Uitslagenlijst Spijkenisse-Spark Marathon

Spijkenisse - Zondag 6 december 2015

MSR, MARATHON
Plts
Naam
Tijd
1
Andreas Grøgaard
Oslo
2:40:45
2
Menno Lieven
Capelle aan den IJssel
2:44:11
3
Jeroen Vink
Ermelo
2:46:41
4
Danny Binnendijk
Bodegraven
2:56:08
5
Kevin Chaudron
Capelle aan den IJssel
3:13:25
6
Marcel Kemp
Clytoneus
3:18:12
7
Maarten De Reu
Eeklo
3:25:39
8
Kyle Durham
Schwäbisch Gmünd
3:26:04
9
Martijn Ouweneel
Gouda
3:27:57
10
Tom Janssen
's-Gravenhage
3:30:37
11
Lennart vd Herik
Gorinchem
3:41:44
12
Brian Weeda
Nieuw-Beijerland
3:42:22
13
Sebastiaan Gesquierre
Spark
3:47:38
14
Stefan Voogt
Hellevoetsluis
3:55:05
15
Wouter Booister
Rozenburg Zh
3:55:41
16
Virgill Mighorst
Spijkenisse
3:58:26
17
Thijs Post
Barendrecht
4:06:19
18
Kostja Konstantynovski
Cologne
4:07:40
19
Arie Verheij
Wognum
4:29:41
20
Michal Zeman
Antwerpen
4:40:14
21
Jeroen Schoonenburg
Spijkenisse
4:56:19
M35, MARATHON
Plts
Naam
Tijd
1
Takayuki Kurata
Haarlem
2:50:10
2
Bouke Bussemaker
Energie
3:06:36
3
Francois Lanel
's-Gravenhage
3:14:21
4
Michael Broadley
Geneve
3:16:13
5
Joris Kok
Alkmaar
3:18:24
6
Erik Peters
Holten
3:53:39
7
Dennis Ward
Tilburg
3:54:08
8
Rob Koeleman
Waalwijk
3:54:21
9
Ron Vrijdag
Spijkenisse
3:57:41
10
Vincent Kalkman
MarathonPlus
3:57:53
11
Mark van de Pas
Hoogvliet Rotterdam
4:08:15
12
Frank Reesink
PAC
4:23:33
13
Sander Koers
Oud-Beijerland
4:51:55
M40, MARATHON
Plts
Naam
Tijd
1
Jay Sauer
Cifla
2:42:50
2
Victor Phaff
Pallas '93
2:44:46
3
Alfred Roelen
NSL
2:57:25
4
Patrick Vandebeek
Aarschot
2:57:57
5
Marcel Fiering
Pallas '93
2:59:07
6
Gerard Lensvelt
Spiridon
2:59:31
7
Ruud Riesmeijer
Spijkenisse
2:59:49
8
Steve Darby
Bradford
3:01:14
9
Laurent Mauries
's-Gravenhage
3:01:39
10
Stefaan Verbrugghe
Oostkamp
3:09:54
11
Eelco van der Wind
Hollandia
3:09:58
12
Dirk Van Thuyne
Zulte
3:10:06
13
Erik Wolfs
OSS-VOLO
3:15:04
14
Edwin van Straten
Spijkenisse
3:16:22
15
Aart van Meerveld
Barneveld
3:17:11
16
Andrea Bonomi
Luxembourg
3:19:02
17
Johan Watthy
Gistel
3:19:28
18
Mark Todd
Epsom
3:22:56
19
Arthur Karreman
Typhoon
3:23:13
20
Luc Hapers
Herentals
3:23:32
21
Emiel van Bugnum
Krimpen aan den IJssel
3:26:29
22
Jan-Willem Karssies
Ridderkerk
3:26:41
23
Rienk Scholtemeijer
Almere
3:28:06
24
Glenn Felixdaal
Spijkenisse
3:28:18
25
Dennis van Bakel
Haarlemmermeer
3:28:45
26
Filip Boret
Brugge
3:29:09
27
Eite Everts
Arena Atletiek
3:29:14
28
Amar Sedney
Energie
3:29:24
29
Leendert Berg
Spark
3:31:43
30
Mike van der Mark
Biervliet
3:31:58
31
Arnoud Bosch
Sleeuwijk
3:33:27
32
Jeroen van 't Verlaat
Spijkenisse
3:33:31
33
Leen-Peter Kraak
Spijkenisse
3:34:30
34
Marc Klunder
MarathonPlus
3:34:56
35
Pieter den Edel
WZK Tri Team Wassenaar
3:36:28
36
Rob Janssen
Eindhoven
3:36:52
37
Luc Boeke
's-Gravenhage
3:38:02
38
Kees Dijkman
Spijkenisse
3:38:54
39
John Noordhuizen
Nootdorp
3:40:46
40
Ilya Nijsters
Landgraaf
3:42:57
41
Remco van den Brink
Tienhoven Ut
3:44:48
42
Peter Gleijm
Spijkenisse
3:45:29
43
Wojciech Slawiak
Maarssen
3:46:58
44
Wim Smit
Spark
3:47:42
45
Erik Ariesen
Veenendaal
3:48:55
46
Han de Goede
Rotterdam
3:55:19
47
Robert Vis
Loopgroep PK
3:55:58
48
Ernst Versloot
NSL
3:56:15
49
Marco Peters
Hellevoetsluis
3:56:22
50
Roger Pirkola
Schinnen
3:57:31
51
Warren Dix
Krimpen aan den IJssel
3:57:38
52
Hans Vermeer
Maasland
3:57:40
53
Marcel Vermeer
Spijkenisse
3:59:35
54
Erik Overbeek
Hoofddorp
3:59:38
55
Filip Audenaert
Ertvelde
4:00:24
56
Marco Terlouw
Energie
4:00:52
57
Marco Meijerink
Krimpen aan den IJssel
4:00:58
58
Martin Landstra
Olympus Land van Cuijk
4:05:32
59
Spruit Ed
PAC
4:08:24
60
Kenneth van Schooten
Voorhout
4:10:47
61
Remko Lupker
Vlaardingen
4:10:56
62
Rudy van der Heyden
Olympus Land van Cuijk
4:15:29
63
Otmar Denny Benjamin
Spark
4:17:50
64
Kees Willemsen
AAV '36
4:23:19
65
Coen Schroots
Eindhoven Atletiek
4:25:20
66
George Walther
Delft
4:28:13
67
Arjan van der Zaan
Hoogvliet Rotterdam
4:28:31
68
Arno Brouwer
Hoogvliet Rotterdam
4:40:40
69
Martin van Wijk
Spijkenisse
4:51:20
M50, MARATHON
Plts
Naam
Tijd
1
Jan Suijkerbuijk
Diomedon
2:53:21
2
Henri Heijmans
Oss '78
2:58:58
3
Patrick Kloek
Antwerpen
3:10:30
4
Richard de Klerk
Rotterdam
3:17:34
5
Marcel van Delden
Middelburg
3:19:18
6
Erwin van Schaik
Middelburg
3:20:56
7
Xavier Verbruggen
Zulte
3:21:08
8
Ger-Jan te Dorsthorst
Trecho
3:22:12
9
Guido Breedveld
Den Hoorn Zh
3:22:27
10
Vincent van Leent
Pijnenburg
3:23:27
11
Didier Vandenbussche
Ieper
3:23:58
12
Angus Gillespie
's-Gravenhage
3:24:18
13
Piet Abma
Loopgroep Aart Stigter
3:25:17
14
Wim van Hilst
Steenderen
3:27:28
15
Rob van Noordt
Olympus '70
3:28:35
16
Jos Lempers
STB
3:28:41
17
Peter Onderwater
Hoofddorp
3:28:45
18
WIillem Ek
Krimpen aan den IJssel
3:29:01
19
Jo Debout
Kessel-lo
3:31:19
20
Jean-Pierre Merken
Dilsen-Stokkem
3:31:24
21
Leo Jansen
Zuidland
3:31:36
22
Leendert de Groot
Schiedam
3:32:15
23
Bonno Odijk
Puttershoek
3:32:28
24
Pavel Potocek
Eindhoven
3:33:51
25
Richard Maquelin
Capelle aan den IJssel
3:34:18
26
John Haan
STB
3:35:24
27
Ronald Pol
Fortuna
3:35:26
28
Leendert van de Ven
González Running Team
3:36:54
29
Theo van Vliet
Dutch Runners
3:37:28
30
Cor van der Geest
Haag Atletiek
3:38:07
31
Wilko van Asseldonk
Dutch Runners
3:39:04
32
Marco Benschop
Spijkenisse
3:39:09
33
George Immink
Best
3:40:49
34
Rinus Reijngoudt
Scheldesport
3:41:09
35
Laus de Ridder
Vlissingen
3:41:41
36
Wilfried Duivenvoorden
NSL
3:42:26
37
Marc Beffort
Kraainem
3:42:30
38
Erik Brandsema
Loopgroep PK
3:42:43
39
Sjaak Bus
Spiridon
3:42:43
40
Eirik TØrstad
Fjellhammer
3:46:30
41
John Rodewijk
Oude Wetering
3:47:46
42
Ad Suijkerbuijk
Diomedon
3:48:06
43
Arend Keemink
Schiedam
3:49:36
44
Stephane Vleeshouwer
Bruxelles
3:50:10
45
Henk Huiberts
Haarlemmermeer
3:51:08
46
Sjaak van der Linden
Haarlemmermeer
3:51:09
47
John Ossendorp
Loopgroep Aart Stigter
3:51:21
48
Frank Veugen
Munstergeleen
3:53:06
49
John Noordermeer
Woensdrecht
3:53:29
50
Jan Claereboudt
Lint
3:54:17
51
Albert Wagelmans
Schiedam
3:55:31
52
Paul Peters
Susteren
3:57:05
53
Wim Krijnen
MarathonPlus
3:57:13
54
Marti Schoenmakers
Schiedam
3:58:59
55
Hans van Klaveren
Energie
3:59:00
56
Peter van Wauwe
Leimuiden
4:00:39
57
Piet de Knegt
4:00:40
