Uitslagenlijst Almelo Allee

Almelo - Zondag 20 september 2015

JNGS, RABO KIDSRUN 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Laurence ten Brinke
AV Rijssen
3:31
3:30
2
Bram Mullink
Vriezenveen
3:41
3:41
3
Jelmer Rusch
Almelo
3:41
3:40
4
Noah Peterman
Almelo
3:49
3:49
5
Mart de Boer
Delden
3:50
3:49
6
Teun Mekenkamp
Almelo
3:55
3:53
7
Kas Bruggeman
Hengelo
4:05
4:04
8
Paul Seesink
SISU
4:08
4:08
9
Gijs Kessels
Almelo
4:11
4:11
10
Lucas van het Reve
Almelo
4:12
4:12
11
milan voorbergen
wierden
4:17
4:17
12
Hidde kessels
Almelo
4:22
4:21
13
Nout Schepers
Almelo
4:28
4:26
14
Kayle Kogelman
Almelo
4:34
4:33
15
Timo Elfrink
Almelo
4:35
4:35
16
Ruud Seesink
SISU
4:46
4:46
17
merlijn van der aa
almelo
4:47
4:47
18
Lars Voort
Almelo
4:50
4:48
19
Emile van Mierlo
Almelo
4:50
4:48
20
Simon Landman
Hengelo
4:59
4:57
21
Lars Veldhuis
Ahaus
4:59
4:58
22
Jens Mulder
Almelo
5:03
5:01
23
Daniel Taub
Almelo
5:19
5:19
24
Daan Pluimers
Almelo
5:19
5:19
25
Roan Voorbergen
Wierden
5:21
5:17
26
Sill Soepboer
Almelo
5:23
5:22
27
Timo Mulder
Almelo
5:25
5:23
28
Julian Voorbergen
Wierden
5:37
5:33
29
Bastiaan de Boer
Almelo
5:42
5:41
30
Morris Wiertz
Almelo
5:50
5:49
31
Sepp Haverkate
Almelo
5:53
5:50
32
Luca Stegink
Almelo
5:54
5:53
33
Dean ekkerink
Almelo
5:54
5:53
34
Finley Blaaupot
Almelo
6:43
6:41
35
Ralph Timmerhuis
Almelo
6:44
6:40
36
tobias landman
hengelo
6:44
6:41
37
Aran Amsing
Almelo
6:44
6:41
38
Pim Schepers
Almelo
6:47
6:45
39
Collin Runhaar
Almelo
6:52
6:48
40
Thomas Hoevenberg
Almelo
7:38
7:35
MSJES, RABO KIDSRUN 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nikita Hammink
Almelo
3:45
3:45
2
Maureen Rekers
AV Rijssen
3:49
3:49
3
Julia van der Meulen
SISU
3:56
3:56
4
Loes Mullink
Vriezenveen
3:57
3:56
5
Inez van der Meulen
SISU
4:03
4:03
6
Sanne Van Oeveren
Almelo
4:20
4:20
7
Sophie Schroer
Almelo
4:38
4:36
8
Estel Haverkate
Almelo
4:40
4:38
9
Robin Roozendaal
Almelo
4:40
4:39
10
Marlou Huijssoon
Nijverdal
4:49
4:48
11
Ellemijn Poppe
Almelo
4:50
4:49
12
Jet Kessels
Almelo
4:59
4:58
13
Elise Asijee
Almelo
5:04
5:01
14
Lieke Leunk
Markelo
5:08
5:06
15
Silke Bruggeman
Hengelo
5:08
5:07
16
Monah Bonah Doe
Almelo
5:09
5:07
17
Madé Westerhof
Almelo
5:14
5:12
18
Rosanne van Loon
Almelo
5:15
5:12
19
Benthe Zalm
Almelo
5:16
5:15
20
Bente Olde Olthof
Almelo
5:23
5:22
21
Kirsten van Loo
Almelo
5:36
5:33
22
Lotte Frieling
Almelo
5:42
5:40
23
Tess Krake
Almelo
5:42
5:39
24
Sophie van Oeveren
Almelo
5:49
5:48
25
Sofie Leferink
Almelo
5:52
5:50
26
Bente van der Aa
Almelo
5:58
5:58
27
Jill notenboom
Almelo
5:59
5:57
28
Dide Korblet
Almelo
6:00
5:59
29
Lies Schepers
Almelo
6:04
6:02
30
Fleur van 't Hag
Almelo
6:14
6:10
31
Nienke Muis
Almelo
6:45
6:41
32
Sophie Runhaar
Almelo
6:45
6:39
33
Rachel Rutering
Almelo
7:06
7:01
34
Fleur Ketelaar
Almelo
7:08
7:05
35
Jasmijn Visser
Almelo
7:08
7:05
36
Manoa Stroeve
Almelo
7:36
7:33
37
Maud Rouhof
Almelo
7:36
7:33
5MSEN, ZORGACCENTLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ephrem Kuiper
Enschede
16:59
16:58
2
Robert Gerritsen
ACO Van Elderen
17:14
17:13
3
Wilfred Jonker
SISU
17:41
17:28
4
Daan Schouten
Almelo
17:44
17:44
5
Stijn
Enschede
18:01
18:00
6
Niels Krake
Almelo
18:22
18:21
7
Brice Ortmans
Almelo
19:16
19:16
8
Abrish ten Broeke
Almelo
19:24
19:23
9
Daniel ten Broeke
Almelo
20:14
20:14
10
Pim Oolderink
Almelo
20:23
20:13
11
maarten otten
groningen
20:40
20:39
12
Jelmer Witvoet
Almelo
20:49
20:24
13
Jort Groothuis
Almelo
21:19
20:38
14
Thomas Westgeest
Hengelo Ov
21:44
21:41
15
Emiel Oolderink
Almelo
22:19
22:19
16
Michiel Overweg
Vriezenveen
22:25
22:11
17
Michel Wolthuis
Almelo
22:33
22:08
18
Luuk Eusterbrock
Almelo
22:40
22:08
19
Thomas Dammers
SISU
22:43
22:32
20
Merijn Exel
Almelo
22:55
22:48
21
Onbekend 5km
22:59
22:20
22
Ruben Hofman
Almelo
23:01
23:00
23
Marvin van Roekel
Almelo
23:47
23:43
24
Ruben Oude Voshaar
Enschede
24:25
23:48
25
Frank Stegeman
Vriezenveen
24:30
23:57
26
Maud Drost
Almelo
24:30
24:30
27
Steffan Wisznewski
24:38
24:23
28
norman ensink
Deurningen
24:53
24:28
29
Ruben Halberstadt
Almelo
25:56
25:34
30
Lars van Balderen
Almelo
26:02
25:43
31
Martijn Snip
Almelo
26:19
26:17
32
Pepijn Busser
Wierden
26:22
26:19
33
Wick Heijenk
Holten
26:58
26:19
34
Max Vrijkorte
Almelo
27:36
27:23
35
Lars Hoekman
Vriezenveen
28:09
27:46
36
Corjan van der Kuil
Enschede
28:32
28:26
37
Kevin Ruepert
Almelo
29:55
29:52
38
Jur Schröder
Enschede
33:17
32:40
39
Wessel Grobben
Almelo
34:23
33:49
