Uitslagenlijst Univé Stadsloop Appingedam

Appingedam - Zaterdag 27 juni 2015

MSEN,
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
John Langat
Kenia
27:58
27:58
2
Philip Langat
Kenia
27:58
27:56
3
Merhawi Kesete
Eritrea
28:13
28:12
4
Richard Kiprop Mengich
Kenia
28:22
28:21
5
Charles Cheruiyot
Kenia
28:24
28:24
6
Daniel Yator
Kenia
28:59
28:58
7
Mogos Shumay Solomon
Eritrea
29:14
29:12
8
Ibrahim Omar
Djibouti
29:16
29:14
9
Tsegaye Tufa
Ethiopië
29:17
29:16
10
Khalid Choukoud
Nederland
29:32
29:31
11
Gert Jan Wassink
Varsseveld
29:35
29:34
12
Okbayt Tsegay Gebretnsae
Eritrea
30:37
16:18
13
Olfert Molenhuis
Assen
31:03
31:01
14
Koen Raymaekers
Cothen
31:07
31:06
15
Frank Blikslager
Groningen
31:13
31:12
16
Paul Zwama
Utrecht
31:26
16:12
17
Pim Molenaar
Heiloo
31:47
31:46
18
Arne Mulder
Zwolle
32:02
32:01
19
Henry Rutgers
Noordscheschut
32:05
32:04
20
Mevin Franken
Sprundel
32:13
32:13
21
Erik Leusink
Punthorst
32:22
32:21
22
Ben Stellingwerf
Onderdendam
32:33
32:31
23
Edwin Slijkhuis
Groningen
33:18
33:16
24
Alwin Heijting
Nieuw Amsterdam
33:20
33:17
25
Gerard Vos
Appingedam
33:49
33:46
26
Harm Jan Martens
Hoogeveen
34:08
34:06
27
Erik Driesen
Vollenhove
34:29
34:28
28
Dries Ameling
Stedum
35:00
34:58
29
Ingo Janssen
Emden
35:26
35:24
30
Jan Stuursma
Sappemeer
35:48
35:47
31
Erik Slomp
Zwolle
35:58
35:56
32
Jan-Aiko Köhler
Emden
36:58
36:54
33
Henk Kramer
Groningen
37:38
37:32
34
Maurice Smit
Fivelstreek
38:01
37:57
35
Jaap Bouwman
Groningen
38:12
38:08
36
Pim Wildeman
Appingedam
39:29
39:25
37
Gert-Jan Stroetinga
Paterswolde
39:39
39:32
38
Ricardo Damminga
LOGO
39:48
39:44
39
Rik Bakker
Assen
40:24
40:20
40
Lennart Blaauw
Appingedam
40:51
40:47
41
Wilfried Menken
41:08
41:02
42
Martijn Nijenhuis
Vitalis
41:16
41:07
43
Bart Molkenboer
Groningen
41:56
41:51
44
Wesley Smit
Delfzijl
42:06
41:55
45
Gustaaf Verhagen
Eelde
42:14
42:05
46
Jos Ridder
Appingedam
42:23
42:16
47
Henk-Jan Scheepers
Haren Gn
43:29
43:21
48
Chris Woldhuis
Groningen Atletiek
43:31
43:26
49
Duurt Dijkman
Appingedam
43:39
43:25
50
Thomas Alberts
Hinke
43:55
43:48
51
Johan Schriemer
Appingedam
43:59
43:53
52
Tom Houtman
Warffum
44:06
43:59
53
Ferdie Witvoet
Sappemeer
44:12
44:08
54
Mike Korte
Aquilo
44:37
44:30
55
Gerben Gotlieb
Appingedam
44:41
44:27
56
Frank Meinders
Winschoten
44:45
44:38
57
Erwin Koerts
Appingedam
44:57
44:53
58
Robert Baas
Appingedam
45:04
44:57
59
Carsten Udema
Oostwold gem Oldambt
45:11
45:01
60
Harald Kiewiet
Winschoten
45:12
45:04
61
Gerrit Duits
Sneek
46:59
46:53
62
Lex Doornbos
Groningen
47:13
47:02
63
Matthias Schipper
Termunterzijl
47:48
47:33
64
Dominic Weber
Sudbrookmerland
47:51
47:44
65
Pascal Leegstra
Fivelstreek
50:55
50:47
M40,
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arjan Driesen
Zwolle
34:26
34:24
2
Menno Mud
Tytsjerk
34:54
34:52
3
Martin Veenhuizen
Tynaarlo
35:32
35:31
4
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
36:50
36:45
5
Mark Grimmius
Wildervank
37:32
37:29
6
Marcel Stoffers
Appingedam
38:29
38:26
7
Wubbo Gremmer
Winschoten
39:24
39:20
8
Rick Postma
Veelerveen
39:32
39:27
9
Cor Schnieders
Stadskanaal
41:14
41:03
10
Fram Bartsch
Oudenburg
41:48
41:37
11
Bennie Wiegman
Kiel-Windeweer
41:52
41:48
12
Maarten van der HElm
Wirdum
42:03
41:50
13
Jetsko Borg
Onstwedde
43:04
42:53
14
Rudy Telkamp
Hoogezand
43:14
43:09
15
Arjen Kwint
Loppersum
43:22
43:16
16
Peter Dijkstra
SV Veendam
43:53
43:44
17
Rob Beikes
Wildervank
44:28
44:16
18
Harbert bruggers
Appingedam
44:32
44:27
19
Jaap Smith
Artemis
44:33
44:27
20
Mick Gallacher
Ireland
44:50
44:41
21
Eppe Wolfis
Bedum
44:58
44:49
22
René Meijer
MarathonPlus
45:05
44:55
23
Richard van der Meij
Fivelstreek
45:18
45:07
24
Jan Hielema
Loppersum
45:19
45:08
25
Adriaan Mollema
Nieuwe Pekela
45:24
45:18
26
Elle Smit
Delfzijl
45:58
45:46
27
Veeman Hans
Garrelsweer
46:41
46:28
28
Ab Slagter
Uithuizermeeden
47:45
47:39
29
Arjan Oolders
Termunten
47:51
47:37
30
Koen Tillema
Winsum
49:07
48:53
31
René Rijploeg
Uithuizermeeden
51:07
50:54
32
Eddie Frankruijter
Bedum
55:30
55:16
33
John Havinga
Wirdum
1:03:54
1:03:50
M50,
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Reinder de Jonge
Groningen
36:34
36:34
2
Klaas Brouwer
Zuidbroek
38:01
38:00
3
Peter Busse
Emden
38:15
38:10
4
Henry Perdok
Norg
38:47
38:45
5
Kor Blaauw
Appingedam
39:44
39:40
6
Mario Schuiling
Aquilo
40:14
40:10
7
Maarten Hoeksema
Groningen
41:28
41:24
8
Wietze de Vries
Appingedam
41:51
41:47
9
Eric Helmantel
Eelde
42:53
42:49
10
Eeuwe Schot
Groningen
43:48
43:42
11
Herman Morrien
Bellingwolde
44:45
44:38
12
Johann Doden
Emden
45:05
44:57
13
Eric Weernink
Haren Gn
45:13
45:05
14
D Iedema
Hoogezand
45:44
45:36
15
Geert Klei
Wirdum
46:08
45:55
16
Jan Brouwer
Delfzijl
46:11
45:59
17
Fred Kamminga
Groningen
46:30
46:15
18
John Walker
Uithuizen
46:59
46:52
19
Peter van der Hulst
Zuidwolde Dr
47:16
47:07
20
Dick van den Berg
Stedum
47:31
47:18
21
Hiddo Boomsema
SV Veendam
47:35
47:25
22
Ron Balkema
Appingedam
48:02
47:54
23
Kor Tillema
Uithuizen
50:38
50:23
24
Joost Kerkhoff
Loppersum
51:18
51:07
25
Jan Pilon
Garrelsweer
51:25
51:12
26
Haroldinio Abauna
Eindhoven
52:51
27:10
27
Rudolf land
ATC '75
53:13
53:01
M60,
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karel Edens
Groningen
40:03
40:01
2
Eekaral Tjarsk
Aurich
42:43
42:37
3
Jan Krans
Delfzijl
44:10
44:05
4
Wubbe Rendering
Bourtange
44:57
44:49
5
G Borgman
Hoogezand
46:23
46:19
6
H Schuitema
Zuidwolde Dr
46:31
46:22
7
Dirk Heun
Appingedam
47:26
47:17
8
Tjibbe Pebesma
annen
48:10
48:02
9
Nico Vierkant
Bedum
50:00
49:48
10
Thomas Pruim
Adorp
50:08
50:01
11
Ger van Dam
Loopgroep RaitdaipRunners
50:56
50:49
12
Jan van der Eide
Godlinze
55:15
55:02
13
J Dj Groenendal
Oldehove
55:33
55:20
14
Geert Jan Reinders
Loppersum
56:22
56:13
15
Dirk Franssens
Saaksum
56:48
56:38
16
Klaas van der Molen
Fivelstreek
58:04
57:54
17
Joop Werkman
Bedum
59:14
59:04
18
Dick Doornbos
Fivelstreek
1:06:04
1:05:48
VSEN,
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dibabe Kuma
Ethiopië
32:11
16:16
2
Elizeba Cherono
Kenia
32:12
32:11
3
Caroline Kilel
Kenia
32:24
32:22
4
Mary Waithira
Kenia
33:21
33:19
5
Agnes Mutune
Kenia
33:45
33:43
6
Lucy Macharia
Kenia
33:55
33:54
7
Veerle Dejaeghere
Belgie
34:02
34:00
8
Andrea Deelstra
Apeldoorn
34:45
34:43
9
Hannah Vandenbussche
Belgie
34:58
34:56
10
Yasmin Hillebrink
Groningen
35:55
35:53
11
Jessica Oosterloo
Appelscha
36:17
36:15
12
Jacelyn Gruppen
Stuifzand