58
Sjaak Nieuwland
Spark
4:01:01
59
Ruud Verhoef
Ron Clarke
4:01:12
60
Ruud van der Geugten
IJsselstein Ut
4:06:18
61
Leonard G Boekestijn
De Lier
4:06:53
62
Johan de Wolf
Vlissingen
4:07:15
63
Arjan de Keijzer
Huelva
4:10:21
64
Hans Bosman
Halsteren
4:10:37
65
Ad van Genderen
Spark
4:10:52
66
Dirk Adriaenssens
Sint-niklaas
4:10:56
67
Hans Kruijt
Gouda
4:12:00
68
Bert van der Wagt
Spijkenisse
4:12:46
69
Jan van de Erve
De Kieviten
4:15:29
70
Gert van Beek
Arnhem
4:15:56
71
Jannes van Mourik
Spark
4:21:11
72
Peter Schollmann
Heemstede
4:23:18
73
Tim Nieste
Haarlemmermeer
4:23:18
74
Marc Blyaert
Merchtem
4:23:19
75
Patrick Schellekens
Erembodegem
4:25:30
76
Gerrit Lengkeek
Spijkenisse
4:56:26
77
Jos Markusse
Vlaardingen
4:56:42
78
Léon van der Heijden
Dongen
4:57:37
M60, MARATHON
Plts
Naam
Tijd
1
Hans Pleij
Rijnsoever
3:14:12
2
Ed de Graaf
Spark
3:16:20
3
Wim van Leest
Groene Ster
3:36:57
4
Jan Bostelaar
Dynamica
3:45:27
5
Marc Bemong
Houwaart
3:50:27
6
Mohammed Idrissi
MarathonPlus
3:50:43
7
Jan van Nuenen
Loopgroep Aart Stigter
3:51:13
8
A van Vlimmeren
LVA Plantaris
3:58:49
9
Herman Costermans
Essen
4:05:41
10
Egbert van Dijk
Fortuna
4:08:50
11
John Moody
Hobart
4:14:45
12
Peter Akerboom
LVA Plantaris
4:25:34
13
Kees van den Berg
NSL
4:31:14
14
Errol Seymonson
avVN
4:34:19
15
Herman de Boer
's-Gravenhage
4:37:53
16
Jan van Katwijk
Rhoon
4:44:03
17
Nico Roest
Voorne Atletiek
4:46:09
18
Emiel Kersemans
Kasterlee
4:46:15
VSR, MARATHON
Plts
Naam
Tijd
1
Amy van den Broek
Sprint
2:59:08
2
Hannah Oldroyd
Bingley
3:09:24
3
Lydia Rehorst
avVN
3:39:10
4
Alicia Koot
Landgraaf
3:42:57
5
Lara Riemens
Wellen
3:48:27
6
Marieke Caboort
's-Gravenhage
3:57:33
7
Anita Richtmann
München
4:01:39
8
Linda van der Ham
Rotterdam
4:09:21
9
Angela Krijgsman
Hellevoetsluis
4:10:21
10
Chantal van Schaik
Diemen
4:12:47
11
Paula Hanke
Berlin
4:46:14
V35, MARATHON
Plts
Naam
Tijd
1
Melanie Spruyt
MarathonPlus
3:07:34
2
Caroline Berk
Almere
3:45:20
3
Christel Muis
Rotterdam
3:55:34
4
Amanda Kolijn
Spark
3:58:26
5
Paulina Bleyie
Spirit Lelystad
4:29:42
6
Tamara Heerkens-vd Wal
Rotterdam
4:36:11
7
Mijke Beijer
Tilburg
4:36:45
8
Esther Koree
Argo
4:53:06
V40, MARATHON
Plts
Naam
Tijd
1
Irene Kinnegim
Loopgroep PK
2:56:23
2
Irma Oosterman
Spark
3:24:19
3
Sonja van Hecke
THOR
3:26:44
4
Lisa Coyle
Sarijexo
3:33:23
5
Anke Striezenau
Leusden
3:46:44
6
Mirelle Oudejans
Amsterdam
3:57:42
7
Louise Wilcocks
Amsterdam
4:02:22
8
Karin Casparij
Rotterdam
4:03:08
9
Els Aelbers
Maasmechelen
4:28:16
10
Dehen Isman
Aachen
4:28:54
11
Melissa Pirkola
Schinnen
4:31:36
12
Ann Van Samang
Brugge
4:33:39
13
Inge Dijkstra
Haarlem
4:34:26
14
Sylvia Groenewoud
Oud-Beijerland
4:51:56
15
Catherine Woollard
Brussels
4:53:01
V50, MARATHON
Plts
Naam
Tijd
1
Karin van Es
Spark
3:51:44
2
Ivonne van der Pad-Blanke
avVN
3:59:40
3
Lilian van der Steen
Fortuna
4:15:36
4
Regina Vollenhouw
PAC
4:23:32
5
Carina van Gendt
Erembode gem
4:25:44
6
Esther Vink
KAV Holland
4:34:25
V60, MARATHON
Plts
Naam
Tijd
1
Veronica Jansen
Spado
4:18:58
2
Johanna van der Schaft
Amsterdam
4:29:02
MAN, 1/2 MARATHON
Plts
Naam
Tijd
1
Patrick Kwist
Rotterdam
1:12:48
2
Cornelis Chatziioannou
Passaat
1:14:39
3
Sierd Sikkema
THOR
1:17:58
4
Aart-Peter Baan
Energie
1:21:26
5
Martin Nieuwstraten
Spijkenisse
1:21:58
6
Bert Flier
Barendrecht
1:22:26
7
Folkert van de Krol
Energie
1:22:42
8
Jeroen Nieuwstraten
Hoogvliet Rotterdam
1:22:44
9
Leon van der Wilde
Vlaardingen
1:24:03
10
Florus van Meijl
's-Hertogenbosch
1:26:16
11
Maarten Bening
Haag Atletiek
1:26:43
12
Douglas Ota
Haag Atletiek
1:26:43
13
Teun van Uffelen
Road Runners Etten-Leur
1:27:01
14
Igor Jansen
Barendrecht
1:28:25
15
Steven Blokland
Hoogvliet Rotterdam
1:28:44
16
Freek Goedhart
Dirksland
1:29:37
17
Johan van Meurs
Fortuna
1:29:39
18
Robert van der Toorn
Schiedam
1:29:42
19
Rene Sundermeijer
Oud-Beijerland
1:29:56
20
Michael Oudijn
Voorburg
1:30:16
21
Bob Uit den Boogaart
Hoogvliet Rotterdam
1:30:47
22
Patrick Baransky
's-Gravenhage
1:31:15
23
Dennis Zijlmans
Spijkenisse
1:31:30
24
Mark Messing
Spijkenisse
1:31:30
25
Daniel Hordijk
Hellevoetsluis
1:31:35
26
Tom Scholte
's-Gravenhage
1:31:45
27
Jeroen van Kessel
Spijkenisse
1:31:58
28
Nick Tameris
Hellevoetsluis
1:32:22
29
Mattia Pirotti
Melzo
1:32:30
30
Henk Lodder
Alblasserdam
1:32:41
31
Ben van Bergen
Hellevoetsluis
1:32:44
32
Edward Noordzij
Poortugaal
1:32:52
33
Rens Lobbezoo
Dordrecht
1:32:58
34
Wouter Papenhoven
Delft
1:32:59
35
Hiroshi Sato
Heverlee
1:33:48
36
Bart Meijboom
Spijkenisse
1:34:13
37
Sjaak Nugter
Harmelen
1:34:22
38
Lex Reuvers
Rockanje
1:34:34
39
Carlos Sybesma
Alblasserdam
1:34:40
40
Eric Philipsen
Olympus '70
1:34:47
41
Diederick Duijvesz
Rotterdam
1:34:57
42
René van den Berg
Spijkenisse
1:36:00
43
Matthijs Klaassen
Rotterdam
1:36:00
44
Volkan Bugur
Rotterdam
1:36:06
45
Abduljabbar Girigoria
Rotterdam
1:36:06
46
Mark van Woerden
Spijkenisse
1:36:30
47
Patrick Zoutendijk
Spijkenisse
1:36:42
48
Wu Wei
Rotterdam
1:36:52
49
Ad van Kempen
Achilles-Top
1:36:57
50
Johan Wilders
Amsterdam
1:37:08
51
Patricio Conner
Rotterdam
1:37:20
52
Martin Goldberger
Leuven
1:37:22
53
Alberto Martinez Frances
Leuven
1:37:22
54
Bob Westerduijn
Spark
1:37:39
55
Marco Schelling
Numansdorp
1:37:51
56
Jan van Triet
avVN
1:37:52
57
Ronald de Jonge
Hendrik-Ido-Ambacht
1:38:06
58
Jan Vermeulen
Hekelingen
1:38:10
59
Ed Erkelens
Spijkenisse
1:38:16
60
Frédéric Cebo
Montignies-sur-Sambr
1:38:46
61
Paul van Buren
Capelle aan den IJssel
1:38:56
62
Danny Heijnen
Hoogvliet Rotterdam
1:39:26
63
Mark Visser
Utrecht
1:39:48
64
Pim Gaemers
Vlaardingen
1:39:55
65
Stanislav Mora
Spijkenisse
1:40:13
66
Nicolaas Visser
Spijkenisse
1:40:18
67
Didier Geenens
Stabroek
1:40:19
68
Raymond de Kuiper
Hilversum
1:40:22
69
Martijn Versteeg
Spijkenisse
1:40:22
70
Bas van der Steen
Oosterhout Nb
1:40:23
71
Gido de Bonte
Zuidland
1:40:36
72
Maurice van der Wijst
Phanos
1:40:39
73
Willem Biemolt
Friesland
1:40:56
74
Huibert Lucas
Alblasserdam
1:41:02
75
Dennis Brouwer
Rotterdam
1:41:15
76
Gerard Mellaard
Spark
1:41:55
77
Jeroen Schaap
Pijnacker
1:42:03
78
Rolf Moll
Leiden
1:42:03
79
Joost Jansen
Vlaardingen
1:42:15
80
Pieterjan Griep
