Uitslagenlijst Mini Marathon Eindhoven (1.5 km)

Eindhoven - Zondag 11 oktober 2015

MAN, MINI MARATHON E
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Merlijn van der Velden
Eersel
4:58
4:57
2
William Webster
Veldhoven
5:16
5:14
3
Rein Aarts
Eindhoven
5:35
5:34
4
Sam Soetens
Geldrop
5:40
5:38
5
Jur Van der Krieken
Eersel
5:46
5:44
6
Loek van Baardwijk
Nuenen
6:01
6:00
7
Fadi Bakr
Basisschool de Korenaar
6:09
6:07
8
Jeppe Aarts
Eindhoven
6:11
6:08
9
Lucas De Bruin
Boxmeer
6:24
6:16
10
Chiel op den Buijs
Sint Joris College
6:27
6:25
11
Niek Hoesbergen
Sint Joris College
6:28
6:25
12
Joep Strooper
Goirle
6:32
6:27
13
Rion van Eerd
Beek en Donk
6:34
6:31
14
Rik Sas
Geldrop
6:32
6:31
15
Finn Geerkens
Kerkrade
6:35
6:32
16
Dries Das
Riethoven
6:34
6:32
17
Jay Ploos van Amstel
Sint Joris College
6:36
6:33
18
Luuk Feron
Beek Lb
6:39
6:33
19
Casper van Haren
Eindhoven
6:48
6:41
20
Nils Kuipers
Son en Breugel
6:46
6:41
21
Thijs Lambregts
BS de Boschuil
6:54
6:42
22
Sam Vogels
Sint Joris College
6:48
6:44
23
Daan Artoos
Beerse
6:56
6:47
24
Bart van den Broek
Geldrop
6:53
6:50
25
Paco Dannenburg
IJsselstein Ut
6:53
6:51
26
Koen van Zwieten
Veghel
6:54
6:52
27
Djordje Vukic
Eindhoven
6:58
6:53
28
Wessel Brugmans
BS de Boschuil
7:02
6:56
29
Mik Strooper
Goirle
7:04
6:58
30
Daniël Wijnholds
Veldhoven
7:05
6:59
31
Jan Wijnholds
Veldhoven
7:06
6:59
32
Mats Santegoeds
Nederweert
7:12
7:04
33
Cas van Baardwijk
Nuenen
7:12
7:08
34
Jasper Thijssen
Geldrop
7:14
7:11
35
Ewald de Wit
Basisschool de Hasselbraam
7:21
7:11
36
Merijn van Hien
Geldrop
7:14
7:11
37
Splinter Ikkink
Geldrop
7:15
7:12
38
Lucas Koeling
Veldhoven
7:19
7:18
39
Jarno Geerkens
Kerkrade
7:24
7:20
40
Wasim Jaali
Eindhoven
7:28
7:22
41
Abdelhamid Jaali
Eindhoven
7:28
7:23
42
Arjen Van 't Westende
Best
7:54
7:24
43
Jochem Van 't Westende
Best
7:53
7:25
44
Xavi Schwirtz
Son en Breugel
7:59
7:29
45
Jur van Grinsven
Bs Onder de wieken
7:36
7:30
46
Stan van Berlo
Geldrop
7:33
7:30
47
Joep Geerts
Veldhoven
7:40
7:34
48
Salim El Asri
Eindhoven
7:42
7:36
49
Mark Hurenkamp
Basisschool de Bijenkorf
7:44
7:38
50
Daniel Hurenkamp
Basisschool de Bijenkorf
7:44
7:39
51
Rens Braspenning
Basisschool de Bijenkorf
7:48
7:44
52
Juul Verhagen
Oost West en Middelbeers
9:14
7:48
53
Benaya Mulya
Eindhoven
7:52
7:51
54
Yasin Rhiyat
De Ontmoeting
8:22
7:51
55
Stijn Haringx
8:29
8:02
56
Arno van Haren
Eindhoven
8:12
8:03
57
Joris van Haren
Eindhoven
8:12
8:05
58
Baher Bakr
Basisschool de Korenaar
8:09
8:06
59
Stan Jaspers
Sint Joris College
8:13
8:07
60
Youssou Sagna
De Ontmoeting
8:41
8:09
61
Viktor Mevissen
Eindhoven
8:25
8:11
62
Brecht Wijnholds
Veldhoven
8:21
8:12
63
Bauke van Schaardenburgh
Basisschool De Trinoom
8:40
8:14
64
Pepijn van Schaardenburgh
Basisschool De Trinoom
8:40
8:14
65
Jayden Kalpoe
Bs Onder de wieken
8:27
8:16
66
Mengistu Willems
Sint Joris College
8:55
8:18
67
Robin Arts
Sint Joris College
8:56
8:19
68
Janneke Haringx
8:46
8:20
69
Uriel Kahmann
Almere
8:33
8:20
70
Pjotr Kahmann
Almere
8:33
8:21
71
Camiel van Steenbergen
Boxtel
9:46
8:21
72
Wesley Badri
Eindhoven
8:34
8:23
73
Roald Badri
Bs Onder de wieken
8:35
8:24
74
Koen Claessen
Nuenen
9:13
8:29
75
Mike Mayers
Saltoschool Hanevoet
8:40
8:34
76
Pouya Langrodi
Saltoschool Hanevoet
8:40
8:35
77
Dorus Willaert
Bs Onder de wieken
8:47
8:36
78
Marc Boesten
Eindhoven
8:46
8:42
79
Tim Chen
BS de Boschuil
9:11
8:45
80
Mees Kars
Basisschool de Bijenkorf
9:18
8:47
81
Hugo Mulders
Basisschool Gunterslaer
9:37
8:47
82
Tygo Mulders
Basisschool Gunterslaer
9:37
8:50
83
Joost van Amstel
Basisschool de Bijenkorf
9:07
8:51
84
Maurice Bakermans
Basisschool de Bijenkorf
8:59
8:52
85
Maximilian van Amstel
Basisschool de Bijenkorf
9:08
8:52
86
Issa Chibani
Eindhoven
9:18
8:53
87
Jovanni van der Horst
salto bs cornelis jetses
12:17
8:54
88
Adam Chibani
Eindhoven
9:21
8:56
89
Tim vd Houten
Bs Onder de wieken
9:09
8:57
90
Luuk De Vetten
Eindhoven
9:51
8:59
91
Danny Henraat
Eindhoven
9:05
9:00
92
Max de Vos
Bs Onder de wieken
9:06
9:00
93
Eric De Vetten
Eindhoven
9:51
9:01
94
Ian Peplinski
Voorburg
9:02
9:02
95
Maurice Smits
Eindhoven
9:14
9:05
96
Henri Crooijmans
Saltobasisschool De Bergen
9:10
9:05
97
Thijs Smits
Eindhoven
9:14
9:05
98
Stan Crooijmans
Saltobasisschool De Bergen
9:10
9:06
99
Stijn Huguenin
Basisschool de Bijenkorf
9:21
9:06
100
Luuk Smits
Eindhoven
9:14
9:06
101
Martijn Huguenin
Basisschool de Bijenkorf
9:21
9:06
102
Martijn Kabel
Basisschool de Bijenkorf
9:42
9:06
103
Jochem Kabel
Basisschool de Bijenkorf
9:43
9:07
104
Guus Bekkers
Eindhoven
9:17
9:09
105
Matthijs Bekkers
Eindhoven
9:17
9:09
106
Sem van de Velde
Capelle aan den IJssel
9:45
9:10
107
Marijke Swaving
10:24
9:11
108
Remmo
10:24
9:11
109
Mees Bohne
De Vuurvlinder
9:42
9:12
110
Sander Bohne
De Vuurvlinder
9:42
9:13
111
Stijn Roersma
Eindhoven
9:34
9:13
112
Ruben Steijaart
De Vuurvlinder
9:44
9:14
113
Ruben Immink
10:32
9:19
114
Mara Klaver
10:32
9:19
115
Startnummer 2145
10:32
9:19
116
Tijn van Amelsfoort
Basisschool de Bijenkorf
9:54
9:22
117
Marcel Rooijakkers
Basisschool de Bijenkorf
9:41
9:25
118
Suleyman Topcu
Eindhoven
10:16
9:26
119
Startnummer 1853
vv RPC
13:23
9:29
120
Mink van de Vranden
Salto basisschool Floralaan
13:24
9:31
121
Alec Brummans
Venlo
10:14
9:31
122
Stijn Janssen
10:24
9:31
123
Jeroen Soede
Eindhoven
10:18
9:33
124
Startnummer 1949
10:27
9:34
125
Scott Zoethout
Eindhoven
14:57
9:35
126
Startnummer 1925
10:27
9:36
127
Jean-Luc van Engelen
Basisschool de Bijenkorf
11:24
9:36
128
Startnummer 1847
vv RPC
10:27
9:37
129
Startnummer 1937
10:27
9:38
130
Thijs van den Berg
10:36
9:39
131
Brave de Wit
Heusden gem Heusden
15:01
9:40
132
Max De Vries
Overpelt
11:16
9:41
133
Milan Kolen
9:59
9:41
134
Bram Althuizen
bs Rapenland
11:45
9:42
135
Nancy van Uden
10:00
9:42
136
Walter van der Weegen
Geldrop
14:39
9:42
137
Karst van der Weegen
Geldrop
14:39
9:43
138
Jules Heuvelman
NXP Semiconductors
11:10
9:45
139
Esther van den Berg
10:42
9:45
140
Damin Toalla
Fellenoord
9:53
9:45
141
Joshua Uju
10:02
9:46
142
Charles Uju
10:02
9:46
143
Nourredin Ali Ammar
Basisschool Tarieq Ibnoe Ziyad
13:19
9:47
144
Ekrem Solak
Basisschool de Bijenkorf
11:30
9:47
145
Ghaled Waissi
Basisschool de Bijenkorf
11:30
9:47
146
Startnummer 1928
9:57
9:47
147
Startnummer 1929
9:57
9:47
148
Mitchel van Kollenburg
Someren
9:59
9:48
149
Anouar Hamoumi
bs Rapenland
9:54
9:49
150
Sven van Dongen
BS de Boschuil
13:59
9:51
151
Juul Hoevenaar
Udenhout
11:16
9:52
152
Lars Henning
BS de Boschuil
14:00
9:53
153
Floris Klep
Saltoschool Hanevoet
10:49
9:53
154
Juna van Geel
10:07
9:54
155
Mathieu van den Akker
Basisschool de Korenaar
10:37
9:54
156
Jeroen van Geel
10:10
9:56
157
Willem van der Schoor
10:13
9:57
158
Noud Veltmans
Nuenen
10:04
9:57
159
Sascha Kurt
Eindhoven
10:27
9:58
160
Freek van der Schoor
10:13
9:58
161
Cas van Helvoort
Basisschool de Korenaar
10:45
9:58
162
Geamiél Weinchard
Basisschool Louis Buelens
10:35
9:58
163
Ralph Kurt
Eindhoven
10:28
9:59
164
Lars Moest
Bs Onder de wieken
10:08
9:59
165
Bjorn van den Akker
Basisschool de Korenaar
10:46
10:00
166
Barry Moest
Bs Onder de wieken
10:09
10:00
167
Thijs Moest
Bs Onder de wieken
10:09
10:00
168
Leerling
Basisschool Tarieq Ibnoe Ziyad
13:35
10:02
169
Thomas Markvoort
Eindhoven
10:06
10:03
170
Joshua van Boxmeer
Eindhoven
13:26
10:03
171
Kenji Robben
bs Rapenland
10:39
10:05
172
Kyan Jansen
Gemert
10:13
10:05
173
Bart Grutterink
Helmond
10:38
10:06
174
Liam hubreght
Sijsele
14:26
10:07
175
Ray-Jan Hoogstraten
Eindhoven
10:30
10:07
176
Bram Bruinink
11:23
10:09
177
Baskaran Senthivel
Basisschool de Korenaar
10:55
10:09
178
Juan Wang
bs Rapenland
12:55
10:10
179
Kodai Senthivel
Basisschool de Korenaar
10:55
10:10
180
Daniel Yu
bs Rapenland
12:55
10:10
181
Startnummer 2458
10:42
10:10
182
Niels Jansen
Geldrop
10:20
10:10
183
Iron Jansen
Geldrop
10:19
10:11
184
Kees vd Houten
Bs Onder de wieken
10:22
10:11
185
Noa van Klinken
10:25
10:12
186
Startnummer 1960
11:25
10:12
187
Ali Yalcin
Eindhoven
10:21
10:13
188
Martijn van de Wiel
Basisschool de Bijenkorf
10:48
10:13
189
Marijn Kessels
Vrije School Brabant
10:53
10:15
190
Mees Schungel
Veldhoven
14:42
10:16
191
Startnummer 1989
11:25
10:17
192
Startnummer 1992
11:25
10:17
193
Bram Schepens
bs Rapenland
10:41
10:18
194
Willem van der Horst
Helmond
10:39
10:18
195
Startnummer 2188
10:30
10:19
196
Startnummer 2189
10:30
10:19
197
R Hendricks
Basisschool Gunterslaer
11:14
10:20
198
Noah Hendricks
Basisschool Gunterslaer
11:13
10:20
199
Sjoerd Doens
Eindhoven
10:31
10:22
200
Werner Doens
Eindhoven
10:31
10:22
201
Erik Sipkes
Eindhoven
11:15
10:22
202
Matijn van der Graaf
14:37
10:23
203
Startnummer 2243
14:37
10:23
204
Jack van Nunen
Eindhoven
15:09
10:23
205
Jesse van Riet
Eindhoven
11:52
10:24
206
Sjoerd van Campen
Vrije School Brabant
11:05
10:25
207
Ian Hulshof
10:41
10:25
208
Startnummer 2470
10:41
10:26
209
Startnummer 2468
10:41
10:27
210
Mees Brugmans
BS de Boschuil
10:34
10:27
211
Vince Hoek
Saltoschool Hanevoet
11:23
10:28
212
Reeve Hoek
Saltoschool Hanevoet
11:25
10:31
213
Simon Wong
Eindhoven
10:36
10:32
214
Yuri Reijmer
Vrije School Brabant
11:14
10:33
215
Mike Verdonk
10:52
10:34
216
Tijn Verdonk
10:52
10:35
217
Onno Zweers
11:51
10:35
218
Rene Trouw
Vrije School Brabant
11:02
10:36
219
Mart de Wit
Salto basisschool Floralaan
15:47
10:36
220
Dean Menting
Eindhoven
13:26
10:37
221
Rob Jansen
Basisschool de Bijenkorf
11:05
10:38
222
Startnummer 1933
11:36
10:39
223
Startnummer 1934
11:34
10:39
224
Amy van Son
11:57
10:40
225
Tommy Westbroek
11:19
10:40
226
Miriam Mobach
11:18
10:41
227
Brian Horstink
Eindhoven
11:03
10:41
228
Thijs Vos
10:57
10:41
229
Kenan Kalender
bs Rapenland
12:51
10:41
230
Naci Kalender
bs Rapenland
12:51
10:42
231
Lieke Vos
10:58
10:42
232
Paul Menting
Eindhoven
13:31
10:42
233
Startnummer 2344
13:38
10:43
234
Startnummer 2456
11:10
10:43
235
Maurice van den Berge
Eindhoven
11:10
10:43
236
Startnummer 2343
13:38
10:44
237
Startnummer 1983
11:56
10:44
238
Startnummer 2453
11:09
10:44
239
Startnummer 1984
11:56
10:44
240
Giancarlo Ceresa
bs Rapenland
13:28
10:45
241
Dean van Meerbeeck
Eindhoven
13:26
10:45
242
Remco Kleuters
Eindhoven
14:41
10:45
243
Startnummer 1988
11:56
10:45
244
Jontay Martes
Eindhoven
14:20
10:47
245
Martijn Spijkerboer
11:04
10:48
246
Remco van den Heuvel
Basisschool de Korenaar
12:26
10:48
247
Ian Spijkerboer
11:03
10:48
248
Stacy Spijkerboer
11:03
10:48
249
Startnummer 2451
11:04
10:49
250
Thijn Lammers
St. Antonius Abt
11:48
10:49
251
Startnummer 2485
11:48
10:50
252
Startnummer 2131
11:29
10:50
253
Startnummer 2130
11:29
10:50
254
Husam Abagri
Basisschool de Korenaar
11:52
10:50
255
Abel van Kuik
Basisschool De Trinoom
10:55
10:51
256
Jasper Bistervels
Basisschool de Korenaar
12:28
10:51
257
Hussaine Abagri
Basisschool de Korenaar
11:52
10:51
258
Luc van den Boomen
Veldhoven
17:01
10:52
259
Jason von Kriegenbergh
14:40
10:52
260
Björn de Boer
Son en Breugel
11:13
10:52
261
Luca Nijs
Basisschool de Bijenkorf
11:30
10:53
262
Startnummer 2161
12:18
10:53
263
Startnummer 2160
12:17
10:53
264
Sven van Hooff
Eindhoven
13:20
10:54
265
Reserve
bs Rapenland
12:00
10:54
266
Mark Haans
Eindhoven
11:21
10:54
267
Startnummer 1924
13:21
10:54
268
Dirk De Kievit
Eindhoven
11:07
10:55
269
Hendrik Kuiper
Best
11:19
10:56
270
Joris van der Blom
Saltobasisschool De Bergen
11:31
10:56
271
Thijn Rink
Basisschool de Bijenkorf
11:12
10:56
272
Daan Van Sambeeck
Eindhoven
11:21
10:56
273
Rob van den Heuvel
Budovereniging De Hechte Band
16:02
10:56
274
Vic van den Heuvel
Budovereniging De Hechte Band
16:02
10:57
275
Matthijs van der Made
Eindhoven
14:45
10:57
276
Sjacco van der Made
Eindhoven
14:45
10:57
277
Tijn van Boxmeer
Eindhoven
14:20
10:57
278
Wesley Koppelmans
salto bs cornelis jetses
11:12
10:58
279
Jordy Hellings
Basisschool de Korenaar
12:01
10:58
280
Astrid Koppelmans
11:13
10:59
281
Startnummer 2429
13:21
10:59
282
Hidde van den Heuvel
Basisschool de Korenaar
12:38
10:59
283
Rob Peulen
Saltobasisschool De Bergen
11:33
11:00
284
Bart Tuinenburg
Groot-Ammers
15:09
11:00
285
Maarten Horbach
Basisschool de Hasselbraam
15:01
11:00
286
Siebe Landheer
12:32
11:01
287
Jens Lofsrom
Eindhoven
12:27
11:01
288
