Uitslagenlijst Scopias Klein Zwitserlandcross
Tegelen - Zondag 1 november 2015
MSENL, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tecle Mekonen
Nijmegen Atletiek
29:05
2
Mark van Kessel
Lopersgroep Deurne
31:03
3
Christoph Verhalen
TUS Xanten
31:17
4
Rik Heijnen
Atletiek Helden
31:41
5
Werner Gentle
Lopersgroep Deurne
31:59
6
Leon Hendrikx
Venloop Running Team
32:22
11
Sebastian Risko
Mönchengladbacher LG
33:56
13
Andre Stevens
Mönchengladbacher LG
34:08
15
Tervel Kurten
Mönchengladbacher LG
35:02
17
Koen van Kessel
Lopersgroep Deurne
37:26
22
Roger Sieben
Atletiek Leudal
38:58
M40L, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Tuin
Lopersgroep Deurne
35:12
2
Tadessa Woldemesekel
ATV Venray
36:12
3
Stefan van Oosterwijk
GAC Gemert
36:56
6
Sven van den Hurk
Lopersgroep Deurne
38:09
8
Sjoerd Karis
Atletiek Helden
40:30
M45L, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Ad Peeters
Eindhoven Atletiek
34:53
8
Frank Hooghordel
Maarheeze
38:12
13
Toon van Loon
Loopgroep Aart Stigter
40:18
14
Richard van Heeckeren
Orion
40:23
19
Max van de Bertmortel
Deurne
42:53
22
Richard Sonnemans
Atletiek Helden
47:09
M50L, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anton van de Heuvel
GAC Gemert
35:08
3
Wim Janssen
Atletiek Helden
36:19
4
Bert van Bogget
Atletiek Leudal
38:00
6
Johan van Gageldonk
Scopias
38:15
7
Reinard Casparie
Eindhoven
38:25
12
Chris Meulendijks
de Peelrunners
41:53
15
Marcel Beurskens
Atletiek Leudal
43:49
16
Johan Verhaegh
Lopersgroep Deurne
44:43
M55L, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Henk Flipsen
Prins Hendrik
37:22
6
Paul Fergus
Lopersgroep Deurne
38:06
9
Jos van der Vorst
AV Weert
40:27
10
Kees Kompier
Atletiek Helden
40:30
12
Frans Valkenburg
Maasheeze
40:57
14
Hay Driessen
Atletiek Helden
46:00
17
Peter Stiphout
IJsselsteijn
55:38
M60L, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Henk van Zantvoort
Loopgroep Aart Stigter
40:39
4
Martien van de Ven
Atletiek Oirschot
40:52
5
Piet Jaspers
't Jasper Sport
43:06
8
Wiel van Lier
Atletiek Helden
43:25
9
Peter Hendrix
't Jasper Sport
44:24
VRL, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna-Lina Dahlbeck
TUS Xanten
34:24
10
Marielle van Heeckeren
Orion
49:36
12
Anita Steffanie
Atletiek Leudal
50:44
13
Annemarie van den Broek
Geldrop
55:31
MSENK, KORTE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Valentijn Weinans
Nijmegen Atletiek
13:41
2
Milco Hahury
Rotterdam Atletiek
14:05
5
Mark van Kessel
Lopersgroep Deurne
14:43
6
Rik van der Sterren
Scopias
14:48
8
Stan van Helmond
Lopersgroep Deurne
15:00
10
Joost Blokland
Atletiek Helden
15:02
11
Koen van de Mortel
Lopersgroep Deurne
15:17
12
Luke Heijnen
Atletiek Helden
15:18
15
Stijn Verbruggen
GAC Gemert
16:50
17
Erik van den Heuvel
Swalmen
16:57
18
Bjorn van Lieshout
Helmond
17:56
19
Walter Kivits
Lopersgroep Deurne
18:10
20
Daan van de Mortel
Lopersgroep Deurne
18:30
21
Rene Grijseels
Lopersgroep Deurne
18:41
26
Kenny van de Ven
Lopersgroep Deurne
21:44
M40K, KORTE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Ruediger Kebeck
ASV Suchteln
16:47
8
Marcel van Herwijnen
Elsloo
18:09
9
Dimitri van Dun
ATV Venray
18:15
13
Ron Stroeken
de Grensrunners
18:38
14
Jeanpaul Weerts
Atletiek Helmond
18:38
16
Juergen Hoffmann
Korschenbroich
18:58
17
Martin Struijk
Eindhoven Atletiek
19:22
