Uitslagenlijst 14e Wim Hol Memorial

Papendrecht - Zaterdag 10 oktober 2015

MSEN, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Pol Nabben
Passaat
33:48
33:47
2
Peter-Jan Hardenbol
Hellas
34:06
34:05
3
Henkjan den Braven
Passaat
34:50
34:49
4
Vincent Langendam
Hercules
35:10
35:07
5
Dave Klink
Ilion
36:04
36:03
6
Mitchell van Oudenaarden
De Langstraat
36:17
36:15
7
Lennaert den Hoed
Parthenon
38:45
38:42
8
Marijn de Man
Groene Ster
43:44
43:35
M35, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ruben Scheurwater
Parthenon
31:31
31:30
2
Jeroen van Aken
Voorne Atletiek
32:54
32:53
3
Cornelis Chatziioannou
Passaat
33:25
33:23
4
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerland
34:38
34:37
5
Sander van der Kuilen
Atverni
36:29
36:27
6
Ali Shugul
Rotterdam Atletiek
37:52
37:51
7
Robin Robart
Passaat
37:56
37:53
8
Marco Scholten
Athlos
38:42
38:40
9
Henrik Barendregt
Parthenon
38:51
38:49
10
Gijsbert Voorneveld
Loopgroep PK
41:42
41:37
11
Derk Roest
Avantri
44:10
44:02
M45, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Egbert Hooijkaas
Scorpio
34:10
34:09
2
Aissa Marguoum
Parthenon
35:49
35:48
3
Erik Klooster
Passaat
35:56
35:55
4
Jan van Hoeven
Olympus '70
36:20
36:19
5
Wim Voermans
AV '40
36:53
36:51
6
Aart-Peter Baan
Energie
38:56
38:53
7
Ron van der Linden
Statina
40:34
40:31
8
Ad Kaashoek
Passaat
40:46
40:42
9
Arnold Schiphof
Loopgroep Aart Stigter
40:56
40:51
10
Frank Jonker
Passaat
41:02
40:58
11
Roland Groen
Voorne Atletiek
41:16
41:13
12
Jan Weide
Typhoon
41:44
41:38
13
Wim Verkleij
SC Reeuwijk
41:55
41:53
14
Don Croes
Voorne Atletiek
41:55
41:53
15
Arno Deen
Passaat
42:11
42:05
16
Marcel Ruben
Parthenon
43:10
43:05
17
Edwin Metzemaekers
Spark
45:05
44:59
18
Dirk van Kesteren
Atverni
45:17
45:13
19
Albert Martens
Hercules
46:37
46:23
20
Jan Visser
Passaat
47:27
47:20
21
Wilco 't Lam
Statina
48:31
48:15
22
Huib den Braven
Loopgroep PK
49:06
49:01
23
Hans den Hartigh
Passaat
51:00
50:38
24
Gerrit van Mourik
Statina
51:59
51:42
M55, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jan Prins
Passaat
36:16
36:15
2
Willem Derks
Parthenon
39:26
39:23
3
Jan van de Nobelen
Typhoon
39:42
39:36
4
Aart van Wijk
Passaat
39:53
39:50
5
Martien Blok
Voorne Atletiek
40:03
40:00
6
Ed Baks
Atverni
40:42
40:40
7
Adrie van Graafeijland
Triathlon
41:01
40:59
8
Leonhard van Egeraat
Spado
42:16
42:14
9
Tom de Raad
Loopgroep PK
42:36
42:32
10
Aad van der Poel
Avantri
43:54
43:45
11
Albert Stehouwer
avVN
43:57
43:54
12
Willem Brummel
Clytoneus
44:14
44:08
13
Leo van den Hoven
Clytoneus
44:38
44:35
14
Ko Heij
SC Reeuwijk
44:41
44:37
15
Jan Groen
Start '78
44:48
44:41
16
René van Belzen
Spado
45:18
45:10
17
Andre van Ijzendoorn
Statina
45:26
