Uitslagenlijst Wim Lebbink Herfstlopen

Wehl - Zondag 18 oktober 2015

J4-9, KIDSRUN T/M 9 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Len Deckers
Kalkar
5:01
5:01
2
Mark Reezigt
Hengelo
5:14
5:13
3
Tom van Zeben
Argo atletiek
5:16
5:14
4
Duke Peppelinkhausen
Doetinchem
5:25
5:25
5
Mick Gerritsen
Klas 5A
5:30
5:27
6
Jay Scheffer
Argo atletiek
5:34
5:34
7
Mika pfeil
Gaanderen
5:42
5:40
8
Finn Seegers
Doetinchem
5:43
5:39
9
Sjoerd Volman
Klas 5b
5:43
5:38
10
Daan Reijmer
Klas 5a
5:50
5:49
11
Jorrit Rijk
Klas 4B
6:04
6:02
12
Dirk Kloppenburg
Klas 4A
6:09
6:07
13
Bryan Ketelaar
Klas 6B
6:10
6:08
14
Bao Schoenaker
Doetinchem
6:10
6:07
15
Bram Wamelink
Klas 5a
6:16
6:14
16
Pim Lueb
Klas 5A
6:21
6:19
17
Jule Versluis
Duiven
6:21
6:15
18
Cas Kelderman
Klas 6A
6:22
6:21
19
Raf Kremer
Klas 4A
6:29
6:27
20
Karsten Span
Argo Atletiek
6:35
6:32
21
Levi Verbeek
Klas 3B
6:37
6:31
22
Luuk Oosterbaan
Argo atletiek
6:41
6:37
23
Noah Peters
Klas 5-6C
6:49
6:43
24
Jop Steman
Klas 4B
6:50
6:48
25
Foppe Reijmer
Klas 3B
6:51
6:49
26
Mick Hendriksen
Klas 3A
6:51
6:49
27
Kain Hunter
Argo atletiek
6:57
6:56
28
Thijn Wisselink
Doetinchem
7:01
6:51
29
Thijs Kloppenburg
Klas 6a
7:03
7:01
30
Jesse Koster
Klas 3B
7:03
7:03
31
Wes Kock
Klas 3B
7:04
6:57
32
Gijs Engelen
Klas 4B
7:09
7:05
33
Ravi Besselink
Wehl
7:12
7:10
34
Darwin Vels
Doetinchem
7:17
7:13
35
Jurre van Zadelhoff
Wehl
7:26
7:25
36
Mexx Bruil
Doetinchem
7:30
7:27
37
Jens Harmsen
Wehl
7:32
7:28
38
Wessel Scholten
Klas 3A
7:38
7:35
39
Thomas Gerritsen
Klas 3B
7:39
7:37
40
Cas Evers
Klas 3B
7:41
7:35
41
Senna Hendricksen
Klas 5a
7:49
7:46
42
Kjell Hulshof
Klas 5a
7:58
7:54
43
Siem Reijmer
Doetinchem
7:59
7:56
44
Tom Wamelink
Klas 2D
8:03
7:57
45
Luca Peters
Klas 4B
8:14
8:07
46
Kalle Vos
Zevenaar
8:21
8:12
47
Daan Gardien
Zevenaar
8:21
8:13
48
Luuk Helmink
Klas 6A
8:24
8:21
49
Tygo Harmsen
Wehl
8:30
8:27
50
Tijn Steman
Klas 1d
8:45
8:41
51
Kyon Teunissen
Klas 1C
8:50
8:44
52
Tom Helmink
Klas 3A
8:57
8:55
53
Pelle Reijmer
Doetinchem
8:58
8:53
54
Tigo Koenders
Klas 2D
10:27
10:19
M4-9, KIDSRUN T/M 9 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mare Versluis
Duiven
5:21
5:21
2
Isa Sliedrecht
Zevenaar
5:46
5:45
3
Maud Wisselink
Doetinchem
5:49
5:47
4
Sterre Wisselink
Doetinchem
5:59
5:57
5
Saskia de Jong
Argo atletiek
6:04
6:02
6
Evi Sliedrecht
Zevenaar
6:05
6:03
7
Nora Donners
Argo atletiek
6:10
6:09
8
Anne Aalbers
Zevenaar
6:13
6:12
9
Rianne Rijk
Klas 6A
6:16
6:15
10
Isabelle Rensen
Didam
6:18
6:13
11
Vera Vos
Zevenaar
6:22
6:16
12
Gwen Klaassen
Klas 6A
6:30
6:29
13
Carlijn Straatsma
Klas 4a
6:31
6:30
14
