Uitslagenlijst Kleintje Berenloop

West-Terschelling - Zaterdag 7 november 2015

MSEN, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Stephan Hoogendam
Spirit Oud Beijerland
19:10
19:09
2
Lammert Ekkers
AV Heerenveen
19:11
19:11
3
Douwe Faasen
PAC
19:32
19:32
4
Jaldert Sjoerds
Workum
20:17
20:13
5
Marco Lok
Hoogeveen
20:29
20:27
6
Vincent Janssen
Duiven
20:48
20:46
7
Sus de Ridder
Zutphen
21:00
21:00
8
Jelle Linneman
Zwolle
21:12
21:09
9
Timo van der Linden
Zutphen
21:48
21:48
10
Alwin Kruijt Spanjer
Zuidwolde
22:05
22:03
11
Jort Steenhuisen
Roden
22:45
22:40
12
Bram Wortelboer
Diever
22:47
22:43
13
Jogchum van der Meulen
Groningen Atletiek
22:54
22:49
14
Teun Wortelboer
Diever
22:57
22:53
15
Casper Steenhuisen
Roden
23:06
23:02
16
Bas Kramer
Terschelling-West
23:08
22:57
17
Michiel Steenbergen
Peize
23:12
23:07
18
Jacob Jelmur Hoekstra
Joure
23:27
23:26
19
Freek Wilkens
23:32
22:59
20
Krijn Christiaansen
Noordwijkerhout
23:35
23:03
21
Teun Kreule
Utrecht
23:51
23:33
22
Thom Swank
23:54
23:53
23
Frank Schols
Schimmert
23:57
23:51
24
Ruben Toering
Groningen
23:59
23:56
25
Jelmer Eikenaar
Zwolle
24:19
24:11
26
Sander Booij
Zwolle
24:20
24:12
27
Migiel van der Meulen
Groningen Atletiek
24:31
24:26
28
Maarten van Vulpen
Loopgroep Bunnik
24:41
24:33
29
Steven van Vulpen
Loopgroep Bunnik
24:42
24:34
30
Tijn Grootenhuis
24:44
24:42
31
Joey van der Heiden
Delft
24:45
24:28
32
Bouke den Oever
Bolsward
24:46
24:12
33
Stijn Linneman
Zwolle
24:52
24:48
34
Viktor van Wersch
Eindhoven
24:59
24:53
35
Jako Hut
Siddeburen
25:04
24:58
36
Jorrit Rodenhuis
Stiens
25:18
25:14
37
Jasper Mom
Zwolle
25:29
25:25
38
Aart Rombout
Ede Gld
25:30
25:10
39
Guido Mulder
Groningen
26:06
26:00
40
Bram Bijvang
Roden
28:00
27:54
41
Luuk Steenhuisen
Roden
28:00
27:54
42
Ben Scherjon
Emmeloord
28:10
28:08
43
Rink Rudmer Sterk
Berlikum
28:34
28:24
44
Rutger Hoogma
Groningen
28:36
28:30
45
Mees Berkhuysen
Midsland
29:06
28:47
46
Sem van der Linden
Zutphen
29:15
28:57
47
Ronald Bousema
Assen
29:18
28:44
48
Nikki van der Linden
Zutphen
29:21
29:03
49
Edwin Veenstra
Joure
29:22
28:56
50
Niels Middelburg
Hilversum
29:48
29:00
51
Wylan Molema
Nieuwe Pekela
30:23
29:33
52
Hilbrand Woudstra
Heerenveen
30:25
29:59
53
Simon Buijs
Amsterdam
30:25
29:29
54
Rob van den Brink
Assen
30:36
29:53
55
Henk van Duijn
Alphen ad Rijn
30:40
30:15
56
Wieger Wittrock
Goor
30:46
30:31
57
Gabriel Tiethob
30:52
30:45
58
Patrick Haveman
Loopgroep Gemeente Enschede
30:53
30:46
59
Barry zeisseink
Arnhem
31:00
30:09
60
Tom Vandam
Harderwijk
31:07
30:36
61
Jan Schaapman
Burgum
31:15
30:22
62
Redmer Loen
Groningen
31:39
31:15
63
Sven Wiegerink
Utrecht
32:05
31:06
64
Pim Gelmers
Dedemsvaart
32:12
31:45
65
Bastiaan van der Lelij
Leiderdorp
32:38
32:12
66
Chris Helder
Groningen
33:29
32:40
67
Ingmar Homminga
Groningen
34:15
33:34
68
Daniel Reuter
Rogat
34:16
34:04
69
Abdul Gharairi
Doetinchem
34:29
33:35
70
Thomas Kuiper
34:31
33:32
71
Tymen de Schiffart
Nijmegen
35:33
34:46
72
Catharinus de Schiffart
Nijmegen
35:33
34:47
73
Gaspar Stelly Duarte
Leeuwarden
35:42
35:30
74
Okke Schaapman
Burgum
35:46
34:53
75
David van Mechelen
Ijsselstein
36:37
35:50
76
Deen Matti
Rotterdam
36:55
36:42
77
Jonathan Hofstee
Drachten
37:20
36:58
78
Victor Willems Ettori
Bussum
37:57
37:12
M40, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Anno Huizenga
Assen
17:41
17:41
2
Rik Plakke
Loopgroep Jan Strijker
23:47
23:25
3
Jeroen Kreule
Hellas
23:51
23:34
4
Edwin Reder
Heemstede
27:09
26:32
5
Remko Herremans
Haarlem
27:17
26:54
6
Frans Ketting Olivier
AV Heerenveen
27:28
27:27
7
Anton Wijkhuijs
Franeker
28:14
26:42
8
Alle Sterk
Friesland
28:34
28:24
9
Paul Velk
Castricum
29:28
29:10
10
Erno Gianotten
Castricum
29:38
29:22
11
Peter Scholten
29:52
29:30
12
Cor Echers
Hanzesport
29:52
29:30
13
Geert Ramakers
Loopgroep Bunnik
30:04
29:56
14
Elbert Bloemen
Enschede
30:18
30:10
15
Rob Bakker
Westerland
30:27
30:16
16
Ype Bonnema
Ede Gld
31:55
31:33
17
Marco Bol
Huizen
32:11
31:26
18
Jomar Post
Amsterdam
32:30
31:37
19
Sander Gorter
Utrecht
32:30
31:37
20
Paul Knevelbaard
Eelde
33:06
33:00
21
Pieter van de Linde
Zwanenburg
33:13
32:35
22
Martin van Solinge
Loopgroep Bunnik
33:28
33:22
23
Jeroen Homminga
Groningen
34:16
33:35
24
René Hoffman
Zwanenburg
35:17
34:40
25
Marco Reder
Zwanenburg
35:17
34:38
26
Jeroen van Wezep
Zwanenburg
35:17
34:38
27
Arnoud Kal
VanDrielRunners
35:35
34:53
28
Berdi Boeve
Muiderberg
36:15
35:13
29
Rene Bruinsma
Klazienaveen
37:12
36:38
30
Peter Bokslag
Rotterdam
42:27
41:29
31
Patrick Smolders
Oosterhout Nb
42:27
41:29
M50, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Vincent van Leent
Pijnenburg
20:43
20:40
2
Jeroen Linneman
BB lopers
22:15
22:13
3
Wouter de Blocq
Pijnenburg
23:11
23:07
4
Rob Faasen
Voorne Atletiek