5VSEN, ZORGACCENTLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bianca Fortkamp
Hengelo
20:53
20:50
2
Sam Wennink
Hengelo
20:54
20:52
3
Linda Eektimmerman
PEC 1910
20:56
20:55
4
Nadinja Schonewille
SISU
21:28
21:27
5
Titia van der Stelt
Enschede
22:07
21:48
6
Maartje Kurvink
Nijverdal
22:10
22:07
7
Mirjam de Groot
Almelo
23:26
23:24
8
Saskia Kruse
Goor '75
23:59
23:53
9
Marian van den Brink
Meerstad
24:06
23:58
10
Debby Willems
Nijverdal
24:13
24:09
11
Leonie Brummer
Almelo
24:16
24:14
12
Wies Jacobs
Almelo
24:30
24:29
13
Naomi Becker
Tecnotion
25:03
24:58
14
Dieuwertje Zult
Wageningen
25:03
24:27
15
Leonie Veldman
Vroomshoop
25:07
24:42
16
Jennifer van Huizen
Enschede
25:29
25:23
17
Liselot Grobben
Almelo
25:43
25:09
18
Annegien Klein Ligtenberg - Borgman
Almelo
25:48
25:28
19
Charlotte van loon
Almelo
25:53
25:51
20
Rolinde Middeljans
Wierden
25:53
25:51
21
Marit de Jong
Apeldoorn
25:55
25:52
22
Lisa Beld
Almelo
26:03
25:52
23
Pien Somberg
Almelo
26:19
26:17
24
Sarissa Hudepol
Almelo
26:52
26:17
25
Julia Groothuis
Almelo
27:06
26:20
26
Puck Oude Avenhuis
Enschede
27:06
26:47
27
Diana Hendriks
Sibculo
27:10
26:45
28
Nadine Siero
Almelo
27:24
27:00
29
Suzanne Versteeg
Bornerbroek
27:25
26:47
30
Floor Somberg
Almelo
27:29
27:23
31
Daphne van Huizem
Losser
27:49
27:44
32
Marleen Berkhof
Almelo
27:51
27:26
33
Susanne Luttikhuis
Almelo
28:00
27:39
34
Elsbeth Hopman
Almelo
28:14
27:54
35
Marjon Versteeg
Bornerbroek
28:20
27:42
36
Marte Beld
Almelo
28:49
28:41
37
Merlin Tenhage
Almelo
28:51
28:43
38
Famke Grobben
Almelo
28:53
28:19
39
Anke Tuinman
Almelo
28:59
28:27
40
Mariska Gerrits
SISU
29:00
28:43
41
Debora Stegink-Hesselink
Almelo
29:02
29:00
42
Sterre Buitenhuis
Amsterdam
29:02
28:19
43
Rachel Draaijer
Utrecht
29:02
28:19
44
Esther Smalbrugge
Almelo
29:05
28:48
45
Marieke Jonkman
Almelo
29:20
29:18
46
Leonie Haverland
Almelo
29:25
28:45
47
Silke Schuurman
Den Ham Ov
29:31
29:14
48
Ruth ter Meer
Zenderen
29:36
29:15
49
Jolijn Vermeulen
Almelo
29:40
29:11
50
Carinan Schuurman
Almelo
29:40
29:11
51
Annebelle van Loon
Almelo
29:45
29:38
52
Karin Drenth
Almelo
29:52
29:37
53
Lisette Tettero
Haaksbergen
29:55
29:17
54
Liz Schröder
Enschede
29:59
29:22
55
Saskia Vehof
Ambt Delden
30:04
29:26
56
Bernice Nieuwdam
Almelo
30:17
30:17
57
Elise Deijk
Almelo
30:23
29:45
58
Nikkita lubach
Almelo
30:28
30:21
59
Annemiek Geerdink
Almelo
30:59
30:31
60
Floor Geerdink
Almelo
30:59
30:32
61
Rebecca Siebrecht
Barendrecht
31:23
31:17
62
Irene Braakink
Almelo
31:25
31:03
63
Marloes Braakhuis-Haarhui
Geesteren Ov
31:34
31:17
64
Marieke Luttikhuis
Almelo
31:42
31:20
65
Marian Nijland
Almelo
31:44
31:16
66
Danielle Brummer
Vriezeveen
31:56
31:52
67
Femke Voordes
Rijssen
31:56
31:17
68
Arlene Roelofs
Almelo
32:18
31:47
69
Leandra Bosma
Almelo
33:15
32:39
70
Anne Top
Enschede
33:17
32:41
71
Majella Broekman
Nijverdal
33:49
33:27
72
Judith Jansen
Almelo
34:19
33:44
73
Marell ten Bolscher
Rijssen
35:18
34:39
74
Kim Tijhuis
Vriezenveen
35:59
35:27
75
Jenneke Voordes
Rijssen
37:05
36:26
5M35, ZORGACCENTLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerko Floor
Meerstad
16:59
16:59
2
Martijn Slagers
Borne
21:25
21:20
3
Ruben Schepers
Almelo
22:45
22:38
4
Frank te Beest
Haaksbergen
22:59
22:40
5
Stefan Loman
Enschede
23:57
23:51
6
Rogier Kuik
Meppel
24:50
24:46
7
Martin Noeverman
Enter
24:57
24:41
8
Marc Veldman
SISU
25:56
25:29
9
Niels Vogelzang
Almelo
26:42
26:10
10
Mark Scheper
Almelo
27:58
27:14
5M40, ZORGACCENTLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gert van Veen
Vroomshoop
18:31
18:28
2
Hendri Drogt
Wierden
19:26
19:23
3
Hendri Schipper
Sibculo
19:40
19:40
4
Mickel Zandink
Vriezenveen
20:06
20:02
5
martin roosink
markelo
20:19
20:18
6
Robert Westenberg
Almelo
23:27
23:13
7
Erwin Elferink
Almelo
23:39
23:02
8
Robert de Groot
Almelo
24:22
24:07
9
Peter Krijgsveld
Almelo
24:24
23:55
10
Rob van Roekel
Almelo
25:28
25:25
11
Jan Marten de Jong
Almelo
25:51
25:22
12
Harold Grobben
Almelo
26:10
25:35
13
Ronald Stokkel
Kudelstaart
26:17
26:11
14
Derk Hendriks
Sibculo
26:22
25:58
15
Lorenz Brattinga
Almelo
27:09
26:37
16
Jorgen Voordes
Rijssen
27:56
27:17
17
Roy van Loevezijn
Almelo
29:40
28:58
18
Robert Kuiper
Almelo
30:15
29:59
19
Claudio Bruggink
Almelo
30:16
29:35
20
Gerard Hondebrink
Almelo
30:19
29:39
21
Han Maathuis
Almelo
30:26
30:05
22
Patrick van de Maat
Almelo
31:16
31:01
23
Gert jan Noppers
Uelsen
31:55
31:20
24
Tonnie Leferink
Almelo
32:25
32:07
