Uitslagenlijst Oranjeloop

Nieuwleusen - Vrijdag 4 september 2015

1MJ12, 1 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Roan Ganzeboer
Nieuwleusen
5:56
5:54
2
Vito ten Kate
Nieuwleusen
6:09
6:09
3
Twan Vasse
Nieuwleusen
6:17
6:17
4
Mirco ten Kate
Nieuwleusen
6:32
6:32
5
Joris Kreule
Nieuwleusen
6:38
6:35
6
Owen Ganzeboer
Nieuwleusen
6:43
6:40
7
Daan Wierbos
Nieuwleusen
7:03
7:02
8
Yoran Soer
Nieuwleusen
7:14
7:13
9
Kristan Eikelboom
Nieuwleusen
7:24
7:23
10
Stan ter Wee
Nieuwleusen
7:26
7:22
11
Koen Smeenk
Nieuwleusen
7:28
7:28
12
Mille Hekkert
Nieuwleusen
7:30
7:27
13
Rick Spijker
Nieuwleusen
7:43
7:40
14
Daan Smeenk
Nieuwleusen
7:46
7:44
15
Nick Hekman
Nieuwleusen
7:48
7:46
16
Ruben Paasman
Nieuwleusen
7:52
7:48
17
Ian Mijnheer
Nieuwleusen
7:53
7:50
18
Sem Eikelboom
Nieuwleusen
8:03
8:03
19
Sven Wierbos
Nieuwleusen
8:09
8:09
20
Leon Ganzeboer
Nieuwleusen
8:21
8:17
21
Ramon Stegerman
Nieuwleusen
8:23
8:21
22
Hessel van den Berg
Nieuwleusen
8:24
8:22
23
Beau Konterman
Nieuwleusen
8:24
8:24
24
Laurens Marsman
Nieuwleusen
8:37
8:31
25
Sven de Weerd
Nieuwleusen
8:40
8:37
26
RafaŽl Hetaarhia
Nieuwleusen
8:46
8:43
27
Mark ten Klooster
Nieuwleusen
9:18
9:15
28
Bjorn Roebertsen
Nieuwleusen
9:30
9:30
29
Joost Kouwen
Nieuwleusen
9:39
9:38
30
Luca Huzen
Nieuwleusen
9:56
9:52
31
Dani Eijkenaar
Nieuwleusen
9:56
9:52
1MM12, 1 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tessa Harbrink
Zwolle
6:11
6:10
2
Esmee Bakker
Kampen
6:29
6:29
3
Isa Legebeke
Balkbrug
6:32
6:30
4
Britt Dankelman
Arrien
6:41
6:41
5
Judith Tiemens
Staphorst
6:46
6:43
6
Laurie Hoekstra
Nieuwleusen
7:00
6:55
7
Gestelle Mussche
Staphorst
7:05
7:01
8
Pien de Boer
Nieuwleusen
7:10
7:08
9
Lotte Prins
Nieuwleusen
7:19
7:19
10
Lois Kamerman
Nieuwleusen
7:21
7:19
11
Anne ten Klooster
Nieuwleusen
7:30
7:26
12
Linda Snijder
Nieuwleusen
7:34
7:28
13
Jo-ann Troost
Staphorst
7:37
7:33
14
Moniek Spijker
Nieuwleusen
7:37
7:37
15
Keanny Vink
Nieuwleusen
8:11
8:10
16
Naomi Dzienudda
Nieuwleusen
8:11
8:09
17
Roos Hoeflaak
Nieuwleusen
8:31
8:24
18
Robin Russcher
Nieuwleusen
8:34
8:28
19
Annabel Kaal
Nieuwleusen
8:48
8:42
20
Isa van Leussen
Nieuwleusen
8:54
8:54
21
Liora Domine
Nieuwleusen
9:00
9:00
22
Linda Spijker
Nieuwleusen
9:01
8:58
23
Merle Brouwer
Nieuwleusen
9:09
9:08
24
Lyanne van Hell
Nieuwleusen
9:31
9:26
25
Celine Pot
Nieuwleusen
9:35
9:32
26
Senaida Eikelboom
Nieuwleusen
9:36
9:32
27
Esmee Klosse
Nieuwleusen
9:40
9:37
28
Maureen Koopman
Nieuwleusen
9:41
9:35
29
Nadia Amsink
Nieuwleusen
9:51
9:45
30
Bente Makkinga
Nieuwleusen
9:52
9:46
31
Iris Popken
Nieuwleusen
9:54
9:48
32
Noor Brouwer
Nieuwleusen
10:18
10:17
33
Meike Prins
Nieuwleusen
10:22
10:21
2MJ16, 2 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bas de Jong
Zwolle
11:28
11:28
2
Stijn Hoekstra
Agnieten College