23:44
23:42
5
Jakob Hut
Siddeburen
25:04
24:58
6
Karel Mulder
Groningen
26:03
25:58
7
Erik Geelen
Houten
27:06
26:34
8
Frans Witteveen
Pijnenburg
27:58
27:35
9
Michel Kershof
Zoetermeer
28:00
27:29
10
Dinand Jansen
Wilnis
28:23
27:39
11
Jan Miedema
Friesland
28:30
27:49
12
Jan Schuurman
Pijnenburg
28:35
27:49
13
Vincent Oldenhof
Zwolle
28:56
28:49
14
Paul van der Hijden
Friesland
29:28
27:55
15
Frank Jan Borst
Castricum
29:34
29:15
16
Hans Willemsen
Hellevoetsluis
29:37
29:26
17
Mark Min
Castricum
29:38
29:21
18
Hans van den Bergh
Beilen
29:55
29:21
19
Martin Grootveld
Hanzesport
30:00
29:38
20
Willem Jaap Zwart
Dutch Runners
30:02
29:19
21
Jan Volbers
Enschede
30:03
29:19
22
Ton van der Mark
Sneek
31:44
30:49
23
Herman van Ingen
Dutch Runners
32:01
31:16
24
Ton Jeen
Oostvoorne
32:13
31:48
25
Jur Elzinga
Pijnenburg
32:21
32:17
26
Jan Broersma
Roodeschool
32:34
32:03
27
Marius den Otter
Bolsward
32:46
32:13
28
Marty Messerschmidt
Den Haag
33:05
32:54
29
Tim Tessensohn
Hoofddorp
33:47
33:34
30
Bouwe Bruinsma
Bolsward
34:07
33:46
31
Andreas Heize-Kunter
Bochum
34:27
34:25
32
Hidzer Groenhof
Friesland
35:51
34:47
33
Erik Schaapman
Burgum
35:58
35:05
34
Cees van den Engel
PEC 1910
37:32
36:42
35
Johan Moesman
Zwolle
37:34
36:44
36
Mark Opgenhaeffen
Nieuw-Vennep
41:21
40:20
37
Maas Folsche
Ede Gld
41:21
41:02
38
Rudi Mekke
Amsterdam
42:35
41:58
M60, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jos Vreeswijk
AV Nijkerk
24:37
24:33
2
Tony Gaillard
Pijnenburg
24:44
24:40
3
André Hoogendam
Goudswaard
26:59
26:57
4
Bert Niemarkt
Artemis
27:25
27:23
5
Frank Klasen
Sneek
29:29
28:54
6
Ton ten Have
Vorden
29:57
29:34
7
H.J.Helmes
30:08
29:56
8
Goos Baaren
Holten
30:58
30:24
9
Gert van Gent
Ter Aar
31:36
30:41
10
Ad Vermeulen
Hellas
32:01
31:47
11
Arie Littink
Aarlanderveen
32:49
32:32
12
Chris Parthesius
Roosendaal
34:43
34:11
13
Roel Brussee
Zwammerdam
36:49
36:29
14
Klaas Duits
Friesland
38:59
38:52
15
Henk Bos
Assen
42:00
42:00
16
Joop Kempenaar
AV '47
44:50
44:30
VSEN, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Sanne Niestijl
Assen
21:19
21:19
2
Maam de Ridder
Zutphen
21:41
21:41
3
Lotte Knook
Zwaanshoek
22:24
22:16
4
Anita Klein
Ciko '66
23:10
23:06
5
Mariska Faasen
Tinte
23:43
23:43
6
Josien Wijkhuijs
Franeker
24:22
24:20
7
Susan Bakker
Odijk
24:41
24:34
8
Frederique Faasen
Tinte
25:55
25:55
9
Sietske Talsma
Rottevalle
25:59
25:57
10
Bodil Herremans
Haarlem
26:27
26:27
11
Evelien Klein
Odoorn
26:40
26:36
12
Noor Bijvang
Roden
27:03
26:56
13
Jennie Reidinga
Berkel en Rodenrijs
27:05
27:02
14
Femke Wuestman
Holten
27:08
26:39
15
Marlies Spijker
Arnhem
27:21
27:18
16
Marian Stobbe
Emmeloord
27:31
27:29
17
Annemiek Hanemaaijer
Maassluis
27:36
27:33
18
Celine van der Hijden
Almere
28:14
28:12
19
Roos Pieffers
Holten
28:20
27:52
20
Brem Beers
Zwaanshoek
28:37
28:28
21
Floor Knook
Zwaanshoek
28:37
28:28
22
Renee van Moerkerk
Eindhoven
28:44
28:38
23
Elina Douma
Uitwellingerga
29:16
29:07
24
Carlijn Dijkstra
Leusden
29:17
28:29
25
Liselot Dijkstra
Leusden
29:17
28:29
26
Sybrich de Goede
Sneek
29:23
28:57
27
Karima Moaddine
Leiden
29:37
29:13
28
Annet Engwerda
Lemmer
30:16
30:03
29
Katja lemmens
Arnhem
31:00
30:08
30
Michelle Kort
Appingedam
31:04
30:31
31
Annemiek Groenia
Groningen
31:09
30:34
32
Maaike Heijmink
Alphen aan den Rijn
31:20
30:55
33
Patricia van der Mark
Lemmer
31:45
30:50
34
Esmee van Mierlo
Nijmegen
31:45
30:58
35
Telma Geirsdottir
Harderwijk
31:50
31:19
36
Maud van Ingen
Rhenen
31:52
31:07
37
Iris Wijnand
Wergea
31:53
31:23
38
Manon de Vries
Amsterdam
31:58
31:01
39
Marleen van Heuvelen
Terschelling
32:29
31:42
40
Maaike van Veen
Wassenaar
32:39
32:11
41
Myrthe den Otter
Bolsward
32:46
32:13
42
Arjanne Wijfjes
AAV '36
32:49
32:32
43
Carmen de Jong
Emmeloord
33:02
33:00
44
Suzanne van Kleef
Den Haag
33:02
33:00
45
Mariska Kok
Zwolle
33:22
32:48
46
Marije Welter
Amersfoort
33:52
33:22
47
Nicole Pace
Bolsward
33:53
33:32
48
Sanne van Dijk
Doetinchem
34:29
33:35
49
Lisanne Jansma
Haarlem
34:46
33:44
50
Marije Miedema
Leeuwarden
34:48
34:25
51
Lisa te Giffel
Utrecht
35:00
34:14
52
Allinde Molema
Nieuwe Pekela
36:11
35:20
53
Maike van der Velde
Nieuwe Pekela
36:11
35:20
54
Lorie Schipper
West-Terschelling
36:14
35:34
55
Sanne Reitsema
Heerenveen
36:26
36:00
56
Nienke van Dieren
Formerum
36:51
35:53
57
Heidi Groenia
Groningen
36:56
36:20
58
Anke Verduyn
Hoorn Terschelling
37:37
36:46
59
Karlijn Mulder
Groningen
38:40
38:34
60
Eelkjen Veenstra
Warns
39:30
38:26
61
Aileen Bus
Sneek
40:54
39:56
V35, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Henrieta Oosterbaan
Horror
25:44
25:35
2
Karlijn Sluijs
Houten
27:41
27:36
3
Hk Wiersma
St.-Annaparochie
27:58
27:55
4
Jetske Bierma
Stiens
28:46
28:41
5
Nienke Zoon
Bunnik
28:46
28:36
6
