Uitslagenlijst 48e Mosselloop

Burgh-Haamstede - Zaterdag 14 november 2015

MSEN, WEDSTRIJD 8 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Tim Pleijte
Dynamica
27:48
2
Tommy Staal
Delta Sport
28:00
3
Erwin Harmes
González Running Team
29:11
4
Tim van den Broeke
Dynamica
29:16
5
Huub van Noorden
s'Heer Abtskerke
29:25
6
Ronnie Overgaauw
Dynamica
30:08
7
Maikel Peeman
Flakkee
30:29
8
Eric Wolfert
Flakkee
31:13
9
Jelle Enthoven
Loopgroep PK
31:48
10
Ruud Hoosemans
Vlissingen
32:29
11
Rens de Ridder
Arnemuiden
32:53
12
Erwin Schuurbiers
Bergen op Zoom
34:21
13
Steef Rosmalen
Strijen
34:37
14
Jan-Willem Roelse
Dynamica
34:41
15
Krispijn de Jonge
Delta Sport
34:53
16
Jordi Reedijk
Strijen
35:41
17
Patrick giljam
Zierikzee
36:00
18
Bart de Visser
Serooskerke Walcheren
36:30
19
Maarten van der Wagt
Spijkenisse
36:45
20
Christian Monna
Spijkenisse
37:08
21
Martijn Korbijn
Spirit Oud Beijerland
37:22
22
Jan-Diederik Kuiken
Rotterdam
37:54
23
Rinus vd Woestijne
Middelburg
37:57
24
Sebastiaan Gesquierre
Hellevoetsluis
38:05
25
Chis Ijzelenberg
Oosterland
39:01
26
Gerrit Zalm
Zierikzee
39:32
27
Marijn den Boer
Brouwershaven
39:34
28
Robbert van der Helm
Bruinisse
39:53
29
Marijn Grootjans
Westkapelle
41:33
30
Marijn Huibregtsen
Westkapelle
41:34
31
Lennard van Gilst
Yerseke
41:55
32
Mattheo Moerland
Oosterland
42:02
33
Wesley vd Pligt
Strijen
42:18
34
Maurice Steketee
Middelburg
42:58
35
Jan Ijzelenberg
Oosterland
43:52
36
Mart Goudzwaard
Zonnemaire
44:10
37
Tom Jonker
Goes
44:13
38
Lennart Kempe
Bruinisse
44:18
39
Maurice de Stigter
Heerjansdam
45:08
40
Marijn Traas
Heinkenszand
46:36
41
Thomas Lang
Zierikzee
46:46
42
Martin Geluk
Kattendijke
46:48
43
Wouter de Bruijn
Goes
47:04
44
Stefan van den dries
AV '56
50:12
M35, WEDSTRIJD 8 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Michel van der Klein
Rotterdam
29:06
2
Ralph Wiessner
Dynamica
30:55
3
Ronnie Duinkerken
Rotterdam Atletiek
31:57
4
Remko Kap
Hellevoetsluis
32:11
5
Joop Helbers
Hellevoetsluis
32:21
6
Arjan Beije
Burgh Haamstede
33:14
7
Michel buijck
Middelburg
33:25
8
Marcel de Vette
Spirit Oud Beijerland
33:36
9
Edwin Stolk
Flakkee
33:46
10
Robin Robart
Passaat
33:51
11
Sander Peters
Pallas '93
34:10
12
Micha Janse
Dynamica
34:55
13
Ron vd Graaf
Capelle aan de ijssel
35:28
14
Mark van Eijken
Sommelsdijk
35:59
15
Johan Elenbaas
Heinkenszand
36:04
16
Berry Simonse
AV '56
36:34
17
Peter Dekker
Zoutelande
37:12
18
Robert Verwijs
Delta Sport
37:16
19
Leon Bal
Delta Sport
37:17
20
Ronald Geertse
Serooskerke Walcheren
39:00
21
Gijsbert Elstgeest
s'Heerenhoek
