Uitslagenlijst Wantijparkloop

Dordrecht - Zaterdag 26 september 2015

MEIS1, 1 KM JEUGD
Plts
Naam
Tijd
1
Inès Jacobs
Parthenon
3:58
2
Jitske 't Hart
Parthenon
4:01
3
Veerle Uilhoorn
Parthenon
4:12
4
Julia van Dorp
Parthenon
4:21
5
Isa Overduin
Dordrecht
4:22
6
Jana Kamstra
Parthenon
4:31
7
Novi Hermus
Parthenon
4:33
8
Yara Boulanger
Parthenon
4:34
9
Seija de Meza
Parthenon
4:56
10
Lizze Muller
Dordrecht
5:01
11
Floor Zebel
Parthenon
5:12
12
Gemma Doff
Dordrecht
9:02
JONG1, 1 KM JEUGD
Plts
Naam
Tijd
1
Jorrit Bruggema
Parthenon
3:27
2
Max van der Spek
Parthenon
3:31
3
Jesse Abma
Parthenon
3:32
4
Thijs Debets
Parthenon
3:32
5
Jeff van Pelt
Parthenon
3:49
6
Menno Weeda
Parthenon
3:50
7
Jasper Bruggema
Parthenon
3:55
8
Mees 't Hart
Parthenon
3:57
9
Freek Bosveld
Parthenon
3:59
10
Erben Abma
Dordrecht
4:00
11
Jaime Joele
Parthenon
4:00
12
Sepp van Dort
Parthenon
4:06
13
Jari Kroon
Parthenon
4:14
14
Ivar van Rijt
Parthenon
4:15
15
Fons 't Hart
Parthenon
4:15
16
Luuk Bosveld
Parthenon
4:15
17
Maxim van Dorp
Parthenon
4:16
18
Warre Tummers
Parthenon
4:17
19
Tinus Rijsdijk
Parthenon
4:18
20
Mees Zagwijn
Parthenon
4:20
21
Rens Bakker
Parthenon
4:57
22
Boaz Jacobs
Parthenon
5:23
MEIS2, 2 KM JEUGD
Plts
Naam
Tijd
1
Emy Sijssens
Parthenon
8:00
2
Marit Uilhoorn
Parthenon
8:04
3
Amber Dekker
Parthenon
8:21
4
Eliza Damsteeg
Parthenon
8:32
5
Esther Jacobs
Parthenon
8:59
6
Jetske Stoop
Parthenon
9:15
JONG2, 2 KM JEUGD
Plts
Naam
Tijd
1
Tibo Visser
Parthenon
6:45
2
Finn Joosten
Parthenon
7:43
3
Rik van der Spek
Parthenon
8:02
VR10, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Tijd
1
Brooke Brown
Dordrecht
41:48
2
Kimberley Faasen
Hercules
46:22
3
Hannie Soeters
Triathlon Ver. Dordrecht
49:05
4
Carola Geurts
Parthenon
49:10
5
Arjette Kleijn
Hercules
52:12
6
Eveline Aardoom
Dordrecht
57:55
7
Cindy Frishert
Hercules
1:03:18
8
Linda Gulickx
Breda
1:03:18
MAN10, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Tijd
1
Timo de Geus
Spirit Oud Beijerland
33:12
2
Greg van der Velde
Hercules
35:51
3
Robert Verschoor
Zwijndrecht
37:50
4
Henrik Barendregt
Parthenon
38:22
5
Sven Herberigs
Parthenon
38:52
6
René Keijzer
Olympus '70
39:05
7
Ludo van Hoek
Dordrecht
39:08
8
Corne Verhoeven
Altena Road Runners
39:26
9
Lennaert den Hoed
Parthenon
40:00
10
Henk Lodder
Alblasserdam
40:10
11
Cor Hamels
Parthenon
40:17
12
Martijn Korbijn
Spirit Oud Beijerland
41:04
13
Arthur Kaptein
Parthenon
41:41
14
Alex de Boer
Dordrecht
42:00
15
Nico Baas
Bleskensgraaf ca
42:00
16
Matthijs van Almen
Hercules
42:26
17
Maurice Collignon
's-Gravendeel
44:02
18
Gerben van Alphen
Sliedrecht
44:23
19
Chris den Hartog
Parthenon
44:41
20
Ton Wulfert
Dordrecht
44:47
21
Willem Engelhart
Dordrecht
45:53
22
Arie Stok
Rotterdam
46:03
23
Raymond Snijders
Strijen
46:14
24
Peter van Delden
Dordrecht
46:38
25
Ernstjan Overduin
Dordrecht
46:46
26
Daan van Strien
Parthenon
46:53
27
Michael Lems