25
Dennis Wissink
Almelo
35:56
35:47
26
Dick Schuurman
Den Ham Ov
36:01
35:41
5M50, ZORGACCENTLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dick Ramerman
LAAC Twente
21:04
21:03
2
Bert Nijkamp
Almelo
21:21
21:20
3
Jos Bosma
SISU
21:28
21:26
4
Nico Leussink
SISU
22:58
22:55
5
Bert Nijholt
Almelo
23:03
22:50
6
Erik Endlich
Almelo
23:45
23:39
7
Martin Rensen
Almelo
23:46
23:38
8
Paul Kleinegris
LAAC Twente
24:06
23:57
9
Sven Asijee
Almelo
24:58
24:42
10
Han Schoppink
Almelo
25:56
25:37
11
Stephen Cooke
Almelo
27:10
26:57
12
Bennie Geerdink
Almelo
27:24
27:00
13
Huub Smit
Almelo
27:49
27:23
14
Edwin Koppelman
Hengelo Ov
27:58
27:16
15
Taco van der Maten
Almelo
27:59
27:34
16
Jan Wiltvank
Vriezenveen
28:04
27:40
17
Ton Franken
SISU
28:05
28:00
18
Van Vossen
Wierden
28:14
27:58
19
Gert Veldhuis
Ahaus (d)
28:22
28:15
20
Herman Hopman
Almelo
28:31
28:09
21
Dirk Kissing
Almelo
28:32
28:27
22
Martin Kuyper
Twenterand
29:04
28:48
23
Erik Aalvink
Wierden
29:04
28:48
24
Ernest Bootsveld
Almelo
29:18
28:35
25
Matthieu Bloem
Almelo
30:22
29:41
26
Piet Vogelzang
SISU
30:30
29:51
27
Peter Hageman
SISU
30:32
29:58
28
Henk De Goede
SISU
30:41
30:00
29
jos perik
losser
31:39
31:01
30
Gerrit Diepeveen
Loopgroep Het Lageveld
31:40
31:25
31
Humphrey Walter Remie
SISU
32:25
31:51
32
Jan Kamp
Almelo
33:58
33:15
33
Harrie Rekers
Almelo
43:11
43:05
5V35, ZORGACCENTLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marije de jonge
Almelo
26:52
26:28
2
Gwen Hardon
SISU
26:58
26:54
3
Marleen Hopman
Almelo
28:06
27:45
4
Mirian Finkers
SISU
28:15
27:53
5
manon kuipers
almelo
28:40
28:25
6
Talita Dollen
Almelo
29:06
29:06
7
simone adry
almelo
29:24
28:52
8
Gerdien Ekkerink
Almelo
30:15
29:40
9
Willeke van Toorn
Enschede
31:05
30:29
10
Mara Meulenbeld
Almelo
31:23
31:00
11
Ingeborg Voort
Almelo
31:24
30:44
12
Wilma Klaucke
Almelo
31:33
31:31
13
Jolanda Prins
Vriezeveen
31:55
31:51
14
Danielle ter Waarbeek
Borne
32:24
32:21
15
Olga Scholten
Almelo
34:00
33:17
16
Diana Huurnink
De Nieuwe Organisatie
36:41
36:33
17
Chantal Soepboer
Almelo
38:25
38:11
18
Manuela Nijhuis
Almelo
43:52
43:49
5V40, ZORGACCENTLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elise Beuze
Nijverdal
22:12
22:09
2
Mariel Trienen
Hengelo Ov
22:47
22:43
3
Christel Wisznewski
Oldenzaal
24:38
24:23
4
Carolien Slaghuis
Kudelstaart
25:38
25:33
5
Karin Oortman
Almelo
25:42
25:31
6
Wendy van mastrigt
Almelo
25:51
25:32
7
Miriam Rekers
Albergen
27:34
27:19
8
Charlotte Mink-Lindenburg
Almelo
27:36
26:54
9
Linda de Groot
Almelo
27:59
27:39
10
Veronique Ligtenberg
Enschede
28:06
27:29
11
Erna Jurjens
Den Ham
28:10
27:45
12
Ellen Harink
Albergen
28:34
28:18
13
Sigrid Eusterbrock
Almelo
28:48
28:15
14
Hetty Looms
Vriezenveen
28:50
28:40
15
Elise de Groot
Almelo
28:51
28:51
16
Cathy Nijholt
Almelo
28:59
28:27
17
Petra Steffens
Arnhem
29:00
28:58
18
Jolanda Toeters
Twenterand
29:30
28:58
19
Rosalinda van Loon
Almelo
29:36
29:30
20
Bianca Lausberg
Almelo
29:42
29:26
21
Lineke Vink
Almelo
29:42
29:05
22
Geraldine Willemsen
Almelo
29:44
29:30
23
Maaike Schmidt
Almelo
30:03
29:36
24
Danielle Harmsen
Hellendoorn
30:14
29:51
25
Sachja Koers
Almelo
30:15
29:51
26
Christel Bruggink
Almelo
30:19
29:38
27
Carin Vrugterman
Almelo
30:28
30:14
28
Els Weerkamp
Losser
30:54
30:32
29
Nijholt
Almelo
31:20
30:47
30
Esther Zanoni
Almelo
31:20
31:05
31
Astrid Hausken
Almelo
31:21
30:55
32
Judith Gerritsen
Rijssen
31:27
31:14
33
Esther Gasthuis
Almelo
31:27
31:11
34
Ingrid Groothuis
Vasse
31:29
31:12
35
Martine Somberg
Almelo
31:37
31:29
36
Nicole Kienhuis
Almelo
31:43
31:31
37
Miranda Rensen
Almelo
31:45
31:28
38
Henriëtte Schoppink
Almelo
31:45
31:28
39
Dianne Eshuis
Twenterand
31:54
31:34
40
Ingrid Grobben
Almelo
31:59
31:25
41
Yfke Abma
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
32:14
31:48
42
Liewina Heuver
Almelo
32:15
31:51
43
Moniek Tijink
Tubbergen
32:19
31:48
44
Tanja Noppers
Uelsen
32:22
31:47
45
Maureen Schoolderman
Haarlo
32:28
31:53
46
Hetty Roke
Almelo
32:46
32:24
47
Martine van Dijk
Almelo
32:53
32:28
48
Pauline Poort
Oldenzaal
33:00
32:23
49
Elma Beunk
Almelo
33:03
32:24
50
Donna van Brummelen
Almelo
33:07
32:40
51
Marion Vermaas
Almelo
34:01
33:34
52
Silvia stegeman
Almelo
34:10
33:31
53
Anny Dijkstra
Hellendoorn
34:13
33:50
54
Estelle Steen
Ommen
34:48
34:13
55
Monique de Roo
Almelo
35:05
34:51
56
s dierink
harbrinkhoek
35:07
34:38
57
Angelique Perik
Almelo
35:56
35:28
58
Astrid Timmerije
almelo
36:40
