Uitslagenlijst 1e AV Horror Winterloop 2015/2016

Sneek - Zondag 1 november 2015

MAN, WINTERLOOP 8.9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Douwe Yska
Nijland
31:23
2
Yke Zoetendal
Joure
31:49
3
Wilko Bakker
Joure
31:58
4
Richard Velzen
Achlum
32:02
5
Erik Bouma
IJlst
32:11
6
Siep Nota
Sneek
32:16
7
Freek Jaarsma
makkum
32:59
8
Mark Smit
Ijlst
33:37
9
Gerrit Kramer
Bolsward
34:14
10
Friso Douma
Delft
34:23
11
Albert van Ramshorst
Sneek
34:58
12
Wabe Roskam
Easterlittens
35:01
13
Herman Westerhuis
Tzum
35:06
14
Klaas Willem Zwaagstra
IJlst
35:10
15
Teade Rispens
Heerenveen
35:11
16
Marco Leeverink
Bolsward
35:13
17
Siebolt Haijtema
Workum
35:14
18
Sander van Hoorn
Bergum
35:22
19
Augustinus Veldman
Harich
35:23
20
Mike Hofstra
Sneek
35:46
21
Saco Bootsma
Workum
35:50
22
Martin Dijkstra
Bolsward
35:58
23
Henk Ferwerda
Scharnegoutum
36:03
24
Jurjen Jagersma
Ijlst
36:08
25
Hein Keekstra
Bolsward
36:11
26
Gerald Hoogeveen
Bolsward
36:14
27
Folkert Attema
St. Nicelaasga
36:40
28
Henk Ruiter
Sneek
36:41
29
Jeroen Tiesma
Bolsward
36:54
30
Marco van Meerveld
Sneek
37:03
31
Harold Brouwer
Heerenveen
37:30
32
Peter Hoekstra
IJlst
37:31
33
Hero Polet
Sneek
37:31
34
Reinier de Vries
Sneek
37:41
35
Aise Bouma
Kimswerd
37:49
36
Hugo Reitsma
Hurdegaryp
37:53
37
Wieger Schotanus
Balk
37:54
38
Johan de Witte
makkum
38:00
39
Peter Westerhof
Sneek
38:03
40
Edwin Troost
Bolsward
38:07
41
Martijn Ruis
Sneek
38:09
42
Richard Spoelstra
Leeuwarden
38:14
43
Harmen de Hoop
Sneek
38:18
44
Willie Kiewiet
mantgum
38:21
45
Beke Cnossen
Boazum
38:28
46
Eelke Cramer
Groningen
38:29
47
Auke Bult
Molkwar
38:41
48
Gielt Algra
Heeg
38:47
49
Luuk Naarding
Oosthem
38:53
50
Sytze Hilbrand Boschma
IJlst
38:55
51
Ritske Flootman
Menaam
38:56
52
Jelle Jagersam
Ijlst
38:58
53
Chris Jansen
Sneek
39:00
54
Marcel Hoekstra
harlingen
39:05
55
Nolle Lam
Elahuizen
39:06
56
Eric Eisma
Delft
39:07
57
Wibe Jan Elgersma
Harich
39:10
58
Dennis Smit
Ijlst
39:25
59
Evert Westerhof
Sneek
39:29
60
Jouke Hoekstra
IJlst
39:31
61
Albert Rijpma
Sneek
39:40
62
Gerard Postma
Koufurderrige
39:43
63
Cor van Sluis
Franeker
39:45
64
Hans-Jan Jasper
Sneek
39:46
65
Andrew Guest
Sneek
39:47
66
Wiebe Palstra
Bolsward
39:56
67
Lieuwe Palstra
Bolsward
40:06
68
Sjoerd Kooistra
Loenga
40:11
69
Arno van der Meulen
Sneek
40:12
70
Murk Keekstra
Bolsward
40:13
71
Simon Speelman
Sneek
40:19
72
Bert Baanstra
Sneek
40:20
73
Johan Wolthuizen
Sneek
40:23
74
Riemer Haagsma
IJlst
40:27
75
Rob Swart
Sneek
40:34
76
Patrick Boekema
Sneek
40:37
77
Wietse Dijkstra
Sneek
40:39
78
Hylke Bonstra
Bolsward
40:40
79
Symen van der Velde
Waaksens gem Litt
40:49
80
Henk Reinderink
Bolsward
40:50
81
Robert Jansen
Sneek
40:53
82
Maarten Offinga
Workum
40:57
83
Jop Hellegers
Leeuwarden
41:05
84
Ronald de Lange
Sneek
41:29
85
Nanne van der Veer
Elahuizen
41:33
86
André Siesling
Bolsward
41:35
87
Simon Sijtsma