Hoogvliet Rotterdam
1:42:22
81
Luc Van de Wal
Deurne
1:42:30
82
Arthur van den Berg
Spijkenisse
1:42:34
83
Marco Baldassari
Amstelveen
1:42:36
84
David Drutz
Spijkenisse
1:42:40
85
Nico Scheffer
Vlaardingen
1:42:40
86
Henk-Jan Benschop
Maassluis
1:42:41
87
Rene Olierhoek
Rozenburg Zh
1:42:44
88
Ingmar de Gelder
Oud-Beijerland
1:42:45
89
Edward De Ridder
Noordwijk Zh
1:42:47
90
John Davidse
Middelburg
1:42:48
91
Harold Duvekot
Dynamica
1:42:48
92
Arie de Ruiter
Spijkenisse
1:42:52
93
Vladimir Savic
Rotterdam
1:43:03
94
Jack Verbeek
Kudelstaart
1:43:04
95
Daley de Meij
Rotterdam
1:43:05
96
Herman Peeren
Rotterdam
1:43:07
97
Seiji Kaku
Amstelveen
1:43:12
98
Hans Erkelens
PAC
1:43:17
99
Nicolas A Pastén
Spijkenisse
1:43:18
100
Michel Philippi
Rozenburg Zh
1:43:21
101
Ernst Jan Meindersma
Loopgroep Aart Stigter
1:43:24
102
Leo Bresser
Rhoon
1:43:24
103
Erik Huisman
SC Reeuwijk
1:43:25
104
Vincent Drost
SC Reeuwijk
1:43:25
105
Hubert van der Planken
1:43:25
106
Eelke Stienstra
Rotterdam
1:43:28
107
Johan Wiessenhaan
Spijkenisse
1:43:30
108
Karl Snoek
Spijkenisse
1:43:36
109
Quirijn de Bruijn
's-Gravenhage
1:43:37
110
Karel Bos
Triathlon
1:43:38
111
Jeffrey Schut
Spijkenisse
1:43:44
112
So Kikkawa
Rotterdam
1:43:59
113
Jacob-Jan de Koning
Bodegraven
1:44:02
114
Marcin Grabarczyk
De Heurne
1:44:05
115
Gijs Scholman
Energie
1:44:08
116
Joey van der Meijde
Spijkenisse
1:44:08
117
Niels Scheffers
Rotterdam
1:44:16
118
Marco Plug
Spijkenisse
1:44:19
119
Norman Tan
Rotterdam
1:44:20
120
Milan Verheugen
Arnhem
1:44:31
121
Onno Yperlaan
Heerhugowaard
1:44:40
122
Arjan de Ruiter
Spijkenisse
1:44:53
123
Sebastiaan Abbink
Spijkenisse
1:45:01
124
Peter-Paul de Winter
Bilthoven
1:45:04
125
Yorgo Poortvliet
Hellevoetsluis
1:45:09
126
Gerard Vos
Hellevoetsluis
1:45:14
127
Cihangir Pekkan
Spark
1:45:16
128
Dennis Doolaar
Spark
1:45:16
129
Ron Schop
Dordrecht
1:45:31
130
Martin van Noort
DEM
1:45:38
131
Michiel Hollander
Aalsmeer
1:45:38
132
René Meijwaard
Spark
1:45:43
133
Theo van Pamelen
Spijkenisse
1:45:43
134
Didi Kleef
Capelle aan den IJssel
1:45:57
135
Andre Jansen
Abbenbroek
1:46:08
136
Wim de Jonge
Energie
1:46:14
137
Marcel Liefbroer
Papendrecht
1:46:20
138
Henry van der Vegt
De Lier
1:46:37
139
Henk van Pelt
Rozenburg Zh
1:46:46
140
Eric Schmid
Pernis Rotterdam
1:46:55
141
Ger van de Werken
Oud-Beijerland
1:47:10
142
Jan Boinck
Rotterdam
1:47:14
143
Maurice de Wit
Rotterdam
1:47:21
144
Paul van der Leij
Pallas '93
1:47:22
145
Joop Oskam
Spijkenisse
1:47:34
146
Enneco Viana
Amsterdam
1:47:48
147
Ronald Noorlander
Capelle aan den IJssel
1:47:58
148
Dennis Kruit
Spijkenisse
1:48:06
149
Toine Verdick
Utrecht
1:48:15
150
Martin Matse
Parthenon
1:48:18
151
Mounir Alhalalei
Brielle
1:48:23
152
Jeffrey Robberegt
Spark
1:48:25
153
Peter Demoed
Ouderkerk aan den IJssel
1:48:27
154
Abdoerrahman Rodrigues
Rotterdam
1:48:44
155
Roel Schellekens
Hellevoetsluis
1:48:45
156
Stephan Don
Spijkenisse
1:48:53
157
Peter Groenendijk
Oudenhoorn
1:48:56
158
Martin van Opstal
Spijkenisse
1:49:22
159
Rault Harmeling
Spijkenisse
1:49:29
160
Irvin van der Waal
Papendrecht
1:49:40
161
Erik Voskuil
Dordrecht
1:49:41
162
Johan van Someren
Hendrik-Ido-Ambacht
1:49:43
163
Sai-Fong Lam
Haag Atletiek
1:49:44
164
Johan Groenewegen
Spijkenisse
1:49:48
165
Leen van Bloois
Spijkenisse
1:49:55
166
Antoon Kloonen
Zevenbergen
1:49:57
167
Christos Manias
Rotterdam
1:50:00
168
Nikolai Petrov
Amsterdam
1:50:01
169
Wim Groenheijde
Spark
1:50:04
170
Eelco Dijkstra
Spark
1:50:13
171
Jaap van Loon
Spark
1:50:14
172
Erik Jansen
Energie
1:50:14
173
Albert Akker
Spark
1:50:26
174
Odd Godijn
Fortuna
1:50:35
175
Hans van Wurmond
Bergambacht
1:50:37
176
Ger Smits
Spark
1:50:41
177
Hans Meijer
Dutch Runners
1:50:45
178
Jeroen van der Schans
Zuidland
1:51:00
179
Vincent de Vos
Spijkenisse
1:51:00
180
Toon Spaanderman
Rijnsoever
1:51:05
181
Ton van Kleef
Sparta
1:51:07
182
Johan Romens
Spijkenisse
1:51:11
183
Ron de Koning
Spijkenisse
1:51:12
184
Darrick Unger
Minnetonka
1:51:14
185
Frank van Roon
Maassluis
1:51:35
186
Roel van der Jagt
Spijkenisse
1:51:43
187
Hans Griep
Spark
1:51:48
188
Jürgen Walluschnig
Arnoldstein
1:51:49
189
Felix Taveirne
Sint-kruis
1:51:49
190
Jan-Paul van Kronenburg
Spark
1:51:56
191
Helder Pires
Rotterdam
1:52:01
192
Daan Wentholt
Rotterdam
1:52:02
193
Remco Schouten
Rotterdam
1:52:14
194
Ruud Wetzels
Capelle aan den IJssel
1:52:24
195
Joris Nuijten
's-Gravenhage
1:52:43
196
Dirk Geelhoed
Hoek van Holland
1:53:03
197
Maurice van Horn
Rotterdam
1:53:06
198
Duncan Breinburg
Rotterdam
1:53:07
199
Arjan Visser
Spijkenisse
1:53:23
200
Theo Lans
Spijkenisse
1:53:35
201
Hans Buitendijk
1:53:38
202
Marco Vendeloo
Hellevoetsluis
1:53:52
203
Wim Middelveld
Ridderkerk
1:53:53
204
Hans Akershoek
Spijkenisse
1:53:56
205
Patrick van den Berg
Spark
1:54:07
206
Reint van der Vlis
Vlaardingen
1:54:12
207
Richard Bosch
1:54:18
208
Kenneth Heere
Rozenburg Zh
1:54:21
209
Luis Maly
's-Gravenhage
1:54:22
210
Andre de Waard
Barendrecht
1:54:24
211
Arjan van der Velde
Spirit Oud Beijerland
1:54:28
212
Robert van Schaik
Spijkenisse
1:54:28
213
Cok van Bodegom
1:54:29
214
Anton van Est
Spark
1:54:38
215
Ab Troost
Pernis Rotterdam
1:54:40
216
Leo Hoogwerf
Pernis Rotterdam
1:54:40
217
Jelle Bolte
1:54:40
218
Jan Kabbedijk
Geervliet
1:54:42
219
Marco van Opstal
Poortugaal
1:54:47
220
Jim Strootman
Klundert
1:54:48
221
Rob Zomer
Dynamica
1:54:57
222
Angelo van der Hoeven
Abbenbroek
1:54:59
223
Ray van Garderen
Hoogvliet Rotterdam
1:55:02
224
Richard Hallensleben
Rotterdam
1:55:20
225
Elbert van Hulst
Spark
1:55:21
226
Mel Hoogendijk
Zandvoort
1:55:27
227
Gilbert Post
Waterweg
1:55:27
228
Herman Luinge
Rockanje
1:55:27
229
Harrie Kapsenberg
Rotterdam
1:55:49
230
Matthias Meixner
Voorburg
1:56:02
231
Achim Seifter
's-Gravenhage
1:56:02
232
Nicolai Mooren
's-Gravenhage
1:56:02
233
Ate Kalsbeek
Spark
1:56:12
234
Ruud van Wijk
Raamsdonksveer
1:56:13
235
Dirk de Groot
Rotterdam
1:56:21
236
Gertjan van Nikkelen Kuijper
Heenvliet
1:56:24
237
Jules Kentin
1:56:26
238
Peter Waterkam
Oosterhout Nb
1:56:27
239
Maikel Kooijman
Vlaardingen
1:56:32
240
Jürgen Wouters
Schiedam
1:56:36
241
Rob Boersma
