Uitslagenlijst Albert Eising-loop

Dalen - Zondag 13 september 2015

J-5, 500 M BAMBINO
Plts
Naam
Tijd
1
Thorsten Zuidema
Emmen
2:30
2
Quin Scholing
Noordscheschut
2:34
3
Bram Hoekstra
Dalerveen
2:38
4
Boaz van Eykeren
Steenbergen Nb
2:39
5
Willem Eijsink
Dalen
2:45
6
Siem Wilpshaar
Dalen
2:51
7
Jorn Boorsma
Dalen
2:53
8
Hugo Welink
Dalen
2:55
9
Guido Karssies
Hollandscheveld
3:00
10
Kaya Ensink
Dalen
3:00
11
Thijs Lomulder
Sleen
3:01
12
Ruben Pol
Coevorden
3:02
13
Nout Thijssen
Dalen
3:03
14
Peter Kataxakis
Coevorden
3:04
15
Jurre Huisma
Wachtum
3:11
16
Jesper Gossen
Dalen
3:20
17
Samuel van de Vegte
Schoonebeek
3:21
18
Sam Woelders
Coevorden
3:22
19
Jonie van Huizen
Dalen
3:26
20
Sem Thijssen
's-Hertogenbosch
3:46
21
Morris Eising
Breda
3:53
22
Tobias Pol
Coevorden
4:02
23
Colin van Noordwijk
Dalen
4:15
24
Sven Boorsma
Dalen
4:23
25
Ian van Noordwijk
Dalen
4:31
26
Xavi Snippe
Dalen
4:47
27
Sil Altenburg
Dalen
5:21
28
Luuk Munsterhuis
Meppel
7:29
M-5, 500 M BAMBINO
Plts
Naam
Tijd
1
Lieke Snoeken
Ruinen
2:25
2
Jildou Baas
Dalen
2:54
3
Lotus Arends
Dalen
2:55
4
Norah Wessel
Coevorden
3:01
5
Carice Uneken
Wachtum
3:03
6
Sanne Scholte
Coevorden
3:04
7
Melanie Kataxakis
Coevorden
3:04
8
Anique Roosken
Dalen
3:07
9
Emma Reinders
Dalen
3:08
10
Tess Veldhuis
Dalen
3:11
11
Eva Bekel
Dalen
3:12
12
Ylva Gossen
Dalen
3:14
13
Felien Bulle
Dalen
3:27
14
Nienke Rabbers
Zwolle
3:30
15
Marlotte Koop
Dalen
3:35
16
Thura Ludwig
Dalen
3:37
17
Daniek Berger
Dalen
3:39
18
Sarah Bekel
Dalen
4:12
19
Rosalie Uneken
Wachtum
4:22
20
Julia Rabbers
Zwolle
5:07
21
Liz Berends
Dalen
5:26
22
Nikki Thijssen
's-Hertogenbosch
7:15
J-7, 1 KILOMETER -7
Plts
Naam
Tijd
1
Finn Regtop
Dalen
4:31
2
Luuk Bekel
Dalen
4:44
3
Jack Eising
Breda
4:53
4
Tim Lubbers
Dalen
4:58
5
Sam Ludwig
Dalen
4:59
6
Jarne Wilpshaar
Dalen
5:07
7
Aron Meijerink
Dalen
5:07
8
Bram van Es
Wachtum
5:13
9
Luuk Wilting
Dalen
5:19
10
Tijn Reinders
Dalen
5:20
11
Yuka Ensink
Dalen
5:21
12
Hugo Kamst
Veenoord
5:21
13
Mika Breed
Dalerveen
5:22
14
Yannick van den Hoek
Dalen
5:23
15
Jarna Kleine
Dalen
5:26
16
Thian de Groot
Zwartemeer
5:27
17
Mart Veldhuis
Dalen
5:28
18
Cars Jan de Ridder
Dalen
5:29
19
Valentijn van Huizen
Dalen
5:32
20
Sil Wilpshaar
Dalen
5:37
21
Raphaël Kok
Coevorden
5:42
22
Mika Reinders
Dalen
5:44
23
Kik van Dijk
Dalen
6:08
24
Niek Munsterhuis
Meppel
6:25
25
Luke de Jong
Dalen
6:36
26
Julian Smidt
Dalen
6:52
M-7, 1 KILOMETER -7
Plts
Naam
Tijd
1
Meike Boer
Elim
4:37
2
Donna Lunenborg
Dalen
4:57
3