12:11
12:11
3
Thomas Koobs
Agnieten College
12:32
12:27
4
Sander Lefers
Agnieten College
12:38
12:38
5
Sjoerd Snijder
Nieuwleusen
13:23
13:21
6
Maurits van Veen
Agnieten College
13:32
13:28
7
Justin Kamerman
Nieuwleusen
13:37
13:35
8
Melle Vrieling
Nieuwleusen
13:51
13:47
9
Rutger Dijsselhof
Agnieten College
14:45
14:44
10
Jarno Born
Agnieten College
15:04
15:03
11
Jasper Boudeling
Agnieten College
15:04
14:59
12
Sander Bollemaat
Agnieten College
15:06
15:03
13
Jort Kouwen
Nieuwleusen
15:15
15:12
14
Liam Broersma
Agnieten College
15:22
15:18
15
Kyan Sterken
Agnieten College
16:04
15:58
16
Bastian Dijkman
Agnieten College
16:11
16:11
17
JaŽl Bovenhuis
Agnieten College
16:16
16:11
18
Joost Klein
Agnieten College
16:28
16:23
19
Kris Tinholt
Agnieten College
16:29
16:26
20
Jorn Veerman
Agnieten College
16:31
16:26
21
Wessel van der Vegt
Agnieten College
17:12
17:09
22
Justin van der Kolk
Agnieten College
17:55
17:53
23
Thomas Roskam
Agnieten College
18:01
17:58
24
Niels Kreule
Agnieten College
18:05
18:03
25
Jasper Hoekman
Agnieten College
18:19
18:13
26
Niek Bollemaat
Agnieten College
18:19
18:14
27
Mathijs Wildeboer
Nieuwleusen
18:21
18:17
2MM16, 2 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eline Zomer
Hoogeveen
12:49
12:49
2
Aniek Mars
Raalte
13:13
13:12
3
Lotte Kremer
Nieuwleusen
13:47
13:45
4
Lisa Smeenk
Agnieten College
14:14
14:12
5
Dacey Dalhuisen
Agnieten College
14:15
14:12
6
Lisa Vasse
Agnieten College
14:58
14:56
7
Eva Spijkerman
Agnieten College
15:07
15:03
8
Chantal Mijnheer
Nieuwleusen
15:15
15:14
9
Vera Prins
Agnieten College
15:22
15:21
10
Yara Borger
Agnieten College
15:41
15:39
11
Esmeť Bosman
Agnieten College
15:48
15:43
12
Iris Ganzeboer
Agnieten College
16:24
16:22
13
Felicia Westerhof
Nieuwleusen
16:52
16:50
14
Tess Spijker
Nieuwleusen
17:35
17:30
15
Susanne van Spijker
Nieuwleusen
17:36
17:31
16
Elsa Kok
Agnieten College
17:54
17:49
17
JuliŽt van den Berg
Agnieten College
18:27
18:26
18
Marcia Pereira
Agnieten College
18:27
18:26
19
Michelle Pot
Agnieten College
18:49
18:43
20
Ellen Boelaart
Agnieten College
18:49
18:49
VSEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anouk Lindenholz
Hoogeveen
18:26
18:25
2
Gerja Zielman
Heino
19:47
19:46
3
Ilona Stille
Hardenberg
21:07
21:06
4
Sanne Scheltes
Smilde
22:04
22:02
5
Danielle Lammertsen
Nieuwleusen
22:18
22:11
6
Marit Nijdam
AG'85
22:18
22:12
7
Margje Timmerman
Staphorst
22:38
22:36
8
Ineke Witte
Staphorst
23:24
23:17
9
Manon Klomp
Nieuwleusen
23:49
23:40
10
Linda Pielman
Dedemsvaart
23:49
23:45
11
Lijsje Veldman-Huls
Staphorst
25:45
25:39
12
Alien Bloemert
AG'85
26:42
26:34
13
Jolanda Lier
Staphorst
27:08
26:59
14
Carlijn Schiphorst
Nieuwleusen
27:32
27:28
15
Lydia Nijboer
Nieuwleusen
27:45
27:34
16
Nanda de Vries
Nieuwleusen
27:55
27:44
17
