Uitslagenlijst Zeemijlenloop Delfzijl

Delfzijl - Zondag 25 oktober 2015

MSEN, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerard Vos
Fivelstreek
37:19
37:18
2
Jeberile Ismeil
Artemis
39:21
39:20
3
Maurice Smit
Fivelstreek
41:58
41:58
4
Sam Kamminga
Groningen
43:52
43:47
5
Ricardo Damminga
Baflo
44:27
44:27
6
Patrick de Boer
Groningen
47:09
47:03
7
Martijn Nijenhuis
Vitalis
47:14
47:11
8
Jan Heerema
Uithuizen
47:26
47:22
9
Kevin Schelvis
Maastricht
48:26
48:20
10
Simon Teeninga
Groningen
49:33
49:25
11
Niels van Hooren
Delfijl
56:23
56:14
12
Sylvia Overgaauw
Delfzijl
59:10
59:01
13
Wesley Smit
Delfzijl
1:13:59
1:13:58
M30, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ben Stellingwerf
Onderdendam
36:13
36:12
2
Gerko Floor
Meerstad
39:37
39:35
3
Pim Wildeman
Appingedam
43:26
43:24
4
Gustaaf Verhagen
Eelde
45:59
45:55
5
Wouter Visch
Groningen
46:20
46:15
6
Luuk Kruizinga
Aduard
48:11
48:05
7
Timon Hage
Groningen
48:42
48:30
8
Wanda Evertsz
Delfzijl
53:46
53:44
9
Chris Kuiper
Delfzijl
55:44
55:42
10
Pascal Leegstra
Fivelstreek
58:13
58:08
11
Andreas Bos
Appingedam
1:04:27
1:03:53
M40, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Venhuizen
Smilde
37:56
37:56
2
Barry Bronsema
Groningen Atletiek
38:49
38:48
3
Marcel Stoffers
Appingedam
42:24
42:22
4
Richard Aalders
Nietap
42:53
42:48
5
Harry Faber
Wildervank
44:02
44:01
6
Ronald vd Haak
Aduard
44:18
44:15
7
Cor Schnieders
Stadskanaal
44:35
44:32
8
Richard Schudde
Delfzijl
45:10
45:07
9
Manuel ten Wolde
Groningen
45:11
45:04
10
Frans Alting
Hunzerunners Loopgroep
46:04
45:57
11
Jaap Smith
Artemis
48:35
48:33
12
Adem Karaaslan
Uithuien
49:11
49:06
13
Jan Kornelis
Siddeburen
49:37
49:26
14
Erik Knapper
Winschoten
49:53
49:44
15
Auke Latour
Yde
50:16
50:05
16
Gerrie Bijl
Stadskanaal
50:59
50:54
17
Erik Scholte
Musselkanaal
51:09
51:06
18
Onne Bakker
Harkstede
52:01
51:51
19
Jurgen Stiekema
Loopgroep Kameleon
54:34
54:29
20
Albert-Jan van Hooren
Delfzijl
55:39
55:30
21
Jan Willem Hindriks
Winschoten
57:33
57:18
M50, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Klaas Brouwer
Zuidbroek
43:13
43:12
2
Naanko Drent
Aquilo
43:53
43:53
3
Henk Por
avVN
44:30
44:28
4
Rick Postma
Veelerveen
44:54
44:48
5
Maarten Hoekstra
Groningen
45:35
45:34
6
Harry Kruiter
Delfzijl
45:54
45:51
7
Eeuwe Schot
Loopgroep PK
47:19
47:17
8
Koos Stadlander
Aquilo
47:45
47:42
9
Roelof Berends
Oudeschip
48:01
47:52
10
Henk Eleveld
Gieten
48:12
48:02
11
Peter Bos
Stadskanaal
48:50
48:46
12
Andri Smit
Hoogezand
49:07
48:36
13
Oscar de Jong
Doodstil
49:16
49:05
14
Bram Noordhuis
Appingedam
49:21
49:16
15
Titus Hensen
Groningen
49:33
49:26
16
Rob Diener
Hattem
49:39
49:34
17
Jan Vos
Artemis
50:27
50:23
18
Herman Hofstede
Groningen
51:32
51:16
19
Jan van Stee
Garrelsweer
51:49
51:46
20
Dick van den Berg
Stedum
52:09
52:02
21
Mient van der Meulen
Hoogezand
53:02
52:50
22
Dick Abee
Winschoten
59:42
56:47
23
Jack Haaijer
Uitwierde
1:00:00
59:45
24
Cees Kampinga
Holwierde
1:00:07
59:55
M60, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karel Edens
Groningen
43:58
43:56
2
Jan Nienhuis
Winsum
44:25
44:24
3
Wubbe Rendering
Aquilo
49:58
49:53
4
Henk Apotheker
Fivelstreek
51:27
51:18
5
Theo Kleijweg
Capelle aan den IJssel
52:19
52:12
6
Sebe Klevering
Spijk Gn
55:50
55:45
7
Sjaak Overbeek
Finsterwolde
57:12
57:05
8
Dirk Franssens
Saaksum
1:00:57
1:00:45
9
Jacob Schoonhoven
Runners Stadskanaal
1:02:49
1:02:46
10
Ooldrik Modderman
Groningen Atletiek
1:03:29
1:00:31
11
Gerrit Jan Warmink
Eexterveen
1:04:58
1:04:48
12
Gerard de Vries
Veendam
1:05:27
1:05:18
13
Gerard Bakker
Fivelstreek
1:11:20
1:11:06
VSEN, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Roos Quené
Groningen
47:31
47:25
2
Graciella Evertsz
Fivelstreek
53:18
53:16
3
Lilian van Stratum
Groningen
53:19
53:14
4
Sariena Evertsz
Fivelstreek
53:30
53:29
5
Renske Linstra
Fivelstreek
53:31
53:20
V30, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Francisca Eleveld
Harkstede
48:50
48:44
2
Erica Broekema
Loopgroep Aart Stigter
49:38
49:37
3
Femke Veldman
Fivelstreek
55:12
55:04
4
Yvonne kuis
Loopgroep Astrea
56:18
56:14
V40, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra Faber-Panneman
Wildervank
45:28
45:26
2
Theresia Bijl
Runners Stadskanaal
45:55
45:51
3
Truus Verbiesen
Hattem
51:06
51:02
4
Carla Frankruijter
Bedum
56:48
56:42
5
Kea de Groot
Appingedam
59:30
59:22
6
Gea Rouppé
Appingedam
1:01:45
1:01:37
V50, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dina penning
Sappemeer
51:22
50:51
2
Anna Siebenga
Runners Stadskanaal
52:03
51:53
3
Aaltje Hovinga
SV Veendam
56:19
56:17
4
Nelly Andels
Groningen
57:44
57:32
5
Herma Mittendorff
Groningen
58:24
58:09
6
Janny Luursema
Appingedam
1:01:45
1:01:37
7
Anneke Krijger
Uithuizermeeden
1:09:26
1:09:15
V60, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gonny Houtman
Artemis
52:25
52:23
2
Aukje Woltjer-Veenstra
Fivelstreek
1:01:43
1:01:34
3
Grietje Bijlsma
Froombosch
1:03:49
1:03:38
4
Truus Bakker
Fivelstreek
1:11:20
1:11:07
MAN, 6 ZEEMIJLEN REC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Auke Douma
42:25
42:04
2
Herman Morrien
Bellingwolde
46:42
46:35
3
Rinse Procee
Feanwalden
49:37
48:06
4
Richard van der Meij
49:41
49:04
5
Rudy Boers
49:59
49:54
6
Nico Swart
Groningen
51:42
50:52
7
Hans Houweling
52:06
51:32
8
jeroen smith
52:47
49:13
9
Hilko Snoek
Scheemda
52:50
51:50
10
Eric Swijghuizen
Spijk Gn
52:52
50:24
11
Wim Mulder
Loopgroep gRUNN
53:34
51:42
12
Stephan Timmer
Midwolda
53:59
53:26
13
Mick De haan
Loopgroep gRUNN
54:05
52:08
14
Gerard Postma
Groningen
54:11
52:50
15
Frank de Groot
Hoogezand
54:25
53:24
16
Rudy Berg
Hellum
54:40
51:27
17
Marco Horn
Friedeburg
54:52
52:35
18
Hendrik Waijer
Aquilo
55:31
53:44
19
Fabian Jonkman
Appingedam
55:32
54:20
20
Diederik de Haan
Glimmen
55:37
53:19
21
Ben Roosjen
55:38
54:21
22
Heiko Kiewiet
Groningen
55:41
54:50
23
Kor Tillema
55:51
54:16
24
Reini van Dijk
Winschoten
56:00
54:39
25
Hans Noorman
Zuidlaren
56:10
55:50
26
Ruud van Roon
Delfzijl
56:23
56:02
27
Dirk Heemstra
Appingedam
56:26
55:26
28
Tom Schipper
Assen
56:33
53:00
29
Vincent Lubbers
Farmsum
56:41
54:14
30
Syb van der Veen
Loopgroep gRUNN
56:47
54:54
31
Erik van Dijk
Groningen
56:51
53:58
32
Theo Haan
Wagenborgen
56:56
55:23
33
Leo Brouwer
Groningen
56:59
56:20
34
Hindrik Kok
Westerlee Gn
57:07
55:28
35
Jos van der Werff
Hoogezand
57:12
56:22
36
Martijn Den Dulk
Muntendam
57:15
55:24
37
Jaap van Hunen
AV Nijkerk
57:16
55:48
38
Robert haver
Haarlem
57:19
55:51
39
Nico Dijkshoorn
Uithuizen
57:27
55:11
40
Lex Doornbos
Groningen
57:32
55:27
41
Johan Kruit
Zandeweer
57:32
56:16
42
Harm Buist
Loopgroep gRUNN
57:33
55:46
43
Frans Wigchering
Borgerkompagnie