36:26
36:24
13
Patty den Ouden
Deventer
36:27
36:25
14
Immy Auck Kersbergen
Wommels
36:40
36:37
15
Saffira Kiewiet
Haren (GN)
38:23
38:21
16
Tess Boekema
Zwolle
38:47
38:44
17
An Bennema
Vitalis
40:00
39:52
18
Larissa Mars
Groningen
45:25
45:16
19
Erika Broekema
Loopgroep Aart Stigter
45:58
45:55
20
Sylvia Overgaauw
Delfzijl
47:29
47:23
21
A Bosma
Hoogezand
48:01
47:51
22
Renske Linstra
Appingedam
48:38
48:31
23
Annelies Kamminga
Middelstum
57:39
57:25
V35,
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hellen de Vries
Zwolle
38:36
38:33
2
Lieve Tollet
Lemmer
40:07
40:04
3
Marjan Oostinga
Eelde
40:37
40:35
4
Lydia Doornbos
Appingedam
41:48
41:44
5
Janke Naaijer
Winschoten
43:56
43:50
6
Mariska Bosch-Kasper
Appingedam
46:11
46:02
7
Desiree Kaauw
Hoogezand
46:24
46:19
8
Elham Kral
SV Veendam
47:35
47:25
9
Corine Dieterman-Dusselje
Scheemda
51:33
51:26
10
Anja Haan
Appingedam
55:08
54:52
V45,
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Theresia Bijl
Stadskanaal
41:59
41:56
2
Christien Koning
Groningen
42:15
42:12
3
Simone Binnema
Artemis
44:25
44:19
4
Gonny Houtman
Winsum
45:56
45:52
5
Ria Lasker
Hoogezand
50:43
50:29
6
Magriet Taselaar-Vegter
Loopgroep Kameleon
50:48
50:35
7
Linda Noordhuis
Appingedam
52:48
52:37
8
Janny Luursema
Appingedam
55:08
54:52
9
Frouk van Dijken
Loppersum
55:36
55:24
10
Reina Wijnia-Kwant
Hasselt
55:43
55:38
11
Selie Hummel Smid
Zuidhorn
56:57
56:42
12
Anita Vos
Uithuizen
58:43
58:28
13
Grietje Dijkmans
Winsum
1:00:29
1:00:15
14
Ineke Wolters
Artemis
1:02:56
1:02:41
15
Joan Wijbenga
Zuidhorn
1:03:03
1:02:47
16
Albertine Bastiaan
Zuidhorn
1:03:21
1:03:06
17
Jenny Schipper
Zuidhorn
1:04:56
1:04:41
18
Sandra Kreuning
Zuidhorn
1:04:58
1:04:42
19
Titia Pijpker
Zuidhorn
1:09:13
1:08:57
20
Anja Bolt
Zuidhorn
1:09:13
1:08:57
MAN, 5KM RECREANTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Niels Kramer
Kile-Windeweer
18:26
18:12
2
Laurens Verkade
Vitalis
19:02
18:58
3
Finn van Pijkeren
Groningen Atletiek
19:20
19:19
4
Sander ten Hove
Holwierde
19:35
19:34
5
Arjen Klasens
Delfzijl
21:32
19:34
6
Marcel Werkman
Spijk
19:40
19:39
7
Marc Cornelius
Groningen
20:00
19:58
8
Job Hamming
Groningen
20:20
20:05
9
Melvin bruggers
Appingedam
20:18
20:17
10
Quentin Mahe
Ballots
21:05
20:20
11
Maarten Kruijver
Delfzijl
21:05
20:44
12
Pieter Schuur
Delfzijl
22:25
20:51
13
Robin Bruins
Ten Boer
20:58
20:57
14
Jorrit van Assen
Appingedam
21:22
21:16
15
Renzo Zoutman
Delfzijl
21:22
21:18
16
Colin Vial
Delfzijl
23:20
21:22
17
Erik Battjes
Delfzijl
22:07
21:24
18
Alex van Delden
Appingedam
22:17
21:25
19
Peter Wassing
Delfzijl
23:18
21:39
20
René van der Duin
Appingedam
22:51
21:44
21
Robbie ten Hove
Holwierde
22:47
21:59
22
Charles Heynneman
Amsterdam Zuidoost
22:32
22:03
23
Sylvian van Wijk
Delfzijl
23:15
22:10
24
Roan Veenstra
Appingedam
23:15
22:13
25
Robert Bos
Appingedam
22:34
22:16
26
Wouter Kruijver
Delfzijl
23:41
22:16
27
Richard van der Werff
Usquert
23:50
22:24
28
Marcel Schreuder Goedheij
Elst Gld
25:18
22:32
29
Erik van Zuiden
Delfzijl
24:23
22:32
30
p. Venema
Delfzijl
22:35
22:32
31
Thijs Dallinga
Hellum
24:22
22:33
32
Gerard Veenstra
23:36
22:34
33
Jeroen Lueks
Groningen
24:49
22:36
34
Henk Kort
Appingedam
22:49
22:40
35
Jan de Jonge
Groningen
22:59
22:40
36
Theo Haan
Wagenborgen
23:25
22:52
37
Jan Willem Bruggink
Meerssen
24:57
22:52
38
Jan Bult
Steenwijk
24:02
23:03
39
Jort van Hout
Appingedam
23:52
23:04
40
Jarne Coops
Appingedam
23:16
23:10
41
Jaron Slagter
Appingedam
23:23
23:11
42
Rene van den Wal
Uithuizen
24:27
23:15
43
Luit van Dijken
Appingedam
25:47
23:17
44
Martijn Niemeijer
Appingedam
23:24
23:17
45
Sander Niemijer
Appingedam
23:25
23:18
46
Hilko Snoek
Scheemda
23:48
23:18
47
Johan Brondijk
Nijmegen
24:43
23:18
48
Bart Noordhof
Appingedam
23:34
23:21
49
Bart Pot
Fivelstreek
23:48
23:26
50
Kevin Kamminga
Appingedam
23:34
23:29
51
Tim Visscher
Appingedam
23:48
23:32
52
Tom Moesker
Hareen
23:55
23:32
53
Johan Hektor
Grootegast
25:54
23:35
54
Klaas Jan Bruggers
Delfzijl
24:06
23:41
55
Yannick Bahlmann
Groningen
26:12
23:44
56
Mark Braaksma
Appingedam
23:47
23:46
57
Alec van der Ploeg
Harkstede
23:48
23:48
58
Pieter Grootendorst
Delfzijl
24:01
23:51
59
Gijs Geurtsen
Holwierde
24:08
23:52
60
Emlyn van Voornveld
Holwierde
24:08
23:52
61
Matthijs Stratingh
Delfzijl
24:00
23:54
62
Mart Ellens
Appingedam
24:28
23:55
63
Dennis Ridder
Appingedam
25:29
23:58
64
Patrick van Wijk
Delfzijl
25:05
24:01
65
Arie Jan de Jong
Rottum
25:38
24:03
66
Paul Plas
Appingedam
24:20
24:06
67
Wesley Boers
Fivelstreek
26:21
24:06
68
Jurgen Läkamp
Appingedam
24:56
24:07
69
Younes Bahbouh
Delfzijl
24:25
24:14
70
Henk Postema
Hoogezand
24:17
24:14
71
Martijn Kinkel
Appingedam
25:59
24:16
72
Rick Boelens
Appingedam
24:27
24:17
73
Max Haveman
Godlinze
26:24
24:21
74
Jelte Hogendorp
Delfzijl
26:24
24:21
75
Roy Pijper
Appingedam
24:33
24:24
76
Yardan Kruijer
Delfzijl
25:09
24:25
77
Arjen Klopstra
Veendam
24:58
24:28
78
Wim Beukema
Onderdendam
25:05
24:30
79
Thomas Lueks
Groningen
26:40
24:31
80
Stijn Bouwman
Appingedam
24:40
24:33
81
Martin Steenbergen
Appingedam
27:02
24:33
82
Tonny van de Ploeg
Appingedam
24:39
24:38
83
Marco Schenkel
Winneweer
26:13
24:39
84
Herman Boerema
Appingedam
27:07
24:40
85
Richard Scheper
Groningen
25:49
24:41
86
Ewout van der Laan
Appingedam
27:09
24:41
87
Harrold de Boer
Delfzijl
24:50
24:43
88
Jan Wijnand Brouwer
Roodeschool
25:01
24:44
89
A.H. Duiker
Delfzijl
25:21
24:55
90
Peter van den Berg
Appingedam
26:42
24:57
91
Martin Borgman
Hoogezand
26:10
25:01
92
Jesper Oosterhuis
Appingedam
25:11
25:02
93
Robbert Dieterman
Veendam
25:55
25:03
94
Niels Kloosterman
Groningen
26:43
25:03
95
Jan Burgstra
Appingedam
26:55
25:03
96
Gerrit meter
Appingedam
26:02
25:05
97
Anne Hofstede
Appingedam
27:10
25:05
98
Peter Boelens
Delfzijl
25:45
25:05
99
René Bos
Appingedam
26:04
25:06
100
Paul van Ramshorst
Arwerd
27:29
25:08
101
Diederik Albeda
Appingedam
25:28
25:15
102
Karel Mulder
Groningen
25:37
25:26
103
Julian van Dijken
Delfzijl
26:16
25:28
104
Roel van den Akker
Oosterwijtwerd
26:20
25:33
105
Frederik Loer
SV Veendam
27:53
25:36
106
Michel Aalbers
Appingedam
27:09
25:40
107
Ronald Mollema
Delfzijl
25:44
25:41
108
Gert Jilderda
Appingedam
27:23
25:41
109
Douwe Kosmeier
Ten Post
27:02
25:42
110
Gerrie Bakker
Holwierde
26:09
25:42
111
René Ottjes
Delfzijl
26:27
25:43
112
Alexander van Komen
Delfzijl
26:49
25:47
113
Peter Kwant
Appingedam
25:54
25:50
