Uitslagenlijst 27e MARESIA Cross

Kaatsheuvel - Zondag 8 november 2015

MPUPC, M/JPUPC/B 1,2KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noor Faas
Sprint
6:04
2
Faylinn Jansen
Scorpio
6:22
3
Amy de Hesselle
DJA
7:10
4
Steffie Lemmens
Rijen
8:01
5
Madelief Suijkerbuijk
Tilburg
8:14
JPUPC, M/JPUPC/B 1,2KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Loek Graafmans
Spiridon
5:45
2
Stefan van Tilburg
Gloria
6:09
3
Julian Peter
Biest-Houtakker
6:13
4
Jelle Kreeft
Spiridon
6:26
5
Mylo Brethouwer
Scorpio
6:28
6
Shane van IJzerdoorn
Tilburg
7:23
MPUPB, M/JPUPC/B 1,2KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elien Smits
DAK
5:07
2
Mirthe van Zon
DAK
5:17
3
Fenna Winkel
Sprint
5:30
4
Imke Geenen
Gloria
5:51
5
Merel van Hooijdonk
Spiridon
6:03
6
Mirre Wijnen
Tilburg
6:15
7
Nina Lemmens
Rijen
7:36
JPUPB, M/JPUPC/B 1,2KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruben van Geenen
ACW '66
5:04
2
Troj van Dongen
Spiridon
5:12
3
Aiden Dictus
DJA
5:23
4
Jim Putter
DJA
5:25
5
Thijmen Kegler
Sprint
5:43
6
Pelle Verschure
ACW '66
5:46
7
Niels Kardinaal
DJA
5:48
8
Ruben van der Schuit
De Langstraat
5:53
9
Bas Guikink
Sprint
5:54
10
Stan van Gestel
DAK
5:56
11
Michiel Fuite
Tilburg Road Runners
6:07
12
Julian Hoondert
Taxandria Atletiek
6:19
13
Omar Kardali
Tilburg Road Runners
6:25
14
TJ van der Noll
Heerjansdam
7:15
15
Stijn van der Vleuten
De Langstraat
7:29
MPUPA, M/J PUPA 1,2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Verdaasdonk
Spado
4:43
2
Hebe Chadwick
AV '40
4:50
3
Silkie Graafmans
Spiridon
4:57
4
Milou Kluyt
Goirle
5:03
5
Roos de Jong
Atledo
5:05
6
Anouk Boomaerts
DJA
5:10
7
Luna Faas
Sprint
5:13
8
Loïs Drent
Sprint
5:19
9
Anouk Andeweg
Spiridon
5:23
10
Nienke Blom
Sprint
5:28
11
Noëlle Schalk
Spiridon
5:29
12
Joss Ruedisueli
Sprint
5:35
13
Milena Weber
Attila
5:42
14
Danica Willemen
Atledo
5:47
15
Lieve Peter
Tilburg Road Runners
5:50
16
Ifelunwa Igwala
Attila
5:55
17
Femke Gijzen
Sprint
5:57
18
Anouk van Jeveren
Scorpio
5:59
19
Cyri Brethouwer
Scorpio
6:08
20
Valerie Bruurmijn
Gloria
6:11
21
Juul de Reijdt
Sprint
6:13
22
Lotte van Ham
Sprint
6:19
23
Madelief Ruijters
Attila
6:34
24
Iris van Geenen
ACW '66
6:45
25
Arwen Ambachtsheer
Spiridon
6:50
26
Emma Hens
Kaatsheuvel
8:01
JPUPA, M/J PUPA 1,2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Laros
Scorpio
4:20
2
Luuk Pelkmans
Sprint
4:39
3
Jelle van Geel
Hoeven
4:41
4
Bart Mol
DJA
4:45
5
Daan van Dessel
DJA
4:48
6
Ryan Heeren
Spiridon
4:52
7
Mète van der Schoot
Tilburg Road Runners
4:55
8
Kamiel Watzeels
Attila
4:56
9
Daan Verschoor
Taxandria Atletiek
4:59
10
Kwinten Rotte
Sprint
5:01
11
Tim Meuwissen
Tilburg Road Runners
5:07
12
Ivan den Oudsten
