Uitslagenlijst 40e Dijkloop

Schoonhoven - Zaterdag 24 oktober 2015

VROUW, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Nora Stam
Utrecht
11:18
2
Tiamo Peeters
AAA
11:24
3
Tieneke Anna van de Berg
Avantri
11:33
4
Faith Conijn
AAA
13:50
5
Victoria Megens
Schoonhoven
14:25
6
Femke Moelker
AV Gouda
14:56
7
Sandra Kruitbosch
Groot-Ammers
16:35
8
Julia Hollebrandse
Avantri
20:09
MAN, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Tim Leeman
AAA
11:04
2
Johan van de Berg
Avantri
12:25
3
Geert van de Berg
Avantri
12:28
4
Stijn Maaskant
Avantri
14:18
5
Bart Tuinenburg
Groot-Ammers
16:34
6
Ronald van Nes
Schoonhoven
17:25
VROUW, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Renske Voerman
De Koplopers
27:46
2
Astrid van der Born
Avantri
28:34
3
Gemmeke Verhagen
Avantri
29:16
4
Deborah van der Mees
Schoonhoven
32:04
5
Alexandra Lingen
Avantri
32:50
6
Agnita Rolleman
Lekkerkerk
32:51
7
Anne Visser
Avantri
33:17
8
Mandy Kampman-Milikan
Avantri
33:30
9
Sylvia Commandeur
Gouda
34:48
10
Kitty Scheer
Zeist
35:05
11
Marieke Leenders
Utrecht
35:05
12
Teuni Verlaan
Vinkeveen
35:26
13
Iva Hak
Schoonhoven
36:32
14
Susan Veenvliet
Schoonhoven
36:32
15
Nelie Versluijs
Schoonhoven
38:25
16
Els van Tol
Lekkerkerk
38:50
17
Jeannette Klaver
Gouderak
39:08
18
Corry Huffels
Amersfoort
39:15
19
Mieke Verwaal
Lekkerkerk
39:30
20
Marleen Vermeij
Lekkerkerk
40:28
MAN, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Danny van Dijk
Katwijk
20:51
2
Menno Beck
Avantri
21:14
3
Henk van der Oever
Rijnsoever
22:29
4
Martijn Verzaal
Alphen a/d Rijn
23:34
5
Robert Hofman
Avantri
23:51
6
Hans Overbeek
Polsbroek
24:31
7
Gerben Blommesteijn
Schoonhoven
24:32
8
Arjan van Limborgh
Krimpen a/d Lek
24:47
9
Remco Haanstra
Avantri
25:02
10
Anne Jan Roeleveld
Houten
25:20
11
Remco Roest
Avantri
25:30
12
Joeri Verlegh
Avantri
25:43
13
Vincent Uilenlens
Avantri
25:53
14
Arthur Maaskant
Lekkerkerk
26:02
15
Jos Koeleman
Avantri
26:43
16
Ruud Wessels
Waterweg
27:26
17
Rick Peltenburg
Schoonhoven
27:40
18
Alexander Pot
Schoonhoven
28:22
19
Max Hofman
Avantri
28:24
20
Ferry Mol
Avantri
29:20
21
Tjeerd Hudman
Schoonhoven
31:10
22
Niels Wallet
Schoonhoven
32:05
23
Ron Budding
Vlaardingen
32:46
24
Yuri de Groot
Avantri
33:04
25
Eriken Peter van der Born
Schoonhoven
33:36
26
Jaco Scheer
Zeist
35:05
27
Johan van Santen
avVN
36:53
28
Sjaak van Puffelen
Nootdorp
37:57
29
Hans Huizinga
Schoonhoven
38:27
30
Gerard Waalwijk
Schoonhoven
41:14
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Margreet van Zijl
