Uitslagenlijst Rottemerenloop

Bleiswijk - Zondag 4 oktober 2015

MPUP, 1500 METER JEUG
Plts
Naam
Tijd
1
Yzara van der Born
AAV '36
6:06
2
Meike Cammeraat
Zoetermeer
6:18
3
Rosa Eland
De Kieviten
6:19
4
Alicia de Vos
De Kieviten
7:09
5
Phileine Sattler
De Kieviten
7:12
6
Bella Vermulm
De Kieviten
8:31
7
Jasmijn Schols
Capelle aan den IJssel
10:14
JPUP, 1500 METER JEUG
Plts
Naam
Tijd
1
Splinter Emmelot
De Kieviten
5:56
2
Robin Schols
Capelle aan den IJssel
6:01
3
Matthijs de Jong
PAC
6:10
4
Mels Niesing
Nieuwerkerk ad IJssel
6:33
5
Nick van der Steldt
De Kieviten
6:48
6
Thijs van den Berg
De Kieviten
6:59
7
Rens de Jong
PAC
7:09
8
Stijn van Dijk
Bleiswijk
8:11
9
Thijmen Göddeke
Bergschenhoek
9:03
10
Fedde de Jong
Rotterdam
9:37
MJDC, 1500 METER JEUG
Plts
Naam
Tijd
1
Emma Jansen
De Kieviten
6:12
JJDC, 1500 METER JEUG
Plts
Naam
Tijd
1
David van Bockel
De Kieviten
6:45
MJBA, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Tess Grootscholten
De Kieviten
53:15
2
Bo Arends
Rotterdam
54:13
3
Anne Zijderveld
Bergschenhoek
57:29
JJBA, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Sam Brinkers
De Kieviten
43:56
2
Frank van Schie
De Kieviten
44:10
3
Matthijs Brand
De Kieviten
45:58
4
Mallaury Hecq
Nivelles Athletic Club
46:25
5
Gijs van Male
Ilion
54:11
6
Jamie Dillewaard
Bergschenhoek
58:07
MSEN, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Elmer Jansen
's-Gravenhage
36:22
2
Ferdi Vonk
Rotterdam Atletiek
39:37
3
Arjan Winters
Delft
41:25
4
Justin Scheffers
Rotterdam
43:00
5
Mark van Wijk
Rotterdam
43:12
6
Jeroen Uiterwijk
Rotterdam
44:04
7
Joost van der Hammen
Rotterdam
44:27
8
Miquel le Comte
Nieuwerkerk ad IJssel
44:45
9
Thijs de Blaeij
Rotterdam
44:48
10
Josta Knoester
Rotterdam
44:59
11
Wesley Devilee
Rotterdam
45:57
12
Ewan Mol
Rotterdam
47:01
13
Marco Roedoe
Berkel en Rodenrijs
47:24
14
Jeroen Seesink
Rotterdam
48:10
15
Justin Roskam
Rotterdam
49:03
16
Mark Lagendijk
Rotterdam
49:48
17
Simon Lansdorp
Bleiswijk
49:50
18
Daniël Planting
Nationale Nederlanden
50:20
19
Theo Jurrius
Berkel en Rodenrijs
1:01:12
M35, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Rodolphe Bodart
Nivelles Athletic Club
36:31
2
Raymond Zwarteveld
De Kieviten
40:29
3
Jeroen Buitenhuis
De Kieviten
41:08
4
Merlijn Gootjes
Woerden
41:12
5
Menno Jonkers
Loopgroep Oegstgeest
41:21
6
Menno Niesing
Nieuwerkerk ad IJssel
41:57
7
Jan Paul Matze
Zoetermeer
42:22
8
Rene van der Waal
Nieuwerkerk ad IJssel
42:47
9
Luc van Haastrecht
Boskoop
45:09
10
Dirk Rietberg
Haag Atletiek
45:22
11
Roeland van den Heuvel
Rotterdam
45:43
12
Patrick van den berg
RRZ
45:44
13
Bram Rodenburg
Bleiswijk
46:26
14
Niels Leerentveld
's-Gravenhage
48:48
15
Martijn Scholten
Rotterdam
48:55
16
Andre van den Berg
Bleiswijk
49:05
17
Manuel Pastor
the Hague Road Runners
49:17
18
Robbert Jan Grootjans
Berkel en Rodenrijs
