Uitslagenlijst Spirit goes British

Oud-Beijerland - Zaterdag 21 november 2015

VROUW, 1200M
Plts
Naam
Tijd
1
Puck Malais
Spirit Oud Beijerland
5:07
2
Merel Bosch
Spirit Oud Beijerland
5:10
3
Felicia van Beek
Spirit Oud Beijerland
5:11
4
Tessa Nieuwenhuizen
Spirit Oud Beijerland
5:15
5
Noortje Bosch
Spirit Oud Beijerland
5:19
6
Bente de Boer
Spirit Oud Beijerland
5:28
7
Diede van de Wal
Spirit Oud Beijerland
5:28
8
Nathalie van Opstal
Spirit Oud Beijerland
5:30
9
Lisa van Belle
Spirit Oud Beijerland
5:35
10
Sacha Oorbeek
Spirit Oud Beijerland
5:36
11
Cheryl Blange
Spirit Oud Beijerland
5:36
12
Noa Miedema
Rotterdam
6:01
13
Meike Overvoorde
Klaaswaal
6:02
14
Tamar Tuppert
Spirit Oud Beijerland
6:13
15
Norah Tuppert
Spirit Oud Beijerland
6:25
16
Fenne Klijnstra
Spirit Oud Beijerland
6:32
17
Esmee Boot
Oud-Beijerland
7:07
18
Sonja Jager
Oud-Beijerland
7:07
MAN, 1200M
Plts
Naam
Tijd
1
Tobias Martinot
Etten-Leur
4:01
2
Martinot Sebastiaan
De Langstraat
4:02
3
Stephan Eekman
Spirit Oud Beijerland
4:06
4
Robin van Opstal
Spirit Oud Beijerland
4:08
5
Jarno Jansen
Spirit Oud Beijerland
4:09
6
Nick Koese
Spirit Oud Beijerland
4:17
7
Vincent Schuurman
numansdorp
4:20
8
Mathieu van Opstal
Spirit Oud Beijerland
4:33
9
Glenn van der Meij
Spirit Oud Beijerland
4:51
10
Mike Bakhuizen
Spirit Oud Beijerland
4:56
11
Daan Eeltink
Spirit Oud Beijerland
4:59
12
Mink van de Wal
Spirit Oud Beijerland
5:03
13
Stephan Hulhoven
Spirit Oud Beijerland
5:05
14
Douwe Hartingsveldt
Spirit Oud Beijerland
5:08
15
Ramon Jansen
Spirit Oud Beijerland
5:10
16
Kick Bauhuizen
Spirit Oud Beijerland
5:12
17
Merijn Laban
Oud-Beijerland
5:13
18
Niels Nieuwenhuizen
Spirit Oud Beijerland
5:14
19
Raf Malais
Spirit Oud Beijerland
5:14
20
Thijs Schuch
Spirit Oud Beijerland
5:26
21
Jason in't Veld
Oud-Beijerland
5:29
22
Marco Tuppert
Spirit Oud Beijerland
6:27
VROUW, 3.5 MIJL
Plts
Naam
Tijd
1
Ilvia Hederik
Energie
24:10
2
Mirjan Martinot
Etten leur
26:27
3
Charlotte van Kesteren
Spirit Oud Beijerland
27:53
4
Marjoke Nieuwenhuizen
Oud-Beijerland
29:39
5
Thanya Liemburg
Oud-Beijerland
29:51
6
Laura Molenaar
Oud Beijerland
30:33
7
Corinne Heijdra
Klaaswaal
34:20
8
Annemarie Brinkman
Oud-Beijerland
35:48
9
Linda Kwakernaat-Pelgrim
Spirit Oud Beijerland
36:43
10
Anitra Schipper
Spirit Oud Beijerland
36:43
11
Carla Terlouw
Spirit Oud Beijerland
38:27
12
Linda in't Veld
Spirit Oud Beijerland
39:14
13
Jelly Sinnema
Barendrecht
39:45
14
Liesbeth van der Stokker
Spirit Oud Beijerland
43:52
MAN, 3.5 MIJL
Plts
Naam
Tijd
1