Lisanne Eliesen
Doetinchem
6:33
6:31
15
Emma van Riswijk
Zevenaar
6:38
6:33
16
Lieke de Groot
Brummen
6:39
6:32
17
Emma Berendsen
Pannerden
6:40
6:39
18
Isis de Vrught
Klas 3A
6:53
6:48
19
Jeltje Scheffer
Argo atletiek
7:00
6:59
20
Romy Timmermans
Wehl
7:09
7:07
21
Anke Raben
Klas 5B
7:18
7:17
22
Laurien Vonk
Klas 5a
7:20
7:19
23
Kim Welling
Klas 6a
7:21
7:20
24
Jill de Vrught
Klas 5B
7:21
7:19
25
India Bruil
Doetinchem
7:30
7:27
26
Sophie Derksen
Klas 5b
7:31
7:27
27
Jeanique Steentjes
Klas 5b
7:33
7:28
28
Kato pfeil
Gaanderen
7:37
7:31
29
Meike Vos
Klas 5c
7:37
7:28
30
Amber Grotenbreg
Duiven
7:39
7:39
31
Lieke Damen
Klas 5B
7:40
7:38
32
Laura Welling
Klas 5/6c
7:45
7:37
33
Eline Vos
Klas 3b
7:45
7:37
34
Daan Wilhelm
Klas 3A
7:46
7:38
35
Ize Evers
Klas 1C
7:47
7:36
36
Dide Giesen
Klas 5A
8:06
8:01
37
Anniek Scholten
Klas 5B
8:07
8:05
38
Aafke Buren
Klas 5B
8:10
8:04
39
Fiene Jansen
Klas 5A
8:10
8:06
40
Anne Hendriksen
Didam
8:18
8:13
41
Ninte Giesen
Klas 2C
8:18
8:12
42
Evi Koenders
Wehl
8:21
8:13
43
Zoe Annink
Zevenaar
8:21
8:14
44
Fenne te Loo
Klas 5B
8:23
8:16
45
Laurentien Willemsen
Klas 3A
8:23
8:18
46
Loďs Teunissen
Klas 4A
8:25
8:17
47
Janne van Zadelhoff
Wehl
8:28
8:21
48
Anne Kloppenburg
Klas 4b
8:33
8:29
49
Imke Huirne
Klas 5b
8:35
8:26
50
Isabel Derksen
Klas 5a
8:42
8:39
51
Estelle Visser
Klas 5A
8:42
8:38
52
Senna Verbeek
Wehl
8:46
8:38
53
Bente Hermsen
Klas 5B
8:48
8:45
54
Imke Koenders
Wehl
9:09
9:01
55
Teddie Lukassen
Klas 4A
9:26
9:19
56
Iza Kelderman
Klas 4A
9:29
9:22
57
Fem Giesen
Klas 2C
9:29
9:25
58
Rinske Rijk
Klas 1-2D
9:30
9:20
59
Jil Giesen
Doetinchem
9:32
9:27
60
Elodie Happe
Baarn
9:59
9:47
J1013, KIDSRUN 10-13 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tijn Baumann
Driel
4:33
4:33
2
Rick van der Knaap
Didam
4:40
4:39
3
Maikel Rutgers
Argo atletiek
4:40
4:38
4
Tijmen Wisselink
Argo atletiek
4:41
4:40
5
Cas Hartskeerl
Argo atletiek
4:44
4:44
6
Rick Gerritsen
Wehl
4:53
4:51
7
Mick Peppelinkhausen
Argo atletiek
4:54
4:54
8
Gijs Koel
Argo atletiek
5:03
5:01
9
Mike Wennekes
Etten
5:04
5:04
10
Jip Seegers
Doetinchem
5:05
5:03
11
Seb Fontein
Didam Triathliem
5:06
5:05
12
Ben Deckers
Kalkar
5:14
5:13
13
Sjoerd Gerritsen
Klas 7a
5:15
5:14
14
Tijn Berendsen
Pannerden
5:19
5:18
15
Tom Krabbenborg
Argo atletiek
5:20
5:19
16
Giel van Dillen
KLas 8B
5:22
5:20
17
Sem Hartskeerl
Doetinchem
5:22
5:21
18
Kain Scheffer
Argo atletiek
5:24
5:24
19
Twan van Rinsum
Argo atletiek
5:29
5:27
20
Meeuwes Klaassen
Pannerden
5:34
5:33
21
Stijn Seinhorst
Argo atletiek
5:35
5:34
22
Robbe Evers
Argo atletiek
5:37
5:35
23
Sil Garritsen
