
1:02:05
59:27
108
Hanneke Verhelst
Amsterdam
1:02:10
1:00:05
109
Elisabeth van der Woude
Hallum
1:02:11
57:54
110
Robin Nijholt
Ossenzijl
1:02:12
56:24
111
Henrike van der Veen
Dokkum
1:02:13
57:19
112
AA op de Hoek
Witmarsum
1:02:14
57:45
113
Neelke Hoekstra
's-Gravenhage
1:02:14
55:44
114
Vanessa Feuerabendt
Groningen
1:02:15
58:47
115
Nienke van Dam
Groningen
1:02:15
56:08
116
Laura Minck
Leeuwarden
1:02:16
56:36
117
Jeanet Uithoff
Waskemeer
1:02:24
1:01:06
118
Iris Vos
Groningen
1:02:31
59:13
119
Hiltsje Bijlsma
Kollumerzwaag
1:02:35
1:01:31
120
Larissa Haaksma
Leeuwarden
1:02:44
58:34
121
Katrien Koetzier
Arnhem
1:02:47
1:02:03
122
Minke Schaap
Dokkum
1:02:48
57:03
123
Nadia Amah Apedo
Akkrum
1:02:49
59:49
124
Henrieke van der Weg
Hallum
1:02:53
58:36
125
Vera Quakkelaar
Zwolle
1:02:56
1:00:42
126
Ina Huitema
Joure
1:03:01
57:28
127
Lisette Spijkerman
Leeuwarden
1:03:07
59:23
128
Marijke Teeninga
Utrecht
1:03:11
1:00:55
129
Janneke van Deel
Haren Gn
1:03:14
58:34
130
Ilse Oenema
Gytsjerk
1:03:17
1:00:15
131
Berber Rijpstra
Hollum
1:03:21
59:48
132
Natasja Viersen
Workum
1:03:29
1:00:12
133
J. Wijnsma-van der Laan
Dokkum
1:03:30
1:01:41
134
Anke Laskewitz
Leeuwarden
1:03:44
1:02:34
135
Femke Postma
Groningen
1:03:47
1:01:05
136
Amarins Kruizenga
Drachten
1:03:48
1:03:26
137
Catharina Witteveen
Dokkum
1:03:50
58:35
138
Manon Huseman
Groningen
1:04:06
57:06
139
Marissa Kienstra
Buren Fr
1:04:09
1:04:02
140
Nathalie Hoek-Memelink
Groningen
1:04:12
1:03:51
141
Mariska van Bennekom
Veenendaal
1:04:17
1:00:18
142
Klaske Willy Herder
Heerenveen
1:04:17
1:01:15
143
Malyn Eikenaar
Zwolle
1:04:31
1:00:09
144
Marthe Ketelaar
Amsterdam
1:04:33
59:34
145
Marjolein luiken
ATC '75
1:04:34
1:01:18
146
Sietske Kingma
Loopgroep Hugo Veenker
1:04:40
57:36
147
Christel IJdema-Klaassen
Harderwijk
1:04:43
58:26
148
Marieke de Vries
Woudsend
1:04:51
59:46
149
Kelly Collée
Den Helder
1:04:52
58:40
150
Anne van Goor
Assen
1:04:56
1:02:27
151
Heleen Alves
Boornbergum
1:04:57
1:00:02
152
Ireen Hübner
Meedhuizen
1:05:13
1:00:15
153
Hilde Kroes
Haag Atletiek
1:05:14
1:00:07
154
Selina Stoelwinder
Leeuwarden
1:05:21
1:02:56
155
Rosita van der Veen
Wageningen
1:05:22
1:00:28
156
Lienke Veldhuis
Heerenveen
1:05:23
1:01:12
157
Liza van der Land
Loopgroep Hugo Veenker
1:05:31
1:04:46
158
Frederike Alkema
Arnhem
1:05:32
1:04:46
159
Wytske Vermeulen
Spartacus
1:05:35
59:12
160
Lise Boxum
Groningen
1:05:37
1:00:00
161
Anke Boxum
Groningen
1:05:38
1:00:00
162
Klasaukje de Bruin
Opende
1:05:39
1:01:19
163
Nanouk Danhof
Groningen
1:05:59
1:00:07
164
Sarah Douma
Groningen
1:05:59
1:05:38
165
Claudia Westerhof
Dokkum
1:06:05
1:04:59
166
Afke van der Werff
Joure
1:06:06
1:00:31
167
Laura Stienstra
Groningen
1:06:11
1:01:28
168
Esmee Urff
Amsterdam
1:06:15
59:06
169
Froukje Zijlstra
Dokkum
1:06:17
59:46
170
Marieke Smits
Amsterdam
1:06:32
1:02:43
171
Hester Hilverda
Rotterdam Atletiek
1:06:34
1:01:42
172
Manon de Lange
Delden
1:06:34
1:01:00
173
Iris Remor
Nieuwerkerk ad IJssel
1:06:37
1:02:03
174
Jurrien Bodewes
Loopgroep Sneek
1:06:39
1:04:06
175
Inge Pama
Leeuwarden
1:06:42
1:00:12
176
Marjolein Smits
Nes Ameland
1:06:43
1:01:36
177
Jantine Albers
Utrecht
1:06:46
59:56
178
Suzanne Zwaan
Workum
1:06:46
1:01:23
179
Stephanie Egbers
Groningen
1:06:47
1:02:28
180
Treeske zonderland
Amsterdam
1:06:52
1:02:06
181
Marleen van der Meij
Ballum
1:06:59
1:04:27
182
Janneke Leeuwerik
Apeldoorn
1:07:03
1:06:13
183
Harmke de Vries
De Wilp Gn
1:07:05
1:06:26
184
Henny van der graaf
Berltsum
1:07:06
1:00:45
185
Amarens de Boer
Maastricht
1:07:09
1:03:25
186
Tess Hoogenraad
Rotterdam
1:07:15
1:03:40
187
Trude Dekker
Elburg
1:07:23
1:02:37
188
Anke Hoekstra
Spartacus
1:07:24
1:01:00
189
Rachael Regts-Terpstra
Marsum
1:07:38
1:06:36
190
Ilse Zwaan
Leeuwarden
1:07:39
1:04:39
191
Karin Goeree
Oosterwolde Fr
1:07:42
1:01:52
192
Sanne Bootsma
NOP
1:07:44
1:06:25
193
Sarah Ehbrecht
Burgum
1:07:46
1:00:44
194
Nina Holkers
Groningen
1:07:46
1:05:40
195
Esmee Ringersma
Sneek
1:07:47
1:05:05
196
Miranda Mud
Heerenveen
1:07:52
1:04:20
197
Lolkje Nicolai
Marrum
1:07:59
1:03:34
198
Maaike Groeneveld
St.-Annaparochie
1:08:05
1:05:17
199
Ciska Kuiper
Sneek
1:08:06
1:06:18
200
Yvette Kors
Assen
1:08:24
1:03:59
201
Aafie Kloosterman
De Westereen
1:08:26
1:03:14
202
Baukje de Jong
Loopgroep Hugo Veenker
1:08:29
1:01:44
203
Barbara Ruppel
Groningen
1:08:36
1:04:47
204
Amarins Wolters
Surhuisterveen
1:08:40
1:03:08
205
Ellis Comello
Leeuwarden
1:08:40
1:04:39
206
Rixt Wolters
Groningen
1:08:40
1:03:09
207
Alinda Leijendekker
Tjalleberd
1:08:42
1:05:07
208
Elske Siemonsma
Joure
1:08:42
1:03:07
209
Emma Steegstra
Zuidhorn
1:09:04
1:05:17
210
Eelkje Visser
Walterswald
1:09:08
1:02:59
211
Lisa Miedema
Ferwert
1:09:09
1:03:00
212
Marijke Dalstra
Haren Gn
1:09:09
1:07:35
213
Marieke Hindriks
Groningen
1:09:10
1:07:37
214
Janette Fennema
Tuk
1:09:12
1:06:57
215
Marije Verbeek
Blije
1:09:12
1:03:04
216
Iris bijlsma
Hardenberg
1:09:27
1:06:24
217
Antsje Zijlstra
Ryptsjerk
1:09:31
1:02:35
218
Jildou Bonthuis
Nes Ameland
1:09:33
1:09:27
219
Annelau Hoven
Nes Ameland
1:09:36
1:09:25
220
Berber de Vries
Leeuwarden
1:09:43
1:04:46
221
Aaltje Minkema
Wijnjewoude
1:09:51
1:04:34
222
Femke halbesma
Sneek
1:09:52
1:04:49
223
Lija Chi
Groningen
1:09:57
1:03:08
224
Nyncke Woudstra
Augustinusga
1:09:59
1:06:26
225
Malou Nijboer
Akkrum
1:10:09
1:03:29
226
Marit Bootsma
NOP
1:10:20
1:09:02
227
Regina Buitink
Leeuwarden
1:10:33
1:04:25
228
Hester Adema
Spartacus
1:10:36
1:04:13
229
Hiltje Groendijk
Stiens
1:10:40
1:06:24
230
Femke van der Heide
Kollum
1:11:02
1:04:48
231
Marijke Venema
Drachten
1:11:16
1:11:16
232
Annelotte van Marrum
Stiens
1:11:19
1:06:34
233
Sabine van Blotenburg
Harderwijk
1:11:26
1:05:07
234
Evelien Kuiper
Midwolda
1:11:38
1:09:18
235
Nienke van de Swaluw
Loopgroep Groningen
1:11:48
1:05:52
236
Ilja Wijnand
Leeuwarden
1:11:52
1:08:08
237
Danieke Bijlsma
Groningen
1:12:06
1:05:37
238
Janouk Hogeveen
Loopgroep Hugo Veenker
1:12:06
1:06:41
239
Ines de Witte
Nes Ameland
1:12:08
1:07:46
240
Sybella Veenje
Burgum
1:12:14
1:08:23
241
Ytje Holtrop
Broek Fr
1:12:18
1:05:55
242
Margriet Balk
Loopgroep Sneek
1:12:25
1:09:52
243
Nynke Antonides
Sneek
1:12:31
1:05:30
244
Linda Tjoelker
Nederland
1:12:43
1:06:02
245
Jessica Pruijsen
Zwolle
1:12:44
1:07:00
246
Mirjam Kluin
Utrecht
1:12:58
1:06:10
247
Sjoerdje Tijsma
Balk
1:13:02
1:08:26
248
Geke van der West
Sint Nicolaasga
1:13:03
1:08:28
249
Esmeralda Top
Groningen
1:13:17
1:06:27
250
Martine van der Til
Buitenpost
1:13:20
1:07:16
251
Alianne Dijk
Hurdegaryp
1:13:30
1:09:22
252
Karin Lebbink
Leeuwarden
1:14:01
1:08:42
253
Nynke Anjema
Loopgroep Hugo Veenker
1:14:02
1:11:15
254
Brenda Smit
Zwinderen
1:14:05
1:07:05
255
Willy Iedema
Anjum
1:14:05
1:07:22
256
Siebrig Schiphof
Leeuwarden
1:14:18
1:08:09
257
Tialda Brouwer
Loopgroep Sneek
1:14:22
1:11:48
258
Heleen Hermine Hekerman
Utrecht
1:14:46
1:07:54
259
Patricia Kuijk
Haren Gn
1:14:57
1:10:23
260
Sifra Okkema
Winsum Fr
1:14:58
1:09:27
261
Geertje Wildeboer
Franeker
1:15:00
1:13:31
262
Linda van Keulen
Joure
1:15:02
1:08:33
263
Sieuwke van der Velde
Witmarsum
1:15:06
1:08:53
264
Greetje Veenstra
Loopgroep Sneek
1:15:11
1:10:54
265
Tineke Poelstra
Appelscha
1:15:32
1:09:51
266
Aaltje Lindeboom-Welfing
Opeinde
1:15:47
1:10:35
267
Marleen Buma
Oppenhuizen
1:15:55
1:10:18
268
Pinar Zuiderveld Gezmen
Leeuwarden
1:16:17
1:12:12
269
Margriet Bolt
Groningen
1:16:56
1:10:43
270
Maria Detsje Pietersma
De Wilgen
1:17:01
1:11:51
271
Marijke Koskamp
Zuidhorn
1:17:22
1:12:18
272
Jildau A. van den Berg
Leeuwarden
1:17:24
1:11:11
273
Jose Brakkee
Almere
1:17:24
1:11:22
274
Annieke Smit
Emmen
1:17:38
1:10:39
275
Milou van der Heide
Leeuwarden
1:17:54
1:13:08
276
Daphne Kiewiet
Loopgroep Leeuwarden
1:18:12
1:12:18
277
Minke Namminga
Bolsward
1:18:24
1:12:09
278
Charlotte van der Meulen
Haarlem
1:18:56
1:15:27
279
Hedwich van der Goot
Niezijl
1:19:02
1:14:07
280
Nienke Nienhuis
Groningen
1:19:21
1:13:35
281
Marrit Grondsma
Rottevalle
1:19:58
1:13:20
282
Ilse Plantinga
Drachtstercompagnie
1:19:58
1:13:19
283
Aukje de Vries - Halma
Gerkesklooster
1:20:02
1:16:27
284
Sanne van Dijk
Drachten
1:22:06
1:16:10
285
Baukje Jellema
Harlingen
1:24:29
1:17:28
286
Nicole Nagtegaal
Nes Ameland
1:25:45
1:22:13
287
Rianne van der Zaag
Groningen
1:27:54
1:26:27
V35, 10 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Linda Werner
Lionitas
43:04
43:00
2
Jessica Glasbergen
SV Sportlust
43:31
43:28
3
Maartje van Reedt Dortland
Zwolle
44:15
43:58
4
Silvia Brouwer
AV Heerenveen
45:22
45:20
5
Yvonne Kassenberg
Lionitas
46:14
46:11
6
Nynke Klopstra
Groningen
47:24
46:45
7
Carla van der Zee
Leeuwarden
48:31
48:12
8
Grietje van der Schaaf
Friesland
48:46
48:41
9
Hetty Vossen
Impala
48:53
48:33
10
Jetske Kiewied
Nes Ameland
49:24
49:20
11
Charlotte Schoenmakers
Loopgroep gRUNN
50:08
49:43
12
Naomi sirag
Leeuwarden
51:54
50:17
13
Maartje Stoker
Leeuwarden
52:08
50:37
14
Fenna Mulder
Tytsjerk
52:09
51:15
15
Karin Schuhmacher
St.-Annaparochie
52:12
51:04
16
Dorien Kooistra
Lytsewierrum
52:23
52:05
17
Henriëtte Post
Oentsjerk
52:39
52:14
18
Susan Rooze
Loopgroep Leeuwarden
53:45
53:15
19
Wanda Hogenkamp
Heerenveen
53:56
50:49
20
Marieke Nieuwe Weme
Heerenveen
54:13
51:07
21
Bianca wijbenga
Leeuwarden
54:20
54:01
22
Marije Scholma
's-Gravenhage
54:40
52:35
23
Ingrid Prins
Loopgroep Leeuwarden
55:24
54:29
24
Sandra v.d. Meulen
Hallum
55:48
54:14
25
Martina santhuizen
Leeuwarden
55:59
55:30
26
Eva Noort
Groningen
56:01
55:08
27
Corine de Jong
Leeuwarden
56:52
55:57
28
Sigrid de winkel
Wytgaard
57:15
51:56
29
Petra Wieringa
Friesland
57:19
57:10
30
Lianne Woning-Penninkhof
Isala '96
57:26
57:03
31
Loeske Dillingh
Leeuwarden
57:27
56:23
32
Frieda wijnia
Joure
57:27
56:54
33
Geertje Nijholt
Joure
57:36
57:03
34
Rianne Schaafsma
Kollumerzwaag
57:37
56:35
35
Esther Poelsma
Eelderwolde
57:37
55:11
36
Susan van der Veer
Leeuwarden
57:40
57:11
37
Marianne Haijma
Dutch Runners
57:51
55:03
38
Nicolet Munsterman
Isala '96
58:28
58:03
39
Claudette van Appeven
Eindhoven
58:33
57:02
40
Hanny Algra
Friesland
58:34
55:39
41
Martine Oosterloo
Impala
58:35
57:06
42
Anja Hofstra
Horror
58:37
56:09
43
Marian Bakker
Harkstede
58:52
56:24
44
Anke Witteveen
Bolsward
58:52
54:35
45
Agnes Heida
Groningen Atletiek
58:52
56:52
46
Annemie Brinkman
Den Hoorn Zh
58:58
55:18
47
Linda falk
Drachten
58:59
56:48
48
Ineke Slagman
Loopgroep Witmarsum
59:02
56:35
49
Ytsje van der Burg
Oudebildtzijl
59:03
54:56
50
Jeannette Smit
Noordkop
59:04
52:45
51
Karin van Gog
Impala
59:11
57:53
52
Nynke Dotinga
Kortehemmen
59:23
57:46
53
Yvette v.d. Laan - Roelofs
Oranjewoud
59:26
54:28
54
Nynke Beintema
Leeuwarden
59:27
58:31
55
Martine de Jong
Leeuwarden
59:37
57:35
56
Sjoukje de Boer
AV Heerenveen
59:48
53:46
57
Josina Hitman de Vries
Drachten
59:51
59:30
58
Ina Schrale
Boksum
1:00:02
58:21
59
Diena Pel
Noardburgum
1:00:11
59:16
60
Diana Russchen
Hollum
1:00:13
1:00:09
61
Judith ten Hoopen
Groningen
1:00:15
57:21
62
Jeannette v.d. Mei
Tjalleberd
1:00:15
56:43
63
Monique Verspuij
Barendrecht
1:00:17
55:53
64
Nynke van der Goot
Loopgroep Sneek
1:00:20
58:55
65
Heleen de Jonge - Vollink
Annerveenschekanaal
1:00:26
58:27
66
Helga van der Kerk
Leeuwarden
1:00:30
58:56
67
Bernadette Vennix
Rotterdam
1:00:32
56:08
68
Hendrika Terpstra
Loopgroep Sneek
1:00:33
59:48
69
Frederika Oppewal
Loopgroep Sneek
1:00:33
59:57
70
Elisabeth Dam
Kampen
1:00:38
54:40
71
Daniella Klijnsma
Leeuwarden
1:00:38
58:50
72
Christina de Haan
Horror
1:00:46
58:50
73
Floor Boelens
Amersfoort
1:00:53
59:38
74
Paula Groenewoud
Lionitas
1:00:53