Boaz van de Linden
De Ontmoeting
12:39
11:01
289
Mees de Wit
Eindhoven
12:25
11:01
290
Biel Kelleners
NXP Semiconductors
13:59
11:01
291
Arjen de Wit
Eindhoven
12:26
11:01
292
Sophie Landheer
12:32
11:01
293
Rik van de Nieuwenhof
De Ontmoeting
12:40
11:02
294
Jaume Kelleners
NXP Semiconductors
14:00
11:02
295
Startnummer 2345
12:32
11:02
296
Startnummer 2346
12:32
11:02
297
Startnummer 2436
11:23
11:02
298
Startnummer 2484
12:04
11:03
299
Ved Naik
Best
13:52
11:03
300
Jasmijn
12:03
11:04
301
Bram Hendrikx
De Ontmoeting
12:42
11:04
302
Startnummer 2081
12:03
11:04
303
Lewis Manurat
12:18
11:04
304
Roberto Sjaam
bs Rapenland
14:08
11:04
305
Luc Savelkoul
Basisschool de Korenaar
12:05
11:05
306
Ronald Hellings
Basisschool de Korenaar
12:07
11:05
307
Dani Sjaam
bs Rapenland
14:08
11:05
308
Frank Savelkoul
Basisschool de Korenaar
12:04
11:05
309
Bran Van der Meulen
Eindhoven
11:42
11:05
310
Jan Wouterse
Basisschool de Bijenkorf
11:37
11:06
311
Manu Berends
Salto basisschool De Driestam
12:17
11:06
312
Ilyass Oualbachiri
BS Tweelingen
16:05
11:06
313
Koen Geerts
Salto basisschool Floralaan
15:55
11:06
314
Yaron Hoeks
Basisschool de Korenaar
12:05
11:06
315
Startnummer 2498
12:12
11:07
316
Startnummer 2483
12:12
11:07
317
Startnummer 2085
12:12
11:07
318
Tim Keultjes
Basisschool De Trinoom
11:53
11:08
319
Tijn van Maanen
11:27
11:08
320
Jeroen van den Broek
12:14
11:08
321
Startnummer 2434
11:27
11:08
322
Felix Olfers
12:19
11:08
323
Rob Verhoeven
De Vuurvlinder
11:39
11:08
324
Startnummer 2084
12:12
11:08
325
Finn van der Meer
Eindhoven
15:33
11:09
326
Bor de Jong
Eindhoven
13:46
11:09
327
Mateusz Tomczak
Basisschool de Korenaar
12:48
11:09
328
Peter Caelers
Basisschool de Bijenkorf
13:12
11:10
329
Jeffrey van der Horst
salto bs cornelis jetses
14:33
11:10
330
Micha Brand
Eindhoven
11:49
11:11
331
Ronnie Lambooij
Saltobasisschool De Bergen
11:54
11:11
332
Sione Olfers-van Tongeren
12:22
11:11
333
Jayden Caelers
Basisschool de Bijenkorf
13:13
11:11
334
Elijah Daniel
Eindhoven
17:52
11:12
335
Lyam Rijssemus
Basisschool de Korenaar
12:02
11:12
336
Can Kilic
Fellenoord
15:34
11:12
337
Kevin Roux
Son en Breugel
11:44
11:13
338
Simon Riolo
Eindhoven
15:09
11:13
339
Startnummer 1990
12:22
11:13
340
Startnummer 2492
12:17
11:13
341
Startnummer 1980
12:23
11:14
342
Marc Rijssemus
Basisschool de Korenaar
12:04
11:14
343
Patrick van den Heijkant
Eindhoven
12:59
11:14
344
Mees van den Heijkant
Eindhoven
12:59
11:14
345
Startnummer 1977
12:22
11:14
346
Startnummer 1976
12:23
11:14
347
Startnummer 2493
12:17
11:14
348
Jip van der Vorst
Helmond
14:21
11:16
349
Liset Bouten
14:16
11:16
350
Sander Rink
Basisschool de Bijenkorf
11:33
11:17
351
Jasper Bos
Eindhoven
11:28
11:17
352
Walter van de Berg
De Ontmoeting
13:07
11:17
353
Startnummer 2324
16:51
11:19
354
F Sarwari
Basisschool de Bijenkorf
13:02
11:19
355
Startnummer 2347
16:51
11:19
356
Elian Fernandez
Bs 't Karregat
14:03
11:20
357
Liam Keelan
Bs 't Karregat
14:03
11:20
358
Johan Gielen
Eindhoven
12:54
11:20
359
Ruben Eggenhuisen
Son en Breugel
14:48
11:21
360
Kerem Gökçe
Basisschool Louis Buelens
12:01
11:22
361
Mark Jacobs
11:43
11:22
362
Fouad Senhaji
bs Rapenland
12:31
11:22
363
Startnummer 2274
14:48
11:22
364
Startnummer 2273
14:48
11:22
365
Startnummer 2428
11:23
11:23
366
Johannes Hofman
Basisschool 't Palet
14:13
11:23
367
Shamasundar Naik
Best
14:12
11:23
368
Thijn Siebrand
14:39
11:24
369
Dennis van Doesburg
Eindhoven
14:45
11:24
370
Marinus Hofman
Basisschool 't Palet
14:14
11:24
371
Remco Dresen
Eindhoven
14:15
11:24
372
Hans Dresen
Eindhoven
14:15
11:24
373
Guus van Doesburg
Eindhoven
14:45
11:25
374
Hugo Bruinsma
Heeze
13:01
11:25
375
Startnummer 2303
14:39
11:25
376
Ralph van Hoof
11:41
11:25
377
Robin van Hoof
11:42
11:25
378
Wim Mazeland
De Ontmoeting
13:17
11:26
379
Rob Raven
Eindhoven
12:03
11:28
380
Gus Dings
Eindhoven
12:38
11:28
381
Jasper Dings
Eindhoven
12:39
11:29
382
Marielle Kuhr-Elzenaar
11:51
11:29
383
Sietse de Ruiter
Eindhoven
18:05
11:29
384
Pim Kuhr
11:52
11:29
385
Menne Klis
Eindhoven
12:18
11:30
386
Casper Metz
De Ontmoeting
13:10
11:30
387
Tigo Meulendijks
Eindhoven
13:03
11:31
388
Nout Van Eijck
Basisschool Gunterslaer
12:21
11:31
389
Bente de Boer
12:34
11:31
390
Startnummer 2407
13:07
11:32
391
Rob Bruinsma
Heeze
13:09
11:32
392
A Kakhandki
Basisschool Gunterslaer
14:20
11:32
393
Rohan Kakhandki
Basisschool Gunterslaer
14:21
11:33
394
Rob Middleton
Eindhoven
11:56
11:33
395
Startnummer 1947
12:26
11:33
396
Startnummer 1948
12:25
11:33
397
Wessel Metz
De Ontmoeting
13:12
11:33
398
Stijn Bertholet
Eindhoven
11:49
11:33
399
Lars Bertholet
Eindhoven
11:49
11:33
400
Finn Middleton
Eindhoven
11:57
11:34
401
Villads Westh
Basisschool 't Palet
13:32
11:34
402
Gino de Beer
Basisschool 't Palet
13:32
11:34
403
Maja Puzic
11:58
11:34
404
Selma Puzic
11:58
11:35
405
Jens de Haas
Eindhoven
14:13
11:35
406
Aymen Karim
Saltoschool Hanevoet
13:56
11:35
407
Startnummer 2218
13:05
11:35
408
Maarten Gulden
Salto basisschool Floralaan
16:27
11:35
409
Startnummer 2315
14:50
11:35
410
Jazzy Hendriks
Saltoschool Hanevoet
13:56
11:35
411
Martin van de Ven
Basisschool 't Palet
13:55
11:36
412
Lien Vermeulen
14:50
11:36
413
Kay Loontjens
Sint-Oedenrode
14:07
11:37
414
Bart de Werd
bs Rapenland
12:51
11:38
415
Tom van Fulpen
De Vuurvlinder
12:02
11:38
416
Luuk Navis
De Vuurvlinder
11:50
11:38
417
Luuk Janssen
Eindhoven
12:17
11:38
418
Jeroen van Houtum
15:04
11:38
419
Startnummer 2242
15:14
11:38
420
Raave van Houtum
15:04
11:38
421
Startnummer 2241
15:15
11:39
422
Wouter Obbema
St. Antonius Abt
14:03
11:39
423
Theo Tonnaer
bs Rapenland
13:47
11:39
424
Daan Koole
Basisschool de Hasselbraam
15:59
11:39
425
Suchith Srivatsa Rayasa
Eindhoven
14:15
11:40
426
Quin van Lieshout
De Troubadour
15:15
11:40
427
Django Tonnaer
bs Rapenland
13:46
11:40
428
Bram Vervoort
Veldhoven
12:52
11:40
429
Sid Walenciak
Eindhoven
16:08
11:40
430
Koen Vervoort
Veldhoven
12:52
11:41
431
Lars Kruf
Eindhoven
12:19
11:41
432
Olaf Schoe
Salto basisschool De Driestam
13:06
11:41
433
Stan Verbeek
bs Rapenland
12:51
11:41
434
Peter Latten
Salto basisschool De Driestam
13:07
11:41
435
Peter vd Wiel
bs Rapenland
13:47
11:41
436
Jan Gielen
Eindhoven
13:14
11:41
437
Junior Poortvliet
Eindhoven
14:32
11:42
438
Sjoerd Zwart
Saltoschool de Hobbitstee
16:43
11:42
439
Rop van der Waarden
Eindhoven
15:14
11:43
440
Rik van der Waarden
Eindhoven
15:15
11:43
441
Persoons
16:52
11:43
442
Startnummer 1971
13:01
11:43
443
Bas van Gelder
Basisschool de Korenaar
12:33
11:43
444
Abel van Gelder
Basisschool de Korenaar
12:32
11:43
445
Leon Milicevic
Basisschool de Korenaar
12:31
11:43
446
Stijn de Bruin
Eindhoven
13:53
11:44
447
Stijn Persoons
16:53
11:44
448
Sid Gijsbers
Eindhoven
12:51
11:44
449
Milan vd Wiel
bs Rapenland
13:47
11:44
450
Kai Sloot
Basisschool de Korenaar
12:33
11:44
451
Sam van Gelder
Basisschool de Korenaar
12:32
11:44
452
Alex Gijsbers
Eindhoven
12:51
11:44
453
Startnummer 2465
12:17
11:44
454
Gregor Grzonka
bs Rapenland
12:24
11:44
455
Rowan Van Dorsten
Veldhoven
11:59
11:45
456
Viktor Lukanovski
NXP Semiconductors
14:26
11:45
457
Startnummer 2389
14:54
11:45
458
Startnummer 2113
15:30
11:45
459
Damir Milicevic
Basisschool de Korenaar
12:34
11:45
460
Mark-jan Katz
12:17
11:46
461
Mark van Lieshout
De Troubadour
15:22
11:46
462
Lars vd Aalst
bs Rapenland
13:57
11:46
463
Ronald Kuunders
Basisschool de Bijenkorf
13:39
11:46
464
Martijn Vriens
Geldrop
17:15
11:47
465
Startnummer 2419
14:54
11:47
466
Casper Vriens
Geldrop
17:14
11:47
467
Hugo van Oort
Veenendaal
17:25
11:47
468
Johan Beelen
De Troubadour
15:22
11:48
469
Simon Beysens
Eindhoven
12:49
11:48
470
Angelino Tompson
bs Rapenland
13:11
11:49
471
Rolf Koole
Basisschool de Hasselbraam
16:09
11:49
472
Startnummer 2249
15:05
11:49
473
Startnummer 2140
16:25
11:49
474
Startnummer 2248
15:05
11:49
475
Daan van Gemert
Basisschool de Bijenkorf
12:18
11:49
476
Startnummer 2139
16:25
11:50
477
Lode Schwirtz
Son en Breugel
13:13
11:50
478
Rogier Lammerts
Nuenen
13:50
11:50
479
Timo Muilenburg
Eindhoven
15:02
11:51
480
Jasper Muilenburg
Eindhoven
15:02
11:51
481
Jasper Cox
Best
12:33
11:52
482
Tijn van Dooren
15:03
11:52
483
Mathijs Cox
Best
12:33
11:52
484
Bart Cox
Best
12:33
11:52
485
Eric Brech
Basisschool de Korenaar
13:01
11:52
486
Startnummer 2250
15:03
11:52
487
Finn Schoenmakers
Eindhoven
16:13
11:53
488
Devin Muller VonCzernicki
Basisschool de Bijenkorf
13:13
11:53
489
Ivo Kuijpers
Veldhoven
13:25
11:53
490
Billy Pinxt
15:03
11:53
491
Ruben Clement
Basisschool de Korenaar
12:48
11:53
492
Harry Verhoeven
bs Rapenland
14:04
11:53
493
Miller Boerekamps
De Troubadour
12:59
11:54
494
Barry Boerekamps
De Troubadour
12:59
11:54
495
Lucas Bootsma
Basisschool De Trinoom
12:14
11:54
496
Rogier Peters
Salto basisschool De Driestam
13:05
11:54
497
Robin van Kessel
Veghel
13:54
11:55
498
Startnummer 2399
15:09
11:55
499
Marco Hopmans
Basisschool de Hasselbraam
15:55
11:55
500
Leon Schuurman
Salto basisschool De Driestam
13:29
11:55
501
Guus Harperink
Salto basisschool De Driestam
13:31
11:56
502
Hans Wagemakers
Eindhoven
16:23
11:56
503
Mariella van der Sterren
13:20
11:57
504
Loes van der Sterren
13:20
11:57
505
Gijs Berkens
De Vuurvlinder
15:29
11:57
506
Dario Bolenius
Salto basisschool De Driestam
13:12
11:57
507
Maickel Rorije
Basisschool de Bijenkorf
17:43
11:58
508
Sem vd Nieuwenhoff
13:04
11:58
509
Florin Rorije
Basisschool de Bijenkorf
17:43
11:58
510
Patrick Schonenberg
De Vuurvlinder
12:26
11:59
511
Ismaeel
De Vuurvlinder
12:25
11:59
512
Cindy de Groot
13:04
11:59
513
Srivatsa Rayasa venkata Rao
Eindhoven
14:36
11:59
514
Theo Maassen
Basisschool de Hasselbraam
15:58
11:59
515
Xavi Weegels
Eindhoven
16:27
11:59
516
Startnummer 2380
14:54
12:00
517
Sander Weegels
Eindhoven
16:28
12:00
518
Twan Janssen
bs Rapenland
13:26
12:00
519
Startnummer 2348
14:54
12:01
520
Startnummer 2400
15:14
12:01
521
Han van den Tillaar
Eindhoven
15:55
12:01
522
Bekir Solak
Basisschool de Bijenkorf
13:49
12:01
523
Joep Misere
Salto basisschool De Driestam
13:21
12:03
524
Maurice Misere
Salto basisschool De Driestam
13:22
12:03
525
Jeroen van Assen
Eindhoven
17:10
12:03
526
Kayra Koyuncu
Salto basisschool De Driestam
12:53
12:03
527
Alberto Garcia
Eindhoven
15:59
12:04
528
Raf Raaijmakers
Best
13:47
12:04
529
Startnummer 1927
13:44
12:05
530
Andrei Mitcan
12:59
12:05
531
Startnummer 2087
12:59
12:06
532
Wesley Verbeek
13:19
12:06
533
Ricardo Verbeek
13:19
12:06
534
Jip Oomen
De Troubadour
15:22
12:06
535
Mika Noorman
15:00
12:07
536
Jairo Hoogwoud
BS Strijp Dorp
13:09
12:07
537
Gijs van Assen
Eindhoven
17:09
12:07
538
Ravian Niekoop
BS Strijp Dorp
13:09
12:07
539
Michiel Oomen
De Troubadour
15:23
12:08
540
Joren Schenkelaars
Eindhoven
13:41
12:08
541
Boris Hooft van Huysduynen
15:08
12:08
542
Douwe Janssen
Geldrop
13:16
12:08
543
Kyo Kusters
De Vuurvlinder
14:00
12:08
544
Startnummer 1926
13:48
12:08
545
Niels van Laarhoven
15:01
12:08
546
Ger Hendrikx
bs Rapenland
12:49
12:08
547
Jules Janssen
Geldrop
13:15
12:08
548
Zakariya Yutz
De Vuurvlinder
13:59
12:08
549
Yang Ning Verheijen
Eindhoven
13:17
12:09
550
Rick Hendrikx
bs Rapenland
12:49
12:09
551
Nuri Schenkelaars
Salto basisschool De Driestam
13:41
12:09
552
Simon Hooft van Huysduynen
15:10
12:09
553
Startnummer 2480
12:15
12:09
554
Mohammed el Mimouni
BS Tweelingen
16:55
12:09
555
Maran Heijs
Valkenswaard
14:34
12:10
556
Richard Verbeek
13:22
12:10
557
Startnummer 2325
15:17
12:10
558
Startnummer 2329
15:17
12:10
559
Noud de Greef
Eindhoven
14:36
12:10
560
Badr Rouam
Eindhoven
15:56
12:10
561
El Ghazi Rouam
Eindhoven
15:56
12:10
562
Jippe Ruis
Geldrop
14:12
12:11
563
Kian Heijs
Valkenswaard
14:37
12:11
564
Laurens Eulderink
Eindhoven
14:53
12:11
565
Maurice Niezen
Saltobasisschool De Bergen
16:10
12:11
566
Leerling
Basisschool Tarieq Ibnoe Ziyad
15:51
12:12
567
Startnummer 1972
13:28
12:12
568
R van den Berg Jeths
Salto basisschool Floralaan
17:07
12:12
569
Startnummer 1923
Basisschool 't Palet
14:13
12:12
570
Wessel Baas
13:34
12:12
571
Sem Stallen
13:28
12:12
572
Ronald Reijnierse
12:32
12:13
573
Lex van Velzen
15:18
12:13
574
Startnummer 2182
15:18
12:13
575
Tarik Elamrani
Basisschool Tarieq Ibnoe Ziyad