57:36
56:17
44
Johan van Dijk
Veendam
57:36
56:18
45
Marco Schäfer
Großefehn
57:42
55:29
46
Gert Bosken
Assen
57:44
54:15
47
Peter Brouwer
Artemis
57:48
56:31
48
Jan Pilon
Garrelsweer
58:00
56:40
49
Niels Woltman
Eenrum
58:06
55:42
50
Martin Houwen
Blijham
58:50
57:39
51
Kevin Knuijver
Haren Gn
58:55
56:55
52
Anco de Boer
Loopgroep Zuidhorn
58:56
58:14
53
Herman Euverman
Zwolle
58:58
57:31
54
Jan Douma
Loopgroep gRUNN
59:10
57:18
55
Peter Eekhof
Loopgroep gRUNN
59:11
57:18
56
Peter Kruima
59:35
58:53
57
René Heeres
Muntendam
59:37
56:58
58
Michel Bouten
Midwolda
59:38
56:42
59
Evert Mulder
59:57
59:26
60
Henk Koetze
1:00:03
59:44
61
Peter Boonstra
Assen
1:00:11
56:46
62
Johan van Duuren
Appingedam
1:00:14
58:03
63
Henk Kort
Appingedam
1:00:14
58:03
64
Tonny Hoorndijk
Appingedam
1:00:21
58:04
65
Huub van Gewen
Appingedam
1:00:23
1:00:23
66
Willem Schuiling
Sappemeer
1:00:41
58:04
67
Edward Stuut
Delfzijl
1:00:45
58:10
68
Hans Arling
Siddeburen
1:00:51
1:00:32
69
Klaas Oosterhof
Zeerijp
1:00:56
58:28
70
Chris Goelema
Baflo
1:01:05
59:41
71
Ronald Danhof
Onderdendam
1:01:14
59:44
72
Gerard Kloosterboer
Oostwold
1:01:16
59:55
73
Rolf Molema
1:01:29
1:00:13
74
Henri Visscher
1:01:30
1:00:10
75
Marinus Reintke
1:01:30
1:00:14
76
Hans Roeters
Delfzijl
1:01:50
58:17
77
Marcel Smedeman
Bedum
1:01:53
59:16
78
Roelof Lok
Zuidbroek
1:02:23
1:01:21
79
Ronny Klopstra
Kolham
1:02:37
1:00:09
80
Kees van Es
Holwierde
1:02:45
1:00:56
81
Erik Engelage
Scheemda
1:02:58
1:01:58
82
Edwin Boelens
Runners Stadskanaal
1:03:13
1:01:53
83
Maurits Vortman
Zuidbroek
1:03:47
1:03:47
84
Jan Buitenwerf
Bierum
1:03:49
1:02:35
85
Andre Geerdes
Veendam
1:04:00
1:02:06
86
Rene Heemstra
Aquilo
1:04:28
1:01:35
87
Joop Werkman
Bedum
1:04:53
1:04:45
88
Peter Zee
Assen
1:05:16
1:02:10
89
Gerben Scharft
Groningen
1:05:27
1:03:00
90
Jelle de Haan
Haskerhorne
1:05:28
1:02:07
91
Marnix Hegen
Smilde
1:05:47
1:04:30
92
Henk Witteveen
Appingedam
1:05:55
1:03:03
93
Menno Ubels
Delfzijl
1:06:12
1:03:46
94
Albert Mulder
Groningen
1:06:31
1:05:59
95
Bob Folkers
Groningen
1:06:36
1:04:35
96
Kees Broeksema
Appingedam
1:06:38
1:03:54
97
Bob knuijver
Loopgroep gRUNN
1:06:39
1:04:38
98
Henk Kramer
Delfzijl
1:06:40
1:03:47
99
Jacob Schoonbeek
Appingedam
1:06:46
1:04:01
100
Hilbrand Kamphuis
Appingedam
1:06:52
1:06:40
101
Klaas Reitsema
Spijk Gn
1:06:54
1:03:22
102
Koos van Koldam
1:07:00
1:05:19
103
Henk Letens
Hoogezand
1:07:01
1:04:33
104
Andre Snakenborg
Steendam
1:07:03
1:04:19
105
Marcel Postma
Delfzijl
1:07:28
1:07:28
106
Peter Boer
Groningen
1:07:31
1:04:34
107
Ben Staal
Groningen
1:07:34
1:04:14
108
Jurgen de Vries
Bedum
1:07:50
1:04:53
109
Siep Bos
Winschoten
1:08:13
1:05:19
110
Martin Oomkens
Veendam
1:08:21
1:06:39
111
Bennie Pool
Noordbroek
1:08:21
1:06:39
112
Steffen Voorzee
Delfzijl
1:08:58
1:06:19
113
Dirk Dw weert
Loopgroep Kameleon
1:09:00
1:05:55
114
Rick Visscher
1:09:04
1:06:43
115
Eric Elbertsen
Garmerwolde
1:09:07
1:06:11
116
Ubo Ellens
Grijpskerk
1:09:09
1:06:17
117
Frans Meijer
Winschoten
1:09:24
1:06:29
118
Sjouke de Vries
1:09:57
1:08:57
119
Boelie Patberg
Delfzijl
1:09:57
1:09:45
120
Hendrik Knol
Groningen
1:09:58
1:07:31
121
Sander Dallinga
Woldendorp
1:10:04
1:09:16
122
Douwe Groenhof
Delfzijl
1:10:07
1:06:46
123
Bert Krol
Wagenborgen
1:11:04
1:08:15
124
Patrick Reitsema
Fivelstreek
1:11:04
1:07:34
125
Rene van de Wal
Uithuizen
1:11:43
1:08:28
126
Marcel Klaassens
Groningen
1:11:46
1:11:13
127
Herman Landman
Appingedam
1:12:14
1:09:29
128
Erwin Jansen
Aquilo
1:12:26
1:11:20
129
Kasper Meijer
Sappemeer
1:12:43
1:10:21
130
Dick Zwiers
Nieuwolda
1:12:56
1:12:05
131
Erik Bakker
Uithuizermeeden
1:13:40
1:10:27
132
Dick Doornbos
Fivelstreek
1:13:58
1:11:22
133
Sander de Vries
Bedum
1:14:28
1:11:31
134
Ronny Noordenbos
Delfzijl
1:16:00
1:12:58
135
Abel Banus
Appingedam
1:17:48
1:16:56
136
Cornelis Pet
Meeden
1:18:32
1:16:26
137
Richard van Uijen
Farmsum
1:20:58
1:19:34
138
Toon de Vries
Groningen
1:21:25
1:19:57
VROUW, 6 ZEEMIJLEN REC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ans Houweling
54:51
54:17
2
Elles Krol
Wagenborgen
57:55
55:45
3
Attie Hummel
Appingedam
58:22
56:21
4
Monica Kamphuis
Delfzijl
58:25
57:27
5
Christa Bongertman
Meedhuizen
58:25
56:24
6
Conny Rasidi
Loopgroep gRUNN
59:12
57:18
7
Ingrid Boender- Dijkstra
SOS
59:21
57:30
8
Barbara Zemering
Purmerend
1:00:16
58:50
9
Annemieke Nieuwhof
Zuidbroek
1:00:29
59:39
10
Frea Pronk
Sappemeer
1:00:54
1:00:03
11
Anke Mulder
Groningen
1:00:58
58:03
12
Jeltje Bosma
Baflo
1:01:32
1:00:39
13
Jose Mulder
1:01:42
1:00:38
14
Jolanda Van os
Loopgroep Zuidhorn
1:01:57
1:01:04
15
Riëtte Danhof
Loopgroep Kameleon
1:03:00
1:00:39
16
Silvana Weurding
Groningen
1:03:03
1:00:31
17
Marian Danhof
Loopgroep Kameleon
1:03:56
1:01:35
18
Saskia Swieringa
Veendam
1:03:58
1:02:04
19
Hilda Oosterkamp
Pieterburen
1:04:50
1:01:45
20
Linda Engberts
Vries
1:05:03
1:02:16
21
Monique de Vries
Sappemeer
1:05:11
1:03:37
22
Angelika Van Slochteren
Hoogezand
1:05:13
1:03:54
23
Annet Guns
1:05:21
1:01:57
24
Esther Huisman
Appingedam
1:05:28
1:02:21
25
Irene Faber
Appingedam
1:06:23
1:05:27
26
Madison MacNichol
Groningen
1:06:42
1:04:16
27
Tineke van Dijken
Appingedam
1:06:54
1:04:44
28
Margriet Stavarius
Delfzijl
1:07:15
1:04:33
29
Jeanine Abbingh
Loopgroep gRUNN
1:07:35
1:05:39
30
Evelien Dijkema
Loopgroep gRUNN
1:07:39
1:05:43
31
Sandra van Dellen
Hoogezand
1:07:41
1:04:48
32
Annette Doornkamp
Zuidbroek
1:07:50
1:07:00
33
Nienke Dijkstra
Meerstad
1:07:59
1:06:00
34
Jacqueline Daalmeijer
Loopgroep gRUNN
1:08:06
1:06:09
35
Nicole Boschman
Stitswerd
1:08:59
1:05:54
36
Joke Ellens
Grijpskerk
1:09:12
1:06:20
37
Sandra Kroeze
Kolham
1:09:21
1:06:41
38
Diny van der Heide
Hoogezand
1:09:26
1:06:33
39
Dietje Noordhof
Sappemeer
1:09:35
1:06:42
40
Jenny van der Veen
Uithuizen
1:09:41
1:08:37
41
Marcella Blomsma
Smilde
1:09:43
1:08:25
42
Alma Berge
Groningen Atletiek
1:10:06
1:07:06
43
Margreet Bosma-Timmer
Bedum
1:10:27
1:09:34
44
Leonie Woldendorp
Appingedam
1:11:05
1:07:52
45
Gezina Smit
Veendam
1:11:13
1:08:12
46
Rieta van Heuveln
Woltersum
1:11:18
1:08:43
47
Harma Wieringa
Usquert
1:11:32
1:10:28
48
Sil Tromp
Uithuizen
1:11:40
1:08:26
49
Trijn Tromp
Uith. meeden
1:11:40
1:08:26
50
Saskia Knuijver Kelderman
Loopgroep gRUNN
1:11:52
1:09:55
51
Malgorzata Bartoszewicz
Groningen
1:12:05
1:10:12
52
Marian Meuken
Meeden
1:12:15
1:10:10
53
Ingeborg Mik
Veendam
1:12:51
1:09:50
54
Dorien van der Moer
1:12:53
1:11:02
55
Lineke Tepper
Zwolle
1:13:08
1:10:29
56
Thea Straat
Meeden
1:13:13
1:11:07
57
Gerda Bleeker
Meeden
1:13:15
1:11:09
58
Paulien Nuiver
1:13:22
1:12:46
59
Renée Boerema
Uithuizermeeden
1:13:40
1:10:26
60
Karen Jansen