Argo atletiek
5:38
5:37
24
Levi Rutgers
Argo atletiek
5:46
5:44
25
Luca Tiemessen
Wehl
6:02
5:59
26
Jibbe Middelbrink
Klas 7A
6:22
6:22
27
Koen Engelen
Klas 7a
6:49
6:48
28
Matthijs Heitink
Klas 7a
8:03
8:00
M1013, KIDSRUN 10-13 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sophie van Bergen
Argo atletiek
4:56
4:55
2
Elle van Aken
Argo atletiek
5:06
5:06
3
Fien Gootink
Argo atletiek
5:09
5:08
4
Lana Damen
Zevenaar
5:29
5:28
5
Sabine Reezigt
Argo atletiek
5:36
5:36
6
Veronique Vonk
Klas 7 a
5:39
5:36
7
Lisa Dekker
Argo atletiek
5:39
5:38
8
Ismay Bolder
Argo atletiek
5:40
5:38
9
Anouk Eliesen
Argo atletiek
5:57
5:56
10
Annika Huntink
Argo atletiek
6:02
6:00
11
Maud van Zeben
Argo atletiek
6:03
6:02
12
Loes Hakvoort
Klas 7A
6:37
6:34
13
Indy Lendering
Klas 7A
6:41
6:38
14
Pleuni Lenting
Klas 7A
6:43
6:40
15
Melissa Volman
Klas 7a
6:44
6:41
16
Nikki Hermsen
Wehl
6:55
6:52
17
Marrit Scheffer
Argo atletiek
7:20
7:17
18
Tara pfeil
Gaanderen
7:23
7:21
19
Lisa Timmermans
Klas 8c
7:24
7:21
20
Sanne Lueb
Klas 8C
7:27
7:23
21
Yara Tiemessen
Klas 7A
7:36
7:34
22
Danique Schepper
Klas 7A
7:53
7:51
M-495, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rens Houwer
Argo
17:08
17:08
2
Casper van Leeningen
Beekbergen
17:15
17:13
3
Jordy kloet
Doetinchem
17:46
17:46
4
Lars van der Knaap
Didam
17:51
17:51
5
Mark Jansonius
Apeldoorn
18:01
17:59
6
Tom Hulkenberg
Zevenaar
18:03
18:01
7
Dennis Lankveld
Varsseveld
18:03
18:02
8
Rob Ribbink
Westervoort
18:12
18:09
9
Ruben Garretsen
Argo
18:18
18:17
10
Stein Cornelissen
Etten
18:36
18:35
11
Michel Elshof
Kilder
18:39
18:38
12
Sjoerd Wiecherink
Doetinchem
18:40
18:40
13
Jeroen van Daalen
Duiven
18:44
18:42
14
Kenneth Bouwman
Gendt
18:47
18:45
15
Ids Elshof
Kilder
18:49
18:46
16
Merlijn Wentink
Wehl
18:55
18:52
17
Maurice Vos
Triathliem
19:39
19:36
18
Pim Jansen
Ulft
19:53
19:51
19
Adrie Akkerman
Bemmel
19:53
19:49
20
Alexander Schrader
Spankeren
19:55
19:52
21
Erdwin Lap
Duiven
20:21
20:19
22
Maurice Rosmuller
Wehl
20:24
20:22
23
J-W van der Knaap
Didam
20:45
20:42
24
Jan Mark Hazekamp
Gaanderen
20:59
20:57
25
Leon van Riswijk
Zevenaar
21:00
20:57
26
Frank keurntjes
Braamt
21:03
21:02
27
Milan van Dijk
Loo
21:20
21:19
28
Marco van Dijk
Loo
21:20
21:18
29
Michael Giezen
Loil
21:22
21:09
30
Jan Gerritsen
Doetinchem
21:32
21:20
31
Edwin Grotenhuis
Zutpen
21:55
21:53
32
Gerald Bongers
Westervoort
21:59
21:53
33
Stefan Hageman
Sponsor Klaassen
22:05
21:55
34
Hubert Welling
's- Heerenberg
22:43
22:38
35
Michel Lubbers
Didam
22:54
22:49
36
Jeroen Martens
Doetinchem
22:57
22:53
37
Rob Schuurman
Varsseveld
23:18
23:15
38