Anemoon Elzinga
Midsland
29:06
28:47
7
Anne-Sophie Oldenziel
Harlingen
30:24
30:13
8
Tabithia Meulenberg
Pijnenburg
30:28
30:24
9
Cindy Nauta
GAC Hilversum
30:32
30:11
10
Linde Wittrock
Goor
30:46
30:32
11
Kas van der Lelij
Leiderdorp
31:01
30:34
12
Marjet Pieffers
Holten
31:05
30:37
13
Ninke van der Kooij
Enschede
31:09
31:02
14
Anita Hut
Zevenhuizen Gn
31:19
30:55
15
Marieke Schaareman
Zeist
32:17
31:37
16
Marleen Heil-Disselhof
Athlos
32:28
32:25
17
Regina Jorna
Deinum
32:51
32:22
18
Ley Ley Vu
Amstelveen
33:17
32:32
19
Jantina Dijkstra-Dijkstra
Friesland
33:28
33:18
20
Nancy Kientz
RRZ
33:44
32:55
21
Clara de Boer
Bolsward
34:07
33:47
22
Vanessa Sloot
Dutch Runners
34:18
34:08
23
Ingrid Hilwerda
Leiden
34:18
34:08
24
Bianca Companjen
Harderwijk
35:16
34:34
25
Irma van der Marel
Wassenaar
35:22
34:53
26
Patricia van Veen
Wassenaar
35:22
34:54
27
Mascha Weijers
Nijmegen
35:55
35:08
28
Anouk Konings-Pijnappels
Kudelstaart
36:06
35:44
29
Mirjam Reefman
De Krim
36:15
35:29
30
Olga Knijn
Muiderberg
36:15
35:13
31
Nicoline Uittenbogaard
AV '47
39:27
38:45
32
Ruurdtje Veenstra
Sondel
39:30
38:27
33
Joana da Silveira Duarte
Leeuwarden
39:34
39:23
34
Margaretha Kussendrager
Impala
39:54
39:39
35
Diana Huitema
Dutch Runners
40:27
39:30
36
Paulien Overzet
IJlst
40:27
39:31
37
Sandra Rodenhuis
Stiens
41:22
40:53
38
Xandra Smolders-Gerritse
Oosterhout Nb
44:32
44:24
V45, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lia Wijnberger
Ciko '66
19:54
19:53
2
Gerry Visser
LAAC Twente
22:58
22:58
3
Marlon van Zal
Soest
24:02
23:59
4
Francis van der Schoot
Zwolle
24:52
24:49
5
Desiree van der Poel
Krimpen aan den IJssel
27:05
27:02
6
Marjo Koldeweij
De Wijk
27:22
27:14
7
Lucia Hanstede
Zoetermeer
27:29
26:56
8
Els Ovink
Utrecht
28:50
28:45
9
Petra van der Veen
Boskoop
29:14
28:34
10
Karin Gangelhof
Bavel
29:30
28:55
11
Cocky Graumans
Zwolle
29:43
29:29
12
Jolanda Snellings
Loopgroep Bunnik
30:04
29:56
13
Ella van Geest
Amsterdam
30:38
30:32
14
Monique van Reisen
Noordwijk Zh
30:56
30:28
15
Bianca Huijzer
Schoonhoven
31:15
30:48
16
Caroline Hool
Poortugaal
31:28
30:52
17
Joke Sels
Harderwijk
31:31
30:49
18
Anita Jeen-Borg
Oostvoorne
32:11
31:46
19
Carien Knook
Dedemsvaart
32:12
31:45
20
Marloes Dijkstra
Leusden
32:17
31:29
21
Anita van der Meer
Schiedam
32:36
32:15
22
Trees Oostveen-Mocking
Odijk
32:47
32:08
23
Diana van Zuijlen
Stolwijk
33:00
32:44
24
Jolanda Messerschmidt
Den Haag
33:04
32:54
25
Miranda de Rooij
Beek en Donk
33:18
32:32
26
Kathleen Merks
Utrecht
33:28
33:23
27
Irma Tessensohn
Dutch Runners
33:45
33:32
28
Margreet ter Horst
Haaren
34:35
34:03
29
Christine Lange
Theux
34:37
33:56
30
Liliane Kuiper
Marum
34:42
33:42
31
Roel James
Amsterdam
35:31
35:31
32
Anita Vlam
Nieuwegein
35:37
35:04
33
Marti Wuestman
Holten
36:04
35:34
34
Anne Matti
Rotterdam
37:04
36:50
35
Arianne Visser
Barendrecht
37:46
37:18
36
Annemarie Groenia
Winsum Gn
37:52
37:16
37
Marjan Schaap
West-Terschelling
38:23
38:15
38
Anita Dijker
West-Terschelling
39:28
38:59
39
Heike Kunter
Bochum
40:53
40:50
40
Kitty Folscheschoolderman
Ede Gld
41:21
41:02
41
Judith Lunter
Stiens
41:24
40:55
V55, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marry Teeuwen
Avantri
22:46
22:45
2
Mieke van den Bos
Hellevoetsluis
26:01
25:55
3
Els Hoogendam
Goudswaard
28:27
28:25
4
Mattie de Boer
Joure
28:30
27:49
5
Matty de Beer
Hellas
28:58
28:43
6
Margriet Koekoek
De Sprinter
29:01
28:47
7
Lidwien Broenink
Joure
29:44
29:03
8
Joke de Vries
Dutch Runners
30:27
30:11
9
Annelies Mosselman
Uden
30:29
29:40
10
Willy v Vliet
Rogat
31:00
30:47
11
Tonia Zondag
De Wijk
32:26
32:18
12
Gea van der Torn
Gytsjerk
32:31
32:00
13
Agnes Mayer-Mocking
Everdingen
32:47
32:10
14
Bep Teeuwen
Bergambacht
33:03
32:47
15
Swaantje Oosterhoff
Surhuisterveen
33:16
33:12
16
Elly den Hollander
RRZ
33:43
32:54
17
Ria Kloppenburg
Joure
34:17
34:10
18
Maria Leenen-Mocking
Culemborg
34:32
33:53
19
Thea Keune-Mocking
Geldermalsen
34:32
33:54
20
Son Parthesius
Roosendaal
34:43
34:11
21
Ria van Gent
Ter Aar
35:18
34:24
22
Marijke Adams
35:33
35:17
23
Kitty Brussee
Zwammerdam
36:42
36:22
24
Jelleke Jonker
Sneek
36:54
35:53
25
Liesbeth vd Engel-Geerli
PEC 1910
37:34
36:44
26
Lucia Sijbom
Amersfoort
38:00
37:16
27
Gryt Sterk van der Woude
Ferwert
38:35
38:12
28
Alma van Duijn
Alphen ad Rijn
38:39
38:14
29
Tineke Hilverda
AV Heerenveen
39:12
38:48
30
Marjan Kuipers
Harderwijk
39:29
39:01
31
Ineke V d Hoek
Friesland
39:40
39:24
32
Anneke van der Hoorn
Boskoop
40:06
39:46
33
Jannie van der Wal
Sneek
40:27
39:30
34
Maria Stegeman-Kroon
Atletics Nijverdal
40:43
40:27
MSEN, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Joshy Groen
Amsterdam
35:29
35:29
2
Kees Zondag
Tiel
39:23
39:23
3
Jaap Huurman
Zwolle
39:52
39:51
4
Joost IJsselmuiden
Lionitas