Ysbrechtum
41:35
88
Hessel de Jong
Tirns
41:39
89
Menno de Roos
Sneek
41:40
90
Henk Dijkstra
Sneek
41:51
91
Jan Boonstra
Sneek
41:59
92
Jan Dotinga
Oosthem
42:07
93
Jeffrey Karsters
Sneek
42:25
94
Lieuwe de Wit
Sneek
42:31
95
John van de Wiel
Sneek
42:34
96
Paul van der Zwan
Sneek
42:49
97
Fimme Jan van der Wal
Oudega Gaast Sleat
42:53
98
Anne Floris Bottema
Nijland
42:54
99
Han Meij
Hemelum
42:54
100
Anske Schotanus
Koudum
42:55
101
Andre Jerusalem
Sneek
43:00
102
Sjoerd Reitsma
Bolsward
43:03
103
Ronald Hettinga
Bolsward
43:05
104
Hessel de Boer
leeuwarden
43:12
105
Bouwe Tichelaar
Bolsward
43:15
106
Henk Eekma
Bolsward
43:19
107
Jelmer Krikke
Sneek
43:22
108
Peter de Haas
IJlst
43:27
109
Jacob Bakker
Sneek
43:30
110
Eit Gaastra
Sneek
43:32
111
Jan Leijstra
Witmarsum
43:33
112
Ysbrand Valkema
Ysbrechtum
43:35
113
Jan Roelof Middeldorp
Sneek
43:37
114
Wietse Jonker
Wommels
43:43
115
Raymond Blaeser
Bolsward
43:43
116
Sander Sieperda
43:44
117
Auke van der Sluis
Sneek
43:47
118
Tally Ho
Sneek
43:48
119
Mart Meulman
Sneek
43:48
120
Kees Visser
Tjerkgaast
43:49
121
Johan Bandstra
Workum
43:50
122
Joop Tromp
Nijland
43:53
123
Frank Meeuwisse
Sneek
43:55
124
Wigle de Vries
Oldelamer
43:55
125
Jan Feenstra
Oudega gem Smallingerlnd
43:56
126
Bernard Dames
Sneek
44:00
127
Durk Douma
Woudsend
44:01
128
Chris Vessies
Koudum
44:03
129
Bert Rienstra
Sneek
44:05
130
Wieger van Keulen
Leeuwarden
44:06
131
Jelmer van der Wal
Sneek
44:27
132
Ronald de Vries
Bolsward
44:40
133
Jolt Schotanus
Sneek
44:49
134
Hobbe Vijver
Makkum
44:50
135
Pieter van der Bij
Jirnsum
44:52
136
Peter Londema
Sneek
44:52
137
André Meijer
Sneek
45:11
138
Matthijs Beute
Sneek
45:15
139
Barry Bijlholt
Sneek
45:23
140
Harmen Westra
Sneek
45:25
141
Mark
Sneek
45:35
142
Rick Isidora
Sneek
45:53
143
Ronald Danhof
Onderdendam
46:04
144
Marcel Swart
Sneek
46:06
145
Lieuwe van der Pol
Heeg
46:14
146
Cees Visser
Sneek
46:18
147
Johan Adema
Sneek
46:19
148
Peter Balk
Bolsward
46:34
149
Wim Kuipers
sneek
46:36
150
Jan Smit
Heerenveen
46:37
151
Eric Ringma
Sneek
46:44
152
Jaap Ypma
Hartwerd
46:55
153
Age Meijer
Sneek
47:01
154
Folkert Jellesma
Ysbrechtem
47:04
155
Harrie Boonstra
Sneek
47:22
156
Sandaly Keita
Sneek
47:24
157
Gerard Donker
Tjalleberd
47:26
158
Dick Heppener
Bolsward
47:28
159
Henk Onsman
Sneek
47:31
160
Lolke Cnossen
Sneek
47:33
161
Jos Doldersum
Sneek
47:49
162
Karst Anema
stiens
47:52
163
Raymond Beintema
Bolsward
47:55
164
Jitze Kuiper
Bolsward
48:15
165
Nico Garritsen
Heeg
48:29
166
B Kouwenhhoven
jutrijp
48:46
167
Tsjerk Viersen
Hommerts
48:55
168
Sytze de Witte
Sneek
48:59
169
Sjack Jansma
Sneek
49:06
170
Djurre Joh van der Schaaf
Oentsjerk
49:08
171
Jan Willem Kram
IJlst
49:31
172
Douwe Koopmans
Ysbrechtum
49:32
173
Patrick Dijkhuizen
Sneek
49:36
174
Koos Jacobsen
Sneek
49:46
175
Andre Boersma
IJsbrechtum
49:50
176
Yke Atsma
Bolsward
49:55
177
