Uitslagenlijst Kramp run

Varsseveld - Zaterdag 12 september 2015

J-9, KIDSRUN 1 KM JE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mats Pouwels
Varsseveld
3:44
3:43
2
Sven Meinen
AVA '70
3:45
3:43
3
Max ter Haar
Aalten
3:53
3:51
4
Rens Roedema
Aalten
3:55
3:54
5
Luca Greven
Argo
3:56
3:54
6
Duke Peppelinkhausen
Doetinchem
3:59
3:57
7
Joel Piek
Aalten
3:59
3:57
8
Tijn Piest
AVA '70
4:00
3:59
9
Julian van Erkelens
AVA '70
4:02
3:59
10
Kai Ticheloven
Varsseveld
4:09
4:07
11
Lenn Sellink
Varsseveld
4:16
4:14
12
Jens de Reus
Didam
4:16
4:14
13
Thom Berkelder
AVA '70
4:17
4:15
14
Gijs Toebes
Varsseveld
4:17
4:14
15
Robert Nica
Doetinchem
4:18
4:15
16
Ryan Gemmink
AVA '70
4:25
4:22
17
Age Eindhoven
Heelweg
4:29
4:24
18
Pepijn van de Noort
Varsseveld
4:30
4:23
19
Jip van den Bergh
Suderwick
4:30
4:26
20
Joost kleinbussink
AVA '70
4:31
4:28
21
Pim Beltman
Varsseveld
4:34
4:24
22
Lars Meinen
AVA '70
4:35
4:31
23
Milan venderbosch
Varsseveld
4:35
4:34
24
Jort Smits
Varsseveld
4:37
4:33
25
Luca van Wingaarden
Varsseveld
4:37
4:35
26
Mees te Kamp
Breedenbroek
4:37
4:33
27
Pepijn Bruil
Varsseveld
4:41
4:37
28
Jari Knikkink
Varsseveld
4:47
4:42
29
Luuk Kaminski
Heelweg
4:48
4:46
30
Morris van der Aar
Varsseveld
4:48
4:46
31
Koen Hoopman
AVA '70
4:49
4:45
32
Daan Leneman
Varsseveld
4:51
4:48
33
Jesse Fraikin
Varsseveld
4:54
4:50
34
Siem Piest
Varsseveld
4:54
4:50
35
Jurre van Zuidam
AVA '70
4:55
4:50
36
Robin venderbosch
Varsseveld
4:56
4:52
37
Floris van de Noort
Varsseveld
5:05
4:58
38
Ricardo Aaldering
Varsseveld
5:12
5:09
39
Sesam Veenhuis
Varsseveld
5:13
5:11
40
Max Luijmes
Varsseveld
5:14
5:10
41
Simon de Bruijn
Varsseveld
5:14
5:11
42
Jordy Wijkamp
Varsseveld
5:18
5:12
43
Dirk Boomkamp
Harreveld
5:23
5:18
44
Siem Lenderink
Silvolde
5:25
5:18
45
Kian Beudel
Varsseveld
5:26
5:17
46
Hidde Holtus
Dinxperlo
5:28
5:21
47
Mats Lievers
Aalten
5:30
5:22
48
Lasse Lievers
Aalten
5:30
5:23
49
Kees Klompenhouwer
Varsseveld
5:31
5:23
50
Julius Holtus
Dinxperlo
5:31
5:24
51
Gijs Beltman
Varsseveld
5:34
5:25
52
Leon Assink
Rijssen
5:35
5:23
53
Thomas Peijnenburg
's-Heerenberg
5:42
5:36
54
Nout Kramer
Silvolde
5:44
5:41
55
Darwin Vels
Doetinchem
5:44
5:39
56
Nick leemreize
Varsseveld
5:53
5:46
57
Lucas de Bruijn
Varsseveld
6:01
5:55
58
Stijn Esselink
Borculo
6:04
5:56
59
Erben Denkers
Winterswijk
6:32
6:24
60
Luuk Esselink
Borculo
6:51
6:42
61
Lieuwe Bruil
Varsseveld
7:26
7:18
M-9, KIDSRUN 1 KM JE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elizah Rexwinkel
Dinxperlo
4:10
4:06
2
Lisa dekker
Argo
4:12
4:10
3
Lieke Ernst
Atletico '73
4:22
4:19
4
Hanne Pouwels
Varsseveld
4:28
4:26
5
Lieke de Boer
AVA '70
4:31
4:28
6
Sterre Visser
Varsseveld
4:31
4:25
7
Indi Ticheloven
Varsseveld
4:33
4:30
8
Ise de Reus
Didam
4:35
4:32
9
Teske Tuenter
Sinderen
4:37
4:32
10
Aimee Hoftijzer
Varsseveld
4:40
4:35
11
Merle Luiten
Borculo
5:05
5:00
12
Dionne Weening
Varsseveld
5:22
5:18
13
Fenna Ernst
Silvolde
5:27
5:22
14
Isolde Luiten
Borculo
5:27
5:21
15
Naomi masselink
Varsseveld
5:28
5:22
16
Mariet Lammers
Varsseveld
5:28
5:24
17
Karlijn Berendsen
Halle
5:28
5:19
18
Karlijn Heijerman
Heelweg
5:34
5:30
19
Merle Vinkenvleugel
Varsseveld
5:34
5:30
20
Lieke Wentink
Varsseveld
5:39
5:35
21
Feline Hoftijzer
Varsseveld
5:43
5:38
22
Demi van Zuidam
Aalten
5:49
5:44
23
Marije Elferink
Olst
5:54
5:50
24
Suze Ras
Varsseveld
5:57
5:48
25
Britt Buiting
Didam
6:06
5:58
26
Lieke Visser
Didam
6:06
5:58
27
Nienke Wenting
Didam
6:10
6:03
28
Renske Nijeboer
Dinxperlo
6:14
6:06
29
Kyra Aaldering
Varsseveld
6:16
6:09
30
Doris Veenhuis
Varsseveld
6:19
6:12
31
Kim Wenting
Didam
6:20
6:11
32
Madelief van Erkelens
Varsseveld
6:25
6:16
33
Linne Wensink
Varsseveld
6:32
6:23
34
Ize Kramer
Silvolde
6:56
6:52
35
Anne Reuterink
Varsseveld
6:57
6:48
36
Lis van Breemen
Doetinchem
8:20
8:13
37
Esmťe Gosselink
Doetinchem
8:22
8:14
38
Suze Reuterink
Varsseveld
8:47
8:37
J1015, KIDSRUN 2 KM JE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stan Prinsen
AVA '70
6:29
6:28
2
Kjell Venderbosch
Argo
6:52
6:51
3
Sjoerd Wiecherink
Argo
6:58
6:56
4
BjŲrn Rossel
AVA '70
7:11
7:09
5
Mees Prinsen
AVA '70
7:13
7:12
6
Michiel Wellink
AVA '70
7:22
7:21
7
Kharos Spaans
Argo
7:23
7:21
8
Rick van der Knaap
Didam
7:32
7:31
9
Twan Meinen
Aalten
7:37
7:35
10
Douwe kleinbussink
AVA '70
7:38
7:36
11
Luka Piek
Aalten
7:41
7:39
12
Luc Kappert
AV Rijssen
7:43
7:41
13
Twan Geven
Dinxperlo
7:49
7:46
14
Patrick Weikamp
Varsseveld
7:50
7:49
15
Jurre Huls
Aalten
7:51
7:49
16
Sten van Klooster
Varsseveld
7:54
7:51
17
Mick Peppelinkhausen
Argo
7:56
7:54
18
Kees Santbulte
Doetinchem
7:59
7:57
19
Mart van Hoorn
Doetinchem
8:01
7:59
20
Finn van Klooster
Varsseveld
8:01
7:59
21
Sten Fraikin
Varsseveld
8:02
7:59
22
Bram Berkelder
AVA '70
8:05
8:04
23
Sil Pastors
Megchelen
8:38
8:37
24
Dirk Veenink
Zelhem
8:44
8:42
25
Youri Smits
Varsseveld
8:52
8:50
26
Tjibbe de Boer
AVA '70
8:53
8:51
27
Kick Woltering
Varsseveld
8:55
8:53
28
Jarno Duenk
AVA '70
9:04
9:02
29
Wes van Klooster
Varsseveld
9:16
9:14
30
Lars Rossel
Sinderen
9:23
9:21
31
Sjoerd Kempers
Varsseveld
9:23
9:22
32
Joppe Roos
AVA '70
9:27
9:26
33
Niels Lievers
Heelweg
9:29
9:26
34
Connor Dittrich
Isselburg
10:20
10:18
35
Luuk Assink
Rijssen
10:26
10:25
M1015, KIDSRUN 2 KM JE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sophie van Bergen
Argo
7:40
7:37
2
Daphne de Koning
Archeus