39:25
22
Marcel de Vlieger
Dreischor
39:56
23
Martijn de Widt
Delta Sport
40:44
24
MH Kempe
Delta Sport
41:09
25
Arno Obbink
Burgh-Haamstede
41:51
26
Martin Kievits
Delta Sport
42:06
27
Danmar Dees
Goes
42:21
28
Martijn van der Klooster
Scharendijke
43:59
29
Eddie vd Hage
s'Heer Abtskerke
45:34
30
Zoran Birac
Rotterdam
57:37
M45, WEDSTRIJD 8 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Cornelis de Stigter
Loopgroep Aart Stigter
32:57
2
Henri Havinga
AV '40
33:22
3
Bart verkaart
Delta Sport
33:31
4
Arjo Verhage
Dynamica
33:33
5
Marius Besuijen
AV '56
34:13
6
Ruud Riesmeijer
Spark
34:39
7
Cees Dijkman
Burgh-Haamstede
34:59
8
Martin Pruijsers
Dynamica
35:26
9
Rian van den Broeke
Dynamica
35:57
10
A de Lanbon
Oud Beijerland
36:02
11
Ludolf Reijntjes
Delta Sport
36:37
12
Carel Slijkhuis
Spirit Oud Beijerland
36:52
13
Bram Mourik
Sommelsdijk
37:26
14
Jan van Bennekom
Spirit Oud Beijerland
37:40
15
Steef Berrevoets
Delta Sport
37:44
16
Marcel Engel
Zierikzee
38:25
17
Casper Baas
AV '56
38:30
18
Henk Leeftink
Dynamica
39:14
19
Paul keehnen
Spark
39:45
20
Ad Straub
AV '40
39:49
21
Sjaak de Kok
Lewedorp
40:16
22
Robert Kraaijenbrink
Delta Sport
40:27
23
Ad Goudswaard
Zierikzee
40:55
24
Edwin de Vlieger
Scharendijke
40:57
25
Sicco Jongema
Middelburg
41:03
26
Arnold van der kraan
AV '40
41:04
27
Erwin Schell
Delta Sport
41:07
28
Lorenzo Primatesta
AV '40
41:12
29
Roy Klop
Delta Sport
41:28
30
Van der Beijl
Delta Sport
41:42
31
Paul van Tuil
Burgh-Haamstede
42:04
32
Laurens van Vliet
's-Gravenhage
42:50
33
Leon de Munnik
Delta Sport
43:38
34
John Scheffers
Delta Sport
43:49
35
Jules van den Doel
Delta Sport
45:16
36
Bernard van Meer
Delta Sport
45:30
37
Han van Achterberg
Amsterdam
45:40
38
Edwin van Gaalen
Kamperland
45:59
39
Marco Posthuma
Middelharnis
46:53
40
Arjan Schotanus
Middelburg
47:40
41
Adrie van Bavel
Delta Sport
47:42
42
Rene Kramer
Delta Sport
47:45
43
Wim Goudswaard
Triathlon
48:01
M55, WEDSTRIJD 8 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Einar Tveter
Spark
34:16
2
Ruud de Vette
Pallas '93
35:53
3
Jan Guiljam
Loopgroep Aart Stigter
36:26
4
Jan van Gent
Spirit Oud Beijerland
36:56
5
Jan Zuidweg
Melissant
37:20
6
Leo Dalebout
Dynamica
38:00
7
Peter Kaljouw
avVN
38:03
8
Arie van Dijk
Flakkee
39:07
9
Henk Lous
Dynamica
39:11
10
Ronnie Krocke
Oost-Souburg
39:21
11
Cor Kloet
Delta Sport
39:37
12
Ron Dellebeke
Dynamica
39:39
13
Rien de Wilde
AV '56
39:50
14
Theo Peters
Spark
40:11
15
Johan de Vlieger
Dynamica
40:22
16
Gerrit Spaans
Goes
40:24
17
Adri Koole
Dynamica
40:36
18
John Guequierre