Groningen Atletiek
1:13:55
1:10:55
61
Greet Buursema
1:13:58
1:12:06
62
Marjan Ooosterveen
Garmerwolde
1:14:16
1:11:20
63
Trijnie Doornbos-Oosting
Appingedam
1:14:25
1:12:21
64
Esther Plas
1:14:53
1:12:10
65
Laura de Reus
Delfzijl
1:15:15
1:13:38
66
Ria Koning
Loopgroep gRUNN
1:16:51
1:14:53
67
Annelies Haaijer
Delfzijl
1:17:03
1:14:19
68
Miranda Vogelzang
Fivelstreek
1:17:37
1:14:26
69
Manny Banus-ten Brink
Fivelstreek
1:17:48
1:16:56
70
Ina Haan
SV Veendam
1:18:04
1:16:59
71
Margreet Struijk
Spijkerboor Dr
1:18:06
1:17:00
72
Monika Hindriks
Meeden
1:18:07
1:16:00
73
Klazina Korver
Groningen
1:20:27
1:18:07
74
Iris de Vries
Groningen
1:21:24
1:19:53
75
Lucy de Vries
Groningen
1:21:27
1:19:56
76
Monica Eekhout
Niezijl
1:24:53
1:22:01
77
Cora Leunk-Schoenmaker
Groningen
1:27:07
1:24:42
MAN, 3 ZEEMIJLEN REC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Luc Sillen
Groningen
19:22
19:20
2
Arjen Post
Groningen
21:12
20:31
3
Thijs Sonneveld
Holwierde
21:37
20:50
4
Collin Wolgen
Appingedam
23:46
23:37
5
Bas Groenewold
Delfzijl
23:46
23:37
6
Marcus Vording
Veendam
24:12
23:34
7
Egbert Westerhuis
Godlinze
24:21
23:08
8
Gedeon de Groot
Appingedam
24:28
24:03
9
Peter Wassing
Delfzijl
24:37
23:50
10
Marco de Vries
Appingedam
24:41
23:27
11
Jorn Verburg
Farmsum
24:45
23:27
12
Willem Hofstede
Groningen
25:01
24:19
13
Jorik Hansen
Wagenborgen
25:23
23:56
14
Frank de Wit
Vitalis
25:24
25:23
15
Arjan de Vries
Appingedam
25:32
24:18
16
Maarten Knol
Delfzijl
25:41
25:07
17
Daniel Dekker
Meedhuizen
25:51
24:56
18
Niek van der Velde
Fivelstreek
25:59
25:45
19
Sietze Huizenga
Grootegast
26:04
25:45
20
Tim Kruiter
Delfzijl
26:15
24:51
21
Stefan Jensma
Groningen
26:18
25:38
22
Wout van der Eide
Loppersum
26:21
24:06
23
Erik van Zuiden
Delfzijl
26:25
23:03
24
Ewout van der Laan
Appingedam
26:55
26:11
25
Ruben de Glies
Wagenborgen
27:13
24:07
26
Roy Moes
Smilde
27:21
27:03
27
Martijn Werkman
Appingedam
27:24
25:06
28
Viktor Leonard
Uithoorn
27:35
27:21
29
Ferry Goike
Winschoten
27:39
24:53
30
Lars Dallinga
Woldendorp
28:02
27:14
31
Frens Hartgers
Groningen
28:04
27:23
32
Emlyn van Voornveld
Holwierde
28:14
26:31
33
Arnout Schuitema
Ten Boer
28:15
26:00
34
Tim Noorman
Delfzijl
28:18
27:58
35
Henk Boonstra
Leeuwarden
28:21
27:14
36
Yardan Kruijer
Delfzijl
28:24
27:11
37
Henk Noordhoek
Delfzijl
28:26
25:13
38
Bart Arntzen
Appingedam
28:27
27:38
39
Allard Janssen
Delfzijl
28:31
26:33
40
Rafael van Gennip
Fivelstreek
28:33
28:16
41
Henk Snijder
Slochteren
28:35
27:29
42
Gerard van Gennip
Appingedam
28:35
28:18
43
Julian van Dijken
Delfzijl
28:36
27:57
44
Tjeerd Dirk Huizenga
Grootegast
28:36
28:17
45
Elkjo Kooi
Usquert
28:39
27:40
46
Erik Battjes
Delfzijl
28:39
25:41
47
Gert-Jan Schaaf
Wagenborgen
28:40
28:23
48
Mike Chen
Appingedam
28:41
27:16
49
Martijn Pot
Loppersum
28:44
26:27
50
John Niburg
Delfzijl
28:45
28:28
51
Gerrit Meter
Appingedam
28:48
27:55
52
Xander Beuker
Delfzijl
28:52
27:46
53
Jako Hut
Siddeburen
28:55
27:57
54
Migel van Gennip
Spijk
29:02
26:11
55
Roan Smit
Delfzijl
29:07
28:29
56
Jochem Hummelen
Sappemeer
29:07
27:43
57
Elle Smit
Delfzijl
29:07
28:30
58
Jelte Hogendorp
Delfzijl
29:13
25:52
59
Simon Pot
Loppersum
29:15
27:01
60
Sjoerd Rozeboom
Zandeweer
29:17
28:02
61
Gerben Kuilema
Loppersum
29:26
26:40
62
Bauke van der Hem
Groningen
29:29
28:52
63
Max Haveman
Godlinze
29:29
26:07
64
Ronald Meijer
Wagenborgen
29:32
29:06
65
Mark Bos
Groningen
29:40
28:55
66
Erik Venekamp
Groningen
29:40
28:55
67
Dirk Jan Roelfsema
Delfzijl
29:41
28:20
68
Stefan Groen
Delfzijl
29:42
27:29
69
Gerard Anaab
Delfzijl
29:46
26:24
70
Frans de Jonge
Delfzijl
30:00
28:01
71
Pascal Wieringa
Holwierde
30:00
28:26
72
Wesley Boers
Fivelstreek
30:05
28:33
73
Richard Werkman
Appingedam
30:11
29:09
74
Ray Curistiaanse
Hoogezand
30:11
29:21
75
Winston Moes
Smilde
30:14
27:08
76
Patrick Grofsmit
Muntendam
30:15
27:38
77
Marcel Grofsmid
Sappemeer
30:17
27:38
78
Gerard Smit
Delfzijl
30:19
29:31
79
Theo Vegter
Loopgroep Kameleon
30:21
27:58
80
Harm-Jan de Groot
Appingedam
30:23
30:23
81
Rowan van Lennep
Appingedam
30:31
28:31
82
Peter Kwant
Appingedam
30:33
29:19
83
Hendrik Van dis
Bedum
30:34
27:43
84
Thomas Claus
Hoogezand
30:34
29:01
85
Max Peters
Zeerijp
30:36
27:28
86
Lars Mulder
Delfzijl
30:38
30:22
87
Berry Mulder
Delfzijl
30:40
30:24
88
Alwin van Hassel
Appingedam
30:42
29:32
89
Henk Vlis van der
Delfzijl
30:44
29:49
90
Laurens Pietersma
Aquilo
30:52
28:59
91
Rik Grootendorst
Delfzijl
31:04
30:48
92
Frank Bulthuis
Sleen
31:05
27:54
93
Stefan van der Wal
Delfzijl
31:05
27:51
94
Alwin Munnik
Foxhol
31:06
30:30
95
Douwe Bosker
Appingedam
31:06
28:29
96
Jan Uffen
Delfzijl
31:09
29:43
97
Louis Lijklema
Gerkesklooster
31:11
30:02
98
Gertjan Koster
Holwierde
31:16
28:30
99
Fabian Goedhart
Groningen
31:18
28:07
100
Klaas van der molen
Fivelstreek
31:19
31:06
101
Jesper Bax
Sappemeer
31:22
30:14
102
Aaron Pot
Loppersum
31:25
29:11
103
Simon de Jong
Loppersum
31:28
29:09
104
Erik de Jong
Ten Boer
31:35
29:02
105
Fabian Mulder
Appingedam
31:36
30:03
106
Daan Ridder
Appingedam
31:36
28:57
107
Jos Ridder
Appingedam
31:38
28:59
108
Dirkjan Berghuis
Ten Boer
31:40
28:31
109
Jan Anne Zuidema
Baflo
31:41
30:25
110
Bert Heikamp
Hoogezand
31:47
30:21
111
Bart Pot
't Zandt
31:50
29:20
112
Siepko Scheper
Slochteren
31:53
31:12
113
Ebo Edens
Groningen
31:58
29:29
114
Stijn Geeusing
Groningen
31:58
29:29
115
Peter Dallinga
Delfzijl
31:58
30:01
116
Jan de Vries
Appingedam
32:13
31:02
117
Karel Mulder
Groningen
32:15
29:20
118
Pieter Grootendorst
Delfzijl
32:18
32:03
119
Hans Jensma
Groningen
32:22
29:40
120
Harm Post
Loopgroep Kameleon
32:30
31:49
121
Vincent Noordhoek
Krewerd
32:33
31:08
122
Robert de Groot
Delfzijl
32:36
31:32
123
Johan Wight
Delfzijl
32:37
32:37
124
Mart Ellens
Appingedam
32:39
29:14
125
Tom Oosten
Delfzijl
32:45
31:13
126
Theo Klevering
Gieten
32:51
30:03
127
Eddy Ufkes
Wagenborgen
32:54
31:57
128
Erwin Tjalma
Farmsum
32:58
31:51
129
Edmond Carsouw
Harkstede
33:04
30:00
130
Nico Hazenberg
Baflo
33:04
30:40
131
Marc Lingbeek
Scheemda
33:09
31:55
132
Ruben van Oostrum
Loppersum
33:27
32:05
133
Alex Reus
Delfzijl
33:27
31:20
134
Bart Bodde
Winsum Gn
33:29
33:29
135
Jarne Blokzijl
Fivelstreek
33:30
30:06
136
Edwin Blokzijl
Delfzijl
33:31
30:06
137
Syco Sijtsma
Appingedam
33:32
33:07
138
Jan Lahuis
Garrelsweer
33:39
31:12
139
Anton de Lange
Appingedam
33:41
31:10
140
Sil Bols
Groningen
33:55
30:43
141
Bennie Eitens
Groningen
33:56
30:56
142
Michel Kremer
Delfzijl
33:58
32:09
143
Gerrit Kiekebos
Haren Gn
33:58
30:56
144
Jort de Vries
Beilen
33:59
30:44
145
Matthijs Vos
Sappemeer
33:59
32:51
146
Piet Blaauw
Delfzijl
34:03
32:15
147
Eddy de Jong
Farmsum
34:03
32:26
