Uitslagenlijst 2e AVHorror Winterloop 2015/16

Sneek - Zondag 6 december 2015

MAN, WINTERLOOP 8.9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Geart Jorritsma
Sneek
29:26
2
Yke Zoetendal
Joure
31:27
3
Douwe Yska
Nijland
31:32
4
Marcel Adema
Akkrum
31:34
5
Jan Albert Veenema
Sneek
31:39
6
Willem de Boer
Exmorra
31:41
7
Wilko Bakker
Joure
32:02
8
Erik Bouma
IJlst
32:09
9
Gerrit Kramer
Bolsward
32:48
10
Siep Nota
Sneek
32:52
11
Richard Velzen
Achlum
33:00
12
Ilan Palstra
Workum
33:04
13
Jetze Genee
Makkum
33:19
14
Peter Jan de Jong
Joure
33:28
15
Freek Jaarsma
makkum
34:31
16
Mike Hofstra
Sneek
34:58
17
Klaas Willem Zwaagstra
IJlst
34:59
18
Siebolt Haijtema
Workum
35:03
19
Marco van Meerveld
Sneek
35:21
20
Friso Douma
Delft
35:26
21
Freek Welbedacht
Groningen
35:49
22
Mark Smit
Ijlst
36:08
23
Erik Bakker
Leeuwarden
36:14
24
Marcel Hoekstra
harlingen
36:23
25
Marco Leeverink
Bolsward
36:24
26
Saco Bootsma
Workum
36:35
27
Martin Dijkstra
Bolsward
36:37
28
Lieuwe Palstra
Bolsward
36:52
29
Jasper Siedsma
bolsward
36:55
30
Gerald Hoogeveen
Bolsward
36:59
31
Jurjen Jagersma
Ijlst
37:18
32
Hein Keekstra
Bolsward
37:22
33
Augustinus Veldman
Harich
37:28
34
Henk Ruiter
Sneek
37:37
35
Evert Westerhof
Sneek
38:06
36
Arnout Eisinga
Groningen
38:07
37
Peter Hoekstra
IJlst
38:08
38
Albert van Ramshorst
Sneek
38:15
39
Martijn Ruis
Sneek
38:22
40
Daan Groen
Sneek
38:23
41
Edwin Troost
Bolsward
38:35
42
Gerard Zijlstra
IJsbrechtum
38:40
43
Jeroen Tiesma
Bolsward
38:45
44
Hans-Jan Jasper
Sneek
38:47
45
Hassen Mohamed Huseen
Sneek
38:49
46
Beke Cnossen
Boazum
39:01
47
Wabe Roskam
Easterlittens
39:02
48
Wibe Jan Elgersma
Harich
39:03
49
Hylke Bonstra
Bolsward
39:04
50
Andre Duinstra
Sneek
39:05
51
Harmen de Hoop
Sneek
39:06
52
Peter Westerhof
Sneek
39:10
53
Dennis Schat
Sneek
39:13
54
Dennis Smit
Ijlst
39:28
55
Luut de Jong
Woudsend
39:30
56
Fimme Jan van der Wal
Oudega Gaast Sleat
39:31
57
Murk Keekstra
Bolsward
39:37
58
Luuk Naarding
Oosthem
39:40
59
Eelke Cramer
groningen
39:52
60
Jouke Hoekstra
IJlst
39:54
61
Raymond Blaeser
Bolsward
39:55
62
Dani Mohamad
Sneek
40:14
63
Klaas jan Wiersma
oppenhuizen
40:17
64
Simon Speelman
Sneek
40:24
65
Ruben Oppenhuizen
Enschede
40:43
66
Auke van der Sluis
Sneek
40:47
67
Wiebe Palstra
Bolsward
40:48
68
Johan Jorritsma
Sneek
40:51
69
Rob Swart
Sneek
40:52
70
Hero Polet
Sneek
40:53
71
Murk Postma
Nijland
40:55
72
Wybren Bakker
Groningen
40:58
73
Nolle Lam
Elahuizen
40:59
74
Aise Bouma
Kimswerd
41:01
75
Henk Canrinus
Nijland
41:05
76
Paul van der Zwan
Sneek
41:08
77
Chris Jansen
Sneek
41:12
78
Patrick Boekema
Sneek
41:25
79
Theo Boorsma
Sneek
41:31
80
Simon Sijtsma
Ysbrechtum
41:32
81
Ronald de Lange
Sneek
41:35
82
Hendrie vd Werf
Bolsward
41:36
83
Atze wierke Merkus
Winsum
41:41
84
Hessel Dijkstra
Ylst
