Uitslagenlijst AVD Cross / Dwingelderveld-loop

Dwingeloo - Zaterdag 31 oktober 2015

VROUW, PREST.LOOP 7,5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilona Stille
Spurt '88
32:24
2
Sabine Nijstad
Zuidwolde Dr
35:24
3
Annemarie KolonieLoop
Dwingeloo
35:52
4
Hannelore van der Spek
De Sprinter
36:05
5
Bente Lehmann
Bontebok
36:59
6
Pien Pouwels
Kloosterhaar
37:07
7
Mirte Lehmann
Bontebok
37:07
8
Alida Jansma
HAC '63
38:06
9
Ramona banda
Den Burg
38:17
10
Tineke Fledderus
Ruinen
39:50
11
Inge Strating
DOS
39:59
12
Saskia Holterman
Groningen
40:03
13
Rayenne Scheper
IJhorst
40:05
14
Sandra Veldkamp
Nieuwe Pekela
40:16
15
Linda Rakers
Emmen
40:19
16
Marjanne Schapelhouman
De Sprinter
40:23
17
Mireille Kool
DOS
40:35
18
Elli van den Berg
Oosterwolde
40:40
19
Margreet Klomp
Wanneperveen
40:43
20
Herma Drost
Meppel
41:03
21
Carla Huisman
Dronten
41:04
22
Naina Putman
Groningen
41:10
23
Ingrid Biemolt
De Sprinter
41:46
24
Maike van Wezel
Diemen
42:31
25
Rochelle Mooij
Dwingeloo
42:33
26
Iris van Asperen
Nieuwe Pekela
43:16
27
Willy Boers
Dwingeloo
43:16
28
Marjanne Stoffer
De Sprinter
43:19
29
Els Kalis
Nuis
43:34
30
Renee Huizinga
Leeuwarden
43:44
31
Tessel Hillenius
Amsterdam
43:53
32
Patricia Tiekstra
Amsterdam
44:01
33
Ria Rozeboom
Hoogersmilde
44:03
34
Sharony van Zanten
De Wijk
44:18
35
Joke Cremer
Gorredijk
44:26
36
Eva Lehmamn
Meppen
44:43
37
Willemijn Kuiper
Meppel
44:57
38
Jo-Ann Fehse
Havelte
44:58
39
Marion Pekelaer
Hoogezand
45:09
40
Inge Helder
De Knipe
45:10
41
Bianca Koning
Vledder
45:22
42
Carola Warnders
Dwingeloo
45:34
43
Jara Zwart
Dronten
45:43
44
Eline van den berg
Dwingeloo
45:50
45
Rita de Gooijer
Loopgroep Beilen
46:07
46
Trienke van der Veen
Appelscha
46:26
47
Ilse Vedder
De Wijk
46:49
48
Margreet van Dorsten
De Sprinter
46:53
49
Kirstin Heinhuis
Leiderdorp
46:55
50
van Loen Ossterhuis
46:55
51
Jackeline Busman
Veendam
47:18
52
Nienke Bonte
Meppel
47:22
53
Marjan van Dalen
Steenwijk
47:35
54
Jacqueline de Vries
Dwingeloo
47:40
55
Ernie Eggink
Dwingeloo
49:38
56
Astrid Hogewoning
Groningen
49:41
57
Femke de Graaf
Steenwijk
49:43
58
Savanna Hagen
Emmen
50:09
59
Karin Wielinga
Stuifzand
50:17
60
Jannete Hoogeveen
Hoogersmilde
50:27
61
Ria van Boxtel - van Aals
VanDrielRunners
50:45
62
Corke Sanderink
Dronten
50:48
63
Jeanette van Santen
Leiderdrop
51:06
64
Doede Landstra
Groningen
51:07
65
Gea Zijlstra
Burgum
51:10
66
Iris Bosma
Dwingeloo
51:58
67
Dani Seerden
Wapserveen
53:00
68
Esther Dooper
Steenwijk
53:00
69
Astrid Hoving
Loopgroep Astrea
53:40
70
Fennie Koning
Stadskanaal
54:55
71
Itja Koetse
Stadskanaal
54:56
72
Fennie Fleer
Meppel
55:46
73
Karin Boelee
Flevo Delta
1:00:20
74
Lizie van Heel
Flevo Delta
1:12:04
MAN, PREST.LOOP 7,5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gunther d"Hondt
Ronse Belgie
26:31
2
Jens Dijkstra
Emmeloord
27:22
3
Marc de Maar
Barcelona
27:29
4
Pieter-Dirk Riedstra
Groningen Atletiek
28:20
5
Tjerk Dijkstra
Emmeloord
29:25
6
Jippe Jongsma
Gorrdeijk
30:11
7
Jeroen-Pieter vd Vliet
HAC '63
30:26
8
Ruud van Zanten
De Wijk