Lieke Welink
Dalen
5:01
4
Eline Karssies
Hollandscheveld
5:04
5
Sterre Thijssen
Dalen
5:10
6
Tirza Bakker
Dalen
5:15
7
Florien Menzo
Dalen
5:32
8
Kirsten Nijenbanning
Holsloot
5:38
9
Celien Reinders
Dalen
5:46
10
Laura Snippe
Dalen
5:48
11
Myron Venema
Dalen
6:04
12
Nienke Hoorn
Dalen
6:06
13
Emma Millekamp
Dalen
6:11
J-9, 1 KILOMETER -9
Plts
Naam
Tijd
1
Wesley Boers
Delfzijl
3:56
2
Sil Rutgers
Dalen
3:59
3
Tygo Regtop
Dalen
4:02
4
Colin Breed
Dalerveen
4:04
5
Ivan Reinders
Dalen
4:11
6
Steijn Bast
Wachtum
4:13
7
Yort Esschendal
Dalen
4:14
8
Aris Remmerde
't Haantje
4:14
9
Mart Boer
Elim
4:17
10
Dennis Scherpen
Zwolle
4:19
11
Rinse Sietsma
Dalen
4:19
12
Lars vd Griend
Coevorden
4:21
13
Julian Lunenborg
Dalen
4:23
14
Machiel Menzo
Dalen
4:23
15
Dorian Knip
Dalen
4:28
16
Lucas van den Hoek
Dalen
4:28
17
Jarno Wilting
Wachtum
4:34
18
Kresten Wolbers
Dalen
4:36
19
Jules Wezenberg
Amsterdam
4:37
20
Stijn Nijenbanning
Holsloot
4:42
21
Twan Cremer
Dalen
4:43
22
Max van der Woude
Dalen
4:46
23
Thomas Smidt
Dalen
4:46
24
Lars Millekamp
Dalen
4:48
25
Jens Grummel
Dalen
4:51
26
Bas Brinkman
Dalen
4:56
27
Tijn Wilpshaar
Dalen
4:56
28
Hidde Wilpshaar
Dalen
5:02
29
Thijs Noorman
Dalen
5:10
30
Juul Arends
Dalen
5:15
31
Rick Meijerink
Dalen
5:15
32
Daan Jaarsveld
Wachtum
5:19
33
Maurits Blaauwgeers
Dalen
5:19
34
Harm Goorts
Dalerveen
5:22
35
Nathan van Harten
Zwolle
5:30
M-9, 1 KILOMETER -9
Plts
Naam
Tijd
1
Milou Karssies
Hollandscheveld
4:19
2
Marielinde Heijnen
Coevorden
4:24
3
Tabitha Zeeman
Emmen
4:28
4
Britt Borger
Dalfsen
4:29
5
Cilla Smit
Noordscheschut
4:47
6
Lynn Cremer
Dalen
4:55
7
Madison Knip
Dalen
4:57
8
Maayke Bloeming
Dalen
5:02
9
Marin Brand
Dalen
5:07
10
Milou Lambers
Dalen
5:09
11
Yvette Lubbers
Dalen
5:10
12
Britte Zuidema
Emmen
5:13
13
Guusje Brouwer
Coevorden
5:15
14
Hanne Eijsink
Dalen
5:16
15
Linn Grummel
Dalen
5:27
16
Anna van Es
Wachtum
5:33
17
Anouk Ruinemans
Dalen
5:37
18
Marit Koop
Assen
5:38
19
Jorn Koop
Dalen
5:39
20
Ilse Kats
Dalen
5:42
21
Nienke Koop
Assen
5:57
22
Joëlle Zeeman
Emmen
6:07
HEREN, 1 KILOMETER G
Plts
Naam
Tijd
1
Wolter Dragsma
Hi5Club
4:07
2
Harron Dekker
Zweeloo
5:04
3
Maarten Mittendorf
Hi5Club
5:28
4
Arjan Bosman
Coevorden
5:36
5
Jurgen Nijenbanning
Dalen
6:25
6
Mark Kleine
Hi5Club
7:24
DAMES, 1 KILOMETER G
Plts
Naam
Tijd
1
Cherique Stoel
Hi5Club
5:29
2
Carolien Postma
Hi5Club
5:43
3
Sandra Benjamins
Hi5Club
6:33
4
Marijke Nijs
Hi5Club
6:42
5
Anita Lautenbach
Emmen
8:52
6
Hermien Kappert
Hi5Club
9:26
7
Janette Kampman