114
Johan Beekhuis
Appingedam
26:54
25:51
115
Jarno Bruins
Ten Boer
25:59
25:58
116
Rowell Rondhuis
Appingedam
26:05
25:59
117
Lucas Arntzen
Appingedam
26:10
26:00
118
Richard Doornbos
Wagenborgen
28:26
26:00
119
Lars Doornbos
Wagenborgen
28:26
26:01
120
Arwin Bosma
Appingedam
26:11
26:01
121
Bernd Janssen
Emden
28:40
26:02
122
Douwe Bosker
Appingedam
27:22
26:06
123
Nick Moesker
Appingedam
26:30
26:06
124
Ronald Kuizenga
Appingedam
26:27
26:07
125
B Reinders
Appingedam
26:22
26:09
126
Jan hendrik Rondhuis
Appingedam
28:16
26:09
127
Dennis Keizer
Appingedam
27:55
26:14
128
Jarne Blokzijl
Fivelstreek
26:51
26:16
129
Rowan van Lennep
appingedam
26:36
26:29
130
Peter Dijkhuizen
Groningen
26:40
26:29
131
Edwin Blokzijl
Delfzijl
27:05
26:30
132
Koos Spakman
Froombosch
28:19
26:40
133
Harm Blokzijl
Appingedam
27:01
26:40
134
Roy Rozema
Appingedam
26:50
26:44
135
Harry Middeljans
Appingedam
26:53
26:45
136
Daan Middeljans
Appingedam
26:53
26:46
137
Rik Schaart
Delfzijl
27:03
26:54
138
Jens Warta
Wagenborgen
27:59
26:54
139
Ron Grunefeld
Fivelstreek
29:17
26:56
140
Dylan Smit
Delfzijl
27:02
26:59
141
Theo Gerken
Victorbur
29:13
27:00
142
Dirk de Weert
Uithuizen
28:35
27:04
143
Erwin Rob
Delfzijl
28:27
27:07
144
Railyson Santiago
Hoogezand
29:33
27:18
145
Ronald Meijer
Wagenborgen
27:54
27:18
146
Chris Vledderman
Appingedam
27:51
27:23
147
Daan Ridder
Appingedam
27:53
27:25
148
Sander Brouwer
Roodeschool
27:52
27:30
149
Martijn ten Hove
Delfzijl
29:12
27:32
150
Jordan Muller
Oosternieland
27:54
27:32
151
Vincent Lubbers
Farmsum
27:52
27:40
152
Klaasjan Zijlstra
Loopgroep Bedum
28:17
27:42
153
Arjan Smit
Appingedam
28:01
27:44
154
Martin Bouwman
Nieuwolda
27:48
27:44
155
Erik Noordhof
Appingedam
29:09
27:50
156
Jan Hendrik Volders
Veelerveen
28:18
27:50
157
Freek Reitsema
Wirdum Gn
29:20
27:53
158
Tim Ridder
Appingedam
28:22
27:54
159
Paul Stuve
Bierum
30:03
27:56
160
Stan Ellens
Appingedam
30:01
28:00
161
Patrick Reitsema
Spijk Gn
30:24
28:02
162
Syco Sijtsema
Appingedam
29:59
28:03
163
Shurandy de Haan
Hoogezand
30:21
28:06
164
Mats Hoorndijk
Appingedam
30:25
28:11
165
Jan Dik
Delfzijl
29:04
28:12
166
Anthon Hoorndijk
Appingedam
30:26
28:12
167
Gerhard Noordhof
Appingedam
29:48
28:30
168
patrick van lennep
appingedam
29:17
28:33
169
Albert Zuidema
Haren Gn
30:34
28:33
170
Raimond Coops
Appingedam
29:46
28:35
171
Ruben Sijtsema
Appingedam
30:40
28:44
172
Leon van Houten
Appingedam
30:46
28:44
173
Steffen Voorzee
Delfzijl
29:22
28:50
174
J.C de Winter
Middelstum
29:04
28:57
175
Aad Cilon
Appingedam
30:52
29:05
176
Siepko Scheper
Slochteren
29:43
29:08
177
Harry de Groot
Gieten
30:06
29:12
178
Peter Leutscher
Appingedam
31:44
29:13
179
Jesper van Delden
Appingedam
30:02
29:13
180
Michael Schuring
Appingedam
29:37
29:21
181
Willem Jan van der Veer
Vlagtwedde
31:17
29:29
182
Colin Boers
Delfzijl
31:44
29:30
183
Marko Kodman
Appingedam
30:24
29:30
184
Max Neijzing
Beetsterzwaag
31:03
29:37
185
Marcel Sinot
Appingedam
30:32
29:38
186
Cor van Ginkel
Appingedam
29:54
29:41
187
Cedric Reinders
Appingedam
29:55
29:42
188
Bram van der Krieke
Appingedam
30:40
29:43
189
Peter Steenbergen
Appingedam
32:14
29:47
190
Kees Broeksema
Appingedam
31:59
29:50
191
Danny Sardjan
Delfzijl
32:04
29:51
192
Hendrik Smit
Appingedam
29:55
29:51
193
Eertwijn van den Dool
Appingedam
31:07
29:59
194
Roelf Beishuizen
Delfzijl
31:48
30:03
195
Ewoud Norden
Delfzijl
32:08
30:07
196
Kenneth Huisman
Appingedam
32:08
30:09
197
Michel Kremer
Delfzijl
32:25
30:09
198
Arjan Oosterhuis
Appingedam
30:19
30:09
199
Gijs van der Laan
Garsthuizen
31:01
30:09
200
Milan Zeeman
Appingedam
30:19
30:13
201
Piet Blaauw
Delfzijl
32:25
30:23
202
Pieter leenhuis
Hoogezand
31:11
30:23
203
Lars Bos
Appingedam
30:50
30:36
204
Esmond van Twuijver
Schildwolde
32:57
30:37
205
Daan Visscher
Woldendorp
31:19
30:46
206
René Noot
Appingedam
32:02
30:49
207
Siert Bruins
Ten Boer
32:45
31:04
208
Hendrikus Bruggink
Appingedam
33:13
31:07
209
Arend-Jan Rozema
Appingedam
31:58
31:14
210
Aalf Wichters
Delfzijl
32:52
31:15
211
Hensema Bert
Middelstum
33:25
31:20
212
Bas Drijfhamer
Fivelstreek
33:29
31:25
213
Reint Perdok
Loopgroep Nienoord
31:53
31:40
214
Wiel Bouten
Hoofddorp
33:27
31:49
215
Theo Kruijver
Delfzijl
33:16
31:54
216
Hidzer Groenhof
Sint Jacobieparochie
34:36
32:05
217
Alwin Pastoor
Appingedam
33:02
32:13
218
Rian Huiberts
Delfzijl
35:06
32:33
219
Bas Beikes
Wildervank
34:31
32:35
220
Arie Spakman
Fivelstreek
34:17
32:58
221
René Bulthuis
Holwierde
33:05
33:04
222
Andreas Kaiser
Bedum
34:42
33:06
223
Luit Reitsma
Leens
34:05
33:28
224
Bol Elzo
Ten Boer
34:20
34:03
225
Florian Oldenburger
Groningen
36:48
34:16
226
Michel de Groot
Froombosch
36:35
34:23
227
Humphrey Sardjan
Delfzijl
37:07
34:45
228
Aron Medema
Appingedam
36:22
34:47
229
Epko Bleker
Appingedam
36:13
34:54
230
Kor Jansen
Sappemeer
36:13
34:55
231
Gerben van Dijk
Appingedam
37:26
35:07
232
Harold Patty
Amsterdam
37:47
35:37
233
Jan Kalk
Fivelstreek
38:04
35:46
234
Emile Heynneman
Heemstede
37:49
37:18
235
Dylan Heynneman
Heemstede
37:50
37:19
236
Sjoerd van Huis
Delfzijl
38:39
38:00
237
Kim Veldman
Groningen
39:43
39:01
238
Wim Mulder
Appingedam
41:08
40:04
239
John Lamers
Ten Boer
44:30
43:45
VROUW, 5KM RECREANTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gabriella Everts
Delfzijl
22:24
22:21
2
Wendy Kammenga
Appingedam
26:15
24:53
3
Yvonne Wiegman
Kiel-Windeweer
26:10
25:01
4
Arjan Tuinstra
Kolham
26:08
25:02
5
Dita Norden
Appingedam
26:51
25:29
6
Marjon de Groot
Haulerwijk
25:50
25:39
7
Esther Bergsma
Groningen
27:08
25:41
8
Margriet de Vries
Groningen
26:06
25:43
9
Klazina Godlieb
Haren
26:30
26:07
10
Annelies Denninger
Groningen
26:24
26:14
11
Tirza Boerma
Delfzijl
26:48
26:16
12
Karin van Diest
Leek
27:31
26:21
13
Agnes de Koning-Hovingh
Delfzijl
27:46
26:24
14
Alida Liewes
Zeerijp
27:00
26:29
15
Celine Tualena
Delfzijl
28:29
26:29
16
Anouk Uil
Siddeburen
28:29
26:29
17
Kristen de Vries
Groningen
27:13
26:32
18
Elsa Zemering
Appingedam
26:44
26:36
19
Iris de Groot
Appingedam
28:09
26:52
20
Sharyl van Wijk
Delfzijl
27:57
26:52
21
Esther Jansema
Appingedam
27:33
26:54
22
Jolanda de Winter
Appingedam
28:10
26:56
23
Femke Veldman
Fivelstreek
27:08
27:06
24
Julia Wendelaar
Hoogezand
27:17
27:07
25
Marietje Visker
Appingedam
28:25
27:08
26
Bianca Boerema
Appingedam
27:12
27:09
27
Marjolein Neisingh
Delfzijl
28:34
27:12
28
Esther Huisman
Appingedam
29:17
27:18
29
