Uitslagenlijst Sneek Bolsward Sneek

Sneek - Zaterdag 29 augustus 2015

M20, 20 KM WED/PREST
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Negerman
Hilversum
1:08:46
1:08:45
2
Willem de Boer
Exmorra
1:09:14
1:09:14
3
Adriaan Fransen
Assen
1:09:31
1:09:30
4
Jan Venhuizen
Smilde
1:11:01
1:11:00
5
Geart Jorritsma
Sneek
1:12:12
1:12:12
6
Rob Vijver
Leeuwarden
1:12:42
1:12:41
7
Douwe Nauta
Leeuwarden
1:14:23
1:14:22
8
Roeland Slagter
Modena
1:15:55
1:15:53
9
Douwe Yska
Nijland
1:16:28
1:16:27
10
Roelof Oostra
Mantgum
1:17:19
1:17:17
11
Johannes Postma
Leeuwarden
1:18:55
1:18:54
12
Jetze Genee
Makkum
1:19:07
1:19:05
13
Paul Kuijer
Leusden
1:19:30
1:19:29
14
Emile Nales
Groningen
1:20:06
1:20:03
15
Saco Hemstra
Weidum
1:20:22
1:20:19
16
Frek Jaarsma
Makkum
1:20:42
1:20:40
17
Reinoud van Laar
Haarlem
1:21:19
1:21:15
18
Johannes van de Veen
Goutum
1:23:47
1:23:46
19
Marco Leeverink
Bolward
1:25:42
1:25:41
20
Tjitte de Vries
Oranjewoud
1:26:48
1:26:47
21
Eddy Elsinga
Heerenveen
1:27:10
1:27:09
22
Herman Westerhuis
Tzum
1:27:20
1:27:08
23
Rutger Kuipers
Sneek
1:27:20
1:27:14
24
Edwin Kusters
Hoofddorp
1:27:23
1:27:16
25
Willem Biemolt
Utrecht
1:27:57
1:27:45
26
Saco Bootsma
Workum
1:28:11
1:28:08
27
Lieuwe Palstra
Bolsward
1:28:49
1:28:48
28
Joost Tijsen
Sneek
1:29:01
1:28:57
29
Tjerk Bruinsma
Makkum
1:29:33
1:29:23
30
Johan de Witte
Makkum
1:29:54
1:29:44
31
Hans Pieterse
Baarn
1:30:05
1:29:58
32
Freek Welbedacht
Groningen
1:30:53
1:30:48
33
Harmen Jorritsma
Joure
1:30:58
1:30:57
34
Thilo Strack
muhltal
1:31:00
1:30:55
35
Peter Groothoff
Sneek
1:31:22
1:31:20
36
Kees Mak
Wognum
1:31:28
1:31:26
37
Peter Westerhof
Sneek
1:31:31
1:31:26
38
Jelle Miedema
Willesoors
1:31:45
1:31:39
39
Dorus Wolthekken
Leek
1:32:00
1:31:56
40
Robert Rijpma
Sneek
1:32:20
1:32:17
41
Gert Koolmoes
Sneek
1:32:36
1:32:30
42
Reinier de Vries
Sneek
1:32:52
1:32:49
43
Henk Eekma
Bolsward
1:33:33
1:33:26
44
Theo Boorsma
Sneek
1:33:39
1:33:31
45
Shaun Broers
Hoevelaken
1:33:56
1:33:47
46
Martijn Ruis
Sneek
1:34:22
1:34:17
47
Jan Haak
Franeker
1:34:57
1:34:45
48
Aise Bouma
Kimswert
1:34:57
1:34:53
49
Jasper Sierdsma
Bolsward
1:35:01
1:34:52
50
Romke Keur
Zwolle
1:35:37
1:35:27
51
Marco Vijver
Franeker
1:35:53
1:35:47
52
Joost Korsten
Baarn
1:36:04
1:35:56
53
Beke Cnossen
Boazum
1:36:14
1:36:12
54
Geart. S van der Zee
Leeuwarden
1:36:48
1:36:47
55
Wim Kuipers
Sneek
1:36:54
1:36:52
56
Klaas Willem Zwaagstra
Ylst
1:37:00
1:36:56
57
Jeroen Ensing
Sneek
1:37:05
1:36:56