Dordrecht
47:20
28
Leo Van Meeteren
Giessendam
47:30
29
Willem de Jong
Barendrecht
48:06
30
Huib Kortenhoeven
Giessendam
48:08
31
Dick Recourt
Hercules
48:09
32
Peter Garama
Dordrecht
48:14
33
Leon Holslag
Spijkenisse
48:53
34
Leo Boelens
Dordrecht
48:58
35
Jan Rimmelzwaan
Alblasserdam
50:24
36
Willem Euser
Parthenon
50:29
37
Ed Molsbergen
Puttershoek
50:40
38
Hans Dieleman
Zwijndrecht
51:13
39
Pieter Wijnsema
Energie
51:22
40
Marco Nederlof
Sliedrecht
52:13
41
Jan van Beuzekom
Sliedrecht
53:04
42
Dirk Franssens
Parthenon
53:40
43
Hendry Locht
Dordrecht
55:35
44
Stephan van Well
Dordrecht
56:56
45
Peter Fontijn
Papendrecht
57:34
46
Anton Schuurman
Amsterdam
57:51
47
Jeroen Heutink
Zwijndrecht
57:56
VR5, 5 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Tijd
1
Gerda Huiskamp
Hercules
21:26
2
Jenna Grobben
Dordrecht
23:05
3
Marjolein Sipma
Alblasserdam
26:16
4
Ellen Verzijl
s'Gravendeel
26:18
5
Julia Kortenhoeven
Giessendam
26:33
6
Bo-Démi de Breij
Dordrecht
27:09
7
Corina van den Berg
Klundert
27:29
8
Esther de Breij
Zwijndrecht
28:06
9
Erika Laurijssen
Dordrecht
28:10
10
Sylvana Berkhof
Papendrecht
28:33
11
Marjolein Dekker
Papendrecht
28:33
12
Mirjam Hoogerduijn
Dordrecht
28:46
13
Vanessa Groenenberg
Dordrecht
28:52
14
Linda van Delden
Hercules
30:57
15
Ingrid Vaartmans
Dordrecht
33:42
16
Caroline Hoofwijk
Dordrecht
34:33
17
Janine Van der Laan
Papendrecht
35:36
18
Henriëtte El Mokhtari
Dordrecht
35:39
19
Iris van Dortmont
Dordrecht
35:50
20
Denise Vogel
Dordrecht
35:53
21
Wenda Hommes
Hercules
36:09
22
Natasja Vermeulen
Sliedrecht
36:20
23
Lydia Koolstra-Bras
Parthenon
38:47
24
Annie van Rossum
avVN
39:11
25
Nathalie Keizer
Zwijndrecht
42:02
26
Anita den Ottelander
Sliedrecht
42:18
MAN5, 5 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Tijd
1
Ruben Scheurwater
Parthenon
17:47
2
Pieter Kodde
Capelle a/d IJssel
18:45
3
John den Hartog
avVN
18:59
4
Mitchell Teeuw
Dordrecht
19:57
5
Marco Schelling
Spirit Oud Beijerland
20:32
6
Maarten Keijzer
Parthenon
20:56
7
Andy Roodenburg
Energie
21:10
8
Nils Garama
Parthenon
21:13
9
Edward Pieper
Hercules
21:17
10
Richard van Holsteijn
Dordrecht
21:23
11
Frank van Hilten
Dordrecht
22:33
12
Piet Keller
Parthenon
23:26
13
Arco Verbeek
Dordrecht
23:56
14
Henk Garama
Dordrecht
24:04
15
John van Dorst
dordrecht
24:06
16
Robert - Jan Koolstra
Parthenon
24:11
17
Dammes Tims
Parthenon
24:18
18
Rene Verheij
Zwijndrecht
24:27
19
Martin Tak
s'Gravendeel
25:07
20
Bob Smith
Hercules
25:17
21
Sjoerd Visser
Parthenon
25:51
22
peter Harts
Parthenon
26:05
23
Cees Verolme
Parthenon
26:07
24
Frank Steenvoorden
Hendrik Ido Ambacht
26:16
25
Olav Klay
s'Gravendeel
26:18
26
Ruud de Breij
Zwijndrecht
27:10
Werkelijke afstand 1 km loop: 990 m
Werkelijke afstand 2 km loop: 2000 m
Werkelijke afstand 5 km loop: 4990 m
Werkelijke afstand 10 km loop: 9975 m
definitieve uitslag 011015
www.uitslagen.nl
01-10-2015 22:44