Uitslagenlijst Bennekomse Bosloop

Bennekom - Zaterdag 31 oktober 2015

M-4, 4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Matthijs Beerepoot
Climax
14:50
2
Erik Snijders
Schoonebeek
15:05
3
Bernard van de Weerd
Ciko '66
15:44
4
Milan Verheugen
Ciko '66
16:03
5
Marco Weening
Climax
16:09
6
Daniel van Schaik
Bennekom
16:11
7
Gideon Bouwman
Oosterbeek
16:13
8
Norbert Eelman
Elst Ut
16:34
9
Wouter Steenbergen
Lunteren
17:36
10
Arie van der Klift
Ede Gld
18:22
11
Joris Jongbloed
Bennekom
18:33
12
Timo Slootweg
Bennekom
18:35
13
Harmen Menkveld
Bennekom
18:39
14
Tobias Baarsma
Oosterbeek
18:53
15
Robin Buijtenhuis
Barneveld
19:44
16
Wieger Wamelink
Wageningen
20:12
17
Pim de Jong
Doorwerth
20:29
18
Philip Baarsma
Oosterbeek
21:30
19
Aernout Baarsma
Oosterbeek
21:33
20
Noah Slootweg
Bennekom
21:53
21
Niek Hellegering
Wageningen
22:00
22
Jari Blotenburg
Bennekom
22:30
23
Albert Blotenburg
Bennekom
22:30
24
Sjef Reuver
Tiel
22:55
25
Jaap den Hoed
Ede Gld
23:41
26
Glenn Verhoef
Doorwerth
24:32
27
Rens van der Wart
Ede Gld
24:38
28
Erik T
Utrecht
24:46
29
Martin Markering
Bennekom
24:49
30
Jaap Prickartz
Utrecht
24:54
31
Richard van Voskuilen
Ede Gld
25:30
32
Martin Hubert
Bennekom
25:33
33
Noah Roethof
Heelsum
25:37
34
Jaap Wisserhof
Randwijk
25:41
35
Hans Buurman
Wageningen
25:57
36
Jos Janssen
Climax
26:27
37
Oscar Somsen
Ede Gld
26:39
38
Harold Gabriel
Ede Gld
27:11
39
Mats Penninks
Renkum
27:13
40
Erik van der Vaart
Dutch Runners
27:31
41
Karel Barkey
Wageningen
28:34
42
Gabriel Picus
Heveadorp
35:07
V-4, 4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anniek Hylkema
Nieuwegein
17:21
2
Lucy Overbeek
Arnhem
18:31
3
Carola Bremer
Arnhem
18:40
4
Paula Brunekreeft
Bennekom
19:33
5
Wieke van Oordt
Bennekom
20:22
6
Mengsje Menkveld
Bennekom
20:51
7
Lorna Rice
Groenekan
21:39
8
JoŽlle Weening
Ede Gld
21:42
9
Margreet Kloeze
Utrecht
21:44
10
Claudia Seising
Veenendaal
21:48
11
Simone Markering
parijs
22:22
12
Hedda Somsen
Ede Gld
23:24
13
Marieke Knol-Gijsbers
Bennekom
23:40
14
Jeannette HellegeringVerw
Wageningen
23:47
15
Julia Tan
Wageningen
24:08
16
Bente Somsen
Ede Gld
24:10
17
Louise Bouwman
Nijmegen
24:24
18
Jeanette van Lynden
Wageningen
24:34
19
Chantal van Peursem
Climax
24:36
20
Marjan Bohte
Climax
24:44
21
Irene Rensink
Arnhem
25:01
22
Aafke Peters
Wageningen
25:14
23
Doreen Hubert
Bennekom
25:32
24
Esther van Nes
Rotterdam
25:35
25
Titia van Loon
Climax
25:36
26
Kim Reuselaars
Heteren
25:37
27
Gerda van den Brink
Climax
26:03
28
Nicole Burgersdijk
Bennekom
26:07
29
Gabrielle Kleijn
Wageningen
26:10
30
Anke Maasland
Amsterdam
26:25
31
Marijke van Doorn
Bennekom
26:31
32
Marja van Lynden
Wageningen
26:37
33
Jolanda Dros
Wageningen
26:41
34
Ester Buzing
Woudenberg
26:48
35
Nancy-Louise van den Horn
Bennekom
27:07
36
Esther de Boer
Utrecht
27:08
37
Susanna Pijper
Arnhem
27:35
38
Marchien Spruyt
Amersfoort
28:28
39
Agnes van Harten
Lunteren
28:38
40
Jessica Kunst
Ede Gld
28:39
41
Nikki Brehler
Heelsum
29:45
42
Izabella Houweling
Doorwerth
29:46
43
