Uitslagenlijst Berenloop

West-Terschelling - Zondag 8 november 2015

MSEN, 21.1 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ronald Schröer
Zaanland
1:09:04
1:09:03
2
Michel Butter
AV Castricum
1:09:36
1:09:35
3
Ambroise Uwiragiye
Enkhuizen
1:09:47
1:09:46
4
Jurjen Polderman
Clytoneus
1:10:59
1:10:59
5
Niels Verwer
Phanos
1:11:02
1:11:02
6
Tom Koetsenruijter
THOR
1:11:59
1:11:59
7
Simon Grannetia
De Spartaan
1:12:28
1:12:28
8
David Hemstede
Climax
1:14:00
1:13:59
9
Riekele Kobes
SV Friesland
1:14:27
1:14:27
10
Erik Slomp
BB lopers
1:14:55
1:14:53
11
Roy van Eekelen
Sprint
1:15:21
1:15:21
12
Rob Vijver
Lionitas
1:16:59
1:16:59
13
Jan sytze Jonker
AV Heerenveen
1:17:03
1:17:02
14
Hidde Bekhuis
Nijmegen Atletiek
1:17:27
1:17:25
15
Casper Koelma
Marathon Pim Mulier
1:17:58
1:17:56
16
Jan van den Bossche
TTW
1:18:39
1:18:37
17
Erik Verdoorn
Lionitas
1:22:11
1:22:04
18
Dries Ameling
Groningen Atletiek
1:22:27
1:22:25
19
Willem de Haan
Impala
1:22:43
1:22:31
20
Frank de Graaf
TTW
1:22:50
1:22:42
21
Richard Velzen
Horror
1:23:20
1:23:13
22
Aschwin Wijnands
Phanos
1:23:26
1:23:18
23
Mechiel Zantema
SV Friesland
1:23:32
1:23:29
24
Jetze Genee
Horror
1:23:35
1:23:28
25
Tom Bellord
Hylas
1:24:01
1:23:58
26
Wietse Roozendaal
PwC
1:24:47
1:24:44
27
Sjaak Van Leeuwen
SV Friesland
1:25:13
1:25:10
28
Patrick Stastra
Running Holland vereniging
1:25:38
1:25:26
29
Jacco Joustra
LSV Invictus
1:26:06
1:26:03
30
Arnoud Liefers
Veluwe
1:26:40
1:26:33
31
Ate Bijlsma
Athleta
1:26:44
1:26:38
32
Lars van der Meulen
Hellas
1:26:46
1:26:28
33
Wim Douma
Lionitas
1:28:08
1:28:06
34
Pieter Talsma
Athleta
1:28:32
1:28:31
35
Kees Noppert
Lionitas
1:28:46
1:28:42
36
Sander Van Hoorn
Lionitas
1:28:50
1:28:45
37
Egbert Allema
Lionitas
1:29:09
1:29:08
38
Stephan Hoogendam
Spirit Oud Beijerland
1:29:38
1:29:34
39
Marcel Candido
Leiden Road Runners Club
1:30:16
1:30:12
40
Maarten van Vulpen
Loopgroep Bunnik
1:31:14
1:31:02
41
Peter Sibma
Athleta
1:31:58
1:31:46
42
Dies De Dreu
Hellas
1:32:17
1:32:13
43
Dirk Jelke de Boer
Lionitas
1:32:36
1:32:28
44
Michel Manintveld
Veluwe
1:33:14
1:32:46
45
Gerrit Betzema
SV Friesland
1:34:27
1:34:13
46
Cristiaen Schaap
Phanos
1:34:52
1:34:45
47
Folkert Attema
Horror
1:35:16
1:34:54
48
Alwin Kruijt Spanjer
Zuidwolde Gn
1:35:34
1:35:31
49
Folkert Huisma
Impala
1:35:43
1:35:33
50
Anton Spinder
SV Friesland
1:36:14
1:36:06
51
Gerald van den Berg
Veluwe
1:37:24
1:36:56
52
Martijn Wieberdink
LAAC Twente
1:38:17
1:37:19
53
Jordi du Bois
SV Friesland
1:38:58
1:38:56
54
Iason Chronis
Phanos
1:39:50
1:39:28
55
Mark Bleekemolen
Hylas
1:40:00
1:39:51
56
Jappie Brandenburg
Horror
1:42:34
1:42:11
57
Christian Esselbrugge
De Sprinter
1:43:40
1:43:24
58
Anton Zijlstra
Loopgroep Bedum
1:44:06
1:43:35
59
Pieter De Jong
AV Heerenveen
1:44:06
1:43:58
60
Rudo van den Brink
OSS-VOLO
1:45:25
1:44:44
61
Joost IJsselmuiden
Lionitas
1:46:56
1:37:02
62
Elmer Bos
Loopgroep Bedum
1:50:54
1:50:22
63
Alexander Besser
Hagenbüchach
2:09:27
2:03:55
64
Floris Schrader
Loopgroep Astrea
2:16:18
2:12:29
65
Fabian Kaufmann
Koblenz
2:17:34
2:12:39
66
Guido Sonnen
Mülheim-Kärlich
2:17:35
2:12:39
67
Siep Nota
Horror
2:21:43
2:12:22
M40, 21.1 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Erik Negerman
GAC Hilversum
1:10:50
1:10:50
2
Fred Reitsma
NOP
1:17:42
1:17:42
3
Marcel Tesselaar
Hera
1:18:09
1:18:07
4
Menno Mud
Lionitas
1:18:18
1:18:13
5
Marco Tazelaar
Hylas
1:19:29
1:19:27
6
Albert Jan Groen
Haag Atletiek
1:21:46
1:21:42
7
Arthur Hopman
Hylas
1:22:44
1:22:41
8
Oskar de Kuijer
Leiden Atletiek
1:22:48
1:22:46
9
Freek Jaarsma
Lionitas
1:23:20
1:23:18
10
Jelle Outhuijse
SV Friesland
1:23:27
1:23:27
11
Erwan Piriou
Tartlétos
1:23:40
1:23:38
12
Jan Zijderlaan
Avantri
1:24:34
1:24:33
13
Gerrit Alkema
Athlos
1:24:56
1:24:52
14
Peter Pettinga
Loopgroep Bedum
1:25:53
1:25:42
15
Ewout Middelburg
Athlos
1:26:15
1:26:11
16
Anno Huizenga
SV Friesland
1:26:34
1:26:31
17
Klaas Kroese
Loopgroep Triple-S
1:27:23
1:27:17
18
Eite Everts
Arena Atletiek
1:27:44
1:27:34
19
Siem Hiemstra
LSV Invictus
1:28:15
1:28:13
20
Lennart de Vos
Loopgroep Bunnik
1:29:03
1:28:49
21
Martin den Hamer
Waterweg
1:29:46
1:29:40
22
Frank Sjaardema
Sprint
1:29:56
1:29:38
23
Cornee van Loon
Tempo
1:30:01
1:29:41
24
Bas de Bruijn
Leiden Atletiek
1:30:12
1:30:02
25
Luitzen de Vries
SV Friesland
1:30:49
1:30:41
26
Jeroen van Kessel
Eindhoven Atletiek
1:31:10
1:31:07
27
Peter Bil
Horror
1:32:47
1:32:37
28
Roy te Lintelo
LAAC Twente
1:32:49
1:32:43
29
Martin van Solinge
Loopgroep Bunnik
1:32:57
1:32:44
30
Arnold Vonk
Sparta
1:34:00
1:33:31
31
Vincent Bronkhorst
Nijmegen Atletiek
1:34:06
1:33:51
32
Wabe Roskam
Horror
1:34:32
1:34:10
33
Klaas Hoekstra
AV Heerenveen
1:34:33
1:34:22
34
Bas van Heertum
PwC
1:34:39
1:29:27
35
Mark Wellink
Suomi
1:35:10
1:34:55
36
Marco Pluijm
TTW
1:36:08
1:35:58
37
Hans Coomans
OSS-VOLO
1:36:22
1:35:44
38
Floris Jansen
Haag Atletiek
1:36:38
1:36:08
39
Ruud van Suijdam
Phoenix
1:36:50
1:36:33
40
Niels Blaauw
Lionitas
1:36:52
1:36:41
41
Sandy Dekker
Loopgroep PK
1:37:04
1:36:33
42
Luc de Jong
AV Monnickendam
1:37:07
1:36:45
43
Edwin Bleijenbergh
Hellas
1:37:21
1:36:54
44
Darwin Klaver
Athlos
1:39:02
1:38:41
45
William Elegeert
TTW
1:39:25
1:39:17
46
Vincent van Duijnhoven
Waterland
1:40:28
1:39:32
47
André Jellema
Lionitas
1:40:58
1:40:47
48
Reggy Rumawatine
AAA
1:41:20
1:41:05
49
Dennis van IJpen
Rotterdam Running Ambassadors
1:41:35
1:40:48
50
Peter Brouwer
Avanti-Wilskracht
1:43:22
1:42:51
51
Eric Wolfswinkel
AV Monnickendam
1:43:51
1:43:30
52
Ab Slagter
Artemis
1:43:53
1:43:33
53
Klaas-Jan Elzinga
SV Friesland
1:44:51
1:44:12
54
Erik Telman
AV Monnickendam
1:45:38
1:45:16
55
Ron Kram
Groningen Atletiek
1:45:50
1:45:37
56
Rinke van Sante
Lycurgus
1:47:10
1:40:06
57
Johannes Althuizes
NOP
1:47:58
1:47:41
58
Marcel Swart
AV Heerenveen
1:48:55
1:40:30
59
Jörg Korthoff
Essen
1:50:21
1:49:53
60
Hajo Jonker
Triathlon
1:50:29
1:50:07
61
Stefan van Dieken
Loopgroep PK
1:52:01
1:51:49
62
Guus Hoekstra
SV Friesland
1:53:39
1:50:34
63
Bas van Lierop
Prins Hendrik
1:55:48
1:54:49
64
Marco Hagen
Lycurgus
1:56:16
1:49:10
65
Rudi Crabbé
Rotterdam Running Ambassadors
1:58:32
1:57:49
66
Roland Pechtold
Rotterdam Running Ambassadors
2:00:13
1:54:36
67
Harmen Hoek
Rotterdam Running Ambassadors
2:00:28
1:55:00
68
Joost van der Linden
AV Castricum
2:02:59
1:53:05
69
Eddie Frankruijter
Loopgroep Bedum
2:03:03
2:02:30
70
Jan-mark Crans
Voorne Atletiek
2:04:40
2:03:48
71
Frans Roelof Ketting Olivier
AV Heerenveen
2:10:36
2:10:16
72
Eeuwe Drijfhout
Lionitas
2:10:45
2:04:42
73
Okke Taselaar
Rotterdam Running Ambassadors
2:18:12
2:12:31
M50, 21.1 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Cor Ton
LSV Invictus
1:22:55
1:22:54
2
Egon van der Peet
Hylas
1:25:33
1:25:31
3
Peter Burger
AV Castricum
1:25:37
1:25:31
4
Henk van Eldik
Lionitas
1:25:50
1:25:48
5
Peter Verbeek
Triathlon
1:26:28
1:26:16
6
Manuel Jose
Hellas
1:29:37
1:29:32
7
Titus Blom
Pijnenburg
1:30:08
1:30:00
8
Arjen Schots
Pallas '67
1:30:14
1:30:07
9
Harry Rutgers
Loopgroep Bedum
1:30:30
1:30:27
10
Don Croes
Voorne Atletiek
1:31:16
1:30:54
11
Ron van der Linden
Statina
1:31:17
1:31:09
12
Jan Olthuis
Hardloop Club Amsterdamse Bos
1:32:10
1:31:52
13
Koos Van de Wijngaard
Leiden Road Runners Club
1:32:13
1:32:10
14
Sierk Spits
Hanzesport
1:32:37
1:32:23
15
Arnold Schiphof
Loopgroep Aart Stigter
1:32:48
1:32:21
16
Vincent van Leent
Pijnenburg
1:32:50
1:32:44
17
Johan Meinsma
Lionitas
1:32:52
1:32:45
18
Ronald Rumawatine
Marathon Pim Mulier
1:33:29
1:33:15
19
Ruud Jansen
Athlos
1:33:35
1:33:14
20
Arriaan Huisman
LSV Invictus
1:34:15
1:33:57
21
André Gerth
Spirit Lelystad
1:34:18
1:34:12
22
Johan Koolhaas
Amstelveen
1:34:22
1:34:12
23
Sander Rietveld
Atos
1:34:50
1:34:47
24
Jacob van der Ley
SV Friesland
1:34:57
1:34:39
25
Frank Troelstra
Horror
1:35:16
1:34:56
26
Koert Velders
AV Gouda
1:35:36
1:35:26
27
Pieter Grandiek
Zaanland
1:36:10
1:35:56
28
Johannes van der Meer
Arena Atletiek
1:36:20
1:36:10
29
Nico Landman
U-Track
1:37:06
1:36:57
30
Bart Haas
TTW
1:37:50
1:37:42
31
Bastiaan Adams
AAC
1:37:57
1:37:00
32
Tjerk Bruinsma
SV Friesland
1:38:46
1:38:23
33
Jan Willem Rijke
De Koplopers
1:38:54
1:38:45
34
Geert De Lange
Atledo
1:39:01
1:38:40
35
Erik van der Knaap
Uelsen
1:39:03
1:38:59
36
Folkert Tienkamp
AAC '61
1:39:06
1:38:55
37
Bouwe Bruinsma
Horror
1:39:18
1:38:53
38
Erik Steenbeek
Astylos
1:39:32
1:39:13
39
Peter Verkaaik
Loopgroep PK
1:40:59
1:40:42
40
Frank IJsselmuiden
Loopgroep PK
1:41:01
1:40:44
41
Jan de Vries
SV Friesland
1:41:20
1:40:25
42
Dikkie de Vries
Impala
1:41:21
1:40:31
43
Maurice Funcke
Prins Hendrik
1:41:35
1:41:07
44
Jeroen Peek
Loopgroep Aart Stigter
1:41:38
1:40:52
45
Eric Helmantel
avVN
1:41:50
1:40:49
46
Anton van der Lubbe
RRZ
1:41:51
1:41:17
47
Jaap van der Sijs
U-Track
1:42:33
1:42:25
48
Henk Jan Kamerbeek
Triathlon
1:42:34
1:42:08
49
Bert Kruize
Runners Stadskanaal
1:42:42
1:42:01
50
Rob Daamen
Athlos
1:42:59
1:42:53
51
Jouke Jorritsma
Impala
1:43:19
1:43:19
52
Cor Wijnja
AV Heerenveen
1:43:22
1:43:02
53
Willem van der Molen
Loopgroep PK
1:43:54
1:43:42
54
Ger Coster
Loopgroep Bedum
1:44:08
1:43:37
55
Lieuwe van Loon
Waterweg
1:44:41
1:42:48
56
Ed van der Steeg
SV Friesland
1:44:55
1:44:38
57
Symen van der Velde
Horror
1:45:07
1:44:43
58
Erik de Vos
Lycurgus
1:45:35
1:38:30
59
Hans Nagtegaal
SV Friesland
1:45:41
1:45:20
60
Martin Seevinck
De Liemers
1:45:42
1:45:34
61
Math Creemers
Eindhoven Atletiek
1:45:48
1:44:52
62
Gerard van Rijn
Phanos
1:46:16
1:39:30
63
Uilke Bosma
SV Friesland
1:46:28
1:46:00
64
Geert Reiffers
Loopgroep Bedum
1:46:33
1:46:17
65
Hans van den Bighelaar
PwC
1:46:41
1:46:37
66
Henk van der Meiden
Triathlon
1:46:50
1:46:40
67
Thomas Schuy
Essen
1:46:56
1:46:28
68
Alex Cretier
PwC
1:47:42
1:47:40
69
Pieter van Dijk
AV Heerenveen
1:48:09
1:47:40
70
Marcel Bakker
HAC '63
1:48:24
1:47:57
71
Hans Weersing
Groningen Atletiek
1:49:17
1:48:26
72
Frank Brandsma
Statina
1:49:44
1:49:29
73
Jan Willem IJsseldijk
Rotterdam Running Ambassadors
1:50:51
1:50:05
74
Hendrik Lageweg
SV Friesland
1:51:34
1:51:17
75
Frits Wiltink
KAV Holland
1:51:37
1:50:51
76
Cor Schol
Suomi
1:51:48
1:51:37
77
John Grotenboer
LSV Invictus
1:52:01
1:51:03
78
Peter van der Bilt
Rotterdam Running Ambassadors
1:52:11
1:51:29
79
Hans Gennissen
Rotterdam Running Ambassadors
1:53:11
1:52:26
80
Erik Steijlen
Athlos
1:53:36
1:53:12
81
Ramon De Haas
OSS-VOLO
1:54:21
1:53:42
82
Ubbo Elzinga
SV Friesland
1:55:07
1:54:27
83
Herman Van der Sluijs
AV Monnickendam
1:55:33
1:55:10
84
Henk Rawee
Triathlon
1:56:41
1:56:04
85
Kees Keijser
AV '23
1:57:02
1:56:05
86
Fred Lantinga
Waterweg
1:57:34
1:56:57
87
Peter Roos
Rotterdam Running Ambassadors
2:00:09
1:59:24
88
Ron Romeijn
Lycurgus
2:01:56
1:55:00
89
Peter van Jaarsveld
Rotterdam Running Ambassadors
2:01:57
1:50:42
90
Jos van Leeuwen
Rotterdam Running Ambassadors
2:03:17
2:02:34
91
John Brinker
Groningen
2:03:19
2:02:26
92
Dick Kroon
LVA Plantaris
2:04:44
2:03:38
93
Frits Meijer
avVN
2:06:00
2:00:09
94
Pieter Hamming
Rotterdam Running Ambassadors
2:06:13
2:00:36
95
Arnold Spanninga
Groningen Atletiek
2:09:40
1:58:44
96
Cees van Yperen
Loopgroep PK
2:12:56
2:12:23
97
Jacob Baris
PAC
2:13:48
2:13:18
98
Jan Kooy
Loopgroep Aart Stigter
2:14:43
2:14:05
99
Roel de Vogel
Loopgroep Aart Stigter
2:15:19
2:14:32
100
Paul Wolters
Waterweg
2:16:03
2:07:56
101
Wim Span
Rotterdam Running Ambassadors
2:17:01
2:05:57
102
Bastiaan van der Knaap
Rotterdam Running Ambassadors
2:17:02
2:05:58
103
René van Houwelingen
Suomi
2:20:44
2:20:29
M60, 21.1 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Henk Olijve
ATC '75
1:24:22
1:24:21
2
Leen van Rijn
Rijnsoever
1:26:51
1:26:35
3
Hans de Graaf
Suomi
1:31:24
1:31:18
4
Henk Lenderink
Climax
1:36:12
1:35:46
5
John van Dijk
the Hague Road Runners
1:37:09
1:36:51
6
Jan Holterman
Loopgroep Aart Stigter
1:37:19
1:37:13
7
Harrie hhj Vermeijs
OSS-VOLO
1:39:13
1:38:32
8
Hans van Megen
U-Track
1:39:21
1:39:12
9
Arthur Verstraete
Hellas
1:39:52
1:39:23
10
Gerard van Calmthout
Spark
1:41:05
1:40:58
11
Johan van Noordenburg
AV Heerenveen
1:41:24
1:41:04
12
Otto de Boer
SV Friesland
1:42:03
1:41:53
13
Rinze Kootstra
SV Friesland
1:42:15
1:40:05
14
Gerard Gerritsen
Daventria
1:43:32
1:43:21
15
Aad Lams
De Spartaan
1:44:06
1:43:40
16
Cees de Vries
avVN
1:44:26
1:44:12
17
Hennie Lensink
HAC '63
1:44:35
1:44:21
18
Roger Bellord
Hylas
1:46:19
1:46:13
19
Dirk Slimmen
SV Friesland
1:46:51
1:46:32
20
Kees Breedeveld
SV Friesland
1:48:39
1:48:12
21
Hans Blumendal
Triathlon
1:49:22
1:48:34
22
Sjouke Touber
SV Friesland
1:49:43
1:49:41
23
Huub Wieleman
Rotterdam Running Ambassadors
1:49:48
1:49:00
24
Leonhard Doetsch
Essen
1:50:46
1:50:19
25
Eddy Olthoff
Loopgroep De Drentsche Aa
1:50:57
1:50:42
26
Klaas Kooy
Loopgroep PK
1:51:18
1:50:39
27
Karst Anema
SV Friesland
1:52:50
1:52:14
28
Gert Admiraal
TTW
1:53:35
1:53:22
29
Peter Witkam
Waterweg
1:53:35
1:52:58
30
Adrie van Dijk
ATC '75
1:55:04
1:54:17
31
Siebren Bosma
AV Heerenveen
1:55:06
1:54:36
32
Dries Wedzinga
Impala
1:55:49
1:51:10
33
Flip Nijhoff
De Gemzen
1:58:50
1:58:19
34
Herman Hommen
Wieringermeer
1:59:11
1:58:57
35
Rikus Beemster
AV Monnickendam
2:00:47
2:00:25
36
Ruud van Zon
RRZ
2:00:49
2:00:14
37
Piet Wieringa
Rotterdam Running Ambassadors
2:01:09
2:00:21
38
Dick Roelse
Rotterdam Running Ambassadors
2:01:10
2:00:27
39
Henk van Haaster
avVN
2:01:11
2:01:11
40
Jan Woudstra
Impala
2:02:10
2:01:13
41
Theo Grommel
Groningen Atletiek
2:03:20
2:02:28
42
Gerard van der Zijden
Haag Atletiek
2:04:49
2:03:55
43
Albert Doelwijt
Loopgroep Aart Stigter
2:06:33
2:05:51
44
Cees Kuijper
TAS '82
2:07:24
2:06:35
45
Hans Kramer
AV Gouda
2:09:56
2:08:57
46
Henk Veldhuis
Runners Stadskanaal
2:10:04
2:09:23
47
Bert Niemarkt
Artemis
2:10:34
2:10:14
48
Bert Kandel
Rotterdam Running Ambassadors
2:11:53
2:11:06
49
Jan Veenstra
Rotterdam Running Ambassadors
2:11:54
2:11:09
50
Willem Scheve
Runners Stadskanaal
2:13:12
2:06:21
51
Guus Timmers
Rotterdam Running Ambassadors
2:15:19
2:14:33
52
Walter Hollenkamp
avVN
2:17:50
2:17:32
53
Bram Brenkman
AV Gouda
2:20:42
2:19:43
54
Rik Wetser
OSS-VOLO
2:22:18
2:21:15
55
Ton Roos
Rotterdam Running Ambassadors
2:23:31
2:19:28
56
Clemens Koemans
Hellas
2:34:16
2:27:50
VSEN, 21.1 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jacelyn Gruppen
HAC '63
1:18:17
1:18:16
2
Reina Visser
Leiden Atletiek
1:21:52
1:21:52
3
Manon Kruiver
NOVA
1:24:04
1:24:04
4
Kim Hittinger
AKU
1:25:45
1:25:44
5
Lucie van Genugten
Nijmegen Atletiek
1:30:24
1:30:06
6
Yvonne Moerland-Schroever
González Running Team
1:31:34
1:31:31
7
Nynke Steigenga
SV Friesland
1:39:03
1:38:57
8
Tessa Boot
SV Friesland
1:39:39
1:39:33
9
Cindy Teeven
AV '23
1:39:55
1:38:57
10
Simche Heringa
U-Track
1:41:29
1:41:22
11
Leonie Eenkhoorn
Isala '96
1:50:39
1:50:20
12
Ytsje Talsma-Kingma
Horror
1:53:18
1:52:55
13
Hanneke Vermeulen
Loopgroep Astrea
2:12:55
2:09:07
14
Anouk Perey
Rotterdam Atletiek
2:15:05
2:03:51
15
Hannah Buwalda
Spartacus
2:18:47
2:10:10
V35, 21.1 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Inge de Jong
Trias
1:19:06
1:19:05
2
Janneke Molenhuis
De Sprinter
1:33:09
1:32:53
3
Simone Van Dijk
Lionitas
1:33:19
1:33:14
4
Marjan Oostinga
avVN
1:33:39
1:33:39
5
Linda Werner
Lionitas
1:34:52
1:34:38
6
Yvonne Kassenberg
Lionitas
1:36:49
1:36:47
7
Krista van Os
BB lopers
1:38:35
1:38:30
8
Judith van den Brule
Nijmegen Atletiek
1:39:41
1:39:25
9
Hella Yntema
Horror
1:39:48
1:39:25
10
Alienka Huft Brandsma
LSV Invictus
1:39:52
1:39:50
11
Corina Hilbolling
Runners Stadskanaal
1:41:04
1:40:22
12
Jolanda Muizer
SV Friesland
1:46:12
1:45:32
13
Clarissa Slingerland
Rotterdam Running Ambassadors
1:51:03
1:47:04
14
Carla Frankruijter
Loopgroep Bedum
1:51:11
1:50:40
15
Amely Verreijen
OSS-VOLO
1:51:45
1:51:08
16
Jeannette Smit
Noordkop
1:52:05
1:51:05
17
Nanette Speelman
Rotterdam Running Ambassadors
1:52:11
1:48:14
18
Marolien Van Mourik
Athlos
1:53:37
1:53:14
19
Marion Goossen
Scheldesport
1:54:57
1:54:16
20
Anita van der Wal
SV Friesland
1:57:26
1:56:08
21
Thea van der Meulen
SV Friesland
1:59:05
1:58:10
22
Rianne Rijsdijk
PEC 1910
1:59:50
1:59:13
23
Nina Mamadeus
AV '23
2:02:47
2:02:17
24
Linda Monster
Voorne Atletiek
2:03:58
2:02:58
25
Astrid Jonker
Rotterdam Running Ambassadors
2:04:19
2:03:35
26
Petra Kramer
Runners Stadskanaal
2:10:04
2:09:22
27
Marielle Kraijenoord
Rijnsoever
2:18:37
2:09:09
V45, 21.1 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Bertha Bruggenkamp
Lionitas
1:28:46
1:28:45
2
Susan Hagevoort
Triathlon
1:38:03
1:37:59
3
Inge van Schaick
Lionitas
1:38:10
1:37:59
4
Tanja de Groot
Atos
1:38:29
1:38:26
5
Marjan Haantjes
SV Friesland
1:43:33
1:43:23
6
Marleen Westhoff
Haag Atletiek
1:44:18
1:37:20
7
Margriet Poel
Haag Atletiek
1:44:36
1:37:38
8
Henny Brouwer
Hunzerunners Loopgroep
1:45:45
1:45:12
9
Gea Hut
Loopgroep Nienoord
1:45:51
1:45:27
10
Corina van der Linden
Statina
1:45:55
1:45:44
11
Janet Werkema
Horror
1:45:59
1:45:34
12
Tonneke van Leeuwen
KAV Holland
1:46:27
1:45:42
13
Loes van Ginneken
Scorpio
1:46:58
1:46:52
14
Ellen Duijzer
RRZ
1:47:08
1:46:34
15
Anita Greefhorst
Triathlon
1:49:54
1:49:14
16
Riet van Mook- v Ginneken
Spiridon
1:49:54
1:49:49
17
Karen Kops
OSS-VOLO
1:50:54
1:50:18
18
Baudien De Boer
Horror
1:51:17
1:50:53
19
Jeannette Romeijn
Suomi
1:51:55
1:51:29
20
Paulina van der Zouw
AAC
1:54:09
1:53:37
21
Astrid Wals
AV Monnickendam
1:55:33
1:55:13
22
Ellen van Dijk- van der Meulen
Loopgroep Aart Stigter
1:56:41
1:56:02
23
Geke Doornhof
Athlos
1:56:47
1:56:27
24
Sarina Jannes
SV Friesland
1:57:50
1:57:42
25
Mariska Lagerweij
Triathlon
1:58:43
1:57:42
26
Linda Bosch Lievendag
AV Monnickendam
1:59:56
1:59:38
27
Petra Lievendag
AV Monnickendam
1:59:57
1:59:38
28
Marja van der Werf- Zoer
AV Heerenveen
2:00:13
1:59:44
29
Lydia Brouwer
AV Monnickendam
2:00:47
2:00:28
30
Judy Bijslma
Groningen Atletiek
2:02:50
1:55:39
31
Anneke Knol-van Leeuwen
Rotterdam Running Ambassadors
2:03:17
2:02:34
32
Angelina den Harder
OSS-VOLO
2:03:42
2:03:04
33
Edith Appel
avVN
2:06:01
2:00:11
34
Petra van der Sluijs
AV Monnickendam
2:06:56
2:06:35
35
Angelique De Boer
Noordkop
2:07:24
2:06:24
36
Marinca Dinkla-Visser
AV Monnickendam
2:08:17
2:07:56
37
Jacqueline Rodel
LAAC Twente
2:08:39
2:02:33
38
Jackelien Kuntz
Leiden Road Runners Club
2:11:06
2:11:06
39
Petra Brinker
Groningen
2:16:38
2:15:45
40
Ester Wiersma-Kolhorn
Fivelstreek
2:17:57
2:06:35
41
Michelle Nino
Lycurgus
2:19:04
2:09:25
42
Willemien Zandberg
Impala
3:35:34
3:35:34
V55, 21.1 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jantsje Lageveen
Impala
1:45:15
1:44:19
2
Anne van Dijk
AV Gouda
1:45:31
1:45:22
3
Joke van Bruggen
Wieringermeer
1:46:54
1:46:49
4
Ineke Visser
ASV
1:47:34
1:47:02
5
Wil Vos
Rotterdam
1:47:58
1:47:26
6
Ina Burggraaf
Triathlon
1:51:29
1:50:49
7
Angela Veld
Statina
1:51:39
1:51:23
8
Annet Hartnack
Lycurgus
1:53:59
1:47:02
9
Anna m w Pouw
Groningen Atletiek
1:54:00
1:53:09
10
Marga Zwanenburg
Horror
1:54:16
1:53:54
11
Sieta Zijlema
Loopgroep De Drentsche Aa
1:56:12
1:55:59
12
Heleen Oterdoom
ATC '75
1:57:59
1:57:12
13
Trudy Sanders
Horror
1:58:50
1:58:22
14
Ans Dijkstra
AV '34
1:59:48
1:59:27
15
Martha Meijer
Triathlon
2:00:23
1:59:22
16
Jose Mesman
Leiden Road Runners Club
2:01:04
1:57:15
17
Lukie Kiestra-Wassenaar
Loopgroep Leeuwarden
2:01:28
2:00:35
18
Ingrid Verhoeven-Wittock
Sprint
2:01:48
2:01:31
19
Inge Helder
AV Heerenveen
2:03:12
2:02:35
20
Sophie Brenkman
AV Gouda
2:03:18
2:02:19
21
Gerda Vergeer
Ron Clarke
2:04:34
2:04:16
22
Sonja Otlhuis
Hardloop Club Amsterdamse Bos
2:05:32
2:04:52
23
Ellie van der Burg
Haag Atletiek
2:06:13
2:05:45
24
Anna Veldhuis
Runners Stadskanaal
2:10:04
2:09:22
25
Lian Voesenek-van Nijnatten
Sprint
2:13:08
2:12:29
26
Minke Oord
SV Friesland
2:16:24
2:16:17
27
Guusje Adrichem
Leiden
2:22:11
2:18:07
28
Ineke van der Hoek
SV Friesland
2:56:50
2:56:24
29
Nancy Lucienne Caviet
SV Friesland
3:13:28
3:12:59
MSEN, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Yoshi Groen
Amsterdam
1:18:32
1:16:36
2
Paul de Wit
Amsterdam
1:23:09
1:22:56
3
Rob de Bos
Midsland
1:23:52
1:23:40
4
Thomas Ettes
Amsterdam
1:25:25
1:23:29
5
Melvin Schepers
Harlingen
1:25:31
1:24:08
6
Mathijs Imhof
Hengelo Ov
1:26:49
1:26:33
7
Mark Peereboom
Loopgroep Leeuwarden
1:26:59
1:25:40
8
Jaap Stiggelbout
Kloosterhaar
1:28:18
1:26:35
9
A. Vlietstra
Burgum
1:29:01
1:27:10
10
Pieter van der Mijle
Utrecht
1:29:02
1:26:08
11
Willem Hendrik Ruijg
Lies
1:29:03
1:28:57
12
Michiel Funke
West-Terschelling
1:29:13
1:29:07
13
Marco Kingma
Sneek
1:29:29
1:27:25
14
Jos Meijer
Utrecht
1:30:09
1:28:26
15
Bas Kin
Meppel
1:30:26
1:29:03
16
Christiaan Bakker
Petten
1:30:30
1:29:10
17
Erwin Fopma
Midsland
1:30:34
1:30:29
18
Wiebe Strick
Amsterdam
1:31:08
1:29:12
19
Michael de Beer
Amsterdam
1:31:10
1:29:49
20
Emiel Huizinga
Almen
1:31:11
1:29:51
21
Jasper Buddeke
IJsselstein Ut
1:31:46
1:29:34
22
Danny Bulthuis
Assen
1:32:25
1:30:32
23
Reinier van der Stap
Harlingen
1:32:36
1:31:13
24
Pieter Bloemberg
Groessen
1:32:41
1:30:04
25
Jan-Willem Medendorp
Utrecht
1:32:45
1:30:59
26
Hans Coenraads
ATC '75
1:33:07
1:31:44
27
Gersom Veldhuizen
Zuidhorn
1:33:23
1:31:30
28
Bas van der Zwan
Utrecht
1:33:52
1:32:29
29
Jeroen Mast
Huizen
1:34:10
1:28:56
30
René Meekma
Witmarsum
1:34:11
1:30:15
31
Edzard Potgieser
Voorburg
1:34:30
1:31:39
32
Bert Mol
Joure
1:35:00
1:31:42
33
Bram de Dreu
Arnhem
1:35:13
1:28:12
34
Alle Jacob Bremer
Wiuwert
1:35:48
1:32:48
35
Eelke Kamps
Gouda
1:35:51
1:33:39
36
Martijn Korremans
Dutch Runners
1:36:03
1:30:53
37
Pieter Jozefski Miedema
Leeuwarden
1:36:13
1:35:48
38
Stefan Hiemstra
Amsterdam
1:36:20
1:34:16
39
Hessel Ruijgh
Waalre
1:36:22
1:33:17
40
Ewold Kooistra
Makkum Fr
1:36:25
1:33:58
41
Casper Quist
Wageningen
1:36:26
1:34:34
42
Jorrit Bergstra
Loopgroep Sneek
1:36:28
1:33:25
43
Gerwin Hennipman
Utrecht
1:36:47
1:34:57
44
Niels Koningen
Amstelveen
1:36:56
1:32:04
45
Jeroen IJsselmuiden
Gytsjerk
1:36:56
1:34:03
46
Bart Smit
Groningen
1:37:14
1:35:29
47
Klaas jan Miedema
Goutum
1:37:18
1:36:53
48
Thomas Schreuder
Purmerend
1:37:21
1:36:01
49
Erwin Kreule
Nieuwleusen
1:37:45
1:35:49
50
Erik de Groot
Witmarsum
1:38:05
1:37:42
51
Kai Coenen
Simmerath
1:38:16
1:35:19
52
Niels Hoekstra
Sneek
1:38:29
1:36:45
53
Aad Willemsen
NOP
1:38:47
1:35:39
54
Pieter Nagelmaeker
Waalre
1:38:53
1:36:46
55
Jaime van der Lugt
Utrecht
1:39:05
1:35:04
56
Frank ter Marsch
's-Gravenhage
1:39:16
1:36:49
57
Wesly Bolder
Duiven
1:39:18
1:36:29
58
Leroy Kapitein
Noordkop
1:39:34
1:33:56
59
Remko Bruinsma
Amsterdam
1:39:36
1:37:49
60
Leon Hoogeveen
Alphen aan den Rijn
1:39:38
1:37:07
61
Leon Schepers
Harlingen
1:39:43
1:38:16
62
Michiel van der Sluis
Hellas
1:39:54
1:34:53
63
Michiel de Vries
West-Terschelling
1:39:55
1:39:30
64
Reinder Huisman
Pingjum
1:40:06
1:38:25
65
Gert-Jan Oosterveen
Utrecht
1:40:15
1:36:14
66
Jacob Brouwer
Burgum
1:40:22
1:37:42
67
Benjamin Van Duijn
Huizen
1:40:25
1:38:49
68
Frank Boelens
Haren Gn
1:40:33
1:38:40
69
Jos Evink
Groningen
1:40:44
1:36:41
70
Richard de Graaf
Mantgum
1:40:45
1:39:15
71
Jon Meléndez
Eindhoven
1:41:08
1:38:11
72
Jan-Willem van Bommel
Aquilo
1:41:17
1:39:53
73
Kelvin Muller
West-Terschelling
1:41:26
1:40:51
74
Gertjan van den Bos
Hellevoetsluis
1:41:34
1:39:37
75
Thomas vanden Bos
Hellevoetsluis
1:41:34
1:39:37
76
Jeroen van den Bos
Hellevoetsluis
1:41:34
1:39:36
77
Freek Wilkens
Groningen
1:41:46
1:38:18
78
Jan Syon van Reijen
Landerum
1:41:50
1:41:16
79
Martijn Estor
Utrecht
1:42:01
1:41:28
80
Jelmer Schaaf
Britsum
1:42:01
1:39:46
81
Arnoud van Waardenburg
Loopgroep Groningen
1:42:09
1:34:44
82
Niels Weertman
Utrecht
1:42:22
1:36:07
83
Matthijs Visser
's-Gravenhage
1:42:22
1:39:30
84
Antony van der Meer
Wolvega
1:42:25
1:39:38
85
Sep Benak
Meppel
1:42:28
1:41:03
86
Seth Profet
Amsterdam
1:42:32
1:35:57
87
Xandrijn Bakker
Leeuwarden
1:42:36
1:39:44
88
Anton Verwolf
West-Terschelling
1:42:41
1:42:37
89
David Danser
Utrecht
1:43:05
1:39:02
90
Jos Kamp
Hengelo Ov
1:43:07
1:38:31
91
Pim Bloemendaal
Weesp
1:43:21
1:34:40
92
Hendrik Hornstra
Emmeloord
1:43:23
1:40:43
93
Robin Schouten
Utrecht
1:43:28
1:41:15
94
Ortwin Dijkstra
Klooster Lidlum
1:43:33
1:40:15
95
Irolt i Dijkstra
Oosterbierum