40:11
40:11
5
Job van Iersel
Zwolle
40:18
40:18
6
Dirk Slot
Horror
41:36
41:34
7
Matthijn ten Doeschot
Zwolle
41:41
41:41
8
Job Papineau Salm
Amsterdam
42:43
42:41
9
Jan Jelle Kuipers
Wommels
43:48
43:41
10
Merlijn Dijkstra
Alkmaar
44:01
43:27
11
Jan Julius Buwalda
AV Heerenveen
44:14
44:14
12
Sam Kramer
Hensbroek
44:37
44:30
13
Hartger Welling
Heiloo
45:20
45:20
14
Frank Stobbe
NOP
45:45
45:45
15
Marnix Mulder
Groningen
46:31
46:19
16
Mark Folbert
Loopgroep Hugo Veenker
46:37
46:36
17
Radboud Geenen
Utrecht
47:32
46:35
18
Bernd Woudstra
Sintjohannesga
47:49
47:27
19
Rob Groot Zwaaftink
Nijmegen Atletiek
48:10
48:05
20
Tim van Deursen
's-Gravenhage
48:20
48:04
21
Alexander Stillebroer
Utrecht
48:45
48:40
22
Hein Riewald
Dronryp
49:18
49:14
23
Siebe Post
Sneek
49:23
49:20
24
Alfred Laarman
Nijverdal
49:45
49:21
25
Patrick van Wijk
Avantri
49:58
49:40
26
Pascal Schuurman
Almelo
50:01
49:42
27
Stefan Wiersma
Sneek
50:14
50:11
28
Pieter Zeijemaker
Zwolle
50:22
48:36
29
Steven Stouten
Leiderdorp
51:07
51:01
30
Peter van der Hoek
Breda
51:19
50:40
31
W.R. Siderius
51:28
51:09
32
Anne van Wijngaarden
Utrecht
51:36
50:49
33
Rick Folsche
Ede Gld
52:18
50:49
34
Ram Yosef
Amsterdam
52:18
50:22
35
Sander Horsman
's-Gravenhage
52:23
51:15
36
Jeroen Slot
Winterswijk
53:25
52:36
37
Jack van Wieringen
Hoogmade
53:49
52:28
38
Michiel Poeth
Berkhout
54:11
53:25
39
Jelmer Bruinsma
Harlingen
54:21
53:27
40
Sander Geenen
Rotterdam
55:02
54:01
41
Thijs Tonnon
Haarlem
55:13
54:26
42
Tsjerk Bottema
Leeuwarden
55:16
54:51
43
Klaas Huisman
Steenwijkerwold
55:43
53:50
44
Volkert De Ruiter
Steenwijkerwold
55:56
54:03
45
Max Bueno de Mesquita
Leiden
56:52
55:46
46
Rutger de Vries
Winterswijk
57:18
56:30
47
Matthieu Welbergen
Zuidlaren
57:37
57:27
48
Joep Koenders
Heerenveen
57:43
56:09
49
Harold de Lange
Leeuwarden
57:44
57:40
50
Chris Fennema
Leeuwarden
57:47
56:58
51
Ingmar Fennema
Leeuwarden
57:47
56:58
52
Lars Noorman
Zuidlaren
58:43
58:13
53
Arie Kraak
Leeuwarden
58:55
57:54
54
Friso van Eijck
Leeuwarden
59:26
58:30
55
Leon Kobes
Ommen
1:00:44
1:00:17
56
Pieter Hiemstra
Leeuwarden
1:01:20
1:00:27
57
Wietse de Vries
Hurdegaryp
1:01:24
1:00:31
58
Bodisco Woudstra
Langezwaag
1:01:26
1:01:05
59
Kees-Jan van de Werfhorst
Utrecht
1:01:42
1:00:30
60
Joost Meijer
Hilversum
1:02:25
1:02:05
61
Laurens van de Werfhorst
Amsterdam
1:07:19
1:06:06
62
Yuri Wang
Oosterhout
1:07:24
1:05:46
63
Daniël Woudstra
Sneek
1:08:42
1:07:33
64
Ernie de Deckere
Zoeterwoude
1:09:06
1:07:44
65
Dirk Kamps
Gouda
1:10:43
1:09:47
66
Sem Harlaar
Badhoevedorp
1:14:00
1:12:18
M40, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Harald Boersma
Loopgroep PK
43:05
43:01
2
Maurice van der Wijst
Dutch Runners
43:34
43:30
3
Philip Kremers
Arnhem
44:33
44:33
4
Gerke Bos
Groningen
44:53
44:48
5
Johan de Witte
Makkum Fr
45:17
45:15
6
Maarten Radstaake
Woudenberg
48:38
48:36
7
Erwin van Wieringen
Utrecht
49:40
49:30
8
Arie Hoogendjk
Heerenveen
50:11
48:28
9
Sebastiaan Kaldenbach
Mantgum
50:11
48:18
10
Edwin Bruinsma
Friesland
50:26
48:50
11
Remco Metz
Diepenveen
50:38
49:59
12
Edwin Icke
avVN
51:46
50:11
13
Arjan Kramer
Hensbroek
52:14
52:06
14
Hanno Weima
Dutch Runners
52:19
50:33
15
Eeuwe Drijfhout
Lionitas
52:23
51:36
16
Edwin de Boer
Oudeschoot
52:23
50:40
17
Zeger Pronk
Amsterdam Zuidoost
53:01
51:46
18
Karst altena
Apeldoorn
53:02
52:02
19
Arjen Kuiter
Woudenberg
53:07
52:53
20
Erwin Vegter van Ree
Blaricum
53:15
52:40
21
John Ouderling
Emmeloord
53:25
53:02
22
Roeland Reijers
KAV Holland
53:52
53:25
23
Ronald Uittenbogaard
Boskoop
54:02
53:48
24
Jorgen Middel
Dutch Runners
54:08
54:08
25
Rene de Vries
Culemborg
54:31
54:19
26
Rob Groeneveld
Lelystad
56:00
54:48
27
Watze Bakker
Amsterdam
56:59
56:48
28
Gerrit Keus
Athlos
57:16
56:18
29
Robert de Groot
Woudenberg
57:40
57:34
30
Durk Polet
Burgum
57:46
56:11
31
Rob Mulder
Haren
58:17
57:35
32
Peter Huiser
Uithoorn
59:09
58:46
33
Jan van der Veen
Achlum
59:26
58:31
34
Robert te Gussinklo Ohman
Harlingen
59:32
57:38
35
Douwe Anema
Hallum
59:36
58:28
36
Pieter de Kruif
Woudenberg
59:58
58:14
37
Marco van Eijk
Aalsmeer
1:00:06
58:29
38
Bart Jannink
Voorhout
1:00:06
58:29
39
Maarten Jannink
Uithoorn
1:00:06
58:29
40
Jeroen Kooijman
Zeist
1:00:06
58:30
41
Johan Stuut
Nijverdal
1:02:58
1:02:31
42
Rowdy van Gelder
Krimpen aan den IJssel
1:03:21
1:01:32
43
Daan Kerklaan
Oosterhout Nb
1:04:49
1:03:08
44
Otto Mengelberg
Apeldoorn
1:04:49
1:03:43
45
Hielke Mulder
Heerenveen
1:04:58
1:04:37
46
Hans Radstaake
Woudenberg
1:06:01
1:04:55
47
Marten Vlasma
Oosterwolde Fr
1:06:05
1:04:20
48
Sietze Helms
Zaandam
1:10:00
1:08:18
49
Arjan de Jong
Oosterhout Nb
1:11:00
1:09:22
50
Arend Braams
Gasselte
1:11:44
1:10:14
51
Marco Ottens
Easterein
1:11:51
1:11:28
52
Andre Lahuis
Gasselte
