Uitslagenlijst Zorgmarathon

Arnhem - Vrijdag 25 september 2015

MAN, MANNEN TEAM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Edgar Schwandt
VGZ
15:26
2
Edgar Schwandt
VGZ
16:14
3
Joost Doelman
VGZ
16:55
4
Joost Doelman
VGZ
16:58
5
Martie Ressing
VGZ
17:10
6
Harry Sanders
VGZ
17:37
7
Harry Sanders
VGZ
17:39
8
Martie Ressing
VGZ
18:06
9
Daniel Claaessen
VGZ
18:26
10
Sander Tuijn
VGZ
18:36
VROUW, VROUWEN TEAM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bea van der Mei
Fleanende Froulju
18:34
2
Harmke Robijns
Fleanende Froulju
19:39
3
Marjolein Klein Sessink
Sensire
19:54
4
Bea van der Mei
Fleanende Froulju
20:07
5
Marry de Lange
Baalderborg Groep 2
21:20
6
Marry de Lange
Baalderborg Groep 2
21:20
7
Lenie Wilms
Fleanende Froulju
21:37
8
Geke Driesprong
Fleanende Froulju
21:44
9
Yvanka Klein Holte
Sensire
21:47
10
Cisca Gerner
Baalderborg Groep 2
21:59
11
Annelies Wesselink
Elver 1
22:00
12
Cisca Gerner
Baalderborg Groep 2
22:02
13
Arianne Foppen
Team 2
22:20
14
Elra Wezendonk
Elver 1
22:24
15
Ineke Wijnalda
Fleanende Froulju
22:25
16
Maria Thuss
Elver 1
22:28
17
Margreet Mulder
Team 2
22:37
18
Sabrina Groenen
Sensire
22:41
19
Miranda Eekelder
Sensire
22:43
20
Sabrina Groenen
Sensire
22:45
21
Sabine van Veen
Team 2
22:47
22
Annemarie Broekhoven
Baalderborg Groep 2
22:49
23
Jacky
Stichting zorggroep Florence
22:55
24
Annemarie Broekhoven
Baalderborg Groep 2
23:02
25
Aimée Roumans
Baalderborg Groep 2
23:03
26
Mariska Hoogeveen
Baalderborg Groep 2
23:26
27
Fokje de Vries
Fleanende Froulju
23:28
28
Aimée Roumans
Baalderborg Groep 2
23:29
29
Saskia Barentsen
Fleanende Froulju
23:30
30
Jeanet Vonder
Baalderborg Groep 2
23:30
31
Judith Mulder
Elver 1
23:43
32
Marieke Pluim
Team 2
23:52
33
Henrieke van de Kolk
Team 2
23:53
34
Ine Tempel
Sensire
23:55
35
Rieneke Kamphuis
Innoforte 2
24:00
36
Betty Ligtenberg
Innoforte 2
24:03
37
Elles Hobbelt
Sensire
24:16
38
Hanja
Stichting zorggroep Florence
24:29
39
Ann
Stichting zorggroep Florence
24:46
40
Elly
Stichting zorggroep Florence
24:50
41
Edith Bronkhorst
Team 2
24:51
42
Anke Jordens- Hesselink
Elver 1
24:54
43
Jacqueline Hunting
Elver 1
25:01
44
Danielle Kleinee
Innoforte 2
25:02
45
Trees Rankenberg
Fleanende Froulju
25:14
46
Berdina van Silfhout
Team 2
25:17
47
Karin Milder
Innoforte 2
25:27
48
Neeltje Boomsma
Fleanende Froulju
25:41
49
Samantha Engelhard
Innoforte 2
25:55
50
Leonie Roelofs
Team 2
26:01
51
Dagmar
Stichting zorggroep Florence
26:22
52
Sanne Bruil
Sensire
26:28
53
Erica Smeitink
Sensire
26:45
54
Marieke Smits
Elver 1
26:48
55
Manon
Stichting zorggroep Florence
26:49
56
Eileen Struker
Elver 1
26:53
57
Mieke
Stichting zorggroep Florence
27:33
58
Chyntia Geutjes
Innoforte 2
27:43
59
Inge
Stichting zorggroep Florence
27:46
60
Paulien Schoenaker
Sensire
27:47
61
Corinda Bikker
Team 2
28:35
62
Danielle Orriëns
Elver 1
29:21
63
Floor Beernink
Innoforte 2
29:52
64
Simone Kock
Innoforte 2
30:12
65
Tamara Vriezema
Innoforte 2
30:17
66
Niny
Stichting zorggroep Florence
30:30
67
Helma
Stichting zorggroep Florence
30:47
68
Ellen Wentink -Aalbers
Elver 1
32:04
69
Marjolein Kooij
Innoforte 2
32:58
70
Alida van de Steeg
Team 2
33:53
GEM, GEMENGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen Verboom
Sherpa 1
13:53
2
Jeroen Verboom
Sherpa 1
14:05
3
Robbin Pieterman
PGGM&CO
14:21
4
Robbin Pieterman
PGGM&CO
14:56
5
Norbert Groot
Team VenIJ
15:14
6
Richard Usher
Innoforte 1
15:20
7
Rick Heutinck
GGNet Team 1
15:20
8
Ludger Stuijt
Norschoten
15:27
9
Elsemieke de Vos
Leo Kannerhuis
15:28
10
Laurens Kersten
Leo Kannerhuis
15:29
11
Richard Usher
Innoforte 1
15:37
12
Merlijn Trouw
DeSeizoenen 1
15:38
13
Larix Bouwman
Vilans
15:38
14
Michiel Swenneker
Amerpoort 1
15:41
15
Maurice Pieterson
's Heeren Loo Topteam
15:44
16
Maarten Arendsen
Bouwhuislaan 8
15:47
17
Erwin Wamelink
Estinea 1
15:49
18
Joost Peschier
Raamrunners
15:54
19
Erwin Wamelink
Estinea 1
15:58
20
Rick Heutinck
GGNet Team 1
16:03
21
Maurice Pieterson
's Heeren Loo Topteam
16:07
22
Rolf van der Raadt
Centrum Campus Oosterheem
16:08
23
Mariëtte Wakkermans
Norschoten
16:10
24
Phil de Lange
Ambitieus
16:13
25
Frank Roos
Estinea 1
16:17
26
Merlijn Trouw
DeSeizoenen 1
16:19
27
Stef Harweg
Zorgbelang Gelderland
16:24
28
Roy te Lintelo
Bouwhuislaan 8
16:26
29
Menno Meijer
team 2 AxionContinu
16:27
30
Arthur Heerkens
AHZ 1
16:29
31
Jan Belt
Triade 1
16:30
32
Wim Jentink
Estinea 1
16:30
33
Andy de Jong
Carinova
16:33
34
Rolf van der Raadt
Centrum Campus Oosterheem
16:33
35
Jonathan van der Krogt
Leo Kannerhuis
16:35
36
Rianne de Jong
Carinova
16:44
37
Geert Wevers
Estinea 1
16:46
38
Thijs Blikmans
Ambiq
16:48
39
Roel Bouwman
AHZ 1
16:50
40
Warmerdam
Bouwhuislaan 8
16:51
41
Jos Frowein
Sherpa 1
16:52
42
Mieke Aanen
's Heeren Loo Topteam
16:54
43
Rick Rooks
Personeelsvereniging
16:57
44
Thijs Blikmans
Ambiq
16:59
45
Tom Schooltink
Jarabee versterkt
17:02
46
Ewout van Schaik
Meeůs
17:03
47
Peter Guiljam
's Heeren Loo Topteam
17:04
48
Joris-Joos Ormel
speldienst
17:05
49
Edmund Boering
's Heeren Loo Topteam
17:06
50
Dennis Hofstede
Erg Fys
17:07
51
Tonny Klein Gebbink
De Lichtenvoorde 1
17:08
52
Hessel Lodder
Zorggroep Noordwest-Veluwe
17:09
53
Erik Janssen
Sprank
17:11
54
Holmer Bruggink
Estinea 1
17:13
55
Peter Guiljam
's Heeren Loo Topteam
17:14
56
Jozua Suitela
Centrum Campus Oosterheem
17:14
57
Michiel Swenneker de Twee
Amerpoort 4
17:14
58
Hessel Lodder
Zorggroep Noordwest-Veluwe
17:15
59
Driss Abbassi
RIBW Arnhem Jeugd
17:16
60
Henk Veurman
Azora 2
17:16
61
Haske van Veenendaal
De Looopers
17:17
62
Prapan Butthong
Tangenborgh
17:18
63
Wieger Vreeke
Triade 1
17:19
64
Sandra Krouwel
Jarabee versterkt
17:20
65
Ronald van Aalten
DeSeizoenen 1
17:22
66
Jacques van Kleef
Anton Constandse Runners
17:23
67
Fanar Azam
Sherpa 1
17:23
68
Manno van der Sluis
DeSeizoenen 1
17:26
69
Roy Ebbers
Estinea 1
17:26
70
Jankorf Kramer
Triade 1
17:27
71
Henk Dimmendaal
GGNet Team 1
17:27
72
Elwis Dedic
Triade 1
17:27
73
Conny van Strien
Marente Bernardus
17:27
74
Henk Dimmendaal
GGNet Team 1
17:28
75
Haske van Veenendaal
Wonderteam
17:28
76
Patrick Ros
Jarabee versterkt
17:30
77
Harm Hetterschijt
Arnhem Zuid
17:31
78
Joost Warners
TSZ - I&O - SCPT
17:31
79
Tonny Klein Gebbink
De Lichtenvoorde 1
17:31
80
Justin Zandbergen
Triade 1
17:33
81
Rob Jager
Amaris 1
17:33
82
Gijs Hulstein
Vitree
17:34
83
Mohamed Talhaoui
Amerpoort 1
17:35
84
Mischa Wieten
's Heeren Loo Topteam
17:36
85
Harm Beishuizen
Abrona 1
17:38
86
Judith Punte
speldienst
17:38
87
Mark Verhoeven
Elver 2
17:39
88
Jozua Suitela
Centrum Campus Oosterheem
17:42
89
Matthijs van der Meulen
Sprank
17:42
90
Imre Huitink
GGNet Team 1
17:43
91
Rob van Duijn
Facilitair Marente
17:44
92
Caroline de Haan
AHZ 1
17:46
93
Erik Gosker
Zorggroep Noordwest-Veluwe
17:46
94
Menno Meijer
team 2 AxionContinu
17:47
95
Henk Veurman
Azora 2
17:48
96
Gjerryt Leuverink
's Heeren Loo M&C
17:48
97
Driss Abbassi
RIBW Arnhem Jeugd
17:49
98
Kenan Tiflis
Ambiq
17:49
99
Jacob de Graaf
's Heeren Loo Topteam
17:50
100
Aydin Zeyrek
Bouwhuislaan 8
17:50
101
Bert van Eijk
MO Den Bosch
17:52
102
Clementine Burgersdijk
Meeůs
17:52
103
Ruwan Henrichs
Triade 1
17:53
104
Henri Rutgers
TSZ - I&O - SCPT
17:54
105
Erik Janssen
Sprank
17:55
106
Matthijs van der Meulen
Sprank
17:56
107
Kees Broekhuizen
WZH 1
17:56
108
Linda Bos
's Heeren Loo Noordwijk
17:57
109
Willem Eggink
NZa GGZ
17:57
110
Wieger Vreeke
Triade 1
17:58
111
Zakaria Ezzine
Anton Constandse Runners
17:58
112
Michael Knoester
DeSeizoenen 1
17:58
113
Laura Mooiman
Youké 1
17:59
114
Joost Warners
TSZ - I&O - SCPT
18:01
115
Arjan Onnink
Pret &
18:03
116
Freek Dokter
Ambiq
18:03
117
Startnummer 1898
Meeůs
18:06
118
Christian Koop
Bouwhuislaan 8
18:06
119
Anne Marie Lohuis
Pret &
18:06
120
Bas Van Andel
Sherpa 1
18:07
121
Anne Marie Lohuis
Wonderteam
18:09
122
Michiel Rothman
Bouwhuislaan 8
18:10
123
Marlies Wijdeven
Verdihuis 1
