Uitslagenlijst Nasty Night Trail

Oostvoorne - Zaterdag 24 oktober 2015

MAN, 13 KM TRAIL
Plts
Naam
Tijd
1
Dennis Postma
Pallas '93
56:42
2
Benjamin Groenenberg
Goudswaard
57:28
3
Rudy Kaptein
Rotterdam
58:48
4
Eric Brommert
PAC
58:57
5
Marcel Gelton
Pallas '93
59:15
6
Olaf Brouwers
Rotterdam
59:33
7
Dennis van Elswijk
Wateringen
1:01:15
8
Tjark Klee
Voorne Atletiek
1:03:12
9
Ruud de Vette
Pallas '93
1:03:52
10
Sander Klink
Pallas '93
1:04:01
11
Sven ter Heide
Hellevoetsluis
1:04:33
12
Bart Vanhauwaert
PAC
1:05:10
13
Jurrie van der Velden
Ridderkerk
1:05:24
14
Ralph van de Grijp
Pallas '93
1:05:30
15
Robbert Briggeman
Brielle
1:07:02
16
Aart van der Houwen
Voorne Atletiek
1:07:23
17
Bart Meijboom
Spijkenisse
1:07:32
18
Bob Zuidgeest
Heinenoord
1:08:16
19
Egbert Roodbol
PAC
1:09:59
20
Marc van Dijk
Valkenswaard
1:10:25
21
Stefan Van der Voorn
Zierikzee
1:11:47
22
Albert den Boer
Heinenoord
1:11:49
23
Michel van Druten
Brielle
1:13:42
24
Hat Lunshof
Rijswijk Zh
1:14:07
25
Owen Thomas
Voorne Atletiek
1:14:19
26
Dwight van der Giessen
Brielle
1:14:53
27
Thom Bartelse
PAC
1:15:06
28
Rob van Maanen
Voorne Atletiek
1:15:24
29
Jorn Hoetmer
Amersfoort
1:15:30
30
John Lavooij
Pallas '93
1:16:14
31
Fred de Zeeuw
Pallas '93
1:16:32
32
Bart van der Werf
Hellevoetsluis
1:18:31
33
Maurice Dingenouts
Barendrecht
1:21:02
34
Arnoud Stuijts
Hoeven
1:21:04
35
Edwin van de Geijn
Oud-Beijerland
1:21:29
36
Hans Visser
Spirit Oud Beijerland
1:23:00
37
Ab Lugtenburg
Flakkee
1:23:00
38
Jeroen ter Heide
Spijkenisse
1:23:23
39
Raymond Wissink
Hellevoetsluis
1:23:47
40
Sebastiaan Philippa
Rijswijk Zh
1:23:58
41
Gerard Vos
Hellevoetsluis
1:24:00
42
Hans Houps
Voorne Atletiek
1:24:08
43
Gert Mosterd
Nieuw-Vossemeer
1:24:09
44
Corne Zwinkels
Voorne Atletiek
1:24:21
45
Marco Rikxoort
Nieuw-Vossemeer
1:24:25
46
Hugo Waalwijk
Nieuw-Vossemeer
1:24:26
47
Ton Verheezen
Fortuna
1:24:36
48
Rene Knipscheer
Nieuw-Vossemeer
1:25:04
49
Patrick Konstapel
Hellevoetsluis
1:25:10
50
Remko Kap
Pallas '93
1:25:26
51
Jacob Wiggers
Brielle
1:26:16
52
Lars de Zoete
Voorne Atletiek
1:26:51
53
Henkjan Olthuis
Berkel en Rodenrijs
1:28:51
54
Paul van Gils
Voorne Atletiek
1:30:42
55
Erik van Dam
Uitgeest
1:33:21
56
Dennis Kunst
Mijnsheerenland
1:35:24
57
Maarten Hoffmann
Rockanje
1:37:04
58
Dave van Dijk
Rotterdam
1:46:21
59
Michiel van Leer
Brielle
1:48:18
60
Ward Pruijn
Voorne Atletiek
1:48:23
61
Erik Tuk
Voorne Atletiek
1:55:27
VROUW, 13 KM TRAIL
Plts
Naam
Tijd
1
Mildred Smilleke Haans
Valkenswaard
1:03:46
2
Martine Lust
Voorne Atletiek
1:05:57
3
Eugenia Pocoroba
Brielle
1:13:42
4
Jennifer Godschalk
Hellevoetsluis
1:15:18
5
Nadine Ballangee
Vijfhuizen
1:21:28
6
Sabine Bartelse van Zeijl
PAC
1:21:30
7
Jessica Kleijheeg
Rijswijk Zh
1:23:55
8
Annelies Vos
Pallas '93
1:24:26
9
Marianne Hoek
Nieuw-Vossemeer
1:24:59
10
Galina Mamacwa
Pallas '93
1:25:13
11
Ageeth van Rees
Dordrecht
1:25:52
12
Mirjam van Andel
Nieuw-Vossemeer
1:26:42
13
Tamara Kunst
Mijnsheerenland
1:35:21
14
Annamarie Wolf
Voorne Atletiek
1:36:17
15
Laura Rehorst
Voorne Atletiek
1:36:18
16
Jory de Zoete
Hellevoetsluis
1:39:57
17
Karin D'Silva
Rotterdam
1:46:20
18
Plonie Stolk
Voorne Atletiek
1:48:08
19
Diana Bergwerff
Voorne Atletiek
1:48:10
20
Hanneke van Berkel
Brielle
1:48:12
21
Ellen Meijboom
Voorne Atletiek
1:48:15
22
Ilona de Ronde
Voorne Atletiek
1:48:34
23
Jane Currie
Voorne Atletiek
1:48:37
24
Bianca de Hoog
Voorne Atletiek
1:48:41
25
Marjolein Leenderts
PAC
1:51:21
26
Nicolette Mager
Pallas '93
1:52:37
27
Ilona Brussé
Voorne Atletiek
1:52:38
28
Annette Boekestijn
Brielle
1:52:39
29
Marcella de Winter
Brielle
1:55:24
30
Aryanna Herscheid
Brielle
1:55:26
Opmerkingen over de uitslag naar voorneatletiek@xs4all.nl
www.uitslagen.nl
04-11-2015 10:20