59:12
75
Evelien Adema
Boksum
1:00:56
1:00:56
76
Jildou Oosterhof
Loopgroep Leeuwarden
1:00:57
59:08
77
Linda Star
Groningen
1:00:58
59:47
78
Lucie-Anna de Jong
Nijland
1:01:02
58:43
79
Ellen Alserda
Drachten
1:01:13
59:38
80
Linda Zeggelaar
Lionitas
1:01:21
59:59
81
Tineke Van der Meer
AV Heerenveen
1:01:24
56:03
82
Petra Vollink
Loopgroep Athletic Point
1:01:27
59:27
83
Ingrid Kuipers
St.-Jacobiparochie
1:01:30
54:42
84
Alona van der Laag
Hollum
1:01:34
1:01:31
85
Annemarie de Jong
Loopgroep Leeuwarden
1:01:35
56:31
86
Gerda van Wieren
De Falom
1:01:36
56:21
87
Marijke Bakker
De Falom
1:01:36
56:22
88
Trynke Mulder
Scharnegoutum
1:01:38
55:05
89
Evelyn Hendriks
Elburg
1:01:40
58:52
90
Petra Monhemius
Zuidhorn
1:01:42
1:00:05
91
Silvia Kramer
De Knipe
1:01:42
57:44
92
Lian Breeuwsma-Kooistra
Wommels
1:01:42
58:13
93
Natasja van der Weegen
Leeuwarden
1:01:45
58:59
94
Alie Koenen
Leeuwarden
1:01:46
1:00:25
95
Esther koops
Drachten
1:01:59
57:13
96
Eva Brandsma
AV Heerenveen
1:02:02
56:40
97
Martine Jeths
's-Gravenhage
1:02:02
56:12
98
Marjan Noordstra
Burgum
1:02:05
1:00:20
99
Mariska Schutte
Creil
1:02:09
57:57
100
Priscilla Reiffers
Appingedam
1:02:09
57:10
101
Ellen van der Ploeg
Sonnega
1:02:10
56:02
102
Martine Keijer
Haarlem
1:02:13
56:11
103
Hendrika Oostra
Opende
1:02:14
55:29
104
Marion Groeneweg
Dieren
1:02:26
1:01:14
105
Saskia Ringersma
Sneek
1:02:27
59:44
106
Karin Wilbrink
Leeuwarden
1:02:31
58:48
107
Esther Sterk
Sneek
1:02:37
1:01:13
108
Sjet Rozenberg
Lippenhuizen
1:02:54
58:34
109
Froukje Mulder
Drachten
1:02:59
58:13
110
Marjan van der Laan
Sneek
1:02:59
1:00:40
111
Sylvia Kamstra
Sneek
1:03:05
57:38
112
Annalies Kroodsma
Lichtaard
1:03:08
1:02:14
113
Carolie Elzinga
Jirnsum
1:03:09
1:03:06
114
Sandra Bouwknegt
De Sprinter
1:03:09
1:01:07
115
Irma Gorissen
Groningen
1:03:12
58:31
116
Cisca de Graaf vd Bosch
Koudekerk aan den Rijn
1:03:13
1:01:09
117
Anita Veeman
Garrelsweer
1:03:18
1:00:00
118
Aleida Hofstra
Aldeboarn
1:03:20
1:00:11
119
Anneke Kiewiet
Gytsjerk
1:03:23
1:00:20
120
Monique Holthuis
Ysbrechtum
1:03:38
56:28
121
Sigrid Nugteren
Jirnsum
1:03:40
1:03:38
122
Jolanda Sikkema
Augustinusga
1:03:43
1:02:27
123
Jannie Nicolaij
Harkema
1:03:44
1:02:33
124
Nynke de Blaauw
Heerenveen
1:03:45
57:42
125
Linda Slump-Berends
Eelderwolde
1:03:46
1:01:06
126
Christine Simons
Amsterdam
1:03:47
58:16
127
Marjon Koetstra
Leeuwarden
1:03:53
1:03:22
128
Hinke Oost
Leeuwarden
1:03:54
1:02:44
129
Esther Weeber
Amsterdam
1:04:29
58:26
130
Christina de Wagt
Joure
1:04:29
58:26
131
Naraysca Cecilia
Drachten
1:04:31
1:02:48
132
Sandra Oudenaller
Zuidhorn
1:04:32
1:02:51
133
Inge de Haan
Beerta
1:04:39
59:47
134
Hillechien Oppers
St.-Annaparochie
1:04:40
59:10
135
Karin van der Zee
AV Heerenveen
1:04:41
59:18
136
Mariet Cuperus
Zwolle
1:04:42
58:53
137
Idske Posthuma
Creil
1:04:48
1:00:35
138
Aliza Visser
Loopgroep Hugo Veenker
1:04:52
58:16
139
Angela Görtemöller
Papendrecht
1:05:05
58:47
140
Karin van der Wal
Leeuwarden
1:05:05
1:03:05
141
Marije Roosjen
Sneek
1:05:05
1:01:04
142
Laura van Meerloo
Leeuwarden
1:05:10
59:58
143
A. van Westen
Ballum
1:05:13
1:05:08
144
Ilse Sjonger
Sneek
1:05:16
59:40
145
Vivien Salmond
Loopgroep De Drentsche Aa
1:05:22
58:38
146
Karien Smit
Groningen
1:05:26
58:58
147
Evelien Bonnema
Gytsjerk
1:05:30
1:03:05
148
Petra Rooda
Loopgroep Sneek
1:05:34
1:04:10
149
Marijke Posthumus
Drachten
1:05:47
1:01:34
150
Carola Bouman
Andijk
1:05:49
1:02:50
151
Sandra Lettinga
Nes gem Boarnsterhim
1:05:49
59:27
152
Pieteke Kooij
Loopgroep Hugo Veenker
1:05:57
1:00:46
153
Wendy Geertsma
Loopgroep Leeuwarden
1:05:57
1:04:36
154
Tessa Noorman
Groningen
1:05:58
1:01:45
155
Jenny Fledderus
Groningen Atletiek
1:05:58
1:01:45
156
Hendrikje Kiers
Loopgroep Hugo Veenker
1:05:59
58:57
157
Linda Talman
Jubbega
1:05:59
59:26
158
Dunja Boltjes
Julianadorp
1:06:00
59:39
159
Hester Wolters
IJlst
1:06:01
1:00:29
160
Chantal Hageman
Angeren
1:06:02
1:02:36
161
Marjan Jaarsma
Hommerts
1:06:06
1:03:56
162
Martine Gerritsen
Angeren
1:06:07
1:02:41
163
Liesbeth Klop
Amsterdam
1:06:09
59:41
164
Klasiena Bargerbos
Rottevalle
1:06:11
1:01:56
165
Afke Hijlkema
Grou
1:06:18
1:03:05
166
Jolanda van Duinen
Impala
1:06:21
1:04:26
167
Marianne de Jong
Drachten
1:06:23
1:04:47
168
Margriet Feenema
Leeuwarden
1:06:26
1:05:58
169
Iris Arink
Buitenpost
1:06:49
59:55
170
Karin Lemmens
Norg
1:06:50
59:46
171
Mirjam Wijnandts
Gieten
1:06:53
1:03:15
172
Melanie Nubé
Groningen Atletiek
1:07:05
1:05:03
173
Wilma Landstra
ATC '75
1:07:06
1:03:47
174
Cindy de Jager
St.-Annaparochie
1:07:11
1:01:40
175
Trudy Schroor
Vries
1:07:12
1:06:09
176
Willy Rodenburg
Drachten
1:07:18
1:00:48
177
Judith Ongersma
Impala
1:07:21
1:03:28
178
Monique Eman
Impala
1:07:21
1:03:28
179
Nynke Sijtsma
Losser
1:07:28
1:00:40
180
Saskia Anjema
Hijum
1:07:29
1:00:39
181
Liesbeth van Ham
Drachten
1:07:32
1:05:20
182
Fokje Jansma- de Vries
Hallum
1:07:37
1:00:53
183
Marianne Pijlman
AV Heerenveen
1:07:40
1:02:13
184
Martha Ament
Leeuwarden
1:07:41
1:02:01
185
Fokje de Vries
Ureterp
1:07:42
1:01:35
186
Josine Sporrel
Loopgroep Leeuwarden
1:07:44
1:02:30
187
Yvonne Hoogland
Blije
1:07:45
1:06:52
188
Johanna Hoekstra
Hoornsterzwaag
1:07:47
1:01:22
189
Petronella Kuiken
Kollumerpomp
1:07:49
1:04:11
190
Nynke Hartman
Gytsjerk
1:08:01
1:04:07
191
Lucia Serra
Loopgroep Sneek
1:08:05
1:03:01
192
Hilde Koopmans
Impala
1:08:09
1:04:27
193
Anja Nagel
Leeuwarden
1:08:10
1:04:24
194
Freya Westerman
Leeuwarden
1:08:11
1:04:25
195
Marijan van Dam
AV Heerenveen
1:08:11
1:02:45
196
Janine Isselt
Amsterdam
1:08:18
1:06:13
197
Herma Anna Pool
Leeuwarden
1:08:20
1:04:36
198
Vd Polder
Readtsjerk
1:08:26
1:03:10
199
Annette Breur
Aalsmeer
1:08:36
1:05:20
200
Bertine Schieven
Hanzesport
1:08:38
1:03:58
201
Bianca van Dijk
Leeuwarden
1:08:39
1:06:15
202
Evelien snitker
Leeuwarden
1:08:41
1:04:39
203
Annet Visser
Leeuwarden
1:08:42
1:04:04
204
Hotske Tolsma
Leeuwarden
1:08:44
1:03:26
205
Femke Terpstra
Akkrum
1:08:45
1:05:37
206
Diana van Dijk
PEC 1910
1:08:53
1:03:12
207
Bianca Dijkstra
Stroobos
1:08:58
1:02:05
208
Paula Korbach
Itens
1:09:13
1:03:06
209
Lena Henstra
Opende
1:09:17
1:02:39
210
Jessica Hoxe
Sneek
1:09:18
1:04:15
211
Margreeth Zuiderhof
Dokkum
1:09:29
1:02:24
212
Sonja Knoppers
Assen
1:09:30
1:09:06
213
Marike Postma
Leeuwarden
1:09:35
1:04:31
214
Majella Geerdink
Burgum
1:09:38
1:06:30
215
Hilda Hut
Veenhuizen
1:09:46
1:07:53
216
Annemiek Laarman
Nijverdal
1:09:50
1:02:45
217
Renata Zijlstra
Sneek
1:09:52
1:04:49
218
Bregtje van Vugt
Hommerts
1:09:54
1:07:45
219
Linda Veninga
Gytsjerk
1:09:56
1:06:02
220
Diny de Bruin
Augustinusga
1:09:59
1:08:55
221
Natasja Krook
Oentsjerk
1:10:02
1:05:42
222
Marit Brouwer
Nes Ameland
1:10:02
1:09:54
223
Elske Wijbenga
Boornbergum
1:10:07
1:04:50
224
Inge out
Beilen
1:10:07
1:05:42
225
Susanne van Zon
Loopgroep Beilen
1:10:07
1:05:43
226
Margreet Kooiker
Loopgroep Leeuwarden
1:10:11
1:08:50
227
Tiny Lolkama
Feanwalden
1:10:12
1:04:36
228
Corina Tienstra
Feanwalden
1:10:12
1:04:36
229
Leonie Terpstra Werkema
Hallum
1:10:13
1:05:29
230
Hitty Kingma
Kollum
1:10:39
1:06:22
231
Esther Halma
Haren Gn
1:10:40
1:05:08
232
Annemarie Postma
Surhuizum
1:10:41
1:05:35
233
Tanja Postma Wassink
Surhuizum
1:10:41
1:05:36
234
Marijke Hellinga
Burgum
1:10:48
1:05:04
235
Daphne Krijgsman
Schalkwijk
1:10:53
1:06:55
236
Trientsje Hellinga
Raerd
1:10:55
1:04:16
237
Sacha wierenga
Meedhuizen
1:11:09
1:06:10
238
Elizabeth Wiersma
Loopgroep Berlikum
1:11:13
1:05:31
239
Anita Kunst
Sappemeer
1:11:25
1:05:55
240
Saskia Metz
Buren Fr
1:11:33
1:11:27
241
Heidi Visser
Heerenveen
1:11:39
1:05:48
242
Joke Hoekstra
Wommels
1:11:41
1:05:10
243
Hannie Korenblik
Loopgroep Hugo Veenker
1:11:54
1:04:47
244
Helga Oosterkamp
Loopgroep Hugo Veenker
1:11:54
1:04:47
245
Marjan Polet-Boersma
Hollum
1:11:58
1:11:55
246
Sjoeke van den Akker
Leeuwarden
1:12:08
1:10:46
247
Iris Snijders
Zuidlaren
1:12:08
1:05:26
248
Gloria Vredeman
Zuidlaren
1:12:08
1:05:25
249
Margriet Eerenstein
Tempo
1:12:13
1:05:54
250
Jelly Visser
Loopgroep Hugo Veenker
1:12:14
1:05:39
251
Jessica Smidt
Leeuwarden
1:12:14
1:08:23
252
Jantina van der Veen
Hurdegaryp
1:12:14
1:08:23
253
Monique Stuut-Goossen
Nijverdal
1:12:16
1:05:12
254
Carolien Dijkstra
Loopgroep Hugo Veenker
1:12:22
1:06:52
255
Josée Plantinga
Loopgroep Groningen
1:12:23
1:07:21
256
Gerda Eling
Voorthuizen
1:12:26
1:09:26
257
Hester van der Geest
Loopgroep Leeuwarden
1:12:32
1:07:18
258
Trienke Hulder
Loopclub Burgum
1:12:33
1:07:48
259
Lusan van der Vaart
Marum
1:12:38
1:05:42
260
Mathilda Wassenaar-Smits
Wirdum Fr
1:12:48
1:05:50
261
Daniela Broska
Issum
1:12:50
1:08:47
262
Tamara Laskowski
Ballum
1:12:56
1:07:27
263
Trijntje Wijnand
Loopgroep Leeuwarden
1:12:57
1:06:41
264
Hellen Boonstra
Heerenveen
1:12:58
1:06:13
265
Sandra Wiersum
Heerenveen
1:12:59
1:06:13
266
Marian Macco
Joure
1:13:09
1:07:34
267
Elske Steursma-Reitsma
Lutjegast
1:13:10
1:07:21
268
Marijke Tjoelker
Opende
1:13:30
1:06:46
269
Ieteke Deelstra
Achlum
1:13:31
1:10:08
270
Evelien Vaartjes
Opende
1:13:43
1:07:05
271
Marjan Spijksma
Impala
1:13:53
1:10:13
272
Margriet Wagenaar
Paterswolde
1:14:00
1:10:22
273
Trijntje van Dekken
Leeuwarden
1:14:03
1:12:38
274
Jacqueline Boetes
Lionitas
1:14:03
1:07:52
275
Nynke Visser-Gaastra
Anjum
1:14:05
1:07:22
276
Lot Hofstede
Leeuwarden
1:14:14
1:08:04
277
Janet van der Molen
Leeuwarden
1:14:18
1:08:09
278
Mirjam Potjewijd
Goutum
1:14:20
1:11:39
279
Eva Oenema
Leeuwarden
1:14:23
1:11:37
280
Pietsje Holwerda
Hallum
1:15:00
1:13:30
281
Willy Tuni
Groningen
1:15:04
1:11:41
282
Mirjam Terpstra
Marrum
1:15:05
1:08:22
283
Barbara van Akkeren
Loopgroep Leeuwarden
1:15:09
1:12:17
284
Els Nieuwland
Opende
1:15:44
1:09:06
285
Ellen Veger
Losser
1:15:50
1:12:34
286
Coby Bleeker
Oudega gem Smallingerlnd
1:15:58
1:11:07
287
Nynke van der wal
Oudega gem Smallingerlnd
1:15:58
1:11:06
288
Gea Hamhuis
Loopgroep Leeuwarden
1:16:10
1:09:45
289
Daniela Jasper
Lienen
1:16:11
1:10:22
290
Jitske de Vries
Loopgroep Hugo Veenker
1:16:19
1:09:32
291
Rommy Koree
Anjum
1:16:25
1:09:18
292
Elisabeth Everts
Opende
1:16:38
1:10:01
293
Baukje de Vries
Dokkum
1:16:55
1:10:32
294
Aletta Oostenbrug
Akersloot
1:16:55
1:10:32
295
Nienke Barends
Taxandria Atletiek
1:16:56
1:10:45
296
Wieke de Boer-Altena
Loopgroep Hugo Veenker
1:17:09
1:13:59
297
Sjoukje Holtsema Kootstra
Kollumerpomp
1:17:22
1:10:05
298
Gea Zijlstra-vd Schaaf
Burgum
1:17:32
1:12:09
299
Anneke Bokma
Sneek
1:17:36
1:11:24
300
Nienke Rozema
Leeuwarden
1:17:37
1:10:43
301
Willeke van der Bij
Leeuwarden
1:17:40
1:10:45
302
Margreet Ebens
Groningen Atletiek
1:18:37
1:16:35
303
Saskia Quak-Massop
Harmelen
1:18:40
1:11:43
304
Jesse Versteegh
Loopgroep Leeuwarden
1:18:56
1:12:27
305
Saskia Kist
Isala '96
1:19:27
1:17:05
306
Grietje Roskam
Sneek
1:19:28
1:16:45
307
Annemarie Storteboom
Groningen
1:19:53
1:16:31
308
Titia Fokkema
Loopgroep Witmarsum
1:20:06
1:14:05
309
Anna Rijpma-Faber
Loopgroep Witmarsum
1:20:06
1:14:06
310
Ymkje Groenveld
Bitgum
1:20:42
1:14:10
311
Jeanice van der Burgh
Leeuwarden
1:21:24
1:14:30
312
Sandra Wiggers
Leeuwarden
1:21:24
1:14:27
313
Anneke Korte
Leeuwarden
1:21:25
1:14:28
314
Annet Jellema
Loopgroep Hugo Veenker
1:21:41
1:14:51
315
Doete Jouta
Ferwert
1:22:05
1:15:44
316
Maria Boekema
Groningen
1:22:19
1:18:57
317
Joosefien van der Zee
Sneek
1:22:43
1:15:29
318
De Haan-Wijma
Buitenpost
1:22:44
1:15:48
319
Judith Zijlstra
Warstiens
1:22:50
1:17:37
320
Mirjam Westerhoff
Horror
1:23:07
1:15:53
321
Anneke Regnerus-Bijleveld
Marrum
1:23:38
1:16:27
322
Lianne Kingma
Loopgroep Hugo Veenker
1:24:40
1:17:53
323
