Uitslagenlijst Memorial Rik Clerckx

Lummen - Zondag 6 september 2015

HEREN, 25 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Michel Vanholst
Herk-de-Stad
1990
1:33:17
2
Jimmy Mathijs
Stokrooie
1971
1:39:22
3
Jan Van Lueffelen
Oevel
1966
1:40:20
4
Luc Hermans
Linkhout
1957
1:41:38
5
Ronny Thys
Kuringen
1:41:57
6
Steven Renette
Kessel-Lo (Leuven)
1973
1:46:00
7
Gilbert Permentier
Amersfoort
1967
1:46:35
8
Bjorn Distelmans
Scherpenheuvel-Zichem
1976
1:48:08
9
Peter Bervoets
Lummen
1966
1:49:54
10
Bruno Ranson
Moen
1977
1:51:07
11
Johny Vanhove
Wijer
1970
1:52:37
12
Dieter Smets
Zonhoven
1977
1:52:47
13
Danny De Schrijver
Paal
1963
1:52:56
14
Max Knapen
Diepenbeek
1963
1:53:19
15
Ben Flipkens
Lummen
1974
1:54:26
16
Gino Verhemeldonck
Geetbets
1979
1:54:38
17
Hugo Truyers
Linkhout
1948
1:54:39
18
Kristof Derwael
Lummen
1986
1:54:40
19
Patrick Derbaix
Zelem
1965
1:54:42
20
Bart Sampermans
Heusden-Zolder
1982
1:54:43
21
Sven Burdzy
Waanrode
1971
1:54:48
22
Bart Dewil
Diest
1973
1:56:43
23
Brecht Busselen
Lummen
1983
1:58:14
24
Philippe Fichet
Zelem
1964
1:58:24
25
Gert-Jan Put
Heusden-Zolder
1986
1:58:26
26
Mario Smolders
Sint-Truiden
1972
2:04:49
27
Richard Driesen
Sint-Truiden
1961
2:04:51
28
Serge Enckels
Sint-Truiden
1974
2:05:41
29
Sven Smets
Stevoort
1976
2:08:03
30
Geert Nulensn
STevoort
1966
2:08:05
31
Michel Boiten
Stevoort
1962
2:08:28
32
Lucas Cleeren
Stevoort
1964
2:09:16
33
Johan Gijsens
Geetbets
1969
2:09:18
34
Eddy Jonckers
Tienen
1971
2:09:20
35
Eric Bonroy
Diest
1981
2:10:47
36
Chris De Wit
Hasselt
1961
2:11:25
DAMES, 25 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Cindy Wintmolders
Geetbets
1975
2:09:13
2
Claire Valkeneers
Hasselt
1960
2:09:20
3
Nele Stinckens
Kessel-Lo (Leuven)
1970
2:10:23
HEREN, OEVERLOOP 4.5 K
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Jelle Van Leuffelen
Oevel
1999
15:38
2
Wouter Wolfs
Sint-Truiden
1998
16:10
3
Jasper-Frederik Joostens
Diest
1988
16:20
4
Joris Steenput
Schulen
1962
16:54
5
Jeroen De Vis
Kaggevinne
1993
16:56
6
Michel Wolfs
Sint-Truiden
1968
17:10
7
Jens Robben
Nieuwerkerken (Limb.)
1996
17:18
8
Geert Rems
Tielt-Winge
1969
17:45
9
Pieter-Jan Kennes
Geetbets
1999
18:08
10
Tom Claes
Diest
2001
18:15
11
Jan Vermeulen
Hechtel
1979
18:29
12
Patrick Sevenants
Schaffen
1963
18:38
13
Kris Deferm
Lummen
18:52
14
Stijn Maes
Kuringen
1992
19:04
15
Tom Vandebroeck
Loksbergen
1978
19:18
16
Sander Hoogstijns
Lummen
1987
20:39
17
Robbe Reijnders
Linkhout
2005
20:48
18
Tim Vanhaeren
Hasselt
1979
20:53
19
Peter Germeys
Schoten
1969
20:58
20
Branco Sagovac
Linkhout
1977
21:10
21
Jarne Vanardennen
Lummen
1997
21:55
22
Liam Thiels
Lummen
2002
22:05
23
Hendrik Kennes
Geetbets
2002
22:32
24
Ludo Kennes
Geetbets
1955
22:34
25
Xander Butdzy
Waanrode
2004
22:40
26
Rony Maes
Kuringen
1959
22:54
27
Rune Beckers
Lummen
2005
23:25
28
Davy Donders
Loksbergen
1977
23:32
29
Tijs Maes
Sint-Truiden
2006
24:35
30
Jef Beliën
Ham
1947
24:37
31
Stefan Coenen
Lummen
1970
25:01
32
Rune Thys
Nieuwerkerken (Limb.)