Coevorden
12:07
J-12, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Stefan Hofsink
Gramsbergen
8:12
2
Maarten Veenvliet
Coevorden
8:23
3
Gijs Kruiswijk
Utrecht
8:28
4
Luca Mulder
Coevorden
8:36
5
Milan Brand
Dalen
8:46
6
Jort Cremer
Dalen
8:47
7
Daan Schluter
Dalen
9:18
8
Wessel Drogt
Dalen
9:34
9
David van Harten
Zwolle
9:41
10
Marten Pol
Coevorden
9:45
11
Mart Schluter
Dalen
9:51
12
Bastiaan Hoorn
Dalen
9:52
13
Robert Kulenovic
Dalen
9:54
14
Lars Bakker
Dalen
10:01
15
Sam van den Berg
Coevorden
10:11
16
Marco Scherpen
Zwolle
10:42
17
Rick Ruinemans
Dalen
10:43
18
Marc Hutter
Oosterhesselen
10:56
19
Chiel Brouwer
Coevorden
11:10
20
Thijn Meppelink
Dalen
11:15
21
Joris Blaauwgeers
Dalen
11:32
22
Stan Tibben
Dalen
11:32
M-12, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Kike Velting
Dalen
8:42
2
Denise Hulst
Coevorden
8:49
3
Marit Kolkman
Holten
8:52
4
Else Brand
Dalen
9:03
5
Melanie Hofsink
Gramsbergen
9:03
6
Ceryl Esschendal
Dalen
9:17
7
Nife Schoonen
Dalen
9:51
8
Lotte de Jonge
Coevorden
10:22
9
Debbie Roossien
Coevorden
10:44
10
Joline Koop
Assen
10:45
11
Wendy Kulenovic
Dalen
10:47
12
Lauran Koop
Dalen
11:10
13
Femke Sietsma
Dalen
11:19
14
Daphne Snippe
Dalen
11:33
DAMES, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Anouk Lindenholz
Hoogeveen
17:58
17:58
2
Lies Deruddere
Wevelgem (Bel)
18:46
18:45
3
Iris Velting
Dalen
19:09
19:09
4
Corien Wegkamp
Zwartemeer
19:58
19:57
5
Alisa vd Capelle
Erica
21:52
21:47
6
Karen Halmingh
Dalen
22:19
22:15
7
Marloes Prakken
Aalden
23:11
23:09
8
Dorien Willing Koops
Dalen
23:40
23:29
9
Marjan Klaassen
Erica
24:17
24:12
10
Gea Pol
Coevorden
24:29
24:25
11
Gillian Elliott
Nunspeet
25:15
25:08
12
Chantal Hoekstra
Emmen
26:20
26:18
13
Marja Koops-Mittendorff
Dalen
26:24
26:23
14
Sanne Klein Gunnewiek
Holsloot
26:32
26:32
15
Julia Gerrits
Dalen
26:39
26:34
16
MNP Verweij
Coevorden
26:42
26:36
17
Linda Rakers
Emmen
26:50
26:42
18
Nienke Ruinemans
Dalen
27:36
27:29
19
Irma Mittendorff
Coevorden
27:40
27:31
20
Gerda Oosting
Emmen
28:04
28:01
21
Liesbeth Bulle
Dalen
28:20
28:16
22
Tamara Weerink
Coevorden
28:20
28:16
23
Marije Wijnbergen
Groningen
28:34
28:30
24
Hilde An Snijders
Holthone
28:39
28:37
25
Lauran de Ridder
Dalen
28:40
28:38
26
Karin Bast
Wachtum
28:56
28:48
27
Anouk Tichelaar
Coevorden
29:37
29:35
28
Henriet Pol
Coevorden
29:42
29:34
29
Anneke Boorsma
Dalen
30:28
30:17
30
Nadia Schonewille
Emmen
30:39
30:35
31
Linet Kooiker-Hartemink
Dalen
30:45
30:34
32
Jessica Scholte
Coevorden