30:52
9
Willem Kreulen
Noordwolde Fr
30:52
10
Henry Toerse
Balkbrug
30:55
11
M. Kooreman
Amsterdam
31:35
12
Jos Lattjeborg
Groningen
31:46
13
Jan Driessen
Oosterwolde
32:30
14
Freddy de Witte
Staphorst
32:52
15
Herman Gruppen
Havelte
34:14
16
Arnaud Buursma
Steenwijk
34:49
17
Lieuwe Buurman
Steenwijk
34:57
18
Gerrie Nijstad
Zuidwolde Dr
35:07
19
Xavier van Engen
Groningen
35:10
20
Klaas Jonkman
Kerkenveld
35:34
21
Oviédo Dongen
Groningen
35:39
22
Bert Kikkert
Hoogeveen
35:43
23
Jan Boer
Assen
35:50
24
Harm van der Sleen
Hollandse Veld
36:00
25
Cor Knipmeijer
De Sprinter
36:05
26
Jack van Rozen
LSV Invictus
36:18
27
Bram Donker
Dwingeloo
36:19
28
Eduard van Holland
Hoogeveen
37:57
29
Simon Lap
Texel
38:17
30
Martin de weerd
Hoogeveen
38:28
31
Ton Nieuwpoort
Loopgroep Beilen
38:32
32
Henk Daling
Hoogeveen
38:33
33
Nidale Etber
Assen
38:41
34
Jelto Fokkens
Loopgroep Astrea
38:55
35
Richard Scheper
Amsterdam
39:22
36
Harry de Graaf
Steenwijk
39:23
37
Lenze Klein
Hoogersmilde
39:32
38
Jan Vrieling
Hoogeveen
39:42
39
H Helder
Oosterwolde
39:47
40
Roy Smits
Hoogeveen
40:19
41
Gosse Eefting
Diever
40:23
42
Mark Wijnsma
Loopgroep Hugo Veenker
41:15
43
Dik Runherd
Balkbrug
41:28
44
Charles Mank
Havelte
41:38
45
Henk Haarman
Groningen
41:47
46
Gerard Huizinga
Winschoten
41:51
47
Rob de weerd
Hoogeveen
41:55
48
Willem Scholt
Groningen
42:16
49
Alexander Snijders
Meppel
42:22
50
Jan Woldman
Dwingeloo
42:22
51
Gerard v Amsterdam
Leiderdorp
42:32
52
Evert Jan Bik
Leiderdorp
42:32
53
Guido Bouwhuis
Diever
42:58
54
Piet Kerstholt
Groningen
43:02
55
Koen Pit
De Sprinter
43:37
56
Marten Kingma
Friesland
43:38
57
Henk Kamies
Dokkum
43:39
58
Marton Ronavari
Amsterdam
44:01
59
Burkard Swara
Meppen
44:21
60
Henri Huisman
Dwingeloo
44:47
61
Hans Goris
Hoogeveen
44:49
62
Jilles Bijlstra
Loopgroep Dokkum
45:03
63
Jesse van Mierle
Makkinga
45:26
64
Egbert
Geertsma
45:26
65
Remco Kok
Havelte
45:43
66
Jan de Boer
Meppel
45:51
67
Michel van Draanen
Diever
45:57
68
Tieme Potman
Meppel
45:59
69
Henk Funke
Wijster
46:07
70
Peter Gruben
Diever
46:29
71
Bauke Keekstra
Loopgroep Dokkum
46:29
72
Paul Annegarn
Ruinen
47:29
73
Jilles Visser
Loopgroep Dokkum
48:18
74
Gelmer van Dijk
Meppel
49:43
75
Carel de Vries
Meppel
49:55
76
Mathijs Oldejans
Oosterhesselen
50:07
77
Tim van Elteren
Groningen
50:42
78
Edwin Boelee
Flevo Delta
50:55
79
Herman Hoekstra
Friesland
51:11
80
Roger van de Hout
Dwingeloo
51:59
81
Frans de Vries
Kloostburen
53:39
VROUW, PREST.LOOP 15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Koopman
Groningen
1:03:07
2
Hilda Broekhuizen
Winsum
1:10:24
3
Heidy Snijders
Zuidwolde
1:12:25
4
Gerlofke Blankwater-Rispens
Lhee
1:12:52
5
Milou Lendfers
Zuidwolde Dr
1:12:57
6
Sofia Houwer
Joure
1:15:04
7
Inge Wagt
Nieuw-Roden
1:15:23
8
Martine van der Veen
Dwingeloo
1:16:37
9
Jelleke Nicolai
Leiderdorp
1:18:34
10
Laura Nijsingh
Dwingeloo
1:18:36
11
Saakje Regnerus
Friesland
1:18:54
12
Frouk van Dijken
Loppersum
1:19:28
13
Rita van der Does
Dwingeloo
1:20:23
14
Karin Danhof
Friesland
1:21:02
15
Eugenie ter Grote