Anne Eisink
Brummen
30:43
44
Heleen Buurman
Wageningen
32:27
45
Janienke van der Klift
Ede Gld
33:42
46
Lucy Overbeek
Arnhem
37:31
M-8, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aart van Steenbergen
Bennekom
30:16
2
Willem Hendriks
Opheusden
31:54
3
Paul Swart
Velp Gld
32:05
4
Awet Gebab
32:15
5
Casper de Groot
Rhenen
32:51
6
Rens van Beek
Elst Gld
34:39
7
Anton Snellen
Ede Gld
36:26
8
Pieter de Jong
Bennekom
37:01
9
Dennis Rutten
Arnhem
37:20
10
Daniel Beeuwkes
Ede Gld
37:33
11
Nico Hendriks
Opheusden
37:37
12
Hans-Reinder Menkveld
Bennekom
38:41
13
Maarten Radstaake
Woudenberg
39:45
14
Mark van Burken
Driel
39:51
15
Henk Heinen
Wageningen
40:29
16
Joost van Noppen
Bennekom
40:32
17
Michel van Beek
Elst Gld
40:42
18
Nick Buist
Oosterbeek
40:50
19
Bert Koopmans
Arnhem
41:42
20
Arie Zwerus
Ede Gld
41:54
21
Leon Broeren
Utrecht
42:28
22
Rene van der Lende
Hoogvliet Rotterdam
42:51
23
Emiel Krijt
Ede Gld
43:21
24
Hans Krijt
Ede Gld
43:22
25
Arjan Werkman
Pallas '67
43:36
26
Matthijs Brinks
Oosterbeek
43:54
27
Arjan van Mierle
Ede Gld
43:56
28
Kayne Kunst
Ede Gld
43:57
29
Cornelis IJzelenberg
Maasdijk
44:05
30
Adrie Wichards
Bennekom
44:12
31
Martijn van Alphen
Bennekom
44:15
32
Wouter Peters
Bennekom
44:17
33
Christian de Lange
Lienden
44:34
34
Dick van Dam
Ede Gld
44:46
35
Ruud Tegelenbosch
Wageningen
45:05
36
Henk Donkelaar
Ede Gld
45:12
37
Bert van Egdom
Ederveen
45:15
38
Koen van der Meer
Doorwerth
45:23
39
Jan Koning
Wageningen
46:09
40
Dick Vlaming
Lienden
46:22
41
Gerard van der Laan
Bennekom
46:57
42
Wiegert Hoekstra
Bennekom
47:09
43
John Jansen
Bennekom
47:34
44
Ben Cillessen
Bemmel
47:43
45
Jeroen van de Kraats
Bennekom
47:44
46
Lars Wolf
Oosterbeek
47:49
47
Jan van Donkelaar
Ederveen
48:03
48
Peter van Westering
Ede Gld
48:05
49
Justin Rozeboom
Oosterbeek
48:08
50
Marijke Steenbergen
Lunteren
48:26
51
Chan Rambharse
Almere
48:28
52
Teun de Jong
Bennekom
48:30
53
Otto van der Meer
Doorwerth
48:50
54
Henk van Voorst
Lunteren
49:22
55
G Douma
Bennekom
50:07
56
Henk van der Sluis
Oosterbeek
51:15
57
Leon Heynen
Tiel
52:28
58
Marco Pellegrom
Ede Gld
53:42
59
Wim Vermeulen
Amersfoort
55:25
V-8, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mireille Baart
Pallas '67
32:25
2
Sarah-Lynn Reuver
Wijhe
35:05
3
Mieke Eppink
PAC
35:11
4
Esther van Jaarsveld
Ede Gld
37:11
5
Marit van Arendonk
Bennekom
39:19
6
Ingeborg Snel
Herveld
39:25
7
Anneloes Zuiderveen
Dutch Runners
42:44
8
Ilse Drost
Veenendaal
43:31
9
Elisa Zwerus
Ede Gld
43:55
10
Vivian Vleeshouwers
Pallas '67
44:31
11
Astrid Adriaanse
Climax
44:36
12
Greetje Thiele
Climax
46:31
13
Karin Blok
Bennekom
48:01
14
Marloes Postma
Ede Gld
48:21
15
Diane Meinster
Spirit Oud Beijerland
48:31
16
Christi Boer van Toor
Veenendaal
48:33
17
Lyske van den Berg
Ederveen
48:39
18
Josť Boon
Utrecht
48:47
19
Suzan Merkus
Herveld
48:51
20
Grady van Voorst
Lunteren
49:03
21
Audrey Edelman-Slotboom
Wageningen
50:30
22
Mirjam Wieleman
Bennekom
50:40
23
Dieuwke Nutma-Dijkstra
Climax
51:18
24
Eveline van Stuijvenberg