Gouda
45:16
2
Anne de Haas
Gouda
46:52
3
Janet Rietveld
Avantri
46:55
4
Marijke Kroon
Phoenix
48:18
5
Mandy van Vugt
Lekkerkerk
48:27
6
Esther Buurman
Krimpen a/d Lek
49:01
7
Aleksandra Grzywaczyk
Montfoort
49:09
8
Ans Baas
Oudewater
49:15
9
Marja Sundermeijer
Oud-Beijerland
49:15
10
Patricia van der Beek
Strijen
49:43
11
Sjouke Hoogma
Gouda
51:34
12
Edith de Rooij
Gouda
52:52
13
Christa Ardewijn
Bergambacht
53:10
14
Jacqueline Stigter
Lopik
53:43
15
Astrid Faaij
Polsbroek
53:44
16
Marja van Eijk
Bergambacht
54:29
17
Patricia Hoogerwerf
SC Reeuwijk
55:16
18
Loekie Bluijs
Udenhout
56:37
19
Amy Schapendonk
Udenhout
56:46
20
Carla van Nimwegen
Gouda
57:13
21
Ina Heikoop
Schoonhoven
57:39
22
Els Brand
Lekkerkerk
57:44
23
Jolanda Duran-Both
Berkenwoude
58:13
24
Sofie Tolk
Rotterdam
1:01:12
25
Litania van Oostrum
Rotterdam
1:01:55
26
Arina Lodder
Driebruggen
1:02:28
27
Margreet Meijer
Hooglanderveen
1:04:28
28
Annie van Rossum
avVN
1:20:56
MAN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Rene Hage
Loopgroep Aart Stigter
35:12
2
Michael Woerden
De Veenlopers
35:46
3
Brent Pieterse
Nieuwkoop
35:47
4
Wouter Bruin
Goudriaan
36:14
5
Jan Zijderlaan
Avantri
36:33
6
Wilko Schuijff
Avantri
37:28
7
Erik Stam
Utrecht
39:03
8
Jan Verwijs
Energie
39:08
9
Richard Hendriks
Krimpen a/d Lek
39:17
10
Henk van Zutphen
AV Gouda
39:26
11
Jelle Keus
AAV '36
40:01
12
Nico Koppe
Avantri
40:23
13
Gerk van der Have
Statina
40:33
14
Wouter de Jong
PAC
40:38
15
Geert Moelker
AV Gouda
41:22
16
Rob Boer
AV Gouda
41:40
17
Michel Vollebregt
Nieuwkoop
42:09
18
Edwin Vrieselaar
Schoonhoven
42:16
19
Michael Groen
Krimpen a/d lek
42:17
20
Dirk Bruijn
Trecho
42:32
21
Ab de Kluijver
Avantri
42:58
22
Gert Anker
Gouda
43:10
23
Reinoud van Soest
Rijswijk
43:27
24
Ole Laeven
Culemborg
44:05
25
Ron Aret
Gouda
44:12
26
Damiano de Groot
Utrecht
44:18
27
Ardy van der Beek
Maasdam
44:20
28
Willem Benschop
AV '47
44:23
29
Ronald van den Berg
Schoonhoven
44:47
30
Arie Rooken
Schoonhoven
45:23
31
Jancko Bunnik
SC Reeuwijk
45:34
32
Edwin Evengroen
Gouderak
45:38
33
Alex Zeverboom
Ammerstol
46:00
34
Ronald Dekker
Woerden
46:17
35
Patrick van Wijk
Avantri
46:21
36
Sjoerd Hoornweg
Gouda
46:26
37
Ruben Dijkstra
Avantri
46:35
38
Pieter Rossum
Avantri
46:41
39
Piet van Herk
AV '47
46:45
40
Ton Jongbloed
Lopik
46:47
41
Marcel Blokland
Nootdorp
46:49
42
Tenno de Jong
Waddinxveen
46:51
43
Edwin van Zijtveld
Schoonhoven
46:53
44
Aad van der Poel
Avantri
46:54