49:23
19
Niels Veldhuizen
RAP 88 Zoetermeer
50:38
20
Joris clappers
Bleiswijk
52:44
21
Robin Naar
Zoetermeer
53:03
22
Rogier Neufeglise
PAC
53:13
23
Ricardo Bal
Nootdorp
53:36
24
Frans Baljeu
Berkel en Rodenrijs
54:20
25
Dennis Hordijk
Bleiswijk
54:33
26
Immo Nijhof
Rotterdam
55:09
27
Joost Loef
Pijnacker
56:13
28
Jasper Verriet
Rotterdam
56:46
29
Jean-Francois Houppe
Nivelles Athletic Club
1:01:55
30
Remko Hoving
Ridderkerk
1:02:24
31
Daniel de Graaf
's-Gravenhage
1:02:43
32
Joost Wit
De Kieviten
1:05:17
33
Rudy Megens
Schoonhoven
1:05:40
M45, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Osvaldo Fernades de Brito
PAC
41:35
2
Edward Peters
Zwijndrecht
41:41
3
Rene Stallen
AV Gouda
42:25
4
Fedor Hoogenes
Berkel en Rodenrijs
43:25
5
Wilco Schepen
Voorschoten '97
45:31
6
Benoit Colson
Nivelles Athletic Club
47:08
7
Ferdinand van Haastert
Sparta
47:45
8
Peter Nagtegaal
Alphen aan den Rijn
49:32
9
Richard Bosch
Nationale Nederlanden
49:50
10
Gerard Aerts
Rotterdam
50:36
11
Jules Kentin
Nationale Nederlanden
51:45
12
Leo Spronsen
Poeldijk
52:26
13
Harold Mets
Zoetermeer
52:29
14
Joel Batenburg
Gouda
52:36
15
Ronald Lapaer
Ridderkerk
52:47
16
Rens Ketting
Berkel en Rodenrijs
53:59
17
Frédéric Denauw
Nivelles Athletic Club
55:01
18
Eric Flotman
Rotterdam
55:03
19
Jelle Bolte
Nationale Nederlanden
55:36
20
Marcel Piek
De Kieviten
56:49
21
Otto de Weerdt
Rotterdam
57:38
22
Ron Budding
Vlaardingen
58:23
23
Bas Overdevest
De Kieviten
58:40
24
Sietze Rozema
PAC
59:10
25
Frans de Jongh
DWL
59:43
26
Theo van Son
De Kieviten
59:48
27
Frans van Schaik
Bergschenhoek
1:00:11
28
Sjaak van der Burg
Fortuna
1:02:43
29
Paul Rours
Nationale Nederlanden
1:03:00
M55, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Harry Suyker
De Koplopers
40:02
2
Christian Berson
Nivelles Athletic Club
41:13
3
Cor Kuyvenhoven
De Koplopers
41:27
4
John van Zweeden
Nationale Nederlanden
45:03
5
Kees Tak
avVN
47:57
6
Andre Arbman
Bergschenhoek
48:18
7
Koos Lagendijk
Ridderkerk
51:50
8
Jan van Donkelaar
De Kieviten
52:43
9
Siebe Boersma
Capelle aan den IJssel
54:32
10
Adri van Kampen
Bleiswijk
54:44
11
Theo de Korte
Bleiswijk
55:26
12
Huib La Chapelle
De Kieviten
56:14
13
Dirk Verweij
Berkel en Rodenrijs
57:28
14
Bert Klauwer
Bleiswijk
58:13
15
Martien Boertje
Hazerswoude-Rijndijk
1:01:49
16
Jan Scheffers
Nationale Nederlanden
1:03:00
17
Rien de la Rie
Nationale Nederlanden
1:04:49
M65, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Rob Barendregt
Sparta
43:57
2
Dick Nijhof
avVN
48:08
3
Adri Vergalen
Nationale Nederlanden
48:55
4
Hans de Niet
Nationale Nederlanden
52:25
5
Johan Kompier
Nieuwerbrug aan den Rijn
55:29
6
Henk Loef
Bergschenhoek
56:12
7
Harold van der Ent
Barendrecht
58:49
8
Daniel Bovy
Nivelles Athletic Club
1:00:32
9
Bert de Wit
AAV '36
1:05:07
