Uitslagenlijst Eemsmondloop Uithuizermeeden

Uithuizermeeden - Zaterdag 3 oktober 2015

H, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Dries Ameling
Stedum
33:56
33:54
2
Gerben Vermeij
Leens
34:45
34:44
3
Gerard Vos
Appingedam
35:07
35:05
4
Seberil
Baflo
35:36
35:33
5
Wynfrith Meijwes
Den Haag
35:36
35:35
6
Jochem Slijkhuis
Groningen
37:53
37:52
7
Anne Jan Janssen
Den Haag
38:40
38:38
8
Ricardo Damminga
Baflo
39:28
39:26
9
Harmen Stam
Ten Boer
40:09
40:03
10
Chris Woldhuis
Groningen
42:22
42:20
11
Lester Struijk
Schiedam
43:13
43:04
12
Luuk Kruizinga
Aduard
44:34
44:24
13
E. van Popta
Uithuizen
46:21
46:18
14
Anton Zijlstra
Stedum
48:26
48:18
15
Johan Weijenberg
Uithuizermeeden
49:28
49:22
16
Martijn Sijmons
Groningen
50:01
49:32
17
Rick Visscher
Wagenborgen
51:52
51:17
18
Arnoud Rop
Enschede
56:18
56:01
H40+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Remco Oost
Kantens
38:26
38:25
2
Mark Spruit
Groningen
39:39
39:37
3
Ronald van der Haak
Aduard
39:53
39:52
4
Garco van den Berg
Uithuizen
41:04
41:00
5
Marinus Janssen
Uithuizermeeden
42:40
42:36
6
Jaap Smith
Baflo
42:45
42:40
7
Michiel Janssen
Uithuizermeeden
43:07
43:03
8
Marco Taatgen
Bedum
43:08
43:02
9
Eric Swijghuizen
Spijk
43:12
43:11
10
Aris Pestman
Spijk
43:17
43:15
11
Ab Slagter
Uithuizermeeden
43:53
43:48
12
Auke Latour
Yde
45:10
45:05
13
Mautits Wijma
Uithuizen
45:38
45:31
14
Tommy Darcy
Dublin
47:59
47:56
15
Jurgen Stiekema
Uithuizen
48:51
48:44
16
Vincent van de Vuurst
Bedum
49:00
48:53
17
Thom Snijder
Bedum
49:00
48:54
18
Leo Brouwer
Groningen
49:27
49:19
19
René Rijploeg
Uithuizermeeden
52:26
52:16
20
Erik Bakker
Uithuizermeeden
55:00
54:50
21
Jan Paul Rop
Zwolle
55:59
55:42
22
Jurgen de Vries
Bedum
57:36
57:16
23
Henk Timmer
Groningen
58:41
58:12
24
Richard van der Werff
Usquert
59:20
59:06
25
Ronald Hendriksen
Visvliet
59:31
59:14
26
Sjouke de Vries
Delfzijl
1:01:14
1:00:58
H50+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Klaas Brouwer
Zuidbroek
37:54
37:53
2
Siemon Hinrichs
Delfzijl
38:02
38:00
3
Maarten Hoeksema
Groningen
42:36
42:35
4
Bram Noordhuis
Appingedam
43:14
43:11
5
Jan Vos
Uithuizen
44:38
44:34
6
Klaas Bijsterveld
Sauwerd
44:53
44:48
7
John Walker
Uithuizen
45:37
45:33
8
Rene v.d. Wal
Uithuizen
46:54
46:48
9
Stoffer Havinga
Thesinge
47:20
46:52
10
Roelof Roffel
Bedum
47:25
47:25
11
Martieu Wienke
Sauwerd
47:27
47:23
12
Wouter Meerman
Ten Boer
48:34
48:29
13
Kor Tillema
Uithuizen
50:13
49:50
14
Joost Kerkhoff
Loppersum
50:50
50:42
15
Jan Wieringa
Usquert
52:31
52:21
16
Piet Tjeerdsma
Emmen
52:35
52:21
17
Dirk Franssens
Saaksum
55:10
54:58
18
Fred van der Molen
Bierum
59:03
58:37
19
Ar Jansen
Stedum
59:12
58:52
20
Bart van Vliet
Delfzijl
1:06:49
1:06:22
H60+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Karel Edens
Groningen
39:31
39:29
2
Jan Posthumus
Hoogezand
46:13
46:10
3
Dirk Heun
Appingedam
46:23
46:19
4
T. Pruim
Adorp
48:29
48:21
5
W.J.R. Durenkamp
Kloosterburen
50:00
49:48
6
Sebe Klevering
Spijk
51:11
51:09
7
Ger van Dam
Adorp
52:00
51:51
8
Theo Kroeze
Appingedam
53:08
53:02
9
Ooldrik Modderman
Groningen
54:00
53:36
10
Jan Helmantel
Ten Boer
54:32
54:25
11
Jan Langeland
Zuidlaren
55:06
54:52
12
Rigte Boerema
Uithuizermeeden
56:31
56:25
13