18
Martijn van Heereveld
Cuyk
19:37
20
Thomas Kames
Korschenbroich
19:43
28
Rob de Jager
Lopersgroep Deurne
23:53
VSENK, KORTE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
An Lenders
Atletiek Helden
17:20
4
Jackie van Kimmenade
Ittervoort
19:44
5
Kristel Matthijssen
Lopersgroep Deurne
22:17
7
Manouk van Bussel
Lopersgroep Deurne
22:43
8
Nikki van de Mortel
Lopersgroep Deurne
22:45
10
Lieke Seunis
Atletiek Leudal
24:48
11
Natascha Hendrikx-Wilms
Grubbenvorst
25:21
V35K, KORTE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Karin Nieuwenhuis-Gielen
Orion
17:35
6
Monique Boots
Atletiek Leudal
21:30
8
Suzan Handels-Wiertz
Weert
22:43
12
Lijanne Lars
't Jasper Sport
24:55
V45K, KORTE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Fiona jaberg
Lopersgroep Deurne
18:36
4
Tanja Wanten
Atletiek Helden
19:45
5
Monique Spoor
Atletiek Helmond
20:24
6
Rinie Ebisch
Atletiek Helden
21:06
7
Natasja Marcellis
Overloon
22:12
12
Marielle van Zuilen
Linden
27:26
JJUNC, AB-LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael Woldemesekel
ATV Venray
13:00
2
Jesper Vervoort
Venloop Running Team
13:01
4
Thijs van Lith
Atletiek Helmond
13:17
6
Cas van Kaauwen
Zevenheuvelenloop
14:18
11
Tom Honings
Lopersgroep Deurne
15:27
15
Jesper Gloudemans
Lopersgroep Deurne
16:06
18
Jurn Strik
Lopersgroep Deurne
16:32
24
Jari Snijders
Lopersgroep Deurne
17:38
25
Han Baselier
Lopersgroep Deurne
17:40
JJUNB, AB-LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Stijn van den Bosch
Nijmegen Atletiek
13:08
5
Bodhi van Selow
Lopersgroep Deurne
13:42
6
Niels van Herwijnen
Caesar
13:51
8
Daniël van Tetering
Nijmegen Atletiek
13:56
9
Guus Heijnen
Atletiek Helden
14:04
10
Niels Hendriks
Venloop Running Team
14:05
12
Koen Terheijden
Lopersgroep Deurne
14:27
16
Thijs Vermeulen
ATV Venray
16:04
17
Nick Honings
Lopersgroep Deurne
16:24
MJUNB, AB-LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sophie Dielissen
Venloop Running Team
13:59
2
Luzan Janssen
Lopersgroep Deurne
14:29
3
Anne van Heeckeren
Venloop Running Team
14:58
4
Hannah Clercx
't Jasper Sport
15:46
6
Elke van Rooij
Atletiek Leudal
17:24
8
Hannah Cranen
Atletiek Leudal
20:22
JJUNA, AB-LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luca Podrasa
SV Sonsbeck 1919 e.V.
19:13
2
Marcel Gnoss
SV Sonsbeck 1919 e.V.
19:47
3
Jonas Hochstrate
SV Sonsbeck 1919 e.V.
19:50
4
Felix Plattner
ASV Suchteln
19:51
6
Rens Simons
Venloop Running Team
21:07
MJUNA, AB-LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Romy de Bruijn
Venloop Running Team
14:45
2
Theresa Stevens
SV Sonsbeck 1919 e.V.
14:46
MJUNC, MEISJES JUN C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fenne Janssen
Venloop Running Team
8:36
2
Yasmine Abbes
Nijmegen Atletiek
8:45
4
Jette Winkelman
't Jasper Sport
8:48
5
Resy van Iersel
't Jasper Sport
8:53
6
Channelyn Ambrosiussen
HAC
8:56
8
Johanna Swinkel
SV Sonsbeck 1919 e.V.
9:34
9
Isa Nadi
Lopersgroep Deurne
9:38
14
Janna Doumpas
't Jasper Sport
11:26
15
Carolien Winiarska
't Jasper Sport
11:40
16
Meike Vermeulen
't Jasper Sport
11:50
17
Simone Pape
't Jasper Sport
11:54
18
Famke Hurkmans
't Jasper Sport
13:12
JJUND, JONGENS JUN D
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Guus Winkelman
't Jasper Sport
8:06
2
Jip Janissen
Venloop Running Team
8:31
3
Lars Eilmans
SV Sonsbeck 1919 e.V.
