Uitslagenlijst Run Rondje Rhenoy

Beesd - Zaterdag 28 november 2015

JONG, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Spronk
Beesd
21:38
2
Matthijs Frehe
Beesd
23:30
3
Jesse van Lith
Beesd
24:28
MEIS, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nienke van der Meulen
Beesd
28:20
DA 5, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther Albers
Berghem
19:13
2
Verschure Petra
Beesd
24:21
3
Janneke Kroezen
Beesd
25:36
4
Iris van Steijn
Beesd
26:34
5
Kim de Ruiter
Beesd
26:51
6
Petra van den Brand
Tricht
27:26
7
Fleur van Zanten
Beesd
27:27
8
Tanja van der Burg
Beesd
27:36
9
Simone Ooms
Culemborg
28:21
10
Hester Verschoor
Beesd
28:30
11
Linda Kroeze
Beesd
29:03
12
Saskia Koemans
Geldermalsen
29:06
13
Floor van den Brink
Meteren
29:09
14
Mariska van Vugt
Culemborg
29:17
15
Sharon Zuurmond
Beesd
29:23
16
Pita Dokman
Beesd
29:31
17
Esther Kroeze
Beesd
29:39
18
Kelly Warrens
Beesd
29:58
19
Marrit van Alphen
Beesd
30:05
20
Marlies Veldhuizen
Geldermalsen
30:20
21
Esmee van Weenen
Beesd
30:28
22
Heidy van Aken
Culemborg
30:31
23
Danique van de Water
Beesd
30:40
24
Manon Verweij
Beesd
30:45
25
Bernadette van den Bosch
Beesd
31:03
26
Alien Lap
Geldermalsen
31:13
27
Daniëlle Dingemans
Beesd
31:14
28
Chofra Blom
Deil
31:23
29
Asha Blom
Deil
31:24
30
Ilse Smits
Meteren
31:32
31
Kristie Gouwentak
Meteren
31:52
32
Peggie Wierda
Geldermalsen
32:23
33
Geertje Spronk
Beesd
32:56
34
Sylvia Dingemans
Geldermalsen
32:57
35
Attie van der Meulen
Assen
33:11
36
Astrid van Bruchem
Beesd
33:41
37
Nelly mastenbroek
Zaltbommel
34:52
38
José Coes
Tricht
37:03
39
Marijke Gallmann
Buren Gld
37:04
40
Angela Jansen
Zoelen
37:05
41
Mascha van Treijen
Geldermalsen
39:41
HE 5, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick Bogaard
Typhoon
17:49
2
Wouter Baas
Geldermalsen
17:57
3
Bart Rijborz
Amsterdam
19:07
4
Benny Mulder
Tricht
19:27
5
Bastiaan van den Broek
Buren Gld
20:17
6
Harmen van der Meulen
Beesd
21:36
7
Hendrik Beverloo
Deil
21:51
8
Ferry Ortiz Aldana
Meteren
23:41
9
Rob Bullee
Beesd
25:23
10
Floor van den Brink
Zoelen
25:45
11
Eduard van Wijk
Geldermalsen
27:25
12
over
27:35
13
Anton van Loon
Beesd
27:48
14
Barend van kessel
Geldermalsen
28:02
15
Davey Sebo
Beesd
28:19
16
Arie mastenbroek
Zaltbommel
30:15
17
John van der Meulen
Bleiswijk
33:28
18
Léon van Treijen
Geldermalsen
36:18
DA 10, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heleen van der Meijden
Herwijnen
38:11
2
Tanya ten Velden
Beesd
39:25
3
Inge Heus
Beesd
39:28
4
Saskia Veerman
Volendam
39:32
5
Juriena de Vries
Lent
41:49
6
Nicole Voet
Renkum
42:59
7
Marije van Brenk
Geldermalsen
44:26
8
Trudy Veenstra
Beesd
44:32
9
Jip Veelenturf
Rotterdam
45:05
10
Heleen van Keulen
Geldermalsen
45:41
11
Anne-Marie van Nieuwstad
Nederland
46:41
12
Inge van Middelkoop
Gellicum
46:59
13
Kim roetert - van Dijk
Geldermalsen
47:43
14
Corrine Borsboom
Culemborg
48:44
15
Carin van den Bosch
Geldermalsen
48:48
16
Martine Ouwerkerk
Beesd
49:00
17
Astrid Verbruggen
Culemborg
49:11
18
Elsbeth Fabels
Geldermalsen
49:36
