Uitslagenlijst Rond d'n Ekker Duathlon

Reusel - Zondag 1 november 2015

J-15, JUNIOREN INDIVI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wessel Coppelmans
Hapert
35:42
2
Kars ten Boske
Wintelre
35:54
3
Wouter Hendrikx
Casteren
39:36
4
Hein Wouters
Knegsel
40:27
5
Mitch de Koninck
Antwerpen
45:14
6
Justin Steenkamp
Eersel
45:45
7
Robbe Maris
Kruibeke
46:42
8
Joy Kaethoven
Reusel
48:04
TEAM, JUNIOREN TEAM (
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas Hendrikx & Stijn de Werdt
Casteren
34:38
2
Brent van der Heijden
Reusel
36:39
3
Lenne Pijnenburg
AVR '69
40:23
4
Ryan Verhoeven & Thijs v. Gisbergen
40:28
5
Eef van Spreeuwel
Reusel
41:30
6
Amy Kox
Reusel
43:14
7
Anne Pijnenburg
AVR '69
45:39
8
Teun v. Veldhoven & Daan Kox
Nederland
46:20
MAN, RECREANTEN INDI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kris Driessens
Loenhout
1:54:50
2
Vreys gunther
Woubrugge
1:55:50
3
Van Herck Luc
Retie
1:55:54
4
Dieter Verschueren
Beerse
1:56:23
5
Joost Christiaans
Renkum
1:56:48
6
Kevin Geentjens
Wechelderzande
2:01:24
7
Camille Hendrikx
Reusel
2:02:51
8
Maarten Christis
Bree
2:04:17
9
Izar van Gool
Terheijden
2:04:22
10
Ad van Spreuwel
Vessem
2:04:26
11
Guy Van Echelpoel
Lille
2:07:23
12
Twan van Gorp
Reusel
2:08:07
13
Hans Jorissen
Dongen
2:10:09
14
Niels van de Sande
Hapert
2:10:44
15
Harld Damen
Alphen Nb
2:11:36
16
Martijn Daniels
Bladel
2:12:20
17
Roy Goossens
Nederland
2:13:09
18
Olmo de Fouw
Eindhoven
2:13:21
19
Rein de Vries
Eindhoven
2:13:42
20
Willem Adriaans
Eindhoven
2:14:04
21
Koen Michielsen
Baarle-Hertog
2:15:25
22
Reinhoud Cornelissen
Mol
2:16:46
23
Tommy Wouters
AVR '69
2:17:18
24
Joep Knook
Eindhoven
2:18:07
25
Dennis Stekelenburg
Vught
2:18:37
26
Frank Roks
Rucphen
2:20:05
27
Frank Hendrikx
Casteren
2:20:43
28
Patrick de Koninck
Antwerpen
2:20:49
29
Jorrit Vermeulen
Heeswijk-Dinther
2:22:07
30
Laurens Wijnands
Waalre
2:22:45
31
Harrie Meulenbroeks
AVR '69
2:23:36
32
Frans Hooijen
Hapert
2:24:33
33
Leo Heesterbeek
Hapert
2:25:00
34
Pieter Janssens
Geel
2:25:15
35
Arno Ooomen
Etten-Leur
2:25:26
36
Robby Frans
Viersel
2:26:26
37
Johan Vissers
Sint-Oedenrode
2:27:03
38
Ferry Moonen
Eersel
2:28:01
39
Joop Slagboom
GVAC
2:28:14
40
Robert van der Graaf
Reusel
2:28:36
41
Aaldert Elevelt
Best
2:29:03
42
Andre ten Boske
Wintelre
2:29:39
43
Kees Boon
Eindhoven
2:32:52
44
Bart Smets
Arendonk
2:34:03
45
Jan Leemans
Sint Katelijne Waver
2:36:52
46
Paul Wijnands
Waalre
2:38:41
47
Sander Jansens
Boutersem
2:39:59
48
Edwin Pijnenburg
AVR '69
2:40:12
49
Peter Kindervater
Nuenen
2:40:47
50
Peter Haerens
Breda
2:42:38
51