Petra Westra
Loopgroep Hugo Veenker
1:25:19
1:18:31
324
Sybina Huizinga
Opende
1:26:46
1:20:11
V45, 10 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ina van Es
ATC '75
46:55
46:21
2
Marijke de Wijs
SV Sportlust
47:13
47:10
3
Jolanda Rodel
Delden
48:20
47:23
4
Marjan Lammerts
Assen
51:21
50:13
5
Wilma Meijer
De Westereen
51:43
48:44
6
Tineke Haitsma-van Dijk
WZK Tri Team Wassenaar
53:09
50:48
7
Tineke Bajema
Wommels
54:42
52:46
8
Yvonne Kaller
Loopgroep Leeuwarden
55:17
54:22
9
Edith Appel
avVN
55:42
55:19
10
Brenda Rodenhuis
Leeuwarden
55:58
51:44
11
Tracy v.d. Ploeg
Loopgroep Hugo Veenker
56:12
54:27
12
Klaske Prose-Romkes
Leeuwarden
56:24
55:18
13
Barbara Boschman
Nijmegen
57:01
56:22
14
Erna Couperus
Athlos
57:02
56:13
15
Lianne van de Guchte
Emmeloord
57:27
51:02
16
Linda veenhuis
Loopsport Groningen
57:29
55:11
17
Yvonne Beishuizen
Eelde
57:29
55:11
18
Josefien Straatman
Eelderwolde
57:32
55:04
19
Hilda Tiezema
Leeuwarden
57:48
57:02
20
Carla Metz
Buren Fr
57:51
57:46
21
Karin van Bosheide
Hall
58:05
55:37
22
Ts de Jong
Impala
58:15
57:14
23
Irene de Man
Bemmel
58:20
53:58
24
Mettje Elzinga
Friesland
58:34
55:38
25
Annemarie van Houweling
De Gemzen
58:48
56:48
26
Aly Leijendekker
Tjalleberd
58:50
55:19
27
Esther haak
Harkstede
58:51
56:23
28
Dieneke Marinus
Impala
59:10
57:43
29
Murkje van der Galien
Stiens
59:17
58:26
30
Ellis Sluijmers
Har(t)loopclub Engelen
59:21
58:06
31
Nancy Berends
Beilen
59:26
56:47
32
Annet de Jong
Drachten
59:30
57:55
33
Jeanine Abbingh
Loopgroep gRUNN
59:50
59:29
34
Willy van Beek
Ysbrechtum
59:54
58:52
35
Jacqueline Schuur
Munein
59:54
57:16
36
Astrid de Boer
Leeuwarden
59:55
54:52
37
Pien Heuts
Fit
1:00:00
54:19
38
Janny Eringa
Harkema
1:00:02
59:34
39
Minke Postma
Loopgroep Groningen
1:00:05
56:52
40
Coba Wouda
Kollum
1:00:05
59:03
41
Diny Does
Loopgroep gRUNN
1:00:19
59:46
42
Hella van Ellen
Leeuwarden
1:00:22
58:59
43
Jackie de Witte
Koudum
1:00:22
54:58
44
Sjoerdtje Dam
Assen
1:00:22
59:58
45
Dieuwke van der Laan
Loopgroep Sneek
1:00:32
59:45
46
Anneke Tilma
Zuidhorn
1:00:43
59:06
47
Elly Zwart
Burgum
1:00:44
59:32
48
Inge Rosendaal
Valburg
1:00:45
1:00:07
49
Marjolein Lanting
Groningen Atletiek
1:00:47
58:47
50
Atty Jellema
Loopgroep Hugo Veenker
1:00:49
55:30
51
Nina Veninga
Wijnjewoude
1:00:54
58:06
52
Elisa ten Hof
Veenhuizen
1:01:18
59:14
53
Johanna de Bruin
Groningen
1:01:24
58:05
54
Karin Danhof
Loopgroep Zuidhorn
1:01:32
55:41
55
Anja Tuinstra
Kolham
1:01:40
55:46
56
Jeannet Nagtegaal
Athleta
1:01:44
59:18
57
Nienke Zandstra
De Veenhoop
1:01:45
55:43
58
Gea huisman
Drachten
1:01:50
57:38
59
Ellen Biemond
De Knipe
1:01:52
59:46
60
Fokje Boers
Loopgroep Leeuwarden
1:02:08
57:31
61
Corine Boonen
Creil
1:02:09
57:56
62
Marijke Hörmann
Nijmegen
1:02:42
56:20
63
Wiesje Heidstra
Loopgroep Leeuwarden
1:02:51
1:00:56
64
Marja Weijerman
Alphen aan den Rijn
1:02:53
58:38
65
Ellen Mulder
Running Holland
1:03:02
1:00:27
66
Ilde de Winter
Sint Nicolaasga
1:03:08
1:00:02
67
Monique Gerrits
Vriezenveen
1:03:09
59:33
68
Anita van der Aa
Vriezenveen
1:03:10
59:35
69
Astrid van Utteren
De Sprinter
1:03:10
1:01:39
70
Hilda Kooistra
Akkrum
1:03:19
1:00:12
71
Mirjam van den Akker
Arum
1:03:25
58:53
72
Lucia Oenema
Gytsjerk
1:03:29
1:00:26
73
Inge Zijlstra-Looman
Leeuwarden
1:03:31
1:03:06
74
Ageeth Huizenga
Loopgroep Zuidhorn
1:03:33
59:47
75
Jolanda Kämpfer
Julianadorp
1:03:34
57:19
76
Anita Florijn
Volendam
1:03:39
57:22
77
Nynke Terpstra
Loopgroep Stiens
1:03:49
1:02:57
78
Mirjam Mulder
Haren Gn
1:03:50
59:15
79
Lenie Wilms
Ureterp
1:03:51
57:55
80
Ingrid Visser
Wytgaard
1:03:52
58:34
81
Dineke Afman
Swifterbant
1:03:52
59:11
82
Petra Pol
Loopgroep Leeuwarden
1:03:53
58:49
83
Ellen van der Kley
Glimmen
1:03:55
59:20
84
Hennie van Beek
ATC '75
1:03:57
59:22
85
Inge Riemens
Haarlem
1:03:58
1:00:28
86
Maria Pilar Pampin Benito
Hattem
1:03:58
59:59
87
Thea Methorst
Athleta
1:04:08
1:01:42
88
Els van der Zanden
Nijmegen
1:04:12
1:03:15
89
Rieta van Heuveln
Loopgroep Bedum
1:04:15
59:34
90
Greet op de Haar
Nijmegen
1:04:20
1:03:31
91
Linda Hofman
Loopgroep Leeuwarden
1:04:20
1:00:22
92
Janny van der Ploeg
Groningen
1:04:36
1:01:32
93
Carla Dijkstra
Nes gem Boarnsterhim
1:04:37
59:15
94
Irene Kriele
Sneek
1:04:38
1:00:15
95
Renske de Boer
Loopgroep Hugo Veenker
1:04:40
59:14
96
Helga de Ruiter
Loopgroep Leeuwarden
1:04:42
1:01:56
97
Annette Vink
Velserbroek
1:04:45
1:01:23
98
Joan Zaal
Haag Atletiek
1:04:49
59:37
99
Liset Zwaan
Workum
1:04:50
59:26
100
Heep Gall
Sint Nicolaasga
1:04:51
1:02:14
101
Fogeltje Kramer
Augustinusga
1:04:57
1:00:56
102
Conny Visser
Loopgroep Hugo Veenker
1:04:58
57:52
103
Janke Kalter
Loopgroep Leeuwarden
1:04:59
1:00:09
104
Jetty Tromp
Ferwert
1:05:03
1:02:17
105
Andrea Kwant
Loopgroep RaitdaipRunners
1:05:15
59:59
106
Gezineke Verschoor
Delden
1:05:19
59:42
107
Nancy Kuper
Steenwijk
1:05:21
1:02:10
108
Angelique De Boer
Noordkop
1:05:24
59:13
109
Ina van Dellen
St.-Annaparochie
1:05:25
1:03:08
110
Monique Lodewijks
Heemskerk
1:05:25
1:02:11
111
Baukje van der Kooi
Dokkum
1:05:27
58:22
112
Regina Jacoba hettinga
IJlst
1:05:28
58:29
113
Anja Kastelein
Hylas
1:05:36
59:11
114
Janke Brouwer
Buitenpost
1:05:40
1:01:05
115
Martina Mak
Groningen
1:05:44
1:02:26
116
Hilda Kuipers
Loopgroep Astrea
1:05:45
1:03:01
117
Wilma de Vries
Impala
1:05:49
1:03:07
118
Evelien Vink
Bitgum
1:05:51
1:01:11
119
Greta van Beek
Hall
1:05:53
59:49
120
Conny Super
De Wilp Gn
1:05:56
1:01:16
121
Albertha van der Meulen
Nes gem Boarnsterhim
1:05:59
1:00:37
122
Willeke Rooda
Aquilo
1:06:03
1:01:49
123
Sabina Oudman
Loopgroep Bedum
1:06:03
59:47
124
Nicolette van der schoot
Dutch Runners
1:06:05
1:01:39
125
Marja Hegen
Dutch Runners
1:06:06
1:01:59
126
Monica Westra
Grou
1:06:08
1:05:50
127
Silvia Postma
Drachten
1:06:15
1:02:00
128
Riemie Woudwijk
Loopgroep Hugo Veenker
1:06:18
1:00:52
129
Ine Jansen
Ambt Delden
1:06:23
1:00:49
130
Nely Nicolai
Leeuwarden
1:06:38
1:02:08
131
Judith van der Wijk
PEC 1910
1:06:41
1:00:44
132
Esther Groen
Leersum
1:06:42
1:05:26
133
Els de Lange
AAC '61
1:06:46
1:01:33
134
Els van der Vegt
Loopgroep Zuidhorn
1:06:48
1:02:32
135
Minke van der Wagen
Nes gem Dongeradeel
1:06:49
1:00:47
136
Jacqueline Vissers
Dutch Runners
1:06:55
1:03:54
137
Maureen Brouwer
Zuidveen
1:06:58
1:06:51
138
Lineke Veenstra
Leeuwarden
1:07:01
1:04:57
139
Janneke Hielkema
Groningen
1:07:05
1:04:04
140
Brigitte Hofstee
Groningen Atletiek
1:07:06
1:02:08
141
Oda Sonsma
Athleta
1:07:19
1:04:52
142
Marjanna Mulder
Akkrum
1:07:19
1:04:13
143
Annemieke Hemmer
Haren Gn
1:07:21
1:03:34
144
Bouwina Sliedrecht
Loopgroep Hugo Veenker
1:07:22
1:00:15
145
Mariëlle Kenemans
Groningen
1:07:26
1:04:26
146
Antje Hoeksma
Drachten
1:07:31
1:05:19
147
Gonny Bruinsma
Drachten
1:07:31
1:05:19
148
Carla Gijsman
Zoetermeer
1:07:34
1:03:09
149
Myranda Harsveld
Groningen
1:07:41
1:01:42
150
Alexandra Koster
Leeuwarden
1:07:43
1:02:29
151
Ina Niessen
Delden
1:07:44
1:05:52
152
Sjoukje Ruisch-Seepma
Stiens
1:07:47
1:05:22
153
Jeannette Naber
Loopgroep Groningen
1:07:54
1:04:41
154
Joke Bleijerveld
Dokkum
1:07:56
1:03:47
155
Geke zwaagstra
Loopgroep Astrea
1:08:05
1:03:01
156
Herma Leegte
Spartacus
1:08:08
1:02:24
157
Ria Acda
Impala
1:08:10
1:04:27
158
Esther Hozeman
Drachtstercompagnie
1:08:13
1:03:39
159
Auktje Renkema
Loopgroep Nienoord
1:08:14
1:03:07
160
Greetje Feenstra
Marum
1:08:14
1:04:14
161
Janet de Haan
Augustinusga
1:08:16
1:04:17
162
Wikje de Roos
Burgum
1:08:18
1:05:32
163
Gretha Peters
Loopgroep Hugo Veenker
1:08:21
1:02:55
164
Ingrid Prins
Midwolde
1:08:24
1:05:57
165
Christiane Dirks
Rheine
1:08:32
1:02:41
166
Linda de Vos
Akkrum
1:08:34
1:03:11
167
Henriette Westra
Harlingen
1:08:38
1:04:05
168
Greta Huitema
Hoornsterzwaag
1:08:38
1:02:45
169
Mieke Hoekstra
Gorredijk
1:08:48
1:06:24
170
Anouk Spruit Bleeker
Den Helder
1:08:50
1:02:30
171
Aukje Bosch
Joure
1:08:54
1:02:51
172
Harmke de Vries
Heerenveen
1:08:54
1:06:36
173
Annemarijke Terpstra
Sneek
1:08:59
1:05:33
174
Anja Lautenbach
Leeuwarden
1:09:02
1:03:36
175
Maria Fernandez
Julianadorp
1:09:07
1:02:52
176
Renata Bakker
Oranjewoud
1:09:09
1:04:48
177
Xandra Bakker
Vriezenveen
1:09:14
1:05:38
178
Saskia Leene
Loopgroep Sneek
1:09:14
1:06:42
179
Hanneke Bertens
Oisterwijk
1:09:18
1:03:07
180
Karin Schlukebir
Loopgroep Hugo Veenker
1:09:20
1:02:44
181
Jeanine Uijtdehaag
Lewedorp
1:09:25
1:06:00
182
Anita Wiersema-Looijer
Sport-Run Hardenberg
1:09:27
1:06:23
183
Annette van Weert
Sport-Run Hardenberg
1:09:27
1:06:23
184
Gonnie Mulder
KAV Holland
1:09:29
1:08:58
185
Boudina de Boer
AV Heerenveen
1:09:29
1:04:37
186
Rieneke Kooistra
Kortehemmen
1:09:31
1:03:06
187
Grietsje Annema
Wergea
1:09:35
1:05:25
188
Toos koning
Oudehorne
1:09:35
1:03:41
189
Froukje van Althuis
Lionitas
1:09:37
1:07:07
190
Diana de Jong
Wierum
1:09:39
1:03:56
191
Marjanna Kooistra
Oudwoude
1:09:40
1:03:23
192
Hilda van der Meulen
Feanwalden
1:09:51
1:04:03
193
Henriëtte van der Zee
Loopgroep Hugo Veenker
1:09:53
1:07:05
194
Liesbeth Dalman
Oentsjerk
1:09:57
1:06:02
195
Gerarda Teinsma
Stiens
1:10:00
1:07:47
196
Rennie Dijkstra
Twijzel
1:10:00
1:03:07
197
Ymie Broos
Drogeham
1:10:02
1:03:09
198
Annet Guns
Hoogezand
1:10:09
1:04:12
199
Annemarie Koets
Odoornerveen
1:10:09
1:05:04
200
Jetty van Delden
Sneek
1:10:17
1:07:42
201
Connie Hayward
Eelderwolde
1:10:20
1:04:27
202
Machteld Smit
Stiens
1:10:20
1:08:07
203
Natalie Lakemond
Beetsterzwaag
1:10:21
1:03:30
204
Conny van der Geest
De Spartaan
1:10:22
1:03:28
205
Berber Van Amerongen
Stiens
1:10:29
1:08:05
206
Anneke v.d.Meer
Loopgroep Leeuwarden
1:10:32
1:04:06
207
Asha van de Swaluw
Loopgroep Groningen
1:10:39
1:04:46
208
Suzanne Neggers
Nuenen
1:10:40
1:04:39
209
Mieke de Kluijver
Augustinusga
1:10:48
1:09:44
210
Geertje Goelema
Dalen
1:10:50
1:09:43
211
Erna Veening
Loopgroep RaitdaipRunners
1:10:50
1:05:33
212
Jolanda Koopal
Raerd
1:10:57
1:04:18
213
Wil Afman
Hoogeveen
1:10:57
1:06:14
214
Anke Bijma
Loopgroep RaitdaipRunners
1:11:13
1:05:52
215
Greetje Van den Ban
Den Burg
1:11:17
1:05:38
216
Geke ten Hof
Groningen
1:11:19
1:09:16
217
Cora Matthijs Bijsterveld
Leeuwarden
1:11:29
1:05:46
218
Nienke Huizenga
AV Heerenveen
1:11:32
1:08:23
219
Baukje Atsma
Horror
1:11:38
1:08:44
220
Bianca Klarenbeek
Nes Ameland
1:11:45
1:11:38
221
Anita Boer
Nes gem Boarnsterhim
1:11:47
1:07:41
222
Gisela Schaefer
Amsterdam
1:11:49
1:09:02
223
Sonja Konijn
Wijnjewoude
1:11:58
1:10:06
224
Mirjam Hollander
Ermelo
1:11:59
1:10:06
225
Alet Hoeksma
Friesland
1:12:01
1:07:21
226
Sandra Postma
Sint Nicolaasga
1:12:12
1:05:41
227
Ruth van der Veld
Eelderwolde
1:12:13
1:05:07
228
Meredith Alberga
Eelderwolde
1:12:13
1:05:07
229
Thera Lulf
Lionitas
1:12:17
1:08:21
230
José Berends
Friesland
1:12:22
1:07:01
231
Jacolina de Swart
Loopgroep Hugo Veenker
1:12:25
1:05:34
232
Aukje Veenema
Loopgroep Hugo Veenker
1:12:25
1:05:35
233
Ria Geerdink
Delden
1:12:27
1:10:35
234
Gryt Terpstra
Loopclub Burgum
1:12:33
1:07:48
235
Boerema Ria
Marum
1:12:38
1:05:43
236
Grietje Kerssies
Nijeholtpade
1:12:38
1:05:55
237
Andrea Pijlman
Groningen
1:12:40
1:07:08
238
Dita Klijnsma
Heerenveen
1:12:49
1:07:36
239
Silvia Botter
Nieuw Scheemda
1:12:59
1:08:29
240
Sybylle Kroon
Noordwijk Zh
1:13:05
1:07:00
241
Tineke Miedema
Lutjegast
1:13:10
1:07:24
242
Ellen Janssen-Nijholt
Zuidhorn
1:13:20
1:06:39
243
Janneke Althuis
Vrouwenparochie
1:13:20
1:08:23
244
Charlotte Boonstra
Lionitas
1:13:23
1:09:26
245
Angelique Wijninga
Loopgroep Groningen
1:13:26
1:07:33
246
Ria Breukelaar
Heelweg
1:13:29
1:06:23
247
Monique Derksen
Argo
1:13:29
1:06:23
248
Desiree Beernink
Argo
1:13:29
1:06:24
249
Jolanda Joosten