58
Jeroen van Duivenbode
Veldhoven
1:37:07
1:37:04
59
Paul Binne Horjus
Sneek
1:37:36
1:37:24
60
Martin Brouwer
Sneek
1:38:00
1:37:52
61
Marcel Dijkstra
IJlst
1:38:08
1:38:06
62
Symen van der Velde
Waaksens
1:38:19
1:38:11
63
Andries Tolmanh
Oldeholtpade
1:38:33
1:38:28
64
Bert van Eck
Heerenveen
1:38:36
1:38:30
65
Egbert Allema
Leeuwarden
1:38:38
1:38:33
66
Bert Baanstra
Sneek
1:39:17
1:39:13
67
Henk-Jan Oostendorp
Hengelo Ov
1:39:36
1:39:29
68
Walker Falkema
Nijland
1:40:03
1:40:00
69
Hans Jansen
Assen
1:40:23
1:40:15
70
Emiel de Jong
franeker
1:40:45
1:40:33
71
Richard Bloemsma
Blauwhuis
1:40:51
1:40:41
72
Andrew Guest
Sneek
1:41:16
1:41:14
73
Arie Steneker
St. nicolaasga
1:41:42
1:41:40
74
Johan Wolthuizen
Sneek
1:41:51
1:41:47
75
Herman Wassens
Leeuwarden
1:42:05
1:41:59
76
Tjitte Folkertsma
Surhuisterveen
1:42:07
1:42:02
77
Wim Mulder
Stiens
1:42:07
1:42:03
78
Hendrik Wetting
Bolsward
1:42:14
1:42:01
79
Andre Jellema
Leeuwarden
1:42:26
1:42:21
80
Edwin Veenstra
Joure
1:42:37
1:42:34
81
Laurens Horjus
Sneek
1:43:12
1:43:01
82
Wietse Dijkstra
Sneek
1:43:40
1:43:36
83
Tjeerd Visser
franeker
1:44:17
1:44:17
84
Sytze Wetting
Leeuwarden
1:44:38
1:44:32
85
Hans Nagtegaal
Grou
1:45:43
1:45:36
86
Albert Rypma
Sneek
1:46:00
1:45:52
87
Frits Lautenbag
Hattem
1:46:55
1:46:40
88
Onno Thooft
Sneek
1:47:17
1:47:10
89
Ronald Hettinga
Bolsward
1:47:24
1:47:16
90
Peter Reitsma
Bolsward
1:48:00
1:47:49
91
Cor van der Meer
Oppenhuizen
1:48:11
1:48:06
92
Mark Postma
Leeuwarden
1:48:14
1:47:59
93
Herman Wassenaar
Menaam
1:48:34
1:48:28
94
Carel Harkema
Leeuwarden
1:48:36
1:48:23
95
Andre Siesling
Bolsward
1:48:56
1:48:48
96
Keimpe de Vries
Gytsjerk
1:49:11
1:49:02
97
Pieter van den Boch
Leek
1:50:15
1:50:11
98
Reinder Tol
Surhuizum
1:51:26
1:51:17
99
Jan Lootsma
Menaam
1:51:43
1:51:37
100
Wieger van Keulen
Leeuwarden
1:52:31
1:52:18
101
Anco Dekker
Sleeuwijk
1:53:26
1:53:11
102
Lolke Cnossen
Sneek
1:54:21
1:54:11
103
Jan Rietveld
Lelystad
1:55:40
1:55:30
104
Marcel Kersbergen
Bodegraven
1:55:42
1:55:28
105
Johannes van Diggelen
Sneek
1:55:58
1:55:50
106
Marco Veldman
Stiens
1:56:02
1:55:55
107
Sander Sieperda
Bolward
1:56:03
1:55:54
108
Peter Glim
Hippolytushoef
1:57:03
1:56:53
109
Yke Atsma
Bolsward
1:59:10
1:59:03
110
Arjen de Haas
Sneek
1:59:16
1:59:08
111
Hendrik Westerhuis
Hilversum
2:00:14
2:00:00
112
Patrick Dijkhuizen
Sneek
2:04:26
2:04:12
113
Femme de Bruin
Leeuwarden
2:04:43
2:04:30
114
Jacob Dijkstra
Bigummele
2:05:18
2:05:05