7:50
7:48
3
Floor Huls
Aalten
7:54
7:52
4
Marit kleinbussink
AVA '70
7:57
7:54
5
De Bruijn
Argo
8:02
8:01
6
Jasmijn Huls
Aalten
8:10
8:08
7
Lieke Hengeveld
De Heurne
8:22
8:20
8
Sanne ter Haar
Aalten
8:29
8:28
9
Jill Jansen
Etten Gld
8:31
8:29
10
Milou Legters
Zelhem
8:37
8:35
11
Rinkje Den Boer
ASV
8:54
8:52
12
Anouk Eliesen
Argo
8:56
8:54
13
ZoŽ Ticheloven
Varsseveld
8:58
8:57
14
Sydney Kempers
Atletico '73
9:07
9:05
15
Lisa te Brake
Archeus
9:12
9:11
16
Ismay Bolder
Argo
9:21
9:20
17
Beau Rosier
Gendringen
9:31
9:29
18
Lieke Wormskamp
Gendringen
9:31
9:29
19
Lotte Reuterink
ASV
9:49
9:48
20
Eva Jansen
Varsseveld
10:21
10:20
21
Eline Rossel
Sinderen
10:29
10:27
22
Puck van der Aar
Varsseveld
10:42
10:41
23
Vera de Slegte
Argo
10:53
10:50
24
Manon Reuterink
ASV
10:59
10:56
25
Eva massen
Varsseveld
11:16
11:15
26
Amber Berendsen
Halle
11:31
11:30
27
Sabrina Bonnes
Isselburg
11:40
11:38
MAN, RECREANTEN 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hans Waalder
Brunsveld Diervoeders
16:59
16:55
2
Marc Janssen
Scorpio
17:32
17:27
3
Joost Somsen
RunVision
17:47
17:40
4
Tom van Beusekom
Kab 1 Accountants & Belasting
17:48
17:43
5
Ruben Koppelman
Hoge Hexel
17:59
17:51
6
Wiebe De heer
Gaanderen
18:02
17:58
7
Tim te Brake
Victor`s Fruit
18:05
18:01
8
Zowie ten Hove
RTA
18:08
18:02
9
Jan Otter
Ten Brinke Groep 4
18:09
18:01
10
Tim Mengerink
Victor`s Fruit
18:09
18:04
11
Miel Heusinkveld
AVA '70
18:21
18:15
12
Mathijs Weijkamp
RTA
18:23
18:18
13
Tom Waalder
Aalten
18:24
18:19
14
Peter Rutjes
Didam
18:25
18:20
15
Dinant Huurneman
RunVision
18:28
18:22
16
Koen Fransen
Harrie Arendsen 1
18:30
18:27
17
Matthijs Duenk
Aalten
18:31
18:26
18
Dennis Lankveld
Varsseveld
18:32
18:18
19
Erwin Warmelink
Victor`s Fruit
18:33
18:26
20
Paul de Keijzer
Westendorp
18:37
18:31
21
Ruben Garretsen
Argo
18:38
18:33
22
Frank Buesink
Lichtenvoorde
18:42
18:37
23
Joeri Voltman
Argo
18:51
18:48
24
Dennis Jansen
Harrie Arendsen 1
18:54
18:48
25
Rudi Ruesink
Kaak 1 Nederland b.v.
18:54
18:49
26
Kay Sanders
Atletico '73
18:54
18:47
27
Bram Vrieze
svedex 1
18:56
18:50
28
Denis Woeltjes
Aalten
18:56
18:51
29
Herman Jolink
Claymount
19:07
19:01
30
Rudi Bolwerk
Heezen mode m/v
19:08
18:54
31
Geertjan van Erkelens
Varsseveld
19:10
19:03
32
Christian van Haselen
Doetinchem
19:11
19:07
33
Roel Verwer
AV Haaksbergen
19:14
18:59
34
Patrick Ikink
Klaassen Groep
19:15
19:09
35
Hans Brunsveld
Brunsveld Diervoeders
19:17
19:13
36
Clemens Wekenborg
Kab 1 Accountants & Belasting
19:18
19:14
37
Joris Heusinkveld
Berentschot Fiscaal
19:20
19:14
38
Erik Ormel
Rotaryclub Aalten Wisch
19:20
19:10
39
Martijn de Lange
Argo
19:22
19:17
40
Pim de Jong
Fit in Varsseveld 2
19:23
18:48
41
Stefan Wisselink
Varsseveld
19:24
19:12
42
Maarten Hengeveld
De Heurne
19:26
19:20
43
Michel Roes
Kab 1 Accountants & Belasting
19:27
19:22
44
Roel Schreurs
Muziekvereniging 2 De Eendracht
19:32
19:26
45
Luuk te Brake
Victor`s Fruit
19:37
19:31
46
Marco Franke
Kramp Duitsland
19:39
19:27
47
Jeroen Harmsen
Argo
19:40
19:18
48
Erwin Heister
Terborg
19:43
19:38
49
Stefan Scanu
Argo
19:47
19:44
50
Pieter Hubers
Harrie Arendsen 1
19:48
19:42
51
Jozo Vulic
LVG
19:50
19:43
52
Jerrel Balke
AVA '70
19:56
19:49
53
Freek Wiegmink
Drempt
19:56
19:48
54
Tom Wever
Azewijn
19:58
19:51
55
Jos Slutter
Harrie Arendsen 1
19:58
19:53
56
Wim Jentink
AVA '70
20:01
19:54
57
Oscar Mulling
Kaak 1 Nederland b.v.
20:01
19:54
58
Geert Menkhorst
Ottevanger Milling Engineers B
20:01
19:53
59
Hans Jentink
Aalten
20:02
19:53
60
Dimitri Louwet
DFC
20:05
19:34
61
MichaŽl Weigand
Harrie Arendsen 1
20:07
19:58
62
Henk Grootwesseldijk
Ottevanger Milling Engineers B
20:08
19:56
63
Maarten Angenent
Breedenbroek
20:09
20:02
64
Luuk Rietberg
Innclose BV
20:11
19:31
65
Robin Wubbels
Ottevanger Milling Engineers B
20:13
19:45
66
Roy Mengerink
Graafschap College
20:13
20:05
67
Freek Spanbroek
De Liemers
20:14
19:59
68
Mohamed Jeilani
RunVision
20:17
20:09
69
Rico Kleinnibbelink
Arnhem
20:17
20:09
70
Geert Wevers
Aalten
20:18
20:14
71
Frans Grutters
Rotaryclub Aalten Wisch
20:20
20:09
72
Thijs van Bronkhorst
Lichtenvoorde
20:21
19:50
73
Mark Geesink
Kaak 1 Nederland b.v.
20:23
20:15
74
Rob van Asperen
svedex 2
20:25
20:17
75
Peter Wissing
Harrie Arendsen 2
20:26
20:21
76
Herman Luijmes
Didam
20:26
20:17
77
Wouter Bruil
Amsterdam
20:28
20:18
78
Michael Velthorst
Berentschot Fiscaal
20:31
20:17
79
Rinke ter Haar
AVA '70
20:33
20:23
80
Dennis Weikamp
Berentschot Fiscaal
20:33
20:26
81
Kylian Klein Hesselink
Victor`s Fruit
20:34
20:26
82
Ties Centen
Argo
20:37
20:33
83
Daan Bruyns
INDI1
20:38
20:31
84
Bram Tiggeloven
Kaak 2 Nederland b.v.
20:39
20:31
85
Marcel Ruesink
Kramp Inslag
20:42
20:30
86
Roy Holweg
Kaak 1 Nederland b.v.
20:47
20:36
87
Lucas Breukelaar
Inteqnion
20:47
20:26
88
Rob Wagenvoort
Halle
20:49
20:37
89
Erwin Rack
AVA '70
20:49
20:24
90
Patrick Weijers
AVA '70
20:49
20:40
91
Bart Koskamp
Aalten
20:51
20:35
92
Rick Stroet
Dinxperlo
20:51
20:45
93
Ed van Ditshuizen
Claymount
20:53
20:42
94
Bas Tonissen
Simplex
20:54
20:29
95
Ger de Jong
De Liemers
20:55
20:40
96
Jorg Stephan
Kramp Duitsland
20:56
20:19
97
Vincent te Brake
Argo
21:01
20:58
98
Herman Fransen
Harrie Arendsen 2
21:03
20:52
99
Robin Reusen
Dinxperlo
21:05
20:49
100
Jan Willem te Beest
svedex 1
21:07
20:49
101
Maarten Peet
Varsseveld
21:09
20:56
102
Joop Wevers
Kaak 1 Nederland b.v.