1:43:42
1:40:27
96
Tim Van Lierop
Hillegom
1:43:44
1:42:02
97
Martijn Kloppenburg
Groningen
1:43:46
1:41:25
98
Christiaan Hallers
Leeuwarden
1:43:49
1:42:18
99
Ruud van der Zwan
Apeldoorn
1:43:49
1:36:58
100
Jorrit Welling
Groningen
1:44:04
1:36:17
101
Giel Vreeman
Borne
1:44:12
1:38:59
102
Jochem van Leeuwen
Kampen
1:44:16
1:39:43
103
Mark Meinema
Argo
1:44:18
1:39:10
104
Anders Maars
Amsterdam
1:44:29
1:39:19
105
Olof van der Werf
Asten
1:44:31
1:42:27
106
Lambertus Moes
Leeuwarden
1:44:33
1:31:51
107
Laurens Hanneman
Midsland
1:44:50
1:43:50
108
Ruud Bakker
Utrecht
1:44:59
1:39:27
109
Catharinus de Schiffart
Nijmegen
1:45:14
1:40:44
110
Tim van der Hilst
Capelle aan den IJssel
1:45:15
1:38:04
111
Sebastiaan Groeneveld
Den Oever
1:45:21
1:41:57
112
Bas Habets
Den Helder
1:45:21
1:41:58
113
Johannes van der Meer
Hurdegaryp
1:45:24
1:42:45
114
Thomas Kleinegris
Leiderdorp
1:45:28
1:42:29
115
Herman Bruins
Isala '96
1:45:34
1:42:35
116
Marnix Kloos
Utrecht
1:45:42
1:39:04
117
Atze wiepke Merkus
Winsum Fr
1:45:42
1:42:48
118
Pieter Groot
Hoorn Terschelling
1:45:43
1:44:52
119
Max van Megen
Bilthoven
1:46:00
1:43:50
120
Sjoerd Mulder
Wytgaard
1:46:01
1:43:05
121
Jakob Kuiper
Wezep
1:46:11
1:44:10
122
Kees Knol
Purmerend
1:46:20
1:44:59
123
Koen Weijsenborn
Hoorn Terschelling
1:46:20
1:45:46
124
Jasper Sierdsma
Bolsward
1:46:21
1:39:08
125
Arjan Vrieling
Aquilo
1:46:26
1:45:02
126
Robin Kamperveen
Oldeberkoop
1:46:27
1:42:10
127
Gerwin Grootoonk
Groningen
1:46:46
1:39:52
128
Johan Sterk
Sneek
1:46:50
1:43:38
129
Remco Kuperus
Leeuwarden
1:46:54
1:45:10
130
Sander Jong
Purmerend
1:46:57
1:38:11
131
Raymond Hess
Rotterdam
1:46:58
1:43:07
132
Sil Kroek
Zwolle
1:47:04
1:44:58
133
Uri Wasserman
Amsterdam
1:47:05
1:42:50
134
Wouter Wieringa
Deventer
1:47:11
1:40:04
135
Siebe Ruijgh
Amsterdam
1:47:12
1:44:07
136
Dirk Jan van der Meulen
Meppel
1:47:13
1:45:23
137
Sipke Moes
Phanos
1:47:25
1:45:52
138
Jasper Theunissen
Nijmegen
1:47:32
1:42:26
139
Bjorn Bosch
Meppel
1:47:43
1:41:51
140
Joris Jansen
's-Gravenhage
1:47:51
1:44:06
141
Jornt De Vries
Groningen
1:47:56
1:46:09
142
Tijmen Boumans
Amstelveen
1:47:56
1:46:59
143
René Kloppenburg
Joure
1:47:59
1:45:36
144
Edwin Veenstra
Joure
1:48:01
1:42:23
145
Berwout Beimers
Hurdegaryp
1:48:07
1:39:27
146
Jan-Joost Stok
Dutch Runners
1:48:17
1:40:05
147
Peter Ploegmakers
Putten
1:48:17
1:39:22
148
Coen Speelman
Nijeveen
1:48:48
1:42:56
149
Hidde van Gelder
Delft
1:48:52
1:42:25
150
Rafael Mendez
Amsterdam
1:49:00
1:47:34
151
James Day
Groningen
1:49:03
1:41:48
152
Steffan van Slooten
Weesp
1:49:04
1:38:50
153
Niek Spijkerboer
Zwolle
1:49:10
1:42:40
154
Mattijn Boerkamp
Utrecht
1:49:10
1:45:36
155
Ruben Hoekstra
Heerenveen
1:49:13
1:47:48
156
Anton Buning
Haarlem
1:49:14
1:47:30
157
Mark De Jong
Emmeloord
1:49:17
1:47:46
158
Klaas van Houten
Buitenpost
1:49:20
1:42:09
159
Ids Hessel Hof
Drachten
1:49:21
1:43:22
160
Richard Mulder
Enschede
1:49:28
1:41:16
161
Sjoerd Haas
Weesp
1:49:31
1:43:55
162
Iemke Lurvink
West-Terschelling
1:49:32
1:48:48
163
Erwin Tukker
West-Terschelling
1:49:32
1:49:19
164
Daniel Miedema
West-Terschelling
1:49:37
1:49:11
165
Bart Konings
Kudelstaart
1:49:44
1:46:09
166
Jacob Sieperda
Sint Nicolaasga
1:49:45
1:46:27
167
Bart Schouten
Amsterdam
1:49:47
1:45:41
168
Maarten Haanstra
Voorburg
1:49:55
1:45:48
169
Tom van Wijlandt
Amsterdam
1:49:57
1:42:09
170
Jeroen Visser
Midsland
1:50:02
1:49:30
171
Duncan Muller
West-Terschelling
1:50:06
1:49:32
172
Bas van der Graaf
Mijdrecht
1:50:12
1:42:18
173
JH Linstra
Groningen
1:50:13
1:43:19
174
Remy Olsthoorn
Rotterdam
1:50:14
1:47:15
175
Edwin Bark
De Goorn
1:50:37
1:49:12
176
Timothy Van Duijn
Huizen
1:50:44
1:49:09
177
Guus Loman
Daventria
1:50:53
1:46:55
178
Mart Geijtenbeek
Amersfoort
1:50:55
1:47:33
179
Mark Hensbergen
U-Track
1:51:03
1:44:40
180
Rene Moerland
Yerseke
1:51:47
1:50:19
181
Jos Wijnker
Heerhugowaard
1:51:55
1:50:25
182
Evert van Zanten
Olympus '70
1:52:00
1:43:19
183
Rinke van der Meer
Zwolle
1:52:03
1:48:01
184
Ido Pranger
Dokkum
1:52:15
1:46:18
185
Martijn Hagens
Purmerend
1:52:17
1:47:18
186
Manfred Reuvekamp
PEC 1910
1:52:20
1:42:30
187
Ronnie Bakker
AV Heerenveen
1:52:22
1:47:35
188
Steven Floor
Groningen
1:52:26
1:43:08
189
Bran Kok
Arnhem
1:52:44
1:40:52
190
Matthijs de Kam
Soest
1:52:48
1:45:51
191
Ipe Solle
Joure
1:52:59
1:50:52
192
Rick De Bruijn
Uitgeest
1:53:10
1:48:00
193
Douwe Bierma
Heerenveen
1:53:15
1:49:03
194
Jort Van den Berg
Sloten Fr
1:53:16
1:48:17
195
Niels Reuver
Breda
1:53:17
1:48:44
196
Jackny van Dieren
Meppel
1:53:28
1:42:07
197
Jan van der Hagen
Rotterdam
1:53:38
1:48:10
198
Arnoud van Vliet
Alphen aan den Rijn
1:53:47
1:42:31
199
Bart ten Maat
Groningen
1:53:55
1:46:40
200
Kees Hofman
Sneek
1:54:02
1:47:15
201
Bas Boterman
Utrecht
1:54:06
1:42:53
202
Jos Sterks
Groningen
1:54:09
1:44:07
203
Jelle Jasper Tadema
Leeuwarden
1:54:13
1:52:28
204
Ronnie Boomsma
Emmeloord
1:54:15
1:47:22
205
Jeroen Geurts
Beuningen Gld
1:54:17
1:49:11
206
Doeke Bakker
West-Terschelling
1:54:22
1:54:15
207
Jaap Jan Mosselman
's-Hertogenbosch
1:54:27
1:52:00
208
Maurice Bladt
Houten
1:54:39
1:47:06
209
William de Ruiter
Wytgaard
1:54:45
1:51:49
210
Jachin Wildemans
Oegstgeest
1:54:47
1:52:52
211
Ruben Peeperkorn
Leeuwarden
1:54:52
1:44:39
212
Wim Mulder
Loopgroep gRUNN
1:54:56
1:44:42
213
Tim Lowijs
Amsterdam
1:54:57
1:42:38
214
Jeroen Nijholt
Groningen
1:54:57
1:49:15
215
Steef Sinkeler
Groningen
1:54:58
1:48:04
216
Herman de Vries
Leeuwarden
1:55:00
1:51:58
217
Jelle Talsma
Warten
1:55:00
1:51:52
218
Robert Visser
Harlingen
1:55:00
1:53:33
219
Wietze Dijkstra
Tersoal
1:55:14
1:51:31
220
Jelmer Abma
Tersoal
1:55:14
1:51:31
221
Patrick De Bruin
Leusden
1:55:21
1:51:17
222
Arnoud Cornel
West-Terschelling
1:55:34
1:55:08
223
Tim van Deursen
's-Gravenhage
1:55:36
1:50:19
224
Willem Postma
SV Friesland
1:55:57
1:49:25
225
J.F.J. Moepenstern
Epe
1:56:04
1:52:25
226
Melle Tilma
Wiuwert
1:56:08
1:53:15
227
Tim Eeltink
West-Terschelling
1:56:14
1:48:38
228
Daan Bauke Uilkema
Amsterdam
1:56:32
1:51:54
229
Rene Bruinsma
Leeuwarden
1:56:47
1:53:37
230
Michiel Balkema
West-Terschelling
1:56:48
1:56:14
231
Roy Erkhout
Rotterdam
1:57:03
1:45:53
232
Ruben Robbers
Veluwe
1:57:04
1:53:23
233
Laurens Mosselman
's-Hertogenbosch
1:57:17
1:54:50
234
Harmen Vellenga
Wognum
1:57:18
1:46:16
235
Gouke de Vries
Oudehorne
1:57:18
1:52:15
236
Martin Knop
West-Terschelling
1:57:18
1:56:30
237
Bram Bontrup
Amsterdam
1:57:20
1:45:35
238
Tim Aanhane
Eindhoven
1:57:22
1:54:22
239
Yne Age Terpstra
Leeuwarden
1:57:22
1:52:36
240
Rick Louwerens
Hallum
1:57:23
1:52:37
241
Casper Dekker
Leeuwarden
1:57:24
1:54:08
242
Robin Mulder
Leeuwarden
1:57:24
1:52:55
243
Martijn ter Telgte
Bergen Nh
1:57:30
1:46:12
244
Sebastiaan van Bilsen
Pijnacker
1:57:36
1:54:44
245
Raji Hakim
Leeuwarden
1:57:43
1:49:04
246
Rens Kalter
Purmerend
1:57:57
1:56:30
247
Hette Hylkema
Amsterdam
1:57:58
1:50:11
248
Joep Schepers
Dordrecht
1:58:00
1:56:11
249
Maurits van den Tweel
Gouda
1:58:03
1:51:37
250
Wouter Sijtsma
Britsum
1:58:16
1:55:39
251
Roel de Jong
Leiden Road Runners Club
1:58:21
1:50:17
252
Peter Wegman
Groningen
1:58:23
1:54:01
253
Mark Munro
Amersfoort
1:58:31
1:50:08
254
Jurjen van den Hengel
Enschede
1:58:42
1:46:29
255
Gerben Bootsma
Oudega gem Smallingerlnd
1:58:44
1:52:19
256
Nathan van der Pol
Harlingen
1:58:49
1:51:57
257
Kjeld Mener
Utrecht
1:58:55
1:55:21
258
Wouter Canter Visscher
Drachten
1:59:02
1:53:49
259
Thijs Morgenstern
Amsterdam
1:59:10
1:55:33
260
Alexsander van der Veen
Witmarsum
1:59:13
1:55:40
261
Frenk van den Braak
Nijmegen
1:59:16
1:51:00
262
Oscar Hoiting
Nijmegen
1:59:17
1:51:01
263
Johan Adema
Sneek
1:59:54
1:57:31
264
Arjen Lenz
Lies
2:00:06
1:59:22
265
Paulus Koops
Climax
2:00:07
1:53:08
266
Christiaan Lubbers
's-Gravenhage
2:00:09
1:50:38
267
Douwe-Jan Kersbergen
Drachten
2:00:30
1:48:20
268
Jasper Heidstra
Twijzel
2:00:34
1:56:11
269
Sander Dannenberg
Groningen
2:00:35
1:56:12
270
Geert Mulder
's-Hertogenbosch
2:00:45
1:51:04
271
Frank Schols
Schimmert
2:00:47
1:58:41
272
Neil Lague-Smith
Amsterdam
2:00:47
1:59:16
273
Remco Slager
Marrum
2:01:12
1:52:57
274
Jan de Haan
Groningen
2:01:13
1:58:15
275
Gerard van der Broek
Assen
2:01:13
1:55:00
276
Hedser Wijbenga
Groningen
2:01:14
1:59:50
277
Pieter-Joost Veerman
Bunschoten-Spakenburg
2:01:15
1:49:24
278
Remco van den Brink
Sloten Fr
2:01:21
1:56:24
279
Gerben Snijder
Hoorn Terschelling
2:01:22
2:00:20
280
Rico van Houten
Arnhem
2:01:29
1:51:52
281
Roy Pijper
Appingedam
2:01:33
1:57:09
282
Sven Visser
Alkmaar
2:01:34
1:54:26
283
Jasper Jobse
IJsselstein Ut
2:01:42
1:57:14
284
Ronald Lenters
Lionitas
2:01:50
2:00:11
285
Sam Peetsold
Amsterdam
2:01:53
1:55:32
286
Rob Verveer
Berltsum
2:02:04
1:58:09
287
Pieter Corpeleijn
Amsterdam
2:02:14
1:55:36
288
Stef Bloem
Landsmeer
2:02:26
1:54:25
289
Niels de Water
's-Gravenhage
2:02:26
1:54:10
290
Bo Wiesman
Den Haag
2:02:31
1:50:44
291
Peter Tuurenhout
Harlingen
2:02:39
1:59:21
292
Rob Jager
SV Veendam
2:02:43
2:02:18
293
Melvin van der Veen
Assen
2:02:48
1:56:22
294
Jasper De Noord
Lionitas
2:02:52
1:53:21
295
Marc Brandse
Heemstede
2:02:54
1:52:56
296
Eric Molthoff
Angeren
2:02:56
1:51:49
297
Guido Schols
Oranjewoud
2:03:00
1:56:20
298
Jilly x Viet
De Bilt
2:03:06
1:52:54
299
Harm Dijkman
Holten
2:03:17
1:53:03
300
Kevin Damman
Groningen
2:03:20
1:56:13
301
André Westra
Utrecht
2:03:21
1:51:36
302
Marcel Swart
Loopgroep Sneek
2:03:21
2:00:41
303
Stefan Groen
Amsterdam
2:03:38
1:56:49
304
Niels Krommendijk
Leeuwarden
2:03:45
1:58:34
305
Martijn Sikkens
Zwolle
2:03:51
1:51:43
306
Fedde de Ruiter
Groningen
2:03:56
2:00:49
307
Chantor Pascal van Beek
Social Mile
2:04:00
1:59:01
308
Barend van Wonderen
Amsterdam
2:04:18
1:52:45
309
Gerbrand Wilbrink
Hengelo Ov
2:04:34
1:56:47
310
Bram Tuinman
West-Terschelling
2:04:40
2:03:55
311
Hans Pieter van Stein Callenfels
Haarlem
2:04:54
1:58:32
312
Daan Westenbrink
Groningen
2:04:57
1:57:47
313
Armand Rohrbock
Amsterdam
2:05:06
1:55:27
314
Jelle Terpstra
Driebergen-Rijsenburg
2:05:14
1:56:16
315
Charles Hartman
Amsterdam
2:05:18
2:03:42
316
Stefan Kutsch Lojenga
Haarlem
2:05:22
1:54:04
317
Ivo Hilderink
Soest
2:05:23
2:02:38
318
Niels Plomp
Loopgroep Leeuwarden
2:05:31
1:53:28
319
Max Peppung
West-Terschelling
2:06:00
2:05:00
320
Geon Knol
Haren Gn
2:06:03
2:02:48
321
Remco Schuil
Groningen
2:06:06
2:00:07
322
Tjeerd Hazenhuttel
Groningen
2:06:32
2:02:47
323
Alex Muhring
Amsterdam
2:06:36
1:54:48
324
Jesse Niemeijer
Yde
2:06:38
1:58:15
325
Hans Eekhof
Mijnsheerenland
2:06:45
1:59:58
326
Wander Sikkes
Loopgroep Leeuwarden
2:06:47
1:56:38
327
Arno van Breukelen
PEC 1910
2:07:00
1:55:51
328
Matthijs Klok
Utrecht
2:07:05
1:57:56
329
Vincent de GIer
GVAC
2:07:08
1:59:34
330
Tobias Winkels-Herding
Amsterdam
2:07:10
1:59:39
331
Bart Sternsdorff
Heerenveen
2:07:22
1:56:55
332
Ron Jeronimus
Rotterdam
2:07:41
2:05:52
333
Pieter Siem Wijnja
Joure
2:07:48
1:58:42
334
David Wedema
Groningen
2:07:52
1:56:29
335
Sys Dijkstra
Oosterbierum
2:07:57
2:04:40
336
Wytze Peenstra
Hoornsterzwaag
2:08:03
2:02:49
337
Erik Snitselaar
Barneveld
2:08:03
2:01:29
338
Marcel van Veldhuisen
Voorthuizen
2:08:03
2:01:30
339
Bastiaan Vernooy
Hoornsterzwaag
2:08:06
2:02:55
340
Iwe EC Muiser
Utrecht
2:08:07
2:00:35
341
Jorrit Arntzen
Sneek
2:08:09
1:59:57
342
Martijn Hassefras
Alphen aan den Rijn
2:08:31
1:57:47
343
Jelte Hibma
West-Terschelling
2:08:32
2:08:16
344
Peter Both
PwC
2:08:37
1:56:54
345
Marco Lenes
Oudehaske
2:09:00
2:07:34
346
Joost Rozendaal
Hillegom
2:09:07
1:57:36
347
Niels Oosterbaan
Amsterdam
2:09:17
1:59:32
348
Arjan Geersing
Loopsport Groningen
2:09:19
2:04:25
349
Gijs van der Molen
Zuid-Scharwoude
2:09:35
2:01:07
350
Kees van Keeken
Alphen aan den Rijn
2:09:41
1:58:24
351
Sjoerd Mulder
Eelderwolde
2:09:44
2:01:21
352
Jeroen de Boer
Midsland
2:09:47
2:09:11
353
Theo Zeldenrust
Drachten
2:09:47
2:01:26
354
Arjo Spaan
Groningen
2:10:09
1:57:46
355
Roy van den Brink
Landsmeer
2:10:12
2:02:11
356
Huib Schilp
Laren Nh
2:10:15
2:01:16
357
Robbert Stolk
Pijnenburg
2:10:16
2:00:12
358
Tim Geukers
Wapse
2:10:31
1:59:05
359
Jasper de Vries
Driebergen-Rijsenburg
2:10:33
2:00:38
360
Laurens Ouwehand
Wassenaar
2:10:37
1:58:33
361
Vincent Noordam
Apeldoorn
2:10:37
2:03:03
362
Ruben Buys
Groningen
2:10:45
2:02:40
363
Eddy Westmaas
De Koplopers
2:11:15
2:04:15
364
Raymond Reekers
Horror
2:11:23
2:05:05
365
Mark Meijerse
Dokkum
2:11:40
1:59:18
366
Jeroen Boersma
Leeuwarden
2:11:42
2:07:11
367
Dylan Jongbloed
Enschede
2:12:02
1:59:50
368
Rens van Vugt
Arnhem
2:12:12
2:00:58
369
Harmen Moes
Nijeveen
2:12:30
2:10:57
370
Niek Niebuur
Zevenaar
2:12:42
2:02:20
371
Sjoerd Berendsen
Rotterdam
2:13:01
2:03:19
372
Ben Berendsen
Zevenaar
2:13:01
2:03:19
373
Arno Rienstra
Dalfsen
2:13:16
2:09:47
374
Jonathan Tamminga
Lionitas
2:13:19
2:10:41
375
Rob van Duijvenbode
Rijnsoever
2:14:12
2:05:07
376
Rik Veenma
Groningen
2:14:21
2:10:41
377
Ernie de Deckere
Zoeterwoude
2:14:29
2:03:48
378
Jan Willem Oudijk
Utrecht
2:14:36
2:11:43
379
Stefan Merkus
Kollum
2:14:59
2:05:49
380
Tjeerd Holtrop
Joure
2:15:04
2:06:58
381
Dennis Bruggemans
PAC
2:15:04
2:15:04
382
Mitch Vleghert
Rotterdam
2:15:08
2:03:03
383
Tobias Kalverdijk
Groningen
2:15:15
2:15:15
384
Jacob Fopma
Loopgroep Witmarsum
2:15:33
2:11:01
385
John Reynders
Houten
2:15:52
2:08:09
386
Thomas Bonsen
Amsterdam
2:15:55
2:07:54
387
Alex Derksen
Beverwijk
2:15:58
2:05:08
388
Arul Elangovan
Amstelveen
2:16:17
2:07:44
389
Jan Arjen Kraak
Wolvega
2:16:31
2:07:40
390
Jan de Muinck Dezentje
Amersfoort
2:16:45
2:04:43
391
Bert Wijmans
Ermelo
2:16:47
2:12:12
392
HJ Stenhuis
Loosdrecht
2:17:02
2:09:11
393
Jochem Kijftenbelt
PwC
2:17:08
2:06:36
394
Fred de Vos
Haulerwijk
2:17:19
2:06:59
395
Joroan Lingsma
Groningen
2:17:21
2:13:19
396
Wout Albers
Amsterdam
2:17:41
2:06:08
397
Gerrit Jan Hiddink
Leeuwarden
2:17:43
2:07:33
398
Roel Straatman
Gorredijk
2:17:55
2:06:14
399
Simon de Vries
Amersfoort
2:18:26
2:08:33
400
Geert Abbink
Hoorn Terschelling
2:18:27
2:08:14
401
Raymond Moesman
Den Haag
2:18:47
2:09:59
402
Johannes Hibma
Franeker
2:18:48
2:08:46
403
Jelle de Boer
Marum
2:19:04
2:11:30
404
Daniël Wilbrink
ACO Van Elderen
2:19:05
2:08:55
405
Niels Boonstra
Wommels
2:19:09
2:09:20
406
Jan Willem De Groot
Wommels
2:19:09
2:09:21
407
Lucas Koppen
Utrecht
2:19:33
2:07:20
408
Sjors Peeters Weem
Utrecht
2:19:52
2:07:38
409
Cornelis Bloem
Arnhem
2:20:15
2:07:46
410
Jeroen Mulder
Zwolle
2:20:49
2:16:23
411
Ferdi Geleijnse
Voorburg
2:21:53
2:17:04
412
Joost Mulder
PEC 1910
2:21:56
2:18:25
413
Joep Hensen
Hoorn Terschelling
2:22:08
2:21:24
414
Melle Rothe
Groningen
2:22:18
2:13:54
415
Robin Bremenkamp
Driebergen-Rijsenburg
2:22:23
2:11:58
416
Wout van Arensbergen
Eindhoven
2:23:42
2:12:37
417
Oscar Harlaar
Badhoevedorp
2:23:59
2:17:04
418
Marten Harlaar
Amsterdam
2:24:00
2:17:04
419
Sietze Beenen
Gorredijk
2:24:08
2:18:51
420
Jitze Kuiper
Bolsward
2:25:20
2:20:50
421
Tom Smits
Leeuwarden
2:26:55
2:25:09
422
Rick van Santen
Leiden
2:27:56
2:15:51
423
Rob van den Brink
Assen
2:27:58
2:15:50
424
Robert Hulshof
Gasselte
2:28:44
2:21:50
425
Vincent Vallinga
West-Terschelling
2:28:44
2:27:43
426
Mees ter Stege
Franeker
2:28:51
2:20:07
427
Martijn van den Berg
Vlaardingen
2:28:53
2:19:32
428
Maarten Schuttenbeld
Delft
2:29:32
2:17:09
429
Daniel Beimers
Leeuwarden
2:30:00
2:21:15
430
Harm Wesselius
Horror
2:30:26
2:18:56
431
Peter Pranger
Heerenveen
2:31:50
2:25:44
432
Bouke Jan Vlonk
Leek
2:32:52
2:31:05
433
Pjotr Kinders
Zevenaar
2:32:58
2:22:37
434
Anton Verschoor
Veenendaal
2:34:13
2:30:11
435
Erwin de Ruiter
Goutum
2:37:18
2:37:18
436
Maurits Alberda
Walterswald
2:37:50
2:27:46
437
Jeroen Nieboer
Harlingen
2:38:50
2:28:23
438
Jeroen de Vlaam
Groningen
2:39:49
2:34:15
439
Carel Meijer
West-Terschelling
2:40:56
2:33:11
440
Wouter Meijer
Zuidhorn
3:18:50
3:11:06
441
Jetze Lont
Leeuwarden
3:40:57
3:35:08
M40, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Klaas van Pijkeren
Dronten
1:29:21
1:26:47
2
Stefan Dagelet
Lellens
1:29:22
1:29:11
3
Johan Hofstra
Witmarsum
1:29:25
1:28:02
4
Erik Bakker
SV Friesland
1:30:07
1:28:47
5
Rene van der Geest
Warmond
1:30:16
1:28:51
6
Henk Dolle
Molenhoek Lb
1:31:03
1:29:04
7
Swj Van Dijk
Utrecht
1:31:21
1:29:47
8
Peter van den Broek
Werkhoven
1:32:55
1:30:41
9
Robin Veldhuis
PEC 1910
1:34:02
1:32:34
10
Andre Ydema
Dronryp
1:34:37
1:29:11
11
Bernhard Bouma
Oldeholtpade
1:34:46
1:33:17
12
Jan van Beveren
Spurt '88
1:34:54
1:33:09
13
Peter Theo Hoekstra
IJlst
1:35:15
1:33:26
14
Gertjan Eikenaar
Zwolle
1:35:20
1:35:12
15
Bareld Kootstra
Loopclub Burgum
1:35:24
1:32:05
16
Wim Meems
Wildervank
1:35:49
1:25:06
17
Johan de Witte
Makkum Fr
1:36:02
1:35:38
18
Douwe Graansma
Hurdegaryp
1:36:09
1:32:58
19
Erik Koopmans
Oosterblokker
1:36:11
1:34:34
20
Luitzen Nijdam
Lippenhuizen
1:36:31
1:35:02
21
Harry Van der Schoot
Goutum
1:36:34
1:33:08
22
Daan Kerklaan
Oosterhout Nb
1:36:34
1:34:53
23
Nico Buitenhuis
Dronten
1:36:47
1:34:13
24
Jurriaan De Rouw
Oostzaan
1:36:56
1:24:00
25
John Van der Werf
Boskoop
1:37:12
1:35:04
26
Pieter Tolsma
Arum
1:37:13
1:36:36
27
Hj Buter
Nijemirdum
1:37:13
1:36:37
28
Peter Groothoff
Horror
1:37:17
1:35:30
29
Marco De Witt
Abcoude
1:37:26
1:35:35
30
Marc Crone
Amsterdam
1:37:29
1:34:54
31
Bert Kiemel
Stompetoren
1:37:33
1:35:39
32
Ben van der Mark
Berkel en Rodenrijs
1:37:34
1:35:59
33
Bastiaan Visser
Bergen Nh
1:37:48
1:36:07
34
Luuk van Kreij
Apeldoorn
1:37:54
1:35:02
35
Pieter Bullens
Apeldoorn
1:37:54
1:35:02
36
Hans-Jan Jasper
Loopgroep Sneek
1:38:18
1:35:59
37
Dries Gerbens
Wergea
1:38:25
1:36:58
38
Haiko Neidig
Culemborg
1:39:09
1:37:37
39
Tjerk Maij
Koog aan de Zaan
1:39:10
1:33:05
40
Gerrit Dijkstra
Berltsum
1:39:14
1:36:54
41
Frans Haitsma
Loopgroep Leeuwarden
1:39:16
1:37:57
42
Patrick Gums Gums
PEC 1910
1:39:17
1:38:14
43
Jordi Boer
Enschede
1:39:19
1:37:27
44
Rinke De Jong
Hempens
1:39:19
1:38:00
45
Marcel Schellinger
Zaandam
1:39:26
1:37:45
46
Dave de Lang
IJsselstein Ut
1:39:29
1:36:17
47
Arno Manschot
Veluwe
1:39:36
1:35:42
48
Arnoud Neidig
GAC Hilversum
1:39:46
1:38:14
49
Fekke Fekkes
Koudum
1:39:51
1:38:34
50
Alle Sterk
Berltsum
1:40:09
1:38:39
51
Arnold Oosterdijk
Nes gem Boarnsterhim
1:40:21
1:35:45
52
Emile Verduin
Uitgeest
1:40:45
1:38:55
53
Michiel Beeldman
PwC
1:41:10
1:37:31
54
Winfred Knibbeler
Hilversum
1:41:23
1:39:40
55
Durk Klopstra
Laag Zuthem
1:41:33
1:38:44
56
Johannes Meijer
De Knipe
1:41:38
1:37:43
57
Ludo Abbink
Grijpskerk
1:41:43
1:39:59
58
Niels Overzet
SV Friesland
1:41:46
1:38:49
59
Douwe de Jong
Wolsum
1:41:47
1:39:13
60
Robin Hooghiemstra
Maastricht
1:41:50
1:40:18
61
Sierk Werner
Goutum
1:41:54
1:40:20
62
Job Udo
Utrecht
1:41:58
1:35:27
63
Jan Kornelis Stol
Siddeburen
1:42:06
1:40:13
64
Peter van den Heuvel
NOP
1:42:13
1:37:38
65
Keimpe de Vries
SV Friesland
1:42:15
1:38:31
66
Geert Ramakers
Loopgroep Bunnik
1:42:23
1:40:56
67
Klaas willem Zwaagstra
AV '34
1:42:24
1:42:00
68
Rob Knaap
Oldenzaal
1:42:28
1:34:11
69
Peter Sijbesma
Easterein
1:42:45
1:41:09
70
Raymond van der Zee
Loopgroep Sneek
1:43:10
1:41:00
71
Rick Veringmeier
Schiedam
1:43:12
1:41:02
72
Bas de Best
Horror
1:43:17
1:40:17
73
Erwin de Jong
De Sperwers
1:43:19
1:40:18
74
Bart Van de Roer
Hilversum
1:43:25
1:41:43
75
Jan-Willem van Drieenhuizen
Veluwe
1:43:25
1:38:20
76
Arjen Mier
West-Terschelling
1:43:25
1:43:22
77
Wouter Werner
Amersfoort
1:43:26
1:37:52
78
David Cervera Suay
Amsterdam
1:43:31
1:41:56
79
Rene Tuinenga
Berltsum
1:43:32
1:41:15
80
Jan Vonck
Enschede
1:43:44
1:40:53
81
Martinb b Hermes
Enschede
1:43:46
1:40:50
82
Sander in 't Veld
Berkel en Rodenrijs
1:43:47
1:38:33
83
Paul Van Haaren
Eindhoven Atletiek
1:43:59
1:37:29
84
Ids Boersma
Wytgaard
1:44:07
1:41:12
85
Jan Tjalling Pals
Lies
1:44:11
1:43:14
86
Floris Birnie
Hilversum
1:44:13
1:42:31
87
Jurjen Wijma
LSV Invictus
1:44:14
1:39:46
88
Peter Berg
Leiden
1:44:19
1:38:47
89
Klaas Bosma
Loopclub Burgum
1:44:22
1:40:54
90
Peter Scholten
Hanzesport
1:44:23
1:41:40
91
Lucas Harbers
Teuge
1:44:24
1:38:51
92
Jeroen Grootveld
Pijnenburg
1:44:26
1:37:29
93
Tjeerd Dijkstra
Duiven
1:44:32
1:38:37
94
Luut de Jong
Horror
1:44:32
1:41:05
95
Erik Went
Leiden Road Runners Club
1:44:41
1:40:50
96
Tjebbe Deinum
Heerenveen
1:44:42
1:38:44
97
Gert Dekker
Hilversum
1:44:54
1:43:22
98
Pieter Alberda
Midlum
1:44:55
1:39:21
99
Wout Jonker
Heerenveen
1:45:03
1:42:39
100
Bas Split
Havelte
1:45:09
1:42:41
101
Peter de Ruiter
Goutum
1:45:10
1:43:03
102
Jouke Hoekstra
Horror
1:45:12
1:42:12
103
Menno de Roos
Sneek
1:45:13
1:41:50
104
Jelle van de Poel
Utrecht
1:45:49
1:36:33
105
Jaap Bosma
Loopclub Burgum
1:45:55
1:42:28
106
Jan Roffel
Joure
1:46:04
1:44:04
107
Bas Glasbergen
Meppel
1:46:10
1:38:51
108
Maurice van der Wijst
Dutch Runners
1:46:11
1:44:36
109
Klaas van Tricht
Loopgroep Sneek
1:46:13
1:43:49
110
Vincent Muijskens
Uitgeest
1:46:17
1:44:37
111
Wouter Kuiper
Marum
1:46:18
1:43:36
112
Rob Toth
Zwartewaal
1:46:18
1:40:22
113
Bob Rozema
Amsterdam
1:46:21
1:41:43
114
Klaas Dijkstra
Twijzelerheide
1:46:23
1:43:26
115
Harry Pastoor
Apeldoorn
1:46:28
1:38:33
116
Toby Schulte
Castricum
1:46:37
1:42:31
117
Aad Kraakman
Enkhuizen
1:46:37
1:42:31
118
Eelco Draaisma
Loopgroep Leeuwarden
1:46:55
1:43:45
119
Arjan Siersma
Hemelum
1:46:55
1:39:45
120
Han Deuling
Groningen
1:46:56
1:41:21
121
Otto van 't Loo
Hilversum
1:46:58
1:45:17
122
Marco Tekstra
Tolbert
1:46:59
1:39:10
123
Jacques de Swart
PwC
1:46:59
1:38:33
124
Peter Kroek
Zwolle
1:47:03
1:44:57
125
Jan Oud
Joure
1:47:09
1:45:08
126
Arno Van Staden
Lycurgus
1:47:10
1:40:06
127
Berend Fekken
Scharsterbrug
1:47:16
1:44:49
128
Jaap van der Vijver
Soest
1:47:17
1:46:21
129
Harry Went
Leiden Road Runners Club
1:47:33
1:43:37
130
Gian Lelieveld
Zoeterwoude
1:47:46
1:45:19
131
Ivo Ritmeijer
Distance Runners Voorhout
1:47:52
1:47:04
132
Reinder Meekma
Ferwert
1:48:04
1:40:26
133
Bas Braaf
Molenhoek Lb
1:48:05
1:46:05
134
Rene Warmerdam
Enschede
1:48:13
1:44:41
135
Wiebren Wind
Hoofddorp
1:48:14
1:43:59
136
Gerhard van Vilsteren
Isala '96
1:48:15
1:45:28
137
Robert 'Soetekouw
Hoofddorp
1:48:16
1:39:03
138
Harm Bos
Sappemeer
1:48:17
1:46:47
139
Johan de Jong
Jirnsum
1:48:34
1:45:24
140
Anne Floris Bottema
Nijland
1:48:43
1:44:08
141
Johan Haitsma
De Knipe
1:48:44
1:44:51
142
Rinie van Pijpen
Leiden Road Runners Club
1:48:45
1:44:50
143
Erik Lipsic
Groningen
1:48:51
1:41:45
144
Raymond Bergmans
Atletiek Maastricht
1:48:52
1:48:23
145
Jeroen van Doorn
Soest
1:48:52
1:42:42
146
Cosmo Schuurmans
PwC
1:48:55
1:40:28
147
Vincent Hagen
Holten
1:48:56
1:41:54
148
Mike Klompmaker
Heerenveen
1:48:57
1:47:14
149
Wietse Smid
Heerenveen
1:48:58
1:47:15
150
Willem Biemolt
SV Friesland
1:49:07
1:36:45
151
Siart Smit
Leeuwarden
1:49:19
1:43:20
152
Rene Slagter
Roden
1:49:20
1:41:59
153
Johan Duineveld
Krommenie
1:49:21
1:46:23
154
Rintje Joustra
Lollum
1:49:25
1:47:52
155
Kees Arisz
Formerum
1:49:27
1:48:34
156
Jan Koreman
Groningen Atletiek
1:49:33
1:40:54
157
Jan Baljeu
Drachten
1:49:33
1:42:30
158
Steven de Haan
HAC '63
1:49:39
1:41:57
159
Cuno Wittrock
Goor '75
1:49:40
1:46:07
160
Frans Hofma
Pijnenburg
1:49:40
1:49:34
161
Jan van de Beek
Voorthuizen
1:49:50
1:41:27
162
Johan Wolthuizen
Sneek
1:49:52
1:44:35
163
Sieto de Vreeze
Olympus '70
1:50:01
1:41:21
164
Martin Mol
Olympus '70
1:50:02
1:41:21
165
Wally Tas
Amsterdam
1:50:05
1:42:49
166
Yuri Blaauw
Haren Gn
1:50:10
1:48:15
167
Hommo Folkerts
Amsterdam
1:50:11
1:48:11
168
Allard Van Essen
Meppel
1:50:20
1:48:29
169
Pummy Muller
Midsland
1:50:21
1:49:48
170
Dirk van der Weij
Leeuwarden
1:50:29
1:47:52
171
Jaap Halma
Leeuwarden
1:50:30
1:42:03
172
Tjisse Berend Schaap
Ingelum
1:50:31
1:41:49
173
Joop Sloot
DOS
1:50:38
1:47:19
174
Aldrik Venemans
Leiden
1:50:42
1:48:47
175
Gijco Rijneveld
Rijnsoever
1:50:49
1:40:50
176
Gerard Eising
Groningen
1:50:53
1:42:05
177
Michiel Thierry
Hilversum
1:50:58
1:49:15
178
Michiel van der Velde
Burgum
1:51:02
1:40:07
179
Fokko Groenenboom
Zeist
1:51:08
1:44:49
180
Taco ten Hove
Zorgvlied
1:51:13
1:47:37
181
Marcel Van Breeden
Harlingen
1:51:18
1:45:45
182
Eilert Lubbers
Drachten
1:51:26
1:39:51
183
Theo Wijma
Drogeham
1:51:31
1:50:05
184
Heerke Schiphof
St.-Annaparochie
1:51:31