Spijkenisse
1:56:45
242
Erik Bal
Rockanje
1:56:55
243
Marvin Rommy
Spijkenisse
1:56:58
244
Arnold Hamerslag
Spijkenisse
1:56:59
245
Peter Strohmayer
Rozenburg Zh
1:57:03
246
Cock van der Klooster
Spijkenisse
1:57:04
247
Matti Van den Neste
Sint-Job-In-'t-Goor
1:57:06
248
Chris Pacer
's-Gravenhage
1:57:08
249
Stephan van Wijk
Rotterdam
1:57:12
250
Qinghao Mao
Rotterdam
1:57:15
251
Ton Wiessenhaan
Spijkenisse
1:57:22
252
Olaf Berman
Rotterdam
1:57:23
253
Fred Vermaire
Rotterdam
1:57:33
254
Ricardo Snijders
Spark
1:57:49
255
Roland Dalmulder
Hoogvliet Rotterdam
1:57:51
256
Rogier Doornhein
Rotterdam
1:58:01
257
Frans den Outer
Oud-Beijerland
1:58:05
258
Leonard Oosters
Altena Road Runners
1:58:07
259
Rachid Guemanou
's-Gravenhage
1:58:12
260
Reinoud Bevaart
Zuidland
1:58:16
261
Sebastiaan Vermeulen
Spijkenisse
1:58:22
262
Hiro Asakura
Nieuwerkerk ad IJssel
1:58:34
263
Bob Koning
Assendelft
1:58:38
264
Leo Bruinaars
Hellevoetsluis
1:59:06
265
Patrick Slinger
Spijkenisse
1:59:27
266
Marco 't Hart
Pernis Rotterdam
1:59:39
267
Robby Tjokroatmo
Hoogvliet Rotterdam
1:59:39
268
Dennis van Bokkum
Pernis Rotterdam
1:59:53
269
Wim Beekman
2:00:13
270
Ton de Beer
Spijkenisse
2:00:35
271
Theo Jansen
Spijkenisse
2:00:45
272
Aad de Visser
2:00:48
273
Edward van Doorn
Zwartewaal
2:00:51
274
Ihar Zharski
Haarlem
2:01:01
275
Leo van Aken
Spijkenisse
2:01:12
276
Johan de Graaf
Geervliet
2:01:13
277
Roberto van Dijke
Hoogvliet Rotterdam
2:01:14
278
Ahmed El Nagar
Spijkenisse
2:01:30
279
Cees Montfrooij
Spijkenisse
2:01:36
280
Rob Elshout
Spijkenisse
2:01:55
281
Rowan Heijstek
Rhoon
2:01:55
282
Marcel Versteeg
Rotterdam
2:01:56
283
Mohamed El Messaoudi
Zaandam
2:02:02
284
Christiaan Locker
Hoogvliet Rotterdam
2:02:10
285
Ron van den Brink
Fortuna
2:02:10
286
Johan van Aken
Spijkenisse
2:02:14
287
Wout Meijndert
Pernis Rotterdam
2:02:18
288
Bertus van der Steen
Hoogvliet Rotterdam
2:02:19
289
Edmund Lussenburg
Rotterdam
2:02:20
290
Nico Stoop
Spijkenisse
2:02:20
291
Peter Koster
Spijkenisse
2:02:31
292
Peter van Vuuren
Hoogvliet Rotterdam
2:02:44
293
Pim de Goede
Rotterdam
2:02:48
294
Bas Michielsen
Rotterdam
2:02:53
295
Robin Lausberg
Spijkenisse
2:03:02
296
Ricardo Gunneman
Spijkenisse
2:03:20
297
Michel Kramer
Spijkenisse
2:03:21
298
Peter Goedhart
Sommelsdijk
2:03:32
299
Jan van Beek
Geervliet
2:03:33
300
Opie Reintke
Spijkenisse
2:03:49
301
Frank de Jong
Nieuwegein
2:03:52
302
Willy van den Hurk
Valkenswaard
2:03:55
303
Glenn Haringa
Oud-Beijerland
2:04:13
304
John Sibens
Roosendaal
2:04:17
305
Kyrillos Gaitanis
Leuven
2:04:21
306
Pascal van den Boogaard
Spijkenisse
2:04:40
307
Stevi Kruithof
Klaaswaal
2:04:46
308
Maarten van Veen
Barendrecht
2:04:55
309
Kees Reichardt
Rotterdam
2:05:22
310
Ben Brabers
Energie
2:05:24
311
Erwin Weeda
Rotterdam
2:05:35
312
Marco Rutters
Spijkenisse
2:05:40
313
Michel Siep
Rotterdam
2:05:57
314
Patrick Maas
Hekelingen
2:05:57
315
Erik Mol
Spijkenisse
2:06:01
316
Nick Gardenier
Spijkenisse
2:06:05
317
Aad Overdevest
Pijnacker
2:06:28
318
Ferdinand Tan
Rotterdam
2:06:30
319
Jacob Wiggers
Brielle
2:06:37
320
Raymond Verschoor
Rotterdam
2:06:49
321
Ferry de Vries
Energie
2:06:49
322
Hillebrand Boogerd
Heenvliet
2:07:21
323
Loek de Vroomen
Klundert
2:07:21
324
Guus Bergevoet
Poortugaal
2:07:47
325
Jan de Vette
Spark
2:08:05
326
Hassan Laasri
Dutch Runners
2:08:19
327
Eric Bastemeijer
Rozenburg Zh
2:08:19
328
Ferry van Pieterson
Sliedrecht
2:09:00
329
Len Pleijsier
Spijkenisse
2:09:08
330
Sven Blaak
Spijkenisse
2:09:16
331
Jan de Geus
Hercules
2:09:28
332
Peter Ophorst
Spijkenisse
2:09:31
333
Marinus Cornelis
Spijkenisse
2:09:31
334
Fabian van der Vliet
Zuidland
2:09:52
335
Jaap van der Wel
Gouda
2:10:35
336
Bjorn Hartgerink
Hekelingen
2:11:00
337
Jeroen de Ridder
Rotterdam
2:11:07
338
Johan Sap
Rotterdam
2:11:07
339
Mark Herbers
Spijkenisse
2:11:55
340
Andries van Akelijen
Naaldwijk
2:11:59
341
Stephan Quick
Düsseldorf
2:12:31
342
Cyriel de Ridder
Spijkenisse
2:13:24
343
Arie van der Kuil
Triathlon
2:13:52
344
Martin van der Linden
Rotterdam
2:13:54
345
Dick Ellerman
Hoogvliet Rotterdam
2:13:55
346
Henk de Kiewit
Kapelle
2:14:19
347
Raymon Moerland
Spijkenisse
2:14:19
348
Frans Ploegmakers
Dordrecht
2:15:59
349
Jorrit Van der Veen
Haarlem
2:17:01
350
Ralf Westplate
Spijkenisse
2:18:53
351
Marcel Frijmuth
Numansdorp
2:18:53
352
Jeroen Tempelaar
Rozenburg Zh
2:20:50
353
Peter Ravestein
Schiedam
2:21:10
354
Andre van der Meer
Spijkenisse
2:21:31
355
Dominique Frerichs
Rotterdam
2:21:31
356
Floris Blankenberg
's-Gravenhage
2:22:38
357
Rien van den Akker
Spijkenisse
2:23:03
358
Bob Kool
Spijkenisse
2:23:14
359
Chris Rathbun
's-Gravenhage
2:23:46
360
Patrick van Beekom
Hoogvliet Rotterdam
2:25:03
361
Gilbert van Berkel
Spijkenisse
2:25:17
362
Louwerens Selier
Spijkenisse
2:25:22
363
Rick Balkhoven
PAC
2:26:52
364
Fred Dozy
Spark
2:29:31
365
Christian van Rosmalen
Spijkenisse
2:31:07
366
Joop Wolf
Rotterdam
2:33:11
367
Jaapjan Hoogerdijk
Spijkenisse
2:36:08
VROUW, 1/2 MARATHON
Plts
Naam
Tijd
1
Petra Sloots
Spark
1:27:55
2
Anne Stellaard
Triathlon
1:33:52
3
Marian van Hilst
Steenderen
1:34:31
4
Isabelle Braekeveld
Kuurne
1:35:59
5
Viviën Pusic
Parthenon
1:37:25
6
Danielle van Hulst
Parthenon
1:40:48
7
Emma Leygnac
EUR Roadrunners
1:41:07
8
Melissa Post
Spijkenisse
1:42:41
9
Marleen Janson
Leiden
1:42:49
10
Gerdien Misbeek
Spark
1:45:10
11
Inge Groenewegen
Oostvoorne
1:45:14
12
Esther van Loenen
Waterweg
1:46:00
13
Amanda Kruit
Spijkenisse
1:46:27
14
Jeannette Poldervaart
Spark
1:47:00
15
Mandy Erkelens
Tartlétos
1:48:23
16
Danielle van der Sluijs
Spijkenisse
1:49:22
17
Harriët Koorn
Leiden
1:49:36
18
Anne Rietveld
EUR Roadrunners
1:49:39
19
Gwen Bieleveld
Dordrecht
1:49:43
20
Monique Baars
Hellevoetsluis
1:50:39
21
Elsemieke Demoed
Zuidland
1:51:01
22
Beata Jednoróg
Rotterdam
1:51:15
23
Christel van den Eijnden
Phanos
1:51:21
24
Joyce Mulder
Dordrecht
1:53:02
25
Lygia van der Wagt
Spijkenisse
1:53:30
26
Jose van Uffelen
Rozenburg Zh
1:54:38
27
Diana Pekel
Poortugaal
1:54:46
28
Gabriella Brouwer
Rotterdam
1:54:48
29
Debbie vd Linden
Spijkenisse
1:54:54
30
Cora van der Hoeven
Abbenbroek
1:55:14
31
Marieke Beljon
Rotterdam