Ruud van Herk
Hooge Mierde
2:45:52
52
Patrick Schuerman
Tilburg
3:00:34
VROUW, RECREANTEN INDI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emilie van Geijn
Breda
2:21:19
2
Claudia Striekwold
Eindhoven
2:22:08
3
Carcia Stegen
Den Dungen
2:30:52
4
Thea Segeren
Loopvereniging TOF
2:34:44
5
Wendy Kroesen
Tilburg Road Runners
2:35:40
6
Linda van Rijn
Gloria
2:51:19
7
Danielle ten Boske
GVAC
2:55:33
MAN, RECREANTEN TEAM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maik van de Pas
AVR '69
2:05:09
2
Kurt Van Baelen
Westerlo
2:08:05
3
Ruud Prinsen
Eersel
2:08:22
4
Ad van Campen
Lage Mierde
2:10:25
5
Mike Willems
Eindhoven Atletiek
2:12:49
6
Wiljan Roosen
Bladel
2:14:13
7
Coen Lauwers & John Lavrijsen
Reusel
2:16:57
8
NiVO SPORT
Reusel
2:17:29
9
Jan Verhoeven
Leende
2:17:29
10
Wilco Couwenberg
Hoogeloon
2:18:20
11
Harrie Maas & Jack van Gisbergen
Nederland
2:19:30
12
Pieter Kerkhofs
Reusel
2:25:32
13
Oscar de Vries
Rosmalen
2:31:04
14
Ruud Huijbregts
Bladel
2:32:51
VROUW, RECREANTEN TEAM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolien Bruininx
AVR '69
2:17:06
2
Alrie van de Ven
Bladel
2:29:53
COMBI, RECREANTEN TEAM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne groenen
Reusel
1:58:33
2
Rob en Maartje
Reusel
2:04:18
3
Wim Verwaest
Arendonk
2:09:20
4
Sara Van Peer
Geel
2:09:24
5
Ellen Castelijns
Breda
2:10:28
6
Peter van der heijden
Reusel
2:14:19
7
Emma Kivit
Turnhout
2:17:05
8
Anke Schriders
Vessem
2:17:57
9
Marc bremmers
Valkenswaard
2:18:28
10
Ria v Hoof & Paul van Gisbergen
Nederland
2:19:29
11
Pieter Wouters
Reusel
2:24:26
12
Pleunie van Alphen
AVR '69
2:29:11
MAN, WEDSTRIJD INDIV
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rik Thijs
Mol
3:11:29
2
Borghs Bart
Retie
3:15:48
3
Bert Nietvelt
Geel
3:23:43
4
Paeshuyse Davy
Arendonk
3:25:56
5
Peter van Luffelen
Westerlo
3:26:42
6
Niki Devoldere
Izegem
3:32:44
7
Frederik Saman
Erps-Kwerps
3:34:01
8
Steven Bogaerts
Brecht
3:34:09
9
Tom Van de Keere
Damme
3:35:46
10
Ward Vander Meiren
Houthulst
3:36:58
11
Bart Van den Broeck
Morkhoven
3:38:48
12
Mark vanden Driessche
Appingedam
3:38:54
13
Mario Jansens
Vlimmeren
3:39:28
14
Joni Geeraerts
Geel
3:40:00
15
Glenn Van den Broeck
Geel
3:40:04
16
Michel Besseling
Amersfoort
3:40:35
17
Thijs Joachim
Retie
3:41:17
18
Frederik Waer
Olen
3:41:43
19
Rik Deckx
Scherpenheuvel
3:42:19
20
Tom Van Beeck
Loenhout
3:42:38
21
Jef van Looveren
Sint Lenaarts
3:42:47
22
Bart Hendrickx
Rijkevorsel
3:43:48
23
Danny Schraeyen
Hechtel
3:44:52
24
Maarten Leys
VoorburgGierle
3:47:12
25
Gert Van Elsacker
Westmalle
3:48:28
26
Wim Cools
Veerle
3:48:44