Larissa koning
Appingedam
27:37
27:22
30
Bo Vledderman
Appingedam
27:51
27:22
31
Anita de Vries
Wagenborgen
29:02
27:23
32
Ida Joustra
Appingedam
27:40
27:25
33
Elisa Valk
Leidschendam
27:44
27:26
34
Manon Bos
Delfzijl
28:12
27:30
35
Petra van der laan
Hoogezand
28:40
27:31
36
Lysanne Smit
Appingedam
29:13
27:32
37
Jose Mulder
Delfzijl
28:44
27:41
38
Joke Reinders
Wagenborgen
30:28
27:45
39
Erica van de Vuurst
Appingedam
28:21
27:47
40
Anouk Menzinga
Winschoten
28:55
27:54
41
Talea Kuiper
Delfzijl
30:13
27:55
42
Wianda Goense
Appingedam
28:45
27:57
43
Marion de Jong
Eelderwolde
28:13
27:59
44
Amanda Hovenga
Donkerbroek
29:10
28:00
45
Irene Faber
Fivelstreek
29:37
28:03
46
Rianne Dijkstra
Appingedam
28:46
28:04
47
Aukje de Poel
Stoobos
29:44
28:04
48
Mirjam wijninga
Appingedam
28:52
28:09
49
Karin van den Akker
Appingedam
29:06
28:14
50
Daphne Teuben
Ten Boer
30:16
28:21
51
Gerta Christians
Norden
31:04
28:24
52
Jacqueline Lamers-Wessels
Ten Boer
29:12
28:27
53
Nanda van de Hoef
Delfzijl
28:55
28:30
54
Pauline Stratingh
Opende
29:07
28:30
55
Jolanda Ellens
Appingedam
30:32
28:31
56
Elly Couperus
Opende
29:09
28:31
57
Amelie Hoendermis
Appingedam
29:23
28:33
58
Hilda Mulder
Appingedam
29:26
28:39
59
Ina Schuitema
Appingedam
29:42
28:48
60
Erzsi Bijlsma
Wagenborgen
29:05
28:50
61
Serena Hinrichs
Groningen
29:16
28:52
62
Anna Jager
Hoogezand
29:18
28:54
63
Erika Jansema-Galenkamp
Delfzijl
29:02
28:55
64
Anne Weessies
Appingedam
29:27
29:00
65
Amanda Cilon-van der Tuuk
Appingedam
30:48
29:01
66
Mirella Branbergen
Delfzijl
29:09
29:01
67
Joyce de Winter
Appingedam
29:17
29:01
68
Debby Westerhuis
Holwierde
29:47
29:04
69
Daniëlle Meijer
Delfzijl
30:19
29:04
70
Nant Weessies
Appingedam
29:36
29:06
71
Roos van Delden
Appingedam
29:59
29:09
72
Jeannet Engberts
Appingedam
30:11
29:09
73
Nelleke van Delden
Appingedam
30:02
29:11
74
Aafke Scharft
Appingedam
29:14
29:12
75
Marleen Guns
Hoogezand
29:38
29:13
76
Elke Hoendermis
Appingedam
30:06
29:14
77
Fleur de Jong
Siddeburen
31:36
29:16
78
Shannon van den Bos
Appingedam
31:23
29:18
79
hennie de Vries
delfzijl
30:14
29:21
80
Berber Werkman
Appingedam
30:14
29:21
81
Lotte Wijnroks
Groningen
30:00
29:21
82
Louise de Leeuw
Bedum
29:55
29:22
83
Ina van Driesum
Uithuizermeeden
30:40
29:24
84
F. de Weert
Roodeschool
29:41
29:26
85
Sandra Kroeze
Kolham
30:02
29:31
86
Astrid Faber
Fivelstreek
31:06
29:32
87
Paulina Smids
Beetsterzwaag
31:02
29:35
88
Jurnis Trinidad
Delfzijl
31:32
29:37
89
Marloes de Weerd
Appingedam
30:23
29:37
90
Anna Bullema
Toornwerd
31:17
29:45
91
Lineke Ham
Warffum
31:41
29:47
92
Aletta Hektor
Appingedam
32:06
29:47
93
Nicole Boschman
Rottum Gn
31:42
29:48
94
Janet Koetje
Appingedam
30:46
29:51
95
Laura van Delden
Appingedam
30:45
29:53
96
Daphne Heethuis
SV Veendam
30:29
29:53
97
Marianne Wilmink
Delfzijl
31:19
29:57
98
Kea de Groot
Appingedam
31:18
29:57
99
Melissa de Vries
Appingedam
31:12
30:00
100
Hilda Hoorndijk
Appingedam
32:00
30:01
101
Eline Douma
Rijssen
31:37
30:03
102
Irene Lulofs
Fivelstreek
30:56
30:04
103
Ettie Henstra
Groningen
31:20
30:05
104
Grietje Japenga
SV Veendam
30:42
30:06
105
Lieke Merema
Groningen
31:59
30:07
106
Annelies Hommes
Delfzijl
32:00
30:07
107
Renee Boerema
Uithuizermeeden
31:20
30:08
108
Michelle Kort
Appingedam
30:17
30:08
109
Foekje Oosterhof
Appingedam
30:52
30:15
110
Robin zoestbergen
Appingedam
32:30
30:17
111
Ellen Läkamp
Appingedam
31:12
30:22
112
Kirsten Blauw
Siddeburen
30:28
30:22
113
Jenny de Jonge
Appingedam
32:05
30:23
114
Heleen van Houten-Huis
Appingedam
32:19
30:23
115
roelinde benus
delfzijl
31:03
30:23
116
Sarah de Boer
Garrelsweer
32:05
30:23
117
Claudia Wisihaup Kraster
Appingedam
31:13
30:25
118
Brenda Goudswaard
Delfzijl
31:27
30:26
119
Rianne Jolman
Appingedam
31:11
30:26
120
Dorien Doornbos
Fivelstreek
32:52
30:29
121
Hilda Meijerhof
Appingedam
30:58
30:29
122
Ans de Vries
Delfzijl
31:03
30:31
123
Romy Noordhof
Appingedam
30:50
30:36
124
Magteld Ruiters
Oosterwijtwerd
31:04
30:36
125
Titia Stuut
Statina
32:06
30:38
126
Ria Maring
Delfzijl
31:43
30:39
127
Emma Gotlieb
appingedam
31:51
30:41
128
Nienke Stoffers
Appingedam
31:52
30:42
129
Laura Werkman Perdok
Appingedam
31:46
30:45
130
Gretha Kuiper
Delfzijl
31:33
30:45
131
Lidy Postma
Appingedam
32:42
30:45
132
Marianne Klat
Delfzijl
31:46
30:45
133
Ria Wiersema
Uithuizermeeden
32:40
30:46
134
Mariëlle van der Veer
SV Veendam
32:36
30:48
135
Petra Stoppels
Appingedam
32:14
30:53
136
Patricia Eling
Appingedam
31:44
30:57
137
Linda Testerink
Groningen
32:21
30:58
138
Tinette Kool
Garrelsweer
31:45
30:59
139
Mieke Scheper
Appingedam
31:54
31:00
140
Linda van Dijk
Groningen
32:35
31:04
141
Wilma Koopmans
Harlingen
31:10
31:06
142
Lotte Kiewiet
Appingedam
31:18
31:07
143
Mirjam Linstra
Groningen
33:24
31:08
144
Geke Bruggink
Groningen
31:20
31:12
145
Anette Haan
Veendam
32:18
31:19
146
Annie de Boer
Ten Post
32:55
31:19
147
Loeke Uuldriks
Kolham
32:51
31:20
148
Nienke Eek
Middelstum
33:25
31:20
149
Hilda Lutjeboer
Veendam
32:18
31:22
150
Sieta Jans
Stedum
32:38
31:23
151
Dian Hoogeveen
Holwierde
32:24
31:24
152
Janny Geertsema-Kieft
Winschoten
33:56
31:30
153
Anita Griep
Appingedam
33:26
31:32
154
Dorette Spoor
Nieuw-Weerdinge
33:57
31:41
155
Saskia Albelda
appingedam
33:39
31:41
156
Sigrid Mijdendorp
Emmen
33:58
31:42
157
Martine Sijtsma
Mantgum
32:17
31:47
158
Ina Beuker
Appingedam
32:49
31:54
159
Martine Haveman
Leeuwarden
33:34
31:56
160
Joyce Mollema
Delfzijl
33:01
31:58
161
Martina Dijk
Appingedam
32:49
32:02
162
Anita Meter
Appingedam
33:00
32:04
163
Greetje Klok
Scheemda
33:07
32:05
164
Fabiola de Boer-Kool
Appingedam
32:57
32:12
165
Janneke de Weert
Uithuizen
33:41
32:13
166
Tineke Hemmes-Dost
Uithuizen
33:41
32:13
167
Annet Zuidema
Appingedam
33:13
32:14
168
Sylvia Bruggers
Delfzijl
32:41
32:16
169
Dunja Hendriks
Delfzijl
34:28
32:22
170
Irma Kamminga
Wehe den Hoorn
32:43
32:23
171
Joyce Wind
Appingedam
33:46
32:25
172
Marieke Andries
Groningen
33:01
32:26
173
Greetje Peen
Appingedam
33:52
32:28
174
Sonja Sijtsema
Appingedam
34:13
32:30
175
Nina Norden
Appingedam
34:49
32:36
176
Corry Hofland
Groningen
34:14
32:43
177
Monique Kits
Delfzijl
33:06
32:43
178
Ria Oosterveld
Delfzijl
35:02
32:45
179
Bibi Norden
Appingedam
35:00
32:46
180
Esther Plas
Appingedam
35:01
32:52
181
Irene Roggen
Appingedam
35:07
32:55
182
Ingrid van Dijken-Tiesing
Delfzijl
35:21
32:55
183
Christa Krijgsveld
Delfzijl
35:10
32:57
184