31:07
30:55
33
Maaike Westerhof
Dalen
31:29
31:17
34
Ineke Schuitemaker
Groningen
32:50
32:40
35
Jolanda Strijker
Wachtum
33:01
32:55
36
Ilse Tichelaar
Coevorden
33:49
33:47
37
Jannie Meekhof
Hoogeveen
34:06
34:00
38
Mirella Verweij
Coevorden
34:29
34:25
D40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Anja Bennink
Elim
22:10
22:06
2
Lammie Lomulder-Luis
Dalen
24:43
24:34
3
Nina Scherpen
Zwolle
25:06
25:00
4
Agaath Meijer
Dalen
25:15
25:06
5
Elsbeth van Beilen
Emmen
25:48
25:46
6
Herma Mars
Coevorden
26:13
26:04
7
Geeke Snijders
Holthone
26:35
26:28
8
Katja Augustijn
Wachtum
27:15
27:10
9
Léonie Cremer
Coevorden
28:05
27:58
10
Jeanette Langius
Coevorden
28:15
28:08
11
Albertine Bosman
Coevorden
28:18
28:10
12
Margareth de Jong
Coevorden
28:20
28:15
13
Joke Eising
Wachtum
28:23
28:21
14
Danny Jutstra
Dalen
28:37
28:30
15
Tanja Verhaar-Rink
Klazienaveen
28:52
28:43
16
Herma Wilting
Wachtum
29:39
29:31
17
Winie Breman
Dalen
29:47
29:38
18
Jolanda Gommer
Dalen
30:52
30:40
19
Bea Boetje
Zandpol
30:52
30:41
20
Yvonne Keuter
Hoogeveen
31:28
31:15
21
Simone van Dijk
Borger
33:13
33:02
HEREN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Davy Stieperaere
Wevelgem (Bel)
15:25
15:25
2
Stephan Schriemer
Assen
16:06
16:05
3
Reinier de Boer
Dalen
19:23
19:23
4
Jurgen Veenendaal
Amsterdam
20:40
20:28
5
Christian Baarslag
Hardenberg
20:40
20:38
6
Mink de Jong
Vroomshoop
21:01
21:01
7
Ruben Stuiver
Wachtum
21:12
21:11
8
Guus Thijsson
Dalen
21:17
20:59
9
Ole Wezenberg
Amsterdam
21:47
21:46
10
Gerrit-Jan Ruinemans
Dalen
22:02
21:53
11
Theo Schat
Zwolle
22:07
22:04
12
Kevin Eefting
Grolloo
22:16
22:07
13
Sjors Boesenkool
Coevorden
22:21
22:17
14
Stijn van de Griend
Coevorden
22:21
22:17
15
Andy Bols
Geesbrug
22:22
22:16
16
Michiel Kikkert
Coevorden
22:24
22:21
17
Tristan de Lange
Coevorden
22:26
22:24
18
Erik de Vries
Zwartemeer
22:27
22:19
19
Jeffrey Middelveld
Emmen
22:50
22:36
20
Marco Boer
Veenoord
23:05
22:59
21
Maarten Hollenga
Groningen
23:20
23:17
22
Joran Kroezen
Hoogeveen
23:30
23:25
23
Stefan Berg
Coevorden
23:43
23:39
24
Colin Breed
Dalerveen
23:44
23:42
25
Lars Vandongen
Hardenberg
25:02
24:56
26
Jan-Marc Kok
Coevorden
25:18
25:10
27
Cas Rutgers
Dalen
25:22
25:15
28
Harm Thijssen
's-Hertogenbosch
25:22
25:05
29
Daniël de Leeuw
Coevorden
26:20
26:13
30
Fernando Leusmann
Emmen
26:50
26:43
31
Rik Fraterman
Slagharen
27:00
26:49
32
Robin Lambers
Dalen
27:48
27:37
33
Bertus Veenstra
Erica
28:09
28:04
34
Raphael van de Vegte
Harlingen
28:28
28:25
