Uitslagenlijst 4e Oethoester Loop

Uithuizen - Zaterdag 15 augustus 2015

H, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dries Ameling
Stedum
35:17
35:16
2
Jan Stuursma
Sappemeer
35:59
35:58
3
Jeberil Ismeil
Baflo
38:23
38:18
4
Gerard Vos
Appingedam
38:47
38:46
5
Anne Jan Janssen
Den Haag
39:46
39:44
6
Luc Sillen
Groningen
40:30
40:29
7
Ricardo Damminga
Baflo
41:15
41:14
8
Michael Zereagabt
Haren
41:22
41:19
9
Maurice Smit
Delfzijl
41:32
41:31
10
Tom Houtman
Warffum
43:41
43:38
11
Frank Rozema
Uithuizen
46:40
46:37
12
Jori Korpershoek
Uithuizen
47:23
47:15
13
Stefan van der Wal
Appingedam
51:37
51:26
14
Sietze Huizenga
Grootegast
52:33
52:24
15
Robert Westerdijk
Uithuizen
59:03
58:56
16
H.J. Bos
Uithuizen
59:07
58:53
H 40+, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
37:43
37:41
2
Fjodor van der Sluijs
Gasselte
39:16
39:14
3
Garco van den Berg
Uithuizen
42:16
42:13
4
Wubbo Gremmer
Winschoten
42:29
42:28
5
Marel Dijkstra
Bedum
43:21
43:18
6
Marinus Janssen
Uithuizermeeden
43:34
43:28
7
Remco Riswick
Groningen
43:42
43:40
8
Michel Janssen
Uithuizermeeden
43:52
43:48
9
Marco den Hollander
Assen
44:12
44:11
10
Adem Karaaslan
Uithuizen
45:01
45:00
11
Richard van der Werff
Usquert
45:24
45:19
12
Tonnie Westerloo
Uithuizermeeden
45:56
45:49
13
Hilko Snoek
Scheemda
46:54
46:50
14
Maurits Wijma
Uithuizen
49:12
49:06
15
Jurgen Stiekema
Uithuizen
49:44
49:40
16
Johan Kruit
Zandeweer
51:00
50:56
17
Richard Terra
Bedum
51:00
50:54
18
Gerjan Cats
Groningen
51:20
51:12
19
Erik Danhof
Baflo
51:58
51:50
20
Rick Visscher
Wagenborgen
53:01
52:35
21
Arnold Raspe
Wagenborgen
53:01
52:56
22
René Rijploeg
Uithuizermeeden
53:35
53:29
23
Siemon Bierma
Wagenborgen
54:01
53:46
24
Erik Bakker
Uithuizermeeden
55:04
54:57
25
Hans Arling
Siddeburen
57:28
57:19
26
Ronald Hendriksen
Visvliet
1:05:42
1:05:29
H 50+, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Didier Senay
Veendam
37:10
37:10
2
Klaas Brouwer
Zuidbroek
39:04
39:04
3
Peter Berghuis
Zuidlaren
40:46
40:44
4
Maarten Hoeksema
Groningen
42:45
42:44
5
Paul Terpstra
Haren
44:22
44:20
6
Roelof Berends
Oudeschip
44:25
44:21
7
Oscar de Jong
Doodstil
45:13
45:10
8
K bijsterveld
Sauwerd
47:19
47:14
9
Roelof Roffel
Bedum
48:14
48:14
10
René van der Wal
Uithuizen
48:44
48:38
11
Douwe Iedema
Hoogezand
49:44
49:41
12
Jan Ruiter
Delfzijl
50:00
49:53
13
Martieu Wienke
Sauwerd
50:18
50:13
14
Herman van der Donk
Grootegast
50:48
50:36
15
Joost Kerkhoff
Loppersum
51:57
51:51
16
Kor Tillema
Uithuizen
52:34
52:22
17
Wouter Wieringa
Westernieland
52:57
52:46
18
Jan Wieringa
Usquert
55:32
55:25
19
Chris Buijtenhuijs
Groningen
59:01
59:00
20
Freek Reitsema
Wirdum
59:17
59:00
H 60+, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karel Edens
Groningen
40:54
40:53
2
Jan Krans
Delfzijl
45:08
45:07
3
Peter Brink
Groningen
46:46
46:42
4
Henk Smit
Groningen
47:36
47:33
5
Dirk Heun
Appingedam
49:04
48:59
6
Nico Vierkant
Bedum
50:23
50:14
7
Fokko Dijkstra
Usquert
55:04
54:58
8
Jelle Slager
Usquert
56:07
56:01
9
Dirk Franssens
Saaksum
57:06
56:56
10
Wiebes Valkema
Ulrum
58:50
58:40
11
Nico Geertsema
Winsum
59:02
58:49
12
Joop Werkman
Bedum
59:38
59:35
13
Rigte Boerema
Uithuizermeeden
1:01:44
1:01:37
14
Joep Sillen
Groningen
1:04:18
1:04:04
V, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erika Broekema
Groningen
46:02
46:01
2
Angelique Nienhuis
