Uitslagenlijst Boscross Standdaarbuiten

Standdaarbuiten - Zondag 22 november 2015

B JUV, B JUNIOREN MEIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Bakx
THOR
14:18
2
Brenda van den Broeke
THOR
14:42
3
Eva van de Sande
THOR
14:43
4
Veerle Maris
Groene Ster
17:20
5
Suzanne Snellen
DJA
18:10
A JUV, A JUNIOREN MEIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Schellekens
DJA
21:31
2
Karlijn Derks
Groene Ster
22:17
V SEN, VROUW SENIOR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvonne Boot
AVO 1983
28:26
2
Annika Spronk
AV Standdaarbuiten
28:57
3
Anne van Alphen
AV Standdaarbuiten
29:48
4
Reina Jochems
AV Standdaarbuiten
32:36
5
Stefanie van Poppel
Achilles
33:59
V 35+, VROUW 35+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wendy Deijkers
Oud-Gastel
28:01
2
Marjolijn Bakker van Hees
Spirit Oud Beijerland
28:32
V 45+, VROUW 45+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen van Beek
De Langstraat
26:12
2
Jose van der Linden
Achilles
29:03
3
Florence van Rijsbergen
THOR
29:11
4
Machteld Verdaasdonk
Spado
29:40
5
Jeanine van Overveld
THOR
30:22
6
Ans Schellekens-Frijters
DJA
38:27
V 55+, VROUW 55+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ria Bom
AVR '90
30:15
2
Cia Smulders
Achilles
33:09
3
Rosalie Sijben-Claessen
Achilles
34:26
V REC, DAMES RECREANT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisette Smeekens
Nijmegen
43:35
B JUM, B JUNIOREN JONG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joris Mertens
DJA
15:40
2
Max Donkersloot
THOR
16:00
3
Rik Derks
Groene Ster
17:34
4
Olivier van Namen
DJA
19:02
5
Jorik van de Broek
Etten-Leur
19:44
A JUM, A JUNIOREN JONG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs Staps
Road Runners Etten-Leur
24:37
2
Mees van de Pas
THOR
26:03
M SEN, MAN SENIOR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michiel van Nispen
Sprint
37:15
2
Mitchell Franken
Spado
37:24
3
Jesse van de Ven
Spado
37:52
4
Evert van Nigtevecht
Sprint
40:12
5
Nijland
Road Runners Etten-Leur
40:52
6
Tim Hanswijk
Diomedon
43:13
7
Rik Palings
THOR
43:42
M 35+, MAN 35+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eltjo van Mechelen
THOR
39:57
2
Patrick van Schilt
Spado
42:02
3
Marlon Deijkers
AV Standdaarbuiten
42:04
4
Teun van Uffelen
Road Runners Etten-Leur
43:18
5
Jos de Laat
Achilles
44:36
6
Willem Dekker
Achilles
47:23
M 45+, MAN 45+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Toon Heeren
Achilles
30:17
2
Richard Oosterhout
AVR '90
30:36
3
Kees Lazeroms
Achilles
31:38
4
Roel van Nes
AV Standdaarbuiten
31:47
5
Ad van Beek
Road Runners Etten-Leur
32:55
6
Henk Buesink
Achilles
33:31
7
Arnold de Krom
Spado
33:56
8
John van Wanrooij
Spado
34:53
9
John Marijnissen
Sprint
35:58
10
Alex de Langen
Spirit Oud Beijerland
36:38
11
Rabin Mohunlol
Achilles
36:55
12
Tonio de Jong
Achilles
37:46
13
Hans Coremans
Achilles
38:08
14
Jan Kouters
AVO 1983
38:38
15
André Vergeer
AVO 1983
38:40
16
John Lewis Garcia
Achilles
40:22
17
Jac Suyerbuyk
THOR
42:44
18
Fred Lodder
Groene Ster
43:49
19
Kees van de Sande
Etten-Leur
46:13
20
Ebel Magnin
Zuid-Beijerland
46:51
M 55+, MAN 55+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Gulden
Achilles
35:40
2
Jan van Gent
Spirit Oud Beijerland
37:02
3
Peter Pelsma
THOR
39:21
4
Kees de Hoon
Achilles
39:49
5
Jos Jochems
Achilles
40:28
6
Wil Hectors
THOR
45:56
M REC, HEREN RECREANT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dennis Machielse
Standdaarbuiten
34:56
2
Gijs Machielse
Standdaarbuiten
37:00
3
Ad Martens
Standdaarbuiten
37:04
4
Vincent Rensen
Standdaarbuiten
39:31
5
Alex Cools
Prinsenbeek
44:11
6
Patrick Sonden
Breda
45:34
7
Erik Bouvrie
Breda
45:41
8
Demion Augustine
Standdaarbuiten
49:25
www.uitslagen.nl
08-01-2016 11:53