Dennis Wentink
Varsseveld
23:29
23:25
39
Manus Peppelinkhausen
Doetinchem
23:50
23:44
40
Sieto Wisselink
Doetinchem
24:30
24:22
41
Marco van Rijs
AVA'70
24:59
24:55
42
Jeroen Wareman
Velp
25:03
24:52
43
Dani Bongers
Westervoort
25:23
25:18
44
Keanu Rosmullez
Varsseveld
25:54
25:51
45
Jelle Vreeman
Zelhem
26:37
26:35
46
Ivo Eliesen
Doetinchem
27:05
26:45
47
Remco 't Hart
Zevenaar
28:38
28:20
48
Justin Mullink
Wehl
29:43
29:31
49
Joen Hebing
Wehl
29:44
29:31
50
Richard Arnoldus
Doetinchem
30:19
30:06
51
Silvio Koster
Terborg
30:26
30:05
52
Jochem Schepers
Hypotheek Advies Partner
30:55
30:47
53
Eric Berghuis
Doetinchem
32:01
31:42
V-495, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eline de Jong
Didam
18:38
18:38
2
Saskia Weinans
Atletico
18:59
18:58
3
Sandra de Jonge
Rozendaal
19:09
19:07
4
Kimley Sanders
Silvolde
19:58
19:57
5
Maud Centen
Doetinchem
20:00
19:59
6
Wendy Tiemes
Didam
22:40
22:30
7
Linda Tiemes
Didam
22:42
22:32
8
Marit de Jong
Didam
22:43
22:39
9
Jeannette kuppens
Gaanderen
23:28
23:11
10
Marion Reezigt
Hangelo
23:33
23:21
11
Steffie Ditzel
Doetinchem
23:52
23:46
12
Wendelien Nijland
Doetinchem
23:52
23:46
13
Annelies Wesselink
Zelhem
24:40
24:38
14
Jacqueline van de Sande
's-Heerenberg
24:51
24:36
15
Marlies Mostert
Zevenaar
25:35
25:27
16
Bauke Kappert
Doetinchem
25:38
25:26
17
Iris Lueb
Wehl
25:43
25:37
18
Tessa kock
Ulft
25:59
25:57
19
Michelle van Westerop
Wehl
26:19
26:08
20
Micki Roes
Beek
26:47
26:46
21
Eline Breukink
Nijmegen
26:57
26:39
22
Anita Wechgelaer
Zelhem
26:57
26:54
23
Natalie Jaspers
Hummelo
27:04
26:49
24
Manon Kolkman
Wehl
27:12
26:56
25
Marietta Lap
Duiven
27:33
27:24
26
Maureen Wissing
Megchelen
27:45
27:37
27
Marieke Peters
Wehl
27:57
27:51
28
Cindy Verbeek
Wehl
27:57
27:52
29
Helga van Londen
Doetinchem
28:03
27:50
30
Marieke Peppelinkhausen
Doetinchem
28:06
27:54
31
Jeanet Berendsen
Ulft
28:19
28:10
32
Anita Huntink
Wehl
28:56
28:47
33
Angelique Palte
Sponsor Klaassen
29:27
29:16
34
Anke Jordens
Doetinchem
29:29
29:17
35
Sabine Nibbeling
Baarn
29:31
29:22
36
Daphne Daniëls
Westervoort
29:42
29:24
37
Sanne Bruil
Doetinchem
29:46
29:41
38
Marga Timmermans
Wehl
29:46
29:41
39
Katja Rosmuller
Wehl
29:53
29:50
40
Renske Koedijk
Doetinchem
30:05
29:52
41
Marian Jansen
Wehl
30:18
30:06
42
Geeke van Haaren
Stokkum
30:22
30:05
43
Ilse Menting
Wehl
30:32
30:20
44
Nina Koerselman
Terborg
30:40
30:23
45
Boukje Prinsen
Ulft
30:40
30:23
46
Ellen Reinders
Doetinchem
30:42
30:33
47
Demi Berendsen
Hypotheek Advies Partner
30:55
30:46
48
Nienke Rewinkel
Atletico 73
30:56
30:49
49
Danique Kraaijvanger
De Loper
31:26
31:11
50