Winsum
48:21
48:17
3
Femke Veldman
Delfzijl
53:23
53:16
4
Mia Hut
Winsum
56:07
55:59
5
Nelle Kamp
Uithuizen
1:02:14
1:02:00
6
Cindy Spanu
Uithuizen
1:03:41
1:03:33
7
Jenny van der Veen
Uithuizen
1:06:45
1:06:30
V 40+, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Simone Binnema
Eenrum
45:16
45:13
2
Elise Kool
Loppersum
47:45
47:43
3
Aleida Groothoff
Winsum
49:32
49:29
4
Riëtte Danhof
Baflo
58:42
58:32
5
Marian Danhof
Eenrum
58:42
58:32
6
Harriët Elzinga
Uithuizen
1:00:37
1:00:28
7
Karina Uil
Uithuizermeeden
1:03:29
1:03:15
8
Frederiek de Weert
Roodeschool
1:03:41
1:03:32
9
Petra Buist
Noordwolde
1:05:59
1:05:48
10
Harma Kooi
Usquert
1:08:30
1:08:14
V 50+, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Reina Wijnia-Kwant
Hasselt
56:54
56:51
2
Anneke Bos
Bedum
58:45
58:43
3
Anneke Krijger
Uithuizermeeden
1:03:29
1:03:15
4
Janny Heller
Adorp
1:05:59
1:05:49
5
Truus Bakker
Appingedam
1:11:05
1:11:01
TRIM, TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jefrey Diederik
Uithuizen
21:03
20:59
2
Bas Koopman
Bedum
21:48
21:46
3
M.H. van den Brink
Groningen
22:26
22:20
4
Wim Ammeraal
Leens
22:28
22:23
5
Ricardo Kregel
Uithuizen
22:31
22:20
6
Ayzo Wiertsema
Uithuizen
23:00
22:49
7
Arie-Jan de Jong
Rottum
23:08
23:05
8
Piet van Olst
Groningen
24:53
24:44
9
Joost Iedema
Hoogezand
25:06
25:03
10
Roy Moes
Smilde
25:19
25:15
11
Ronnie Zoer
Wagenborgen
25:23
25:18
12
Eltje Kooi
Usquert
25:40
25:25
13
Winston Moes
Smilde
25:49
25:45
14
Josien Binnema
Eenrum
25:53
25:44
15
Carla Frankruijter
Onderdendam
27:01
26:55
16
Jasper Smith
Baflo
27:14
27:07
17
Jaap Smith
Baflo
27:14
27:07
18
Dirk de Weert
Uithuizen
27:41
27:23
19
Johan Werkman
Uithuizermeeden
27:46
27:35
20
Sabina Oudman
Bedum
28:15
28:13
21
Aafke Hoff
Uithuizen
28:48
28:36
22
Annemieke Westerdijk
Uithuizen
29:01
28:50
23
Sanne van der Molen-Tillema
Uithuizermeeden
29:02
28:50
24
Lubbert Kloosterman
Zwaagwesteinde
29:11
29:04
25
Herman Wassink
Kantens
29:41
29:28
26
Grietje Dijkmans
Winsum
29:42
29:32
27
Marije Westerdijk
Uithuizen
29:43
29:28
28
Egbert de Groot
Bedum
29:44
29:28
29
Bert Jansen
Usquert
29:46
29:34
30
A.A. Smook
Delfzijl
29:59
29:49
31
E, van den Dool
Appingedam
30:00
29:50
32
Zietze Wiertzema
Uithuizen
30:31
30:19
33
Monique Niemeijer
Bedum
30:38
30:25
34
Fred Wieringa
Uithuizen
30:52
30:35
35
Koos Riepma
Uithuizen
30:58
30:44
36
Frits Huizen
Delfzijl
31:02
30:49
37
Janny Luteyn
Uithuizermeeden
31:02
30:55
38
Harm Post
Eenrum
31:17
31:04
39
Renee Boerema
Uithuizermeeden
31:20
31:03
40
Lisanne Snoek
Scheemda
31:24
31:12
41
Harriët Wassink
Kantens
31:31
31:18
42
Miranda Vogelzang
Delfzijl
32:29
32:21
43
Sandra Bosman
Usquert
32:52
32:38
44
Anna Bullema
Toornwerd
32:53
32:45
45
Annelies Schaaphok
Uithuizen
32:57
32:38
46
Binie Kuipers
Uithuizen
32:58
32:46
47
Siegrid Bisschop
Uithuizen
33:02
32:45
48
Marita Bos
Uithuizen
34:13
33:58
49
Hidzer Groenhof
Sint Jacobiparochie
34:58
34:37
50
Geert Houtman
Winsum
35:20
35:04
51
Martha van Dijk
Kantens
35:59
35:43
52
Cora van der Donk
Grootegast
36:00
35:47
53
Ida van der Ploeg
Uithuizen
36:07
35:48
54
Nicole Boschman
Rottum
36:07
35:48
55
Lineke Ham
Warffum
36:07
35:48
56
Hanneke Postema
Uithuizen
36:50
36:41
57
Rob van der Meulen
Zuidhorn
1:00:56
1:00:46
uitslagen na afloop op www.uitslagen.nl en www.loopgroep-kameleon.nl
Uitslagen.nl
15-08-2015 18:08