Theo Weidenaar
Sneek
49:55
178
Jordy Schouten
Tollebeek
50:35
179
Ewout Poelmann
IJlst
50:43
180
Geert Patist
Sneek
50:45
181
Arjen Wijnja
Appelscha
50:49
182
Dirk van Terwisga
Sneek
51:04
183
Jurjen van Terwisga
Sneek
51:04
184
Jelle de Haan
Haskerhorne
51:05
185
Gerben Brouwer
Sneek
51:21
186
Focco Duinstra
Sneek
51:23
187
Andre Duinstra
Sneek
51:23
188
Anthoon Haagsma
Sneek
51:28
189
Arnoud Huisman
Sneek
51:56
190
Vico de Bruijne
Sneek
52:21
191
Peter Ypma
Sneek
52:42
192
Wierd Voor de Wind
Sneek
52:51
193
Joop Bosma
Sneek
52:52
194
Menno Roskam
IJlst
52:52
195
Nico Kuiper
Sneek
52:56
196
Arthur Poelmann
IJlst
53:09
197
Evert van Dijk
Sneek
53:25
198
René Adema
Sneek
53:37
199
Auke Nijboer
Goenga
53:48
200
Bert de Vos
Sneek
53:49
201
Riekus Reekens
Sneek
53:52
202
Paul Buma
Sneek
54:16
203
Fred de Witte
Exmorra
54:36
204
Niels Elgersma
IJsbrechtum
54:41
205
Richard Bosma
Sneek
55:05
206
Jan Pieter de Boer
Sneek
55:08
207
Floris Poelmann
IJlst
55:14
208
Tred van Elteren
Leeuwarden
55:33
209
Eelco Fokkema
Sneek
55:41
210
Nils Kroon
Sneek
55:43
211
Jan van der Veen
Achlum
55:49
212
Jitze Bok
Sneek
56:01
213
Tonnie Bakker
Sneek
56:06
214
Eddy van der Wal
Ysbrechtum
57:51
215
Cor Rameau
Sneek
59:20
216
Freark Kaspersma
Abbega
1:02:09
VROUW, WINTERLOOP 8.9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Immy Kersbergen
Wommels
33:00
2
Ylona Kruis
Ysbrechtum
35:05
3
Regine Postma
St Nicolaasga
37:59
4
Liesbeth Steenbergen
sneek
38:17
5
Samantha Hettinga
IJlst
39:00
6
Nynke Steigenga
Exmorra
39:12
7
Andrea Kroes
Makkum
39:14
8
Debora Peter
Leeuwarden
40:06
9
Ageeth Oomen
Tollebeek
40:36
10
Alie Brouwer
Joure
41:17
11
Anneke Heidema
Sneek
41:20
12
Baudien de Boer
Sneek
41:36
13
Hester Groenveld
Bolsward
41:40
14
Janet Werkema
Sneek
41:40
15
Hella Yntema
Bolsward
41:41
16
Hinke Goemaat
Idsegahuizum
42:45
17
Sytske Visser
Rien
42:51
18
Evelien van Leeuwen
Utrecht
42:55
19
Ingrid Floor
Sneek
43:15
20
Wilma van der Wal
Joure
43:31
21
Charlotte Tsang
Bolsward
43:36
22
Hannemijn Meulman
Sneek
43:49
23
Dorien Kooistra
Lytsewierrum
43:52
24
Yvonne Hiemstra
IJlst
44:02
25
Margriet Postma
Koufurderrige
44:06
26
Simone de Vries
Oldelamer
44:12
27
Femke Hendriksma-Ozinga
Lemmer
44:47
28
Marga Zwanenburg
Sneek
44:51
29
Ytsje Talsma-Kingma
Hilaard
45:07
30
Roelina Adema
Hommerts
45:15
31
Karen de Kruif
Blauwhuis
45:16
32
Coby de Vries
Oldelamer
45:31
33
Ernestine Stipkovits
Sneek
45:37
34
Clara de Boer
Bolsward
45:52
35
Marieke Pijlman
Sneek
45:55
36
Lucia van der Bijl
Bolsward
46:10
37
Nelie Jasper
Sneek
46:17
38
Saakje Regnerus
Broeksterwald
46:34
39
Anneke Hillenaar
Sneek
46:36
40
Marcella IJpma
Sneek
46:38
41
Baukje Smink
Ysbrechtum
47:09
42
Anneke Heijnis
Woudsend
47:18
43
Efde
Jirnsum
47:33
44
Mariëlle Scheltinga
Bolsward
47:34
45
Thea Metz
Itens
48:19
46
Theresia Offringa
Nijland
48:23
47
Gerritje Zijlstra
Ysbrechtum
48:23
48