21:09
21:01
103
Falco ten Brinke
Berentschot Fiscaal
21:09
20:55
104
Rudi de Vries
Varsseveld
21:13
21:05
105
Hans Aarntzen
Harrie Arendsen 2
21:14
21:08
106
Vincent Messing
Varsseveld
21:15
21:05
107
Rob Helming
Atletico '73
21:15
21:09
108
Wim Rensink
AVA '70
21:19
21:11
109
Coen Elferink
Licotec Daklicht B.V.
21:23
21:10
110
Ivo Knikkink
Varsseveld
21:24
21:11
111
Dave Posthumus
OWM Achterhoek Verzekeringen
21:24
21:13
112
Roel Zweden
svedex 1
21:24
21:11
113
Patrick Dielen
Archeus
21:25
21:13
114
Bart Elburg
AVA '70
21:28
21:21
115
Maurice Rosmuller
Wehl
21:31
21:17
116
Jelmer Zwarts
Kaemingk B.V. 2
21:32
21:23
117
Rik Elshoff
Ten Brinke Groep 5
21:33
20:24
118
Paul Becks
Kaemingk B.V. 2
21:36
21:27
119
Chiel van der Laan
Arendsen Staalbouw
21:42
20:32
120
Wiljo Bussink
Loopgroep De Zandloper
21:47
21:33
121
Erwin ter Haar
Aalten
21:48
21:42
122
Imre Huitink
Lichtenvoorde
21:48
21:33
123
Daniel Raasing
svedex 1
21:49
21:30
124
Victor Duurland
Victor`s Fruit
21:51
21:44
125
Erik wiegmink
Terborg
21:53
21:44
126
Ricardo Bruggink
Suderwick
21:57
21:19
127
Sjoerd Reesink
AVA '70
21:58
21:48
128
Theo Neerhof
Loopgroep De Zandloper
21:59
21:44
129
Dinant Woolschot
Careaz 3
21:59
21:38
130
Michael Austgen
Kramp Duitsland
22:03
21:23
131
Arjen ter Heide
Argo
22:05
21:43
132
Geert Kip
AVA '70
22:06
21:16
133
Peter Bartelds
Vorden
22:08
21:44
134
Arjen Lievers
Aalten
22:10
21:55
135
Gert vink
Aalten
22:13
21:41
136
Johan van der Graaf
Kramp 5
22:14
20:55
137
Chris Eekelder
Lievelde
22:15
21:29
138
Roy Krajenbrink
Kaak 2 Nederland b.v.
22:16
22:04
139
Dirk Vreman
AVA '70
22:16
22:00
140
Sam ter Haar
Victor`s Fruit
22:18
22:10
141
Rob Berkelder
AVA '70
22:19
22:05
142
Michiel Bibbe
Argo
22:20
22:15
143
Ron Wisselink
Lichtenvoorde
22:23
22:04
144
Andre Been
INDI1
22:24
21:54
145
Mart Slotboom
AVA '70
22:25
22:01
146
Herman te Lindert
Sinderen
22:26
21:34
147
Sander Luiten
Borculo
22:28
22:15
148
Gerbert te Lindert
De Inlopers
22:30
21:50
149
Klaas van wingaarden
Fit in Varsseveld 1
22:34
21:53
150
Henkjan Wieberdink
Rabobank Graafschap-Zuid
22:36
22:08
151
Stephan Buitenhuis
Harrie Arendsen 2
22:39
22:24
152
Hans te Beest
Doetinchem
22:41
22:21
153
Gerben Schepers
AVA '70
22:41
22:31
154
Jonnie Wissing
Klaassen Groep
22:42
22:15
155
Wouter van Liere
Varsseveld
22:45
22:17
156
Mark Sticker
Fit in Varsseveld 1
22:45
22:06
157
Henk Bruggeman
Kab 1 Accountants & Belasting
22:45
22:40
158
Matthijs Bulsink
Klaassen Groep
22:47
22:30
159
Bas Trip
Argo
22:49
22:23
160
Michiel Hobelman
cgdewingerd
22:58
22:41
161
HJ Wisselink
Westendorp
22:58
22:50
162
Kees Heidemann
Bocholt
23:00
22:18
163
Lars Hoogerbrug
AVA '70
23:01
22:21
164
Derby Krommendijk
Ten Brinke Groep 6
23:03
22:09
165
Eddy Rensing
AVA '70
23:04
22:54
166
Wouter van den Berg
Lichtenvoorde
23:04
22:51
167
Martin van Schijndel
Aalten
23:05
22:29
168
Jordi Nieuwland
Hengelo Gld
23:07
23:02
169
Daan Hobelman
cgdewingerd
23:09
22:56
170
Ed friezen
Fit in Varsseveld 2
23:10
22:57
171
Ronald Egberink
Zelhem
23:11
22:26
172
Henk van Zantvoort
Arendsen Staalbouw
23:12
22:02
173
Bart Holthausen
Kaak 3 Nederland b.v.
23:12
22:54
174
Jochem Tolkamp
Aalten
23:14
22:45
175
Leon Wassink
Halle
23:16
23:04
176
Peter Roedema
AVA '70
23:17
23:07
177
Roland Knipscheer
Dinxperlo
23:19
23:08
178
Harry Jolink
Claymount
23:19
22:20
179
Marcel Mateman
AVA '70
23:21
22:57
180
Branco Scheening
Fit in Varsseveld 1
23:23
22:28
181
Mark Gebbinck
Ten Brinke Groep 3
23:24
22:17
182
Pascal Veldboom
AVA '70
23:25
23:04
183
Eric Hoogerbrug
AVA '70
23:27
22:46
184
Bart Manschot
Kaak 2 Nederland b.v.
23:27
23:11
185
Frido slag
Beverwijk
23:31
22:12
186
Jos Rave
Dinxperlo
23:31
23:20
187
Rene Ansink
Kaak 2 Nederland b.v.
23:32
23:14
188
Cyril Kerkhof Jonkman
Utrecht
23:33
23:28
189
Enno te Lindert
Varsseveld
23:36
23:13
190
Barry thiele
Ulft
23:38
23:11
191
Edwin Ruesink
DFC
23:39
22:05
192
Dominique Schreuder
svedex 2
23:40
22:26
193
Gerben Dikker
Klaassen Groep
23:40
23:12
194
Maurice Magis
AVA '70
23:41
22:38
195
Wim Kleinhesselink
Ter Horst
23:42
23:08
196
Andre Koskamp
Aalten
23:43
23:00
197
Derk ter Horst
Kaemingk B.V. 1
23:45
23:28
198
Roy Grievink
Aalten
23:45
22:43
199
Michael Velthorst
Varsseveld
23:45
23:24
200
Jeroen Greven
Kab 1 Accountants & Belasting
23:46
23:10
201
Freddy van Ditshuizen
Innclose BV
23:48
22:57
202
Peter Ligterink
INDI1
23:49
23:23
203
Taco te Grootenhuis
Ten Brinke Groep 6
23:50
22:54
204
Robin Bruggink
Varsseveld
23:51
23:00
205
Igmar Wieberdink
DE LOPER
23:53
23:33
206
Leo van der Laan
Arendsen Staalbouw
23:54
22:45
207
Gerben Grevink
OWM Achterhoek Verzekeringen
23:55
23:22
208
Marieke Alten
Euro Planit
23:55
23:41
209
Brent Schoppers
Muziekvereniging 2 De Eendracht
23:56
23:31
210
Marijke Esselink
RunVision
23:58
23:50
211
Vincent Scholten
AVA '70
23:59
23:49
212
Michel Roording
Wichmond
24:02
23:27
213
Hans Reesing
DK Coiffure
24:07
23:23
214
Thijs Lammers
Varsseveld
24:10
23:30
215
Arend van Eerden
DFC
24:10
22:35
216
Michiel Buevink
Sinderen
24:12
23:58
217
Rens Wentink
Halle
24:14
22:47
218
Robin Meenink
Varsseveld
24:15
23:46
219
Marcel Huizer
Kaemingk B.V. 1
24:15
24:02
220
Johan Westervelt
Innclose BV
24:16
23:37
221
Johan Neevel
Dinxperlo
24:21
23:51
222
Jacco Kroon
Nigtevecht
24:23
24:03
223
Stijn Lensink
Kramp 2
24:24
23:19
224
Hans Kruisselbrink
Varsseveld
24:24
23:50
225
Richard van den Toorn
Simplex
24:24
23:28
226
Harrie Wijnroks
Varsseveld
24:26
24:05
227
Dirk Maatman
Heezen mode m/v
24:32
24:17
228
Rob Schuurman
HCS
24:32
24:05
229
Jotan Wijnholds
Van Raam Aalten BV
24:33
23:28
230
Ronald Huls
Dinxperlo
24:34
23:54
231
Sander Rosmuller
DK Coiffure
24:34
23:46
232
Rob Elijzen
Stichting Estinea
24:35
24:14
233
Frank Navis
Flynth 1
24:37
23:01
234
Rogier Hoftijzer
Westerveld en Vossers
24:38
23:34
235
Dennis te Pas
Euro Planit
24:38
24:24
236
Bernie Schoppers
Muziekvereniging 1 De Eendracht
24:39
24:14
237
Dennis Wentink
Kramp 2
24:39
23:49
238
Teun Bennink
Ten Brinke Groep 4
24:40
23:36
239
Wim Hobelman
cgdewingerd
24:40
24:13
240
Rik Lammers
Varsseveld
24:44
24:31
241
Herco Schreurs
Muziekvereniging 1 De Eendracht
24:45
24:22
242
Frank Temming
Lichtenvoorde
24:46
23:36
243
Jaap Stramrood
Simplex
24:46
23:51
244
Sjoerd Smid
svedex 2
24:47
23:33
245
Robert Willemsen
Ten Brinke Groep 3
24:48
23:41
246
Bart Egberts
Kaemingk B.V. 2
24:49
24:06
247
Bas Koskamp
Loopgroep De Zandloper
24:50
24:33
248
Keje Ebskamp
Kramp Inslag
24:52
23:35
249
Geert Grievink
Loopgroep De Zandloper
24:53
24:38
250
Patrick Hesp
Van Dorp Installaties
24:53
24:06
251
Geert Dielissen
Simplex
24:54
24:00
252
Luc Nederlof
Weneko Kunststoffen BV
24:55
24:11
253
Job Hiddink
Sinderen
24:56
24:01
254
Ton Knoef
Alfa Accountants en Adviseurs
24:58
24:13
255
Marianum een
Marianum 1
25:00
24:20
256
Emiel Kobessen
Kaak 3 Nederland b.v.