VSEN, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Carola van Assem
Rotterdam
42:48
2
Janneke Verhorst
AAV '36
42:57
3
Daphne van den Berg
's-Gravenhage
50:56
4
Michelle Dillewaard
Bergschenhoek
53:19
5
Yanday Keppel
Zoetermeer
53:30
6
Wendy vuijk
Maasland
53:46
7
Anneleen Goedendorp
Rotterdam
54:24
8
Eva van Zanten
Rotterdam
55:38
9
Lonneke Verboon
Fortuna
58:32
10
Martine Uil
Capelle aan den IJssel
58:34
11
Lotte Hotke
PAC
59:37
12
Femke Jekel
Pijnacker
1:02:08
13
Minke van Meegdenburg
Ridderkerk
1:08:27
V35, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Emily Devick
Nivelles Athletic Club
40:57
2
Gonny Verschoot
RRZ
46:58
3
Germaine Plaum
Bleiswijk
49:46
4
Tineke stolk
De Kieviten
50:02
5
Annemiek Brus
Berkel en Rodenrijs
54:15
6
Caroline Soupart
Nivelles Athletic Club
55:00
7
Babette van der Wijst
Nootdorp
55:22
8
Daniëlle Hemink
Nationale Nederlanden
55:36
9
Anneloes van Diemen
Pijnacker
56:12
10
Marieke poley
Rotterdam
56:26
11
Eveline Bunge
Rotterdam
56:45
12
Suzan Reeder
Rotterdam
57:25
13
Kirsten Tammel
Bleiswijk
58:17
14
Bieke Herijgers
Sassenheim
59:30
15
Quirine Renleo
Rotterdam
1:00:56
16
Tineke Kempenaar
Bergschenhoek
1:04:48
V45, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Mumtaz Noor
Lexgroep
45:10
2
Nathalie Edriat
Nivelles Athletic Club
47:06
3
Mirjam van Kooten
Nieuwerkerk ad IJssel
53:24
4
Carine Dekeyser
Nivelles Athletic Club
53:29
5
Gonny van Dalen
Almere
54:11
6
Maartje Schipperus
Nationale Nederlanden
54:47
7
Claudia Visser
Zoetermeer
55:06
8
Wivine Hautecoeur
Nivelles Athletic Club
59:49
9
Ria Lenskens - Hoogland
Rotterdam
59:50
10
Annemarie van der Graaf
Bergschenhoek
1:00:13
11
Anne-Marie Nelck
Pijnacker
1:01:41
12
Bea Pengel
Rotterdam
1:05:18
13
Yen-li Busscher
Alphen aan den Rijn
1:05:20
14
Petra Mötter
Spijkenisse
1:12:19
V55, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Hennie Smith
Nationale Nederlanden
56:17
2
Lize Dirks
Fortuna
56:32
3
Madeleine Maus
Nivelles Athletic Club
1:03:12
4
Marianne Kromkamp-Ruigrok
De Kieviten
1:03:29
5
Lenie de Visser
Waterweg
1:04:24
6
Lia van Eijk-Brokx
Bergschenhoek
1:15:22
MSEN, 21.1 KM SENIORE
Plts
Naam
Tijd
1
Aurélien Lauwers
Nivelles Athletic Club
1:16:45
2
Freek van der Vlist
Gouda
1:23:45
3
Maarten Sluijters
Bussum
1:24:42
4
Matthijs van der Beek
De Kieviten
1:25:22
5
Koen van Baekel
Rotterdam Atletiek
1:33:29
6
Jurgen Tolsma
's-Gravenhage
1:34:25
7
Robin Haan
Rotterdam
1:34:53
8
Bas Essink
Capelle aan den IJssel
1:34:55
9
Tamas Knapp
Rotterdam
1:35:06
10
Patrick Siméons
Nivelles Athletic Club
1:35:54
11
Robbert Dekker
Berkel en Rodenrijs
1:40:56
12
Falco Vermeer
Berkel en Rodenrijs
1:42:06
13
Reinoud Verweij
Rotterdam
1:42:38
14
Willem Leenen
Sassenheim
1:43:33
15
Martijn Kool
Rotterdam
1:44:38
16
Daan Lamens
Delft
1:46:42
17
Youri de Ruiter
Hellevoetsluis
1:46:54
18
Sjoerd Wennekes
Gouda