1:12:00
1:10:29
53
Ferdinand Jongsma
Heerenveen
1:12:10
1:10:27
54
Emile Verduin
Uitgeest
1:16:21
1:15:44
M50, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Frank Wiebes
Avanti-Wilskracht
42:20
42:19
2
Ben van den Assem
Hillegom
44:26
44:22
3
Tjerk Bruinsma
Makkum Fr
45:17
45:15
4
Eldert de Vries
Harderwijk
45:18
44:54
5
Wim Vollenberg
Leiderdorp
48:56
48:51
6
Hans Kraaijevanger
Distance Runners Voorhout
49:58
49:54
7
Robert Witteman
Bilthoven
50:04
50:01
8
Gerard van der Lubbe
Distance Runners Voorhout
50:23
50:18
9
Sjaak Fonville
Oegstgeest
51:22
51:06
10
Rob van Bladel
Leiden Road Runners Club
52:00
51:43
11
Ron Bakker
Woudenberg
52:08
51:55
12
Hans Bakker
Noordwijk Zh
52:08
52:03
13
Willem de Vries
Harmelen
52:54
52:29
14
Wim Vermeulen
Woudenberg
52:55
52:39
15
Gert-jan van Dunnewold
Arnhem
53:08
52:00
16
Wolter Zuid
Heerenveen
53:36
51:50
17
Jan Ziengs
Woudenberg
53:41
53:30
18
Lex Plas
Almere
53:47
53:43
19
Cor de Snoo
Woudenberg
54:07
53:56
20
Kees van Kleinwee
Kockengen
55:07
54:14
21
Karel van Dijk
Woudenberg
55:29
55:19
22
Ton van Veen
Boskoop
55:47
55:31
23
Klaas Diepeveen
Schagen
56:06
54:59
24
Kees VISSER
AV Heerenveen
56:08
55:55
25
Rien ter Burg
Woudenberg
57:05
56:49
26
Wim Manshande
Lionitas
57:59
57:01
27
Jan Bruintjes
Distance Runners Voorhout
58:05
57:51
28
Steve Shaw
Distance Runners Voorhout
59:03
58:47
29
Peter Schouten
LVA Plantaris
59:06
58:14
30
Jan Ubels
Vries
59:21
58:41
31
John Lardee
Amsterdam
59:25
58:02
32
Ben Vermeulen
Amsterdam Zuidoost
1:00:10
58:22
33
Durk Brouwer
Loopgroep Sneek
1:00:15
59:04
34
Jos Vloet
Donkerbroek
1:00:21
59:46
35
Jaap van der Meer
Drachten
1:00:27
1:00:04
36
Jan van Houten
1:00:29
58:49
37
Jos Wijnen
Krimpen aan den IJssel
1:00:30
58:40
38
Jos Brouwers
Sprint
1:01:54
1:00:54
39
Willem de Vries
Minnertsga
1:02:03
1:01:36
40
Rudy Douma
Leeuwarden
1:02:08
1:00:23
41
Martien Gerritsen
Ede Gld
1:02:18
1:00:46
42
Michael Schmidt
Wuppertal
1:02:21
1:01:45
43
Roelof den Besten
Gouda
1:02:41
1:01:00
44
Rene Moeckli
's-Gravenhage
1:03:49
1:02:09
45
Chris Hyde
's-Gravenhage
1:03:49
1:02:10
46
Martin de Ruiter
Utrecht
1:03:53
1:03:33
47
Peter van den Raadt
Amsterdam
1:03:54
1:02:33
48
Catrinus Visser
Stiens
1:04:01
1:02:42
49
Bert Haarsma
Heerenveen
1:05:04
1:03:17
50
Henk Knol
Amersfoort
1:06:02
1:05:36
51
Rob van der Marel
Wassenaar
1:06:09
1:05:59
52
Jan Poetsma
's-Gravenhage
1:06:56
1:05:24
53
Frank Kelder
Weesp
1:07:19
1:05:28
54
John Dinkla
Monnickendam
1:08:12
1:07:09
55
Harry Lips
Amsterdam Zuidoost
1:08:23
1:06:31
56
Ton van Engelen
De Meern
1:08:28
1:06:52
57
Kees Van
Leiden Road Runners Club
1:08:31
1:06:35
58
Klaas Jonkman
Kerkenveld
1:09:26
1:09:23
59
Ton Kalter
Zuidoostbeemster
1:10:26
1:10:05
60
Wiebe Jan Cazemier
Grijpskerk
1:11:52
1:11:08
61
Paulo Moekotte
Borne
1:13:32
1:12:16
M60, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Rintje Noppert
Burgum
41:34
41:34
2
Arie van der Ham
avVN
45:43
45:43
3
Jörg Eling
Essen
48:43
47:58
4
Ben van Vliet
Leidschendam
53:17
53:01
5
Piet de Jonge
Den Haag
54:21
54:15
6
Frans van Iersel
AV Wijchen
56:04
55:13
7
Berry Spruijt
Wieringerwerf
57:08
56:30
8
Jaap Cornelus
Athlos
57:16
56:16
9
Frits Kraaij
Noordkop
57:19
56:09
10
Hans van Leeuwen
Loosdrecht
57:44
56:24
11
Roger Caubo
Wijk bij Duurstede
58:06
57:16
12
Maarten Schaareman
Zeist
58:53
57:52
13
Wim Hagens
Purmerend
59:52
59:46
14
Kees Stehouwer
Flevo Delta
1:00:33
59:30
15
Marian Engelharen
Ijsselstein
1:00:34
1:00:02
16
Henk van de Werfhorst
Uden
1:01:42
1:00:30
17
Johan Bonnema
Wieringerwerf
1:03:08
1:01:40
18
Herman Euverman
Friesland
1:05:19
1:04:59
19
Leo Huijssoon
Amersfoort
1:06:21
1:05:30
20
Teun de Jong
De Lier
1:07:00
1:05:45
21
Herman Fokkink
Dutch Runners
1:08:14
1:07:07
22
Auke Flapper
Berltsum
1:09:59
1:08:22
23
Sander Dortland
Hoogezand
1:10:27
1:09:29
24
Bert Romijn
Roosendaal
1:12:29
1:11:57
25
Piet Enthoven
Wieringerwerf
1:13:32
1:12:00
VSEN, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jessica Oosterloo
LSV Invictus
37:00
37:00
2
Saskia de Vries
Phoenix
39:08
39:07
3
Sanne Witten
Laren Gld
48:32
48:29
4
Judith Feskens
Den Helder
49:07
49:05
5
Elly Tan
Amsterdam
49:42
49:40
6
Milou van Teeffelen
Nijmegen
50:28
50:23
7
Lorena Hagens
Purmerend
50:46
50:38
8
Lianne Zijlstra
Loopgroep Bedum
51:01
50:55
9
Gitta Scheenhouwer
's-Gravenhage
51:39
50:55
10
Ana Jocelijn Cavero Roepe
Utrecht
53:51
53:06
11
Lianne van Vliet
Amsterdam
53:57
53:41
12
Van Moerkerk
Etten-Leur
55:55
55:41
13
Eefje van Moerkerk
Etten-Leur
55:55
55:41
14
Fennie Kerdijk
Amsterdam
56:07
55:58
15
Ineke Visser
AV Heerenveen
56:08
55:56
16
Linda kastelijn
Twijzel
56:21
55:18
17
Sara Bloemers
Helmond
56:29
56:18
18
Lia Schepers
Almen
56:35
56:16
19
Sabine Roorda-van Westen
Gouda
56:56
55:50
20
Samantha Jeen
