Uitslagenlijst Noorder Fitrun

Leeuwarden - Zaterdag 3 oktober 2015

J-15, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melle Ketellapper
Leeuwarden
12:43
2
David Kotter
Beverwijk
20:10
3
Dylan Reitsma
Hurdegaryp
20:16
4
Amar Visser
Leeuwarden
24:32
5
Roan Visser
Leeuwarden
27:18
M-15, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jente Leeuwangh
Lionitas
14:05
2
Eline Ruige
Lionitas
14:06
3
Eva Hendriks
Deinum
15:08
4
Merel de Vries
Deinum
16:39
5
Esmay De Jonge
Lionitas
17:04
6
Dana Russchen
Leeuwarden
19:48
7
Famke Douma
Leeuwarden
20:40
MAN, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chris Fahrer
Leeuwarden
14:02
VROUW, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bettie Bruijnzeel
Mantgum
14:29
2
Ankie Horjus
Leeuwarden
20:12
ZNB, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Alkema
Leeuwarden
15:43
J-15, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Glenn de Vries
Leeuwarden
23:48
2
Remy Borawitz
Leeuwarden
25:07
MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelmer van der Veen
Goutum
17:29
2
Steven Koffijberg
Lionitas
19:03
3
Theo Borawitz
Leeuwarden
20:34
4
Jacob van der Velde
Dokkum
20:55
5
Jan Douwe Zuidema
Damwald
21:32
6
Auke Alkema
Leeuwarden
22:14
7
Sybrand Brouwer
Ballum
22:45
8
Harmen de Vries
Leeuwarden
23:34
9
Folkert van der Velde
Leeuwarden
23:53
10
Marcel Bomas
Leeuwarden
25:31
11
Jaap Liefting
Leeuwarden
26:43
12
Richard Deuzeman
Leeuwarden
26:45
13
Archi Koeijers
Leeuwarden
29:18
14
Rein-John Oppedijk
Franeker
29:49
15
Jan Kalsbeek
Stiens
30:34
16
Frans Meijerink
St.-Annaparochie
31:20
17
Martin Visser
Leeuwarden
32:18
18
Frits Ottens
Landerum
33:15
19
Chris Niemeijer
Bitgummole
34:32
20
Bram Boonstra
Leeuwarden
36:41
21
Hidzer Groenhof
St.-Jacobiparochie
37:58
VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Debora Peter
Lionitas
21:43
2
Charissa Zijlstra
Lekkum
23:14
3
Sabine Bomas
Gytsjerk
23:51
4
Marrit Fokma
Leeuwarden
25:11
5
Sjoukje Visser
Damwald
25:51
6
Janne Martens
Leeuwarden
25:58
7
Lisanne Jager
Leeuwarden
26:45
8
Renée Huizinga
Leeuwarden
28:38
9
Tine Visser
Lionitas
29:43
10
Jeanette Brandsma
Lippenhuizen
30:22
11
Tineke Landsbergen
Ingelum
31:48
12
Trijntje van Dekken
Leeuwarden
31:54
13
Jelly Andreae
Leeuwarden
33:20
14
Gryt van der Laan
Leeuwarden
35:25
15
Karin van der Wal
Leeuwarden
35:26
16
Ankie Jagersma
St.-Annaparochie
36:50
17
Femke Waldeck
Grou
37:12
18
Paula Ferwerda
Gytsjerk
38:44
19
Annelieke Vleugel
Menaam
42:10
20
Jennifer Niemeijer
Bitgummole
42:26
21
Jeanine Spanjer
Deinum
42:34
ZNB, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alie Numan
Leeuwarden
28:09
2
Maaike Oppedijk
Franeker
29:49
3
Esther Gjaltema
Buitenpost
33:18
4
Marjan Verhoef
Leeuwarden
33:18
5
Rob Niemeijer
Bitgummole
42:34
6
Betty Bleijenberg
Leeuwarden
50:45
MAN, 7.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bouwe Hiddinga
Lionitas
34:44
2
Sjoerd Bloemhoff
De Wilgen
35:09
3
Jefta Bogaard
Leeuwarden
37:30
4
Wouter-Geert Meijer
Lionitas
39:04
5
Jeffrey Poort
Gorredijk
44:02
6
Fred van Elteren
Leeuwarden
45:04
7
Simon Regnerus
Marrum
47:04
8
Jesse Versteegh
Leeuwarden
49:54
VROUW, 7.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcella IJpma
Horror
41:00
2
Liesanne Andringa
Leeuwarden
44:20
3
Berber Brouwer
Leeuwarden
44:53
4
Irene van Elteren
Leeuwarden
45:04
5
Margreeth Korten
46:26
6
Nynke Baron
Leeuwarden
48:03
7
Anja ten Berge
Leeuwarden
48:03
8
Gerda vd Linden
Leeuwarden
48:33
ZNB, 7.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marije Visser
Sneek
41:00
2
Anneke Regnerus
Marrum
47:04
MAN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marten-Jan Ernst
Damwald
36:26
2
Joost IJsselmuiden
Gytsjerk
40:24
3
Hans Hiemstra
Harkema
40:29
4
Johan de Jong