36:13
59
Isabel Fernandez
Almelo
37:59
37:31
60
Hilde Mair
Almelo
38:03
37:39
61
Monique Wanschers
Almelo
38:29
38:15
5V50, ZORGACCENTLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maaike Sytsema
Wierden
23:36
23:34
2
Lidy Brink
Almelo
25:57
25:17
3
Karin Asijee
Almelo
26:02
25:46
4
Irma Droste
Ootmarsum
27:47
27:11
5
Marianne Protzman
Loopgroep Het Lageveld
28:14
27:59
6
Caro Hoekstra
Almelo
28:29
28:27
7
Lucie Sand
Harbrinkhoek
28:45
28:29
8
Marita Gasthuis
Almelo
29:44
29:27
9
Paulien Schonewille
Almelo
29:52
29:51
10
Ria Evers
SISU
30:35
29:53
11
Truus Overgoor
Wierden
30:39
30:11
12
Herma Middeljans
Wierden
30:43
30:41
13
Harriet Koppelman
Hengelo Ov
31:36
30:55
14
Marian Bakker
Bornerbroek
31:44
31:09
15
Mirian Jongen
Almelo
31:46
31:12
16
Henriette Dresselhuis
Wierden
31:54
31:33
17
Marian Ensink
Deurningen
32:15
31:38
18
Sandra vd Hoef
Borne
32:27
32:02
19
Herma Diele
SISU
33:27
32:53
20
Lucy Grimberg
Nijverdal
33:31
33:10
21
Corien Koetsier
Almelo
33:56
33:13
22
Liesbeth Kiewiet
Westerhaar
34:00
33:22
23
Yvonne Rustenberg
Almelo
34:15
33:50
24
Inez Bloem
Almelo
34:22
33:42
25
Charlotte Molenaar
Almelo
38:06
37:34
26
Anja Schlüter
Almelo
39:23
38:59
27
Wilma Stenveld
Almelo
43:53
43:39
5BEDR, ZORGACCENTLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Koen Kuipers
Extend BV
21:45
21:40
2
Johan Grooters
Extend BV
21:59
21:55
3
Thijs Munter
Sportbedrijf Almelo
22:14
21:42
4
Erik Hofsteede
Preston Palace
22:26
22:13
5
Rutger Hoefnagels
fysio De Graven Esch
22:41
22:29
6
Johannes Oz
gemeente Almelo
23:01
22:42
7
Thom van den Hork
RGN brand identity service
23:09
23:03
8
Frans Veenstra
Preston Palace
23:17
23:04
9
Joep Dikmans
Extend BV
23:23
23:18
10
Joost Oonk
RGN brand identity service
23:25
23:18
11
Ruben Buijserd
Sportbedrijf Almelo
24:10
23:38
12
Wouter Reef
Tecnotion
24:25
23:59
13
Agnes Pots
Preston Palace
24:27
24:17
14
Rudi Valley
Urenco
24:48
24:42
15
Deborah Freriksen
TMZ
24:55
24:37
16
Arjan Lindeboom
gemeente Almelo
25:16
24:55
17
Alexis Vroom
gemeente Almelo
25:17
25:16
18
Thijs Ballast
RGN brand identity service
25:33
25:25
19
Jan Schottink
Urenco
25:35
25:04
20
Femke Keupink
Sportbedrijf Almelo
26:05
25:34
21
Aart Warnaar
fysio De Graven Esch
26:09
25:58
22
Esther Berkhof
TMZ
26:43
26:17
23
Patrick van Veen
Urenco
26:52
26:45
24
Erwin Velthuis
Urenco
26:53
26:22
25
Jolanda Groothuis-Haitsma
Preston Palace
27:05
26:54
26
Patricia Jonkeren
Tecnotion
27:09
26:43
27
Manon Veldhuis
gemeente Almelo
27:18
27:16
28
Miranda van den Berg
Preston Palace
27:19
27:08
29
Alex Meier
Sportbedrijf Almelo
27:27
26:55
30
Marcel Zanderink
Koninklijke Ten Cate
27:31
27:11
31
Annemarie Degger
De Nieuwe Organisatie
27:48
27:40
32
Klaas Prins
Urenco
27:54
27:43
33
Gert Jan vd Heijden
Urenco
28:13
28:03
34
Huib Snoeijer
Sportbedrijf Almelo
28:16
28:12
35
joost Weultjes
Urenco
29:05
28:35
36
Jens vd Akker
Urenco
29:06
29:00
37
Mark Jeurissen
Urenco
29:19
29:12
38
Jurgen Rolefes
Koninklijke Ten Cate
29:30
29:11
39
Laura Davids-Benerink
Hölscher & Davids notarissen
29:33
28:57
40
Maarten Ongering
RGN brand identity service
29:37
29:29
41
Karin de Roode
ZGT
29:39
29:28
42
Ronald Bult
Urenco
29:39
29:29
43
Melissa Oosterhuis
Urenco
29:47
29:38
44
Carin Strampel
Reinders Letselschade
30:05
29:37
45
Nicolette van der Wal
ZGT
30:27
30:16
46
Ronald Bult
Urenco
30:31
30:24
47
Irene Timmer
ZGT
30:32
30:21
48
Karin Kok
Sportbedrijf Almelo
30:50
30:19
49
Miranda Wormgoor
Extend BV
30:51
30:46
50
Margret Brand
Tecnotion
31:04
30:37
51
Ellen Roeloffzen
gemeente Almelo
31:12
30:51
52
Marian IJspeerd
ZGT
31:13
30:55
53
Thirza Prinsen
fysio De Graven Esch
31:13
31:02
54
Quimet Roig Ribas
Sportbedrijf Almelo
31:14
30:43
55
Hanneke Meisel
Extend BV
31:21
31:16
56
Wilma Meijer
ZGT
31:25
31:08
57
Bonnie Wolters
ZGT
31:26
31:08
58
Lionne van Buiten
fysio De Graven Esch
31:37
31:26
59
Rosy Willemsen
TMZ
31:50
31:21
60
Andrea Olthof-Prenger
Reinders Letselschade
31:52
31:23
61
Hans Hidding
Urenco
32:06
31:36
62
Henriet Eding
Koninklijke Ten Cate
32:17
31:58
63
Inge Klomp
RGN brand identity service
32:26
32:18
64
Marolein van Eenennaam
ZGT
33:02
32:43
65
Kelly Gossow
Tecnotion
33:02
32:35
66
Wilma Zanderink
Koninklijke Ten Cate
33:16
32:57
67
Gerda Bonte
Sportbedrijf Almelo
34:10
33:40
68
Marian Keizer
Koninklijke Ten Cate
34:22
34:02
69
Margreeth Rebers
De Nieuwe Organisatie
34:37
34:29
70
Judith Slijkhuis
Urenco
35:08
34:58
71
Alex Wassink
Urenco
35:16
34:46
72
