Uitslagenlijst Boszichtrun

Beilen - Zaterdag 24 oktober 2015

M 5K, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieter Stegeman
Loopgroep Beilen
19:36
2
Arjo Koekoek
HAC '63
20:03
3
Freddy de Witte
Staphorst
21:17
4
Jonny Talen
HAC '63
22:29
5
Henk de Groot
Loopgroep Beilen
22:41
6
Lunk Strooper
Tilburg Road Runners
24:13
7
Luuk ten Have
Annen
24:26
8
Jan Boer
Assen
25:25
9
Anne Bartelds
Start '78
25:33
10
Rick ter Veld
Zuidlaren
26:42
11
Jos Hassing
Assen
27:16
12
Siem Duiven
Dwingeloo
28:20
13
Matthieu Bomas
Leeuwarden
28:24
14
Nico Swart
PEC 1910
29:00
15
Harry Prins
Loopgroep Westerbork
29:17
16
Burkhard Swava
Meppen
29:33
17
Nico Dekker
Wijster
30:38
18
Siemen Gjaltema
Harkema
32:03
19
Eeuwe Jansen
Loopgroep Beilen
33:32
V 5K, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilona Stille
Spurt '88
22:18
2
Marijke de Vries
Beilen
25:00
3
Iris Meijering
Loopgroep Beilen
28:45
4
Leonie Nienhuis
Oosterwolde Fr
28:49
5
Merel Nienhuis
Groningen
28:52
6
Eva Lehmann
Meppen
29:38
7
Harma Peeks
Loopgroep Beilen
30:39
8
Lucie Eilander
Wijster
30:41
9
Anja Gerding
Wijster
30:46
10
Ina van Ittersum
Beilen
32:13
11
Harmtje Jager
Loopgroep Beilen
32:20
12
Esther Boom
Beilen
33:34
M 10K, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joost Hindriks
Schoonebeek
35:01
2
Frank Everts
HAC '63
38:30
3
Jack de Jonge
Loopgroep Beilen
40:30
4
Marco Bakker
Loopgroep Beilen
40:31
5
Allard Brunsting
HAC '63
41:01
6
Andres Faber
Beilen
44:15
7
Ad van Beilen
LoopgroepGieten
44:47
8
Laurens Harbers
Rijssen
45:04
9
Harold Hulst
Groningen
45:28
10
Jos Lutjeboer
Groningen
45:56
11
Martin Harbers
Rijssen
46:02
12
Jeroen de Vries
Emmen
47:00
13
Jacob Strijbosch
Smilde
47:39
14
Aaldert Baaiman
De Sprinter
47:46
15
Jos Hoornstra
Westerbork
47:53
16
Jack van Rozen
LSV Invictus
48:44
17
Bart van Faassen
Leek
48:56
18
Jacob Willemsma
HAC '63
49:01
19
Ido van der Scheer
Zuidlaren
49:10
20
Jels Kramer
Appelscha
49:48
21
Peter de Boer
Loopgroep Beilen
49:52
22
Henk Berends
Loopgroep De Drentsche Aa
50:40
23
Henny Berends
Spurt '88
50:54
24
Manfred Kat
Loopgroep Astrea
51:26
25
Robert de Maar
Assen
52:20
26
William Harbers
Rijssen
54:13
27
Reint Harbers
Rijssen
54:14
28
Geert Beuving
Spier
55:19
29
Jan Janssen
Assen
55:36
30
Klaas Bouma
Leek
1:00:46
31
Jaap Blokzijl
Hoogeveen
1:03:41
32
Pascal Zemering
Beilen
1:05:11
V 10K, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annemieke de Lange
Vitalis
41:40
2
Susan Koop
Emmen
46:58
3
Petra Steenbergen
Emmen
48:05
4
Tirza van Faassen
Loopgroep Nienoord
50:20
5
Esther Wietzes
Assen
52:33
6
Ronneke van der Molen
Loopgroep Beilen
53:18
7
Henny Steenbergen
Loopgroep Beilen
55:35
8
Maria Tieben
Beilen
58:03
9
Janny Weurding-Janssen
Loopgroep Beilen
58:12
10
Ineke Berends
Assen
1:00:10
11
Mieke Sellis
Staphorst
1:00:33
12
Elmar Algra
Appelscha
1:01:47
13
Gerrie Strijbosch
Smilde
1:01:48
14
Helga Duiven
DOS
1:03:19
15
José Schonewille
Hoogeveen
1:03:46
16
Marja van Stein
Hoogersmilde
1:04:53
17
Jannette Hoogeveen
Hoogersmilde
1:10:18
18
Danielle Praas
De Sprinter
1:12:33
M 10M, 10 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieter Jan Kooi
Loppersum
1:00:28
2
Fjodor van der Sluis
SV Veendam
1:01:54
3
Jannes Dolfing
Westerbork
1:02:24
4
Jeroen Broekhoff
Emmen
1:03:58
5
Harmen Stam
Loopgroep Bedum
1:07:03
6
Bertus Pettinga
AAC '61
1:07:17
7
Sjonnie de Groot
De Sperwers
1:11:32
8
Wierd Duursma
Loopgroep Beilen
1:11:45
9
Jelmer Marinus
Beilen
1:12:18
10
John Sikken
De Sperwers
1:13:41
11
Jan Uiterwijk
Loopgroep Beilen
1:14:19
12
Frans Raven
Beilen
1:18:43
13
Jannes Bouwmeester
Loopgroep Beilen
1:18:58
14
Marco Berning
Borger
1:19:09
15
Jackny van Dieren
De Sprinter
1:19:22
16
Erik Muggen
Loopgroep Beilen
1:19:42
17
Harm Dunnink
Staphorst
1:24:21
18
Eduard Botter
Hoogeveen
1:25:32
19
Henk Willems
Beilen
1:26:46
20
A Driesprong
DOS
1:26:48
21
Egbert Takens
Groningen Atletiek
1:27:36
22
Jan Fransen
Hasselt
1:27:47
23
Arno Lunenborg
Hoogeveen
1:28:07
24
Andre de Groot
De Sperwers
1:28:23
25
Marcel Bomas
Loopgroep Leeuwarden
1:28:54
26
Cees de Haan
Loopgroep Groningen
1:30:33
27
Dirk Willem Hiemstra
De Sprinter
1:31:19
28
Mans Veldsink
Dedemsvaart
1:31:49
29
Wout van Drunen
DOS
1:32:06
30
Abdellah Ait Tami
Loopgroep Astrea
1:33:56
31
Rudy Wolf
Loopgroep Westerbork
1:34:14
32
Riny van der Zanden
Assen
1:38:19
V 10M, 10 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilma van Galen
Start '78
1:15:58
2
Janneke Nienhuis
LSV Invictus
1:23:31
3
Petra Lunenborg
Hoogeveen
1:28:04
4
Sabine Bomas
Loopgroep Leeuwarden
1:28:53
5
Akkie Greydanus
DOS
1:33:04
6
Adri Sluis
Friesland
1:33:22
Sponsors: Staatsbosbeheer, Gemeente Midden-Drenthe
Run2Day Assen, Jumbo Mulder Beilen, AH Beilen
Bloemen Palet Beilen, Univé Midden-Drenthe
Dank voor de gastvrijheid: Camping Boszicht.
Volgende loop is de Koningsloop op 27 april 2016! www.loopgroepbeilen.nl
www.uitslagen.nl
25-10-2015 23:16