Tilburg Road Runners
40:42
5
Nico Hoekstra
Leeuwarden
42:34
6
André Bär
Leeuwarden
44:28
7
Marcel de Roo
Leeuwarden
44:53
8
NielS blaauW
Lionitas
44:58
9
Cor Wetting
45:45
10
Jacob v.d. Ley
Leeuwarden
46:34
11
Niek Westra
Leeuwarden
46:35
12
Pim Rasing
Leeuwarden
46:43
13
Fabian Schuilenburg
Rotterdam
47:18
14
Fokko Bosker
Friesland
48:24
15
Jan Hooghiemstra
Loopgroep Leeuwarden
49:16
16
Marco Balk
Leeuwarden
49:20
17
Fokke van der Veen
Leeuwarden
49:44
18
Paul Neven
Leeuwarden
50:43
19
Fokko Fokma
Grou
50:48
20
Edo Eisma
Goutum
50:54
21
Dirk-Jan Koehoorn (rolstoel)
Ureterp
51:02
22
Meine Hoitsma
Kollum
51:02
23
Peter Boersen
Leeuwarden
51:07
24
Peter Bär
Leeuwarden
51:10
25
Rick de Haan
Leeuwarden
51:23
26
Chris de Vries
Leeuwarden
51:51
27
Ate vd Werf
Leeuwarden
52:04
28
Rik Troostheide
Leeuwarden
52:05
29
Matthijs Vleugel
Menaam
52:10
30
Hans Willems
Leeuwarden
52:37
31
Arnold Schuil
Leeuwarden
52:38
32
Jaap Bruijnzeel
Mantgum
52:42
33
Cees Methorst
Zegveld
53:02
34
Luuk Westra
Leeuwarden
53:59
35
Gerben Brouwer
Sneek
54:33
36
Willem Reitsma
Friesland
54:52
37
Jan Feenstra
Leeuwarden
55:20
38
Robert-Jan Heizenberg
Lionitas
55:31
39
Koos Pietersma
Leeuwarden
57:03
40
Startnummer 447
Grou
59:06
41
Jippe Bokma
Leeuwarden
1:06:05
42
Joop Boonstra
Leeuwarden
1:06:05
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emily McGrath
Leeuwarden
41:41
2
Miny Verheij
Leeuwarden
44:29
3
Paula Groenewoud
Leeuwarden
45:53
4
Willy Heidinga
Lionitas
48:19
5
Jolanda Muizer
Friesland
49:00
6
Alie Koenen
Leeuwarden
53:48
7
Hilda Riksma
Burgum
54:56
8
Jacqueline Braad-Smit
Steenwijk
56:25
9
Hella van Ellen
Leeuwarden
56:49
10
Sonja Douma
Leeuwarden
57:18
11
Keri Bosker
Lippenhuizen
57:35
12
Yvet Blom
Rotterdam
57:56
13
Wike Bruinsma
Leeuwarden
58:32
14
Linda Zeggelaar
Lionitas
58:58
15
Michaela Martens
Leeuwarden
59:03
16
Marjan Hoexum
Lionitas
1:00:37
17
Therese Wester
Lionitas
1:02:53
18
Carla Buurman
Leeuwarden
1:02:53
19
Annet Stam
Leeuwarden
1:03:14
20
Inge Kools
Leeuwarden
1:04:36
21
Tineke Dijkstra
Bitgum
1:05:24
22
Marijke Kooistra
Loopgroep Leeuwarden
1:06:21
23
Chantal Vaartjes
Nijensleek
1:09:09
ZNB, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvonne Kassenberg
Leeuwarden
44:15
2
Thony van der Veen
Loopclub Burgum
45:20
3
Edwin Bruinsma
Leeuwarden
49:59
4
Wilma Stelpstra
Leeuwarden
50:37
5
Ad Slagter
Goutum
58:30
BEDRF, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerrit Wolbers
Fysio058
34:33
2
Dick Wobbes
Fysio058
36:39
3
Harry Wiersma
Fysio058
37:06
4
Andre Zuiderveld
Fysio058
39:00
5
Rutger Wagenaar
Fysio058
39:07
6
Johan Meinsma
Friese Poort 1
40:55
7
Iede Lodema
Friese Poort 1
41:39
8
Ruben Muller
Friese Poort 1
42:00
9
Lydia Klessens
Friese Poort 1
43:06
10
Jan van der Meij
Wonen Noordwest Friesland
43:07
11
Cor van Sluis
de Friesland Zorgverzekeraar
45:25
12
Arjen de Ruiter
Friese Poort 2
45:49
13
Hester Groenvelt
Friese Poort 1
45:54
14
Christiaan Werkhoven
Wonen Noordwest Friesland
47:07
15
Harm Andringa
de Friesland Zorgverzekeraar
49:32
16
Lieuwe Visser
Wonen Noordwest Friesland
50:04
17
Willem Seepma
Wonen Noordwest Friesland
50:25
18
Theo Szarzynski
de Friesland Zorgverzekeraar
50:34
19
Iteke Kramer
GGZ Friesland
51:21
20
Willem Struijk
de Friesland Zorgverzekeraar
51:25
21
Janneke de Jong
GGZ Friesland
53:04
22
Henk Blaauw
GGZ Friesland
53:04
23
Linda Dekker
Friese Poort 2
53:55
24
Tjitske van Lien
Friese Poort 2
53:55
25
Frouwkje van Welie
Friese Poort 2
58:24
26
Wijbrand de Groot
de Friesland Zorgverzekeraar
58:52
27
Kees Del Grosso
GGZ Friesland
1:00:03
28
Jacqueline Kroese
GGZ Friesland
1:02:15
29
Ruth de Jong
GGZ Friesland
1:12:25
Opmerkingen over de uitslag kun je naar
wocweg@lionitas.nl sturen
Uitslagen.nl
04-10-2015 20:06