Gea Elgersma
Sneek
48:27
49
Suzan Kroontje
Bolsward
49:01
50
Marije Visser
Sneek
49:05
51
Janette Ozinga
Follega
49:09
52
Marijke van der Meer
Sneek
49:13
53
Liset Zwaan
Workum
49:16
54
Monica Bruggenkamp
Bolsward
49:17
55
Tineke Bajema
Wommels
49:17
56
Anja van der Molen
Sneek
49:46
57
Ciska Sterk
Sneek
49:54
58
Tineke Speelman
Sibrandabuorren
49:59
59
Irene Hooghiemstra
Workum
50:09
60
Natasja Viersen
Workum
50:09
61
Jacqueline Swart
Haskerhorne
50:14
62
Sonja Douma
Leeuwarden
50:17
63
Jitske Yntema
Scharnegoutum
50:21
64
Willy van Beek
Ysbrechtum
50:39
65
Gea Akkerman
Sneek
50:44
66
Antsje Smeding
Sint Nicolaasga
51:03
67
Frieda Wijnia
Joure
51:04
68
Klaske Portena
Sint Nicolaasga
51:09
69
Christa van Koeveringe
Heeg
51:29
70
Mariska Baukema
Sneek
51:29
71
Hedwig Falkena
Hommerts
51:31
72
Simone de Best
Sneek
51:32
73
Miriam Keuken
Sneek
51:33
74
Mirjam vd Helm
Exmorra
51:34
75
Anita Waiboer
Sneek
51:34
76
Esther Dijkstra
St. Nicolaasga
51:35
77
Dora Wijnja
Scharsterbrug
51:36
78
Helga Wispelweij
Sneek
51:38
79
Annemat Lukkes
Sneek
51:38
80
Anneke Wiersma
Hommerts
52:12
81
Tietsje Abma-de Roos
Hommerts
52:13
82
Wietske Keulen
Sneek
52:15
83
Anneke Ypma
Hartwerd
52:38
84
Sylvia Kamstra
Sneek
52:51
85
Anneke de Visser
Sneek
52:51
86
Minke Oord
Joure
53:06
87
Anke de Jong
Tirns
53:07
88
Nynke Hettinga
Bolsward
53:13
89
Marjan van der Laan
sneek
53:24
90
Kirsten van der Meer
Bolsward
53:26
91
Diny van der Veen
Bolsward
53:27
92
Soraya Zander
Sneek
54:06
93
Irene Bok
Sneek
54:15
94
Saskia Buma
Sneek
54:15
95
Esme Keja
sneek
54:20
96
Jlonke Marcelis
Sneek
54:21
97
Sjoukje de Glee
Sneek
54:38
98
Yvette Alkema
Sneek
55:09
99
Lilian Rolefes
Heeg
55:20
100
Houkje Heida
Sneek
55:24
101
Irene van Elteren
leeuwarden
55:33
102
Gea Jongsma
Scharnegoutum
55:42
103
Nynke Nicolai
harlingen
55:50
104
Pytsje Reinderink
Bolsward
55:51
105
Alie Bruinsma
Sneek
55:53
106
Ria Meijer
Sneek
55:54
107
Anita Reus
Sneek
55:57
108
Annelies Bleeker
Sneek
55:58
109
Frida Lindeboom
Sneek
55:58
110
Renate de Boer
Oppenhuizen
56:04
111
Tineke Bootsma
IJlst
56:11
112
Marrit de Jong
Sneek
56:33
113
Margriet Noordhuis
Bolsward
58:09
114
Annet de Bruijne
Sneek
59:20
115
Liesbeth Reijenga
Abbega
1:01:58
116
Angela Klijnstra
Bolsward
1:03:17
117
Esther Hoekstra
Sneek
1:03:18
118
Joke Feenstra
Achlum
1:04:48
JPUPM, JEUGDLOOP 1.3 P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jari Heppener
Bolsward
6:10
2
Melle Bos
Bolward
6:23
3
Naut Krikke
Sneek
6:32
4
Corneel Algra
Heeg
6:32
5
Mariel Palstra
Workum
7:53
6
Ids Douma
Leeuwarden
11:14
MPUPM, JEUGDLOOP 1.3 P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke Valkema
Ysbrechtum
6:39
2
Famke Douma
Leeuwarden
7:55
JPUPC, JEUGDLOOP 1.3 P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan Jaarsma
Makkum Fr
5:02
2
Swerre Zuurbier
sneek
5:39
3
Hans Koopmans
Sneek
5:50
4
Rein Willem
Achlum
6:39
5