Alex Molenaar
Oud-Beijerland
23:22
2
MIchel Bos
's Gravendeel
23:50
3
Jelle van de Wal
Spirit Oud Beijerland
26:06
4
Ernesto Attanasio
's Gravendeel
26:08
5
Pieter Wijnsema
Energie
29:04
6
Willem Bosch
Spirit Oud Beijerland
30:58
7
Arjan Heijdra
Strijen
31:30
8
Dave vd Meulen
Spirit Oud Beijerland
35:24
VROUW, 5 MIJL
Plts
Naam
Tijd
1
Amber Hulleman
Spirit Oud Beijerland
35:50
2
Augüsta van hoogalem
Fortuna
37:35
3
Marja Sundermeijer
Spirit Oud Beijerland
40:44
4
Ineline Bouman
Mijnsheerenland
42:22
5
Emilie de Boer
Spirit Oud Beijerland
43:11
6
Lisanne Venema
Mijnsheerenland
43:57
7
Marga van Koppen
Spirit Oud Beijerland
46:41
8
Joyce de Lange
Spirit Oud Beijerland
50:29
9
Lia van der Meer
Spirit Oud Beijerland
51:09
10
Antoinette Hommes
Spirit Oud Beijerland
51:09
11
Miranda van den Brom
Spirit Oud Beijerland
53:32
12
Maaike schotman
Klaaswaal
53:37
13
Tea Kuusinen
Mijnsheerenland
54:00
14
Jo-ellen Schotman
Oud-Beijerland
56:39
15
Ria Schotman
Oud-Beijerland
1:06:40
MAN, 5 MIJL
Plts
Naam
Tijd
1
Max Polak
PAC
28:35
2
Timo de Geus
Spirit Oud Beijerland
28:36
3
Yoram Polak
PAC
28:51
4
Mitchell van Oudenaarden
De Langstraat
31:12
5
Jan van Bennekom
Spirit Oud Beijerland
34:00
6
Jan van Gent
Spirit Oud Beijerland
35:53
7
Marco Schelling
Spirit Oud Beijerland
37:23
8
Harry Gerritse
Parthenon
38:17
9
Jurgen Vermaas
Numansdorp
39:43
10
Dennis Grashoff
Heijnenoord
39:55
11
Peter Penning
Hellevoetsluis
40:08
12
Marco Vroegindeweij
Spirit Oud Beijerland
40:49
13
Ronald Schotman
Oud-Beijerland
41:36
14
Ed Molsbergen
Puttershoek
42:07
15
Jan van Beuzekom
Sliedrecht
42:13
16
Jaco van der Velde
Middelharnis
42:17
17
Peter Bouman
Spirit Oud Beijerland
42:22
18
Marcel Lagendijk
Spirit Oud Beijerland
42:32
19
Han Krijgsman
Oud-Beijerland
43:03
20
Dirk Geerts
Geel
43:33
21
Jarno Stuurman
Spijkenisse
43:44
22
Bob Luijendijk
Numansdorp
43:58
23
Jochem Kimmel
Puttershoek
44:28
24
Walter in 't Veld
Oud Beijerland
44:38
25
Peter Kimmel
Spirit Oud Beijerland
44:47
26
Peter de Valois
Zoetermeer
48:38
27
André van der Giessen
Spirit Oud Beijerland
49:10
28
Andries Eeltink
Spirit Oud Beijerland
49:41
VSEN, 10 MIJL
Plts
Naam
Tijd
1
Marianne Bestebreur-Hofman
Spirit Oud Beijerland
1:19:12
2
Noortje Snijders
PAC
1:31:19
3
Maaike Klootwijk
Oud-beijerland
1:39:15
V40, 10 MIJL
Plts
Naam
Tijd
1
Danielle van Hulst
Parthenon
1:13:07
2
Marianne Muijzer
Puttershoek
1:24:35
3
Francien kleinendorst
Oud beijerland
1:25:38
4
Lynda Nieuwschepen
Spirit Oud Beijerland
1:44:22
V50, 10 MIJL
Plts
Naam
Tijd
1
de Schipper Marianne