Vroomshoop
1:21:26
16
Akkie Greydanus
DOS
1:21:39
17
Joanneke Boers
Haren Gn
1:21:44
18
Christa Zijp
Meppel
1:22:13
19
Maaike vd Brink
Velp
1:24:42
20
Adri Sluis
Friesland
1:25:47
21
Cilie van Waardenberg
Voorne Atletiek
1:25:50
22
Marije van der Meulen-Adema
Joure
1:26:30
23
Tanja Kootstra
DOS
1:26:56
24
Erika Mulder
Kolham
1:27:32
25
Jacqueline van Wijk
Loopgroep Astrea
1:27:32
26
Joke de Jong-Heida
AV Heerenveen
1:28:16
27
Alie Kuipers
Gorredijk
1:28:18
28
Lilianne Colijn
VanDrielRunners
1:28:21
29
Ellen van den Beld
VanDrielRunners
1:28:26
30
Hilda Wardenier
Meppel
1:29:21
31
Jenny Fledderus
Groningen Atletiek
1:29:23
32
Reina Hes
Loopgroep Dokkum
1:29:24
33
Klaske de Haan
Loopgroep Hugo Veenker
1:29:51
34
Bertine olthof
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
1:29:55
35
Femke de Groot-Raaijmakers
Loopgroep Dokkum
1:30:15
36
Annie Ijken
Klazienaveen
1:30:16
37
Meriam Prins
Klazienaveen
1:30:16
38
Marion van der Weide
Klazienaveen
1:30:16
39
Annet Boekel
Noordlaren
1:30:19
40
Ina Krijgsveld
Haren
1:30:48
41
Willy de Jong
Leeuwarden
1:31:57
42
Cobie Koops
Hoogeveen
1:32:25
43
Paulien Nienhuis
Meppel
1:32:27
44
Yvonne Vonk-Balauw
Nijehaske
1:32:40
45
Monique Hoekstra
Hoogeveen
1:32:54
46
Marty Kruizenga
Dwingeloo
1:33:10
47
Alice Zantinge
Dwingeloo
1:33:10
48
Hennie Reurink
Koekange
1:33:48
49
Ria Plas
Klazienaveen
1:34:02
50
Mieke Sellis
Staphorst
1:34:18
51
Roelien van der Haar
Hollandscheveld
1:34:18
52
Carolien Joling
Groningen
1:34:22
53
Marga Kiel
Leiderdorp
1:34:57
54
Annemieke vd Starre
Leiderdorp
1:34:58
55
Coosje Rozemond
VanDrielRunners
1:35:03
56
Ester Westenbrink
ATC '75
1:35:25
57
Deddie Hartlief
Haren
1:35:27
58
Doeke Muda
Haren
1:35:28
59
Helga duiven
Dwingeloo
1:37:24
60
Aafke Keizer-Zijlstra
Friesland
1:37:49
61
Inge Kools
Friesland
1:37:49
62
Irene Pirovano
1:38:38
63
Ina Peters
Klazienaveen
1:38:43
64
Annette Moorman
Emmen
1:38:43
65
Annelies Schwartz
Groningen Atletiek
1:40:26
66
Marjan Jagt
Klazienaveen
1:42:43
67
Joske Werner
Leiderdorp
1:45:18
68
Claudia van Osnabrugge
Leiderdorp
1:45:19
69
Anneke Regnerus
Marrum
1:51:07
MAN, PREST.LOOP 15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorn Lemmen
Groningen
56:31
2
Jaap stiggelbout
Kloosterhaar
1:00:25
3
Simon Regnerus
Friesland
1:00:58
4
Bart Gradussen
Leeuwarden
1:01:55
5
Rob Hendrikse
Assen
1:03:08
6
Gerard Vogelzang
Kerkenveld
1:03:27
7
Andre Goes
Emmeloord
1:04:32
8
Bart Trip
Emmen
1:05:21
9
Theo de Haas
Emmen
1:06:23
10
Bram Veenboer
Hoogeveen
1:06:42
11
Mark Soppe
Klazienaveen
1:06:53
12
Peter Veenboer
Uitgeest
1:07:56
13
Gert Hekman
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
1:08:03
14
Freek Welbedacht
Loopgroep Astrea
1:08:37
15
Aart van der Houwen
Rozenburg-Rotterdam
1:09:29
16
Teddy Bezuijen
Westerbork
1:09:43
17
Folkert Tienkamp
AAC '61
1:09:53
18
Jan Uiterwijk
Loopgroep Beilen
1:10:03
19
Dick Metselaar
Meppel
1:10:38
20
Geert Moek
Zuidwolde Dr
1:10:41
21
Erwin Kerkdijk
Meppel
1:11:17
22
Warner Kalis
Loopgroep Nienoord
1:11:44
23
Frank Peetoom
Utrecht
1:12:07
24
Jeroen Nijholt