Leuven
57:13
57:08
21
Sonja Douma-Methorst
Loopgroep Leeuwarden
57:13
57:01
22
Anita Kastelijn
Utrecht
57:45
56:41
23
Merel Ekas
Groningen
57:56
57:22
24
Anne-Joke Fokke
Groningen
58:08
57:39
25
Marielle Veerman
Bunschoten-Spakenburg
59:19
58:35
26
Hotske Broersma
Koudum
59:23
59:19
27
Froukje Feenstra
Groningen
59:32
58:31
28
Renske Douma
Amsterdam
59:33
58:32
29
Kim Albers
Utrecht
59:57
59:31
30
Jacolien Kisteman
Impala
1:00:02
59:06
31
Saida Moaddine
Alphen aan den Rijn
1:00:07
58:33
32
Maaike Visser
Heerenveen
1:00:10
1:00:08
33
Nienke van Wingerden
Amsterdam
1:00:24
58:28
34
Hester Hilverda
Rotterdam Atletiek
1:00:30
59:52
35
Eva de Graaf
Bilthoven
1:00:49
1:00:04
36
Nynke Bouma
Groningen Atletiek
1:00:52
1:00:02
37
Hester Haagsma
Hoorn Terschelling
1:01:05
1:00:26
38
Charlotte Scarparo
Maarn
1:01:31
1:01:10
39
Jel Vis
Heerenveen
1:01:32
1:01:30
40
Lidewey Pater
Tzum
1:01:59
1:01:25
41
Nadia Bergsma
Franeker
1:02:03
1:00:49
42
Lineke Kutsch Lojenga
Haarlem
1:02:10
1:01:53
43
Annemijn Eyssen
Bergen Nh
1:02:15
1:01:57
44
Diana van der Ley-Teijema
Terwispel
1:02:20
1:00:57
45
Nynke Nicolai
Harlingen
1:03:00
1:02:05
46
Antine Schotanus
Wjelsryp
1:03:03
1:01:49
47
Laura Spoelstra
Amersfoort
1:03:05
1:02:48
48
Tessa Bonnema
Hoogkarspel
1:03:08
1:01:40
49
Anne Floor Lagerweij
Trecho
1:03:29
1:01:31
50
Barbara Teiwes
Midsland
1:03:45
1:02:26
51
Geartsje Algra
Lollum
1:03:54
1:03:22
52
Lane Reckman
Utrecht
1:04:30
1:03:52
53
Ciska Kuiper
Sneek
1:04:37
1:04:26
54
Eva Kool
Rotterdam
1:04:40
1:02:45
55
Iris Blom
's-Hertogenbosch
1:04:59
1:03:22
56
Hester van Eerten
Utrecht
1:05:09
1:04:04
57
Varja Loef
Groningen
1:05:32
1:04:37
58
Larissa Loef
Groningen
1:05:34
1:04:39
59
Jaqueline Haaisma
Waskemeer
1:05:41
1:04:00
60
Annamarieke Dalmulder
Amsterdam Zuidoost
1:05:45
1:03:52
61
Evelien Mos
Vinkeveen
1:06:02
1:04:19
62
Marit Hoekstra
Sneek
1:06:02
1:05:22
63
Maran Jansen
Amsterdam
1:07:19
1:06:05
64
Maaike Visser
AV Heerenveen
1:07:23
1:07:08
65
Sabine van Dam
Amsterdam
1:07:34
1:06:48
66
Marijke Loerts
Groningen
1:08:24
1:07:19
67
Taetske Albada
Warns
1:08:37
1:07:57
68
Sarah de Boer
Garrelsweer
1:08:42
1:07:31
69
Tialda Brouwer
Loopgroep Sneek
1:08:43
1:07:34
70
Hannie Leijstra
Dronryp
1:08:50
1:08:02
71
Katy van Ree
Leusden
1:08:53
1:07:01
72
Victoria Wiertz
Amsterdam
1:09:18
1:07:21
73
Marleen Versteegen
Zaandam
1:10:00
1:08:17
74
Jolies Dortland
Leeuwarden
1:10:27
1:09:29
75
Rosalie van Zuilen
Haarlem
1:10:49
1:09:51
76
Klaske Walda
Tzum
1:11:15
1:10:01
77
Wietske Koning
Wjelsryp
1:11:15
1:10:02
78
Gabi Verberg
Amsterdam
1:11:42
1:10:10
79
Dionne Clein
Amsterdam Zuidoost
1:11:52
1:10:02
80
Floortje Rawee
Amersfoort
1:12:17
1:11:38
81
Sascha Makkinje
Midsland
1:12:49
1:12:17
82
Anja Harlaar
Badhoevedorp
1:14:00
1:12:18
83
Lisette Kooistra
Friesland
1:14:57
1:13:03
84
Laura Kroon
Spaarndam
1:16:38
1:16:14
85
Boukje Wijmans
Joure
1:17:50
1:17:09
86
Baudien Roffel
Sintjohannesga
1:19:33
1:19:13
87
Geertje Wildeboer
Franeker
1:22:50
1:22:28
V35, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Judith van der Meer
Dronryp
42:14
42:14
2
Carola Bremer
Arnhem
46:55
46:46
3
Lyanne Buwalda
Heerenveen
47:26
47:24
4
Maria Sterk
Hallum
47:52
47:50
5
Odeth Bloemberg
Groessen
47:56
47:47
6
Ellen Huurman
Zwolle
50:24
49:33
7
Martine Withag
Enschede
51:50
51:46
8
Rebecca Kramer
Hensbroek
52:13
52:05
9
Sandra Bonnema
's-Gravenhage
52:21
52:03
10
Carola van Tol
Distance Runners Voorhout
53:48
53:35
11
Jessica Kooijman
Westerland
54:04
53:01
12
Marja van Schaik
Krimpen aan den IJssel
54:06
52:18
13
Annemiek Hazenberg
Grijpskerk
54:35
53:11
14
Marije van Leeuwen
Distance Runners Voorhout
54:35
53:06
15
Marija de Jong
de Lier
54:38
53:40
16
Suze Valen
Nijmegen
55:11
55:04
17
Nienke Valen
Heerenveen
55:11
55:04
18
Wendy Groen
Noordkop
55:54
54:45
19
Suze Scheepmaker
Distance Runners Voorhout
56:16
56:01
20
Annemieke Craanen
Roden
56:43
55:18
21
Saske Haijma
Britsum
56:51
55:05
22
Agnes Johan
Driebergen-Rijsenburg
57:36
56:15
23
Linde Hartman
Leeuwarden
57:36
57:31
24
Margreet Sierdsma
Groningen
57:45
55:53
25
Yvonne Wiltjer
Haren
58:04
57:22
26
Janke Boersma
Eelde
58:15
57:46
27
Annette IJzer
AV Castricum
58:24
58:17
28
Annemiek Laarman
Nijverdal
58:27
58:01
29
Daphne van Riel
Hilversum
58:30
57:36
30
Geke Glastra
Hunzerunners Loopgroep
58:51
58:41
31
Anneke Steinfort
Bolsward
58:59
57:53
32
Ingeborg van Beek
Amsterdam
59:14
58:49
33
Charlotte Slotman
Enschede
59:16
58:28
34
Sigrid Hoes
Noordkop
59:18
58:08
35
Gerda Bregman
Noordkop
59:18
58:09
36
Ans de Boer
Roden
59:20
58:40
37
Tineke Heida
Gersloot
59:25
59:05
38
Lianne Visser
Hemrik
59:33
58:10
39
Jannet Muller
West-Terschelling
59:41
58:26
40
Diena Pel
Noordbergum
59:49
58:16
41
Sonja Methorst
Amsterdam Zuidoost
1:00:07