1:47:41
185
Dimitri van der Ark
Werkhoven
1:51:36
1:45:13
186
Maurice Leenstra
West-Terschelling
1:51:39
1:51:15
187
Sander Postma
Groningen
1:51:40
1:39:20
188
Tjipke Joustra
Ryptsjerk
1:51:43
1:48:25
189
Maarten van den Hurk
Marvel
1:51:46
1:47:30
190
Rob Hoogeveen
Haren Gn
1:51:49
1:49:05
191
Raymond Kerssens
Zaandijk
1:51:49
1:49:02
192
Tomas Vanheste
Hilversum
1:51:49
1:46:14
193
Jerry Wolda
Groningen
1:51:50
1:49:58
194
Mattijs Farber
Heerhugowaard
1:51:55
1:50:22
195
Fred van de Belt
Almelo
1:51:57
1:49:58
196
Ruud Van Munster
Heemstede
1:52:02
1:49:47
197
Jeroen Verver
Hoogezand
1:52:06
1:50:32
198
Henk Onsman
AV Heerenveen
1:52:10
1:40:41
199
Mark Hilderink
NOP
1:52:15
1:47:24
200
Erik Bouwman
Groningen
1:52:16
1:46:55
201
Bas Selhorst
Purmerend
1:52:18
1:47:40
202
Arno Kakkenberg
Loopgroep Nienoord
1:52:26
1:43:06
203
Ben Fluit
IJsselstein Ut
1:52:30
1:43:25
204
Jaap van der Wal
Hunzerunners Loopgroep
1:52:35
1:46:27
205
Harry van Nierop
Zoeterwoude
1:52:38
1:47:05
206
Alfred Zuidema
Hoogezand
1:52:41
1:40:41
207
Henk Pieffers
Holten
1:52:42
1:45:39
208
Gerrit Jan Boermans
Warten
1:52:53
1:47:03
209
Ronald de Graaf
Nieuwegein
1:52:56
1:45:09
210
Rob Vermeulen
Heesch
1:52:58
1:48:41
211
Martijn Bakker
Castricum
1:52:59
1:48:42
212
Wim Bonne
Midsland
1:52:59
1:52:05
213
Niels Strooker
Alkmaar
1:53:02
1:46:50
214
Hilko Van Vilsteren
Zwolle
1:53:03
1:49:08
215
Joost Verweij
Leiden Road Runners Club
1:53:04
1:45:07
216
Maarten Koopman
Velp Gld
1:53:06
1:49:30
217
Edward de Leeuw
Gorredijk
1:53:10
1:48:10
218
Theo Huizenga
Haarlem
1:53:14
1:46:53
219
Marten van der Kamp
Impala
1:53:15
1:48:03
220
Maurik Vermeij
Groningen
1:53:16
1:51:07
221
Ids Bouma
LSV Invictus
1:53:16
1:47:44
222
Edwin Elshof
Heino
1:53:17
1:50:25
223
Jasper Schreuder
Vlieland
1:53:18
1:47:51
224
Rob Mulder
Haren Gn
1:53:22
1:50:05
225
Frank Seinen
Harlingen
1:53:31
1:44:59
226
Pieter Spits
Noordhorn
1:53:36
1:47:11
227
Stephan Olof
Idskenhuizen
1:53:38
1:50:44
228
Arjan Koster
Ruinerwold
1:53:41
1:47:18
229
Robert van der Meulen
Isala '96
1:53:56
1:45:37
230
Hessel Dijkstra
IJlst
1:53:58
1:51:32
231
Jaap van Dieren
Isala '96
1:53:58
1:51:10
232
Willem van Loon
Altis
1:53:59
1:45:32
233
Jeffrey Laterveer
Zoeterwoude
1:54:00
1:43:46
234
Roelof Bokma
Wolvega
1:54:01
1:48:50
235
Robbert Voogdgeert
Haarlem
1:54:01
1:46:45
236
Kipron Bunschoten
De Meern
1:54:03
1:49:44
237
Kor de Boer
Marum
1:54:06
1:45:57
238
Auke Van der Sluis
Sneek
1:54:07
1:51:43
239
Rene Mulder
Franeker
1:54:14
1:51:33
240
Jurg de Ridder
Zutphen
1:54:24
1:48:49
241
Frank Roffel
Sneek
1:54:25
1:52:40
242
Jan Schengenga
Joure
1:54:26
1:50:09
243
Fimme Jan van der Wal
Oudega Gaast Sleat
1:54:30
1:45:08
244
Henk de Jonge
Ruinerwold
1:54:33
1:48:08
245
Auke Hijlkema
Langezwaag
1:54:34
1:49:41
246
Paul Valk
Castricum
1:54:53
1:44:15
247
Marco van Eijk
Aalsmeer
1:55:01
1:51:38
248
Hein Drost
Buitenpost
1:55:02
1:47:51
249
Edwin Boes
Franeker
1:55:06
1:52:52
250
Michael Lutje Wooldrik
Austerlitz
1:55:08
1:47:39
251
Gertjan van Meurs
Cothen
1:55:08
1:49:17
252
Andre Hilhorst
Fun Runners Zeist
1:55:09
1:50:35
253
Rein Sikkema
Sappemeer
1:55:28
1:53:54
254
Mark Gruijters
Pijnenburg
1:55:29
1:48:32
255
Joep Teunissen
Zeist
1:55:30
1:45:08
256
Rene Bos
Nieuw-Amsterdam
1:55:32
1:53:59
257
Klaas Eelkema
Hantum
1:55:34
1:53:07
258
Michel van Velsen
Odijk
1:55:39
1:45:38
259
Jan Rommert de Jong
Oosterbierum
1:55:43
1:46:18
260
Bas Brouwer
Blauwhuis
1:56:03
1:53:34
261
Jeroen Homminga
Groningen
1:56:06
1:48:41
262
André van IJperen
Bleiswijk
1:56:08
1:50:24
263
Richard Kist
Kampen
1:56:08
1:50:43
264
IJke Atsma
Horror
1:56:09
1:50:22
265
Sander Gerritsen
Etten-Leur
1:56:09
1:54:07
266
Gielt Algra
Horror
1:56:10
1:50:23
267
Wim Hoekstra
Leeuwarden
1:56:14
1:51:01
268
Peter De Wit
Zeist
1:56:26
1:46:03
269
Marten Froma
Enschede
1:56:29
1:46:49
270
Berend-Jan van der Kolk
Ede Gld
1:56:30
1:44:03
271
Dirk Nijmeier
Archeus
1:56:53
1:50:08
272
Sander Gorter
Unitas
1:56:53
1:45:13
273
Minko Folkertsma
Folsgare
1:56:54
1:52:43
274
Erik Pakes
Groningen Atletiek
1:56:56
1:50:41
275
Jeroen Groen
Drachten
1:57:03
1:48:40
276
Jouke van der Zwaag
Loopgroep IJlst
1:57:03
1:50:45
277
Erik Velthof
Hemelum
1:57:07
1:49:58
278
Wout Schut
Houten
1:57:09
1:49:33
279
Edwin Post
Houten
1:57:11
1:49:35
280
Hessel van der Zee
Midsland
1:57:17
1:56:31
281
Bob Boersema
Zuidhorn
1:57:21
1:52:06
282
Michel Hoekstra
Pijnenburg
1:57:21
1:47:24
283
Ysbrand Valkema
Loopgroep Sneek
1:57:26
1:54:13
284
Roland Ferwerda
PwC
1:57:32
1:48:26
285
Willem de Vries
Loopclub Burgum
1:57:33
1:50:55
286
Stefan van den Brink
Lies
1:57:36
1:56:38
287
Watze Hoogland
De Spartaan
1:57:39
1:52:52
288
Geert Postma
Tzummarum
1:57:43
1:48:21
289
Marcel van Wijk
Loopgroep Nienoord
1:57:43
1:54:16
290
Herman Lübbers
Havelte
1:57:45
1:53:18
291
Mark Heijink
Maastricht
1:57:54
1:55:07
292
Bert Janssens
Gasselte
1:57:55
1:51:04
293
Erno Gianotten
AV Castricum
1:57:57
1:47:18
294
Jan Drenth
Nuis
1:58:01
1:56:22
295
Martin van Zuylen
Wijk bij Duurstede
1:58:02
1:52:33
296
Giel van de Kuil
Wijk bij Duurstede
1:58:03
1:52:33
297
Willem van Hanegem
Groningen
1:58:03
1:54:19
298
Eldert Teijema
Heerenveen
1:58:04
1:47:17
299
Michel Niemarkt
Bolsward
1:58:08
1:52:02
300
Gert Schrovenwever
Etten-Leur
1:58:09
1:56:01
301
Johan Reefman
De Krim
1:58:09
1:49:15
302
Rudi van Balher
Hendrik-Ido-Ambacht
1:58:14
1:55:55
303
Marco Hartman
Zwolle
1:58:19
1:51:46
304
Age Faber
PEC 1910
1:58:27
1:48:36
305
Geert Mattelé
Isala '96
1:58:30
1:55:34
306
Klaas van Kalsbeek
Scharnegoutum
1:58:31
1:51:26
307
Rutger Kluiver
Borger
1:58:33
1:47:24
308
Assuerus Jorna
Deinum
1:58:39
1:55:43
309
Gerard Koopman
PEC 1910
1:58:39
1:58:04
310
William Hoedjes
AV Castricum
1:58:40
1:54:25
311
Kees van Oostwaard
Clytoneus
1:58:44
1:56:53
312
Geart Postma
Formerum
1:58:52
1:58:47
313
William Knoeff
Apeldoorn
1:58:52
1:55:00
314
Sander Van Arragon
HAC '63
1:58:54
1:50:30
315
Luuk Janssen
Urk
1:58:55
1:56:04
316
Jorn Hoetmer
Amersfoort
1:58:56
1:56:13
317
Rick Baar
Grijpskerk
1:59:15
1:55:31
318
Erik Van de Poll
Isala '96
1:59:15
1:52:56
319
Mario van der Linden
Phoenix
1:59:19
1:49:17
320
Arnold Bloem
Marum
1:59:19
1:50:52
321
Jorgen Holzmann
Alkmaar
1:59:22
1:48:45
322
Eddie Metz
Deventer
1:59:33
1:48:13
323
Martijn Homminga
Haarlem
1:59:33
1:52:08
324
Marten Polet
Hurdegaryp
1:59:33
1:47:41
325
Sjoerd Reitsma
Horror
1:59:48
1:58:21
326
Hans Kok
Zaandam
1:59:50
1:56:52
327
Gerbrand Schutten
Ede Gld
1:59:55
1:47:27
328
Menno Hollander
Loopgroep Bunnik
1:59:59
1:57:43
329
Maarten Goezinnen
Ankeveen
2:00:02
1:48:40
330
Paul Baas
Heemstede
2:00:02
1:51:49
331
Jan Kappers
Schalkhaar
2:00:04
1:50:34
332
Piter Bosch
Amsterdam
2:00:04
1:50:47
333
Laurens Verwoest
Deventer
2:00:10
1:48:50
334
Richard Bram
Holten
2:00:12
1:58:15
335
Dennis Zijlstra
Bolsward
2:00:14
1:54:09
336
Léon Holster
Nijmegen Atletiek
2:00:27
1:51:12
337
Ronald van Dijk
Ciko '66
2:00:27
1:55:21
338
Robert Jacobs
Rosmalen
2:00:31
1:51:47
339
Hendrik Linnewiel
Groningen
2:00:32
1:51:50
340
Menno Hoekstra
Haarlem
2:00:32
1:49:58
341
Johan Voskuil
Driebruggen
2:00:34
1:54:33
342
Peter Osinga
Drachten
2:00:34
1:52:12
343
Henk Beenen
Gorredijk
2:00:44
1:55:16
344
Peter de Jong
AV Heerenveen
2:00:49
1:48:51
345
Erol Kahya
's-Gravenhage
2:00:53
1:57:54
346
Jan Bos
Hilversum
2:00:55
1:50:55
347
Patrick Boekhout
Lycurgus
2:00:56
1:53:59
348
Jan van Iterson
LVA Plantaris
2:00:59
1:50:52
349
Bart Vos
Groningen
2:01:03
1:52:05
350
Gerrit Bosma
Ryptsjerk
2:01:06
1:57:38
351
Toon Boonekamp
Utrecht
2:01:12
1:53:11
352
Bert Veldman
Haarlem
2:01:12
1:53:17
353
Robert Groot
Delta Lloyd Running Team
2:01:20
1:51:07
354
Marc Kerkhof
Franeker
2:01:28
1:59:40
355
Bart Schneiders
Zoeterwoude
2:01:34
1:52:11
356
Edo Eikenaar
Zwolle
2:01:39
1:52:29
357
Klaas Houter
Vlieland
2:01:41
1:55:50
358
Jeroen Van Bracht
Zaanland
2:01:43
1:53:49
359
Bart Voogel
Haarlem
2:01:50
1:53:55
360
Klaas Sikkema
Langweer
2:01:52
1:51:05
361
Wigle Anema
Weidum
2:01:54
1:52:32
362
Harry van Dalen
Achterveld
2:01:54
1:57:51
363
Onno Uringa
Nijmegen
2:01:55
1:52:41
364
Frank van Geest
Lycurgus
2:01:55
1:54:49
365
Luitzen Smit
Ten Post
2:01:58
1:52:56
366
Dennis Tolhuis
Hengelo Ov
2:02:05
1:55:20
367
Jan Geert Vedelaar
Dronten
2:02:09
1:59:26
368
Jeroen Nijhuis
Zwolle
2:02:10
1:54:40
369
Peter Imbos
Sappemeer
2:02:13
1:59:59
370
Jelle Pranger
SV Friesland
2:02:17
1:56:19
371
Andre Groen
Franeker
2:02:21
1:52:20
372
Peter Ton
NOP
2:02:27
1:59:09
373
Marten Kruisinga
Haarlem
2:02:29
1:56:26
374
Leo Slings
West-Terschelling
2:02:34
2:01:49
375
Wybo Nauta
Goutum
2:02:38
1:59:03
376
David Emes
Groningen
2:02:41
1:55:26
377
Yke Nagel
Akkrum
2:02:48
1:59:33
378
Peter van Polen
Zwolle
2:02:49
1:53:01
379
Dirk Groß Heynck
Bocholt
2:02:49
1:50:55
380
Serge Kars
Maarssen
2:03:03
1:59:30
381
Reginald Verschoor
Voorburg
2:03:16
1:58:24
382
Paul Gosselink
Loopsport Groningen
2:03:18
2:00:49
383
Frans F VanKruiselbergen
Zuidhorn
2:03:18
1:54:23
384
Rob Bottenberg
Isala '96
2:03:22
1:57:56
385
Danny Tuinhout
Purmerend
2:03:26
1:54:39
386
Raymond Jong
Purmerend
2:03:26
1:54:39
387
Alex Schoonveld
Nijmegen
2:03:34
1:57:38
388
Jan Barkmeijer
AV Heerenveen
2:03:39
2:00:28
389
Werner de Jong
Heerenveen
2:03:45
1:55:36
390
Gerard van der Velde
Groningen
2:03:50
2:02:27
391
Jeroen Heikens
Sappemeer
2:03:54
2:01:37
392
Gerrit Jan Liefers
Leiden
2:03:54
1:53:29
393
Remco Evers
Amsterdam
2:04:02
1:54:28
394
Hessel Fries
Leeuwarden
2:04:12
2:02:14
395
Marcel Companjen
Harderwijk
2:04:13
1:54:43
396
Peter Donderwinkel
Wergea
2:04:22
1:53:40
397
Martin Uittenbogaard
AV '47
2:04:31
1:53:39
398
Dennis Witte
Zoeterwoude
2:04:32
1:57:32
399
Marcel Kok
Soest
2:04:33
2:03:36
400
Harry Krol
Gasselte
2:04:34
1:57:44
401
Hans Wortelboer
Diever
2:04:38
1:57:00
402
Krijn Zuyderhoudt
Leiden Road Runners Club
2:04:39
1:55:53
403
Willem Van Donge
Amsterdam
2:04:45
1:58:14
404
Patrick Vink
Leeuwarden
2:04:48
1:54:04
405
Job Oostveen
Haren Gn
2:04:53
1:58:08
406
Erwin Miedema
Haarlem
2:04:55
1:58:31
407
Leo van der Meer
Harkema
2:04:56
1:56:36
408
Erik Canter Visscher
Beetsterzwaag
2:05:02
1:59:46
409
Jeroen Cruys
Sneek
2:05:04
1:56:53
410
Klaas Tjibbe Knobbe
Impala
2:05:05
1:55:30
411
Sami Morra
Harmelen
2:05:07
1:54:48
412
Ronald Vegter
Winschoten
2:05:08
1:58:52
413
Gerard Meijssen
PwC
2:05:09
1:56:08
414
Halbe Huitema
AV Heerenveen
2:05:11
1:55:53
415
Oscar Ritsma
Haarlem
2:05:22
1:55:27
416
Bernard Slinkert
Monnickendam
2:05:22
2:02:36
417
Harry Kwast
Utrecht
2:05:31
2:01:32
418
Hendrik van Nieuw-Amerongen
Woudenberg
2:05:47
1:59:15
419
Peter Ras
PEC 1910
2:05:48
2:05:15
420
Rachid Herraz
Midsland
2:05:49
2:05:22
421
Jan Driessen
PwC
2:05:49
1:56:16
422
Evert de Vries
Heerenveen
2:05:51
1:54:33
423
Wieberen Visser
De Knipe
2:05:54
2:02:30
424
Herman Tiekstra
Heerenveen
2:05:59
1:58:42
425
Wouter Hoekman
Bunnik
2:06:01
1:55:35
426
Frank Bluiminck
Utrecht
2:06:04
2:00:32
427
Wietze Blaauw
Leek
2:06:05
1:56:35
428
Harrie Roossien
Lionitas
2:06:05
1:56:34
429
André Regeling
Bolsward
2:06:08
2:00:01
430
Walter Kraan
Utrecht
2:06:09
1:55:43
431
Kees-Jan van Wezel
Noordwijk Zh
2:06:13
2:03:37
432
Edward Petersen
West-Terschelling
2:06:14
2:05:11
433
Michel Heerschop
Heerenveen
2:06:21
1:57:51
434
Leonard Jelsma
Eelderwolde
2:06:26
2:03:20
435
Tjitte Bonnema
Tzummarum
2:06:29
1:57:09
436
Ronald Hoekstra
Lionitas
2:06:32
1:56:24
437
Harald de Haan
Lies
2:06:34
2:06:11
438
Johan Kooistra
Haarlem
2:06:38
1:55:32
439
Hendrie Meulman
Nieuwe Pekela
2:06:42
1:59:02
440
Gert jan Dekkers
Houten
2:06:52
1:59:20
441
Jan den Haan
Egmond-Binnen
2:07:05
1:56:35
442
Frank Terhorst
Silvolde
2:07:06
1:58:14
443
Marcel Hendriks Boers
Nijverdal
2:07:06
1:56:20
444
Henk De Vries
Surhuisterveen
2:07:13
1:55:14
445
Bauke Siderius
Drachten
2:07:16
1:57:56
446
Jelger Tuit
Assen
2:07:22
1:56:18
447
Hugo van der Meer
Sneek
2:07:27
1:59:03
448
Jefta Bogaard
Lionitas
2:07:30
1:59:45
449
Bart Mom
Zwolle
2:07:32
2:02:23
450
Rein Folkertsma
Impala
2:07:46
2:02:30
451
Tjeerd Korf
West-Terschelling
2:07:54
2:07:10
452
Jan paul Rop
Zwolle
2:08:01
2:00:30
453
Peter Bokslag
Rotterdam
2:08:32
2:01:46
454
Menko Oosterhuis
Zeewolde
2:08:40
2:05:56
455
Martin de Maa
Haarlem
2:08:44
1:59:30
456
Arnoud Boom
Monnickendam
2:08:45
1:57:07
457
Gerben Feenstra
Zandeweer
2:09:01
2:03:05
458
Marcel Kracht
Hunzerunners Loopgroep
2:09:22
1:59:43
459
Jan bastiaan Tellinga
Gorredijk
2:09:34
2:04:54
460
Arjo van der Linden
Reeuwijk
2:09:37
2:03:45
461
Ernst Jansen
GVAC
2:09:44
2:02:07
462
Manfred van der Kerk
Leeuwarden
2:09:48
2:02:57
463
Ronald Dahne
Delft
2:09:48
2:03:08
464
Bart Jannink
Voorhout
2:09:53
2:06:28
465
Rogier de Jonge
Rotterdam
2:10:02
2:00:51
466
Alex van Straten
Ede Gld
2:10:03
1:57:49
467
André van Dalsen
Groningen
2:10:10
2:07:38
468
Johan Rispens
Delfzijl
2:10:13
2:05:18
469
Frank Majoor
Oud-Beijerland
2:10:27
1:58:25
470
Arjen Schmaal
Groningen
2:10:31
2:00:17
471
Henk Westerhuis
Drachten
2:10:45
2:04:40
472
Koen Grave
Drachten
2:10:45
2:04:41
473
Bernard Bulsink
Vlieland
2:10:50
2:05:00
474
Joost Zeilstra
Akkrum
2:10:54
2:07:19
475
Arjen Buitenkamp
Utrecht
2:10:58
2:06:14
476
Rimmert De Jong
Menaam
2:11:01
2:05:22
477
Sander Van Essen
Naarden
2:11:17
2:04:07
478
Johan Wegter
Boerakker
2:11:21
2:01:58
479
Jan-Wiepke Knobbe
Groningen
2:11:24
1:59:13
480
Jacob Spanjer
West-Terschelling
2:11:34
2:10:51
481
Robert Noppers
Borger
2:11:36
2:00:36
482
Mark Wijne
Trimclub Clingendael
2:11:39
2:02:55
483
Jacob Bijlsma
Scharnegoutum
2:11:40
2:02:04
484
Gert Visscher
Zwolle
2:11:51
2:03:51
485
Hans Visser
Enschede
2:11:55
2:10:15
486
Kees Schillemans
Amstelveen
2:11:56
2:10:19
487
Rob Assink
Enschede
2:11:58
2:03:47
488
Andries Miedema
Heerenveen
2:12:05
2:08:41
489
Erik Vellenga
Wognum
2:12:08
2:01:08
490
Jacob-Jan Esmeijer
Rotterdam
2:12:18
2:00:32
491
Eef Walgaard
Utrecht
2:12:46
2:02:08
492
Bas Veerman
Borger
2:13:19
2:05:17
493
Gerrit van Looijengoed
Putten
2:13:32
2:05:05
494
Manfred Boom
Monnickendam
2:13:41
2:02:04
495
Bart de Bruin
Malden
2:13:48
2:07:15
496
Hein Idzenga
Groningen
2:13:50
2:01:29
497
Maarten Stultjens
Wormer
2:13:52
2:05:37
498
Marco Veldman
Stiens
2:13:57
2:01:42
499
Edwin de Lange
Almere
2:14:25
2:02:11
500
Jos Denneman
Koedijk
2:14:45
2:03:40
501
Jeroen Jonker
Distance Runners Voorhout
2:14:47
2:03:29
502
Antoine La Rooij
Hylas
2:14:50
2:03:44
503
Joost van Melle
Toornwerd
2:14:56
2:09:04
504
Jan-harm Dijkstra
Spartacus
2:14:58
2:09:13
505
Jan Tjeerd de Vries
Drachten
2:15:09
2:05:05
506
Dik Schuitemaker
Loopgroep Medemblik
2:15:10
2:03:05
507
Bert Jan Hemmen
Amersfoort
2:15:21
2:05:08
508
Gerard van der Veen
Burgum
2:15:34
2:06:49
509
Ronald van der Beek
Haarlemmermeer
2:15:45
2:04:16
510
Milo van der Kruis
Luxwoude
2:15:46
2:09:07
511
Johan De Boer
Langezwaag
2:15:47
2:09:08
512
Wiebo Walstra
De Sprinter
2:15:56
2:04:31
513
Marco Harberink
Harderwijk
2:16:23
2:07:38
514
Bob Straub
Rotterdam
2:16:26
2:04:43
515
Henkjan de Jong
Broek Fr
2:16:36
2:14:32
516
Jogchum Hamstra
Scharsterbrug
2:16:38
2:10:57
517
Johan Reumer
Kampen
2:16:41
2:05:17
518
Wolter de Jong
Franeker
2:16:41
2:15:53
519
Joost Miedema
Groningen
2:16:49
2:04:25
520
Pieter Hoving
Amsterdam
2:16:56
2:05:07
521
Auke Bijlsma
Lemmer
2:17:07
2:15:30
522
Hans Linders
PwC
2:17:08
2:07:52
523
Ronald Meijer
Wagenborgen
2:17:15
2:11:02
524
Berdi Boeve
Muiderberg
2:17:15
2:15:22
525
Bob de Wit
Paterswolde
2:17:32
2:08:29
526
Steven Krol
's-Gravenhage
2:17:38
2:06:39
527
Geert Jan Bosma
SV Friesland
2:17:41
2:08:39
528
Dirk Willem Hiemstra
De Sprinter
2:17:50
2:06:26
529
Martijn Visser
Santpoort-Noord
2:18:11
2:15:53
530
Jurjan Sprietsma
Drachten
2:18:14
2:12:30
531
Edwin Peterzen
Leiden
2:18:21
2:08:37
532
Jelle de Haan
Haskerhorne
2:18:32
2:09:28
533
Henk Goldberg
Doorn
2:18:34
2:06:07
534
Arnoud Veltkamp
Sneek
2:18:38
2:15:25
535
Richard Nieuwland
Eelderwolde
2:18:40
2:09:41
536
Patrick Beckers
Oud-Beijerland
2:18:43
2:06:41
537
Aad Koudijs
PwC
2:18:50
2:08:18
538
Joost Geleijns
PwC
2:19:09
2:08:34
539
Wipi Brommer
Zwolle
2:19:30
2:18:52
540
Kees ten Berge
Maarssen
2:19:37
2:18:14
541
Menno Voortman
Assen
2:19:42
2:11:17
542
Jan Martin Zwanenburg
Frieschepalen
2:20:01
2:17:25
543
Gerard Bos
Bontebok
2:20:04
2:15:29
544
Maarten H M Verburg
Hoofddorp
2:20:09
2:16:21
545
Sytse Verstraten
Hazerswoude-Dorp
2:20:28
2:09:46
546
Harold Dekker
Groot-Ammers
2:21:25
2:17:52
547
Jelle Wijbenga
Groningen
2:21:27
2:12:34
548
Louis Schokkenbroek
Hunzerunners Loopgroep
2:21:31
2:11:18
549
Tjark van den Brink
Oud-Beijerland
2:22:25
2:10:22
550
Leon Koolen
PwC
2:22:25
2:12:45
551
Fokke Hoeksma
SV Friesland
2:22:43
2:10:10
552
Roland Andringa
Haskerhorne
2:22:54
2:13:51
553
Marco Bakker
Vlieland
2:23:09
2:13:58
554
Hans Boorsma
Groningen
2:23:12
2:12:12
555
Mark van Doorn
Leusden
2:23:20
2:17:34
556
Stan van den Wildenberg
Leusden
2:23:23
2:17:38
557
Maurijn Ode
Lelystad
2:23:30
2:16:01
558
Reinout Jansen
Broeksterwald
2:24:00
2:14:33
559
Rutger Bos
Rotterdam
2:24:28
2:14:44
560
Thierry Platteel
Leiden
2:24:28
2:14:43
561
Richard van `t Land
Zwolle
2:24:48
2:16:37
562
Hilco Luning
Ruinerwold
2:24:50
2:18:24
563
Sander Roell
Bleiswijk
2:24:50
2:14:33
564
Gerlof Osinga
Drachten
2:25:13
2:23:51
565
Andries Kuipers
Deinum
2:25:22
2:20:47
566
Peter Hersevoort
Zaandam
2:25:28
2:15:04
567
Edward Maloney
PwC
2:26:15
2:15:42
568
Patrick Dijkhuizen
Horror
2:27:07
2:16:55
569
Mick Bronsema
Haren Gn
2:27:18
2:18:27
570
Tom Paul Boersma
Heerenveen
2:27:23
2:20:04
571
Rob Bronsema
Zuidhorn
2:27:46
2:18:50
572
Harry Kooyenga
Burdaard
2:28:26
2:15:49
573
Henkjan Holwerda
Anjum
2:28:29
2:15:51
574
Evert ejp Bosman
Bunnik
2:28:33
2:18:04
575
Roger Vroemen
Amsterdam
2:28:34
2:18:57
576
Peter Dutrieux
DE LOPER
2:28:34
2:17:11
577
Richard Harleman
Apeldoorn
2:29:01
2:23:34
578
Jeroen Zaagman
Drachten
2:29:28
2:17:39
579
Andreas Ezinga
Amstelveen
2:29:34
2:17:44
580
Olaf Brenninkmeijer
PwC
2:29:50
2:19:15
581
Halbe Bosgraaf
Kollum
2:31:20
2:22:11
582
Gert Draaisma
Groningen
2:31:38
2:19:16
583
M Winnen
Hoorn Terschelling
2:34:32
2:22:46
584
Arjan Berkhuysen
Midsland
2:34:44
2:22:57
585
Menno Swier
Landerum
2:34:53
2:23:06
586
Ronald Rauwerda
Readtsjerk
2:35:35
2:30:44
587
Theo Runia
SV Friesland
2:36:24
2:27:02
588
Louw de Vries
Winsum Gn
2:38:36
2:27:25
589
Nic Stienstra
Ysbrechtum
2:40:53
2:29:07
590
John van den Boom
Altis
2:46:29
2:35:05
591
Arnold Vonk
Sparta
2:46:48
2:41:06
592
Willem Reitsma
Tzummarum
2:48:54
2:39:33
593
Erik Tuunter
IJsselstein Ut
2:49:50
2:38:28
594
Marc Rijn
Barendrecht
3:00:13
2:49:26
595
Navin Paragsingh
Eindhoven
3:20:39
3:20:39
M50, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Diemer Top
Groningen
1:33:47
1:32:27
2
Rob Schuil
Zwolle
1:34:39
1:33:18
3
Alco Kruithof
Lemmer
1:36:01
1:35:47
4
Reinhard van Dijk
IJsselmuiden
1:36:07
1:33:16
5
Andries Damstra
Loopgroep Dokkum
1:36:53
1:33:43
6
Bart Vossen
's-Gravenhage
1:37:44
1:37:23
7
Kees van der Heemskerk
Warmond
1:38:41
1:37:17
8
Cor Henk Kuipers
West-Terschelling
1:38:41
1:38:30
9
Theo Custers
Bunde
1:38:45
1:36:46
10
Jelle Miedema
Willemsoord
1:39:20
1:37:10
11
Rene Van Geenen
Velsen-Noord
1:39:27
1:37:47
12
Rob Petersen
Veluwe
1:39:36
1:35:42
13
Hans van Geel
Veluwe
1:39:39
1:35:43
14
Wilbert van Leijen
Amsterdam
1:39:52
1:37:51
15
Wiebe Wiersma
Eagum
1:40:07
1:38:42
16
Rob van Rooijen
Noordwijk Zh
1:40:22
1:37:47
17
Peter Sels
Athlos
1:40:27
1:35:53
18
Ronald Annaert
Amsterdam
1:40:31
1:37:57
19
Peter Spaans
Uitgeest
1:40:31
1:38:51
20
Ed Peters
Harlingen
1:40:48
1:38:38
21
Pieter Meijberg
Isala '96
1:40:56
1:37:57
22
Egbert Beers
Veendam
1:41:23
1:38:42
23
Wim de Moor
LVA Plantaris
1:41:44
1:39:34
24
Harm Veenstra
Impala
1:41:50
1:40:23
25
Marcel den Hollander
RRZ
1:41:52
1:40:24
26
Theo van Bergen
DOS
1:42:00
1:38:42
27
Theo de Groot
Witmarsum
1:42:13
1:41:49
28
Herman Willems
Houten
1:42:21
1:39:11
29
Jan Buining
Aalden
1:42:39
1:39:58
30
Fred van Lambalgen
Amersfoort
1:42:45
1:39:54
31
Aris Leijendekker
Tjalleberd
1:42:48
1:39:17
32
Hans van Mossevelde
Haren Gn
1:42:52
1:40:35
33
Elko Knoop
Tolbert
1:43:20
1:42:02
34
Henk van der Kolk
ACO Van Elderen
1:43:24
1:39:23
35
Hessel de Jong
Tirns
1:43:29
1:40:10
36
Eddy Steenvoorden
Utrecht
1:43:35
1:41:32
37
Flang W A Cupido
Hoorn Terschelling
1:43:55
1:43:50
38
Harrie Brils
Amsterdam
1:43:56
1:38:59
39
Riekele Heida
Wergea
1:44:13
1:42:49
40
Loek Smid
Hindeloopen
1:44:25
1:42:14
41
Jeroen Cenijn
Woerden
1:44:33
1:41:41
42
René den Boer
Distance Runners Voorhout
1:45:03
1:44:14
43
Arjen Dirk de Ruiter
Goutum
1:45:10
1:43:02
44
Germ Nijboer
Loopclub Burgum
1:45:41
1:42:14
45
Jan Fossen
Arnhem
1:46:02
1:43:21
46
Michael Bonté
West-Terschelling
1:46:04
1:45:09
47
Peter Wayper
Krommenie
1:46:07
1:41:58
48
Andries van Dijk
Dutch Runners
1:46:12
1:44:37
49
Johan van Rijn
Almere
1:46:16
1:39:30
50
Richard Kroese
LVA Plantaris
1:46:29
1:36:21
51
Jaap Baalbergen
Loopgroep Dokkum
1:46:33
1:43:20
52
Wim Koetsier
PEC 1910
1:46:39
1:46:02
53
Cor Bouma
Ferwert
1:46:39
1:41:43
54
René Hilhorst
Pijnenburg
1:46:42
1:41:43
55
Peter Boersen
SV Friesland
1:46:44
1:45:05
56
Johannes van der Graaf
Berltsum
1:46:58
1:45:30
57
William Teinsma
Stiens
1:47:20
1:45:22
58
JaapJan Vroom
Leeuwarden
1:47:35
1:46:07
59
Bauke Appel
PwC
1:47:38
1:39:11
60
Ype Boelens
Loopgroep Hugo Veenker
1:47:46
1:43:58
61
Jan Feskens
Den Helder
1:47:47
1:44:23
62
Anne Zijlstra
Leeuwarden
1:47:49
1:44:52
63
Albert Heuvelman
Scharendijke
1:47:59
1:46:10
64
Fred van der Meer
LVA Plantaris
1:48:00
1:45:57
65
Henk Oosterveen
Ruinen
1:48:02
1:40:55
66
Peter Paul van Geel
Groningen
1:48:06
1:42:31
67
Marc Schepers
Hercules
1:48:09
1:46:19
68
Frank Eijgenhuijsen
Heerenveen
1:48:09
1:46:10
69
Bareld Kuilman
Loopgroep Hugo Veenker
1:48:15
1:44:39
70
Ronald Hoogenboom
Olympus '70
1:48:16
1:39:36
71
Ries de Beer
Triathlon
1:48:25
1:46:24
72
Wouter de Blocq van Scheltinga
Pijnenburg
1:48:30
1:45:54
73
Dedde de Jong
Loopgroep Dokkum
1:48:34
1:43:57
74
Tom Welter
Weesp
1:48:41
1:42:12
75
Willem de Vries
Minnertsga
1:48:42
1:42:08
76
Wim Renes
VAV
1:48:54
1:44:54
77
Wiebe Jongsma
AV Heerenveen
1:48:59
1:45:38
78
Nico Groenewold
Delft
1:48:59
1:46:38
79
Rick Wildeman
Enschede
1:48:59
1:45:07
80
Henk Groen
Loopgroep Sneek
1:49:03
1:46:00
81
Bart Aten
Vught
1:49:15
1:47:31
82
Dick van den Berg
Stedum
1:49:19
1:48:38
83
Gert Aarsen
Assen
1:49:28
1:43:01
84
Lammert van der Molen
Norg
1:49:40
1:48:12
85
Rene Mijnen
Hoogkarspel
1:49:46
1:47:58
86
Fokko Bosker
SV Friesland
1:49:49
1:47:18
87
Ronald Zuidema
Groningen
1:49:51
1:45:19
88
Wiebe de Vries
LSV Invictus
1:49:53
1:46:11
89
Eric Annaert
Lisse
1:49:59
1:47:24
90
Kees Vreugdenhil
Olympus '70
1:50:02
1:41:21
91
Bauke Jansen
Bolsward
1:50:03
1:42:48
92
Jappie Braaksma
Ternaard
1:50:07
1:43:57
93
John Wachtmeester
Loopgroep Astrea
1:50:07
1:45:47
94
Cor Bult
LSV Invictus
1:50:07
1:43:02
95
Paul Hendriksen
LAAC Twente
1:50:14
1:40:04
96
Gerrit Jurjens
Coevorden
1:50:15
1:48:42
97
Cees Masteling
NOP
1:50:16
1:45:25
98
Jan van der Zwaag
Stiens
1:50:23
1:47:57
99
Kevin Haines
Groningen
1:50:38
1:43:08
100
Ton Lammerts
Oldenzaal
1:50:42
1:45:20
101
Arno Jans
Dalen
1:50:48
1:49:15
102
Edwin Ossewold
Swifterbant
1:50:51
1:38:42
103
Henk Loman
Twello
1:50:55
1:46:49
104
Rene Goddijn
LVA Plantaris
1:50:56
1:48:47
105
Ton Suykerland
Distance Runners Voorhout
1:51:00
1:50:11
106
N Heida
Mildam
1:51:01
1:47:40
107
Tejo Scholten
Voorburg
1:51:13
1:42:15
108
Tjipke KEUNING
SV Friesland
1:51:14
1:48:16
109
Bert Wiendels
Groningen Atletiek
1:51:26
1:49:18
110
Jan Leijstra
Witmarsum
1:51:27
1:45:33
111
Eric Schepers
Harlingen
1:51:28
1:49:38
112
Herman Hofman
Holten
1:51:29
1:49:36
113
Jan Westerveld
Wormer
1:51:32
1:49:35
114
Robert Koetsier
Loopgroep Athletic Point
1:51:34
1:48:32
115
Wietse van der Heide
AV Heerenveen
1:51:36
1:46:54
116
Arie Duiker
Leiden Road Runners Club
1:51:52
1:47:55
117
Rob Overdevest
Leiden Road Runners Club
1:51:52
1:47:59
118
Ruurt Alle van der Sluis
IJlst
1:51:54
1:49:30
119
André van Dijk
Athleta
1:51:59
1:48:54
120
Addy Peters
NOP
1:52:15
1:47:23
121
Martin Gerritsen
Dutch Runners
1:52:15
1:49:36
122
Albert Boeve
Zwolle
1:52:20
1:48:33
123
Piet Drost
Noardburgum