Frederike Sagel
Urenco
36:17
36:07
73
Andre Rozema
Urenco
36:18
36:09
74
Henrie Bierling
Urenco
36:19
35:49
75
Michel Nijhuis
Sportbedrijf Almelo
42:43
42:10
10MSN, ZGT-LOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harald Huijssoon
Nijverdal
39:14
39:13
2
Bas Eeftink
Atletics Nijverdal
39:25
39:24
3
Kevin Voss
Hengelo Ov
40:51
40:50
4
Luuk Molenaar
Almelo
41:35
41:33
5
Mark Hammink
SISU
41:42
41:39
6
Harold van Goor
Vroomshoop
42:12
41:54
7
Dennis Saman
Rijssen
43:33
43:32
8
Erik Kamerling
SISU
47:01
46:59
9
Marien Ruppert
Utrecht
48:37
48:09
10
Kay Biemans
Almelo
50:42
50:25
11
Erwin Hoving
Hengelo Ov
51:13
50:38
12
Gj Klos
Almelo
51:19
50:50
13
Wilco Zuiderent
Enschede
51:34
50:59
14
Willem Olde Dubbelink
Oldenzaal
51:55
51:31
15
Chris Steenbergen
Zwolle
52:06
51:40
16
Maarten jansen
Almelo
53:08
53:01
17
Rob Gerritsen
Rijssen
53:35
53:22
18
Gerbert Olthuis
Almelo
54:07
53:48
19
Jeroen Moorman
Almelo
54:32
53:57
20
Yannick Coquereau
Borne
54:45
54:23
21
Michael Slender
Almelo
54:49
54:46
22
Gideon Piksen
Nijverdal
54:59
54:43
23
Wouter Stegeman
Almelo
56:00
55:39
24
Ronald Tañeza
Almelo
56:46
56:32
25
Frank van Loo
Almelo
56:46
56:16
26
Jasper Somberg
Almelo
57:40
57:31
27
Maik Zomerdijk
Almelo
58:05
57:28
28
Martin Toepoel
Almelo
59:18
59:05
29
Nils Keizers
Almelo
1:00:30
1:00:04
30
Milton vizzini
Almelo
1:02:57
1:02:43
31
Maikel Hessing
Almelo
1:03:14
1:02:37
10VSN, ZGT-LOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Reina Visser
Almelo
41:50
41:50
2
Henrieke Krommendijk
Nijverdal
45:43
45:41
3
Mieke Groothuis
SISU
48:22
48:12
4
Jorien Tijink
Bornerbroek
49:37
49:32
5
Gerdien Dekker
Almelo
52:09
51:48
6
Stefanie Timmerhuis
SISU
52:23
52:06
7
Angela Lam
Rotterdam
52:53
52:44
8
Lisanne Tijink
Saasveld
53:12
53:10
9
Elise Brummer
Hengelo Ov
55:24
55:18
10
Karen Tenhage
Borne
55:27
55:17
11
Kitty Kleinherenbrink
Nijverdal
55:32
55:16
12
Marianne Scholte Albers
Almelo
56:56
56:28
13
ilse Weiden
Weerselo
57:34
57:23
14
Eline Timmerhuis
Hengelo Ov
57:45
57:28
15
Madelon Timmerhuis
SISU
57:58
57:42
16
Miranda van het Reve
Almelo
58:08
58:01
17
Rianne Kuipers
Geesteren
59:03
58:44
18
Wencke Huurneman
Geesteren Ov
59:06
58:46
19
Jeanette Biemans
Almelo
1:01:16
1:00:59
20
Nicole Schothuis
Harbrinkhoek
1:01:59
1:01:20
21
Romy van der pot
Almelo
1:02:01
1:01:24
22
Karin Wes
Bornerbroek
1:05:03
1:04:26
23
Hannah Mollink
Almelo
1:05:26
1:05:15
24
Nicole ter Harmsel
Almelo
1:08:07
1:07:59
25
Maureen Asveld
Tubbergen
1:08:35
1:08:19
26
Mariska Geerts
Loopgroep Het Lageveld
1:10:46
1:10:22
27
Lorene Besselink
Almelo
1:11:05
1:10:40
28
Janneke Adamse
Almelo
1:12:40
1:12:07
10M35, ZGT-LOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sam Landman
Marathon Pim Mulier
37:00
37:00
2
Ko Konnecke
TION
39:23
39:21
3
Joost Fortkamp
Hengelo
39:31
39:30
4
Serge ter Harmsel
Almelo
46:22
45:56
5
Roberto Cao Lopez el Toro Loco
Almelo
46:22
46:20
6
Maarten Thijssen
Enter
46:39
46:38
7
Mark Rikmanspoel
De Lutte
48:38
48:19
8
Lars Dikkers
Wierden
48:42
48:21
9
Emiel Willemsen
Almelo
48:42
48:21
10
Leon Kamphuis
Rijssen
49:24
49:16
11
Gijs Bont
Ermelo
50:39
50:18
12
Jaap Zaal
Almelo
53:27
52:55
13
Robert Kerkhof
Tubbergen
55:12
54:31
14
Vincent Koppert
Almelo
55:24
54:44
15
Barrie van Heek
Wierden
55:38
55:29
16
Vincent Nijland
Almelo
55:55
55:19
17
Bart ter Horst
Almelo
56:21
56:08
18
Martijn Brinks
Almelo
57:38
57:02
19
Marc Boom
Almelo
57:45
57:45
20
Martijn Phielix
Rijssen
58:01
57:41
21
Edwin Bosch
Almelo
58:41
58:14
22
Mark Visser
Almelo
59:05
58:34
23
Mark Lenferink
Almelo
59:51
59:09
24
Martijn Kamps
Almelo
1:01:08
1:00:35
25
Bert Frowijn
Borne
1:02:00
1:01:43
26
Marco Kienhuis
Nijverdal
1:03:16
1:02:41
27
Gerben Ellenbroek
Almelo
1:04:12
1:03:52
10M40, ZGT-LOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henkjan van Goor
Daarlerveen
41:41
41:39
2
Andre Leunk
Markelo
42:12
42:09
3
Robert Timmerije
Almelo
45:38
45:30
4
Ronald Prins
Vriezenveen
46:28
46:22
5
Leon ter Wee
SISU
46:48
46:24
6
Danny Vermaas
Almelo
49:13
48:32
7
Koen Drevers
Almelo
49:18
48:41
8
Jan de Romph
Wierden
49:23
49:17
9
Arnold Jannink
Almelo
50:03
50:01
10
Edwin Dam
Almelo
50:25
49:55
11
Trudo Jans
Olympus Land van Cuijk
50:45
50:36
12
Mark Chrisstoffels
Loopgroep Het Lageveld
50:53
50:29
13
Eildert Loeröp
SISU
51:56
51:44
14
Barend van der Aa
Almelo
52:05
51:40
15
Tom Steffens
Almelo
52:14
51:37
16
Michel Hein
Almelo
52:35
51:45
17
Peter Lammerink
Almelo
52:54
52:31
18
