Uitslagenlijst Minimarathon Ten Boer

Ten Boer - Maandag 24 augustus 2015

TRIM, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Mark van Ginkel
Ten Boer
19:26
19:26
2
Jeroen van der Veen
Groningen
21:10
21:06
3
Rik Smit
Bedum
21:32
21:28
4
Ben Timmer
Groningen
21:46
21:39
5
Robin Bruins
Ten Boer
23:23
23:23
6
Foske Tamar van der Wal
Groningen
23:25
23:25
7
Sybren Harmsma
Groningen
23:27
23:21
8
Wim Ammeraal
Leens
23:35
23:27
9
Larissa Mars
Groningen
23:37
23:31
10
Lennard Klimp
Bedum
23:42
23:40
11
Jan de Jonge
Groningen
24:19
24:19
12
Jan Ruiter
Delfzijl
25:19
25:10
13
Arie Jan de Jong
Rottum
25:19
25:13
14
Bas v.d. Vuurst
Groningen
25:22
25:08
15
Arjan Timmer
Bedum
25:23
24:57
16
Eric Thiescheffer
Groningen
25:26
25:23
17
Bernie v.d. Berg
Groningen
25:48
25:42
18
Jennie Laning
Groningen
26:06
26:02
19
Yvan Zomerdijk
Middelstum
26:16
25:45
20
Dirk Jan Berghuis
Ten Boer
26:51
26:50
21
Stan Vermeulen
Ten Boer
27:09
26:56
22
Thom Snijder
Bedum
27:16
27:02
23
Vincent v.d. Vuurst
Bedum
27:17
27:04
24
Andy Schreuder
Bedum
27:38
27:12
25
Sjoerd Rozeboom
Zandeweer
27:41
27:28
26
Judith Berghuis
Groningen
27:43
27:38
27
Stan Dijkema
Uithuizen
28:04
27:52
28
Jarno Bruins
Ten Boer
28:43
28:43
29
Johan de Witt
Groningen
28:51
28:33
30
Pieter Schuitema
Delfzijl
29:06
28:35
31
Bauke van der Hem
Groningen
29:07
28:48
32
Masja van der meer
Onderdendam
29:14
29:09
33
Jan Woldhuis
Ten Post
29:19
28:55
34
Bram Bootsma
Ten Boer
29:30
29:17
35
Freek Reitsema
Wirdum
29:37
29:25
36
Jolanda van Os
Oldenhove
29:40
29:19
37
Eltje Kooi
Usquert
29:44
29:31
38
Novsjka Frieswijk
Groningen
29:45
29:40
39
Jacob Jongsma
Ten Boer
29:50
29:50
40
Roel Douwes
Onderdendam
29:51
29:51
41
Brenda Noppert
Groningen
30:00
29:55
42
Louis Dekens
Ten Boer
30:25
30:08
43
Jelle Slager
Usquert
30:41
30:33
44
Dirk de Weert
Uithuizen
31:10
30:41
45
Frederiek de Weert
Roodeschool
31:11
30:42
46
Nicole Boschman
Rottum
31:38
31:10
47
Robert-Jan de Poel
Ten Boer
31:49
31:47
48
Toon de Vries
Groningen
32:19
32:07
49
Herman Wassink
Kantens
32:28
32:11
50
Fred Wieringa
Uithuizen
32:36
32:14
51
Griet Rozeboom
Zandeweer
32:45
32:32
52
Erik Stam
Ten Boer
32:45
32:45
53
Margaretha Bosma
Ten Boer
33:10
32:54
54
Jurrien Schuitema
Delfzijl
33:22
32:53
55
Ellen Walker
Winsum
33:31
33:11
56
Jaap Corstiaansen
Garrelsweer
33:43
33:26
57
Harriet Wassinkj
Kantens
33:49
33:31
58
Susan Werkman
Uithuizermeeden
33:49
33:31
59
Nol Venema
Ten Boer
34:17
34:08
60
Mignon Hekkema
Middelstum
34:22
33:51
61
Pieter van der Woude
Ten Boer
35:01
34:33
62
Dian Haak
Ten Boer
35:10
35:04
63
Angela Dijkhuizen
Ten Boer
35:11
35:11
64
Harry Maring
Zuidhorn
35:14
35:14
65
Benny Visker