Miena Slagter
Holwierde
33:58
33:02
185
Kirsten Vegt
SV Veendam
34:53
33:05
186
Hilda Aalbers
Appingedam
34:37
33:08
187
Sybille Poelstra
Appingedam
34:24
33:11
188
Kayleigh Hulck
Appingedam
34:58
33:15
189
Janna Sieburgh
Fivelstreek
35:43
33:21
190
Janneke Moesker
Wirdum
34:51
33:25
191
Judy Landman
Groningen
35:58
33:28
192
Alie Niehof
Wagenborgen
34:59
33:29
193
Marloes Pot
Appingedam
34:50
33:29
194
Klaziena van Twuijver
Schildwolde
35:51
33:31
195
Wendy Heynneman
Amsterdam Zuidoost
34:02
33:32
196
ALLEGONDA HOLLANDER
Appingedam
34:57
33:36
197
Marije Pieterman
Appingedam
35:25
33:37
198
Paulina van Zuijlen
Delfzijl
34:10
33:39
199
Ingrid van Dam
De Cocksdorp
33:59
33:49
200
Van den Berg
Garsthuizen
35:29
33:51
201
Fanny Kaper
Winsum Gn
35:29
33:51
202
Hilde Hekkema
Appingedam
34:28
33:59
203
Chantal Postma
Groningen
34:54
34:03
204
Gerda Warta
Wagenborgen
35:16
34:10
205
Carolien Wierenga
Farmsum
36:36
34:11
206
Nynke de Groot
Froombosch
36:34
34:22
207
Wilma Kroon
Veendam
35:18
34:22
208
Gerda Brouwer
Veendam
35:19
34:23
209
Tineke Menzinga
Winschoten
35:27
34:25
210
Jacqueline Janssens
Delfzijl
36:14
34:34
211
Evelyn Stuve
Delfzijl
36:52
34:42
212
Els van der Veen
Delfzijl
36:17
34:47
213
Susan Hofman
Appingedam
35:55
34:52
214
Andrea Jansen
Appingedam
36:13
34:55
215
Olivia Niestijl
Appingedam
36:13
34:55
216
Alma Rickerts
Wirdum
37:35
34:55
217
Esther Ubels
Delfzijl
36:40
34:56
218
Eline de Rooij
Zwolle
36:35
35:00
219
Manou Folkers
Appingedam
36:04
35:01
220
Sjouk Viel
Farmsum
36:19
35:05
221
Ineke Kamps-Robertus
Scheemda
35:42
35:18
222
Charlotte Schuurman
Ten Post
36:33
35:19
223
Mariska Reitsma
Leens
36:00
35:22
224
Jade Vermeulen
Delfzijl
37:28
35:23
225
Anke Bruns
Woldendorp
36:01
35:28
226
Anja Venhuizen
Appingedam
37:38
35:28
227
Krista Visscher
Woldendorp
36:01
35:28
228
Hannie Hollander
Farmsum
35:52
35:34
229
Lies Latumakulita
Groningen
37:46
35:39
230
Anneke Vondeling
Appingedam
36:40
35:39
231
Bianca Drenth
Muntendam
37:33
35:48
232
Marjon Janssens
Wirdum
37:47
35:49
233
Dineke Kok
Delfzijl
38:09
35:51
234
Mirjam Bos
Appingedam
37:05
36:08
235
Demi Vroom
Delfzijl
38:48
36:33
236
Nathalie Van der Wal
Uithuizen
37:56
36:42
237
Marianne Bulthuis
Stedum
37:57
36:43
238
Renate Ottens
Delfzijl
37:50
37:22
239
Carla de Beuk
Krimpen aan den IJssel
37:52
37:22
240
Marja Pater
Appingedam
37:43
37:27
241
Jacqueline Pastoor-Heine
Appingedam
38:21
37:32
242
Sterre de Haan
Siddeburen
37:45
37:39
243
Bridget de Vries
Siddeburen
37:48
37:42
244
Helena van Huis
Delfzijl
38:39
38:00
245
Sandra Meertens
Groningen
39:43
39:00
246
Nanda Riethorst
Dutch Runners
40:15
39:08
247
Afke Halbesma
Groningen
40:15
39:08
248
Leonie Blauw
Siddeburen
41:21
41:15
MAN, 10KM RECREANTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kevin Verstrepen
vorst Brussel
39:13
39:09
2
Thijs Sonneveld
Holwierde
41:02
39:23
3
Richard Schudde
Delfzijl
41:13
41:11
4
Jorrit Juk
Enschede
41:46
41:44
5
Dennis van der Wal
Roden
43:51
42:40
6
Michael Sikkema
Spijk Gn
43:32
43:24
7
Eric Swijghuizen
Spijk Gn
43:54
43:54
8
Simon Teeninga
Hoogeveen
46:21
44:34
9
Auke Latour
Yde
45:33
44:42
10
Philip Pruim
Loopgroep Groningen
45:12
45:11
11
Auke Douma
Appingedam
45:50
45:26
12
Richard Booij
Groningen
48:11
45:48
13
K Stadlander
Nieuweschans
46:07
46:03
14
Sietze Huizinga
Grootegast
46:08
46:04
15
Klaas Bult
Appingedam
46:46
46:12
16
Jan Ruiter
Delfzijl
46:24
46:17
17
Klaas Pieter Dijksterhuis
Leek
48:10
46:22
18
Goos Postma
Groningen
47:50
47:00
19
Sander Thie
Appingedam
49:11
47:22
20
Herman Lalkens
Appingedam
48:11
47:30
21
Gert Bosker
Assen
50:19
47:31
22
Fred de Beyer
Uithoorn
47:45
47:31
23
Michel Viet
Vinkenbuurt
48:53
48:13
24
Johan Weijenberg
Uithuizermeeden
48:24
48:13
25
Eduard Heine
Groningen
50:14
48:23
26
Sjoerd Meijer
Den Helder
49:40
48:24
27
Egbert Koning
Heiligerlee
48:57
48:39
28
André Timmermans
Biessum
48:58
48:58
29
René Eelman
De Cocksdorp
49:03
48:59
30
Jan Willem Veldman
Appingedam
50:15
49:00
31
Jaap Willemsen
Groningen
49:37
49:15
32
Peter Vaartjes
Groningen
51:01
49:19
33
Stefan van der Wal
Appingedam
50:48
49:23
34
Peter Boonstra
Assen
51:18
49:32
35
Chris Kuiper
Delfzijl
50:35
49:47
36
Herwin Wensink
Aalten
49:54
49:50
37
Simon Dijker
Delfzijl
51:53
49:50
38
Geert kwant
Haren Gn
51:15
49:57
39
Jan Willem Hummel
Haulerwijk
50:25
50:13
40
Eric Borst
Appingedam
50:31
50:28
41
Rob van der Velde
Winschoten
52:49
50:39
42
Andreas Bos
Appingedam
51:27
51:17
43
Peter Kraima
Beerta
51:46
51:22
44
Willem Jan Stuut
Culemborg
52:58
51:30
45
Laurens Kruize
Schildwolde
52:33
51:35
46
Ito Zuidhof
Siddeburen
53:01
51:48
47
René Pinkster
Hoogezand
53:39
51:49
48
Geert Droogsma
Appingedam
54:05
51:54
49
Leo Bouwman
Groningen
53:11
52:28
50
David Raaphorst
Woerden
54:24
52:39
51
Maarten Janssen
Amsterdam
53:23
52:41
52
Arjen Emmelkamp
Meedhuizen
54:35
52:51
53
Otto Albeda
Appingedam
55:03
52:55
54
Gerard Tros
Groningen
53:29
53:07
55
Leon Trustram
Groningen
55:03
53:08
56
Marcel Postma
Delfzijl
53:59
53:33
57
Marcel Smedeman
Bedum
55:22
53:39
58
Henk Keen
Groningen
55:15
53:39
59
Bert Koenen
Appingedam
55:12
53:40
60
Ruben Droogsma
Appingedam
55:55
53:44
61
Alwin van Hassel
Appingedam
54:39
53:44
62
Bert van Schie
Appingedam
54:04
53:52
63
Kars Schuiling
Uithuizermeeden
55:34
54:16
64
Gert Jan Haan
KAV Holland
54:52
54:28
65
Dick Georg
Hoogezand
55:40
54:32
66
Erik Bakker
Uithuizermeeden
55:53
54:35
67
Tom Schipper
Assen
56:16
54:36
68
Frederik Schuur
Appingedam
55:49
55:09
69
Menno Beenes
Bedum
55:51
55:17
70
Syb Nijhoff
Leermans
56:43
55:20
71
Theo Reinders
Appingedam
55:45
55:32
72
Jan Woldhuis
SV TEO
57:15
55:47
73
Maurits Vortman
Zuidbroek
57:00
55:54
74
Rigte Boerema
Uithuizermeeden
56:05
56:00
75
Herman Rouppe
Appingedam
58:25
56:01
76
Stephen Wenting
Appingedam
57:21
56:06
77
Huub van Gerven
Fivelstreek
57:56
56:10
78
John Mulder
Appingedam
57:18
56:32
79
Martin Hartlief
Siddeburen
59:00
56:49
80
Henk Post
Ten Boer
58:24
56:49
81
Dirk Heemstra
Appingedam
58:09
56:53
82
Erik Gankema
Sappemeer
59:37
57:17
83
Sander Dost
Appingedam
59:15
57:24
84
Daniel Zuidema
Loppersum
59:18
57:31
85
Naushad Sewbalak
Delfzijl
59:08
57:48
86
Warner Borgeld
Hoofddorp
59:33
57:52
87
andre Snakenborg
Steendam
58:59
58:20
88
Eddie Burema
Zuidbroek
1:00:42
58:53
89
Koos van Koldam
Farmsum
1:01:20
59:15
90
Benny Scholtens
MenterARunners
1:01:08
59:18
91
Dick Bierma
Wagenborgen
59:40
59:31
92
Ger Nieland
Winschoten