1:55:43
32
Margo Bakhuizen
Hekelingen
1:55:46
33
Lisette Korink
Capelle aan den IJssel
1:55:46
34
Astrid Schimmel
Energie
1:55:49
35
Rebecca de Groot
Rotterdam
1:56:19
36
Laura Bal
Rockanje
1:56:55
37
Albitha Wambraiw
's-Gravenhage
1:57:00
38
Madelon Kleinekoort
Spijkenisse
1:57:07
39
Coco van Beveren
Noordwijk Zh
1:57:08
40
Hanneke Andringa
's-Gravenhage
1:57:09
41
Quirine van der Salm
Nootdorp
1:57:18
42
Mirjam Bosveld
Rozenburg Zh
1:57:19
43
Mariska Snijders
Brielle
1:57:20
44
Mireille de Korte
Dongen
1:57:20
45
Patricia Nieboer
Hellevoetsluis
1:57:27
46
Corine van den Berg
Spark
1:57:49
47
Wendy van 't Verlaat
Spijkenisse
1:57:54
48
Sandra van Santen
Oud-Beijerland
1:58:06
49
Janet Beijer
Spark
1:58:10
50
Maike van der Zwart
's-Gravenhage
1:58:26
51
Ria Lemaire
Ieper
1:58:44
52
Angelique den Uijl
Parthenon
1:59:35
53
Nicole van Bergeijk
Spijkenisse
1:59:46
54
Carlota Berea Barral
PAC
2:00:36
55
Petra van de Laar
PAC
2:00:39
56
Silvia van Schaick
Rozenburg Zh
2:00:45
57
Marissa Verschuren
Rhoon
2:00:52
58
Paulien van Dooremalen
Arnhem
2:01:00
59
Isabel Mellegers
Hoogvliet Rotterdam
2:01:09
60
Diana Oosterhof
Fortuna
2:01:39
61
Clarice Hoogendoorn
Krimpen aan den IJssel
2:01:47
62
Chrystel van der Starre
Spijkenisse
2:02:02
63
Monique vd Horst
Spijkenisse
2:02:21
64
Linda Blijkers
Hoogvliet Rotterdam
2:02:38
65
Laura Blom
Maassluis
2:02:42
66
Patricia Koerts-Bijl
Voorne Atletiek
2:03:22
67
Suzanne Hoek
Rotterdam
2:03:24
68
Nynke Noordmans
Amsterdam
2:04:13
69
Olga van Gelderen
Spijkenisse
2:04:17
70
Aurore Lavaissiere
Haarlem
2:04:25
71
Astrid Hahn
Pernis Rotterdam
2:04:43
72
Esther den Adel
Hellevoetsluis
2:04:44
73
Marjolein Zwijnenburg
Klaaswaal
2:04:45
74
Esther Prijs
Loopgroep Athletic Point
2:04:54
75
Lennie Groenewegen
Rotterdam
2:04:59
76
Esther Verkoelen
Fortuna
2:05:00
77
Meike Schoonmade
Spijkenisse
2:05:55
78
Yvonne Krabbe
Amersfoort
2:06:11
79
Pascal van Zaal
Rotterdam
2:06:11
80
Marian Kil
Schiedam
2:06:14
81
Caren Makkinga
Rotterdam
2:06:15
82
Lonneke Plantfeber
Spijkenisse
2:06:29
83
Hélène Lambrecht
Oostduinkerke
2:07:11
84
Alice Rakhan
Hoogvliet Rotterdam
2:07:14
85
Saskia van Bezooijen
Klundert
2:07:22
86
Sharon van den Brink
Vlaardingen
2:07:38
87
Marsha Monster-Veerman
Zuidland
2:07:41
88
Natasja van Ooijen
Heerjansdam
2:07:53
89
Chaja Blaak
Spijkenisse
2:07:56
90
Martha de Fontijn
Fortuna
2:08:05
91
Charlotte De Vos
Drongen
2:08:24
92
Claude Hofs-Brasdefer
Spijkenisse
2:08:32
93
Joke Oosters-Scholman
Altena Road Runners
2:08:58
94
Carola van Veen-Boelsen
Spark
2:09:05
95
Stephanie van den Hurk
Eindhoven
2:09:11
96
Sassie Lin
Rotterdam
2:09:13
97
Joke Heijmans
Hercules
2:09:28
98
Eden Zhang
Rotterdam
2:09:44
99
Mary Cheung
Heenvliet
2:09:53
100
Laura van der Waal
Papendrecht
2:09:56
101
Anouk Haan
STB
2:09:59
102
Jacky Winkelman
Spijkenisse
2:10:38
103
Tannet Remmelts
Rotterdam
2:10:55
104
Janneke van Meel
Phoenix
2:11:30
105
Ellie Kalshoven
Spijkenisse
2:11:33
106
Soumia Laouikili
Rotterdam
2:12:11
107
Mendy van Midden
Alkmaar
2:12:27
108
Shirley de Sain
Spijkenisse
2:14:05
109
Ursula Cremers
Rozenburg Zh
2:15:18
110
Denise Webb
Rozenburg Zh
2:15:18
111
Yvonne Hijdra
Spark
2:15:25
112
Marian de Jong
Dordrecht
2:15:34
113
Miranda Amrhar
Rotterdam
2:16:10
114
Sandra Michel
Rotterdam
2:16:10
115
Arina Oomen
Hercules
2:16:34
116
Karin Westplate
Numansdorp
2:18:53
117
Annemieke Ooms
the Hague Road Runners
2:18:55
118
Patricia Vermaat
Parthenon
2:18:58
119
Suzanne van Rooij
Hoogvliet Rotterdam
2:20:15
120
Fleur Zwarts
Groningen
2:20:28
121
Daphne van der Maas
Spark
2:20:52
122
Debora Meissl
Rotterdam
2:22:54
123
Lianne van Lith
PAC
2:23:02
124
Jacky Ramos
Rotterdam
2:23:57
125
Esther Thijjssen
Hoogvliet Rotterdam
2:24:26
126
Harma van Erven
Spijkenisse
2:25:17
127
Tina Pieters
Spark
2:25:21
128
Annelies Vos
Pallas '93
2:25:21
129
Lucian Jager
Spijkenisse
2:25:22
130
Martha van der Bie
Spijkenisse
2:27:19
131
Tanja Pleijsier
Spijkenisse
2:32:33
132
Sonja Sital
Rotterdam
2:33:11
MAN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Yennick Wolthuizen
Castricum
34:33
2
Timo de Geus
Spirit Oud Beijerland
34:53
3
Kevin van Hoeven
Spijkenisse
36:10
4
Ernst-Jan Haselhoff
Hilversum
37:04
5
Tjark Klee
Voorne Atletiek
37:40
6
Marijn Rodenburg
EUR Roadrunners
37:54
7
Vincent Bloem
Pallas '93
38:07
8
Ronald Borgdorff
Spijkenisse
38:27
9
Mark de Munter
Rotterdam
39:26
10
Henk Kerkhof
Hoogvliet Rotterdam
39:41
11
Raoul Majewski
Rotterdam
40:14
12
Bjorn Treyer
Willstatt
40:38
13
Tom van den Berkhof
Triathlon
40:43
14
Jelle Dijkshoorn
Schiedam
40:44
15
Kelvin van den Broek
Rozenburg Zh
40:58
16
Ramon van Egmond
Barendrecht
41:00
17
Onno Hutten
Rotterdam
41:17
18
Bas van Delft
Spijkenisse
41:32
19
Arjen Teijn
Spijkenisse
41:36
20
Dirk Jan Misbeek
Spark
42:21
21
Mitsuharu Ishida
Amstelveen
42:28
22
Tom Fobbe
Energie
42:31
23
Mischa Browne
Rotterdam
42:31
24
Kevin Snoeij
Spijkenisse
43:13
25
Jorge Luis Soberanes
Mexico City
43:20
26
Reinoud van Soest
Rijswijk Zh
43:25
27
Pieterjan Vandenbussche
Gent
43:29
28
Jesse Koymans
Wateringen
43:30
29
Tygo Dobber
PAC
43:35
30
Michael Kerkhof
Rotterdam
43:54
31
Jeroen van der Stokker
Rotterdam Atletiek
43:57
32
John van Vliet
44:01
33
Juri Leissner
44:18
34
Robert Feteris
Hoogvliet Rotterdam
44:51
35
Kaey van Rij
Hoogvliet Rotterdam
44:55
36
Bart Hartzema
Spijkenisse
44:56
37
Martijn Ruitenberg
Rotterdam
44:56
38
Francis Sonnemann
Rotterdam
45:13
39
Michel Bos
's-Gravendeel
45:31
40
Ron de Jong
45:31
41
Madalin Ceausescu
Eindhoven
45:51
42
Niels Vingerhoets
Tilburg
46:04
43
Paul van Lieshout
Hoogvliet Rotterdam
46:19
44
Ron Verhaar
Rockanje
46:25
45
Diego Furest
Rotterdam
46:27
46
Alex Elbers
Zuid-Beijerland
46:28
47
Onno Kuller
Spijkenisse
46:41
48
Carlos Sánchez Martínez
Eindhoven
46:47
49
Joost de Blok
Brielle
46:48
50
Daniel Planting
46:50
51
Javier Tortosa Sancho
Eindhoven
46:51
52
Richard Hendriks
Krimpen aan de Lek
46:53
53
Daniël Ates
Spijkenisse
46:56
54
Jay Biharie
Rotterdam
47:02
55
Jerrie Zijlmans
Zwijndrecht
47:06
56
Frank van Hilten
Dordrecht
47:14
57
Rafael Wildhagen
Spijkenisse
47:20
58
Frederik Reimers
Dordrecht
47:27
59
Ernst Holzmann
Barendrecht
47:28
