Uitslagenlijst Hummel ZUIDHORuN

Zuidhorn - Zaterdag 19 september 2015

MSEN, WEDSTRIJDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerard Vos
Appingedam
53:19
53:17
2
Meindert ter Veer
Oldehove
53:29
53:28
3
Gerben Vermij
Leens
54:11
54:09
4
Ismeil Jeberil
Baflo
54:56
54:54
5
Reinder Bergsma
Zuidhorn
1:00:23
1:00:20
6
Henk-Jan Scheepers
Haren Gn
1:08:54
1:08:40
7
Alex Mostert
Aduard
1:11:51
1:11:49
8
Sape Bloemhof
Kollumerzwaag
1:14:17
1:13:46
9
Allard Bloem
Zuidhorn
1:14:34
1:14:23
10
Ubel Haveman
Ulrum
1:28:03
1:27:40
11
Lex Doornbos
Groningen
1:28:09
1:27:51
M40, WEDSTRIJDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
55:59
55:55
2
Fjodor van der Sluijs
Grolloo
58:39
58:37
3
Richard Aalder
Nietap
59:18
59:15
4
Peter Pettinga
Grijpskerk
1:01:23
1:01:20
5
Harry Faber
Veendam
1:03:05
1:03:04
6
Gert KleinJan
Aduard
1:03:20
1:03:17
7
Jaap Smith
Baflo
1:08:26
1:08:22
8
Marco Perdijk
Briltil
1:15:41
1:15:32
M50, WEDSTRIJDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Didier Senay
Veendam
53:31
53:30
2
Peter Berghuis
Zuidlaren
1:00:22
1:00:21
3
Jasper Keizer
St.-Annaparochie
1:01:18
1:01:17
4
Riemer Bosma
Haulerwijk
1:03:47
1:03:45
5
Roelof Berends
Oudeschip
1:05:54
1:05:54
6
Klaas Bijsterveld
Sauwerd
1:10:07
1:10:01
7
Willem van de Molen
Een
1:10:21
1:10:13
8
H J Postmus
Ulrum
1:11:15
1:11:06
9
Jakob Hut
Siddeburen
1:11:50
1:11:42
10
Han Korhorn
Kloosterburen
1:12:25
1:12:16
11
Bobby Broersma
Groningen
1:12:41
1:12:36
12
Leo de Walle
Zuidhorn
1:13:05
1:12:54
13
Gerard Kiewiet
Zuidhorn
1:14:18
1:13:59
14
Laurens Mos
Oldehove
1:19:32
1:19:29
15
Herman van der Donk
Grootegast
1:25:02
1:24:54
M60, WEDSTRIJDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Olijve
Haren Gn
58:31
58:31
2
Beke Cnossen
Boazum
1:08:43
1:08:41
3
Peter Wolters
Nieuw-Roden
1:08:56
1:08:50
4
Henk Smit
Groningen
1:10:34
1:10:30
5
Dirk Heun
Appingedam
1:11:42
1:11:30
6
Anko Wieringa
Groningen
1:21:03
1:20:48
7
Geert-jan Reinders
Loppersum
1:21:34
1:21:24
8
Hyacinth Richardson
Groningen
1:23:10
1:22:45
9
Jaap Stellingwerff
Groningen
1:23:10
1:22:45
10
Andries Ruiter
Zuidhorn
1:26:09
1:25:50
11
Dick Siekmans
Schiermonnikoog
1:26:38
1:26:23
VSEN, WEDSTRIJDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mascha Pijnenborg
Den Ham Gn
1:07:51
1:07:50
2
Ellen Haveman
Ulrum
1:26:14
1:25:58
V40, WEDSTRIJDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra Faber
Wildervank
1:04:01
1:03:59
2
Liesbeth Steenbergen
Sneek
1:07:20
1:07:18
3
Simone Binnema-Bennema
Eenrum
1:08:20
1:08:16
4
Elise Kool
Loppersum
1:11:31
1:11:31
5
Aleida Groothoff
Winsum
1:13:18
1:13:09
V50, WEDSTRIJDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hilda Broekhuizen
Winsum Gn
1:11:11
1:11:03
2
Gea Meulema
Winsum Gn
1:16:27
1:16:19
3
Marian Ovengaauw
Eelde
1:27:39
1:27:25
M/V, TRIMLOOP 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Iente Schier
Zuidhorn
1:05:46
1:05:44
2
Piet Boonstra
Zuidhorn
1:11:56
1:11:42
3
Judith Mulder
's-Gravenhage
1:12:00
1:11:55
4
Dowan van Hijum
Kollum
1:12:20
1:12:14
5
Tjeerd Hiemstra
Kollum
1:17:31
1:17:29
6
Anco de Boer
Zuidhorn