V20, 20 KM WED/PREST
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Immy Auck Kersbergen
Wommels
1:18:55
1:18:54
2
Simone van Dijk
Makkum Fr
1:31:23
1:31:22
3
Nynke Steigenga
Exmorra
1:34:59
1:34:56
4
Tessa Boot
Joure
1:39:07
1:39:04
5
Wilma van Galen
Wolvega
1:39:57
1:39:52
6
Marrit Mulder
Leeuwarden
1:42:07
1:42:03
7
Josť van der Lijke
Joure
1:47:17
1:47:10
8
Wendelin Wielinga
Sneek
1:47:54
1:47:44
9
Coby de Vries
Oldelamer
1:49:27
1:49:22
10
Trudy Sanders
Sneek
1:52:04
1:52:00
11
Roelina Adema
Hommerts
1:53:27
1:53:16
12
Mirjam Dijkstra
Sneek
1:55:31
1:55:21
13
Anneke de Visser
Sneek
2:03:32
2:03:20
M10, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Bouma
IJlst
36:25
36:24
2
Jan Nauta
Marknesse
37:07
37:07
3
Erik Verdoorn
Leeuwarden
37:41
37:40
4
Ilan Palstra
Workum
38:24
38:24
5
Siep Nota
Sneek
38:42
38:40
6
Albert van Ramshorst
Sneek
39:01
39:00
7
Gerrit Kramer
Bolsward
39:25
39:24
8
Rogier Beele
Lelystad
39:46
39:45
9
Kees Noppert
Leeuwarden
41:14
41:13
10
Jurian Molenaar
Urk
41:54
41:53
11
Marten Sjoerds
Workum
42:08
42:05
12
Tom Best
Noordwolde
42:12
42:11
13
Hein Keekstra
Boalsert
43:41
43:40
14
Marco Hebing
Oudehaske
43:48
43:46
15
Dirk Slot
IJlst
44:12
44:10
16
Jordi van der Veen
Alkmaar
44:13
44:09
17
Renee Beetsma
Leeuwarden
44:23
44:21
18
Meij Han
Hemelum
44:46
44:40
19
Gerard Zijlstra
Ysbrechtum
45:20
45:18
20
Richard van Lunzen
Franeker
45:45
45:43
21
Klaas Jan Wiersma
Oppenhuizen
45:51
45:49
22
Arjan Elferink
Veenhuizen
46:00
45:42
23
Albert Post
Urk
46:02
45:53
24
Jan de Groot
Steenwijk
46:03
45:53
25
Bas de Best
Sneek
46:15
46:13
26
Riemer Haagsma
IJlst
46:47
46:45
27
Klaas Abma
Wommels
47:56
47:50
28
Patrick Boekema
Sneek
48:26
48:21
29
Gert Koetje
Arnhem
48:29
48:24
30
L. Smid
Hindeloopen
48:47
48:44
31
Fedde Bloemhof
Itens
48:54
48:50
32
Ysbrand Valkema
Ysbrechtum
49:08
49:02
33
H H miedema
49:31
49:30
34
Jouke Hoekstra
IJlst
49:38
49:35
35
Sander Jaspers
Rotterdam
49:43
49:27
36
Bert Barhorst
IJlst
49:49
49:34
37
KlaasJan Dijkstra
Makkum
49:59
49:52
38
Cor Sluis
Franeker
50:03
49:56
39
Meindert van der Hulst
Lemmer
50:07
49:55
40
Leo van der Meulen
Sneek
50:10
50:05
41
Billy Reen
Oppenhuizen
50:13
50:06
42
Wiebe Palstra
Bolsward
50:23
50:17
43
Jop Hellegers
Leeuwarden
50:33
50:28
44
Ultsje Wiersma
Wommels
50:48
50:41
45
Raimond Serra
Sneek
50:48
50:43
46
Wietse Jonker
Wommels
50:57
50:51
47
Domien Mulder
Joure
50:58
50:52
48
J.r. Middeldorp
Sneek
51:07
51:00
49
Durk Douma
Woudsend
51:18
51:06
50