1:00:35
59:35
93
Harm Jan Pijper
Appingedam
1:02:38
1:00:07
94
Kees Bos
Drachten
1:01:41
1:00:18
95
Jos Hansen
Groningen
1:03:04
1:01:12
96
Lucas Kamps
Scheemda
1:01:46
1:01:23
97
Pieter Peen
Appingedam
1:03:22
1:01:57
98
Dick Zwiers
Nieuwolda
1:04:53
1:02:24
99
Antjo Freederiks
Winschoten
1:04:26
1:02:40
100
Ronny Noordenbos
Delfzijl
1:07:18
1:05:09
101
Wim Adema
Sappemeer
1:07:23
1:05:48
102
Gerrie Dirks
Groningen
1:09:32
1:07:58
103
Jonnie Bos
Sappemeer
1:11:54
1:09:34
104
Elias de Haan
Hoogezand
1:14:21
1:12:01
VROUW, 10KM RECREANTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jantje Haagsma
Hindeloopen
45:54
45:54
2
Bettina Hamming
Groningen
47:34
47:19
3
Greetje buist
ATC '75
49:35
48:17
4
Christien Meijer
Wagenborgen
49:40
49:06
5
Renate Werkman
Groningen
53:55
52:01
6
Grietha Brinkema
Appingedam
55:07
53:00
7
Miranda Ytsma
Spijk Gn
53:13
53:11
8
Miranda Visscher
Hoevelaken
54:44
54:11
9
Eva Klat
Loopgroep Astrea
55:39
55:17
10
Greetje Hulshof
Hoogezand
56:33
55:55
11
Bettina Kruit
Hoogezand
56:33
55:55
12
Nathalie Willemsen
Appingedam
57:21
56:06
13
Marieke Oldenburger
Groningen
58:51
56:20
14
Trieneke Timmer
KAV Holland
57:47
57:22
15
Annemieke Nieuwhof-Maas
Zuidbroek
59:48
57:58
16
Julia Adema
Sappemeer
59:49
58:19
17
Anneke Krijger
Uithuizermeeden
59:30
58:23
18
Monique Kloosterman
Winsum
59:02
58:43
19
Maaike Bronsema-de Vries
Meeden
1:00:45
58:48
20
Tineke van Dijken
Appingedam
1:01:20
59:13
21
Ineke Kamps
Dutch Runners
1:01:08
59:17
22
Marloes Lenting- vd Eide
Winsum Gn
1:02:41
1:00:18
23
Sylvia van den Wal
Uithuizen
1:02:51
1:01:39
24
Helga Ruben-Dragtsma
Hunzerunners Loopgroep
1:02:45
1:01:54
25
Tineke Loer-Schneiders
SV Veendam
1:04:55
1:02:38
26
Agnes Willems
Ede Gld
1:04:57
1:02:39
27
Jannie de Beyer
Uithoorn
1:02:59
1:02:42
28
Gonda Tobbe
Appingedam
1:04:55
1:03:32
29
Anja Vegter
Siddeburen
1:04:42
1:04:00
30
Jeannet Leiting
Hunzerunners Loopgroep
1:04:52
1:04:01
31
Anita Smedeman
Loopgroep Bedum
1:07:13
1:04:49
32
Evelyne Salari
Hunzerunners Loopgroep
1:06:40
1:05:02
33
Aafje van den Akker
Loopgroep Bedum
1:07:27
1:05:03
34
Ilona stoepker
Winsum Gn
1:07:54
1:05:31
35
Ineke Rutgers
Winsum Gn
1:07:55
1:05:32
36
Belinda Van Duinen
Groningen
1:08:18
1:06:42
37
Ursula Lenting
Winsum Gn
1:10:40
1:08:16
38
Truus Bakker
Fivelstreek
1:12:40
1:12:12
39
Sandy Krans
Fivelstreek
1:15:26
1:13:09
40
Klazien Korhorn
Artemis
1:15:38
1:13:16
M-BDR, BEDRIJVENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ruard Smeenge
1 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
16:36
16:17
2
Bjorn de Laat
1 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
16:43
16:43
3
Gerko Floor
Appelscha
16:45
4
Heino van Steendelaar
Stad Appingedam - Team 1
17:40
17:40
5
Jesse Nijboer
1 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
17:56
17:48
6
Roy Hinrichs
Albert Heijn Appingedam 1
18:01
17:57
7
Bert Karssies
2 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
18:02
18:01
8
Peter Pettinga
1 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
18:03
18:03
9
Frank Everts
2 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
18:07
18:07
10
Albertjan de Haan
2 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
18:12
18:11
11
Siemon Hinrichs
Fivel Legal
18:33
18:18
12
André Scholing
2 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
18:25
18:24
13
Frank Marks
1 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
18:52
18:48
14
Thijs Krukkert
2 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
19:00
18:51
15
Jivan Vroom
Kappelhof Advocaten
19:02
18:57
16
Janbart Kip
4 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
19:04
19:02
17
Lút van der Molen
Kappelhof Advocaten
19:13
19:08
18
Frank Berghuis
Rabobank Noord-Groningen Team I
19:34
19:20
19
Henry Strijker
3 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
19:24
19:24
20
Johann Rehwinkel
Fivel Legal
19:48
19:33
21
Anton Hekman
Kappelhof Advocaten
19:45
19:41
22
Adam Vasko
ControlSeal B.V. - Team 1
20:00
19:45
23
Kees Hoeksema
ControlSeal B.V. - Team 1
20:07
19:49
24
Ruben Pronk
ControlSeal B.V. - Team 1
20:11
19:55
25
Dennis Cramer
Sportcentrum Dijkman
20:32
19:57
26
Niels Breedijk
Bouwbedrijf Kooi Appingedam
20:22
20:00
27
Robin Riepma
Brandsma de Jong Makelaardij Team 1
20:14
20:05
28
Bart Klasens
De Vesting Extreme
20:16
20:05
29
Petr Zajicek
ControlSeal B.V. - Team 2
20:28
20:11
30
Corné Bos
Peroxychem
21:07
20:12
31
Eelke Jan Bouma
Kinese 1
20:38
20:19
32
Jasper Wiersema
Kinese 1
20:28
20:23
33
Emiel Harder
3 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
20:38
20:32
34
Ludo Abbink
3 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
20:36
20:32
35
Vincent Noordhof
Albert Heijn Appingedam 1
20:39
20:33
36
Pascal Schonewille
4 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
20:40
20:37
37
Ronny Cramer
Kappelhof Advocaten
20:43
20:37
38
Martijn Meijer
Brandsma de Jong Makelaardij Team 3
21:02
20:40
39
Johan Schonewille
4 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
20:45
20:43
40
Gerrie Bijl
Teijin Aramid bv - Team 1
20:49
20:45
41
Lasse Doornbos
Brandsma de Jong Makelaardij Team 1
20:55
20:48
42
Frans Favre
Rabobank Noord-Groningen Team I
21:08
20:53
43
Paul Veenstra
3 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
21:01
20:57
44
Arnoud ten Have
Royal Wagenborg I
21:05
21:00
45
Marco van Dijken
Sportcentrum Dijkman
21:11
21:01
46
Marnick Joustra
Dierenartsenpraktijk Van Zeebroeck
21:56
21:01
47
Nico Hospers
Royal Wagenborg I
21:21
21:05
48
Erik Jan Raangs
De Vesting Ultra
21:18
21:06
49
Martin Brouwer
Delamine 1
22:05
21:08
50
Jeroen Smith
Delamine 1
22:09
21:12
51
Mino Kasanwidjojo
Rabobank Noord-Groningen Team I
21:31
21:16
52
Harro Smit
Sealane
21:29
21:18
53
Martin Sona
Kappelhof Advocaten
21:29
21:24
54
Vincent Eefting
Bouwbedrijf Kooi Appingedam
21:35
21:28
55
Gert-Jan van der Hoek
Brandsma de Jong Makelaardij Team 1
21:53
21:28
56
Marcel Been
Teijin Aramid bv - Team 1
21:31
21:29
57
Daan Bruijn
Albert Heijn Appingedam 1
21:42
21:35
58
Peter Edens
Keurslagerij Karst de Jong
21:40
21:38
59
Rolf Molema
PPG Silica - Team 1
22:17
21:43
60
Stephan Timmer
Sealane
21:54
21:44
61
Arnold Vroom
Woonstichting Groninger Huis
22:32
21:49
62
Jeroen Doornbos
Onderwijsbureau Marenland
22:20
21:50
63
Fokko-Jan Sebens
Brandsma de Jong Makelaardij Team 1
22:14
21:50
64
Bram Noordhuis
Fivel Legal
22:25
21:52
65
Heijo Dieterman
ControlSeal B.V. - Team 2
22:20
21:53