45:09
18
Rob Kruis
Typhoon
45:56
45:54
19
Peter Buisman
Passaat
46:20
46:10
20
Dick van Prooijen
Loopgroep PK
46:24
46:17
21
Ron Haanstra
Fortuna
46:34
46:11
22
André Aarts
Scorpio
46:49
46:47
23
Johannes de Jong
Parthenon
49:08
49:04
24
Piet Keller
Parthenon
49:20
25
Jan van Dijk
Scorpio
51:03
50:48
26
Gerrit Koerting
Statina
51:30
51:13
27
Hennie Vermeij
Passaat
52:29
52:08
28
Bert Visser
Passaat
53:22
53:03
29
Maarten Vogelezang
Hercules
53:44
53:29
30
Rien van Ekeren
Passaat
55:22
55:02
31
Joost Melse
Passaat
58:11
57:48
32
Nico Brand
Statina
58:35
58:16
VSEN, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ingrid Klaassen
Running Holland vereniging
38:56
38:53
2
Janita Koorevaar
Avantri
45:32
45:23
3
Zwanita Sterrenburg
Groene Ster
48:05
47:56
V35, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Vanessa Hartman
Voorne Atletiek
37:28
37:26
2
Riane Verdouw
Clytoneus
39:44
39:40
3
Hester van der Werk
Voorne Atletiek
41:55
41:52
4
Augüsta van Hoogdalem
Fortuna
43:57
43:55
V45, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Cora Vlot
Passaat
41:08
41:05
2
Petra Bruijs
Spado
42:57
42:57
3
Susan Hagevoort
Triathlon
44:53
44:51
4
Silvia Brechler
Energie
51:04
50:55
5
Moniek Kingma Schippers
avVN
52:16
52:01
6
Corina Riske
Passaat
1:00:44
1:00:22
MREC, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Arjan Kaashoek
Ameide
35:06
35:04
2
Wouter de Bruin
Goudriaan
36:24
36:22
3
Erik-Jan Hoogendoorn
Kedichem
36:50
36:47
4
Byron Anderson
Gorinchem
38:08
38:06
5
Johannes van den Dool
Noordeloos
39:50
39:47
6
Jan-Pieter Kreft
Typhoon
39:58
39:53
7
Carolus IJzerman
Giessenburg
40:15
40:09
8
Arthur Karreman
Typhoon
40:37
40:32
9
Sven Herberigs
Parthenon
40:40
40:37
10
Léan de Ruiter
Dordrecht
40:48
40:44
11
Hans Overbeek
Polsbroek
40:51
40:47
12
Gerard Tjalsma
Leerbroek
40:52
40:46
13
Jonathan Zuiderwijk
Gorinchem
40:52
40:41
14
Maurice Speijer
Meteren
41:00
40:56
15
Geert Blokland
Noordeloos
41:05
40:58
16
Rene Verkade
Maassluis
41:07
41:03
17
Wim in't Veld
Giessenburg
41:26
41:21
18
Mark Kraaijeveld
Sliedrecht
41:54
41:40
19
Kees van Wageningen
Noordeloos
41:54
41:51
20
Peter-Martijn Bronkhorst
Noordeloos
42:06
42:00
21
Arthur Kaptein
Zwijndrecht
42:24
42:20
22
Daan Borggraaf
Groot-Ammers
42:24
42:17
23
Dik de Groot
Hoogblokland
42:26
42:20
24
André Stappers
Dordrecht
42:32
42:28
25
Barend van der Giesen
Hercules
42:34
42:26
26
Bert Lammers
Gorinchem
42:39
42:31
27
Alex de Boer
Dordrecht
42:40
42:34
28
Ronald de Raad
Hendrik-Ido-Ambacht
43:06
43:02
29
Ozcan Sert
Rotterdam
43:18
43:00
30
Nico Baas
Bleskensgraaf
43:42
43:33
31
Matthijs van den Bos
Hardinxveld-Giessendam
43:49
43:45
32
Huib Kortenhoeven
Hardinxveld-Giessendam
43:50
43:40
33