16:02
12:13
576
Eva Reijnierse
12:32
12:14
577
Wouter de Rooij
Basisschool de Bijenkorf
14:09
12:14
578
Leerling
Basisschool Tarieq Ibnoe Ziyad
16:03
12:14
579
Nishkam NISHKAM
Eindhoven
15:25
12:14
580
Jasper
Saltoschool de Hobbitstee
17:16
12:14
581
Wing Kin Ye
bs Rapenland
15:32
12:15
582
Startnummer 2497
13:11
12:15
583
Sai Leun Wong
bs Rapenland
15:31
12:15
584
Michael Jegerings
De Ontmoeting
13:57
12:15
585
Peter Voorjans
Basisschool de Bijenkorf
12:29
12:15
586
Rinse Bouwens
Son en Breugel
12:44
12:16
587
Isabel Tielemans
13:12
12:16
588
Rodolphe Roy
Saltobasisschool De Bergen
16:18
12:16
589
Jeroen Bouwens
Son en Breugel
12:45
12:16
590
Borre Sanders
De Troubadour
15:47
12:16
591
Benjamin Meijerse
Eindhoven
15:09
12:16
592
Donald Duck
15:12
12:17
593
Robert Sanders
De Troubadour
15:47
12:17
594
Ishaan Jagadeesh
NXP Semiconductors
14:40
12:17
595
Teun de Vroom
Eindhoven
16:39
12:17
596
Jonah Wong
Salto basisschool De Driestam
13:25
12:17
597
Startnummer 1962
13:36
12:17
598
Gert de Vroom
Eindhoven
16:39
12:18
599
Startnummer 2219
13:50
12:18
600
Startnummer 2290
15:11
12:18
601
Startnummer 2499
13:23
12:18
602
Startnummer 2491
13:23
12:18
603
Niels vd Oever
bs Rapenland
15:24
12:19
604
Startnummer 2138
14:02
12:19
605
Thijs Reuvekamp Gille
Eindhoven
13:30
12:19
606
Startnummer 2147
14:01
12:19
607
Richard van Doesburg
De Troubadour
15:51
12:19
608
Startnummer 2426
14:40
12:19
609
Mohammed Bellahssen
Waalre
12:53
12:19
610
Marcel Eulderink
Eindhoven
15:01
12:20
611
Startnummer 1993
13:37
12:20
612
Menno Bistervels
Basisschool de Korenaar
13:57
12:20
613
Ties van Doesburg
De Troubadour
15:51
12:20
614
Sander Bijsterveld
Geldrop
17:37
12:20
615
Rik Jonkers
Salto basisschool De Driestam
13:41
12:21
616
Ron Camps
Geldrop
17:37
12:21
617
Startnummer 2363
14:02
12:21
618
Ava Lente van de Lest
13:45
12:21
619
Startnummer 2410
14:02
12:22
620
Erwin Josiassen
15:19
12:22
621
Georges Beaujean
Salto basisschool Floralaan
17:39
12:22
622
Krzysztof Osuchowski
bs Rapenland
15:23
12:22
623
Tigo Jonkers
Salto basisschool De Driestam
13:42
12:22
624
Sven Josiassen
15:19
12:23
625
Juan Winters
salto bs cornelis jetses
12:28
12:23
626
Mark Tinga
Eindhoven
15:27
12:23
627
Diede de Boer
13:27
12:23
628
Jarno Strijb
Eindhoven
13:42
12:23
629
Startnummer 2409
14:01
12:23
630
Startnummer 2486
13:27
12:23
631
Louis van Nunen
Eindhoven
17:07
12:23
632
Nassim Boussihmed
salto bs cornelis jetses
16:14
12:23
633
Siem Tinga
Eindhoven
15:27
12:24
634
Wout van Doesburg
De Troubadour
15:56
12:24
635
Anouar Ghazi
Basisschool 't Palet
14:23
12:24
636
Inge van Langevelde
14:08
12:24
637
Marc van der Wijst
Veldhoven
16:11
12:24
638
Willem Beaujean
Salto basisschool Floralaan
17:40
12:24
639
Mees van Vegchel
12:48
12:24
640
Stephan de Jong
Basisschool de Hasselbraam
16:46
12:24
641
M Staatsen
Salto basisschool Floralaan
17:19
12:24
642
Keitaro Dorren
Basisschool De Trinoom
12:56
12:24
643
Startnummer 1936
15:20
12:25
644
Juul de Jong
Basisschool de Hasselbraam
16:46
12:25
645
Thijmen van den Akker
14:07
12:25
646
Tom Nijhuis
Salto basisschool Floralaan
17:19
12:25
647
Finn van Esch
15:20
12:25
648
Leonardo Dirkx Ferro
Nuenen
16:21
12:26
649
Marijn Geerlings
18:01
12:26
650
Startnummer 2341
14:00
12:26
651
John Walker
Saltoschool de Hobbitstee
17:54
12:27
652
Sven Bollen
Helmond
13:28
12:27
653
Wytse Dijkstra
bs Rapenland
14:47
12:27
654
Michael Walker
Saltoschool de Hobbitstee
17:54
12:27
655
Startnummer 2342
14:00
12:27
656
Tijs Dijkstra
bs Rapenland
14:47
12:28
657
Youssef Elyahyaoui
Eindhoven
16:08
12:28
658
Roan Galema
Wageningen
13:18
12:28
659
Weterings
16:06
12:28
660
Renske rombouts Bun
16:07
12:28
661
Sandro Rohlfs
Salto basisschool Floralaan
17:22
12:28
662
Martin van der Blom
15:21
12:28
663
Chantal van Laarhoven
15:21
12:29
664
Marilyn Vermaas
12:53
12:29
665
Rémy Broersma
Basisschool de Hasselbraam
16:34
12:29
666
Startnummer 1931
15:21
12:29
667
Startnummer 2477
16:15
12:29
668
Suze van den Heuvel
16:11
12:30
669
Startnummer 1932
15:22
12:30
670
Bart van Houten
Vrije School Brabant
17:22
12:30
671
Startnummer 1943
16:12
12:30
672
Niek Rohlfs
Salto basisschool Floralaan
17:23
12:30
673
Dragos Curseu
bs Rapenland
15:17
12:30
674
Hassan Boussihmed
salto bs cornelis jetses
16:22
12:30
675
Jurre van Tiel
12:53
12:31
676
Startnummer 2217
14:39
12:31
677
Startnummer 2371
15:54
12:31
678
David Wibier
Salto basisschool De Driestam
13:55
12:31
679
Startnummer 2376
15:50
12:31
680
Startnummer 2225
14:39
12:31
681
Lois Brummel
13:36
12:31
682
Rik Xian van Houten
Vrije School Brabant
17:23
12:32
683
Fernon Wibier
Salto basisschool De Driestam
13:55
12:32
684
Sjoerd van Loon
Eindhoven
17:22
12:32
685
Lars Mol
NXP Semiconductors
15:06
12:32
686
Janne Lathouwers
14:01
12:32
687
Startnummer 2443
12:51
12:32
688
Startnummer 2313
15:54
12:33
689
Startnummer 2327
15:53
12:33
690
Startnummer 1930
15:25
12:33
691
Billie van den Broek
Salto basisschool De Driestam
13:58
12:33
692
Marcel Rosenbrand
bs Rapenland
14:38
12:33
693
Kai Van Gils
Eindhoven
13:26
12:33
694
Startnummer 2119
16:19
12:34
695
Franny Neggers
14:03
12:34
696
Startnummer 1652
17:16
12:34
697
Laury van Ballegooijen
15:35
12:34
698
Seyfullah Tan
Basisschool Tarieq Ibnoe Ziyad
16:19
12:34
699
Mark van Strijp
BS de Boschuil
14:25
12:34
700
Hugo Oud
15:35
12:34
701
Noël Poyck
Spaubeek
16:48
12:34
702
Youssef Elyahyaoui
Basisschool Tarieq Ibnoe Ziyad
16:18
12:35
703
Damine Oumoulid
Eindhoven
16:19
12:35
704
Startnummer 2267
15:55
12:35
705
Startnummer 2444
12:53
12:35
706
Bogdan Rynkowski
Eindhoven
17:09
12:35
707
Floor van Hout
Salto basisschool De Driestam
14:00
12:35
708
Joep Wetzels
Eindhoven
16:48
12:35
709
Startnummer 1655
17:18
12:35
710
Siego Jansen
De Troubadour
15:59
12:36
711
Glenn Rosenbrand
bs Rapenland
14:38
12:36
712
Startnummer 2268
15:55
12:36
713
Mikail Tahtali
Eindhoven
16:23
12:36
714
Stef Graauwmans
bs Rapenland
15:41
12:36
715
Pieter Tielemans
Saltobasisschool De Bergen
16:34
12:37
716
Stijn Hoop
Basisschool de Bijenkorf
13:11
12:37
717
Startnummer 2205
15:54
12:37
718
Frans van de Vranden
Salto basisschool Floralaan
17:45
12:37
719
Corné den Ouden
15:54
12:37
720
Startnummer 2193
16:42
12:37
721
Ronald Peeters
Basisschool de Bijenkorf
14:30
12:37
722
Startnummer 2204
16:42
12:38
723
Amin Boussihmed
salto bs cornelis jetses
16:28
12:38
724
Startnummer 2394
15:54
12:38
725
Startnummer 2420
16:42
12:39
726
Leerling
Basisschool Tarieq Ibnoe Ziyad
16:20
12:39
727
Leerling
Basisschool Tarieq Ibnoe Ziyad
16:20
12:39
728
Startnummer 2162
14:04
12:40
729
Startnummer 2106
17:29
12:40
730
Wojtek Ziych
bs Rapenland
14:48
12:40
731
Peter Versweyveld
Eindhoven
16:28
12:40
732
Roshan SahebAli
Eindhoven
15:12
12:40
733
Noor van der Graaf
14:04
12:40
734
Milan Thijssen
De Vuurvlinder
13:11
12:40
735
Pepijn Struycken
13:11
12:40
736
Startnummer 2107
17:30
12:41
737
Tim Versweyveld
Eindhoven
16:28
12:41
738
Startnummer 1965
14:04
12:41
739
Pleun Dubach
18:36
12:42
740
Joppe Meulendijks
Basisschool de Hasselbraam
17:01
12:42
741
Jan Meulendijks
Basisschool de Hasselbraam
17:01
12:42
742
Richard Wolff
De Vuurvlinder
14:50
12:43
743
Casper van den Bosch
Saltoschool Hanevoet
15:09
12:43
744
Leerling
Basisschool Tarieq Ibnoe Ziyad
16:21
12:43
745
Jaynan Peric
BS Strijp Dorp
13:44
12:43
746
Pierre de Wit
Heusden gem Heusden
18:14
12:43
747
Startnummer 2367
16:21
12:44
748
Wesley Thijssen
De Vuurvlinder
13:15
12:44
749
Gal Feldman
Eindhoven
17:18
12:44
750
Marcel Diks
bs Rapenland
15:32
12:44
751
Marco Reinkingh
15:56
12:45
752
Hugo Diks
bs Rapenland
15:33
12:45
753
Etienne de Ruijter
16:22
12:45
754
Hubert van der Staak
Heusden gem Heusden
18:17
12:45
755
Tim van den Bosch
Saltoschool Hanevoet
15:09
12:45
756
Startnummer 2180
16:22
12:45
757
Julian den Otter
bs Rapenland
14:58
12:45
758
Startnummer 2247
15:57
12:45
759
Startnummer 2379
15:57
12:46
760
Boet Reinkingh
15:57
12:46
761
Startnummer 2403
15:39
12:46
762
Startnummer 2120
16:27
12:46
763
Ricardo Orsini
15:40
12:46
764
Startnummer 2425
15:19
12:46
765
Luke van Aast
Basisschool de Bijenkorf
13:29
12:47
766
Startnummer 1921
Basisschool 't Palet
14:44
12:47
767
Startnummer 1851
vv RPC
17:43
12:47
768
Bran van der Meulen
vv RPC
17:43
12:47
769
Ibe Dagevos
Veldhoven
15:20
12:47
770
Liam de Groot
Eindhoven
13:04
12:47
771
Startnummer 2366
16:25
12:47
772
Soufian van den Broek
16:36
12:47
773
Startnummer 2398
16:01
12:48
774
Leerling
Basisschool Tarieq Ibnoe Ziyad
16:36
12:48
775
Startnummer 2405
16:01
12:48
776
Jelle van Strien
bs Rapenland
15:44
12:48
777
Marc van Ool
Basisschool de Bijenkorf
14:43
12:48
778
Noah Anker
bs Rapenland
15:35
12:48
779
Max de Groot
De Ontmoeting
14:35
12:49
780
Startnummer 2196
16:26
12:49
781
Remco Kragt
De Ontmoeting
14:33
12:49
782
Luca Anker
bs Rapenland
15:35
12:49
783
Rahel Anwari
De Ontmoeting
14:35
12:49
784
Sophie van den Brink
16:10
12:49
785
Thijn Rijnaerts
Geldrop
18:35
12:50
786
Liesbeth Broeders
16:10
12:50
787
Henk Linger
bs Rapenland
14:58
12:50
788
Ted van Lieshout
Eindhoven
15:34
12:50
789
Startnummer 2143
16:37
12:50
790
Hubert van Lieshout
Eindhoven
15:34
12:50
791
Finn vd Sande
bs Rapenland
15:22
12:50
792
Jeroen De Bakker
Eindhoven
15:28
12:50
793
Startnummer 2148
16:38
12:50
794
Mylan Keessen
BS Strijp Dorp
16:00
12:50
795
Tygo Cramer
De Ontmoeting
14:35
12:50
796
Leerling
Basisschool Tarieq Ibnoe Ziyad
16:36
12:51
797
Startnummer 2149
16:38
12:51
798
Pim Steeneken
Eindhoven
17:15
12:51
799
Isabelle Weiss
16:39
12:51
800
David Heijman
Salto basisschool Floralaan
17:57
12:51
801
Leon van Summeren
Saltoschool de Hobbitstee
18:15
12:52
802
Sidney Woensdregt
bs Rapenland
15:46
12:52
803
Startnummer 2117
16:42
12:53
804
Niels Beckers
Salto basisschool Floralaan
17:47
12:53
805
Kyan Lansance
Saltoschool de Hobbitstee
18:14
12:53
806
Abyann Manikandan
Eindhoven
17:17
12:53
807
Kiyen Sep
Basisschool de Bijenkorf
14:52
12:53
808
Manikandan Viswanathan
Eindhoven
17:17
12:54
809
Vincent Lammerts
Helmond
13:36
12:54
810
Yvar Stevelmans
Son en Breugel
15:52
12:55
811
Jacques Bruynen
17:23
12:55
812
Asrah Sharif
salto bs cornelis jetses
16:40
12:55
813
Ella-Luz Jungerius
16:15
12:55
814
Bert Aarts
Basisschool de Hasselbraam
17:01
12:55
815
Startnummer 2122
16:42
12:55
816
Ruud Hendriks
18:50
12:55
817
Paul Stevelmans
Son en Breugel
15:53
12:55
818
Willem Aarts
Basisschool de Hasselbraam
17:01
12:56
819
Wouter Meertens
HCE - G1
14:18
12:56
820
Chantal van Esch
15:52
12:56
821
Job Bruynen
17:23
12:56
822
Joost van Hensbergen
Eindhoven
13:06
12:56
823
Karim Bouyermaouen
Geldrop
16:40
12:56
824
Startnummer 2427
15:19
12:57
825
Ramazan Cozar
bs Rapenland
13:32
12:57
826
Luuk Jacobs
Helmond
13:42
12:57
827
Finn Kofman
15:14
12:58
828
Quinten van de Straaten
Saltoschool de Hobbitstee
18:10
12:58
829
Startnummer 2412
16:01
12:58
830
Startnummer 2195
15:14
12:58
831
Startnummer 2415
16:01
12:58
832
Startnummer 1952
18:30
12:58
833
Quentin Hendrix
bs Rapenland
15:55
12:58
834
Lois van Zachten
16:19
12:58
835
Startnummer 1958
18:32
12:59
836
Startnummer 2334
16:19
12:59
837
Startnummer 1959
18:31
12:59
838
Jayley Schellekens
BS Strijp Dorp
14:56
12:59
839
Tom van Acquoij
HCE - G1
14:23
12:59
840
Tijn Hommels
Basisschool De Trinoom
14:28
12:59
841
Joost Seuntiëns
Eindhoven
16:33
13:00
842
Bas Pelle
Basisschool Gunterslaer
16:02
13:00
843
Startnummer 2322
16:20
13:00
844
Startnummer 2116
16:42
13:00
845
Startnummer 2285
16:00
13:00
846
Startnummer 2326
16:20
13:00
847
Niels Breedland
Basisschool de Hasselbraam
17:15
13:00
848
Sander Cremers
Basisschool de Bijenkorf
14:58
13:01
849
Startnummer 1954
18:35
13:01
850
Valentijn Fransen
Eindhoven
17:24
13:01
851
Startnummer 2284
16:01
13:01
852
Theo Jan Simons
Eindhoven
18:26
13:01
853
Miguel Tolsma
bs Rapenland
17:17
13:01
854
Leerling
Basisschool Tarieq Ibnoe Ziyad
16:42
13:02
855
Startnummer 1953
18:34
13:02
856
Startnummer 1940
16:41
13:02
857
Startnummer 2352
16:57
13:03
858
Startnummer 2351
16:57
13:03
859
Justin Baretta
Eindhoven
16:38
13:03
860
Startnummer 1938
16:40
13:03
861
Jeffry Hendrix
bs Rapenland
15:59
13:03
862
Startnummer 2414
18:22
13:04
863
Sam Leermakers
Eindhoven
18:22
13:04
864
Startnummer 2413
18:23
13:04
865
Umesh B.N.