2006
25:23
33
Geert Schepers
Hoeleden
1971
25:45
34
Raf Gubbelmans
Rummen
1992
25:49
35
David Wouters
Lummen
1972
26:04
36
Micha Vandormael
Helchteren
1974
26:06
37
Rob Maes
Lummen
1984
28:33
38
René Cams
Lummen
1942
28:41
39
Simon Vanlommel
Linkhout
1986
34:55
40
Beau Aerts
Lummen
1986
34:56
DAMES, OEVERLOOP 4.5 K
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Anja Peeters
Lummen
1969
17:08
2
Sien Wittevrongel
Kaggevinne
2001
18:42
3
Steffie Corthout
Lummen
1993
19:06
4
Sara Germeys
Schoten
1998
19:59
5
Chloé Thys
Nieuwerkerken (Limb.)
2005
22:43
6
Carina Swinnen
Diest
1962
23:17
7
Klara Donders
Loksbergen
2004
23:31
8
Hannah Thiels
Lummen
1999
24:57
9
Veerle Tuleneers
Lummen
1972
24:58
10
Jana Bollen
Lummen
1994
25:47
11
Liesbet Vandebriel
Lummen
1977
26:29
12
Sarah Antheunis
Lummen
1977
26:31
13
Cindy Mechelmans
Lummen
1974
26:32
14
Inge Zeeuws
Linkhout
1975
26:33
15
Viviane Van Roelen
Zelem
1960
26:42
16
An Wijgaerts
Lummen
1976
27:23
17
Evelien Landuyt
Halen
1979
27:33
18
Birgit Vamar
Zoutleeuw
1985
27:35
19
Brenda Schraepen
Herk-de-Stad
1992
27:37
20
Kim Schepmans
Herk-de-Stad
1981
27:42
21
Rita Lemmens
Bekkevoort
1956
28:05
22
Saskia Luts
Lummen
1984
28:23
23
Goedele Ceunen
Sint-Truiden
1971
28:26
24
Ilse Goossens
Lummen
1978
28:35
25
Sofie Clemens
Lummen
1986
28:36
26
Isabel Gysemans
Lummen
1967
28:47
27
Sonja Willemoons
Lummen
1965
28:48
28
Diane Buekers
Herk-de-Stad
1965
31:12
29
Linda Vanderhoydonck
Linkhout
1961
32:27
30
Wendy Schreurs
Kortessem
1977
34:07
31
Rosita Claes
Linkhout
1961
34:14
HEREN, OEVERLOOP 9.5
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Pascal Van Marcke
Alken
1967
32:00
2
Tom Voet
Westerlo
1983
32:21
3
Steven Van Dingenen
Halen
1977
33:57
4
Ronald Rodiers
Berbroek
1979
34:16
5
Stephane Hermans
Zonhoven
1984
35:42
6
Erik Surkijn
Loksbergen
1965
35:48
7
Tom Artoos
Molenstede
1977
36:03
8
Ruud Gelade
Linkhout
1976
37:22
9
Kurt Dufour
Binkom
1972
37:27
10
Luc Wouters
Lummen
1969
37:37
11
Chris Baerts
Heusden-Zolder
1971
38:17
12
Geert Van Hoof
Boutersem
1966
38:27
13
Glen Volders
Tessenderlo
1983
38:51
14
Tim Dehaes
Wijgmaal (Bt.)
1981
39:34
15
Hans Lenaers
Borgloon
1974
39:39
16
Lars Govaerts
Paal-Beringen
1985
39:41
17
Gunther Vandezande
Budingen
1976
40:18
18
Werner Diestelmans
Tessenderlo
40:33
19
Ronny Corthout
Meldert (Limb.)