1:52:20
1:50:51
124
Rutger Fopma
Bears Fr
1:52:28
1:49:26
125
Arie Postma
Capelle aan den IJssel
1:52:34
1:42:52
126
Thys Visser
Grou
1:52:38
1:49:24
127
Gosse van der Ende
Britswert
1:52:42
1:49:41
128
Vincent Geenen
Hilversum
1:52:47
1:47:06
129
Goos Tuinstra
Drachten
1:52:59
1:46:56
130
Sikke Witteveen
Blauwhuis
1:53:02
1:50:30
131
Jelle Wolters
PwC
1:53:07
1:44:38
132
Frank Vullers
Rosmalen
1:53:16
1:43:37
133
Arjan Nouwen
Phanos
1:53:31
1:45:53
134
Oscar Dros
LSV Invictus
1:53:36
1:48:04
135
Jelle Wunnink
Alteveer gem De Wolden
1:53:46
1:45:39
136
Berend Dinkla
PwC
1:53:46
1:45:18
137
Wilko Melenhorst
Ciko '66
1:53:49
1:48:48
138
Paul Bultink
Sassenheim
1:53:49
1:47:37
139
Erwin Booy
Zwolle
1:53:52
1:44:41
140
Harmen van der Ende
SV Friesland
1:53:54
1:53:01
141
Jan van Rees
West-Terschelling
1:53:56
1:53:38
142
Piet Sikkema
Athleta
1:53:58
1:50:42
143
Jan Bilterijst
TION
1:54:04
1:47:54
144
Frans Witteveen
Pijnenburg
1:54:05
1:52:25
145
Bessel Feenstra
Harderwijk
1:54:07
1:49:58
146
Ronald Jansen
Climax
1:54:12
1:42:22
147
Siebe Postma
Loopgroep Leeuwarden
1:54:14
1:51:29
148
Pieter Homma
Heino
1:54:15
1:50:29
149
Bert Leppers
VAV
1:54:21
1:50:21
150
Martin Boekeloo
West-Terschelling
1:54:24
1:54:11
151
Peter van Noort
Berltsum
1:54:28
1:51:30
152
Paul Coesel
Velserbroek
1:54:38
1:51:44
153
Rien van der Velde
Emmeloord
1:54:42
1:49:41
154
Teake Dijkstra
Athlos
1:54:46
1:50:34
155
Pieter van der Veen
Dwingeloo
1:54:47
1:49:16
156
Arnold Gerritsen
TION
1:54:58
1:48:47
157
Jan Koster
Drachten
1:54:59
1:53:20
158
Broer Feenstra
Tjerkwerd
1:55:04
1:50:10
159
Teun Keurhorst
Twello
1:55:08
1:50:59
160
Jos Alers
Vlaardingen
1:55:11
1:45:22
161
Wim Vollenberg
VanDrielRunners
1:55:18
1:50:47
162
Watze Schaafsma
NOP
1:55:20
1:50:27
163
Klaas Jan Wiersma
Oppenhuizen
1:55:20
1:45:58
164
Marc Vorage
Balloo
1:55:34
1:46:33
165
Wim Jellema
Deventer
1:55:40
1:53:44
166
Peter De Wilde
Isala '96
1:55:41
1:50:16
167
Klaas van der Zee
Loopgroep Dokkum
1:55:41
1:50:58
168
Johan Hooisma
Isala '96
1:55:41
1:54:08
169
Rob Franken
Laren Nh
1:55:44
1:51:27
170
Rob Vissers
Harlingen
1:55:54
1:53:03
171
Joost Kerkhoff
Loppersum
1:55:54
1:51:21
172
Koen Jaasma
Loopgroep Hoorn
1:55:56
1:50:26
173
Gosse Folkertsma
Annen
1:55:56
1:51:39
174
Pieter Waardenburg
Hanzesport
1:56:00
1:49:11
175
Guido Voss
Koog aan de Zaan
1:56:01
1:51:37
176
Chris Sijtsma
Jisp
1:56:02
1:51:53
177
Robert Walpot
Koog aan de Zaan
1:56:02
1:51:43
178
Harm Prins
Isala '96
1:56:07
1:53:20
179
Barend Visser
Loopgroep Leeuwarden
1:56:10
1:49:07
180
Gert van Otterloo
Twello
1:56:12
1:52:11
181
Peter de Bruijne
Zaandijk
1:56:22
1:54:07
182
Chris Keen
Dodewaard
1:56:23
1:53:39
183
Harke Cleveringa
Heveadorp
1:56:25
1:53:40
184
René Van Wees
Surhuizum
1:56:25
1:54:45
185
Henno de Jong
Beverwijk
1:56:25
1:45:35
186
Jack Goedegebuure
's-Hertogenbosch
1:56:30
1:46:49
187
Hans Eeltink
ATC '75
1:56:32
1:48:55
188
Bert Schilder
Isala '96
1:56:32
1:51:07
189
Peter Nefkens
Meppel
1:56:38
1:53:30
190
Hindrik Drenth
Horror
1:56:42
1:56:10
191
Sierk Postma
Loopgroep Leeuwarden
1:56:47
1:55:27
192
Jan Kiewiet
Hooglanderveen
1:56:58
1:51:32
193
René Hup
Isala '96
1:56:58
1:54:10
194
Kees Peeters
Nieuwveen
1:56:59
1:54:30
195
Gerrit Kalvenhaar
Rijssen
1:56:59
1:53:52
196
Robert Lieuwen
Bussum
1:57:00
1:48:15
197
Eddie Smid
Barendrecht
1:57:01
1:48:42
198
Jakob Hut
Siddeburen
1:57:02
1:50:48
199
Durk Douma
Horror
1:57:07
1:53:11
200
Johan Hofstra
Kampen
1:57:11
1:55:41
201
Jan-Watse Jousma
Leeuwarden
1:57:11
1:53:37
202
Willem Buren
Hoorn Terschelling
1:57:23
1:56:36
203
Arjan van den Hurk
Brielle
1:57:23
1:53:07
204
Jan Pijpker
Zuidhorn
1:57:25
1:52:05
205
Jappie Walstra
Tijnje
1:57:26
1:53:25
206
Peter Tetteroo
Goor '75
1:57:28
1:52:17
207
Marc Mulders
Arnhem
1:57:29
1:52:17
208
Peter Fredriks
Zwolle
1:57:38
1:55:47
209
Ron Holling
Delfgauw
1:57:42
1:51:34
210
Tom Terpstra
Hoorn Terschelling
1:57:43
1:56:52
211
Roel Verschoor
Noordkop
1:57:50
1:55:42
212
Rinze vd Brug
Impala
1:57:54
1:51:12
213
Willem Hellevoort
Utrecht
1:58:06
1:52:30
214
Karel Welten
Epe
1:58:11
1:49:25
215
Meinte Wesselius
Wommels
1:58:16
1:51:09
216
Roel Hartman
Diepenveen
1:58:18
1:51:45
217
Rik Sonneveldt
Leiden Road Runners Club
1:58:21
1:47:17
218
Jan Visser
Emmeloord
1:58:29
1:56:08
219
Geert Visser
Zwolle
1:58:29
1:56:09
220
Jan Van Veen
Benningbroek
1:58:36
1:52:17
221
Gerard Popma
Blauwhuis
1:58:36
1:52:43
222
Karel Verweij
Harderwijk
1:58:40
1:56:37
223
Ed Geerlings
U-Track
1:58:42
1:52:16
224
Martin van der Zee
Loopgroep Sneek
1:58:46
1:55:33
225
Harrit Winia
Sint Nicolaasga
1:58:57
1:56:52
226
Ben Potma
Hommerts
1:58:58
1:56:36
227
Folkert Solle
Kollum
1:58:59
1:56:52
228
Gijs de Graaf
Utrecht
1:59:02
1:56:33
229
Peter van der Heijden
Dutch Runners
1:59:03
1:51:59
230
Willem Blokdijk
Amsterdam
1:59:15
1:57:17
231
Andre Arbman
Bergschenhoek
1:59:22
1:48:19
232
Iwan van Aken
Apeldoorn
1:59:35
1:57:02
233
Rene 'de lucifer' Sesink
Nijmegen
1:59:37
1:52:48
234
Harry Nicolai
Utrecht
1:59:40
1:57:06
235
Jankees Holst
KAV Holland
1:59:45
1:57:23
236
Marc van Maanen
Velserbroek
1:59:48
1:56:54
237
Hessel Boersma
Groningen
1:59:50
1:55:25
238
Kees Visser
Tjerkgaast
1:59:53
1:53:59
239
Rob van der Ster
Apeldoorn
1:59:58
1:52:02
240
Huub Raterink
Veenendaal
1:59:59
1:55:57
241
Watze Nijdam
Luxwoude
2:00:01
1:53:24
242
Johan Troelstra
Oldeouwer
2:00:07
1:57:39
243
Jelle Koen
AV Heerenveen
2:00:08
1:53:49
244
Jan Schuiling
Gasselte
2:00:21
1:53:32
245
Sil Draaisma
Rijswijk Zh
2:00:24
1:48:02
246
Diederik Wieman
Pijnenburg
2:00:30
1:53:33
247
Charl van Kuijck
Galder
2:00:33
1:49:44
248
Bonne Post
Joure
2:00:35
1:54:54
249
Henk Jan Balkema
West-Terschelling
2:00:40
2:00:05
250
Herman Wassenaar
SV Friesland
2:00:41
1:52:36
251
Cornelis Alberts
Groningen
2:00:45
1:54:30
252
Reinder Tel
SV Friesland
2:00:46
1:58:27
253
Eduard van Mook
Zuidwal
2:00:47
1:55:16
254
Hans Bonnema
Dronryp
2:00:48
1:54:48
255
Peter Nijland
Blijham
2:00:52
1:49:55
256
Niels Smit
Hallum
2:00:53
1:54:58
257
Nico Kramer
Oudehaske
2:00:57
1:58:51
258
Mello Tenge
Heerenveen
2:01:06
2:00:35
259
Roeland van der Wijk
Impala
2:01:17
1:57:14
260
Haite hein Miedema
Hilaard
2:01:18
1:53:39
261
Harry Boer
West-Terschelling
2:01:22
2:00:54
262
Joost Heizenberg
Tolbert
2:01:23
1:53:32
263
Jildert Visser
Assen
2:01:24
1:54:40
264
Wim Mol
Eindhoven Atletiek
2:01:24
1:54:02
265
Frits de Kam
Pijnenburg
2:01:26
1:56:21
266
Hans van Arum
Loopgroep Hoorn
2:01:30
1:56:02
267
Henk Kort
Appingedam
2:01:33
1:57:07
268
Jelle van der Haring
Rosmalen
2:01:33
1:51:52
269
Jan Miedema
SV Friesland
2:01:36
1:56:39
270
Wim Den Otter
Barendrecht
2:01:36
1:52:24
271
Ton van der Wouden
Leiden
2:01:41
1:53:41
272
Kwant Geert
Haren Gn
2:01:45
1:55:14
273
Andre Konijn
Middenbeemster
2:01:45
1:50:38
274
Jan Tjeerdsma
HAC '63
2:01:46
1:52:10
275
Mart van de Leur
Ciko '66
2:01:46
1:56:40
276
Erik van der Kam
SV Friesland
2:01:53
1:56:05
277
Andries Jitze Hooijsma
Impala
2:01:54
1:56:49
278
Danny Olinga
De Sprinter
2:01:55
1:53:36
279
Arjen Santema
Diepenveen
2:01:56
1:59:19
280
Berend Snijder
Hoorn Terschelling
2:02:00
2:00:58
281
Hub Solberg
Bunde
2:02:01
1:59:57
282
Wolter Jan Fonk
Bontebok
2:02:01
1:52:31
283
Frank Water
Voorthuizen
2:02:12
1:50:20
284
Albert van Houten
IJlst
2:02:13
1:59:42
285
Hans Smit
Leiden Road Runners Club
2:02:25
1:51:48
286
Dick Vos
Bovensmilde
2:02:29
1:59:59
287
Maas Folsche
Ede Gld
2:02:33
2:00:19
288
Henk Hiemstra
Spartacus
2:02:34
1:56:47
289
Gauke Broekens
Akkrum
2:02:36
1:59:25
290
Theo van Kampen
Rhoon
2:02:37
2:00:19
291
Minne Wiersma
Burgwerd
2:02:39
1:59:55
292
Michael van Knippenberg
Isala '96
2:02:44
1:59:52
293
Berend Bijlsma
Gorredijk
2:02:46
1:58:30
294
Walter Jonker
Heiloo
2:02:52
1:53:00
295
Jürgen Honderboom
Rhede
2:02:57
1:51:03
296
Arnold R Schuil
Leeuwarden
2:03:00
1:57:01
297
Ron Rigter
Zaandam
2:03:00
1:55:50
298
Herman van Liere
Leiderdorp
2:03:15
2:03:15
299
Jaap de Rijk
Ugchelen
2:03:15
1:57:28
300
Frits de Reeper
Fit
2:03:20
1:56:00
301
Edwin Klaver
Wassenaar
2:03:24
1:51:39
302
Klaas van t Klooster
Soest
2:03:24
1:57:13
303
Johan Oosterhoff
Bedum
2:03:30
1:58:36
304
Arno Pouw
PwC
2:03:31
1:52:58
305
Gerard Donker
Tjalleberd
2:03:33
1:56:52
306
Wouter Meerman
Ten Boer
2:03:41
1:58:59
307
Rob Kemmeren
Hoofddorp
2:03:42
1:58:02
308
Alex de Groot
Maarssen
2:03:43
1:54:38
309
Marcus van den Roovaart
Athlos
2:03:46
1:56:20
310
Rinze Nieuwhof
Franeker
2:03:51
1:58:14
311
Rik Lukey
Amsterdam
2:03:56
1:53:18
312
Otto Dijkstra
Scharnegoutum
2:03:57
2:01:41
313
Erik Geelen
Houten
2:03:57
2:01:54
314
Jan Roelof Middeldorp
Sneek
2:03:58
1:58:32
315
Gerrit de Vries
AV Heerenveen
2:03:58
1:57:06
316
Roeland Loomans
Capelle aan den IJssel
2:04:06
1:57:49
317
Hans Sibeijn
Westzaan
2:04:07
1:59:40
318
Jaap Bouw
Passaat
2:04:16
1:55:41
319
Paul Kromhout
Wergea
2:04:22
1:53:42
320
Ronald Hof
Zuidlaren
2:04:24
2:02:52
321
Marcel Biesmans
Mijdrecht
2:04:26
1:53:00
322
Theo Berendsen
Soest
2:04:33
2:04:17
323
Hielke van Loenhout
PEC 1910
2:04:39
2:04:03
324
Dick Wielenga
Leeuwarden
2:04:40
1:59:06
325
Wim Hodes
Wergea
2:04:41
1:53:58
326
Pier Wildschut
Langweer
2:04:42
1:57:03
327
Mac Van der Klaauw
Leiden Road Runners Club
2:04:47
1:56:49
328
Jan Pilon
Garrelsweer
2:04:47
1:59:51
329
Nemi Van der Reest
Veluwe
2:04:51
1:54:29
330
Jan Bossema
AV Heerenveen
2:05:01
2:01:25
331
Kalman kwp Petro
Driebergen-Rijsenburg
2:05:04
1:54:44
332
Eppie Wuestman
Holten
2:05:06
1:58:04
333
Bert Stuij
Limbricht
2:05:16
1:54:21
334
Bas Schröder
Loopgroep Medemblik
2:05:26
1:53:25
335
Jaap Bruijnzeel
Lionitas
2:05:29
1:57:18
336
Siep Louwsma
Lionitas
2:05:29
1:57:19
337
Leo van Ballegooijen
Capelle aan den IJssel
2:05:31
1:55:41
338
Ronald Janssens
Haarlemmermeer
2:05:37
1:58:59
339
Joop Tromp
Nijland
2:05:40
1:54:16
340
Nico Verkerk
Dutch Runners
2:05:42
2:00:57
341
Evert van Leunen
West-Terschelling
2:05:46
2:05:12
342
Bert Horlings
Stiens
2:05:54
1:59:59
343
Sip Boelens
Nes Ameland
2:05:56
2:04:08
344
Gert Terink
Oegstgeest
2:05:56
1:55:15
345
Peter de Vries
De Wijk
2:05:58
1:56:59
346
Nico Dontje
Nieuwegein
2:06:05
1:56:42
347
Willem Snel
Oldenzaal
2:06:13
2:01:11
348
Cor Jansen
Utrecht
2:06:15
2:03:48
349
Erik Ekkel
Nuenen
2:06:18
2:01:00
350
Peter van der Meer
Haag Atletiek
2:06:22
1:59:22
351
Maarten de Wit
Oosterhesselen
2:06:24
2:01:52
352
Stijn van Crimpen
Heemskerk
2:06:25
1:57:19
353
Karst Nieboer
Nijverdal
2:06:27
1:55:44
354
Wijnand Tjepkema
Stiens
2:06:31
2:01:20
355
Ronald Lammers
Dutch Runners
2:06:35
1:56:57
356
Jan Knol
Nijeveen
2:06:41
1:58:59
357
Anthoon Haagsma
Loopgroep Sneek
2:06:41
2:04:00
358
Harry Kuijper
Melick
2:06:49
1:55:37
359
Ronald Verbree
Leek
2:06:51
1:57:19
360
Arjen Salemink
Soest
2:06:53
1:56:55
361
Hans Noorman
Zuidlaren
2:06:54
2:00:13
362
Wibbo Hofman
West-Terschelling
2:07:01
2:06:47
363
René Scherp
Winssen
2:07:05
2:01:36
364
Oscar Kamp
Wergea
2:07:05
1:56:20
365
Tjeerd Zijlstra
's-Hertogenbosch
2:07:10
2:05:25
366
Marcel Gierveld
Bunnik
2:07:16
1:56:39
367
Frits de Jager
Dokkum
2:07:20
2:01:17
368
Gert Jan Booij
De Spartaan
2:07:21
2:02:30
369
Kees Elzinga
De Sprinter
2:07:27
1:56:03
370
Huib Ellemers
IJlst
2:07:32
2:05:02
371
Freek Blom
Nieuwerkerk ad IJssel
2:07:44
2:01:54
372
Chris Vonk
Nieuw-Vennep
2:07:45
1:59:09
373
Joop Sonderegger
OSS-VOLO
2:07:49
2:05:58
374
Michel Claus
Amsterdam
2:07:50
2:02:07
375
Nico Sikkes
AV Heerenveen
2:07:50
2:03:45
376
Ruud Zechner
Fivelstreek
2:07:55
2:04:16
377
Dirk Brand
Koog aan de Zaan
2:07:58
2:03:39
378
Louke Berretty
Wommels
2:08:18
1:55:46
379
Rian Faaij
IJsselstein Ut
2:08:32
2:03:57
380
Ruben van Noordennen
Drachten
2:08:34
2:04:25
381
Gurbe Hoekstra
Lemmer
2:08:35
1:57:13
382
Han Boxem
Gasselternijveen
2:08:50
2:02:00
383
Rienk Wiersma
Wommels
2:08:51
2:03:58
384
Hans Helder
Wageningen
2:09:06
2:03:07
385
Huub Bröring
PwC
2:09:08
1:59:28
386
Hans van Egmond
Impala
2:09:12
2:01:28
387
Klaas van der Vlugt
Witmarsum
2:09:15
2:03:22
388
Sytze Grijpma
Heerenveen
2:09:19
2:00:59
389
Erik van Schaik
Amersfoort
2:09:21
2:03:39
390
Roelf Lunkens
Musselkanaal
2:09:23
2:00:43
391
John de Wit
SAV
2:09:29
1:56:57
392
Marcel Bomas
Loopgroep Leeuwarden
2:09:35
2:02:02
393
Jacques van Alphen
TTW
2:09:35
1:59:53
394
Jan Kees Wieringa
Isala '96
2:09:36
2:06:40
395
Albert Wijting
Spijkenisse
2:09:45
2:02:06
396
Benjo Pelder
Loopgroep Leeuwarden
2:09:45
1:59:37
397
Dries Swart
GVAC
2:09:45
2:02:11
398
Jan van den Belt
Hanzesport
2:09:47
2:03:23
399
Ben van Beijnen
Elshout
2:09:48
2:01:35
400
Douwe Attema
Heeg
2:09:52
1:58:35
401
Bert Loef
Groningen
2:09:54
2:02:18
402
Frans van der Molen
Spartacus
2:10:03
1:59:05
403
Marius Den Otter
Bolsward
2:10:12
2:01:00
404
Klaas Fokkinga
Drogeham
2:10:14
2:08:48
405
Rob Ottervanger
Argo
2:10:19
2:08:23
406
Johan Huitema
Leeuwarden
2:10:20
2:04:05
407
Siebold Krol
Harlingen
2:10:24
2:04:16
408
Fokke Kooistra
Lippenhuizen
2:10:25
2:05:49
409
Fons Ris
Heerenveen
2:10:29
1:59:11
410
EYLARD Harmsen
De Meern
2:10:50
2:09:54
411
Ed Bregman
Hylas
2:10:53
1:59:47
412
Nico Casant
OSS-VOLO
2:10:57
2:01:17
413
Ton Baris
Valkenburg Zh
2:10:58
1:59:31
414
Wijnand Bok
Emmeloord
2:11:01
1:58:30
415
Henk Hilderink
NOP
2:11:04
1:59:22
416
Martin Waslander
Groningen
2:11:04
2:05:31
417
Hans Faddegon
Pijnenburg
2:11:05
2:01:09
418
Gerrit Knop
West-Terschelling
2:11:11
2:10:23
419
Fred Voogd
Leiden
2:11:17
2:06:59
420
Herman Wijting
Passaat
2:11:17
2:03:39
421
Erik Ritman
Ouderkerk aan de Amstel
2:11:18
2:05:07
422
Robert Waaksma
Zuidhorn
2:11:23
2:02:29
423
Maarten Jong
's-Gravenzande
2:11:25
2:02:46
424
Meinte Buwalda
Loopgroep Witmarsum
2:11:27
2:06:55
425
Jacob Van der Kooi
Stiens
2:11:30
2:05:03
426
Bert Wassink
West-Terschelling
2:11:33
2:10:51
427
Rolf Heikens
Groningen Atletiek
2:11:35
2:02:11
428
Rene Schwarte
Loopgroep Medemblik
2:11:39
1:59:32
429
Peter Snel
Overveen
2:11:42
2:01:02
430
Dinand Jansen
Wilnis
2:11:42
1:59:14
431
Edgar Zonneveldt
Castricum
2:11:43
2:00:52
432
Geert Glimmerveen
PwC
2:11:43
2:02:36
433
Kees van der Graaf
LSV Invictus
2:11:46
2:01:06
434
Eric Rene Ringma
Sneek
2:11:51
2:04:37
435
Zwier Veldoen
Amsterdam
2:12:01
2:04:46
436
Johan Walsweer
Climax
2:12:03
2:06:08
437
Alberto Boon
Meppel
2:12:11
2:04:28
438
Henri Ploeg
AAC '61
2:12:20
2:00:11
439
Jelle van Gelder
Heemstede
2:12:24
2:05:56
440
Jaap Van der Meer
Drachten
2:12:24
2:02:19
441
Ralph van den Bogaard
Hillegom
2:12:40
2:10:59
442
Bertus Jansen
Atletics Nijverdal
2:12:46
2:02:00
443
Izaak Talsma
Achlum
2:12:52
2:02:28
444
Hans Lensen
Leidschendam
2:12:59
2:01:44
445
Peter Paul Koenders
Heerenveen
2:13:06
2:04:57
446
Martin van Houts
Wormer
2:13:09
2:04:56
447
Ton Arrachart
Wassenaar
2:13:17
2:02:03
448
Jan Meijer
Nijverdal
2:13:21
2:02:36
449
Marcel van Tol
LVA Plantaris
2:13:28
2:04:00
450
Marcel van der Horst
Leeuwarden
2:13:31
2:05:06
451
Peter Louwerse
VanDrielRunners
2:13:31
2:08:53
452
Jan Willem Doeksen
Wassenaar
2:13:37
2:01:52
453
Wim van Vliet
's-Gravenhage
2:13:41
2:12:46
454
Bert Cohen
Leiden Road Runners Club
2:13:43
2:02:09
455
Wim Roosen
KAV Holland
2:13:44
2:09:29
456
Paul Kramer
Zaanland
2:13:52
2:05:38
457
Jan van Stee
Vlieland
2:13:53
2:08:01
458
Geert Fransen
Atletics Nijverdal
2:13:56
2:03:10
459
Peter Mulder
Leeuwarden
2:14:04
2:09:27
460
Engel Valkhof
Ugchelen
2:14:12
2:12:11
461
Hans Venema
Gasteren
2:14:17
2:09:24
462
Cees Visser
Horror
2:14:22
2:05:04
463
Frank Achterbosch
Hylas
2:14:22
2:03:19
464
Marcel Boel
Gersloot
2:14:28
2:10:17
465
Jos Meeuwsen
Dutch Runners
2:14:32
2:02:40
466
Wim Manshande
Lionitas
2:14:41
2:04:38
467
Jan Schuurman
Pijnenburg
2:14:47
2:04:48
468
Hans ter Voorde
Meppel
2:14:49
2:07:07
469
Rein Emmink
Meppel
2:14:53
2:07:23
470
Casper Evers
Haarlem
2:14:54
2:05:45
471
Luut Haites
Stiens
2:15:04
2:09:52
472
Bas Keultjes
AV '23
2:15:06
2:02:54
473
Tjeerd Buruma
GAC Hilversum
2:15:07
2:02:40
474
Maarten van der Werff
AV '34
2:15:34
2:15:34
475
Antoon de Boer
Hazerswoude-Rijndijk
2:16:12
2:07:34
476
Willem Gerrits
West-Terschelling
2:16:14
2:15:21
477
Martijn de Vries
Groningen
2:16:15
2:04:37
478
Michel van der Sluijs
Hylas
2:16:20
2:05:16
479
Ron Bavelaar
PwC
2:16:20
2:04:59
480
Marc Vacher
Hoofddorp
2:16:26
2:12:39
481
Jan Willem Greefhorst
Harmelen
2:16:33
2:06:37
482
Dirk Stenkamp
Bocholt
2:16:34
2:08:28
483
Henk Krabshuis
Haarlemmermeer
2:16:36
2:04:15
484
Jan Kimpen
PwC
2:16:39
2:06:08
485
Klaas Hofman
SV Friesland
2:16:41
2:07:38
486
Jurjen Veerman
Vries
2:16:42
2:08:39
487
Ton Smink
Amersfoort
2:16:43
2:09:07
488
Freek Riegman
AV '34
2:16:49
2:12:41
489
Jan Luursema
Loopgroep Nienoord
2:17:01
2:07:38
490
Norbert Groenewegen
Leiden Atletiek
2:17:09
2:06:38
491
Rene Jansen
Apeldoorn
2:17:17
2:06:21
492
Erwin Looman
Medemblik
2:17:23
2:09:54
493
Henk Ebbinge
Wommels
2:17:24
2:05:24
494
Harry Willemsen
Emmeloord
2:17:42
2:05:35
495
Xander Sneek
Amsterdam
2:18:08
2:10:44
496
Cees Tetteroo
Gieten
2:18:14
2:13:02
497
Gerard Bovée
NOP
2:18:28
2:13:36
498
Peter Oosterwijk
Enschede
2:18:29
2:07:40
499
Rudi Drenth
Holten
2:18:33
2:11:19
500
Ed Laar
Argo
2:18:33
2:11:58
501
Hemmo Sander
Almere
2:18:33
2:15:08
502
Lou Maas
Rotterdam
2:18:35
2:07:21
503
Frans Pols
De Wijk
2:18:58
2:11:12
504
Roel Dubbeldam
Leiden
2:19:06
2:11:08
505
Jan Dirk Pruimboom
Sneek
2:19:12
2:09:35
506
Henk Meijerink
Coevorden
2:19:27
2:14:26
507
Roel Oomkens
Lieshout
2:19:35
2:11:17
508
Marko de Kleine
Nijverdal
2:19:38
2:08:52
509
Ruud de Boer
Loopgroep Hoorn
2:19:50
2:13:25
510
René den Boer
PAC
2:19:53
2:08:40
511
Hans Mensert
Schiedam
2:19:53
2:08:41
512
Rob Beukema
Delft
2:19:57
2:10:05
513
Bart Ahrens
Athlos
2:20:01
2:12:31
514
Aant van der Veen
Minnertsga
2:20:03
2:13:15
515
Ron Van Breukelen
Medemblik
2:20:06
2:10:12
516
Edwin Verhaegh
Maarssen
2:20:10
2:11:05
517
Ebohom Amalag
Heeg
2:20:11
2:17:31
518
Paul van der Hijden
SV Friesland
2:20:13
2:14:15
519
Doekejan Doeksen
Wervershoof
2:20:21
2:13:08
520
Jack Ploeger
Runners Stadskanaal
2:20:30
2:17:17
521
Gerard Kruizenga
Groningen
2:20:54
2:12:14
522
Piet Smittenberg
Annen
2:20:58
2:10:45
523
Ted Bisschop
Enschede
2:21:08
2:12:58
524
Simon Heykoop
Passaat
2:21:14
2:17:41
525
Hendrik Jan Gommer
Dalen
2:21:17
2:16:23
526
Willem Jaap Zwart
Dutch Runners
2:21:22
2:11:09
527
Gerard Kampschöer
Wassenaar
2:21:28
2:10:07
528
Albert Waasdorp
RRZ
2:21:38
2:09:07
529
Frank Brouwer
Wassenaar
2:21:41
2:10:29
530
Vincent Oldenhof
PEC 1910
2:21:43
2:13:47
531
Yko Buursma
Groningen
2:21:49
2:15:32
532
Henk Veninga
Broeksterwald
2:22:08
2:14:00
533
Ge Hofenk
Warmond
2:22:09
2:16:00
534
T G Plantinga
Almelo
2:22:11
2:11:21
535
Nicky Konings
Groenlo
2:22:17
2:11:19
536
Bert Oosterloo
PwC
2:22:19
2:11:50
537
Swie Tjing Tan
Leiden Road Runners Club
2:22:22
2:18:25
538
Herman Smit
Anloo
2:22:54
2:20:44
539
Matthijs Vleugel
Lionitas
2:22:55
2:21:13
540
Anne Zijlstra
Leeuwarden
2:23:00
2:11:24
541
Gerard Jager
Groningen Atletiek
2:23:02
2:13:41
542
Han Schuchhard
Voorschoten
2:23:08
2:11:21
543
Arno Hiele
Aalden
2:23:38
2:18:09
544
Johan Visser
Pingjum
2:23:55
2:22:07
545
Albert Algera
Hallum
2:23:58
2:19:15
546
Arjen Kwant
Lycurgus
2:23:58
2:11:55
547
Andre van der Wal
Leiderdorp
2:23:59
2:19:05
548
Gerard van Asperen
Leiderdorp
2:23:59
2:19:05
549
Robert Schat
Froombosch
2:24:02
2:11:43
550
Richard Mostard
Pijnenburg
2:24:06
2:17:05
551
Koos Bonting
Heerenveen
2:24:53
2:20:47
552
Jan Metgod
Enschede
2:24:58
2:23:16
553
Sip Bouma
Bornerbroek
2:25:03
2:14:11
554
Meint Bosma
Hengelo Ov
2:25:04
2:13:27
555
Johan Fonk
Hurdegaryp
2:25:07
2:15:00
556
Dick Eichhorn
Maassluis
2:25:09
2:15:04
557
Piet de Kroon
Fortuna
2:25:11
2:23:33
558
Erwin Hoogendoorn
Nieuwegein
2:25:25
2:15:59
559
Toon de Vries
Groningen Atletiek
2:25:48
2:22:41
560
Wietze Dupon
Drachten
2:25:57
2:20:54
561
Gerard van Veen
NEA Volharding
2:25:59
2:19:51
562
Melchert Kok
Lycurgus
2:26:16
2:15:42
563
Jan Lubbers
Joure
2:26:46
2:15:38
564
John van Dam
Donkerbroek
2:26:54
2:26:54
565
Koert Meer van Der
Garrelsweer
2:27:34
2:22:44
566
Hans Schuttenbeld
's-Gravenhage
2:27:35
2:15:10
567
Anjo Rust
Groningen
2:27:42
2:15:31
568
Jan van der Hilst
PwC
2:27:50
2:17:22
569
Ton van der Mark
Sneek
2:28:15
2:17:54
570
Albert Noppert
Burdaard
2:28:27
2:15:50
571
Hessel Katsma
Burdaard
2:28:27
2:15:50
572
Harry Wiechers
Roden
2:28:47
2:18:23
573
Leen Ooms
Leiden Road Runners Club
2:29:12
2:25:38
574
Johan Mous
Athleta
2:29:56
2:22:33
575
Kipgert Vermeer
Running AP
2:30:21
2:26:00
576
Hans van Leeuwen
De Meern
2:30:21
2:25:59
577
Leo Baars
Hylas
2:30:40
2:19:34
578
Hans De Bruin
Hilversum
2:30:49
2:23:35
579
Hans van der Aar
IJsselstein Ut
2:31:46
2:27:10
580
Andries Boneschansker
Hercules
2:32:06
2:20:10
581
Ed van der Meer
LVA Plantaris
2:32:28
2:24:01
582
Rinse Feddema
Katlijk
2:33:16
2:22:44
583
Gerard Visser
West-Terschelling
2:33:42
2:33:04
584
Wouter Strating
Woerden
2:34:12
2:27:43
585
Bas Kimpel
Giessenburg
2:34:18
2:25:42
586
Ko Nederhoed
Heerenveen
2:34:41
2:29:17
587
Dick Sloots
Meppel
2:34:58
2:23:59
588
Arie Post
Barendrecht
2:35:26
2:26:06
589
Jan Volbers
Enschede
2:35:42
2:25:34
590
Benne Vellema
Reitsum
2:35:52
2:24:15
591
Leendert Baris
Ochten
2:35:56
2:29:35
592
Joan Boelens
De Wilgen
2:36:06
2:26:05
593
Willem van Gent
Alphen aan den Rijn
2:36:11
2:27:59
594
Wim Haanstra
Heerenveen
2:37:40
2:28:05
595
Meine Visser
Bolsward
2:38:11
2:30:53
596
Johan Groenia
Winsum Gn
2:38:37
2:27:26
597
Remo Benningshof
Moordrecht
2:38:37
2:30:02
598
Hartmut Huhsmann
Bocholt
2:39:25
2:31:21
599
Hans Troost
Nieuwerkerk ad IJssel
2:39:27
2:27:45
600
Remko van Russen Groen
Amsterdam
2:39:42
2:27:23
601
Ko van Vulpen
Doetinchem
2:41:00
2:28:30
602
Johan Akker
Leek
2:42:08
2:32:37
603
Fokko van der Struik
Hoogezand
2:42:39
2:34:05
604
Jur Elzinga
Pijnenburg
2:44:03
2:32:37
605
Gerrit Roessink
Argo
2:44:41
2:38:06
606
Reinder Sinnema
Lionitas
2:45:00
2:41:21
607
Paul van den Brink
Driebergen-Rijsenburg
2:46:37
2:37:49
608
Klaas Herder
Loopgroep Berlikum
2:46:43
2:35:36
609
Dick van der Goot
Heerenveen
2:47:59
2:41:16
610
Gert jan Nijman
Doorn
2:49:35
2:39:16
611
René Hedemann
Assen
2:50:09
2:43:17
612
Henk van Weperen
Oldeholtpade
2:55:49
2:52:18
613
Walter Keemink
Fortuna
2:58:31
2:46:59
614
Theo Veerman
's-Hertogenbosch
3:00:23
2:51:38
615
Achim Vöcking
Bocholt
3:07:42
2:59:35
616
Ralf Heck
Rhede
3:07:43
2:59:35
617
Joost Kramer
Leiderdorp
3:21:29
3:21:29
618
Anne Rooks
LSV Invictus
3:30:49
3:30:49
619
Teun Hofman
Holten
3:43:23
3:43:23
M60, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Johan Leeverink
SV Friesland
1:34:32
1:33:06
2
Frits Charbon
Oranjewoud
1:37:30
1:35:33
3
Hans de Groot
Broeksterwald
1:39:29
1:38:01
4
JA van den Bos
Hellevoetsluis
1:41:34
1:39:38
5
At Smit Duyzentkunst
Groningen
1:41:59
1:40:24
6
Ruud van Basten
Triathlon
1:42:50
1:41:05
7
Anton van Hofslot
Soest
1:43:44
1:43:23
8
Arie Littink
Aarlanderveen
1:46:44
1:44:14
9
Bart Krechting
Westervoort
1:47:15
1:44:01
10
Jaap De Vries
Triathlon
1:47:20
1:45:35
11
Ben van Laake
Hoorn Terschelling
1:48:06
1:47:18
12
Willy Weyers
DOS
1:48:30
1:45:11
13
Niek de Koning
Gouda
1:48:55
1:43:20
14
Hans Koele
Altis
1:50:01
1:45:53
15
Benny Bijlsma
SV Friesland
1:50:16
1:47:50
16
Johan Tamminga
Jelsum
1:51:02
1:48:25
17
Johan de Lange
Munein
1:51:23
1:48:50
18
Sjaak Kloppenburg
Joure
1:51:44
1:49:22
19
Gerrit Verhoeven
Raamsdonksveer
1:51:52
1:45:44
20
Bert van der Zwan
Fastfoot
1:51:58
1:47:02
21
Lútsen Wijngaard
Zutphen
1:52:27
1:50:00
22
Wim Hummel
Dutch Runners
1:52:52
1:49:24
23
Gerke Gerritsma
Loopgroep Sneek
1:52:54
1:50:16
24
Hans van Veelen
Amsterdam
1:53:03
1:50:29
25
Jan Keurs
GAC Hilversum
1:53:08
1:52:59
26
Taeke van der Wal
LSV Invictus
1:54:01
1:52:02
27
Anton Visser
AV Castricum
1:54:44
1:48:14
28
Douwe Jan Talman
Harlingen
1:55:01
1:49:27
29
Matthieu van Winsen
Warmond
1:55:39
1:54:15
30
Willy Ewes
Doetinchem
1:56:10
1:52:10
31
Marius van den Berg
Gouda
1:56:16
1:55:22
32
Frank Klasen
Loopgroep Sneek
1:56:18
1:53:37
33
Koos Boorsma
Britsum
1:56:22
1:54:23
34
Lieuwe Dijkstra
Oosterwolde Fr
1:56:28
1:51:07
35
Peter Pranger
Loopgroep Dokkum
1:56:28
1:50:30
36
Jan Hooghiemstra
Loopgroep Leeuwarden
1:57:21
1:56:18
37
Kees van Gemert
Athlos
1:57:33
1:57:12
38
Jaap Melchers
Midsland
1:57:48
1:57:17