1:48:15
19
Rens de Haij
Rotterdam
1:49:52
20
Pascal van Dam
Rotterdam
1:55:21
21
Matthijs Zaat
Bergschenhoek
1:59:12
22
Tycho van der Meer
Rotterdam
1:59:55
23
Koos dekker
Rotterdam
2:05:08
24
Koen Salet
Rotterdam
2:19:53
M35, 21.1 KM SENIORE
Plts
Naam
Tijd
1
Richard Deen
De Koplopers
1:22:53
2
Ernst Koelman
Amsterdam
1:25:17
3
Waldo Karbaat
De Kieviten
1:27:06
4
Niels Wiese
Rotterdam
1:27:15
5
Lars Gootjes
De Kieviten
1:30:54
6
Karsten Uil
Rotterdam Running Ambassadors
1:33:01
7
Jean Kevers
Nivelles Athletic Club
1:33:20
8
Martjan Bodegom
Lekkerkerk
1:35:58
9
Marco Medendorp
De Kieviten
1:36:14
10
Rick Kasmo
Rotterdam
1:36:28
11
Leon Stolk
De Kieviten
1:36:36
12
Raoul Majawski
Rotterdam
1:37:31
13
Ruben Loman
Rotterdam
1:38:19
14
Hanc de Bokx
Delft
1:39:32
15
Maarten van den Berg
De Kieviten
1:40:01
16
Dennis Komper
Boskoop
1:40:18
17
Roel Olierook
Sassenheim
1:40:46
18
Matthijs Soeterbroek
Rotterdam
1:41:17
19
Kevin Hagen
Nieuwerkerk ad IJssel
1:43:17
20
Nicolaas Degroote
Nivelles Athletic Club
1:43:24
21
Marco Stam
Pernis Rotterdam
1:43:39
22
Richard Trifunovic
Rotterdam
1:45:49
23
Jan van Zon
Bergschenhoek
1:47:43
24
Kim van der Maat
Wemeldinge
1:48:44
25
Florian de Heus
Rotterdam
1:49:16
26
Leo Uittenbroek
Mierlo
1:49:36
27
Dolf Pasma
Rotterdam
1:50:23
28
Wouter Soeterbroek
Rotterdam
1:50:23
29
Rene van Ameijden
Dordrecht
1:51:04
30
Casper Oosterman
Rotterdam
1:51:09
31
Arjen Visser
's-Gravenhage
1:51:10
32
Mark Landman
De Kieviten
1:51:25
33
Sjoerd Göddeke
Bergschenhoek
1:52:05
34
Arnold Veersma
Bleiswijk
1:52:39
35
Jacco Glerum
Bleiswijk
1:52:39
36
Olgerik Albers
Naaldwijk
1:53:14
37
Patrick Rombouts
Zoetermeer
1:53:59
38
Gert-Jan Los
Fortuna
1:55:47
39
Jaap Stout
Alblasserdam
1:56:32
40
Armand van der Zwart
's-Gravenhage
1:58:27
41
Jeroen van Dam
Berkel en Rodenrijs
2:00:38
42
Eldrich Kox
Rotterdam
2:01:17
43
Etienne Ruggenberg
Hellevoetsluis
2:01:20
44
Leon van der Veen
Schiedam
2:03:29
45
Eric van den Berg
Rotterdam
2:05:17
46
Vincent Gabriels
Hendrik-Ido-Ambacht
2:06:14
47
Daniel Vermeulen
's-Gravenhage
2:06:21
48
Fred Vermaire
Rotterdam
2:11:07
M45, 21.1 KM SENIORE
Plts
Naam
Tijd
1
Evert de Graaf
avVN
1:21:46
2
Bart Roefs
De Kieviten
1:23:18
3
Pascal Claes
Waddinxveen
1:23:28
4
Marcel Van Asperdt
's-Gravenhage
1:28:07
5
Mark Chadwick
De Koplopers
1:30:40
6
Daniël Hamerslag
De Koplopers
1:30:42
7
John Lenten
Triathlon
1:33:26
8
Jan Altorf
De Kieviten
1:33:59
9
Aart van der Houwen
Rozenburg Zh
1:34:33
10
Jean-Claude Mulot
Rotterdam
1:35:17
11
Edwin de Vette
Berkel en Rodenrijs
1:35:37
12
Ferry van Lier
Pijnacker
1:36:41
13
Ton de Bruin
Pijnacker
1:37:00
14
Peter Noordam
Maassluis
1:37:56
15
Erik Ouwerling
Rotterdam
1:38:12
16
Auke de Jong
the Hague Road Runners
1:38:21
17
Jack van Schie
De Kieviten
1:38:28
18
Jan van de Erve
De Kieviten
1:38:45
19
Jeroen de Kort