Tineke Bloemert
Punthorst
27:58
27:50
18
Marlon Nijlant
Nieuwleusen
28:32
28:24
19
Janine van Dijk
Nieuwleusen
28:32
28:24
20
HenriŽt Bloemert
Punthorst
28:53
28:43
21
Jolien Troost
Meppel
28:54
28:45
22
Kirsten Heins
Nieuwleusen
29:01
29:00
23
Kyra Kamermans
Zwolle
29:18
29:13
24
Paula Smeenk
AG'85
29:31
29:21
25
Anouk Blik
Nieuwleusen
29:33
29:27
26
Jolien Huls
Staphorst
29:35
29:28
27
Anne Evenboer
Nieuwleusen
31:20
31:11
28
Alice Prins
Nieuwleusen
31:29
31:19
V35, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ine Snoeken
Ruinen
18:34
18:33
2
Yvonne Meijer
Witharen
19:08
19:08
3
Bertha Bruggenkamp
Smilde
19:55
19:55
4
Mirella Makkinga
AG'85
21:02
20:59
5
Esther Kooiker
AG'85
21:54
21:52
6
Margot van der Ven
Den Burg
22:13
22:12
7
Patricia Seinen
Zwolle
23:03
23:01
8
Hilma Krul
AG'85
23:29
23:26
9
Gea Brink
AG'85
24:54
24:50
10
Gerda Kloek
Dedemsvaart
25:08
25:05
11
Monique Wieling
Nieuwleusen
25:57
25:51
12
Marjanne van Blanken
Nieuwleusen
26:24
26:18
13
Geraldine ten Kate
Nieuwleusen
26:40
26:32
14
Jeanet van Spijker
AG'85
26:54
26:47
15
Marjan Bisschop-Harke
Staphorst
27:01
26:54
16
Helma Bloemert
AG'85
27:02
26:58
17
Reina Wijnia-Kwant
Hasselt
27:03
26:59
18
Tiny Smeenk
Nieuwleusen
27:04
26:54
19
Mieke Sellis
AG'85
27:07
27:04
20
Renate Brouwer
Nieuwleusen
27:47
27:36
21
Claudia Schuurman
Nieuwleusen
28:11
28:07
22
Sabine ter Wee-Blanket
AG'85
28:12
28:11
23
Rianne Meijer
Nieuwleusen
28:23
28:14
24
Maureen van Leussen
Nieuwleusen
29:04
28:56
25
Stijntje Troost
Staphorst
29:08
28:58
26
Jolanda Knol
Nieuwleusen
30:00
29:49
27
Alberta Breunis
Dalfsen
30:58
30:50
28
Chantal Everaardt
Nieuwleusen
31:19
31:09
29
Roely Troost
Staphorst
32:01
31:49
30
Marian de Bruijn
Lutten
35:53
35:45
MSEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Lindenholz
Hoogeveen
16:29
16:28
2
Bert de Boer
AG'85
16:55
16:55
3
Kasper Bisschop
AG'85
17:02
17:02
4
William van Eeken
Wielen
17:10
17:09
5
Michiel Veldman
AG'85
17:30
17:30
6
Harold Engels
Staphorst
18:21
18:20
7
Max Sinninghe
Olst
18:24
18:23
8
Ronald Haasjes
Staphorst
19:21
19:17
9
Bart van den Anker
Zwolle
19:24
19:24
10
Harold van Goor
Vroomshoop
19:32
19:31
11
Christian Roo
Nieuwleusen
19:33
19:30
12
Herald de Vries
Staphorst
19:39
19:36
13
Stefan van Veen
Nieuwleusen
19:51
19:50
14
Lambert Russcher
Staphorst
19:52
19:50
15
Ronald Schotman
Heino
19:53
19:51
16
Bert van de Beek
Wezep
20:02
19:59
17
Thijmen Stegeman
Vinkenbuurt
20:08
19:55
18
Matthieu Huisman
Rouveen
20:13
20:09
19
Benny Hulst
Staphorst
20:18
20:13
20
Edwin van Leussen
Zwolle
20:21
20:14
21
Henk Slager
Staphorst
20:29
20:27
22
Freddy de Witte
Staphorst
20:34
20:32
23
Arend-Jan den Dijk
Staphorst
20:39
20:34
24
Matthijs Talen
AG'85
20:41
20:35
25
Nicklas Brakke
Staphorst
21:09
21:06
26
Dirk Kuiers
Staphorst
21:29
21:27