Tijs Vreeling
sneek
6:48
6
Tim Krikke
Sneek
7:20
MPUPC, JEUGDLOOP 1.3 P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noa de Boer
Exmorra
5:07
2
Lieke Boonstra
Bolsward
5:32
3
Jara Heppener
Bolsward
5:49
4
Thialda Andringa
Haskerhorne
7:48
JPUPB, JEUGDLOOP 1.3 P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jiri Heppener
Bolsward
5:14
2
Marc van Ruiten
IJlst
5:45
3
Hessel Oswald
Harlingen
5:46
4
Jeroen Feenstra
sneek
6:03
5
Sil Dijkstra
Jutrijp
6:07
MPUPB, JEUGDLOOP 1.3 P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anthe Troost
Bolsward
5:05
2
Noa IJsbrandij
Sneek
6:11
3
Marieke Jasper
Sneek
6:47
4
Milou Sieperda
bolsward
6:52
5
Meike Swart
Sneek
7:40
6
Jeniska Palstra
Workum
7:41
JPA1, JEUGDLOOP 1.3 P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hidde Bos
Bolsward
5:12
2
Jan Pieter Kramer
Bolsward
5:13
3
Timen de Boer
Wommels
5:15
4
Dinand Andringa
Haskerhorne
6:31
MPA1, JEUGDLOOP 1.3 P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yara de Boer
Exmorra
5:03
2
Aniek Vreeling
sneek
5:56
3
Mayke Ruige
Leeuwarden
6:05
4
Susan Breeuwsma
Sneek
6:30
5
Meike Rijpma
Sneek
10:18
JPA2, JEUGDLOOP 1.3 P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roel Troost
Bolsward
4:48
2
Jilke Oswald
Harlingen
5:04
3
Jurre Swart
Sneek
6:41
4
Thijs Blaeser
Bolsward
6:50
MPA2, JEUGDLOOP 1.3 P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Jaarsma
Makkum Fr
4:45
2
Renske Drenten
Leeuwarden
4:49
3
Annamarijn van Ginneken
makkum
5:52
4
Judith Jasper
Sneek
6:29
5
Iris Hoekstra
Hommerts
7:21
6
Yverna Zuurbier
sneek
7:41
JJUND, JEUGDLOOP 1.3 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jurre Boonstra
bolsward
4:29
2
Cor Visser
Heeg
5:11
3
Kars Zouterbier
Sneek
5:14
4
Jan Atsma
Bolsward
5:18
5
Thijs de Vries Stadelaar
Sneek
5:22
6
Jelle Blaeser
Bolsward
5:25
7
Fardau Hoekstra
IJlst
8:45
MJUND, JEUGDLOOP 1.3 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wietske van der Weij
Weidum
5:04
2
Eline Ruige
Leeuwarden
5:04
3
Ilse Meerding
Sneek
5:10
4
Joukje Kramer
Bolsward
5:22
5
Tirza Boschma
IJlst
5:26
6
Bethe Siemonsma
Sneek
5:28
7
Marit Klein
Follega
5:32
8
Else de Boer
Wommels
5:32
9
Romée de Best
Sneek
5:38
10
Marije Brouwer
Joure
5:47
11
Jildou de Bruijne
Sneek
5:48
12
Hieke Blaauw
Sneek
5:51
JJUNC, JEUGDLOOP 1.3 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim
Sneek
4:31
2
Mart Dooper
Blauwhuis
5:14
3
Jarno Zwart
Sneek
5:31
MJUNC, JEUGDLOOP 1.3 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nikee Siemonsma
sneek
5:03
2
Marije Troost
Bolsward
5:18
3
Jynthe Rijpma
Sneek
5:34
4
Lianne de Bruijne
Sneek
6:02
5
Michelle Hoekstra
Hommerts
8:21
6
Anouk Hoekstra
Hommerts
8:38
JJUNB, JEUGDLOOP 1.3 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luc Visser
Heeg
4:32
Opmerkingen over deze uitslag? Mail uilke@avhorror
Dank aan alle sponsors en vrijwilligers
www.uitslagen.nl
09-12-2015 19:50