39
Klaas Flens
Zaanland
1:58:12
1:55:59
40
Louis Bakker
SV Friesland
1:58:20
1:55:38
41
Fred De Jong
Norg
1:58:25
1:51:20
42
Johan Zwerver
SV Friesland
1:58:28
1:54:22
43
Herman Euverman
SV Friesland
1:58:39
1:57:13
44
Kees Glas
Enschede
1:59:30
1:54:09
45
Jan Bosma
Boornbergum
1:59:35
1:55:24
46
Harm Jelies
Groningen Atletiek
1:59:41
1:50:18
47
Evert Brink
Athlos
1:59:46
1:55:04
48
Carel van Leeuwen
TION
1:59:50
1:56:24
49
Jos Vreeswijk
AV Nijkerk
2:00:05
1:56:01
50
Nico Salomons
Bedum
2:00:24
1:51:45
51
Jan Dijkstra
Veluwe
2:01:03
1:56:55
52
Cor Viëtor
Gytsjerk
2:01:05
1:57:48
53
Marco Eichhorn
Loopgroep Hugo Veenker
2:01:45
1:56:39
54
Bertus Otten
Kampen
2:01:52
2:00:19
55
Leo Scholte ter Horst
De Sprinter
2:01:55
1:53:36
56
Martin Kamstra
Mildam
2:02:08
1:59:05
57
Jaap Schuurmans
Klazienaveen
2:02:26
1:57:24
58
Jan Vergouwe
Capelle aan den IJssel
2:02:29
1:52:38
59
Hans Henkelman
Oldenzaal
2:02:46
1:57:44
60
Jozef Tomesen
Doetinchem
2:03:05
1:57:57
61
Rob van der Luit
Oegstgeest
2:03:06
1:54:50
62
Djurre Joh van der Schaaf
SV Friesland
2:03:14
2:00:52
63
Jelle Wijma
LSV Invictus
2:03:17
1:58:49
64
Hennie Zonderland
Zeist
2:03:18
1:58:15
65
Marc Louwes
West-Terschelling
2:03:20
2:02:29
66
Henk van Driel
VanDrielRunners
2:03:32
1:52:59
67
Arno Neuteboom
Ciko '66
2:03:41
1:58:17
68
Wouter van der Gronden
Voorburg
2:04:08
1:52:50
69
Paul Van Goor
Sneek
2:04:30
1:59:08
70
Dirk Schipper
Dutch Runners
2:04:32
2:03:02
71
Henk Blaauw
Franeker
2:04:34
1:55:58
72
Dick van der Vecht
Daventria
2:05:03
1:57:44
73
Geert Helder
Roden
2:05:05
1:55:44
74
Ton Ophuis
Amsterdam
2:05:20
2:05:20
75
Jappie van Dijk
Stiens
2:05:25
1:59:30
76
Hendry Westerhof
Impala
2:05:26
2:02:00
77
Gert Meijer
Haarlem
2:06:14
2:00:22
78
Joop Sattler
PEC 1910
2:06:23
1:58:28
79
Harm Brinkman
Zuidwolde Dr
2:06:27
2:04:46
80
Hans Hoekman
ACO Van Elderen
2:06:40
1:57:48
81
Rommert Glazema
Loopgroep Dokkum
2:06:42
2:00:39
82
Hans Kamstra
Midsland
2:06:46
2:05:57
83
Frits Verstraete
Utrecht
2:06:58
2:06:58
84
Martin Honsel
Rhede
2:07:00
1:58:57
85
Geert Peereboom
Loopgroep Leeuwarden
2:07:01
1:56:51
86
Tony Gaillard
Pijnenburg
2:07:02
1:57:06
87
Hans Wezendonk
Loopgroep Jan Strijker
2:07:05
2:04:15
88
Jan Berkvens
Amsterdam
2:07:06
2:07:06
89
Huibert Bakker
Haarlemmermeer
2:07:29
2:03:41
90
Jan Albers
Oss '78
2:07:40
1:58:16
91
Peter Fransen
Wolvega
2:08:00
1:58:31
92
Jan Kees Sorgdrager
Heerenveen
2:08:04
2:01:22
93
Maarten Witteveen
Enschede
2:08:05
1:57:51
94
Phil Willebrands
GAC Hilversum
2:08:41
2:05:15
95
Hans van den Brink
Midsland
2:08:49
2:07:59
96
Jan Van der Kooi
Ryptsjerk
2:08:54
2:06:11
97
Roelof Moes
Nijeveen
2:09:15
2:07:23
98
Geert Geerts
ATC '75
2:09:18
2:06:03
99
Piet Vos
Dordrecht
2:09:20
2:03:32
100
Jan ter Burg
PEC 1910
2:10:00
2:01:07
101
Leo Vaandrager
Emmeloord
2:10:05
1:57:36
102
Guus Versluys
Warmond
2:10:06
2:02:57
103
Jacob Wijngaard
Assen
2:10:32
2:02:00
104
Sjoerd Homminga
Heemstede
2:10:49
2:03:23
105
Jaap Vaandrager
Emmeloord
2:10:52
1:58:21
106
Rob Schmidt
Spado
2:11:03
2:07:52
107
Ed Schouten
Haarlemmermeer
2:11:08
1:59:15
108
Simon Maasland
Bennekom
2:11:21
1:59:50
109
Walter Zuidhoek
Alkmaar
2:11:38
2:05:55
110
Riekele Heida
AV Heerenveen
2:11:39
2:03:15
111
Theo van Eijndthoven
IJsselstein Ut
2:11:40
2:06:42
112
Johan Bonnema
Wieringerwerf
2:11:43
2:03:06
113
Harm Postma
SV Friesland
2:12:04
2:08:14
114
Rini Gootjes
Tilburg Road Runners
2:12:08
2:09:30
115
Jan Bakker
Impala
2:12:13
2:02:07
116
Jan van der hoorn van der Hoorn
AAV '36
2:12:14
2:09:57
117
Bert Kalf
Ciko '66
2:12:24
2:03:35
118
Berend Negerman
Joure
2:12:29
2:01:21
119
Hans Bosker
Oosterbeek
2:12:55
2:07:15
120
Henk Stevens
Emmen
2:13:01
2:07:58
121
Johan Koops
Loopgroep Aart Stigter
2:13:16
2:05:15
122
Wim van Engeldorp Gastelaars
Statina
2:13:34
2:06:49
123
Jos Banus
Gasselternijveen
2:13:40
2:06:49
124
Jord Ruijgh
Bilthoven
2:14:00
2:10:55
125
Siebren Boerma
Loopclub Burgum
2:14:10
2:05:53
126
Dick van Veen
Moordrecht
2:14:10
2:05:35
127
Arie Griffioen
PwC
2:14:11
2:03:37
128
Ebe Docter
Drachten
2:14:29
2:03:51
129
Otto Kuhn
Mainhausen
2:14:29
2:07:13
130
Gossen Roos
Amstelveen
2:15:00
2:06:53
131
Pé de Jong
Workum
2:15:15
2:13:22
132
Piet Vlaanderen
Uitgeest
2:15:34
2:05:25
133
Rudy Mulder
Zwolle
2:15:46
2:13:36
134
Jos van den Nieuwendijk
Boskoop
2:15:52
2:15:52
135
Jan van Esdonk
Energie
2:15:54
2:10:58
136
Folkert Koos Postma
Buitenpost
2:16:15
2:04:53
137
Tom Botermans
Leiden Road Runners Club
2:16:32
2:12:08
138
Adri Briene
PwC
2:16:39
2:06:09
139
Jelle de Jong
SV Friesland
2:16:41
2:07:37
140
Cees Bosselaar
AVV
2:16:49
2:12:42
141
Jan Panhuis
SV Friesland
2:16:55
2:13:14
142
Age Fluitman
PwC
2:16:59
2:08:25
143
Nico Oostra
Weidum
2:17:00
2:14:08
144
Andre van Rooijen
Warmenhuizen
2:17:02
2:09:10
145
Cees Sterks
Paterswolde
2:17:45
2:07:42
146
Hans Peters
Nijmegen Atletiek
2:17:50
2:08:08
147
Hans den Hartog
Harmelen
2:18:14
2:05:52
148
Tjalling Westra
Oentsjerk
2:18:19
2:06:34
149
Sible van der Meer
Wytgaard
2:18:25
2:15:46
150
Aljen Veenstra
Gorredijk
2:18:26
2:14:15
151
Bertus Everts
Lichtenvoorde
2:18:31
2:11:31
152
Rob van Heijster
Leiden Road Runners Club
2:18:37
2:15:02
153
Harrie Holtman
Leeuwarden
2:18:50
2:12:20
154
Andries Elzinga
Holten
2:18:53
2:16:36
155
Robert Laan
Leiderdorp
2:18:57
2:10:19
156
Hans Wolf
Apeldoorn
2:18:59
2:08:09
157
Ton van Lambalgen
Ugchelen
2:19:09
2:10:36
158
Frits Heeringa
Orvelte
2:19:11
2:07:57
159
Aad van der Burg
SV Friesland
2:19:14
2:08:05
160
Frans Lems
Diemen
2:19:35
2:10:57
161
Piet Wildschut
TAS '82
2:19:40
2:13:23
162
Jos Castenmiller
Utrecht
2:19:43
2:14:19
163
Sybren Evert Couperus
Workum
2:19:55
2:18:27
164
Bote Hendriksma
AV Heerenveen
2:20:03
2:15:29
165
Rob van der Veen
Ossenzijl
2:20:08
2:13:22
166
Peter van Koulil
PEC 1910
2:20:10
2:19:30
167
Tjibbe Sikkes
Loopgroep Leeuwarden
2:20:23
2:10:55
168
Cor Rameau
Sneek
2:21:26
2:16:08
169
Charles Aalbers
Wassenaar
2:21:34
2:10:22
170
Jan Mensink
Nijmegen
2:21:37
2:14:09
171
Steven Rutgers
Artemis
2:21:59
2:12:02
172
Henk Helmes
Nunspeet
2:22:49
2:16:41
173
Willem Smit
PEC 1910
2:23:10
2:13:21
174
Hans Hiemstra
Rolde
2:23:34
2:11:32
175
Frank de Wijn
Alphen aan den Rijn
2:23:46
2:21:36
176
Gerdinand Piksen
Nijverdal
2:23:51
2:12:55
177
Wim Veldhuis
Enschede
2:23:51
2:13:41
178
André Hoogendam
Goudswaard
2:24:09
2:15:41
179
Jippe Bokma
SV Friesland
2:24:31
2:20:46
180
Gert van Gent
NSL
2:24:33
2:16:20
181
Marten van Leeuwen
Breukelen Ut
2:24:36
2:20:46
182
Kees Vrijburg
Zwolle
2:24:44
2:16:34
183
Ton Scheuten
LAAC Twente
2:25:07
2:17:51
184
Hans Koekkoek
Heerenveen
2:25:19
2:18:52
185
Dick van Harn
Veenendaal
2:25:30
2:22:58
186
Fokko Bosma
Groningen Atletiek
2:27:02
2:24:17
187
Freddy de Vos
LSV Invictus
2:27:04
2:23:22
188
Piet Mulder
SV Friesland
2:27:48
2:18:24
189
Peter Velthuis
Groningen
2:27:55
2:17:04
190
Ardie Roelofs
Hengelo Ov
2:28:07
2:18:23
191
Jan Hardeman
Zwolle
2:28:24
2:16:59
192
Ad Vermeulen
Hellas
2:28:30
2:22:13
193
Fred Rietveld
Bodegraven
2:28:42
2:21:12
194
Nico Berkhof
Alkmaar
2:28:44
2:20:28
195
Pieter Keesman
Stavoren
2:29:01
2:18:07
196
Gert Krijgsman
Nieuwegein
2:29:53
2:20:27
197
Jaap de Groot
Leeuwarden
2:29:53
2:17:51
198
Wiebe Kuipers
Groningen
2:30:30
2:22:52
199
Jaap Nijholt
LSV Invictus
2:30:38
2:21:02
200
Jan Bogerd
Leiden Road Runners Club
2:30:49
2:26:52
201
Cees Ramp
Capelle aan den IJssel
2:31:21
2:21:29
202
Sipke Freerk Glas
Leeuwarden
2:32:05
2:22:39
203
Gerard Moraal
Enschede
2:32:34
2:20:57
204
Alfons Knijn
avVN
2:33:44
2:29:27
205
Gerard Germes
Loopgroep De Drentsche Aa
2:34:58
2:34:58
206
Leen van Vliet
Moordrecht
2:35:25
2:26:51
207
Floor Toetenel
De Koplopers
2:35:51
2:27:25
208
Albert Rameau
Loopgroep Sneek
2:36:39
2:31:20
209
Kiek Rem
Hemrik
2:36:42
2:24:33
210
J H Bennekers
Haren Gn
2:37:37
2:27:59
211
Wijnand Renden
Zierikzee
2:38:11
2:26:30
212
Joop Boonstra
SV Friesland
2:38:35
2:34:50
213
Hans Helder
AV Heerenveen
2:40:43
2:32:20
214
Martin Malina
Gent
2:41:32
2:30:04
215
Age Vallinga
Wommels
2:43:17
2:35:31
216
Piet Boorsma
's-Gravenhage
2:44:50
2:34:50
217
Herman Hoekstra
SV Friesland
2:45:01
2:41:40
218
Jurjen Tjepkema
Drachten
2:45:08
2:35:51
219
Meindert Roosjen
SV Friesland
2:45:16
2:33:00
220
Jan Stienstra
Ysbrechtum
2:47:31
2:35:40
221
Lex Eikenaar
Alphen aan den Rijn
2:48:23
2:40:52
222
Lieuwe de Vries
Heerenveen
2:49:24
2:48:00
223
Kees Bloem
Leeuwarden
2:51:10
2:38:41
224
Cees Kamminga
SV Friesland
2:57:35
2:57:35
225
Ronald Rademaker
Wolfheze
3:22:52
3:09:53
226
Dieter Haas
Pulheim
3:27:49
3:18:33
VSEN, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Hilde Pape
Nijmegen
1:33:45
1:32:09
2
Floortje van den Elshout
Amsterdam
1:37:25
1:28:55
3
Suzanne Van Duijn
Huizen
1:39:34
1:39:34
4
Ilse Vis
Kimswerd
1:41:50
1:39:56
5
Femke Hemstra
Weidum
1:42:34
1:40:52
6
Emily Melirath
Lelystad
1:42:36
1:35:25
7
Geartsje Jongsma
Midsland
1:42:46
1:42:44
8
Suzanne Van Kleef
Haag Atletiek
1:43:23
1:41:56
9
Jantien Hoekstra
Berltsum
1:44:42
1:42:25
10
Elly van der Zee
Haag Atletiek
1:44:53
1:37:56
11
Aafke Laumans
Amsterdam
1:45:01
1:42:39
12
Anneke Heida
Sneek
1:46:07
1:45:18
13
Marleen Weijsenborn
Hoorn Terschelling
1:46:21
1:45:47
14
Nienke Tjabbes
Utrecht
1:46:21
1:40:56
15
Andrea Kroes
Makkum Fr
1:47:09
1:44:28
16
Corine Havinga
PEC 1910
1:47:12
1:46:36
17
Marlies Dam
Groningen Atletiek
1:48:04
1:44:44
18
Wietske Beenen
Gorredijk
1:48:05
1:43:04
19
Alberdine Heuvelman
Meppel
1:48:06
1:47:49
20
Anita Klein
Ciko '66
1:48:16
1:44:55
21
Elise Cornelius
Utrecht
1:48:33
1:43:08
22
Minke Hartman
Groningen
1:48:42
1:41:43
23
Karin Hommen
Hellas
1:49:05
1:44:05
24
Sanne Pluim
Zwolle
1:49:09
1:42:38
25
Femke Sierdsma
Wijckel
1:49:10
1:47:44
26
Aafke Feenstra
Loopgroep IJlst
1:49:33
1:46:22
27
Sara Papineau Salm
Amsterdam
1:50:30
1:45:30
28
Sanne Bokkers
Amersfoort
1:50:54
1:47:08
29
Margreet Elgersma
Hooglanderveen
1:50:54
1:47:08
30
Sofia Houwer
Joure
1:51:33
1:49:59
31
Dominique Dagelet
Lellens
1:51:37
1:40:16
32
Jessica Luiten
Leiden Road Runners Club
1:51:52
1:47:58
33
Froukje Mijnen
Hoogkarspel
1:52:27
1:50:37
34
Nathalie Phillipp
Midsland
1:52:51
1:52:18
35
Marloes de Boer
Amsterdam
1:53:19
1:49:05
36
Evelien Sikkema
Gorredijk
1:53:37
1:50:33
37
Miriam Noorland
Rotterdam
1:54:20
1:54:20
38
Annemieke Zorgdrager
Hoorn Terschelling
1:54:24
1:53:21
39
Ingrid Deinum
Joure
1:54:29
1:52:51
40
Anne Laurine Stadermann
Amsterdam
1:54:32
1:52:57
41
Lydwien Wilbers
Leeuwarden
1:55:01
1:52:14
42
Linda Pronk
Haarlem
1:55:03
1:49:33
43
Annemieke Venema
Haarlem
1:55:03
1:49:34
44
Pien Pouwels
Kloosterhaar
1:55:12
1:49:40
45
Elsbeth Littink-Hoogeveen
AAV '36
1:55:24
1:52:51
46
Aukje Zeinstra
Dokkum
1:55:30
1:50:11
47
Esther Hoogstins
Damwald
1:55:34
1:52:13
48
Marloes Kremer
Oldeholtpade
1:55:55
1:52:10
49
Sandra Zijlstra
Heerenveen
1:56:19
1:51:26
50
Jose Schamper
Rotterdam
1:56:21
1:53:22
51
Sanne De Groot
Social Mile
1:57:08
1:51:50
52
Elise Fikse
Amsterdam
1:57:13
1:45:25
53
Tanja van Leeuwen
Loosdrecht
1:57:15
1:49:24
54
Lotte van den Broek
Rotterdam
1:57:29
1:56:42
55
Kyra Meijer
Hoorn Terschelling
1:57:34
1:57:10
56
Willemijn van Zijl
Leiden
1:57:51
1:52:12
57
Rebecca Max
Kalkar
1:57:52
1:49:35
58
Maaike Oosterhuis
Groningen
1:57:55
1:53:32
59
Merel Ekas
Franeker
1:57:57
1:46:21
60
Agnes Ziel
Arnhem
1:58:01
1:51:56
61
Mirjam Marinus
Drachten
1:58:09
1:51:04
62
Vivien Knaake
Amsterdam
1:58:13
1:54:05
63
Lone Skov
Amersfoort
1:58:18
1:49:55
64
Corine Smakman
Utrecht
1:58:28
1:54:14
65
Lori Koster
Mijdrecht
1:58:35
1:47:10
66
Maaike Baakman
Sneek
1:58:39
1:55:26
67
Eef Verweij
Utrecht
1:58:40
1:56:37
68
Miranda Vrieling
Zuidwolde Dr
1:58:52
1:47:35
69
Tjitske van den Brink
Sloten Fr
1:59:41
1:54:42
70
Margret Appelman
KAV Holland
1:59:43
1:57:21
71
Melinda Buitelaar
Midsland
1:59:48
1:59:12
72
Jolein Chapman
West-Terschelling
1:59:49
1:58:58
73
Laura de Reeper
Bilthoven
1:59:51
1:52:32
74
Maaike van Eijk
's-Gravenhage
2:00:15
1:57:50
75
Jantsje Viëtor
Lionitas
2:01:04
1:57:48
76
Fenna Bosgraaf
Rijswijk Zh
2:01:19
1:55:37
77
Elske Hylkema
Amsterdam
2:01:22
1:53:34
78
Linda Steen
Heerenveen
2:01:31
1:56:06
79
Sandra Knop
West-Terschelling
2:01:39
2:00:51
80
Jacoba Oedzes
Groningen Atletiek
2:01:40
1:58:05
81
Siebrigje Hooijsma
Ureterp
2:01:54
1:56:49
82
Iris Reidsma
Groningen
2:01:58
1:59:00
83
Fenna Bijlsma
Weidum
2:02:08
2:00:22
84
Mariska van Sprundel
Phoenix
2:02:23
1:52:32
85
Karin de Wilde
Arnhem
2:02:31
1:54:10
86
Lizzy Folsche
Ede Gld
2:02:31
2:00:17
87
Evelien Eenjes
Amsterdam
2:02:35
1:50:15
88
Neeke Smit
Groningen
2:02:46
2:00:49
89
Marieke van Zanten
Utrecht
2:02:52
1:58:45
90
Luca Louwes
West-Terschelling
2:03:20
2:02:28
91
Marike Robbers
Veluwe
2:03:33
1:53:11
92
Rianne Veerman
Amsterdam
2:03:38
1:56:48
93
Didi Faaij
IJsselstein Ut
2:03:52
1:59:25
94
Hester van Eerten
Utrecht
2:04:00
1:53:48
95
Annemiek Sterks
Groningen
2:04:18
1:54:16
96
Kelly Sandys
Groningen
2:04:22
2:01:12
97
Marijn Beunk
Krimpen aan den IJssel
2:04:42
1:55:33
98
Marieke Eggengoor
Amsterdam
2:04:44
1:58:14
99
Aaltje Buren
Hoorn Terschelling
2:05:09
2:04:50
100
Anneke Pronk
Den Burg
2:05:11
1:57:55
101
Judith van Bemmel
Nieuwkoop
2:05:21
2:01:04
102
Harmke de Vries
De Wilp Gn
2:05:27
2:00:04
103
Trienke Boltjes
Surhuisterveen
2:05:27
2:00:05
104
Tiffany van Stormbroek
Utrecht
2:05:35
2:01:51
105
Ilona Postuma
Drachten
2:05:50
2:03:29
106
Gemma De Haan
Kuinre
2:05:55
1:59:46
107
Nicky Terink
Leiden
2:05:56
1:55:15
108
Eva Loosman
Athlos
2:05:57
1:58:29
109
Merel Eelink
West-Terschelling
2:06:24
2:06:10
110
Richtsje Samplonius
Loopgroep Sneek
2:06:41
2:04:17
111
Froukje Feenstra
Groningen
2:06:43
2:06:43
112
Leonie Venema
Groningen
2:06:52
1:54:28
113
Marjolijn Oudesluys
Amsterdam
2:07:23
2:05:51
114
Johanna Van Voorst Vader
Wassenaar
2:07:26
1:55:10
115
Diana Lodewijkx
Apeldoorn
2:07:31
1:56:34
116
Inge van der Meulen
GVAC
2:07:31
1:59:56
117
Wanda Rietkerk
Meppel
2:07:31
1:56:09
118
Neelke Hoekstra
's-Gravenhage
2:07:37
1:59:24
119
Susanne ten Brink
Amsterdam
2:07:42
2:01:52
120
Annemieke Nienhuis
Leeuwarden
2:07:45
2:04:44
121
Katelijn van den Berg
Utrecht
2:07:50
2:02:14
122
Fleur Renirie
Utrecht
2:07:59
2:03:11
123
Hester Van den Blink
Utrecht
2:07:59
2:03:09
124
Marrit Peenstra - Bijstra
Hoornsterzwaag
2:08:03
2:02:51
125
Inge Top
Voorthuizen
2:08:04
2:01:30
126
Marit Mijnheer
Meppel
2:08:04
2:00:21
127
Christin Mueller
Amsterdam Zuidoost
2:08:15
2:04:33
128
Wilja Nanninga
Groningen
2:08:42
1:57:12
129
Lynn Vleugels
West-Terschelling
2:09:02
2:08:03
130
Laura van Tol
Amsterdam
2:09:04
2:01:33
131
Mathilde Vogel
Harlingen
2:09:05
1:59:52
132
Evelien Klein
Odoorn
2:09:09
2:05:48
133
Kirsten Breeuwsma
Bolsward
2:09:10
2:00:39
134
Iska van der Vlugt
Witmarsum
2:09:15
2:03:21
135
Titia Doedijns
Groningen
2:09:15
1:58:04
136
Ester Douma
Sneek
2:09:21
2:03:14
137
Shirley Kooistra - van der Stap
Harlingen
2:09:32
2:00:19
138
Sabine Bomas
Loopgroep Leeuwarden
2:09:35
2:02:02
139
Marjolijn Koenderink
Diemen
2:09:40
2:06:19
140
Nicole van Dijk
Midsland
2:09:47
2:09:12
141
Joey de Witt
Utrecht
2:09:53
1:59:48
142
Britt de Beer-Lankhaar
West-Terschelling
2:10:05
2:09:11
143
Marlies Praamstra
Haren Gn
2:10:09
1:57:46
144
Veronique Brondeel
Schiedam
2:10:28
1:59:15
145
Marrit Nederhoed
Yde
2:10:48
2:02:25
146
Liza Karman
Isala '96
2:10:49
2:00:01
147
Carolien van Marwijk Kooy
Groningen
2:11:38
1:59:55
148
Heleen Blenke
Haarlem
2:11:43
2:05:26
149
Marjolyn De Mooij
Rijnsoever
2:11:48
2:02:20
150
Lisa Pieters
PEC 1910
2:11:51
2:03:49
151
Suzanne Graat
Utrecht
2:12:13
2:02:19
152
Meike Kuipers
Nuis
2:12:14
2:00:39
153
Merle van Gelder
Amsterdam
2:12:24
2:05:56
154
Jessica Gremmer
Nijeveen
2:12:30
2:10:57
155
Berber Akkerman
Lionitas
2:12:35
2:09:41
156
Gina van den Bogaard
Haarlem
2:12:40
2:10:59
157
Floortje Rawee
Amersfoort
2:12:43
2:02:26
158
Tamara Kieffer
Lionitas
2:12:45
2:05:05
159
Frederique Glazener
Groningen
2:12:52
2:01:08
160
Hannebeth Bosker
Leiden
2:12:55
2:07:16
161
Stieneke Hylkema
Amsterdam
2:13:03
2:05:14
162
Marije Mier
Hoorn Terschelling
2:13:30
2:12:39
163
Marit Spek
Hoorn Terschelling
2:13:30
2:12:39
164
Justine Doeksen
Groningen
2:13:37
2:01:53
165
Karin Nijholt
Jubbega
2:13:46
2:03:14
166
Shirley Berkhout- Van Beers
PAC
2:14:02
2:02:53
167
Amy van der Luit
Oegstgeest
2:14:13
2:05:58
168
Freya Ferwerda
Utrecht
2:14:48
2:09:13
169
Renske van Veen
Amsterdam
2:14:57
2:14:57
170
Thekla Baron
Wijnjewoude
2:15:14
2:09:11
171
Ammerens de Boer
Wijnjewoude
2:15:14
2:09:12
172
Sanne Botsma
Amersfoort
2:15:24
2:04:17
173
Suzanne van Gessel
Astylos
2:15:25
2:09:20
174
Miriam Noppert
Utrecht
2:15:34
2:03:45
175
Jozien van Hunen
Arnhem
2:15:36
2:03:40
176
Ilsa van der Galien
Gytsjerk
2:15:37
2:12:42
177
Maaike Boumans
Amstelveen
2:15:47
2:04:11
178
Marieke Janssen
's-Gravenhage
2:15:50
2:13:26
179
Karin Gottmer
Groningen
2:15:58
2:13:33
180
Karin Broekhuizen
Groningen
2:15:58
2:09:58
181
Lenneke van Nes
Amsterdam
2:16:19
2:13:13
182
Femke Harleman
Apeldoorn
2:16:42
2:11:14
183
Marinda Pijpker
Loopgroep Zuidhorn
2:16:43
2:11:21
184
Lauren Weeke
Utrecht
2:16:45
2:06:49
185
Marieke Postma
Schalsum
2:17:12
2:11:26
186
Dagmar Aarts
Leiden Atletiek
2:17:23
2:06:51
187
Manon Kroon
Leeuwarden
2:17:35
2:11:59
188
Hanna Boschma
Joure
2:18:01
2:12:18
189
Mariska Sporre
Leiden Road Runners Club
2:18:16
2:10:15
190
Tessa Zeilstra
Amsterdam
2:18:28
2:16:52
191
Miloeska Fennema
SV Friesland
2:18:47
2:09:59
192
Anke van der Veen
Minnertsga
2:18:56
2:12:08
193
Hieke van der Voort
Hellas
2:18:58
2:14:09
194
Jessie J Westerhof
Groningen
2:20:06
2:18:01
195
Nienke Smeets
Utrecht
2:20:08
2:17:15
196
Bettie de Graaf
Mantgum
2:20:21
2:08:23
197
Rachel Swart
West-Terschelling
2:20:25
2:13:50
198
Kelly van Meer
Wouw
2:20:56
2:10:51
199
Debbie Donker
Groningen
2:21:23
2:15:30
200
Britt van Akker
Franeker
2:21:34
2:18:43
201
Nynke Visser
Pingjum
2:21:38
2:19:50
202
Carla Luten
PEC 1910
2:22:04
2:14:08
203
Tieske Konings
Groenlo
2:22:17
2:11:19
204
Annemarie Seunnenga
Leeuwarden
2:22:18
2:17:48
205
Evelien de Boer
Atverni
2:22:32
2:12:03
206
Sandra Korteknie
Amsterdam
2:23:03
2:12:07
207
Rosiena Talman
Groningen
2:23:04
2:17:54
208
Symkje Feenstra
Loopgroep IJlst
2:23:05
2:19:53
209
Elina Zeinstra
Wommels
2:23:06
2:13:19
210
Marloes de Kroon
Zoetermeer
2:25:11
2:23:34
211
Aroa Vargas Morillo
Fastfoot
2:25:19
2:22:41
212
Lianne Spoelstra
Sneek
2:25:20
2:16:14
213
Loa Poppinga
Groningen
2:25:31
2:18:21
214
Sylke van der Heide
Balkbrug
2:25:52
2:17:43
215
Afina van der Galien
Lionitas
2:26:11
2:19:18
216
Annemieke Rikhof
Atverni
2:27:16
2:16:47
217
Marjolein de Louw
Zaandam
2:27:57
2:16:58
218
Christa Bakker
Wijster
2:28:27
2:20:29
219
Karin Kloosterman
Beilen
2:28:28
2:20:29
220
Linda Timmer
Roden
2:28:35
2:21:14
221
Antje de Bruin
Groningen Atletiek
2:28:58
2:17:30
222
Monique Harleman
Apeldoorn
2:29:02
2:23:35
223
Sandra van der Broek
2:29:07
2:17:27
224
Benedicta van Loon
Amersfoort
2:29:09
2:17:29
225
Anna van der Meulen
West-Terschelling
2:30:37
2:29:37
226
Femke Tijsma
Balk
2:30:45
2:23:35
227
Maartje Smid
Hippolytushoef
2:31:05
2:24:56
228
Jojanneke Kuhlmann
West-Terschelling
2:31:15
2:30:25
229
Esther Bergsma
Appingedam
2:31:42
2:28:32
230
Martine van Velzel
Meppel
2:32:22
2:24:38
231
Judy Modderman
Groningen
2:32:35
2:21:19
232
Anniek Koning
Erica
2:32:43
2:21:01
233
Anna Grossenbacher
Amsterdam
2:34:13
2:30:31
234
Anneloes Rotteveel
Bontebok
2:34:22
2:29:48
235
Hanneke Ruiter
Groningen
2:34:32
2:25:14
236
Elske van Raaphorst
Den Burg
2:34:32
2:25:14
237
Janneke Wiegersma
Ferwert
2:35:53
2:24:15
238
Lieke Dalstra
Gorredijk
2:36:04
2:30:49
239
Margot Broekhof
Haarlem
2:38:02
2:33:00
240
Daphne van Meer
Hoogerheide
2:38:38
2:28:30
241
Danieke Bijlsma
Groningen
2:39:35
2:30:14
242
Marije Dillema
Winsum Fr
2:40:12
2:30:26
243
Sabine Westra
Loopgroep Witmarsum
2:40:59
2:36:33
244
Vivian Heijmans
Atverni
2:41:42
2:31:12
245
Djawia du Bois
Amsterdam
2:42:42
2:41:15
246
Sjoerdje Tijsma
Balk
2:44:47
2:37:37
247
Anke Kraster
Oostwold gem Oldambt
2:46:02
2:37:59
248
Ilja Hedemann
Groningen
2:50:09
2:43:17
249
Nienke Rullmann
Leeuwarden
2:51:04
2:41:16
250
Henriette Van Weperen
Bolsward
2:55:48
2:52:17
251
Kim Trouerbach
Social Mile
3:03:27
2:52:04
252
Roos Wondersq
Utrecht
3:17:26
3:17:26
253
Iris de Vries
Groningen
3:41:06
3:32:15
V35, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Judith van der Meer
Dronryp
1:30:27
1:30:01
2
Mirjam Laanstra
Midsland
1:35:32
1:35:07
3
Jolanda Brugman
Hanzesport
1:40:37
1:39:18
4
Marit Smit
West-Terschelling
1:40:38
1:40:35
5
Sunita Konings
Amsterdam
1:40:54
1:40:54
6
Judith Mooy
AAV '36
1:42:27
1:41:53
7
Gerda De Jong
PEC 1910
1:42:28
1:39:08
8
Jolanda de Vries
Akkrum
1:43:20
1:39:50
9
Marije de Leeuw
Gorredijk
1:43:26
1:38:24
10
Femke Van Gerven
Haag Atletiek
1:44:09
1:42:41
11
Pietsje Fekkes van der Goot
Koudum
1:45:37
1:43:22
12
Nolina Sjoerds
Workum
1:45:53
1:44:28
13
Wilma de Vries
Erica
1:46:21
1:44:31
14
Alisa vd Capelle-Wubs
Erica
1:46:37
1:42:11
15
Leonie Postma
LAAC Twente
1:47:18
1:43:49
16
Paula Warmerdam
LVA Plantaris
1:48:07
1:38:00
17
Thea van Asselt
ATC '75
1:48:09
1:46:19
18
Geke Flach
Amsterdam
1:48:19
1:41:40
19
Sanne Heidinga
Leeuwarden
1:48:37
1:46:30
20
Sandra Kaper
Vlaardingen
1:48:38
1:40:09
21
Annette Koops
Groningen
1:49:31
1:46:05
22
Cora van Herwaarden
West-Terschelling
1:49:47
1:49:31
23
Corine Visser
West-Terschelling
1:49:48
1:49:24
24
Béanne Bakker
Drachten
1:50:01
1:46:33
25
Elsbeth Wolting- van der Meulen
De Sprinter
1:50:05
1:48:38
26
Simone Smid
Franeker
1:50:09
1:46:22
27
Wytske Kok
Joure
1:51:09
1:47:51
28
Fanny Hübner-Vos
Athlos
1:51:15
1:49:17
29
Marlies Smit
Heemstede
1:52:01
1:49:46
30
Wendy Dekker
Santpoort-Noord
1:52:04
1:43:13
31
Hetty Vossen
Impala
1:52:10
1:47:07
32
Joyce van Spengen
Abcoude
1:52:19
1:45:41
33
Wieja Talman Hofstra
Jonkerslan
1:52:33
1:50:56
34
Nadia Veldman-Boucetta
Jubbega
1:52:37
1:47:57
35
Lisette Jacobs
DE LOPER
1:52:49
1:47:34
36
Marieke Bruininga
Emmen
1:52:49
1:51:49
37
Yvonne Hiemstra
IJlst
1:52:56
1:50:19
38
Liesbeth Andreae
Lionitas
1:52:57
1:50:53
39
Anneke Wenker
AAV '36
1:53:12
1:46:30
40
Grietje van der Schaaf
SV Friesland
1:53:15
1:49:14
41
Susan Siemerink
LAAC Twente
1:53:36
1:48:40
42
Renate Bosman
Meppel
1:53:49
1:47:25
43
Tineke Oosterwijk
Lelystad
1:53:55
1:53:04
44
Saskia Bonkestooter
Lelystad
1:53:58
1:53:08
45
Nienke van den Esschert
Nereus
1:54:26
1:54:09
46
Danielle Slomp
Ruinerwold
1:54:32
1:48:10
47
Renske Schroor
West-Terschelling
1:54:43
1:54:27
48
Henrieta Oosterbaan-vd Meulen
Horror
1:55:02
1:51:56
49
Roelina Adema
Horror
1:55:03
1:51:56
50
Liesbeth Kleisen
Wierden
1:55:21
1:51:49
51
Liesbeth Lust
Utrecht
1:55:33
1:51:21
52
Irma Reitsma
Jannum
1:55:51
1:54:31
53
Mathilde de Vries
Almere
1:56:15
1:53:59
54
Rachel Ouwerkerk
Leiden Road Runners Club
1:56:30
1:52:34
55
Wendy Kroesen
Tilburg Road Runners
1:56:44
1:54:05
56
Nelie Jasper
Loopgroep Sneek
1:56:52
1:54:28
57
Nicole Nijmeijer
Archeus
1:56:53
1:50:08
58
Joke Perdok
Haren Gn
1:56:54
1:50:07
59
Jeanet Halsema
Groningen
1:57:03
1:54:19
60
Hester Schotanus
Loopgroep Leeuwarden
1:57:20
1:50:17
61
Tjarda van Heek
Zandvoort
1:57:22
1:55:39
62
Karin Danhof
SV Friesland
1:57:25
1:56:08
63
Gea Boetje
Roden
1:57:33
1:47:25
64
Hetty Wortel
Midsland
1:57:48
1:56:57
65
Wanda Sloos
Utrecht
1:57:51
1:48:12
66
Eline Meijer
's-Gravenhage
1:57:52
1:49:39
67
Wilma van der Wal
Joure
1:58:17
1:49:29
68
Majorie Molegraaf
Bussum
1:58:25
1:54:11
69
Tineke Acda
Spartacus
1:58:34
1:52:58
70
Joke Samplonius
Molkwerum
1:58:39
1:56:25
71
Annet Niestijl
Assen
1:58:40
1:49:00
72
Laura Woppenkamp
Gasselte
1:58:41
1:51:53
73
Willemijn Punt
U-Track
1:58:43
1:52:19
74
Christel Zijlstra
Sint Nicolaasga
1:58:57
1:56:53
75
Tialda Otter
Meppel
1:59:00
1:52:36
76
Theresia Offringa
Nijland
1:59:16
1:54:43
77
Linda de Vries
Franeker
1:59:17
1:54:43
78
Sabrina Coopman
Haarlem
1:59:33
1:52:29
79
Angelique De Jong
Emmeloord
1:59:40
1:58:10
80
Anneke Boiten
West-Terschelling
1:59:55
1:59:04
81
Carin Tolner
Dutch Runners
2:00:10
1:56:08
82
Liselore Schickendantz
Lemmer
2:00:13
1:57:19
83
Judith Creemers
Arnhem
2:00:21
1:54:14
84
Jelly van der Brugge
Arnhem
2:00:21
1:54:15
85
Anneke de Valk