Eindhoven
15:44
13:04
866
Martijn Peels
Valkenswaard
14:20
13:04
867
Sam Dielemans
Helmond
16:07
13:05
868
Rudy Paol
HCE - G1
14:22
13:05
869
Jelte Timmermans
bs Rapenland
15:24
13:05
870
Quinn van Loon
16:19
13:06
871
Linde Fledderus
16:23
13:06
872
Arwina de Boer
16:23
13:07
873
Ronny Salih
Fellenoord
18:17
13:07
874
Joep Ackermans
Basisschool de Hasselbraam
17:07
13:07
875
Freek Sanders
Eindhoven
17:26
13:07
876
Floris de Kok
Eindhoven
18:26
13:07
877
Kayne Tournoy
Fellenoord
18:18
13:07
878
Erik de Hair
Basisschool de Hasselbraam
17:13
13:07
879
Gunnar Timmermans
bs Rapenland
15:26
13:07
880
Kees Westeneng
De Troubadour
16:38
13:07
881
Startnummer 1726
Basisschool Gunterslaer
16:39
13:08
882
Pieter Woldring
Arnhem
18:05
13:08
883
Julius Rademaker
Eindhoven
18:30
13:08
884
Arne Agterberg
Salto basisschool Floralaan
14:38
13:08
885
Martijn Ackermans
Basisschool de Hasselbraam
17:08
13:08
886
Startnummer 2361
17:32
13:08
887
Ybo de Hair
Basisschool de Hasselbraam
17:13
13:08
888
Startnummer 2254
16:32
13:08
889
Startnummer 2115
16:51
13:08
890
Timme Troe
Basisschool De Trinoom
14:54
13:08
891
Startnummer 2314
16:33
13:08
892
Ayden Eshun
BS Strijp Dorp
15:07
13:09
893
Bart Thijs
De Vuurvlinder
18:48
13:09
894
Startnummer 2187
16:50
13:09
895
Freek van Vroonhoven
De Troubadour
16:39
13:09
896
Joep Thijs
De Vuurvlinder
18:47
13:09
897
Karl Tran
bs Rapenland
15:26
13:09
898
Startnummer 2186
16:50
13:09
899
Startnummer 2231
16:47
13:09
900
Sil van Antwerpen
De Troubadour
16:35
13:09
901
Startnummer 2417
15:56
13:09
902
Jeroen Rutten
Veldhoven
14:31
13:09
903
Quinten Geerings
Salto basisschool Floralaan
18:04
13:10
904
Raoul Bonewald
Basisschool de Korenaar
13:57
13:10
905
Martijn Schepens
Eindhoven
16:02
13:10
906
Gust Bosmans
Wilsele
15:19
13:10
907
Jip Schepens
Eindhoven
16:02
13:10
908
Sam van de Wijdeven
Eindhoven
17:04
13:10
909
Startnummer 2263
16:48
13:10
910
John H H Watters
Eindhoven
16:49
13:11
911
Kike Sanjuanelo
De Vuurvlinder
16:49
13:11
912
Mattijn Bak
Eindhoven
14:33
13:11
913
Startnummer 2356
16:13
13:11
914
Startnummer 2402
16:13
13:11
915
Lieke Vaessen
15:14
13:11
916
Startnummer 2332
16:13
13:11
917
Mats van Dooren
16:14
13:12
918
Patrick Vaessen
15:14
13:12
919
Arnoud Reek
Saltobasisschool De Bergen
17:17
13:12
920
John Kluijtmans
18:47
13:12
921
Startnummer 2335
18:46
13:13
922
Lisa Kluijtmans
18:48
13:13
923
Loek Evers
Eindhoven
17:26
13:13
924
Kathelijne Bus
17:31
13:13
925
Jeroen Evers
Eindhoven
17:27
13:13
926
Noah Reek
Saltobasisschool De Bergen
17:17
13:13
927
Bo van de Wijdeven
Eindhoven
17:06
13:13
928
Julie Kluijtmans
18:46
13:13
929
Ian van Rooij
De Troubadour
16:39
13:14
930
Dirk Habraken
bs Rapenland
15:36
13:14
931
Cemal Onat
Basisschool de Korenaar
14:55
13:15
932
Mischa Merkelbach
De Troubadour
19:23
13:15
933
Romeo de Ruiter
bs Rapenland
15:33
13:15
934
Startnummer 2339
16:17
13:15
935
Fernando van de Laar
Basisschool Gunterslaer
15:52
13:15
936
Finn Domhof
Eindhoven
16:14
13:15
937
Bart Waasdorp
Eindhoven
17:00
13:15
938
Dirk van de Wijdeven
Eindhoven
17:10
13:15
939
Devin Correia
BS Strijp Dorp
18:59
13:15
940
Kemal Onat
Basisschool de Korenaar
14:56
13:16
941
Startnummer 2235
17:12
13:16
942
Martheyn Merkelbach
De Troubadour
19:24
13:16
943
Startnummer 2234
17:11
13:16
944
Jacques Kecijan
bs Rapenland
15:26
13:16
945
Daniëlle
16:18
13:16
946
Jacco van de Laar
Basisschool Gunterslaer
15:53
13:16
947
Mohammed Azaimi
Basisschool Tarieq Ibnoe Ziyad
17:05
13:16
948
Sam Jansen
Eindhoven
17:38
13:16
949
Joep Habraken
bs Rapenland
15:36
13:16
950
Goele Dekkers
17:38
13:17
951
Startnummer 2210
17:48
13:17
952
Bart Manders
De Troubadour
16:52
13:17
953
Ties van Beurden
17:37
13:17
954
Startnummer 2209
17:48
13:17
955
Ward Aerts
Eindhoven
18:04
13:17
956
Startnummer 2319
17:37
13:17
957
Aaron Rohlfs
Salto basisschool Floralaan
18:09
13:17
958
Goof Manders
De Troubadour
16:52
13:17
959
Koen Kerkhoff
De Troubadour
16:47
13:17
960
Manuel Keclijan
bs Rapenland
15:27
13:17
961
Leerling
Basisschool Tarieq Ibnoe Ziyad
16:57
13:17
962
Startnummer 2354
17:42
13:18
963
Jason Visser
bs Rapenland
15:46
13:18
964
Mohammed Azaimi
Eindhoven
17:07
13:18
965
Rishan Sharma
Eindhoven
13:21
13:18
966
Laury van Ballegooijen
17:38
13:18
967
Startnummer 2266
16:29
13:19
968
Sander den Otter
bs Rapenland
15:33
13:19
969
Startnummer 2184
16:29
13:19
970
Mats van Beurden
17:39
13:19
971
Mark Boonstra
Saltobasisschool De Bergen
14:41
13:19
972
Startnummer 2226
16:29
13:19
973
Nicole Roks
13:40
13:19
974
Pim Niezen
Eindhoven
14:41
13:19
975
Max Peeten
Eindhoven
14:47
13:19
976
Gijs Jenniskens
Basisschool De Trinoom
18:26
13:19
977
Onno Crooijmans
bs Rapenland
16:34
13:20
978
Willem Jenniskens
Basisschool De Trinoom
18:27
13:20
979
Erwin de Geus
16:30
13:20
980
Storm van Kollenburg
Basisschool de Hasselbraam
17:44
13:20
981
Rens Godefrooij
Basisschool 't Palet
15:19
13:21
982
Simon Koene
Basisschool 't Palet
15:19
13:21
983
Wail Majidi
17:37
13:21
984
Eva Tielemans
14:23
13:21
985
Nico Schutte
18:25
13:21
986
Startnummer 2255
16:28
13:21
987
Tess Roks
13:39
13:21
988
Jeroen Tielemans
14:23
13:21
989
Johan Eemeren
16:58
13:21
990
Finn Wittevrongel
16:21
13:22
991
Startnummer 2299
17:38
13:22
992
Ignaas Bongers
17:38
13:22
993
Startnummer 2256
16:29
13:22
994
Startnummer 2411
16:26
13:22
995
Jasper de Jonge
Salto basisschool De Driestam
14:52
13:22
996
Startnummer 2374
17:28
13:22
997
Audrey Doesburg
17:28
13:22
998
Robine Heijboer
16:28
13:22
999
Marnix Kasper
16:21
13:22
1000
Startnummer 2416
16:27
13:22
1001
Startnummer 2300
17:38
13:23
1002
Willen de Jonge
Salto basisschool De Driestam
14:53
13:23
1003
Startnummer 2384
16:50
13:23
1004
Kyo Evers
Eindhoven
17:37
13:23
1005
Startnummer 1935
16:59
13:23
1006
Willemijn Heijboer- van Tien
16:30
13:23
1007
Startnummer 2213
16:51
13:24
1008
Robert Brans
Saltobasisschool De Bergen
17:32
13:24
1009
Iwan Saassen
BS Tweelingen
18:23
13:24
1010
Dieuwertje Bus
17:42
13:24
1011
Startnummer 2208
17:42
13:24
1012
Startnummer 2375
17:29
13:24
1013
Cas Heunen
bs Rapenland
15:30
13:25
1014
Dirk van de Straaten
Saltoschool de Hobbitstee
18:38
13:25
1015
Startnummer 2269
16:51
13:25
1016
Casper Brans
Saltobasisschool De Bergen
17:34
13:25
1017
Jorim Scheepers
Eindhoven
16:45
13:25
1018
Startnummer 2221
16:51
13:25
1019
Christ Koeter
Saltobasisschool De Bergen
17:34
13:25
1020
Bram Koeter
Saltobasisschool De Bergen
17:33
13:25
1021
Milan Raymakers
Saltoschool de Hobbitstee
18:33
13:25
1022
Jeroen Reijnders
Eindhoven
18:32
13:26
1023
Sam Collart
18:12
13:26
1024
Vito Doezé
Saltoschool de Hobbitstee
18:39
13:26
1025
Joaquim Knehans
Basisschool De Trinoom
14:56
13:26
1026
Startnummer 2283
18:12
13:27
1027
Bastiaan Wisse
Eindhoven
17:07
13:27
1028
Caspar der Kinderen
Eindhoven
18:45
13:27
1029
Timo Schrijver
Eindhoven
18:15
13:27
1030
Zappa der Kinderen
Eindhoven
18:45
13:28
1031
Freek Versantvoort
Eindhoven
18:15
13:28
1032
Nick Beekers
bs Rapenland
16:44
13:28
1033
Britt Lotens
19:04
13:28
1034
Kris Nabuurs
Eindhoven
17:10
13:28
1035
Timo van de Boogaard
Eindhoven
17:08
13:28
1036
Nik van de Boogaard
Eindhoven
17:09
13:29
1037
Markos S M Zagaris
Eindhoven
18:39
13:29
1038
Stan Essing
Sittard
14:30
13:29
1039
Richard Janssen
Saltobasisschool De Bergen
17:33
13:29
1040
Martin Nabuurs
Helmond
17:11
13:29
1041
Cas Meerbeek
Saltoschool de Hobbitstee
18:32
13:30
1042
Joey Smeets
Saltoschool de Hobbitstee
18:38
13:30
1043
Gilano van Dijk
bs Rapenland
17:48
13:31
1044
Noah Jonker
Eindhoven
19:12
13:31
1045
Romme Wehrens
17:58
13:32
1046
Erik Jansen
Eindhoven
17:53
13:32
1047
Camiel Verijken
Basisschool de Hasselbraam
17:54
13:32
1048
Vin Groenewegen
De Vuurvlinder
17:43
13:32
1049
Bran van Stiphout
16:50
13:32
1050
John P Watters
Eindhoven
17:11
13:32
1051
Startnummer 2279
16:49
13:33
1052
Johan Vereijken
Basisschool de Hasselbraam
17:56
13:33
1053
Stephan vd Heuvel
bs Rapenland
15:42
13:34
1054
Startnummer 2393
18:01
13:34
1055
Thomas Lucassen
De Ontmoeting
15:12
13:35
1056
Michel Jurrissen
Salto basisschool Floralaan
18:35
13:35
1057
Pierre Jurrissen
Salto basisschool Floralaan
18:35
13:35
1058
Levi van Hoof
BS Strijp Dorp
19:18
13:35
1059
Koen Vugts
BS Strijp Dorp
19:18
13:36
1060
Startnummer 2364
18:01
13:36
1061
Cas Hermsen
Eindhoven
17:48
13:37
1062
Arjan Groenendijk
De Vuurvlinder
17:44
13:37
1063
Jurre Bussemaker
Eindhoven
19:13
13:37
1064
Simon Bonnerjee
Eindhoven
18:08
13:37
1065
Jeroen Habing
salto bs cornelis jetses
17:28
13:37
1066
Jouk van Disseldorp
De Vuurvlinder
13:56
13:37
1067
Gonzalo Mendez
Eindhoven
19:04
13:39
1068
Startnummer 2154
18:17
13:39
1069
Linde Cornelissen
Saltoschool de Hobbitstee
18:51
13:39
1070
Bart van Vroonhoven
De Troubadour
17:10
13:39
1071
Luc Daans
18:16
13:40
1072
Startnummer 2288
18:24
13:40
1073
Startnummer 2118
17:30
13:40
1074
Milan De Vries
Eindhoven
17:32
13:41
1075
Startnummer 2396
17:48
13:41
1076
Startnummer 2127
17:31
13:41
1077
Carlos Agell Ramos
Eindhoven
19:07
13:41
1078
Startnummer 2126
17:31
13:41
1079
Diederik Cremer
16:52
13:42
1080
Startnummer 2110
19:15
13:42
1081
Startnummer 2124
17:31
13:42
1082
Willer Jan Span
Vrije School Brabant
19:29
13:42
1083
Startnummer 2229
17:49
13:42
1084
Machtelt Cremer
16:52
13:42
1085
Startnummer 2111
19:16
13:42
1086
Paul Rombouts
bs Rapenland
19:00
13:43
1087
Startnummer 2228
17:49
13:43
1088
Startnummer 2278
18:24
13:43
1089
Michiel Geurds
BS Strijp Dorp
19:07
13:44
1090
Noud Geurds
BS Strijp Dorp
19:08
13:44
1091
Pico Dekkers
Basisschool De Trinoom
19:13
13:44
1092
Suzanne Oude Hengel
16:55
13:45
1093
Tijn Dirkx
Basisschool de Korenaar
14:45
13:45
1094
Startnummer 2125
17:31
13:45
1095
Anneke Kuijk
16:55
13:46
1096
Femke Oude Hengel
16:55
13:46
1097
Startnummer 2397
17:49
13:46
1098
Joris Cornelissen
Saltoschool de Hobbitstee
18:50
13:48
1099
Nils Rijk
Eindhoven
18:44
13:48
1100
Startnummer 2370
17:51
13:48
1101
Bas
Saltoschool de Hobbitstee
18:51
13:48
1102
Rick Bisschops
Tilburg
19:29
13:48
1103
Lucas Bisschops
Tilburg
19:29
13:49
1104
Bob Cremers
Basisschool de Hasselbraam
18:06
13:49
1105
Wim Corstiaensen
De Troubadour
17:20
13:50
1106
Startnummer 2089
14:56
13:50
1107
Jens van Nielen
Eindhoven
18:03
13:50
1108
Matthijs Ketelaars
14:55
13:51
1109
Sofia Kololu
17:09
13:51
1110
Jayden van der Ark
Eindhoven
18:18
13:52
1111
Startnummer 1981
15:04
13:52
1112
Parwez Sakhi
BS Tweelingen
18:59
13:52
1113
Luc Voorhuis
Basisschool de Hasselbraam
18:08
13:52
1114
Startnummer 1982
15:04
13:52
1115
Maarten Voorhuis
Basisschool de Hasselbraam
18:09
13:52
1116
Finn van Nielen
Eindhoven
18:05
13:53
1117
Abel Sanders
Eindhoven
18:15
13:54
1118
Paul Sanders
Eindhoven
18:15
13:54
1119
Bas Kratsborn
Eindhoven
17:51
13:54
1120
Wilma Hartman
17:07
13:54
1121
Emma Hartman
17:07
13:55
1122
Lev Dekkers
Basisschool de Hasselbraam
18:16
13:55
1123
Lucas Tolenaars
salto bs cornelis jetses
14:02
13:56
1124
Laszlo Donders
Eindhoven
18:55
13:56
1125
Timothee Roy
Saltobasisschool De Bergen
18:00
13:57
1126
Startnummer 2281
18:43
13:57
1127
Marco Bridié
HCE - G1
15:19
13:57
1128
Wouter Savenije
Overpelt
18:31
13:57
1129
Peter op den Kamp
Basisschool de Hasselbraam
18:21
13:57
1130
Rayan Zaitouni
Fellenoord
19:11
13:58
1131
Herve Roy
Saltobasisschool De Bergen
18:00
13:58
1132
Han Meertens
HCE - G1
15:20
13:58
1133
Hadi Abdilhaadi
HCE - G1
15:20
13:58
1134
Startnummer 2280
18:44
13:58
1135
Vic op den Kamp
Basisschool de Hasselbraam
18:20
13:58
1136
Oscar de Groot
Saltobasisschool De Bergen
18:03
13:58
1137
Thijmen Suoth
Basisschool De Trinoom
16:20
13:59
1138
Dijntje Meijers
17:07
13:59
1139
Rob Willemse
Eindhoven
18:30
14:00
1140
Ed Helsloot
De Vuurvlinder
18:11
14:01
1141
Julian Riolo
Eindhoven
18:31
14:01
1142
Milo Vliegenthart
Eindhoven
19:32
14:01
1143
Akram Kriouar
Fellenoord
19:15
14:01
1144
Boy De Vries
Eindhoven
17:54
14:02
1145
Badir Zaitouni
Fellenoord
19:17
14:02
1146
Siem Van Dinter
Eindhoven
18:11
14:03
1147
Wender Troe
Basisschool De Trinoom
15:49
14:03
1148
Angelique Jansen
17:23
14:05
1149
Frank Nijenhuis
19:34
14:05
1150
Christian Driessen
Eindhoven
18:23
14:05
1151
Bart Kraker
Saltobasisschool De Bergen
18:04
14:05
1152
Bas Kraker
Saltobasisschool De Bergen
18:04
14:06
1153
Maud Nijenhuis
19:34
14:06
1154
Thijs van Gestel
Nuenen
18:33
14:06
1155
Papa van Gestel
Nuenen
18:34
14:08
1156
Julian Achterberg
Nuenen
18:45
14:08
1157
Startnummer 2378
16:38
14:09
1158
Startnummer 2377
16:38
14:10
1159
Kevin Boorsma
16:38
14:10
1160
Mark Wouters
19:41
14:10
1161
Albertho Bolenius
Salto basisschool De Driestam
15:25
14:10
1162
Youssef Elbakiouli
Eindhoven
17:55
14:11
1163
Startnummer 2123
17:55
14:11
1164
Daniel Rocha de Almeida Socorro
Eindhoven
18:46
14:11
1165
Alex Horsten
Eindhoven
18:41
14:11
1166
Marcelo de Almeida Socorro
Eindhoven
18:46
14:11
1167
Jules van Maasakkers
De Vuurvlinder
17:45
14:12
1168
Marcel van Gessel
bs Rapenland
19:28
14:13
1169
Robert Horsten
Eindhoven
18:42
14:13
1170
Tim van Gessel
bs Rapenland
19:28
14:14
1171
Ricardo van der Vorst
BS Strijp Dorp
19:56
14:14
1172
Finn van den Helm
Basisschool 't Palet
16:17
14:14
1173
Rob van Hees
Berlicum Nb
16:23
14:15
1174
Joost Kuijsters
Saltobasisschool De Bergen