's-Heerenberg
1:13:30
1:06:23
250
Joke van Beek
Argo
1:13:30
1:06:23
251
Marleen Bos
Groningen
1:13:31
1:10:12
252
Geraldien Groenenboom
Vegelinsoord
1:13:53
1:07:07
253
Tiny van der Wal
Impala
1:13:54
1:10:12
254
Jikkie Hummel
Broek Fr
1:13:57
1:07:25
255
Monique Sulsters
Tilburg
1:14:04
1:07:44
256
Sabine Wehmeier-Frank
Halle
1:14:06
1:09:09
257
Sylvia Scheer
Halle
1:14:06
1:09:08
258
Douwina Iedema
Holwerd
1:14:09
1:08:07
259
Pina Lombardi
Loopgroep Hugo Veenker
1:14:13
1:07:23
260
Myrna Kollau
Beek-Ubbergen
1:14:20
1:07:58
261
Jitty van der Til
Buitenpost
1:14:20
1:08:17
262
Jeannette Kloppenburg
Kollumerpomp
1:14:21
1:08:17
263
Mirjam Kitsz
Leeuwarden
1:14:24
1:07:26
264
Anja Bijlsma
Bolsward
1:14:27
1:08:31
265
Lies Hoekstra
Hurdegaryp
1:14:47
1:08:31
266
Akkie Zwaagstra
Drachten
1:14:48
1:10:55
267
Karin Sinnema
Sneek
1:14:48
1:09:21
268
Wietske Zwinkels
Olympus '70
1:14:48
1:09:33
269
Anneke van der Sloot
Sneek
1:14:49
1:09:21
270
Chieneke van der Werff
Haren
1:15:11
1:09:18
271
Willy Borgers
Kollumerpomp
1:15:35
1:08:18
272
Annet Stam
Leeuwarden
1:15:37
1:08:46
273
Hetty Smit
De Wilgen
1:15:51
1:11:58
274
Petra Kerkstra
Loopgroep Leeuwarden
1:15:51
1:12:59
275
Sjoukje Sinnema
Loopgroep Leeuwarden
1:15:52
1:09:37
276
Nel van den Hoeven
Amsterdam
1:15:57
1:12:01
277
Carolien van der Touw
Groningen Atletiek
1:16:08
1:10:21
278
Kerstin Vogelsang
Herne
1:16:10
1:10:42
279
Britt Kuss
Bochum
1:16:11
1:10:42
280
Greetje v.d. Kamp
Impala
1:16:11
1:12:32
281
Sita vd Wal
Tijnje
1:16:34
1:12:03
282
Danielle Volbeda
Krommenie
1:16:38
1:10:01
283
Harminke Vellinga
St.-Annaparochie
1:16:47
1:11:07
284
Marie-José Peters
Odoornerveen
1:16:53
1:11:39
285
Renate van Leeuwen
Taxandria Atletiek
1:16:56
1:10:44
286
Lieneke van den Oetelaar
Taxandria Atletiek
1:16:56
1:10:44
287
Jolanda Bosma
Taxandria Atletiek
1:16:57
1:10:44
288
Froukje de Roos
Loopgroep Hugo Veenker
1:17:02
1:10:12
289
Joke Gruppen
Impala
1:17:11
1:10:19
290
Chantal de Jongh
Lionitas
1:17:14
1:10:16
291
Lida van Sloten
Loopgroep Leeuwarden
1:17:29
1:11:13
292
Cora van der Donk
Grootegast
1:17:32
1:11:18
293
Reina Frietema
Loopgroep Dokkum
1:17:59
1:12:38
294
Petra Hoving Bandstra
Loopgroep Hugo Veenker
1:17:59
1:12:12
295
Hetty Post-Veenstra
Wjelsryp
1:18:18
1:11:14
296
Jose Dammer
AAC '61
1:18:22
1:13:03
297
Margriet Boiten
Siddeburen
1:18:29
1:12:23
298
Monique Boiten
Groningen
1:18:29
1:12:24
299
Nienke de Haan
Loopgroep Groningen
1:18:34
1:12:39
300
Karin Venekamp
Loopgroep Groningen
1:18:35
1:12:40
301
Ria van der Werff
Drachten
1:18:35
1:13:19
302
Jelma van der Velde
Feanwalden
1:18:36
1:12:45
303
Sylvia Middelweerd
Harmelen
1:18:41
1:11:43
304
Erika Genzel
Hoogezand
1:18:41
1:12:45
305
Aplonia Monsma
Stiens
1:18:44
1:12:24
306
Jacqueline vogelaar
AV Heerenveen
1:18:44
1:12:24
307
Betsie Kappert
Zwolle
1:18:48
1:14:21
308
Anette Moerkerken
Hylas
1:19:07
1:12:45
309
Martha van Dijk
Kantens
1:19:12
1:13:53
310
Miriam Bokma
Leeuwarden
1:19:49
1:14:23
311
Thea van der Werf
Drachten
1:19:53
1:14:37
312
Sjannie Renswoude
Nijmegen
1:19:55
1:13:33
313
Willy Brouwer
Arum
1:20:06
1:14:05
314
Ans Beens
Assen
1:20:07
1:14:50
315
Emmy van Henne
Loopgroep Hugo Veenker
1:20:49
1:15:21
316
Nicole Pater
Leeuwarden
1:21:24
1:14:27
317
Nienke Renkema
Lutjegast
1:22:43
1:16:56
318
Anita Dijker
West-Terschelling
1:24:02
1:21:09
319
Teddy Pool
Oentsjerk
1:25:38
1:20:54
V55, 10 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeanine Pelgrum
Goingarijp
52:00
51:22
2
Marga Zwanenburg
Horror
52:19
52:15
3
Tineke Blaauw
Franeker
52:43
49:43
4
Ria van der Schoot
Lionitas
56:44
56:26
5
Gré Bezema
Gasselte
57:16
55:50
6
Foke Reitsma
Eastermar
57:21
56:39
7
Kiki Boomgaard
AV Heerenveen
57:24
56:39
8
Vera Leeuwerik
Apeldoorn
57:38
56:50
9
Inge Wiersma
Dokkum
57:51
57:33
10
Jetty Dethmers
Loopsport Groningen
59:56
58:25
11
Jantje Wiersema
Artemis
1:01:13
59:51
12
Joke Kokshoorn
Voorburg
1:01:18
59:17
13
Els van der Wal
Athleta
1:01:32
59:05
14
Jeannet Huitema
Lionitas
1:01:42
59:49
15
Anne Koersvelt
Tempo
1:01:51
59:22
16
Seke Koonstra
Damwald
1:01:51
57:47
17
Yvonne Sieswerda
Loopgroep Witmarsum
1:01:55
57:27
18
Anneke Prins
Leeuwarden
1:01:59
57:03
19
Maria Best
ATC '75
1:02:01
58:45
20
Jannie Jongsma
Jubbega
1:02:03
58:44
21
Ingrid van der Veen
Loopgroep Leeuwarden
1:02:08
57:31
22
Marian vd Schaaf
Friesland
1:02:16
58:09
23
Anneke Sijtsma
Friesland
1:02:41
1:02:16
24
Alie Noordstra
Burdaard
1:03:04
1:01:19
25
Jettie Wijnia
Kollum
1:03:11
1:01:03
26
Betty de Haan
Augustinusga
1:04:04
1:00:02
27
Ingrid Beerends
Zeist
1:04:10
59:42
28
Helma Thonon
Tilburg
1:04:46
58:31
29
Marthy Veen
Loopsport Groningen
1:04:46
1:03:14
30
Margriet Rosendaal
Scorpio
1:04:56
59:51
31
Jacqueline van Ginneken
Nijmegen
1:05:10
58:56
32
Alie Brander
Feanwalden
1:05:14
1:05:14
33
Lidwien Broenink
Joure
1:05:17
1:02:21
34
Henderijetta Winter
Loopgroep Astrea
1:05:27
1:04:37
35
Annie Postma
IJlst
1:05:29
1:02:48
36
Mareti Koopmans
Nijmegen
1:05:46
1:05:06
37
Dea van Wengerden
Almere
1:05:48
1:02:58
38
Hennie Greuter
Leeuwarden
1:05:49
1:02:52
39
Barbara Heemskerk
Haag Atletiek
1:06:09
1:01:55
40
Hanny Laskewitz
Impala
1:06:21
1:04:26
41
Joke de Vries
Dutch Runners
1:06:24
1:05:24
42
Tine Visser
Lionitas
1:06:25
1:02:59
43
Fokeltje Feenstra
Zwagerbosch
1:06:52
1:04:58
44
Annemiek Oterdoom
Groningen
1:07:16
1:06:14
45
Jelly Koopmans
Lionitas
1:08:13
1:04:52
46
Nynke de Vries
Groningen
1:08:16
1:01:13
47
Titia Brouwer
Loopgroep Sneek
1:08:21
1:05:49
48
Ina Krijgsveld
ATC '75
1:08:28
1:03:13
49
Deddie Hartlief
ATC '75
1:08:30
1:03:14
50
Hildegard Litz
Rheinberg
1:08:31
1:03:52
51
Riekie v.d.Meulen
Lionitas
1:08:33
1:05:12
52
Anneke Wiersma
Loopgroep Hugo Veenker
1:08:39
1:01:54
53
Hilma Ubels
Groningen Atletiek
1:08:45
1:03:37
54
Wendela Dijckmeester
Zeist
1:08:47
1:04:18
55
Heidi Büsing
Bochum
1:08:53
1:05:23
56
Ria Haarbosch-van Wijk
ATC '75
1:09:00
1:03:45
57
Margriet Pronk
Fit
1:09:02
1:03:22
58
Hilda Oosterbeek
ATC '75
1:09:02
1:03:48
59
Ted Smit
Haag Atletiek
1:09:12
1:04:06
60
Els Boomgaard
Nes Ameland
1:09:36
1:09:25
61
Tonny van Kempen
AV Weert
1:09:53
1:07:16
62
Bonny Zandberg
Aldeboarn
1:10:09
1:03:29
63
Pytsje Melein
Joure
1:10:14
1:08:16
64
Gryt Rijpstra
Stiens
1:10:19
1:08:06
65
Annemarie Groenhuis
Nijmegen
1:10:39
1:09:56
66
Hedwig te Water Mulder
Culemborg
1:10:49
1:07:17
67
Ireen Arts
Cifla
1:10:59
1:04:32
68
Marlies van Ginneken
Goirle
1:10:59
1:04:40
69
Niesje Kuiper
Drouwenermond
1:11:01
1:07:42
70
Ettha Huisman
Loopgroep Surhuisterveen
1:11:26
1:04:33
71
Hennie Jongsma
Leeuwarden
1:11:47
1:06:37
72
Wil Pijl-van Zalinge
Dronryp
1:11:47
1:06:38
73
Joyce Dumoulin
Nijmegen
1:11:51
1:05:31
74
Maaike Holwerda
Loopgroep Hugo Veenker
1:12:07
1:06:43
75
Paulien Mensink
Tempo
1:12:11
1:05:53
76
Titia Pijpker
Loopgroep Zuidhorn
1:12:23
1:08:49
77
Klaske van der Wal
Menaam
1:12:30
1:11:14
78
Ingrid Wymenga
Groningen
1:12:31
1:05:28
79
Ieke Dekker
Sneek
1:12:42
1:08:56
80
Lobke engels
Leeuwarden
1:12:55
1:09:47
81
Greet van Rijn
Eelde
1:13:01
1:07:52
82
Diny Gosma
Loopgroep Hugo Veenker
1:13:47
1:08:27
83
Hanny Oosting
Lochem
1:13:48
1:08:37
84
Ellen Politiek
Paterswolde
1:14:00
1:10:22
85
Sietske Remy
Nijmegen
1:14:20
1:08:01
86
Gerrie ten Cate
Stiens
1:14:22
1:08:52
87
Wietske De vries
Stiens
1:14:36
1:13:45
88
Els Zwinkels
Haag Atletiek
1:14:41
1:09:37
89
Rini de Wit
Nijmegen
1:14:44
1:08:17
90
Betty Bleijenberg
Lionitas
1:14:51
1:09:14
91
Jetske Tammeling
Haren Gn
1:15:23
1:10:13
92
Ferdi Fahner
Loopgroep Hugo Veenker
1:15:36
1:10:12
93
Dineke van den Hoeven
Gouda
1:16:17
1:12:22
94
Tineke vd werf
Leeuwarden
1:16:29
1:10:11
95
Kate Beurze
Hylas
1:16:44
1:10:04
96
Karen Portier
Nijmegen
1:16:46
1:10:27
97
José van Rozendaal
Taxandria Atletiek
1:16:56
1:10:44
98
Fokje van der Burg
Koarnjum
1:18:07
1:13:57
99
Baukje Westra
Loopgroep Hugo Veenker
1:18:25
1:15:15
100
Hiek Sparreboom
Nijmegen
1:18:37
1:12:15
101
Liesbeth Clerx
Nijmegen
1:19:54
1:13:33
102
Anneke Witte
Nes Ameland
1:20:49
1:15:22
103
Greetje Jellema
Loopgroep Hugo Veenker
1:20:49
1:15:21
104
Veronica Loonstra
Loopgroep Leeuwarden
1:21:02
1:14:46
105
Lies de Vries-Groen
AV Heerenveen
1:21:59
1:15:56
106
Yvonne Zuidema
Groningen
1:22:19
1:18:56
107
Ineke V.d.hoek
Friesland
1:24:23
1:23:23
108
Anneke Papma-Sijtsma
Loopgroep Hugo Veenker
1:25:45
1:20:17
109
AnneMarie Buschers
Zeist
1:40:59
1:36:25
110
Geertruid Kortmann
Zeist
1:40:59
1:36:26
MSEN, 5 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thomas Doesburg
ASV
18:15
18:13
2
Folkert Visser
Impala
18:36
18:35
3
Joost Bult
Arnhem
18:58
18:56
4
Hugo Bosscher
Munein
19:05
19:04
5
Hilbert de Haan
AV Heerenveen
19:18
19:17
6
Jeroen van Dijk
AV Heerenveen
19:50
19:50
7
Daniël van den Esschert
De Gemzen
20:15
20:15
8
Ruben Talstra
Impala
20:17
20:17
9
Arnoud van Waardenburg
Loopgroep Groningen
20:39
20:35
10
Olaf Jan Bosscher
Munein
20:42
20:40
11
Sybout Wijma
AV Heerenveen
20:47
20:45
12
Peter Peereboom
AV Heerenveen
21:00
20:58
13
Tom Elema
Loopgroep De Drentsche Aa
21:23
21:21
14
Lammert Ekkers
AV Heerenveen
21:43
21:42
15
Jelle van der Schoot
U-Track
22:19
22:15
16
Andres Faber
AV Heerenveen
22:59
22:58
17
Hidde Schmidt
Loopgroep Hugo Veenker
23:04
23:02
18
Stijn Riedstra
Goutum
23:21
22:31
19
Chris Wevers
AV Heerenveen
23:31
23:30
20
Daniel Schouwstra-Atsma
Buitenpost
24:32
24:29
21
Niek Frederiks
Groningen
24:42
24:34
22
Gert Clifford
Leeuwarden
24:44
24:20
23
Wisse Middelkoop
Bilthoven
24:50
24:46
24
Tjardi Dörfel
De Bilt
24:54
24:50
25
Mino Kasanwidjojo
Assen
24:55
24:45
26
Reinier heemstra
Zuidhorn
25:18
25:12
27
Ivo Ruiter
Sneek
25:28
25:09
28
Gijsbert Tijseling
Zevenhuizen Gn
25:30
25:07
29
Stefan Machiela
Leeuwarden
25:36
25:18
30
Robert Dekker
Vriezenveen
25:44
25:39
31
Jacob Rijpma
Gytsjerk
25:48
25:10
32
Jelte Douwsma
Appelscha
26:03
25:29
33
Remy Borawitz
Lionitas
26:04
26:00
34
Gertjan Gerards
De Gemzen
26:11
25:54
35
Frans van Assen
Dokkum
26:13
25:43
36
Xander ten wolde
Nijeveen
26:26
26:22
37
Bram Westhof
Amsterdam
26:37
25:31
38
Hidde van der Weg
Lionitas
26:39
26:31
39
Peter rutgers
Zuidwolde Dr
26:40
25:46
40
Jente Bonnema
Ens
26:42
26:16
41
Bert Hobbelink
Nes Ameland
26:52
26:24
42
Anne Hollema
Wergea
27:01
25:10
43
Richard Deuzeman
Leeuwarden
27:05
26:52
44
Mans Perez
AV Castricum
27:10
26:58
45
Dwendo Dörfel
De Bilt
27:13
27:08
46
Joost Brontsema
Groningen
27:14
26:44
47
Erjen Drost
IJsselmuiden
27:28
27:22
48
Willem Hellema
Hallum
27:38
26:39
49
Melvin Krikke
Dokkum
27:41
26:07
50
Jan AEdzer Hellema
Hallum
27:43
26:44
51
Jens laurenz
Rheine
27:43
27:28
52
Andre Wieneke
Neuenkirchen
27:43
27:28
53
Bas Leeuwerik
Apeldoorn
27:46
26:41
54
Ralph Lexmond
Fit
27:52
27:48
55
Grégoire Lopez
Rijs
27:57
25:47
56
Wouter Schultink
Haren Gn
27:59
27:08
57
Reinier van den beld
De Gemzen
28:11
27:20
58
Sander Haaksma
Ferwert
28:20
27:46
59
Frank Dokter
AV '34
28:23
27:39
60
Martijn Visser
Leeuwarden
28:26
28:14
61
Ties Wagemans
Nes Ameland
28:29
27:59
62
Sander Rosien
Groningen
28:40
28:28
63
Rutger Hoekstra
Haulerwijk
28:41
27:25
64
Bastiaan Went
Rotterdam
28:50
28:40
65
Meindert Zijlstra
Damwald
28:59
28:41
66
Bert Jan Sturing
Groningen
29:01
28:22
67
Jan Albert Noordstra
Dokkum
29:06
28:13
68
Jurjen Hoekstra
Rotterdam
29:09
27:53
69
Jan Hoogland
Bitgummole
29:10
27:43
70
Sem Brinksma
Nes gem Boarnsterhim
29:16
28:29
71
Hugo Brontsema
Groningen
29:26
28:55
72
Boaz Heijkamp
Nunspeet
29:27
28:50
73
Kylian Pueper
Goutum
29:31
29:20
74
Thom de Vries
Gytsjerk
29:36
29:16
75
Walter Smedes
Sumar
29:49
28:23
76
Hermen Bolks
Hardenberg
29:55
28:01
77
René Couperus
Zwolle
30:02
28:24
78
Hans Griesheimer