Andre Jerusalem
Sneek
51:32
51:13
51
Chris Vessies
Koudum
51:39
51:34
52
Gielt Algra
Heeg
51:46
51:43
53
Jan Tienstra
Bodegraven
51:51
51:41
54
Jan Dotinga
Oosthem
52:01
51:56
55
Willem Jongman
Sneek
52:06
51:55
56
Bert Rienstra
Sneek
52:13
52:07
57
Douwe Attema
Heeg
52:50
52:43
58
Raymond Reekers
Sneek
53:00
52:48
59
Riddert Postma
sneek
53:08
53:02
60
Siebe Gerritsma
Franeker
53:28
53:16
61
Bert de Jong
Nijland
53:32
53:29
62
P.J. Gemser
Sneek
53:43
53:38
63
Cor Bron
Sneek
53:49
53:33
64
Harm Appelo
Bovensmilde
53:55
53:42
65
Freark Kaspersma
Abbega
54:23
54:19
66
Paul van Goor
Sneek
54:59
54:52
67
Johan Sterk
Sneek
55:06
55:00
68
Harrie Boonstra
Sneek
55:07
54:58
69
Jan Boekema
Sneek
55:18
55:07
70
Bart de Klerk
Sneek
55:19
55:15
71
Johan Beintema
Leeuwarden
55:54
55:40
72
Willem Lautenbag
St.-Annaparochie
56:10
55:55
73
Douwe Koopmans
Ysbrechtum
56:23
56:11
74
Johan Ypma
Scharnegoutum
56:24
56:07
75
Mark Nauta
Sneek
56:30
56:16
76
Jitze Kuiper
Bolsward
56:38
56:30
77
Thijs Sijbranda
Sneek
56:40
56:27
78
Gerben Brouwer
Sneek
56:48
56:39
79
Meinte Buwalda
Schettens
56:56
56:39
80
Koos Jacobsen
Sneek
56:57
56:51
81
Eddy Sterenborg
Bolsward
56:59
56:51
82
Harry Werkman
Lemmer
57:02
56:53
83
Peter Faber
Workum
58:09
57:56
84
Fan Fai Tsang
Bolsward
58:24
58:09
85
Han Bosma
Sneek
58:30
58:25
86
Jan W Kars
Sneek
59:59
59:43
87
Jelle de Haan
Haskerhorne
1:00:21
1:00:03
88
Frank Meeuwisse
Sneek
1:00:32
1:00:18
89
Theo Weidenaar
Sneek
1:00:45
1:00:38
90
Sybren Evert Couperus
workum
1:01:18
1:01:08
91
B. Bosma
Bolsward
1:02:20
1:02:04
92
Harry Zwanenburg
Sneek
1:03:09
1:02:57
93
Nico Dijkstra
Sneek
1:04:57
1:04:40
94
Meindert Roosjen
Leeuwarden
1:05:53
1:05:45
95
Ton van der Mark
Sneek
1:06:07
1:05:54
96
Joop Oosterbaan
Folsgare
1:06:19
1:06:03
97
Tonnie Bakker
Sneek
1:06:25
1:06:17
98
Gerrit Duits
Sneek
1:10:22
1:10:13
99
Harry vd Horn
Zuidermeer
1:19:35
1:19:25
V10, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Vera Keidel
Leeuwarden
43:13
43:11
2
Femke Hemstra
Weidum
45:19
45:16
3
Anneke Heida
Sneek
46:18
46:16
4
Alie Brouwer
Joure
47:57
47:55
5
Marit Houtma
Ried
48:07
48:02
6
B de Boer
Sneek
48:44
48:41
7
Janet Werkema
Sneek
49:08
49:05
8
Wilma van der Wal
Joure
49:38
49:35
9
Ytsje Talsma Kingma
Hilaard
50:34
50:33
10
Marije Elferink
Veenhuizen
51:22
51:18
11
Sabine Dijkstra
Sneek
51:26
51:17
12
Charlotte Tsang
Bolsward
51:40
51:26
13
Lucia van der Bijl
Bolsward
51:57
51:54
14
Sytske Visser
Rien
52:16
52:10
15
Marga Zwanenburg
Sneek