1:19:16
1:18:56
7
Willem Dijkstra
Kollum
1:19:35
1:19:33
8
Reinder Tel
Surhuizum
1:21:29
1:21:21
9
DaniŽl Dongstra
Groningen
1:24:11
1:23:53
10
Peter Imbos
Sappemeer
1:24:11
1:23:54
11
Koen van Voorst
Groningen
1:24:13
1:23:56
12
Sietske Kingma
Metslawier
1:26:13
1:25:57
13
Jeroen Heikens
Sappemeer
1:28:42
1:28:25
14
Saskia Knuijver Kelderman
Haren Gn
1:40:48
1:40:24
M/V, TRIMLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mathijs van Ark
Groningen
37:34
37:34
2
Ricardo Damminga
Baflo
40:59
40:53
3
Ebe van der Molen
Groningen
45:51
45:46
4
Anne-Nico van der Vaart
Marum
45:55
45:49
5
Henk Depenbrock
Zuidhorn
46:19
46:13
6
Walter van der Hoek
Zuidhorn
46:31
46:06
7
Marcel Meijer
Groningen
47:20
47:02
8
Renť Top
Grijpskerk
47:49
47:20
9
Martijn Schulte
Zuidhorn
47:50
47:29
10
Anita Koers-Koppes
Zuidhorn
48:54
48:51
11
Mirjam Ernst
Tolbert
49:51
49:51
12
Sander Oostrom
Eenrum
50:00
49:44
13
Jan Pijpker
Zuidhorn
50:01
49:56
14
Erik-Jan Strating
Zuidhorn
50:13
49:53
15
Tirza van Faassen
Leek
50:30
50:22
16
Erik Hopmans
Utrecht
50:42
50:42
17
Nynke Meijer
Leek
51:08
51:01
18
Marijke van Dijk
Groningen
51:16
51:04
19
Jos van Kempen
Groningen
51:24
51:24
20
Renate Bakker
Uithuizen
52:37
52:23
21
Inge van Deemter
Groningen
52:56
52:40
22
Wieger Kooistra
Jonkersvaart
53:01
52:42
23
Hanny Douma
Zuidhorn
53:06
52:52
24
Peter Brouwer
Winsum Gn
54:40
54:16
25
Jaap Middeldorp
Zuidhorn
54:57
54:46
26
Ronald Danhof
Onderdendam
55:13
54:59
27
Erik Oosting
Zuidhorn
55:28
55:20
28
Annemiek Hazenberg
Grijpskerk
55:35
55:05
29
Ger van Dam
Adorp
55:43
55:38
30
lora Kremer
Zuidhorn
56:08
55:54
31
Meine Geert Alserda
Marum
56:13
55:49
32
Sophie Crijns
Zuidhorn
56:58
56:46
33
Marjanne Vaartstra
Zuidhorn
57:22
56:49
34
Sjaak Sophie
Oldehove
57:37
57:24
35
Hermien Boomgaardt
Adorp
58:00
57:38
36
Rene Oomen
Groningen
58:24
57:56
37
Ineke Wolters
Winsum G
58:40
58:18
38
Dimietri Meijer
Eenrum
58:50
58:33
39
Julia meijer
Leek
59:14
59:04
40
Grietje Dijkmans
Winsum Gn
59:21
58:58
41
Steef van der Velden
Groningen
1:00:12
59:55
42
Hans Kooistra
Zuidhorn
1:01:12
1:00:49
43
Loeke Uuldriks
Kolham
1:01:38
1:01:23
44
Eltjo Veninga
Zuidhorn
1:01:44
1:01:20
45
Jannie Reinders
Leek
1:02:23
1:01:57
46
Linda Hendriks
Groningen
1:03:43
1:03:25
47
Linda van Dijk
Groningen
1:04:45
1:04:29
48
Harry Maring
Zuidhorn
1:05:41
1:05:29
49
Trijnie Doornbos-Oosting
Appingedam
1:06:38
1:06:21
50
Gerda Hendriks
Briltil
1:08:16
1:07:58
51
Gert-Jan Ris
Haren Gn
1:10:06
1:09:36
M/V, TRIMLOOP 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karel van Wiltenburg
Noordhorn
17:36
17:33
2
Bram Smit
Noordhorn
18:01
17:57
3
Rico van Velzen
Kornhorn
19:07
19:04
4
Harmen Stam
Ten Boer
19:11
19:09
5
Eric Schirm
Zuidhorn
19:12
19:09
6
Johan Bouma
Niekerk Grootegast
19:33
19:29
7
Lester Struijk
Schiedam
19:39
19:36
8
Maarten van der Werff
Steenwijkerwold
19:45
19:42
9
Roos Quenť
Groningen
20:20
20:15
10
Jan Hovenga
Sebaldeburen
20:32
20:26
11
Thijs Veenstra
Aduard
20:52
20:50
12
Jult Kremer
Zuidhorn
20:55
20:47
13
Marjolein Bolster
Zuidhorn
21:21
21:21
14
Sjaak Nap
Briltil
21:40
21:28
15