148
Michel De Rue
Groningen
34:14
30:40
149
Rene Huiting
Assen
34:14
30:40
150
Rik Bloem
Siddeburen
34:15
31:09
151
Brent de Vries
Delfzijl
34:17
32:13
152
Sander Jansen
Middelstum
34:18
32:45
153
Daniël Veen
Wildervank
34:28
32:35
154
Alex Luyken
34:28
31:20
155
Arjen Boonstra
Leeuwarden
34:29
34:25
156
Frederik Schuur
Appingedam
34:34
31:48
157
Gijs van der Laan
Garsthuizen
34:35
31:15
158
Bas Reinders
Fivelstreek
34:43
32:02
159
Ruben Vos
Sappemeer
34:44
33:36
160
Robbe van der Meij
Delfzijl
34:51
32:58
161
Jan Boelsem
Farmsum
34:51
34:03
162
Erwin Kort
Baflo
34:55
31:35
163
Gerrit van der Eide
Loppersum
34:57
31:52
164
Bertos Visscher
Garsthuizen
35:16
34:09
165
Hendrik Bulder
Westerlee
35:30
34:08
166
Harrie Bols
Groningen
35:40
32:28
167
Patrick Struijk
Spijkerboor
35:40
34:36
168
Jan Cades
Wehe Den Hoorn
35:43
33:11
169
Willem de Vries
Delfzijl
35:46
33:24
170
Ruben Sijtsma
Appingedam
35:46
32:31
171
Jurrien Schuitema
Ten Boer
35:53
33:38
172
Henk Smitjer
Delfzijl
35:56
32:28
173
Esmond Twuijver
Schildwolde
36:02
33:21
174
Lars Berends
Wagenborgen
36:05
35:15
175
Brendan Huizinga
Wagenborgen
36:06
35:17
176
Marco Veenendaal
Arnhem
36:08
35:22
177
Joop Colpa
Appingedam
36:31
34:54
178
Erwin Smit
Wagenborgen
36:35
33:32
179
Peter van der Werf
Baflo
36:38
34:12
180
Roelf Beishuizen
Delfzijl
36:42
34:15
181
Nico Lier
Delfzijl
36:44
34:45
182
Dennis Klasen
Delfzijl
36:44
33:00
183
Dirk Doornbos
Delfzijl
36:54
34:52
184
Robert Visker
Delfzijl
36:55
34:37
185
Ruben Koetze
Delfzijl
36:56
33:21
186
Jurgen Koetze
Delfzijl
36:56
33:22
187
Jacob Visser
Groningen
36:56
34:35
188
Frank Veldman
Appingedam
36:56
33:44
189
Rick Hazenberg
Doezum
37:11
33:49
190
Louis Rasing
Tynaarlo
37:15
35:42
191
Frans Mool
Beerta
37:25
34:20
192
Jari Hillinga
37:26
36:47
193
Harm Jan Pijper
Appingedam
37:35
34:03
194
Bennie Visker
Delfzijl
37:49
35:33
195
Dani Haan
Veendam
37:54
36:50
196
Arjen Raspe
Winschoten
37:55
36:33
197
Pieter Peen
Appingedam
38:15
35:06
198
Martin Koetze
Delfzijl
38:21
34:46
199
Hendrikus C. Bruggink
Appingedam
38:29
35:22
200
Theo Kruijver
Delfzijl
38:29
37:02
201
Rick De jong
Haren Gn
39:09
37:39
202
Arjo de Vries
Loppersum
39:24
38:13
203
Jesse Jansen
Winschoten
39:41
39:21
204
Hessel de Geus
't Zand
39:50
36:46
205
Gert Beenes
Bedum
39:53
37:27
206
Jesse Molenkamp
Heiligerlee
39:59
36:36
207
Tom Wagenaar
Blijham
40:00
36:37
208
Daniel Smit
Hoogezand
40:00
36:39
209
Jaap Velema
Haren Gn
40:07
37:56
210
Van Dijk Jaimy
Veendam
40:14
37:18
211
Jan Bos
Uithuizen
40:15
38:04
212
Mark Janssen
Zaandam
40:32
39:02
213
Rian Huiberts
Delfzijl
40:48
37:29
214
Geert Houtman
Artemis
40:50
39:25
215
Jilke Snijder
Bedum
41:01
38:03
216
Bert Potze
Winschoten
41:08
38:19
217
Jan Klijn
Groningen
41:09
39:25
218
Marcel Veen
Veendam
41:20
39:23
219
Menno Bos
Delfzijl
41:20
38:36
220
Andries Ludolphie
Hoogezand
41:37
40:25
221
Colin Boers
Delfzijl
42:02
40:30
222
Alexander Jakobs
Woldendorp
43:20
42:20
223
Bjorn Van der Veen
Groningen
45:06
43:52
224
Saliem Alfar
Ten Boer
45:10
42:27
225
Sebo Hillenga
Delfzijl
47:40
45:54
VROUW, 3 ZEEMIJLEN REC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nienke Idzerda
Groningen
24:52
23:27
2
Melissa Dokter
Groningen
28:14
25:49
3
Michelle Ritsema
Groningen
28:23
27:37
4
Milou Pijper
Groningen
28:51
27:38
5
Jasmin Slump
Delfzijl
29:11
28:33
6
Tessa Elling
Groningen
29:49
29:04
7
Lineke Blaauw
Groningen
30:00
29:24
8
Noah Lahuis
Garrelsweer
30:13
28:50
9
Ina Schuitema
Appingedam
30:15
29:11
10
Ciska de Vries
Appingedam
30:25
29:02
11
Miranda Bodde
Winsum Gn
30:36
29:38
12
Lotus Carsouw
Harkstede
30:37
27:34
13
Wendy Kammenga
Appingedam
30:39
28:03
14
Anne Heus
Zwolle
30:41
29:47
15
Wietske de Geus
't Zand
30:48
29:49
16
Anna Bullema
Loopgroep Kameleon
30:50
28:27
17
Alina Zuiderven
Zuidbroek
31:02
28:50
18
Maaike de Jong
Loppersum
31:30
29:11
19
Janet BEISHUIZEN
Scheemda
31:36
30:02
20
Floor Groenewold
Fivelstreek
31:51
31:40
21
Heidy Wieringa
Holwierde
31:51
30:17
22
Linda Wiegman
Uithoorn
32:00
31:43
23
Agnes de Koning
Delfzijl
32:01
29:46
24
Marieke Grootendorst
Delfzijl
32:18
32:03
25
Nynke-Boudien Plat
Groningen
32:47
32:12
26
Bianca Boerema
Appingedam
32:54
31:38
27
Elisa Tjalma
Farmsum
32:58
31:51
28
Josefien Slump
Delfzijl
32:59
32:21
29
Marthy Wiltjer
Slochteren
33:01
31:56
30
Alexandra Moedt
Delfzijl
33:09
30:09
31
Isabella Slump
Delfzijl
33:11
32:24
32
Laura Werkman - Perdok
Fivelstreek
33:22
31:03
33
Kirsten Verhagen
Eelde
33:37
31:08
34
Marike Soekias
Hoogezand
33:38
32:48
35
Gonda Tobbe
Appingedam
33:41
31:09
36
Romee van Voornveld
Wagenborgen
33:41
30:52
37
Sietske Velthuis
Sappemeer
33:45
32:26
38
Anja Haan
Appingedam
33:47
31:18
39
Monika Smid
Gieten
33:48
31:01
40
Larissa Koning
Appingedam
33:48
31:43
41
Henriette de Boer
Veendam
33:52
33:10
42
Griet Rozeboom
Zandeweer
33:55
32:40
43
Marjan Extercatte
Borger
33:59
30:57
44
Danielle Kuil
Vinkel
34:20
33:34
45
Natasja de Vries
Delfzijl
34:21
32:18
46
Liesbeth Hansen
Wagenborgen
34:24
32:57
47
Janny Luteyn
Loopgroep Kameleon
34:27
33:21
48
Helena Hamstra - Nugteren
Groningen
34:30
32:01
49
Ans de Vries
Delfzijl
34:32
32:55
50
Berber Bols
Groningen
34:35
31:23
51
Danny Latour
Garsthuizen
34:42
31:23
52
Elsje Vos
Sappemeer
34:44
33:37
53
Margriet Westerhuis
Godlinze
34:45
33:22
54
Linda Hoffman
Holwierde
34:46
32:25
55
Hennie de Vries
Delfzijl
34:47
32:06
56
Berber Werkman
Appingedam
34:48
32:07
57
Anouk Werkman
Kantens
34:48
32:08
58
Annette Nugteren
Overschild
34:53
33:09
59
Anja Tuinstra
Kolham
35:00
31:36
60
Ria Maring
Delfzijl
35:01
33:43
61
Anita Kunst
Sappemeer
35:04
31:39
62
Arianne Vrijthof
Groningen
35:05
33:21
63
Ellen Pruis
Delfzijl
35:06
34:31
64
Diana Bultema
Leermens
35:06
33:48
65
Sandra Mos
Delfzijl
35:07
33:30
66
Debby Westerhuis
Holwierde
35:09
32:11
67
Erika Genzel
Hoogezand
35:10
31:46
68
Melanie Nijdam
Bierum
35:10
33:30
69
Jolanda Ellens
Appingedam
35:12
31:46
70
Hilda Meijerhof
Appingedam
35:12
33:36
71
Chantal Nijdam
Bierum
35:12
33:32
72
Evelyn Stuve
Delfzijl
35:15
34:08
73
Karin Meinema
Bedum
35:17
33:44
74
Anita Smedeman
Bedum
35:17
32:40
75
Sarah De boer
Garrelsweer
35:18
32:45
76
Melissa Lier
Delfzijl
35:21
34:30
77
Esther Berghuis
Leeuwarden
35:24
34:30
78
Patricia Vriend
Appingedam
35:30
32:00
79
Anita Klok
Groningen
35:39
32:40
80
Foekje Oosterhof
Appingedam
35:41
33:34
81
Hilda Mulder
Appingedam
35:45
32:49
82
Judith Paapst
Wagenborgen
35:52
33:03
83
Linda Pethke
Fivelstreek
35:53
33:47
84
Trea Schuiling
Sappermeer
35:55
33:17
85
Sandra Rink
Delfzijl
36:01
33:06
86
Anouk Toxopeus
Appingedam
36:04
33:02
87
Jenny de Jonge
Appingedam
36:05
33:35
88
Suuz Ruiter
Groningen
36:09
33:23
89
Saskia Woltman