Arthur in 't Veld
Sliedrecht
43:52
43:49
34
Andre Dreese
Alblasserdam
43:53
43:48
35
René Bongers
Hardinxveld-Giessendam
44:24
44:19
36
Hugo Pellikaan
Passaat
44:36
44:25
37
Pim Udo
Deil
44:37
44:21
38
Jos Broere
Hoogblokland
44:40
44:35
39
Adrie Schrijver
Hoornaar
44:47
44:40
40
Wilco Ijzerman
Gorinchem
44:51
44:42
41
Gerben van Alphen
Sliedrecht
44:51
42
Gerwin Mimpen
Passaat
44:53
44:44
43
Marco van Willigen
Hardinxveld-Giessendam
45:08
44:56
44
Carolus Kwakernaak
Molenaarsgraaf
45:35
45:24
45
Edwin Evengroen
Gouderak
45:39
45:30
46
Johan de Jongh
Oud-Alblas
45:45
45:39
47
M'hamed Boutachkourt
Gorinchem
45:52
45:43
48
Jaco van de Ree
Hendrik-Ido-Ambacht
45:55
45:42
49
Arie Stok
Rotterdam
46:01
45:49
50
Gert-Jan Koffeman
Heukelum
46:10
45:56
51
Ton Wulfert
Dordrecht
46:11
46:00
52
Theo Schermers
Typhoon
46:11
46:05
53
Dammes Ros
Meerkerk
46:19
46:08
54
Twan Schermers
Hardinxveld-Giessendam
46:31
46:24
55
Leo van meeteren
Hardinxveld-Giessendam
46:37
46:28
56
Dennis Groeneveld
Terheijden
46:42
46:16
57
Jus Verhaar
Typhoon
46:52
46:48
58
Mark Kuntz
Papendrecht
46:54
46:41
59
Erik Kraaijeveld
Sliedrecht
47:03
46:43
60
André de Wilde
Gorinchem
47:06
46:48
61
Wilbert Diepenhorst
Meerkerk
47:09
47:03
62
Jan Rekers
Asperen
47:16
47:01
63
Martin van Schooten
Dutch Runners
47:17
47:05
64
Marcel van Eck
Papendrecht
47:36
47:10
65
Henk Ros
Hardinxveld-Giessendam
47:37
47:26
66
André van Iperen
Typhoon
47:40
47:33
67
Adriaan Simons
Rotterdam
47:47
47:19
68
Ernstjan Overduin
Dordrecht
47:49
47:41
69
John Peter Kuntz
Papendrecht
47:55
47:43
70
Andre Arbman
Bergschenhoek
47:56
47:35
71
Rens van Hal
Passaat
47:58
47:34
72
Marcel Liefbroer
Passaat
48:01
47:48
73
Harjan Hubers
Typhoon
48:05
47:49
74
Dick Sangers
Geldermalsen
48:06
47:50
75
Hanno Nugteren
Hendrik-Ido-Ambacht
48:16
48:02
76
Tamme de Vries
Herwijnen
48:17
48:04
77
Erik Jan Rem
Parthenon
48:21
47:57
78
René Notebaart
Gorinchem
48:30
48:20
79
Ferdinand Hogerbrug
Gorinchem
48:33
48:15
80
Frank Roeland
Sliedrecht
48:36
48:16
81
Krijn Donk
Papendrecht
48:53
48:45
82
Leo Boelens
Dordrecht
49:05
49:02
83
Otto van den Berg
EXtrarunners Gorcum
49:06
48:56
84
Theo den Braanker
Sliedrecht
49:16
48:49
85
Arjan van der Zande
Papendrecht
49:30
49:21
86
Andre Hol
Nieuw-Lekkerland
49:33
49:21
87
Jan van Oosten
Groot-Ammers
49:35
49:18
88
Juriaan Leeuwenburgh
Passaat
49:41
49:20
89
Jaap Bouw
Sliedrecht
49:44
49:34
90
Sijmen de Jager
Groot Ammers
49:46
49:24
91
Jan van Poortvliet
Typhoon
49:52
49:39
92
Dick de Wit
Deil
49:59
49:38
93
Robert-Jan van de Ruit
Papendrecht
50:06
49:53
94
Isaak Vermeulen
Papendrecht
50:39
50:24
95
Dammis Tims
Parthenon
50:44
50:39
96
Laurens Zanoli
Haarlem
50:45
50:34
97
Peter Hans van Eeden