Spiridon
5:09
13
Vigo Maljaars
Scorpio
5:16
14
Milan Rosenbrand
Atledo
5:18
15
Pepijn Wijnen
Atledo
5:21
16
Mark van de Ven
ACW '66
5:25
17
Jens van Slooten
Tilburg Road Runners
5:32
18
Imeno Weber
Attila
5:34
19
Joey de Hesselle
DJA
5:37
20
Reinier van der Linden
Atledo
5:39
21
Kaien Frodyma
Waalwijk
5:46
22
Sep de Graaff
ACW '66
5:53
23
Reinier de Rooij
ACW '66
6:00
24
Michiel Gulickx
Gloria
6:02
25
Rav Riemslag
Atledo
6:04
26
Jesse Boomaars
Sprint
6:06
27
Mathe van Noorloos
De Langstraat
6:09
28
Stijn Groeneveld
Scorpio
6:15
29
Jip Suijkerbuijk
Tilburg Road Runners
6:17
30
Stijn Maarschalk
Scorpio
6:21
31
Max Lankhaar
Sprint
6:23
32
Jimmy Marcera
Sprint
6:25
33
Giel Huijsmans
Sprint
6:30
34
Scott van IJzerdoorn
Atledo
6:32
35
Tom Burghouts
ACW '66
6:36
36
Sietse 't Hooft
Sprint
6:38
37
Martijn Schulte
Scorpio
6:41
38
Tom van Es
Sprint
6:43
39
Mirre Stabel
Gloria
6:47
MJUND, M/J JUND 2,3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne de Jong
Atledo
9:12
2
Safira den Oudsten
Spiridon
9:21
3
Linsy Heestermans
Sprint
9:34
4
Elke Wijkmans
Astylos
9:46
5
Mikki Lips
Sprint
9:53
6
Daan de Reijdt
Sprint
10:01
7
Naomi Verhoeven
Attila
10:06
8
Bieke Schipperen
Scorpio
10:08
9
Tessa Schets
AV '56
10:09
10
Noortje de Graauw
Attila
10:11
11
Bijou Leto
Sprint
10:18
12
Lotte van Lieshout
Energie
10:20
13
Soo Yin van Noorloos
De Langstraat
10:33
14
Inge van den Hout
Gloria
10:48
15
Marit Buijsse
Sprint
10:50
16
Róbin Burm
Sprint
11:05
17
Guinevere Voogd
ACW '66
11:08
18
Danique Schalk
Spiridon
11:22
19
Barbara Karremans
Attila
11:30
20
Pip Huijsmans
Sprint
12:13
21
Floor van der Lee
Drunen
12:44
22
Janne van Holland
Attila
12:58
23
Amélie Peter
Tilburg Road Runners
13:21
24
Amy de Jong
Gloria
13:24
25
Lotte Hermans
Gloria
13:48
26
Susan Lodewijks
Atledo
13:52
27
Zoe van Breda
Sprint
14:26
28
Dana de Bruin
Sprint
14:26
JJUND, M/J JUND 2,3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Muhameed Huseen
Werkendam
7:53
2
Milan Watzeels
Attila
8:42
3
Chuck Pols
Scorpio
8:45
4
Jaap Rodermond
Sprint
8:56
5
Tibbe Teunissen
Sprint
9:09
6
Gijs Fuite
Taxandria Atletiek
9:15
7
Marc van Burgel
Atverni
9:39
8
Gianni Brunken
Sprint
9:40
9
Casper Suijkerbuijk
Tilburg Road Runners
9:45
10
Joost Winkel
Sprint
9:49
11
Tijn van Aalst
Attila
9:51
12
Micha Kooistra
Tilburg Road Runners
9:55
13
Jip van den Elsen
Taxandria Atletiek
9:58
14
Christian Maas
Taxandria Atletiek
10:03
15
Niels van Slooten
Tilburg Road Runners
10:05
16
Huub Groen
Est
10:13
17
Jaïr Lubbers
Attila
10:14
18
Daan van de Werken
De Langstraat
10:16
19
Finn Lodders
Atledo
10:21
20
Alexander van der Woude
Sprint
10:24
21
Marijn Hoondert
Taxandria Atletiek
10:25
22
Cas van Gorp