27
Geert-Jan Van Pelt
Tielen
3:49:26
28
Bert Maes
Westerlo
3:49:28
29
Christophe Van de Voorde
Merelbeke
3:49:38
30
Wouter van de Velde
Halle
3:49:40
31
Jeroen Mens
Westerlo
3:49:46
32
Roel van Houtum
Hilvarenbeek
3:50:00
33
Peter Wouters
Leiderdorp
3:50:13
34
Gunther Siongers
Herselt
3:51:00
35
Werner Wouters
Hoogstraten
3:51:18
36
Diederik Libbrecht
Kontich
3:51:57
37
Tijn Seuntjens
Bladel
3:52:02
38
Steven Bokken
Bocholt
3:52:32
39
Kurt Haertjens
Eeklo
3:53:02
40
Brandon Helsen
Lichtaart
3:54:02
41
Pieter Geeraets
Geel
3:54:21
42
Dries Janssens
Westerlo
3:56:52
43
Jonathan Van Londersele
Rotterdam
3:58:20
44
Maarten van Kooij
Maastricht
3:58:36
45
Johan Cottenie
Deinze
3:58:59
46
Tom Devriendt
Oostakker
3:59:56
47
Gert Mannaerts
Lommel
4:00:56
48
Bram Enkels
Stabroek
4:01:04
49
Dries Van Velthoven
Brecht
4:01:26
50
Bart Kahn
Mol
4:03:18
51
Roel groen
Turnhout
4:06:18
52
Tim Kleinloog
Eindhoven
4:07:21
53
Filip Van Hecke
Overmere
4:09:29
54
Marc Op de Beeck
Herenthout
4:09:49
55
Michel Beeckman
Belsele
4:10:54
56
Smolders Marc
Vosselaar
4:12:31
57
Danny van hove
Geel
4:14:53
58
Marc Van Genechten
Balen
4:16:09
59
Sven Verdonck
Geel
4:16:51
60
Henk Michiels
Reusel
4:19:00
61
Verfaillie kim
Kalmthout
4:20:18
62
Jan Odeyn
Wijgmaal
4:20:54
63
Luc Vreys
Mol
4:22:28
64
Jan Vroom
Mortsel
4:26:28
65
Anne Reitsma
Delft
4:27:24
66
Jos Faes
Hoogstraten
4:40:10
67
Eddy Leysen
Kasterlee
4:40:52
68
De Bel Johnny
Bredene
4:48:29
VROUW, WEDSTRIJD INDIV
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Debby Urkens
Arendonk
4:03:54
2
Deborah Ghyselen
Menen
4:06:06
3
Yvonne Troost
Triathlon
4:30:55
4
Emilie Vandevoorde
Wortegem-Petegem
4:39:47
MAN, WEDSTRIJD DUO (
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jack Wouters & Tom Michielsen
Gloria
3:17:15
2
Koen Maris
Kruibeke
3:20:40
3
Wiek Wissink
Reusel
3:22:31
4
Kris Van den Bogerd
Rijkevorsel
3:22:47
5
Kenny Geens
Berlaar
3:23:37
6
Rob Smolders
Dessel-Witgoor
3:40:10
7
Teun Castelijns
Hooge Mierde
3:45:55
8
Arne van Gils
Baarle-Nassau
3:56:17
9
Erik Amting
Netersel
3:57:26
10
Rob Meulenbroeks
AVR '69
3:57:47
11
Jan rijkers
AVR '69
4:13:41
12
Jenny Pijnenburg
AVR '69
4:19:42
13
Inge Kokken
Lage Mierde
4:23:04
O-K, OUDER KIND (2 -
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Lemmens
Geel
37:41
2
Katrien Joris
Loenhout
41:15
3
Kris Driessens
Loenhout
41:15
4
Femke van de Ven
Bladel
42:56
5
Jip & Jo Wouters
Eersel
45:35
6
Bo Heesters
AVR '69
45:38
7
Inge Zengers
AVR '69
46:27
Met dank aan Fiers Installatie Techniek - Bladel: www.fiersinstallatietechn
www.uitslagen.nl
01-11-2015 16:03