Wadenoijen
30:03
29:52
79
Louw Hoeksma
Surhuisterveen
30:11
30:11
80
Zenne Haijma
Britsum
30:16
28:58
81
Martijn van dijk
Groningen
30:17
29:05
82
Dennis Weidema
Marsum
30:19
29:56
83
Melvin Nobel
Hollum
30:22
30:19
84
Jorn Terpstra
Marrum
30:22
30:12
85
Luut Sirag
Leeuwarden
30:27
29:35
86
Stefan Iwanicki
Rheine
30:32
28:50
87
Fernando droogh
Leeuwarden
30:33
28:26
88
Auke Jan Andringa
Oentsjerk
30:37
28:47
89
Hidde Sirag
Leeuwarden
30:38
29:46
90
Sander van Vugt
Hommerts
30:56
30:30
91
Erik Leemhuis
Nes Ameland
31:03
30:16
92
Theo Smedes
Wergea
31:10
29:43
93
Sagy Ephrati
Heerenveen
31:29
31:19
94
Sander Meindertsma
Burum
31:31
30:32
95
Jos van der Vaart
Leek
31:38
31:07
96
Niels Borst
Apeldoorn
31:43
30:28
97
Rogier Witteveen
Groningen
31:48
30:11
98
Pieter Groenland
Surhuizum
31:49
29:47
99
Rik Rispens
's-Gravenhage
32:03
29:30
100
Bas van der lee
Groningen
32:07
29:32
101
Gert-Jan Bosch
Brantgum
32:08
31:31
102
Swier Beemster
Haarlem
32:11
32:05
103
Peter Jan Hoogland
Leeuwarden
32:19
31:08
104
Dennis Groeneweg
Groningen
32:21
30:36
105
Jeender Bonnema
Ens
32:21
31:54
106
Christian Wilpsbäumer
Düsseldorf
32:26
31:07
107
Stefan Fiekers
Rheine
32:27
31:07
108
Andries Lanting
Leeuwarden
32:35
30:03
109
Jildert Akkerman
Groningen
32:40
30:17
110
Daniel Schnieders
Rheine
33:05
32:43
111
Wim Teerling
Nes Ameland
33:11
32:29
112
Martin Veldman
Groningen
33:12
31:45
113
Marnix Roosjen
Sneek
33:20
31:31
114
Jurjen van der Ploeg
Drachten
33:21
31:26
115
George Harbers
Nijverdal
33:21
32:07
116
Niek Hindriks
Haren Gn
33:21
33:09
117
Yennoah Bouwhuis
Sint Nicolaasga
33:25
32:56
118
Mathijs de Boer
Sneek
33:29
32:47
119
Jan van den Biggelaar
Enschede
33:33
32:44
120
Gert Boonstra
Damwald
33:33
32:55
121
Niels Hazewindus
Wommels
33:34
32:54
122
Warner Talsma
Woudsend
33:37
31:02
123
Jip Werner
Goutum
33:47
32:44
124
Nico Brandsma
Augustinusga
33:52
31:46
125
Ken Lageveen
Meedhuizen
33:53
32:24
126
Alewijn Mundy
Sappemeer
33:59
31:44
127
Marcel van Bokhoven
Schagen
34:37
32:39
128
Dirk Fredriks
Elst Gld
34:42
33:56
129
Joost Alves
Nijmegen
34:47
33:48
130
Marijn Buning
Goutum
34:54
33:21
131
Ulrik de Jong
Tjalleberd
34:58
34:04
132
Gelke Talsma
Koudum
35:10
32:36
133
Daniel de Jager
Hurdegaryp
35:20
33:13
134
Jildert Jellesma
Bolsward
35:21
33:18
135
Jurjen Hofstra
Leeuwarden
35:23
32:54
136
Christoph Wellering
Rheine
35:25
35:02
137
Han Zwart
Augustinusga
35:30
33:06
138
Niek Bijl
Gorredijk
35:32
34:25
139
Gerben Pieter Borger
Marrum
35:38
33:17
140
Dirk Jan Borger
Blije
35:38
33:53
141
Arie Kraak
Leeuwarden
35:50
33:50
142
Richard Droogh
Joure
36:10
34:02
143
Gideon de Graaf
Sneek
36:26
34:23
144
Martijn Reurink
Vriezenveen
36:32
34:49
145
Remko van der Heide
Drachten
36:56
35:34
146
Andries Hofstra
Leeuwarden
36:57
34:27
147
Renze Meeuwsen
Hurdegaryp
37:12
34:54
148
Henri van Bennekom
Veenendaal
37:17
35:29
149
Wiert de Haan
Stiens
37:20
35:11
150
Enno de Haan
Terherne
37:20
35:12
151
Bart Graauwmans
Stiens
37:22
35:17
152
Martijn Hellema
Leeuwarden
37:23
36:58
153
Matthias Richter
Rheine
37:24
34:44
154
Levi Haijma
Britsum
38:09
36:50
155
Casper Beek
Stiens
38:22
36:17
156
Rinnie Talsma
Lemmer
38:24
35:49
157
Taede van der ploeg
Kollum
38:40
36:18
158
Harald Boesjes
Groningen
38:57
38:57
159
Sijtze Bijzitter
Harkstede
39:02
36:32
160
Stefan Nomden
Midwolda
39:04
37:40
161
Arnaud Boer
Roden
39:17
38:41
162
Rafael Timmer
Smilde
40:25
38:08
163
Mark Schokker
Bitgummole
40:33
39:30
164
Nico de Groot
Surhuizum
40:55
38:29
165
Andre van Driel
Breukelen Ut
41:16
40:59
166
Marco van der Linde
Delfzijl
41:25
40:05
167
Luka Leenart
Arnhem
41:43
41:27
168
Guido Upsing
Rheine
43:11
42:51
169
Maurice Kroontje
Joure
45:39
43:30
170
Marijn Leenart
Arnhem
45:47
45:30
171
Arjen Smit
Leeuwarden
47:51
46:13
M40, 5 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gert Berenst
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
21:32
21:29
2
Eduard Talstra
Impala
22:50
22:47
3
Joost ter Doest
Impala
22:52
22:48
4
Marco Bastiaannet
De Gemzen
24:08
24:07
5
Wim Burgler
Grijpskerk
24:55
24:49
6
Joost Veltman
De Gemzen
25:03
25:01
7
Jaap Versteegh
Delft
25:51
25:24
8
Jurjen Ament
Leeuwarden
25:58
25:37
9
Gerben Heidstra
Feanwalden
25:59
25:56
10
Oebele Boomsma
Britsum
26:04
25:55
11
Heerke Osinga
Berltsum
26:35
26:30
12
Edgar Korteweg
Amsterdam
26:48
26:39
13
Adriaan Bootsma
NOP
28:13
27:57
14
Marc Kuik
Nieuw Balinge
28:23
28:23
15
Andre Zijlstra
Sneek
28:43
28:30
16
Harald Buit
Hoogeveen
30:07
29:55
17
Paul Rosier
Leeuwarden
30:08
29:28
18
Lars Terörde
Düsseldorf
30:23
28:43
19
Maurice Bonte
Nijverdal
30:51
29:38
20
Bert Sloots
Leeuwarden
30:55
30:36
21
Steffen Feenstra
Stiens
30:55
30:25
22
Sjon Huysman
Leeuwarden
31:20
29:03
23
Jan Binnema
Loopgroep Hugo Veenker
31:28
30:54
24
Jeroen Krikke
Drachten
31:30
30:56
25
Peter Zijlstra
Kollum
31:35
29:17
26
Douwe Fokkinga
Augustinusga
31:50
29:50
27
Gerrit Timmer
Anerveen
32:00
31:11
28
Theo-Franck de Jong
Meppel
32:29
30:59
29
Douwe Snijder
Hijum
32:32
30:07
30
Lammert Odinga
Lionitas
33:01
30:40
31
Hendrik-Jan Meulenaar
Burgum
33:34
32:37
32
Sierk Werner
Goutum
33:46
32:44
33
Gert Blaauw
Siddeburen
33:48
31:18
34
Ron Lantink
Baflo
33:59
31:44
35
Wim van der Meulen
Leeuwarden
33:59
33:35
36
Christiaan Töller
Groningen
34:08
32:54
37
Alexander Luisman
Bergentheim
34:27
33:04
38
Roy Ramakers
Dokkum
34:40
34:04
39
Peter Hansma
Burdaard
34:48
32:57
40
Tjitze de Jong
De Westereen
35:25
35:03
41
Tiete Wiersema
Kollum
36:02
33:37
42
Roelof Leunge
Leeuwarden
36:42
35:01
43
Heerke Osinga
Nijega
36:51
34:30
44
Frank Schoens
Schagen
36:52
34:57
45
Edwin Brinksma
Nes gem Boarnsterhim
37:25
36:38
46
Pepijn van de Pol
Veenendaal
37:30
37:10
47
Bas van de Pol
Veenendaal
37:31
37:10
48
Onno Blok
Breukelen Ut
38:01
37:46
49
Jelle Woudstra
Augustinusga
38:10
36:11
50
Richard Schrage
Vianen Ut
38:11
37:01
51
Hotze Haijma
Balk
38:27
37:08
52
Paul Faber
Leeuwarden
38:37
36:39
53
Jenno Terpstra
Burdaard
38:44
36:53
54
André Nauta
De Westereen
38:58
38:35
55
Jan van Drooge
Utrecht
39:03
36:25
56
Michael Dirks
Rheine
39:22
36:43
57
Henkjan de Haan
Sappemeer
39:54
37:35
58
Jip Noest
Oudebildtzijl
40:03
38:56
59
Pieter Dopper
Groningen
40:06
38:09
60
Jacob Haijma
Berltsum
40:35
39:16
61
Martin Wielage
Amstelveen
40:37
39:47
62
Abe Nauta
Leeuwarden
40:46
38:11
63
Douwe de Bruine
Kollum
40:47
38:23
64
Hein Johannes Stallinga
Scharsterbrug
40:48
38:53
65
Marcel van der Woude
Leeuwarden
41:45
39:33
66
Hessel Annema
Hallum
43:04
40:38
67
Jorgen Leenart
Arnhem
45:43
45:28
M50, 5 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Schut
Ballum
27:59
27:51
2
Jan Hermes
Scherpenzeel Gld
29:30
27:52
3
Fred Teisman
Leeuwarden
29:36
29:12
4
Menno Wagenaar
Paterswolde
30:28
30:04
5
Jan Groenewold
Zuidlaren
30:37
28:57
6
Dolf van der Vaart
Loopgroep Nienoord
30:46
30:16
7
Gerben bok
Grou
30:57
29:54
8
Ronald Mulders
Woudsend
30:59
30:12
9
Albert hoof
Kollum
31:35
29:13
10
Rutger Fopma
Hilaard
32:15
32:08
11
Jan Dijkstra
Leeuwarden
32:24
31:19
12
Frank Zijlstra
Leeuwarden
32:53
32:13
13
Anne Hoekstra
Haulerwijk
33:28
32:12
14
Robert van der Wal
Burgum
34:20
34:15
15
Will de Haan
Zeist
34:45
32:59
16
Jacob Dijkstra
Gorredijk
34:46
33:10
17
Theo Alves
Boornbergum
34:52
33:53
18
Hans Hoogenraad
Vriezenveen
37:07
35:01
19
Freek Bouwhuis
Sint Nicolaasga
37:13
36:43
20
Frans Corpier
Opeinde
37:17
35:52
21
Henk van Spanje
Veenendaal
37:33
37:11
22
Bob Folkers
Loopgroep gRUNN
37:54
35:55
23
Jan van der Til
Buitenpost
38:03
35:43
24
Pieter Ros
Groningen
38:06
35:50
25
Thomas Haak
Köln
38:26
36:59
26
Thies van der lei
Dokkum
38:31
37:49
27
Dolf Liewes
Peize
38:55
38:55
28
Goos Hellema
Loopgroep Leeuwarden
39:20
38:56
29
Hans Bakker
Vriezenveen
39:30
37:25
30
Sjoerd robijn
Leeuwarden
40:18
38:11
31
Dirk Hubers
Drachten
40:24
38:38
32
Willem Schokker
Bitgummole
40:33
39:30
33
Cas König
Meedhuizen
43:57
42:26
34
Anne Martin de Graaf
Sneek
45:19
43:16
35
Rolf Kolakowski
Bochum
47:18
45:22
36
Herman Barelds
Sappemeer
54:27
51:55
M60, 5 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tjalling Sietsma
Hilaard
30:59
30:54
2
Roel Bruursema
Bitgummole
31:17
28:44
3
Bas Nieuwland
Prins Hendrik
31:26
29:54
4
Gerard Fasel
Malden
31:27
30:25
5
Jan Dijkgraaf
De Sperwers
31:51
30:51
6
Coen Schoonhoven
Groningen
33:02
32:15
7
Sicco Ronner
Heerenveen
35:33
34:09
8
Johan Jansen
Leeuwarden
35:41
34:34
9
Stan Geertman
Prins Hendrik
35:53
35:01
10
Bert Ellens
Leeuwarden
36:41
35:27
11
Cees van der Lee
Groningen
37:16
34:42
12
Jvm Kluessien
Volendam
37:29
35:09
13
KASPER Smit
Grijpskerk
38:12
37:02
14
Ed Oldeman
Runners Stadskanaal
38:18
37:20
15
Willem Sirag
Leeuwarden
38:22
38:03
16
Frits de Munck
Leeuwarden
39:57
38:12
17
Sietze Betzema
Tytsjerk
40:59
39:37
18
Roelof Piest
Oudeschoot
43:45
42:01
19
Pierre Zondervan
Kollum
44:31
42:09
20
Geert Koetje
Winschoten
45:14
43:49
21
Herman Hoekstra
Friesland
48:37
47:36
22
Joop R.A. Boertjens
Groningen
48:56
46:49
VSEN, 5 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christina Draijer
Vitalis
22:22
22:19
2
Nikki Olde Monnikhof
LAAC Twente
22:45
22:43
3
Anna van der Lei
Groningen
23:27
23:17
4
Rianne Nyenhuis
Lionitas
23:37
23:36
5
Lisanne Jager
Lionitas
23:42
23:41
6
Aline de Jong
Friesland
24:02
24:00
7
Gwenda Struiving
Loopgroep Surhuisterveen
25:22
25:20
8
Kristie Hoeksma
AV Heerenveen
25:27
25:23
9
Iris Pinkster
Dokkum
26:13
25:41
10
Henrike de Boer
Hollum
26:27
26:25
11
Angelique Klopstra
SV Veendam
26:37
26:35
12
Femke kienstra
Nes Ameland
26:44
26:40
13
Muze Brink
Assen
26:57
26:07
14
Liesbeth v.d. Berg
Loopgroep Hugo Veenker
28:20
28:16
15
Helga van kleef
Broek op Langedijk
28:33
28:26
16
Irma Jaarsma
Hommerts
28:37
28:14
17
Yanna de Vries
Heerenveen
28:38
26:37
18
Charlotte Went
Rotterdam
28:52
28:42
19
Jeanine Develing
Sneek
28:54
28:05
20
Anke Margryt Jacobs
Dokkum
29:07
28:13
21
Marja de Jong
Marum
29:18
28:47
22
Annemieke Dijkstra
Grou
29:20
29:05
23
Janny Oevering
Drachten
29:34
27:48
24
Maud Werner
Goutum
29:54
28:51
25
Marjet Ruiter
Sneek
29:58
29:38
26
Simone Machiela
Leeuwarden
29:58
29:38
27
Kristien Fransen
Amsterdam
30:02
29:23
28
Reina Rijpma
Gytsjerk
30:33
29:54
29
Marijke Veenstra
Wergea
30:36
28:53
30
Els Kalis
Impala
30:38
30:35
31
Merel Reitsema
Enschede
30:42
30:04
32
Mariska Vriesema-Bergstra
Itens
30:43
30:36
33
Froukje Stuursma
Groningen
30:48
30:40
34
Thamar Zeinstra
Leeuwarden
31:01
30:42
35
Lucinda de Boer
Drachten
31:12
29:24
36
B. Kooistra
Burgum
31:15
30:57
37
Jildou Nijboer
Loopclub Burgum
31:18
28:44
38
Tine Vos
Westhoek
31:22
30:33
39
Rixt Wassenaar
Westhoek
31:23
30:34
40
Sarah Venema
Gieterveen
31:24
30:44
41
Roxanne van Gangelen
Harlingen
31:30
31:23
42
Olinka Hommes
Leek
31:38
31:09
43
Myriam Aagtjes
Dokkum
31:44
31:11
44
Roosmarijn Bastiani
Wapenveld
32:05
31:10
45
Michelle Melessen
Burgum
32:07
30:07
46
Geertje Hoekstra
Brantgum
32:08
31:33
47
Laura Frederiks
Groningen
32:13
32:03
48
Anouk Renkema
Lutjegast
32:13
32:06
49
Kirsten tsang
Bolsward
32:15
32:07
50
Alant Vlieger
Kollumerpomp
32:20
32:20
51
Bettie Postma
Harkema
32:22
31:17
52
Froukje Bosgra
Rien
32:25
32:18
53
Simone Van Aalst
De Wilp Gn
32:26
31:39
54
Sharon de Graaf
Rotterdam
32:40
30:46
55
Marije Terpstra
Burdaard
32:44
30:54
56
Puck Boelens
Amersfoort
32:45
32:32
57
Nynke Gros
Burgum
32:47
32:00
58
Mirthe Oortwijn
Nijverdal
32:50
31:37
59
Martine van der Bij
Zwolle
32:56
31:06
60
Janny Visser
Groningen
33:03
32:30
61
Danielle Kors
Loopgroep Bedum
33:14
33:00
62
M. de Vries
Damwald
33:25
33:07
63
Fokje Zijlstra
Damwald
33:34
32:56
64
Jannica van der Ploeg
Stiens
33:35
32:54
65
Ettina Uithoff
Groningen
33:39
32:02