19
Inge Schopenhouer
Arkel
50:10
20
Tiny Hol
Beesd
50:14
21
Maud Savelsbergh
Rhenoy
50:29
22
Anita de Bijl
Beesd
50:35
23
Martine Springer
Tricht
50:43
24
Ellen Wilms
Opijnen
50:51
25
Judith Kroon
Est
50:54
26
Nancy den Besten
Statina
51:03
27
Yvonne Buck
Tricht
51:22
28
Martine van den Hoven
Tuil
51:39
29
Anke Steerneman
Deil
51:42
30
Tessy van Weenen
Beesd
51:57
31
Jannet van de Hoef
Haaften
52:20
32
Gradie Groenendaal
Geldermalsen
52:32
33
Femke van de Water
Rotterdam
52:36
34
Sophie de Munck
Rotterdam
52:37
35
Marie-José Huffmeijer
Deil
52:39
36
Mieke van de Poll
Geldermalsen
52:43
37
Jose Witjes
Meteren
52:55
38
Rosalie Wesselink
Beesd
53:14
39
Sophie Wesselink
Beesd
53:14
40
Esther Elie
Statina
53:49
41
Ilse Kers- van Santen
Beesd
53:59
42
Jorina Langerveld
Varik
54:06
43
Marjo Visser
Tiel
54:28
44
Paula Ywema
Geldermalsen
54:35
45
Natascha den Hartog
Rhenoy
54:47
46
Sabine van Meeteren
Beesd
54:49
47
Astrid Schipper
Geldermalsen
55:07
48
Agnes Zuurmond
Gellicum
56:00
49
Linda Bakker-van Schaik
Geldermalsen
56:04
50
De Vries
58:25
51
Yolanda van Bremen
Beesd
58:46
52
Annelot van Zanten
Beesd
58:49
53
Geraldine Bom
Geldermalsen
58:51
54
Karen Hofland
Statina
59:55
55
Jonne van Zanten
Beesd
59:59
56
Jorien van Heuvel
Doezum
1:01:07
57
Esther Fiolet
Gellicum
1:01:20
58
Coby van de Water
Beesd
1:01:25
59
Mihaela Popovici
Beesd
1:01:27
60
Erita Boerman
Geldermalsen
1:04:28
61
Yvonne de Gram
Beesd
1:04:46
62
Doortje de Snoo
Beesd
1:05:01
63
Marga van Brenk
Geldermalsen
1:06:47
64
Ingrid Devjak
Geldermalsen
1:06:47
65
Titia Stuut
Statina
1:07:09
66
Tineke van der Bij
Statina
1:07:09
HE 10, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arjan Kaashoek
Ameide
34:30
2
Carlo Pullens
Berghem
35:02
3
Lars Baeyens
Beesd
35:17
4
Mark Willems
Nederland
35:37
5
Sande van Heteren
Passaat
35:48
6
Lucas van der veen
Typhoon
35:49
7
Wouter de Bruin
Goudriaan
35:56
8
Kevin Boon
Beusichem
36:21
9
Erik-Jan Hoogendoorn
Kedichem
36:30
10
Jeroen Leuverink
Beesd
37:05
11
Stefan van Thiel
Beesd
37:06
12
Nico Bogaard
Typhoon
37:48
13
Rick Nijhoving
Beesd
38:07
14
Henry Piek
Triathlon
38:12
15
Gerard Smit
Statina
38:37
16
Ton Elie
Culemborg
38:37
17
Maurice Speijer
Meteren
39:11
18
Geert Lantink
Beesd
39:26
19
Peter van Liempt
Kerkdriel
39:27
20
Rick Vernooij
Culemborg
39:39
21
Dick Scholtus
Kesteren
39:50
22
Peter Eijgermans
Nederland
39:58
23
Bas van der Linden
Culemborg
40:00
24
Rogier Mooiman
Dreumel
40:02
25
Charles Kuurstra
Tiel
40:06
26
Uebersezig Stefan
Deil
40:09
27
Mathieu Goedhart
Triathlon
41:05
28
Gerrik ten Have
Haaften
41:09
29
Gerwin Mimpen
Passaat
41:13
30
Jan Pannekoek
Statina
41:14
31
Stefan van den Berg
Culemborg
42:15
32
Wim Brons
Deil
42:21
33
Pim Udo
Deil
42:24
34
Marcel van Schenkhof
Beesd
42:27
35
Stefan van Middelkoop
Gellicum
42:35
36
Joost Christiaanse
Renkum
43:03
37
Erwin Vroegh
Tricht
43:04
38
Gert-Jan Hol
Tricht
43:08
39
Jeffrey Stijlaart
Culemborg
43:11
40
Joost van Dijk
Geldermalsen
43:15
41
Josinus van de Water
Beesd
43:55
42
Erwin Baars
Meteren