18:17
14:16
1175
Joep Maes
Weert
17:12
14:16
1176
Francien Rutten
18:20
14:16
1177
Sil Barendsen
Saltobasisschool De Bergen
18:17
14:17
1178
Sepp Kuijsters
Saltobasisschool De Bergen
18:17
14:17
1179
Pepijn van de Crommert
Eindhoven
19:38
14:17
1180
Dirkje Goossens
18:21
14:17
1181
Startnummer 2365
18:00
14:18
1182
Niek van de Crommert
Eindhoven
19:40
14:18
1183
Eefje Jongen
18:21
14:18
1184
Cas van Berkum
Eindhoven
19:45
14:19
1185
Startnummer 2392
18:02
14:19
1186
Startnummer 2391
18:02
14:19
1187
Isa Jongen
18:21
14:20
1188
Staf Maes
Weert
17:15
14:20
1189
Roy van der Velden
Basisschool de Korenaar
15:29
14:20
1190
Ad Poot
Eindhoven
18:53
14:20
1191
Mees Silveira Goedhart
Eindhoven
18:53
14:20
1192
Willem van Gerven
Boxtel
17:38
14:20
1193
Startnummer 2230
19:59
14:21
1194
Verbraak
19:59
14:21
1195
Silas Janssen
Eindhoven
20:00
14:21
1196
Joep Poot
Eindhoven
18:54
14:22
1197
Zabdaj Pollen
Eindhoven
17:05
14:22
1198
Moos van Dongen
Eindhoven
19:42
14:23
1199
Joey van der Velden
Basisschool de Korenaar
15:30
14:23
1200
Jimmy van der Burgt
BS Strijp Dorp
16:22
14:23
1201
Nieck van der Burgt
BS Strijp Dorp
16:22
14:23
1202
Thijs Brouwers
Eindhoven
17:28
14:23
1203
Jamie Bekkers
Eindhoven
17:28
14:23
1204
Silvester Bosma
Maarssen
18:15
14:23
1205
Jelte vd Stappen
bs Rapenland
16:36
14:24
1206
Pieter Peterson
bs Rapenland
16:37
14:24
1207
Frank Janssen
Eindhoven
20:04
14:25
1208
Bart Kroot
Basisschool de Bijenkorf
16:37
14:25
1209
Martien Aerts
Basisschool de Hasselbraam
18:41
14:26
1210
Startnummer 2174
15:54
14:26
1211
Startnummer 2175
15:53
14:26
1212
Jelte van der Velde
Veldhoven
18:55
14:27
1213
Izzet Demirci
salto bs cornelis jetses
18:20
14:27
1214
Bryan Hendriks
salto bs cornelis jetses
18:24
14:29
1215
Robin van Hoof
18:26
14:31
1216
Startnummer 2292
17:55
14:32
1217
Morris Donkers
17:56
14:32
1218
Startnummer 2169
16:05
14:35
1219
Startnummer 2171
16:07
14:36
1220
Morris Barendsen
Saltobasisschool De Bergen
18:40
14:36
1221
Vincent Pieters
Saltobasisschool De Bergen
18:57
14:36
1222
Startnummer 2104
20:06
14:37
1223
Marco Barendsen
Saltobasisschool De Bergen
18:41
14:38
1224
Storm Saassen
BS Tweelingen
19:39
14:38
1225
Thijn Bakermans
bs Rapenland
16:54
14:39
1226
Noa Bakermans
bs Rapenland
16:54
14:39
1227
Startnummer 2102
20:10
14:40
1228
Startnummer 2101
20:10
14:40
1229
Zoë Korporaal
20:07
14:40
1230
Maaike de Vries
16:14
14:40
1231
Startnummer 2170
16:11
14:40
1232
Feline de Vries
16:17
14:43
1233
Viggo Broersma
Basisschool de Hasselbraam
18:57
14:43
1234
Rob van Loon
17:58
14:44
1235
Kaj van Loon
17:58
14:44
1236
Sandra van der Steen
15:50
14:45
1237
Liv van der Steen
15:50
14:46
1238
Startnummer 2128
Salto basisschool Floralaan
16:36
14:46
1239
Richard van der Vorst
BS Strijp Dorp
20:29
14:46
1240
Eric-Jan Kroot
Eindhoven
19:27
14:47
1241
Startnummer 2276
18:54
14:50
1242
Liva Kaya
18:54
14:50
1243
Timo van Hengel
Saltoschool de Hobbitstee
20:37
15:00
1244
Julian van der Linden
Oirschot
18:57
15:00
1245
Joep Mohnen
Eindhoven
17:46
15:01
1246
Jelle van Hengel
Saltoschool de Hobbitstee
20:39
15:02
1247
Startnummer 2237
18:11
15:02
1248
Startnummer 2236
18:11
15:02
1249
Harm Wilms
Saltobasisschool De Bergen
19:14
15:02
1250
Luuk Ongers
BS Tweelingen
20:07
15:03
1251
Edward Mcnulty
Saltoschool de Hobbitstee
20:40
15:04
1252
Startnummer 1996
16:18
15:06
1253
John van de Watering
16:18
15:06
1254
Startnummer 2287
19:37
15:07
1255
Startnummer 2286
19:37
15:08
1256
Startnummer 2177
16:34
15:08
1257
Startnummer 2176
16:34
15:09
1258
Willy Schouten
Salto basisschool De Driestam
20:26
15:10
1259
Mike van Irsel
Veldhoven
19:12
15:12
1260
Harry de Wals
's-Hertogenbosch
15:16
15:14
1261
Abel van der Meer
's-Hertogenbosch
15:17
15:14
1262
Anne Renkema
Basisschool 't Palet
17:21
15:15
1263
Mark van Gestel
De Troubadour
18:45
15:18
1264
Mees Van Hoof
Eindhoven
19:29
15:21
1265
Romeijn Knehans
Basisschool De Trinoom
17:02
15:33
1266
Vincent Knehans
Basisschool De Trinoom
17:02
15:33
1267
Rob Beeren
Saltoschool de Hobbitstee
21:16
15:34
1268
Julian Beeren
Saltoschool de Hobbitstee
21:16
15:34
1269
Mikel Sanchez Richter
BS Strijp Dorp
21:22
15:36
1270
Pim Eekma
Basisschool De Trinoom
19:35
15:38
1271
Bauke Eekma
Basisschool De Trinoom
19:34
15:38
1272
Startnummer 2293
19:20
15:39
1273
Jos van der Krabben
19:20
15:39
1274
Merijn Eekma
Basisschool De Trinoom
19:35
15:40
1275
Max Derks
Heeze
18:24
15:41
1276
Startnummer 2253
19:11
15:48
1277
René Broekhuizen
Eindhoven
20:52
15:49
1278
Gerte Hoogewerf
Saltoschool de Hobbitstee
21:26
15:49
1279
Matthijs van Helvert
Susteren
16:08
16:08
1280
Jan van Gestel
Eindhoven
20:38
16:10
1281
Terrence Hendriks
Eindhoven
20:38
16:12
1282
Samuel Kruisbrink
Eindhoven
21:14
16:17
1283
Elze Dijstelbloem
20:25
16:23
1284
Startnummer 2223
20:25
16:24
1285
Tristan van Hengel
Saltoschool de Hobbitstee
22:10
16:30
1286
José Goud
19:32
16:33
1287
Quirijn Goud
19:33
16:34
1288
Hugo Klerks
De Troubadour
20:05
16:40
1289
Quinten Klerks
De Troubadour
20:04
16:40
1290
Anderson
De Vuurvlinder
20:59
16:43
1291
Startnummer 2424
21:34
16:45
1292
Startnummer 2423
21:34
16:46
1293
Mattie van Hoof
Veldhoven
20:47
17:02
1294
Startnummer 2239
21:23
17:07
1295
E Kadijk
Salto basisschool Floralaan
17:10
17:10
1296
Henk Linskens
De Troubadour
20:43
17:21
1297
Startnummer 2238
21:41
17:24
1298
Startnummer 2240
21:41
17:24
1299
Berend Bisschops
Eindhoven
17:31
17:31
1300
Bas Poels
Geldrop
20:51
17:33
1301
Martijn van Fulpen
Saltobasisschool De Bergen
21:48
17:37
1302
Jesse van Fulpen
Saltobasisschool De Bergen
21:48
17:38
1303
Startnummer 2200
23:00
17:47
1304
Travis de Wals
Best
17:52
17:50
1305
Thijmen Snep
18:30
18:08
1306
Startnummer 2257
18:32
18:11
1307
Ronald van der Wijk
Eindhoven
18:37
18:33
1308
Cayden Bijl
bs Rapenland
20:55
18:36
1309
Luuk van der Wijk
Eindhoven
18:37
18:36
1310
Startnummer 2328
19:11
19:11
1311
Floris Tielen
Best
19:36
19:31
1312
Ronald Tielen
Best
19:36
19:31
1313
Startnummer 2190
23:39
19:36
1314
Startnummer 2191
23:39
19:36
1315
Glen Lin
Taipei
23:44
21:13
VROUW, MINI MARATHON E
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Romy Dannenburg
IJsselstein Ut
5:57
5:55
2
Jessie van den Broek
Veldhoven
6:00
5:58
3
Jasmijn Gielen
Elsloo Lb
6:01
6:00
4
Sanne Bogaerts
Sint Joris College
6:21
6:21
5
Pien Bouten
Waalre
6:42
6:29
6
Naomi van Eijndhoven
Sint Joris College
6:40
6:39
7
Kim van Berlo
Geldrop
6:40
6:40
8
Lisa Sas
Geldrop
6:46
6:44
9
Iris Geurten
Sint Joris College
6:50
6:47
10
Elia Berkers
Sint Joris College
6:51
6:50
11
Marit van der Leij
Nuenen
7:08
7:03
12
Meike Breusers
Vrije School Brabant
7:22
7:14
13
Nora De Bruin
Boxmeer
7:21
7:20
14
Inge van Heumen
NXP Semiconductors
7:37
7:22
15
Linda van Heumen
NXP Semiconductors
7:37
7:23
16
Maud Kuipers
Son en Breugel
7:36
7:30
17
Liesbeth Geerts
Veldhoven
7:47
7:40
18
Meike Verbaandert
Veldhoven
8:06
8:04
19
Elise Lammerts
Helmond
8:05
8:05
20
Nathalie van Bussel
Eindhoven
8:21
8:11
21
Inez Leenen
Eindhoven
8:21
8:11
22
Yvonne Wijnholds
Veldhoven
8:21
8:12
23
Nena de Wit
Basisschool de Hasselbraam
8:31
8:20
24
Anouk Riddersma
Basisschool de Hasselbraam
8:31
8:21
25
Floo Schoenmaker
Sint Joris College
8:28
8:23
26
Liz Schoenmaker
Sint Joris College
8:27
8:23
27
Babiche Schoenmaker
Sint Joris College
8:28
8:23
28
Marieke van Schijndel
Eindhoven
8:55
8:41
29
Manouk van der Veen
Geldrop
8:42
8:41
30
Caro Boesten
Eindhoven
8:45
8:42
31
Corrie van Ee
Geldrop
8:44
8:43
32
Elena Horstink
Eindhoven
9:07
8:44
33
Jasmijn van Hien
Geldrop
8:48
8:46
34
Megan Bakermans
Basisschool de Bijenkorf
8:56
8:49
35
Eliza Bloem
Waalre
9:17
8:55
36
Brenda Kalpoe
Eindhoven
9:09
8:57
37
Silvia Henraat
Eindhoven
9:04
8:59
38
Livia Heuvelman
NXP Semiconductors
10:24
9:00
39
Lieve Stark
Eindhoven
9:38
9:03
40
Linda den Hoed
Eindhoven
9:48
9:03
41
Julie van Gastel
Eindhoven
9:47
9:05
42
Britt van de Heijden
Basisschool de Bijenkorf
9:37
9:05
43
Iris Soede
Eindhoven
9:50
9:06
44
Britt van Gastel
Eindhoven
9:50
9:06
45
Chen Wang
BS de Boschuil
9:36
9:08
46
Janske De Bruin
Boxmeer
9:19
9:13
47
Janneke Roersma
Eindhoven
9:34
9:13
48
Annemieke Brands
Pleinschool Helder
9:27
9:14
49
Nathalie van Veghel
Eindhoven
9:24
9:21
50
Chanandra Eyck
Eindhoven
9:25
9:22
51
Rabia Zorluaslan
Fellenoord
10:09
9:23
52
Monique Peters
Bs Onder de wieken
9:36
9:24
53
Anouk Jacobs
Vrije School Brabant
10:02
9:24
54
Nina Rooijakkers
Basisschool de Bijenkorf
9:42
9:25
55
Nazareth Bahlbi
Heeze
9:37
9:27
56
Imme Lijnen
De Ontmoeting
11:04
9:29
57
Nika Van Amerongen
Eindhoven
9:41
9:29
58
Shbona Ghebremedhin
Eindhoven
9:38
9:30
59
Iris Maureau
Eindhoven
9:41
9:30
60
Lize van Pelt
Saltobasisschool De Bergen
9:36
9:30
61
Lise Crooijmans
Saltobasisschool De Bergen
9:36
9:31
62
Sara Wezenbeek
Roosendaal
10:08
9:32
63
Cora Jongmans- Postema
Nuenen
10:08
9:33
64
Anna Soede
Eindhoven
10:18
9:35
65
Mariken van Engelen
Basisschool de Bijenkorf
11:24
9:36
66
Alexia Kapteijns
Eindhoven
9:44
9:38
67
Sophy Renou
Eindhoven
9:44
9:38
68
Britt Verstralen
Eindhoven
10:13
9:38
69
Yasemin Housseni
bs Rapenland
11:44
9:41
70
Madelief Verdonschot
Basisschool De Trinoom
9:52
9:42
71
Judit Hanis
Eindhoven
10:00
9:42
72
Eva Nagtegaal
Eindhoven
9:49
9:43
73
Iris Nagtegaal
Eindhoven
9:49
9:43
74
Florien Coppelmans
Lier
10:19
9:43
75
Fee Ooms
Eindhoven
10:05
9:43
76
Karlijn Bax
Basisschool De Trinoom
9:52
9:43
77
Kim Althuizen
bs Rapenland
11:46
9:43
78
Hanna Advokaat
Eindhoven
10:01
9:43
79
Joke van Helvert
Susteren
16:05
9:44
80
Annelien Vermijlen
Lier
10:19
9:44
81
Anouk van Amelsfoort
Basisschool de Bijenkorf
10:17
9:45
82
Nyah Smits
Saltoschool Hanevoet
10:39
9:45
83
Maya Gilsing
Eindhoven
10:06
9:47
84
Maki Kawashima
Eindhoven
10:06
9:47
85
Marjon
Saltoschool de Hobbitstee
10:21
9:48
86
Olivia Mous
Saltoschool de Hobbitstee
10:21
9:48
87
Hanneke Bax
Basisschool De Trinoom
9:58
9:48
88
Petra Smits
Eindhoven
9:57
9:50
89
Miriam Maijer
bs Rapenland
9:57
9:51
90
Peggy van den Akker
Basisschool de Korenaar
10:37
9:52
91
Maud Mayers
Saltoschool Hanevoet
9:57
9:52
92
Aziza Hamoumi
bs Rapenland
9:56
9:52
93
Jaimy Muller VonCzernicki
Basisschool de Bijenkorf
10:26
9:54
94
Berkay Ahan
Saltoschool Hanevoet
10:49
9:55
95
Nienke Huisman
Nuenen
10:04
9:56
96
Ciciel Veltmans
Nuenen
10:04
9:57
97
Sem Nijssen
Basisschool De Trinoom
10:16
9:58
98
Quinty van den Akker
Basisschool de Korenaar
10:45
9:58
99
Madelief Toeter
Basisschool De Trinoom
11:18
9:59
100
Sieth Nijssen
Basisschool De Trinoom
10:18
9:59
101
Emmeline Van Loon
Boechout
10:17
9:59
102
F Ebbens
De Vuurvlinder
12:38
10:01
103
Annick de Bont
De Vuurvlinder
12:38
10:01
104
Mandy van de Akker
Basisschool de Korenaar
10:47
10:01
105
Cherida Tieleman
Eindhoven
10:14
10:02
106
Fay van den Putte
Eindhoven
10:14
10:02
107
Laura van Houtum
bs Rapenland
10:40
10:05
108
Silke Kuiken
Basisschool de Bijenkorf
10:14
10:07
109
Veerle van Disseldorp
De Vuurvlinder
10:27
10:07
110
Linda van Antwerpen
Loon op Zand
10:13
10:08
111
Daniëlle Sterk
Veldhoven
10:22
10:08
112
Talena Smetsers
Oirschot
10:13
10:09
113
Donya Forghani
Basisschool de Bijenkorf
10:16
10:09
114
Senna van Gerwen
Veldhoven
10:23
10:09
115
Femke van de Sande
Basisschool de Bijenkorf
10:16
10:09
116
Sophie Bergmans
Veldhoven
10:23
10:09
117
Puk Sterk
Veldhoven
10:23
10:09
118
Renate Cremer
Geldrop
10:20
10:11
119
Irene vd Houten
Bs Onder de wieken
10:21
10:11
120
Selen Yalcin
Eindhoven
10:21
10:13
121
Maud van de Wiel
Basisschool de Bijenkorf
10:48
10:14
122
Noor de Gier
Vrije School Brabant
10:53
10:15
123
Lotte Huisman
Nuenen
10:20
10:16
124
Suzanne van Eijk
bs Rapenland
10:41
10:18
125
Merel van der Horst
Helmond
10:39
10:18
126
Faidah Kamara
Fellenoord
11:05
10:19
127
Fleur Kennis
Veldhoven
14:45
10:20
128
Iris van de Kerkhof
De Ontmoeting
11:57
10:20
129
Zyal Lambermont
Bs 't Karregat
10:52
10:21
130
Yara van Hattum
bs Rapenland
10:59
10:22
131
Ize Sipkes
Eindhoven
11:16
10:23
132
Romy van Emden
Basisschool de Korenaar
11:10
10:24
133
Monique van Emden
Basisschool de Korenaar
11:11
10:25
134
Roos van Campen
Vrije School Brabant
11:05
10:26
135
Helma van Ingenschenou
BS de Boschuil
10:34
10:27
136
J van Hoppe
Basisschool Gunterslaer
11:22
10:28
137
Wendy van Osch
Eindhoven
11:56
10:29
138
Lindy van Hoppe
Basisschool Gunterslaer
11:22
10:29
139
Day Fiers
Basisschool De Trinoom
10:58
10:31
140
Yfke Lotte Reijmer
Vrije School Brabant
11:14
10:32
141
Selma Wong
Eindhoven
10:36
10:33
142
Elahah Hassan
Basisschool de Bijenkorf
11:11
10:36
143
Ilja Bongers
Basisschool de Korenaar
11:34
10:37
144
Brechtje ter Veer
Basisschool de Korenaar
11:34
10:37
145
Kate Jansen
Basisschool de Bijenkorf
11:04
10:37
146
Myrthe Trouw
Vrije School Brabant
11:04
10:37
147
Roos Grutterink
Helmond
11:11
10:38
148
Isa Pieters-Poortvliet
Eindhoven
13:31
10:41
149
Loïs Menting
Eindhoven
13:31
10:41
150
Aniek van Heel
Eindhoven
11:10
10:44
151
Vanessa Menting
Eindhoven
13:26
10:44
152
Floor Kleuters
Eindhoven
14:41
10:46
153
Z Kerp
Basisschool Gunterslaer
11:34
10:46
154
Lara Kerp
Basisschool Gunterslaer
11:34
10:46
155
Zehra Yalcin
Fellenoord
15:07
10:46
156
Dunya Kibbit
Fellenoord
15:08
10:46
157
Chaima Abagri
Basisschool de Korenaar
11:48
10:46
158