Delfzijl
35:27
34:56
66
Hidzer Groenhof
Sint Jacob Biparochie
35:44
35:44
67
Annelies Haaijer
Delfzijl
36:09
35:42
68
Bertine Pilon
Groningen
36:19
35:56
69
Karin Holties
Groningen
36:19
35:58
70
Karla Woldhuis
Ten Post
36:54
36:31
71
Hetty van der Molen
Ten Post
37:02
36:39
72
Marijke Hoogma
Ten Boer
37:02
36:38
73
Janneke de Weert
Uithuizen
37:06
36:36
74
Lineke Ham
Warffum
37:06
36:36
75
R. Kuiper
Bedum
37:11
36:44
76
Marten Wieringa
Usquert
37:17
36:56
77
Hilde Koop
Ten Post
39:48
39:45
78
Daneiel Veldman
Ten Post
39:50
39:50
79
Rianne de Vries
Bedum
40:56
40:56
80
Anke Bruins
Sauwerd
40:57
40:32
81
Dineke Kok
Delfzijl
41:20
40:52
82
Sieka Heemstra
Delfzijl
42:52
42:29
83
Lucy Bakker
Delfzijl
42:55
42:27
H, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Dries Ameling
Stedum
33:14
33:12
2
Jan Venhuizen
Smilde
33:31
33:31
3
Gerben Vermij
Leens
34:18
34:16
4
Gerard Vos
Appingedam
34:40
34:39
5
Benjamin Smits
Groningen
34:58
34:53
6
Guido v.d. Boogaard
Groningen
35:42
35:40
7
Luc Sillen
Groningen
35:56
35:55
8
Ricardo Damminga
Baflo
37:22
37:21
9
Marrice Smit
Delfzijl
37:50
37:50
10
Wouter Dijkstra
Zuidwolde
38:42
38:38
11
Freek Welbedacht
Groningen
38:42
38:37
12
Kim Meijer
Zuidwolde
38:55
38:55
13
Chris Woldhuis
Groningen
39:33
39:33
14
Marijn Nijenhuis
Groningen
40:51
40:45
15
Ferdy Witvoet
Groningen
41:47
41:47
16
Dennis van de Wal
Roden
42:25
42:15
17
Freddy Bekema
Groningen
43:07
43:00
18
Henk Wigboldus
Garmerwolde
43:54
43:50
19
Henk Venhuizen
Winschoten
45:08
45:08
20
Peet Joosten
Meerstad
45:20
45:12
21
Bernard Barnelou
Bedum
45:23
45:00
22
Geert Slagter
Appingedam
45:33
45:27
23
Philip Bosscher
Zuidwolde
45:49
45:40
24
Stanly Boonstra
Groningen
45:51
45:42
25
A.A. Feikens
Ten Boer
46:37
46:16
26
Rick Visscher
Wagenborgen
47:40
46:58
27
Arjan Nijboer
Amsterdam
48:42
48:25
28
Tony Dam
Grijpskerk
48:42
48:18
29
Reinout Gorter
Groningen
48:55
48:55
30
Frank Boelens
Haren
49:20
49:20
31
Johannes Christiaanse
Hoogezand
49:21
49:12
32
Henk Post
Ten Boer
52:21
52:13
33
Egbert Bloem
53:19
52:47
34
Sander de Vries
Bedum
56:18
55:56
H40+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
36:24
36:22
2
Emile Nales
Groningen
37:46
37:42
3
Wubbo Gremmer
Winschoten
37:58
37:55
4
Remco Oost
Kantens
38:43
38:42
5
Richard Aaalders
Nietap
39:41
39:38
6
Ben Timmer
Haren
40:18
40:15
7
Aris Pestman
Spijk
42:00
41:56
8
Eric Swijghuizen
Spijk
42:05
42:01
9
Marco Taatgen
Bedum
42:05
41:58
10
Gertjan Piek
Sauwerd
42:17
42:07
11
Ab Slagter
Uithuizermeeden
43:51
43:44
12
Jaap Smith
Baflo
43:58
43:46
13
Jan Hielema
Loppersum
44:09
43:51
14
Bert Hartman-de Vries
Ten Boer
44:11
44:11
15
Richard de Vries
Ten Boer
44:21