25:01
24:43
257
Bennie Pothoff
Arendsen Staalbouw
25:04
24:17
258
Edwin Aalbers
Kab 1 Accountants & Belasting
25:05
23:20
259
Femke Kopp
HCS
25:06
23:36
260
Jurgen Richter
Brunsveld Diervoeders
25:07
24:23
261
Kevin Harmsen
svedex 2
25:07
23:53
262
Theo Ragas
Ten Brinke Groep 6
25:09
24:06
263
Erwin Coonen
Rotaryclub Aalten Wisch
25:13
24:39
264
Joost Cornelissen
Inteqnion
25:13
23:50
265
Mark van Schriek
Ten Brinke Groep 3
25:15
24:09
266
Bert Gerritsen
Kaak 3 Nederland b.v.
25:16
24:56
267
Rik van Haalen
INDI1
25:16
24:45
268
Ruben Hulstijn
Neede
25:16
24:39
269
Jasper Vriezen
Kaak 2 Nederland b.v.
25:18
24:57
270
Edwin Vet
svedex 2
25:19
24:06
271
Leroy ten Dolle
Claymount
25:25
24:59
272
Thomas Zweers
Harrie Arendsen 2
25:29
24:23
273
Henk te Riet
Claymount
25:30
24:29
274
Victor Lichtenberg
Kramp 3
25:31
24:18
275
Dick Besselink
Varsseveld
25:31
24:49
276
Udo Klompenhouwer
Heezen mode m/v
25:32
24:16
277
Wim Geurink
Eerbeek
25:33
24:41
278
Hans Harmsen
Silvolde
25:34
25:00
279
Jos Geerits
Rabobank Graafschap-Zuid
25:34
24:42
280
Marien te Molder
Klaassen Groep
25:35
25:08
281
Marius Heersema
Ten Brinke Groep 2
25:36
23:44
282
Jeroen Buunk
HCS
25:36
24:09
283
Jorg van den Dam
Arendsen Staalbouw
25:40
24:32
284
Renť Wenting
Aalten
25:40
25:11
285
Frank Ernst
Silvolde
25:41
25:11
286
Wouter Stegerhoek
Multicycle
25:41
24:05
287
Hans van de Noort
Varsseveld
25:43
24:40
288
Freddy ter Horst
Kramp 1
25:43
25:08
289
Rik Ruessink
Aalten
25:45
25:34
290
Marcel Benes
Inteqnion
25:48
24:22
291
Simon Keunen
Ottevanger Milling Engineers B
25:48
24:31
292
Arjan Temming
Lichtenvoorde
25:49
24:38
293
Sander Luijmes
Fit in Varsseveld 2
25:49
24:57
294
Alex Evers
Ulamo 1
25:52
24:19
295
Hans Berendsen
Ter Horst
25:52
24:26
296
Marc Smit
Multicycle
25:53
24:15
297
Clemens Holtslag
Claymount
25:55
25:40
298
Tom Bussink
DFC
25:55
24:19
299
Jamai Groen
Ten Brinke Groep 4
25:56
24:48
300
Alex Obbink
Aalten
25:56
24:59
301
G Hakfoort
Boerderij 2 Het Liessenhuus
25:59
24:19
302
Ter Beek
Silvolde
25:59
25:11
303
Ruben van der Graaf
Kramp 5
25:59
24:41
304
Theo Stronks
AVA '70
26:01
25:42
305
Andree Beekhuizen
Hengelo Gld
26:03
25:20
306
Marianum vier
Marianum 1
26:03
25:24
307
Heng Luo
Watzegje
26:04
24:59
308
Bas Kruisselbrink
Westendorp
26:05
25:13
309
Johan Beernink
Ulamo 1
26:07
24:32
310
Bob Ngebai
Careaz 2
26:08
25:44
311
Willy Klein Gunnewiek
Klaassen Groep
26:09
25:06
312
Frank Blekkink
HCS
26:10
24:41
313
Peter van Hall
Argo
26:12
24:51
314
Ron Verheij
Watzegje
26:12
25:03
315
Gerhard Gilbers
Varsseveld
26:14
26:03
316
Maurice Kingma
Euro Planit
26:15
25:51
317
Dick Sloetjes
Aalten
26:15
25:43
318
Marco Geels
Silvolde
26:15
25:09
319
Ruud Spaargaren
Kremer
26:15
25:29
320
Ruud Mombarg
Klaassen Groep
26:15
25:12
321
Leon Visser
Ottevanger Milling Engineers B
26:17
25:39
322
Syb Lensink
's-Gravenhage
26:18
25:01
323
Leon Huitink
Loopgroep De Zandloper
26:19
26:07
324
Oscar te Pas
Ulamo 2
26:21
24:50
325
Matthieu Schepers
Atletico '73
26:23
25:59
326
Sybrand Brouwer
INDI2
26:23
25:49
327
Marc Westerhof
Ulft
26:23
26:05
328
Marcel Walvoort
HCS
26:24
25:12
329
Roy van Ingen
De Inlopers
26:24
25:43
330
Sieto Wisselink
Rabobank Graafschap-Zuid
26:27
25:35
331
Tim Bernards
Ten Brinke Groep 5
26:28
25:22
332
Michel Geerdink
Ten Brinke Groep 1
26:28
25:24
333
Ralph Bussink
Dinxperlo
26:30
25:08
334
Harm te Kaat
Arendsen Staalbouw
26:33
25:25
335
Henk Koskamp
Loopgroep De Zandloper
26:34
26:15
336
Gerard de Visser
Kab 2 Accountants & Belasting
26:34
25:09
337
Gerwin Jansen Eupe
AVA '70
26:34
25:41
338
Peter Hagenaars
Kab 3 Accountants & Belasting
26:36
25:12
339
Jos van de Pas
Ten Brinke Groep 5
26:36
25:27
340
Theo Weikamp
Varsseveld
26:37
25:27
341
Michiel Smeitink
Hengelo Gld
26:38
25:28
342
Dennis Koskamp
Boerderij 3 Het Liessenhuus
26:38
24:57
343
Rudi Schreurs
Heezen mode m/v
26:39
25:23
344
Gertjan de Haan
Kab 2 Accountants & Belasting
26:40
25:13
345
Martijn Mateman
Van Raam Aalten BV
26:42
25:39
346
Rianne Reukers
Westerveld en Vossers
26:43
25:40
347
Koen Wenting
Innclose BV
26:44
25:54
348
Hans Hofs
Kramp 6
26:45
25:26
349
Hendrik jan Antink
Hengelo Gld
26:46
26:01
350
Reinhard van Londen
Doetinchem
26:46
26:15
351
Arne Eindhoven
Heelweg
26:47
25:17
352
Rens Mulder
Ottevanger Milling Engineers B
26:52
26:14
353
Jan Robben
Ulamo 2
26:52
25:20
354
Roel Hebink
Fit in Varsseveld 1
26:54
25:46
355
Herco Schreurs
Muziekvereniging 2 De Eendracht
26:57
26:19
356
Jos Rexwinkel
Varsseveld
27:03
25:57
357
Joris Bakker
Kaak 4 Nederland b.v.