Stephanie Kleinpenning
Wehl
32:18
32:07
51
Annemieke Lammers
Zelhem
32:18
32:07
52
Jaqueline Bolder
Doetinchem
32:23
32:15
53
Karin in het Veld
Westervoort
32:35
32:16
54
Chantal Peters
Doetinchem
33:45
33:32
55
Monique ter Voert
Gaanderen
33:57
33:41
56
Wieteke Rexwinkel
Doetnchem
34:38
34:30
57
Hanneke Wieben
Doetinchem
35:18
35:05
M50+5, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ton Wareman
Heelsum
19:01
19:01
2
Peter Weinans
Atletico
19:38
19:36
3
Ger de Jong
Didam
19:40
19:40
4
Peter Wissing
Megchelen
19:54
19:53
5
Jan Hendriks
Zevenaar
20:09
20:08
6
Geert Wevers
Aalten
20:23
20:23
7
Koen Grauwelman
Zevenaar
20:26
20:24
8
Hans Vonk
Arnhem
20:45
20:44
9
André Kaspersma
Didam
21:26
21:24
10
Gerard Smeitink
Doetinchem
21:48
21:44
11
Michiel Wolters
Ulft
21:50
21:47
12
Rembert Groenman
Dieren
22:23
22:18
13
Willy Gunning
Zevenaar
22:42
22:40
14
Marcel van Harn
Arnhem
23:24
23:17
15
Henk Aaldering
Didam
23:38
23:23
16
Roel Somsen
Bredevoort
24:23
24:20
17
Theo Stronks
Aalten
24:42
24:38
18
Ruud Volman
Wehl
24:53
24:39
19
Bouke van der Hem
Huissen
25:15
25:11
20
Johan Schrader
Spankeren
25:37
25:32
21
Bennie Mullink
Wehl
26:14
26:06
22
Michel Derksen
Didam
26:33
26:21
23
Stefan Kolkman
Wehl
27:13
26:57
24
Erwin mulders
Ulft
27:17
27:05
25
Joop Berendsen
Ulft
28:42
28:32
26
Hans Willekes
Winterswijk
28:43
28:37
27
Ferdy Gervers
Doetinchem
29:11
28:56
28
Rob Hartman
Vorden
29:38
29:28
29
Edo Mol
Doetinchem
29:41
29:20
30
Jill van Aken
Gaanderen
30:25
30:09
31
Ab Molewijk
Wehl
35:18
35:02
V50+5, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ilona Hermsen
Lengel
22:17
22:15
2
Astrid Weinans
Atletico
22:39
22:37
3
Corrie Nusselder
Hummelo
22:44
22:40
4
Ineke Bultman
Zeddam
24:26
24:23
5
Jolanda Kraayvanger
Didam
25:00
24:45
6
Hilde Vaatstra
Doetinchem
25:50
25:36
7
Desiree Rieken
's Heerenberg
29:01
28:50
8
Ans Sesink
Westervoort
30:16
29:58
9
Annie Buesink
Aalten
30:22
30:14
10
Trudy van den Berg
Lengel
31:12
31:08
11
Christel Rijkaart - Lebbink
Duiven
32:27
32:08
12
Trudie Voortman
Doetinchem
34:38
34:31
13
Maria Hofstede
Doetinchem
34:38
34:32
M-49, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Edwin Wissema
Didam
34:00
33:54
2
Robin Rietman
Atletico
35:54
35:48
3
Wiebe de Heer
Atletico
36:37
36:37
4
Jarzebowicz Pawel
Poland
36:51
36:45
5
Arjen ter heide
Doetinchem
37:44
37:37
6
Arthur Bonenkamp
Varsselder
38:30
38:23
7
Martin Hageman
Didam
38:35
38:29
8
Jeroen Kuiper
Ulft
39:29
39:21
9
Joris Broeks
Lengel
40:13
40:06
10
Oscar Mulling
Zeddam
40:21
40:13
11
Mark Steenkmap
Trialthliem
41:16
41:11
12
Sander Giesen
Wehl
41:33
41:26