18:11
124
Prapan Butthong
Tangenborgh
18:11
125
Wouter Versluis
Amerpoort 1
18:11
126
Chris Tieman
Baalderborg Groep 1
18:12
127
Anoek Admiraal
Raamrunners
18:13
128
Ronald van Aalten
DeSeizoenen 1
18:13
129
David Houtman
Abrona 2
18:13
130
Dinand Woolschot
Azora 1
18:15
131
Bernd Jaunich
Abrona 1
18:15
132
Andrea Toonen
Azora 1
18:16
133
Michiel Geurts
DRIESTROOM
18:16
134
Joep Tulp
DeSeizoenen 1
18:17
135
Sam van den Brink
's Heeren Loo M&C
18:17
136
Driss Abbassi
RIBW AVV Regio Rheden
18:17
137
Ivar van der Til
Tangenborgh
18:17
138
Janneke Berkhof
Erg Fys
18:17
139
Phil de Lange
DeSeizoenen 1
18:19
140
Toon Boonman
Dichterbij 1
18:19
141
Dre Meerding
XXXX
18:19
142
Ferdy Oudebeek
Sherpa 1
18:21
143
Carlos Lun Jaramillo
Zorggroep Florence
18:21
144
Anoek Admiraal
Raamrunners
18:21
145
Anne Santes
MO Den Bosch
18:21
146
Marije Witsenboer
Vilans
18:21
147
Yvonne Rosenkamp
Carinova
18:21
148
Vincent Koekkoek
Naarderheem 1
18:22
149
Ivar Heemskerk
Team 6
18:22
150
Nog in te Vullen
Ambitieus
18:23
151
Martin Haaksema
Kubus B
18:23
152
Egbert Hazeleger
Leo Kannerhuis
18:23
153
Chris Israël
Amerpoort 1
18:23
154
Martijn Gortemaker
OOOnmeunig snel
18:23
155
Laurens Koldeweij
Erfgenamen 2.15
18:23
156
Elroy Hachmang
Triade 1
18:24
157
Ruud Wieskamp
Attent team 1
18:24
158
Andre Verheul
Attent team 1
18:25
159
Nico de Bree
Warande 2
18:25
160
Gerrit Poortman
SDB Groep
18:26
161
Erik Gosker
Zorggroep Noordwest-Veluwe
18:26
162
Laurens Kruijmer
NZa Care
18:28
163
Harm Lieverdink
NZa GGZ
18:29
164
Marnelle de Groot
TSZ - I&O - SCPT
18:29
165
Stef Harweg
Zorgbelang Gelderland
18:29
166
Jan Luchies
Tangenborgh
18:30
167
Hans Mooij
Sherpa 1
18:31
168
Freek Damen
RIBW AVV Regio Rheden
18:32
169
Jaap Dijkens
Amaris 2
18:32
170
Lars Haven
Amerpoort 1
18:33
171
Martin Haaksema
Kubus B
18:36
172
Jacob de Graaf
's Heeren Loo Topteam
18:36
173
Annemarie Goede
's Heeren Loo M&C
18:36
174
Arjan Fuite
Philadelphia team 1
18:37
175
Edwin Denekamp
Elver 2
18:37
176
Alex Kleijer
Amerpoort 3
18:37
177
Wouter Janssen
Elver 3
18:38
178
Freek Möhlman
Behandel team
18:39
179
Annelien van Zanten
Erfgenamen 2.15
18:39
180
Jan Hoogendorp
Ontzorgd
18:41
181
Alex Kleijer
Amerpoort 3
18:42
182
Sybren van Breeden
Rappe Rinners
18:42
183
Gerard Zaalmink
Behandel team
18:43
184
Andre Balke
Estinea 1
18:43
185
Ido Verbree
Intrakoop 1
18:45
186
Mario Biezeman
Azora 4
18:46
187
Henri Koelewijn
Team VenIJ
18:46
188
Michaël Panzer
OlmenEs
18:46
189
Rembrandt Struyk
inzetbaar
18:47
190
Joep Tulp
Ambitieus
18:49
191
Eize Rinsema
Rappe Rinners
18:49
192
Hans Witte
SDB Groep
18:50
193
Jaap van Heugten
NZa runners
18:50
194
Rembrandt Struyk
inzetbaar
18:51
195
Arjan Onnink
De Looopers
18:52
196
Chris Tieman
Baalderborg Groep 1
18:53
197
Andrea Hofste
OOOnmeunig snel
18:54
198
Nico de Bree
Warande 2
18:54
199
Wouter Versluis
Amerpoort 4
18:55
200
Abdulrazak Mohamed
Dichterbij 1
18:58
201
Rick van Essen
De Passerel
18:58
202
Sara Joosse
NZa runners
18:59
203
Jeroen Schrage
SDB Groep
18:59
204
Paul Oostveen
Baalderborg Groep 1
19:00
205
Virginia Papjes
Triade - team 2
19:00
206
Harm Spijker
Sherpa 1
19:01
207
Benjamin van der Kamp
Sprank
19:01
208
Erik Gosker
Zorggroep Noordwest-Veluwe
19:01
209
Karin van der Ham
Amerpoort 3
19:01
210
Wido Dieker
Azora 4
19:01
211
Wido Dieker
Azora 4
19:02
212
Harm Hettersschijt
Arnhem Zuid
19:03
213
Henri Koelewijn
Team VenIJ
19:03
214
Jeroen Fhijnbeen
XXXX
19:03
215
Edwin Denekamp
Elver 3
19:04
216
Ingmar van Beveren
Warande 2
19:04
217
Arie Schot
De Lange Wei
19:04
218
Yvonne Rosenkamp
Carinova
19:05
219
Marcel Versteeg
Bartiméus 1
19:05
220
Kees van Vliet
Team 2
19:05
221
Jan Willemsen
ZZG team 1
19:07
222
Sander Tuijn
VGZ 3
19:08
223
Remon Janssen
Pret &
19:08
224
Dolf van Maarseveen
Amerpoort 1
19:09
225
Dennis Hofstede
Erg Fys
19:09
226
Lieske van Diepen
Lijn5
19:09
227
Marije Witsenboer
Vilans
19:10
228
Edwin Denekamp
Elver 2
19:10
229
André Evers
Attent team 1
19:11
230
Eline Verhoeven
Triade 1
19:11
231
Jan Hoogendorp
Ontzorgd
19:11
232
Kees van Vliet
Team 2
19:11
233
Manno van der Sluis
Ambitieus
19:12
234
Hilda Rozendal
Amerpoort 1
19:13
235
Thijs Jansen
team 2 AxionContinu
19:14
236
Daniel Veldman
Erfgenamen 2.15
19:14
237
Bas van Twillert
SUCSEZ!!
19:15
238
Steffen van Noesel
Lijn5
19:16
239
Rene Lamberst
Vast Goed
19:16
240
Patrick Blankensteijn
Fundettes
19:17
241
Hidde Visser
Azora 3
19:17
242
Arne Dutour Geerling
WZH 1
19:17
243
Rob van der Woude
Warande 2
19:19
244
Clio Scholing
NZa GGZ
19:20
245
Esther Strating
team 2 AxionContinu
19:21
246
Laurens Kruijmer
NZa Care
19:22
247
Rogier Dijkstra
Philadelphia team 1
19:22
248
Hanneke Hutting
Youké 1
19:23
249
Bonnie Oosterveld
Erg Fys
19:23
250
Nada van Ekelen
Team 6
19:24
251
Hans van Beusekom
GGZ Delfland 1
19:24
252
Arthur Heerkens
AHZ 1
19:25
253
Daniël Claessen
VGZ 3
19:26
254
Sybren van Breeden
Rappe Rinners
19:26
255
Anja Rienstra
Anton Constandse Runners
19:27
256
Remco Post
GGNet VGGNet Team
19:28
257
Marylou Krieckaert
Youké 1
19:29
258
Inez Balke
Estinea 1
19:29
259
Esther van de Broek
SUCSEZ!!
19:29
260
Bonnie Oosterveld
Erg Fys
19:30
261
Arend van der Helm
DeSeizoenen 1
19:31
262
Wout Brinkman
Zorgcombinatie Noorderboog
19:31
263
Eric Snijder
Abrona 2
19:32
264
Paul Oostveen
Baalderborg Groep 1
19:32
265
Ronald Huttinga
Amerpoort 2
19:33
266
Marcel Versteeg
Bartiméus 1
19:33
267
Rene Lamberst
Vast Goed
19:35
268
Eric Snijder
Abrona 2
19:35
269
Vincent Jansen
De Passerel
19:35
270
Erik Castermans
Warande 3
19:36
271
Ingmar van Beveren
Warande 2
19:36
272
Frank Bastin
Baalderborg Groep 1
19:36
273
Jaap Dijkens
Amaris 2
19:36
274
Hans Witte
SDB Groep
19:37
275
Lisette Binkhorst
AHZ 2
19:38
276
Klaas Veerman
Sprank
19:38
277
Paul van der Kooij
Vilans
19:39
278
Charlotte van de Sanden
Verdihuis 1
19:39
279
Marylou Krieckaert
Youké 1
19:39
280
Mark Versloot
Naarderheem 1
19:40
281
Hans van Megen
ZZG team 1
19:42
282
Leen van Zwieten
Vast Goed
19:42
283
Jeroen Schols
NZa GGZ
19:42
284
Rik Willems
Pret &
19:43
285
Stef Gerbrandy
Philadelphia team 1
19:43
286
Mark Buis
Amaris 2
19:43
287
Joel Salampessy
Amaris 1
19:43
288
Floor Kemperman
Leo Kannerhuis
19:44
289
Huub Rommers
Zorgcombinatie Noorderboog
19:45
290
Stan Janssen
Vilans
19:45
291
Angelique Mensink
Wonderteam
19:45
292
Hans van Beusekom
GGZ Delfland 1
19:45
293
Jeannet Vorenkamp
ZHGN 1
19:45
294
Marijke Folkertsma
NZa GGZ
19:46
295
Vivian Broex
Fundettes
19:46
296
Scott Goossens
Dreamteam
19:47
297
Mandy Walet
Beweging 3.0
19:47
298
Luis tarares Ferreira
Stichting zorggroep Florence
19:47
299
Eelko Rasing
Zorggroep Florence
19:47
300
Jan Willem Thomassen
's Heeren Loo Advisium
19:48
301
Anita Bunnik
Vast Goed
19:48
302
Yari Rietveld
Triade 1
19:49
303
Fernand Toebes
Zorggroep Noordwest-Veluwe
19:50
304
Wouter Janssen
Elver 3
19:50
305
Mats Langen
NZa GGZ
19:51
306
Remco Post
GGNet VGGNet Team
19:52
307
Alex Passchier
Facilitair Marente
19:52
308
Ilse Rutten
XXXX
19:52
309
Peter Oosten
Sprank
19:53
310
Eize Rrinsema
Team Neurologie
19:54
311
M van Wijk
Onze Huisartsen
19:54
312
Kees Hummelen
NZa GGZ
19:55
313
Bjorn Zwanepoel
Erfgenamen 2.15
19:55
314
Sander van Luik
ZZG team 1
19:55
315
Matthijs Kin
de DGG runners
19:55
316
Clementine Burgersdijk
Meeůs
19:55
317
Harmke Robijns
Team Neurologie
19:56
318
Dennis Monnereau
WZH 1
19:56
319
Paul de Wolf
AHZ 2
19:57
320
Ruud Wieskamp
Attent team 1
19:58
321
Jan van Acquoij
Kubus B
19:58
322
Rob Mellink
GGNet Team 1
19:59
323
Wout Brinkman
Zorgcombinatie Noorderboog
19:59
324
Rob Elijzen
Estinea
20:00
325
Dennis van Vogelpoel
Intrakoop 2
20:01
326
Frank Bastin
Baalderborg Groep 1
20:02
327
Rob de Munck
inzetbaar
20:03
328
Wouter Annanas
T&H
20:03
329
Eelko Rasing
Zorggroep Florence
20:03
330
Sidney Mac Gillavry
Amerpoort 1
20:05
331
Marcel Jansen
TSZ - I&O - SCPT
20:05
332
Richard Stieltjes
AHZ 2
20:05
333
Gert Dingemans
SUCSEZ!!