27:03
26:43
358
Koen Heikoop
Muziekvereniging 2 De Eendracht
27:06
26:40
359
Raymond Slutter
Argo
27:10
25:51
360
Bert Veldhuis
Dinxperlo
27:12
26:24
361
Niek Sellink
Claymount
27:12
26:12
362
Rob Hagen
Kab 3 Accountants & Belasting
27:19
25:31
363
Rienk Eppink
DK Coiffure
27:20
26:31
364
Onne Ydel
Multicycle
27:21
25:44
365
Wilma Rademakers
KEC Kinder Expertice de Trein
27:23
26:33
366
Jos Hebinck
Varsseveld
27:27
27:09
367
Patrick Kramer
Atletico '73
27:29
26:23
368
Marco Klein Gunnewiek
Kaemingk B.V. 1
27:33
27:18
369
Frank Vissenberg
Kremer
27:34
26:47
370
Arno Jansen
Ten Brinke Groep 6
27:34
26:38
371
Jeroen Folkers
Muziekvereniging 1 De Eendracht
27:34
27:00
372
M Rutgers
Boerderij 2 Het Liessenhuus
27:37
25:56
373
J Bruil
Boerderij 3 Het Liessenhuus
27:37
26:40
374
Marco de Moor
Kramp 1
27:41
27:09
375
Marianum drie
Marianum 1
27:42
27:01
376
Berto Somsen
RunVision
27:44
26:53
377
Marco van Rijs
Inteqnion
27:44
26:32
378
Erwin Hendriks
INDI2
27:47
27:16
379
Reinier Bulten
Doetinchem
27:50
26:29
380
Marc Buevink
Kab 1 Accountants & Belasting
27:50
26:24
381
Erwin Mulders
Atletico '73
27:53
27:13
382
Ron Bisschop
Van Dorp Installaties
27:54
27:24
383
Thimo Dusseldorf
Kramp 3
27:55
26:50
384
Hans Kempers
Varsseveld
27:57
27:14
385
Ono Klein Braskamp
Ten Brinke Groep 3
27:58
26:49
386
Johan Teeuwsen
Rotaryclub Aalten Wisch
28:03
27:41
387
Guido Eleveld
Westerveld en Vossers
28:05
26:40
388
Guus Hendriks
Didam
28:07
26:48
389
Jan Willem van Zoomeren
Westerveld en Vossers
28:07
26:37
390
Marcel Luimes
Inteqnion
28:13
27:36
391
Marcel Koenders
Breedenbroek
28:14
27:35
392
Edwin Geven
Boerderij 1 Het Liessenhuus
28:14
26:29
393
Wouter Oomens
Sinderen
28:15
27:49
394
Ruud Kruithof
INDI2
28:16
27:42
395
Sander Abbink
Watzegje
28:18
27:13
396
T Bulsink
Boerderij 3 Het Liessenhuus
28:18
26:34
397
Gerbert Dolman
Ten Brinke Groep 1
28:18
27:08
398
Gerben Peet
Simplex
28:21
27:24
399
Emil Leemreize
Varsseveld
28:22
26:53
400
Dirk ter Harmsel
Alfa Accountants en Adviseurs
28:23
27:30
401
Vincent Bomers
Flynth 1
28:23
26:43
402
MIchel Groot Wassink
Ten Brinke Groep 4
28:26
27:17
403
Emile Remerie
Ottevanger Milling Engineers B
28:28
27:02
404
Han Rutgers
Dinxperlo
28:28
27:42
405
Dirk Buijs
Argo
28:30
27:58
406
Fred Heister
svedex 2
28:30
28:11
407
M freriks
Boerderij 3 Het Liessenhuus
28:31
26:51
408
Dave Jansen
Ter Horst
28:32
27:06
409
J jolink
Boerderij 2 Het Liessenhuus
28:39
26:59
410
Hans Oosterink
Kremer
28:42
27:56
411
Mark van Doorn
AVA '70
28:43
27:59
412
Peter Breuker
Varsseveld
28:44
27:31
413
Anne Gehling
Ten Brinke Groep 5
28:44
27:36
414
Bap Wenting
Kremer
28:45
27:58
415
Marco Hengeveld
De Heurne
28:47
27:28
416
Joran Schoppers
Muziekvereniging 1 De Eendracht
28:49
28:10
417
Ernstjan Lievers
cgdewingerd
28:50
28:20
418
Janneke Assink
Heezen mode m/v
28:51
27:36
419
Richard Obbes
Licotec Daklicht B.V.
28:56
27:22
420
Robert te Grotenhuis
Ten Brinke Groep 1
28:56
27:22
421
Bertjan Piest
Licotec Daklicht B.V.
28:57
27:56
422
Cees Boonman
Licotec Daklicht B.V.
28:57
27:22
423
Sjoerd Rooks
Aalten
29:00
27:43
424
Robby de Reus
Van Dorp Installaties
29:03
28:28
425
Arno Knuvink
Breedenbroek
29:04
28:35
426
Marianum twee
Marianum 1
29:05
28:20
427
Geertjan Abbink
Van Raam Aalten BV
29:11
28:06
428
Henk Hilferink
Graafschap College
29:11
27:40
429
Susan Ruesink
Ten Brinke Groep 2
29:16
27:45
430
Els Richter
Brunsveld Diervoeders
29:16
28:32
431
Robert Berendsen
Alfa Accountants en Adviseurs
29:19
28:26
432
Richard van Londen
Doetinchem
29:22
28:48
433
Ronnie Joosten
's-Heerenberg
29:23
28:25
434
Karin Swinkels
Westerveld en Vossers
29:24
28:03
435
Jelle Hubers
Stichting Estinea
29:27
28:27
436
Bart Putman
Ten Brinke Groep 5
29:29
28:19
437
Andre Bruil
AVA '70
29:31
28:39
438
Arno van der Heijden
Kaak 4 Nederland b.v.
29:31
29:12
439
Glenn Massop
Gaanderen
29:32
28:47
440
Shixiong Wang
Watzegje
29:36
28:28
441
Wilger Masselink
Massehuis Auto's
29:38
28:16
442
Andre Diepenbroek
Fit in Varsseveld 1
29:39
28:51
443
Diana Ottevanger
Inteqnion
29:40
28:24
444
Sjoerd Helmink
Ten Brinke Groep 1
29:41
28:32
445
Rob Zweerink
Weneko Kunststoffen BV
29:44
28:28
446
Joop Berendsen
Ulft
29:46
28:55
447
Alwin le Febre
Apeldoorn
29:49
28:28
448
Freddy Hofs
Varsseveld
29:52
29:27
449
Robert Roerig
Kramp 2
29:52
28:14
450
Joris Kuenen
Massehuis Auto's
29:57
28:34
451
Alfons Giesen
Kramp 1
29:59
28:20
452
Chiel Klanderman
Kramp 6
30:01
28:44
453
Geert Grievink
Aalten
30:03
29:01
454
Tonny te Loeke
Flynth 2
30:13
28:32
455
John Lebbink
Etten Gld
30:23
29:09
456
Ferdy Gervers
Kaak 4 Nederland b.v.
30:28
29:47
457
Johnny Wentink
Varsseveld
30:36
29:21
458
Andre Oonk
Ten Brinke Groep 6
30:39
29:45
459
Tijmen Lensink
Varsseveld
30:45
29:23
460
Rob Leuverink
Ten Brinke Groep 1
30:46
29:14
461
Patrick Vinkenvleugel
Boerderij 1 Het Liessenhuus
30:49
29:05
462
Herman Koetsier
Hengelo Gld
30:50
29:56
463
Roy Freriks
Boerderij 1 Het Liessenhuus
30:51
29:07
464
Theo Berendsen
Varsseveld
30:52
29:18
465
Sander Scheuter
Bredevoort
30:57
29:43
466
Gerrit-Jan Kreeftenberg
Varsseveld
30:58
30:13
467
Silvio Koster
Terborg
31:01
29:42
468
Herman Gijsbertsen
Aalten
31:07
29:31
469
Rene Ottevanger
Inteqnion
31:20
30:05
470
Arno Dijkstra
Kramp 7
31:22
29:59
471
Geert Nijenhuis
Massehuis Auto's
31:25
30:03
472
Biel Cots
Kramp 7
31:31
30:07
473
David Cots
Kramp 7
31:32
30:08
474
Andrť KŲnniger
Ten Brinke Groep 3
31:32
30:24
475
Valentin Cots
Kramp 7
31:32
30:09
476
Timo Kuiperij
Kramp 2
31:36
30:26
477
Gerrit ter Haar
AVA '70
31:44
31:08
478
Maarten Ras
Kramp 1
31:50
30:11
479
Mariska Prinsen
Ten Brinke Groep 2
31:52
30:27
480
H Brandsma
Boerderij 3 Het Liessenhuus
31:54
30:14
481
Christiaan ten Brinke
Aalten
31:55
30:19
482
Reinier Sloetjes
Kramp 3
32:03
30:37
483
Maartje Janssen
Westerveld en Vossers
32:06
30:39
484
Erik Hartman
Licotec Daklicht B.V.