Taxandria Atletiek
10:26
23
Martijn Gulickx
Gloria
10:29
24
Luuk Strooper
Tilburg Road Runners
10:31
25
Pepijn Roels
Sprint
10:35
26
Raoul van Heel
Taxandria Atletiek
10:37
27
Jarne Swaans
Tilburg Road Runners
10:39
28
Lucas Geerts
Taxandria Atletiek
10:41
29
Timo Swaans
Tilburg Road Runners
10:44
30
Jules Karremans
Attila
10:54
31
Guus Guikink
Sprint
10:56
32
Boudewijn van der Linden
Atledo
11:02
33
Lars Karremans
DAK
11:03
34
Timo Timmermans
Gloria
11:28
35
Tim Pelkmans
Sprint
12:05
36
Tim Nijssen
ACW '66
12:21
37
Thijn van der Schuit
De Langstraat
12:31
38
Sven van Gool
Waalwijk
12:39
39
Jochem van der Schuit
De Langstraat
12:42
40
Tim Brok
DAK
12:54
MJUNC, M/J JUNC 2,3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annabelle Emmen
Rijen
8:50
2
Jetske Mooldijk
PAC
8:56
3
Willemijn Fuite
Taxandria Atletiek
9:00
4
Anouk Verheyen
Gloria
9:46
5
Fenna Verweij
DAK
9:49
6
Emma Voets
Attila
9:58
7
Luka van Gennip
Taxandria Atletiek
10:12
8
Gitte Wilmsen
Gloria
10:31
9
Sofie Blankers
Scorpio
10:54
10
Itske Verboven
Gloria
11:07
11
Tessa Groen
Astylos
11:20
12
Charlotte Huth
OSS-VOLO
11:23
13
Senna den Oudsten
Spiridon
11:26
14
Leentje Wijkmans
Astylos
11:32
15
Jeske van de Laar
Attila
12:11
16
Anne Lodewijks
Atledo
13:08
17
Merel van Gastel
Kaatsheuvel
13:33
JJUNC, M/J JUNC 2,3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Norbert Weijenberg
Spado
7:26
2
Tibo Visser
Parthenon
7:30
3
Stan Schipperen
Scorpio
7:39
4
Rick van Riel
Attila
7:42
5
Jesse Hendriks
THOR
7:45
6
Lars Laros
Scorpio
7:47
7
Friso Lyppens
Haag Atletiek
7:49
8
Zep Couwenberg
Attila
7:52
9
Wouter Schets
AV '56
7:57
10
Gijs Brands
Attila
7:59
11
Brik van Dusseldorp
Typhoon
8:07
12
Peer Voesenek
Loopvereniging TOF
8:30
13
Niels Bosma
Taxandria Atletiek
8:39
14
Twan Verkamman
OSS-VOLO
8:43
15
Jorrit Ivens
ACW '66
9:08
16
Jason Smits
ACW '66
9:10
17
Tom van Loon
ACW '66
9:13
18
Ian de Juncker
Attila
9:26
19
Julian van Jeveren
Scorpio
9:33
20
Jasper van Laarhoven
ACW '66
9:37
21
Guus de Jong
Atledo
9:43
22
Nick Rodermond
Sprint
9:53
23
Julian Buckmann
ACW '66
9:56
24
Daan Steenbergen
Tilburg Road Runners
10:03
25
Tijn Blom
Sprint
10:07
26
Daan Verhoeven
Attila
10:21
27
Ivy Diks
Attila
10:40
28
Marc de Buck
De Langstraat
11:03
MJUNB, M/J JUN B 3,3KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Diane van Es
PAC
12:29
2
Lois Stokkers
Energie
12:47
3
Ynte Biemans
Atverni
12:54
4
Shurianty Mathilda
Energie
13:37
5
Silke Brakkee
PAC
13:48
6
Lisa an Boekel
Taxandria Atletiek
14:53
7
Lotte de Graauw
Attila
15:51
8
Fleur van Werken
De Langstraat
16:50
JJUNB, M/J JUN B 3,3KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arne van der Linde
Energie
10:56
2
