Uitslagenlijst Scopias Klein Zwitserlandcross

Tegelen - Zondag 1 november 2015

MSENL, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tecle Mekonen
Nijmegen Atletiek
29:05
2
Mark van Kessel
Lopersgroep Deurne
31:03
3
Christoph Verhalen
TUS Xanten
31:17
4
Rik Heijnen
Atletiek Helden
31:41
5
Werner Gentle
Lopersgroep Deurne
31:59
6
Leon Hendrikx
Venloop Running Team
32:22
7
Ron Koster
Scopias
32:49
8
Kai Weyers
Brüggen
33:00
9
Max Bemelmans
Rekem
33:14
10
Bryan de Kraker
Sittard
33:45
11
Sebastian Risko
Mönchengladbacher LG
33:56
12
Rob Linders
Orion
34:03
13
Andre Stevens
Mönchengladbacher LG
34:08
14
Bart Peeters
Orion
34:35
15
Tervel Kurten
Mönchengladbacher LG
35:02
16
Wiljo Ermers
GAC Gemert
36:40
17
Koen van Kessel
Lopersgroep Deurne
37:26
18
Hans van de Laar
Gestel
37:28
19
Bryan Houdijk
Vroenhoven
37:38
20
Nicky Waals
Asten
37:42
21
Bart Verheijden
Orion
38:17
22
Roger Sieben
Atletiek Leudal
38:58
23
Marcel Vaessen
Swift
39:03
24
Kaj Vos
Orion
41:13
25
Ruud Ververgaard
Venlo
41:25
26
Pascal Demacker
Scopias
42:21
27
Marco van Megen
Venlo
42:28
28
Roel Jansen
Meijel
44:03
29
Roy in 't Zandt
Scopias
47:27
30
Frans Heinen
Scopias
48:04
31
Rene Peters
Scopias
51:26
M40L, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Tuin
Lopersgroep Deurne
35:12
2
Tadessa Woldemesekel
ATV Venray
36:12
3
Stefan van Oosterwijk
GAC Gemert
36:56
4
Olav Nieuwenhuis
Tegelen
37:07
5
Eric Dorpmanns
Orion
37:32
6
Sven van den Hurk
Lopersgroep Deurne
38:09
7
Roy Driessen
Tegelen
40:04
8
Sjoerd Karis
Atletiek Helden
40:30
9
Richard Noya
ATV Venray
41:05
10
Jan-Frank Venema
Swift
41:07
11
Mike Curvers
Scopias
41:47
12
Hans Faassen
Scopias
42:40
13
Rick Driessen
Venlo
43:37
M45L, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Houben
AV Weert
34:39
2
Paul Coolegem
avVN
34:45
3
Ad Peeters
Eindhoven Atletiek
34:53
4
Pascal Hodselmans
Belfeld
35:43
5
Arno Arts
Nuenen
36:29
6
Fred Boonen
Scopias
36:42
7
Marcel Broods
AV Weert
36:51
8
Frank Hooghordel
Maarheeze
38:12
9
Jack Boots
Orion
38:20
10
Leon Geeraets
Orion
38:38
11
Arthur Willems
Orion
39:21
12
Robert Bopp
Roermond
39:55
13
Toon van Loon
Loopgroep Aart Stigter
40:18
14
Richard van Heeckeren
Orion
40:23
15
Ronald Dielissen
Tegelen
40:25
16
Eric van Mierlo
Roermond
40:29
17
Peter Vervoort
Venlo
42:36
18
Rob van den Heuvel
Asten
42:52
19
Max van de Bertmortel
Deurne
42:53
20
Rene Verberkt
Scopias
43:05
21
Erik Vrijken
Beringe
45:04
22
Richard Sonnemans
Atletiek Helden
47:09
M50L, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anton van de Heuvel
GAC Gemert
35:08
2
Bart Claessens
Caesar
35:41
3
Wim Janssen
Atletiek Helden
36:19
4
Bert van Bogget
Atletiek Leudal
38:00
5
Jan Hermkes
Orion
38:05
6
Johan van Gageldonk
Scopias
38:15
7
Reinard Casparie
Eindhoven
38:25