1967
40:40
20
Peter Verpoorten
Halen
1971
40:42
21
Rudi Anthonis
Tremelo
1960
40:47
22
Stijn Torfs
Aarschot
1986
41:25
23
Yves Bervoets
Olmen
1978
41:33
24
Kris Snyers
Lummen
1974
42:03
25
Eddy Ilsbroux
Zonhoven
1964
42:04
26
Ed Sabel
xs Beek Nederland
1962
42:39
27
Willy De Bruecker
Heppen
1956
42:44
28
Christophe Storms
Zoutleeuw
1983
43:04
29
Niels Soeffers
Heusden-Zolder
1980
43:06
30
Jos Debehets
Geetbets
1959
43:11
31
Gerd Vandecruys
Heusden-Zolder
1980
43:16
32
Gerry Vllayen
Herk-de-Stad
1977
44:12
33
Alex Vangeneugden
Linkhout
1962
44:41
34
Dietrich Vandenrijt
Rummen
1980
44:44
35
Dimitri Wittevrongel
Kaggevinne
1964
44:45
36
Steve Valgaerts
Zelem
1980
44:53
37
Leon Coninx
Maasmechelen
1952
45:23
38
Benny Herroelen
Linter
1969
45:25
39
Dirk Verbruggen
Lubbeek
1962
45:31
40
Niels Raeymamekers
Halen
1988
46:12
41
Luc Schepers
Lummen
1960
46:22
42
Johan Schepers
3560
1962
46:24
43
Jan Demulder
Zelem
1988
46:29
44
Jan Houben
Heusden-Zolder
1976
46:54
45
Ludo Uten
Geetbets
1965
46:56
46
Jan Vanwingh
Zelem
1962
47:14
47
Lambert Achten
Lummen
1964
47:19
48
Kevin Van Den Eynde
Lummen
1976
47:20
49
Jacques Linssen
Zelem
1972
47:23
50
Hans Evraerts
Linter
1969
47:54
51
Jan Hermans
Lummen
1977
48:44
52
Dirk Mercelis
Zelem
1972
48:45
53
Frank Giots
Rotselaar
1972
48:49
54
Frederik Tielens
Halen
1979
49:14
55
Marc Cuypers
Zonhoven
1962
49:18
56
Johan Moermans
Lummen
1963
49:58
57
Jurgen Coeck
Heist-op-den-Berg
1979
52:26
58
Roland Wijnants
Lummen
1976
52:48
59
Pascal Drijvers
Halen
1978
53:08
60
Philip Hermans
Halen
1961
53:46
61
Raf Biesmans
Diest
1958
53:54
62
Hans Calsius
Zelem
1969
54:14
63
Johnny Roosen
Loksbergen
1977
55:17
64
Alain Dirikx
Zelem
1964
55:27
65
Wouter Meert
Lummen
1978
55:56
66
Gilbert Luyren
Zoutleeuw
1955
56:37
67
Raf Cloesen
Lummen
1978
58:22
68
Peter Verboven
Ham
1962
1:00:29
DAMES, OEVERLOOP 9.5
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Sigrid Vandenbemt
35:08
2
Greet Oeyen
Lummen
1980
41:28
3
Katrien Stas
Linkhout
1973
43:27
4
Els Corvers
Hoeleden
1973
44:37
5
Dora Dirix
Donk
1961
45:40
6
Vera Verluyten
Tessenderlo
1967
46:05
7
Shella Claes
Halen
1981
47:17
8
Anneke Meuwes
Gierle
1968
47:37
9
Virginie Snellings
Schaffen
1980
47:57
10
Linda Cauberghs
Deurne (Bt.)
1971
47:59
11
Ilona Peetermans
Neerlinter
1970
48:47
12
Colette De Caluwe
Geetbets
1954
48:50
13
Isabelle Haesen
Nieuwerkerken (Limb.)
1978
49:08
14
Petra Cornu
Zelem
1975
49:25
15
Ludwine Beets
Zelem
1961
49:56
16
Veerle De Mondt
Linkhout
1980
50:01
17
Evy Daniels
Waanrode
1974
50:03
18
Mieke Ilsbroux
Loksbergen
1979
50:59
19
Anita Berings
Assent
1956
51:01
20
Helga Ceunen
Herent
1963
52:58
21
Marie-Anne Pittomvils
Sint-Truiden
1959
54:11
22
Greetje Hendriks
Lummen
1980
54:18
23
Stephanie Beckers
Molenstede
1986
54:27
24
Liesbet Peeters
Linkhout
1979
58:31
25
Carla Strauven
Tessenderlo
1961
1:00:27
HEREN, 10 MIJL
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Davy Segers
58:10
2
Peter Maris
Hasselt
1965
1:01:33
3
Bert Sruys
Bunsbeek
1982
1:02:20
4
Peter Santermans
Stevoort
1978
1:03:47
5
Dirk Willems
Herk-de-Stad
1964
1:04:37
6
Dion Kenis
Diest
1988
1:05:59
7
Philip Trappeniers
Schaffen
1980
1:06:13
8
Steven Van Damme
Genk
1983
1:07:43
9
Daniel Liesenborgs
Scherpenheuvel-Zichem
1961
1:08:36
10
Davy Meukens
Brussel/Bruxelles
1976
1:09:10
11
Eddy Van Hoof
Begijnendijk
1961
1:11:58
12
Willy Peetermans
Laakdal
1958
1:12:03
13
Marco Deprez
Schaffen
1975
1:12:28
14
De Vriese Joost
Leuven
1988
1:13:25
15
Rob Motmans
Stevoort
1984
1:15:44
16
Johan Vandenbergh
Laakdal
1961
1:15:52
17
Kristof Vanderhaegen
Herk-de-Stad
1976
1:16:29
18
Patrick Vanaken
Diepenbeek
1961
1:16:35
19
Jan Huygens
Lummen
1975
1:17:21
20
Stefan Helsen
Laakdal
1965
1:17:47
21
Jan Belien
Halen
1965
1:21:37
22
Dirk Thys
Holsbeek
1963
1:21:40
23
Didier Serwy
Beringen
1971
1:22:49
24
Steven Engelen
Zelem
1972
1:23:30
25
Stefan Meekers
Sint-Truiden
1967
1:24:09
26
Francis Claes
Deurne (Bt.)