66
Vivien Samuda
Rheine
33:42
33:23
67
Lea Tost
Rheine
33:43
33:24
68
Danielle Nieuwhuis
Groningen
33:45
31:08
69
Margriet renkema
Groningen
33:47
33:16
70
Nicole Ensing
Groningen
33:53
31:16
71
Anke Strikwerda
Itens
33:54
33:48
72
Britt Noorlander
Loopgroep Leeuwarden
33:54
33:11
73
Sybrich de Goede
Sneek
34:02
31:29
74
Trudy Nie
Groningen
34:03
32:53
75
Durkje Santema
Dokkum
34:05
32:58
76
Marijke Kooistra
Loopgroep Leeuwarden
34:14
34:09
77
Mirthe van der Meulen
Wirdum Fr
34:14
34:09
78
Diny Fopma
Zeist
34:21
33:46
79
Sjoukje van der Veen
Zwagerbosch
34:23
33:16
80
Alina vom Bruch
Moers
34:28
33:16
81
Linda Wispels
Raalte
34:31
33:18
82
Caroline Aalders
Groningen
34:33
33:42
83
Evelien Lindeboom
Utrecht
34:37
32:44
84
Thessa Ramakers
Dokkum
34:41
34:05
85
Ingrid Slager
Marrum
34:45
32:32
86
Dorienke Wilts
Leeuwarden
34:48
34:34
87
Ana Hartmann
Moers
34:51
33:38
88
Anja Aartsma
Tjalleberd
34:58
34:04
89
Amber Hellinga
Joure
34:58
34:17
90
Jessy Koot
Leeuwarden
35:00
34:17
91
Lisan Buning
Goutum
35:00
33:28
92
Minke de Vries
Dokkum
35:07
34:32
93
Jessica Jonkman
Kerkenveld
35:09
33:11
94
Malin Samuda
Rheine
35:13
34:55
95
Janna Sibma
Leeuwarden
35:16
33:09
96
Rixt Baarsma
Lionitas
35:17
34:24
97
Ria Aartsma
De Westereen
35:18
34:25
98
Anne Büchter
Rheine
35:19
35:04
99
Zoë v.d. Ploeg
Loopgroep Hugo Veenker
35:23
35:11
100
Angela Klijnstra
Bolsward
35:24
35:16
101
Vera Meer van der
Burgum
35:26
34:29
102
Marije Miedema
Leeuwarden
35:28
34:44
103
Femke Ysbrandy
Groningen
35:28
34:50
104
Sinne Brink
Assen
35:29
34:38
105
Dilys Vlieger
Kollumerpomp
35:29
34:22
106
Marijke Algra
Grou
35:32
35:18
107
Mirjam van de Kamp
Amsterdam
35:35
33:12
108
Marga-Hester Visser
Surhuisterveen
35:37
35:37
109
Lite van der Hoek
Leeuwarden
35:39
34:49
110
Jori Kreule
Amsterdam
35:39
33:30
111
Ilse Fridsma
Wergea
35:42
34:06
112
Lijanne Tuintjer
Sebaldeburen
35:45
35:14
113
Eva Runia
Scharsterbrug
35:46
35:03
114
Ramonja van der Wal
Meppel
35:51
34:34
115
Kari van Mourik
Amersfoort
35:51
35:40
116
Janny Pera
Niebert
35:54
33:22
117
Nadine de Kraker
Drachten
35:56
35:41
118
Nienke Riedstra
Goutum
36:03
34:30
119
Caroline Nobel
Nes Ameland
36:08
36:05
120
Fenny Gros
Burgum
36:14
35:27
121
Hinke Bijma
Leeuwarden
36:18
35:35
122
Tirsa Hummel
Zevenhuizen Gn
36:19
35:41
123
Anja Schonewille
Zwolle
36:22
35:34
124
Jessica Robben
Emmer-Compascuum
36:24
35:51
125
Hanna Wietzes-Pragt
Zuidwolde Gn
36:24
34:48
126
Julia Boelmans
Sappemeer
36:25
33:56
127
Maaike Das
Enschede
36:26
34:35
128
Anke Vellinga
St.-Annaparochie
36:26
34:12
129
Mare Hoekstra
Leeuwarden
36:27
36:08
130
Harriët van Dijk
St.-Annaparochie
36:28
35:16
131
Iris Wijnand
Wergea
36:28
36:16
132
Roos Runhaar
Hardenberg
36:29
35:40
133
Klazina Korver
Groningen
36:29
35:15
134
Pjirkje Mink
Horror
36:32
34:33
135
Startnummer 4281
Berltsum
36:32
35:14
136
Marrit Haijma
Berltsum
36:32
35:14
137
Astrid van der vaart
Leek
36:39
36:10
138
Annelies Ellens
Leeuwarden
36:41
35:26
139
Frauke Haijma
Balk
36:42
35:24
140
Wietske Nijp
Wolvega
36:45
35:15
141
Marjon Zandbergen
Groningen
36:46
34:10
142
Betty Hofstra
Sneek
36:46
36:10
143
Emma Smit
Hollum
36:46
35:38
144
Anne v.d. Ploeg
Loopgroep Hugo Veenker
36:47
36:35
145
Sanne van Dijk
Joure
36:47
36:04
146
Britta Wynia
Idaerd
36:47
35:32
147
Janet Schonewille
Elim
36:49
36:00
148
Berber Dedden
Loopgroep Hugo Veenker
36:52
34:25
149
Anke Hoekstra
Leeuwarden
36:53
35:36
150
Shannon Andrews
Leeuwarden
36:55
36:06
151
Esther Spierenburg
Schoonhoven
36:56
36:29
152
Sarah Spierenburg
Avantri
36:56
36:29
153
Carlijn Niesink
Leeuwarden
37:00
36:46
154
Deborah Goeree
Oosterwolde Fr
37:01
35:15
155
Hermine van der Werff
Assen
37:05
34:35
156
Marjon Boersma
Hardenberg
37:09
35:15
157
Geeske Hooghiemstra
Drachten
37:10
34:55
158
Froukje de Vries
Stiens
37:10
35:00
159
Kirsten van Heusden
Tytsjerk
37:13
36:55
160
Hinke Terpstra
Minnertsga
37:15
35:39
161
Johanna Corpier
Opeinde
37:16
35:53
162
Annelies van Bennekom
Veenendaal
37:18
35:31
163
Marianne de Plaa
Groningen
37:19
35:23
164
Anne van Middendorp
Veenendaal
37:19
35:31
165
Sjoukje Engwirda
Dronryp
37:20
35:51
166
Nienke Nijp
Lionitas
37:20
35:51
167
Rixt van der Kamp
Nij Beets
37:21
36:33
168
Henny Engbrenghof
Leeuwarden
37:23
34:53
169
Jenny Kümper
Neuenkirchen
37:23
37:08
170
José Rijpstra
Jelsum
37:24
35:20
171
Anne Dirks
Rheine
37:25
34:44
172
Mare Oortwijn
Apeldoorn
37:27
36:13
173
Justine van der Feen
Burgum
37:28
35:46
174
Sita Poelstra
Oudebildtzijl
37:43
35:28
175
Kobe Walstra
Emmen
37:49
37:18
176
Nienke Schutte
Emmen
37:50
37:19
177
Antje Cuperus
Surhuisterveen
37:51
37:25
178
Mijke van Driel
Breukelen Ut
37:57
37:41
179
Nienke Blok
Breukelen Ut
37:59
37:43
180
Laura Blok
Breukelen Ut
38:01
37:45
181
Willemijn Bolks
Hardenberg
38:04
36:10
182
Kiki Knol
Eelde
38:05
35:46
183
Sylke van driel
Breukelen Ut
38:06
37:48
184
Geertje Jansma
Damwald
38:06
36:41
185
Sylke Walstra
Emmen
38:09
37:37
186
Hedwich van der Goot
Niezijl
38:12
37:17
187
Tessa van Dijk
Leeuwarden
38:16
37:31
188
Annemijn Vorage
's-Gravenhage
38:25
35:52
189
Sjoukje Drost
Spartacus
38:26
36:37
190
Femke Greijdanus
Leeuwarden
38:27
36:50
191
Lise van Dam
Zoetermeer
38:27
36:00
192
Laura Westerhof
Dokkum
38:28
36:53
193
Miryam de Hoo
Utrecht
38:28
37:09
194
Eline van der Meulen
Buitenpost
38:32
37:18
195
Margriet Schoonbeeg
Amstelveen
38:38
36:29
196
Suzanne Rabbering
Amsterdam
38:38
36:29
197
Karin van der Wal
Leeuwarden
38:40
36:32
198
Annemieke Santema
Surhuisterveen
38:41
37:35
199
Sonja Santema
Surhuisterveen
38:41
37:34
200
Maaike Brouwer
Oosternijkerk
38:46
37:32
201
Maaike Minnema
Burgum
38:46
37:02
202
Marije Jasper
Leeuwarden
38:46
37:03
203
Margriet Bödeker
Groningen
38:49
38:11
204
Marisa van Veen
's-Gravenhage
38:50
36:23
205
Karin Veurman
Peize
38:51
37:27
206
Tjitske de Jong
Reduzum
38:52
37:04
207
Wietske Cnossen
Easterwierrum
38:54
36:36
208
Gjilke van Drooge
Luxwoude
38:55
36:18
209
Lydia de Vries
Groningen
38:56
38:56
210
Mila Poelhekken
Groningen
38:58
36:31
211
Suze Kluiver
Groningen
39:01
36:44
212
Alina Bijzitter
Harkstede
39:02
36:31
213
Eva Klok
Leeuwarden
39:04
36:27
214
Geziene Keegstra
Metslawier
39:05
36:30
215
Sandra Sikkes
Leeuwarden
39:07
38:52
216
Welmoed Slager
Marrum
39:08
36:54
217
Machteld Zwaagstra
Stiens
39:12
37:44
218
Carla Arjaans
Zuidlaren
39:17
37:47
219
Daisy van der Veen
Surhuisterveen
39:18
38:52
220
Elsa Hellema
Leeuwarden
39:20
38:56
221
Charlotte Houpt
Leeuwarden
39:21
38:55
222
Pia Dirks
Rheine
39:22
36:43
223
Rixt Elting
Marrum
39:22
37:00
224
Jacoba Hoeksma
Drogeham
39:28
36:58
225
Denise Gerrits
Vriezenveen
39:30
37:28
226
Rebekka de Vries
Ternaard
39:31
37:05
227
Maaike Miedema
Minnertsga
39:32
37:04
228
Eveline Broekhuizen
Zwaag
39:33
37:37
229
Roelena Bonthuis- Holtrop
Joure
39:33
38:22
230
Marjan Miedema
Minnertsga
39:38
37:10
231
Nathalie Bekius
Minnertsga
39:40
37:28
232
Debbie Geraets
Hoogezand
39:41
38:25
233
Gea Douma
Burum
39:44
38:45
234
Wendy Luppes
Leeuwarden
39:48
37:55
235
Grietje Huitema
Groningen
39:55
38:06
236
Wietske Korenstra
Koudum
39:57
37:22
237
Femke Begemann
's-Gravenhage
39:59
37:26
238
Anouk van Klinken
Emmer-Compascuum
40:02
39:25
239
Anika Woudwijk
Leeuwarden
40:14
37:45
240
Sanne Leistra
Drachten
40:14
37:45
241
Simone Rinsema
Drachten
40:16
38:34
242
Yvonne Birkenholz
Leeuwarden
40:17
39:48
243
Marit Noordenbos
Oosterbierum
40:20
38:52
244
Susanne Schokker
Bitgummole
40:33
39:30
245
Kari de Jonge
Balk
40:35
39:18
246
Petra de Vries
Groningen
40:39
38:44
247
Marloes Imholz-Stam
Leeuwarden
40:40
38:04
248
Amarens de Boer
Feanwalden
40:41
38:58
249
Sippie Lodder
Loopgroep Hugo Veenker
40:41
38:06
250
Fimke Heslinga
Loopgroep Hugo Veenker
40:41
38:10
251
Nynke van der Laag
Hollum
40:44
39:21
252
Berber Stuit
Paterswolde
40:45
38:56
253
Nynke Smit
Leeuwarden
40:45
39:24
254
Aukje Weidenaar
Oosternijkerk
40:45
38:15
255
Rianne Poelman
Kollum
41:10
38:49
256
Mieke Wester
Groningen
41:11
40:12
257
Nienke Oosterhaven
Groningen
41:12
40:11
258
Johanna Talsma
Lemmer
41:14
38:40
259
Marieke Brouwer
Wageningen
41:18
39:04
260
Sophia Schulte
Zevenhuizen Gn
41:21
38:44
261
Marije Tebbens
Leek
41:26
40:57
262
Jildou Lageveen
Weidum
41:29
40:44
263
Inez Heukers
Hoogeveen
41:30
40:05
264
Wopkje Inia
Luxwoude
41:31
40:40
265
Willy Faber
Damwald
41:47
40:00
266
Tilly de Poel
Wolvega
41:49
39:22
267
Lianne Permentier
Groningen
41:49
39:39
268
Nynke Sijbesma
Groningen
41:52
39:15
269
Aileen Bus
Sneek
41:52
41:14
270
Pia Langen
Rheine
41:57
41:38
271
Janneke Borger
Hallum
42:00
39:41
272
Gineke Borger
Hallum
42:01
39:41
273
Thea de Boer
Hollum
42:03
39:51
274
Pauline Bruin
Hollum
42:03
39:51
275
Jolanda haakma
Oosternijkerk
42:20
41:06
276
Dieuwertje Feenstra
Leeuwarden
42:24
39:55
277
Marike ter Pelle
Zwolle
42:59
41:31
278
Anke Wijbenga
De Westereen
43:32
43:10
279
Joline van der Pant
Zwolle
43:36
43:36
280
Lisbeth Harteveld
Drachten
43:55
41:28
281
Jenneke van der Ploeg
Drachten
43:56
42:05
282
Houkje Bron
Oudega gem Smallingerlnd
43:59
42:17
283
Lisa Slootjes
Bolsward
44:28
42:11
284
Ivonne de Lange
Hurdegaryp
45:13
43:52
285
Roos Koetje
Heiligerlee
45:14
43:48
286
Léonie de Graaf
Sneek
45:17
43:15
287
Angela Wierenga
Joure
45:41
43:31
288
Berber Hofstra
Wommels
46:26
43:54
289
Geartsje Klaversma
Wommels
46:37
43:57
290
Treja Boersma
Twijzel
46:47
44:22
291
Melina Schouwstra
Oudehaske
46:48
44:42
292
Jorien van der Tholen
Haarlem
47:47
45:34
293
Wietske Veenstra
Oudega gem Smallingerlnd
49:34
47:52
V35, 5 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lenneke van der Heide
AV Heerenveen
22:12
22:11
2
Famke Bakker
Zwolle
25:58
25:49
3
Et visser Gersen
Leeuwarden
28:26
28:17
4
Willemijn Jansen
Zwolle
28:28
28:19
5
Nelleke Barkmeijer
Zwolle
28:54
28:41
6
Wies van Houten
Opeinde
29:36
29:16
7
Naomi sirag
Leeuwarden
29:42
29:24
8
Christy Clabots
's-Gravenhage
29:58
27:47
9
Birgith Garenfeld
Son en Breugel
30:02
29:44
10
Jacqueline Brouwer
Buren Fr
30:06
30:03
11
Jessica Toman
Limmen
30:23
30:11
12
Sandra Berenst
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
30:36
30:29
13
Roelinda Noorderink
Nunspeet
30:40
30:03
14
Claudia Ruijter
Uffelte
30:46
29:50
15
Sarah Tjeerdsma
Tytsjerk
31:02
30:44
16
Jacqueline van der Vlist
Alphen aan den Rijn
31:33
31:18
17
Ellen Vreijling-Verhorst
AAV '36
31:47
30:11
18
Liesbeth Kooi
Zuidhorn
31:51
31:37
19
Geja Velstra
Grou
32:00
30:56
20
Rixt Ytsma
Drachten
32:07
31:33
21
Mareille Benak
Drachten
32:20
30:05
22
Aafke Reitsma
Hollum
32:21
32:06
23
Marianne Tanahatoe
Leeuwarden
32:22
31:28
24
Roelien Zwiers
Dalen
32:23
32:18
25
Doutzen Tilstra-Mud
Tytsjerk
32:24
31:58
26
Sara Vergunst
LSV Invictus
32:35
31:17
27
Ipie Kroese
Langweer
32:50
32:36
28
Selma Went
Rotterdam
32:56
32:46
29
Cindy bouwhuis
Spurt '88
33:04
32:08
30
Inge Bouwsma
Groningen
33:07
32:57
31
Annet Bosma
De Falom
33:11
32:22
32
Simone Lexmond
Fit
33:16
32:46
33
Minke Twijnstra
Zwolle
33:17
32:56
34
Ingrid Lapar
Loopgroep Hugo Veenker
33:17
32:34
35
Jildou Andringa
Oentsjerk
33:20
31:31
36
Thea Terpstra
Berltsum
33:24
33:17
37
Grietje de Jong
Wirdum Fr
33:27
32:51
38
Aukje Slagter
Zuidwolde Dr
33:33
31:58
39
Els van der Weide
Tzummarum
33:35
33:07
40
Larissa Bakker
Leeuwarden
33:38
31:49
41
Jellie Rijpma
Gytsjerk
33:40
33:01
42
Marianne Kooistra
Lionitas
33:42
32:37
43
Geertje Hoogland
St.-Annaparochie
33:43
32:32
44
Hennie van der Veer
Oosterwolde Fr
33:44
33:11
45
Gea Jillings
Sneek
33:50
33:07
46
Leontien Veenstra
Leeuwarden
33:55
33:10
47
Trynsje Tamminga
Loopgroep Leeuwarden
34:00
33:16
48
Wypkje Hamburg
Drachten
34:01
32:06
49
Mascha van Dijk
Groningen
34:01
33:41
50