Bezuayehu Petersen
AV '56
11:09
3
Sam Kraaijeveld
Passaat
11:09
4
Stan Jansen
Rotterdam Atletiek
11:13
5
Bereket Petersen
AV '56
11:17
6
Dirk Roovers
Attila
11:20
7
Troy de Juncker
Attila
11:23
8
Jaïr van Winkel
Atledo
11:32
9
Victor van der Wel
AV '40
12:27
10
Loek Gijzen
Sprint
12:29
11
Jens van Geel
THOR
12:33
12
Jesse Buckmann
ACW '66
12:44
13
Sander Verweij
Taxandria Atletiek
13:16
14
Thomas Kooistra
Tilburg Road Runners
13:28
MJUNA, M/J JUNA 3,3KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corinde van Es
PAC
12:57
2
Sanne van Gils
Spado
13:21
3
Sanne Mooldijk
PAC
13:24
4
Tessa Nieuwenhuizen
Rotterdam Atletiek
14:07
5
Daphne van Zandvoort
DAK
14:16
6
Sanne Louer
Attila
15:16
7
Kim van Loon
ACW '66
16:37
8
Esmay van de Laar
Attila
17:34
JJUNA, M/J JUNA 3,3KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin van Riel
Attila
10:30
2
Thaem Mous
PAC
10:36
3
Ahmed Abubakar
Heusden gem Heusden
11:19
4
Rick Lambregts
Achilles
11:26
5
Tijke Wentink
Attila
11:41
6
Dani van de Sanden
Tilburg Road Runners
11:44
7
Alexander Brons
PAC
11:46
8
Harry van Ham
DAK
12:02
9
Ward Broeders
Spiridon
12:18
10
Daan van Loon
ACW '66
12:50
11
Antoine van der Sanden
DAK
13:41
12
Mark van der Schoot
Attila
15:37
13
Bram Löwenstein
Drunen
16:30
J-VB, M/J VB 1,2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kevin Kennis
Borgerhout
4:27
2
Dennis Slaats
ACW '66
5:30
3
Lars van Ravenstein
ACW '66
6:00
VSEN, D AU 6,8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Claessens
Leiden Atletiek
29:15
2
Nisrine Masrhalmi
Energie
29:48
3
Kristel van den Berg
Energie
30:06
4
Karlijn van Es
PAC
31:28
5
Lotte Veldhoen
Energie
32:26
6
Dyanne Verpaalen
Spiridon
32:44
7
Hester Lingsma
Taxandria Atletiek
33:06
8
Lotte van den Boom
Sprint
34:23
9
Lonneke Elzerman
De Langstraat
35:37
10
Rowan van Dongen
Scorpio
35:54
11
Nikki Bagchus
DAK
37:14
12
Sophie de Graaf
Energie
37:28
13
Hester van Liempt
Atledo
37:32
14
Aline Roks
Scorpio
37:56
15
Lizanne Pijnenburg
Atledo
40:21
V35, D AU 6,8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjon de Kok
Prins Hendrik
31:04
2
Jessica Joosten
ACW '66
32:47
3
Loes Verstappen
Tilburg Road Runners
34:08
4
Nicole Couwenberg
Tilburg Road Runners
35:02
5
Inge Schipperen-Verhagen
Scorpio
36:01
6
Marieke Slootjes-van Wingerden
Oosterhout Nb
36:47
7
Lianne Ivens
ACW '66
36:54
8
Karin van Ham
Atledo
38:56
9
Yvette van Dulmen
Atledo
39:39
10
Marloes de Jong
Dongen
40:44
11
Floortje Remmers
Gloria
43:32
12
Neeltje Olieslagers
Gloria
43:35
13
Natasja van Ooijen
Heerjansdam
45:29
14
Petra de Jong
Gloria
47:15
V45, D AU 6,8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hilde de Boer
Attila
31:45
2
Marie-Louise Smagge