20:05
334
Arno Feitsma
DRIESTROOM
20:06
335
Mark Buis
Amaris 2
20:06
336
Rob Burow
DRIESTROOM
20:06
337
Theo Hoekstra
ZHGN 1
20:06
338
Bart Huisstede
Amerpoort 2
20:06
339
Jacob Lubben
Azora 4
20:06
340
Astrid Renfurm
WZH 3
20:08
341
Hans Visser
Lijn5
20:09
342
Remon Janssen
Pret &
20:09
343
Roel Kersjens
Elver 2
20:09
344
Johan van den Burg
Middin
20:10
345
Rob de Ridder
T&H
20:12
346
Sjaak Kraaij
Intrakoop 1
20:12
347
Edo van Hummel
Malburgers
20:13
348
Cornelis de Pee
Fundettes
20:14
349
Joren Roos
Behandel team
20:14
350
Startnummer 930
Philadelphia 3
20:15
351
Jacob Lubben
Azora 4
20:15
352
Rob van Duijn
Facilitair Marente
20:16
353
Marlous Groenewoud
Team 4
20:17
354
Marieke Kootsta
Pret &
20:17
355
Erik Castermans
Warande 3
20:17
356
Richard Stieltjes
AHZ 2
20:17
357
Bert Oosterheert
Team 5
20:18
358
Frans van Oranje
WZH 1
20:18
359
Joyce Pots
Ambiq
20:18
360
Hester van Eyk
GGNet Team 1
20:19
361
Selma van Raamsdonk
Vast Goed
20:20
362
Erik Nolten
GGNet Team 1
20:21
363
Wendelien Nijland
GGNet Team 1
20:22
364
Rene Langeslag
Triade 3
20:22
365
Marian Denekamp
Elver 2
20:22
366
Sandra Buitink
de DGG runners
20:22
367
Anton van der Grift
NZa Care
20:22
368
Peter de Vries
ZHGN 1
20:23
369
Startnummer 1570
Marente Bernardus
20:23
370
Arlette Geers
Middin
20:23
371
Hester van Eyk
GGNet Team 1
20:25
372
Frank Bastin
Baalderborg Groep 3
20:25
373
Hans van Megen
ZZG team 1
20:26
374
Wendy Vuyk
GGZ Delfland 1
20:26
375
Stijn Weterings
Abrona 2
20:26
376
Roeland Brouns
Vast Goed
20:27
377
Karin Kuik
OOOntiechelijk snel
20:27
378
Max Ars
RIBW AVV Regio Rheden
20:28
379
John Hagers
WZH 1
20:28
380
Nancy Swart
Amerpoort 3
20:29
381
Jeroen de Visser
Team 3
20:29
382
Vincent Ramondt
AHZ 1
20:29
383
Jeroen van der Laan
Van Breda
20:30
384
Mark Kaasenbrood
Verdihuis 1
20:30
385
Danielle Pluimers
Onze Huisartsen
20:31
386
Karin Huiberts
Team 6
20:32
387
Jeroen van Schaik
Reinaerde
20:32
388
Ellen Dokters
Wonderteam
20:32
389
H van Helvoort
Onze Huisartsen
20:32
390
Jan Theo Overbeek
Warande 2
20:32
391
Lenie van der Poel
Behandel team
20:33
392
Sam Schoch
Middin
20:33
393
Michael Jansen
WZH 1
20:34
394
Lianne Fontein
Innoforte 1
20:34
395
Annelien Lenderink
GGNet VGGNet Team
20:35
396
Johnny Bethlehem
T&H
20:36
397
Dirk Pieter van Leeuwen
Facilitair Marente
20:36
398
Wendy Vuyk
GGZ Delfland 1
20:36
399
Cissy Klein Gunnewiek
De Lichtenvoorde 1
20:37
400
Arthur Lampe
Vast Goed
20:37
401
Bart Huisstede
Amerpoort 1
20:37
402
Huub Rommers
Zorgcombinatie Noorderboog
20:37
403
Ronald van Kootwijk
Beweging 3.0
20:38
404
Ab Salemink
Azora 2
20:38
405
Diane Koornstra
Triade - team 2
20:39
406
Veronica Rodriquez
AHZ 1
20:40
407
Andel de Haan
Ambitieus
20:40
408
Mark Versloot
Naarderheem 1
20:40
409
Mart Westerink
OOOntiechelijk snel
20:40
410
Ageeth Bosma
Kenter1
20:41
411
Tjomme Lammers
De Lichtenvoorde-2
20:41
412
Eric van der Linde
Fundettes
20:41
413
Kenan Yildiz
Malburgers
20:41
414
Cissy Klein Gunnewiek
De Lichtenvoorde 1
20:41
415
Anita Hillen
De Lichtenvoorde 1
20:42
416
Andrea Bosman
Zorggroep Florence
20:42
417
Marleen vd Vliet
Bartiméus 1
20:43
418
Antoine Kuypers
Meeůs
20:43
419
Simon Francken
WIJdezorg Kanjers
20:43
420
Marlot Tunderman
OOOntiechelijk snel
20:43
421
Vera Hummelink
De Lichtenvoorde-2
20:44
422
Arent vd Heide
GGZ Delfland 2
20:45
423
Ad Dominicus
Pleyade 1
20:45
424
Fernand Toebes
Team 3
20:45
425
René Hup
Amaris 1
20:49
426
Erik Kok
Van Breda
20:49
427
Roel de Gelder
Opella
20:49
428
Sander den Besten
Philadelphia 2
20:50
429
Marjolein Jongkoen
GGNet Team 2
20:51
430
Hester van Eyk
GGNet VGGNet Team
20:52
431
Esther van Haaren
MO Den Bosch
20:52
432
Janna van Iersel
Naarderheem 1
20:52
433
Rene van Wees
Team 2
20:52
434
Jan Smalbil
Tangenborgh
20:52
435
Monique vd Plas
Raamrunners
20:53
436
Nico Izaks
OOOntiechelijk snel
20:54
437
Jaco Groen
Facilitair Marente
20:54
438
Ritsi van Emden
Anton Constandse Runners
20:54
439
Cees van Duijn
Facilitair Marente
20:54
440
Jelle Wormskamp
De Lichtenvoorde-2
20:54
441
Rene Leideritz
team 2 AxionContinu
20:55
442
Ronald Muller
Vitree
20:55
443
Cor Disseldorp
Marente
20:56
444
Corine Vink
VGZ 2
20:57
445
Pauline Roest
Fundettes
20:58
446
Henk Dimmendaal
GGNet Team 2
20:59
447
Brechtje Bon
Amerpoort 3
20:59
448
Elsbeth Sanchez
Facilitair Marente
21:00
449
Fernand Toebes
Zorggroep Noordwest-Veluwe
21:00
450
Gert Dingemans
SUCSEZ!!
21:00
451
Darryl Defares
NZa Care
21:00
452
Marion Titulaer
De Lichtenvoorde 1
21:01
453
Rinu Yatim
Amaris 2
21:01
454
Kor de Boer
Attent team 1
21:01
455
Marian Denekamp
Elver 2
21:01
456
Ad Mocking
team 4
21:02
457
Fleur Meulepas
Leo Kannerhuis
21:02
458
Arjan Langius
Marente
21:02
459
Carine Vink
VGZ 3
21:02
460
Ab Salemink
Azora 2
21:02
461
Rene van Wees
Team 2
21:02
462
Jurjen Hooijenga
Opella
21:03
463
Simon Francken
WIJdezorg Kanjers
21:03
464
Sofie Besslink
Onze Huisartsen
21:04
465
Roel Kersjens
Elver 2
21:04
466
Nico Stortelder
De Lichtenvoorde 1
21:05
467
Bernd Nijman
Estinea 1
21:05
468
Maaike Baakman
Philadelphia 2
21:05
469
Tom te Selle
Amerpoort 2
21:05
470
Bas van Rossem
pleyade 3
21:06
471
Robin Reekers
Arnhem Zuid
21:06
472
Marcel Mulder
Norschoten
21:06
473
Marc Hesen
Prezzent
21:06
474
Leo de Heij
's Heeren Loo Noordwijk
21:06
475
Inez Cohen
Fundettes
21:07
476
Rob Blomjous
WZH 1
21:07
477
Raoul Noorman
Erfgenamen 2.15
21:08
478
Geke Overvliet
GGZ Delfland 1
21:09
479
Marlot Tunderman
Wonderteam
21:09
480
Diane Broekhuizen
Reinaerde
21:09
481
Ben de Ree
Attent team 2
21:09
482
Pauline Kramps
Naarderheem 1
21:09
483
Jetta Lodder
MO Den Bosch
21:09
484
Ageeth Bosma
Kenter1
21:09
485
Bas van Rossem
pleyade 3
21:10
486
Maries Cozijnsen
Norschoten
21:10
487
Janine van Leeuwen
WZH 2
21:11
488
Marco Menger
Philadelphia 3
21:11
489
Arthur Hilberdink
Team 2
21:11
490
Jose Koen
Triade - team 2
21:12
491
Ralph Schaareman
Zorgbelang Gelderland
21:12
492
Inge Riedstra
Team Neurologie
21:13
493
Mathea Brouwer
PGGM&CO
21:14
494
Ieke Wagemakers
Warande 2
21:14
495
Harry de Krijger
Facilitair Marente
21:14
496
Ilona Stoop
Zorggroep Florence
21:15
497
Petra Visser-Staal
Amerpoort 2
21:15
498
Frans Hogendoorn
Abrona 2
21:15
499
Roel van der Maten
Philadelphia 2
21:16
500
Armand van Eldik
NZa Care
21:17
501
Andre Laverman
Vilans
21:18
502
Startnummer 1897
Meeůs
21:18
503
Ava Keijzer
TSZ - I&O - SCPT
21:18
504
Mariel Willems
Sprank
21:18
505
Elles Volker
De Looopers
21:18
506
Manon van der Leeden
Pret &
21:19
507
Annemieke Sobels
AHZ 1
21:19
508
Petra Verschure
PGGM&CO
21:19
509
Rob Giesen
RIBW Arnhem Jeugd
21:19
510
Dorien Vach
TSZ - I&O - SCPT
21:20
511
Corné Schoonus
Naarderheem 1
21:21
512
Jacqueline van der Linden
Malburgers
21:21
513
Naomie Gradussen
GGNet VGGNet Team
21:22
514
Michaela Bekman
Anton Constandse Runners
21:23
515
Wobke van der Kolk
Reinaerde
21:23
516
Bernadette Vermeer
VGZ 3
21:23
517
Hike Alberts
Philadelphia team 1
21:23
518
Marcel Wissink
De Lichtenvoorde-2
21:23
519
Mirjam de Lang
Abrona 1
21:24
520
Tessa Voesenek
NZa Care
21:24
521
Dennis Massaar
SUCSEZ!!