27
Kevin de Bruijn
De Krim
21:55
21:49
28
Johan van Leussen
AG'85
21:59
21:53
29
Renť van Leussen
AG'85
22:18
22:12
30
Bart Hovinga
Nieuwleusen
22:34
22:33
31
Hendrik-Jan Huls
Staphorst
22:36
22:29
32
Maurice Veijer
AG'85
22:39
22:35
33
Eric Kin
Staphorst
22:40
22:34
34
Marco Laarman
Nieuwleusen
22:55
22:47
35
Martin van Diepen
Wezep
23:26
23:17
36
Gerard Hulst
Rouveen
23:28
23:20
37
Jan Compagner
Rouveen
23:28
23:18
38
Justin Eijkenaar
AG'85
23:29
23:24
39
Jasper van Veen
Nieuwleusen
23:43
23:42
40
Tiemen Gelderman
Nieuwleusen
23:44
23:38
41
Remco van Dijk
Nieuwleusen
23:45
23:40
42
Andrť Mulder
Nieuwleusen
23:51
23:46
43
Max van den Hoorn
Nieuwleusen
23:52
23:47
44
Jaap Sterken
Zwolle
23:56
23:49
45
Bert Russcher
Staphorst
23:58
23:50
46
Wilbert Lindeboom
Nieuwleusen
24:02
23:51
47
Arjan Lindeboom
Nieuwleusen
24:31
24:20
48
Alex van de Beek
Wezep
24:47
24:44
49
Vincent Veldhuis
Staphorst
24:48
24:39
50
Arjan Brinkman
Nieuwleusen
25:12
25:12
51
Niels de Roo
Nieuwleusen
25:16
25:10
52
Dennis Bloemert
Staphorst
25:45
25:35
53
Jan Marc Kok
Coevorden
25:54
25:46
54
Jorian de Roo
Nieuwleusen
27:10
27:03
55
Jeroen Knotters
Nieuwleusen
27:45
27:34
56
Erik-Jan Compagner
Rouveen
28:22
28:11
57
Erwin Brouwer
Nieuwleusen
28:49
28:37
58
Roelof Wanders
Nieuwleusen
30:00
29:49
M40, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Smalbrugge
Hasselt
16:32
16:31
2
Marcel Adema
Akkrum
16:48
16:47
3
Jannes Dolfing
Westerbork
17:39
17:39
4
Martijn Schakelaar
Hattem
17:41
17:40
5
Michel Blaauwgeers
Zwolle
18:18
18:17
6
Edwin Schrik
Zwolle
18:29
18:26
7
Frankwin Mussche
Zwolle
18:56
18:55
8
Bennie Akkerman
AG'85
19:21
19:19
9
Ronny Veldman
Zwolle
19:25
19:23
10
Klaas Compagner
AG'85
19:36
19:34
11
Hendri Schipper
Sibculo
19:45
19:44
12
Bert Krale
Punthorst
21:09
21:07
13
Harm Dunnink
AG'85
21:58
21:54
14
Wim Spijker
AG'85
22:03
21:58
15
Anne Marsman
Ommen
22:13
22:07
16
Theo van der Horn
AG'85
22:16
22:11
17
Harry ter Wee
Nieuwleusen
22:49
22:43
18
Niek Runhart
Nieuwleusen
23:20
23:06
19
Michel Wierbos
Nieuwleusen
23:51
23:42
20
Hans Mulderij
Zwolle
23:56
23:47
21
Henk-Jan Schonewille
Zwolle
24:01
23:56
22
Dinant Bollemaat
Nieuwleusen
24:30
24:17
23
Gerrit Morrenhof
Heino
25:48
25:40
24
Ronni Schuurman
AG'85
26:14
26:10
25
Rolfjan Lammertsen
Nieuwleusen
28:04
27:56
M50, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Pieter Mondria
Heerde
17:20
17:20
2
Albert Oldehinkel
Radewijk
19:14
19:14
3
Hilbrand vd Belt
Collendoorn
19:49
19:46
4
Klaas Arkema
Hasselt
20:01
19:57
5
Henri van der Veen
AG'85
22:14
22:08
6
Roelof Rekker
Zwolle
22:26
22:23
7
Ton Lammerts
Oldenzaal
22:58
22:55
8
Jan Roelof Nijenbanning
Gees
23:10
22:57
9
Herman Vrieling
Nieuwleusen
23:33
23:21
10
Wilfred Brink
Staphorst
23:43
23:40
11
Jan Snijder
Nieuwleusen
23:46
23:42
12