8:32
4
Ryan Rooijackers
GAC Gemert
8:34
13
Teun Nagel
't Jasper Sport
9:31
15
Wouter op het Veld
AV Weert
9:49
18
Mik van der Hulst
AV Weert
10:19
19
Teun van Dijk
't Jasper Sport
10:23
23
Loek Peute
Atletiek Helden
10:38
24
Luc van Veldhoven
AV Weert
10:46
25
Stefan Clercx
't Jasper Sport
10:51
26
Ian van Dijk
Atletiek Helmond
10:56
27
Rion van Eerd
Beek en Donk
10:57
28
Willem Hurkmans
't Jasper Sport
10:57
32
Jouri Strijbosch
't Jasper Sport
11:05
34
Wouter van Asten
't Jasper Sport
11:13
36
Marlijn Zandbergen
AV Weert
11:19
MJUND, MEISJES JUN D
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pauline Schultze
LAV Goch-Kessel
6:52
2
Betlehem Woldemesekel
ATV Venray
7:06
4
Pouke van Dijk
Lopersgroep Deurne
7:20
12
Marijn van Dooren
AV Weert
7:58
15
Marit Joris
Atletiek Leudal
8:10
18
Lisa Roumen
Atletiek Leudal
8:23
21
Minke Manders
Lopersgroep Deurne
8:45
22
Kiara van Haandel
Lopersgroep Deurne
8:53
25
Lynn van Sleeuwen
Atletiek Helden
9:05
26
Anke van Rooijen
Atletiek Leudal
9:07
28
Mo Hermanns
Atletiek Leudal
9:28
30
Vanessa Vallicelli
Scopias
10:09
J/M G, MEISJES JUN D
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
JPUPA, JONGENS PUP A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen van Lith
Atletiek Helmond
5:11
2
Stijn van Pol
Atletiek Leudal
5:12
5
Timo Klomp
Atletiek Helmond
5:20
7
Dinand Weerts
Atletiek Helmond
5:24
14
Thijmen Martens
Atletiek Helmond
5:40
17
Joude Snijders
Atletiek Leudal
5:50
18
John Linders
Lopersgroep Deurne
5:52
20
Jens van de Laar
ATV Venray
5:54
22
Stijn Hilhorst
't Jasper Sport
5:57
28
Bjorn Vervoort
Atletiek Helden
6:03
32
Daniël Wessels
Lopersgroep Deurne
6:04
34
Wessel Janssen
Lopersgroep Deurne
6:24
38
Lars Vermazeren
Lopersgroep Deurne
6:29
39
Julian van Rens
ATV Venray
6:35
40
Max van de Vondervoort
Lopersgroep Deurne
6:39
44
Remco Linders
Lopersgroep Deurne
6:47
45
Bram van der Hulst
AV Weert
6:48
57
Timo Flipsen
Lopersgroep Deurne
7:27
66
Roel Fransen
Lopersgroep Deurne
8:42
MPUPA, MEISJES PUP A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Kok
Venloop Running Team
5:25
3
Boglarka Kerekgyarto
Swift
5:33
4
Kyra Kluckow
SV Sonsbeck 1919 e.V.
5:40
9
Claire van den Hurk
Atletiek Helmond
6:02
10
Nica Niersmann
SV Sonsbeck 1919 e.V.
6:04
12
Chayel Bletterman
ATV Venray
6:09
13
Lynn Diederen
Atletiek Leudal
6:10
16
Sophie van den Boogaart
HAC
6:18
23
Jade van den Heuvel
Lopersgroep Deurne
6:27
27
Daphne van der Laan
AV Weert
6:41
28
Merlijne Billekens
AV Weert
6:44
31
Robin Nadi
Lopersgroep Deurne
6:49
33
Jikke van Dijk
Lopersgroep Deurne
6:54
34
Evanna Welten
Lopersgroep Deurne
6:57
35
Loes Neuteboom
Atletiek Leudal
7:00
38
Maebh van Dijk
Atletiek Helmond
7:05
39
Sanne Michiels
Atletiek Helmond
7:20
44
Isa Mulder
't Jasper Sport
8:07
JPUPB, PUP B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Channing Wiedemeijer
ATV Venray
5:52
22
Rens Vermazeren
Lopersgroep Deurne
7:59
MPUPB, PUP B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mahalet Woldemesekel
ATV Venray
5:57
4
Eva Rooijackers
GAC Gemert
6:32
5
Faye van Oorschot
GAC Gemert
6:39
6
Fenne van Pol
Atletiek Leudal
6:40
15
Veerle Martens
Atletiek Helmond
8:06
JMINI, PUP C +MINI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Tim Michiels
Atletiek Helmond
4:51
3
Pepijn van den Hurk
Atletiek Helmond
4:52
MMINI, PUP C +MINI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Malin Kluckow
SV Sonsbeck 1919 e.V.
4:04
5
Nina Flipsen
Lopersgroep Deurne
4:59
6
Els Neuteboom
Atletiek Leudal
5:00
JPUPC, PUP C +MINI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Myka Kuijpers
Lopersgroep Deurne
3:58
3
Jorg Klomp
Atletiek Helmond
4:00
8
Robbert van Rooijen
Atletiek Leudal
4:39
MPUPC, PUP C +MINI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Charlotte Langz
OSC Waldniel
4:05
5
Amina Dillmann
Achilles-Top
4:15
6
Sofie van Wouwe
Atletiek Helmond
4:16
7
Kirsten van den Hurk
Lopersgroep Deurne
4:17
8
Dorinda Welten
Lopersgroep Deurne
4:19
12
Suze van de Laar
ATV Venray
4:40
17
Frederique Spijksma
Scopias
5:23
Onderdeel van het 25ste Limbra crosscircuit
Uitslagen.nl
09-11-2015 10:39