21:24
522
Annemiek Hazenberg
Ontzorgd
21:25
523
Greet Nieuwland
Team 2
21:25
524
Wendelien Nijland
GGNet VGGNet Team
21:26
525
Nina Lengkeek
RIBW AVV Regio Rheden
21:26
526
Michelle Witte
T&H
21:26
527
Lotte Kerssen
Attent team 1
21:27
528
Annelies Wesselink - Kley
Elver 2
21:27
529
Lisanne van Daalen de Jel
WZH 3
21:27
530
Frans Hogendoorn
Abrona 2
21:27
531
Jurjen Hooijenga
Opella
21:28
532
Ton van Voorden
Kenter1
21:28
533
Sandra Sakkers
Team 3
21:28
534
Christiane v Duijvenvoord
Raamrunners
21:29
535
Paul van Gogh
DeSeizoenen B.V.
21:29
536
Martin van der Burg
Dreamteam
21:29
537
Anneloes Bal
Leo Kannerhuis
21:29
538
Theo Stronks
Personeelsvereniging
21:30
539
Daan van Gent
Intrakoop 1
21:31
540
Christiaan Brunen
Intrakoop 2
21:31
541
Martine Dattin
GGZ Delfland 1
21:31
542
Rob Werner
Fundettes
21:33
543
Janneke Metzemaekers
Azora 1
21:34
544
Roel Bouwman
AHZ 1
21:34
545
Auke Jongsma
SDB Groep
21:35
546
Hanneke Heens
Innoforte 1
21:36
547
Meta Sleijster
Warande 1
21:36
548
Rob de Bolster
GGZ Delfland 1
21:37
549
Suzan Groot Kormelink
Elver 2
21:38
550
Rene Leideritx
team 2 AxionContinu
21:38
551
Ronald Mijdendorp
SDB Groep
21:38
552
Marieke Wouters
Reinaerde
21:39
553
Esme van Veen
Estinea
21:39
554
Angela Goosens
Warande 1
21:39
555
Paul Bouwmeester
Team VenIJ
21:39
556
Ellen Dokters
Wonderteam
21:40
557
Julia Draaisma
NZa GGZ
21:40
558
Andreas Markus
Dreamteam
21:40
559
Vincent Ramondt
AHZ 1
21:40
560
Naomi Rensink
Team 3
21:40
561
Hendrien Vriezen
Azora 3
21:40
562
Maikel Kooistra
Van Breda
21:40
563
Britt Bakker
Malburgers
21:41
564
Bas van Baaden
Sherpa 1
21:41
565
Lisa Koetsier
Jarabee versterkt
21:41
566
Anita van Zuilekom
Azora 1
21:41
567
Margot van Burken
Carinova
21:42
568
Jantje Sikkema
Sprank
21:42
569
Rémon Lurvink
Intrakoop 2
21:42
570
Robin Streppel
's Heeren Loo Apeldoorn
21:43
571
Thijs Bast
Bouwhuislaan 8
21:43
572
Melanie van Oudheusden
Amerpoort 1
21:43
573
Leo Bellekom
Marente Bernardus
21:44
574
Henk Plaggenmarsch
Sprank
21:44
575
Ingrid Nordt
Sherpa 1
21:44
576
Ferrald Dunnink
GGZ Delfland 1
21:44
577
Daphne Wolthuis
Lijn5
21:45
578
Johannes van der Schaaf
Philadelphia 2
21:46
579
John Rapati
Amerpoort 2
21:46
580
Peter de Ronde
SDB Groep
21:47
581
Frans van Oranje
WZH4
21:47
582
Annette Jansen
WZH4
21:48
583
Peter Bax
PGGM&CO
21:49
584
Anita van Zuilekom
Azora 1
21:49
585
Jolanda Joosten
Azora 2
21:49
586
Ingrid Bargeman
Baalderborg Groep 1
21:49
587
Johan Kluivers
Raamrunners
21:50
588
Erik van Helden
Team 3
21:51
589
Jolanda Huiberts
Team 6
21:51
590
Hans Metzemaekers
Azora 1
21:52
591
Hester Buijs
DeSeizoenen 1
21:52
592
Kees Broekhuizen
WZH 1
21:53
593
Frank Nijhuis
Ambiq
21:53
594
Frits van Dijk
NZa runners
21:53
595
Henk Kas
Zorgbelang Gelderland
21:54
596
Joeri Hoogendoorn
De Lange Wei
21:54
597
S Besselink
Onze Huisartsen
21:55
598
Christiaan Brunen
Intrakoop 1
21:55
599
Annelies Hagedoorn
Sprank
21:55
600
Femke van t Sant
Innoforte 1
21:56
601
John van Beek
Youké 1
21:57
602
Marca Nelen
PGGM&CO
21:57
603
Annemieke Sobels
AHZ 1
21:57
604
Andy Jansen
OOOntiechelijk snel
21:58
605
Annemarie Rambaldo
WZH 2
21:58
606
Geke Driesprong
Team Neurologie
21:59
607
Marjanne de Wit
Philadelphia team 1
21:59
608
Arja te Brake
Estinea
21:59
609
Petra van Campen
's Heeren Loo Advisium
22:00
610
Robin Reekers
Arnhem Zuid
22:00
611
Alie van Ankeren
Vitree
22:00
612
Jos Meijer
NZa runners
22:00
613
Marga Meijer
Opella
22:00
614
Constant Mallee
NZa runners
22:01
615
Tiny Hooftman
Innoforte 1
22:02
616
Emmy van Maarel
Zorgbelang Gelderland
22:02
617
Miranda de Niet
De Passerel
22:02
618
Marianne Exterkate
OOOnmeunig snel
22:02
619
Frits Bruinink
Jarabee versterkt
22:02
620
Andreas Markus
Dreamteam
22:02
621
Wendy Dijkman
Anton Constandse Runners
22:02
622
Marieke Meijer
Vitree
22:02
623
Ronald Wessels
Erfgenamen 2.15
22:03
624
Peter Müller
NZa GGZ
22:03
625
Michiel Tuit
Zorggroep Florence
22:04
626
Rebecca Reebeen
team 4
22:04
627
Henriet Wiolbtink
Elver 3
22:05
628
Cees van Duyn
Facilitair Marente
22:06
629
Wilco Wisselink
Estinea
22:06
630
Jaap van Kruistum
Norschoten
22:06
631
Martin van de Burg
Dreamteam
22:06
632
Lenie Wilms
Team Neurologie
22:06
633
Armand van Eldik
NZa Care
22:07
634
Jeroen Broerse
RIBW Arnhem Jeugd
22:07
635
Fabien Goldenberg
Novicare
22:08
636
Charley Immens
Personeelsvereniging
22:08
637
Eugčne Milot
Lijn5
22:08
638
Heleen te Wierik
's Heeren Loo Topteam
22:08
639
Sanne Kuyvenhoven
Lijn5
22:08
640
Marcia Cox
Ambitieus
22:09
641
Jeroen Schrage
SDB Groep
22:09
642
Ab Janssen
Innoforte 1
22:09
643
Jacob Voogt
Zorgcombinatie Noorderboog
22:10
644
Jacob Voogt
Zorgcombinatie Noorderboog
22:10
645
Sjoerd Kok
VGZ 2
22:11
646
Louise Bruggeman
Pret &
22:11
647
Stephanie Roovers
's Heeren Loo Apeldoorn
22:12
648
Anneloes Vlasblom
Ontzorgd
22:12
649
Harm Lindhout
's Heeren Loo M&C
22:12
650
Judith van Keken
XXXX
22:14
651
Theo Urlings
TSZ - I&O - SCPT
22:14
652
Arno Krooshof
VGZ 3
22:14
653
Annelies Hagedoorn
Sprank
22:14
654
Marieke van Rijn
Amaris 1
22:15
655
Maartje Schell-Alkema
Middin
22:16
656
Meta van de Kieft
Norschoten
22:16
657
Bram Heidra
Lijn5
22:16
658
Bernadette Vermeer
VGZ 3
22:17
659
Douwe Klokman
Rappe Rinners
22:17
660
Marjolein Bleeker
Raamrunners
22:17
661
Dianne te Paske
De Lichtenvoorde 1
22:18
662
Maria Verest
Attent team 2
22:18
663
Jolanda Joosten
Azora 2
22:18
664
José Kip
Attent team 2
22:18
665
Christine Bos
Ontzorgd
22:19
666
Henrieke Lamers
Behandel team
22:19
667
Nico Izaks
OOOntiechelijk snel
22:19
668
Marjet Robben
Ontzorgd
22:19
669
Erwin van Breda
Van Breda
22:19
670
Kimberly Michelllys
Lijn5
22:20
671
Hanneke Koster
team 2 AxionContinu
22:20
672
Astrid Schoot
Middin
22:20
673
Annelies van Velzen
AHZ 2
22:21
674
Marca Nelen
PGGM&CO
22:21
675
Bert Joosen
Prismaatjes
22:21
676
Wendy Snel
Team 4
22:21
677
Silvia Trautner
WZH4
22:21
678
Annelien Lenderink
GGNet VGGNet Team
22:22
679
Marloes Selles
Sprank
22:22
680
Wiron Mostert
Middin
22:22
681
Marjan van Eck
Pleyade 1
22:23
682
Jarz Curiel
Centrum Campus Oosterheem
22:23
683
Annemarie Joling
WZH4
22:23
684
Coert Veenstra
Ontzorgd
22:24
685
Sylvia ter Horst
De Passerel
22:24
686
Ronald Wyntjes
Opella
22:27
687
Dick Homans
Sprank
22:27
688
Erik van Essen
Philadelphia team 1
22:28
689
Sabrina Onstein
Innoforte 1
22:28
690
Erzsebet Groot Wassink
DeSeizoenen B.V.