Attila
34:36
3
Loes Vingerhoets
Achil '87
34:54
4
Peggy van Lee
Tilburg Road Runners
36:18
5
Marianne Mettler
Tilburg Road Runners
37:49
6
Saskia Goole
AV '56
38:23
7
Anja Jongmans
De Langstraat
43:02
8
Marjolein Rombouts
Tilburg Road Runners
45:42
9
Marianne van der Velden
Atledo
45:52
10
Lidy Swolfs-de Jong
Gloria
46:57
M55, H55/65 AU 6,8KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arie van Houwelingen
Eindhoven Atletiek
29:12
2
Wout Graafmans
Spiridon
30:15
3
Bert van Exsel
Sprint
30:31
4
Hans van Wegen
Spiridon
30:39
5
Gerard Wouters
Spiridon
31:01
6
Tsvika Zigelboim
ACW '66
31:42
7
Herman van Haaren
Achil '87
32:02
8
Hens Koreman
Atledo
32:40
9
Marcel Cools
Sprint
32:49
10
Ad Kieboom
Scorpio
32:51
11
Bas van den Bosch
Lage Zwaluwe
32:53
12
Kees Vermijs
Atledo
33:23
13
Henk Beijens
Tilburg Road Runners
33:41
14
Fred van Tilborg
DAK
35:21
15
Bert Lemmens
De Langstraat
36:09
16
Jan van Liempt
Atledo
36:43
17
Diederik Brouwers
Tilburg Road Runners
36:51
18
Gerrit Heij
Attila
37:24
19
Theo Walbeek
Loopgroep Goirle
37:43
20
Frits van der Velden
Atledo
38:28
21
Kees Pijnenburg
Atledo
38:43
22
J C Veltman
Tilburg
41:54
M65, H55/65 AU 6,8KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees Verhoeven
Tilburg Road Runners
32:57
2
Ad de Jong
Atledo
34:00
3
Andre Aarts
Scorpio
36:36
4
Theo van Baardwijk
DAK
38:06
MTRM6, TRIMMERS 6,8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dirk Evers
Spiridon
28:35
2
Sven Volkers
Tilburg
28:43
3
Corné Peters
Spiridon
29:56
4
Teun van Woerkom
Utrecht
30:41
5
Bart van der Heijden
Vught
30:48
6
Stefano Provenzano
Attila
33:19
7
Berry Blankers
Geertruidenberg
33:50
8
Corné Fijneman
Tilburg Road Runners
34:14
9
Martijn Lamers
Goirle
34:38
10
Jeroen Leemans
Waspik
34:42
11
Corné de Roij
Tilburg
38:38
12
Ralph Löwenstein
Drunen
39:25
13
Ingmar Bisschop
Attila
39:27
14
Roland van Oosterwijk
Rijen
39:32
15
Bjorn Fijneman
Tilburg
39:35
16
Remco Koedam
Eindhoven Atletiek
39:42
17
Renzo Diks
Tilburg
40:07
18
Ludy van Hilst
Kaatsheuvel
40:30
19
Kees van Dongen
Waspik
41:29
20
Bias van Noorloos
Wijk en Aalburg
41:47
21
Wichard van Noorloos
Wijk en Aalburg
44:05
VTRM6, TRIMMERS 6,8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ria Aarts
Dongen
35:47
2
Karolien Megens
Tilburg
39:19
3
Lieke Wolters
's-Hertogenbosch
40:24
4
Brenda Yap
Breda
41:27
5
Angela van der Schuit
De Langstraat
42:35
6
Neeltje vd Sman
Sprint
43:41
7
Tamara Wouters
Dongen
43:54
8
Judith van de Langenberg
Vught
45:35
9
Inèz Mimpen
Drunen
47:09
MTRM4, TRIMMERS 4,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Puk Gool
Attila
19:17
2
Rene van de Werken
Waspik
28:48
VTRM4, TRIMMERS 4,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Indy Nebbeling