8
Jos Reinders
Reuver
39:46
9
Thijs Hekers
AV Weert
41:20
10
Anthony Polderman
Venlo
41:23
11
Fred Hendrix
Reuver
41:27
12
Chris Meulendijks
de Peelrunners
41:53
13
Jeroen Kouwenberg
Scopias
42:32
14
Ger Litjens
ATV Venray
43:45
15
Marcel Beurskens
Atletiek Leudal
43:49
16
Johan Verhaegh
Lopersgroep Deurne
44:43
17
Stephan Lesterhuis
Venlo
45:23
18
Arno Janssen
Cuijk
48:11
M55L, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fre Wolters
Swalmen
35:23
2
Ton Grommen
Maasbree
35:43
3
Jan Boonen
Belfeld
37:04
4
Henk Flipsen
Prins Hendrik
37:22
5
Henk van Eck
GAC Gemert
37:49
6
Paul Fergus
Lopersgroep Deurne
38:06
7
Jan Oehle
Orion
38:14
8
Geert Hertogs
AV Weert
39:09
9
Jos van der Vorst
AV Weert
40:27
10
Kees Kompier
Atletiek Helden
40:30
11
Jan Poels
ATV Venray
40:36
12
Frans Valkenburg
Maasheeze
40:57
13
Theo Lichteveld
Venlo
42:59
14
Hay Driessen
Atletiek Helden
46:00
15
Marc Heijs
Cuyk
46:30
16
Hans Smeijers
Blerick
48:21
17
Peter Stiphout
IJsselsteijn
55:38
M60L, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ron Vermeulen
GAC Gemert
39:01
2
Henk van Zantvoort
Loopgroep Aart Stigter
40:39
3
Hans Faassen
Scopias
40:50
4
Martien van de Ven
Atletiek Oirschot
40:52
5
Piet Jaspers
't Jasper Sport
43:06
6
Ton Rückert
Scopias
43:10
7
Geert Janssen
Tegelen
43:14
8
Wiel van Lier
Atletiek Helden
43:25
9
Peter Hendrix
't Jasper Sport
44:24
10
Jan Kusters
Vianen
45:51
11
Jan Relou
't Jasper Sport
46:18
12
Jos Wilmer
Orion
47:16
VRL, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna-Lina Dahlbeck
TUS Xanten
34:24
2
Jacquie Gough
Orion
39:28
3
Erika Schoofs
TSV Weeze
41:18
4
Magda Winiarski
Someren
42:11
5
Saskia Thijssen
Orion
43:17
6
Mariëtte Hoof
HAC
45:12
7
Ellis Wienen
Venlo
45:22
8
Jeanette Jansen
Cuyk
46:30
9
Silvia Gommans
Orion
49:21
10
Marielle van Heeckeren
Orion
49:36
11
Margo van de Essen
Orion
50:08
12
Anita Steffanie
Atletiek Leudal
50:44
13
Annemarie van den Broek
Geldrop
55:31
MSENK, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Valentijn Weinans
Nijmegen Atletiek
13:41
2
Milco Hahury
Rotterdam Atletiek
14:05
3
Guus Winkelmolen
Swift
14:22
4
Teun Duisters
Budel
14:30
5
Mark van Kessel
Lopersgroep Deurne
14:43
6
Rik van der Sterren
Scopias
14:48
7
Job Dusch
Scopias
15:00
8
Stan van Helmond
Lopersgroep Deurne
15:00
9
Tim Goutier
Parcival
15:01
10
Joost Blokland
Atletiek Helden
15:02
11
Koen van de Mortel
Lopersgroep Deurne
15:17
12
Luke Heijnen
Atletiek Helden
15:18
13
Fabiaan Hendricks
avVN
15:34
14
Rens van Dongen
Scopias
16:24
15
Stijn Verbruggen
GAC Gemert
16:50
16
Tom Steijvers
Weert
16:50
17
Erik van den Heuvel
Swalmen
16:57
18
Bjorn van Lieshout
Helmond
17:56
19
Walter Kivits
Lopersgroep Deurne
18:10
20
Daan van de Mortel
Lopersgroep Deurne
18:30
21
Rene Grijseels