66
Maurice Landman
Brandsma de Jong Makelaardij Team 1
22:24
21:59
67
Jonas van Ginkel
Tandartsenpraktijk Loppersum/Uithuizen I
22:11
22:08
68
Henny Vernooy
De Vesting Ultra
22:22
22:09
69
Roy Beukema
De Vesting Extreme
22:28
22:16
70
Tjeert Kremer
Rabobank Noord-Groningen Team III
22:37
22:17
71
Edwin Ottens
Peroxychem
23:12
22:20
72
Gunther Stoppels
EEW Energy from Waste Delfzijl B.V. 1
22:30
22:20
73
Ruben Snijder
Brandsma de Jong Makelaardij Team 2
22:44
22:21
74
Jos Drenth
8 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
22:47
22:24
75
Kor Venema
Sportcentrum Dijkman
22:34
22:24
76
William Waclawik
ControlSeal B.V. - Team 2
22:57
22:30
77
Rick Visscher
Brandsma de Jong Makelaardij Team 2
22:55
22:31
78
Olfert Koolman
Teijin Aramid bv - Team 1
22:49
22:31
79
Popko Wildeman
Teijin Aramid bv - Team 1
22:38
22:36
80
Andre Tap
Royal Wagenborg III
22:51
22:36
81
Sander Tuil
Expert Boersma
23:19
22:44
82
Coen Berk
De Vesting Extreme
22:59
22:46
83
Marcel Schuiling
Teijin Aramid bv - Team 1
22:51
22:47
84
Wim Bos
ViskoTeepak Delfzijl
23:15
22:47
85
Johan Rispens
Peroxychem
23:38
22:48
86
Harry Goedhart
6 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
22:49
22:48
87
Lex Geesink
Stad Appingedam - Team 1
22:58
22:50
88
Jelmer Blok
5 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
23:53
22:52
89
Matthijs Noordhof
Royal Wagenborg I
23:21
22:52
90
Richard Ploeger
Teijin Aramid bv - Team 1
22:58
22:53
91
Hans Dijkhuis
Stad Appingedam - Team 1
22:57
22:53
92
Bert ter Harkel
3 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
23:00
22:56
93
Menno Muller
Smit Sport
23:27
22:56
94
Arjan Boerema
Brandsma de Jong Makelaardij Team 2
23:25
23:00
95
Ruud Roon Van
Teijin Aramid bv - Team 1
23:06
23:05
96
René La Crois
Tandartsenpraktijk Loppersum/Uithuizen I
24:04
23:05
97
Evert Mulder
Brandsma de Jong Makelaardij Team 3
23:42
23:10
98
Rene Heemstra
Gemeente Delfzijl 1
24:07
23:15
99
Jaap Kiewiet
4 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
23:34
23:15
100
Tjerk Bos
NOVO - team 2
23:30
23:16
101
Wim Kamminga
Woonstichting Groninger Huis
23:59
23:16
102
Edzard Akkerman
8 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
23:40
23:18
103
Arnold Raspe
Bouwbedrijf Kooi Appingedam
23:29
23:22
104
Johnny Stoppels
Lubrizol heren
23:23
23:22
105
Geert Keizer
Teijin Aramid bv - Team 1
23:29
23:28
106
Jan Beenes
Royal Wagenborg I
24:01
23:28
107
Rob Nieweg
PPG Silica - Team 1
24:01
23:29
108
Robert Brons
Royal Wagenborg III
23:44
23:30
109
Job Groenewold
Expert Boersma
24:05
23:32
110
Robbin Schonewille
6 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
24:03
23:35
111
Pascal Kruijs
Ommelander Ziekenhuis Groep team 1
23:41
23:37
112
Mehmet Cisme
Stad Appingedam - Team 1
39:01
23:38
113
Wesley Sannes
Brandsma de Jong Makelaardij Team 2
24:05
23:42
114
Anne Lalkens
Albert Heijn Appingedam 1
24:25
23:45
115
Rene Visscher
ViskoTeepak Delfzijl
24:13
23:45
116
Bert Guns
Overdiep team 2
24:43
23:47
117
Berteld Ruiter
DoorDOWers
24:11
23:51
118
Ayhan Genç
Teijin Aramid bv - Team 1
24:59
23:52
119
Ben Roosjen
PPG Silica - Team 1
24:56
23:53
120
Cas Brouwer
Albert Heijn Appingedam 2
24:01
23:54
121
Siemon Bierma
Brandsma de Jong Makelaardij Team 2
24:22
23:57
122
Aldert Läkamp
Rabobank Noord-Groningen Team I
24:13
23:58
123
Ronald Hummel
Kinese 1
25:01
24:00
124
André Bruijn
Groningen Seaports 1
24:20
24:00
125
Wim Pastoor
EEW Energy from Waste Delfzijl B.V. 1
24:46
24:03
126
Pim La Crois
Tandartsenpraktijk Loppersum/Uithuizen I
24:40
24:05
127
Gert Hammenga
Ommelander Ziekenhuis Groep team 2
24:08
24:05
128
Wouter Koetze
Salt Runners
24:34
24:07
129
Josko Engbers
Salt Runners
24:34
24:07
130
Darren Korte
Peroxychem
25:09
24:17
131
Helemer Potma
Delamine 1
25:19
24:19
132
Edwoud Eiten
Stork Noord Nederland
24:31
24:27
133
Marcel Perdok
Woonstichting Groninger Huis
25:11
24:28
134
Henri Visscher
PPG Silica - Team 1
25:01
24:28
135
Wim Pijper
PPG Silica - Team 1
25:01
24:29
136
Tonny Redmeijer
Salt Runners
24:56
24:30
137
Winston Blaauw
5 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
25:36
24:33
138
Andre van der Laan
Delamine 2
25:33
24:36
139
Theo Kroeze
Keurslagerij Karst de Jong
24:49
24:37
140
Bert Koens
Delamine 2
25:34
24:38
141
Enjo Olthof
Tandartsenpraktijk Loppersum/Uithuizen I
25:18
24:38
142
Pascal Reining
FLANDERIJN EN BOUWMAN 1
25:20
24:42
143
Elbert Godlieb
Brandsma de Jong Makelaardij Team 3
25:01
24:42
144
Raymond Pegge
Dierenartsenpraktijk Van Zeebroeck
25:42
24:43
145
Florian van Ginkel
Tandartsenpraktijk Loppersum/Uithuizen I
25:09
24:48
146
Koen Douma
Royal Wagenborg II
25:07
24:53
147
Derk Doornbos
Gemeente Delfzijl 1
25:46
24:56
148
Richard Bos
Univé Groningen - Team 1
25:32
24:57
149
Leandr Nordhauzen
ControlSeal B.V. - Team 2
25:23
25:00
150
Mike Chen
5 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
26:04
25:01
151
Jur Wieringa
Brandsma de Jong Makelaardij Team 3
25:58
25:02
152
Bjorn Nuiver
Rabobank Noord-Groningen Team I
25:18
25:03
153
Andries Van Den Laan
Gemeente Delfzijl 1
25:56
25:04
154
Roland Dijkman
Sportcentrum Dijkman
25:56
25:05
155
Kees Molag
Stad Appingedam - Team 2
25:13
25:06
156
Tom Tijdeman
ControlSeal B.V. - Team 2
25:30
25:08
157
Mark Giesolf
Fivel Legal
25:42
25:11
158
Arjan Boersma
Expert Boersma
25:55
25:18
159
Rene Stuut
Brandsma de Jong Makelaardij Team 3
26:14
25:19
160
Jurjen Kempenaar
ControlSeal B.V. - Team 1
25:40
25:24
161
Henk Koetze
Salt Runners
25:54
25:28
162
Albert Smook
Stork Noord Nederland
25:33
25:29
163
Milan Schonewille
8 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
26:03
25:29
164
Roelof Eltingh
Royal Wagenborg III
25:59
25:29
165
Bert Heikamp
6 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
25:57
25:30
166
Jacob Hut
Gemeente Delfzijl 1
26:23
25:32
167
Jan Buitenkamp
Gemeente Delfzijl 1
26:25
25:34
168
Arnold ter Harkel
7 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
26:16
25:42
169
Gert van Ginkel
Tandartsenpraktijk Loppersum/Uithuizen I
26:16
25:43
170
David Ploegh
5 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
26:46
25:43
171
Willem van der Oest
Stad Appingedam - Team 2
25:53
25:44
172
Vojtech Bajer
ControlSeal B.V. - Team 1
26:13
25:47
173
Frits Bergen
DoorDOWers
26:09
25:48
174
Dennis Koller
7 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
26:30
25:50
175
Hans Beukema
De Vesting Ultra
26:03
25:52
176
Arjan Arkema
Univé Groningen - Team 1