Loopgroep Witmarsum
2:00:26
1:55:28
86
Hermanda de Haan
AV Heerenveen
2:00:35
1:51:18
87
Gretha Geertsma
Beetsterzwaag
2:00:36
1:56:05
88
Femke Boersma
Balk
2:00:45
1:57:28
89
Marianne Slimmen
Vollenhove
2:00:52
1:55:42
90
Wietske de Jong
Horror
2:00:56
1:52:04
91
Nicolette van Berkel
Midsland
2:01:14
2:00:25
92
Marjon Huibers
Amsterdam
2:01:19
1:57:39
93
Jacqueline van Kreij
Apeldoorn
2:01:23
1:58:31
94
Veronique Coenegracht
Leeuwarden
2:01:45
1:56:39
95
Jeannette Van Nieuwenhuizen
Ommen
2:01:49
1:56:31
96
Hennie van Delft
Rijnsoever
2:01:50
2:01:50
97
Karin van Laer
Akkrum
2:02:10
1:58:55
98
Pegah (Ashraf) Rahimpoor
Amsterdam
2:02:19
2:00:02
99
Anja Riem
Franeker
2:02:20
1:52:19
100
Rita Schoonhoven
Harlingen
2:02:25
1:54:53
101
Marije Scheffer
Haag Atletiek
2:02:40
1:56:54
102
Alida Bosma
Loopgroep gRUNN
2:03:01
1:57:13
103
Vera Ruige-Dijker
West-Terschelling
2:03:03
2:02:00
104
Annet De Vries
Franeker
2:03:13
2:02:19
105
Marije Epema
Leeuwarden
2:03:14
1:56:05
106
Renee van Rooijen
Weesp
2:03:20
1:55:30
107
Annette Voskuilen
Maastricht
2:03:22
2:00:35
108
Barbara Bontekoning
Diemen
2:03:32
1:52:04
109
Nicolette Koopman
Velp Gld
2:03:33
1:59:55
110
Katja Van Gulick
Velp Gld
2:03:34
1:59:57
111
Jossy van den Boogaard
Enschede
2:03:55
1:57:10
112
Linda Maij
Koog aan de Zaan
2:04:04
1:59:13
113
Angela Timmerman
Kampen
2:04:06
1:56:48
114
Lianne Woning-Penninkhof
Isala '96
2:04:07
1:57:31
115
Anita Albers
Ruinen
2:04:21
2:02:31
116
Jolanda Nieman
ATC '75
2:04:23
2:03:53
117
Leonie Kortleve
Soest
2:04:33
2:03:35
118
Monique Lahuis
Gasselte
2:04:33
1:57:43
119
Marike Kok
Soest
2:04:33
2:03:36
120
Anita Janssens
Gasselte
2:04:34
1:57:43
121
Melanie Holleman
Leiden Road Runners Club
2:04:39
1:55:53
122
Marjolein Klompe
Bussum
2:04:42
2:00:26
123
Manon de Laat
Dongen
2:04:58
1:56:46
124
Lies ter Beek
Beetsterzwaag
2:05:03
1:59:47
125
Annemieke Smid
Barendrecht
2:05:07
1:56:48
126
Jeanet Hibma
Franeker
2:05:22
1:55:20
127
Hendrika den Breejen
SV Friesland
2:05:23
1:59:55
128
Clara de Boer
Bolsward
2:05:26
1:58:08
129
Karin Bos
Groningen
2:05:26
1:56:55
130
Johanna de Groot
Loopgroep Leeuwarden
2:05:28
2:00:24
131
Hélöise Vd Vegt
PEC 1910
2:05:32
1:57:38
132
Lianne Hoogebeen
Voorthuizen
2:05:36
2:00:09
133
Sonja Schouten- van den Pol
Woudenberg
2:05:37
1:59:03
134
Karin Boel-Zwijenberg
OSS-VOLO
2:05:41
1:58:41
135
Lieke Koningen
Amsterdam
2:06:03
2:01:10
136
Vanessa Smeets
Heemstede
2:06:04
2:00:51
137
Iris Hoetmer
Amersfoort
2:06:08
1:57:42
138
Ineke Slagman
Loopgroep Witmarsum
2:06:16
2:01:58
139
Floor Goes
De Gemzen
2:06:17
1:56:15
140
Ninke van der Kooy
Loopgroep Gemeente Enschede
2:06:27
2:02:57
141
Esther van Staveren
Alphen aan den Rijn
2:06:27
2:01:44
142
Caroline Roeterdink
Zandvoort
2:06:42
2:04:59
143
Ingrid Prins
Loopgroep Leeuwarden
2:06:47
1:56:39
144
Alice de Mooij
Rijnsoever
2:06:50
1:57:47
145
Anneke van der Hoff
Wommels
2:06:57
2:03:04
146
Hikmet Yigit
Leeuwarden
2:07:04
1:58:11
147
Ellen Drogt
De Wijk
2:07:19
1:58:23
148
Hilde Koopmans
Kubaard
2:07:23
1:55:23
149
Daphne Stroobants
Daventria
2:07:56
1:58:30
150
Jeannette van der Mei
Tjalleberd
2:08:02
2:06:27
151
Walda van Gosliga
Spartacus
2:08:02
2:04:37
152
Natascha Visser
Zwolle
2:08:14
2:04:42
153
Ondina Fortes Costa
PAC
2:08:15
1:58:25
154
Geertje Brouwer
Blauwhuis
2:08:15
2:05:47
155
Ley Ley Vu
Amstelveen
2:08:16
1:56:45
156
Marianne Haijma
Dutch Runners
2:08:19
2:00:32
157
Marijke Elshof
Haarlem
2:08:32
1:58:40
158
Hilde Eugelink
's-Gravenhage
2:08:40
1:57:03
159
Erna Velthof
Hemelum
2:08:40
2:01:30
160
Marit-An Overweg
PEC 1910
2:08:49
2:00:56
161
Mareille Benak
Drachten
2:08:53
2:05:30
162
Nicole van Engelen
's-Hertogenbosch
2:08:58
2:01:42
163
Marleen Van Essen
Amsterdam
2:08:59
2:01:49
164
Anneke Rob
Winsum Fr
2:09:02
2:02:41
165
Jenneke Rozendaal
Hillegom
2:09:06
1:57:35
166
Miranda Majoor
Gorredijk
2:09:08
2:03:53
167
Bianca Brouwer
Norg
2:09:12
2:06:11
168
Lonneke Sinnema
Zwolle
2:09:14
2:03:54
169
Wina Steenbergen
Gym vr Door Sport tot Vriendschap
2:09:17
2:06:02
170
Marian van Rijn
Athlos
2:09:20
2:01:53
171
Alianne Hofstra
Gorredijk
2:09:20
2:05:52
172
Maaike Riedijk
Rotterdam
2:09:22
2:00:11
173
Esther Dol
Enkhuizen
2:09:31
2:03:12
174
Femke Boekema
Harderwijk
2:09:37
2:04:39
175
Margriet Visser
Groningen
2:09:39
2:03:21
176
Esther Heuzinkveld
Grou
2:09:48
1:59:49
177
Nathalie Oermann
Leeuwarden
2:09:53
2:02:07
178
Mieke Oud
Ursem
2:09:53
2:00:57
179
Linda Talman
Jubbega
2:09:59
2:07:52
180
Jantina Laan
Groningen
2:10:06
1:57:47
181
Mariska Oorburg
Groningen
2:10:11
2:07:39
182
Sonja Bouma
Ursem
2:10:18
2:01:20
183
Anja Hofstra
Horror
2:10:25
2:05:00
184
Mira Beckers
Oud-Beijerland
2:10:27
1:58:21
185
Lidwien Koot
Phoenix
2:10:34
2:00:39
186
Geke Hofstra
Wanneperveen
2:10:43
2:05:16
187
Debbie Dijkstra
Distance Runners Voorhout
2:10:49
1:59:31
188
Simone Dahmes
Midsland
2:11:11
2:10:09
189
Floor de Ridder
Zutphen
2:11:20
2:05:46
190
Jitske Yntema
Horror
2:11:23
2:05:06
191
Ingrid de Boer
Wergea
2:11:23
2:00:38
192
Martine Oosterloo
Impala
2:11:29
2:06:58
193
Bri Smits
Zwijndrecht
2:11:31
1:59:36
194
Annet van der Wiel
Woudenberg
2:11:40
2:05:08
195
Gea G M Boersema
Zuidhorn
2:11:43
2:06:28
196
Lise-Marije van Houten
Zutphen
2:11:53
2:05:49
197
Carla van Boven
PEC 1910
2:11:55
2:02:04
198
Graziella Longo
Rotterdam
2:11:55
2:00:33
199
Geertje Hijlkema
Langezwaag
2:12:02
2:07:07
200
Merit Haalebos
Alphen aan den Rijn
2:12:02
2:05:20
201
Nynke Bijstra
Gorredijk
2:12:03
2:06:47
202
Marja Otto
Driebergen-Rijsenburg
2:12:09
2:04:43
203
Marleen Knaap
Oldenzaal
2:12:16
2:00:08
204
Ulrike Eekers
Oldenzaal
2:12:16
2:00:09
205
Jitske Schuurman
Jubbega
2:12:21
2:03:17
206
Femke de Groot-Raaijmakers
Loopgroep Dokkum
2:12:28
2:07:43
207
Angela Schreuder
Isala '96
2:12:38
2:06:02
208
Kirsten Postma
Almelo
2:12:46
2:09:17
209
Penny van Oyen
Amsterdam Zuidoost
2:12:47
2:08:08
210
Corrie Vlasma-de Haas
LSV Invictus
2:12:52
2:10:52
211
Annet Arntzen
Dordrecht
2:12:55
2:01:00
212
Miranda Mol
De Koplopers
2:13:07
2:04:26
213
Renate Boes
Franeker
2:13:20
2:09:55
214
Nienke Antonides
Holwerd
2:13:25
2:03:51
215
Gea Lensen
Ruinerwold
2:13:28
2:08:34
216
Yvonne Schengenga
Joure
2:13:42
2:09:17
217
Neeltje Lefferts
AV Heerenveen
2:13:44
2:07:01
218
Jacoba Van Houten
Loopgroep Hugo Veenker
2:13:46
2:03:23
219
Danielle Pasveer
Leeuwarden
2:13:48
2:02:48
220
Karin Naaijkens
Velp Gld
2:13:50
2:03:02
221
Mirjam Hilbrands
Groningen
2:14:05
2:03:49
222
Nynke van Middelaar
Scharnegoutum
2:14:08
2:07:48
223
Kerry Campbell
Wassenaar
2:14:14
2:07:55
224
Jose Klunder
Groningen
2:14:36
2:04:57
225
Gea Akkerman
Sneek
2:14:38
2:05:34
226
Martha Bruinsma
Oranjewoud
2:14:44
2:04:45
227
Olga Graafstra
LSV Invictus
2:14:57
2:11:14
228
Sietske Terpstra
Groningen
2:14:59
2:04:43
229
Bianca van Donselaar
Amsterdam
2:15:05
2:03:33
230
Coosje van Bruggen
PAC
2:15:05
2:03:59
231
Linda van Haaster
Athlos
2:15:09
2:07:40
232
Anne-Marie Vroom-Selten
Loopgroep Zuidhorn
2:15:13
2:09:51
233
Diana Seinen
PEC 1910
2:15:37
2:07:37
234
Martine Wilbrink
Hengelo Ov
2:15:46
2:07:59
235
Nicolet Munsterman
Kampen
2:15:47
2:09:10
236
Babette Remeczky
Utrecht
2:15:47
2:09:08
237
Renske Kuiper
Amsterdam
2:15:50
2:03:47
238
Iris Janssen Lok
Athlos
2:16:00
2:11:19
239
Merlijn Elst
Nijmegen
2:16:01
2:05:25
240
Danielle Beeremfenger
Zoeterwoude
2:16:29
2:12:05
241
A de Visser
Sneek
2:16:30
2:09:17
242
Corine de Jong
Loopgroep Leeuwarden
2:16:36
2:06:30
243
Brigitte Feenstra
Ryptsjerk
2:16:43
2:10:29
244
Isis Bron
Harlingen
2:16:45
2:08:15
245
Ellen List
Hengelo Ov
2:16:46
2:12:17
246
Cobe de Wilde
Loopgroep Hugo Veenker
2:16:47
2:06:24
247
Ingrid Koelstra
West-Terschelling
2:16:49
2:16:00
248
Betty Buist
Heerenveen
2:16:54
2:10:55
249
Petra Ploeg
Loopgroep Groningen
2:17:02
2:11:05
250
Monique Schippers-Veen
Harkema
2:17:09
2:08:48
251
S. Hamstra
Sneek
2:17:16
2:10:03
252
Saskia Vrenegoor
Loopgroep Medemblik
2:17:25
2:05:19
253
Tina Hoep
Statina
2:17:26
2:10:43
254
Tabithia Meulenberg
Pijnenburg
2:17:37
2:06:12
255
Rieta Boverhof-Flinkert
De Wijk
2:17:49
2:08:53
256
Jebbien Greijdanus
Assen
2:18:31
2:11:31
257
Sara Vergunst
LSV Invictus
2:18:32
2:11:37
258
Thelma Visser
Spartacus
2:18:46
2:10:09
259
Sandra Tamminga
Leeuwarden
2:18:50
2:12:29
260
Ramona Driehuis
De Spartaan
2:18:53
2:07:05
261
Riena van der Gaast
Loopgroep Sneek
2:18:54
2:08:21
262
Jeanine Spanjer
Deinum
2:19:01
2:14:26
263
Erna de Vries
SV Friesland
2:19:04
2:11:44
264
Belinda Dubbeldam
Leiden Road Runners Club
2:19:06
2:11:08
265
Petra Kremer
Daventria
2:19:07
2:12:35
266
Jetske Bennekers
Amsterdam
2:19:10
2:09:35
267
Elise van den End
Kampen
2:19:13
2:11:53
268
Stevina Stoter
Emmen
2:19:39
2:12:59
269
Linda Bronts
SV Friesland
2:19:47
2:16:56
270
Diana van der Werff
Ruinerwold
2:19:47
2:13:21
271
Ingrid Port
PEC 1910
2:19:52
2:11:01
272
Astrid Commandeur
Beverwijk
2:19:52
2:08:22
273
Jorine Post
Joure
2:19:57
2:14:14
274
Natasja Hoekstra
Loopgroep Hugo Veenker
2:19:59
2:09:35
275
Karen Hamoen
Rotterdam
2:20:03
2:09:26
276
Bianca van Uden
Amsterdam
2:20:11
2:09:17
277
Martine Maat
Amsterdam
2:20:25
2:10:50
278
Grada Sloos
Leidschendam
2:20:28
2:09:46
279
Suzanne Lansbergen
PEC 1910
2:20:33
2:11:43
280
Simone Kingma
Dronryp
2:20:39
2:09:40
281
Anita Bijker
Loopgroep Sneek
2:21:00
2:10:26
282
Tresja Turenhout
Distance Runners Voorhout
2:21:25
2:10:06
283
Esther Gums
PEC 1910
2:21:34
2:20:15
284
Margriet Feenema
Leeuwarden
2:21:35
2:14:06
285
Simone de Best
Horror
2:21:43
2:12:23
286
Karolien Hendriks Boers
Nijverdal
2:21:45
2:11:05
287
Geertje Sijbesma
Easterein
2:22:02
2:15:37
288
Afke Brinksma
Leiden
2:22:05
2:15:49
289
Frouckje Hoekstra
Groningen
2:22:18
2:10:37
290
Femke Post
Houten
2:22:18
2:14:29
291
Gerda Smit
Oosterwolde Fr
2:22:19
2:17:04
292
Chantal Groot Kormelink
Zutphen
2:22:22
2:14:32
293
Louisa Heddes
Loopgroep Medemblik
2:22:22
2:10:14
294
Saskia Coenraads
Haren Gn
2:22:24
2:14:40
295
Neeltje Van der Werf
Amsterdam
2:22:46
2:17:42
296
Boukje Molleman
Running Holland
2:23:04
2:12:07
297
Ilse Knijn
Muiderberg
2:23:04
2:21:12
298
Esther Faas
Drachten
2:23:08
2:13:03
299
Froukje Mulder
Drachten
2:23:08
2:13:03
300
Maruschka Kroon
Pallas '67
2:23:19
2:17:17
301
Suzanne van Stratum
Amsterdam
2:23:31
2:12:55
302
Fiona Krol
Gasselte
2:23:54
2:17:01
303
Inge Kluin
Haag Atletiek
2:23:55
2:19:26
304
Ilse Wanders
Gasselte
2:23:55
2:17:01
305
Lilian Rolefes
Heeg
2:24:48
2:15:58
306
Bieneke Bennekers
Amsterdam
2:25:03
2:15:25
307
Sylvia van Dorresteijn
Houten
2:25:35
2:18:09
308
Aletta Schuiling
Runners Stadskanaal
2:25:39
2:22:31
309
Hester Hiemstra-Sikma
Easterein
2:25:48
2:19:25
310
Carolien Joling
Groningen
2:25:49
2:20:10
311
Heleen Tollenaar
IJsselstein Ut
2:25:52
2:14:30
312
Brenda Pestman
Almere
2:26:09
2:24:08
313
Marieke van Bruggen
Schiedam
2:26:31
2:15:19
314
Mirjam Dam
PEC 1910
2:27:01
2:19:08
315
Klazien Dijkstra-Couperus
Twijzelerheide
2:27:11
2:24:12
316
Inge Dik
Haren Gn
2:27:18
2:18:28
317
Dorien van der Meer
Garrelsweer
2:27:33
2:22:44
318
Anita Bijleveld
Garrelsweer
2:27:33
2:22:44
319
Elma Meijer
Zuidhorn
2:27:47
2:20:02
320
Willemijn Ridderbos
Climax
2:27:51
2:15:54
321
Danielle Poeth - Gerritsen
Berkhout
2:28:08
2:21:31
322
Sagitta Mennega
Gasselte
2:28:44
2:21:49
323
Paula Korbach
Itens
2:28:45
2:18:28
324
Sandra Boers-Bouwknegt
Ruinerwold
2:29:26
2:24:30
325
Mirjam van der Linden
AV Castricum
2:29:33
2:19:38
326
Wytske Bijstra
Hoornsterzwaag
2:29:45
2:24:30
327
Claudia Lubberts
Dalfsen
2:30:04
2:22:12
328
Hetty Bakker- Hofman
Hoorn Nh
2:30:22
2:25:54
329
Ilse van der Vlies
Purmerend
2:30:55
2:19:21
330
Suzanne Kuiper
Amsterdam
2:31:10
2:19:26
331
Aishling Middelburg
Harderwijk
2:31:15
2:19:05
332
Geertje van Veen
Hillegom
2:31:34
2:20:34
333
Margriet Postma
Loopgroep Sneek
2:31:36
2:21:02
334
Lianda van Dam
Argo
2:31:44
2:22:50
335
Wytske van der Kooi-Polet
Burgum
2:31:46
2:20:43
336
Monique Kaper
ATC '75
2:32:50
2:24:14
337
Karin Andersson
Leeuwarden
2:32:58
2:26:57
338
Tam Phan
Zevenaar
2:33:02
2:22:40
339
Nynke Terra
Bolsward
2:33:03
2:24:32
340
Sanne Bisschops
Leiden
2:33:05
2:21:01
341
Angeline van den Berg
Heerenveen
2:33:19
2:24:11
342
Natasja Barends
Dutch Runners
2:33:19
2:24:11
343
Merie Schrijer
Kampen
2:33:52
2:26:31
344
Karin Andreae
Bussum
2:34:12
2:29:55
345
Else De Vries
Veenhuizen
2:34:18
2:25:44
346
Nynke Stallinga
Leeuwarden
2:35:00
2:23:10
347
Rommy Wiersma-Kuiper
Bolsward
2:35:03
2:30:33
348
Van Anouk Meerveld
PwC
2:35:15
2:23:31
349
Trijntje Wijnand
Loopgroep Leeuwarden
2:35:17
2:29:57
350
Marieke Gerritsen
Woudenberg
2:35:32
2:29:44
351
Martine Bezuijen-Westmaas
Nootdorp
2:36:04
2:29:03
352
Mattie Koning
Marum
2:36:43
2:36:43
353
Sandra Haitsma
De Knipe
2:37:51
2:33:56
354
Suzanne Thijs
WS Running & Bootcamp
2:38:13
2:29:13
355
Esther Joosten
Hoorn Nh
2:38:59
2:30:02
356
Katja Kalb
Valkenswaard
2:39:21
2:29:00
357
Anna Rijpma-Faber
Loopgroep Witmarsum
2:40:59
2:36:32
358
Linda ten Ham
Ursem
2:41:04
2:32:08
359
Marije Reynders
Houten
2:41:57
2:34:12
360
Annelies Trox
LSV Invictus
2:43:08
2:37:51
361
Maaike Coenen
Groningen
2:44:48
2:32:23
362
Esther Klaver
Groningen
2:44:51
2:34:50
363
Ingrid Tjepkema
Drachten
2:45:09
2:35:52
364
Edith de Gier
Climax
2:48:18
2:41:20
365
Marjolein Joyce Pijper
Groningen
2:51:08
2:40:06
366
Ange Zalm
Harderwijk
2:52:49
2:40:24
367
Hannemieke van der Lei
Diemen
2:52:50
2:48:46
368
Annemiek Vonk
AV Heerenveen
2:53:11
2:40:44
V45, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Monique Stolker
Leiden Road Runners Club
1:41:01
1:40:56
2
Hanneke Snel
Haarlemmermeer
1:44:27
1:37:31
3
Evelien Reef
Loopgroep Gemeente Enschede
1:44:35
1:41:05
4
Anja van der Hout
Zeist
1:46:26
1:44:33
5
Karin Verhagen
Ugchelen
1:47:21
1:45:23
6
Karin van Tongeren
RRZ
1:48:07
1:46:38
7
Lianne Arling
Daventria
1:48:32
1:44:13
8
Monique Broere
Leiden Atletiek
1:48:43
1:46:43
9
Liesbeth Hoekstra
Groningen
1:48:47
1:46:56
10
Mareen Hennen
De Knipe
1:48:59
1:45:03
11
Bertha Bryan
Erica
1:49:57
1:48:07
12
Gerdi Wicherson
NOP
1:49:57
1:47:37
13
Dineke Bokkers
Nijkerk Gld
1:50:21
1:48:30
14
Gonny Homma
Heino
1:50:33
1:46:47
15
IJda Terpstra
AV '23
1:50:34
1:48:11
16
Ankie Hanzens
Sloten Fr
1:50:45
1:50:00
17
Annelies de Pagter
Utrecht
1:50:51
1:48:31
18
Lian IJdema
Bolsward
1:51:17
1:50:52
19
Alie Brouwer-Andrina
Joure
1:51:24
1:44:37
20
Elly Koning
Enschede
1:51:37
1:48:33
21
Evelien van Donselaar
Voorthuizen
1:51:42
1:49:49
22
Jmm Pater
NOP
1:51:47
1:48:29
23
Antje van der Wal
Ysbrechtum
1:52:23
1:50:09
24
Anna Van Dooren
Eindhoven
1:52:45
1:45:12
25
Christien Meijer
Wagenborgen
1:53:05
1:46:54
26
Alie Piersma
Balk
1:53:06
1:50:32
27
Marijke de Jong
Wolsum
1:53:07
1:50:33
28
Marian Pruiksma
Joure
1:53:09
1:51:21
29
Carina Stembord
Apeldoorn
1:53:17
1:42:22
30
Bertine Engelsman
Wezep
1:53:20
1:50:30
31
Bea Visser
Joure
1:53:21
1:51:18
32
Diane Bombeld
Runners Club Woerden
1:53:44
1:51:51
33
Yvonne Schots
Wommels
1:53:50
1:52:24
34
Nora Dekker
Steggerda
1:54:02
1:52:13
35
Greet Haarsma
Ureterp
1:54:18
1:49:15
36
Janny Hofman
Impala
1:54:18
1:49:39
37
Rita Zwiers
Runners Club Woerden
1:54:20
1:52:23
38
Eveline van Dorp
Utrecht
1:54:41
1:54:41
39
Greetje Buist
ATC '75
1:54:54
1:48:19
40
Adrie Hartholt
LSV Invictus
1:55:06
1:49:46
41
Saskia Winkel-Onrust
Purmerend
1:55:21
1:51:03
42
Foekje de Boer
Joure
1:55:26
1:53:39
43
Marjoleine Jansen
Zaanland
1:55:40
1:52:03
44
Christina Bongertman
Fivelstreek
1:55:48
1:51:43
45
Ira van der Plas
Bussum
1:55:55
1:51:41
46
Renate Jansen
LAAC Twente
1:55:56
1:51:01
47
Gerda Talen
Annen
1:55:56
1:51:39
48
Annet van Zeijts
Harderwijk
1:56:02
1:51:26
49
Sandra van Delft
Athlos
1:56:03
1:48:37
50
Marjan Roos
West-Terschelling
1:56:20
1:55:37
51
Petra de Waard
Santpoort-Zuid
1:56:29
1:47:39
52
Ansje van de Laar
Utrecht
1:56:34
1:48:52
53
Afke Bruinsma
Hallum
1:56:46
1:53:37
54
Roelie Plantinga
Heerenveen
1:56:49
1:52:44
55
Lia van Gameren
Leiden Road Runners Club
1:56:56
1:52:59
56
Jeanet van der Velde
Siddeburen
1:57:01
1:50:48
57
Jolanda Gerritsen
TION
1:57:04
1:50:53
58
Marjan Meijerink
Nieuwleusen
1:57:14
1:55:15
59
Ingrid Roodink
Veluwe
1:57:17
1:53:20
60
Hester Henstra
Loopgroep Leeuwarden
1:57:20
1:50:17
61
Corrie Vegter
Aquilo
1:57:23
1:51:08
62
Betty Osinga
SV Friesland
1:57:24
1:49:38
63
Anneke Snijder
Dronryp
1:57:47
1:51:49
64
Erica Stroombergen
De Spartaan
1:58:00
1:53:13
65
Sandra Borg
De Spartaan
1:58:07
1:53:20
66
Ingrid Liefers
Zwolle
1:58:31
1:54:44
67
Natasja Kuipers
Loopgroep Sneek
1:58:36
1:56:13
68
Karen de Kruif
Horror
1:58:36
1:55:29
69
Marleen Luning
Ruinerwold
1:59:00
1:52:36
70
Lucia van der Bijl
Horror
1:59:03
1:54:10
71
Rebecca Banens
Utrecht
1:59:09
1:54:42
72
Linda De Groot
Lippenhuizen
1:59:18
1:54:37
73
Coby Bouma
Spartacus
1:59:26
1:53:39
74
Ine Looijen
Bussum
1:59:28
1:55:09
75
Anja Lettinga-Hiemstra
Ferwert
1:59:35
1:57:40
76
Janny Troelstra
Terband
1:59:42
1:57:21
77
Berris van Kessel-Welmers
Loopgroep Bunnik
1:59:46
1:57:31
78
Lida Elbersen
Twello
1:59:49
1:55:40
79
Marja Bruin
Gytsjerk
1:59:53
1:57:05
80
Sjirry Beijaard Hiemstra
Dutch Runners
1:59:54
1:56:06
81
Jelda Panjer
Loopgroep De Drentsche Aa
1:59:58
1:50:05
82
Alexandra Ridders
Hilversum
1:59:59
1:56:34
83
Ada van Beek
Zwolle
2:00:07
1:56:11
84
Coby Van den Heuvel
Veenendaal
2:00:16
1:58:47
85
Michelle Buitenhuis
Ciko '66
2:00:23
1:48:45
86
Tietie Niemarkt
Hallum
2:00:27
1:55:28
87
Marjan Dijken
Lemmer
2:00:29
1:57:35
88
Inez van Bruggen
Deurze
2:00:42
1:51:21
89
Tineke Smit
De Westereen
2:00:54
1:57:38
90
Sandra Kemeling
Leiden Road Runners Club
2:01:08
1:57:18
91
Ingrid Bergstein-Poot
GAC Hilversum
2:01:19
1:57:42
92
Aagje Kruithof-Bruinsma
Lemmer
2:01:22
1:55:51
93
Yvonne Bijman
Haarlem
2:01:24
1:57:15
94
Femmie Emmink
De Sprinter
2:01:26
1:53:54
95
Anky Kant
Winschoten
2:01:39
1:55:24
96
Leonie Hacke
Vlieland
2:01:41
1:55:50
97
Verona Fortuin
Broek Fr
2:01:46
1:59:41
98
Janetta Joziasse
Lycurgus
2:01:56
1:54:58
99
Else Tepper
Hoogeveen
2:01:57
1:57:52
100
Ida Hylkema
It Heidenskip
2:02:01
1:58:36
101
Harmke Juffer
Isala '96
2:02:06
2:00:29
102
Susanne Petersen
Nes gem Boarnsterhim
2:02:10
1:58:55
103
Herma Mittendorff
Loopgroep Astrea
2:02:14
1:57:52
104
Terry Bos
Sneek
2:02:15
1:56:08
105
Sonja van der Sluis
Zwolle
2:02:17
1:58:25
106
Anuschka Ronner
Loopgroep Leeuwarden
2:02:25
1:54:47
107
Tinie Kort
Appingedam
2:02:29
1:58:04
108
Christel Vierdag
Arnhem
2:02:33
1:51:12
109
Marianne Kalkman
Utrecht
2:02:41
1:58:15
110
Marjon Werink
Apeldoorn
2:02:42
2:01:03
111
Rebecca De Kuijer
Utrecht
2:02:43
1:55:56
112
Corrie Lansing
Leiden Road Runners Club
2:02:50
1:51:19
113
Jacqueline Schuurman
Haarlem
2:02:51
1:59:47
114
Marjan in 't Velt
Drachten
2:03:08
1:56:06
115
Mireille Bullens
Apeldoorn
2:03:09
2:00:15
116
Hanneke Van der Meer
De Spartaan
2:03:17
1:58:30
117
Saskia Koster
Mijdrecht
2:03:26
1:52:01
118
Gea Brink
Staphorst
2:03:29
2:01:29
119
Boukje Keulen
Jirnsum
2:03:32
1:56:52
120
Kitty Swiggers
Garmerwolde
2:03:34
1:57:34
121
Jelly van der Velde
Spartacus
2:03:34
2:00:09
122
Brigitte Kersbergen
Alphen aan den Rijn
2:03:36
1:58:54
123
Ceciel Thuys
Gouda
2:04:10
2:03:14
124
Ellen Van Den Broek
Meersel-dreef
2:04:34
1:53:46
125
Monique Geerts
Leiden Road Runners Club
2:04:35
1:56:35
126
Annet Wortelboer
Diever
2:04:38
1:56:58
127
Wieke Everts
Rhenen
2:04:44
1:56:58
128
Hieke osinga-Sybesma
Loopgroep Sneek
2:04:52
2:02:28
129
Aly Leijendekker
Tjalleberd
2:04:57
2:03:21
130
Marijke Terpstra
Nieuwehorne
2:04:59
1:58:42
131
Ida Pals
Lies
2:05:00
2:04:01
132
Jacqueline van der Weijden
Amstenrade
2:05:04
1:54:06
133
Jacqueline Kempen-Nijhof
Barneveld
2:05:04
2:03:09
134
Gerrie Ebbeling
Nijeveen
2:05:12
1:57:37
135
Marie-France Sagor
Capelle aan den IJssel
2:05:16
1:55:29
136
Saskia Vollema
Barendrecht
2:05:27
1:54:41
137
Jelly Douma
Hanzesport
2:05:32
1:57:43
138
Marielle Custers
Naarden
2:05:47
2:01:28
139
Titia Knip
Spartacus
2:05:55
2:02:29
140
Jolanda Van Eijk
Woudenberg
2:05:59
1:59:27
141
Johanna Noot
SV Friesland
2:06:00
1:57:54
142
Lucia Hanstede
Zoetermeer
2:06:00
2:03:58
143
Agnes Kuiper-Gankema
Heemskerk
2:06:02
1:56:57
144
Margret Teeuwen
Rotterdam Running Ambassadors
2:06:12
2:00:36
145
Heidi Heefer
Oosterhesselen
2:06:23
2:01:52
146
Suzanne Hoyinck
Hanzesport
2:06:31
1:58:43
147
Ria Vergeer
Nieuwveen
2:06:32
2:01:49
148
Yvonne Käller
Loopgroep Leeuwarden
2:06:33
1:56:26
149
Roely Hoekstra
Nijemirdum
2:06:37
1:57:04
150
Astrid Cramer
Sneek
2:06:46
1:58:12
151
Maria-Damiëlle Rensen
Climax
2:06:48
2:02:37
152
Yvonne van de Brug
Alphen aan den Rijn
2:06:51
2:02:07
153
Marie-Anne Peterse-Laurey
Hilversum
2:06:53
2:04:48
154
Verena Vöcking
Bocholt
2:07:00
1:58:56
155
Hadewyck van den Heuvel
Den Bosch
2:07:03
2:03:25
156
Christa de Bruin
Egmond-Binnen
2:07:06
1:56:36
157
Maya Kraaijevanger
Distance Runners Voorhout
2:07:15
2:00:59
158
Diana Smies
Veluwe
2:07:16
2:03:19
159
Marjan vd Kraats
Veluwe
2:07:16
2:03:19
160
Annemieke Vreken
Haarlem
2:07:21
1:58:14
161
Nelleke van den Berg
Pijnenburg
2:07:23
2:05:40
162
Karin Danhof
Loopgroep Zuidhorn
2:07:25
2:02:04
163
Lilian van den Bosch
Groningen Atletiek
2:07:26
2:02:21
164
Anja Elverding
Fastfoot
2:07:27
2:04:50
165
Mirjam van Honschoten
Heino
2:07:27
1:57:11
166
Willemijn van Gastel
Leiden
2:07:29
1:57:03
167
Gea Elgersma
Sneek
2:07:31
2:02:09
168
Siska Folkertsma
AV Heerenveen
2:07:50
2:03:32
169
Frederiek Dijkema
Zwolle
2:08:08
2:04:13
170
Corrie Hooghiemstra
Tjerkgaast
2:08:13
2:06:09
171
Hinke Blom-de Vries
Loopgroep Hugo Veenker
2:08:20
2:03:43
172
Marjan Hoitinga
Utrecht
2:08:27
2:04:28
173
Paula Boersma
Easterwierrum
2:08:40
2:03:45
174
Tini van Rijn
Distance Runners Voorhout
2:08:46
2:02:29
175
Jet van der Maaten
Tienhoven Ut
2:08:48
1:58:30
176
Vera Dalm
Amsterdam
2:08:59
2:03:16
177
Mireille Lauret-Roemers
Utrecht
2:09:02
1:59:46
178
Joke Schoutsen
Medemblik
2:09:16
1:57:07
179
Andrea van Zoest
TTW
2:09:23
2:01:53
180
Tina Leiseboer
Groningen
2:09:40
1:58:45
181
Nadia Cornelisse
Pingjum
2:09:42
2:07:55
182
Erna Jongman
Phoenix
2:09:42
2:01:41
183
Astrid Huijsman
Ciko '66
2:09:43
1:58:04
184
Hillien Pinxterhuis
GVAC
2:09:45
2:02:07
185
Carin Kuiper
Lionitas
2:09:46
2:00:54
186
Inge Tuinhof
Lionitas
2:09:47
2:00:54
187
Erika Smale
Sparta
2:09:49
2:00:50
188
Sonja Kerkdijk
Veluwe
2:09:49
2:05:52
189
Irma Ploeg
Zwolle
2:09:49
2:03:52
190
Petra Bitterling
Soest
2:09:57
1:59:53
191
Corina Vrieling
Nieuwleusen
2:09:58
2:07:58
192
Rommie Waslander-Stoelwinder
Katlijk
2:10:01
2:04:52
193
Richt Folkerts
Wommels
2:10:07
2:06:14
194
An van der Leij
Loopgroep Astrea
2:10:09
2:08:31
195
Ariënne van Schie
Leiden Road Runners Club
2:10:09
2:06:19
196
Esther Bokma
Wolvega
2:10:11
2:04:59
197
Kea de Groot
Appingedam
2:10:12
2:05:16
198
Desiree Reimerink
IJmuiden
2:10:14
2:01:25
199
Marijke Schaapman
Argo
2:10:19
2:08:23
200
Monique Ketelaar
Blauwhuis
2:10:22
2:06:10
201
Tineke Bajema
Wommels
2:10:24
2:03:09
202
Ethel van Deventer
Schiedam
2:10:28
1:59:15
203
Saskia Lunter
Enschede
2:10:31
2:00:21
204
Willemien Siemens
Overveen
2:10:33
2:08:55
205
Henny Rongen
Nijmegen
2:10:36
1:58:39
206
Miriam Hölscher
Castricum
2:10:36
2:01:30
207
Jose Kaandorp
Suomi
2:10:39
1:58:32
208
Irma Kuiper
Suomi
2:10:39
1:58:33
209
Marianne Dekker
Suomi
2:10:39
1:58:32
210
Ellen Verweij
Rotterdam
2:10:45
2:00:54
211
Jannie de Kraker
Capelle aan den IJssel
2:10:47
2:00:55
212
Renske Andringa
Leusden
2:10:49
2:02:20
213
Petra Werkman
LSV Invictus
2:10:55
2:07:15
214
Vera Bijvang
Roden
2:11:01
2:05:56
215
Esther Knop
Midsland
2:11:11
2:10:09
216
Hilda Knop
West-Terschelling
2:11:11
2:10:22
217
Marlies Smit- Mast
Landerum
2:11:12
2:11:12
218
Ina Haasewinkel
Tubbergen
2:11:13
2:06:50
219
Andrea Van Eeuwen Mutsaers
GAC Hilversum
2:11:16
2:07:52
220
Marja van Vilsteren
Isala '96
2:11:20
2:00:32
221
Johanna Wieman
Zuidlaren
2:11:33
2:09:21
222
Gerry Eussen
Santpoort-Noord
2:11:34
2:01:46
223
Liesbeth Hillebrand
De Sprinter
2:11:49
2:04:18
224
Anne Zandbergen
PEC 1910
2:12:00
2:04:06
225
Rina Herder
Achterveld
2:12:04
2:08:05
226
Karin Vervoordeldonk
Phoenix
2:12:06
2:02:16
227
Ineke Wieferink
AVR '69
2:12:07
2:03:04
228
Margreet Ten Have
Driebergen-Rijsenburg
2:12:09
2:04:43
229
Djieuwke Verseput
Driebergen-Rijsenburg
2:12:10
2:04:43
230