Lopersgroep Deurne
18:41
22
Jannie van Denzen
Tegelen
19:31
23
Johan den Holder
Roermond
19:40
24
Giel Sevnis
Heythuysen
21:36
25
Koen Brouwer
Tegelen
21:39
26
Kenny van de Ven
Lopersgroep Deurne
21:44
27
Bart van Lier
Venlo
23:07
28
Sietse Snijders
Scopias
25:08
29
Arjan van Beers
Scopias
27:57
30
Erlan Rangan
Scopias
28:05
31
Gerard Dittie
Cuijk
28:19
M40K, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tha Pa
Kleienbroich
14:34
2
Frank Fonteyne
ATV Venray
15:49
3
Harals Lange
OSC Waldniel
16:06
4
Ruediger Kebeck
ASV Suchteln
16:47
5
Eril Hermans
Stein
16:52
6
Andreas Thurau
Kaarst
17:41
7
Eduard Wanten
Swift
18:02
8
Marcel van Herwijnen
Elsloo
18:09
9
Dimitri van Dun
ATV Venray
18:15
10
Jan van Lessch
Neuss
18:17
11
Peter van Lierop
AV Weert
18:20
12
Bas Mols
Achilles-Top
18:31
13
Ron Stroeken
de Grensrunners
18:38
14
Jeanpaul Weerts
Atletiek Helmond
18:38
15
Harry Handels
Weert
18:57
16
Juergen Hoffmann
Korschenbroich
18:58
17
Martin Struijk
Eindhoven Atletiek
19:22
18
Martijn van Heereveld
Cuyk
19:37
19
Peter Wijnands
Swift
19:38
20
Thomas Kames
Korschenbroich
19:43
21
Harrie Bos
Helmond
20:13
22
Perry Peeters
Baarlo
20:16
23
Rogier Nijs
Tegelen
20:49
24
John Lans
Asten
21:10
25
Peter Kessels
Venlo
22:02
26
Pawel Oortwijn
Scopias
22:19
27
Michel Grijseels
Scopias
22:50
28
Rob de Jager
Lopersgroep Deurne
23:53
29
John de Lange
Venlo
24:10
30
Jo Klerken
ATV Venray
24:52
31
Franz Dammertz
Venlo
24:53
32
Leon Timmermans
Scopias
27:04
VSENK, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christine Venhuizen
Cifla
15:56
2
An Lenders
Atletiek Helden
17:20
3
Leonie Ramakers
Scopias
17:42
4
Jackie van Kimmenade
Ittervoort
19:44
5
Kristel Matthijssen
Lopersgroep Deurne
22:17
6
Marieke Siemons
Linden
22:22
7
Manouk van Bussel
Lopersgroep Deurne
22:43
8
Nikki van de Mortel
Lopersgroep Deurne
22:45
9
Yvonne Jaspers
LOGO
24:02
10
Lieke Seunis
Atletiek Leudal
24:48
11
Natascha Hendrikx-Wilms
Grubbenvorst
25:21
12
Milena Christis
Scopias
27:02
13
Sanne Tosserams
Scopias
34:23
14
Jennifer Sabel
Scopias
34:28
V35K, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rian van der Burgt
GVAC
17:22
2
Karin Nieuwenhuis-Gielen
Orion
17:35
3
Jolanda Houben
Hunsel
19:00
4
Birgit Bertrand
Kerkrade
20:09
5
Renata Adriaans
Someren
21:11
6
Monique Boots
Atletiek Leudal
21:30
7
Petra Schreurs
Scopias
22:36
8
Suzan Handels-Wiertz
Weert
22:43
9
Heike Prinsen
HAC
23:49
10
Femke Vincken
Venlo
23:53
11
Elisa Ebben
Cuyk
24:02
12
Lijanne Lars
't Jasper Sport
24:55
13
Monique Maurmair
Venlo
25:22
V45K, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjan Wintjes
GAC Gemert
18:21
2
Fiona jaberg
Lopersgroep Deurne
18:36
3
Lily-Anne Smeets
Swift
19:41
4
Tanja Wanten
Atletiek Helden
19:45
5
Monique Spoor
Atletiek Helmond
20:24
6