45
Aart de With
Benschop
46:55
46
Tjeco Smits
AV Gouda
47:13
47
Dennis van Allemeersch
Lopik
47:21
48
Hans Uittenbogaard
Capelle a/d IJssel
47:48
49
Theo Moij
De Veenlopers
48:17
50
Koos Lagendijk
Ridderkerk
48:21
51
Werner Noorlander
Lekkerkerk
48:27
52
Hugo de Vries
Sleeuwijk
48:33
53
Marcel Faaij
Pelsbroek
48:53
54
Zibi Zapaka
Montfoort
49:09
55
Mark Lagendijk
Rotterdam
49:33
56
Hans Zevenhoven
AAV '36
49:39
57
Gerard Waaijen
Nootdorp
49:59
58
Ab Kasbergen
Capelle aan den IJssel
50:03
59
Nico Sleeuwenhoek
Stolwijk
50:14
60
Jeroen Sanders
AAV '36
50:23
61
Jan van Dijk
Scorpio
50:28
62
Hans van der Goes
Noptdorp
50:36
63
Henk Verheijen
Nootdorp
50:36
64
Henk Ros
Giesssendam
51:15
65
Wouter Noorlander
Moerkapelle
51:34
66
Marco Kasbergen
Gouda
52:40
67
Roel de Boer
Schoonhoven
52:44
68
Hubert Mansvelt
Gouda
52:47
69
Bert de Rover
Hardinxveld
52:52
70
Ernst de Bruijn
Waddinxveen
52:59
71
Ben de Wildt
Avantri
53:35
72
Peter van Oosterhout
Scorpio
53:57
73
Marcel Zwiers
Leidschendam
54:17
74
Johan Kompier
Nieuwerbrug
54:20
75
Piet de Vos
Cabauw
54:21
76
Ad Kraal
Moerkapelle
54:24
77
Koos Zieldorff
Avantri
54:29
78
Arno van Eijk
AV '40
55:24
79
Donald Janssen
Oss
55:41
80
Charles van IJsselmuide
Avantri
55:54
81
Teus van Vugt
Lekkerkerk
57:44
82
Peter van Leeuwen
Energie
57:55
83
Gerard Rietveld
Krimpen a/d IJssel
59:04
84
Ton Heijkoop
Schoonhoven
59:28
85
Bert Heijkoop
Schoonhoven
59:28
86
Aan van Holsteijn
Nootdorp
59:49
87
Rudy Megens
Schoonhoven
1:00:46
88
Hans Faaij
Rotterdam
1:01:29
89
Henk Wiggemansen
Ter Aar
1:01:29
90
Wim Benschop
Ammerstol
1:02:36
91
Henk Lansbergen
Honselersdijk
1:05:01
VROUW, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Hester van der Werk
Voorne Atletiek
1:38:32
2
Jacobine Verkade-Slingerland
Krimpen a/d IJssel
1:45:47
3
Corrie Bosman
Nieuwerkerk a/d IJssel
1:49:04
4
Thea Bosman
Nieuwerkerk a/d IJssel
1:49:04
5
Bianca Beijer
Krimpen a/d Lek
1:55:53
6
Nathalie Goffa
Wammelgem
1:56:32
7
Wendy van 't Verlaat
Spijkenisse
1:58:03
8
Marilyn Labelle
Ouderkerk a/d IJssel
1:58:36
9
Naomi Martes
Lekkerkerk
2:04:20
10
Maria de Kruijf-Brak
's-Gravenhage
2:05:38
11
Janneke Peeters
Breda
2:10:13
MAN, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Andy Koolmees
Gouda
1:24:14
2
Marc Laeven
Statina
1:25:13
3
Corniel Nobel
Leiden Atletiek
1:26:27
4
Bram van Dongen
Haag Atletiek
1:26:28
5
Henk Tuk
Voorne Atletiek
1:29:10
6
Remco Schraven
Voorne Atletiek
1:29:10
7
Karl Bleijenberg
Benschop
1:29:35
8
Jeroen van 't Verlaat