58:19
42
Evelien Baljet
Utrecht
1:00:47
59:55
43
Jolanda van Duinen
Impala
1:00:52
59:55
44
Edith Steenhuisen
Roden
1:00:55
1:00:05
45
Joyce Visser
Bloemendaal
1:01:26
1:00:39
46
Djûke Elzinga
Joure
1:01:31
1:00:52
47
Erzsébet Timersma
Lollum
1:02:05
1:01:32
48
Petra Velzen
Achlum
1:02:25
1:02:01
49
Danielle Naafs
Zeist
1:02:35
1:01:15
50
Miranda Kersbergen
Boskoop
1:02:50
1:01:47
51
Monique Stuut-Goossen
Nijverdal
1:02:58
1:02:32
52
Liesbeth Roos
Hoorn Terschelling
1:03:01
1:01:41
53
Silja Brouwer-Stolk
Scheemda
1:03:04
1:02:09
54
Annet Immenga-Ates
Winschoten
1:03:04
1:02:09
55
Wendy Boke - Snoek
Krimpen aan den IJssel
1:03:21
1:01:32
56
Pui Mee Chan
Utrecht
1:03:24
1:02:04
57
Sabina Atzei
Amsterdam
1:03:42
1:02:09
58
Annemarie Drost
Hoorn Terschelling
1:03:45
1:02:26
59
Anna Calis
Lippenhuizen
1:04:11
1:02:45
60
Jose van de Vegte
Zwolle
1:04:47
1:04:13
61
Evelien Kerklaan-Wubbena
Oosterhout Nb
1:04:55
1:03:16
62
Marieke Siddre
Roden
1:05:10
1:04:23
63
Sandra Holwerda
Sneek
1:05:19
1:04:54
64
Margo Thiele
Amsterdam
1:05:19
1:04:53
65
Dianne Busz
Haren Gn
1:05:29
1:05:21
66
Lena van der Schoot
Hemrik
1:05:53
1:04:26
67
Roos van Vugt
Arnhem
1:06:24
1:04:41
68
Janet Eikenaar
Zwolle
1:06:26
1:05:44
69
Bianca Ruizendaal
Bunschoten-Spakenburg
1:07:16
1:06:34
70
Connie van Schie
Bunschoten-Spakenburg
1:07:16
1:06:34
71
Mirjam Weima
Weesp
1:07:19
1:05:27
72
Hedi de Leeuw
Groningen
1:07:28
1:05:36
73
Jenny de Jonge
Appingedam
1:08:42
1:07:30
74
Seda Westerbeek
Leusden
1:08:53
1:07:01
75
Daniëlle Praas
De Sprinter
1:09:45
1:09:15
76
Miranda Flapper
Berltsum
1:09:58
1:08:23
77
Gerda Postma
Wijnjewoude
1:10:27
1:08:40
78
Catherine Hoogeveen
Drachten
1:10:27
1:08:40
79
Bianca van Dijk
Leeuwarden
1:10:28
1:08:47
80
Annemieke Borger
Hellendoorn
1:10:58
1:09:39
81
Karin de Jong
Utrecht
1:11:19
1:10:22
82
Aukje Ottens
Easterein
1:11:52
1:11:29
83
Danielle van Suijlekom
Rhoon
1:12:22
1:10:31
84
Miranda Limburg
Heemskerk
1:16:21
1:15:42
85
Wendy Kemper
Nijmegen
1:18:47
1:17:07
86
Danielle de Tombe
VanDrielRunners
1:21:21
1:21:09
87
Barbara Ginter
VanDrielRunners
1:21:22
1:21:10
88
Pietsje Holwerda
Hallum
1:22:50
1:22:27
V45, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jolanda Holen
Leiderdorp
40:33
40:32
2
Monique Reijers
Molenhoek Lb
52:34
51:51
3
Cornelia Dolle
Molenhoek Lb
53:42
52:59
4
Yvonne Veldkamp-Nab
Atletics Nijverdal
53:43
52:31
5
Joze Mocking
Cothen
53:56
53:50
6
Harriet Smeding
Haarlem
54:23
54:16
7
Feikje Groenhof
Groningen
54:49
54:29
8
Inge Poortvliet
Donkerbroek
55:01
54:25
9
Marguerite v Voorthuizen
Amsterdam Zuidoost
55:08
53:16
10
Petra Slijkerman
Schagen
56:01
54:56
11
Mirjam Esveld
Haarlem
56:05
55:58
12
Anita Luik
Spartacus
56:08
55:51
13
Marinka Peeters
Noordwijk Zh
56:11
55:12
14
Marjo Verwoest
Deventer
56:27
55:48
15
Antsje Smeding
Sint Nicolaasga
56:43
56:02
16
Klaske Portena
Sint Nicolaasga
56:43
56:01
17
Wilma Slobbe
Schiedam
57:02
56:34
18
Margreet Vermeer
Distance Runners Voorhout
57:04
55:28
19
Marlise Scholte-Dalmulder
Weesp
57:13
55:24
20
Nel van Eijk
Zevenhoven
57:21
56:34
21
Claudia de Ruiter
Overveen
57:24
57:17
22
Ingrid Bargeman
Borne
57:37
56:19
23
Conny bosselaar
Apeldoorn
58:16
57:15
24
Jetske Oenema
AV Heerenveen
58:33
58:19
25
Liny Tempelman
Nieuwleusen
58:38
58:02
26
Ant Folkerts
Mantgum
58:41
57:11
27
Diana Friebel
Schiedam
58:44
58:10
28
Erna Metz
Diepenveen
58:44
58:06
29
Janine Oosterloo
Harlingen
58:44
57:33
30
Wilma Dwars
Drachten
58:45
58:11
31
Hester Groenveld
Horror
58:58
57:52
32
Lia Busker
Amstelhoek
59:09
58:46
33
Dora Wijnja
Scharsterbrug
59:30
58:48
34
Marianne Taselaar
Uitwellingerga
59:32
58:32
35
Joukje Kooistra
Drachten
59:58
59:13
36
Alie Numan
Lionitas
59:59
59:56
37
Marian Ham - Heijdra
Schiedam
1:00:06
59:34
38
Miranda Smit-Cok
Schiedam
1:00:06
59:33
39
Jacqueline Lemaire
Amsterdam Zuidoost
1:00:07
58:19
40
Anna Bosman
Nieuwleusen
1:00:13
59:37
41
Marja Jansen
Schiedam
1:00:21
59:49
42
Jolanda van Gelder
Krimpen aan den IJssel
1:00:33
58:44
43
Astrid van Tol
Distance Runners Voorhout
1:00:37
59:13
44
Trienke Meter
Roden
1:00:55
1:00:04
45
Eugénie Klok
Schipluiden
1:00:57
1:00:38
46
Veronique Hulsebosch
Loopgroep Bunnik
1:00:57
1:00:38
47
Paula de Vos
Lycurgus
1:01:17
1:00:00
48
Elma Wijnen
Krimpen aan den IJssel
1:01:18
59:27
49
Henny Postma
Leeuwarden
1:01:25
59:40
50
Willemien Weits
Nieuwleusen
1:01:26
1:00:50
51
Dorine Klink
Enschede
1:01:32
1:00:26
52
Astrid Harmsen-Gerritsen
Atletics Nijverdal
1:01:52
1:00:38
53
Jolanda de Vries_Boomsma
Minnertsga
1:02:02
1:01:35
54
Annelies Schwartz
Groningen Atletiek
1:02:06
1:01:20
55
Petra Bierhuizen
Schiedam
1:02:29
1:01:59
56
Diny van der Veen
Amsterdam
1:02:30
1:01:06
57
Ellen Lansbergen
Schiedam
1:02:46
1:02:15
58
Sylvia Lansbergen
Schiedam
1:03:12