Rinie Ebisch
Atletiek Helden
21:06
7
Natasja Marcellis
Overloon
22:12
8
Yvonne van Haeff
Tegelen
24:48
9
Mariette Vialle
Scopias
25:03
10
Wilma Maesse
Scopias
25:10
11
Marjan Schmitz
Swift
25:36
12
Marielle van Zuilen
Linden
27:26
JJUNC, AB-LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael Woldemesekel
ATV Venray
13:00
2
Jesper Vervoort
Venloop Running Team
13:01
3
Siem Winkelmolen
Swift
13:15
4
Thijs van Lith
Atletiek Helmond
13:17
5
Tim Reinders
TUS Xanten
13:44
6
Cas van Kaauwen
Zevenheuvelenloop
14:18
7
Ruben der Weduwen
HAC
14:32
8
Rik Hanssen
AV Weert
15:08
9
Davy Schoeber
HAC
15:14
10
Tom Teeuwen
Scopias
15:18
11
Tom Honings
Lopersgroep Deurne
15:27
12
Daan Hendriks
Scopias
15:57
13
Niek Engelen
Scopias
16:02
14
Jari Minnen
ATV Venray
16:05
15
Jesper Gloudemans
Lopersgroep Deurne
16:06
16
Michael Wodyla
ATV Venray
16:17
17
Kep Schouwenberg
Scopias
16:19
18
Jurn Strik
Lopersgroep Deurne
16:32
19
Willem Teunissen
AV Weert
16:36
20
Timo Thomas
Scopias
16:51
21
Martijn Jansen
Scopias
17:11
22
Jasper Meulen
AV Weert
17:15
23
Jordy Dols
Stein
17:23
24
Jari Snijders
Lopersgroep Deurne
17:38
25
Han Baselier
Lopersgroep Deurne
17:40
26
Sjoerd Waterschoot
HAC
17:48
27
Pim Hendriks
Scopias
18:14
JJUNB, AB-LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Abdiniini Hassan
Cifla
12:43
2
Thom Reynders
Swift
13:03
3
Stijn van den Bosch
Nijmegen Atletiek
13:08
4
Wouter Jacobs
ATLA
13:13
5
Bodhi van Selow
Lopersgroep Deurne
13:42
6
Niels van Herwijnen
Caesar
13:51
7
Laurens Handels
Swift
13:55
8
Daniël van Tetering
Nijmegen Atletiek
13:56
9
Guus Heijnen
Atletiek Helden
14:04
10
Niels Hendriks
Venloop Running Team
14:05
11
Stef van Berlo
HAC
14:16
12
Koen Terheijden
Lopersgroep Deurne
14:27
13
Nick Wanten
Swift
14:55
14
Daan Verbakel
HAC
15:34
15
Sam van Aerle
HAC
15:37
16
Thijs Vermeulen
ATV Venray
16:04
17
Nick Honings
Lopersgroep Deurne
16:24
18
Daan Moons
AV Weert
18:51
MJUNB, AB-LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sophie Dielissen
Venloop Running Team
13:59
2
Luzan Janssen
Lopersgroep Deurne
14:29
3
Anne van Heeckeren
Venloop Running Team
14:58
4
Hannah Clercx
't Jasper Sport
15:46
5
Fleur Kuijpers
Cifla
16:15
6
Elke van Rooij
Atletiek Leudal
17:24
7
Jitte Goossens
ATV Venray
18:28
8
Hannah Cranen
Atletiek Leudal
20:22
9
Karlijn de Jong
HAC
20:36
JJUNA, AB-LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luca Podrasa
SV Sonsbeck 1919 e.V.
19:13
2
Marcel Gnoss
SV Sonsbeck 1919 e.V.
19:47
3
Jonas Hochstrate
SV Sonsbeck 1919 e.V.
19:50
4
Felix Plattner
ASV Suchteln
19:51
5
Daan Derks
St.Agatha
20:46
6
Rens Simons
Venloop Running Team
21:07
MJUNA, AB-LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Romy de Bruijn
Venloop Running Team
14:45
2
Theresa Stevens
SV Sonsbeck 1919 e.V.
