Uitslagenlijst 3e RunningPoint cross loop

Vlaardingen - Zaterdag 21 november 2015

M, 9 KM LANG
Plts
Naam
Tijd
1
Gerard de Lange
Waterweg
33:25
2
Michiel Bovendeert
Fortuna
34:03
3
Jelle Enthoven
Loopgroep PK
34:22
4
Ruben van Kesteren
Spijkenisse
34:33
5
Ron van den Berg
Waterweg
34:47
6
Stefan Buit
Energie
34:53
7
Mark Wilson
Vlaardingen
35:14
8
Bart van der Kruk
Olympus '70
35:21
9
Michel de Maat
Fortuna
35:28
10
Frank Staal
Phoenix
35:30
11
Wim de Jong
's-Gravenzande
35:55
12
Paul Jansen
Olympus '70
36:01
13
Willem de Voogd
Vlaardingen
36:42
14
Henk Kerkhof
Hoogvliet Rotterdam
37:05
15
Eric van Oosten
Maassluis
37:33
16
Rovert van der Toorn
Schiedam
37:52
17
Bart Eigenraam
Fortuna
38:08
18
Cees den Dunnen
Vlaardingen
38:10
19
Willem van der Kooij
De Kieviten
38:15
20
Herbert Smit
Hoek van Holland
38:18
21
Hans Beijer
Fortuna
38:24
22
Sander van Vliet
Vlaardingen
38:27
23
Leo van Leeuwen
AV '40
38:56
24
Richard Lelieveld
De Kieviten
39:32
25
L Vonk
Wateringen
40:01
26
Pim Gaemers
Vlaardingen
40:04
27
Ronald van der Hoeven
Maassluis
40:04
28
Sebastiaan Vermaas
Barendrecht
40:20
29
Frank van Tienen
Vlaardingen
40:22
30
Paul Streep
PAC
40:24
31
Theo van Vliet
Maasland
41:18
32
Henri Spijkerman
Vlaardingen
41:20
33
Niek van Zijl
Vlaardingen
41:33
34
André de Jong
Schiedam
41:35
35
Ruud Wessels
Waterweg
41:52
36
Berco Breugem
Rotterdam
42:09
37
Jeffrey v.d. Berg
Vlaardingen
42:15
38
Ralph Hofstede
Olympus '70
42:26
39
Jan van der Burg
Schiedam
42:30
40
Bas van Meurs
Vlaardingen
42:34
41
Pieter Aaldring
Delft
42:34
42
F Louter
Maasland
42:51
43
Jan van Meurs
Vlaardingen
42:53
44
Johan Struijs
Fortuna
42:54
45
Hans Vermeer
Maasland
43:03
46
Sander Beliën
Fortuna
43:11
47
Frank Olsthoorn
Schiedam
43:17
48
Jos van Dorp
De Lier
43:21
49
Ronald Hoogenboom
Naaldwijk
43:50
50
Peter Fortuin
Maassluis
43:57
51
Peter de Vette
Vlaardingen
44:00
52
Rolik Hermans
Rotterdam
44:05
53
C Duyndam
Wateringen
44:16
54
Rinie van Marrewijk
Olympus '70
45:08
55
Jan Anker
Fortuna
45:16
56
Philip Huijts
PAC
45:28
57
Ton van Vliet
Schiedam
45:42
58
Dick Baggerman
Bleiswijk
45:58
59
Ruud van Es
Vlaardingen
46:26
60
Ed van Hillo
Schiedam
46:37
61
Edwin Heuvelman
Fortuna
47:57
62
Gert-jan Tjeertes
Vlaardingen
48:12
63
Ronald te Lindert
Fortuna
48:37
64
Evert van 't Hof
Fortuna
49:30
65
Christiaan Slooff
Fortuna
49:32
66
Henk Mulder
Fortuna
49:34
67
Gerard Oomen
Hoek van Holland
49:46
68
Marcel Jongejan
Vlaardingen
50:11
69
Sander van Wasbeek
Vlaardingen
52:19
70
Fred Lantinga
Waterweg