Dynamica
41:15
19
Ron Verhaar
Spirit Oud Beijerland
41:45
20
Willem Jan Zaadnoordijk
Rotterdam
42:14
21
Jan van Eijken
Flakkee
42:16
22
Wim Roose
Loopgroep Aart Stigter
43:58
23
Cor Schipper
Middelburg
44:28
24
Jan van Hassent
Flakkee
44:31
25
Marcel Richard
Zoutelande
44:33
26
Hans van der Welle
Middelburg
44:35
27
Teun Noordhoek
Spirit Oud Beijerland
44:38
28
Ebel Magnin
Zuid Beijerland
44:47
29
Dick Hart
Delta Sport
45:42
30
Willem Loeve
Berkel & Rodenrijs
48:35
31
M Hoondert
Dordrecht
50:01
32
Hans Holwerda
Nieuwerkerk
50:07
33
Martin Loeve
Noordwelle
50:34
34
Piet Joziasse
Nieuw- en Sint Joosland
51:02
35
Jan Sipma
Meliskerke
51:33
36
Fred Rila
Zierikzee
55:52
M65, WEDSTRIJD 8 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Wim de Jonge
AV '56
39:23
2
Jan Bostelaar
Dynamica
41:40
3
Fred Bastemeijer
Delta Sport
41:48
4
Dave Louws
Sint Laurens
43:35
5
Piet Beijer
Dynamica
43:44
6
Jan van Horssen
Dynamica
44:26
7
Henk Sandee
Kamperland
46:11
8
Carel van Putten
Delta Sport
48:10
9
Arthur Stijns
Dynamica
48:16
10
Jaap Oele
Kapelle
49:20
11
Paul Pellikaan
Middelburg
50:03
12
Herman Kreeft
Delta Sport
52:20
13
Piet Jan Landegent
Burgh Haamstede
52:46
14
Jan Roose
Loopgroep Aart Stigter
55:06
VSEN, WEDSTRIJD 8 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Rose Enthoven-Tanui
Loopgroep PK
34:12
2
Amber Hulleman
Spirit Oud Beijerland
38:48
3
Gertrud van Noorden
s'Heer Abtskerke
39:59
4
Nienke Zoon
Dirksland
44:21
5
Yosta de Stigter
Heerjansdam
45:24
6
Ria Verhelst
Philippine
47:05
7
Mirjam van der Heide
Nieuwdorp Zld
47:10
8
Naomi Geuze
Bruinisse
52:25
9
Renata van der Palm
Renesse
54:19
10
Mara Verhulst
Dreischor
55:36
11
Maya Meijaard
Goes
55:48
12
Jacqueline Ijzelenberg
Oosterland
57:42
13
Jacoline Boer-IJzelenberg
Oosterland
59:17
V35, WEDSTRIJD 8 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Marianne de Kok
Dynamica
35:47
2
Carolien van de Kreeke
Dynamica
35:48
3
Rian de Vlieger
Lewedorp
43:30
4
Ilse Verwijs
Delta Sport
43:47
5
Marike Brusket
Wilhelminadorp
44:15
6
Krista Voorham
Delta Sport
46:12
7
Leonie van Klinken
Nieuwerkerk
46:27
8
Saskia vd Valk
Dreischor
48:21
9
Inge Marchand
Burgh-Haamstede
49:27
10
Sandra Berrevoets
Burgh Haamstede
50:46
11
Jolanda van der laan
Oosterland
52:23
12
Chantal van Gils
Renesse
54:18
13
Patricia Smits
Zierikzee
58:24
14
Yolanda Kievits
Delta Sport
1:00:30
15
Vivi Ooink
Zierikzee
1:02:39
V45, WEDSTRIJD 8 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Simone Hartong
Loopgroep Aart Stigter
38:06
2
Christel Ravesteijn
Rotterdam
39:03
3
Henny Strating