22:28
691
Ali Vink
GGZ Delfland 1
22:28
692
Jos Meijer
NZa runners
22:28
693
Susanne Schat
Intrakoop 2
22:29
694
Job Beijer
Raamrunners
22:29
695
Ferrald Dunnink
GGZ Delfland 2
22:29
696
Startnummer 939
VGZ 2
22:29
697
Janine van Leeuwen
WZH 3
22:29
698
Kim Hooijmans
team 2 AxionContinu
22:30
699
Annemarie Joling
WZH 3
22:30
700
Sonja de Leeuw
Leo Kannerhuis
22:31
701
Marieke Oegema
Youké 1
22:32
702
Monique Bloemberg
Team 4 Winterswijk
22:33
703
Floor Kuik
Malburgers
22:33
704
Marieke Meijer
Vitree
22:33
705
Dianne te Paske
De Lichtenvoorde 1
22:33
706
Marije van Manen
De Passerel
22:33
707
Debbie Berntsen
GGNet VGGNet Team
22:34
708
Nari Sim
Dichterbij 1
22:34
709
Annette Endlich
Intrakoop 2
22:34
710
Marloes te Riet
Jarabee versterkt
22:34
711
Willem Vogels
Marente Bernardus
22:35
712
M Maarschalkerweerd
Warande 2
22:35
713
Douwe Klokman
Team Neurologie
22:36
714
Maartje Klein Falckenborg
Elver 3
22:36
715
Ilona te Kronnie
De Lichtenvoorde-2
22:36
716
Bernd Jaunich
Abrona 1
22:37
717
Christianne Biesheuvel
VGZ 3
22:37
718
Rian Huijsmans
Vilans
22:37
719
Annemathilda Douma
Attent team 1
22:38
720
Frans Huisman
ZZG team 1
22:38
721
Wouter Holwerda
Triade - team 2
22:38
722
Anjo van den Brink
Beweging 3.0
22:38
723
Jolanda van Schaik
Abrona 1
22:38
724
Cathy Combee
Attent team 4
22:39
725
Hendrien Vriezen
Azora 3
22:40
726
Jessica de Jonge
Warande 3
22:40
727
Wineke Snel
Naarderheem 1
22:40
728
Paul Bouwmeester
Team VenIJ
22:40
729
Eric Hulshof
BCM runners
22:40
730
Sheila Torrance
pleyade 3
22:41
731
Jobke Schot
De Lange Wei
22:41
732
Ellis Hegeman
OOOntiechelijk snel
22:41
733
Raymond van Soederhuijzen
Team 3
22:42
734
Gerry Prigge
Azora 3
22:42
735
Inge Koster
Vitree
22:42
736
Geert Takkenberg
BCM runners
22:42
737
Femke de Wit
Vilans
22:43
738
Matthea Brouwer
RIBW AVV Regio Rheden
22:43
739
Maureen Middelkamp
De Looopers
22:43
740
Lytske Wesselius
Zorggroep Florence
22:43
741
Linda Dol
Marente
22:43
742
Arno Krooshof
VGZ 3
22:43
743
Ton van Voorden
Kenter1
22:43
744
Jordy van Nederpelt
De Passerel
22:44
745
Miebe Miebersma
's Heeren Loo Advisium
22:44
746
Joyce Hendriks
RIBW Arnhem Jeugd
22:44
747
Astrid Verhage
WIJdezorg Kanjers
22:44
748
Veronica Boer
's Heeren Loo Noordwijk
22:45
749
Maud de Groot
Intrakoop 1
22:45
750
Hester Buijs
Ambitieus
22:46
751
Sanne Caspers
Amerpoort 4
22:46
752
Harry Matser
RIBW Arnhem Jeugd
22:46
753
Jan-Willem Feenstra
OlmenEs
22:47
754
Monique Assink
OOOntiechelijk snel
22:48
755
Desiree Beernink
Azora 3
22:48
756
Anna Maria Flier
Team 4
22:48
757
Jorgen Diepenveen
Bouwhuislaan 8
22:48
758
Ronnie Joosten
Azora 3
22:48
759
Erik Bergsneider
De Passerel
22:49
760
Lars van der Roest
OlmenEs
22:49
761
Jacky Winkelman
Stichting zorggroep Florence
22:50
762
Joep Beckkers
T&H
22:50
763
Joyce Hendriks
RIBW Arnhem Jeugd
22:50
764
Ivette Burks
speldienst
22:50
765
Eelko Luppes
Intrakoop 1
22:50
766
Roger jap-a-Joe
pleyade 3
22:51
767
Dennis Broeren
Erg Fys
22:51
768
Chris Israël
Amerpoort 2
22:51
769
Johan Knopf
Beweging 3.0
22:51
770
Yvonne Slag
Wonderteam
22:52
771
Pieternel Welles
Amerpoort 2
22:52
772
Laura van der Heide
Beweging 3.0
22:53
773
Eric Verkaar
Zorgbelang Gelderland
22:53
774
Patrick Ros
Jarabee versterkt
22:54
775
Mirjam Bekken
Zorggroep Florence
22:54
776
Henry Kobussen
's Heeren Loo Apeldoorn
22:54
777
Jacoline Lems
Zorggroep Florence
22:55
778
Ilona Stoop
Stichting zorggroep Florence
22:55
779
Amerens Vredenberg
Reinaerde
22:55
780
Elsa Loenen
SUCSEZ!!
22:55
781
Lisette Binkhorst
AHZ 2
22:56
782
Helma Banser
GGNet Team 2
22:56
783
I J van Zeijst
Onze Huisartsen
22:57
784
Sjoerd Kok
VGZ 2
22:57
785
Maria Kruidhof
Team 5
22:58
786
Marjan van Eck
Pleyade 2
22:58
787
Annemiek Rikhof
AxionContinu 1
22:59
788
Karen Swagers
Vitree
22:59
789
Els Hoeboer
Marente Bernardus
22:59
790
Anita Remmerswaal
WZH4
22:59
791
Kim van Zeijl
team 4
22:59
792
Gien van Leest
Novicare
23:00
793
Femke de Wit
Vilans
23:00
794
Stephanie Roovers
's Heeren Loo Apeldoorn
23:00
795
Laura Boers
Intrakoop 2
23:02
796
Barber Tinselboer
's Heeren Loo Advisium
23:02
797
Ronnie Joosten
Azora 3
23:02
798
Andrea van Zoest
NZa runners
23:03
799
Ben de Ree
Attent team 2
23:03
800
Ellen Voncken
T&H
23:05
801
Yvonne Roelands
team 4
23:05
802
Anne Bedaf
Warande 3
23:05
803
Marieke Verkerk
Dreamteam
23:06
804
Martine Dattin
GGZ Delfland 1
23:06
805
Marten Hoogendijk
Lijn5
23:07
806
Charley Immens
Personeelsvereniging
23:07
807
Fred Schmitz
Team 6
23:07
808
Annemarie Hilberink
Carinova
23:07
809
Martin Moorlag
Sprank
23:08
810
Cynthia Schuurman
Team 4
23:08
811
Mirka Altena
WZH4
23:09
812
Vincent Ramondt
AHZ 2
23:09
813
Esther van Unnik
Malburgers
23:09
814
Karin de Back
Team 6
23:09
815
Christianne Biesheuvel
VGZ 3
23:10
816
Ferdie Vleeshouwer
Arnhem Zuid
23:11
817
Maud de Groot
Intrakoop 1
23:11
818
Alex de Jong
Team 4
23:12
819
Giscard van Velzen
SUCSEZ!!
23:12
820
Annelies Knoppers
Warande 2
23:13
821
Karen Swagers
Vitree
23:13
822
Remke Klifman
Baalderborg Groep 3
23:13
823
Esther Lukken
Kenter1
23:14
824
Mariska de Vries
Bartiméus 1
23:14
825
Michael Varlack
Dichterbij 1
23:14
826
Harm Beishuizen
Abrona 1
23:14
827
Ton van Voorden
Kenter1
23:14
828
Manuela Dieker
Azora 3
23:15
829
Kim Hooijmans
team 2 AxionContinu
23:15
830
Karin Volkers
Philadelphia 3
23:15
831
Janine Rost
Marente
23:15
832
Michiel Tuit
Zorggroep Florence
23:16
833
Janine Breukelman
Team 5
23:16
834
Marissa Bloemendal
's Heeren Loo M&C
23:16
835
Jeremy Falandt
WZH 2
23:17
836
Marieke Peelen
Ambiq
23:17
837
Danny Hendrix
Dichterbij 1
23:18
838
Jose Ozdemir
DeSeizoenen B.V.
23:18
839
Hilda Boels
BCM runners
23:18
840
Jelle Hubers
Estinea
23:19
841
Christel Menger
Team 4
23:19
842
Lianne Snetselaar
Opella
23:19
843
Annemiek Rikhof
AxionContinu 1
23:19
844
Ilse van Duijl
Amerpoort 3
23:20
845
Lotte van der Geest
Erfgenamen 2.15
23:20
846
Margreeth Kasper de Kroon
Zorggroep Noordwest-Veluwe
23:20
847
Deborah van Duijnen
Jarabee versterkt
23:21
848
Astrid Verhage
WIJdezorg Kanjers
23:21
849
Irna Hoiting
Philadelphia 2
23:21
850
Jan-Willem Janssen
inzetbaar
23:21
851
Jacqueline van Hulten
Prismaatjes
23:21
852
Jason van Oudshoorn
Vast Goed
23:22
853
Marieke Wouters
Reinaerde
23:23
854
G Jansen
Onze Huisartsen
23:24
855
Gerda Dik
Middin
23:24
856
Jolanda Huiberts
Team 6
23:24
857
Veronica Boer
's Heeren Loo Noordwijk
23:25
858
Lucie Mol
Tangenborgh
23:26
859
Marina Wegenaar
Attent team 2
23:27
860
Marianne Klijnstra
Abrona 2
23:27
861
Jan Klaver
Abrona 1
23:28
862
Hilda Hoogeveen
Rappe Rinners
23:29
863
Irma Geerdink
Naarderheem 1
23:29
864
Inge Koster
Vitree
23:29
865
Denise van Antwerpen
Prezzent
23:29
866
Sylvia Poorthuis
Novicare
23:30
867
Harry Evers
ZZG team 1
23:31
868
Desiree Beernink
Azora 3
23:32
869
Ingeborg van Dijke
TSZ - I&O - SCPT
23:32
870
Rianne de Jong
Carinova
23:33
871
Yolanda van Baardwijk
Norschoten
23:33
872
Martin van der Groep
Middin
23:33
873
Marieke Verkerk
Dreamteam
23:34
874
Annette de Groen
WZH 1
23:34
875
Bianca Verkerk
Triade - team 2
23:34
876
Liesbeth Hijmans
Reinaerde
23:34
877
Elsbeth van Eerde
Baalderborg Groep 3
23:34
878
Luis Kaserer
WZH4
23:35
879
Gerard Slagboom
Baanhoek
23:36
880
Sanne Caspers de Tweede
Amerpoort 4
23:36
881
Greet Heikens
BCM runners
23:36
882
Jos van Putten
SUCSEZ!!
23:36
883
Kimberley Nijland
Pret &
23:37
884
Lisa Evers
BCM runners
23:38
885
Ron Gerdsen
's Heeren Loo M&C
23:38
886
Maureen Middelkamp
De Looopers
23:38
887
Sylvia de Roo
Team 2
23:39
888
Jeanne marie Kruf
Prismaatjes
23:39
889
Faisel MN Sakoer
Dichterbij 1
23:40
890
Fleur van Schalkwijk
Amerpoort 4
23:41
891
Laura Boers
Intrakoop 1
23:42
892
Jenno Nijhoff
's Heeren Loo M&C
23:42
893
Sandra Batens
Anton Constandse Runners
23:43
894
Irma Zandt
Baalderborg Groep 1
23:44
895
Niels Maljers
inzetbaar
23:44
896
Xenia Kuiper
Philadelphia 3
23:44
897
Meta Sleijster
Warande 1
23:45
898
Peter Lensselink
DeSeizoenen B.V.
23:45
899
Trijnie Sijbring
Team 2
23:46
900
Annet Buitenhuis
's Heeren Loo Apeldoorn
23:46
901
Desiré Kalisvaart
Pleyade 1
23:46
902
Birgit Jansen vd Sligte
Carinova
23:46
903
Rita Leusink
Warande 1
23:46
904
Jorieke Fluit
OOOntiechelijk snel
23:46
905
Ben Overkamp
Team 4 Winterswijk
23:48
906
Natasja Lempers
Prismaatjes
23:48
907
Trijnie Sijbring
Team 2
23:49
908
Marijke Vader
Team 4
23:49
909
Lisette van de Wakker
Amaris 2
23:49
910
Miranda Tijhuis
speldienst
23:50
911
Jonne Steenbeke
De Looopers
23:50
912
Frank Dupuis
XXXX
23:50
913
André Klein Gunnewiek
De Lichtenvoorde 1
23:50
914
Inge van der Veen
Erfgenamen 2.15
23:51
915
Ria Mollema
Bartiméus 1
23:51
916
Wouter Rhijnsburger
Facilitair Marente
23:51
917
Dan the man Knalblas
T&H
23:52
918
Jante Alberts
de DGG runners
23:52
919
Hanneke Everts
Warande 3
23:53
920
Renee Buijze
Anton Constandse Runners
23:53
921
Inge Schalken
Prismaatjes
23:53
922
Jose Tijhuis
Wonderteam
23:53
923
Christa Docter
Erg Fys
23:53
924
Leonie Walterkens
Attent team 1
23:53
925
Anne Dulon Barre
AxionContinu 1
23:54
926
Joren Roos
Behandel team
23:54
927
Anouk Fokker
Abrona 1
23:54
928
Gijs van Leeuwen
Intrakoop 2
23:54
929
Andrea Hofste
OOOnmeunig snel
23:55
930
Marije Dijk
Team Neurologie
23:55
931
Hans Verhaar
Zorgbelang Gelderland
23:55
932
Lysanne van Ende
OOOnmeunig snel
23:55
933
Erik Frasa
Novicare
23:55
934
Froukje Smits
RIBW AVV Regio Rheden
23:55
935
Karles van Zwam
Team 2
23:56
936
Elsbeth van Eerde
Baalderborg Groep 3
23:57
937
Simon Friendrijk
Team VenIJ
23:57
938
Christel Menger
Philadelphia 3
23:57
939
Violette Kamper
Erg Fys
23:58
940
Anita Remmerswaal
WZH 2
23:58
941
Marieke Brands
GGNet Team 2
23:59
942
Inge Schalken
Prismaatjes
23:59
943
Henk Flier
Philadelphia team 1
23:59
944
Mirjam Solen
Baalderborg Groep 3
23:59
945
Hans Wineke
team 4
24:00
946
André Otemann
ZZG team 1
24:00
947
Ida Lisman
Kubus B
24:00
948
Marja Lanshage
Triade 3
24:00
949
Ineke Wijnalda
Rappe Rinners
24:00
950
Rick Margé
's Heeren Loo Advisium
24:00
951
Whitney Taaiehatu
T&H
24:02
952
Irma Zandt
Baalderborg Groep 1
24:02
953
Sandra Johnson
De Passerel
24:03
954
Peter Lensselink
Ambitieus
24:03
955
Startnummer 1580
Marente
24:03
956
Hanah van der Goes
pleyade 3
24:03
957
Janny van Mullem
's Heeren Loo Noordwijk
24:03
958
Ageeth Bosma
Kenter1
24:04
959
Agnes de Raad
Sprank
24:04
960
Veerle Brouwers
DeSeizoenen B.V.