Johan Betsema
Ten Boer
58:10
57:43
14
Jan Vijge
Usquert
1:02:52
1:02:33
15
Henk Schuitema
Zuidwolde
1:02:56
1:02:47
V, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Mariska Bosch
Appingedam
45:37
45:33
2
Gwenda Vasse
Groningen
47:41
47:34
3
Gerieke Buist
Aduard
48:26
48:18
4
Yvonne Kuis
Groningen
50:42
50:36
5
Nadine Tjeerdsma
Monnickendam
52:28
52:15
6
Renate Tjeerdsma
Groningen
52:33
52:20
7
Jenny v.d. Veen
Uithuizen
59:20
59:06
8
Conny Christiaanse
Bedum
59:44
59:34
9
Marita Klein
Warffum
1:00:05
59:50
10
Miranda Vogelzang
Delfzijl
1:06:36
1:06:10
V40+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Simone Binnema
Eenrum
42:43
42:40
2
Christien Koning
Groningen
43:01
43:00
3
Elise Kool
Loppersum
45:50
45:45
4
Riëtte Danhof
Baflo
55:04
54:54
5
Henriet Elzinga
Uithuizen
57:40
57:17
6
Trijn Tromp
Uithuizermeeden
59:10
58:55
7
Ellen la Creois
Uithuizermeeden
59:14
59:00
8
Petra Buist
Noordwolde
59:24
59:16
9
Maria Oosten
Roodeschool
59:24
59:09
10
Henriëtte van der Molen
Bierum
59:47
59:22
11
Susan Werkman
Uithuizermeeden
1:00:34
1:00:20
12
Karina Uil-Wiering
Uithuizereeden
1:03:43
1:03:29
13
Inge Teuben
Winschoten
1:08:29
1:08:12
14
Gea Jungman
Veendan
1:10:27
1:10:09
15
Annelies Bos
Muntendan
1:17:50
1:17:33
V50+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Magriet Taselaar
Uithuizen
50:15
50:09
2
Frouk van Dijken
Loppersum
52:00
51:53
3
Tineke Roorda
Westeremden
52:32
52:25
4
Jeltje Bosma
Baflo
55:44
55:32
5
Jantje Wiersema
Oldehove
56:18
56:06
6
Ineke Wolters
Winsum
57:14
57:03
7
Anneke Krijger
Uithuizermeeden
58:19
58:16
8
Harma Kooi
Usquert
1:00:28
1:00:14
9
Aafje van den Akker
Bedum
1:02:54
1:02:46
10
Truus Bakker
Appingedam
1:06:48
1:06:22
TRIM, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Mark van Ginkel
Ten Boer
17:36
17:36
2
Rutger Aalders
Roodeschool
21:43
21:43
3
Harry Koning
Roden
22:07
22:02
4
Ricardo Kregel
Uithuizen
22:22
22:00
5
Mark-Jan Kooi
Emmen
22:41
22:31
6
Lars Norden
Uithuizermeeden
23:07
23:04
7
Klaas Sminia
Woltersum
23:35
23:30
8
Thomas Lueks
Groningen
23:36
23:28
9
R. Venemann
Groningen
23:57
23:49
10
Kai
Kantens
24:26
24:22
11
Pascal van der Werff
Usquert
24:53
24:40
12
Marvin Koning
Roden
25:01
24:43
13
Herman ter Meulen
Groningen
25:13
24:48
14
Corry Conen
Groningen
25:27
25:26
15
Anita van Bergeijk
Oldenzijl
25:32
25:17
16
Jeroen Werkman
Uithuizeermeeden
25:46
25:35
17
Eltjo Kooi
Usquert
25:46
25:35
18
Nico Sikkema
Groningen
25:55
25:37
19
Amy Favre
Bedum
26:05
26:00
20
Frans Favre
Bedum
26:05
26:00
21
Niels Medemblik
Apeldoorn
26:18
25:52
22
Sjoerd Rozeboom
Zandeweer
26:19
26:15
23
Stan Dijkema
Uithuizen
26:22
26:19
24
Sven Feenstra
Zandeweer
26:38
26:25
25
Marian Danhof
Eenrum
26:44
26:34
26
Gerben Veenstra
Zandeweer
26:44
26:31
27
Jeroen Klevering
Uithuizermeeden
26:50
26:21
28
Joey Peerbolte
Warffum
26:53
26:37
29
Miranda van der Molen
Uithuizermeeden
27:15
26:53
30
Peter Klugkist
Uithuizermeeden
27:30
27:01
31
Richard Dijk
't Zandt
27:31
27:07
32
Jan Zeef
Roodeschool
27:42
27:15
33
Anouk Fokkens
Warffum
27:45
27:29
34
Wisanne Kooi
Emmen
27:47
27:35
35
Garco Bulstra
Uithuizermeeden
27:54
27:42
36
Marieke Booisma
Uithuizermeeden
27:56
27:53
37
Aafke Hoff
Uithuizen
28:01
27:49
38
Henriet Koning
Roden