AV '56
41:17
4
Tanja de Jong-Kortus
Spirit Oud Beijerland
41:58
5
Jeanine van Overveld
THOR
42:31
6
Katharina de Kool
Zuid Beijerland
43:45
7
Susanne Geschiere
Dynamica
44:07
8
Sonja Poppe
Kamperland
46:05
9
Danielle in t Veld
Oud-Beijerland
47:50
10
Marleen van Sighem
Delta Sport
54:15
11
Panda van der Holst
Renesse
54:22
12
Jeanine van Eerten
Zierikzee
1:03:18
V55, WEDSTRIJD 8 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Digna de Boer
Delta Sport
43:13
2
Edith Margadant
Delta Sport
43:39
3
Joke de Koster-Hoogerheide
Delta Sport
44:17
4
Tea Tazelaar
Dynamica
51:20
5
Lenie van Kleven
avVN
52:18
6
Ineke van Poppel-Louws
Delta Sport
52:44
7
Joke van Hemert
Nieuwdorp Zld
52:58
8
Lena Kleingeld
avVN
54:40
MAN, TRIMLOOP 6 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Wouter Verstraate
Dynamica
22:36
2
Henry van Klinken
Delta Sport
29:37
3
Willy van Gimst
Domburg
34:35
4
Wim Capelle
Bruinisse
35:07
5
Kees Legemaate
Burgh Haamstede
35:35
6
Kees de Kok
Wolphaartsdijk
39:04
7
Dennis vd Valk
Dreischor
47:25
VROUW, TRIMLOOP 6 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Rianne Kloet
Wolphaartsdijk
35:51
2
Noa Schell
Zierikzee
36:06
3
Frida Vos
Utrecht
37:49
4
Els van Zwieten-Bus
Delta Sport
38:15
5
Carolien vd Hoef
Utrecht
38:29
6
Vera van der Moezel
Scharendijke
40:01
7
Rianne Kenters
Scharendijke
40:02
8
Katinka Koster
Zierikzee
42:30
9
Rachel Kostense
Bruinisse
42:39
10
Pia Verwijs
Bruinisse
42:40
11
Janet Jumelet
Bruinisse
42:41
12
Jose van Dam
Delta Sport
42:48
13
Susan Kloet
Delta Sport
42:54
14
Wendy braam
Burgh-Haamstede
42:55
15
Joke vd Kasteele
Delta Sport
43:00
16
Elly korevaar
Sliedrecht
43:03
17
Inca Rila
Zierikzee
50:09
MAN, TRIMLOOP 3 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Niels van Tuil
AV '56
11:31
2
Mees Verbrugge
Goes
12:01
3
Youri Elstgeest
s'Heerenhoek
12:46
4
Ole de Bruyn
Amsterdam
14:21
5
Victor de Jongh
Rotterdam
14:52
6
Thomas van Nieulande
Dynamica
14:59
7
Martin van Nieulande
Nieuw- en Sint Joosland
15:00
8
Tom
Goes
16:11
9
Jesper Simonse
Goes
17:22
10
Erik de Bruyn
Amsterdam
18:22
11
Sebastian Capelle
Bruinisse
19:49
12
John Kommer
Delta Sport
20:07
VROUW, TRIMLOOP 3 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Ilvia Hederik
Energie
12:44
2
Ruchama Houtzager
Delta Sport
13:05
3
Anique van Klinken
Delta Sport
14:15
4
Maud van Liere
Delta Sport
17:10
5
Evelien Remeeus
Delta Sport
17:12
6
Marianne Hartong
Huizen
17:39
7
Jolanda Tveter
Spark
19:00
8
Lisanne Kommer
Zierikzee
20:05
9
CaroLien Meijndert
Zierikzee
27:15
www.uitslagen.nl
14-11-2015 17:43