41:45
85
Jan Boonstra
Sneek
41:46
86
W van Diggelen
Nijland
41:47
87
Jacob Bakker
Sneek
41:52
88
Nanne van der Veer
Elahuizen
41:52
89
Maarten Offinga
Workum
42:02
90
Eric Eisma
Delft
42:09
91
Ysbrand Valkema
Ysbrechtum
42:12
92
Pieter van der Bosch
Jongersvaart
42:23
93
Freark Kaspersma
Abbega
42:29
94
Alwin Speelman
Sneek
42:29
95
Henk Reinderink
Bolsward
42:32
96
Jop Hellegers
Leeuwarden
42:40
97
Jan Dotinga
Oosthem
42:42
98
André Siesling
Bolsward
42:43
99
Geert Patist
Sneek
42:46
100
Piet Boelens
Koollemerzwaag
42:58
101
Tally Ho
Sneek
43:00
102
Klaas Halma
Gaast
43:02
103
Bas de Best
Sneek
43:03
104
Martin Molenaar
Sneek
43:08
105
Peter de Haas
IJlst
43:15
106
John van de Wiel
Sneek
43:22
107
Ronald Hettinga
Bolsward
43:31
108
Robert Rijpma
Sneek
43:32
109
Henk Groen
Sneek
43:33
110
Henk Dijkstra
Sneek
43:44
111
Jelle Jagersam
Ijlst
43:46
112
Jan Leijstra
Witmarsum
44:00
113
Gielt Algra
Heeg
44:04
114
Jan Schengenga
joure
44:05
115
Johannes van Digellen
Sneek
44:06
116
Bouwe Tichelaar
Bolsward
44:09
117
Marcel Swart
Sneek
44:17
118
Sander Sieperda
44:23
119
Huub Rommers
Sneek
44:24
120
Jan Roelof Middeldorp
Sneek
44:25
121
Gerlof Veldstra
Miildam
44:26
122
Peter Londema
Sneek
44:32
123
Rick Isidora
Sneek
44:41
124
Eit Gaastra
Sneek
44:42
125
Bert Rienstra
Sneek
44:42
126
Leo van der Meulen
Sneek
44:45
127
Bieuwe Pruiksma
Arnhem
44:49
128
Lieuwe van der Pol
Heeg
44:56
129
Frank Meeuwisse
Sneek
45:01
130
Westra
groningen
45:03
131
Jetze Visser
Sneek
45:04
132
Siebe Gerritsma
Franeker
45:07
133
Ying Mellema
Sneek
45:08
134
Hobbe Vijver
Makkum
45:09
135
Dick Heppener
Bolsward
45:10
136
Harmen Westra
Sneek
45:13
137
Arnoud Koster
Sneek
45:16
138
Joop Tromp
Nijland
45:21
139
André Meijer
Sneek
45:24
140
Bert Barhorst
Ijlst
45:28
141
Pieter van der Bij
Jirnsum
45:28
142
Wietse Jonker
Wommels
45:35
143
Eric Ringma
Sneek
45:39
144
Gert-Jan Jorna
Bolsward
45:43
145
Wieger Schotanus
Balk
46:09
146
Stephan Franker
Dan Haag
46:15
147
Albert Rijpma
Sneek
46:24
148
Marsin van der Zee
Sneek
46:36
149
Henk Eekma
Bolsward
46:44
150
Auke Wiersma
Ijlst
46:50
151
Wim Kuipers
sneek
47:00
152
Paul van Goor
Sneek
47:02
153
Matthijs Beute
Sneek
47:09
154
Lolke Cnossen
Sneek
47:11
155
Barry Bijlholt
Sneek
47:14
156
Jelle Wolthuizen
Sneek
47:17
157
B Kouwenhhoven
jutrijp
47:19
158
Teun Noordduin
Groningen
47:29
159
Sjacco Meidema
Bolsward
47:38
160
Klaas Peereboom
Heerenveen
47:40
161
Jacob Bijlsma
Scharnegoutum
47:46
162
Durk Douma
Woudsend
48:01
163
Age Meijer
Sneek
48:21
164
Arnoud Huisman
Sneek
48:29
165
Sjack Jansma
Sneek
48:33
166
Sandaly Keita
Sneek
48:34
167
Mark Gils
groningen
48:40
168
Meinte Buwalda
Schettens
48:43
169
Gerben Brouwer
Sneek
48:46
170
Peter Balk
Bolsward
48:49
171
Theo Weidenaar
Sneek
48:53
172
Arnald Boers
Ysbrechtum
49:07