Eenrum
36:21
33:58
90
Linda Heikamp-Vegter
Hoogezand
36:23
35:04
91
Els van der Veen
Delfzijl
36:26
34:13
92
Janna Sieburgh
Fivelstreek
36:29
34:08
93
Lisanne Kuilema
Loppersum
36:29
33:43
94
Yrsa Brouwer
Delfzijl
36:35
35:28
95
Magteld Ruiters
Oosterwijtwerd
36:36
35:01
96
Thea van der Meer
Garrelsweer
36:49
34:22
97
Linda Haveman
Loppersum
36:49
35:15
98
Nanda van de Hoef
Delfzijl
36:50
34:13
99
Ada Gerritsen
Zijldijk
36:55
33:40
100
Harriet Wassink
Loopgroep Kameleon
37:00
34:20
101
Leonie Schuitema
Ten Boer
37:07
34:52
102
Colyne Koetje-Visser
Zuidbroek
37:09
34:57
103
Ellen de Jonge
SOS
37:09
36:09
104
Bianca Van aarle
Zuidbroek
37:09
36:08
105
Elly Velema
Haren Gn
37:15
34:44
106
Patricia Bek
Delfzijl
37:15
33:45
107
Esther Nienhuis
Farmsum
37:16
33:57
108
Wendy Knapper
Delfzijl
37:20
34:20
109
Linda van der Eide
Loppersum
37:20
34:16
110
Mieke Scheper-IJntema
Appingedam
37:23
33:55
111
Roelinde Benes
Delfzijl
37:24
35:10
112
Ina Beuker
Appingedam
37:29
36:24
113
Anita Meter
Appingedam
37:29
36:24
114
Jessica Beuker
Delfzijl
37:30
35:03
115
Daphne Linstra
Appingedam
37:38
34:08
116
Tessa van den Tweel
Schildwolde
37:39
36:13
117
Caren Niezen
Steendam
37:39
35:09
118
Kirsten Krook
Loppersum
37:41
34:10
119
Melanie Van hameren
Termunterzijl
37:44
35:49
120
Lisa Kuiper
Delfzijl
37:44
36:17
121
Irene Arntzen
Appingedam
37:44
34:14
122
Yoke Straat
Uithuizermeeden
37:46
34:15
123
Marit Noordenbos
Delfzijl
37:46
34:44
124
Gea Slob
Roodeschool
37:47
34:31
125
Vera Sintenie
Delfzijl
37:48
36:21
126
Klaziena van Twuijver
Schildwolde
37:48
35:08
127
Tinka de Vries
Wagenborgen
37:53
34:51
128
Karin Holties
Loopgroep Astrea
37:56
35:23
129
Bertine Pilon
Groningen
37:56
35:23
130
Annelies Schaaphok
Uithuizen
37:57
35:15
131
Rianne Jolman
Appingedam
38:02
35:33
132
Sanne Jansen
Winschoten
38:03
37:34
133
Christa Krijgsveld
Delfzijl
38:09
35:26
134
Marianne Schipper
Delfzijl
38:09
35:25
135
Lynda Jansen
Winschoten
38:12
34:56
136
Esther Luider
Uithuizen
38:12
35:33
137
Greetje Peen
Appingedam
38:15
35:06
138
Martine Sijtsma
Mantgum
38:20
36:44
139
Natalie Kalma
Uithuizen
38:21
35:38
140
Eva Knapper
Delfzijl
38:23
35:27
141
Janet Koetje
Appingedam
38:23
34:54
142
Christine van Donderen
Delfzijl
38:24
37:08
143
Judith Knol
Delfzijl
38:24
37:08
144
Jessica Tuinstra
Uithuizermeeden
38:26
35:12
145
Sonja Sijtsma
Appingedam
38:36
35:21
146
Linda Mulder
Delfzijl
38:38
38:19
147
Margaret Knol
Westerlee
38:46
37:08
148
Gea Rustema
Baflo
38:50
37:24
149
Kirsten Cheyenne Eigenberg
Fivelstreek
38:53
35:22
150
Ria Oosterveld
Delfzijl
39:03
35:56
151
Els Niezen
Fivelstreek
39:03
36:06
152
Lineke Ham
Loopgroep Kameleon
39:07
36:02
153
Alie Niehof
Wagenborgen
39:07
36:55
154
Fransina Dammer
Meeden
39:44
37:39
155
Judith Bos
Muntendam
39:45
37:49
156
Hillie van Dijk
Meeden
39:47
37:42
157
Monique Poker
Wagenbirgen
39:49
37:39
158
Bianca Hazenberg
Doezum
39:53
36:31
159
Esmee Romeling
40:01
39:23
160
Karin de Haas-van der Werf
Loopgroep gRUNN
40:04
38:06
161
Henriet Bronsema
Delfzijl
40:12
36:44
162
Manon Zomerman
Hoogezand
40:13
37:12
163
Dina Mast
Bedum
40:14
37:39
164
Corine Pieterman
Roosendaal
40:14
37:22
165
Fleur vd Horst
Veendam
40:14
37:18
166
Maria Mulder-Plijter
Bedum
40:16
37:41
167
Janneke De weert
Loopgroep Kameleon
40:16
37:12
168
Eline van Dijken
Delfzijl
40:17
39:14
169
Tineke Hemmes
Loopgroep Kameleon
40:19
37:15
170
Ingrid van Dijken-Tiesinga
Delfzijl
40:28
37:09
171
Karla Woldhuis
Ten Post
40:37
37:30
172
Hetty van der Molen
Ten Post
40:41
37:33
173
Margo Molenkamp
Heiligerlee
40:57
37:34
174
Jacqueline Lugtenborg
Winschoten
40:58
37:35
175
Gerrie Koolenbrander
Appingedam
40:59
38:48
176
Hanneke Benda
Groningen
41:00
39:16
177
Janneke Niemeijer
Wildervank
41:08
40:05
178
Mieke Klijn
Groningen
41:08
39:23
179
Marije Pieterman
Appingedam
41:13
38:22
180
Judy Landman
Appingedam
41:19
38:34
181
Erika De groot
Hoogezand
41:20
40:18
182
Jolanda Stuut
Delfzijl
41:20
38:46
183
Esmee Smit
Delfzijl
41:21
38:46
184
Swannet Velema
Groningen
41:25
38:54
185
Danielle Stevenhaagen
Loopgroep gRUNN
41:36
39:39
186
Martha van Dijk
Loopgroep Kameleon
41:42
38:33
187
Dineke Kok
Delfzijl
41:52
39:19
188
Anneke Rook-Braaksma
Bedum
42:10
39:36
189
Marlies Van Gosliga
Delfzijl
42:12
39:13
190
Jose Spijk
Roodeschool
42:19
39:28
191
Mariska Werkman
Fivelstreek
42:22
40:00
192
Linda Nienhuis
Farmsum
42:31
41:34
193
Iris Wubbolts
Delfzijl
42:31
41:37
194
Nicole Hofman
Groningen
42:39
40:00
195
Marjolein Verbeek
Arnhem
42:51
39:34
196
Claudia de Jonge
Muntendam
43:04
41:07
197
Heleen Mensink
Baflo
43:08
41:41
198
Anneke Vondeling
Nieuwolda
43:18
42:06
199
Anke Bruns
Woldendorp
43:19
42:20
200
Lucy Bakker
Delfzijl
43:21
40:48
201
Sjouk Winkels
Farmsum
43:29
40:49
202
Melanie Koning
Appingedam
43:31
41:26
203
Annemiek den Dulk
Muntendam
43:55
41:58
204
Bianca Jager
Zuidbroek
43:56
42:00
205
Erna Buiter
Wanneperveen
44:35
41:15
206
Marijke van der Veen
Groningen
45:06
43:52
207
Sandra Struik
Sappemeer
45:07
41:58
208
Gea Wijnholds
Winschoten
45:08
41:58
209
Rita Woldendorp
Appingedam
45:24
42:13
210
Kaylee Duivis
Appingedam
45:32
41:59
211
Naomi Groenhagen
Delfzijl
45:32
42:00
212
Nienke Verhoeven
Delfzijl
45:49
43:24
213
Marieke de Jong
Zwolle
45:49
43:46
214
Els Tammenga
Delfzijl
45:51
43:48
215
Marit Bakker
45:56
45:23
216
Yasemin Yilmaz
45:56
45:18
217
Alie Klei
Loopgroep Kameleon
46:09
43:01
218
Karlyn Mulder
Groningen
46:12
43:18
219
Marjanna Ivandic
Delfzijl
50:49
50:18
220
Chantal van der Ploeg
50:50
50:13
221
Sandra Veen
Wildervank
55:02
53:06
BEDR, BEDRIJVENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sander Sander van Tartwijk
Runnersworld Groningen
19:35
19:14
2
Pieter Jan Pieter Jan Kooi
Kon. NiesternSander
19:44
19:44
3
Jesse Jesse Nijboer
Runnersworld Groningen
20:14
19:54
4
Nick Nick Zuidema
Bos en Koolhof 1
20:40
20:33
5
Heino Heino van Steendelaar
Stad Appingedam
21:13
20:45
6
Arjen Arjen Klasens
Amasus Shipping BV
22:06
21:50
7
Jan Jan Doorduin
Kon. NiesternSander
22:07
22:01
8
Emiel Emiel Harder
Runnersworld Groningen
22:08
21:47
9
Wout Wout Schaart
Amasus Shipping BV
22:17
21:54
10
Thijs Thijs Krukkert
Runnersworld Groningen
22:18
21:57
11
Dik Dik Vries
Bos en Koolhof 1
22:23
22:10
12
Martin Martin Brouwer
Delamine BV
22:32
22:15
13
Frank Frank Marks
Runnersworld Groningen
22:34
22:12
14
Wietze Wietze de Vries
De Vesting
22:44
22:22
15
Frank Frank Berghuis
Rabobank Noord-Groningen
22:54
22:29
16
Colin Colin Vial
Amasus Shipping BV
23:19
23:01
17
Jan Jan Krans
Kon. NiesternSander
23:22
23:18
18
Eelke Jan Eelke Jan Bouma
Kinese Fysiotherapeuten
23:23
23:12
19
Leon Leon Lourens
Lubrizol
23:30
22:45
20
Peter Peter Edens
Reym B.V.