44:16
16
Marnix van den Brink
Groningen
44:41
44:29
17
Maurits Wijma
Uithuizen
45:32
45:22
18
Geert Anne Mollema
Oldehove
45:41
45:35
19
Janwijnand Brouwer
Roodeschool
47:52
47:41
20
Dirk Martine
Bedum
50:23
49:59
21
Rene Rijploeg
Uithuizermeeden
51:37
51:27
22
Erik Bakker
Uithuizermeeden
51:41
51:32
23
Eddie Frankruijter
Bedum
52:21
52:08
24
Herman Reinders
Ten Post
52:29
52:19
25
Folke Kingma
Ten Boer
52:51
52:36
26
Klaas Groefsema
Bedum
53:16
52:49
27
Iwan Hoving
Bedum
56:50
56:27
28
Olaf Kessels
Bedum
56:50
56:24
29
Jurgen de Vries
Bedum
58:34
58:13
30
Erik Guns
58:55
58:46
31
Sjouke de Vries
Delfzijl
1:00:10
59:50
H50+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Klaas Brouwer
Zuidbroek
37:10
37:10
2
Simon Hindrichs
Delfzijl
37:27
37:24
3
Kees Groenendijk
Haren
37:43
37:43
4
Maarten Hoekstra
Groningen
40:29
40:27
5
Roelof Berends
Oudeschip
41:08
41:01
6
Warner Snipper
Groningen
42:14
42:06
7
Kamminga
Groningen
42:51
42:42
8
John Wachtmeester
Groningen
43:42
43:33
9
K. Bijsterveld
Sauwerd
44:08
43:57
10
Jack Brondsema
Delfzijl
45:12
45:06
11
Roelof Roffel
Bedum
45:41
45:35
12
Bobby Broersma
Groningen
46:23
46:21
13
Martieu Wienke
Sauwerd
46:41
46:30
14
Peter van der Hulst
Zuidwolde
46:45
46:38
15
René van der Wal
Uithuizen
47:05
46:56
16
Ron Balkema
Appingedam
47:09
47:06
17
Gerik Mik
Sint Anne
47:29
47:08
18
Stoffer Havinga
Thesinge
47:32
47:03
19
Dick van den Berg
Stedum
47:35
47:16
20
Ronald Groen
Groningen
47:35
47:28
21
Joost Kerkhoff
Loppersum
47:56
47:48
22
Kor Tillema
Uithuizen
49:19
49:19
23
Wouter Moerman
Ten Boer
49:36
49:19
24
R M Elting
Warffum
50:28
50:15
25
Henk Klunder
Groningen
51:04
50:53
26
Jan Pilon
Garrelsweer
51:07
51:07
27
Jan Wieringa
Usquert
51:29
51:29
28
Jan Eken
Groningen
51:42
51:18
29
Bert Bos
Groningen
52:09
51:57
30
Johan Bakker
Garrelsweer
52:24
52:06
31
Peter Mulder
Bedum
52:29
52:03
32
Martin Eggens
Ten Boer
53:44
53:29
33
Johan Oosterhoff
Bedum
53:49
53:23
34
Heino Pot
Ten Boer
54:28
54:08
35
Gert Jilderda
Appingedam
55:17
55:06
36
Menco van der Berg
Thesinge
55:23
54:54
37
Egbert Geertsema
Groningen
55:54
55:25
38
Ar Jansen
Stedum
1:00:15
59:49
H60+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Karel Edens
Groningen
38:49
38:49
2
Menno Fritsma
Groningen
40:12
40:11
3
Posthumus
Hoogezand
44:49
44:47
4
Henk Smit
Groningen
44:53
44:50
5
Dirk Heun
Appingedam
46:55
46:47
6
Jan Berends
Einighausen
47:00
46:50
7
Nico Vierkant
Bedum
47:12
47:12
8
Kees Venhuizen
Ten Boer
47:48
47:30
9
Fokko Dijkstra
Usquert
51:03
50:54
10
Klaas Sminia
Woltersum
51:44
51:37
11
O Modderman
Grtoningen
51:58
51:35
12
Jan Helmantel
Ten Boer
52:26
52:08
13
Jaap Groenendal
Oldehove