173
Jan Willem Kram
IJlst
49:14
174
Raymond Beintema
Bolsward
49:17
175
Wieger Sinnema
Sneek
49:22
176
Rein Jan van der Wisse
Leeuwarden
49:38
177
Sytze de Witte
Sneek
49:44
178
Koos Jacobsen
Sneek
49:48
179
Yke Atsma
Bolsward
50:01
180
Ruud Heskes
Boazum
50:37
181
Jeroen Wierda
Sneek
50:46
182
Djurre Joh van der Schaaf
Oentsjerk
50:52
183
Jelle de Haan
Haskerhorne
50:57
184
Albert Jan van Houten
IJlst
51:10
185
Douwe Koopmans
Ysbrechtum
51:13
186
Vico de Bruijne
Sneek
51:20
187
Paul Buma
Sneek
51:43
188
Dirk van Terwisga
Sneek
51:49
189
Wierd Voor de Wind
Sneek
51:49
190
Hans vd Schee
51:51
191
Peter Ypma
Sneek
52:04
192
Tred van Elteren
Leeuwarden
52:07
193
Coen Hartman
Heerenveen
52:10
194
Nils Kroon
Sneek
52:19
195
Riekend Koopman
Bontebok
52:26
196
Bert de Vos
Sneek
52:37
197
Joop Bosma
Sneek
52:47
198
Jan van der Veen
Achlum
52:52
199
Auke Nijboer
Goenga
53:35
200
Harry Zwanenburg
Sneek
54:37
201
Eelco Fokkema
Sneek
54:58
202
Nico Kuiper
Sneek
55:14
203
Jan Grasman
Workum
55:53
204
René Adema
Sneek
56:06
205
Jitze Kuiper
Bolsward
56:19
206
Evert van Dijk
Sneek
57:23
207
Jan Pieter de Boer
Sneek
57:26
208
Richard Bosma
Sneek
57:45
209
Rene Grimberg
Sneek
57:55
VROUW, WINTERLOOP 8.9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ylona Kruis
Ysbrechtum
35:58
2
Regine Postma
St Nicolaasga
37:50
3
Liesbeth Steenbergen
sneek
39:05
4
Simone van Dijk
Makkum
40:26
5
Nynke Steigenga
Exmorra
40:27
6
Baudien de Boer
Sneek
41:46
7
Hester Groenveld
Bolsward
41:48
8
Janet Werkema
Sneek
41:56
9
Ytsje Talsma-Kingma
Hilaard
41:57
10
Wilmke Boersma
Zwolle
42:34
11
Alie Brouwer
Joure
42:51
12
Wilma van der Wal
Joure
43:03
13
Ingrid Floor
Sneek
43:06
14
Samantha Hettinga
IJlst
43:47
15
Sytske Visser
Rien
43:59
16
Marije Steijgenga
Wons
44:13
17
Yvonne Hiemstra
IJlst
44:25
18
Roelina Adema
Hommerts
44:28
19
Marga Zwanenburg
Sneek
44:47
20
Theresia Offringa
Nijland
44:55
21
Wietske de Jong
joure
45:02
22
Nelie Jasper
Sneek
45:20
23
Jose van der Lijke
joure
45:20
24
Lucia van der Bijl
Bolsward
45:21
25
Gerritje Zijlstra
Ysbrechtum
45:21
26
Jacqueline Swart
Haskerhorne
45:43
27
Ernestine Stipkovits
Sneek
46:01
28
Marije Baert de la Faille
Amsterdam
46:08
29
Marcella IJpma
Sneek
46:46
30
Femke Hendriksma-Ozinga
Lemmer
46:48
31
Richtsje Samplonius
Sneek
46:57
32
Anneke Hillenaar
Sneek
47:00
33
Anita Bijker
Sneek
47:20
34
Marije Visser
Sneek
47:20
35
Richt Abma
Wommels
47:21
36
Saakje Regnerus
Broeksterwald
47:25
37
Gea Elgersma
Sneek
47:40
38
Thea Metz
Itenns
48:26
39
Anja Hofstra
Witmarsum
48:43
40
Femke Salverda
Bolsward
48:50
41
Marijke van der Meer
Sneek
49:04
42
Nynke Brouwer
Bolsward
49:19
43
Gerdi de Vries
Sneek
49:24
44
Anja van der Molen
Sneek
49:37
45
Leny Visser
Sneek
49:47
46
S Louwsma
Wijnaldum
49:48
47
Bianca Ritchi
Amsterdam