23:51
23:40
21
Ronny Ronny Cramer
Smit Sport
23:51
23:23
22
Rudy Rudy Boers
Acantus Groep
23:52
23:47
23
Dennis Dennis Zweep
Brandsma De Jong Makelaardij
24:03
23:46
24
Nico Nico Hospers
Koninklijke Wagenborg
24:04
23:40
25
Arnoud Arnoud ten Have
Koninklijke Wagenborg
24:06
23:50
26
Jeroen Jeroen Doornbos
Onderwijsbureau Marenland
24:16
24:01
27
Bryan Bryan Vial
Huis & Hypotheek Appingedam
24:27
23:37
28
Adams Adams Sarkodie
Chemcom industries B.V.
24:32
24:10
29
Onno Onno Steenweg
Koninklijke Wagenborg
24:34
24:19
30
Jack Jack Brondsema
Stad Appingedam
24:34
24:06
31
Richard Richard van der Meij
Wijnne Barends
24:35
23:58
32
Heino Heino Jonk
Amasus Shipping BV
24:37
24:18
33
Ruben Ruben Snijder
Brandsma De Jong Makelaardij
24:39
24:25
34
Arjan Arjan Boerema
Brandsma De Jong Makelaardij
24:40
24:10
35
Bert Bert Schrage
Brandsma De Jong Makelaardij
24:42
24:21
36
Auke Auke Douma
Wijnne Barends
24:44
24:22
37
Jan Jan ten Hove
Chemcom industries B.V.
24:47
24:25
38
Raymond Raymond Krans
Brandsma De Jong Makelaardij
24:53
24:23
39
Mariska Mariska Bosch
Stad Appingedam
24:57
24:34
40
Johan Johan Bierma
Kon. NiesternSander
24:57
24:51
41
Martin Martin Sona
Smit Sport
25:00
24:30
42
Matthijs Matthijs Noordhoff
Koninklijke Wagenborg
25:02
24:47
43
Argjent Argjent Ismailli
Partycentrum De Bolder
25:02
24:02
44
Daniel Daniel de Jonge
Brandsma De Jong Makelaardij
25:12
24:43
45
Erwin Erwin Koerts
Smit Sport
25:16
24:46
46
Teun Teun Westerhuis
Koninklijke Wagenborg
25:27
25:10
47
Harry Harry Smit
Delamine BV
25:28
25:10
48
Ronald Ronald Sneek
Reym B.V.
25:34
25:21
49
Jan Jan vd Berg
Elzingagroep
25:43
25:03
50
Jasper Noordhof
Koninklijke Wagenborg
25:44
25:01
51
Ricardo Ricardo Kregel
Waterschap Noorderzijlvest
25:46
24:12
52
Erik- Jan Erik- Jan Raangs
De Vesting
25:46
24:33
53
Hans Hans Houweling
Centrum Veilig wonen
25:48
25:14
54
Henny Henny Vernooy
De Vesting
25:49
24:39
55
Klaas Klaas Bult
Gemeente Delfzijl
25:52
25:32
56
Frank Frank Deboel
Lubrizol
26:00
25:12
57
Lex Lex Geesink
Stad Appingedam
26:17
25:50
58
Jasper Jasper Wiersema
Kinese Fysiotherapeuten
26:20
23:33
59
Christien Christien Meijer
Vliethoven
26:27
25:15
60
Hans Hans Beukema
De Vesting
26:29
25:18
61
Ubel Ubel Dijk
Groningen Seaports
26:29
26:11
62
Lars Lars Vervegaert
Amasus Shipping BV
26:30
26:12
63
Michiel Michiel Westerhof
Hertel B.V.
26:31
25:43
64
Bob Bob Rusthoven
EEW Energy from Waste Delfzijl
26:31
25:58
65
Mark Mark Drijfhout
Amasus Shipping BV
26:33
26:33
66
Dennis Dennis Ridder
Stork Technical Services
26:33
26:02
67
Henk Henk van der Heide
Stork Technical Services
26:34
26:08
68
Wim Wim Bos
ViskoTeepak B.V.
26:38
26:38
69
Christel Christel Marree
MF Shipping Group
26:40
26:12
70
Bert Bert ter Harkel
Huis & Hypotheek Appingedam
26:41
25:53
71
David David Samson
Rabobank Noord-Groningen
26:46
25:17
72
Menno Menno Muller
Smit Sport
26:50
25:54
73
Humphry Humphry Looyé
Acantus Groep
26:51
25:07
74
Thijs Thijs van der Wenden
Koninklijke Wagenborg
26:53
26:33
75
Arnold Arnold Raspe
Brandsma De Jong Makelaardij
26:53
26:53
76
Jeroen Jeroen Katerberg
Rabobank Noord-Groningen
26:56
26:45
77
Roeland Roeland Kiewiet
Chemcom industries B.V.
26:58
26:35
78
Rik Rik van Niejenhuis
Gemeente Delfzijl
27:00
26:27
79
Roy Roy Beukema
De Vesting
27:01
25:50
80
Magriet Magriet Taselaar-Vegter
Elzingagroep
27:04
26:28
81
Ronald Ronald Hommes
Brandsma De Jong Makelaardij
27:12
25:14
82
Jack Jack Kuin
Kon. NiesternSander
27:15
26:53
83
Ans Ans Houweling
Centrum Veilig wonen
27:21
26:47
84
Martijn Martijn Meijer
Brandsma De Jong Makelaardij
27:25
23:35
85
Roel Roel van der Heide
Hertel B.V.
27:26
26:39
86
Gert-Jan Gert-Jan van der Hoek
Brandsma De Jong Makelaardij
27:27
24:28
87
Mino Mino Kasanwidjojo
Rabobank Noord-Groningen
27:37
26:16
88
Bjorn Bjorn Nuiver
Rabobank Noord-Groningen
27:37
27:25
89
Jack Jack Vos
MF Shipping Group
27:39
26:29
90
Jeroen Jeroen Smith
Delamine BV
27:40
24:06
91
Nienke Nienke Homan
Provincie Groningen
27:44
26:14
92
Startnummer 2114
Stad Appingedam
27:45
27:15
93
Daniel Daniel Koelikamp
Provincie Groningen
27:45
26:24
94
Edwoud Edwoud Eiten
Stork Technical Services
27:54
27:29
95
Koert Koert van der Meer
Provincie Groningen
27:55
26:22
96
Mihai Mihai Nastase
PPG Industries Chemicals BV
27:55
26:36
97
Daan Daan Loupatty
Brandsma De Jong Makelaardij
27:57
27:26
98
Ben Ben Roosjen
PPG Industries Chemicals BV
28:01
26:44
99
Jan Jan Loos
Smit Sport
28:05
27:39
100
Ivo Ivo Ramaker
MF Shipping Group
28:08
27:40
101
Carsten Carsten Rose
Gemeente Delfzijl
28:11
27:32
102
Matthijs Matthijs Hut
Koninklijke Wagenborg
28:12
27:52
103
Max Max Kiewiet
Chemcom industries B.V.
28:13
27:50
104
Roelof Roelof Eltingh
Koninklijke Wagenborg
28:15
27:52
105
Jens Jens Huizinga
Koninklijke Wagenborg
28:17
28:00
106
Hugo Hugo Kiewiet
Chemcom industries B.V.
28:18
27:55
107
Lasse Lasse Doornbos
Brandsma De Jong Makelaardij
28:21
24:34
108
Ans Ans van der Meer
Provincie Groningen
28:23
26:50
109
Helmer Helmer Potma
Delamine BV
28:23
27:30
110
Cor Cor Stel
EEW Energy from Waste Delfzijl
28:25
27:48
111
Hedzer Hedzer Rozeboom
Elzingagroep
28:26
27:47
112
Koen Koen Douma
Koninklijke Wagenborg
28:29
28:29
113
Stefano Stefano Zagaria
Amasus Shipping BV
28:30
28:12
114
Gerard Gerard Mollema
Delamine BV
28:31
27:36
115
Roy Roy de Jonge
Lubrizol
28:31
27:42
116
Ronnie Ronnie Zoer
Brandsma De Jong Makelaardij
28:31
26:24
117
Sebastiaan Sebastiaan Verstappen
Koninklijke Wagenborg
28:35
28:08
118
Ester Ester Wiersema
Delamine BV
28:35
27:40
119
Theo Theo Kroeze
Reym B.V.