24:04
961
Jarno Kooreman
's Heeren Loo Advisium
24:04
962
Monique van Goes
Pleyade 2
24:04
963
Manon Huisman
GGNet VGGNet Team
24:04
964
E Koster
Onze Huisartsen
24:05
965
Robin van den Dragt
's Heeren Loo M&C
24:06
966
Inez van Rooy
MO Den Bosch
24:07
967
Alisha Wopereis
De Lichtenvoorde-2
24:07
968
Saskia Teunissen
Van Breda
24:07
969
Sandra Nijland
Personeelsvereniging
24:07
970
Wouter Hogenkamp
Personeelsvereniging
24:07
971
Liesbeth Edgar
Warande 3
24:08
972
Ivanka Bruggink
Azora 4
24:08
973
Marleen Granneman
ZorgBreed 1
24:09
974
Sylvia Benthem
Kenter1
24:09
975
Esther van den Broek
SUCSEZ!!
24:10
976
Wiljanne Grevengoed
Team 3
24:10
977
Angelique Weijers
Centrum Campus Oosterheem
24:10
978
Esther van Haaren
MO Den Bosch
24:10
979
Lesley Leijten
Attent team 4
24:11
980
Marielle Schipper
Ontzorgd
24:11
981
Jobke Schot
De Lange Wei
24:11
982
Ingrid Verzijl
WZH 2
24:12
983
Martin Wieldraaier
Bartiméus 1
24:12
984
Denise Kamp
OOOnmeunig snel
24:13
985
Carolien van der Maas
Team 5
24:13
986
Heleen Nel
OlmenEs
24:13
987
Daphne Hellegers
Zorgbelang Gelderland
24:13
988
Dorien Jaartsveld
MO Den Bosch
24:14
989
Lois Berkhout
's Heeren Loo Advisium
24:15
990
Marlene Lubker
DRIESTROOM
24:15
991
Rob de Breij
OlmenEs
24:15
992
Janny van Mullem
's Heeren Loo Noordwijk
24:15
993
Job Beijer
Raamrunners
24:15
994
Britt Voss
DeSeizoenen B.V.
24:17
995
Sandra Hakvoort
GGNet Team 2
24:17
996
Stefanie van der Wal
's Heeren Loo M&C
24:18
997
Wybe Sierksma
Sprank
24:18
998
Maartje de Ridder
PGGM&CO
24:18
999
Dione Bouman
Philadelphia 2
24:18
1000
Joyce Graafhuis
Amerpoort 3
24:20
1001
Carla Bunnink
Youké 1
24:20
1002
Annelies van Velzen
AHZ 2
24:21
1003
Sarah Donk
VGZ 2
24:22
1004
Veerle Brouwers
Ambitieus
24:22
1005
Frank van Eck
de DGG runners
24:23
1006
Martine van den Haak
RIBW AVV Regio Rheden
24:23
1007
Elles Garretsen
Azora 2
24:23
1008
Ingrid Niks
Philadelphia team 1
24:23
1009
Fokje de Vries
Team Neurologie
24:24
1010
Liane Wijnbergh
Amerpoort 2
24:24
1011
Petra van Eijl
speldienst
24:24
1012
Dorien Jaartsveld
MO Den Bosch
24:25
1013
Ariena vd Hoek
ZHGN 1
24:25
1014
Caressa Roos
Amerpoort 4
24:25
1015
Karin de Back
Team 6
24:25
1016
Jonne Steenbeke
De Looopers
24:25
1017
Sylvia Steen
Pleyade 2
24:26
1018
Rowie Visser
de DGG runners
24:26
1019
Wieneke van Zuijlen
Marente
24:26
1020
Dianne Ketelaar
Elver 3
24:26
1021
Yvonne Konings
OOOnmeunig snel
24:26
1022
Wim Remmerswaal
Team 6
24:26
1023
Eddy Adolfsen
GGNet Team 2
24:27
1024
Martine van Elsacker
Triade - team 2
24:27
1025
Petra Deursen
speldienst
24:28
1026
Niels Weijers
Azora 2
24:28
1027
Trudy Janson
Raamrunners
24:28
1028
Nancy Swart
Amerpoort 3
24:29
1029
Nanny Overdijk
GGZ Delfland 2
24:29
1030
Peter van der Born
Vast Goed
24:30
1031
Wim Muilenburg
DRIESTROOM
24:30
1032
Helma van der Kamp
WZH 2
24:30
1033
L Kapel
Onze Huisartsen
24:31
1034
Ruth Schoonaard
ZorgBreed 1
24:31
1035
Laura Janssen
Azora 2
24:31
1036
Sanne Schoppers
Team 4 Winterswijk
24:31
1037
Karin Milder
Innoforte 1
24:32
1038
Enrico Pas
de DGG runners
24:33
1039
Annemarie Hilberink
Carinova
24:33
1040
Harold Rox
de DGG runners
24:33
1041
Ria Breukelaar
Azora 4
24:34
1042
Trudy Leuverink
GGNet Team 2
24:34
1043
Mirjam Solen
Baalderborg Groep 3
24:34
1044
Sjoerd Rooks
Estinea
24:35
1045
Golein Klein Bramel
Team VenIJ
24:36
1046
Nynke Overzet
WZH 3
24:36
1047
Bastienne Walpot
Amaris 1
24:37
1048
W Keulers
Verdihuis 1
24:37
1049
Marlies Wullink
Triade 3
24:37
1050
Silvia van Heel
Prezzent
24:38
1051
Sjanine van Heel
Prezzent
24:38
1052
Hans Borgmeijer
Novicare
24:39
1053
Michel van Steenbergen
Anton Constandse Runners
24:40
1054
Marjolein Meyer
Attent team 2
24:40
1055
Judith Meerding
XXXX
24:41
1056
Edwin Koster
Onze Huisartsen
24:42
1057
Merina Meijer
RIBW AVV Regio Rheden
24:42
1058
Karin Kleingeld
Ambiq
24:42
1059
Anne Dulon Barre
AxionContinu 1
24:43
1060
Laura Janssen
Azora 2
24:44
1061
Marielle Sas
Team 4 Winterswijk
24:44
1062
Anja Versteeg
Prezzent
24:45
1063
Ruth IJspeerd
Team 4
24:46
1064
Wendy Wassink
Jarabee versterkt
24:46
1065
Harda Sederel
Zorggroep Noordwest-Veluwe
24:46
1066
Ingrid van Esch
OOOnmeunig snel
24:46
1067
Henk Pesulima
Opella
24:47
1068
Alice Kingma
Amerpoort 2
24:48
1069
Herman Swaters
inzetbaar
24:48
1070
Iris Willemsen
Elver 3
24:48
1071
Marja Uijtenhove
Attent team 2
24:48
1072
Kimberley Groot Hulze
speldienst
24:49
1073
Giscard van Velzen
SUCSEZ!!
24:49
1074
Remco van Dun
Team 6
24:49
1075
Nadia Lems
NZa runners
24:49
1076
Angela Lotte
Marente Bernardus
24:50
1077
Annette de Groen
WZH4
24:50
1078
Jolanda Wennekes
Attent team 4
24:51
1079
Lucinda Dijksman
Marente Bernardus
24:52
1080
Hanja Oldenburger
Stichting zorggroep Florence
24:52
1081
Ingrid Loomans
WIJdezorg Kanjers
24:52
1082
Jessica van de Beek
Triade - team 2
24:53
1083
Marian Salemink
RIBW AVV Regio Rheden
24:53
1084
Wendela Erbrink
Zorggroep Noordwest-Veluwe
24:53
1085
Greetje van Wilpe
Rappe Rinners
24:53
1086
Tine Vogel
De Lange Wei
24:53
1087
Rink Kaashoek
Philadelphia 2
24:55
1088
Nicole Hendriks
Prismaatjes
24:55
1089
Iris van Hoornaar
De Lange Wei
24:55
1090
Rabia Caliskan
Dreamteam
24:55
1091
Mariet Schuurman
Amaris 1
24:56
1092
Marleen van Harxen
Personeelsvereniging
24:56
1093
José Schilderinck
Ambiq
24:56
1094
Erik Munnik
XXXX
24:56
1095
Marleen Euving
BCM runners
24:56
1096
Fleur Drexhage
's Heeren Loo Noordwijk
24:57
1097
Piet Huisman
Prezzent
24:58
1098
Kirsten Frinck
De Looopers
24:58
1099
Inez Bulsink
Azora 1
24:58
1100
Eline Franck
's Heeren Loo Apeldoorn
24:58
1101
Henk de Haan
Zorgcombinatie Noorderboog
25:01
1102
Annemieke Rijsdijk
GGZ Delfland 2
25:01
1103
Gurbe Helbig
Abrona 2
25:02
1104
Inge Kroes
Team 5
25:02
1105
Jacqueline Jurjus
Personeelsvereniging
25:02
1106
Carlijn Blekkink
Leo Kannerhuis
25:03
1107
José de Vlieger
ZorgBreed 1
25:05
1108
Rinske van Veldhoven
Verdihuis 1
25:06
1109
Elize Michels
NZa Care
25:07
1110
Tim Kraaijkamp
Prezzent
25:07
1111
Marleen Granneman
ZorgBreed 1
25:08
1112
Esther van 't Hof
ZZG team 1
25:08
1113
Nynke Langenberg
Team 4
25:09
1114
José de Vlieger
ZorgBreed 1
25:09
1115
Gerrie Ploeger
WIJdezorg Kanjers
25:10
1116
Eshter de Bruin
Intrakoop 2
25:10
1117
Karin Verboom
ZorgBreed 1
25:11
1118
Alie Tiemes
Tangenborgh
25:11
1119
Jan Nieboer
Team 5
25:11
1120
Mirjam Bekken
Stichting zorggroep Florence
25:12
1121
Linda Slag
Wonderteam
25:13
1122
Raheleh Zamani
WZH 3
25:14
1123
Gerrie Ploeger
WIJdezorg Kanjers
25:15
1124
Henk van Idsinga
Kubus B
25:15
1125
Wilma Oudendorp
Beweging 3.0
25:16
1126
Astrid Hommes
Carinova
25:16
1127
Annemiek Roos
Team 5
25:17
1128
Anja Weusterenk
Team 4
25:17
1129
Ria Boerema
ZHGN 1
25:17
1130
Annet Buitenhuis
's Heeren Loo Apeldoorn
25:18
1131
Harriet Noppers
DeSeizoenen B.V.