35
Geert Muskee
Emmen
28:37
28:32
36
Rene Bulle
Dalen
30:06
30:02
H40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
John Blankhorst
Raalte
18:46
18:45
2
Christiaan Pater
De Krim
19:02
19:00
3
Folkert Bos
Klazienaveen
19:45
19:44
4
Patrick Bekel
Dalen
19:57
19:55
5
Jonny Talen
Witteveen
20:18
20:16
6
Herwin Schluter
Dalen
20:26
20:15
7
Henk van Beilen
Emmen
21:14
21:12
8
Herald Hofsink
Gramsbergen
21:28
21:27
9
Marcel Thijssen
Coevorden
21:56
21:53
10
Rein Bremer
Erica
22:24
22:16
11
Harrie Bloeming
Vroomshoop
23:13
23:10
12
Harry Eggen
Emmen
23:17
23:12
13
Remko Meijerink
Dalen
23:54
23:51
14
Wim Verhaar
Klazienaveen
24:12
24:09
15
Erik Rijnders
Vroomshoop
24:14
24:12
16
Jeroen Kos
Dalen
24:25
24:21
17
Han van Beveren
Dalen
24:32
24:29
18
Eric van de Broek
Coevorden
24:45
24:38
19
Luc Lufting
Dalen
24:53
24:44
20
Jan Wilpshaar
Dalen
24:53
24:44
21
René van Basten
Dalen
24:55
24:43
22
Peter Snijders
Holthone
24:56
24:49
23
Marcel Blaauwgeers
Dalen
25:08
24:55
24
Gerhard van den Hoek
Dalen
25:13
25:05
25
Eric Wezenberg
Amsterdam
25:54
25:53
26
Robert de Jager
Winschoten
26:36
26:22
27
Wichard Koops
Dalen
26:37
26:35
28
Arco Verweij
Coevorden
26:48
26:42
29
Erik van Dijk
Dalen
27:02
27:00
30
Alexander Meijer
Dalen
27:08
27:08
31
Dennis Kerkdijk
Hardenberg
27:26
27:21
32
Bas Lambers
Dalen
27:48
27:37
33
Sjonny Cremer
Coevorden
28:06
28:00
34
Kor Roossien
Coevorden
28:23
28:13
35
André Bast
Wachtum
28:56
28:48
36
Bauke Hulsebosch
Emmen
29:00
28:53
37
Jelko Smidt
Dalen
29:35
29:25
38
Hans Scherpen
Zwolle
29:43
29:41
39
Armand Rabbers
Zwolle
31:28
31:19
H50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jerry de Jong
Vroomshoop
18:42
18:40
2
Hilbrand vd Belt
Collendoorn
18:50
18:45
3
Geert Deruddere
Wevelgem (Bel)
19:33
19:31
4
Sanid Strik
Nijverdal
19:36
19:33
5
Heinz Stroeve
Emlichheim (Dui)
19:47
19:45
6
Geert Kruimink
Coevorden
20:30
20:28
7
Roel Cremer
Coevorden
21:11
21:05
8
Gerrit Harkes
Dalen
22:35
22:32
9
Henk Fraterman
Slagharen
22:56
22:46
10
Wim Munsterhuis
Dalen
23:19
23:16
11
Theo Baks
Coevorden
23:25
23:20
12
Wim Koopman
Wachtum
23:53
23:44
13
Jan ten Cate
Elim
23:56
23:51
14
Jouke Dorenbos
Dalen
24:01
23:53
15
Andre de Groot
Emmen
24:57
24:54
16
Wim Smit
Nieuwlande
25:17
25:10
17
Cal Boyer
Coevorden
25:56
25:42
18
Jan Stuiver
Wachtum
26:11
26:08
19
Henk Haverkort
Coevorden
26:15
26:06
20
Raymond van Basten
Dalen
26:22
26:09
21
Jan Vermeij
Dalen
26:26
26:11
22
Lucas Centen
Dalen
26:44
26:35
23
Rudolf Hidding
Dalen
27:08
27:00