Groningen
1:12:29
25
Harold Hulst
Groningen
1:12:36
26
Ed Velderman
Friesland
1:13:13
27
Jan Witte
Meppel
1:13:41
28
Jan Lip
HAC '63
1:13:52
29
Bert Koster
HAC '63
1:14:13
30
Rik van der Gaag
Uffelte
1:14:23
31
Thomas Richter
Texel
1:14:29
32
Nico Roymans
Utrecht
1:14:30
33
Fred Schoon
Groningen
1:14:38
34
Freddie Kalsbeek
AAC '61
1:14:54
35
Walraad Guichelaar
Elim
1:15:02
36
Stoffeslma
Norg
1:15:17
37
George de Roo
Friesland
1:15:20
38
Dick Pluim
Loopgroep Astrea
1:15:33
39
Hans Nagtegaal
Grouw
1:16:39
40
Jeroen Fleer
Zwolle
1:16:44
41
Jan Tjeerdsma
Pesse
1:16:49
42
Bart van der Gaag
Amsterdam
1:16:56
43
Jaap Veltman
Ruinerwold
1:16:56
44
Eduard Botter
Hoogeveen
1:17:03
45
Kars Wolters
De Sperwers
1:17:15
46
Gerrit Piek
Zwolle
1:17:29
47
Mark van der Plaat
Meppel
1:17:50
48
Egbert Strijker
Ruinen
1:18:07
49
Leo Kochen
Dwingeloo
1:18:08
50
Rob Noorda
Loopgroep Astrea
1:18:09
51
Jos Pettinga
Beilen
1:18:23
52
Rob Schutte
Leiderdorp
1:18:35
53
Van der Bruggen
18101968
1:18:36
54
Ernst van Grinsven
Ruinen
1:18:53
55
Jan van dijk
Oosterend Nh
1:19:09
56
Jordy Coerts
Meppel
1:20:06
57
Peter Boersen
Friesland
1:20:08
58
Henk Willems
Beilen
1:20:10
59
Sjerk Postma
Rijptsjerk
1:20:13
60
Kees Elzinga
De Sprinter
1:20:49
61
Jelle Stoopendaal
Vledderveen Dr
1:21:26
62
Cees de Haan
Loopgroep Groningen
1:21:50
63
Jan Boon
Loopgroep Dokkum
1:22:01
64
Ivo Eikenaar
Havelte
1:22:24
65
Feije Jan van der Meulen
Lelystad
1:22:37
66
Klaas Peereboom
Heerenveen
1:22:55
67
Pieter van der Linden
Koekange
1:23:54
68
Wiep Kuipers
Gorredijk
1:24:23
69
Djure Joh. van der Schaaf
Friesland
1:24:30
70
Frans Scheuneman
Friesland
1:24:37
71
Harm Zijlstra
Wolvega
1:25:05
72
Koos Durenkamp
Winsum
1:26:17
73
Jelle Groeneveld
Waskemeer
1:26:38
74
Glazema Rommert
Loopgroep Dokkum
1:27:13
75
Marc van Gelder
Lionitas
1:28:13
76
Riekend Koopman
Bontebok
1:28:18
77
Henk van Driel
VanDrielRunners
1:28:26
78
Marcel ter Burg
Meppel
1:32:27
79
Sjaak Bal
Almere
1:33:06
80
Kor Weender
Emmen
1:34:02
81
Jelte Nijholt
LSV Invictus
1:35:20
82
Guus van Holland
Dutch Runners
1:38:48
83
Theo Runia
Leeuwarden
1:41:21
84
Harm Brinkman
Zuidwolde Dr
1:48:00
85
Reinder Sinnema
Lionitas
1:51:07
VROUW, PREST.LOOP 21,1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Natascha van der Vis
Oudeschild
1:38:56
2
Susan van der Salm
Meppel
1:40:09
3
Mirjam mooij
DOS
1:42:39
4
Wietske Udding helder
De Wilp Gn
1:45:49
5
Jolanda Akkermans
Marknesse
1:46:47
6
Dina Mehus Ivarson
Groningen
1:47:39
7
Petra Lunenborg
Hoogeveen
1:49:07
8
Elisabeth Bremer
Impala
1:52:12
9
Tabitha Dijkman
Lionitas
1:53:52
10
Susan Cooper
Leiden
1:53:52
11
Maranda Doornbos
Meppel
1:54:51
12
Yvette van Woerkom
Meppel
1:57:35
13
Annechien van der Veen
Lionitas
1:58:21
14
Margot van Burken
Koekange
1:59:19
15
Ineke Scheffer
avVN
2:00:45
16
Sarina Jannes
Friesland
2:01:03
17
Christa Verver
Loopgroep Astrea
2:01:32
18
Minnie Mao
Dwingeloo
2:01:49
19
Marloes Wareman
Dwingeloo
2:02:13
20
Sandra Bloemerts
Dwingeloo
2:02:13
21
Tamara Kroll
Dwingeloo
2:02:14
22
Jacqueline ten Brummelhuis