Indy Lindenberg
bs Rapenland
13:29
10:46
159
Ingrid van Gerwen
Basisschool De Trinoom
10:54
10:47
160
Linn Bennenbroek
Someren
10:59
10:47
161
Jessica van Kollenburg
Someren
10:59
10:48
162
Rahmah Kamara
Fellenoord
11:35
10:48
163
Ine Zwaans
Basisschool de Bijenkorf
11:01
10:49
164
Laura Trum
Basisschool de Bijenkorf
11:01
10:49
165
Gabrielle de Beer
Eindhoven
11:13
10:52
166
Sophia Kuiper
Best
11:20
10:54
167
Julie Kennis
Veldhoven
15:20
10:54
168
Lara Haans
Eindhoven
11:20
10:54
169
Petra Kuiper
Best
11:20
10:55
170
Conny van Gulik
De Vuurvlinder
11:01
10:55
171
Reserve
bs Rapenland
12:00
10:55
172
Judith van de Klok
Basisschool de Bijenkorf
11:12
10:55
173
Resie Haans
Eindhoven
11:21
10:55
174
Pauline Crooijmans
Saltobasisschool De Bergen
11:31
10:56
175
Rene van de Vijfeyke
De Vuurvlinder
11:03
10:56
176
Anna Peulen
Saltobasisschool De Bergen
11:29
10:56
177
Lynn van de Vijfeyke
De Vuurvlinder
11:03
10:56
178
Anna Fleur van Gestel
Eindhoven
11:21
10:56
179
Maartje Kooijman
Eindhoven
12:44
10:57
180
Pien Van Sambeeck
Eindhoven
11:21
10:57
181
Puk Van Hest
Eindhoven
12:44
10:57
182
Roos Van der Schoot - Sipkes
Eindhoven
11:54
11:01
183
Lincy van den Endert
Eindhoven
12:27
11:01
184
Maud Sipkes
Eindhoven
11:54
11:01
185
Elmi van Boxtel
Basisschool de Bijenkorf
11:14
11:01
186
Roos Avezaat
Basisschool de Bijenkorf
11:15
11:02
187
Jantine Strikwerda
Best
12:44
11:02
188
Caroline Strikwerda
Best
12:44
11:02
189
Juliëtte Horbach
Basisschool de Hasselbraam
15:00
11:03
190
Florine Lammers
St. Antonius Abt
12:04
11:04
191
Faye Dollekens
Basisschool de Bijenkorf
11:37
11:05
192
Danique van de Linden
De Ontmoeting
12:50
11:06
193
Minte Geerts
Salto basisschool Floralaan
15:55
11:06
194
Mijs van Dam
Bs 't Karregat
13:46
11:06
195
Naomi Molenaar
De Ontmoeting
12:50
11:06
196
Inge Blankers
Best
11:45
11:07
197
Isis Verhoeven
De Vuurvlinder
11:39
11:08
198
Mama Soeropaiman
Bs 't Karregat
13:47
11:08
199
Ingrid Wilmes
Eindhoven
12:14
11:08
200
Jada Soeropaiman
Bs 't Karregat
13:48
11:09
201
Nathalie van As
Eindhoven
13:39
11:09
202
Gwyneth van Goch
Eindhoven
13:40
11:09
203
Monika Rybikowska
Basisschool de Korenaar
12:47
11:10
204
Kyra Brand
Eindhoven
11:49
11:10
205
Amber Lambooij
Saltobasisschool De Bergen
11:54
11:11
206
Claudia van der Meer
Eindhoven
15:34
11:11
207
Yvonne Raaymakers
Saltoschool Hanevoet
12:07
11:12
208
Sara Hüseynov
Saltoschool Hanevoet
12:07
11:13
209
Djille Hoek
Saltoschool Hanevoet
12:07
11:13
210
Vieve Eikhout
Helmond
17:02
11:13
211
Fabianne Riolo
Eindhoven
15:09
11:13
212
Yvonne Bierens
Son en Breugel
11:44
11:13
213
Floor Haaksman
Eindhoven
13:51
11:13
214
Kaylee Huibrechtse
Basisschool de Korenaar
12:35
11:14
215
Mame Selly Sarr
De Ontmoeting
12:48
11:14
216
Juliana Martinez Trujillo
NXP Semiconductors
13:02
11:15
217
Romaissa Aknouz
Basisschool de Korenaar
12:36
11:15
218
Puck van der Vorst
Helmond
14:20
11:16
219
Ravzagul Sayar
Fellenoord
16:24
11:16
220
Tessa Rink
Basisschool de Bijenkorf
11:34
11:16
221
Moniek Buchrnhornen
Basisschool de Korenaar
12:09
11:17
222
Melissa Buchrnhornen
Basisschool de Korenaar
12:09
11:17
223
Luna Buchrnhornen
Basisschool de Korenaar
12:09
11:17
224
Shari van de Berg
De Ontmoeting
13:08
11:18
225
Lotte Peters
De Ontmoeting
13:07
11:18
226
Daniella Bos
Eindhoven
11:30
11:19
227
Karlijn Enzlin
Salto basisschool Floralaan
16:30
11:20
228
Antonia Curseu
bs Rapenland
13:32
11:21
229
Daisy Dorssers
Basisschool de Bijenkorf
11:51
11:22
230
Puck Gielen
Eindhoven
12:54
11:22
231
Vesper Boomen
Basisschool 't Palet
13:22
11:22
232
Eveline Roelfsema
Basisschool de Bijenkorf
11:51
11:23
233
Bianca Blankers
Best
12:00
11:23
234
Ziva Senhaji
bs Rapenland
12:31
11:23
235
Julie Verdonschot
Basisschool De Trinoom
11:32
11:24
236
Saar Graveth
Basisschool Louis Buelens
12:04
11:25
237
Cathelijne van Dooren
Eindhoven
12:36
11:26
238
Sophie van Helvoort
Heeze
13:00
11:26
239
Caro Schuurman
Eindhoven
12:36
11:26
240
Bo Duijnhouwer
Eindhoven
13:09
11:27
241
Emma Raven
Eindhoven
12:03
11:27
242
Ruth Mourik
Eindhoven
13:10
11:27
243
Colinda Dautzenberg
Eindhoven
12:03
11:28
244
Lisa van Leeuwen
NXP Semiconductors
14:39
11:28
245
Eveline van Dijck
Eindhoven
12:08
11:28
246
Joy Dings
Eindhoven
12:39
11:28
247
Kim Mazeland
De Ontmoeting
13:17
11:29
248
Tinka Nijssen
Veldhoven
14:37
11:29
249
Monique van Kol
Eindhoven
13:03
11:30
250
Esther Verhagen
Eindhoven
18:07
11:30
251
Linda van Eijck
Basisschool Gunterslaer
12:21
11:31
252
Krista Casteleijn
Nuenen
14:10
11:32
253
Fleur Claessen
Nuenen
12:16
11:32
254
Lisanne Casteleijn
Nuenen
14:09
11:32
255
Cynthia Pol
Basisschool de Korenaar
12:42
11:33
256
Karlien Bertholet
Eindhoven
11:49
11:34
257
Sarah Kok
Basisschool de Bijenkorf
13:27
11:35
258
Jelly Donkers
Nuenen
12:22
11:35
259
Anke Derks
Eindhoven
14:13
11:35
260
Eva van Spronsen
Vrije School Brabant
12:16
11:35
261
Renske Gulden
Salto basisschool Floralaan
16:27
11:36
262
Dena van de Ven
Basisschool 't Palet
13:55
11:36
263
Anna van Fulpen
De Vuurvlinder
12:02
11:37
264
J P M Navis-Janssen
De Vuurvlinder
11:50
11:37
265
Babbe Verschure
Heeze
14:44
11:37
266
Marianne Vandecasteele
Eindhoven
12:18
11:38
267
Aukje Kruf
Eindhoven
12:16
11:38
268
Marielle van Rijt
Basisschool Gunterslaer
12:30
11:39
269
Lima van der Heijden
Eindhoven
14:45
11:39
270
Romy Jegerings
De Ontmoeting
13:20
11:39
271
Doutzen Mulder
Basisschool Gunterslaer
12:30
11:39
272
Emma van Leeuwen
NXP Semiconductors
14:51
11:39
273
Van Impe Nele
13:39
11:39
274
Flore Appelhof
Basisschool 't Palet
13:40
11:40
275
Hayley Kraaijvanger
Basisschool de Bijenkorf
11:55
11:40
276
Mandy van de Broek
Basisschool de Bijenkorf
12:18
11:41
277
Jindra Kraaijvanger
Basisschool de Bijenkorf
11:56
11:41
278
Esther Menting
Eindhoven
14:32
11:41
279
Lieke Manders
Eindhoven
14:02
11:41
280
Corina Kraaijvanger
Basisschool de Bijenkorf
11:56
11:41
281
Nicole Brockbernd
Eindhoven
12:25
11:42
282
Tess de Weijer
Eindhoven
12:25
11:42
283
Sanne Poortvliet
Eindhoven
14:32
11:42
284
Lenni Baats
Eindhoven
12:45
11:42
285
Ivana Milicevic
Basisschool de Korenaar
12:31
11:42
286
Joyce Leenen
Eindhoven
13:14
11:42
287
Fleur Hendriks
Vrije School Brabant
14:07
11:42
288
Annick Zwart
Saltoschool de Hobbitstee
16:44
11:42
289
Haja de Bont
De Ontmoeting
13:31
11:43
290
Lana Milicevic
Basisschool de Korenaar
12:32
11:43
291
Sandy van der Linden
Basisschool De Trinoom
13:02
11:43
292
Noortje de Werd
bs Rapenland
12:58
11:43
293
Joyce de Bont
De Ontmoeting
13:32
11:44
294
Marloes de Bruin
Eindhoven
13:53
11:44
295
Carlijn van Schaik
Basisschool Gunterslaer
12:37
11:44
296
Nadia Timmermans
Basisschool Gunterslaer
12:37
11:44
297
Nicole Van Dorsten
Veldhoven
11:59
11:45
298
Olivia Grzonka
bs Rapenland
12:25
11:45
299
Eva Renders
Vrije School Brabant
14:07
11:45
300
Sara Stoffels
Veldhoven
11:57
11:45
301
Lotte Dekkers
bs Rapenland
12:29
11:46
302
Emy Dekkers
bs Rapenland
12:29
11:46
303
Marlene Verbeek
bs Rapenland
12:57
11:46
304
Nathali van Oort
Veenendaal
17:26
11:46
305
Rhesie van Tongerloo
bs Rapenland
12:29
11:47
306
Janne Kuunders
Basisschool de Bijenkorf
13:40
11:47
307
Julia Kok-Bartelds
Basisschool de Bijenkorf
13:41
11:47
308
Dani van Ham
Saltobasisschool De Bergen
12:16
11:47
309
Nora van Ham
Saltobasisschool De Bergen
12:16
11:47
310
Manon Kok
Basisschool de Bijenkorf
13:41
11:47
311
Meike Berends
bs Rapenland
12:30
11:47
312
Elise Kok
Basisschool de Bijenkorf
13:41
11:47
313
Angelique Meesters
bs Rapenland
13:12
11:48
314
Ellemieke Horsten
Basisschool de Bijenkorf
13:44
11:48
315
Nardos van 't Hof
Helmond
17:38
11:48
316
Annemijn Lijnen
Eindhoven
13:30
11:48
317
Esther Beysens
Eindhoven
12:49
11:48
318
Femke De Koninck
De Ontmoeting
13:29
11:49
319
Annemijn de Wit
Salto basisschool Floralaan
17:00
11:49
320
Morena van 't Hof-Pero
Helmond
17:39
11:49
321
Willemijn van Gemert
Basisschool de Bijenkorf
12:17
11:49
322
Robin Schwirtz
Son en Breugel
13:13
11:50
323
Guusje Nijssen
Eindhoven
14:41
11:50
324
Anna Lammerts
Eindhoven
13:50
11:50
325
Charlotte Mulder
Eindhoven
14:51
11:50
326
Sania Tariq
Fellenoord
16:12
11:51
327
Linda Stoffels
Veldhoven
12:03
11:51
328
Roos Gorts
Eindhoven
13:00
11:51
329
Dorien Verdonschot
Eindhoven
13:00
11:52
330
Ceylin Coskun
Fellenoord
17:01
11:52
331
Ellen Clement
Basisschool de Korenaar
12:48
11:52
332
Lisanne Brech
Basisschool de Korenaar
13:01
11:52
333
Jasmijn Burgers
Eindhoven
12:42
11:52
334
Jessica van Duren
Basisschool de Bijenkorf
13:13
11:53
335
Marjolein van Velzen
Eindhoven
16:21
11:53
336
Petra Kuijpers-de Haas
Veldhoven
13:25
11:54
337
Marieke van Kessel
Breda
13:53
11:54
338
Fenne Peters
Salto basisschool De Driestam
13:05
11:54
339
Karlijn Kuijpers
Veldhoven
13:25
11:54
340
Pleun Wallinga
BS de Boschuil
13:41
11:54
341
Sanna Kuijpers
Veldhoven
13:25
11:54
342
Dionne Willems
Salto basisschool De Driestam
13:30
11:55
343
Eva van den Tillaar
Eindhoven
15:49
11:55
344
Lotte Voorn
Eindhoven
16:22
11:55
345
Magdalena Piotrowska
Salto basisschool De Driestam
13:29
11:55
346
Bodil Hopmans
Basisschool de Hasselbraam
15:54
11:56
347
Chantal van de Ven
De Vuurvlinder
15:29
11:57
348
Ruby Straalman
Basisschool de Hasselbraam
15:55
11:57
349
Danielle van Roij
Salto basisschool De Driestam
13:12
11:57
350
Felice van der Weerden
Eindhoven
15:52
11:57
351
Indy van de Wouw
De Ontmoeting
13:29
11:57
352
Silvie van Beurden
Basisschool 't Palet
14:01
11:57
353
Sam Ooms
Eindhoven
12:20
11:57
354
Diane van de Wouw-Pols
De Ontmoeting
13:29
11:57
355
Mees Kadijk
Salto basisschool Floralaan
17:11
11:58
356
Kim de Louw
Eindhoven
12:20
11:58
357
Purvi Bailkeri
Eindhoven
14:37
11:58
358
Simmer de Jager
Basisschool 't Palet
14:03
11:59
359
Suzanna Auci
Salto basisschool De Driestam
12:49
11:59
360
Anne Fleur Smulders
Salto basisschool De Driestam
13:09
11:59
361
Geertje Janssen
bs Rapenland
13:26
12:01
362
Sélena Pruijmboom
De Vuurvlinder
12:32
12:01
363
Angelique van Gisbergen
Salto basisschool De Driestam
13:11
12:01
364
Claudia van Heumen
Basisschool de Bijenkorf
13:48
12:01
365
Zezette Janssen
bs Rapenland
13:26
12:01
366
Suzanne Sanders
De Vuurvlinder
12:32
12:01
367
Elif Solak
Basisschool de Bijenkorf
13:49
12:01
368
Lois van de Haghen
Basisschool de Bijenkorf
13:49
12:01
369
Britt van de Kerkhof
Eindhoven
13:39
12:02
370
Natalie Leemans
Eindhoven
13:39
12:02
371
Mara Langerak
Asten
14:53
12:02
372
Isa Langerak
Asten
14:53
12:02
373
Binta Sarr
Eindhoven
13:39
12:03
374
Nyima Sagna
Eindhoven
13:39
12:03
375
Lotte Misere
Salto basisschool De Driestam
13:21
12:03
376
Sabine van der Weerden
Eindhoven
15:59
12:03
377
Saar Raaijmakers
Best
13:46
12:03
378
Alejandra Garcia
Eindhoven
15:59
12:04
379
Ilse Venes
Eindhoven
13:41
12:04
380
Judy Tienhoven
Eindhoven
12:55
12:04
381
Féline Venes
Eindhoven
13:41
12:04
382
Aimée Venes
Eindhoven
13:41
12:04
383
Angela Misere
Salto basisschool De Driestam
13:23
12:05
384
Amelia Smits
BS de Boschuil
13:51
12:05
385
Yara Kuiper
Eindhoven
12:55
12:05
386
Sabrina Laenen
Basisschool Gunterslaer
12:57
12:05
387
Lisa Mulder
Basisschool Gunterslaer
12:57
12:05
388
Sara Louwers
Eindhoven
17:08
12:06
389
Jayda de Jong
salto bs cornelis jetses
12:11
12:06
390
Fleur van de Berk
De Ontmoeting
13:36
12:06
391
Evelien Vanmierlo
De Ontmoeting
13:36
12:06
392
Nada Kehili
Basisschool de Bijenkorf
12:41
12:06
393
Livia Haas
Basisschool De Trinoom
12:24
12:07
394
Jill Hoogwoud
BS Strijp Dorp
13:09
12:07
395
Manon de Greef
Eindhoven
14:36
12:07
396
Sanaa Sabri
Basisschool de Bijenkorf
12:41
12:07
397
Lotte van Helvoort
Heeze
13:44
12:07
398
Wilma Pompert
Bs Onder de wieken
12:19
12:07
399
Maaike Notten
Salto basisschool De Driestam
13:41
12:08
400
Saar de Greef
Eindhoven
14:36
12:08
401
Ilse Pompert
Bs Onder de wieken
12:19
12:08
402
Kim Verheijen-Snijders
Eindhoven
13:17
12:08
403
Daan jansen
Heeze
13:44
12:09
404
Ilse van der Heijden
Basisschool de Bijenkorf
13:28
12:09
405
Jill van der Heijden
Basisschool de Bijenkorf
13:28
12:09
406
Roos de Greef
Eindhoven
14:37
12:10
407
Esther Meelkop
Basisschool De Trinoom
12:50
12:11
408
Joyce Tonneijk
Eindhoven
12:58
12:11
409
Silke Niezen
Saltobasisschool De Bergen
16:10
12:11
410
Lieke Tonneijk
Eindhoven
12:59
12:12
411
Rebecca van den BergJeths
Salto basisschool Floralaan
17:06
12:12
412
Lara van den Boomen
Basisschool 't Palet
14:13
12:12
413
Karina Rekmans
Basisschool de Korenaar
13:11
12:12
414
Els Custers
Eindhoven
12:59
12:13
415
Moon Klis
Eindhoven
12:59
12:13
416
Kayleigh Rekmans
Basisschool de Korenaar
13:11
12:13
417
Nienke de Rooij
Basisschool de Bijenkorf
14:08
12:14
418
Jiska Bouwens
Son en Breugel
12:43
12:14
419
Nancy Metselaar
Saltoschool de Hobbitstee
17:16
12:14
420
Claire Roy
Saltobasisschool De Bergen
16:17
12:14
421
Melinda Jegerings
De Ontmoeting
13:57
12:15
422
Lisa Meelkop
Basisschool De Trinoom
12:50
12:15
423
Naomi van Herk
Fellenoord
17:22
12:15
424
Verginia van Schijndel
De Vuurvlinder
12:47
12:16
425
Melanie
De Vuurvlinder
12:47
12:16
426
Nicky Voorjans
Basisschool de Bijenkorf
12:29
12:16
427
Marleen Sterenberg
Basisschool de Bijenkorf
14:06
12:16
428
Janneke Pepers
bs Rapenland
14:27
12:16
429
Kirsten Meijerse-Coolen
Eindhoven
15:09
12:16
430
Fenna Sterenberg