De Koplopers
1:39:11
20
Richard Woutersen
De Koplopers
1:39:32
21
Elbert Reijtenbach
Zuidland
1:42:17
22
Marco Tuitel
Maasland
1:42:17
23
Bob Polak
Rotterdam
1:42:41
24
Jan de Jong
De Kieviten
1:42:49
25
Jaques van Male
RRZ
1:42:49
26
Menno Boerema
Rotterdam
1:43:13
27
F Cavazza
De Kieviten
1:43:36
28
Jean-Luc Horlait
Nivelles Athletic Club
1:44:42
29
Paul Everts
Rotterdam
1:44:44
30
Ard Hulst
De Kieviten
1:45:01
31
André Schravemade
Zoetermeer
1:45:59
32
Harm van Zuijlen
Nieuwkoop
1:46:30
33
Philip van Dongen
Maasland
1:48:28
34
Arnoud van Houten
Rotterdam
1:48:38
35
John Heemskerk
Zoetermeer
1:48:48
36
Jan van Duin
De Kieviten
1:49:03
37
Peter Wolters
Barendrecht
1:50:14
38
Thaco Cats
Rotterdam
1:50:34
39
Christ Jan van der Linden
Nieuwerkerk a.d. IJssel
1:50:58
40
Herman Bruins
Rotterdam
1:51:45
41
Ed Meijster
Berkel en Rodenrijs
1:51:49
42
Huib Vankan
Barendrecht
1:52:19
43
Moenish Rambhadjan
Bergschenhoek
1:52:43
44
Arjan Oosterlaan
Rotterdam
1:52:50
45
Alain Trgo
Nivelles Athletic Club
1:52:58
46
Martin Boomgaardt
Hoorn Terschelling
1:53:17
47
Nico van Papenrecht
Zuid-Beijerland
1:53:44
48
Martin Mötter
Spijkenisse
1:54:02
49
Johan Baukema
Rotterdam
1:54:08
50
Erik van der Aar
Gouda
1:56:42
51
Robert Bruggeman
Leidschendam
2:00:09
52
Roland Hooghiemstra
Delft
2:01:01
53
Jan van Beek
Geervliet
2:01:40
54
Gène Kerpen
Rotterdam
2:01:45
55
Cyril van Jole
Rotterdam
2:01:55
56
Hanno Sterk
Vlaardingen
2:02:42
57
Rusmir Puzic
Delfgauw
2:02:42
58
Theo Edel
Nieuwerkerk ad IJssel
2:04:26
59
Marco Moorman
Fortuna
2:06:07
60
Adri van der Linden
Breda
2:06:49
61
Harrie Kapsenberg
Rotterdam
2:20:32
62
Wim Penninx
Delft
2:29:09
M55, 21.1 KM SENIORE
Plts
Naam
Tijd
1
José Dierckx
Nivelles Athletic Club
1:31:17
2
Serge Jacqmin
Nivelles Athletic Club
1:32:20
3
Nico Landman
Utrecht
1:33:29
4
Ruud Wessels
Waterweg
1:38:12
5
Willem van der Kooij
De Kieviten
1:38:59
6
Ruud Warmer
Rotterdam
1:42:45
7
Peter de Vette
Vlaardingen
1:43:17
8
Peter Van Gelder
Ridderkerk
1:43:22
9
Roel de Loome
Delft
1:43:49
10
Corne Mulders
Alphen aan den Rijn
1:44:08
11
Hubert van der Planken
Nationale Nederlanden
1:44:46
12
Jean-Marie Deleener
Nivelles Athletic Club
1:45:54
13
Hans van Meurs
Fortuna
1:46:24
14
Jean-Jacques Rys
Nivelles Athletic Club
1:50:54
15
Piet de Kroon
Schiedam
1:53:39
16
Gerard Kreuninger
Fortuna
1:56:54
17
Bernard Lauwers
Nivelles Athletic Club
1:57:13
18
Wim van Ginneke
Rotterdam Atletiek
1:57:47
19
Sjaak Borsboom
Den Hoorn Zh
1:57:48
20
Gerard van der Ende
's-Gravenzande
1:58:20
21
Paul Hofman
De Kieviten
1:58:59
22
Aad van Zeijl
Naaldwijk
2:00:05
23
Tom de Jong
Rotterdam
2:02:20
24
Albert Waasdorp
Zoetermeer
2:07:34
25
Rob Vermeulen
Bleiswijk
2:20:17
26
Bart Verschuur
Rotterdam
2:31:13
M65, 21.1 KM SENIORE
Plts
Naam
Tijd
1
Cok van Bodegom
Nederland
1:59:13
2
Cees Moerland