32:07
30:32
485
Michel M.A. Engelbarts
Gendringen
32:15
30:42
486
Fokke Kromkamp
Ten Brinke Groep 2
32:27
30:57
487
Louis Ambergen
Van Dorp Installaties
32:31
31:46
488
Carlo Melger
Van Dorp Installaties
32:38
31:13
489
Carlo Schmitz
Argo
32:49
32:46
490
Mark Hartman
Kaak 4 Nederland b.v.
32:51
32:32
491
Carolien ter Maat
KEC Kinder Expertice de Trein
32:57
32:03
492
Marcel Willemsen
Kab 3 Accountants & Belasting
33:09
31:36
493
Jac Bakx
KEC Kinder Expertice de Trein
33:14
32:19
494
Peter Kraaijenbrink
Muziekvereniging 2 De Eendracht
33:18
32:43
495
Mike Meeusen
Kramp 7
33:26
31:48
496
Sam Meeusen
Kramp 7
33:28
31:50
497
Florian van Heerde
Stichting Estinea
33:29
32:34
498
F Kobessen
Boerderij 3 Het Liessenhuus
33:35
31:50
499
T Scholing
Boerderij 1 Het Liessenhuus
33:38
31:53
500
Jan Soentjens
Rotaryclub Aalten Wisch
33:53
33:18
501
Andries Centen
Argo
34:22
34:18
502
Frans Vervoordeldonk
Rabobank Graafschap-Zuid
34:31
33:38
503
Jan Smeenk
Varsseveld
34:33
33:22
504
Martijn Schlief
Watzegje
34:50
33:43
505
Ed kozijn
Varsseveld
35:10
33:31
506
Tim Jentink
Stichting Estinea
35:36
34:31
507
Gerrit Jan ter Horst
Sinderen
35:57
34:19
508
Nino Moreno MŁller
DK Coiffure
36:50
36:03
509
Michel Eenink
Stichting Estinea
42:05
41:02
VROUW, RECREANTEN 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gabi Natrop
Harrie Arendsen 3
20:25
20:16
2
Gerdy Hoornenborg
Graafschap College
21:31
21:22
3
Annemiek Saalmink
Loopgroep Rosmalen
21:42
21:35
4
Bo Meerbeek
Argo
21:48
21:44
5
Susan Zweers
Harrie Arendsen 3
22:01
21:32
6
Yvonne Reusen
Careaz 1
22:04
21:42
7
Annelies van Smaalen
Harrie Arendsen 3
22:07
21:44
8
Mirel Wolters
Weneko Kunststoffen BV
22:14
21:42
9
Mayke Nusselder
Argo
22:19
22:16
10
Hanneke Rensink
Aalten
22:37
22:27
11
Marleen Raterink
Arnhem
23:23
23:09
12
Inez Balke
AVA '70
23:28
23:05
13
Astrid Weinans
Harrie Arendsen 3
23:34
23:24
14
Tessa van den Ham
Aalten
23:41
23:30
15
Maria Griffioen
AVA '70
23:43
23:20
16
Corry Nusselder
Argo
23:46
23:41
17
Eline Kuenen
Dutch Runners
23:50
23:43
18
Paula Verwaaijen
AVA '70
24:28
24:10
19
Wanda Fles
Kaemingk B.V. 1
24:38
24:26
20
Evelien Hillen
AVA '70
24:41
24:19
21
MariŽl Zweerink
Varsseveld
24:46
24:16
22
Lucie Schuurman
Varsseveld
24:49
24:36
23
Ingrid van Zolingen
svedex 1
24:56
23:44
24
Esther Reusen
Dinxperlo
25:01
24:49
25
Annelies Wesselink
Zelhem
25:01
24:40
26
Karima Hey
Kab 2 Accountants & Belasting
25:06
24:36
27
Hendrien Vriezen
Loopgroep De Zandloper
25:24
25:11
28
Dieske Kruisselbrink
Westendorp
25:26
24:33
29
Marloes ten Raa
Varsseveld
25:30
25:09
30
Esther van Maastrigt
's-Heerenberg
25:40
25:17
31
Lies Nijland
Careaz 3
25:49
25:36
32
Natascha Jacobs
Doetinchem
25:53
25:37
33
Erna Nijland
Doetinchem
26:03
25:12
34
Annemieke Wildenbeest
Breedenbroek
26:09
25:52
35
Henriette Bussink
Zelhem
26:11
25:51
36
Anne Weikamp
Nijmegen Atletiek
26:12
24:52
37
Jeannet Schutte
AVA '70
26:14
25:55
38
Sabine Ikink
AVA '70
26:14
25:56
39
Marlin Janssen
Kaemingk B.V. 2
26:16
26:04
40
Linda gabriel
Fit in Varsseveld 1
26:17
25:40
41
Henrike Heerink
Loopgroep De Zandloper
26:18
25:27
42
Noelle Mijnen
Royal Fassin BV
26:19
25:06
43
Annemarie Hijink
Loopgroep De Zandloper
26:20
26:08
44
Angelika Angenent
Careaz 2
26:24
26:10
45
Marjan de Greef
Graafschap College
26:24
24:53
46
Natascha Geurink
Dinxperlo
26:31
25:57
47
Joke Balke
Van Raam Aalten BV
26:33
25:32
48
Susan de Visser
Kab 2 Accountants & Belasting
26:36
25:11
49
Debby Rosmuller
DK Coiffure
26:37
25:54
50
Brenda Meijer
Varsseveld
26:38
25:03
51
Jolynn Bollen
Bredevoort
26:45
26:09
52
Lianne te Veldhuis
Ruurlo
26:46
26:22
53
Tessel Zweerink
Aalten
26:47
26:25
54
Birgitte Schruijer
Argo
26:49
26:28
55
Carmen Keuper
AVA '70
26:51
25:51
56
Eva Kock
Ulft
26:54
26:46
57
Monique Boessenkool
Harrie Arendsen 3
26:56
26:08
58
Yvonne Roes
Varsseveld
26:58
26:23
59
Eline Hobelman
cgdewingerd
27:10
26:53
60
Tamara Brockotter
AVA '70
27:15
26:56
61
Julia Roos
Aalten
27:18
26:56
62
Katja Demkes
AVA '70
27:21
27:04
63
Nike de Moor
Kramp 1
27:24
26:51
64
Maurien Reesing
DK Coiffure
27:26
26:43
65
Jolanda Joosten
's-Heerenberg
27:28
26:30
66
Tetske Spexgoor
INDI1
27:30
27:03
67
Mirjam Smidt
Varsseveld
27:30
26:40
68
Karin Kraaijenbrink
Muziekvereniging 1 De Eendracht
27:36
27:09
69
Frederike Nederlof
Weneko Kunststoffen BV
27:38
27:04
70
Karin Greven
Kab 2 Accountants & Belasting
27:42
26:18
71
Natalja schepers
Ulft
27:53
27:29
72
Anita Eeltink
Dutch Runners
27:57
27:43
73
Corinne Stoteler
Careaz 1
28:02
26:50
74
Sanne Wisselink
AVA '70
28:04
27:45
75
Renate van Breemen
Doetinchem
28:06
27:04
76
Lidy Domhof
Careaz 3
28:07
26:49
77
Desiree Beernink
Argo
28:09
27:11
78
Chantal te Pas
Euro Planit
28:09
27:46
79
Irina Fleischhauer
Kramp Duitsland
28:12
27:35
80
Reinie Keijzer
OWM Achterhoek Verzekeringen
28:12
27:12
81
Jiske van Braak
Weneko Kunststoffen BV
28:13
27:13
82
Ellis de Vries
Doetinchem
28:15
27:52
83
Myrthe Timmer
Kab 3 Accountants & Belasting
28:17
26:46
84
Jolanda Hiddink
Kab 3 Accountants & Belasting
28:19
26:55
85
Annelies Smits
De Heurne
28:19
27:23
86
Marian Arentsen
Loopgroep De Zandloper
28:20
28:02
87
Chantal Posthumus
OWM Achterhoek Verzekeringen
28:21
27:21
88
Ans Assink
AVA '70
28:23
27:47
89
Jenneke van Hillo
De Inlopers
28:24
27:43
90
Muriel Graff
Winterswijk
28:27
27:00
91
Geke Schuurman
Varsseveld
28:28
27:45
92
Leonie Rijks
Muziekvereniging 1 De Eendracht
28:31
28:08
93
Jolies Eijmers
Varsseveld
28:31
28:01
94
Aafke Lammers
Atletico '73
28:32
28:07
95
Marie-Josť de Bruijn
De Heurne
28:35
27:24
96
Marthe Brinkman
Euro Planit
28:36