1966
1:25:38
27
Ivan Claes
Lummen
1968
1:25:40
28
Jeroen Hermans
Halen
1982
1:27:22
29
Paul Beckers
Diest
1963
1:27:36
30
Jo Leumis
Holsbeek
1961
1:29:58
31
Dirk Van Ouytsel
Heusden (Limb.)
1962
1:30:11
DAMES, 10 MIJL
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Sofie Hendrix
Bunsbeek
1982
1:14:35
2
Femke Driesen
Alken
1996
1:17:50
3
Greta Philippaerts
Alken
1964
1:21:33
4
Soete Eveline
Tienen
1974
1:53:22
HEREN, KLEUTERS 2012
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Vic Gelade
Linkhout
2012
2
Noah Soeffers
Heusden (Limb.)
2012
3
Leander
Meldert (Limb.)
2012
4
Axl Van Den Eynde
Lummen
2012
5
Mato Truyers
Linkhout
2012
6
Loïc Peeters
Lummen
2012
7
Mathiz Bervoets
Lummen
2012
8
Axl Vermeulen
Hechtel
2013
DAMES, KLEUTERS 2012
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Andrea Crabbe
Nieuwrode
2012
2
Zyta Vanhaeren
Hasselt
2012
3
Marilena Ribus
Lummen
2012
4
Lien Valgaerts
Zelem
2012
5
Nell Quintens
Linkout
2012
6
Nel Vanhaeren
Linkhout
2012
HEREN, KLEUTERS 2011
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Thor Vanderheyden
Lummen
2011
2
Sam Das
Geetbets
2011
3
Kayden Enckels
Sint-Truiden
2011
4
Arne Busselen
Lummen
2011
5
Pieter Roosen
Loksbergen
2011
6
Cas Van Den Eynde
Lummen
2011
7
Axl Reynders
Lummen
2011
8
Sietje Darcis
Linkhout
2011
9
Tristan Coenen
Lummen
2011
10
Thibaut De Bruecker
Helchteren
2011
11
Tio Sneyers
Lummen
2011
12
Kobe Deferm
Lummen
2011
13
Rune Croughs
Herk-de-Stad
2011
14
Alexander Trappeniers
Schaffen
2011
DAMES, KLEUTERS 2011
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Siel Vannoppen
Ham
2011
2
Lisa Lenaers
Borgloon
2011
3
Sterre Karitonas
Linkhout
2011
4
Chiara Swinnen
Heusden (Limb.)
2011
5
Wiske Lapeirre
Lummen
2011
6
Maite Vandecruys
Heusden (Limb.)
2011
HEREN, KLEUTERS 2010
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Kaelan Matoukou
Linkhout
2010
2
Luca Soeffers
Heusden (Limb.)
2010
3
Matias De Gendt
Linkhout
2010
4
Juul Gelade
Linkhout
2010
5
Matisse Peeters
Linkhout
2010
6
Robbe Snijers
Lummen
2010
DAMES, KLEUTERS 2010
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Zita Vermeulen
Hechtel
2010
2
Noa Van Clemen
Heusden-Zolder
2010
3
Yinthe Luts
Lummen
2010
4
Nora Lieten
Lummen
2010
HEREN, KLEUTERS 2009
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Daan Vanderheyden
Lummen
2009
2
Jef Lenaers
Borgloon
2009
3
Maxim Giots
Rotselaar
2009
4
Tibo Soeffers
Heusden (Limb.)