Stuifzand
2:03:12
23
Alix Carriere
Stuifzand
2:03:14
24
Ienskje van der Weg
Heerenveen
2:05:44
25
Betsey Adams
Groningen
2:06:33
26
Anke Peterson
Lionitas
2:07:37
27
Diana Klinge
Assen
2:09:12
28
Ina Veenstra
Assen
2:09:17
29
Nathalie Goemans
VanDrielRunners
2:18:01
30
Conny Gutter
Leiderdorp
2:18:02
31
Jo Schat
Groningen
2:32:32
MAN, PREST.LOOP 21,1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Croon
Coevorden
1:20:13
2
Johannes Postma
Lionitas
1:22:14
3
Emile Nales
Groningen Atletiek
1:22:19
4
Manuel Westerveen
HAC '63
1:25:39
5
Michiel Huzen
Nieuwleusen
1:27:26
6
Martien Witte
Texel
1:29:21
7
Jeroen Bruulsema
Dwingeloo
1:29:24
8
Manfred Scheibe
Marknesse
1:30:50
9
Bob van der Weg
Ouwerhaule
1:31:02
10
Frans Riepma
Haren
1:31:22
11
Albert Lantink
Zwolle
1:31:27
12
Simon Teeninga
Groningen
1:31:34
13
Jasper Keizer
Friesland
1:31:38
14
Lourens van Benthem
Vollenhove
1:32:05
15
Peter Diebels
VanDrielRunners
1:32:11
16
Tjeerdjan Nieuwenhuis
Groningen
1:32:31
17
Jetze Reijenga
Gorredijk
1:33:01
18
Rudi Akse
Stuifzand
1:33:21
19
Tom Bollen
Almelo
1:34:11
20
Tonnie Schokker
De Blesse
1:34:25
21
Pierre bonnet
Texel
1:35:44
22
Jeroen Smits
Texel
1:35:44
23
Wessel Kranghand
HAC '63
1:36:01
24
Richard Kort
Zwiggelte
1:36:13
25
Peter Bartelds
Zuidlaren
1:36:17
26
Jelmer Marinus
Beilen
1:36:29
27
Willem Biemolt
Friesland
1:37:04
28
Vincen Tigelaar
Hoogeveen
1:37:53
29
Jan Peter Busman
Veendam
1:38:03
30
Dennis Dekker
Hoogeveen
1:38:19
31
Rob van Grinsven
Appelscha
1:38:47
32
Roel Kleine
HAC '63
1:39:18
33
Jaap Blokzijl
Hoogeveen
1:40:08
34
Johan Kats
Pesse
1:40:09
35
Otto de Boer
Friesland
1:40:12
36
Rudy Miedema
AV Heerenveen
1:41:22
37
Ernst Kellij
Steenwijk
1:41:36
38
Onno Jansen
Groningen
1:41:45
39
Cor van der Meulen
Groningen Atletiek
1:42:35
40
Johan van Noordenbrug
Jubbega
1:42:37
41
Cor Wijnja
AV Heerenveen
1:42:37
42
Rik Bronsema
Haren Gn
1:43:56
43
Ben Ester
Assen
1:44:36
44
Jeroen Boshuijzen
Hollandscheveld
1:44:47
45
Maarten Slot
Apeldoorn
1:44:59
46
Jenne Klasens
AAC '61
1:45:23
47
Hendrik Gelijk
Dutch Runners
1:46:09
48
Benny Bijlsma
Friesland
1:47:10
49
Ferry Kooij
Wapserveen
1:47:25
50
Maarten Thalen
Groningen
1:47:25
51
Jan Nauta
Loopgroep Groningen
1:47:40
52
Wim Vollenberg
VanDrielRunners
1:47:51
53
Jelgen Visser
Groningen
1:48:29
54
Jan Willem Maat
Zuidwolde Dr
1:48:38
55
Erik Muggen
Beilen
1:48:42
56
Ronald Hof
Ruinen
1:48:42
57
Arjan Boerendonk
Hoogeveen
1:50:18
58
Eppo Otten
Stuifzand
1:50:35
59
Jan Wiersema
Dokkum
1:50:45
60
Bert Guns
Fivelstreek
1:51:37
61
Rob Louws
Den Hoorn Texel
1:51:42
62
Gilles Gerth
PEC 1910
1:51:59
63
Dries Wedzing
Drachten
1:52:11
64
B Kuipers
Ter Wispel
1:52:21
65
Frits Soeters
De Sperwers
1:52:24
66
Iwan Goeree
Emmen
1:53:28
67
Ben van der Bij
Loopgroep Groningen
1:53:45
68
Henk Feijen
Balkbrug
1:53:47
69
Jitze van Leenen
VanDrielRunners
1:53:52
70
Arend Grit
Dwingeloo
1:54:18
71
Willem Eise Jongsma
Nijega
1:54:52
72
Jan Bron
Loopgroep Zuidhorn
1:55:02
73
Karst Anema
Stiens
1:55:19
74
Egbert Takens
Groningen Atletiek
1:55:41
75