14:46
3
Lisan van Duppen
Meyel
18:35
4
Susan Houben
AV Weert
22:19
MJUNC, MEISJES JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fenne Janssen
Venloop Running Team
8:36
2
Yasmine Abbes
Nijmegen Atletiek
8:45
3
Vera Sneijders
HAC
8:46
4
Jette Winkelman
't Jasper Sport
8:48
5
Resy van Iersel
't Jasper Sport
8:53
6
Channelyn Ambrosiussen
HAC
8:56
7
Vera Verstegen
Scopias
9:19
8
Johanna Swinkel
SV Sonsbeck 1919 e.V.
9:34
9
Isa Nadi
Lopersgroep Deurne
9:38
10
Tara Goossens
ATV Venray
9:48
11
Denice Jacobs
Scopias
10:16
12
Laura van Loon
AV Weert
10:30
13
Veerle Behnke
Scopias
11:18
14
Janna Doumpas
't Jasper Sport
11:26
15
Carolien Winiarska
't Jasper Sport
11:40
16
Meike Vermeulen
't Jasper Sport
11:50
17
Simone Pape
't Jasper Sport
11:54
18
Famke Hurkmans
't Jasper Sport
13:12
JJUND, JONGENS JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Guus Winkelman
't Jasper Sport
8:06
2
Jip Janissen
Venloop Running Team
8:31
3
Lars Eilmans
SV Sonsbeck 1919 e.V.
8:32
4
Ryan Rooijackers
GAC Gemert
8:34
5
Mischa Hermans
Unitas
8:47
6
Berre Timmerman
ATLA
8:48
7
Senne Biesmans
ATLA
9:03
8
Luc Stappers
HAC
9:04
9
Tijn Pouwels
ATV Venray
9:07
10
Liam Ernst
Scopias
9:17
11
Tijn Meuwissen
AV Weert
9:25
12
Jaap Rutten
ATV Venray
9:28
13
Teun Nagel
't Jasper Sport
9:31
14
Lenny Hermans
Unitas
9:36
15
Wouter op het Veld
AV Weert
9:49
16
Max van Minnen
ATV Venray
9:52
17
Riks Pollen
Scopias
10:07
18
Mik van der Hulst
AV Weert
10:19
19
Teun van Dijk
't Jasper Sport
10:23
20
Rens Jacobs
AV Weert
10:25
21
Gijs van Lieshout
HAC
10:29
22
Kars Reijnen
HAC
10:35
23
Loek Peute
Atletiek Helden
10:38
24
Luc van Veldhoven
AV Weert
10:46
25
Stefan Clercx
't Jasper Sport
10:51
26
Ian van Dijk
Atletiek Helmond
10:56
27
Rion van Eerd
Beek en Donk
10:57
28
Willem Hurkmans
't Jasper Sport
10:57
29
Jordy Soer
AV Weert
10:58
30
Rick Faassen
Scopias
11:02
31
Wytze Hepburn
Scopias
11:04
32
Jouri Strijbosch
't Jasper Sport
11:05
33
Dennis Jager
HAC
11:07
34
Wouter van Asten
't Jasper Sport
11:13
35
Mas Crombach
Scopias
11:15
36
Marlijn Zandbergen
AV Weert
11:19
37
Luuk Hendriksen
Scopias
11:31
38
Luca Swinkels
Scopias
11:31
MJUND, MEISJES JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pauline Schultze
LAV Goch-Kessel
6:52
2
Betlehem Woldemesekel
ATV Venray
7:06
3
Bo Spoor
Atletiek Helmond
7:12
4
Pouke van Dijk
Lopersgroep Deurne
7:20
5
Jill Wanten
Swift
7:27
6
Lizzy Arts
HAC
7:31
7
Lina Vercoulen
Scopias
7:33
8
Brenne Caubergh
ATLA
7:34
9
Carlijn Mols
Achilles-Top
7:47
10
Emma Holst
HAC
7:52
11
Jane Wanten
Swift
7:58
12
Marijn van Dooren
AV Weert
7:58
13
Demi de Vries
HAC
7:58
14
Xenia Raptis
Scopias
8:04
15
Marit Joris
Atletiek Leudal
8:10
16
Silja Lokerse
Scopias
8:12
17
Lieke Rijk
Swift
8:15
18
Lisa Roumen
Atletiek Leudal
8:23
19
Lara Willems
HAC
8:34
20
Alice Leijssen
ATV Venray
8:40
21
Minke Manders
Lopersgroep Deurne
8:45
22
Kiara van Haandel
Lopersgroep Deurne
8:53
23