Edwin Enzerink
Almelo
53:06
52:24
19
Robert Oude Elberink
SISU
53:34
53:25
20
Daan Pieren
Almelo
55:34
55:08
21
Gertjan Postma
Almelo
55:35
55:20
22
Gertjan van Woudenbergh
Almelo
56:22
55:52
23
Gerrit Rink
Almelo
56:47
56:06
24
Bart Jeroen Hemstra
Apeldoorn
56:57
56:43
25
Jan Rebergen
Almelo
57:38
57:02
26
Frans Nijhof
Hengelo
57:45
57:17
27
Jaap Koppe
Enschede
58:34
58:21
28
Vincent Webbink
SISU
58:47
58:47
29
Richard hendriks
Almelo
59:18
58:34
30
Wilfred Wijnhoff
Hoge Hexel
59:51
59:37
31
marco beekman
almelo
1:00:24
1:00:03
32
Remco Keizers
Almelo
1:00:29
1:00:03
33
Ruud Meijer
Almelo
1:00:36
59:53
34
Marc Aussems
's-Gravenhage
1:00:38
1:00:08
35
Ted de Jong
Almelo
1:02:46
1:02:15
36
Ard Schumer
Almelo
1:05:10
1:04:41
10M50, ZGT-LOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marco Kuipers
Nijverdal
42:01
41:59
2
Marcel Frankfort
Hoorn
43:33
43:32
3
Emile van der Zande
Losser
46:03
45:56
4
Frans Overmaat
Almelo
46:20
46:15
5
Heite Dommerholt
Holten
49:13
49:05
6
Wout Klok
Goor
50:42
50:26
7
Reinier van Broekhoven
Almelo
51:43
51:13
8
Marco de Pijper
Almelo
51:43
51:14
9
Raymond Stein Callenfels
Hengelo Ov
52:13
51:53
10
Pedro Prinsen
SISU
52:15
52:03
11
Peter de Jong
Loopgroep Het Lageveld
52:40
52:17
12
Erik van Balderen
Almelo
52:44
52:30
13
Johan Legebeke
Almelo
53:56
53:33
14
Simon Milner
Vriezenveen
53:58
53:45
15
Alwy Roelofs
Deventer
54:22
54:10
16
Hans meijer
Almelo
54:26
54:08
17
Paul Kraegenberg
Ambt Delden
54:37
53:55
18
Paul Frijhoff
Warnsveld
55:15
54:27
19
Peter Pauelsen
Almelo
55:20
54:53
20
Wim Schuchart
Almelo
55:51
55:26
21
Edwin Kippers
Hengelo
56:57
56:25
22
Gert Pezij
Almelo
57:59
57:47
23
Martin Reuvekamp
Almelo
58:35
57:47
24
Jorgen van der pot
Almelo
59:06
59:06
25
Ben van Heijningen
Almelo
59:11
58:24
26
Edwin henssen
Lattrop-Breklenkamp
59:17
58:53
27
Alfons Mentink
Hengelo
59:18
58:49
28
Martin Lutke Schipholt
Almelo
59:24
58:53
29
Harry Hemmelder
Almelo
59:30
59:12
30
Gerrit-Jan Abbing
Almelo
59:35
58:44
31
Hans Klomp
LAAC Twente
59:41
59:22
32
Jonnie Schutte
Daarlerveen
1:00:11
59:47
33
Jan Pezy
Vriezenveen
1:01:22
1:01:00
34
Hans Oude Breuil
Loopgroep Het Lageveld
1:01:26
1:01:01
35
Pietro Strippoli
Almelo
1:02:10
1:01:32
36
Henk Buis
Almelo
1:02:11
1:01:43
37
Henk Visser
SISU
1:03:02
1:02:31
38
Bertus Tenniglo
Albergen
1:03:13
1:03:13
39
Fedde Kroon
Almelo
1:03:24
1:03:00
40
Han ten Broeke
Almelo
1:04:17
1:03:41
41
Jan Hospers
Vriezenveen
1:04:59
1:04:37
42
Max van beurden
Loopgroep Het Lageveld
1:05:35
1:05:12
43
Henry Hekkert
Almelo
1:05:43
1:05:16
44
Donald Smit
Almelo
1:05:45
1:05:02
45
Hans Slot
Loopgroep Het Lageveld
1:10:54
1:10:30
10V35, ZGT-LOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wencke Beerens
Raalte
54:52
54:47
2
Marieke Vollenbroek
Albergen
56:22
56:17
3
wendy beekman
almelo
1:00:19
59:59
4
Manuela Dierink
Almelo
1:00:20
59:51
5
Roeline de With
Almelo
1:01:05
1:00:20
6
Ingrid Staarink
Almelo
1:02:26
1:01:55
7
Kitty Luttikhuis
Almelo
1:03:42
1:03:13
8
Henrike Kamphuis
Denekamp
1:05:53
1:05:33
9
Anneke Hemmer
Tubbergen
1:09:30
1:08:49
10
Saskia Stinissen
Almelo
1:10:52
1:10:27
11
Sabine van Driel
Almelo
1:13:07
1:12:59
10V40, ZGT-LOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Machteld Paassen
Almelo
53:15
52:45
2
Mariët Drinhuyzen
Almelo
53:35
53:23
3
Chantal te Wierik
Almelo
53:56
53:33
4
Claudi Velthuis
SISU
54:26
53:57
5
Angelien Nieuwenhuis
Almelo
54:50
54:28
6
Diane Hemstra
Apeldoorn
54:53
54:39
7
Yvette Hesp
Almelo
57:10
56:48
8
Meriam Halfman
SISU
57:36
57:25
9
Marjan Wijnhoff
Hoge Hexel
57:44
57:29
10
Erna Tijink
Saasveld
58:30
58:26
11
Ellen Koster
Almelo
58:37
58:31
12
lya de haan
Almelo
59:42
59:26
13
Marijke Tijink
Reutum
1:00:08
59:32
14
Karen Engelbertink
Almelo
1:00:43
1:00:02
15
Marjet van der Lecq
Apeldoorn
1:01:00
1:00:45
16
Silvia Postma
Almelo
1:01:04
1:00:49
17
Inge Companje
Loopgroep Het Lageveld
1:01:07
1:00:43
18
Maurien Beyhum
Leusden
1:01:13
1:01:02
19
Alette Wolthuis
SISU
1:01:28
1:01:17
20
Yvonne Nijland
Almelo
1:02:41
1:02:16
21
Miranda Müller
Wierden
1:02:43
1:02:04
22
Henriëtte Harmelink
Geesteren Ov
1:02:46
1:02:07
23
Heidi Hulshof
Tubbergen
1:03:10
1:02:38
24
Christel Veldman
Almelo
1:03:13
1:02:36
25
Renate Muis
SISU
1:03:34
1:03:24
26
Petra Nijhuis
Tubbergen
1:03:56
1:03:17
27
Monique Boswerger
Zenderen
1:04:48
1:04:16
28
Seydun Altundag
Marathon Pim Mulier
1:04:49
1:04:18
29
Linda Koning
Wierden
1:06:10
1:05:46
30
Jacqueline Grootelaar
Almelo