Tjitske Miedema
Loopgroep Berlikum
2:12:11
2:04:24
231
Jolanda Postel
Appelscha
2:12:14
2:08:34
232
Ingeborg Posthuma
Nes gem Boarnsterhim
2:12:16
2:01:59
233
Linda Dekker
Lionitas
2:12:19
2:00:11
234
Hennie van Beek
ATC '75
2:12:26
2:06:05
235
Liesbeth Lagerweij
Midsland
2:12:31
2:11:42
236
Annelies Dijkstra
Overveen
2:12:34
2:01:50
237
Dieke Sibma
Burgum
2:12:44
2:02:20
238
Mayke Verweij
Phoenix
2:12:55
2:03:03
239
Christa Jonker
Hilversum
2:13:01
2:05:48
240
Annemiek Walenkamp
Groningen
2:13:02
2:02:43
241
Jeanette van Zanten
Utrecht
2:13:03
2:03:47
242
Cobie Hartkamp
Apeldoorn
2:13:04
2:02:13
243
Rosa Prosee
Amsterdam
2:13:04
2:10:46
244
Marjo Fleuren
Loopgroep Bedum
2:13:05
2:07:37
245
Esther de Weijer
Woudenberg
2:13:06
2:03:13
246
Eline van den Berg
Woudenberg
2:13:06
2:03:13
247
Annechien Hoefkens-Kruisinga
's-Hertogenbosch
2:13:08
2:07:05
248
Marjan Boot
Athlos
2:13:09
2:08:30
249
Liesbeth de Wijs
Bunde
2:13:10
2:11:01
250
Yvonne van Praag
Capelle aan den IJssel
2:13:13
2:03:24
251
Saskia Kors
Vledder
2:13:15
2:11:26
252
Lisette Goldberg
Doorn
2:13:15
2:00:45
253
Erica Jaape
Zaanland
2:13:15
2:01:22
254
Yvonne Kremer
De Gemzen
2:13:18
2:03:49
255
Janneke Wubs-Komdeur
Emmen
2:13:23
2:08:56
256
Anna Visser
West-Terschelling
2:13:26
2:12:43
257
S. Lousma
Wijnaldum
2:13:32
2:08:54
258
Mariette Wagenaar
Wergea
2:13:46
2:03:01
259
Judith van der Wijk
PEC 1910
2:13:49
2:12:14
260
Gelske Jager
Driezum
2:13:53
2:06:57
261
Monique Roukema
Harlingen
2:13:54
2:08:46
262
Odile Wetzels
Limbricht
2:13:56
2:03:01
263
Tineke Ausems
Limbricht
2:13:56
2:02:58
264
Trea Achterbosch
Hylas
2:14:20
2:03:17
265
Heleen Ritsma-Hartman
Hanzesport
2:14:27
2:06:37
266
Erna van der Neut
Warnsveld
2:14:27
2:06:37
267
Monique Van Veen
Benningbroek
2:14:28
2:06:14
268
Gineke Hoogendoorn
AV '47
2:14:40
2:03:48
269
Anja Hof
Impala
2:14:40
2:08:41
270
Aukje Bouman
Rijnsoever
2:14:49
2:05:44
271
Janet Neervoort
Kampen
2:14:52
2:07:32
272
Margriet Fennema
Runners Stadskanaal
2:15:09
2:14:27
273
Annet Reimert
Twello
2:15:10
2:11:01
274
Klaske Post
Athleta
2:15:25
2:08:32
275
Jolanda Kämpfer-Ouwehand
Julianadorp
2:15:26
2:08:02
276
Audrey Westendorp
Grou
2:15:31
2:06:06
277
Linda Lafeber
Beverwijk
2:15:33
2:05:24
278
Nienke Brouwer
Pallas '67
2:15:41
2:09:42
279
Carla Severein
Utrecht
2:15:41
2:05:22
280
Connie Jongejan
Emmeloord
2:15:44
2:12:22
281
Marieke Faasen
Voorne Atletiek
2:15:46
2:07:24
282
Anita Kinsbergen
Baarn
2:15:53
2:05:04
283
Caroline van der Goot
AV Heerenveen
2:15:54
2:09:11
284
Corrie Pars-Leeuwen
St.-Annaparochie
2:15:54
2:08:08
285
Marjolijn Uitendaal
Hillegom
2:16:03
2:06:30
286
Claartje Uitendaal
Amsterdam
2:16:04
2:06:31
287
Jeanine Abbingh
Loopgroep gRUNN
2:16:05
2:10:15
288
Baudien Boumans
Molenhoek Lb
2:16:06
2:11:58
289
Tea Schaper
NOP
2:16:08
2:08:46
290
Helma van Tol
LVA Plantaris
2:16:08
2:06:40
291
Caroline Jansen
Alphen aan den Rijn
2:16:15
2:13:51
292
Tanja Smit
Alphen aan den Rijn
2:16:15
2:13:51
293
Jolande van der Meer
LVA Plantaris
2:16:16
2:06:09
294
Petra Stam
Haarlem
2:16:25
2:12:39
295
Angelique Leek
Lycurgus
2:16:27
2:06:47
296
Terry van Velthooven
Leiden Road Runners Club
2:16:28
2:16:28
297
Ria Deiman
Rolde
2:16:32
2:07:52
298
Annechien Bouman
Diepenveen
2:16:34
2:07:41
299
Tjitske Deinum
Hardloop Club Amsterdamse Bos
2:16:34
2:09:20
300
Ariette van Hespen
Leiden Road Runners Club
2:16:34
2:16:34
301
Sandra de Goede
Kerkenveld
2:16:35
2:09:11
302
Willeke Teeuwen
Haarlemmermeer
2:16:36
2:04:15
303
Annie Zijlstra
Sint Nicolaasga
2:16:37
2:14:32
304
Anne-Marie Vos
Nieuwerkerk ad IJssel
2:16:38
2:10:51
305
Inske Reumer
Kampen
2:16:41
2:05:18
306
Gelske Rozema
Loopgroep Leeuwarden
2:16:44
2:07:19
307
Gillian Weinberg
Wassenaar
2:16:48
2:10:29
308
Leidie Bol
AV '34
2:16:49
2:12:42
309
Yvonne Kooi
Borger
2:16:49
2:08:46
310
Petra Ydema
Spartacus
2:16:50
2:11:04
311
Corrie van der Veen
Spartacus
2:16:51
2:11:04
312
Jeltje Ferwerda-ter Wee
Joure
2:16:51
2:08:49
313
Petra Roelofs
Ciko '66
2:16:54
2:05:34
314
Hedske Posthuma
Lemmer
2:17:08
2:15:30
315
Helga de Ruiter
Loopgroep Leeuwarden
2:17:10
2:08:52
316
Herma Leegte
Spartacus
2:17:12
2:11:26
317
D Hamstra
Lemmer
2:17:16
2:10:03
318
Joke Regeling
Bolsward
2:17:20
2:11:12
319
Yvonne Den Enting
Amsterdam
2:17:22
2:06:58
320
Margriet Andringa
Wommels
2:17:24
2:05:23
321
Lilian Pfennings
Statina
2:17:26
2:10:40
322
Dieneke Marinus
Impala
2:17:29
2:12:48
323
Ans de Boer
Loopgroep Athletic Point
2:17:34
2:10:30
324
Desire Hindriks
Loopgroep Leeuwarden
2:17:41
2:08:40
325
Olga van Marion
Leiden Road Runners Club
2:17:42
2:14:07
326
Annemieke Lalleman
Fortuna
2:17:43
2:05:44
327
Adriane van Duivendijk
Nieuwegein
2:17:58
2:08:49
328
Harriet Aans
Montfoort
2:18:00
2:09:57
329
Rini van Blokland
Phoenix
2:18:11
2:08:17
330
Dorianne van Schaijk
Utrecht
2:18:49
2:12:20
331
Jolanda Hoogebeen
Voorthuizen
2:18:50
2:13:24
332
Dorien Harder
Hylas
2:18:55
2:07:48
333
Irna Bakker
IJsselstein Ut
2:19:04
2:14:28
334
Jacqueline van Breugel
Haarlemmermeer
2:19:08
2:07:41
335
Gertrude Withaar
Kampen
2:19:13
2:11:53
336
Gerlinde Zuidhof
Loopgroep De Drentsche Aa
2:19:29
2:11:11
337
Willy Hof-Kitselaar
Loopgroep De Drentsche Aa
2:19:29
2:11:12
338
Renate de Wiljes
Zuidlaren
2:19:30
2:11:12
339
Angelique Ruijgrok
Loopgroep Medemblik
2:19:32
2:07:24
340
Anne Willemsma
Rien
2:19:35
2:09:17
341
Veroniek Gevers
Atletiek Maastricht
2:19:37
2:16:48
342
Linda Nutma
Hallum
2:19:39
2:14:23
343
Carlien Hendrickx
NOP
2:19:46
2:16:23
344
Carien Knook
Dedemsvaart
2:19:47
2:19:47
345
Hermi Miedema
Heeg
2:19:51
2:15:49
346
Francis Ahrens
Athlos
2:20:00
2:12:32
347
Katinka van Brakel
Running Holland
2:20:11
2:09:15
348
Ellen Mulder
Running Holland
2:20:12
2:09:16
349
Irene Kriele
Sneek
2:20:26
2:17:22
350
Tjitske van der Velde
Echtenerbrug
2:20:27
2:12:04
351
Margriet Terpstra
Loopgroep Hugo Veenker
2:20:36
2:18:10
352
Brenda Born
Achterveld
2:20:36
2:16:38
353
Gertrude Roza
Utrecht
2:20:51
2:13:34
354
Mea Van der Poel
Leiden Road Runners Club
2:20:52
2:17:12
355
Marijke de Boer
Lionitas
2:20:52
2:11:55
356
Saskia Vreeman
SISU
2:21:00
2:15:44
357
Ilona Schouten
Loopgroep Medemblik
2:21:02
2:08:55
358
Tietsia Braams-Oosterhuis
Gasselte
2:21:03
2:14:13
359
Trienette Schuiling
Gasselte
2:21:03
2:14:14
360
Annieke de Ruiter
Goutum
2:21:13
2:11:49
361
Conny Grooteman
ARO '88
2:21:13
2:09:04
362
Elma de Jong
Haarlemmermeer
2:21:17
2:09:48
363
Anja Zuidema
Dokkum
2:21:19
2:09:50
364
Rita Wierda
Katlijk
2:21:24
2:14:28
365
Gretha van der Meulen-Sibma
Loopclub Burgum
2:21:26
2:16:19
366
Joke Smit
Groningen
2:21:26
2:12:34
367
Greetje Verdaasdonk
Espel
2:21:27
2:15:43
368
Janny Withaar
Holten
2:21:30
2:17:11
369
Annewies Draaijer
Leeuwarden
2:21:34
2:16:36
370
Mirjam Jebbink
Apeldoorn
2:21:39
2:10:47
371
Wilma van der Weele
Apeldoorn
2:21:40
2:10:42
372
José Poelhekke
PEC 1910
2:21:41
2:13:47
373
Brenda de Graaf
PEC 1910
2:22:05
2:14:11
374
Nicolien Pieterse
Houten
2:22:11
2:14:21
375
Ina Heikoop
Avantri
2:22:13
2:13:08
376
Marianne Waterman
Artemis
2:22:30
2:22:30
377
Margot Blokland
AV '23
2:22:38
2:10:26
378
Merienne Desprit
Capelle aan den IJssel
2:22:40
2:16:57
379
Annette Riemersma
Zwolle
2:22:40
2:16:33
380
Esther Span
Rotterdam
2:23:06
2:12:02
381
Jacqueline Clement
Hylas
2:23:07
2:12:51
382
Karin Schuchhard
Voorschoten
2:23:09
2:11:21
383
Rieta van Heuveln
Loopgroep Bedum
2:23:13
2:13:26
384
Karen Faber
AV Castricum
2:23:14
2:10:58
385
Jacqueline op de Weegh
Oldenzaal
2:23:16
2:17:10
386
Jacomine Paul
Abcoude
2:23:24
2:13:31
387
Paulien Sarelse
Apeldoorn
2:23:28
2:12:30
388
Regine Godefrooij
Apeldoorn
2:23:29
2:12:31
389
Dorien Stroomberg
Statina
2:23:51
2:17:07
390
Brenda Beumer
Lycurgus
2:23:53
2:14:15
391
Franciske De Vries
Eagum
2:23:53
2:13:41
392
Gytha Postma
Wergea
2:23:54
2:13:42
393
Annette Schapers
Fortuna
2:23:59
2:12:02
394
Reny Tertoolen
Fortuna
2:23:59
2:12:01
395
Anne-Marie Visser
Fortuna
2:23:59
2:12:01
396
Rieka Reiffers
Loopgroep Bedum
2:24:16
2:14:30
397
Marijke Burghoorn
Enschede
2:24:28
2:14:22
398
Ineke Telgen-Visser
Apeldoorn
2:24:44
2:17:37
399
Marlene Dettingmeijer
Enschede
2:24:54
2:14:48
400
Houkje Heida
Sneek
2:24:56
2:16:06
401
Patricia C Gerritsen
Dutch Runners
2:25:01
2:16:16
402
Corina van Ede
Veenendaal
2:25:16
2:22:42
403
Marjon Lindeboom
AV Castricum
2:25:20
2:13:04
404
Wilma de Vries-Dijks
Impala
2:25:47
2:22:41
405
Gea Bouma
Bornerbroek
2:25:54
2:15:03
406
Nynke Hoogendoorn
Nieuwegein
2:25:54
2:16:29
407
Iris Verkuil
Breukelen Ut
2:25:56
2:22:07
408
Marlies Arends
ATC '75
2:25:59
2:17:22
409
Yvonne Smit
PEC 1910
2:26:03
2:24:44
410
Marijke Bos
Lionitas
2:26:04
2:14:24
411
Sandra Van Sante
Lycurgus
2:26:14
2:19:12
412
Anneke van der Meer
Loopgroep Leeuwarden
2:26:28
2:18:15
413
Minke Molenaar
Heerenveen
2:26:29
2:20:16
414
Willemien Kolhoff
Heerenveen
2:26:29
2:20:16
415
Marian Connotte
Pijnenburg
2:26:37
2:16:34
416
Claudia van Osnabrugge
VanDrielRunners
2:26:58
2:17:13
417
Mirjam van Hal-vd Haar
Haarlemmermeer
2:27:04
2:15:35
418
Boudina de Boer
AV Heerenveen
2:27:10
2:19:47
419
Natacha Soetekouw
Hoofddorp
2:27:14
2:18:01
420
Ans Meer van De
Garrelsweer
2:27:34
2:22:44
421
Tineke Stuive
Haarlemmermeer
2:27:36
2:18:09
422
Sylvia Coppens
Nijmegen
2:27:36
2:15:38
423
Greta Huitema
Hoornsterzwaag
2:27:38
2:16:03
424
Meintje van Mierlo
Deventer
2:27:44
2:20:32
425
Erna Brummel
Goirle
2:27:49
2:20:51
426
Monica van den Engel
Climax
2:27:52
2:15:55
427
Liselot Reversma
Enschede
2:28:07
2:18:22
428
Astrid Kraan
Fortuna
2:28:10
2:16:11
429
Klaske Hoogstra
Pallas '67
2:28:16
2:22:14
430
Gea Steen
Heerenveen
2:28:29
2:23:06
431
Trea Van der Heide
Balkbrug
2:28:37
2:20:28
432
Marga Meulman
Lycurgus
2:28:39
2:19:00
433
Annemieke de Jong
Leusden
2:28:46
2:18:34
434
Bettyleen de Vries
Overveen
2:28:49
2:18:05
435
Fanny Wildeboer
Assen
2:28:49
2:20:12
436
Sonja Dijkstra de Gorter
Harlingen
2:28:54
2:23:47
437
Jolanda Gommer
Dalen
2:29:03
2:24:15
438
Wilma Meijerink
Coevorden
2:29:07
2:24:13
439
Marieke Prins
Deinum
2:29:31
2:25:01
440
Sytske Sytema
Deinum
2:29:31
2:25:02
441
Jolanda Bergsma-Hof
LSV Invictus
2:29:38
2:25:56
442
Annet Wortelboer
Nieuwe Pekela
2:29:52
2:22:11
443
Lidy Kalkhuis
De Meern
2:30:21
2:25:59
444
Tina Pieters
Spark
2:30:30
2:26:57
445
Minet van der Ploeg
Lycurgus
2:30:44
2:23:41
446
Penny Steegstra
Leeuwarden
2:31:12
2:20:55
447
Susan Konst
Sint Nicolaasga
2:31:19
2:19:44
448
Anke de Jong-Geurts
Horror
2:31:20
2:22:16
449
Beitske Bruinsma
Groningen
2:31:25
2:24:14
450
Nelly Politiek
Lelystad
2:31:30
2:23:01
451
Marije Kranenburg
PEC 1910
2:31:44
2:23:49
452
Ida van der Velde
Burgum
2:31:47
2:20:44
453
Laura Hevink
Enschede
2:32:34
2:20:57
454
Toos Konin
Oudehorne
2:32:43
2:21:01
455
Inge Zijlstra-Looman
Leeuwarden
2:32:46
2:25:20
456
Trees Maatman
Joure
2:33:44
2:28:06
457
Marjan Weekhout
Hengelo Ov
2:33:50
2:23:43
458
Marja van Vilsteren
Impala
2:34:16
2:28:31
459
Maureen Grotenboer
Groningen
2:34:18
2:25:44
460
Theresa van der Zee
Leeuwarden
2:34:22
2:24:11
461
Anita Janssens
Borger
2:34:34
2:26:32
462
Anja Woudstra
Oudehaske
2:34:41
2:29:17
463
Csilla Molnár
PwC
2:35:15
2:23:31
464
Marleen Post-den Hollander
Barendrecht
2:35:26
2:26:07
465
Janneke Vink
Woudenberg
2:35:32
2:29:43
466
Ellis Lageweg
Hylas
2:35:32
2:35:32
467
Marjan Bijlsma Ruiter
Drachten
2:36:06
2:26:05
468
Sandra Postma
Sint Nicolaasga
2:36:36
2:25:02
469
Maarit Karanko
Kudelstaart
2:37:03
2:35:09
470
Marjon van der Harst
Kudelstaart
2:37:03
2:35:09
471
Mirjam Monsma
Zuidhorn
2:37:27
2:28:32
472
Josephine Ruigrok van der Werve
Haarlemmermeer
2:38:04
2:31:25
473
Els Brinkkemper
Haarlemmermeer
2:38:04
2:31:25
474
Jikkie hummel de Jong
Broek Fr
2:38:05
2:26:31
475
Anja Eikens
Wildervank
2:38:13
2:29:12
476
Ilona Geurtz
WS Running & Bootcamp
2:38:13
2:29:12
477
Irene Enkt
Lycurgus
2:38:15
2:26:09
478
Jolanda Vermast-Kooij
Lycurgus
2:38:16
2:26:10
479
Ulla Angenendt
Bocholt
2:39:25
2:31:21
480
Thera Lulf
Lionitas
2:42:00
2:34:20
481
Jip Nauta
Nieuwegein
2:42:26
2:33:18
482
Coralie Scarrparo
Maarn
2:43:41
2:34:09
483
Marieke van Horssen
Heemskerk
2:44:18
2:34:24
484
Marleen Ramler
Hylas
2:44:37
2:33:56
485
Esther Liefers
Kiel-Windeweer
2:45:11
2:34:45
486
Suzanne Okkes
Phanos
2:46:07
2:34:02
487
Monique Kist
Munstergeleen
2:46:54
2:35:57
488
Diana van den Heiligenberg
De Meern
2:47:48
2:38:48
489
Pauline van den Heiligenberg
De Meern
2:47:48
2:38:48
490
Machteld Smit-van der Schaar
Stiens
2:48:17
2:42:20
491
Gerarda Teinsma
Stiens
2:48:17
2:42:20
492
Els Vleeshouwers
Haarlem
2:48:20
2:36:21
493
Marian Wegter
Boerakker
2:48:33
2:39:08
494
Astrid Hoving
Loopgroep Astrea
2:52:15
2:50:37
495
Annemarie Steenbeek
Amsterdam
2:52:28
2:40:09
496
Petra van Essen
Harderwijk
2:52:49
2:40:24
497
Anita Dijker
West-Terschelling
2:53:49
2:53:19
498
Marion Voskuil-van der Salm
Driebruggen
2:55:38
2:55:38
499
Petra Tuunter
IJsselstein Ut
2:57:13
2:45:50
500
Femke Veerman
Deventer
3:00:22
2:51:36
501
Marjan Schaap
West-Terschelling
3:06:12
2:55:10
502
Monica van Vliet
Moordrecht
3:12:14
3:03:43
503
Frieda Hofman
Holten
3:12:57
3:11:03
504
Janny Vermeer
Loopgroep Athletic Point
4:40:32
4:40:32
V55, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Evelyne AbelnAvezaat
Smalle Ee
1:39:11
1:37:32
2
Thea Mooij
AV Heerenveen
1:39:58
1:39:38
3
Adriana Vanden Berg
Gouda
1:46:43
1:45:49
4
Simone Running Volbeda
Almere
1:48:02
1:44:47
5
Harriet Speelman-Komen
Nijeveen
1:53:48
1:47:57
6
Rixte Mulder
Joure
1:55:00
1:52:59
7
Marjo Doeven
AV Heerenveen
1:55:10
1:51:05
8
Annie Schlagwein
Leiden Road Runners Club
1:55:47
1:51:47
9
Riek de Nobel
Leiden Road Runners Club
1:55:48
1:51:47
10
Clara Klinkers
Hunzerunners Loopgroep
1:56:08
1:53:57
11
Nelly Galama
Arnhem
1:56:39
1:54:00
12
Sija Speelman
Amsterdam
1:56:43
1:50:53
13
Annemiek van Rooijen
Loopgroep Houten
1:57:34
1:53:21
14
Margreet Westra
Harlingen
1:57:56
1:52:51
15
Nelleke van Veen
Fochteloo
1:58:26
1:54:43
16
Engelien de Boer
Zwolle
1:58:57
1:55:04
17
Afra Galama
Heeg
1:59:33
1:57:02
18
Els van der Wielen
Castricum
1:59:48
1:53:01
19
Nel Rol
Lycurgus
1:59:58
1:59:04
20
Ingrid Serrarens
Hengelo Ov
2:00:26
1:57:42
21
Janny Thomassen
Vaassen
2:00:57
1:53:01
22
Marijke Terpstra-Hobert
Stiens
2:01:01
1:56:46
23
Janny Ruardi
Utrecht
2:01:08
1:56:08
24
Frouk van Dijken
Loppersum
2:01:18
1:56:37
25
Alie Wassenaar
Groningen
2:02:26
2:00:34
26
Rika Hoekstra
LSV Invictus
2:02:45
1:59:02
27
Nel van Ouwerkerk
Leiden
2:02:50
1:55:21
28
Miek Greebe
Amsterdam
2:02:53
1:56:33
29
Annelies Kon
Culemborg
2:02:57
1:58:05
30
Tineke Roorda
Westeremden
2:03:16
1:58:35
31
Klary Welbedacht
Amsterdam
2:03:46
1:56:49
32
Marry de Lange
Arrien
2:04:14
1:56:49
33
Sonja Doesburg
Nieuwerkerk ad IJssel
2:04:16
1:55:41
34
Tineke Blaauw
Franeker
2:04:35
1:55:58
35
Eline den Boer
Utrecht
2:04:44
2:04:44
36
Tjitske de Jong
Mildam
2:04:46
2:02:36
37
Annemarie Dooijes
Amsterdam
2:04:51
2:00:52
38
Ankie klein Gebbink
Enschede
2:05:02
1:59:41
39
Imie Canter Visscher
Beetsterzwaag
2:05:03
1:59:46
40
Ineke Terpstra
Hardloop Club Amsterdamse Bos
2:05:17
1:58:21
41
Alie van den Dries
Climax
2:05:19
2:01:09
42
Jannie Teunissen
Athlos
2:05:53
2:05:32
43
Esther Vromans
Beverwijk
2:06:02
1:56:56
44
Yvonne Sieswerda
Loopgroep Witmarsum
2:06:16
2:01:58
45
Gisele van Zeben-de Vries
Stolwijk
2:06:20
2:06:20
46
Suzan Meijer
Argo
2:06:39
1:59:00
47
Riny Vrancken
Unitas
2:07:02
1:56:07
48
Rita van de Sande
Prins Hendrik
2:07:03
2:03:25
49
Akkie Greydanus
DOS
2:07:31
2:01:41
50
Conny Meiland
De Spartaan
2:08:03
2:03:15
51
Annego Fokker
Bloemendaal
2:08:28
1:58:40
52
Wilma Groenewegen
Utrecht
2:08:39
2:01:53
53
Marian van Eijndthoven van Schaik
IJsselstein Ut
2:08:41
2:03:43
54
Nely Stuij- Schep
Limbricht
2:08:50
1:57:56
55
Margreet Klomp
Wanneperveen
2:08:57
2:01:22
56
Ria Jansen
Zwolle
2:08:59
2:05:03
57
Anne-Marieke van Helvoort
Santpoort-Noord
2:09:23
1:59:35
58
Karin Heslinga
Goor
2:09:40
2:04:08
59
Angeline De Graaff
Haarlemmermeer
2:09:53
1:58:25
60
Janet Vrieling
Spirit Lelystad
2:09:58
2:07:59
61
Anneke Prins
Lionitas
2:10:11
2:04:53
62
Hanneke Stam Broek
Heerenveen
2:10:19
2:00:17
63
Marianne Robert
Hardloop Club Amsterdamse Bos
2:11:06
2:11:06
64
Karin Bezemer
Dutch Runners
2:11:10
2:10:13
65
Anna Galama
Zuidhorn
2:11:17
2:08:39
66
Pytsje Rijpma TJalma
Heeg
2:11:35
2:07:33
67
Marion Titulaer
Groenlo
2:12:28
2:01:31
68
Tiny Coenen
Sittard
2:13:10
2:11:02
69
Marjolijn Mellema
Leiden Road Runners Club
2:13:12
2:01:38
70
Margriet Koekoek
De Sprinter
2:13:32
2:08:43
71
Hermien Vleems
Triathlon
2:13:36
2:08:02
72
Lina van der Linden
Alblasserdam
2:13:38
2:01:45
73
Jouk Dijkstra
LSV Invictus
2:13:45
2:03:06
74
Roos Boerma
Loopclub Burgum
2:14:10
2:05:53
75
Mattie De Boer
Joure
2:14:12
2:09:14
76
Klara Hummel
Groningen
2:14:21
2:10:41
77
Marianne Eggermont
Groningen
2:14:25
2:03:37
78
Riet van der Werf
Hazerswoude-Dorp
2:14:35
2:05:57
79
Gerda Oostveen
Typhoon
2:14:41
2:09:38
80
Ans Agricola
Joure
2:15:07
2:07:05
81
Ciel Scheinck
Groenlo
2:15:11
2:04:14
82
Anke van Dijk
Wommels
2:15:16
2:03:15
83
Reina Hes
Loopgroep Dokkum
2:15:22
2:10:44
84
Yvonne Meijer
Hardloop Club Amsterdamse Bos
2:15:44
2:07:03
85
Liesbeth Ramler
Overveen
2:16:00
2:05:15
86
Marina van Laake
Hoorn Terschelling
2:16:10
2:15:20
87
Edith Visser
PAC
2:16:21
2:06:31
88
Hennie Wesseling
ATC '75
2:16:21
2:07:45
89
Helma Smeenk
Enschede
2:16:29
2:11:08
90
Antoinette Muller-van den Berg
Paterswolde
2:16:39
2:05:51
91
Aukje Kracht
Loopgroep Leeuwarden
2:16:45
2:08:28
92
Ciske Kroets
Horror
2:16:55
2:05:26
93
Pietsje Bijlsma-Leffering
Gorredijk
2:17:13
2:07:51
94
Ineke Wonder
Harlingen
2:17:14
2:15:22
95
Charlotte Rood
Loopgroep Medemblik
2:17:25
2:05:20
96
Leonore Tismeer
Leiden Road Runners Club
2:17:29
2:05:55
97
Els Verkerk
PAC
2:17:32
2:07:42
98
Greet Heikens
Runners Stadskanaal
2:17:36
2:14:28
99
Hilde Bos
Gieten
2:18:14
2:13:02
100
An Bierman
Hunzerunners Loopgroep
2:18:22
2:11:10
101
Joke de Vries
Dutch Runners
2:18:29
2:15:35
102
Gre Bezema
Gasselte
2:18:44
2:11:54
103
Rineke Vinke
Utrecht
2:18:45
2:14:45
104
Trudie Geerts-Wibbelink
Capelle aan den IJssel
2:18:57
2:09:06
105
Els Hoogendam
Goudswaard
2:18:57
2:10:29
106
Willy van Vliet
Rogat
2:19:12
2:14:19
107
Margreet Moesman
PEC 1910
2:19:28
2:11:34
108
Dineke Rekker
Loopgroep Nienoord
2:19:50
2:18:10
109
Henderijetta Winter
Loopgroep Astrea
2:20:11
2:16:47
110
Jeannette Ten Brink
Hilversum
2:20:24
2:14:35
111
Jolanda Gaastra
Runners Stadskanaal
2:20:29
2:17:16
112
Antoinette Jans
the Hague Road Runners
2:20:35
2:08:57
113
Corrie Hoek
Leiden
2:20:46
2:16:07
114
Elaine Romein
Amsterdam
2:20:48
2:13:35
115
Moniek Westerman
Loopgroep Groningen
2:21:21
2:13:51
116
Moniek Nijssen
Leiden Road Runners Club
2:22:03
2:18:12
117
Willemijn Berk
Distance Runners Voorhout
2:22:08
2:16:00
118
Joke van der Graaf
Zevenhoven
2:22:14
2:14:19
119
Ineke Rutgers
Artemis
2:22:30
2:22:30
120
Gerrie Boelhouwer
Hellas
2:22:34
2:13:12
121
Marja Van Ommeren
Leiden Road Runners Club
2:22:37
2:18:47
122
Marianne Kokshoorn - van Enck
Stiens
2:22:51
2:12:58
123
Marijke van der Wel
Capelle aan den IJssel
2:22:58
2:13:06
124
Petra Kok
Statina
2:23:25
2:11:54
125
Inge Kools
SV Friesland
2:23:32
2:20:47
126
Margriet de Beer
West-Terschelling
2:23:33
2:18:03
127
Lidwien Broenink
Joure
2:23:43
2:18:47
128
Rita Kolthof
Hengelo Ov
2:23:52
2:13:42
129
Margreet Holwerda
Britsum
2:24:00
2:18:03
130
Ali Vink-Bos
Schiedam
2:24:00
2:12:01
131
Anneriek de Heer
Loopgroep Athletic Point
2:24:20
2:21:18
132
Marga Mulder
Diemen
2:24:27
2:17:12
133
Margreet Berkhof-Cobelens
Alkmaar
2:24:48
2:16:34
134
Petra Bosman
Triathlon
2:24:59
2:15:37
135
Klaske van der West-de Boer
Joure
2:25:16
2:21:56
136
Rina Hartman
Runners Stadskanaal
2:25:39
2:22:31
137
Harma van Dam
Donkerbroek
2:26:04
2:13:42
138
Ria Hooftman
AV '47
2:26:09
2:23:50
139
Tineke Dijkstra
SV Friesland
2:26:24
2:22:36
140
Paula Benders
Loopgroep Visie
2:27:32
2:18:05
141
Riekie van den Berg
Stedum
2:27:33
2:22:43
142
Anneke Bos
Ede Gld
2:27:58
2:18:20
143
Bep Baars
Moordrecht
2:28:07
2:19:36
144
Inez Keizer
Nieuwegein
2:28:31
2:22:14
145
Bea Boetje
Zandpol
2:29:02
2:24:11
146
Ina Koning
Loopgroep Medemblik
2:29:04
2:16:58
147
Ada de Bruijn
Leiden Atletiek
2:29:06
2:17:26
148
Hanny Laskewitz
Impala
2:29:16
2:22:53
149
Attje Mossel
Harlingen
2:29:45
2:24:37
150
Paloma Kalf
Dutch Runners
2:30:09
2:21:31
151
Anna de Goeij
AV '47
2:30:13
2:27:55
152
Tineke van der Luit
Oegstgeest
2:31:15
2:23:00
153
Margriet Brugman
Dutch Runners
2:31:35
2:20:14
154
Co van der Werf-Hahury
PEC 1910
2:31:45
2:22:50
155
Marline Visscher
Alphen aan den Rijn
2:31:59
2:29:40
156
Patricia van der Ven
Leiden Road Runners Club
2:32:11
2:32:11
157
Aafke Keizer-Zijlstra
SV Friesland
2:32:35
2:26:26
158
Ineke Kamps
Dutch Runners
2:33:08
2:26:48
159
Jannie van der Wal
Sneek
2:33:29
2:23:08
160
Elly Germes
Loopgroep De Drentsche Aa
2:34:43
2:25:17
161
Aaltjen Volbers
Dutch Runners
2:35:41
2:25:35
162
Marijke de Jager
Heerenveen
2:36:16
2:29:56
163
Margriet Prins
Velsen-Zuid
2:37:36
2:27:39
164
Dorie Maasland vd Sluis
Bennekom
2:37:50
2:33:36
165
Loes Oorsprong
Energie
2:38:15
2:28:42
166
Jeannette Folsche
Assendelft
2:38:15
2:26:09
167
Miriam Kroes van Gelderen
Lycurgus
2:38:15
2:26:10
168
Klaske Van der Wal
Menaam
2:38:21
2:32:01
169
Trijnie Spanjer
Scheemda
2:38:47
2:27:46
170
Ans Nijhoff
Elburg
2:40:18
2:32:46
171
Marlies Aalders
Fortuna
2:40:20
2:28:48
172
Frida Bilterijst-der Weduwe
TION
2:40:56
2:34:43
173
Patricia van der Zwan
Fastfoot
2:41:02
2:33:55
174
Greta Merlo
Gent
2:41:32
2:30:04
175
Akke Wijngaard
Apeldoorn
2:41:59
2:32:30
176
Anneke van Oord
ATC '75
2:43:19
2:34:44
177
Marjan Tamse
Hoogblokland
2:43:41
2:34:09
178
Jantje Visser
Phanos
2:44:16
2:44:16
179
Pascale Dugornay
Amstelveen
2:44:56
2:36:49
180
Annie Roosjen - van der Meulen
SV Friesland
2:45:15
2:32:59
181
Renneke Klein Bennink
Phanos
2:46:21
2:34:17
182
Ingrid van Afferen
Beuningen Gld
2:46:22
2:34:18
183
Diana Vester
Utrecht
2:46:36
2:37:48
184
Marjan Verhaar
Pallas '67
2:47:10
2:41:11
185
Anna Lichtendahl
Harlingen
2:49:24
2:44:14
186
Colina van der Heide
AV Heerenveen
2:53:11
2:40:44
187
Lucy de Vries
Groningen Atletiek
3:41:07
3:32:16
MSEN, 42.2 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Iwan Kamminga
Aquilo
2:31:29
2:31:29
2
Ben Stellingwerf
Loopgroep Bedum
2:35:20
2:35:20
3
Anton Costeris
SV Friesland
2:44:19
2:44:19
4
William Verheul
Hellas
2:46:31
2:46:29
5
Jort van Zutphen
SV Friesland
2:47:02
2:47:02
6
Frans Krooswijk Krooswijk
OSS-VOLO
2:52:07
2:52:07
7
Franke Smidstra
Lionitas
2:52:57
2:52:55
8
Joost Fortkamp
Marathon Pim Mulier
2:55:21
2:55:19
9
Vincenz Frey
Utrecht
2:58:31
2:58:28
10
Henk-Jan Dolsma
Vitalis
2:58:38
2:58:36
11
Roelof Oostra
SV Friesland
3:05:59
3:05:58
12
Jochem Duijnhoven
Hellas
3:06:25
3:06:23
13
Stijn Boode
Hellas
3:11:28
3:11:24
14
Jendo Visser
SV Friesland
3:13:11
3:13:07
15
Ben van Oeveren
Climax
3:21:44
3:21:41
16
Stefan van der Pal
SV Friesland
3:24:30
3:24:27
17
Vincent Harder
Groningen
3:27:02
3:26:59
18
Karsten Uil
Rotterdam Running Ambassadors
3:27:15
3:26:51
19
Stefan Heistek
Triathlon
3:35:43
3:35:33
20
Dennis Riebeek
OSS-VOLO
3:41:30
3:41:22
21
Erik Schippers
Lionitas
3:44:02
3:43:57
22
Ronald Nijssen
Triathlon
3:44:19
3:44:09
23
Edwin Wiersema
Triathlon
3:46:39
3:46:36
24
Bastiaan Winkelaar
MarathonPlus
3:56:14
3:54:40
25
Allard Bloem
Loopgroep Zuidhorn
3:59:14
3:59:05
26
Tim Slijkhuis
TAS '82
3:59:57
3:59:51
27
Thierry van Groen
SV Friesland
4:10:16
4:10:04
M40, 42.2 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jan Venhuizen
Lionitas
2:45:55
2:45:54
2
Barry Bronsema
Groningen Atletiek
2:50:19
2:50:19
3
André Boel
OSS-VOLO
2:59:40
2:59:34
4
Erik Goossen
Scheldesport
3:05:40
3:05:30
5
Marco Vet
Loopgroep Aart Stigter
3:06:23
3:06:19
6
Tjitte de Vries
AV Heerenveen
3:09:34
3:09:30
7
Harmen Jorritsma
AV Heerenveen
3:14:29
3:14:25
8
AJ Boermans
SV Friesland
3:15:58
3:15:54
9
Erik van Dijken
Loopgroep Bedum
3:18:13
3:18:02
10
Geert Boumans
Cifla
3:22:38
3:22:34
11
Edwin van Oosterhout
MarathonPlus
3:23:06
3:22:57
12
Marco Marco Douma
SV Friesland
3:24:28
3:24:23
13
Peter van Iperen
WZK Tri Team Wassenaar
3:28:45
3:28:40
14
Raoul Smit Sibinga
AV Gouda
3:32:29
3:32:16
15