Basisschool de Bijenkorf
14:06
12:17
431
Lieke Sterenberg
Basisschool de Bijenkorf
14:06
12:17
432
Shannon Wong
Salto basisschool De Driestam
13:24
12:17
433
Olga Nagtegaal
Eindhoven
13:35
12:17
434
Amy Graff
Eindhoven
16:00
12:18
435
Dionne van Dijk
Eindhoven
16:00
12:18
436
Sarah Mayy
Waalre
12:52
12:18
437
Ingrid Tappel-Nijssen
Eindhoven
12:35
12:19
438
Anke Kuijpers
bs Rapenland
15:25
12:19
439
Sofie Tappel
Eindhoven
12:35
12:19
440
Miranda Reuvekamp Gille
Eindhoven
13:30
12:19
441
Reza van de Smitte
Saltoschool Hanevoet
14:41
12:19
442
Claudine Hogenboom
De Troubadour
15:48
12:20
443
Lonneke Kat
De Troubadour
15:48
12:20
444
Margot van der Wijst
Veldhoven
16:07
12:21
445
Anaïs van der Wijst
Veldhoven
16:08
12:21
446
Julia Schoe
Salto basisschool De Driestam
13:44
12:21
447
Vera Bijsterveld
Geldrop
17:37
12:21
448
Daphne Bijsterveld
Geldrop
17:37
12:22
449
Anna Nikiel
bs Rapenland
15:22
12:22
450
Gusta Bastingo
Salto basisschool De Driestam
13:43
12:22
451
Stefanie Strijb
Eindhoven
13:42
12:23
452
Rozemarijn de Koning
Eindhoven
17:16
12:23
453
Monique Leijssen
salto bs cornelis jetses
12:28
12:23
454
Ilhame Ghazi
Basisschool 't Palet
14:23
12:23
455
Eefje Trienekens
De Vuurvlinder
13:21
12:24
456
Marieke Trienekens
De Vuurvlinder
13:21
12:24
457
Ella Hartsuijker
Basisschool De Trinoom
14:53
12:24
458
Kudzai Muchemwa
Basisschool 't Palet
14:22
12:25
459
Naoko Yamamoto
Basisschool De Trinoom
12:56
12:25
460
Dilara Özdemir
Basisschool 't Palet
14:21
12:25
461
Amira Kibbit
Fellenoord
17:37
12:25
462
Sasa Racic
Fellenoord
17:37
12:25
463
Zine Khau
Saltoschool Hanevoet
14:36
12:25
464
Martina de Graaf
Saltoschool Hanevoet
14:36
12:25
465
Cindy Dirkx
Nuenen
16:21
12:26
466
Sterre Meuwese
Eindhoven
13:16
12:26
467
Fenne de Wit
Eindhoven
13:51
12:27
468
Maud Roefs
Eindhoven
15:13
12:27
469
Janneke Hoeben
Eindhoven
13:51
12:27
470
Alicia van den Waardenbur
Basisschool de Korenaar
13:26
12:27
471
Sonja Reijnierse
Eindhoven
16:46
12:27
472
Marianne Galema
Eindhoven
13:18
12:27
473
Sara Van Rees
Eindhoven
16:47
12:27
474
Malu Hartsuijker
Basisschool De Trinoom
14:57
12:28
475
Meryem Erbas
Basisschool Tarieq Ibnoe Ziyad
16:08
12:28
476
Inge Cornelissen
Eindhoven
15:16
12:28
477
Noë Broersma
Basisschool de Hasselbraam
16:33
12:29
478
Zoë Den Holder
Eindhoven
15:16
12:29
479
Tisa Schungel
Veldhoven
17:03
12:29
480
Oghusa G
Bs 't Karregat
15:14
12:30
481
Almaz Wijkel
Bs 't Karregat
15:15
12:30
482
Cassandra De Graf
Eindhoven
14:58
12:30
483
Marjan Ronde
Geldrop
12:31
12:31
484
Charlize Lijfrock
Eindhoven
14:59
12:31
485
Zoë Broeders
Eindhoven
12:31
12:31
486
Layla Jongeneel
Eindhoven
15:13
12:31
487
Ava Wanga
Eindhoven
14:59
12:31
488
Natalia Rynkowska
Eindhoven
17:05
12:31
489
Femke de Jong
Eindhoven
17:22
12:32
490
Irene De Waal
Waalre
15:35
12:32
491
Bente van Loon
Eindhoven
17:22
12:33
492
Charmain Bendt
salto bs cornelis jetses
16:19
12:33
493
Danielle Hulsman
Salto basisschool De Driestam
13:58
12:33
494
Iris Jonkers
BS Strijp Dorp
13:38
12:33
495
Emma Van Gils
Eindhoven
13:26
12:33
496
Nicole Peters
Eindhoven
14:25
12:34
497
Niene van Strijp
BS de Boschuil
14:25
12:34
498
Anne Peters
Eindhoven
14:25
12:34
499
Matylda Wojczulis
Nuenen
16:24
12:34
500
Amani Elyahyaoui
Basisschool Tarieq Ibnoe Ziyad
16:18
12:34
501
Soraya SahebAli
Eindhoven
15:07
12:34
502
Maks Woiczulis
Nuenen
16:24
12:34
503
Roxanna Held
Eindhoven
16:22
12:34
504
Evelyn Tiebosch
Salto basisschool De Driestam
14:01
12:34
505
Renske Bink
Eindhoven
15:35
12:35
506
Nathalie van de Ven
BS Strijp Dorp
13:38
12:35
507
Flore Hubreght
Sijsele
16:54
12:35
508
Sarah Jansen
De Troubadour
15:58
12:35
509
Sara Berger
Eindhoven
16:21
12:35
510
Sem Kraker
Saltobasisschool De Bergen
16:35
12:36
511
Sanne van de Brand
Saltobasisschool De Bergen
16:36
12:36
512
Ank van Dam
Eindhoven
15:37
12:36
513
Ellen Wijnands
Eindhoven
16:48
12:36
514
Noortje Peeters
Basisschool de Bijenkorf
14:29
12:37
515
Micaela Sanjuanelo
De Vuurvlinder
16:14
12:37
516
Tara van Mil
Saltobasisschool De Bergen
16:35
12:37
517
Kim Poyck
Spaubeek
16:51
12:37
518
Robin Poyck
Spaubeek
16:51
12:37
519
Meggie Peeters
Basisschool de Bijenkorf
14:29
12:37
520
Anna van Dijk
Saltoschool Hanevoet
15:04
12:37
521
Sofie Graauwmans
bs Rapenland
15:42
12:37
522
Annemieke Commissaris
De Vuurvlinder
16:15
12:38
523
Mischa Tielemans
Saltobasisschool De Bergen
16:35
12:38
524
Iris Hoop
Basisschool de Bijenkorf
13:12
12:38
525
Nienke van Dongen
BS de Boschuil
18:04
12:38
526
Britt van Dongen
BS de Boschuil
18:05
12:39
527
Judy-Ann Dingemans
Basisschool 't Palet
14:35
12:39
528
Thamilisai Chandran
Basisschool 't Palet
14:36
12:39
529
Pauline Stekelenburg
Eindhoven
14:26
12:39
530
Neeltje van den Heijkant
Eindhoven
14:26
12:40
531
Pleun van den Rops
Eindhoven
17:24
12:40
532
Carla Wolff
De Vuurvlinder
14:46
12:40
533
Silke van de Ven
Saltoschool Hanevoet
15:03
12:40
534
Sanne Versweyveld
Eindhoven
16:27
12:40
535
Clarice van Nunen
Eindhoven
17:25
12:40
536
Sophie Rodrigo Iglesias
Rosmalen
13:45
12:41
537
Amelia Ziych
bs Rapenland
14:48
12:41
538
Lieke Vugts
Eindhoven
13:45
12:41
539
Nadia Adjubi
Basisschool 't Palet
14:38
12:41
540
Evi Huijbregts
Salto basisschool Floralaan
17:33
12:42
541
Jelka Donders
Eindhoven
17:40
12:43
542
Danielle van den Bosch
Eindhoven
15:09
12:43
543
Baukje Beekman
Salto basisschool Floralaan
17:38
12:43
544
Guusje Roelofs
Salto basisschool Floralaan
17:38
12:43
545
Merel Thijssen
De Vuurvlinder
13:15
12:43
546
Chen Feldman
Eindhoven
17:18
12:44
547
Pippa Louwers
Eindhoven
17:48
12:45
548
Loes Wallinga
BS de Boschuil
14:34
12:45
549
Bo Tieneling
Basisschool de Hasselbraam
17:10
12:46
550
Juliette Tieneling
Basisschool de Hasselbraam
17:10
12:46
551
Lieke van den Bosch
Saltoschool Hanevoet
15:09
12:46
552
Zoë Peeters
Son en Breugel
16:44
12:46
553
Selma Baltessen
Waalre
15:40
12:46
554
Marjan Pontenagel
Son en Breugel
16:44
12:46
555
Elsje van Aalst
Basisschool de Bijenkorf
13:28
12:47
556
Sophie van Ginneken
Basisschool 't Palet
15:11
12:47
557
Bianca Baltessen
Waalre
15:41
12:47
558
Tasmara van Ginneken
Basisschool 't Palet
15:11
12:47
559
Sofie Gemen
Saltoschool de Hobbitstee
17:51
12:47
560
Danielle Gemen
Saltoschool de Hobbitstee
17:51
12:48
561
Sheila van Strien
bs Rapenland
15:44
12:48
562
Esmee van Ool
Basisschool de Bijenkorf
14:43
12:48
563
Julia Linger
bs Rapenland
14:55
12:48
564
Petra Rijnaerts
Geldrop
18:36
12:48
565
Nina Lecluse
Eindhoven
18:38
12:48
566
Nicoline vd Wiel
bs Rapenland
15:21
12:48
567
Eva Linger
bs Rapenland
14:55
12:48
568
Vivian Engels
De Ontmoeting
14:33
12:48
569
Rachel Johns
Basisschool Tarieq Ibnoe Ziyad
16:37
12:48
570
Linda Verheijen
Eindhoven
18:37
12:48
571
Marion Spits
De Ontmoeting
14:35
12:49
572
Karin van Lanen
Helmond
16:07
12:49
573
Julia Lindenberg
bs Rapenland
15:35
12:49
574
Mila Engels
De Ontmoeting
14:34
12:49
575
Daan van Lanen
Helmond
16:07
12:49
576
Pip Swinkels
Salto basisschool Floralaan
17:45
12:49
577
Wesna Bouw
Eindhoven
17:25
12:49
578
Bobbie van Lieshout
Eindhoven
15:34
12:49
579
Julie Swinkels
Salto basisschool Floralaan
17:46
12:50
580
Lisa van Groesen
Salto basisschool Floralaan
17:45
12:50
581
Victoria Linger
bs Rapenland
14:58
12:50
582
Quinty de Bakker
Eindhoven
15:28
12:50
583
Julia Bouw
Eindhoven
17:24
12:50
584
Zara Bouw
Eindhoven
17:25
12:50
585
Arlene Wanga
Eindhoven
15:19
12:50
586
Pascale vd Sande
bs Rapenland
15:22
12:50
587
Virry Gout
De Ontmoeting
14:35
12:50
588
Julia van Groesen
Salto basisschool Floralaan
17:45
12:51
589
Wanda Marcon
Salto basisschool Floralaan
17:45
12:51
590
Mariska Steeneken
Eindhoven
17:15
12:51
591
Silvy Cramer
De Ontmoeting
14:35
12:51
592
Willemijn Heijman
Salto basisschool Floralaan
17:56
12:51
593
Kiki Borghstijn
Salto basisschool Floralaan
17:47
12:51
594
Liselotte Beckers
Salto basisschool Floralaan
17:46
12:51
595
Isa Struijk
Nuenen
18:38
12:52
596
Yvonne Schenkelaars
Basisschool 't Palet
14:51
12:52
597
Dunia Erich
Basisschool de Bijenkorf
14:53
12:52
598
Fieke Coolen
De Ontmoeting
14:36
12:52
599
Ingrid Schenkelaars
Basisschool 't Palet
14:51
12:53
600
Lynn Dijkmans
Saltoschool Hanevoet
15:23
12:53
601
Luka van den Berg
Eindhoven
16:27
12:53
602
Yvon van den Berg
Eindhoven
16:27
12:53
603
Emke Peeters
Veldhoven
16:25
12:53
604
Maaike Visser
De Ontmoeting
14:36
12:53
605
Dorota Rynkowska
Eindhoven
17:26
12:53
606
Mirte Sak
Eindhoven
15:24
12:53
607
Lorena Garcia
Eindhoven
16:49
12:53
608
Marlinde van den Brok
Veldhoven
16:26
12:54
609
Irene Garcia
Eindhoven
16:49
12:54
610
Daria Rynkowska
Eindhoven
17:26
12:54
611
Ingeborg Hold
Son en Breugel
15:52
12:54
612
Imke van Ansem
HCE - G1
14:18
12:55
613
Lina Cozar
bs Rapenland
13:31
12:56
614
Rosalie Sullivan
Nuenen
16:39
12:56
615
Valerie Pollen
Eindhoven
15:38
12:57
616
Tessa Post
HCE - G1
14:18
12:57
617
Kim Zoethout
Best
18:28
12:57
618
Merel van Hensbergen
Eindhoven
13:07
12:58
619
Emma Woldring
Arnhem
17:55
12:58
620
Josette Gevers
Eindhoven
15:19
12:58
621
Truus van Dijk
Nuenen
16:40
12:58
622
Frederique Pollen
Eindhoven
15:38
12:58
623
Marit vd Kamp
Bs Onder de wieken
17:33
12:58
624
Sara al Siddiq
Saltoschool Hanevoet
15:30
12:58
625
Saïda Regales
BS Strijp Dorp
14:56
12:59
626
Denise Groenefelt
Saltoschool Hanevoet
15:31
13:00
627
Laura Pelle
Basisschool Gunterslaer
16:02
13:00
628
Lieve Seuntiëns
Eindhoven
16:33
13:00
629
Danny Brouwers
bs Rapenland
16:14
13:00
630
Edith Breedland
Basisschool de Hasselbraam
17:14
13:00
631
Zeynab Ahmed
Basisschool Tarieq Ibnoe Ziyad
16:40
13:00
632
Senna Sjaam
bs Rapenland
16:14
13:00
633
Imane Bouyermaouen
Geldrop
16:42
13:00
634
Isa Groenefelt
Saltoschool Hanevoet
15:31
13:00
635
Peggy Hoevenaars
BS Strijp Dorp
14:56
13:01
636
Maricela Erling
Basisschool 't Palet
15:19
13:01
637
Karin Tolsma
bs Rapenland
17:17
13:01
638
Tessa Baretta
Eindhoven
16:37
13:02
639
Marique Ruijs
Eindhoven
18:22
13:02
640
Fleur Rademaker
Eindhoven
18:25
13:03
641
Fleur Oomens
Basisschool 't Palet
15:20
13:03
642
Isabel Simons
Eindhoven
18:25
13:03
643
Shreya Sampratti
Eindhoven
15:42
13:03
644
Marieke Broek
Eindhoven
18:25
13:04
645
Hannah Leenaars
Saltoschool Hanevoet
15:31
13:04
646
Judith de Greef
Salto basisschool Floralaan
18:09
13:04
647
Mandy Dielemans
Helmond
16:07
13:04
648
Jill-lisa van Steen
HCE - G1
14:20
13:04
649
Mary van Steen
HCE - G1
14:20
13:05
650
Lucy Leclou
Eindhoven
17:05
13:05
651
Veerle Staals
Salto basisschool Floralaan
18:09
13:05
652
Jamey-ley van Steen
HCE - G1
14:21
13:05
653
Asiri Dijkstra
Basisschool 't Palet
15:20
13:05
654
Astrid Zwegers
Eindhoven
18:26
13:05
655
Irelle Cuello Ramires
Basisschool 't Palet
15:22
13:05
656
Fiene Cellissen
Eindhoven
18:25
13:05
657
Jacoline Cremers
Basisschool de Bijenkorf
15:04
13:06
658
Julie van de Vranden
Salto basisschool Floralaan
18:13
13:06
659
Chris Van den Broek
Eindhoven
18:25
13:06
660
Tamara van Wijgerden-Brouwer
Eindhoven
15:42
13:06
661
Lisette van den Besselaar
Eindhoven
17:51
13:06
662
Nienke de Kok
Eindhoven
18:25
13:06
663
Guusje Van Lieshout
Eindhoven
18:25
13:07
664
Amelie van Leeuwen
Basisschool De Trinoom
14:06
13:07
665
Myrthe Smelt
Basisschool De Trinoom
14:05
13:07
666
Linde van Wijgerden
Saltoschool Hanevoet
15:42
13:07
667
Rosalie Keunen
Eindhoven
18:29
13:07
668
Lente Troe
Basisschool De Trinoom
14:54
13:07
669
Sia Agterberg
Salto basisschool Floralaan
14:37
13:07
670
Lente van Wijgerden
Saltoschool Hanevoet
15:42
13:07
671
Ella Cellissen
Eindhoven
18:25
13:08
672
Merle Cetin
Eindhoven
13:25
13:08
673
Floor Keukens
Saltoschool de Hobbitstee
18:19
13:08
674
Navi Balentina
BS Strijp Dorp
15:06
13:08
675
Lien Tran
bs Rapenland
15:26
13:08
676
Dieuwertje van den Rops
Eindhoven
17:52
13:08
677
Maja Wolska
Fellenoord
18:21
13:09
678
Yonne Bonewald
Basisschool de Korenaar
13:57
13:09
679
Izzie Rutten
Veldhoven
14:31
13:09
680
Indy van Breemen
Salto basisschool Floralaan
18:03
13:10
681
Sara Sanjuanelo
De Vuurvlinder
16:47
13:10
682
Daimy van Hoof
BS Strijp Dorp
18:54
13:10
683
Leontien Schul
Eindhoven
17:56
13:10
684
Seniya Spitters
salto bs cornelis jetses
13:15
13:10
685
Laura Bastiaanse
Basisschool de Hasselbraam
17:35
13:10
686
Lotte van de Wijdeven
Eindhoven
17:04
13:11
687
Marjan Bastiaanse
Basisschool de Hasselbraam
17:35
13:11
688
Anita van Breemen
Salto basisschool Floralaan
18:03
13:11
689
Barbara Watters
Eindhoven
16:49
13:11
690
Diede Waasdorp
Eindhoven
16:56
13:12
691
Mara Rutten
Veldhoven
14:33
13:12
692
Charlie van der Zijden
Basisschool De Trinoom
16:56
13:12
693
Vive Molenschoot
Basisschool de Bijenkorf
13:46
13:12
694
Saskia Molenschoot
Basisschool de Bijenkorf
13:46
13:12
695
Pleun Willems
Veldhoven
18:58
13:13
696
Tineke Kelderman
bs Rapenland
15:33
13:14
697
Anouk van Beek
Basisschool De Trinoom
18:59
13:14
698
Hieke de Ruiter
bs Rapenland
15:33
13:14
699
Neri Parade
Basisschool de Bijenkorf
15:14
13:14
700
Wendy van Rooij
De Troubadour
16:39
13:15
701
Jasmijn Wierink
BS Strijp Dorp
15:13
13:15
702
Leontine Born
Basisschool de Bijenkorf
15:14
13:15
703
Madelon Janssen
Helmond
16:45
13:15
704
Yolande Sjouke
Basisschool de Korenaar
14:54
13:15
705
Zeynep Onat
Basisschool de Korenaar
14:54
13:15
706
Inge Janssen-Bekkers
Helmond
16:44