Renate Nouta
Hurdegaryp
34:07
32:46
51
Alinda ter veer
Tjuchem
34:19
33:38
52
Joke Gros
Burgum
34:19
33:32
53
Wind Mariëlle
Meedhuizen
34:19
33:38
54
Selma Glastra
Drachten
34:27
33:52
55
Natasja Luisman
Brucht
34:27
33:42
56
Marjan Sibma
Buitenpost
34:32
33:07
57
Geertje Miedema
Berltsum
34:44
34:10
58
Roelie Zijlstra
Itens
34:44
34:37
59
Annette Keuning
Sneek
34:48
34:22
60
Paulien Timmerman
Leeuwarden
34:50
33:00
61
Loes Elzinga
Meedhuizen
34:59
34:17
62
Peggy Lageveen
Meedhuizen
34:59
34:17
63
Sharon Potijk
Grou
35:01
34:29
64
Mirjam Kruijer
Leeuwarden
35:17
34:22
65
Ines Wellering
Rheine
35:24
35:03
66
Marlies Eijkelenboom
Leeuwarden
35:30
34:40
67
Gea Reitsema
Groningen
35:35
34:31
68
Sabine Huizing
Lekkerkerk
35:35
34:40
69
Jolanda Kamminga
Leek
36:06
35:38
70
Hiltsje Terpstra
Burdaard
36:15
34:24
71
Silvia van Elten
Sneek
36:17
35:15
72
Tjitske oevering
Nes Ameland
36:22
35:01
73
Jacqueline Oomkes
Groningen
36:22
35:10
74
Baudien Nauta-Nieuwsma
Leeuwarden
36:28
35:16
75
Jellie Reitsma
Leeuwarden
36:34
34:44
76
Anne Bijl
Gorredijk
36:36
35:30
77
Monique Wels
Amersfoort
36:39
36:19
78
Marieke Osinga
Nijega
36:51
34:30
79
Svenjs Rokahr
Heerenveen
36:53
35:45
80
Yvonne Hermsen
Angeren
37:00
36:27
81
Sandra Bekius
Leeuwarden
37:03
35:43
82
Renske Groenemans
Son en Breugel
37:12
36:54
83
Martje post
Berltsum
37:15
37:10
84
Marte van der Linde
Drachten
37:16
36:36
85
Dani Smit
Leeuwarden
37:17
35:53
86
Rebecca Waringa
Aldeboarn
37:18
35:24
87
Carolien Boer
Roden
37:23
36:47
88
Tjitske Meer van der
Burgum
37:30
36:33
89
Annetta Hultink
Assen
37:33
35:15
90
Sarah Timmermans
Leeuwarden
37:33
35:45
91
Gerda de Bruin
Augustinusga
37:34
35:35
92
Danielle Burton
Buren Fr
37:46
37:43
93
Judith Hoomoedt
Nes Ameland
37:46
37:43
94
Marjan Ronner
Nes gem Boarnsterhim
37:47
36:24
95
Annemieke Nauta
Joure
37:47
36:25
96
Geesiena Oost
Grootegast
37:50
37:14
97
Rixt Lamsma
Zuidwolde Dr
37:54
37:00
98
Esther Paternotte
Beilen
37:57
36:59
99
Brenda Ait el Houssi
Voorhout
37:57
37:01
100
Hillegonda Recourt
Leeuwarden
37:58
35:42
101
Machteld Kors
Breukelen Ut
38:03
37:46
102
Elly Poelstra
Kollumerpomp
38:04
37:35
103
Renske Dijkstra-Smits
Gorredijk
38:05
36:30
104
Saskia Odijk
Amersfoort
38:09
36:31
105
Janine Visscher
Wagenborgen
38:13
37:11
106
Bregtje van Driel
Breukelen Ut
38:17
37:59
107
Miranda Walstra
Emmen
38:18
37:46
108
Rodiecke van Leeuwen
Harderwijk
38:18
36:40
109
Tineke Huizinga
Tzummarum
38:26
37:59
110
Dieta van der linde
De Wilp Gn
38:34
36:26
111
Jildou Lamsma
Haren Gn
38:39
37:45
112
Annet Rouichi-Lamsma
Jellum
38:39
37:44
113
Hanneke Jouta
Ferwert
38:41
37:43
114
Herma Meijer
Siddeburen
38:43
36:11
115
Anja Reitsma
St.-Annaparochie
38:47
37:19
116
Betty Dijkstra Pander
Garyp
38:47
37:19
117
Martje Nauta-Merkus
De Westereen
38:58
38:34
118
Jacq Buhler
Zutphen
39:01
38:37
119
Anita Smit
Drachten
39:03
37:10
120
Monique Terpstra
Sneek
39:05
36:40
121
Anke Schothorst
Leeuwarden
39:10
36:54
122
Hester de Vries
Idaerd
39:12
37:57
123
Sascha Hofstede
Leeuwarden
39:18
38:21
124
Aagje Raukema
Scharsterbrug
39:19
37:23
125
Ingrid Caniels
Nijmegen
39:19
38:22
126
Lonneke Lammers
Leeuwarden
39:25
36:46
127
Jantina Dijkstra-Dijkstra
Friesland
39:25
37:59
128
Brenda Benak
Veeningen
39:26
37:28
129
Brigitta Bruinsma
Ingelum
39:27
37:58
130
Ellis de Vries
Appingedam
39:29
37:58
131
Meta Wielage
Amstelveen
39:30
38:41
132
Saske Haijma
Britsum
39:32
38:13
133
Elske Wiersma
Zuidhorn
39:44
39:36
134
Trudy Cruiming
Wilp Gld
39:53
37:31
135
Yvette Rubingh-Smit
Kropswolde
39:54
37:35
136
Ingrid Rosier
Leeuwarden
39:55
38:15
137
Maaike Walsweer
Loopgroep Hugo Veenker
40:00
39:04
138
Mariska Douma
Leeuwarden
40:06
38:24
139
Marja Dijkstra
Groningen
40:06
38:09
140
Annuska Kuiper
Leeuwarden
40:06
38:57
141
Sonja Eggens
Leeuwarden
40:06
38:57
142
Marieke van Dellen
Dokkum
40:06
38:25
143
Gerda Woudstra
Peize
40:09
40:09
144
Ineke Kijlstra
Drachten
40:25
38:05
145
Jacqueline Krikke
Hengelo Ov
40:35
39:01
146
Miranda Odinga-Overwijk
Lionitas
40:35
38:17
147
Karen wilpshaar
Nij Beets
40:36
38:24
148
Marjon Dijkstra
Drachten
40:36
38:23
149
Annalies van Keulen
Drachten
40:36
38:53
150
Eva Prins
Groningen
40:37
39:01
151
Linda Visser-Stam
Leeuwarden
40:40
38:04
152
Erna de Groot-Lange
Leeuwarden
40:40
38:02
153
Gemma Regnery
Vleuten
40:43
38:36
154
Natasja Wagenaar
Oosternijkerk
40:44
38:15
155
Baukje Venema
Paterswolde
40:46
38:58
156
Marnel Teijema
Groningen
40:49
39:40
157
Annemarie Graauwmans
Stiens
40:57
38:53
158
Audrey van Gelder
Lionitas
41:06
38:47
159
Corina Woord
Sneek
41:06
39:56
160
Nanja van Schijndel
Groningen
41:10
39:03
161
A. Falkena
Rinsumageast
41:44
39:13
162
Miloushka Tjin-A-Kwie
Groningen
41:46
39:52
163
Kitty van der Weg
Leeuwarden
41:48
39:55
164
Brouwer Iris
Hollum
42:03
39:51
165
Irene Faber
Lionitas
42:11
40:14
166
Charlotte Schuurman
Haulerwijk
42:16
42:02
167
Marjanke witkamp
Groningen
42:34
41:25
168
Annemarie Holland
Sappemeer
42:34
40:05
169
Fokje Postma
Leeuwarden
42:38
40:21
170
Marjolein Huysman
Leeuwarden
42:38
40:21
171
Heleen van der Woude
Leeuwarden
42:40
40:28
172
Ria Keizer
Siddeburen
42:41
40:11
173
Judith van den Nouland
Alphen aan den Rijn
42:47
42:34
174
Katinka Bos
Vroomshoop
42:51
42:02
175
Kirsten Beek
Loopgroep Stiens
42:57
40:51
176
Michaela Upsing
Rheine
43:15
42:54
177
Jessica van der Valle
Harkema
43:19
41:18
178
Elly Jilderda
De Westereen
43:33
43:10
179
Erica de Vries-Faber
Hollum
43:38
41:52
180
Marjon Pleizier
Ten Boer
43:42
41:21
181
Michelle Sirag
Lionitas
43:51
42:59
182
Jelly Zijlstra
Burgum
44:04
43:00
183
Christy Smit
Leeuwarden
44:04
42:39
184
Christien ten hoeve
Franeker
44:04
42:27
185
Willie Zandberg
Kollum
44:05
41:43
186
Ineke Nijdam
Hoogezand
44:08
42:59
187
Krista Naberman
Groningen
44:09
42:30
188
Magnhild Rozenveld
Peize
44:10
42:46
189
Hester van der Schaaf
Friesland
44:31
42:14
190
Elizabeth de Jager
Hurdegaryp
44:37
42:30
191
Martine van Woudenberg
Grootegast
44:41
43:37
192
Leontien de Waal
Utrecht
45:27
45:11
193
Margaretha Kussendrager
Impala
45:31
44:16
194
Edith Wouda
Dutch Runners
46:48
44:43
195
Jessica Snik
Drachten
47:03
45:55
196
Jellie van Houten
Joure
47:29
45:24
197
Leontien van der Tholen
Uithoorn
47:47
45:33
198
Bianca Vrieze
Oudega gem Smallingerlnd
49:34
47:51
199
Amber de Roode
Hollum
52:23
50:36
200
Jannie Kronemeijer
Itens
59:18
57:07
V45, 5 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ingeborg Wouters
Amstelveen
29:51
29:42
2
Tineke Stroop
Leek
30:29
30:01
3
Dianne Buit
Hoogeveen
30:35
30:24
4
Alie Botter
Spurt '88
31:19
30:33
5
Jolanda Schuiten
Gieterveen
31:40
30:59
6
Christina Poorte
Goutum
31:58
31:52
7
Wilma Middel
Utrecht
32:21
30:24
8
Petra Visser
Horror
33:12
33:05
9
Jolanda van den Esschert
De Gemzen
33:37
32:42
10
Rosa van den Biggelaar
Sport-Run Hardenberg
33:38
32:50
11
Thea Bethlehem
Loopgroep Sneek
33:45
33:19
12
Grietje Groenland
Augustinusga
33:53
31:53
13
Dorien Vrinten
Bilthoven
34:12
33:42
14
Alie de Boer
Impala
34:27
33:11
15
Willemien de Weerd
Haren Gn
34:32
33:41
16
Ageeth Boomsma
Britsum
34:48
34:38
17
Martha Buning
Goutum
35:01
33:28
18
Karen Jager
Assen
35:02
34:22
19
Anita ter Veld
Assen
35:08
34:19
20
Andrea Toonen
's-Heerenberg
35:20
34:20
21
Grace Fukur
Impala
35:22
34:08
22
Wilma Braam-Blom
Grootegast
35:26
33:34
23
Koosje van Aalzum
Loopgroep Hugo Veenker
35:49
33:16
24
Tanja Alves
Boornbergum
35:57
35:22
25
Dorien Maassen
Goutum
36:03
34:30
26
Ans Schuring
Assen
36:22
36:13
27
Jet Goelema
Almere
36:25
36:19
28
Ans Liebrand
Etten Gld
36:25
35:24
29
Kim van den Berg
's-Gravenhage
36:29
33:57
30
Bea Bessels
De Gemzen
36:32
35:38
31
Janke Atema
Loopgroep Sneek
37:07
35:23
32
Evelien Schotanus
Loopgroep Leeuwarden
37:10
35:38
33
Froukje Broersma
Feanwalden
37:19
36:44
34
Marja Muller
Mantgum
37:19
37:06
35
Annelies Riemsma
Leeuwarden
37:21
35:00
36
Wilke Jansen
Groningen
37:32
35:16
37
Christine Vasen
Bolsward
37:42
36:57
38
Tineke Alphenaar
Groningen
37:44
36:04
39
Jolanda Hekman
Groningen
37:47
36:56
40
Hinke de Vries
Hallum
37:50
35:16
41
Renny Osinga
Loopgroep Hugo Veenker
37:50
37:12
42
Marijke Schuilenburg
Leeuwarden
38:05
37:09
43
Karen van Dijk
Leeuwarden
38:15
37:31
44
Sinie den Breejen
Groningen
38:26
38:16
45
Lucie van der Zee
Grootegast
38:30
37:27
46
Angelique Blekkink
Impala
38:35
36:37
47
Maaike Eenling
Drachten
38:35
36:28
48
Anne-Marie Krap
Heerenveen
38:38
37:30
49
Gryt van der Laan
Leeuwarden
38:40
36:31
50
Walburga Hermes
Scherpenzeel Gld
38:44
37:05
51
Alina Tiemersma
Loopgroep Hugo Veenker
38:47
36:24
52
Marjo Alberts
Sneek
39:05
36:39
53
Baukje Hellema
Hallum
39:07
36:30
54
Tine Jippes
Hallum
39:07
36:31
55
Ria Tuinstra
Loopgroep gRUNN
39:09
37:10
56
Jolanda van Dijk
Maarheeze
39:16
37:46
57
Yvonne Klooster
Sint Nicolaasga
39:24
37:01
58
Hilda Meijerhof
Appingedam
39:29
37:49
59
Martine Sijtsma
Mantgum
39:31
37:50
60
Marianne de Leeuw
Amersfoort
39:40
38:18
61
Janny van der Werf
Tjerkgaast
39:41
37:16
62
Cobie Swart
St.-Jacobiparochie
39:52
38:32
63
Margriet Postmus
Loopgroep Leeuwarden
39:58
37:49
64
Ietsje Melessen
Burgum
40:07
38:08
65
Heidi Wsterhuisa
Haren Gn
40:13
37:57
66
Ellen Breimer
Tjerkgaast
40:16
37:51
67
Fenny van der Laan
Woudsend
40:21
39:34
68
Andrea Bekkema-hubers
Rottevalle
40:23
38:37
69
Gerda van Bennekom
Veenendaal
40:23
38:37
70
Karin de Jong
Nuenen
40:24
38:53
71
Corrie Hofman
Leeuwarden
40:33
39:23
72
Sonja Theissens
Bitgummole
40:33
39:31
73
Esther Slegter
Heerenveen
40:37
40:25
74
Jolanda Spinder De Hoop
Kollum
40:37
38:16
75
Fennie Fleer
Meppel
41:01
39:48
76
Mignon Noordegraaf
Noordwolde Gn
41:11
39:38
77
Saskia van Beveren
Amsterdam
41:13
39:01
78
Birgitta Heller
Groningen
41:23
39:44
79
Marita Jukema
Joure
41:23
39:15
80
Erna van der Vaart
Loopgroep Nienoord
41:26
40:57
81
Helma Harzon
Malden
41:27
40:36
82
Boukelina Westerdijk
Grootegast
41:29
39:37
83
Marian Heukers
Nijlande
41:30
40:04
84
Alie Kunst
Jubbega
41:30
39:38
85
Ingrid Wester
Zuidlaren
41:40
40:00
86
Monique Oevering
St.-Annaparochie
41:42
39:51
87
Gerda Meeuwsen-Minnema
Burgum
41:52
40:30
88
Nancy Busman
Hardenberg
41:58
41:13
89
Greet Nieuwland
Sebaldeburen
41:59
41:28
90
Jacoba van der lei
Dokkum
42:00
41:18
91
Frouwke van der Naalt
Grootegast
42:26
40:34
92
Franciene Ramakers
's-Hertogenbosch
42:35
40:21
93
Wietske de Lange-Oost
Hurdegaryp
42:49
41:27
94
Zwanny de Jong
Meppel
42:54
41:24
95
Lies Split
Leeuwarden
43:10
40:53
96
Catharina Atema
Loopgroep Leeuwarden
43:12
42:44
97
Fransiska Mulder
Grootegast
43:12
41:20
98
Elles Zondervan
Sneek
43:13
42:40
99
Nienke van Drooge
Utrecht
43:19
40:40
100
Audrey de vink
Loopgroep Groningen
43:26
41:39
101
Anke van Wieren
Leeuwarden
43:35
41:12
102
Laurie de Jong
Meedhuizen
43:59
42:27
103
Jelly Renkema
De Bilt
44:16
42:29
104
Johanna Oenema
Haulerwijk
44:38
43:00
105
Tineke Westerhof-v Boerum
Loopgroep Hugo Veenker
44:40
43:06
106
Joke Meijer
Zwolle
44:46
44:24
107
Jeanette brouwer
Zuidwolde Dr
44:57
43:21
108
Claudia Samuda
Rheine
45:11
44:53
109
Gerda Smelik
Steenwijk
45:19
43:21
110
Jolanda Runhaar
ACO Van Elderen
45:40
44:55
111
Marjo Runhaar
Hardenberg
45:40
44:56
112
Akke Hofstee
Loopgroep Hugo Veenker
45:41
43:08
113
Ina Elving
Leeuwarden
45:43
44:49
114
Sieka Heemstra
Delfzijl
46:05
44:36
115
Elke Tost
Rheine
47:15
46:52
116
Edeltraud Schmid
Bochum
47:18
45:22
117
Anja Noordenbos
Oosterbierum
47:34
46:07
118
Silvia Kroontje-Ferwerda
Joure
50:45
48:39
119
Monique Barelds
Sappemeer
54:27
51:55
V55, 5 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marloes van Gent
Leeuwarden
32:01
31:16
2
Ans Huijink
Argo
32:19
31:18
3
Jose Bod
Argo
32:42
31:39
4
Jose Boelens