Hendrik Jan van Veen
Nieuwleusen
24:46
24:43
13
Jan Feenstra
Dalfsen
25:12
24:59
14
Jako Kwant
Dedemsvaart
25:31
25:22
15
Bert Bosch
Nieuwleusen
25:48
25:36
16
Evert Evertsen
Nieuwleusen
26:18
26:05
17
Jan Stuiver
Zwolle
27:03
26:59
18
Jan Kragt
Nieuwleusen
27:33
27:23
19
Johannes Kuilder
Almelo
27:48
27:36
20
Albert Kuilder
Almelo
28:05
27:54
21
Edward van Veen
Nieuwleusen
30:07
30:02
22
Ab Koetsier
Holten
32:59
32:47
VSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saffira Kiewiet
Eelde
38:32
38:31
2
Sandra Pasman
AG'85
46:51
46:48
3
Alies Huls
Nieuwleusen
55:13
54:40
4
Agnes Bakker
Leiden
55:13
54:31
5
Lotte Schiphorst
Nieuwleusen
57:50
57:45
V35, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Angeli Poppe
Zwolle
42:58
42:56
2
Ghita Beltman
AG'85
52:10
52:04
3
Dikkie van Gijssel
Zwolle
1:00:21
1:00:13
MSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerold Hartger
Wermelskirchen
33:19
33:18
2
Michiel Huzen
AG'85
37:35
37:33
3
Aalt Wensink
't Loo Oldebroek
40:48
40:47
4
Jasper Visserman
AG'85
41:50
41:47
5
Henk Hokse
AG'85
44:02
43:58
6
Jan Grupstra
Nieuwleusen
44:12
44:07
7
Rik Evenboer
Zwolle
44:16
44:14
8
Mark Koster
Dedemsvaart
45:23
45:18
9
Edwin Visserman
Vroomshoop
45:34
45:31
10
Hans van Berkum
Zwolle
45:55
45:48
11
Marcel Roo
Nieuwleusen
46:48
46:45
12
Bas Witjes
Zwolle
47:44
47:37
13
Albert Jan van Olst
Nunspeet
47:59
47:52
14
Johan Steenbergen
Rouveen
48:20
48:14
15
Lukas Prudon
Nieuwleusen
48:38
48:32
16
Rian Gerrits
Ommen
49:00
48:58
17
Jurrian Balt
Nieuwleusen
49:19
49:15
18
David Tas
Nieuwleusen
50:31
50:25
19
Dennis Borgmeier
AG'85
51:56
51:51
20
Jan-Marc Kok
Coevorden
1:03:01
1:02:12
M40, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan van Leussen
Ommen
39:46
39:43
2
Klaas Brand
Staphorst
42:13
42:11
3
Gerhardi de Boer
Nieuwleusen
44:54
44:49
4
John Spijker
Nieuwleusen
46:46
46:42
5
Richard Mensen
Geesteren Ov
48:25
48:17
6
Ronald Middelkamp
Nieuwleusen
50:55
50:50
7
Edwin Schoonewelle
Zwartsluis
53:25
53:19
8
Rudie Beverwijk
Nieuwleusen
54:08
54:04
M50, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Johan Lek
Emmen
37:56
37:54
2
Cor Ton
Waskemeer
38:47
38:46
3
Hubert BŲgemann
Heerde
40:56
40:55
4
Harm Kooiker
AG'85
41:13
41:11
5
Erwin Bisschop
Hoogeveen
42:21
42:18
6
Jan van Beesten
Ommen
44:58
44:56
7
Arie Verhoef
Hattemerbroek
45:30
45:27
8
Gerard Kooiker
Nieuwleusen
45:41
45:35
9
Jan Reuvekamp
Zwolle
46:38
46:34
10
Jelle Wunnink
Alteveer gem De Wolden
47:23
47:20
11
G J W Hulsma
Nieuwleusen
48:56
48:53
12
Jan Snijder
Nieuwleusen
49:39
49:34
13
Frits Lautenbag
Hattem
51:46
51:39
14
Tonny Holleboom
Broekland Ov
52:47
52:39
15
Gerard Kikkert
Nieuwleusen
54:07
54:00
Tot ziens bij de Zwarte Dennen Cross op 17 oktober
Met dank aan alle vrijwilligers en sponsors!
www.uitslagen.nl
06-09-2015 15:36