28:20
97
Merian Boon
Euro Planit
28:36
28:19
98
Elise Willemsen
Argo
28:40
28:12
99
Marleen Zweerink
Aalten
28:40
27:40
100
Renate Stolte
Aalten
28:45
28:25
101
Anke Schuurman
Sinderen
28:48
28:32
102
Ria Breukelaar
Heelweg
28:58
28:00
103
Julia Hiddink
Wageningen
28:58
28:02
104
Marieke Obbink
AVA '70
28:59
28:03
105
Sophie Hulsman
Dutch Runners
29:01
28:43
106
WMG van Londen van Meurs
Argo
29:02
28:31
107
Demi Berendsen
Ulft
29:03
28:14
108
Renske Lammers
Dinxperlo
29:04
28:15
109
Elly Neijland
Dutch Runners
29:04
28:13
110
Judith Smeitink
Kramp 3
29:06
27:54
111
Ineke Kraan
Fit in Varsseveld 1
29:06
28:15
112
Ankie Lammers
AVA '70
29:07
28:18
113
Ellen Koskamp
Aalten
29:07
28:25
114
Angelien Nijenhuis
Massehuis Auto's
29:09
27:51
115
Sabrina Kiburg
Kramp 5
29:09
27:51
116
Jeanet Berendsen
Ulft
29:09
28:19
117
Veronique Schulingkamp
AVA '70
29:17
28:21
118
Margreet Westerhof
Zutphen
29:18
28:45
119
Selma Legters
Varsseveld
29:18
28:54
120
Jose Bod
Argo
29:20
28:21
121
Sien Meinen
AVA '70
29:20
28:44
122
Anne te Lindert
Rotterdam
29:21
28:20
123
Alena Banser
Dinxperlo
29:21
28:12
124
Wendy Schuurman
Careaz 2
29:21
28:05
125
Helma Banser
Aalten
29:22
28:12
126
Yvonne Hendriks
Didam
29:22
28:02
127
Kiri Wijgman
Careaz 1
29:25
28:10
128
Inge Hummelink
Van Raam Aalten BV
29:25
28:23
129
Korinda Kant
Van Raam Aalten BV
29:26
28:24
130
Jolijn Obbink
Terborg
29:27
28:32
131
Lian Doornbosch
Argo
29:30
28:32
132
Anniek Bruil
Aalten
29:31
28:39
133
Esther Massop
Gaanderen
29:31
28:46
134
Carla Bosker
Flynth 1
29:32
27:53
135
Inge van Braak
Licotec Daklicht B.V.
29:33
28:33
136
Margreet van Erkelens
Varsseveld
29:34
28:26
137
Monique Koenders
Breedenbroek
29:34
28:56
138
Marieke Messink
Dinxperlo
29:35
29:03
139
Ellen Derksen
Breedenbroek
29:35
28:59
140
Elles Klompenhouwer
Dinxperlo
29:42
28:54
141
Marieke Klompenhouwer
Dinxperlo
29:42
28:55
142
Jantine Rengelink
Dinxperlo
29:46
28:25
143
Marja Wiglema
Argo
29:47
28:28
144
Marleen Capelle
Varsseveld
29:48
29:19
145
Chantal Keurentjes
Gendringen
29:48
29:37
146
Lyan Bruggink
Utrecht
29:48
28:27
147
Doreth Zwanenburg
Ulft
29:53
28:46
148
Esther Bulsink
AVA '70
29:56
29:19
149
Marije Krajenbrink
Loopgroep De Zandloper
29:58
28:47
150
Christel Arentz
Terborg
30:00
29:32
151
Liesbeth Smeitink
Winterswijk
30:02
28:51
152
Monique Prinsen-Geven
Dinxperlo
30:04
29:25
153
Miranda Beestman
Varsseveld
30:04
29:33
154
Tessa Kleve
Buurtzorg Halle
30:08
29:09
155
Rosanne Berendsen
Varsseveld
30:09
28:35
156
Nicolle hof
Dinxperlo
30:10
29:02
157
Joanne Diersen
Loopgroep De Zandloper
30:10
29:49
158
Jacquelien Nijenhuis
Massehuis Auto's
30:11
28:48
159
Tjardien Toonk
Zelhem
30:15
29:12
160
Katja Rosmuller
Wehl
30:17
29:47
161
Marienke Wesselink
Doetinchem
30:18
29:16
162
Lisette Sellink
Muziekvereniging 1 De Eendracht
30:19
29:41
163
Chantal Gosselink
Doetinchem
30:26
29:25
164
Frouwke Klei
Kramp 5
30:27
29:04
165
Jacqueline Bergervoet
AVA '70
30:31
30:08
166
Eline Vaags
Careaz 2
30:32
29:16
167
Anja Duitshof
Dinxperlo
30:34
28:52
168
Anke Fisser
Dinxperlo
30:34
28:52
169
Inge Weenink
Graafschap College
30:35
29:07
170
Madelein Bulten
Aalten
30:40
30:01
171
ZoŽ Baker
Doetinchem
30:40
30:02
172
Marion Wissink
Varsseveld
30:43
29:15
173
Lianne te Winkel
Graafschap College
30:45
29:15
174
C Schuttevaar
Boerderij 3 Het Liessenhuus
30:50
29:08
175
Myrna Wolters
Weneko Kunststoffen BV
30:51
29:49
176
Marjan Berendsen
Varsseveld
30:51
29:17
177
Kiara Buitenhuis
Atletico '73
31:03
30:19
178
Muriel Willemsen
Kab 3 Accountants & Belasting
31:04
29:31
179
Karen Lievers
Aalten
31:04
29:29
180
Jaike Siemes
Ulft
31:04
30:16
181
Natascha van den Brom
Veluwe
31:05
30:23
182
Mieke Bulsink
Breedenbroek
31:06
29:24
183
N t Kamp
Boerderij 2 Het Liessenhuus
31:06
29:31
184
Jessica Van Erkelens
Varsseveld
31:13
30:28
185
Marieke de Boer
De Heurne
31:15
29:55
186
Femke Westerveld
Aalten
31:16
30:27
187
Ank Woltering
Varsseveld
31:16
29:56
188
Esther Koenen
Heelweg
31:26
29:57
189
Lenie Derksen
Dinxperlo
31:26
30:40
190
Elke ter Beest
Varsseveld
31:27
30:15
191
Miranda Schmeitink
Buurtzorg Halle
31:29
30:33
192
Wendy hengeveld
Varsseveld
31:35
30:23
193
Clementine Bollen
Bredevoort
31:39
31:02
194
Krista Roelofs
Graafschap College
31:40
30:07
195
Linda van het Loo
Utrecht
31:46
30:14
196
Henrique van Ditshuizen
Innclose BV
31:47
30:57
197
Wilma Sellink
AVA '70
31:49
30:47
198
Kirsten Vording
Doetinchem
31:49
30:06
199
Renate Visser
Kab 2 Accountants & Belasting
31:50
31:08
200
Sherisse Eijfferts
Rotterdam
31:50
30:07
201
Karin Schwiening
Dinxperlo
31:50
30:43
202
Colette Rutjes
Didam
31:51
30:22
203
Marianne Groot Wassink
Heelweg
31:56
31:14
204
Ilse Hoftijzer
AVA '70
31:56
31:19
205
Lianne Geikens
Careaz 2
31:59
30:43
206
Frederieke Venderbosch
Utrecht
32:00
30:27
207
Rosan te Pas
Buurtzorg Halle
32:07
31:10
208
Chantal Kleinhesselink
Buurtzorg Halle
32:07
31:08
209
Marije van der Werff
Muziekvereniging 2 De Eendracht
32:07
31:39
210
Marjolein Kreeftenberg
Varsseveld
32:13
31:29
211
Ingrid Lukassen
Atletico '73
32:15
31:50
212
Maartje Bussink
Varsseveld
32:16
31:32
213
Marleen de Boer
INDI2
32:17
31:48
214
Elmy Tangelder
Wijnbergen
32:18
31:52
215
Cirenne Tegelaar
Gorssel
32:23
31:37
216
Saskia Kruit
Varsseveld
32:26
30:56
217
Kim Twehues
Zeddam
32:26
31:08
218
Greta Krijgsman
Van Dorp Installaties
32:29
31:42
219
Henrike Verheijen
Multicycle
32:35
30:58
220
Esther Schulingkamp
AVA '70
32:36
31:42
221
Jose Arink
Lichtenvoorde
32:42
32:01
222
Manuela Steinmann
Royal Fassin BV
32:46
31:28
223
Astrid Bussink
Careaz 1
32:46
31:31
224