25:19
1132
Melien Oosterhuis
Youké 1
25:19
1133
Jolanda Lasner
Amaris 1
25:19
1134
Valdelice van Kekem
Abrona 1
25:20
1135
Roger Jap-a-Joe
pleyade 3
25:21
1136
Jolanda Buikema
Team VenIJ
25:21
1137
Ria Boot
Vast Goed
25:21
1138
Lieke Brouwer
Ontzorgd
25:22
1139
Vera Mols
Verdihuis 1
25:22
1140
Hessel Lodder
Team 4
25:22
1141
Antje ten Broek
Intrakoop 1
25:22
1142
Harriet Noppers
DeSeizoenen B.V.
25:23
1143
Karen Hooijsma
Amaris 1
25:23
1144
Ben vd Aa
GGZ Delfland 2
25:23
1145
Richelle Scholten
Pleyade 2
25:23
1146
Nienke Groot
Baanhoek
25:24
1147
Michelle Hegeman
NZa GGZ
25:26
1148
Roeline Wildeboer
Sprank
25:27
1149
Carl Hardeman
Opella
25:27
1150
Miranda Bryan
Tangenborgh
25:28
1151
Marleen Verhey
Azora 1
25:28
1152
Frank Nagtegaal
Bartiméus 1
25:28
1153
Alina Klapwijk
Erfgenamen 2.15
25:29
1154
Arno Wiering
Malburgers
25:30
1155
Henk de Haan
Zorgcombinatie Noorderboog
25:31
1156
Laura Voorberg
Baanhoek
25:31
1157
Janneke Gieben
Dichterbij 1
25:32
1158
Geke Vreugdenhil
Prezzent
25:32
1159
Marion Elders
RIBW Arnhem Jeugd
25:32
1160
Judith Jumelet
Bartiméus 1
25:32
1161
Sandra Hof
NZa runners
25:32
1162
Paul de Wolf
AHZ 2
25:33
1163
Marleen Janssen
Philadelphia 2
25:34
1164
Marije Jansen
Leo Kannerhuis
25:34
1165
Sigrid Overbeek
XXXX
25:34
1166
Jolanda Nieuwenkamp
Erg Fys
25:35
1167
Jan Draaijer
Team 4
25:38
1168
Hanneke Dijkstra
Team 4 Winterswijk
25:38
1169
Henriette Tamminga
Sprank
25:39
1170
Gerry Prigge
Azora 3
25:42
1171
Nel Kraaijeveld
Baanhoek
25:42
1172
Saskia Prins
Naarderheem 1
25:43
1173
Chyntia Geutjes
Innoforte 1
25:44
1174
Kitty Schipperheijn
Prismaatjes
25:44
1175
Nel Kraaijveld
Baanhoek
25:46
1176
Dinga Sanders
De Lichtenvoorde-2
25:46
1177
Gedien Slotboom
Team 4 Winterswijk
25:47
1178
Evelien Achilles
Abrona 2
25:48
1179
Rolf Rutten
OOOntiechelijk snel
25:49
1180
Niels Gronouwe
Van Breda
25:50
1181
Daiva de Heus
inzetbaar
25:51
1182
Lenke Melman
Novicare
25:52
1183
Vera Langeveld
Anton Constandse Runners
25:53
1184
Judy van Haaren
Amaris 2
25:53
1185
Ton Brakhoven
's Heeren Loo Noordwijk
25:54
1186
Chris Corten
Amaris 1
25:54
1187
Marlou vd Bosch
's Heeren Loo Apeldoorn
25:55
1188
Anita Zandstra
Warande 1
25:55
1189
Jennie Nijman
Philadelphia team 1
25:57
1190
Hilda Sanders
Vilans
25:57
1191
Henk Veldkamp
Triade - team 2
25:57
1192
Linde van Leussen
Reinaerde
25:58
1193
Erwin Scheepers
Ontzorgd
25:58
1194
Hanny van Tilburg
Verdihuis 1
25:59
1195
Amor Voogt
Philadelphia 3
26:01
1196
Zigia Schrijvers
Warande 1
26:02
1197
Jolijn Maathuis
Baalderborg Groep 3
26:02
1198
Hermien Curre
Attent team 1
26:03
1199
Annebet Mobach
Warande 3
26:04
1200
Ben Overbeek
OlmenEs
26:04
1201
Corina Resing
Warande 1
26:04
1202
Wanda Hazelaar
Malburgers
26:04
1203
Albert Bomhof
De Passerel
26:05
1204
Angelique Talsma
AxionContinu 1
26:07
1205
Ellen van Engelenburg
Pleyade 2
26:08
1206
Cynthia Recourt
GGZ Delfland 2
26:09
1207
Dinand Woolschot
Azora 1
26:10
1208
Joyce Meijdam
AxionContinu 1
26:10
1209
Wendy van den Boom
Centrum Campus Oosterheem
26:10
1210
Joyce Meijdam
AxionContinu 1
26:11
1211
Eveline Apers
RIBW Arnhem Jeugd
26:11
1212
Jolanda Geelen
VGZ 2
26:11
1213
Veronica Rodriquez
AHZ 2
26:12
1214
Ronald Bongers
Arnhem Zuid
26:12
1215
Hilde Iden
Marente Bernardus
26:12
1216
Saskia Timmermans
Tangenborgh
26:14
1217
Gijs Besselink
Team 4 Winterswijk
26:16
1218
Yvonne van Panhuis
Team 3
26:17
1219
Jan Draaijer
Team 4
26:17
1220
Danielle van der Laan
WIJdezorg Kanjers
26:17
1221
Ans Kuyer-Kooman
Triade - team 2
26:18
1222
Bea Evers
Attent team 4
26:18
1223
Amir Fathipour
inzetbaar
26:18
1224
Jorien van Lieshout
Behandel team
26:18
1225
Mariska Hoogeveen
Baalderborg Groep 3
26:22
1226
Daniëlle van Veen
Team VenIJ
26:23
1227
Cindy Wille
Amerpoort 4
26:23
1228
Norbert Celie
Marente
26:23
1229
Laura Schoemaker
Van Breda
26:24
1230
Marlein Duarte
WZH 3
26:24
1231
Inge Enserink
Warande 3
26:25
1232
Bas ten Broeke
Attent team 4
26:25
1233
Margriet Westra
Team 4
26:27
1234
Judith Berris
de DGG runners
26:27
1235
Hanny Scheuten
speldienst
26:28
1236
Esther Ketelaar
AxionContinu 1
26:29
1237
Denise Martins
Philadelphia 3
26:30
1238
Marry de Lange
Baalderborg Groep 1
26:30
1239
Nadine van Steenis
Amerpoort 3
26:32
1240
Malika Bouhtala
T&H
26:32
1241
Hilde Vrij
Amerpoort 2
26:32
1242
Erika Bekema
Team 3
26:32
1243
Cindy Wille
Amerpoort 4
26:35
1244
Rosien Hamaker
DRIESTROOM
26:35
1245
Sandra Smits
Beweging 3.0
26:35
1246
Pien van der Niet
Marente
26:35
1247
Corina Jantzen
Bartiméus 1
26:36
1248
Nancy Wijers
Zorgbelang Gelderland
26:36
1249
Margitta Blöte
Warande 1
26:37
1250
Frank Bohnke
Bouwhuislaan 8
26:38
1251
Maria Brouwer
Baalderborg Groep 3
26:38
1252
Stephanie Kamt
Attent team 2
26:39
1253
Eline te Dorsthorst
De Lichtenvoorde-2
26:39
1254
Petra Feijnenbujk
ZorgBreed 1
26:40
1255
Riekelt Koffeman
Philadelphia 3
26:41
1256
Marleen Lugteberg
Triade 3
26:42
1257
Jacqueline Bekker
Pleyade 1
26:42
1258
Saskia Klein Reesink
Elver 3
26:42
1259
Nynke Schaafsma
Rappe Rinners
26:42
1260
Nelleke Loseman
Zorgcombinatie Noorderboog
26:43
1261
Lineke Meijerink
Abrona 2
26:43
1262
Dorethee Neuman
GGZ Delfland 2
26:44
1263
Marije van de Werf
Estinea
26:44
1264
Jolanda Kramers
De Lange Wei
26:45
1265
Renee Menting
DRIESTROOM
26:46
1266
Marij Willemen
Attent team 1
26:46
1267
Cindy Walhout
Centrum Campus Oosterheem
26:47
1268
Marina Kooij
Team 5
26:48
1269
Ineke Roseboom
Opella
26:49
1270
Anouk van den Berg
TSZ - I&O - SCPT
26:50
1271
Cisca Linders
Rappe Rinners
26:50
1272
Inaria Kaisiepo
Philadelphia 3
26:51
1273
Yvette Onnekink-Pieters
Team 4 Winterswijk
26:52
1274
Sam Schindler
Pleyade 1
26:52
1275
Flore Steinmann
PGGM&CO
26:53
1276
Giel van Breda
Van Breda
26:53
1277
Suus van Sterkenburg
Kenter1
26:53
1278
Steffi Krechting
DRIESTROOM
26:54
1279
Miriam Oldenkamp
OlmenEs
26:54
1280
Marcia Weijermans
Triade 3
26:54
1281
Karlijn Lammers
SDB Groep
26:54
1282
Anjo van den Brink
Beweging 3.0
26:55
1283
Frauke Doop
Naarderheem 1
26:57
1284
Ineke Cruysen
DRIESTROOM
26:58
1285
Petra van der Berg
Marente Bernardus
26:58
1286
Eveline van Looijengoed
Team 4
26:59
1287
Annemieke Rozendaal
Warande 3
26:59
1288
Hennie van der Wal
OlmenEs
26:59
1289
Sanne Muurling
Attent team 4
26:59
1290
Judith Helmantel
ZHGN 1
27:00
1291
Vera Zwier
Philadelphia 2
27:00
1292
Karin van der Ham
WZH4
27:01
1293
Lara Hoek
team 4
27:03
1294
Karin Visscher
pleyade 3
27:05
1295
Sylvia Poorthuis
Novicare
27:05
1296
Lianne Karels
Novicare
27:05
1297
Wilma van Beek
Erfgenamen 2.15
27:07
1298
Antoinette Meys
Zorgbelang Gelderland
27:07
1299
Lenke Melman
Novicare
27:07
1300
Carla Gijzen
's Heeren Loo Advisium
27:08
1301
Maria Verest
Attent team 2
27:09
1302
Anita Buitenweg
Beweging 3.0
27:09
1303
Esther Schulingkamp
Estinea
27:09
1304
Romina Hoogendoorn
Attent team 4
27:09
1305
Laura van Ark
Vitree
27:10
1306
Stephan de Geus
Kubus B
27:10
1307
Rob Caďro
Amaris 2
27:12
1308
Angelika Peperkamp
VGZ 3
27:12
1309
Lianne Karels
Novicare
27:12
1310
Monique Beerens
Baalderborg Groep 3
27:14
1311
Vannessa Wijnstra
Rappe Rinners
27:15
1312
Albert Marsman
Wonderteam
27:15
1313
Ingrid de Goeij
Philadelphia team 1
27:16
1314
Rahele Zaimani
WZH 2
27:20
1315
Nina Martha
Amerpoort 4
27:22
1316
Reinier Nicolaes
Dichterbij 1
27:23
1317
Miriam Kievit
Centrum Campus Oosterheem
27:24
1318
Astrid Zaalmink
Dreamteam
27:25
1319
Anita van der Mey
Warande 3
27:25
1320
Sharon Aalderink
Elver 2
27:26
1321
Lidy Keuper
Azora 4
27:27
1322
Geertruida Gehrels
Amerpoort 4
27:29
1323
Geertje de Vries
ZHGN 1
27:29
1324
Marjanne Schuil
Team 4
27:30
1325
Yvette Scheerhoorn
Tangenborgh
27:30
1326
Joke Uitendaal
WIJdezorg Kanjers
27:32
1327
Issa Touma
Attent team 2
27:33
1328
Hamid
Arnhem Zuid
27:35
1329
Jeannette van der Wijden
Baanhoek
27:38
1330
Esther Stoker
Middin
27:39
1331
Faruk Koklu
Ambiq
27:40
1332
Ineke Sirag
NZa Care
27:42
1333
Willeke de Bruin
inzetbaar
27:43
1334
Mirjam van der Heijden
Prezzent
27:44
1335
Trees Helmantel
ZHGN 1
27:46
1336
Chantal Stoffels
Pleyade 2
27:47
1337
Jennifer de Bruijn
MO Den Bosch
27:48
1338
Marianne Boonen
Team 4
27:49
1339
Erna Kroeze
speldienst
27:50
1340
Ton Hessels
Kubus B
27:51
1341
Malika Bouhtala
T&H
27:52
1342
Thanh Nguyen
Van Breda
27:55
1343
Erik Huitink
Personeelsvereniging
27:56
1344
Betty Roodenburg
AxionContinu 1
27:57
1345
Madelon Smits
Lijn5
27:57
1346
Hanneke Koster
team 2 AxionContinu
27:57
1347
Chantal van der Steen
's Heeren Loo Advisium
27:57
1348
Jelte Post
GGNet VGGNet Team
27:58
1349
Tjal van den Berg
Team 5
27:58
1350
Ashley ten Hoopen
Pret &
28:00
1351
Elvera Cornelissen
GGZ Delfland 2
28:02
1352
Mieke Swennen
's Heeren Loo Advisium
28:02
1353
Jan Hoekstra
ZHGN 1
28:03
1354
Yvette Pouw
Zorgcombinatie Noorderboog
28:05
1355
Rudin van Boeijen
Verdihuis 1
28:06
1356
Linda de Wal
Ambitieus
28:06
1357
Sanne Peters
Verdihuis 1
28:06
1358
Lineke Wagelaar
Norschoten
28:08
1359
Carolien vd Horst
Bartiméus 1
28:08
1360
Jannie de Heer
Reinaerde
28:08
1361
Henk Nillesen
ZZG team 1
28:10
1362
Jojanneke Liet
Malburgers
28:10
1363
René Schiebergen
OlmenEs
28:10
1364
Annette van Ojen
Middin
28:12
1365
Esther Kuijper
DRIESTROOM
28:15
1366
Els Goldenbeld
DeSeizoenen B.V.