60
Rene van der Sluijs
Spijkenisse
48:31
61
Arie Kamps
Spijkenisse
48:32
62
Erik Schippers
Hellevoetsluis
48:43
63
Jerry de Valk
Spijkenisse
48:47
64
Michael van Egmond
Hoogvliet Rotterdam
49:03
65
Robin van der Valk
Rhoon
49:03
66
Stephan Riegman
Poortugaal
49:05
67
Dino Fageraas
Rotterdam
49:21
68
Richard Gouw
Hoogvliet Rotterdam
49:24
69
Jaap Bakker
Spijkenisse
49:55
70
Jordan Buijs
Spijkenisse
50:01
71
John van de Laar
Rhoon
50:04
72
Maurits Sloots
Utrecht
50:06
73
Tom de Jong
Spijkenisse
50:10
74
Ernesto Attanasio
's-Gravendeel
50:13
75
Patrick de Groot
Spijkenisse
50:21
76
Roy Pot
Hoogvliet Rotterdam
50:24
77
Rick Geerlings
Noordwijkerhout
50:26
78
Gerrit van Beusichem
Waterweg
50:31
79
Gerard Janssen
Capelle aan den IJssel
50:43
80
Roel van der Burg
Spijkenisse
51:13
81
Gerard Dullemond
Hoogvliet Rotterdam
51:29
82
Aad Hoogendijk
Ridderkerk
51:49
83
John Snijder
Spijkenisse
52:04
84
Mark Hoorens
Leiden
52:07
85
Leo Doornhein
Capelle aan den IJssel
52:13
86
Gerard Woerdeman
Spijkenisse
52:19
87
Joek Sloots
Hellevoetsluis
52:25
88
Teus Ottevanger
Spijkenisse
52:30
89
Cees van Tienhoven
Spijkenisse
52:34
90
Peter Bergman
52:34
91
Marco Mellaard
Barendrecht
52:35
92
Francisco Tortosa Sancho
Murcia
52:54
93
Peter Borgdorff
Spijkenisse
53:25
94
Arie van Meeteren
Groot-Ammers
53:28
95
Sjoerd Bootsma
Spijkenisse
53:29
96
Rob Boer
53:34
97
Dennis van der Wal
Zuidland
53:42
98
Richard Joosten
Spijkenisse
53:48
99
Govert van der Bij
Oud-Beijerland
53:48
100
Remco Poldervaart
Spijkenisse
53:50
101
Han Bakker
Hoogvliet Rotterdam
53:57
102
Jasper Monster
Zuidland
53:57
103
Rob Davids
Hoogvliet Rotterdam
54:10
104
Amarjit Ram
Barendrecht
54:14
105
Ricardo Voeten
Spijkenisse
54:22
106
Rob van der Gaag
Hellevoetsluis
54:30
107
John Gorter
Hoogvliet Rotterdam
54:32
108
Michel Sas
Spijkenisse
54:39
109
Alexander van Es
Spijkenisse
54:39
110
Jos van Noort
Spijkenisse
54:56
111
Ricardo Singewald
Spijkenisse
54:56
112
Jan Kocken
Hoogvliet Rotterdam
55:02
113
John van der Meer
Spijkenisse
55:02
114
Rein Laurens
Hoogvliet Rotterdam
55:05
115
Michel van Baardwijk
Spijkenisse
55:23
116
Haroldinio ABAUNA
Eindhoven
55:32
117
Peter van Hecke
Spark
55:35
118
Edwin Molendijk
Hekelingen
55:36
119
Martin Mötter
Spijkenisse
55:36
120
Ronald Fontijn
Spijkenisse
55:36
121
Alexander Broekmeulen
Werkendam
55:38
122
Ryan Flynn
Amsterdam
55:52
123
Ruurd Tolman
Spark
55:56
124
Jamie McKinnon
Delft
56:06
125
Sathish Thangaraja
Utrecht
56:17
126
Patrick Fok
Spijkenisse
56:42
127
Marco Jansen
Spijkenisse
56:42
128
Jales Josino da Rocha Filho
Paris
56:43
129
Geert de Vries
Zuidland
56:57
130
Peter van 't Hoff
Sint Philipsland
57:12
131
Klaas Appelmelk
Spijkenisse
57:14
132
Richard Nooderings
Hoogvliet Rotterdam
57:43
133
Francisco Tortosa Nicolas
Murcia
57:50
134
Steven Blom
Maassluis
58:23
135
Vincent Leeuwenburgh
Leiden
58:32
136
Joey Brokaar
Leiden
58:32
137
Ferry Biesheuvel
Spijkenisse
58:54
138
Marcel van IJsselmuide
Spijkenisse
58:55
139
Jan Bakker
Spark
59:00
140
Mauro Brenna
Rotterdam
59:07
141
Stefhan Frerichs
Hoogvliet Rotterdam
59:28
142
Matthias Meijer
Dordrecht
59:28
143
Gerard van der Net
Poortugaal
59:30
144
Jan Bakker
Spark
59:32
145
Nick van der Schuit
Zwijndrecht
59:41
146
Hennie Sallet
Spijkenisse
59:51
147
Sudeep Karumathil
's-Gravenhage
1:00:16
148
Michel van der Sluijs
Spijkenisse
1:00:18
149
Sander Teitsma
Spijkenisse
1:00:22
150
Sebastiaan van Hofwegen
Spijkenisse
1:00:32
151
Sean Stumpf
Spijkenisse
1:01:12
152
Jan Scheffers
1:01:15
153
Stefan Hoogwerf
Hekelingen
1:01:30
154
Arnie Been
1:02:15
155
Rien de la Rie
1:02:24
156
Ryan Seeman
Voorburg
1:02:53
157
John van Oosten
avVN
1:03:15
158
Martin Mutsaers
Spijkenisse
1:03:37
159
Ernst Wendrich
Pernis Rotterdam
1:03:41
160
Hans Meijndert
Pernis Rotterdam
1:03:43
161
Marc Wevers
Spijkenisse
1:04:18
162
Xerxes De Belder
Roeselare
1:04:36
163
Frans Peeters
Spijkenisse
1:04:47
164
Abhinav Vijaykumar
Utrecht
1:04:55
165
Leonardo Maria Palma
Bruxelles
1:05:09
166
Ekove Anani
Brussel
1:05:09
167
Kas van den Berg
Spijkenisse
1:05:19
168
Johan de Leeuw den Bouter
Ouderkerk aan den IJssel
1:05:24
169
Cees Waasdorp
Spijkenisse
1:05:33
170
Jaap Bons
Oud-Beijerland
1:06:10
171
Leo Turenhout
Oegstgeest
1:06:13
172
Wouter Vijfvinkel
Vlaardingen
1:06:17
173
Wim Strijk
Dordrecht
1:06:36
174
Ronald Wim van Gent
Oudemolen Nb
1:07:11
175
Arno Bouman
Waardhuizen
1:08:25
176
Tushar Gurav
Amstelveen
1:09:19
177
Evert van de Kreeke
Hoogvliet Rotterdam
1:09:25
178
Vijayendra Srinivas Nishtala
Amstelveen
1:10:20
179
Fenno van den Broek
Hoogvliet Rotterdam
1:12:26
180
John vd Broek
Hoogvliet Rotterdam
1:12:26
181
Sherman Willem
Spijkenisse
1:12:46
182
Simon vd Berg
Spijkenisse
1:14:41
183
Marlon Willem
Spijkenisse
1:15:41
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Carmen Scharpfenecker
Gengenbach
40:57
2
Claudia Leguízamo
Mexico City
44:41
3
Marion Visser
Rotterdam
45:04
4
Augüsta van Hoogdalem
Fortuna
45:25
5
Ghislaine van der Vlies
Spijkenisse
46:35
6
Petra Vos
Maassluis
46:49
7
Eshter Buurman
Krimpen aan de Lek
46:53
8
Marion Scharpfenecker
Hazerswoude-Rijndijk
47:02
9
Laura De Lorenzi
Eindhoven
47:20
10
Ellen Zaal
Dordrecht
48:21
11
Angela Hutter-Lan
Rotterdam
49:32
12
Yolanda Majewski
Rotterdam
49:42
13
Yvanka Schouwenaar
Rotterdam
50:07
14
Linda van der Linden
Spijkenisse
50:18
15
Wendy Vuijk
Maasland
50:43
16
Myrthe Menting
Rotterdam
50:45
17
Marian Putter
Energie
50:55
18
Carola Schot
Energie
50:56
19
Rebeca Sanchez
Distrito Federal
51:09
20
Malou Menting
Utrecht
51:16
21
Yvon van der Burg
Spijkenisse
51:19
22
Yolanda Hofsteenge
Hellevoetsluis
51:54
23
Leonie Verstegen
Heemstede
52:09
24
Ingrid Doornhein
Capelle aan den IJssel
52:13
25
Janet Zijlmans
Spijkenisse
52:28
26
Linda Scholman
Barendrecht
53:20
27
Jose van der Velden
Spijkenisse
54:06
28
Marjolein Voogt
Spijkenisse
54:18
29
Laura Kruithof
Spijkenisse
54:32
30
Chantahl Boers
Alblasserdam
55:15
31
Myrna vd Emster
Papendrecht
55:15
32
Jane Pulford
's-Gravenhage
55:23
33
Bianca Westra
Spijkenisse
55:23
34
Monique Kuller
Spijkenisse
55:24
35
Elma Borgdorff
Spijkenisse
55:35
36
Linda Alexandra
Olympus '70
55:41
37
Bonnie Flynn
Amsterdam