24
Gezienus Meijering
Dalen
27:19
27:10
25
Henny Biemans
Slagharen
27:28
27:15
26
Luuk Kremer
Hardenberg
29:08
28:58
27
Rieks Smit
Lemmer
29:29
29:23
28
Henk Drenth
Hoogezand
29:45
29:34
29
Rob Vinke
Borger
29:46
29:34
30
Hans Kok
Coevorden
31:08
31:01
31
Hilbert Boer
Veenoord
31:35
31:28
32
Ab Koetsier
Holten
31:47
31:37
33
Jan Steinz
Coevorden
33:37
33:27
34
Albert Steffens
Coevorden
33:56
33:52
TEAMS, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Bert Karssies
Andrebouwt
17:30
17:29
2
Albert-Jan de Haan
Andrebouwt
17:38
17:37
3
Andre Scholing
Andrebouwt
18:09
18:09
4
Jelmer Knol
Gemeente Coevorden2
19:05
19:04
5
Marco Scholten
Gemeente Coevorden2
19:54
19:51
6
Martin Hagel
Gemeente Coevorden2
21:19
21:15
7
Nick Lubberman
Gemeente Coevorden2
22:31
22:19
8
Jos Hagel
Gemeente Coevorden
23:54
23:43
9
Annelies van Dijk
Gemeente Coevorden
29:49
29:36
10
Karin Staal
Gemeente Coevorden
29:49
29:36
DAMES, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ine Snoeken
Ruinen
39:39
39:39
2
Lies Deruddere
Wevelgem (Bel)
40:45
40:43
3
Susan Koop
Emmen
44:56
44:50
4
Manon Otter
Nieuw-Dordrecht
47:34
47:28
5
Rochelle Bakker
Dalen
49:23
49:16
6
Ingrid Korblet
Hardenberg
52:36
52:31
7
Laura Steen Redeker
Zwolle
52:52
52:44
8
Alice Bruning
Schoonebeek
53:10
53:04
9
Chantal Kuipers
Zwolle
58:23
58:15
10
Jessica Plas
Klazienaveen
1:00:01
59:58
D40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Cathy van Es-Bode
Hoogeveen
43:41
43:40
2
Roelie Heyting
Schoonebeek
49:52
49:46
3
Karin Kwint
Coevorden
51:27
51:20
4
Ans Hoiting
Dalen
52:31
52:25
5
Geke de Leeuw
Schoonebeek
53:38
53:33
6
Hilda Ganzevoort
Coevorden
54:39
54:36
7
Marja Blom
Emmer-Compascuum
56:20
56:14
8
Anja van Eijkeren
Halsteren
57:00
56:51
9
Ludy Meyer
Dalen
58:24
58:14
10
Brigitte Veltmaat
Emmer-Compascuum
1:03:10
1:03:04
HEREN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Henry Rutgers
Noordscheschut
31:28
31:28
2
Joost Hindriks
Schoonebeek
33:23
33:23
3
Jamal Hilal
Syrië
35:02
35:02
4
Robert de Boer
Volendam
35:10
35:08
5
Anne van Homoet
Dalen
35:23
35:23
6
Eimert Vink
Emmen
35:43
35:42
7
Arnoud Halmingh
Dalen
37:18
37:16
8
Sebastiaan Pol
Coevorden
39:16
39:14
9
John Sikken
Erm
40:35
40:33
10
Thijs Engelage
Dalen
41:43
41:40
11
Tjeerd Terpstra
Lindloh (Dld)
42:36
42:34
12
Pascal van Zon
Hardenberg
42:51
42:45
13
Jurgen Veenendaal
Amsterdam
43:25
43:21
14
Jeroen de Vries
Emmen
44:57
44:51
15
Emiel van Eijkeren
Oud-Beijerland
46:51
46:48
16
Jelmer Engelage
Dalen
47:28
47:25
17