44:13
43
John Lens
Geldermalsen
44:30
44
Gijsbert van de Water
Deil
44:37
45
Remy Tins
Culemborg
45:00
46
Waldo Duin
Tiel
45:11
47
Igor Bassa
Beesd
45:13
48
Wim Kruis
Gorinchem
45:14
49
Erik van der Hoog
Enspijk
45:20
50
Frank Boon
Typhoon
45:31
51
Coos van Lith
Beesd
45:44
52
Joel Blom
Deil
45:49
53
Stephan van Tussenbroek
Leusden
46:13
54
Michaal Szymanowski
Deil
46:30
55
Olivier Hilbert
Rhenoy
46:37
56
Remon v. Meeteren
Beesd
46:54
57
Sebastiaan van Steenis
Meteren
47:07
58
Patrick Kemker
Beesd
47:10
59
Jeroen van Tussenbroek
Culemborg
47:14
60
Theo Spronk
Beesd
47:20
61
Dick Sangers
Geldermalsen
47:28
62
Ruud Broekhuizen
Deil
47:38
63
Han Boselie
Geldermalsen
47:45
64
Ron van Roden
Deil
48:19
65
Hans Volkers
Geldermalsen
48:22
66
Stefan akkermans
Deil
48:27
67
Sander Maij
Houten
48:31
68
Dick de Wit
Deil
48:37
69
Bas Poldervaart
Buurmalsen
48:41
70
Edward Spithoven
Culemborg
48:41
71
Bart van der Hoog
Enspijk
48:42
72
Hubert Verspui
Culemborg
48:45
73
Eric Degreef
Beesd
48:45
74
Theo Verheijen
Deil
48:49
75
Bert van Oostrum
Statina
48:53
76
Stijn Blaauw
Tricht
48:55
77
Alfred Donga
Beesd
48:57
78
Frits Poppen
Vianen Ut
49:02
79
Jan van Kooij
Deil
49:06
80
Dick Zuurmond
Gellicum
49:13
81
Wim van de Werken
Beesd
49:25
82
Theus van Soelen
Beesd
49:25
83
Henk van Noord
Beesd
49:47
84
René Pichot du Plessis
Beesd
49:47
85
Adrie Bullee
Beesd
49:48
86
Jan van den Broek
Geldermalsen
49:51
87
Ewout Bomert
Tricht
50:00
88
Willem van der Meulen
Beesd
50:06
89
Kevin Spronk
Rhenoy
50:09
90
Oscar van der Padt
Beesd
50:10
91
Addie van bremen
Beesd
50:18
92
Marco Savelkouls
IJsselstein Ut
50:23
93
Patrick van Mook
Deil
50:34
94
Pascal Stijsiger
Beesd
50:46
95
Ruud Dahmann
Waardenburg
50:55
96
Gerrit van Mourik
Deil
50:55
97
Reinier de Groot
Geldermalsen
50:59
98
Willem Jan Stuut
Culemborg
51:00
99
Berry van Lith
Beesd
51:04
100
Johan Kruger
Dutch Runners
51:09
101
Pieter van der Meulen
Haarlem
51:31
102
Jack Bloem
Rhenoy
51:37
103
Henry van Helten
Tricht
51:42
104
Tom van Verseveld
Deil
52:01
105
J.M. Diks
Nederland
52:14
106
Davey Bijl
Deil
52:22
107
Leen van Weenen
Beesd
52:28
108
Roel Lijnema
Geldermalsen
52:47
109
Ruud Koch
Deil
53:39
110
Erik de vaal
Beesd
54:24
111
Jos van de Water
Beesd
54:32
112
Rick Exel
Rhenoy
54:51
113
Jaap Merkes
Tricht
55:00
114
Remco Dokman
Meteren
55:05
115
Leo Zuurmond
Enspijk
55:23
116
Roy Kroeze
Beesd
55:27
117
Leon Naaijkens
Tilburg
55:31
118
Martien van Zandwijk
Gellicum
55:38
119
Maarten smid
Leerdam
55:40
120
Ferry van Bruchem
Beesd
56:08
121
Nico lemmen
Geldermalsen
56:12
122
Frik Bullee
Beesd
56:13
123
Peter van der Linden
Leerdam
56:30
124
John van Esssen
Rotterdam
56:35
125
Nico Brand
Statina
56:37
126
Bertho Bullee
Beesd
57:04
127
Leen van der Haar
Beesd
57:46
128
Frank de Keijzer
Rhenoy
58:07
129
Bert van Bremen
Leerdam
58:54
130
Jacco van Kranenburg
Druten
1:00:10
131
Arno van Bremen
Beesd
1:01:19
132
Guus Smid
Leerdam
1:01:34
133
Richard Frehe
Beesd
1:04:48
134
Piet de Graaff
Geldermalsen
1:05:39
www.uitslagen.nl
29-11-2015 21:53