28:30
28:12
39
Griet Rozeboom
Zandeweer
28:41
28:37
40
Bert Jansen
Usquert
28:45
28:33
41
Fred Wieringa
Uithuizen
29:21
29:07
42
Annelies Schaaphok
Uithuizen
29:22
29:10
43
Bertus Visscher
Garsthuizen
29:26
29:12
44
Esther Eerelman
Uithuizen
29:43
29:29
45
Henk Bakker
Uithuizen
29:54
29:32
46
Mieke Ballast
Einighausen
29:55
29:40
47
Piet Blaauw
Delfzijl
29:57
29:28
48
Renée Boerema
Uithuizermeeden
30:17
30:05
49
Yvette Kors
Assen
30:21
30:13
50
Janny Luteyn
Uithuizermeeden
30:27
30:15
51
Mignon Hekkema
Middelstum
30:35
30:04
52
Hibo Fokkens
Warffum
30:39
30:22
53
Tanja de Vries
Uithuizen
31:00
30:42
54
Julia Aalders
Roodeschool
31:06
30:57
55
J. Aalders
Stadskanaal
31:08
31:00
56
Ada Gerrritsen
Zijldijk
31:14
30:54
57
Janco de Winter
Middelstum
31:20
31:02
58
Johan Hekkema
Uithuizermeeden
31:35
31:19
59
Tineke Hemmes
Uithuizen
31:38
31:17
60
Nienke Biesheuvel
Roodeschool
31:42
31:18
61
Jantina Klatter
Usquert
31:42
31:17
62
Anne Desboordieux
Garsthuizen
31:44
31:23
63
Anita Haan
Uithuizermeeden
31:45
31:22
64
Kirsten Krook
Loppersum
31:47
31:17
65
Eva Bulstra
Uithuizermeeden
31:48
31:36
66
Liesbeth Poelma
Sauwerd
31:53
31:28
67
Joke Straat
Uithuizermeeden
31:55
31:25
68
Gea Slob
Roodeschool
31:58
31:36
69
Marita Pijper
Uithuizermeeden
31:59
31:37
70
Nol Venema
Ten Boer
32:07
31:58
71
Mirjam Wiersum
Uithuizermeeden
32:28
32:08
72
Marleen v.d. Molen
Uithuizermeeden
32:39
32:17
73
Miranda Kooi
Emmen
33:00
32:48
74
Diana Schuiling
Uithuizermeeden
33:29
33:13
75
Bert Holsteijn
Uithuizen
33:30
33:09
76
Jessica Tuinstra
Uithuizermeeden
33:30
33:10
77
A. van der Kooi
Haren
34:11
33:58
78
B. de Winter
Uithuizermeeden
34:14
33:55
79
Karla Woldhuis
Ten Post
34:18
33:50
80
Hetty v.d. Molen
Ten Post
34:18
33:51
81
Corry Hofland
Groningen
34:19
33:58
82
Jose Spijk
Roodeschool
34:46
34:21
83
Jilke Snijder
Bedum
34:48
34:31
84
Marijke Dijk
't Zandt
37:35
37:09
85
Jopie Rozeboom
Usquert
37:43
37:31
86
Hidzer Groenhof
Sint Jacobiparochie
38:32
38:02
4MIJL, 4 MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Maurice Smit
Delfzijl
23:51
23:50
2
Wouter Dijkstra
Zuidwolde
24:21
24:18
3
Roelof Berends
26:42
26:38
4
Jeroen Doornbos
Uithuizermeeden
28:19
28:15
5
Marnix van den Brink
Groningen
28:49
28:44
6
Aleida Groothoff
Winsum
29:40
29:34
7
Jan Ruiter
Delfzijl
30:14
30:06
8
Wubbo Bos
Leeuwarden
32:01
31:42
9
Ben Begeman
Uithuizermeeden
33:26
33:19
10
Harry van der Lei
Boerakker
33:27
33:19
11
Sophie Crijns
Zuidhorn
34:30
34:10
12
Linda Noordhuis
Appingedam
34:33
34:08
13
Peter Kwant
Appingedam
34:50
34:43
14
Huub Coenck
Nieuwstadt
36:03
35:50
15
Romy Doornbos
Winneweer
36:17
36:01
16
Danny Latour
Garsthuizen
36:55
36:33
17
Lydeke Bakker
Aduard
36:58
36:38
18
Wim Slagter
Uithuizermeeden
39:00
38:43
19
Ans de Vries
Delfzijl
39:07
38:44
20
Gea Elzerman
Meedhuizen
39:38
39:13
21
Linda Hoffman
Holwierde
40:27
40:00
22
Gijs
Garsthuizen
40:44
40:21
23
Josje van der Laan
Garsthuizen
40:59
40:36
24
H. Pol
Uithuizen
41:52
41:47
25
Sieburgh
Borgsweer
42:34
42:08
26
Tineke Kramer
Uithuizermeeden
42:36
42:30
27
Iris de Vries
Groningen
44:19
43:51
28
Toon de Vries
Groningen
44:19
43:51
29
Lucy Bakker
Delfzijl
48:28
48:01
www.buurcontactloopcircuit.nl
www.uitslagen.nl
03-10-2015 20:26