Climax
51:28
25
Nelleke Zandwijk
Heelsum
53:21
26
Wilma van de Glint
Ede Gld
53:41
27
Hannie van de Sluis
Opheusden
55:03
28
Karin Pater-Rijsemus
Ede Gld
58:06
29
Brigitte HENDRIKS
Ede Gld
58:09
30
Heleen Grootendorst
Utrecht
58:44
M-12, 12 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco van Nek
Arnhem
46:27
2
Drikus Haalboom
avVN
50:33
3
Johan van Driel
Ede Gld
51:17
4
Thijs van Bronkhorst
Lichtenvoorde
52:45
5
Niels Spronk
Arnhem
52:48
6
Lars Spans
Ede Gld
52:50
7
Arjan van Asselt
Pallas '67
53:49
8
Jan-Diederik Kuiken
Rotterdam
54:02
9
Edwin van der Loop
Oss
54:40
10
Erwi n van Tuijl
Rotterdam
55:18
11
Arjen Wals
Wageningen
55:23
12
Gert Jan van de Scheur
Veenendaal
55:59
13
Theo Schennink
Bennekom
56:10
14
Vincent Hardeman
Ede Gld
56:17
15
Mart van de Kamp
AV Gouda
56:20
16
Andre Kooi
Leusden
56:30
17
Niels de Sonnaville
Amersfoort
56:36
18
Pieter Jelle Troost
Ede Gld
56:54
19
Marijn Dekker
Utrecht
57:04
20
Ton Derks
Bennekom
57:40
21
Martijn Weenink
Wageningen
57:42
22
Maikel van Gerven
Zutphen
58:20
23
Edwin Overmeer
Houten
58:26
24
Teheragha Taher
58:29
25
Jan Willem Smit
Ede Gld
58:29
26
Karel Heij
Pallas '67
58:45
27
John Dobiegala
Amersfoort
59:11
28
Jan Derk Romein
Zetten
59:17
29
Alex Geradts
Arnhem
59:24
30
Nick Bentvelzen
Utrecht
59:38
31
Marcel Zwietering
Bennekom
1:00:00
32
Johan Zwanenburg
Wageningen
1:00:11
33
Ewoud Laudy
Oosterbeek
1:00:31
34
Jos van Damme
Bennekom
1:00:55
35
Gert van Roekel
Ede Gld
1:01:16
36
Roeland Vreeswijk
Nijkerk Gld
1:01:26
37
Daan Vreeswijk
Nijkerk Gld
1:01:27
38
Ger de Zeeuw
Ede Gld
1:01:40
39
Marcel Folkeringa
Ede Gld
1:03:10
40
Ben Schuurmans
Arnhem
1:03:24
41
Nico Hallers
Bennekom
1:04:11
42
Edward van de Poll
Ede Gld
1:04:16
43
Jan Beukhof
Veenendaal
1:04:18
44
Opa Jan Festen
Atverni
1:04:26
45
Dempsey de Koning
Ede Gld
1:04:29
46
Bas Cillessen
Nijmegen
1:04:36
47
Frank Pouels
Bennekom
1:04:52
48
Theo van der Sluis
Heelsum
1:05:20
49
Wim Buijtenhuis
Barneveld
1:05:25
50
Adriaan de Ruiter
Heelsum
1:05:36
51
Evertjan Slootweg
Bennekom
1:06:01
52
Rivan Fawzi
1:06:31
53
Gerrit Overeem
Voorthuizen
1:06:41
54
Hans Hiemstra
Amsterdam
1:08:52
55
Alfred Groeneveld
Ede Gld
1:08:55
56
MP den Besten
Ede Gld
1:09:03
57
Niek Lubbers
Arnhem
1:09:29
58
Pieter Slootweg
Ede Gld
1:09:51
59
Eric van Voorthuizen
Climax
1:12:43
60
Bert Doppenberg
Putten
1:13:26
61
Sipke Brandsma
Ede Gld
1:16:04
62
A Schuurman
Amsterdam
1:19:42
63
Jan-Willem Huijssoon
Wageningen
1:24:48
V-12, 12 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linde Essenburg
Ede Gld
1:00:36
2
Jeanne Vermeulen
Ochten
1:00:53
3
Mona van Osnabrugge
Ede Gld
1:03:01
4
Danielle van Oijen
Wageningen
1:03:20
5
Liesbeth Lust
utrecht
1:03:50
6
Saskia Aarninkhof
Wageningen
1:04:40
7
Tessa Goosen
Wageningen
1:12:28
8
Ushakiran Ellis
Ede Gld
1:12:51
9
Mirjam Wildekamp
Wageningen
1:12:59
10
Ercolie Bossema
Ede Gld
1:13:00
11
Lia van Duinen
Bennekom
1:14:44
12
Anne Dekker
Ede Gld
1:17:16
13
Janine Verhaaff
Dutch Runners
1:29:38
www.uitslagen.nl
01-11-2015 15:31