Spijkenisse
1:31:48
9
Rein Kok
Ouderkerk a/d IJssel
1:31:55
10
Fred Noorlander
Ouderkerk a/d IJssel
1:32:02
11
Jan Hendrikse
Avantri
1:32:56
12
Ron van Overhagen
Benschop
1:33:04
13
Niels van Oostrum
PAC
1:33:14
14
John Volk
Krimpen a/d Lek
1:33:45
15
Ron van der Linden
Statina
1:34:23
16
Bouwe de Boer
Voorburg
1:35:01
17
Frans Woerden
De Veenlopers
1:35:12
18
Jan Vermeulen
Ouderkerk a/d IJssel
1:35:52
19
Jeroen Schinkel
IJsselstein
1:36:20
20
Hans Boenders
IJsselstein
1:36:27
21
Erik Tolhoek
Krimpen a/d IJssel
1:36:27
22
Arne van Aalst
Strijen
1:36:33
23
Carsten Tromp
Krimpen a/d Lek
1:37:03
24
Jody Schinkel
Benschop
1:37:18
25
Jan-Willem Mobach
Maarssen
1:37:36
26
Erik Kers
Rotterdam
1:38:10
27
Rob van Ipenburg
Schoonhoven
1:38:17
28
Dennis Kompier
Boskoop
1:38:27
29
Sebastiaan Rath
Capelle a/d IJssel
1:38:32
30
Remco Kooistra
Capelle aan den IJssel
1:38:33
31
Arie Visser
Avantri
1:38:55
32
Robert Hoek
Avantri
1:38:55
33
Nico van den Heuvel
Avantri
1:38:56
34
Piet Wuijster
Avantri
1:39:41
35
Harry Doornbosch
Utrecht
1:40:10
36
Jaap van Mannekes
AV Gouda
1:40:28
37
Thomas Fortgens
Gouda
1:41:30
38
Jan-Wim Verhoeff
Krimpen aan den IJssel
1:42:26
39
Koert Kouwenhoven
De Koplopers
1:42:51
40
Jan Schinkel
Benschop
1:44:12
41
Jacob-Jan de Koning
Bodegraven
1:44:13
42
Vincent van Suylekom
Zwijndrecht
1:44:16
43
Dammes Ros
Meerkerk
1:44:41
44
Berry Westhoff
Hattem
1:45:15
45
Mark Duinkerken
Berkel en Rodenrijs
1:45:18
46
Halbe Huitema
Alingsas
1:45:30
47
Martijn Koorneef
Lekkerkerk
1:45:49
48
Leendert de Heer
Lekkerkerk
1:46:44
49
Krijn Brak
Gouda
1:48:11
50
Arnoud Klop
Rotterdam
1:48:41
51
Aartjan Bontje
Rotterdam
1:49:50
52
Ted Benschop
Groot-Ammers
1:51:59
53
Sebas van Doorn
Gouda
1:52:10
54
Jan van Oosten
Groot-Ammers
1:52:29
55
Martin Ruth
Krimpen a/d IJssel
1:53:37
56
Martien van Veen
Krimpen a/d Lek
1:53:52
57
Daan Bos
's-Gravenhage
1:54:40
58
Steven van de Veire
De Wielingen
1:55:03
59
Jasper Noorlandt
Groot-Ammers
1:55:07
60
Olaf Lawerman
Rotterdam
1:55:28
61
Gerrie Jonkkeijn
Lekkerkerk
1:55:58
62
John Merton
IJsselstein Ut
1:56:01
63
Rudi vanden Berghe
Schoten
1:56:32
64
Stefan Gomes
Gouda
1:57:54
65
Pepijn van der Wiel
Gouda
1:57:54
66
Chris Bruinsma
Dordrecht
1:58:36
67
Marien van Andel
Langerak
1:59:16
68
Rinus van Meijeren
Lekkerkerk
2:00:46
69
Heinnie Aarten
Groot-Ammers
2:03:28
70
Etienne de Bree
Breda
2:10:13
71
Bert van der Horst
Groot-Ammers
2:20:48
72
Anton Schuurman
Amsterdam
2:25:20
www.uitslagen.nl
25-10-2015 21:16