1:10:54
1:10:19
31
Angelique Gouma
Almelo
1:12:26
1:11:41
32
Miriam Schrijver
Almelo
1:12:46
1:12:18
10V50, ZGT-LOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alja Klok
Goor
52:45
52:06
2
Petra Wijnen
Almelo
54:39
54:10
3
Milet Lourens
Almelo
55:18
54:30
4
Astrid Harmsen
Atletics Nijverdal
57:15
56:36
5
Ellen Schipper
SISU
57:50
57:39
6
Diny Kruisselbrink
Loopgroep Hugo Veenker
58:27
58:05
7
Marja v. Gerwen
Almelo
58:59
58:44
8
Ilonka Zwienenberg
SISU
1:00:57
1:00:48
9
Caroline Veneklaas
Almelo
1:01:02
1:00:40
10
Ineke de Haan
Deventer
1:05:43
1:05:28
11
Andy Scholten
Deventer
1:08:22
1:08:07
12
Thea Löwik-Heerdink
Almelo
1:08:48
1:08:28
13
Monique Schuchart
Almelo
1:08:51
1:08:25
14
Anja Ariese
Almelo
1:09:30
1:08:50
15
Suzan Crooijmans
Almelo
1:10:54
1:10:19
16
Els langeveld
Almelo
1:13:09
1:13:02
10BDR, ZGT-LOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Remon van der Aa
ZGT
39:40
39:39
2
Bas Herink
gemeente Almelo
45:26
44:53
3
Beele Freriks
EuroDev BV
47:15
47:10
4
Mathias Moller
EuroDev BV
47:15
46:35
5
Aldo Mulder
Tecnotion
50:36
50:30
6
Pim de Kok
Tecnotion
50:37
50:31
7
Jos Leushuis
ZGT
52:18
52:01
8
Henk Jansen
gemeente Almelo
52:33
52:01
9
Patrick Jonkman
gemeente Almelo
52:40
52:06
10
Marcel Pullen
gemeente Almelo
52:55
52:50
11
Bert Jan Bekhuis
Urenco
52:58
52:25
12
Margarita van het Reve
ZGT
53:14
53:05
13
Ruud van der Werf
ZGT
53:19
53:01
14
Bert Johannink
ZGT
53:34
53:16
15
Roy Strampel
Reinders Letselschade
53:50
52:50
16
Mark Nijkamp
ZGT
54:29
54:11
17
Ilja Sapulette
Koninklijke Ten Cate
54:36
54:12
18
Hermien ter Borg
De Nieuwe Organisatie
56:11
55:55
19
Gerdijanne Leestemaker
De Nieuwe Organisatie
56:16
56:00
20
Marjan Roelofs
ZGT
56:29
56:17
21
Beatka Haselbekke
ZGT
56:55
56:43
22
Iny Hobert
Koninklijke Ten Cate
57:00
56:38
23
Rene Heitkonig
Koninklijke Ten Cate
57:01
56:30
24
Aron Albers
EuroDev BV
58:05
57:24
25
Sten Bruggert
EuroDev BV
58:08
57:28
26
Melanie Holtkamp
Koninklijke Ten Cate
58:24
58:02
27
Willy Hoppen
Koninklijke Ten Cate
58:31
58:09
28
Manon Dik
ZGT
58:39
58:33
29
Eddy oude Elferink
Urenco
59:09
58:36
30
Gerrit Kerkdijk
Koninklijke Ten Cate
59:26
59:04
31
Sabine Hofsté
Reinders Letselschade
59:53
59:07
32
Ellen van Enst
ZGT
59:55
59:26
33
Richard Reinders
Reinders Letselschade
59:55
58:59
34
Simone Karkdijk
Koninklijke Ten Cate
1:00:07
59:46
35
Elles Peterman
Reinders Letselschade
1:00:43
59:58
36
Melanie Nijenhuis
ZGT
1:01:17
1:01:05
37
Marcel Soppe
Reinders Letselschade
1:01:21
1:00:37
38
Corrie Steenbergen
gemeente Almelo
1:01:39
1:01:34
39
Moniek Huzen
EuroDev BV
1:01:42
1:01:01
40
Annabell Engles
De Nieuwe Organisatie
1:03:48
1:03:33
41
Geert Blankesteijn
Urenco
1:03:55
1:03:22
42
Tom van Elburg
Koninklijke Ten Cate
1:04:00
1:03:36
43
Jo Hobert
Koninklijke Ten Cate
1:04:07
1:03:45
44
Nanoesha Veldhuis
Reinders Letselschade
1:04:07
1:03:23
45
Jill van Ingen
ZGT
1:05:08
1:04:57
46
Chantal Nootenboom
Reinders Letselschade
1:05:37
1:04:52
47
Maureen Veldhuis
Reinders Letselschade
1:05:37
1:04:51
48
Petra Weiden
ZGT
1:05:56
1:05:44
49
Bert Hoogenkamp
Koninklijke Ten Cate
1:08:04
1:07:42
50
Fatima Kuijl
De Nieuwe Organisatie
1:12:09
1:11:52
21MSN, HOLSCHER DAVIDS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Leon Sanderman
AV Rijssen
1:15:54
1:15:53
2
Edwin de Jonge
HAC '63
1:37:17
1:37:09
3
Wouter van Beek
Tecnotion
1:42:22
1:42:12
4
Joep Nijland
AV Rijssen
1:44:18
1:44:13
5
Jeroen Boshuijzen
Hollandscheveld
1:45:25
1:44:52
6
Ferry van Laar
De Sprinter
1:53:28
1:53:18
21VSN, HOLSCHER DAVIDS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anne-Fleur Gähter
Amsterdam
1:49:47
1:49:26
2
Lieneke Hardon
SISU
1:50:05
1:49:35
3
Jeannette Krabshuis
Zwolle
1:59:43
1:59:17
4
Anne Verduin
Almelo
2:03:17
2:03:06
21M35, HOLSCHER DAVIDS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Richard Loendersloot
LAAC Twente
1:18:43
1:18:42
2
Gerard Sluiskes
Wierden
1:33:36
1:33:33
3
Daan Kuipers
Geesteren
1:34:34
1:34:29
4
Bas van 't Hag
Almelo
1:54:16
1:54:07
5
Sven Voorbergen
Wierden
1:54:17
1:54:08
21M40, HOLSCHER DAVIDS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Robin te Wierik
Wierden
1:23:26
1:23:24
2
Peter Huirne
Haaksbergen
1:24:07
1:24:05
3
Bas Germs
Tubbergen
1:25:19
1:25:17
4
Stefan Scanu
Lichtenvoorde
1:29:44
1:29:35
5
Jan Willem Davidse
Zwolle
1:30:58
1:30:55
6
Andre Neerlaar
Beltrum
1:31:18
1:31:16
7
Oswald Kessels
SISU
1:32:18
1:31:42
8
Eric Holterman
Bentelo
1:32:25
1:31:57
9