28:36
27:26
120
Luuk Luuk Melles
Bos en Koolhof 1
28:40
28:23
121
Marieke Marieke de Boer
Huis & Hypotheek Appingedam
28:43
28:15
122
John John Rijzinga
Gemeente Delfzijl
28:44
28:11
123
Harry Harry Goedhart
De DoorDOWers
28:45
25:33
124
Mirjam Mirjam Winkelaar
Vliethoven
28:46
28:12
125
Gea Gea de Boer
Delamine BV
28:47
27:55
126
Jan Jan Buitenkam
Gemeente Delfzijl
28:50
27:52
127
Jan Jan Dammer
Gemeente Delfzijl
28:51
28:23
128
Wouter Wouter Smit
Provincie Groningen
28:51
27:21
129
Ger Ger Ausema
Kon. NiesternSander
28:53
28:30
130
Kor Kor Tillema
Waterschap Noorderzijlvest
28:55
27:20
131
Jeroen Jeroen Smit
MF Shipping Group
28:59
28:34
132
Willem Willem Dijk
Groningen Seaports
29:01
25:41
133
Andre Andre Kaman
Kon. NiesternSander
29:02
28:18
134
Daan Daan Kruizenga
Stork Technical Services
29:02
28:30
135
Henriëtte Henriëtte Edens
Reym B.V.
29:03
28:45
136
Mirjam Mirjam Berghuis
Onderwijsbureau Marenland
29:06
28:11
137
Léon Léon Engelage
Vliethoven
29:07
26:50
138
Tonny Tonny Redmeijer
AKZO Nobel
29:08
28:45
139
Sander Sander van Aperloo
Centrum Veilig wonen
29:10
28:36
140
Myrthe Myrthe Poort
Huis & Hypotheek Appingedam
29:12
28:44
141
Harald Harald Groenhagen
Chemcom industries B.V.
29:16
28:38
142
Bert Bert Koens
Delamine BV
29:19
28:26
143
Miranda Miranda Nap
Kinese Fysiotherapeuten
29:26
26:40
144
Wim Wim ter Laan
Smit Sport
29:39
29:12
145
Ritchy Ritchy Boxmeer
Stork Technical Services
29:39
29:10
146
Sander Sander Goedhart
De DoorDOWers
29:40
28:33
147
Margriet Margriet van Angelen
Smit Sport
29:44
29:12
148
Ibo Ibo Nobbe
Stork Technical Services
29:47
29:09
149
Bert Bert Guns
Kinese Fysiotherapeuten
29:47
26:58
150
Albert Albert Smook
Stork Technical Services
29:49
29:23
151
Henk Henk Koetze
AKZO Nobel
29:52
29:33
152
André André Smit
Reym B.V.
29:55
28:47
153
Frits Frits Bergen
De DoorDOWers
29:55
28:58
154
Peter Peter Kraima
Wijnne Barends
29:58
29:17
155
Marjet Marjet Pijper
Onderwijsbureau Marenland
30:00
29:04
156
Johnny Johnny Ligtlee
Bos en Koolhof 1
30:00
29:44
157
Henk Henk Oost
EEW Energy from Waste Delfzijl
30:01
29:18
158
Wim Wim Kluiter
Stork Technical Services
30:06
29:37
159
Erwin Erwin Meinders
Koninklijke Wagenborg
30:14
29:54
160
Eeke Eeke Bandsma
EEW Energy from Waste Delfzijl
30:20
29:40
161
Bart Bart Bouwman
Jumbo Noordman
30:21
28:33
162
Ronald Ronald de Vries
Jumbo Noordman
30:22
28:37
163
Pricella Pricella Reiffers
Gemeente Delfzijl
30:22
30:00
164
Jeike Jeike Elema
Kinese Fysiotherapeuten
30:23
27:35
165
Piet Piet Schuitema
Acantus Groep
30:23
28:40
166
Frits Frits de Boer
Delamine BV
30:24
29:32
167
Herman Herman Beuker
Chemcom industries B.V.
30:24
29:16
168
Rene Rene Stuut
Brandsma De Jong Makelaardij
30:25
28:25
169
Tobias Tobias Stuut
Brandsma De Jong Makelaardij
30:25
28:25
170
Winnie Winnie van Ei
Chemcom industries B.V.
30:25
29:58
171
Ulf Ulf Geerdes
EEW Energy from Waste Delfzijl
30:26
29:48
172
Jantina Jantina Laan
Huis & Hypotheek Appingedam
30:27
28:56
173
Alice Alice Smit
Huis & Hypotheek Appingedam
30:27
28:56
174
Klaas Klaas Doornbos
Kon. NiesternSander
30:27
29:42
175
Nina Nina van Venrooij
Koninklijke Wagenborg
30:27
30:09
176
Sander Sander Berends
Stork Technical Services
30:31
30:04
177
Hans Hans Veenhuis
Lubrizol
30:42
29:57
178
Michael Michael van Vliet
Chemcom industries B.V.
30:43
30:16
179
Jan Jan Balkema
Chemcom industries B.V.
30:44
30:19
180
Fokko-Jan Fokko-Jan Sebens
Brandsma De Jong Makelaardij
30:44
28:50
181
Sander Sander Boer
De DoorDOWers
30:49
29:55
182
Jos Jos van Brunschot
Hertel B.V.
30:49
30:03
183
Dora Dora Bos
ViskoTeepak B.V.
30:51
28:59
184
Peter Peter Groen
Huis & Hypotheek Appingedam
30:52
29:21
185
Wesley Wesley Sannes
Brandsma De Jong Makelaardij
30:54
29:00
186
Samantha Samantha Westerhuis
De DoorDOWers
30:56
30:01
187
Kor Kor Venema
De Vesting
30:57
29:45
188
Kirsten Kirsten de Vries
Chemcom industries B.V.
31:01
30:36
189
Evert Evert vd Wiel
Elzingagroep
31:02
30:23
190
Marianne Marianne Brons
Huis & Hypotheek Appingedam
31:08
30:25
191
Izebrand Izebrand Hoek
Rabobank Noord-Groningen
31:10
29:49
192
Maurice Maurice Landman
Brandsma De Jong Makelaardij
31:11
27:23
193
Harry Harry Van Beusekom
Reym B.V.
31:13
30:05
194
Annet Annet Wilkens
Onderwijsbureau Marenland
31:14
30:18
195
Tiemon Tiemon Dijkstra
EEW Energy from Waste Delfzijl
31:17
30:43
196
Peter Peter Wijnholt
Rabobank Noord-Groningen
31:21
31:07
197
Kees Kees Molag
Stad Appingedam
31:24
30:56
198
Marian Marian Noeken
Gemeente Delfzijl
31:24
30:27
199
Harm Harm Koers
AKZO Nobel
31:25
31:06
200
Alien Alien Prins
Zijnstijl Haarstijl
31:25
31:01
201
Karin Karin Noordhof
Koninklijke Wagenborg
31:25
31:05
202
Jose Jose Mulder
Partycentrum De Bolder
31:27
30:24
203
Hans Hans de Preter
Groningen Seaports
31:31
29:46
204
Shirley Shirley Xie
MF Shipping Group
31:32
31:08
205
Frans Frans Plat
AKZO Nobel
31:33
30:35
206
Siemon Siemon Bierma
Brandsma De Jong Makelaardij
31:36
29:54
207
Nynke Nynke Veenstra
Kon. NiesternSander
31:39
31:16
208
Danielle Danielle Pander
Zijnstijl Haarstijl
31:39
31:11
209
Eltjo Eltjo Uijen
Reym B.V.
31:39
30:27
210
Arne Arne Biesterbosch
Stork Technical Services
31:39
31:06
211
Evalien Evalien Pentinga
Brandsma De Jong Makelaardij
31:44
29:55
212
Menno Menno van der Meer
Waterschap Noorderzijlvest
31:47
29:56
213
Jankees Jankees Metzlar
MF Shipping Group
31:51
31:51
214
Koos Koos van Koldam
Hertel B.V.
31:52
30:11
215
Kees Groeneveld
Amasus Shipping BV
31:53
30:17
216
Natasja Natasja Topelen
Brandsma De Jong Makelaardij
31:55
31:04
217
Marie-Lou Marie-Lou Gregoire
Groningen Seaports
31:56
30:13
218
Angela Angela Buitenwerf
Brandsma De Jong Makelaardij
31:57
31:05
219
Jack Jack Hofman
Acantus Groep
31:58
30:16
220
Klaas Klaas Volders
Lubrizol
32:02
31:12
221
Andre Andre van der Laan
Delamine BV
32:09
30:03
222
Paulien Paulien Nuiver
Kinese Fysiotherapeuten
32:12
31:36
223
Erik Erik Baar
Wijnne Barends
32:16
31:35
224
Ard Ard Brons
Brandsma De Jong Makelaardij
32:23
30:09
225
Gunnar Gunnar Doornbos
Brandsma De Jong Makelaardij
32:23
30:20
226
Wessel Wessel Wessels
De DoorDOWers
32:27
31:32
227
Marinus Marinus Reintke
PPG Industries Chemicals BV
32:28
31:12
228
Rolf Rolf Molema
PPG Industries Chemicals BV
32:28
31:12
229
Henri Henri Visscher
PPG Industries Chemicals BV
32:28
31:08
230
Stef Stef Nijholt
Vliethoven
32:28
30:14
231
Danny Danny Wever
De DoorDOWers
32:29
31:32
232
Reginald Reginald Kromowidjojo
MF Shipping Group
32:34
31:24
233
Nancy Nancy Klok
MF Shipping Group
32:34
31:25
234
Renso Renso Poort
Huis & Hypotheek Appingedam
32:40
32:04
235
Michael Michael Weyzig
Jumbo Noordman
32:41
30:56
236
Ina Ina van Driesum
Chemcom industries B.V.