Marcel Boorsma
Dalen
50:03
49:59
18
Jarren Snippe
De Krim
50:54
50:51
19
Job van Manen
Dalen
50:58
50:51
20
Jeroen Veenstra
Coevorden
56:04
55:56
21
Erik Speller
Klazienaveen
56:18
56:16
22
Fokke Altenburg
Dalen
58:24
58:18
23
Harron Dekker
Zweeloo
58:24
58:19
24
Martijn Bakker
Dalen
59:38
59:34
25
Jan-Mark Kok
Coevorden
1:00:59
1:00:49
H40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jan Venhuizen
Smilde
33:37
33:36
2
Richard Moesken
Emmer-Compascuum
35:03
35:03
3
Richard Kok
Coevorden
40:53
40:48
4
Bert Eisen
Coevorden
41:56
41:53
5
Sjonnie de Groot
Emmen
42:39
42:36
6
Lars van Westerlaak
Bunnik
42:48
42:46
7
Joris van Eijkeren
Halsteren
42:58
42:54
8
Jan van Wieren
Emmen
43:31
43:30
9
Iwan Goeree
Emmen
46:15
46:11
10
Jeroen Gubbels
Emmen
46:31
46:30
11
Arjan Pol
Coevorden
46:46
46:43
12
Erik Scholte
Musselkanaal
46:56
46:52
13
Herald Hofsink
Gramsbergen
47:01
46:58
14
Jeff Dekker
Emmen
47:13
47:08
15
Patrick Bekel
Dalen
47:50
47:40
16
Bas Lambers
Dalen
49:13
49:08
17
Jan Eising
Breda
50:29
50:22
18
Erik Snippe
Dalen
51:16
51:11
19
Gert Lubbers
Dalen
51:16
51:12
20
Erwin Meiringh
Coevorden
51:54
51:52
21
Gert Dijkstra
Coevorden
51:54
51:52
22
Remko Meijerink
Dalen
53:07
53:02
23
Roland Wolfs
Emmen
53:12
53:04
24
Jeroen Ramaker
Coevorden
53:32
53:23
25
Robert Uneken
Wachtum
56:42
56:35
H50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Reinder de Jonge
Assen
35:36
35:36
2
Jan Doorduin
Groningen
41:05
41:03
3
Herman Grasman
Haren Gn
42:19
42:17
4
Bennie Kosse
De Krim
43:26
43:24
5
Jos Rijblijwijs
Emmen
44:51
44:43
6
Jan Garming
Dalen
45:22
45:19
7
Jan Huizing
Emmen
47:11
47:06
8
Marc Stuart
Emmen
47:14
47:08
9
Mans Veldsink
Dedemsvaart
47:21
47:14
10
Tonnie Plas
Klazienaveen
47:36
47:32
11
Marten Bethlehem
Coevorden
47:43
47:34
12
Arno Jans
Dalen
48:10
48:02
13
Herman Klaassen
Schoonebeek
49:03
48:59
14
Henk Bos
Dalerveen
49:06
48:59
15
Ton Serlie
Dalen
49:45
49:41
16
Klaas Blom
Emmer-Compascuum
49:46
49:38
17
Gerrit-Jan Wolters
Coevorden
50:17
50:13
18
Hans Molkenboer
Elst Ut
51:03
50:56
19
Geert Steenhuis
Lutten
52:16
52:08
20
Gerrit Lahuis
Aalden
54:44
54:37
21
Hendrik Jan Gommer
Dalen
55:43
55:34
22
Bert Haan
Sleen
55:57
55:55
23
FJ Vedoold
Dalen
56:44
56:34
24
Herman Venhorst
Dalen
1:00:20
1:00:13
TEAM, TEAMLOOP 3X5 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Andrebouwt
Dalen
53:17
2
Gemeente Coevorden 2
Coevorden
1:00:18
3
Gemeente Coevorden
Coevorden
1:23:32
http://www.alberteisingloop.nl
www.uitslagen.nl
13-09-2015 18:21