Uitslagenlijst 1e Lengkeek Kruininger Gorscross

Oostvoorne - Zondag 29 november 2015

H 4,6, 4,6 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Dennis Postma
Pallas '93
17:32
2
Tjark Klee
Voorne Atletiek
17:49
3
Rene Tijl
Voorne Atletiek
18:09
4
Demetrio Modafferi
Spijkenisse
18:32
5
Michel Christen
Brielle
21:32
6
Eric van Buuren
Triatlon Groep Voorne
22:53
7
Andre Vingerling
Zwartewaal
24:15
8
Allard Bentvelsen
Kortenhoef
30:31
9
Bob Heppenstrijdt
Huizen
30:35
D 4,6, 4,6 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Larissa du Mortier
Spijkenisse
22:46
2
Afke Verhoef
Voorne Atletiek
25:12
3
Leona van den Berg
Voorne Atletiek
26:34
4
Wendy Mijer
Voorne Atletiek
29:05
5
Plonie Stolk
Voorne Atletiek
30:41
6
Conny Groenewegen
Voorne Atletiek
30:48
7
Suzanne Verduyn
Voorne Atletiek
31:50
8
Sandra Hokke
Vierpolders
33:37
9
Natascha Slob
Rockanje
34:11
H 8,8, 8,8 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Henk van Leeuwen
Pallas '93
30:55
2
Victor Phaff
Pallas '93
33:40
3
Bert Hansen
Voorne Atletiek
39:57
4
Michel Offenberg
Voorne Atletiek
40:01
5
Joris van den Bosch
Rijswijk Zh
40:59
6
Aart van der Houwen
Voorne Atletiek
42:21
7
Hans Stip
Voorne Atletiek
42:28
8
Rene de Haan
Voorne Atletiek
42:32
9
Eric de Bruin
Rockanje
44:14
10
Marcel Buijs
Oostvoorne
44:24
11
Jason Hopkins
Delft
45:36
12
Sjaak van Roon
Voorne Atletiek
46:12
13
Ferry Kros
Pallas '93
46:38
14
Joost de Blok
Brielle
46:38
15
Peter Groenendijk
Oudenhoorn
46:38
16
Dennis Verduijn
Oostvoorne
49:10
17
Dennis van Iersel
Oostvoorne
52:07
18
Ted Mak
Voorne Atletiek
55:04
19
Gied van Dongen
Voorne Atletiek
57:07
D 8,8, 8,8 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Inge Groenewegen
Pallas '93
45:47
2
Nienke Klok
Voorne Atletiek
47:23
3
Claudia Martin
Voorne Atletiek
48:56
4
Karina de Bruin
Rockanje
50:46
5
Mireille van der Veer
Voorne Atletiek
51:26
6
Linda Monster
Voorne Atletiek
52:47
7
Carolien Mansveld
Voorne Atletiek
52:54
8
Marleen van den Engel
Voorne Atletiek
54:11
9
Corrie van Velzen
Brielle
59:03
10
Susan Tuk
1:05:02
11
Gea Stolk
Voorne Atletiek
1:15:40
H12,6, 12,6 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Erwin Poldervaart
Pallas '93
50:07
2
Hans Berendsen
Pallas '93
51:35
3
Leo van der Harg
Voorne Atletiek
54:37
4
Martin Rohleder
Triatlon Groep Voorne
55:02
5
Cock Dorst
Pallas '93
55:32
6
Vincent Bloem
Pallas '93
55:53
7
Sander Peters
Pallas '93
56:11
8
Henk Tuk
Voorne Atletiek
56:31
9
Ronald Hulsmann
Voorne Atletiek
56:47
10
Mark Chadwick
De Koplopers
56:56
11
Charles Timmermans
Pallas '93
57:06
12
Gert-Jan Goudappel
Pallas '93
57:08
13
Allard Moene
Voorne Atletiek
57:44
14
Lex Reuvers
Rockanje
1:00:44
15
Don Croes