Audrey Jacobs
Scopias
8:57
24
Dina Aoulad
Scopias
8:58
25
Lynn van Sleeuwen
Atletiek Helden
9:05
26
Anke van Rooijen
Atletiek Leudal
9:07
27
Lieke van Bussel
Scopias
9:08
28
Mo Hermanns
Atletiek Leudal
9:28
29
Noëlle Haeff
Scopias
10:01
30
Vanessa Vallicelli
Scopias
10:09
31
Kaela Peeters
Scopias
10:10
32
Maud Seuren
AV Weert
10:26
33
Luca Boonhof
Scopias
10:38
J/M G, MEISJES JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ryan Reijnders
Scopias
15:50
2
Merie Heijnen
Scopias
16:06
JPUPA, JONGENS PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen van Lith
Atletiek Helmond
5:11
2
Stijn van Pol
Atletiek Leudal
5:12
3
Dorus Boddaert
Scopias
5:13
4
Thomas Aerdts
Scopias
5:14
5
Timo Klomp
Atletiek Helmond
5:20
6
Gijs Buist
AV Weert
5:21
7
Dinand Weerts
Atletiek Helmond
5:24
8
Arno Raymakers
HAC
5:31
9
Joep ten Houten
HAC
5:31
10
Dave Damen
Swift
5:35
11
Lasse Reijnen
HAC
5:36
12
Arjen Hepburn
Scopias
5:38
13
Aron van Rijn
Scopias
5:39
14
Thijmen Martens
Atletiek Helmond
5:40
15
Ralf Steinmetz
AV Weert
5:43
16
Thijn van Bijlevelt
Venlo
5:47
17
Joude Snijders
Atletiek Leudal
5:50
18
John Linders
Lopersgroep Deurne
5:52
19
Gideon Blaha
Venlo
5:53
20
Jens van de Laar
ATV Venray
5:54
21
Stan Hendriksen
Scopias
5:56
22
Stijn Hilhorst
't Jasper Sport
5:57
23
Storm Marris
AV Weert
5:58
24
Teun Verbruggen
Scopias
5:59
25
Tijn van Rens
ATV Venray
6:00
26
Mathijs Hamers
Swift
6:01
27
Tjeerd Buist
AV Weert
6:02
28
Bjorn Vervoort
Atletiek Helden
6:03
29
Jayden Zanders
Scopias
6:03
30
Ramses ten Houten
HAC
6:03
31
Chiem Deenen
Scopias
6:04
32
Daniël Wessels
Lopersgroep Deurne
6:04
33
Ivar van den Hurk
Deurne
6:23
34
Wessel Janssen
Lopersgroep Deurne
6:24
35
Tuur Simons
Scopias
6:25
36
Bob Lenders
ATV Venray
6:27
37
Owen Badur
HAC
6:28
38
Lars Vermazeren
Lopersgroep Deurne
6:29
39
Julian van Rens
ATV Venray
6:35
40
Max van de Vondervoort
Lopersgroep Deurne
6:39
41
Nick Steeghs
Scopias
6:42
42
Milan Drogt
Venlo
6:45
43
Finn Kanditt
OSC Waldniel
6:46
44
Remco Linders
Lopersgroep Deurne
6:47
45
Bram van der Hulst
AV Weert
6:48
46
Seppe Swinkels
Scopias
6:50
47
Tijn Bruins
ATV Venray
6:53
48
Rens Geerlings
Scopias
6:55
49
Bram Schulpen
Swift
6:56
50
Wout Kunnen
AV Weert
6:57
51
Giel Moonen
Scopias
6:58
52
Stan van Ham
HAC
7:01
53
Lars Leijssen
ATV Venray
7:05
54
Abel Brom
AV Weert
7:13
55
Jayden Maurmair
Scopias
7:16
56
Tijmen Hoks
Scopias
7:18
57
Timo Flipsen
Lopersgroep Deurne
7:27
58
Kieran Quigley
HAC
7:32
59
Senna Boonhof
Scopias
7:32
60
Dylano Smeets
Scopias
7:35
61
Dylan van Rooij
AV Weert
7:44
62
Leroy Degger
Scopias
7:46
63
Miles Wessels
AV Weert
8:03
64
Tim Curvers
Scopias
8:41
65
Floris Slaats
HAC
8:41
66
Roel Fransen
Lopersgroep Deurne
8:42
67
Damian Hameetman
HAC
8:43
MPUPA, MEISJES PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Kok
Venloop Running Team
5:25
2
Lynn Behnke
Scopias
5:29
3
Boglarka Kerekgyarto
Swift
5:33
4
Kyra Kluckow
SV Sonsbeck 1919 e.V.