53:27
71
Maarten Kraan
Fortuna
53:46
72
Rivelino Dijksteel
Rotterdam
54:36
73
Dick Rijnaard
Vlaardingen
58:36
74
Hans van der Vlies
Vlaardingen
1:02:09
75
Gerard Rolff
Fortuna
1:09:22
V, 9 KM LANG
Plts
Naam
Tijd
1
Rose Tanui-Enthoven
Loopgroep PK
35:33
2
Loes van Loenen
Fortuna
41:18
3
Anneke Starrenburg
Olympus '70
41:33
4
Sandra van Dijk
Heinenoord
42:35
5
Corry van Rijn
Olympus '70
43:25
6
Tamara Kleijwegt-Jonkman
Maasland
43:28
7
Nancy de kok
Maasland
43:52
8
C. Rijk
Fortuna
46:50
9
Diane Szymanska
Schiedam
48:19
10
Hillie Heinsbroek
Fortuna
49:42
11
Ineke Halve
Maasland
50:56
12
Sandra Heuts
Fortuna
51:34
M, 4,5 KM 17+
Plts
Naam
Tijd
1
Bob den Hartigh
Fortuna
16:08
2
Maarten Bakker
Olympus '70
17:15
3
Martin den Hamer
Waterweg
18:39
4
Sem ter Beek
Fortuna
18:40
5
Ivo Harms
Fortuna
19:10
6
Arvid Gog
Fortuna
19:11
7
Robbert van Nieuwkerk
Fortuna
19:36
8
Roel Noordam
Fortuna
19:48
9
Rogier Hoogerwerf
Fortuna
21:10
10
Jan den Hartigh
Fortuna
21:21
11
Willem van der Vaart
Fortuna
21:35
12
Bas van Hattem
Fortuna
22:08
13
Wim Heijblom
Fortuna
22:20
14
Hans Bakker
Olympus '70
23:24
15
Gerrit Brinkman
Fortuna
24:36
16
Cees Gog
Vlaardingen
24:45
17
Janv/d Meijs
Fortuna
26:59
18
W vd Heijden
Vlaardingen
27:21
19
Bob Westenberg
Fortuna
28:30
20
Leo Harreman
Waterweg
28:46
21
Flip de Jong
Fortuna
33:28
V, 4,5 KM 17+
Plts
Naam
Tijd
1
Frederika Welle Donker
Fortuna
22:28
2
Irene Groen
Schiedam
23:49
3
Carola Haars
Fortuna
23:59
4
Lize Dirks
Fortuna
27:42
5
Nikita van Sprang
Rotterdam
28:00
6
Esther van der Meer
Vlaardingen
28:44
7
Audrey de Haan
Schiedam
32:07
J, 1,8 KM JEUGD
Plts
Naam
Tijd
1
Boyd Aaldring
DELFT
5:51
2
Jelle van Kuik
Fortuna
5:56
3
Danick Imholz
Energie
5:59
4
Thomas Leenders
Fortuna
6:16
5
Enrico Cossuto
Schiedam
6:20
6
Jelle Lansbergen
Fortuna
6:22
M, 1,8 KM JEUGD
Plts
Naam
Tijd
1
Jill van Haaften
Fortuna
6:25
2
Robin van Haaften
Fortuna
6:27
3
Norah van de Berg
Maassluis
7:07
4
Mandy van der Meer
Fortuna
7:08
5
Lianne den Dekker
Fortuna
7:12
6
Emily Goijert
's-Gravenzande
7:39
7
Carmel Gog
Vlaardingen
8:31
8
Dagmar Bovendeert
Vlaardingen
8:52
9
Fabiënne Weeda
Fortuna
9:36
J, 4,5 KM 13-16
Plts
Naam
Tijd
1
Joey van 't Verlaat
Spijkenisse
16:36
2
Jaap van Zevenbergen
Fortuna
19:08
3
Daan Verlinden
Vlaardingen
20:32
4
Martijn Slooff
Fortuna
23:00
5
Luuk Jochems
Fortuna
23:10
M, 4,5 KM 13-16
Plts
Naam
Tijd
1
Amber Aarssen
Fortuna
19:54
2
Kim van 't Verlaat
Spijkenisse
20:06
3
Joyce Verheezen
Vlaardingen
21:49
www.uitslagen.nl
20-12-2015 20:49