Sabine Thelemann
Argo
32:49
32:45
225
Mirne Gal
Argo
32:50
32:46
226
I Bulsink
Boerderij 1 Het Liessenhuus
32:53
31:10
227
Nadine Loef
Kab 3 Accountants & Belasting
32:53
31:02
228
Jacqueline Bugter
Archeus
32:55
31:30
229
Denise Grievink
Aalten
32:55
31:53
230
Marga Geverink
Flynth 2
32:58
31:19
231
Lenie Wamelink
AVA '70
33:00
32:01
232
Anita Geven
Loopgroep De Zandloper
33:03
32:13
233
Corrie van Liere
Varsseveld
33:05
32:22
234
Anja Ruesink
Flynth 1
33:06
31:25
235
Marja Driever
Ulamo 1
33:10
31:38
236
Thera Lammers
De Heurne
33:20
31:48
237
Rianne Vrieze
Winterswijk
33:23
31:59
238
K Roes
Boerderij 1 Het Liessenhuus
33:25
31:43
239
Corinne Wisselink
Doetinchem
33:25
32:46
240
Monique Slutter
Careaz 3
33:26
32:12
241
Suzan van der Zwaag
Doetinchem
33:40
32:38
242
Lyanca Engelbarts
Gendringen
33:41
32:07
243
Esra Geurink
Aalten
33:43
32:49
244
Bianca Eekelder
Aalten
33:49
32:19
245
Rachel Kraaijenbrink
Muziekvereniging 2 De Eendracht
33:56
33:28
246
Evelien Schuurman
Alfa Accountants en Adviseurs
33:58
33:07
247
Hedy Vink
Aalten
34:01
33:28
248
Sandy Span
Ulamo 2
34:07
32:31
249
Karina Prinzen
Aalten
34:08
32:50
250
Henriette den Ouden
Veluwe
34:15
33:33
251
Aafke Eenink
Varsseveld
34:22
33:16
252
Monique Aalders
Dinxperlo
34:22
33:48
253
Harmke Ruesink
KEC Kinder Expertice de Trein
34:23
33:28
254
Rilana Bulten
Doetinchem
34:24
33:53
255
Sabine Heusinkveld
Varsseveld
34:25
33:17
256
Jeannette Boekelder
Flynth 2
34:25
32:46
257
Marijn Hilferink
Doetinchem
34:28
33:25
258
Mirjam te Brake
Kramp 5
34:31
33:09
259
Marijke Massen
Varsseveld
34:31
33:54
260
Femke Frazer
Ulamo 1
34:31
33:00
261
Carola Steentjes
Ulamo 2
34:32
33:00
262
Wilma Luijmes
Fit in Varsseveld 2
34:43
33:53
263
Jojanneke Spekschoor
Flynth 2
35:02
33:23
264
Heidi Wisselink
Lichtenvoorde
35:16
34:34
265
Frederieke Tankink
Doetinchem
35:16
34:50
266
Lilian Doppen
Flynth 2
35:17
33:39
267
Carole Vendrig
Alfa Accountants en Adviseurs
35:20
34:27
268
Esmee Slutter
Etten Gld
35:30
34:57
269
Jenneke Wisselink
Sinderen
35:33
34:38
270
Angelique Tangelder
Doetinchem
35:35
35:03
271
Esther Bulten
Sinderen
35:53
35:27
272
Carola Wielders
Van Dorp Installaties
36:13
35:26
273
Berna Lebbink
Argo
36:18
35:56
274
Rosanne Florissen
DK Coiffure
36:51
36:06
275
Cindy Bruntink
Careaz 1
37:04
35:49
276
Angela Jolink
Buurtzorg Halle
37:20
36:23
277
Angelique Koster
Royal Fassin BV
37:22
36:08
278
Yvonne Duitshof
Varsseveld
37:37
37:10
279
Dagmar Holweg
Aalten
37:43
36:44
280
Anja Hoogerbrug
Kaemingk B.V. 2
37:43
36:43
281
Simone Gruson
Silvolde
37:44
36:47
282
Carin Keuben
Wehl
38:15
36:48
283
Tanja Voss
Royal Fassin BV
38:27
37:13
284
Wilma Siebes
Doetinchem
39:53
39:29
285
Kim van de Graaf
Royal Fassin BV
39:55
38:41
286
Wilma Klein Gunnewiek
Doetinchem
40:02
38:49
287
Heleen ter Riet
Kramp 6
40:29
39:10
288
Monique Janssen
Doetinchem
40:59
40:32
289
Roosmarijn te Poele
Silvolde
41:00
39:48
290
Ilona van Pluur
Silvolde
41:32
40:15
291
Judith Buitenhuis
Silvolde
41:46
40:16
VROUW, TOPRUN DAMES 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yasmin Hillebrink
Loopgroep Aart Stigter
17:02
17:02
2
Marlin van Hal
De Keien
17:16
17:16
3
Patty den Ouden
Daventria
17:37
17:37
4
Jasmijn Lau
Ciko '66
17:40
17:40
5
Tirza van der Wolf
Hellas
17:51
17:51
6
Marije Peters
Cifla
18:10
18:10
7
Lisa te Molder
AVA '70
18:22
18:22
8
Linda Ooms
Veluwe
18:25
18:25
9
Saffira Kiewiet
Groningen Atletiek
18:41
18:41
10
Eva Bruil
RTA
19:06
19:06
11
Sandra de Jonge
Ciko '66
19:22
19:22
12
Sanne Averesch
AV Rijssen
19:34
19:34
13
Wendy Sasse
19:42
19:42
14
Katja Demkes
AVA '70
19:50
19:49
15
Cathy van Es-Bode
HAC '63
20:38
20:37
16
Naomi van Hierden
Argo
20:48
20:48
17
Maud Centen
Loopgroep Aart Stigter
21:19
21:19
MAN, TOPRUN HEREN 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hendrik Pfeiffer
TV Wattenscheid 01
14:18
14:18
2
Mohammed Ali Mohammed
14:27
14:27
3
Yannick Michiels
BelgiŽ
14:28
14:28
4
Gert-Jan Wassink
Argo
14:37
14:37
5
Casper van der Putten
Eindhoven Atletiek
15:04
15:04
6
Wouter Jansen
Eliteteam
15:07
15:07
7
Jorrit Clei
Cifla
15:13
15:13
8
Ruben Scheurwater
Parthenon
15:15
15:15
9
Mohammed Berok
Eliteteam
15:24
15:24
10
Erik Leusink
HAC '63
15:33
15:33
11
Erik Negerman
Phanos
15:35
15:35
12
Stefan Ritte
LAZ Rhede
15:38
15:38
13
Bjorn Koreman
Tilburg Road Runners
15:38
15:38
14
Arjen van der Logt
Phoenix
15:42
15:42
15
Erik Slomp
BB lopers
15:43
15:43
16
Hachem Migou
Eliteteam
15:52
15:52
17
Jorijn de Mare
AV '34
16:01
16:01
18
Danny Koppelman
Twenterand
16:02
16:02
19
Remi Rondeel
Argo
16:10
16:09
20
Maarten Zeegers
Groningen Atletiek
16:14
16:14
21
Bob te Lindert
Argo
16:15
16:15
22
Lars Duistermaat
Archeus
16:24
16:24
23
Sem van den Eijnde
Ciko '66
16:25
16:24
24
Andu Vollema
Hanzesport
16:31
16:30
25
Ibrahim Abdi Ali
HRTT
16:31
16:30
26
Hilco Huisjes
ACO Van Elderen
16:33
16:33
27
Vincent Sokolowski
Hellas
16:34
16:33
28
Bjorn Demkes
AVA '70
16:40
16:39
29
Rob Wouters
Runshopteam
16:43
16:42
30
Marc Cinjee
Hellas
16:46
16:44
31
Yahla Awwal
Argo
16:50
16:50
32
Tom Baak
Archeus
16:54
16:52
33
Menno Wilhelm
Loopgroep Visie
16:57
16:56
34
Guus Beking
Hanzesport
16:59
16:58
35
Jawad Challouki
Eliteteam
16:59
16:59
36
Jamal Boussattati
Eliteteam
17:05
17:05
37
Luuk Siemes
Atletico '73
17:06
17:05
38
Thijs van Aalten
Atletico '73
17:12
17:11
39
Siraj Awwal
Argo
17:13
17:13
40
Boy Foks
AV Haaksbergen
17:16
17:15
41
Robin Rietman
Atletico '73
17:22
17:22
42
Luuk Nusselder
Argo
17:42
17:41
43
Freek Bielefelt
AV Haaksbergen
18:00
17:58
44
Rens Houwers
Argo
18:42
18:41
www.uitslagen.nl
02-10-2015 15:19