1:16:25
2
Addie Streefkerk
Spirit Oud Beijerland
1:32:25
3
Lenie de Visser
Waterweg
1:35:23
MSEN, 10 MIJL
Plts
Naam
Tijd
1
Christiaan van Beusichem
Numansdorp
55:24
2
Rutger Kramer
Haag Atletiek
1:01:29
3
Rene Sundermeijer
Oud-berijerland
1:05:29
4
Kees Alblas
Puttershoek
1:07:04
5
Duc Binh Nguyen
Rotterdam Atletiek
1:07:15
6
Jeffrey
Fortuna
1:07:36
7
Boudewijn Hollebrands
Fortuna
1:09:11
8
Martijn Korbijn
Spirit Oud Beijerland
1:09:12
9
Daniel Hordijk
Hellevoetsluis
1:09:20
10
Roy Houkes
PAC
1:12:06
11
Robert de Valk
Fortuna
1:12:50
12
Martin Schilperoord
Spirit Oud Beijerland
1:15:21
13
Ben van der Pols
Spirit Oud Beijerland
1:16:10
14
Jeroen Schmidt
Oud-Beijerland
1:21:16
15
Vincent de Vos
Spijkenisse
1:22:14
16
Arnold Hamerslag
Spijkenisse
1:24:02
17
Hans Molenaar
Barendrecht
1:24:16
18
Dirk Geerts
Geel
1:25:16
19
Erik Baan
Nieuw-beijerland
1:26:50
20
Stefhan Frerichs
Hoogvliet Rotterdam
1:38:53
21
Dominique Frerichs
Rotterdam
1:38:54
M40, 10 MIJL
Plts
Naam
Tijd
1
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerland
58:11
2
Marcel de Vette
Spirit Oud Beijerland
1:01:24
3
Robin Robart
Passaat
1:01:46
4
Erwin Keus
De Koplopers
1:04:15
5
Alfred van Pelt
Fortuna
1:04:24
6
Wilco de Wijze
Spirit Oud Beijerland
1:09:18
7
Michel van Huut
Spirit Oud Beijerland
1:16:09
8
Cees van Es
Spirit Oud Beijerland
1:17:00
9
Hans Uittenbogaard
Capelle aan de Ijssel
1:18:14
10
Alex elbers
Zuid-Beijerland
1:20:26
11
Gerard Janssen
Capelle a.d. Ijssel
1:23:15
12
Arjan van der Velde
Spirit Oud Beijerland
1:25:33
13
Nico Holleman
Spirit Oud Beijerland
1:31:45
M50, 10 MIJL
Plts
Naam
Tijd
1
Alex de Langen
Spirit Oud Beijerland
1:06:43
2
Carel Slijkhuis
Spirit Oud Beijerland
1:06:47
3
Ron Huizer
Loopgroep Aart Stigter
1:07:03
4
v.Aalst Arne
Strijen
1:09:36
5
Arno van Unnik
Fortuna
1:09:40
6
Wim van Ruven
Oud-beijrland
1:10:32
7
Armand Stolk
Spirit Oud Beijerland
1:11:02
8
Leonard van Egeraat
Spado
1:12:57
9
Wim Derks
Parthenon
1:13:07
10
Jan Vos
Spirit Oud Beijerland
1:16:19
11
Jaap van Dam
Passaat
1:19:05
12
Teun Noordhoek
Spirit Oud Beijerland
1:19:13
13
John van Gilst
avVN
1:19:14
14
Nico Terlouw
Spirit Oud Beijerland
1:23:02
15
Martien van Veen
avVN
1:24:42
16
Peter Bouman
Spirit Oud Beijerland
1:25:32
17
Gillis Bosman
THOR
1:25:41
18
Ed Becude
Spirit Oud Beijerland
1:27:26
19
Nico van de Wetering
Oud-Beijerland
1:30:27
20
Marcel van de Wiel
Spirit Oud Beijerland
1:33:29
21
André Hoogendam
Goudswaard
1:36:38
22
Ron Budding
Vlaardingen
1:41:15
www.uitslagen.nl
21-11-2015 17:24