Gorinchem
50:47
50:40
98
Arie van Meeteren
Groot-Ammers
51:10
50:58
99
Deon Nugteren
Hendrik-Ido-Ambacht
51:27
51:14
100
Arie Korevaar
Molenaarsgraaf
51:38
51:27
101
Jan van Beuzekom
Sliedrecht
51:46
51:32
102
Teus Ottevanger
Spijkenisse
51:50
51:31
103
Ed Molsbergen
Puttershoek
51:53
104
Bertus Verberkmoes
Papendrecht
51:54
51:41
105
Marien van Andel
Langerak Zh
51:58
51:41
106
Jan de Groot
Giessenburg
52:03
51:36
107
Nour Khachnaoui
Rotterdam
52:05
51:44
108
Jeffrey van Wijk
Sliedrecht
52:07
51:46
109
Huib Kraaijeveld
Noordeloos
52:12
51:49
110
Jan Vink
Noordeloos
52:12
51:50
111
Wim Zwart
Passaat
52:14
51:54
112
Saval ten Broek
Passaat
52:14
51:53
113
Aad van Loon
Nieuw Lekkerland
52:44
52:17
114
Arie Kleijn
Papendrecht
52:47
52:27
115
Bob Smith
Dordrecht
52:59
52:38
116
Xander van Doorn
Zwijndrecht
53:10
53:02
117
Piet de Jong
Typhoon
53:10
52:55
118
Aad Geluk
Hendrik-Ido-Ambacht
53:21
52:54
119
Fred Wartna
Rotterdam
53:23
52:55
120
Jan Willem van den Hoek
Parthenon
53:26
53:02
121
Ad Kraal
Moerkapelle
53:38
53:25
122
Edwin Brouwer
Papendrecht
54:00
53:42
123
Aart van Holten
Ameide
54:11
53:58
124
Gerben Eijkelenboom
Papendrecht
54:16
54:07
125
Jan Vink
Langerak Zh
54:17
54:04
126
Peter van Oosterhout
Scorpio
54:21
54:06
127
Corne Roskam
Sliedrecht
54:22
53:57
128
John Kremers
Zevenbergen
54:25
54:15
129
Jan Visscher
Passaat
54:25
53:59
130
Kees Gladpootjes
Parthenon
54:27
54:12
131
Bas Belder
Statina
54:29
54:12
132
Michael Kant
Hercules
54:41
54:20
133
Mans Sterk
Gorinchem
55:18
55:04
134
Ferrie Koffeman
Gorinchem
55:21
55:06
135
Gerard Radstaat
Dutch Runners
55:21
54:56
136
Ruurd Tolman
Spark
55:27
55:10
137
Eric Boer
Giessenburg
55:52
55:32
138
Marco Lijflander
Sliedrecht
56:03
55:43
139
Wouter van Dijk
Typhoon
56:03
55:48
140
Lennard Leenheer
Sliedrecht
56:26
56:06
141
Peter Fontijn
Papendrecht
56:29
56:24
142
Arie Schot
Gorinchem
56:33
56:21
143
Albert Stroomberg
Papendrecht
56:36
56:12
144
Mark Pellikaan
Gorinchem
56:38
56:23
145
Bert van der Horst
Groot-Ammers
56:51
56:25
146
Cees Verolme
Parthenon
56:54
56:29
147
Alexander Broekmeulen
Werkendam
57:41
57:22
148
Max ter Haar
Passaat
57:47
57:30
149
Marco van der Wouden
Papendrecht
57:58
57:34
150
Wim Elgers
Spijkenisse
58:16
58:06
151
Quido Vos
Gorinchem
58:33
58:12
152
Bart Klein Zeggelink
Passaat
58:38
58:14
153
Peter de Valois
Zoetermeer
58:39
58:11
154
Tjerk Dijxhoorn
Hardinxveld-Giessendam
58:40
58:21
155
Ronald Leferink
Papendrecht
58:41
58:18
156
Gert Vernhout
EXtrarunners Gorcum
58:57
58:43
157
Constantijn Papaïoannou
Dordrecht
59:20
59:12
158
Dick van den Berg
Passaat
59:27
59:05
159
Marcel Balsters
Herwijnen
59:31
59:06
160
Albert Buitendijk
Hendrik-Ido-Ambacht
59:41