52:33
52:19
14
Dirk Franssen
Saaksum
54:13
54:02
15
Gerard Tebbens
Ten Boer
55:33
55:28
16
Betsema
Ten Boer
56:33
56:02
17
Wiebes Valkema
Ulrum
56:38
56:28
18
Jaap van der Werf
Stedum
57:52
57:35
19
Joop Werkman
Bedum
58:34
58:19
20
Wim Havinga
Zuidwolde
58:59
58:41
21
Gerbrand Stienstra
Ten Boer
1:00:17
59:56
22
Douwe de Vries
Groningen
1:00:18
59:58
V, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
An Bennema
Groningen
40:03
39:57
2
Erika Broekema
Groningen
43:10
43:10
3
Wanda Evertsz
Delfzijl
44:46
44:43
4
Jolanda Langeland
Bedum
45:06
45:01
5
Graciella Everts
Delfzijl
45:11
45:03
6
Marieke Otten
Groningen
45:34
45:25
7
Renske Linstra
Appingedam
45:57
45:55
8
Sariena Evertsz
Delfzijl
46:30
46:27
9
Keistel Joosten
Meerstad
48:43
48:35
10
Gwenda Vasse
Groningen
49:04
49:00
11
Yvonne Kuis
Groningen
49:48
49:44
12
Esther Posthuma
Grijpskerk
52:39
52:14
13
Mathilde Havinga
Groningen
59:29
59:14
14
Jenny van der Veen
Uithuizen
1:01:21
1:01:07
15
Marita Klein
Warffum
1:01:29
1:01:15
16
Emmy Klein
Garsthuizen
1:02:12
1:01:57
17
Laura Werkman
Appingedam
1:03:40
1:03:14
18
Miranda Vogelzang
Delfzijl
1:03:40
1:03:14
19
Elske van Vliet
Delfzijl
1:04:28
1:04:02
V40+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Christien Koning
Groningen
41:28
41:27
2
Simone Binnema
Eenrum
42:30
42:28
3
Elise Kool
Loppersum
45:27
45:22
4
Carla Frankruijter
Bedum
52:01
51:47
5
Petra Makkes
Bedum
52:29
52:05
6
Agnes Woldhuis
Ten Post
52:44
52:39
7
Ida Steenhuis
Groningen
54:36
54:09
8
Mireille Braams
Ten Boer
57:06
57:06
9
Karina Uil Wiering
Uithuizermeeden
1:00:28
1:00:13
10
Petra Buist Bijma
Noordwolde
1:00:30
1:00:15
11
Erna Veening
Noordwolde
1:00:31
1:00:15
12
Ellen La Crois
Uithuizermeeden
1:01:18
1:01:04
13
Siegrit Bisschop
Uithuizen
1:01:32
1:01:18
14
Renée Boerema
Uithuizermeeden
1:01:49
1:01:34
15
Gea Elzerman
Meedhuizen
1:01:53
1:01:30
16
Harma Kooi Wieringa
Usquert
1:01:59
1:01:46
17
Diana Schuiling
Uithuizermeeden
1:04:12
1:03:58
18
Linda van Vliet
Delfzijl
1:07:17
1:06:55
V50+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Margriet Taselaar Vegter
Uithuizen
49:29
49:19
2
Frouk van Dijken
Loppersum
51:14
50:57
3
Sabina Oudman
Bedum
52:06
51:54
4
Wietske van der Meulen
Eelde
52:21
52:06
5
Diana de Boer
Groningen
52:30
52:15
6
Tineke Roorda
Westeremden
53:41
53:23
7
Aukje Woltjer
Steendam
53:55
53:34
8
Grietje Dijkmans
Winsum
58:58
58:38
9
Karola Jansen
Stedum
1:00:20
59:55
10
Janny Heller
Adorp
1:01:25
1:01:08
11
Aafje van den Akker
Bedum
1:02:57
1:02:43
12
Truus Bakker
Appingedam
1:07:17
1:06:55
Uitslagen, verslag, foto's zsm. na afloop op www.buurcontactloopcircuit.nl
www.uitslagen.nl
30-08-2015 14:20