13:15
707
Erica Lunzer
BS Strijp Dorp
18:59
13:16
708
Daphne Rolfs
Salto basisschool Floralaan
18:09
13:17
709
Emma Kerkhoff
De Troubadour
16:47
13:18
710
Danique Poell
BS de Boschuil
15:59
13:18
711
Fleur Groenen
Eindhoven
14:23
13:18
712
Leila Azaimi
Basisschool Tarieq Ibnoe Ziyad
17:07
13:18
713
Dominique lalji- Basten
salto bs cornelis jetses
17:04
13:19
714
Jitske Boonstra
Saltobasisschool De Bergen
14:41
13:19
715
Romaysa Laamairi
salto bs cornelis jetses
17:05
13:19
716
Lotte van Haersma Buma
Eindhoven
18:04
13:19
717
Emily Shan
Eindhoven
14:25
13:19
718
Neva Demirci
salto bs cornelis jetses
17:05
13:19
719
Jolanda van Zuijdan
bs Rapenland
15:33
13:19
720
Saba Fatemi
Eindhoven
16:03
13:20
721
Saskia Donkers
Basisschool 't Palet
15:45
13:20
722
Maud Crooijmans
bs Rapenland
16:34
13:21
723
Luna Trifunovic
Eindhoven
16:04
13:21
724
Nienke Hageman
Basisschool 't Palet
15:45
13:21
725
Marjolijn Koene
Basisschool 't Palet
15:19
13:21
726
Inge Slaats
BS Tweelingen
18:22
13:22
727
Susanne van Hout
Eindhoven
17:37
13:23
728
Marleen van Oostwaard
Eindhoven
17:56
13:24
729
Qiaoqiao Kang
bs Rapenland
15:41
13:24
730
Sara Cornelissen
Saltoschool de Hobbitstee
18:28
13:24
731
Weiwei
bs Rapenland
15:41
13:24
732
Lola van Oostwaard
Eindhoven
17:56
13:24
733
Margo Wagemakers
Eindhoven
17:49
13:24
734
Petra Poell-van Kampen
BS de Boschuil
16:05
13:24
735
Peggy vd Putten
bs Rapenland
15:29
13:25
736
Teun van Hulsel
Eersel
16:05
13:25
737
Emma Voorn
Eindhoven
17:49
13:25
738
Marielle Bosboom
Eindhoven
17:34
13:25
739
Elise Hoevenaar
bs Rapenland
16:12
13:25
740
Colette de Volder
De Troubadour
16:22
13:25
741
Tess Förster
De Troubadour
16:22
13:25
742
Sofie Scheepers
Eindhoven
16:46
13:26
743
Ellen Wassink
bs Rapenland
16:13
13:26
744
Yara Ören
Eindhoven
16:22
13:26
745
Lisandra
De Vuurvlinder
17:41
13:26
746
Ayla van de Straaten
Saltoschool de Hobbitstee
18:38
13:26
747
Jasmijn Vos
Eindhoven
17:36
13:26
748
Feline Reijnders
Eindhoven
18:32
13:27
749
Chantal Brouns
Basisschool De Trinoom
14:56
13:27
750
Floortje Wisse
Eindhoven
17:08
13:28
751
Nicolette Enzlin
Salto basisschool Floralaan
18:40
13:29
752
Noni Welten
Eindhoven
18:39
13:29
753
Alicia Beekers
bs Rapenland
16:44
13:29
754
Selina Smeets
Saltoschool de Hobbitstee
18:37
13:29
755
Roos Casemier
Eindhoven
17:13
13:29
756
Jackie Siau
bs Rapenland
16:15
13:29
757
Josta de Wit
Eindhoven
18:41
13:29
758
Karen Wisse
Eindhoven
17:08
13:29
759
Hannah Koelen
Eindhoven
17:13
13:29
760
Iris Casemier
Eindhoven
17:13
13:29
761
Lynn Janssen
Saltobasisschool De Bergen
17:33
13:30
762
Mayke Essing
Sittard
14:31
13:30
763
Rebecca van Lierop
Eindhoven
16:06
13:30
764
Karen Raymakers
Saltoschool de Hobbitstee
18:39
13:30
765
Lian van Lierop
Eindhoven
16:07
13:31
766
Marianne van Dijk
bs Rapenland
17:48
13:31
767
Barbara Klitsie
Basisschool de Bijenkorf
15:32
13:31
768
Ruth Groenewegen
De Vuurvlinder
17:42
13:31
769
Evelien van Lierop
Eindhoven
16:07
13:32
770
Zara Klitsie
Basisschool de Bijenkorf
15:32
13:32
771
Lois Kleijn
Eindhoven
17:16
13:32
772
Emily Watters
Eindhoven
17:11
13:33
773
Femke Berends
bs Rapenland
16:16
13:33
774
Karin Bussemaker
Eindhoven
19:09
13:33
775
Nora Vereijken
Basisschool de Hasselbraam
17:58
13:34
776
Linda van Hoof-Bijnen
BS Strijp Dorp
19:16
13:34
777
Lhara Habing
salto bs cornelis jetses
17:25
13:34
778
Yvonne Pronk
Eindhoven
19:15
13:35
779
Luca Schrijver
Eindhoven
18:24
13:35
780
Floor Hermsen
Eindhoven
17:48
13:35
781
Quinty Hoedjes
Tilburg
17:14
13:36
782
Maud van Disseldorp
De Vuurvlinder
13:56
13:37
783
Karin Merks
Eindhoven
18:23
13:37
784
Karin
Saltoschool de Hobbitstee
18:49
13:37
785
Nienke Groenendijk
De Vuurvlinder
17:44
13:37
786
Rose Bonnerjee
Eindhoven
18:08
13:37
787
Claire vd Heuvel
bs Rapenland
15:43
13:37
788
Quinty vd Heuvel
bs Rapenland
15:44
13:37
789
Laura Hofkes
Saltoschool de Hobbitstee
18:42
13:37
790
Prisha Singh
Eindhoven
17:09
13:38
791
Veerle Baretta
Eindhoven
17:13
13:38
792
Annemarie Steen
Veldhoven
17:35
13:38
793
Nancy Van de Ven
Eindhoven
17:13
13:38
794
Georgette Jurrissen
Salto basisschool Floralaan
18:35
13:39
795
Moniek Berkel
bs Rapenland
15:46
13:39
796
Fredirica Impagnatello
Saltoschool de Hobbitstee
18:42
13:39
797
Maria Montero
Eindhoven
19:02
13:39
798
Edith Jurrissen
Salto basisschool Floralaan
18:34
13:40
799
Lieke Kirkels
Saltoschool Hanevoet
16:12
13:40
800
Luna Delissen
Veldhoven
17:37
13:40
801
Marcia van Vroonhoven
De Troubadour
17:11
13:40
802
Peggy Hessels
bs Rapenland
16:28
13:41
803
Livy Span
Vrije School Brabant
19:30
13:41
804
Linde Kratsborn
Eindhoven
17:34
13:41
805
Brooklyn Berkel
bs Rapenland
15:46
13:42
806
Claudine Hogenboom
De Troubadour
17:10
13:42
807
Maria Ramos-Masa
Eindhoven
19:08
13:42
808
Marith Hoeijmans
Eindhoven
17:14
13:42
809
Ceyna Becks
Eindhoven
17:14
13:42
810
Savenya Hoeijmans
Eindhoven
17:13
13:42
811
Luus Haisma
De Troubadour
17:10
13:42
812
Anne Kratsborn
Eindhoven
17:35
13:43
813
Jarinde Geurds
BS Strijp Dorp
19:06
13:43
814
Jaimy Rombouts
bs Rapenland
19:00
13:44
815
Suzi Grootveld
Basisschool De Trinoom
19:15
13:45
816
Lois Grootveld
Basisschool De Trinoom
19:15
13:45
817
Jolanda Kunzler
Basisschool de Korenaar
14:46
13:45
818
Irazgul Sayar
Fellenoord
18:52
13:46
819
Megan Siau
bs Rapenland
16:28
13:47
820
Janne van Liere
Eindhoven
19:18
13:47
821
Kelly van Kraaij
HCE - G1
15:05
13:47
822
Joke Karman
Eindhoven
18:44
13:48
823
Julia Bisschops
Tilburg
19:29
13:48
824
Marije Muizelaar
Tilburg
19:29
13:48
825
Ashley van Herk
Fellenoord
18:56
13:49
826
Marleen Bisschops
Eindhoven
19:29
13:49
827
Janan Qaidi
Fellenoord
19:01
13:49
828
Joyce vd Ven
De Troubadour
17:22
13:49
829
Loes vd Ven
De Troubadour
17:22
13:49
830
Malu Cremers
Basisschool de Hasselbraam
18:07
13:50
831
Iva Corstiaensen
De Troubadour
17:20
13:50
832
Dagmar van der Ark
Eindhoven
18:18
13:50
833
Kaat Van Nielen
Eindhoven
18:02
13:50
834
Daniëlle Heller
Eindhoven
18:04
13:52
835
Marianne
bs Rapenland
14:34
13:53
836
Phileine van Splunder
bs Rapenland
14:34
13:53
837
Annemarie van Kraaij
HCE - G1
15:12
13:55
838
Eva vd Brink
bs Rapenland
16:13
13:55
839
Mariska vd Brink
bs Rapenland
16:12
13:55
840
Marwa Ajitouh
De Troubadour
17:20
13:55
841
Emma de Greef
Basisschool De Trinoom
16:17
13:55
842
Demy vd Laar
bs Rapenland
16:13
13:55
843
Floor Savenije
Overpelt
18:31
13:56
844
Marieke Gondrie
Overpelt
18:31
13:56
845
Rose
De Vuurvlinder
18:12
13:57
846
Nicole Raaijmakers
salto bs cornelis jetses
14:02
13:57
847
Yzze op den Kamp
Basisschool de Hasselbraam
18:20
13:57
848
Celine Nicole
Saltobasisschool De Bergen
18:02
13:57
849
Jasmijn Suoth
Eindhoven
16:19
13:58
850
Patty De Schot
Eindhoven
17:52
13:58
851
Romy Berkers
Eindhoven
17:52
13:59
852
Isa Helsloot
De Vuurvlinder
18:10
13:59
853
Janine Suoth
Basisschool De Trinoom
16:20
13:59
854
Margriet Vink
Basisschool De Trinoom
14:57
14:00
855
Yfke Verzaal
Eindhoven
14:24
14:01
856
Jolande Bouma
Eindhoven
19:12
14:01
857
Roos Vink
Basisschool De Trinoom
14:57
14:02
858
Semm De Vries
Eindhoven
17:53
14:02
859
Yvette Troe
Basisschool De Trinoom
15:48
14:02
860
Loes Peters
Fellenoord
19:20
14:04
861
Rosita van Veen
bs Rapenland
16:30
14:04
862
Destiny Visser
bs Rapenland
16:30
14:04
863
Angelique van der Werff
Eindhoven
18:11
14:04
864
Mama van Gestel
Nuenen
18:33
14:05
865
Nienke van Gestel
Nuenen
18:32
14:06
866
Anna van der Laak
Eindhoven
17:00
14:06
867
Eva Kraker
Saltobasisschool De Bergen
18:04
14:06
868
Aaliyah Elmin
De Troubadour
17:41
14:06
869
Daphne Heij
De Troubadour
17:41
14:07
870
Fleur Laven
Eindhoven
16:11
14:07
871
Jade van Bree
Eindhoven
17:46
14:07
872
Maike Slot
Eindhoven
17:46
14:07
873
Sterre Driessen
Eindhoven
18:24
14:07
874
Lieke Bressers
Nuenen
18:45
14:07
875
Karlijn Theunissen
Eindhoven
15:15
14:08
876
Aimée Achterberg
Nuenen
18:44
14:08
877
Irem Aydin
Fellenoord
19:17
14:09
878
Reserve
bs Rapenland
16:25
14:09
879
Zeynep Coskun
Fellenoord
19:17
14:09
880
Michelle Witvoet
bs Rapenland
16:25
14:09
881
Aila Bolenius
Salto basisschool De Driestam
15:25
14:10
882
Lola belle Kelders
Eindhoven
18:43
14:10
883
Anneke Kassenaar
Eindhoven
18:42
14:10
884
Ellen van Maasakkers
De Vuurvlinder
17:45
14:12
885
Kate Fletcher
Eindhoven
16:22
14:13
886
Mijntje van Etten
Eindhoven
16:22
14:13
887
Judith Habraken
Basisschool 't Palet
16:16
14:13
888
Githa Damstra
Eindhoven
18:50
14:17
889
Anja Wessel
Saltobasisschool De Bergen
18:17
14:17
890
Julie Maes
Weert
17:12
14:17
891
Gabriel van den Oetelaar
Waalre
14:22
14:17
892
Annette Barendsen
Saltobasisschool De Bergen
18:17
14:17
893
Nica Damstra
Eindhoven
18:50
14:17
894
Lonneke Petit
Eindhoven
19:44
14:18
895
Celine de Jong
Berkel en Rodenrijs
14:22
14:18
896
Marin van Gerven
Boxtel
17:38
14:19
897
Maud Maes
Weert
17:14
14:19
898
Liesbeth Habraken
Eindhoven
18:52
14:20
899
Anouk van de Crommert
Eindhoven
19:44
14:22
900
Inge van der Velden
Basisschool de Korenaar
15:30
14:22
901
Fannie van Schaardenburg
Basisschool De Trinoom
15:09
14:23
902
Imre van de Loo
Saltobasisschool De Bergen
18:14
14:23
903
Rosalie van de Loo
Saltobasisschool De Bergen
18:14
14:23
904
Wieneke van Dongen
Eindhoven
19:42
14:24
905
Renske Goedendorp
Maarssen
18:15
14:24
906
Maaike Koot
Basisschool de Bijenkorf
16:37
14:24
907
Jetske vd Stappen
bs Rapenland
16:38
14:24
908
Benthe van de Loo
Saltobasisschool De Bergen
18:15
14:25
909
Ninne Aerts
Basisschool de Hasselbraam
18:41
14:26
910
Anet Coppelmans
Eindhoven
19:30
14:26
911
Maud Rutten
Eindhoven
19:31
14:26
912
Kirsten v Schaardenburgh
Basisschool De Trinoom
15:13
14:26
913
Jinte van Velthoven
Eindhoven
18:38
14:26
914
Els van der Velde
Veldhoven
18:56
14:27
915
Lotte Kroot
Basisschool de Bijenkorf
16:38
14:27
916
Floor van Willigenburg
Eindhoven
18:38
14:27
917
Zoë van der Burgt
BS Strijp Dorp
16:24
14:28
918
Esther van der Burgt
BS Strijp Dorp
16:24
14:29
919
Sanna Ismail
salto bs cornelis jetses
18:25
14:31
920
Samantha Mohr
BS Strijp Dorp
16:33
14:35
921
Rian Kuipers
BS Tweelingen
19:39
14:36
922
Alyssa He
Eindhoven
16:28
14:36
923
Yvonne van Mierlo
Fellenoord
19:49
14:37
924
Jolanda Oomen
Eindhoven
18:54
14:37
925
Zeynep Toprak
bs Rapenland
17:49
14:37
926
Anne Rademakers
Saltobasisschool De Bergen
18:57
14:37
927
Elke van Vijfeijken
Saltobasisschool De Bergen
18:57
14:37
928
Minke Wijnen
Eindhoven
18:54
14:38
929
Elsa Pieters
Saltobasisschool De Bergen
18:57
14:39
930
Lina Smelt
Basisschool De Trinoom
15:38
14:39
931
Bianca Hermsen
Eindhoven
15:58
14:41
932
Lieke Hermsen
Eindhoven
15:58
14:42
933
Maryll Koenraadt
Basisschool de Hasselbraam
18:57
14:44
934
Isa Kroot
Eindhoven
19:21
14:44
935
Claudia Kroot
Eindhoven
19:22
14:44
936
Ysoie Broersma
Basisschool de Hasselbraam
18:58
14:45
937
Anita van Breemen
Salto basisschool Floralaan
16:36
14:46
938
Carlijn Kroot
Eindhoven
19:27
14:48
939
Vivian Henraat
Eindhoven
15:17
14:49
940
Tessel Vervoort
Eindhoven
15:17
14:49
941
Nomi Peplinski
Voorburg
20:48
14:51
942
Sophie Peplinski
Voorburg
20:49
14:52
943
Lotte Helsloot
De Vuurvlinder
19:04
14:53
944
Julia Welters
BS Tweelingen
19:58
14:54
945
Nathalie Jansen
BS Tweelingen
19:58
14:54
946
Yfke Smits
Eindhoven
15:23
14:55
947
Ineke Rouweler
Eindhoven
15:23
14:55
948
Betty Helsloot
De Vuurvlinder
19:08
14:56
949
Liesbeth Mohnen
Eindhoven
17:46
15:02
950
Laura Melis
Eindhoven
20:26
15:02
951
Fiona Horsten
Eindhoven
19:34
15:04
952
Petra Van der Linden
Eindhoven
19:55
15:08
953
Serina van Leeuwaarden
BS Tweelingen
20:13
15:08
954
Roksana Martens
BS Tweelingen
20:13
15:08
955
Malou Vd Linden
Eindhoven
19:55
15:08
956
Nina Prince
Salto basisschool De Driestam
20:27
15:10
957
Christel Tielen
Best
15:19
15:13
958
Alanis de Wals
Best
15:16
15:15
959
Milou Renkema
Basisschool 't Palet
17:22
15:16
960
Floor van Gestel
De Troubadour
18:45
15:17
961
Chantal Heefer
Eindhoven
19:39
15:21
962
Zoë Feeburg
Eindhoven
19:39
15:21
963
Britt van Antwerpen
De Troubadour
18:51
15:23
964
Susanne van den Eijnden
De Troubadour
18:52
15:24
965
Cheralin Vreugde
De Troubadour
18:50
15:24
966
Lonneke van Gestel
De Troubadour
18:53
15:25
967
Ynske Anker
bs Rapenland
18:17
15:30
968
Kiki Ploos van Amstel
Eindhoven
21:13
15:42
969
Marjo van Rooij
Eindhoven
21:13
15:42
970
Gonnie Loverbosch
Heeze
18:24
15:42
971
Daphne Hoogewerf
Saltoschool de Hobbitstee
21:26
15:51
972
Cleo Haas
Basisschool De Trinoom
16:24
16:07
973
Margje Nouwens
Eindhoven
20:37
16:09
974
Karina Agema- van Leeuwen
Eindhoven
16:47
16:10
975
Renske Agema
Eindhoven
16:47
16:11
976
Lola Dekkers
Eindhoven
21:23
16:14
977
Sue Kim
Saltoschool de Hobbitstee
22:10
16:30
978
Linde Aben
Veldhoven
20:48
17:02
979
Sanne Frenken
Eindhoven
22:41
17:03
980
Jelka Linskens
De Troubadour
20:42
17:20
981
Mosu Linskens
De Troubadour
20:44
17:22
982
Intissar Sabir
Fellenoord
22:57
17:44
983
Danielle Driessen
Best
17:51
17:48
984
Claudia Bijl
bs Rapenland
20:55
18:35
985
Zoë van Zuilekom
BS Strijp Dorp
20:09
19:06
986
Manolya Cakici
Eindhoven
20:09
19:06
987
Kyra Pross
BS de Boschuil
22:23
19:33
988
Philicia Loontjens
Sint-Oedenrode
22:48
20:11
989
Aylin Guner
Eindhoven
23:19
20:34
990
Sarah BD
De Vuurvlinder
20:59
20:59
991
Corinna Lan
Taipei
23:44
21:15
Uitslagen.nl
26-10-2015 17:37