2009
5
Lenn Sneyers
Lummen
2009
6
Lars De Gendt
Linkhout
2009
7
Qodhan Karreman
Lummen
2009
8
Tygo Knaepen
Linkhout
2009
9
Arthur Vlayen
Lummen
2009
10
Kobe Van Wassenhove
Halen
2009
DAMES, KLEUTERS 2009
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Zsa Zsa Goeman
Halen
2009
2
Dea Berisna
Diest
2009
3
Kaat Frenay
Linkhout
2009
4
Anna Struyf
Lummen
2009
5
Gitte Vanhaeren
Merksem (Antwerpen)
2009
6
Lena Vlayen
Herk-de-Stad
2009
7
Ilona Germeys
Lummen
2009
8
Hanne Coemans
Vechmaal
2009
9
Julie Segers
Glabbeek
2009
10
Heleen Vanrusselt
Lummen
2009
11
Stien Vandecruys
Kermt
2009
12
Heri Deprez
Diest
2009
HEREN, JONGEREN 07-08
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Pieter Peremans
Lummen
2007
2
Yorah Knaepen
Lummen
2007
3
Alexander Gaens
Halen
2007
4
Benjamin Wolak
Lummen
2007
5
Anthony Vanhees
Halen
2008
6
Nand Vanhaeren
Linkhout
2008
7
Rune Luts
Lummen
2008
8
Pieter-Benjamin Roggen
Lummen
2008
9
Viktor Vlayen
Linkhout
2008
10
Matthias Roosen
Loksbergen
2008
11
Ilias Gamiz Serna
Lummen
2008
12
Ben Andries
Linkhout
2008
13
Kobe Snijers
Lummen
2008
14
Sanne Jacobs
Lummen
2008
DAMES, JONGEREN 07-08
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Luka Vlayen
Herk-de-Stad
2007
2
Itske Reijnders
Linkhout
2008
3
Lore Hofman
Lummen
2008
4
Eloïse Van Oost
Lummen
2008
5
Ylana Dirikx
Halen
2007
6
Mila Haesevoets
Halen
2008
7
Lola Jouck
Linkhout
2007
8
Kato Lieten
Lummen
2007
9
Lotte Lapeirre
Linkhout
2008
10
Anna Renooeyn
Lummen
2007
11
Merel Struyf
Lummen
2007
12
Linde Alaerts
Linkhout
2008
13
Mano Van Heyste
Lummen
2008
14
Alixe Bervoets
Lummen
2008
15
Lore Valgaerts
Zelem
2008
16
Aoibhean Karreman
Linkhout
2008
17
Kateri Truyers
Linkhout
2007
18
Kyra Sagovac
Linkhout
2008
19
Jade Van Heyste
Lummen
2007
20
Lisa Van Damme
Outgaarden
2008
HEREN, JONGEREN 05-06
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Jasper Peremans
Lummen
2005
2
Tijl Alaerts
Linkhout
2006
3
Joren Segers
Kapellen (Bt.)
2006
4
Tibo Verbeem
Kermt
2006
5
Rune Flipkens
Linkhout
2006
6
Senne Meert
Lummen
2006
7
Stef Vandecruys
Kermt
2006
8
Marcel Matokou
Lummen
2006
9
Jelle Van Wassenhove
Halen
2006
10
Daan Frenay
Lummen
2006
11
Ben Berisha
Diest
2005
DAMES, JONGEREN 05-06
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Liezl Severijns
Halen
2005
2
Emily Reijnders
Linkhout
2005
3
Britt Peetersen
Herk-de-Stad
2005
4
Noor Giots
Rotselaar
2006
5
Fiona Chaufoureau
Linkhout
2005
6
Bianca Vanhees
Halen
2005
7
Achuo Audrina
Nieuwrode
2005
8
Femke Donders
Halen
2006
9
Nanou Jouck
Linkhout
2005
10
Angelina Moreels
Beverlo
2005
HEREN, JONGEREN 03-04
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Alexander Wolak
Lummen
2003
2
Timmy Moreels
Beverlo
2004
3
Kamiel Niesen
Linkhout
2003
4
Warre Vandecruys
Kermt
2004
5
Jarne Biesmans
Linkhout
2004
6
Jörn Jacobs
Lummen
2004
7
Lars Andries
Linkhout
2004
DAMES, JONGEREN 03-04
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Yelinda Borgers
Herk-de-Stad
2004
2
Aurieke Vanhaeren
Lummen
2003
3
Lies'l Jughmans
Halen
2004
4
Kiara Donders
Halen
2004
5
Valerie Buvens
Lummen
2003
6
Rhune Meert
Linkhout
2004
7
Pauline Tips
Lommel
2004
8
Zoe Verbeemen
Kermt
2004
www.uitslagen.nl
06-09-2015 16:14