28:16
1367
Jacoline Heijblom
De Lange Wei
28:17
1368
Nertscha Spruit
GGZ Delfland 2
28:18
1369
Anne Markvoort
Jarabee versterkt
28:21
1370
Wendy Bos
Sprank
28:21
1371
Elly Vink
Intrakoop 1
28:22
1372
Jeanet Schutter
ZHGN 1
28:22
1373
Anne Theissen
De Lichtenvoorde-2
28:22
1374
Haneke van Bronckhorst
Verdihuis 1
28:22
1375
Mireille Kranendonk
VGZ 2
28:23
1376
Chrisje Kersten van Mil
Dichterbij 1
28:28
1377
Margriet Westra
Team 4
28:29
1378
Gelske Huisman
Youké 1
28:30
1379
Irene Brink
Norschoten
28:31
1380
Charell Flohr
Stichting zorggroep Florence
28:37
1381
Katrien van Raemdonck
team 4
28:40
1382
Jean Paul van Hunen
WZH 2
28:41
1383
Jan Willem van den Dool
WZH 1
28:43
1384
Linda Bos
's Heeren Loo Noordwijk
28:43
1385
Elly Berg
WIJdezorg Kanjers
28:44
1386
Erna Stelpstra
VGZ 2
28:45
1387
Ferry Ensafi
Triade 3
28:46
1388
Pieter van Leeuwen
Kubus B
28:47
1389
Marcoline Leen
Fundettes
28:48
1390
Bas ten Broeke
Attent team 4
28:49
1391
Jan te Loeke
's Heeren Loo Apeldoorn
28:49
1392
Raoul Evers
De Looopers
28:50
1393
Barbara Hunting
inzetbaar
28:51
1394
Helma Wunderink
ZZG team 1
28:51
1395
Silvia van de Vliet
Stichting zorggroep Florence
28:51
1396
Jeroen Zomerplaag
Philadelphia 3
28:51
1397
Angela Buijze
Prismaatjes
28:53
1398
Bram Hijmans
Kenter1
28:53
1399
Judy Stroomberg
Pleyade 1
28:54
1400
Marloes van de Maat
OOOnmeunig snel
28:56
1401
Coby Braakman
WZH4
28:57
1402
Berber Kooistra
Team Neurologie
28:59
1403
Yvonne Haar
Fundettes
29:01
1404
Dianne Grendelman
Triade 3
29:05
1405
Krista van Riel
Opella
29:06
1406
Helma van Ast
team 4
29:06
1407
Ronnie Haddering
BCM runners
29:09
1408
Leo Berrens
Team VenIJ
29:10
1409
Maartje Veldhuis
De Looopers
29:10
1410
Roos van der Kruk
Reinaerde
29:10
1411
Chantal Stoffels
Pleyade 2
29:11
1412
Ellen Jager
Van Breda
29:11
1413
Marcel Siemes
Azora 1
29:13
1414
Romy van de Graaf
De Lange Wei
29:13
1415
Marloes vd Werf
Malburgers
29:13
1416
Yvonne de Valk
BCM runners
29:17
1417
Edith Gerbens
Team 4
29:20
1418
Tirsa van der Schaaf
XXXX
29:21
1419
Annerieke Bobbink
's Heeren Loo M&C
29:26
1420
Marleen Pekelaer
Beweging 3.0
29:28
1421
Annouschka Roos
Behandel team
29:28
1422
Telina Eenkhoorn
de DGG runners
29:33
1423
Shurmaline Maduro
WZH 3
29:34
1424
Kesley Lensen
Pleyade 1
29:38
1425
Rosina Kortenoever
Centrum Campus Oosterheem
29:38
1426
Jose Verdegaal
Marente Bernardus
29:40
1427
Rianne Brouwer
BCM runners
29:44
1428
Charell Flohr
Stichting zorggroep Florence
29:44
1429
Inge Penterman
De Lichtenvoorde-2
29:45
1430
Kirsi van Rijn-Nikkinen
PGGM&CO
29:47
1431
Noelle Brands
Triade 3
29:48
1432
Linda van Unen
Team 5
29:49
1433
Silvia van der Zwaag
Amerpoort 3
29:53
1434
Bernadette Tabiat
Stichting zorggroep Florence
29:57
1435
Rick Dietz
RIBW Arnhem Jeugd
29:57
1436
Manuela Jonker
De Passerel
30:00
1437
Marjolein Tel
ZorgBreed 1
30:05
1438
Ariane Nagtegaal
Norschoten
30:06
1439
Lisanne Froen
Stichting zorggroep Florence
30:07
1440
Ria Groen
Team 4 Winterswijk
30:07
1441
Anne Marie Reus
NZa runners
30:08
1442
Claudia Dermois
OlmenEs
30:08
1443
Robert Beernink
OOOnmeunig snel
30:09
1444
Daphne van den Broek
speldienst
30:10
1445
AnneKirsten
ZorgBreed 1
30:10
1446
Yvonne Wouters
Warande 1
30:12
1447
Geertje van der Rijt
VGZ 2
30:13
1448
Marieke Freriks
Behandel team
30:14
1449
Sabine van Acquoij
Kubus B
30:15
1450
Masood Ali
WZH 2
30:19
1451
Monique Prinsen
Personeelsvereniging
30:20
1452
Sjanie Versteegh
Warande 1
30:23
1453
Sita Hoogland
GGNet Team 2
30:28
1454
Joke Retsema
Philadelphia 2
30:28
1455
Ton Brakhoven
's Heeren Loo Noordwijk
30:28
1456
Inez van Rooij
MO Den Bosch
30:29
1457
Rikie van der Veer
GGNet Team 2
30:30
1458
Peter de Ronde
SDB Groep
30:33
1459
Said Airass
Youké 1
30:39
1460
Marjan van Eijk
Behandel team
30:46
1461
Cynthia Dickhoff
AxionContinu 1
30:47
1462
Suzanne Straatman
ZorgBreed 1
30:49
1463
Bea Duyts
Attent team 4
30:56
1464
Marjan Denkers
's Heeren Loo Apeldoorn
31:01
1465
Marjanne Schuil
Team 4
31:04
1466
Lisette Dijkgraaf
De Lange Wei
31:08
1467
Angelique van Acquoij
Kubus B
31:18
1468
Lorraine Nijenhuis
DeSeizoenen B.V.
31:20
1469
Roy Piket
VGZ 2
31:22
1470
Tineke van Caspel
Triade 3
31:24
1471
Andor Kemper
Intrakoop 2
31:27
1472
Rabia Caliskan
Dreamteam
31:33
1473
Jeannette Guldie
GGNet Team 2
31:46
1474
Christiaan ter Horst
XXXX
32:02
1475
Karin de Jong
Fundettes
32:05
1476
Annette van der Mooren
Prismaatjes
32:10
1477
Yvonne Wijnbergen
RIBW AVV Regio Rheden
32:14
1478
Laska Koopman
Pleyade 1
32:26
1479
Shurmaline Maduro
WZH 2
32:27
1480
Regina den Hartog
Baanhoek
32:29
1481
Charline Suers
Elver 3
32:30
1482
Furaha Kensmil
NZa Care
32:32
1483
Lelia van Ginkel
Amaris 2
32:34
1484
Wouter Bogaerts
Arnhem Zuid
32:37
1485
Nicole de Lange
GGZ Delfland 2
32:39
1486
Inge Groot
Baanhoek
32:46
1487
Renate Wensink
Azora 4
32:46
1488
Monique Quack
team 4
32:49
1489
Monique de Paauw
Amaris 2
32:49
1490
Nikki Vader
WZH 3
32:54
1491
Ewout van Schaik
Meeůs
33:04
1492
Esther Huisman
Erg Fys
33:04
1493
Amy Poulino
pleyade 3
33:31
1494
Lidija Mesic
Team 4 Winterswijk
33:32
1495
Rozemarijn van Werken
Intrakoop 2
33:35
1496
Sonja Vos
Abrona 1
33:37
1497
Adriana Adams
Triade 3
33:41
1498
Frieda Vuurens
Baanhoek
33:53
1499
Simone Hendriks
Warande 2
34:03
1500
Rashni Ganga
WZH 3
34:21
1501
Angelque Sterenborg
Estinea
34:24
1502
Jos Gengler
BCM runners
34:25
1503
Antoine Kuypers
Meeůs
34:38
1504
Linda Spreeuwenberh
Arnhem Zuid
34:46
1505
Thea Klokman
Team Neurologie
35:36
1506
Jenneke van Mastrigt
Azora 4
35:42
1507
Evelien Portier
pleyade 3
36:13
1508
Mo Kanon
Bouwhuislaan 8
36:14
1509
Jolanda van Manen
Attent team 4
36:28
1510
Monique Lampe Wortman
team 4
37:08
1511
Patty de Raad
Baanhoek
37:29
1512
Marleen Bosscha
Triade - team 2
37:32
1513
Patricia Degen
Pleyade 2
38:00
1514
Marisa van Deurloo
Prezzent
38:06
1515
Ilona van de Broek
Amaris 1
41:07
Uitslagverwerking Running Promotion.
www.uitslagen.nl
25-09-2015 23:28