55:49
38
Anita Kabbedijk
Zuidland
55:50
39
Aimy Tameris
Spijkenisse
55:52
40
Petra de Graaf Vrijenhoek
Geervliet
56:12
41
Katarina Banusic
Spijkenisse
56:12
42
Diane Blacow
Wassenaar
56:16
43
Lisette de Winter
Spijkenisse
56:20
44
Elisabethe Ramos
Dutch Runners
56:37
45
Andrea Schop
Spark
57:34
46
Joney Pot
Hoogvliet Rotterdam
57:42
47
Rachel van Cutsen
Schiedam
58:10
48
Linda Halverhout
Leiden
58:11
49
Inge van der Linden
Spijkenisse
58:19
50
Elin Bakhuizen
Spijkenisse
58:23
51
Lynette Kok
Barendrecht
58:27
52
Akke Dijkshoorn
Schiedam
58:30
53
Saskia Rutters
Spark
58:58
54
Stefanie Klerx
Poortugaal
59:06
55
Jannie Thissen-Van Eck
Rotterdam
59:07
56
Anja Peters
Heenvliet
59:10
57
Sas Statz
Rotterdam
59:21
58
Chantal Kramer
Spijkenisse
59:22
59
Evelien Groenewegen
Spijkenisse
59:23
60
Mirjam Reijnen
Rotterdam
59:36
61
Tutta Aarre
Hellevoetsluis
59:41
62
Manon Gunneman
Spijkenisse
59:51
63
Kirsten Sallet
Spijkenisse
59:51
64
Monique Punt
Ridderkerk
59:54
65
Marjolein van Zanten-Voog
Spijkenisse
59:56
66
Sandra Rangelova
Vlissingen
1:00:17
67
Ellen den Broeder
Heenvliet
1:00:19
68
Simone Alberts
Heenvliet
1:00:20
69
Elvira Palli
Spijkenisse
1:00:26
70
Kelly Reedijk
Spijkenisse
1:00:44
71
Mirjam van Welzen
Maarssen
1:01:04
72
Sandra Faaij
Spijkenisse
1:01:11
73
Natascha Korving
Spijkenisse
1:01:31
74
Lizette Heijdra
Spijkenisse
1:01:36
75
Patricia van Hillo
Rotterdam
1:01:38
76
Suzanne Kluijt
Rotterdam
1:02:07
77
Elly van Mil
Hekelingen
1:02:14
78
Petra Breederland
Zuidland
1:02:24
79
Sandra van Oudenaarden
Spijkenisse
1:02:26
80
Diana Kesaulya
Rotterdam
1:03:07
81
Tiana van Oosten
Rotterdam
1:03:16
82
Chantal Mutsaers
Spijkenisse
1:03:37
83
Karen Ton
Zuidland
1:04:16
84
Caroline Olijve
's-Gravenhage
1:04:20
85
Nathalie van Pelt
Spijkenisse
1:04:24
86
Ingrid Kroep
Spijkenisse
1:04:47
87
Irma Stout
Rozenburg Zh
1:04:48
88
Monique Kriesch
Spijkenisse
1:04:58
89
Jenny Vermeij
Spijkenisse
1:05:03
90
Carola de Jonge
Spijkenisse
1:05:08
91
Isabelle Ekoue
Bruxelles
1:05:09
92
Rebecca van den Berg
Etten-Leur
1:05:10
93
Claudia Kuss
Spijkenisse
1:05:16
94
Elly Waasdorp
Spijkenisse
1:05:34
95
Coby Stouke
Spijkenisse
1:05:34
96
Sabrina Mostert
Hoogvliet Rotterdam
1:05:46
97
Corrie Fakkel
Spijkenisse
1:05:55
98
Petra Meijndert
Pernis Rotterdam
1:06:00
99
Iris Kalkman
Warmond
1:06:13
100
Suzanne Wekker
Spijkenisse
1:06:14
101
Gaby Du Moulin
Spijkenisse
1:06:28
102
Angelique Du Moulin
Spijkenisse
1:06:28
103
Stefanie van Hamel
Spijkenisse
1:06:28
104
Els de Wild
Funrunners Rotterdam
1:06:38
105
Rebecca Huber
's-Gravenhage
1:07:04
106
Petra Verheij
Hoogvliet Rotterdam
1:07:11
107
Suzanne de Mik
Vlaardingen
1:07:25
108
Katinka Monster
Spijkenisse
1:07:40
109
Saskia Hageraats
Spijkenisse
1:08:02
110
Inge Smits
Oss
1:08:25
111
Ramona van Gent
Hoogvliet
1:08:40
112
Linda van der Poel
Barendrecht
1:08:46
113
Julia Kamire
Delft
1:09:21
114
Tessa Bruin
Spijkenisse
1:09:57
115
Rosalie Bruin
Spijkenisse
1:09:58
116
Petra Van Gelder
Spijkenisse
1:10:18
117
Sandra de Man
Pernis Rotterdam
1:10:25
118
Saskia de Neef
Spijkenisse
1:10:34
119
Renske de Neef
Spijkenisse
1:10:34
120
Anneke Nederveen
Rotterdam
1:11:41
121
Tracey Phillips
Nieuwerkerk ad IJssel
1:11:48
122
Annette Koelink
Spijkenisse
1:11:48
123
Astrid Meijer
Spijkenisse
1:12:30
124
Marleen Nederveen
Spark
1:12:43
125
Cindy Rathbun
's-Gravenhage
1:12:49
126
Chrisstella Vernooij
Spijkenisse
1:13:10
127
Joyce Overgoor
Spijkenisse
1:13:11
128
Elsa Salverda
Spijkenisse
1:13:15
129
Patricia Vermeer
Spijkenisse
1:13:39
130
Ilona van de Merwe-Marijn
Spijkenisse
1:14:33
131
Linda van de Merwe
Spijkenisse
1:14:34
132
Gonny Poot
Spijkenisse
1:14:56
133
Monique Ritsema
Spijkenisse
1:15:40
134
Kim van Alphen
Spijkenisse
1:16:08
MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Henk van Leeuwen
Abbenbroek
15:54
2
Niels Persoon
Naaldwijk
17:17
3
Joey van 't Verlaat
Spijkenisse
17:33
4
Matthijs Riemens
Fortuna
17:45
5
Ruben van Kesteren
Spark
17:48
6
Matthijs Horlings
Leiden
18:20
7
Ferdu Yildiz
Spijkenisse
18:39
8
Ruben van Dijk
Spijkenisse
18:47
9
Melvin Kruik
Rockanje
18:57
10
Demetrio Modafferi
Spijkenisse
19:04
11
Erwin Poldervaart
Pallas '93
19:22
12
Hidde Weersma
Spijkenisse
19:30
13
Jerremy van Ham
Spijkenisse
20:01
14
Tom Ariesen
Veenendaal
20:21
15
Maarten Schop
Hoogvliet Rotterdam
20:59
16
Jeffrey van Haasteren
Spijkenisse
21:03
17
Sander vd Nadort
Spijkenisse
21:05
18
Fred Louter
Maasland
21:07
19
Leo Westmaas
Spijkenisse
21:24
20
Remo van den Hoek
Spijkenisse
21:29
21
Michel Christen
Brielle
22:06
22
Pascal Doornhein
PAC
22:12
23
Robin Schols
Capelle aan den IJssel
22:13
24
Edwin Metzemaekers
22:38
25
Nilson Kelhnen
Spijkenisse
22:51
26
Jan Kool
Spark
23:10
27
Ernesto Schippers
Hellevoetsluis
23:12
28
Gerard Westmaas
Spijkenisse
23:20
29
Thom 't Hoen
Barendrecht
23:41
30
Dennis Visscher
Spark
23:43
31
Jarno Stuurman
Spijkenisse
24:31
32
Ronald Zoeteman
Rotterdam
24:33
33
Sjors van der Meij
Amersfoort
24:34
34
Jurn Nater
Schiedam
25:07
35
Braedan Tol
Spijkenisse
25:28
36
Erik-Jan Beuzenberg
26:00
37
Sam Westra
Spark
26:20
38
Andri van der Doelen
Hellevoetsluis
26:23
39
Danny Seghers
Rotterdam
26:34
40
Dennis Schijff
Spijkenisse
26:48
41
Martin Westra
Spijkenisse
27:01
42
Erick Dekkers
Spark
27:10
43
Nick de Winter
Spijkenisse
27:18
44
Marcel Gerrits
LAAC Twente
27:29
45
Leo Blom
PAC
27:31
46
Stijn Verheij
Odijk
27:34
47
Dick van der Wal
Spijkenisse
27:45
48
Peter Langendoen
Hellevoetsluis
27:49
49
Andrea Roccaverde
Leiden
28:04
50
Gerard van Vliet
Oud-Beijerland
28:10
51
Marcel Wijshijer
Spark
28:11
52
Halimar Heijnen
Energie
28:20
53
Remy Kok
Spijkenisse
28:25
54
Martijn Been
Spijkenisse
28:26
55
Martijn Ooms
Spijkenisse
28:38
56
Chris Gielen
Rhoon
28:44
57
Marc-Jan Holslag
Spijkenisse
28:53
58
Jesse Grul
Odijk
29:01
59
Servaas Grul
Dutch Runners
29:01
60
Tjerk Bosman
Spijkenisse
29:04
61
Yannick le Cocq d'Armandv
Poortugaal
29:09
62
Thomas Hofmeester
Spijkenisse
29:12
63
Cor de Weerdt
Dynamica
29:17
64
Rutger de Jong
Pijnacker
29:17
65
Laurens Schepers
Dordrecht
30:02
66
Jerry Tilro
Oud-Beijerland
30:20
67
Cees Bouthoorn
Spijkenisse
30:38
68
Rob Heijdra
Spijkenisse
30:54
69
André Visser