Henk Spitse
Hoogeveen
1:56:11
76
Rene Diphoorn
Hoogeveen
1:56:13
77
Jurrie Giethoorn
Hoogeveen
1:56:13
78
Henk Potman
Meppel
1:57:34
79
Pieter Cremet
Gorredijk
1:58:37
80
Ronald Molenberg
Pesse
1:59:29
81
Hein Habes
AAC '61
1:59:58
82
Reinder Tel
Friesland
2:00:10
83
Marcel ten Brummelhuis
Stuifzand
2:00:10
84
Leen van Waardenberg
Voorne Atletiek
2:00:19
85
Wim Saaltink
Groningen
2:00:26
86
Eddy Hedemann
AAC '61
2:00:45
87
Abdellah Ait Tami
Groningen
2:01:30
88
Wim Steunenberg
Loopgroep Astrea
2:01:32
89
Kardin de Kroon
Gorredeijk
2:03:27
90
Arie van der Marel
Leiderdorp
2:03:30
91
Jaap Wit
Friesland
2:07:37
92
Eildert Dragt
Hoogeveen
2:09:31
93
Kor Gorter
Glimmen
2:18:07
94
Robbie Gorter
Eext
2:18:32
95
Piet Schat
Rolde
2:32:31
MPUPC, PUPILLEN MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nynke Huitema
Groningen
5:06
2
Famke
DOS
5:18
3
Iris Pietersma
Aquilo
5:24
4
Sian Smit
AV Heerenveen
5:29
5
Eefke Plugge
Aquilo
5:32
6
Dione Pierik
DOS
5:34
7
Inke Meijer
Aquilo
6:00
MPUPB, PUPILLEN MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amarins Ekkers
Katlijk
4:33
2
Nina van Halen
AAC '61
4:50
MPUPA, PUPILLEN MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dione Schipper
Start '78
3:56
2
Femke Yska
Horror
4:00
3
Hannah Talstra
Impala
4:00
4
Suze de Vries
Horror
4:13
5
kike Velting
HAC '63
4:14
6
Indy de Blaauw
Aquilo
4:15
7
Ingrid Koster
Aquilo
4:17
8
Jorien Spikman
Groningen Atletiek
4:25
9
Noortje Huitema
Groningen Atletiek
4:31
10
Leah Jellema
AV Heerenveen
4:35
11
Ruth Zijlstra
AV Heerenveen
4:46
12
Merel Behling
Aquilo
5:08
13
Caithlin Kootstra
DOS
5:14
14
Isabelle Vermeulen
Aquilo
5:52
JPUPC, PUPILLEN JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mart Bijker
AV Heerenveen
4:17
2
Marne van der Kooi
Impala
4:44
3
Maxim Hoeve
Diever
4:46
4
Sven Meinders
Aquilo
4:46
5
Rutger van der Kooi
ATC '75
4:48
6
Ben Huddleston
ATC '75
4:50
7
Tim Behling
Aquilo
5:05
8
Joran Brouwer
Aquilo
5:10
JPUPB, PUPILLEN JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Elsinga
AV Heerenveen
4:22
2
Sander Wage
Aquilo
4:41
3
Thijs de Boer
Aquilo
4:42
4
Collin 't Hoen
Aquilo
4:43
5
Thorn v der Mark
AV Heerenveen
4:45
6
Torino Braam
Aquilo
4:47
7
Bas Rinket
TION
5:03
8
Tim Meijer
AV Heerenveen
5:04
JPUPA, PUPILLEN JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luuk Knossen
Aquilo
3:52
2
Sam van der Werf
Horror
3:54
3
Rutger Berends
AV Heerenveen
3:59
4
Marnick Eriks
Aquilo
4:08
5
David Pronk
Aquilo
4:16
6
Arvid Meinders
Aquilo
4:24
7
Kamiel Both
ATC '75
4:25
8
Jelmer Rensing
AAC '61
4:27
9
Dylan Lucas
HAC '63
4:28
10
Milan Braam
Aquilo
4:30
11
Wout Plugge
Aquilo
4:41
12
Jorrit ten Hoeve
AV Heerenveen
4:43
13
Allart Frensel
AV Heerenveen
4:52
14
Jitse Tijlsma
AV Heerenveen
4:52
VROUW, SPRINTCROSS 1 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jazlin Ruinemans
Start '78
3:37
2
Cato Bontekoe
Impala
3:44
3
Fanny Spikman
Groningen Atletiek
3:55
4
Benthe Tiegelaar
Aquilo
4:04
5
Marjolein Kuiper
Groningen Atletiek
4:25
MAN, SPRINTCROSS 1 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jordy Dikkers