59:28
161
Rene Blom
Papendrecht
1:00:35
1:00:14
162
Jan Fontijn
Papendrecht
1:00:44
1:00:35
163
Leen van Oosterum
Hellouw
1:00:45
1:00:27
164
Marcel van der Steen
Papendrecht
1:01:05
1:00:42
165
Marco van den Oever
Leerdam
1:01:45
1:01:17
166
Gijsbert Oonk
Arkel
1:01:57
1:01:41
167
Arjan Baan Hofman
Sliedrecht
1:03:06
1:02:39
168
Eric Vlot
Hardinxveld-Giessendam
1:03:06
1:02:40
169
Menco van Loon
Passaat
1:05:06
1:04:45
VREC, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Brooke Brown
Dordrecht
39:38
39:36
2
Sophie Hazenberg
Leerdam
44:52
44:48
3
Lizette Diem
Leerdam
46:11
46:01
4
Danielle van Beusekom
Papendrecht
46:37
46:29
5
Marlon van den Bos
Hardinxveld-Giessendam
47:07
47:02
6
Nienke van Dijk
Hoornaar
47:18
47:07
7
Ghislaine van der Vlies
Spijkenisse
48:21
48:07
8
José Osterhaus
Gorinchem
48:59
48:41
9
Mariska de Groot
Gorinchem
49:31
49:07
10
Goverdien den Braven
Hoogblokland
49:33
49:28
11
Saskia den Uil
Hardinxveld-Giessendam
51:02
12
Chantal Beltman
Asperen
51:04
50:57
13
Agnes van Doorn
Zwijndrecht
51:56
51:48
14
Jeanine van de Riet
Passaat
52:14
51:54
15
Margo Naaktgeboren-Kleijn
Hercules
52:32
52:16
16
Margreet Janssen
Passaat
52:47
52:29
17
Karin Wijtmans
Achilles
52:50
52:38
18
Annette Koster
EXtrarunners Gorcum
52:51
52:39
19
Annemieke Klop
Gorinchem
53:09
52:48
20
Alice Harrems
Typhoon
53:13
53:00
21
Milly Romney
Vlaardingen
53:21
52:53
22
Christianne Biesheuvel
EXtrarunners Gorcum
53:27
53:14
23
Winnette Boer
Giessenburg
53:55
53:31
24
Ingrid de Stigter-Aartrijk
Typhoon
54:10
54:03
25
Martine de Jong
Papendrecht
55:03
54:44
26
Anje van Dijk
Nieuwpoort
55:11
54:48
27
Femke van Herwijnen
EXtrarunners Gorcum
55:22
54:58
28
Nelleke Scherpenzeel-Maat
Meerkerk
56:13
56:00
29
Femke Gobius du Sart
Typhoon
56:25
56:17
30
Rianne het Lam
Hardinxveld-Giessendam
56:38
56:22
31
Reserveren Ellen Stuut
56:38
56:23
32
Anja de Vries
Herwijnen
56:43
56:23
33
Marion van Eck
Passaat
56:51
56:25
34
Leoniek van der Have
Gorinchem
57:08
56:45
35
Esther van Oostrum-Hofman
Schoonrewoerd
57:43
57:31
36
Jobke Schot
Hardinxveld-Giessendam
57:57
57:45
37
Marjan van Gerwen
Rotterdam
57:59
57:31
38
Sabine van Kekem
Papendrecht
58:13
57:51
39
Loekie Mulder
's-Gravenhage
58:23
58:15
40
Pleuni Hol
Passaat
58:38
58:16
41
Lineke Ouderkerk
Bleskensgraaf ca
58:40
58:16
42
Esther Oosterveer
Passaat
59:14
58:56
43
Esther van Iperen
Typhoon
59:23
59:14
44
Kimberly van Doorn
Zwijndrecht
1:01:13
1:01:06
45
Anja de Wit
Giessenburg
1:01:43
1:01:24
46
Marleen de Koning
Hardinxveld-Giessendam
1:01:44
1:01:24
47
Esther de Bruin
Papendrecht
1:01:46
1:01:38
48
Hetty Spruit - den Uil
Sliedrecht
1:03:06
1:02:40
49
Carlijne Vermeij
Papendrecht
1:06:20
1:06:00
50
Tineke Bakker