Spiridon
28:09
2
Maike van der Schuit
De Langstraat
29:23
3
Karin van Dillen
ACW '66
30:08
4
Micheline de Bruijn
Oosterhout Nb
30:11
5
Marie louise van Noorloos
Wijk en Aalburg
30:22
6
Randy van der Velden
Waspik
31:25
7
Git Breddels
Wijk en Aalburg
32:08
8
Chantal Bömer
Klein Zundert
32:22
9
Ilse Haest
Dongen
32:30
10
Linie Hijstek
Tilburg Road Runners
32:46
11
Marianne Eestermans
Dongen
32:59
12
Miranda Rovers
Waspik
43:59
MSEN, H AU 9,1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wesley van der Gouw
Prins Hendrik
32:03
2
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
33:56
3
Dennis de Freytas
Tilburg Road Runners
34:20
4
Jesse van de Ven
Parcival
34:44
5
Mark Buiks
Sprint
34:56
6
Marco Keijsers
Scorpio
35:01
7
Niels de Jong
Sprint
35:23
8
Ron Szigetti
Attila
35:35
9
Mark Naaijer
Energie
36:28
10
Robbert van de Wouw
Parcival
36:42
11
Martijn Flipsen
Atledo
36:47
12
Sander Demmers
ACW '66
36:49
13
Rob Wouters
Tilburg Road Runners
36:55
14
Pieter Cappon
Loopvereniging TOF
37:24
15
Nick Jansen
Sprint
37:41
16
Teun van Gorp
Tilburg Road Runners
37:43
17
Martijn Tissink
Attila
37:59
18
Koen Voermans
Scorpio
38:22
19
Teun Broeders
Spiridon
38:28
20
Wouter Stokkermans
Atledo
38:49
21
Mike Rasenberg
Attila
39:00
22
Erik van der Heijden
De Langstraat
39:35
23
Steven van Bunningen
Sprint
40:26
24
Ralph Jacobs
Atledo
41:13
25
Pim Kocx
Tilburg Road Runners
41:18
26
Martijn Nooren
DJA
41:27
27
Marc van Vliet
Tilburg Road Runners
42:35
28
Christian le Sage
Atledo
48:11
29
Joris Sauvé
Tilburg Road Runners
49:10
30
Dirk van Korven
Achil '87
50:05
M35, H AU 9,1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jean Pierre Hoeboer
Sprint
34:34
2
Joël Geurts
Sprint
37:50
3
Hans van Loon
Prins Hendrik
38:10
4
Sammy Peter
Tilburg Road Runners
38:17
5
Patrick Cromsigt
Marvel
38:32
6
Björn Becx
Tilburg Road Runners
38:36
7
Joery Kouwenberg
Tilburg Road Runners
39:12
8
Caspar Houben
Scorpio
41:45
9
Erwin Brosens
Sprint
42:03
10
Thijs van Houten
DAK
42:14
11
Dick Bink
Spiridon
42:32
12
Carlo Wouters
Tilburg Road Runners
42:40
13
Rikkert van Assouw
KAV Holland
42:54
14
Jurgen Lootens
DAK
43:10
15
Marcel Scherrenburg
Attila
43:15
16
Patrick van Gurp
DAK
44:23
17
Anton Bogers
Atledo
44:36
18
Koen van Nieuwburg
DAK
45:00
19
Iwan Oprins
Spiridon
45:09
20
Erwin Gulickx
Gloria
47:36
21
John Hermans
Gloria
52:44
M45, H AU 9,1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Armand van der Smissen
Tilburg Road Runners
36:10
2
Eduard Linnenbank
Attila
36:45
3
Peter Mijsberg
Eindhoven Atletiek
36:57
4
Stefan van Marrewijk
Scorpio
36:58
5
Marco van Dongen
Sprint
38:04
6
Hans Liebregts
Tilburg Road Runners