Wim Achterwenst
Haaksbergen
1:33:23
1:33:18
10
Gerjan Jonkeren
Tecnotion
1:33:24
1:33:22
11
Max Reve
Wierden
1:36:55
1:36:46
12
Erwin Bloemenkamp
Albergen
1:37:23
1:36:14
13
Robert van de Steeg
Almelo
1:37:43
1:37:39
14
Gerard Mensink
Hellendoorn
1:38:02
1:37:48
15
Willem-Jan Tanck
Enschede
1:38:34
1:38:16
16
William Schothuis
Almelo
1:40:53
1:40:27
17
Roelof Dekker
Almelo
1:41:21
1:40:59
18
Marcel Vizzini
Almelo
1:42:09
1:42:06
19
Jan Gert Gast
Almelo
1:42:38
1:41:55
20
Jeroen Veldhuis
Almelo
1:44:05
1:43:48
21
Remco Zwijnenberg
Almelo
1:44:43
1:43:40
22
Edward van den Belt
Bornerbroek
1:46:01
1:45:55
23
Jeroen Leus
Almelo
1:49:46
1:49:10
24
Han Tuttel
Almelo
1:50:15
1:50:07
25
Alex de Groot
Almelo
1:50:19
1:49:59
26
Richard Nijhof
LVG
1:53:12
1:52:39
27
Christian van Mook
Almelo
1:56:06
1:55:32
28
Henk Pieters
Nijverdal
1:56:46
1:56:18
29
Marcel Nogarede
Almelo
2:07:26
2:06:52
21M50, HOLSCHER DAVIDS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Clemens Weersink
Vasse
1:30:56
1:30:52
2
Dick Sanderman
AV Rijssen
1:33:09
1:33:06
3
Freddie Kruisselbrink
Loopgroep Het Lageveld
1:33:18
1:33:00
4
Rene Korte
Almelo
1:34:26
1:34:22
5
Henri Timmerhuis
SISU
1:36:00
1:35:43
6
Hans Peter
SISU
1:36:51
1:36:27
7
Jos Everlo
Mariaparochie
1:37:09
1:37:06
8
Hans Brouwers
Almelo
1:39:52
1:39:34
9
Gerard Hoekstra
Almelo
1:40:10
1:39:52
10
Henk Smidt
LAAC Twente
1:41:02
1:40:51
11
Ton Bangert
Raphoe Co Donegal
1:41:14
1:41:09
12
Herman Wennink
Spurt '88
1:41:45
1:41:40
13
Raymond Woudstra
Almelo
1:42:32
1:42:08
14
Ton Geerdink
SISU
1:45:37
1:45:20
15
Ben Kamphuis
Almelo
1:46:29
1:46:19
16
Ben Weiden
Mariaparochie
1:47:41
1:47:41
17
Pieter van Dijk
AV Heerenveen
1:48:03
1:47:55
18
Han Hardon
De Kwakel
1:50:43
1:50:13
19
Peter Brouwer
Wierden
1:51:03
1:50:57
20
André de Paepe
Almelo
1:53:20
1:52:46
21
Ferdy Passchier
Hoogland
1:56:22
1:56:03
22
Jan Lesscher
Almelo
1:59:16
1:58:44
23
Foppe de lange
SISU
2:01:30
2:00:52
24
Gerrit Krukkert
Almelo
2:03:08
2:02:50
25
Koos Sijtsema
Wierden
2:04:02
2:03:24
21V35, HOLSCHER DAVIDS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Renate Kuipers-Kroezen
Albergen
1:37:26
1:37:22
2
Leonie postma
LAAC Twente
1:46:08
1:46:04
3
Carolijn Wörner
Vroomshoop
1:47:45
1:47:35
21V40, HOLSCHER DAVIDS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Claudia Hilboldt
Hengelo Ov
1:39:24
1:39:15
2
Madeleine Bunk
Enschede
1:41:22
1:41:14
3
Bianca Menderink
LAAC Twente
1:44:43
1:44:39
4
Annemiek Voort
Almelo
2:00:20
2:00:03
21V50, HOLSCHER DAVIDS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerry Visser
LAAC Twente
1:37:29
1:37:26
2
Anja Hofman
LAAC Twente
1:38:10
1:38:05
3
Christi van den Hoven
SISU
1:49:55
1:49:29
4
Yvonne Veldkamp-Nab
Atletics Nijverdal
1:52:23
1:52:15
21BDR, HOLSCHER DAVIDS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sebastiaan Veldhuizen
Koninklijke Ten Cate
1:33:45
1:33:36
2
Rob Knaap
Hölscher & Davids notarissen
1:34:00
1:33:19
3
John Brandwacht
Koninklijke Ten Cate
1:36:21
1:36:14
4
Marc Weernink
gemeente Almelo
1:38:11
1:38:07
5
Jan de Jager
gemeente Almelo
1:41:18
1:41:14
6
Arenda Scherpenkate
gemeente Almelo
1:42:31
1:42:29
7
Jacco Smit
Koninklijke Ten Cate
1:44:38
1:44:32
8
Bob Vos
Hölscher & Davids notarissen
1:52:04
1:51:21
9
Myra van den Maagdenberg
Hölscher & Davids notarissen
1:52:04
1:51:21
10
Gerben v.d. Tang
gemeente Almelo
1:53:21
1:52:48
11
Mattijs Davids
Hölscher & Davids notarissen
1:57:15
1:56:33
12
Cynthia Marsman
Hölscher & Davids notarissen
2:03:09
2:02:30
13
Marleen Knaap
Hölscher & Davids notarissen
2:08:51
2:08:08
14
Ulrike Eekers
Hölscher & Davids notarissen
2:08:51
2:08:08
JNGS, RABO JEUGDRUN 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pim Bakker
AV Rijssen
6:34
6:33
2
Gijs Bakker
AV Rijssen
6:57
6:57
3
Rob Asijee
Almelo
7:44
7:44
4
Quinten zalm
Almelo
7:48
7:48
5
Wouter Leferink
Almelo
9:08
9:08
6
Ivo Wijnhoff
Hoge Hexel
9:39
9:39
7
quinten hondebrink
almelo
11:09
11:08
MSJES, RABO JEUGDRUN 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marèl Kuiper
Almelo
10:39
10:38
2
Lydia van der Laan
Almelo
11:01
11:01
3
Chantal Jansen
Almelo
12:02
12:01
4
Ilja Kalenkamp
Almelo
14:25
14:24
5
Sharona Siwes
Almelo
16:05
16:03
6
Kubra Yalci
Almelo
16:50
16:49
Klopt uw uitslag of naam niet? Of komt u niet voor
in de uitslagenlijst? Mail dan z.s.m. naar ofmike@gmail.com

Uitslag bedrijvenloop per bedrijf staat op
http://www.almeloallee.nl
www.uitslagen.nl
25-09-2015 15:14