TION
2:50
2
Stijn Jorissen
TION
3:05
3
Lars van Hoeven
AV Heerenveen
3:06
4
Niels Visser
Jahn II
3:06
5
Julian Vreeling
Start '78
3:09
6
Robin Wassens
Groningen Atletiek
3:10
7
Eric Stuiver
Start '78
3:19
8
Welmer de Boer
Horror
3:23
MJUND, JUN. MEISJES D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jenda de Boer
Horror
5:52
2
Vera de Vries
Horror
5:56
3
Britt Roos
HAC '63
5:58
4
Brecht Frensel
AV Heerenveen
6:05
5
Evelien Honebecke
ATC '75
6:06
6
Marene Scholtens
Lionitas
6:10
7
Shannon Huitema
Horror
6:27
8
Selma Spikman
Groningen Atletiek
6:31
9
Nikita Heuvelman
Zuidwolde Dr
6:37
10
Ylse Barkmeijer
AV Heerenveen
6:56
11
Loes Lange
Aquilo
7:03
JJUND, JUN. JONGENS D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jamie Verhagen
Groningen Atletiek
7:50
2
Rene Schultinga
AV Heerenveen
8:01
3
Jong Oldhoff
Lionitas
8:05
4
Daniël Veen
ATC '75
8:38
5
Julian Vries
AV Heerenveen
9:07
6
Barth Wijkstra
Terband
9:31
7
Lourens Pietersma
Aquilo
9:46
8
Remy Kraan
Aquilo
10:44
MJUNC, JUN. MEISJES C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elsa Rijpstra
Lionitas
8:37
2
Iris Velting
HAC '63
8:44
3
Evelien Kuiper
Groningen Atletiek
8:46
4
Suzanne Libbers
Groningen Atletiek
9:14
5
Marit van der Schaaf
Groningen Atletiek
9:15
6
Mare te Biesebeek
Lionitas
9:29
7
Kirsten Damstra
Groningen Atletiek
10:23
8
Elina Eltes
Groningen
11:40
9
Evanne Dongstra
DOS
14:18
MJUNB, JUN. MEISJES B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Susan van Weperen
LSV Invictus
13:34
2
Loïs Oldhoff
Lionitas
14:03
3
Laura Prins
HAC '63
14:20
4
Welmoed Offinga
Horror
14:57
5
Lisa Muizer
Lionitas
14:58
6
Rianne Nyenhuis
Lionitas
16:01
7
Dorine Jansen
Aquilo
17:21
JJUNC, JUN. JONGENS C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Bouwknegt
HAC '63
12:06
2
Jan Oldhoff
Lionitas
12:31
3
Ruben Talstra
Impala
12:35
4
Carlo Sikkens
Groningen Atletiek
13:03
5
Marlo Post
LSV Invictus
13:32
6
Finn van Pijkeren
Groningen Atletiek
14:27
7
Glenn de Vries
Lionitas
14:59
8
Jarin van der Kooi
Impala
15:23
9
Job van Lobenstein
DOS
16:04
10
Roy Moes
Smilde
16:37
JJUNB, JUN. JONGENS B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Hendrikse
AAC '61
15:17
2
Robin Honebecke
ATC '75
15:20
3
Thijs Borcheld
Groningen Atletiek
15:56
4
Samuel Hofman
Ruinen
16:25
5
Rowan Veenhuizen
Tynaarlo
16:30
6
Ephrem Been
HAC '63
16:34
7
Klaas Douwe Yska
Horror
16:40
8
Mark van Ginkel
SV Veendam
16:44
9
Jeroen van Dijk
AV Heerenveen
17:08
10
Gerwin In t Veld
Groningen Atletiek
17:15
11
Janco Rijpstra
Lionitas
17:30
12
Thomas Albers
De Sperwers
18:36
13
Bart van Adrichem
De Sperwers
20:43
14
Sander Dijkstra
De Sperwers
22:52
VSEN, VROUWEN 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Andrea Deelstra
AV Heerenveen
20:42
2
Jessica Oosterloo
LSV Invictus
21:40
3
Vera Keidel
Lionitas
25:31
4
Anjette Kruize
Loopgroep Groningen
28:11
5
Marlous Tol
Beilen
32:10
V35, VROUWEN 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janneke Molenhuis
De Sprinter
24:48
2
Sandra Hofstra
NOP
29:18
3