50:03
48
Aukje Jorritsma
Sneek
50:06
49
Liset Zwaan
Workum
50:08
50
Geertje Nijholt
Joure
50:14
51
Sylvia Kamstra
Sneek
50:17
52
Anneke de Visser
Sneek
50:18
53
Wendy Visser
Heeg
50:19
54
Ciska Kroets
Witmarsum
50:28
55
Janette Ozinga
Follega
51:04
56
Gea Akkerman
Sneek
51:05
57
Anita Waiboer
Sneek
51:06
58
M De Groot
Sneek
51:27
59
Simone de Best
Sneek
51:29
60
Miriam Keuken
Sneek
51:30
61
Kirsten van der Meer
Bolsward
51:40
62
Ida Hylkema
it Heidenskip
51:41
63
Willy van Beek
Ysbrechtum
51:46
64
Jolanda Oppenhuizen
Sneek
51:48
65
Lucie-Anna de Jong
nijland
51:53
66
Irene van Elteren
leeuwarden
52:07
67
Ester Goddijn
Heerenveen
52:10
68
Nynke Hettinga
Bolsward
52:10
69
Anneke Ypma
Hartwerd
52:11
70
Christa van Koeveringe
Heeg
52:20
71
Tineke Speelman
Sibrandabuorren
52:23
72
Diny van der Veen
Bolsward
52:45
73
Jeltj Ferwerda
joure
52:53
74
Saskia Buma
Sneek
52:57
75
Sonja Douma
Leeuwarden
52:57
76
Josee Gillissen
Harlingen
52:58
77
Minke Oord
Joure
53:08
78
Wietske Keulen
Sneek
53:30
79
Hanna Boschma
Joure
53:39
80
Jorine Post
Joure
53:40
81
Ria Grimberg
Sneek
53:50
82
Djoke de Boer
it Heideskip
54:12
83
Annemerijke Terpstra
Sneek
54:37
84
Yvette Alkema
Sneek
55:14
85
Ria Meijer
Sneek
55:36
86
Marjan van der Laan
Sneek
55:37
87
Anke de Jong
Tirns
55:42
88
Esme Keja
sneek
55:46
89
Jlomma Marelis
Sneek
55:46
90
Irene Hooghiemstra
Workum
55:48
91
Chantal Grasman
Aldeboarn
55:52
92
Sjoukje de Glee
Sneek
55:54
93
Alie Bruinsma
Sneek
55:56
94
Anita Reus
Sneek
56:05
95
Margreet Bos
Sneek
56:12
96
Rommy Wiersma-Kuiper
Bolsward
56:20
97
Lilian Rolefes
Heeg
56:20
98
Gea Jongsma
Scharnegoutum
56:45
99
Petra Visser
Sneek
57:04
100
Karin Sinnema
Sneek
57:19
101
A. vd Sloot
Sneek
57:20
102
Annelies Bleeker
Sneek
58:29
103
Pytsje Reinderink
Bolsward
58:32
104
Renate de Boer
Oppenhuizen
59:09
105
Angela Klijnstra
Bolsward
59:10
106
Jantine de Boer
Bolsward
59:15
107
Ad Otters
easterein
1:00:36
108
Esther Hoekstra
Sneek
1:02:02
109
Nynke Nicolai
harlingen
1:02:43
110
Joke Feenstra
Achlum
1:03:31
111
Sietske van der Bij
Jirnsum
1:03:31
JPUPM, JEUGDLOOP 1.3 P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corneel Algra
Heeg
6:21
2
Jari Heppener
Bolsward
6:24
3
Simon Talstra
Drachten
6:29
4
Naut Krikke
Sneek
6:40
5
Nick IJsbrandij
Sneek
7:35
6
Mariel Palstra
Workum
8:11
7
Ids Douma
Leeuwarden
10:02
MPUPM, JEUGDLOOP 1.3 P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke Valkema
Ysbrechtum
6:41
2
Famke Douma
Leeuwarden
9:38
3
Isa Krikke
Sneek
10:40
JPUPC, JEUGDLOOP 1.3 P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan Jaarsma
Makkum Fr
5:11
2
Swerre Zuurbier
sneek
5:35
3
Hans Koopmans
Sneek
6:05
4
Tijs Vreeling
sneek
7:01
MPUPC, JEUGDLOOP 1.3 P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noa de Boer
Exmorra
5:13
2