Manix van den Brink
Groningen
21:48
21:38
16
Jan de Jonge
Groningen
21:57
21:54
17
Aalzen Alma
Augustinusga
21:59
21:55
18
Anne Claus
Boelenslaan
22:39
22:25
19
Andreas van der Veen
De Westereen
22:45
22:40
20
George van Geffen
Assen
22:51
22:43
21
Olaf Groenbroek
Groningen
23:01
22:54
22
Tjeert Kremer
Zuidhorn
23:20
23:01
23
Jelske van der Hoek
Groningen
23:27
23:22
24
asper Berg
Zuidhorn
23:29
23:17
25
Herman Schutte
Zuidhorn
23:54
23:18
26
Robert Klappe
Zuidhorn
24:05
23:51
27
Jan Jelle Renkema
Oldekerk
24:17
24:07
28
George van Geffen
Assen
24:29
24:20
29
Jaap Bartels
zuidhorn
24:41
24:37
30
Jeroen van Engen
Groningen
24:55
24:49
31
Henk Prins
Tolbert
25:03
24:56
32
Jurjen Kempenaar
Kommerzijl
25:57
25:41
33
Margreet stol
Briltil
26:16
26:07
34
Harry van der Lei
Boerakker
26:21
26:09
35
Martijn Mulder
Zuidhorn
26:37
26:31
36
Frank de Haan
Kommerzijl
26:50
26:34
37
Peter Huizing
Roden
26:57
26:32
38
Sietze Huisinga
Grootegast
27:02
26:47
39
Evelien Eskens
Groningen
27:35
27:17
40
Arjan Dijksterhuis
Oldekerk
27:57
27:38
41
Marlou Bergsma
Nietap
28:21
27:54
42
Ageeth Huizenga
Zuidhorn
28:29
28:14
43
Raphael Gout
Zuidhorn
28:38
28:19
44
Liza Lahaye
Leeuwarden
28:40
28:35
45
Jurjen Schirm
Aduard
28:48
28:44
46
Janneke Slofstra
Oostwold gem Leek
29:10
28:42
47
Kim Middendorp
Groningen
29:20
28:52
48
Anouk Pettinga
Zuidhorn
29:25
29:10
49
Ellen Prins
Tolbert
29:31
29:24
50
Marienke van Polen
Kommerzijl
29:37
29:15
51
Hilly Nieuwenhuis
Briltil
29:41
29:10
52
Cinthia Kroese
Zevenhuizen Gn
29:54
29:27
53
Lucy Dam
Oostwold gem Leek
29:56
29:29
54
Ilja Boonstra
Zuidhorn
30:03
29:42
55
Janine van Tamelen
Zuidhorn
30:04
29:40
56
Heidi van der Laan
Zuidhorn
30:04
29:40
57
Marieke Gorter-Aalfs
Oldekerk
30:08
29:50
58
Gerda Boersma
Oldehove
30:14
29:51
59
Grietje Top-van der Veen
Grijpskerk
30:38
30:08
60
Wim Wils
Marum
30:47
30:22
61
Anne Bos
Grootegast
30:51
30:51
62
Gertjan de Haas
Zuidhorn
30:52
30:31
63
Jody Hiemstra
Kollum
30:58
30:27
64
Amy Louters
Groningen
31:03
30:35
65
Baukje Veenstra
De Westereen
31:19
30:48
66
Roos Louters
Groningen
31:35
31:07
67
Margriet Renkema
Groningen
31:48
31:35
68
Klaas Schippers
Zuidhorn
31:54
31:23
69
Lammie van der Laan
Zuidhorn
32:10
31:43
70
Wendy Wieringa
Saaksum
32:11
31:46
71
Arnold van der Holst
Grootegast
32:31
32:19
72
Anne Gre Flikkema
Winsum Gn
33:03
32:55
73
Meta te Velde
Zuidhorn
33:14
33:02
74
Claudia Buist
Zuidhorn
33:20
33:08
75
Te velde
Assen
33:22
33:12
76
Eline Geertsema
Zuidhorn
34:00
33:34
77
Thea Mepschen
Zuidhorn
34:22
34:01
78
Hanneke Middel
Zuidhorn
35:34
35:01
79
Janet Hoving
Zuidhorn
35:35
35:01
80
Janita Hoving
Zuidhorn
36:11
35:40
81
Gerd Renkema
Ureterp
37:30
37:17
82
Wilma Alkema
Enumatil
37:56
37:35
83
Anita Buurman
Zuidhorn
39:08
39:08
84
Jenifer Wischhoff
Zuidhorn
41:47
41:13
M/V, KIND-OUDERLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Robert en Ian
Zwolle
26:53
26:34
2
Marcel en Levi
Groningen
32:07
31:55
3
Bianca en DaniŽlle
Groningen
32:31
32:22
4
Elske Klarije Abma
Zuidhorn
34:52
34:26
5
Liset en Meike
Zuidhorn
34:53
34:28
www.uitslagen.nl
22-09-2015 16:22