39:55
7
Mar-Hein van de Wiel
DAK
40:07
8
Bart van Loon
Attila
40:28
9
Erik van der Helm
Rotterdam Atletiek
40:44
10
Crist Hendriks
Tilburg Road Runners
40:58
11
Ron de Veer
Tilburg Road Runners
41:23
12
Ruud Louer
Tilburg Road Runners
41:31
13
David Bömer
DJA
41:33
14
Johan de Jong
Tilburg Road Runners
41:50
15
Louis van den Dungen
Spiridon
42:19
16
Mark Chadwick
De Koplopers
42:30
17
Johan Verweij
Achil '87
42:47
18
Albert de Rooij
Atledo
42:49
19
Mark van de Ven
Attila
42:57
20
Johan Flipsen
Atledo
43:03
21
Henk vd Giessen
OSS-VOLO
43:06
22
Ed van der Jagt
Scorpio
43:18
23
Harry Beekmans
DAK
43:20
24
Peter Honcoop
Spiridon
43:48
25
Michel Verhoeven
Sprint
45:04
26
René de Rooij
Attila
45:06
27
Hans van Alphen
Scorpio
45:12
28
Marcel van Geenen
ACW '66
45:40
29
Toine van Gils
Atledo
45:49
30
Marcel Beentjes
Hollandia
46:06
31
Hans Lodewijks
Atledo
49:07
32
Leon Jansen
Rotterdam Atletiek
50:41
33
Frans van Gestel
Gloria
52:13
34
Mark Buijze
Attila
52:21
35
Martie Reuvers
Atledo
58:31
MTRM9, TRIMMERS 9,1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjors Visser
Energie
39:50
2
Patrick van de Rijdt
Loon op Zand
40:19
3
Robert van Boxtel
's-Hertogenbosch
40:40
4
Jos Pols
Waalwijk
40:55
5
Jimmy Martes
Eindhoven
41:42
6
Bas van Gestel
Attila
42:37
7
Gerard Timmermans
De Langstraat
43:31
8
Peter Bruins
Klaaswaal
45:51
9
Ronny Stabel
Weelde (B)
45:59
10
Paul Kuijpers
Loon op Zand
46:23
11
Erik Engel
Tilburg Road Runners
46:27
12
Wim Uytdewilliger
Breda
46:33
13
Walter van Gurp
Drunen
46:58
14
Vincent van den Elsen
Taxandria Atletiek
47:08
15
Pieter Jansen
Breda
47:18
16
Coen Adams
ACW '66
47:21
17
Martin Heijblom
De Langstraat
47:25
18
Henk Karremans
Vlijmen
47:34
19
Frank van Zijl
Tilburg
47:55
20
Emiel Dingemans
Waspik
48:01
21
Jan de Groot
Waalwijk
48:08
22
Heinz Zanders
Moergestel
48:14
23
Hans vd Bersselaar
Oisterwijk
48:17
24
Han Dekker
Breda
48:38
25
Olaf Torenvliet
Klaaswaal
48:44
26
Pie Bauer
Made
48:55
27
Eric Jongmans
Drunen
49:27
28
Bas van Gils
Oosterhout Nb
49:29
29
Hans van de Wege
Attila
49:35
30
Jan Nieuwkoop
Waspik
49:57
31
Marcel van Bavel
Tilburg Road Runners
50:18
32
Kees van den Brand
ACW '66
51:31
33
Jan van Kuijk
Kaatsheuvel
52:05
34
Uberto Smits
Geertruidenberg
52:10
35
Jan van der Laak
Attila
52:29
36
Frank van Laere
Tilburg Road Runners
52:34
37
Ad van de Wiel
Oisterwijk
55:32
38
Frank Niessen
Scorpio
55:42
39
Marc Aarts
Achil '87
55:52
40
Joop de Rooij
Drunen
56:44
VTRM9, TRIMMERS 9,1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Berdine van Dal
Utrecht
43:12
2
Monique Haans
Tilburg Road Runners
54:03
3
Patricia Spaaij
Diessen
1:05:33
4
Gonnie Roumen
Dolichos
1:05:57
Uitslagen.nl
11-11-2015 21:05