Spijkenisse
31:08
70
Stanley Rapmund
Zuidland
31:09
71
Jaap van der Reijden
Rotterdam
31:17
72
Hans de Bruijn
Dordrecht
31:17
73
Leon de Laat
Pernis Rotterdam
31:31
74
Diederik Hubenet
Spijkenisse
31:50
75
Jimmy van der Vaart
Hellevoetsluis
32:07
76
Ronald Slump
Spijkenisse
32:10
77
Gert Vogelaar
Breda
32:14
78
Martijn Westland
Spijkenisse
32:37
79
Dave Beck
Spijkenisse
32:42
80
Roan Beck
Spijkenisse
32:42
81
Gerard De Ruiter
Spijkenisse
32:57
82
Remco de Reus
Spijkenisse
33:14
83
Roy Wevers
Spijkenisse
33:15
84
Marco de Reus
Spijkenisse
33:15
85
Peter Verhelst
Spark
33:34
86
Jan Leenders
Spijkenisse
33:34
87
Dave van der Waay
Hoogvliet Rotterdam
33:59
88
AW Zoon
Middelharnis
34:18
89
Eldert van de Merwe
Spijkenisse
35:07
90
Arnold Kruif
Spijkenisse
36:29
91
Piet Hagens
Hoogvliet Rotterdam
37:00
92
Cor Koring
Spijkenisse
39:34
93
Wout van Wieringen
Spijkenisse
42:05
VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Iris van Driest
Flevo Delta
20:26
2
Loena Bark
Spijkenisse
20:39
3
Kim van 't Verlaat
Spijkenisse
20:56
4
Cathy de Vogel
Rotterdam
21:14
5
Jitske Weersma
Spijkenisse
21:41
6
Alette Van der Kraan
Kwintsheul
23:22
7
Jose Eichhorn
Schiedam
24:39
8
Angela van de Merwe
Spijkenisse
25:40
9
Wisna Philipsen
Rotterdam
25:58
10
Linda van Dongen
Rotterdam
26:06
11
Lisa Menting
Utrecht
26:14
12
Brigitte Snel
Vlaardingen
27:29
13
Natasja de Winkel
Pallas '93
27:35
14
Everdien van der Leek
Leiden
27:40
15
Esther Westmaas
Spijkenisse
27:57
16
Laura den Uijl
Spark
28:13
17
Marta Maggioni
Leiden
28:37
18
Simone van Duijn
Oud-Beijerland
28:54
19
Marianne van Dijk
's-Gravenhage
28:58
20
Laura Renes
Krimpen aan den IJssel
29:12
21
Pauline de Jonge-Lughten
Spijkenisse
29:14
22
Chantal van der Voort
's-Gravenhage
29:15
23
Jade Smit
PAC
29:21
24
Leonie Bos
's-Gravendeel
29:23
25
Freija Loman
Hilversum
29:27
26
Lara Hubenet
Spark
29:31
27
Shireen Tol
Spijkenisse
29:35
28
Rocio alejandrina Castaneda Sanchez
Eindhoven
29:48
29
Ellen Poldervaart
Spark
29:50
30
Petra van Houwelingen
Sleeuwijk
30:12
31
Sheila Truitsen
Rotterdam
30:22
32
Linda Commandeur
Capelle aan den IJssel
30:36
33
Chantal Hafakker
Spijkenisse
30:36
34
Olga Moerkerke
Spijkenisse
30:41
35
Lucie Wipprecht-Evans
Hellevoetsluis
30:42
36
Sylvia Siegers
Rotterdam
30:58
37
Jolanda Tveter
Spark
31:03
38
Melissa van Hamburg
Zuidland
31:09
39
Ingrid Hofman
Fortuna
31:20
40
Tessa Sintmaartensdijk
Spijkenisse
31:22
41
Renata Dekker
Fortuna
31:25
42
Esther de Laat
Pernis Rotterdam
31:31
43
Astrid Zijlmans Amperse
Zwijndrecht
31:34
44
Anouk Breeman
Barendrecht
31:37
45
Danielle 't Hart
Vlaardingen
31:43
46
Siwoh Djojomarto
Spijkenisse
31:43
47
Jessica Gouweleeuw
Goedereede
31:45
48
Mariska van Dam
Pallas '93
31:45
49
Tamara Labeur
Asterix
31:55
50
Valerie Feber vd Berg
Spijkenisse
32:23
51
Lisanne van Damme
Spijkenisse
32:26
52
Angela van Pelt
Vlaardingen
32:27
53
Rachel van Pelt
Vlaardingen
32:27
54
Petra Krijgsman
Spark
32:32
55
Linda Nijman
PAC
32:34
56
Marjolein Coq Darmanville
Poortugaal
33:17
57
Sandra Preesman
Spijkenisse
33:28
58
Elina Ruijzing
Spijkenisse
33:29
59
Kim Witteveen
Spijkenisse
33:33
60
Kim Verhelst
Spijkenisse
33:33
61
Jeanine Duijvelshoff
Spijkenisse
33:35
62
Maaike Leenders
Spijkenisse
33:35
63
Roxy de Jong
Rotterdam
33:36
64
Evelien de Jongh
Ridderkerk
33:38
65
Femke Feenstra
Spijkenisse
33:50
66
Paula van den Kerkhof
Spijkenisse
33:55
67
Natasja Bahnerth
Spijkenisse
33:56
68
Daisy Kok
Poortugaal
33:57
69
Monique Sebrechts-Dits
Barendrecht
33:58
70
Iris Laarhoven
Poortugaal
33:58
71
Marjolijn Zwart
Spijkenisse
34:01
72
Nell Rietkerk
Spijkenisse
34:06
73
Iris Thijssen
Spijkenisse
34:07
74
Ellen Wevers
Spijkenisse
34:09
75
Erna Rolaff
Hoogvliet Rotterdam
34:14
76
Adriana Zakuzkowska Krizywska
Etten-Leur
34:18
77
Simone Balk
Spijkenisse
34:20
78
Deborah Versloot
Ridderkerk
34:32
79
Arja van Beveren
Spijkenisse
34:32
80
Manon Kuijpers
Rotterdam
34:36
81
Ellen van der Sluis
Fortuna
34:43
82
Gitte Tilro
Oud-Beijerland
34:48
83
Bianca Vermeulen
Hekelingen
34:51
84
Jacqueline Deen
Spijkenisse
34:51
85
Marlene Poterson
Spijkenisse
35:09
86
Debby van Tol
Spijkenisse
35:11
87
Jorinda Brouwer
Spijkenisse
35:12
88
Caitlin Stooker
Rotterdam
35:19
89
Renate Kalsbeek
Spark
35:20
90
Anja de Ruiter
Spark
35:20
91
Willeke Willeijns
Spijkenisse
35:22
92
Patricia van Helden
Spijkenisse
35:22
93
Dini van Dijk
Spijkenisse
35:26
94
Petra van Dijk
Rotterdam
35:30
95
Rashida Leter
Spijkenisse
35:31
96
Kelly Roos
Spijkenisse
35:36
97
Livienke Vogelaar
Bennekom
35:52
98
Dusty Groenewoud
Spijkenisse
35:53
99
Michelle Andeweg
Spijkenisse
36:04
100
Mariëlle van Dorst
Spijkenisse
36:07
101
Gwenny du Parand
Nootdorp
36:08
102
Suleika Homburg
Spijkenisse
36:08
103
Anja Verheijen
Spijkenisse
36:11
104
Annemiek Kruif
Spijkenisse
36:29
105
Sylvia Langendoen
Spark
36:56
106
Sylvia Bakker
Spijkenisse
37:12
107
Jessica Muller
Spijkenisse
37:13
108
Margareth van Diggelen
Spijkenisse
37:44
109
Wilma Stam
Zwartewaal
37:51
110
Stefanie van den Barselaar
Heenvliet
37:53
111
Annet Noordhuizen
Bergambacht
38:12
112
Diana vd Heide
Bergambacht
38:13
113
Lenette Noordhuizen
Nootdorp
38:13
114
Amanda Forman
Zuidland
38:45
115
Linda Verboom
Zuidland
38:45
116
Karin Wiersma
Spijkenisse
38:48
117
Helen Adriaanse
Hellevoetsluis
38:49
118
Marieke van Abswoude
Spijkenisse
39:08
119
Anouk Been
Spijkenisse
39:36
120
Astrid Heijdra
Spijkenisse
39:47
121
Manon van Es
Rozenburg Zh
39:56
122
Jaqueline Strijk
Dordrecht
40:07
123
Saskia Stemerdink
Borne
40:39
124
Annelies Elissen
Barendrecht
40:40
125
Ginie Gerrits
LAAC Twente
40:41
126
Sandra Oskam
Spijkenisse
40:51
127
Iris Woudenberg
Spijkenisse
40:56
128
Corrie Bouthoorn
Spijkenisse
41:18
129
Linda Korneef
Spijkenisse
41:23
130
Amanda Kruithof Kremer
Hellevoetsluis
41:47
131
Kimberly Winkelman
Brielle
41:47
132
Miranda de Jongh
Spijkenisse
41:54
133
Susanne Tolenaar
Spijkenisse
42:48
134
Cora Rommy
Spijkenisse
44:05
135
Chandra Lendering
Spijkenisse
44:05
136
Kim Flaes
Rotterdam
44:55
137
Monique Kamp
Tilburg
46:06

Tot ziens op 18 december 2016!
Gem. Nissewaard,Deltasport,RST,Bakker Bouw,MH,Rabobank,Shell,Runners World
www.uitslagen.nl
20-12-2015 23:09