32:42
32:15
237
Esther Esther Nijp
Brandsma De Jong Makelaardij
32:46
32:15
238
Hester Hester Broekman
Koninklijke Wagenborg
32:47
32:03
239
Annalies Hommes
Brandsma De Jong Makelaardij
32:47
30:58
240
Evert Evert Mulder
Brandsma De Jong Makelaardij
32:47
32:16
241
Johanneke Johanneke Zwier
Acantus Groep
32:50
31:05
242
Ronald Ronald Hummel
Kinese Fysiotherapeuten
32:53
30:04
243
Allard Allard Suiveer
Chemcom industries B.V.
32:57
32:30
244
Nienke Nienke Timmer
Kinese Fysiotherapeuten
33:01
30:12
245
Jordi Jordi Lodenstijn
Zijnstijl Haarstijl
33:01
32:33
246
Martin Jan Martin Jan Wiersema
ViskoTeepak B.V.
33:03
33:03
247
Jur Jur Wieringa
Brandsma De Jong Makelaardij
33:05
31:25
248
Anniek Anniek Wolthuis
MF Shipping Group
33:08
32:44
249
Rik Rik Schaart
Amasus Shipping BV
33:13
32:49
250
Jessica Jessica Kort
Amasus Shipping BV
33:14
32:50
251
Astrid Astrid Faber
Onderwijsbureau Marenland
33:18
32:23
252
Manon Manon Lingbeek
Reym B.V.
33:24
32:10
253
Jack Jack Baas
Smit Sport
33:25
32:50
254
Harry Harry Raspe
Brandsma De Jong Makelaardij
33:25
31:23
255
Hilja Hilja Bierma
Centrum Veilig wonen
33:26
32:53
256
Jermain Jermain Kappen
Reym B.V.
33:26
32:09
257
Piet Piet Kooistra
Smit Sport
33:29
32:56
258
Marten Marten Brandsma
Brandsma De Jong Makelaardij
33:34
31:47
259
Marieke Marieke Poort
Huis & Hypotheek Appingedam
33:36
32:37
260
Eertwijn Eertwijn van den Dool
Groningen Seaports
33:37
31:55
261
Miente Miente Schreuder
Koninklijke Wagenborg
33:40
32:57
262
Floor Floor Kilburn
Lubrizol
33:56
33:05
263
Michael Michael Woldring
Amasus Shipping BV
33:57
32:51
264
Simone Simone ten Doesschate
Koninklijke Wagenborg
33:59
33:39
265
Petra Petra Schouten
De DoorDOWers
34:02
33:09
266
Marijke de Jong
Koninklijke Wagenborg
34:04
33:49
267
Sjouke Sjouke de Vries
Wijnne Barends
34:05
33:05
268
Melanie Melanie Oldenburger
Reym B.V.
34:05
32:30
269
Robert Robert Elzinga
Elzingagroep
34:06
33:26
270
Linda Linda van der Linde
Koninklijke Wagenborg
34:11
33:27
271
Diewerke Diewerke Ploeger
Brandsma De Jong Makelaardij
34:19
31:16
272
Tanja Bootsman
Brandsma De Jong Makelaardij
34:30
32:42
273
Kim Kim Poort
Vliethoven
34:36
32:23
274
Theo Theo Dekker
De DoorDOWers
34:41
33:49
275
Brigitte Brigitte Roodbol
Zijnstijl Haarstijl
34:48
34:24
276
Dianna Dianna de Vries
Chemcom industries B.V.
34:50
34:25
277
Anneke Anneke v.d Laan
Onderwijsbureau Marenland
34:53
33:56
278
Stass Stass Jansema
De DoorDOWers
34:54
33:51
279
Frans Frans Musters
Rabobank Noord-Groningen
34:55
33:25
280
Alina Alina Stoutmeijer
Brandsma De Jong Makelaardij
34:55
31:52
281
Daan Daan Visscher
ViskoTeepak B.V.
34:57
33:05
282
Esther Esther Jager
Kinese Fysiotherapeuten
35:05
31:41
283
Koos Koos Riepma
Stork Technical Services
35:06
34:34
284
Annet Annet Guns
Kinese Fysiotherapeuten
35:11
31:47
285
Linda Linda van der Veen
Hertel B.V.
35:12
33:31
286
Rolinda Rolinda Kruijer
Koninklijke Wagenborg
35:13
34:55
287
Jan Jan Nieland
ViskoTeepak B.V.
35:17
33:25
288
Judith Judith Huiskamp
Centrum Veilig wonen
35:23
34:48
289
Annemarie Annemarie van der Werff
Koninklijke Wagenborg
35:23
34:40
290
Bianca Bianca de Wit
Kon. NiesternSander
35:29
34:44
291
Boelo Boelo Raske
Lubrizol
35:29
34:45
292
Erica Erica Godlieb
Brandsma De Jong Makelaardij
35:31
32:29
293
Greet Greet Luursema
Provincie Groningen
35:39
33:48
294
Jan Jan Oolders
Gemeente Delfzijl
35:51
35:16
295
Henriette Henriette Wigboldij
Vliethoven
35:57
33:43
296
Katja Katja Stavinga
Partycentrum De Bolder
35:58
34:56
297
Serge Serge Kalfsbeek
Rabobank Noord-Groningen
36:02
34:34
298
Max Max Poelstra
Smit Sport
36:07
34:34
299
Kees Kees van Ours
Delamine BV
36:16
32:42
300
Karin Karin de Haan- Benjamins
Rabobank Noord-Groningen
36:17
36:05
301
Dunja Dunja Hendriks
Smit Sport
36:17
35:15
302
Arend Jan Arend Jan Rozema
Amasus Shipping BV
36:19
35:16
303
Harry Harry Norder
MF Shipping Group
36:22
35:51
304
Marijke Marijke Smit
Smit Sport
36:23
35:25
305
Annemieke Annemieke Smit
Smit Sport
36:23
35:27
306
Monique Monique van der Meer
Waterschap Noorderzijlvest
36:29
36:29
307
Rianne Rianne Colpa
Zijnstijl Haarstijl
36:31
36:02
308
Dorien Dorien van der Meer
Waterschap Noorderzijlvest
36:34
34:44
309
Monique Monique Steigstra
Vliethoven
36:41
35:28
310
Laura Laura Baas
Amasus Shipping BV
36:42
36:17
311
Paul Paul van der Helm
Brandsma De Jong Makelaardij
36:47
34:47
312
Maudy Maudy Niehoff
Partycentrum De Bolder
36:48
36:48
313
Peter Peter Bult
Chemcom industries B.V.
36:55
35:26
314
Claudia Claudia Stoppels
Amasus Shipping BV
37:03
36:37
315
Sharon Sharon Vos
MF Shipping Group
37:06
36:41
316
Fenny Fenny Leirissa
MF Shipping Group
37:09
36:41
317
Jaap Jaap Baas
Smit Sport
37:09
36:35
318
Alex Alex Kakisina
MF Shipping Group
37:10
36:42
319
Ellis Ellis de Vries
Gemeente Delfzijl
37:16
36:18
320
Gea Gea Elzerman
De DoorDOWers
37:17
34:04
321
Esther Esther Loer
Vliethoven
37:17
36:05
322
Ingrid Ingrid Gort
Vliethoven
37:22
35:10
323
Salima Salima Rozema
Amasus Shipping BV
37:22
36:58
324
Esther Esther Plas
Smit Sport
37:47
35:04
325
Sjirk Sjirk de Jong
Brandsma De Jong Makelaardij
38:02
36:00
326
Carla Carla Brondijk
Smit Sport
38:06
37:05
327
Rene Rene Doornbos
Kinese Fysiotherapeuten
38:14
37:37
328
Bob Bob ten Brinke
Bos en Koolhof 1
38:17
34:33
329
Monique Monique Kits
Wijnne Barends
38:22
37:40
330
Miena Miena Slagter
Vliethoven
38:23
36:06
331
Alie Alie Kuiper
Kon. NiesternSander
38:39
37:53
332
Nathalie Nathalie Nijstad
Kinese Fysiotherapeuten
38:46
37:45
333
Janny Janny Roelfs
Groningen Seaports
38:51
37:08
334
Beatrix Beatrix Schutter
Delamine BV
39:01
38:07
335
Brenda Brenda Goudswaard
Partycentrum De Bolder
39:07
38:04
336
Jessie Jessie Pijper
Zijnstijl Haarstijl
39:07
38:39
337
Rosalie Rosalie Heymans
Brandsma De Jong Makelaardij
39:39
37:45
338
Dirk Dirk Tilman
MF Shipping Group
39:49
37:40
339
Geanne Geanne Zuidhof
Vliethoven
39:50
37:25
340
Johanna Johanna Zweep
Brandsma De Jong Makelaardij
39:52
38:13
341
Carola Carola Meinders
Waterschap Noorderzijlvest
39:52
38:16
342
Joke Joke Mulder
Brandsma De Jong Makelaardij
39:53
38:15
343
Johan Johan Paapst
De DoorDOWers
39:58
39:03
344
Jacqueline Jacqueline Krans
Kon. NiesternSander
39:58
38:20
345
Grainne Grainne Barsema
Lubrizol
40:04
39:18
346
Joy Joy van Zanden
Lubrizol
40:06
39:20
347
Pieky Pieky Doornbos
Kon. NiesternSander
40:41
39:55
348
Kirsten Kirsten Levinga
Brandsma De Jong Makelaardij
40:48
38:48
349
Jacqueline Jacqueline Janssens
Partycentrum De Bolder
41:21
40:18
350
Manuela Manuela Piening
Reym B.V.
41:21
40:19
351
Fitria Fitria Engelsman
Smit Sport
41:37
40:03
352
Inge Inge Mulder
Lubrizol
41:55
38:36
353
Christian Christian de Veen
Amasus Shipping BV
42:12
40:36
354
Iris Iris Raspe
Brandsma De Jong Makelaardij
42:23
40:03
355
Rick Rick Visscher
Brandsma De Jong Makelaardij
42:24
40:03
356
Laura Laura Colpa
Jumbo Noordman
43:32
41:46
357
Jaap Jaap Strijbos
Kon. NiesternSander
43:36
41:01
358
Sjoukje Sjoukje Snip
MF Shipping Group
44:22
42:13
359
Arnold Arnold Smid
MF Shipping Group
44:22
42:13
www.uitslagen.nl
03-12-2015 09:58