Vincent Broekkamp
Triathlon
3:34:33
3:34:24
16
Hans Boven
Hollandia
3:36:17
3:36:06
17
Kees van der Eijk
Waterweg
3:36:55
3:36:48
18
Tonnie Scheutjens
Loopgroep GoRun
3:42:01
3:41:45
19
Hielke Nienhuis
SV Friesland
3:42:41
3:42:37
20
Cor van der Wel
Rotterdam Running Ambassadors
3:44:41
3:44:16
21
Ludger Hüllen
Essen
3:46:14
3:46:08
22
Uwe Weghorn
Fürth
3:47:09
3:46:21
23
Ronald Meijer
AAV '36
3:49:04
3:48:20
24
Jelle Roes
PEC 1910
3:51:15
3:51:05
25
Jeroen Kuyper
NEA Volharding
3:51:26
3:50:38
26
Ron Jimmink
Loopgroep PK
3:52:25
3:52:12
27
John de Boer
Running AP
3:55:18
3:55:05
28
Robert Teunisse
NEA Volharding
3:59:16
3:58:28
29
Harold Vrielink
Triathlon
4:00:12
4:00:02
30
Tjalling Rekker
Atos
4:02:28
4:02:19
31
Peter Fokkens
Loopgroep De Drentsche Aa
4:30:02
4:28:25
32
Pascal Danneels
Wingene
4:45:24
4:45:11
M50, 42.2 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Frank Heijmink
AAV '36
2:55:56
2:55:56
2
Han Wolsing
Altis
2:56:53
2:56:51
3
Sieds Wiersma
Impala
3:04:24
3:04:21
4
Remco Schraven
Voorne Atletiek
3:08:21
3:08:19
5
Albert Heikens
ATC '75
3:12:53
3:12:49
6
Albert van Ramshorst
Horror
3:14:04
3:14:00
7
Frank Wiebes
Avanti-Wilskracht
3:18:01
3:18:00
8
Sjirk Overal
Loopgroep De Drentsche Aa
3:18:03
3:17:54
9
Henk Tuk
Voorne Atletiek
3:18:26
3:18:24
10
Daan van der Geest
SV Friesland
3:19:55
3:19:51
11
Jan Schipper
Loopgroep Bedum
3:20:51
3:20:40
12
Mark Mark Groote Bromhaar
Veluwe
3:21:41
3:21:35
13
Gerald Hoogeveen
Horror
3:23:05
3:23:01
14
Egbert Top
MarathonPlus
3:25:07
3:25:06
15
Bertus Pettinga
AAC '61
3:25:25
3:25:19
16
Jasper Keizer
SV Friesland
3:25:29
3:25:24
17
Jan Doorduin
ATC '75
3:25:34
3:25:25
18
Jürgen Brodka
Fürth
3:26:28
3:26:12
19
Ivo Bruns
De Veenlopers
3:27:55
3:27:50
20
Ton ten Kate
Waterweg
3:28:36
3:28:31
21
Rob Faasen
Voorne Atletiek
3:29:31
3:29:25
22
Hans Heirman
OSS-VOLO
3:30:56
3:30:50
23
Titus Hensen
ATC '75
3:31:39
3:31:31
24
Wim Kompier
OSS-VOLO
3:31:49
3:31:41
25
Albert Hingstman
AV '23
3:32:22
3:32:11
26
Dick Huizing
Loopgroep Bedum
3:35:17
3:35:06
27
Gert Evers
AV '34
3:35:22
3:35:17
28
Rob van der Horst
Runners Stadskanaal
3:36:35
3:36:23
29
Marcel Tunderman
Rotterdam Running Ambassadors
3:39:26
3:39:12
30
Duco Zijlstra
SV Friesland
3:41:44
3:41:36
31
Aede Bakker
MarathonPlus
3:42:09
3:42:00
32
Coos Datema
Loopgroep Zuidhorn
3:42:31
3:42:24
33
Emiel van der Graaf
Groningen Atletiek
3:43:46
3:43:31
34
Frits Ankersmit
Fit
3:43:49
3:43:44
35
Pieter Maas
NOP
3:44:49
3:43:43
36
Cees Banning
AV Castricum
3:45:02
3:44:48
37
Hermen Grasman
ATC '75
3:47:36
3:47:28
38
Reinoud Sluiters
AV Monnickendam
3:50:53
3:50:44
39
Arend Jan Zwarteveen
Loopgroep Zuidhorn
3:51:22
3:51:15
40
Peter van der Hulst
Loopgroep Bedum
3:51:39
3:51:27
41
Luigi Deiana
Hunzerunners Loopgroep
3:52:05
3:51:10
42
Wouter Bouw
Gym vr Door Sport tot Vriendschap
3:53:03
3:52:56
43
Jan de Rooij
Rotterdam Running Ambassadors
3:55:27
3:55:13
44
Jacques Slingerland
Pallas '93
4:03:31
4:03:19
45
Geert Eijsink
Rotterdam Running Ambassadors
4:05:55
4:05:41
46
Marty Messerschmidt
the Hague Road Runners
4:08:36
4:08:30
47
Dick van der Klei
the Hague Road Runners
4:10:59
4:10:16
48
IJsbrand Reijneveld
BB lopers
4:12:18
4:12:13
49
Ruud Meuldijk
Rotterdam Running Ambassadors
4:15:45
4:15:31
50
Be Meerman
LAAC Twente
4:16:16
4:14:44
51
Cees Voesenek
avVN
4:52:21
4:50:22
M60, 42.2 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Dik Jagersma
SV Friesland
3:14:45
3:14:41
2
Martien Blok
Voorne Atletiek
3:26:10
3:26:01
3
Frank Harms
Haarlemmermeer
3:27:05
3:27:02
4
Klaas Abrahams
Hollandia
3:29:56
3:29:51
5
Mathij van der Meulen
Rotterdam Running Ambassadors
3:34:50
3:34:17
6
Anne Stobbe
NOP
3:40:52
3:40:44
7
Rob Boddeke
avVN
3:41:47
3:41:47
8
Ad Peltenburg
RRZ
3:48:02
3:47:55
9
Dirk Jimmink
Loopgroep PK
3:50:42
3:50:29
10
Hans Knoops
Waterweg
3:52:02
3:51:57
11
Detlev Konig
AV Gouda
4:06:33
4:06:21
12
René Dantuma
avVN
4:06:41
4:05:06
13
Bert Rekker
Loopgroep Nienoord
4:10:44
4:10:31
14
Robert Eggink
ATC '75
4:18:56
4:18:45
15
Fred Tap
Hellas
4:28:28
4:28:18
16
Frans Nettekoven
AV '23
4:46:41
4:45:03
VSEN, 42.2 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Immy Auck Kersbergen
Lionitas
2:54:25
2:54:23
2
Floortje Gierman
Ciko '66
3:11:29
3:11:26
3
Danne Boterenbrood
Unitas
3:21:44
3:21:41
4
Marieke van Hunen
Climax
3:40:16
3:38:37
5
Johanna Schicker
Fürth
3:55:12
3:54:25
V35, 42.2 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Vanessa Hartman
Voorne Atletiek
3:00:12
3:00:09
2
Ylona Kruis
Horror
3:10:12
3:10:09
3
Hester van der Werk
Voorne Atletiek
3:26:04
3:25:53
4
Katia Ganda
Zaanland
3:26:49
3:26:49
5
Annemieke Holtrop
Gelre
3:27:54
3:27:43
6
Naomi Hendriksen
Hylas
3:37:54
3:37:39
7
Yvette Solognier
Haag Atletiek
3:39:28
3:39:22
8
Wendy Broers
Wieringermeer
3:56:12
3:55:56
V45, 42.2 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Geke Venema
SV Friesland
3:19:03
3:19:00
2
Karien Evers
Rotterdam Running Ambassadors
3:25:55
3:25:41
3
Gerry Visser
LAAC Twente
3:31:00
3:30:57
4
Alice Poel
Athlos
3:34:55
3:34:16
5
Hilda Broekhuizen
Artemis
3:39:26
3:39:13
6
Britt Verstegen
Running AP
3:45:24
3:45:11
7
Tineke Haitsma
WZK Tri Team Wassenaar
3:52:41
3:52:35
8
MOnique Kramer
TAS '82
3:52:48
3:52:39
9
Ellen Van den Maagdenberg
Fortuna
3:58:28
3:57:29
10
Rianne Vossers
LAAC Twente
4:02:32
4:01:15
11
Sylvia Talen
De Sprinter
4:04:36
4:04:23
12
Martine Schey
Rotterdam Running Ambassadors
4:18:02
4:17:48
13
Anne-Marie Kranenburg
Runners Stadskanaal
4:38:36
4:37:08
V55, 42.2 KM WEDSTR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Irene Van Wijk
AV '23
3:52:40
3:52:27
2
Marja Bosje
Loopgroep Aart Stigter
3:59:48
3:59:40
MSEN, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Willem Willem van Zanten
Oegstgeest
3:09:09
3:08:48
2
Arjan Hoenselaar
Arnhem
3:13:31
3:12:50
3
Wilse Graveland
Velsen-Zuid
3:15:20
3:14:54
4
Eelco van der Heide
ACO Van Elderen
3:15:57
3:14:35
5
Stefan Vogelzang
ACO Van Elderen
3:15:57
3:14:35
6
Maarten van der Veen
Dutch Runners
3:16:13
3:15:55
7
Joris Duindam
Amsterdam
3:16:48
3:16:11
8
Geert Hamstra
St.-Annaparochie
3:16:58
3:16:30
9
Marco M Bijsterbosch
's-Gravenhage
3:18:47
3:17:38
10
Albert Pieter Venema
Marknesse
3:19:44
3:18:52
11
Leander de Graaf
Loopgroep Leeuwarden
3:24:57
3:23:38
12
Siem Pool
Leeuwarden
3:26:47
3:26:22
13
Thijs Poorthuis
Rotterdam
3:26:54
3:25:40
14
Ferry in 't Veld
Rotterdam
3:26:54
3:25:40
15
Jasper van Eikeren
Amsterdam
3:27:50
3:27:12
16
Tom Witjes
Arnhem
3:28:12
3:27:22
17
Max Commandeur
Beverwijk
3:30:17
3:29:41
18
Sven Jeths
Apeldoorn
3:30:59
3:30:21
19
Sander Wallet
Veenendaal
3:31:42
3:31:02
20
Laurens Donkerbroek
Deventer
3:32:20
3:31:57
21
Ronald Eitens
DE LOPER
3:33:18
3:32:31
22
Pieter Wolbers
Utrecht
3:34:00
3:32:57
23
Niels Lammers
Zwolle
3:34:13
3:33:05
24
Jelle Duindam
De Bilt
3:34:44
3:34:07
25
Melchior Ram
Harlingen
3:34:54
3:34:03
26
Joost Geraedts
Rotterdam
3:37:47
3:36:33
27
Remko Kap
Pallas '93
3:37:55
3:36:56
28
Erik Jan Olree
Bruinisse
3:39:49
3:38:43
29
Mark Bosloper
Veenhuizen
3:39:58
3:39:28
30
Jelmer Baukema
Amsterdam
3:40:35
3:38:47
31
Teun Van der Kamp
Amsterdam
3:43:13
3:41:56
32
Eduard Witteveen
Groningen
3:44:27
3:43:48
33
Johan Kooistra
SV Friesland
3:46:33
3:45:16
34
Nico Swart
Groningen
3:47:26
3:46:12
35
Hans Geyskens
Scherpenheuvel
3:48:03
3:46:41
36
Christian Tepper
Zwolle
3:48:12
3:46:42
37
Martijn Hengeveld
Deventer
3:48:18
3:46:38
38
Chris van Dijk
Midsland
3:48:21
3:48:14
39
Jefte de Bruin
Leusden
3:48:33
3:47:20
40
Roelof Koelewijn
Deventer
3:51:58
3:50:03
41
Ferdi van Zon
Zoetermeer
3:53:41
3:52:39
42
Rene Kromkamp
Wolvega
3:53:46
3:53:11
43
Paul Kromkamp
Wolvega
3:54:08
3:53:32
44
Stijn van Megen
Malden
3:54:34
3:53:34
45
Vincent Steenhof
Berlicum Nb
3:55:30
3:55:00
46
Wouter Van den Bossche
Antwerpen
3:55:54
3:54:31
47
Barry Zeisseink
Arnhem
3:56:39
3:55:03
48
Jilles Wittebrood
Heiloo
3:56:53
3:55:56
49
Siemen Everts
Delft
3:57:24
3:56:23
50
Stephan Banninga
Groningen
3:58:46
3:57:03
51
Matthijs Jacobs
Breda
3:59:21
3:57:27
52
Johan Pannekoek
Amsterdam
3:59:40
3:58:56
53
Berry Vermeeren
Statina
3:59:44
3:57:59
54
Maarten de Groot
Haulerwijk
4:01:34
4:00:10
55
Pepijn van Tol
West-Terschelling
4:02:36
4:01:16
56
Bas Anemaet
Kamperland
4:02:40
4:01:31
57
Gaatze de Vries
Harkema
4:02:44
4:01:06
58
Frens Lubberts
AV Heerenveen
4:03:36
4:02:06
59
Walter de Bruijn
Moordrecht
4:04:54
4:03:50
60
Jelle Treep
Amsterdam
4:05:21
4:03:16
61
Evert van der Wal
Workum
4:06:04
4:04:56
62
Jeroen van Els
the Hague Road Runners
4:06:41
4:05:52
63
Laurens Lambert
Gent
4:08:37
4:07:15
64
Joeke Vellema
Ferwert
4:11:50
4:10:17
65
Jorn Lops
Leeuwarden
4:11:52
4:09:50
66
Guus Meerhoff
Utrecht
4:12:24
4:10:27
67
Daniel Nelles
Berlin
4:13:05
4:12:44
68
Klaas Suierveld
Joure
4:13:08
4:12:39
69
Kevin Gozems
Leiden
4:26:26
4:24:35
70
Joeri Treep
Amsterdam
4:31:32
4:29:43
71
Sander Hunink
Oss
4:32:31
4:31:07
72
Alex van der Linde
Bolsward
4:32:37
4:31:51
73
Daniël Veen
Amsterdam
4:37:40
4:35:45
M40, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Thomas van der Wal
Klazienaveen
2:53:34
2:53:17
2
Jeroen Weber
Distance Runners Voorhout
2:57:04
2:56:40
3
Guido Hoenselaar
Dordrecht
3:07:51
3:07:11
4
Victor Plomp
Leeuwarden
3:08:57
3:08:36
5
Barry van Leeuwen
Distance Runners Voorhout
3:11:34
3:11:09
6
Luuk Kornelius
Bennebroek
3:12:16
3:11:53
7
Andre Postema
Atletiek Maastricht
3:13:41
3:13:19
8
Luuk Dijkhuis
Loopgroep Leeuwarden
3:15:56
3:14:37
9
Harrie Wetterhahn
Lionitas
3:18:52
3:18:23
10
Erwin Loots
Driebergen-Rijsenburg
3:19:09
3:17:54
11
Laurenz Boer
Niekerk Grootegast
3:19:49
3:19:26
12
Daan van Turenhout
Noordeinde Nh
3:20:23
3:18:42
13
Pascal Vroemen
's-Hertogenbosch
3:20:35
3:20:12
14
Durk Polet
Burgum
3:24:43
3:24:09
15
Theo Boorsma
Sneek
3:25:56
3:25:26
16
Martijn Knook
Roden
3:26:30
3:25:44
17
Vincent Buskens
Nieuwegein
3:26:41
3:26:20
18
Marten Sjoerds
Workum
3:26:45
3:26:24
19
Alan Looms
Eext
3:28:41
3:28:11
20
Hendrikus Schokker
AV Heerenveen
3:29:12
3:28:35
21
John Rave
Apeldoorn
3:31:01
3:30:25
22
Sjoerd Huinink
ATC '75
3:31:12
3:30:47
23
Johan de Jong
Haren Gn
3:31:13
3:30:47
24
Remco Mur
Climax
3:31:37
3:29:57
25
Heine van Maar
Annen
3:32:05
3:31:17
26
Marco Boorsma
Sneek
3:32:26
3:31:56
27
Herman Slooijer
Voorschoten
3:32:43
3:31:57
28
Michael Goedhart
Amstelveen
3:33:12
3:32:46
29
Bart Otter
De Wilgen
3:33:45
3:33:11
30
André van Dorp
Fortuna
3:35:07
3:33:09
31
Ludolf Pijlman
Groningen
3:35:11
3:34:15
32
Pieter Veenstra
Groningen
3:35:15
3:33:22
33
Martijn van den Hoek
Gouda
3:35:32
3:34:53
34
Simon van Woerkom
Malden
3:35:49
3:35:22
35
Herre van Brug
Groningen Atletiek
3:35:55
3:34:59
36
Richard van der Werff
Usquert
3:36:57
3:36:19
37
Hendrik Hoekstra
Joure
3:36:57
3:36:35
38
Joris-Jan Menken
Noordwijk Zh
3:37:13
3:35:50
39
Marc Grol
De Bilt
3:37:14
3:35:33
40
Ytzen Renema
De Bilt
3:37:15
3:35:34
41
Michiel Willebrands
Bergen Nh
3:37:15
3:36:33
42
Frans Riepma
Dutch Runners
3:37:59
3:37:03
43
Arthur Jansen
Climax
3:38:51
3:37:12
44
Robin Colard
Utrecht
3:39:13
3:38:47
45
Pieter den Edel
WZK Tri Team Wassenaar
3:39:25
3:38:48
46
Olav Wissink
Neede
3:40:10
3:38:50
47
Bert Knol
Houten
3:40:45
3:39:45
48
Thijs Knaap
Bussum
3:41:08
3:40:06
49
Sytse Algera
AV Zeewolde
3:42:20
3:41:35
50
Richard ter Maat
Doetinchem
3:42:24
3:40:52
51
Marc Van Alphen
Meersel-dreef
3:43:59
3:43:04
52
Stefan Buitenweg
Houten
3:44:12
3:43:10
53
Maurice Henssen
Groningen Atletiek
3:44:24
3:43:22
54
Bernard Westeneng
Utrecht
3:44:36
3:43:11
55
Roelof Salomons
Leiden
3:44:51
3:44:06
56
Durk Haitsma
Franeker
3:45:30
3:44:53
57
Johan Schaafsma
Prinsenbeek
3:46:00
3:45:52
58
Rene Bakker
Badhoevedorp
3:46:24
3:44:25
59
Christiaan Kuiper
Houten
3:46:37
3:45:34
60
Jan Harm Schippers
Harkema
3:47:22
3:45:45
61
Menno Boerema
Rotterdam
3:47:29
3:46:18
62
Martin van der Zee
Emmeloord
3:48:37
3:48:18
63
Auke Wijnterp
Apeldoorn
3:48:42
3:48:06
64
David Martin
Voorhout
3:49:00
3:48:19
65
Willemjan van Daalen
Leiden Atletiek
3:49:01
3:48:17
66
Ramon Visser
Zevenhuizen Zh
3:49:29
3:48:24
67
Jan Schuurmans
Castricum
3:50:01
3:48:11
68
William Bos
Start '78
3:51:17
3:49:29
69
Reno Papa
Leeuwarden
3:51:33
3:50:43
70
Rob Groote Bromhaar
Amsterdam
3:51:36
3:51:08
71
Marcel Veldhuis
Heemskerk
3:51:38
3:50:02
72
Roberto van Steijn
NEA Volharding
3:52:19
3:51:30
73
Robert ten Wolde
Nijeveen
3:52:55
3:51:09
74
Gerrit Dijkstra
Loopgroep Sneek
3:53:01
3:51:53
75
Johan Westerink
Kampen
3:53:12
3:51:40
76
Job Hamming
Groningen Atletiek
3:53:33
3:51:37
77
Jochem Hartlief
Malden
3:54:01
3:53:33
78
Mike Verbunt
Breda
3:54:10
3:52:09
79
Henk Van Gijssel
Woudbloem
3:54:34
3:53:50
80
Menno van der Meer
Garrelsweer
3:55:14
3:54:22
81
Jeroen van den Tweel
Gouda
3:55:26
3:53:33
82
Rogier Etman
Rotterdam
3:55:32
3:54:23
83
Frank Weermeijer
Hilversum
3:56:37
3:55:58
84
Rene Pool
Drachten
3:57:03
3:55:10
85
Alfons Wesselkamp
Didam
3:57:25
3:56:43
86
John-Pierre Cornelissen
Climax
3:57:35
3:55:54
87
Frank Odding
Amersfoort
3:58:15
3:56:40
88
Raimond Kientz
RRZ
3:58:20
3:57:16
89
Frans Van Zijderveld
Zuid-Beijerland
3:58:44
3:57:12
90
Mark Nijmeijer
Enschede
3:58:44
3:57:27
91
Eddy van der Wit
AV Zeewolde
3:59:23
3:58:37
92
Stefan Bayens
Amsterdam
3:59:28
3:58:19
93
Bob Boelens
Wijchen
3:59:34
3:57:34
94
Wouter Dekker
Driebergen-Rijsenburg
3:59:35
3:57:34
95
Frank Van der Linden
Zutphen
4:01:34
3:59:42
96
Vincent van der Wal
Velp Gld
4:01:39
4:00:22
97
Rik Plakke
Loopgroep Jan Strijker
4:01:54
4:00:03
98
Edwin van der Beek
Haarlemmermeer
4:02:06
4:02:06
99
John Lenten
Triathlon
4:02:45
4:01:01
100
Nico van Papenrecht
Zuid-Beijerland
4:02:45
4:01:01
101
Cor Eckers
Hanzesport
4:03:41
4:02:16
102
Ronald Rauwerda
Loopgroep Leeuwarden
4:04:48
4:02:59
103
Antonie Grootenhuis
Groningen
4:05:14
4:03:34
104
Jeroen Kreule
Utrecht
4:05:59
4:04:02
105
Mark Duinkerken
Berkel en Rodenrijs
4:06:15
4:04:33
106
Siemen van der Meulen
Groningen Atletiek
4:08:08
4:07:04
107
Ronald van Bemmel
Altis
4:08:37
4:07:06
108
Jeroen Fey
Leeuwarden
4:09:32
4:08:16
109
Jan Dijkstra
Leusden
4:09:36
4:07:49
110
Michiel Knol
Eelde
4:10:06
4:08:57
111
Eric Koldeweij
De Wijk
4:10:28
4:09:12
112
Dennis van Veen
Wassenaar
4:10:29
4:09:54
113
Robbie van de Velde
WZK Tri Team Wassenaar
4:10:30
4:09:55
114
Mark Grim
Druten
4:10:34
4:08:38
115
Klaas Jan van der Kooi
Burgum
4:11:39
4:10:18
116
John Knipscheer
Nieuwerkerk ad IJssel
4:11:42
4:11:11
117
Jurgen van der Wal
Leeuwarden
4:12:02
4:10:33
118
Erik Geerds
Zwolle
4:13:25
4:11:51
119
Cas Bakker
Daventria
4:14:09
4:13:24
120
Jochem Propper
Harkstede
4:14:40
4:13:01
121
Henk Veenstra
SV Friesland
4:15:11
4:13:47
122
Pieter Doornbos
Zwolle
4:15:16
4:14:25
123
Rogier Janssen
Haarlemmermeer
4:16:24
4:15:11
124
Patrick Vos
Kampen
4:16:58
4:15:28
125
Bertjan van Dijk
Kampen
4:17:00
4:15:24
126
Karst Neervoort
Kampen
4:19:20
4:17:46
127
Willem-Wouter Aantjes
Gouda
4:20:30
4:19:37
128
Ruud Bakker
Loopgroep Nieuw Vennep
4:23:17
4:21:20
129
Tjarri Kok
Groningen
4:23:26
4:21:53
130
Gerben Bergsma
Leeuwarden
4:23:36
4:22:47
131
Axel Verheij
Pallas '67
4:25:47
4:24:43
132
Hein Philipse
's-Gravenhage
4:26:01
4:24:15
133
Jeroen Kooijman
Zeist
4:26:45
4:24:53
134
Jan Douma
Loopgroep gRUNN
4:27:03
4:26:34
135
Kaj Valk
Bilthoven
4:28:28
4:26:49
136
Jos van de Pol
Sint Maarten
4:29:02
4:27:26
137
Peter Eekhof
Loopgroep gRUNN
4:30:07
4:29:37
138
Harm H Buist
Loopgroep gRUNN
4:31:25
4:30:56
139
Justin Beuker
Alphen aan den Rijn
4:34:14
4:32:23
140
Paul de Winden
Swift
4:37:32
4:36:43
141
Alain van der Heiden
Zwijndrecht
4:43:14
4:41:51
142
Goos Bronkhorst
Noorbeek
4:45:02
4:43:07
143
Paul de Wit
Spado
4:45:09
4:43:32
M50, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Raymund Prins
Groningen
3:15:12
3:14:33
2
Auke Nauta
Dutch Runners
3:16:25
3:15:57
3
Casper Bekken
Schalkhaar
3:22:03
3:21:25
4
Henk van der Meer
Runners Stadskanaal
3:25:15
3:23:46
5
Henry henry Bergman
Enschede
3:25:35
3:25:12
6
Titus Olthof
Enschede
3:26:18
3:25:55
7
Johannes De Boer
It Heidenskip
3:27:24
3:27:01
8
Kees van Oosterhout
RRZ
3:27:54
3:26:52
9
Tim Tessensohn
Hoofddorp
3:28:06
3:26:31
10
Ton Hoogakker
Haarlemmermeer
3:29:15
3:28:03
11
IJme Woensdregt
Groningen
3:31:13
3:30:47
12
Eelco Visserman
Genemuiden
3:32:27
3:30:55
13
Frank van der Laan
KAV Holland
3:34:56
3:33:46
14
Paul Lakerveld
Haarlemmermeer
3:36:19
3:35:09
15
Theo Veninga
Goirle
3:36:41
3:35:05
16
Arno van der Laan
Prins Hendrik
3:38:58
3:37:46
17
Maarten Kraefft
AV Castricum
3:40:06
3:38:17
18
Joop Majoor
Zuidwal
3:40:59
3:40:36
19
Marinus F de Groot
Kampen
3:41:19
3:39:48
20
Eric Peeters
Diest
3:41:55
3:40:34
21
Henk Passies
Dutch Runners
3:42:38
3:41:46
22
Marcel Veenman
Ankeveen
3:43:01
3:42:36
23
Jeroen Moser
Roden
3:43:43
3:42:38
24
Jan Bastiaansen
Galder
3:44:00
3:43:05
25
Mark Min
Castricum
3:44:11
3:42:23
26
Hanno Treep
PEC 1910
3:44:39
3:44:20
27
Ties Broekers
Apeldoorn
3:46:48
3:45:42
28
Freddy de Jong
Dutch Runners
3:48:22
3:47:00
29
Gabriel Paardekooper
PEC 1910
3:48:43
3:48:01
30
Joop Marcelis
De Spartaan
3:49:53
3:49:17
31
Age Bos
Apeldoorn
3:50:25
3:48:31
32
Arie Kooiman
Arnhem
3:50:53
3:50:04
33
Nico Meeuwenoord
Leiden Road Runners Club
3:51:38
3:51:05
34
Lars Toonen
ATC '75
3:51:40
3:51:05
35
Henk Haarsma
Oudehorne
3:51:56
3:50:45
36
Gerrie Boersma
SV Friesland
3:52:39
3:51:35
37
Gerard Rongen
Nijmegen
3:53:27
3:52:02
38
Jef Jacobs
Meersel-Dreef
3:53:38
3:52:43
39
Ruut Schalij
BAV
3:54:50
3:53:31
40
Leo Stoffer
Haarlemmermeer
3:55:48
3:54:36
41
Joop Heinen
AVV
3:56:19
3:54:51
42
Alex Tiemes
Hengelo Ov
3:56:54
3:55:23
43
Jaap Engelage
Midwolda
3:57:39
3:57:07
44
Leo Schoonderbeek
Heemstede
3:58:09
3:57:41
45
Mark van der Pol
Renkum
3:59:00
3:58:10
46
Robert Stein
Leiden Atletiek
3:59:38
3:58:54
47
Wim Wuestenenk
NOP
4:00:49
3:59:42
48
Ton Jeen
Oostvoorne
4:00:50
3:59:46
49
Albert Koedam
VAV
4:01:06
4:00:28
50
Eric van Breda
Amersfoort
4:01:16
3:59:48
51
Maarten Strik
Garmerwolde
4:01:46
4:00:20
52
Henk Jan Schat
Nieuwegein
4:02:53
4:01:12
53
Hans Koops
Groningen Atletiek
4:04:22
4:03:02
54
Gerco Pon
Zeewolde
4:05:08
4:04:22
55
Piet Vonk
Harderwijk
4:06:02
4:04:13
56
Hugo Kranenburg
Leiden
4:08:00
4:06:10
57
Eddy Golbach
Borne
4:08:38
4:07:45
58
Bernard Prins
Nieuwer ter Aa
4:09:32
4:08:50
59
Louis Kinsbergen
Baarn
4:10:05
4:08:49
60
Frank Bastin
Borne
4:10:20
4:09:27
61
Karel Jonker
Feerwerd
4:11:13
4:10:45
62
Kees van de Kerk
Capelle aan den IJssel
4:11:42
4:11:10
63
Rob Vis
LVA Plantaris
4:12:03
4:11:12
64
Freddie Kalsbeek
AAC '61
4:12:22
4:11:25
65
Hans Koeleman
Amsterdam
4:14:52
4:13:33
66
Dinant Bruiss
Enschede
4:16:24
4:14:52
67
Rob Jager
Loopgroep Leeuwarden
4:18:33
4:16:40
68
Gerrit Schutte
Haarlemmermeer
4:18:36
4:17:23
69
André Van 't Slot
Harderwijk
4:20:27
4:19:07
70
Lolke Cnossen
Horror
4:20:32
4:18:40
71
Richard Claus
Borne
4:21:29
4:20:38
72
Bouke Fennema
SV Friesland
4:22:24
4:21:52
73
Meine de Jong
Dutch Runners
4:25:10
4:23:17
74
Jeffery Robbers
SV Friesland
4:26:15
4:25:00
75
Mirko Happé
Huizen
4:26:54
4:25:28
76
Peter van Ooijen
ATC '75
4:28:29
4:26:46
77
Herman Boersma
Enschede
4:31:03
4:30:32
78
Pieter Keemink
Midwoud
4:32:21
4:31:39
79
Andries Treffers
Vinkeveen
4:32:37
4:31:41
80
Arie van Erk
Eindhoven
4:33:44
4:31:40
81
Matthijs de Kort
Barendrecht
4:33:51
4:32:26
82
Erno de Korte
Rotterdam
4:34:57
4:34:35
83
Rob Beijersbergen
Baarn
4:37:08
4:35:52
84
Arthur Landsbergen
Rotterdam
4:37:13
4:35:13
85
Schelte Brom
Gasselternijveenschemond
4:38:35
4:37:08
86
Willie van Gemert
Berghem
4:39:52
4:38:58
87
Jürgen Binias
Duisburg
4:45:15
4:44:42
88
Jos Van Bavel
Hoogstraten
4:45:19
4:44:23
89
Kor Poelstra
Heerenveen
4:45:59
4:45:36
90
Eddy Hedemann
AAC '61
4:49:39
4:48:40
M60, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Leo Rijneker
Nieuwkoop
3:24:49
3:24:31
2
Ton ten Have
Runners Vorden
3:39:33
3:38:38
3
Peter van der Melman
Distance Runners Voorhout
3:45:17
3:44:36
4
Harry Smit
Apeldoorn
3:45:55
3:44:49
5
Henry van der Vegt
De Lier
3:48:57
3:47:15
6
Wim Dannenberg
Hunzerunners Loopgroep
3:50:35
3:49:41
7
Gerald Garrelts
Heemstede
3:52:14
3:51:46
8
Gert Zeevat
Midsland
3:53:08
3:53:01
9
Gert-Jan Zeelen
Makkum Fr
3:55:00
3:54:25
10
Hendrik Winkelaar
Hasselt
3:56:14
3:54:38
11
Dries Tulner
St.-Annaparochie
4:00:55
3:59:13
12
Rones Spinder
Buitenpost
4:02:10
4:01:35
13
Aant Zuidema
Grootegast
4:09:17
4:07:53
14
Frans Hoeks
Sint-Michielsgestel
4:10:19
4:09:43
15
Piet van Veen
RRZ
4:11:18
4:10:14
16
Wim Oostindier
Groningen
4:14:27
4:13:41
17
Jaap Dekker
Haarlemmermeer
4:17:38
4:16:26
18
Dick de Boer
Huizen
4:17:57
4:17:03
19
Egbert van Dijk
Fortuna
4:20:01
4:18:39
20
Harry van der Helm
Driebergen-Rijsenburg
4:24:36
4:23:18
21
Rob Baars
Rotterdam Atletiek
4:27:49
4:26:48
22
Huib Boersma
Austerlitz
4:31:04
4:30:33
23
Lambert de Jonge
Kampen
4:31:51
4:30:14
24
Hans Buis
SV Friesland
4:39:07
4:37:05
25
Hay Janssen
Nijmegen
4:53:06
4:51:42
VSEN, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Nancy Gerritsen
Loopgroep Gemeente Enschede
3:27:13
3:26:28
2
Corien Jansen
Nijeveen
3:29:49
3:28:49
3
Trix Hakstege
Amersfoort
3:43:37
3:41:47
4
Nicole Clerx
Groningen
3:48:45
3:47:32
5
Erna Schilder
Kampen
3:52:09
3:50:37
6
Annelinde Filarski
Amsterdam
3:53:27
3:51:57
7
Ilonka Siemonsma
Aldeboarn
3:57:47
3:56:51
8
Anja van Zutphen
Lionitas
4:02:14
4:01:47
9
Charlotte Stevens
Den Horn
4:02:38
4:00:42
10
Majke Jansen
Arnhem
4:04:23
4:03:30
11
Dóra Révész
Amsterdam
4:08:37
4:07:09
12
Zeline Bouwman
Sleeuwijk
4:16:26
4:15:17
13
Birgit Zuurveld
Amsterdam
4:18:21
4:17:13
14
Willemijn Boskma
Utrecht
4:21:30
4:20:17
15
Carolien De Vries
Assen
4:48:39
4:47:12
V35, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jolanda Nell
Maasland
3:34:35
3:33:38
2
Laetitia Ouillet
Utrecht
3:34:47
3:33:28
3
Monika Nugteren
Amsterdam
3:41:35
3:40:06
4
Rixt Bode
Phoenix
3:44:52
3:43:28
5
Corina Bots
Den Dolder
3:49:42
3:49:02
6
Karen Snippe
Groningen
3:53:35
3:52:37
7
Margot Brouwer
Haren Gn
3:54:04
3:52:26
8
Marijcke Toussaint
Amsterdam
3:55:25
3:53:57
9
Janneke de Jonge
Climax
3:57:35
3:55:55
10
Diana Daemen
Strijbeek
4:04:31
4:03:35
11
Anke Harbers
Bornerbroek
4:04:47
4:02:50
12
Elizabeth Dijkema
Hoorn Terschelling
4:07:14
4:05:31
13
Tamara van der Leij-Drentje
Drachten
4:07:29
4:06:22
14
Anemoon Elzinga
Midsland
4:07:55
4:06:36
15
Hanny van der Bij
SV Friesland
4:11:54
4:10:08
16
Barbara Van Bemmel
Haren Gn
4:13:42
4:12:04
17
Leona Olree
Bruinisse
4:14:39
4:13:33
18
Jacqueline Swart
Horror
4:15:52
4:15:52
19
Jennie van der Goot
Loopgroep Sneek
4:25:02
4:23:55
20
Anita van der Vliet
Gouderak
4:27:50
4:26:47
21
Suzanna Bakker
Noordwolde Gn
4:28:31
4:28:01
22
Mijke Beijer
Tilburg
4:36:34
4:35:10
V45, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Annie Oostenbrink
SV Friesland
3:36:18
3:35:12
2
Bettina Hamming
Groningen
3:53:26
3:51:30
3
Adrienne Oostveen
Formerum
3:56:25
3:55:09
4
Nynke Hoogland
Groningen
4:02:08
4:00:41
5
Florien van Benten
Amstelveen
4:02:42
4:00:49
6
Mirjam Weemhoff
Atletiek Maastricht
4:05:04
4:03:45
7
Hanneke Rijstenberg
Loopgroep De Drentsche Aa
4:07:13
4:06:02
8
Feikje Breimer
Fastfoot
4:07:19
4:06:39
9
Annejet Philipse-Paalman
's-Gravenhage
4:08:36
4:06:50
10
Karen Prantl
Amersfoort
4:09:32
4:08:17
11
Winy Grent
Blokker
4:10:21
4:08:31
12
Else van Es
Woerden
4:12:45
4:10:47
13
Rickie Bouma
Groningen Atletiek
4:15:36
4:14:34
14
Mettje Elzinga
SV Friesland
4:16:46
4:15:01
15
Geraldien Leppers
Roden
4:17:03
4:16:01
16
Yvonne Sant
Dutch Runners
4:17:13
4:15:11
17
Monique de Roder
Nijkerkerveen
4:21:00
4:19:46
18
Liesbeth Begheijn
's-Gravenhage
4:24:56
4:23:11
19
Ikkelien Cornelis
Aquilo
4:33:14
4:32:13
20
Diana Willemsen
Pallas '93
4:36:26
4:36:26
21
Ellen Vreeburg
Huizen
4:38:00
4:36:33
22
Lia Schaafsma-Bruijns
Prinsenbeek
4:45:51
4:45:40
23
Hilly Oosting
Annen
4:47:20
4:46:25
V55, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ineke Plant
Loopgroep gRUNN
4:05:51
4:04:33
2
Gerrie van der Veen
Rotterdam
4:06:36
4:04:47
3
Liesbeth van Meurs
Enschede
4:08:00
4:06:24
4
Diny Kok
Twello
4:25:12
4:23:18
5
Elly Hoorn
Hunzerunners Loopgroep
4:29:08
4:28:13
6
Else Scherhorn-Koren
Amersfoort
4:38:48
4:37:11
Stichting Evenementen Terschelling / Sportvereniging Friesland
www.uitslagen.nl
06-09-2016 22:01