De Kieviten
2:07:33
VSEN, 21.1 KM SENIORE
Plts
Naam
Tijd
1
Johana Valentin
Nivelles Athletic Club
1:42:45
2
Marije Huijser
Rotterdam
1:43:32
3
Roxane Lemercier
Nivelles Athletic Club
1:45:04
4
Jantine van Staveren
Rotterdam
1:47:54
5
Monique Stok
Bergschenhoek
1:52:40
6
Stéphanie Debelle
Nivelles Athletic Club
1:52:50
7
Edith de Bruin
Lekkerkerk
1:53:13
8
Mirjam Tuls
Lekkerkerk
1:54:16
9
Kirsten van Meerten
Rotterdam
1:55:15
10
Els van Leest
Rotterdam
1:55:28
11
Anneke Kruyen
Rotterdam
1:59:03
12
Esmée de Bruin
Rotterdam
1:59:26
13
Floor Smit
Rotterdam
2:02:20
14
Milou Tjwa
's-Gravenzande
2:02:27
15
Sascha Gabriels
Hendrik-Ido-Ambacht
2:06:21
16
Joyce van Rooij
Rotterdam
2:17:29
V35, 21.1 KM SENIORE
Plts
Naam
Tijd
1
Valérie Vray
Nivelles Athletic Club
1:44:43
2
Valérie Puissant
Nivelles Athletic Club
1:48:19
3
Christel Muis
Rotterdam
1:50:04
4
Nathalie Notez
Nivelles Athletic Club
1:52:02
5
Danielle Verzijl
Hendrik-Ido-Ambacht
1:52:55
6
Lijgia van de Wagt
Spijkenisse
1:57:14
7
Annet Lippinkhof
Rotterdam
1:57:40
8
Elizabeth Dijkema
Hoorn Terschelling
1:58:15
9
Marije Verbeek
Berkel en Rodenrijs
1:59:21
10
Brenda Rooijakkers
Rotterdam
2:00:51
11
Rianne Daggenvoorde
Berkel en Rodenrijs
2:01:02
12
Hanneke Klinge
Bergschenhoek
2:02:25
13
Petra Berkelaar
De Kieviten
2:03:31
14
Marieke barendsz
Bleiswijk
2:04:17
15
Marije Tolsma-Groen
's-Gravenhage
2:04:33
16
Annemiek van der Meer
's-Gravenhage
2:06:23
17
Jolanda Langendoen
De Kieviten
2:06:23
18
Ivanka den Hertog
Bergschenhoek
2:08:16
V45, 21.1 KM SENIORE
Plts
Naam
Tijd
1
Linda Bourquin
Nivelles Athletic Club
1:36:21
2
Marion Snoei
Nootdorp
1:43:05
3
Véronique De Munck
Nivelles Athletic Club
1:44:10
4
Marian Cavazza
De Kieviten
1:51:34
5
Jane Peterzon
Rotterdam
1:51:35
6
Agnes Tan
Bergschenhoek
1:52:43
7
Vincianne Lerate
Nivelles Athletic Club
1:53:11
8
Katana Lecharlier
Nivelles Athletic Club
1:53:32
9
Jackeline Everaers
Delft
1:55:00
10
Ellemieke Zaal
Nationale Nederlanden
1:56:23
11
Chantal Breyne
Nivelles Athletic Club
1:59:19
12
Diana Oosterhof
Fortuna
1:59:55
13
Francoise Moreau
Nivelles Athletic Club
2:00:39
14
Helga Lexmond
Bergschenhoek
2:00:42
15
Petra Matheij
Rotterdam
2:02:12
16
Carla de Jong
Rotterdam
2:02:14
17
Marian Verlinden
Fortuna
2:02:31
18
Margrit Tenhagen
Schiedam
2:03:00
19
Esther verkoelen
Fortuna
2:04:30
20
Patty de Rooij
Schiedam
2:07:36
21
Manuela Cosar
PAC
2:10:30
22
Wanda Ham
Sparta
2:11:56
23
Boukje van den Bemt
Funrunners Rotterdam
2:16:42
24
Jolanda van der Heijden
's-Gravenhage
2:17:26
25
Maria Stout
Alblasserdam
2:19:54
V55, 21.1 KM SENIORE
Plts
Naam
Tijd
1
Martha van Hal
Energie
1:48:50
2
Lilian van der Steen
Vlaardingen
1:54:52
3
Ria Verboom
Schipluiden
2:00:58
4
Joke van Paassen
Voorne Atletiek
2:09:16
5
Loes van Dongen
Funrunners Rotterdam
2:26:48
www.uitslagen.nl
17-10-2015 14:38