5:40
5
Evy Kuppens
AV Weert
5:40
6
Kiki Kooijman
AV Weert
5:51
7
Meike Bliek
Achilles-Top
5:52
8
Inge Smits
AV Weert
5:55
9
Claire van den Hurk
Atletiek Helmond
6:02
10
Nica Niersmann
SV Sonsbeck 1919 e.V.
6:04
11
Isis Levels
Scopias
6:05
12
Chayel Bletterman
ATV Venray
6:09
13
Lynn Diederen
Atletiek Leudal
6:10
14
Suze Gipmans
Venlo
6:13
15
Danique Willemsen
Scopias
6:14
16
Sophie van den Boogaart
HAC
6:18
17
Charlie Schreurs
Scopias
6:22
18
Maureen Mols
Achilles-Top
6:23
19
Merel Swinkels
Scopias
6:24
20
Cathelijne Moors
Scopias
6:26
21
Sarah Smit
HAC
6:26
22
Mette Jacobs
Scopias
6:26
23
Jade van den Heuvel
Lopersgroep Deurne
6:27
24
Lobke Pollen
Scopias
6:30
25
Sanne van den Ham
Scopias
6:36
26
Hermke Hesseling
Scopias
6:37
27
Daphne van der Laan
AV Weert
6:41
28
Merlijne Billekens
AV Weert
6:44
29
Meike Doensen
AV Weert
6:45
30
Celine Geertsema
Scopias
6:48
31
Robin Nadi
Lopersgroep Deurne
6:49
32
Meike Janssen
AV Weert
6:52
33
Jikke van Dijk
Lopersgroep Deurne
6:54
34
Evanna Welten
Lopersgroep Deurne
6:57
35
Loes Neuteboom
Atletiek Leudal
7:00
36
Elinee Wijngaards
Scopias
7:01
37
Mirthe Bourgonje
Scopias
7:02
38
Maebh van Dijk
Atletiek Helmond
7:05
39
Sanne Michiels
Atletiek Helmond
7:20
40
Livana Peeters
Scopias
7:32
41
Daphne Spijksma
Scopias
7:38
42
Salwa Ouazza
Scopias
7:49
43
Loes van de Kruis
Scopias
7:54
44
Isa Mulder
't Jasper Sport
8:07
JPUPB, PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fergus Tabor
HAC
5:45
2
Channing Wiedemeijer
ATV Venray
5:52
3
Dylan Hameetman
HAC
5:55
4
Karsten de Groot
Scopias
6:09
5
Noud Janssen
Scopias
6:16
6
Bas Verheijen
AV Weert
6:20
7
Raf Vaessen
AV Weert
6:23
8
Chris Vijfvinkel
Scopias
6:31
9
Luc Houben
Scopias
6:33
10
Jasper Bastiaans
Scopias
6:40
11
Ruben Severt
HAC
6:50
12
Tim Stappers
HAC
7:01
13
Thijs Bongers
Swift
7:04
14
Bo Gipmans
Venlo
7:09
15
Stijn Verbruggen
Scopias
7:14
16
Hielke Waterschoot
HAC
7:33
17
Lowie Aerdts
Scopias
7:40
18
Jesse Steeghs
Scopias
7:44
19
Sven Pouwels
ATV Venray
7:50
20
David Blaha
Venlo
7:56
21
Siem Wanten
Scopias
7:57
22
Rens Vermazeren
Lopersgroep Deurne
7:59
23
Tim Trienes
Scopias
8:02
24
Luca Keijsers
Scopias
8:04
25
Twan van Duijnhoven
HAC
8:05
MPUPB, PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mahalet Woldemesekel
ATV Venray
5:57
2
Bente Jacobs
Scopias
6:04
3
Mirthe Reijnen