Passaat
1:10:17
1:09:51
51
Jeannette Kooijman
Papendrecht
1:10:21
1:09:55
52
Lesly Breijer
Passaat
1:10:52
1:10:30
53
Sieta Dubbeldam
Passaat
1:10:54
1:10:29
54
Miranda van Loon
Passaat
1:14:40
1:14:17
MREC, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Max Polak
Passaat
16:45
16:45
2
Yoram Polak
PAC
17:15
17:15
3
Tjark Klee
Voorne Atletiek
17:46
17:45
4
Yannick Smits
Gorinchem
17:54
17:53
5
Marcel Bezemer
Dordrecht
18:00
17:59
6
Redmer Bultema
AAA
18:31
18:30
7
Bennie Muller
Clytoneus
18:42
18:41
8
John den Hartog
avVN
19:07
19:06
9
Eric de Ruiter
Rotterdam
19:14
19:13
10
Henk Lodder
Alblasserdam
19:19
19:17
11
Eloy Urbano Cruz
Dordrecht
19:57
19:56
12
Jef Ruijtenbeek
Papendrecht
20:44
20:42
13
Jordy de Bruijn
Papendrecht
21:00
20:57
14
Richard Nusteling
Ridderkerk
21:10
21:08
15
Maarten Danckaarts
Hercules
21:27
21:26
16
Jeroen Jonker
Passaat
22:26
22:25
17
Arie Kuperus
Dordrecht
22:27
22:25
18
Duncan van Reijswoud
Papendrecht
22:45
22:42
19
Marco van Reijswoud
Papendrecht
22:45
22:43
20
Wim van Beuzekom
Avantri
23:00
22:58
21
Frans de Kloe
Oud-Alblas
23:18
23:16
22
Bas Nagtegaal
Parthenon
23:31
23:29
23
Jos van Bijsterveld
Sliedrecht
23:39
23:34
24
Jop Jongkind
Passaat
23:55
23:51
25
Gijs van Andel
Hendrik-Ido-Ambacht
24:03
23:59
26
Niels Kortlever
Hoogblokland
24:10
24:07
27
Jan van Acquoij
Gorinchem
24:25
24:20
28
Stefan Platteschorre
's-Gravendeel
25:44
25:39
29
Marco van de Water
Sliedrecht
25:51
25:47
30
Michel Stasse
Vuren
27:12
27:10
31
Leon van de Brug
Papendrecht
28:21
28:17
32
René Plug
Zoetermeer
30:27
30:22
33
Gerrit den Hartog
Hoornaar
30:43
30:39
34
Ron Melger
Papendrecht
31:46
31:42
35
Floor Bergshoeff
Meerkerk
32:58
32:50
36
Ewald van Houten
Passaat
36:16
36:10
VREC, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marjon van Wansem
De Langstraat
17:48
17:47
2
Marisa Hopmans
Spado
19:10
19:09
3
Marleen van Beek
De Langstraat
19:34
19:33
4
Marlies Weeda
Dordrecht
21:33
21:31
5
Hannie Soeters
Dordrecht
24:07
24:05
6
Margriet Zijderlaan
Clytoneus
24:28
24:26
7
Annemarie Keesmaat
Sliedrecht
25:03
24:59
8
Karin kruisinga
Papendrecht
25:48
25:45
9
Naomi van der Hek
Arkel
26:04
26:02
10
Julia Kortenhoeven
Hardinxveld-Giessendam
27:13
27:11
11
Gerrie Kortlever
Hoogblokland
29:45
29:42
12
Wilma Polderman
Barendrecht
30:17
30:12
13
Ludwina v Dormolen-Quist
Passaat
30:26
30:21
14
Lydia Bons
Brandwijk
30:29
30:27
15
Willeke van Middelkoop
Sliedrecht
30:29
30:24
16
Trudie de Kloe
Oud-Alblas
30:30
30:24
17
Marian Borgers
Papendrecht
30:43
30:39
18
Ria van der Weijden
Schelluinen
32:45
32:38
19
Ida Bergshoeff
Meerkerk
32:58
32:50
20
Gerda Visser
Ridderkerk
33:33
33:26
Univé Grote Rivieren Loopcircuit
www.uitslagen.nl
10-10-2015 17:14