52:36
52:32
16
Karin Danhof
Irnsum
53:00
52:55
17
Gerritje Zijlstra
Ysbrechtum
53:43
53:38
18
Tabitha Dijkman
Leeuwarden
53:45
53:40
19
Gerian Huitema
Hoorn
54:35
54:23
20
Ciska Sterk
Sneek
55:06
55:00
21
Bettie Velting
Sneek
55:35
55:25
22
Astrid Cramer
Sneek
55:47
55:30
23
Kim Dekker
St.-Annaparochie
56:10
55:54
24
Ingrid Broersma
IJsbrechtum
56:11
56:02
25
Ymie Poiesz
Sneek
56:15
56:07
26
Nelja Kaspersma
Sneek
56:33
56:21
27
Sieuwke Jacobsen
Wommels
56:57
56:50
28
Marielle Scheltinga
Bolsward
56:59
56:53
29
Lilian Rolefes
Heeg
58:13
58:07
30
Christina de Haan
Bolsward
58:24
58:10
31
Frieda Wijnia
Joure
58:39
58:28
32
Geertje Nijholt
Joure
58:39
58:27
33
Gea Akkerman
sneek
59:09
59:04
34
Willy van Beek
Ysbrechtum
59:11
59:06
35
Rommy Wiersma-Kuiper
Bolsward
59:33
59:26
36
Lucie-Anna de Jong
Nijland
1:00:36
1:00:26
37
Margreet Osinga
Oudega Sudwest-Fryslan
1:00:45
1:00:41
38
Nicole Cramer
Leeuwarden
1:00:52
1:00:35
39
Marjan van der Laan
Sneek
1:01:09
1:00:58
40
Fleur van der Wal
Sneek
1:01:10
1:00:56
41
Irene Wolthuizen
Sneek
1:02:15
1:01:59
42
Hottie Eigenraam
ijlst
1:02:15
1:02:00
43
Femke Salverda
Bolsward
1:02:29
1:02:14
44
Sjoukje de Glee
Sneek
1:03:31
1:03:24
45
Saskia Ringersma
Sneek
1:04:26
1:04:12
46
Klaske Falkena
Nijland
1:04:45
1:04:35
47
Jannie van der Wal
Sneek
1:06:07
1:05:53
48
Marit de Jong
Utrecht
1:06:19
1:06:03
49
Pytsje Hofman
Sneek
1:07:00
1:06:49
50
Silvia van Elten
Sneek
1:07:26
1:07:15
51
Minke Kersbergen Hoitinga
Wommels
1:08:22
1:08:04
52
Coba de Vries
Sneek
1:10:23
1:10:13
53
Esther Hoekstra
Sneek
1:18:34
1:18:23
54
Sylvia vd Horn
Zuidermeer
1:19:35
1:19:26
M5, 5 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henri Harmsen
Drachten
17:48
17:48
2
Folkert Visser
Burgum
17:57
17:57
3
Ruben Muller
Leeuwarden
19:21
19:20
4
Justin Martena
Veendam
19:40
19:40
5
Arnold van der Meulen
Sneek
20:20
20:19
6
Koos kaatwijn
Oudega SWF
20:45
20:43
7
Pieter de Jong
Lytsewierrum
21:44
21:42
8
Marc Grondsma
Sneek
22:46
22:43
9
sieberen de Jong
Vegelingsoord
23:03
23:00
10
Andre Hoks
Joure
23:14
23:10
11
Sven Kalsbeek
Scharnegoutum
23:26
23:23
12
Marijn de Klerk
Sneek
23:27
23:24
13
Wim Mouwer
Nunspeet
25:33
25:30
14
Pieter van der Bij
Jirnsum
26:04
25:57
15
Jan Willem Kram
IJlst
26:15
26:03
16
Klaas Westra
Makkum
26:57
26:43
17
Peter Nonhof
Sneek
27:28
27:19
18
Ramean
Sneek
27:48
27:42
19
Bert Timmer
Smilde
32:21
32:04
20
Mathijs van der Bijl
Scharnegoutum
33:26
33:17
21
G. Fokkema
Franeker
35:18
35:04
22