Voorne Atletiek
1:01:15
16
Robbert Mijer
Voorne Atletiek
1:02:07
17
Ron Zwinkels
Voorne Atletiek
1:02:44
18
Vincent Homburg
Dordrecht
1:03:10
19
Ton Valk
Voorne Atletiek
1:05:58
20
Frank Olsthoorn
Schiedam
1:06:16
21
Onno van Velzen
Brielle
1:06:57
22
Johan Snijders
Voorne Atletiek
1:07:22
23
Hans Houps
Voorne Atletiek
1:07:44
24
Peter Groeneveld
Oostvoorne
1:08:41
25
Fred Monté
Voorne Atletiek
1:11:41
26
Ben van der Vlugt
Pallas '93
1:12:45
27
Jorgen Westbroek
Hellevoetsluis
1:13:06
28
Richard Granneman
Pallas '93
1:13:06
29
Corné Zwinkels
Voorne Atletiek
1:13:36
30
Pieter Adriaanse
Brielle
1:15:57
31
Mario Baartman
Oostvoorne
1:17:22
32
Henkjan Olthuis
Berkel en Rodenrijs
1:20:08
33
Martin Dijkgraaf
Voorne Atletiek
1:20:58
34
Jan Mark
Voorne Atletiek
1:21:22
D12,6, 12,6 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Hester van der Werk
Voorne Atletiek
1:03:19
2
Vanessa Hartman
Voorne Atletiek
1:03:19
3
Michelle Moene
Voorne Atletiek
1:07:45
4
Jolanda Groen
Voorne Atletiek
1:18:38
5
Dineke Mijer
Voorne Atletiek
1:23:35
6
Joke van Paassen
Voorne Atletiek
1:23:40
J1000, 1000 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Aiden Bareman
Voorne Atletiek
3:55
2
Carlo Colle
Voorne Atletiek
3:59
3
Bart Adriaanse
Voorne Atletiek
4:13
4
Ramon van Oudheusden
Voorne Atletiek
4:19
5
Jimmy de Haan
Voorne Atletiek
4:20
6
Wesley Monster
Voorne Atletiek
4:24
7
Lucas van Oudheusden
Voorne Atletiek
4:39
8
Leon Offerhaus
Voorne Atletiek
4:46
9
Mitchel Monster
Voorne Atletiek
4:47
10
Quinten van Overeem
Voorne Atletiek
4:59
11
Sep Breukel
Oostvoorne
5:00
12
Joost van Loo
Voorne Atletiek
5:06
13
Jasper Offerhaus
Voorne Atletiek
5:10
M1000, 1000 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Maud van Sintmaartensdijk
Voorne Atletiek
4:06
2
Felicity Bareman
Voorne Atletiek
4:21
3
Anne Bisschop
Voorne Atletiek
4:35
4
Evi Freij
Voorne Atletiek
4:40
5
Sveva Klok
Vierpolders
4:55
6
Olivia van der Sanden
Voorne Atletiek
5:04
7
Anne Freij
Voorne Atletiek
5:08
8
Manon Verhoeff
Voorne Atletiek
5:26
9
Simone van der Sanden
Voorne Atletiek
5:30
10
Noortje Luyendijk
Voorne Atletiek
6:14
J2000, 2000 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Marnix van Meggelen
Voorne Atletiek
7:31
2
Luc Giele
Voorne Atletiek
7:37
3
Pim Groen
Voorne Atletiek
8:08
4
Tom Pieters
Voorne Atletiek
9:04
5
Lars van den Band
Voorne Atletiek
9:04
6
Boaz Freij
Voorne Atletiek
9:23
M2000, 2000 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Joyce Bahnerth
Voorne Atletiek
8:12
2
Hebe Chadwick
AV '40
8:26
3
Melissa Boutkam
Voorne Atletiek
8:42
4
Emma Verhoeff
Voorne Atletiek
10:37
opmerkingen uitslag naar voorneatletiek@xs4all.nl
www.uitslagen.nl
01-12-2015 13:24