Lieke Boonstra
Bolsward
5:54
3
Jara Heppener
Bolsward
6:23
4
Fleur Atsma
Bolsward
7:59
5
Thialda Andringa
Haskerhorne
8:08
6
Senna Wiersma
Bolsward
8:09
JPUPB, JEUGDLOOP 1.3 P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jiri Heppener
Bolsward
5:33
2
Sander de Haan
Sneek
6:22
3
Sil Dijkstra
Jutrijp
6:28
4
Jeroen Feenstra
sneek
6:46
MPUPB, JEUGDLOOP 1.3 P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anthe Troost
Bolsward
5:31
2
Noa IJsbrandij
Sneek
6:08
3
Milou Sieperda
bolsward
6:55
4
Jennisja Palstra
Workum
7:11
5
Marieke Jasper
Sneek
7:13
6
Meike Swart
Sneek
7:38
JPA1, JEUGDLOOP 1.3 P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Pieter Kramer
Bolsward
5:33
2
Hidde Bos
Bolsward
5:41
3
Dinand Andringa
Haskerhorne
6:53
MPA1, JEUGDLOOP 1.3 P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yara de Boer
Exmorra
5:09
2
Susan Breeuwsma
Sneek
6:10
3
Aniek Vreeling
sneek
6:11
JPA2, JEUGDLOOP 1.3 P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sam vd Werf
Sneek
4:43
2
Roel Troost
Bolsward
4:46
3
Mitchel Wiersma
Bolsward
6:32
4
Sijrk Osinga
Oudega
6:36
5
Thijs Blaeser
Bolsward
6:43
MPA2, JEUGDLOOP 1.3 P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Jaarsma
Makkum Fr
4:47
2
Femke Yska
Nijland
4:57
3
Yverna Zuurbier
sneek
5:32
4
Noortje Sieperda
Bolsward
6:08
5
Annamarijn van Ginneken
makkum
6:12
6
Iris Hoekstra
Hommerts
6:36
7
Judith Jasper
Sneek
6:39
JJUND, JEUGDLOOP 1.3 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jurre Boonstra
bolsward
4:37
2
Cor Visser
Heeg
5:11
3
Kars Zouterbier
Sneek
5:12
4
Jelle Blaeser
Bolsward
5:14
5
Jorn Atsma
Bolsward
5:30
6
Thys Siemen
5:59
7
Jorrit de Jong
Heeg
6:04
8
Thijs de Boer
Wommels
6:14
MJUND, JEUGDLOOP 1.3 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hannah Talstra
Drachten
4:58
2
Suze de Vries
Sneek
5:05
3
Wietske van der Weij
Weidum
5:15
4
Tirza Boschma
IJlst
5:24
5
Joukje Kramer
Bolsward
5:32
6
Bethe Siemonsma
Sneek
5:33
7
Romée de Best
Sneek
5:38
8
Marije Brouwer
Joure
6:08
9
Hieke Blaauw
Sneek
6:19
10
Jildou de Bruijne
Sneek
6:32
JJUNC, JEUGDLOOP 1.3 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Foekema
Sneek
4:31
2
Fimme Busman
Sneek
5:15
3
Wessel de Vos
Sneek
5:39
MJUNC, JEUGDLOOP 1.3 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jenda de Boer
Nijland
4:34
2
Shannon Huitema
Sneek
4:50
3
Marije Troost
Bolsward
5:19
4
Michelle Hoekstra
Hommerts
5:41
5
Jynthe Rijpma
Sneek
5:49
6
Lianne de Bruijne
Sneek
6:25
7
Esmée Faber
Sneek
6:31
8
Anouk Hoekstra
Hommerts
6:34
JJUNB, JEUGDLOOP 1.3 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Welmer de Boer
Nijland
4:09
2
Luc Visser
Heeg
4:42
3
Michiel Osinga
Oudega
5:06
Opmerkingen over deze uitslag? Mail uilke@avhorror
Dank aan alle sponsors en vrijwilligers
www.uitslagen.nl
28-12-2015 21:54