1:02:42
59
Helma Kerklaan
Schiedam
1:03:47
1:03:16
60
Ineke Buijsman
Medemblik
1:03:54
1:02:33
61
Arianne Visser
Barendrecht
1:04:02
1:03:46
62
Karien Smeding
AV '23
1:04:07
1:03:59
63
Sia van keijsteren
Utrecht
1:04:13
1:02:56
64
Marlenne van Leeuwen
Schiedam
1:04:19
1:03:48
65
Karin Kuperus
Terwispel
1:04:33
1:03:08
66
Mia Verstraeten
Utrecht
1:05:01
1:04:15
67
Tamar Schofers
Amsterdam
1:05:19
1:04:26
68
Henriette van der Vlugt
Witmarsum
1:05:34
1:04:11
69
Coby Bouma
Spartacus
1:05:34
1:04:12
70
Marieke Muskee
West-Terschelling
1:05:36
1:04:28
71
Linda Zoetendaal
LVA Plantaris
1:05:44
1:04:06
72
Hester Sybrandi
Enschede
1:05:46
1:04:54
73
Alies Oplaat
Vinkeveen
1:05:59
1:04:17
74
Jeanette van der Marel
Wassenaar
1:06:08
1:05:59
75
Ingrid van Zonneveld
Zevenhuizen Zh
1:06:13
1:05:00
76
Lineke Veenstra
Leeuwarden
1:06:19
1:05:12
77
Wendie Ockeloen
Amsterdam
1:06:26
1:05:32
78
Therea van Wieren-Ruiter
Drachten
1:06:30
1:06:08
79
Miranda Castelein
LVA Plantaris
1:06:38
1:05:00
80
Joanna Baskott
's-Gravenhage
1:06:56
1:05:24
81
Hilda Koenes
Amsterdam
1:07:03
1:06:52
82
Thea Jansen
Climax
1:07:31
1:06:47
83
Cindy Lodewijks
Ilpendam
1:07:40
1:06:40
84
Coby Fischer
Tijnje
1:08:16
1:06:49
85
Arete Bloedjes
Lycurgus
1:08:26
1:07:08
86
Mary Waasdorp
Zoetermeer
1:08:31
1:06:34
87
Danielle Hamers
Laren Nh
1:08:40
1:08:09
88
Margreeth Jonkman
Kerkenveld
1:09:26
1:09:23
89
Jacqueline Burger
Monnickendam
1:09:38
1:08:36
90
Rita Bollemaat
Nieuwleusen
1:09:45
1:09:08
91
Hilda van der Galiën
Koudum
1:09:49
1:09:46
92
Antien Veldhoen
Oosterhout Nb
1:10:08
1:08:30
93
Rinny van Duijneveldt
Franeker
1:10:24
1:09:36
94
Marijke Zewuster
Zuidoostbeemster
1:10:26
1:10:05
95
Sita van der Wal
Tijnje
1:10:40
1:09:12
96
Susan Tuk
Brielle
1:10:46
1:08:52
97
Hennie Smid-Hooijer
Hindeloopen
1:10:48
1:10:44
98
Jolanda de Vries
Ouderkerk aan de Amstel
1:10:49
1:09:57
99
Corina Koenders
Heerenveen
1:11:44
1:10:09
100
Joke Roest
Amsterdam Zuidoost
1:11:52
1:09:59
101
Ingrid Lamsma
Wergea
1:11:55
1:11:49
102
Henny Harlaar
Wergea
1:11:57
1:11:50
103
Hanny Cazemier
Loopgroep Zuidhorn
1:11:59
1:11:16
104
Dineke Boxem-Spriensma
Gasselternijveen
1:12:13
1:10:42
105
Lisette Strubbe
Amsterdam
1:12:15
1:11:30
106
Greetje vd Kamp - Ensing
Impala
1:12:24
1:11:50
107
Rieteke Roelofs
Amsterdam
1:12:48
1:11:55
108
Gea Moekotte-Vriezema
Borne
1:13:32
1:12:16
109
Joke Braakman
Leiderdorp
1:14:21
1:13:36
110
Marjorie de Heer
Maassluis
1:15:53
1:14:20
111
Gini den Exter
Veluwe
1:18:06
1:16:48
112
Loes de Boer-Merkus
Hemrik
1:20:37
1:19:10
113
Marian Oijnhausen
Leek
1:21:22
1:19:58
V55, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Annie ter Horst-Krukkert
Atletics Nijverdal
52:37
52:20
2
Trijnie Heeres
Eelderwolde
54:13
54:05
3
Tini Visker
Artemis
54:38
54:10
4
Anke de Jong
Groningen Atletiek
54:44
53:34
5
Bettina Auffart-Smedema
Haren Gn
55:37
54:58
6
Alice Hagens
Distance Runners Voorhout
55:49
54:20
7
Ria van der Schoot
Lionitas
56:22
56:19
8
Inge Thomas
Essen
56:52
56:26
9
Jeannet Huitema
Leeuwarden
57:40
57:38
10
Jantje Wiersema
Artemis
59:12
58:43
11
Hildegard Eling
Essen
1:00:07
59:41
12
Ineke van Weelden
Almere
1:00:21
59:38
13
Nel Rol
Lycurgus
1:01:19
1:00:01
14
Ingrid Bary
Harlingen
1:02:20
1:01:59
15
Nia Berk
Oegstgeest
1:02:31
1:02:03
16
Laura Stevens
Oegstgeest
1:02:34
1:02:06
17
Evelyne Salari
Hunzerunners Loopgroep
1:02:55
1:01:43
18
Margriet de Vries-Mulders
Waterweg
1:03:36
1:02:02
19
Annemieke van Leeuwen
Loosdrecht
1:03:37
1:02:18
20
Lysbert Noppert-Atsma
Burgum
1:04:08
1:02:58
21
Jolanda Golbach
Borne
1:04:09
1:02:53
22
Eveline v Zanten-vd Maare
Waterweg
1:04:24
1:02:52
23
Marja van der Geest
Zoeterwoude
1:05:12
1:04:57
24
Lineke Tepper
Friesland
1:05:19
1:04:59
25
Anna Krops
West Terschelling
1:05:21
1:05:16
26
Ineke Molenaar
Groningen
1:05:57
1:04:47
27
Aafje van den Akker
Loopgroep Bedum
1:06:33
1:06:26
28
Corrie Botermans
Leiden Road Runners Club
1:06:47
1:06:23
29
Titia Brouwer
Loopgroep Sneek
1:06:57
1:05:48
30
Els Helms
Zaanland
1:06:58
1:05:15
31
Anja Boot
Orvelte
1:07:45
1:06:01
32
Titia Pijpker
Zuidhorn
1:07:45
1:06:42
33
Claske Braun
Alphen aan den Rijn
1:07:56
1:07:21
34
Aukje Loerts
Dutch Runners
1:08:22
1:07:17
35
Linda Nijborg
Groningen
1:08:32
1:07:39
36
Ineke Rutgers
Artemis
1:09:22
1:08:02
37
Ellie Grosveld-Klaver
Nieuwkoop
1:09:25
1:08:50
38
Christiane Romijn-Hoekstr
Roosendaal
1:09:28
1:08:55
39
Vic van den Broek d'Obrenan
Haarlem
1:10:49
1:09:50
40
Albertha Harms
Hoogeveen
1:11:13
1:10:36
41
Christine Scheer
Bergisch Gladbach
1:11:22
1:10:45
42
Hannie van Donselaar
Statina
1:11:49
1:10:07
43
Riekje Boorsma
Wommels
1:12:36
1:11:51
44
Thea Verkaaik Isarin
Groningen Atletiek
1:13:26
1:11:46
45
Marian Plas
Almere
1:17:42
1:17:38
www.uitslagen.nl
10-11-2015 19:52