Boudewijn Wolthuizen
Sneek
35:45
35:32
23
Sandaly Keita
Sneek
37:53
37:44
V5, 5 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Samanta Kouwenhoven
Drylst
22:48
22:45
2
Hester Groeneveld
Bolsward
22:49
22:46
3
Kristie hoeksma
Heerenveen
23:49
23:44
4
Theuny Reiner
Scharnegoutum
24:36
24:34
5
Caatje van Walraven
IJlst
29:56
29:41
6
Eline Rutten
Utrecht
30:32
30:23
7
Janet Been
Sneek
30:43
30:28
8
Audrey van der Galien
Ylst
31:45
31:30
9
Rinske Veenstra
Joure
31:51
31:33
10
Danielle Klijn
Scharnegoutum
33:26
33:17
11
Wietske IJsbrandij
Sneek
33:56
33:39
12
Angela Klijnstra
Bolsward
35:32
35:18
13
Evelien Hoekstra
Sneek
35:45
35:33
14
Baukje de Vries Siesling
Joure
38:20
38:02
15
Pietele Atsma
Grou
38:39
38:30
J4TM8, JEUGD 4 TM 8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvo van den Ijssel
Duiven
5:54
2
Daan Jaarsma
Makkum
6:09
3
Tim Elferink
Veenhuizen
6:32
4
Berend Hoekstra
Sneek
6:46
5
Melle Bouma
IJlst
7:01
6
Stefan Meeuwisse
Sneek
7:07
7
Timo de Jong
Nijland
7:10
8
Midas Meeuwisse
Sneek
7:46
9
Corneel Algra
Heeg
7:48
10
Jesse Valkema
Ysbrechtum
8:43
M4TM8, JEUGD 4 TM 8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noa de Boer
Exmorra
5:38
2
Anthe Troost
Bolsward
6:15
3
Eva Elberink
Veenhuizen
7:08
4
Luca Stavast
Leeuwarden
7:09
5
Milou Sieperda
Bolsward
7:47
6
Femke Valkema
IJsbrechtum
7:52
7
Noa mare Ysbrandy
Sneek
9:01
8
Sanna Wiersma
Bolsward
9:03
9
Lena Meeuwisse-da Ponte
Sneek
11:26
J9-11, JEUGD 9 TM 11
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sam van der Werf
Sneek
5:18
2
Thijs Jorritsma
Sneek
6:36
3
niels Jaspers
sneek
6:58
4
Mitchel Wiersma
Bolsward
7:22
5
Aron Meeuwisse-da Ponte
Sneek
8:32
M9-11, JEUGD 9 TM 11
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Jaarsma
Makkum
5:19
2
Femke Yska
Nijland
5:23
3
Suze de Vries
Sneek
5:33
4
Robin Otten
Sneek
5:43
5
Yara de Boer
Exmorra
5:54
6
Bethe Siemonsma
Sneek
6:23
7
Romee de Best
Sneek
6:25
8
Susan Breeuwsma
Sneek
7:04
9
Fu Fen Been
Sneek
7:10
10
Marije Brouwer
Joure
7:12
11
Aniek Vreeling
sneek
7:25
12
Marijn Jaspers
Sneek
9:48
J12+, JEUGD 12 TM 15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Anne
Zwagerbosch
4:57
2
Wessel de Vos
Sneek
6:38
M12+, JEUGD 12 TM 15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vera de Vries
Sneek
4:56
2
Shannon Huitema
Sneek
5:15
3
Nikee Siemonsma
Sneek
5:38
4
Lisan Been
Sneek
7:26

Opmerkingen graag naar: uilke@avhorror.nl
Dank aan alle sponsoren en vrijwilligers
www.uitslagen.nl
04-09-2015 18:43