Annema Dijkstra
Dwingeloo
29:19
4
Grietje Mattanja Brands
NOP
30:03
5
Evelien Kats
Beilen
32:10
V45, VROUWEN 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bettie Agricola
AV Heerenveen
24:49
2
Anna Mazareeuw
NOP
25:25
3
Agnes Olgers-Heiner
NOP
25:34
4
Tineke van de Vliert
Horror
26:21
5
Liesbeth Mulder
Lionitas
29:19
6
Lucette Abrahams
DOS
30:26
7
Fokie Cnossen
Groningen Atletiek
31:19
8
José Berkenbosch
Oosterwolde Fr
35:37
JJUNA, JUN. JONGENS A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Djurre Hoeksema
AAC '61
20:14
2
Jelmer van der Veen
Lionitas
20:28
MSEN, MANNEN 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niek Blikslager
Groningen Atletiek
30:02
2
Bas Hollegien
NOP
31:54
3
Erwin Akkerman
Meppel
32:00
4
Harm Jan Martens
HAC '63
32:33
5
Gerrit Wolbers
Lionitas
33:00
6
Geale Simon Postma
Lionitas
33:24
7
Rob Vijver
Lionitas
33:32
8
Alwin Hoorn
HAC '63
34:03
9
Folkert Visser
Impala
34:32
10
Jan Loosman
NOP
35:17
11
Jordi Stam
Diever
35:46
12
Bram Buigel
Groningen Atletiek
36:44
13
Erik Deenen
Loopgroep Groningen
36:47
14
Yorick Nijenhuis
Ansen
38:02
15
Arnoud Waardenburg
Loopgroep Groningen
39:04
16
Andres Faber
AV Heerenveen
42:09
17
Leendert Hakvoort
Urk
42:11
18
Jan brands
Urk
43:45
19
Don van de Winkel
Witte Paarden
47:09
20
Joran Kroesen
HAC '63
47:12
21
Jirtsin Beenhakker
Ruinen
47:37
22
Jurre Rass
Groningen
54:03
M40, MANNEN 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arjen Driesen
BB lopers
34:24
2
Foppe van der Heide
Impala
34:45
3
Peter Gnodde
Urk
35:30
4
Eugene Olgers
NOP
37:37
5
Jack de Jonge
Loopgroep Beilen
37:49
6
Maurice Mulder
Tollebeek
38:06
7
Marco Bakker
Assen
38:56
8
Harry Honebecke
ATC '75
39:54
9
Simon van der Gun
Wapse
41:19
10
Auke Latour
Yde
43:55
M50, MANNEN 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cor Ton
LSV Invictus
35:39
2
Theo Groenendijk
LSV Invictus
36:52
3
Alfred Rekers
PEC 1910
37:29
4
Jaap Vlaming
NOP
37:35
5
Henry Perdok
Friesland
37:47
6
Johannes van der Veen
Lionitas
38:27
7
Nanne Jagersma
Friesland
39:28
8
Pieter Stegeman
Loopgroep Beilen
39:30
9
Eeuwe Schot
Groningen Atletiek
41:12
10
Willem de Vries
NOP
42:21
11
Cor Wetting
Lionitas
42:42
12
Bauke van der Loon
Lionitas
43:15
13
Adriaan Kesting
ATC '75
43:30
14
Jebbe Westerbeek
Start '78
43:53
CANI, CANICROS. 7,5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bregje & Roelof
De Sprinter
29:39
2
Petra Mulder
Oosterwolde
30:28
3
Paul Rozeboom
Havelte
31:15
4
Janco Prins
Oosterwolde Fr
32:59
5
Patrick Oosterveen
Emlichheim
34:15
6
Bianca Brouwer
Norg
34:43
7
Liannwe Koster
Groningen
35:24
8
Jorine van der Poel
Dwingeloo
36:17
9
Marleen van Regteren
Dwingeloo
36:50
10
Team Bella
Hoogeveen
37:17
11
Dallas Beereboom
Emmen
37:34
12
Henine Tuinstra
Oosterwolde Fr
38:11
13
Susanne Blom
Sappemeer
39:28
14
Vladimir Koetse
Hoogezand
40:40
15
Patrick Slagboom
De Wijk
40:46
16
Anna Hendrikse
Assen
45:13
17
Thea Hendrikse
AAC '61
45:14
18
Sandra de Goede
Kerkenveld
45:50
19
Monique Ernst
Ten Boer
48:20
20
Team Bremer
Pesse
50:43
www.uitslagen.nl
05-11-2015 13:40