HAC
6:16
4
Eva Rooijackers
GAC Gemert
6:32
5
Faye van Oorschot
GAC Gemert
6:39
6
Fenne van Pol
Atletiek Leudal
6:40
7
Sjuulke Heinrichs
Scopias
6:42
8
Sofie Bos
Scopias
6:49
9
Kimberley Kemps
Scopias
7:20
10
Jill Bisschops
Scopias
7:24
11
Gwen Willems
Swift
7:33
12
Sophie Geertsema
Scopias
7:37
13
Omaima Ouazza
Scopias
8:01
14
Femke van den Ham
Scopias
8:05
15
Veerle Martens
Atletiek Helmond
8:06
16
Isa Hanraets
Scopias
8:10
17
Liv Bourgonje
Scopias
8:12
JMINI, PUP C +MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Diego Garza Jasso
Scopias
4:44
2
Tim Michiels
Atletiek Helmond
4:51
3
Pepijn van den Hurk
Atletiek Helmond
4:52
4
Casper Rekmans
AV Weert
5:17
MMINI, PUP C +MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nadia de Groot
Scopias
3:59
2
Malin Kluckow
SV Sonsbeck 1919 e.V.
4:04
3
Nina Gipmans
Venlo
4:47
4
Evi Jongen
Scopias
4:55
5
Nina Flipsen
Lopersgroep Deurne
4:59
6
Els Neuteboom
Atletiek Leudal
5:00
7
Fenna Koppers
Scopias
5:03
8
Maud Helmink
Venlo
5:18
9
Neomi Peeters
Scopias
5:29
10
Sara Blaha
Venlo
5:53
11
Yusra Ouazza
Scopias
6:00
JPUPC, PUP C +MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim op het Veld
AV Weert
3:53
2
Myka Kuijpers
Lopersgroep Deurne
3:58
3
Jorg Klomp
Atletiek Helmond
4:00
4
Pieke Billekens
AV Weert
4:03
5
Esper Wijngaards
Scopias
4:13
6
Ries Emans
AV Weert
4:20
7
Jo Polderman
Scopias
4:24
8
Robbert van Rooijen
Atletiek Leudal
4:39
9
Nik Lenders
ATV Venray
4:48
10
Safwan el Amriti
Scopias
4:53
11
Thijs de Vre
HAC
5:01
12
Vincent Nijs
Scopias
5:10
13
Job Gubbels
Scopias
5:19
14
Faas Wanten
Scopias
5:24
15
Joris Huijs
Scopias
5:41
MPUPC, PUP C +MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kira Kanditt
OSC Waldniel
4:02
2
Charlotte Langz
OSC Waldniel
4:05
3
Amy Damen
Herten
4:12
4
Merle van Rens
ATV Venray
4:14
5
Amina Dillmann
Achilles-Top
4:15
6
Sofie van Wouwe
Atletiek Helmond
4:16
7
Kirsten van den Hurk
Lopersgroep Deurne
4:17
8
Dorinda Welten
Lopersgroep Deurne
4:19
9
Jonna Walraven
Swift
4:30
10
Alyn Venhuizen
Nijmegen
4:31
11
Elysa van Rens
ATV Venray
4:34
12
Suze van de Laar
ATV Venray
4:40
13
Evi Thoneick
Swift
4:42
14
Fay Swinkels
Scopias
5:02
15
Sofie Soer
AV Weert
5:04
16
Luna Badur
HAC
5:06
17
Frederique Spijksma
Scopias
5:23
Onderdeel van het 25ste Limbra crosscircuit
www.uitslagen.nl
09-11-2015 10:39