Nes Ameland
33:26
33:23
5
Gea van der Torn
Gytsjerk
33:45
33:24
6
Margaret Ariens
Tilburg
34:43
32:41
7
Tineke Hilverda
Loopgroep Sneek
35:05
32:50
8
Anke Harmsen
Nijmegen
35:34
34:33
9
Margriet Sterk
Leeuwarden
35:55
35:09
10
Trijn Nienhuis
Runners Stadskanaal
36:07
35:08
11
Wiepie fopma Miedema
Hilaard
36:23
35:47
12
Kora Wietzes
Zuidwolde Gn
36:24
34:48
13
Henny Sietsma -Baarda
Hilaard
36:27
35:51
14
Cilly van Winden
Sneek
36:32
34:32
15
Tineke Dreijer
Wijnjewoude
37:02
36:13
16
Ria Kerssies
Hardenberg
37:09
35:17
17
Sjoerdtje Corpier
Opeinde
37:16
35:52
18
Patricia Roodhof
Leeuwarden
37:27
35:54
19
Margareth Voormans
Prins Hendrik
37:30
36:37
20
Iny van de Pol
Veenendaal
37:31
37:10
21
Johanna Boelens
Winschoten
37:39
37:29
22
Anneke Ronner
Loopgroep Hugo Veenker
37:52
37:13
23
Anneke Boven
Oranjewoud
38:00
36:52
24
Mary Oldeman
Borger
38:18
37:21
25
Catrien Heijkamp
Nunspeet
38:45
38:08
26
Hieke Veenstra-Rinsma
Loopgroep Hugo Veenker
38:48
36:25
27
Dieneke Weening
Opende
38:49
37:34
28
Hanny Heitink
Nijmegen
38:50
37:47
29
Catrien Bruinsma
Peize
38:56
38:56
30
Fetje Buma
Loopgroep Hugo Veenker
38:59
37:25
31
Bernadette Heijmen
Beek-Ubbergen
39:00
38:05
32
Nancy L Caviet
Friesland
39:37
39:24
33
Etty van der Veer
Leeuwarden
39:50
38:06
34
Jelly Andreae
Leeuwarden
40:03
38:56
35
Folkje Betzema
Tytsjerk
40:13
38:51
36
Aukje Oosterhaven
Tzum
40:15
39:15
37
Margot Weijer
AV Heerenveen
40:30
39:25
38
Hannie Geerts
Loopgroep Hugo Veenker
40:32
38:57
39
Maria Slobbe
Loopgroep Hugo Veenker
40:32
38:57
40
Elly van der Meulen
Heerenveen
40:37
40:25
41
Gerda Meilink
Spurt '88
40:44
39:58
42
Alie Honderd
Friesland
40:44
40:35
43
Wietske Borger
Hallum
40:47
39:02
44
Binny Wolters
Surhuisterveen
41:12
39:11
45
Tzeitl Locher
Hollum
41:16
40:59
46
Nolly Hermens
Nijmegen
41:27
40:36
47
Ellie Woudstra
Wolvega
41:38
40:25
48
Sietske Geuzinge
AAC '61
41:41
39:52
49
Karin de Hoo
Stiens
41:47
40:28
50
Coby Leeuwerik
Drachten
42:38
41:32
51
Mhh Hoekstra
Volendam
42:38
40:18
52
Tineke Hilverda
AV Heerenveen
43:12
42:45
53
Caroline Schutte
Haulerwijk
44:37
42:59
54
Anske Meijer
Augustinusga
44:41
44:19
55
Hottie de Graaf
Sneek
45:18
43:15
56
Fimmie Meester
Impala
45:22
44:50
57
Lammy Elving
Nijmegen
45:44
44:48
58
Richtsje Appelman/deGroot
Friesland
48:30
47:53
J8-12, 2 KM KIDSRUN (8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Keimpe Tsang
Bolsward
7:43
7:36
2
Hielke van der Schoot
U-Track
7:45
7:45
3
Jan Kock
Ameland
7:46
7:45
4
Mauricio Schouwstra-Atsma
Buitenpost
7:47
7:45
5
Mateo Schouwstra-Atsma
Buitenpost
8:11
8:10
6
Gerrit piter Hellema
Hallum
8:11
8:11
7
Pjotr ter Doest
Impala
8:15
8:15
8
Jeppe Kranendijk
Salland
8:23
8:22
9
Tim van der Meijden
Alphen aan den Rijn
8:26
8:24
10
Niek Talman
Jubbega
8:34
8:29
11
Jan Milbradt
Gütersloh
8:48
8:44
12
Ivar Mosterman
Ameland
8:53
8:50
13
Thomas Tuil
Ameland
8:53
8:48
14
Ties Baarsma
Leeuwarden
8:54
8:53
15
Tijn van den Biggelaar
Enschede
9:00
8:57
16
Sander Krikke
Drachten
9:01
8:54
17
Yannick Kiewied
Ameland
9:02
9:00
18
Benno Terörde
Düsseldorf
9:04
8:58
19
Mark Jaarsma
Hommerts
9:12
9:07
20
Oeds Bouwsma
Groningen
9:22
9:21
21
Kjeld Hultink
Assen
9:25
9:21
22
Kars Kooiker
Ameland
9:30
9:26
23
Cédric Brouwer
Ameland
9:31
9:29
24
Joran Oevering
Nes Ameland
9:33
9:30
25
Quint Boelens
Amersfoort
9:36
9:34
26
Jan Gerrit Hellema
Hallum
9:38
9:36
27
Joran de Jonge
Balk
9:42
9:40
28
Sten Yedema
Leeuwarden
9:43
9:42
29
Thomas Wesseling
Leeuwarden
9:45
9:40
30
Huub Faber
Leeuwarden
9:46
9:44
31
Justin Klopstra
Veendam
10:06
10:01
32
Hidde Zijlstra
Leeuwarden
10:08
10:05
33
Joran de Jong
Ameland
10:13
10:11
34
Jarno post
Berltsum
10:22
10:22
35
Martijn de Boer
Ameland
10:25
10:21
36
Martin van der Wal
Burgum
10:28
10:25
37
Stef Barf
Ameland
10:29
10:28
38
Jarno Kienstra
Ameland
10:47
10:43
39
Zeth Kruijer
Leeuwarden
10:54
10:50
40
Peter Groen
Dokkum
11:00
10:57
41
Gjalt Perez
Limmen
11:02
10:57
42
Mink de Jonge
Amersfoort
11:09
11:08
43
Jort Jellema
Leeuwarden
11:19
11:16
44
Marc Kuitert
Leeuwarden
11:22
11:14
45
Caspar Laurenz
Rheine
11:26
11:21
46
Tim Nagelschmidt
Rheine
11:27
11:22
47
Stan Blokker
Ameland
11:31
11:28
48
Dennis Veenstra
Ameland
11:36
11:33
49
Thijs Verhoef
Emmeloord
11:56
11:48
50
Anthony Daans
Ameland
12:47
12:43
51
Martez van der Geest
Ameland
12:58
12:52
52
Cas Lagemaat
Oentsjerk
13:13
13:07
53
Rutger van der Velde
Ameland
13:46
13:44
M8-12, 2 KM KIDSRUN (8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tess Jaarsma
Horror
7:33
7:33
2
Hannah Talstra
Impala
7:56
7:56
3
Martje ter Doest
Impala
8:27
8:26
4
Famke Perez
AV Castricum
8:31
8:30
5
Nora de Graaf
Koudekerk aan den Rijn
8:35
8:34
6
Anne Rijpma
Gytsjerk
8:37
8:36
7
Evelien van Houweling
De Gemzen
8:56
8:55
8
Ingeborg de Jonge
Haren Gn
8:57
8:55
9
Eline van der Laag
Ameland
9:03
8:59
10
Emma vreijling
AAV '36
9:07
9:07
11
Isabel van Houweling
De Gemzen
9:09
9:08
12
Juliëtte Tuil
Ameland
9:11
9:10
13
Kyra Brouwer
Ameland
9:21
9:21
14
Fleur de Vries
Drachten
9:35
9:34
15
Zoe Jager
Start '78
9:52
9:49
16
Britt Noorderink
Nunspeet
9:53
9:48
17
Inge de Boer
St.-Annaparochie
9:55
9:54
18
Indy Brouwer
Ameland
9:57
9:57
19
Elza van der Meulen
Lionitas
10:17
10:12
20
Ninthe Groen
Lycurgus
10:20
10:15
21
Lieve Stuurman
Ameland
10:25
10:23
22
Vlinder Stuurman
Ameland
10:26
10:23
23
Nathalie Saalbrink
Buren Fr
10:34
10:31
24
Sophie de Boer
Ameland
10:35
10:33
25
Dione van Gelder
Lionitas
10:39
10:32
26
Maureen Oud
Ameland
10:39
10:37
27
Kirsten Kooiker
Ameland
10:40
10:39
28
Lisca van Gelder
Lionitas
10:40
10:33
29
Fé de Jonge
Amersfoort
10:44
10:42
30
Jeldou de Vries
Ameland
10:47
10:44
31
Anna Frederike Hellema
Hallum
10:55
10:53
32
Hinke tjitske Hellema
Hallum
10:55
10:54
33
Mirte de Groot
Leeuwarden
10:59
10:55
34
Marloes van Marrewijk
's-Gravenhage
11:00
10:55
35
Anouk de Haan
Beerta
11:01
10:57
36
Cathelijne de Jonge
Haren Gn
11:03
11:01
37
Sidra Jager
Start '78
11:08
11:06
38
Janneke Bonnema
Ens
11:11
11:01
39
Florann Geijsen
Wezep
11:18
11:13
40
Anouschka Hulskers
Meeden
11:19
11:12
41
Esmée Metz
Ameland
11:20
11:17
42
Mayra Brouwer
Ameland
11:21
11:18
43
Sterre Oevering
Nes Ameland
11:23
11:20
44
Fiënne Saalbrink
Buren Fr
11:24
11:21
45
Pauline Polet
Ameland
11:51
11:47
46
Linessa Molenaar
Ameland
11:52
11:49
47
Chrissy Molenaar
Ameland
11:53
11:51
48
Rosalie Bakker
Hollum
11:56
11:53
49
Iris Krikke
Drachten
11:58
11:52
50
Roos Kock
Ameland
12:00
11:55
51
Rixte Borger
Blije
12:02
11:56
52
Kimberly Mölenberg
Ameland
12:11
12:04
53
Nathalie Mollema
Ameland
12:14
12:12
54
Sacha Emma van Vugt
Hommerts
12:18
12:12
55
Iris Jasper
Berltsum
12:21
12:17
56
Nora Benthe van Vugt
Hommerts
12:23
12:17
57
Patricia Spierenburg
Avantri
12:27
12:16
58
Paerel Brink
Assen
12:35
12:34
59
Rixt Marije Teppema
Itens
12:57
12:53
60
Quincy Pijpers
Ameland
13:05
13:02
61
Fenna Borger
Blije
13:06
13:00
62
Isa Lagemaat
Oentsjerk
13:07
13:01
63
Femke de Groot
Oentsjerk
13:07
13:00
64
Tessa Andringa
Oentsjerk
13:11
13:05
65
Rieke Iwanicki
Rheine
13:18
13:13
66
Lotta Wellering
Rheine
13:26
13:22
67
Jennifer Hulskers
Meeden
13:35
13:28
68
Naomi Dolstra
Ameland
13:50
13:46
69
Isabel Snippe
Drachten
14:03
13:55
70
Amber Lucia Rietman
Ameland
14:07
13:59
71
Lianne de Vries
Drachten
14:07
13:58
72
Lieke Verhoef
Emmeloord
14:11
14:02
J-7, 1 KM KIDSRUN (T
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stan de Graaf
Koudekerk aan den Rijn
3:51
3:51
2
Merlijn Rosier
Leeuwarden
4:27
4:26
3
Johannes Rijpma
Gytsjerk
4:28
4:27
4
Wout Kock
Ameland
4:29
4:28
5
Maurits Tuil
Ameland
4:31
4:31
6
Joran van der Wal
Burgum
4:31
4:31
7
Remon de Groot
Ameland
4:48
4:41
8
Jesper Veenstra
St.-Annaparochie
4:56
4:56
9
Simon Talstra
Impala
4:58
4:56
10
Ate bote Hellema
Hallum
4:59
4:56
11
Maarten Hellema
Hallum
5:01
4:58
12
Jilles van der Meer
Kootstertille
5:06
5:05
13
Brent Barf
Ameland
5:07
5:07
14
Nathan Andringa
Oentsjerk
5:11
5:08
15
Carlo Laurenz
Rheine
5:19
5:16
16
Coen Roosjen
Sneek
5:22
5:17
17
Winne Stuurman
Ameland
5:32
5:30
18
Jelmer van der Burg
Koarnjum
5:34
5:27
19
Rutger Beverwijk
Ameland
5:34
5:30
20
Felix Wellering
Rheine
5:37
5:34
21
Sietse de Boer
Ameland
5:38
5:36
22
Huub Bouwsma
Groningen
5:40
5:39
23
Gijs Haijma
Britsum
5:48
5:42
24
Duco Beke
Den Hoorn Zh
5:54
5:45
25
Levi Metz
Ameland
6:08
6:07
26
Jesco van Gelder
Leeuwarden
6:08
5:52
27
Hylke de Groot
Oentsjerk
6:09
6:07
28
Tim Upsing
Rheine
6:13
6:07
29
Mees Schutte
Emmen
6:31
6:15
30
Oene de Vries
Ameland
6:34
6:27
31
Mads Jellema
Leeuwarden
6:35
6:24
32
Ids Douma
Leeuwarden
6:38
6:32
33
Leon Schnieders
Rheine
6:44
6:40
34
Jan Molenaar
Ameland
6:48
6:46
35
Dirk Herber
Ballum
6:50
6:44
36
Jens Bruin
Ameland
6:52
6:52
37
Thijmen Tamminga
Jelsum
6:55
6:52
38
Gabe Cor Scheltema
Eefde
6:56
6:42
39
Caiden vd Geest
Ameland
6:59
6:50
40
Devin ter Haar
Ameland
7:01
6:56
41
Melle Baron
Drachten
7:01
6:55
42
Robert Groen
Dokkum
7:19
7:04
43
Tom van Eijk
Leeuwarden
7:23
7:17
44
Skip Kruijer
Leeuwarden
7:42
7:36
45
Melle van der Burg
Koarnjum
7:48
7:40
46
Ivan Blokker
Ameland
7:57
7:50
47
Nanne Bornebroek
Oudebildtzijl
8:07
7:59
48
Abel Baron
Drachten
8:10
8:03
49
Tibbe Beke
Den Hoorn Zh
8:24
8:14
50
Thom Roosjen
Sneek
9:06
8:57
51
Tijl Sjonger
Siegerswoude
10:50
10:37
M-7, 1 KM KIDSRUN (T
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ypke Kranendijk
Salland
3:55
3:55
2
Sarah Kienstra
Ameland
4:32
4:31
3
Yvon de Boer
St.-Annaparochie
4:47
4:46
4
Mienke Ney
Ameland
4:47
4:46
5
Mare Bonnema
Ens
4:54
4:53
6
Kaylee Damveld
Ameland
4:54
4:53
7
Danielle de Boer
Ameland
5:04
5:04
8
Minke Molenaar
Ameland
5:07
5:05
9
Daphne Metz
Ameland
5:08
5:03
10
Bente Baarsma
Leeuwarden
5:14
5:14
11
Isabel Wesseling
Leeuwarden
5:15
5:14
12
Estelle De Vries
Ameland
5:17
5:13
13
Jelka Nynke Teppema
Itens
5:24
5:24
14
Chelsea Pijpers
Ameland
5:24
5:24
15
Lisa de Boer
Ameland
5:25
5:22
16
Jikke Kiewied
Ameland
5:27
5:26
17
Frederique Beverwijk
Ameland
5:35
5:30
18
Lisa Vermaning
Ameland
5:36
5:33
19
Ayla Talman
Jubbega
5:38
5:36
20
Mirthe de Haan
Beerta
5:43
5:40
21
Sylvie Homsma
Bolsward
5:43
5:41
22
Cato Bennema
Groningen
5:47
5:36
23
Danique Damveld
Ameland
5:48
5:44
24
Marjolein Krikke
Hengelo Ov
5:51
5:39
25
Lilli Milbradt
Gütersloh
5:55
5:44
26
Nele Milbradt
Gütersloh
5:58
5:48
27
Britt Metz
Ameland
6:00
5:52
28
Susan Wagenaar
Paterswolde
6:02
6:00
29
Maartje Bandsma
Rien
6:03
6:01
30
Kim Hemmes
Ameland
6:04
6:01
31
Pleun Scheltema
Eefde
6:06
6:02
32
Nienke de Vries
Ameland
6:06
6:03
33
Ilse Fischer
Ameland
6:09
6:02
34
Daniek de Vries
Ameland
6:10
6:02
35
Renske de Haan
Beerta
6:10
6:08
36
Floor Walrecht
Rijswijk Zh
6:10
6:09
37
Britt Mollema
Ameland
6:12
6:10
38
Fay vd Geest
Ameland
6:12
6:10
39
Naima Folbert
Ternaard
6:19
6:15
40
Tess Blokker
Ameland
6:19
6:13
41
Famke Douma
Leeuwarden
6:26
6:23
42
Anna Hollema
Wergea
6:38
6:33
43
Brecht Bennema
Groningen
6:42
6:31
44
Janne Bruin
Ameland
6:44
6:41
45
Mirthe de Vries
Drachten
6:45
6:34
46
Lotte Andringa
Oentsjerk
6:50
6:46
47
Ylse Kronemeijer
Itens
6:51
6:50
48
Eveliene Mollema
Ameland
6:54
6:52
49
Dagmar Brouwer
Ameland
6:54
6:53
50
Elin Wieggers
Zutphen
6:57
6:43
51
Anouk van Eijk
Leeuwarden
6:57
6:51
52
Juul Bouwsma
Groningen
7:02
6:52
53
Laura Brouwer
Ameland
7:11
6:59
54
Vianne Huseman
Groningen
7:34
7:20
55
Eva Kienstra
Ameland
7:35
7:27
56
Noor Sjonger
Siegerswoude
7:45
7:31
57
Jolie Mollema
Ameland
7:50
7:47
58
Femke van der Heide
Grou
7:53
7:45
59
Isa Mare van Vugt
Hommerts
8:23
8:19
60
Sara Wieggers
Zutphen
8:31
8:15
61
Roos Schutte
Emmen
9:22
9:06
62
Chanel Dolstra
Ameland
10:07
10:04
Opmerkingen naar inschrijfbureau@adventurerun.nl
www.uitslagen.nl
18-12-2015 18:26