13
Pascal Rieken
's-Heerenberg
42:11
42:02
14
Thijs Frereiks
Ulft
42:54
42:44
15
Yorrick Kniest
Lengel
44:07
43:55
16
Frank Hollander
Ochten
44:44
44:31
17
Dennis Hendriksen
Didam
45:05
44:57
18
Johan de Reus
Didam
45:23
45:12
19
Oscar willemsen
Doetinchem
45:30
45:21
20
André Bruil
Aalten
45:33
45:24
21
Harrie Heebing
Beek
45:57
45:47
22
Frank van de Graaf
Beuningen
46:01
45:48
23
Werner Diemers
Apeldoorn
46:18
46:07
24
Volcmar Visser
Zevenaar
46:44
46:34
25
Eric Evers
Doetinchem
47:02
46:48
26
Igor Brandts
Didam
47:04
46:52
27
Wilfried Keurentjes
Doetinchem
47:19
47:01
28
Harrie Harms
Wehl
47:25
47:16
29
Luuk Nieuwenhuis
Nijmegen
47:31
47:18
30
Jeroen Ernst
Lengel
48:01
47:48
31
Barrie Span
Loerbeek
48:08
47:54
32
Jeroen Lenting
Doetinchem
48:27
48:12
33
Joël Ebbers
Giesbeek
48:52
48:40
34
Hubert Hageman
Didam
49:43
49:34
35
Vincent Kok
Doetinchem
50:13
50:01
36
Ivo Klein Swormink
Lede
50:40
50:26
37
Michel Zwartjens
Arnhem
50:41
50:22
38
Frank Hardeman
Arnhem
50:45
50:27
39
Reiniet Bulten
Doetinchem
51:08
51:00
40
Gertjan Verbeek
Doetinchem
51:12
50:58
41
Sander Rosmuller
Varsseveld
53:27
53:17
42
P. Hilverdink
Argo
53:27
53:17
43
Ronnie Terhorst
Doetinchem
54:11
53:56
44
Tom Kelderman
Giesbeek
55:59
55:47
45
Bap Welting
Doetinchem
57:28
57:13
V-49, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aukje van Egteren
Zelhem
44:15
44:07
2
Sandra Spronk
Doetinchem
47:03
46:54
3
Jantien Broere
Didam
47:29
47:19
4
Alja Buseman
Doetinchem
49:44
49:34
5
Anky Bruil
A.V.A. 70
50:28
50:16
6
Annelies Bik
Doetinchem
50:33
50:16
7
Yvonne Schepers
Azewijn
50:48
50:38
8
Inge Visser
Ulft
51:01
50:50
9
Laura Teunissen
Wehl
51:42
51:25
10
Debby Rosmuller
Wehl
53:26
53:16
11
Karin van Rooijen
Doetinchem
54:07
53:52
12
Marloes ten Oever
Stokkum
55:25
55:08
13
Marieke Bach
Didam
55:55
55:45
M50+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fred Keurntjes
Zevenaar
35:58
35:51
2
Gerard Limbeek
Loopgroep Jan Strijker
38:36
38:29
3
John Peters
Wehl
40:01
39:54
4
Henrik Polman
Triathliem
42:21
42:15
5
Vincent Messing
Varsseveld
43:48
43:39
6
Ronald van de Beeten
Zelhem
44:41
44:32
7
Hans van Eijck
Hüthum
46:08
45:57
8
Hans Prenger
Oosterbeek
46:11
46:02
9
Edwin Jacobs
Zevenaar
46:41
46:30
10
Theo Braam
Doetinchem
48:06
47:50
11
Martin Seevinck
Didam
48:35
48:24
12
Harrie Jansen
Wehl
50:49
50:38
13
Wim Berendsen
Didam
52:37
52:30
14
René Tiemesen
Wehl
53:19
53:00
15
Rudy Spaargaren
Doetinchem
54:06
53:53
16
Henny Gerritsen
Wehl
55:15
55:00
V50+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marry Hooijer
Zwolle
59:53
59:41
www.uitslagen.nl
18-10-2015 11:31