26:33
25:55
177
Pascal Knol
7 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
26:31
25:58
178
Bert van der Weide
Univé Groningen - Team 1
26:36
26:01
179
Hessel Veltman
Albert Heijn Appingedam 2
26:42
26:03
180
Thijmen Boelens
Smit Sport
26:35
26:04
181
Roy de Jonge
Lubrizol heren
26:52
26:05
182
Martin Jan Wiersema
ViskoTeepak Delfzijl
26:50
26:20
183
Hilbrand Brantsma
Stad Appingedam - Team 3
26:29
26:21
184
Izebrand Hoek
Rabobank Noord-Groningen Team III
26:40
26:27
185
Peter Wijnhold
Rabobank Noord-Groningen Team III
26:43
26:30
186
Edwin Tiemens
Woonstichting Groninger Huis
27:14
26:31
187
Jan Reiffers
FLANDERIJN EN BOUWMAN 1
26:37
26:31
188
Peter Wouters
EEW Energy from Waste Delfzijl B.V. 2
27:15
26:33
189
Gerben Kruijs
Ommelander Ziekenhuis Groep team 1
26:44
26:40
190
Klaas Wagenborg
Delamine 2
27:46
26:49
191
Henk Oost
EEW Energy from Waste Delfzijl B.V. 2
27:36
26:54
192
Andries Neutel
Ommelander Ziekenhuis Groep team 2
27:18
26:54
193
Bob Rusthoven
EEW Energy from Waste Delfzijl B.V. 1
27:33
26:55
194
Roelof Timmermans
Stad Appingedam - Team 2
27:01
26:55
195
Hans Veenhuis
Lubrizol heren
27:51
27:04
196
Erik Kuiper
Kinese 1
27:14
27:09
197
John Norden
Lubrizol heren
28:03
27:16
198
Robert-Jan de Poel
Rabobank Noord-Groningen Team III
27:39
27:25
199
Samuel van Gelder
NOVO - team 1
28:19
27:30
200
Rene Postma
Royal Wagenborg I
27:48
27:32
201
Yang Soo Kloosterhof
Stad Appingedam - Team 2
27:40
27:32
202
Anne Huitsing
Gemeente Loppersum
27:45
27:35
203
Reserve 2 Loper
Centrum Veilig Wonen - Team 1
28:34
27:42
204
Pieter Bouwman
Centrum Veilig Wonen - Team 1
28:34
27:42
205
Bertus Visscher
Gemeente Loppersum
27:50
27:50
206
Jordy de Fretes
Kinese 1
28:14
27:51
207
Wessel de Haan
Sealane
28:01
27:51
208
Mark Rusthoven
Albert Heijn Appingedam 2
28:43
27:52
209
Leandro Hummel
NOVO - team 2
28:45
27:57
210
Jordi Lodenstijn
Zijnstijl Haarstijl
29:00
28:12
211
Harm Koers
Salt Runners
28:43
28:18
212
Rients Faber
NOVO - team 3
29:10
28:21
213
Wessel Wessels
DoorDOWers
28:47
28:27
214
Gerard Bakker
Royal Wagenborg III
28:55
28:30
215
Kees van Ours
Delamine 2
29:32
28:33
216
Marcel van der Werff
NOVO - team 2
29:06
28:35
217
Alwin van Ockenburg
EEW Energy from Waste Delfzijl B.V. 2
29:19
28:36
218
Wilco Tiekstra
EEW Energy from Waste Delfzijl B.V. 1
29:19
28:41
219
Renso Poort
6 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
29:37
28:44
220
René Ahlers
EEW Energy from Waste Delfzijl B.V. 2
29:29
28:45
221
Jan Nieland
ViskoTeepak Delfzijl
29:16
28:47
222
Jasper Wijpkema
Overdiep team 1
29:58
29:00
223
Gert Blaauw
SNS Appingedam
29:49
29:02
224
Peter van der Veen
Centrum Veilig Wonen - Team 1
29:56
29:06
225
Peter Douwsema
De Vesting Ultra
29:20
29:08
226
Stijn Banus
Albert Heijn Appingedam 4
29:21
29:08
227
Erik Banus
Albert Heijn Appingedam 4
29:20
29:08
228
Wim Kluiter
Stork Noord Nederland
29:14
29:08
229
Bastijn Schonewille
5 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
30:15
29:11
230
Stass Jansema
DoorDOWers
29:34
29:16
231
Dennis Mulder
EEW Energy from Waste Delfzijl B.V. 1
30:07
29:23
232
Willem de Vries
Zijnstijl Haarstijl
30:21
29:36
233
Jan Willem Medendorp
Univé Groningen - Team 1
30:30
29:53
234
Sjirk de Jong
Brandsma de Jong Makelaardij Team 5
30:49
29:54
235
Peter van Dijken
ControlSeal B.V. - Team 3
30:26
29:58
236
Miente Schreuder
Royal Wagenborg II
30:20
30:05
237
Renze Weessies
Peroxychem
31:00
30:07
238
Hans de Preter
Groningen Seaports 1
31:11
30:12
239
Berend Visker
Teijin Aramid bv - Team 1
30:14
30:13
240
Stephan Nicolaij
NOVO - team 1
31:11
30:23
241
Paul van der Helm
Brandsma de Jong Makelaardij Team 6
31:21
30:26
242
Alwin Hulzebos
FLANDERIJN EN BOUWMAN 1
31:07
30:27
243
Kevin Vos
Stork Noord Nederland
30:37
30:32
244
Robbie van Land
Univé Groningen - Team 1
31:12
30:36
245
Sascha Leeuwerik
9 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
31:08
30:43
246
Koos Riepma
Stork Noord Nederland
31:50
31:44
247
Leendert Jan Stoutmeijer
Brandsma de Jong Makelaardij Team 6
32:59
32:03
248
Yke de Boer
Stad Appingedam - Team 3
33:20
33:12
249
Ruben Dijkema
FLANDERIJN EN BOUWMAN 1
33:49
33:13
250
Erwin Doddema
7 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
34:02
33:21
251
Stoffer Klungel
Gemeente Loppersum
35:03
34:52
252
Peter Kilburn
Lubrizol heren
36:28
35:43
253
Daan Loupatty
Ommelander Ziekenhuis Groep team 2
38:24
38:21
254
Ab Hoft
Tandartsenpraktijk Loppersum/Uithuizen I
39:31
38:54
V-BDR, BEDRIJVENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Inge van Essen
Stad Appingedam - Team 1
20:35
20:32
2
Marjolein Dijkman
Sportcentrum Dijkman
21:36
21:27
3
Elise Kool
Gemeente Loppersum
22:22
22:10
4
Agatha de Jong
Keurslagerij Karst de Jong
22:36
22:23
5
Charissa Kroeze
Keurslagerij Karst de Jong
22:35
22:23
6
Maud Visscher
Bouwbedrijf Kooi Appingedam
22:35
22:34
7
Maria Parasyri
Dierenartsenpraktijk Van Zeebroeck
23:42
22:41
8
Christel Marree
Brandsma de Jong Makelaardij Team 4
23:19
22:54
9
Anna Bruijn
Bouwbedrijf Kooi Appingedam
23:14
22:55
10
Annemarije Knevelbaard
Overdiep team 1
23:34
23:17
11
Hennie Meyerhof
Albert Heijn Appingedam 1
23:30
23:24
12
Danara Stoppels
Lubrizol dames
23:50
23:49
13
Miranda Schipper
Tandartsenpraktijk Loppersum/Uithuizen I
25:06
24:10
14
Petra Wezeman
Brandsma de Jong Makelaardij Team 4
24:41
24:16
15
Nienke de Haan
Keurslagerij Karst de Jong
24:49
24:36
16
Fiona Schrage
Brandsma de Jong Makelaardij Team 4
25:38
24:45
17
Danielle Pander
Zijnstijl Haarstijl
25:41
24:55
18
Desiree Bos
De Vesting Ultra
25:16
25:05
19
Suzanne Bosscher
Fivel Legal
25:42
25:10
20
Gea Rouppe
Stad Appingedam - Team 3
25:24
25:15
21
Ester Wiersma-Kolhorn
Delamine 1
26:14
25:18
22
Irma Meijering
9 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
25:41
25:20
23
Jeike Elema
Kinese 2
25:46
25:25
24
Ivana Miskovic
Tandartsenpraktijk Loppersum/Uithuizen I
26:22
25:28
25
Marjet Pijper
Onderwijsbureau Marenland
25:59
25:31
26
Floor Groenewold
Expert Boersma
26:08
25:34
27
Dora Bos
ViskoTeepak Delfzijl
26:05
25:36
28
Monica Kamphuis
NOVO - team 1
26:07
25:36
29
Marije Ausema
Tandartsenpraktijk Loppersum/Uithuizen I
26:17
25:39
30
Angela Freeze
Gemeente Loppersum
25:51
25:42
31
Amanda Kruidhof
9 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
26:16
25:43
32
Priscilla Reiffers
Stad Appingedam - Team 3
26:21
26:13
33
Helga Bruijn
Groningen Seaports 1
26:41
26:22
34
Sarita Mooi
FLANDERIJN EN BOUWMAN 1
26:37
26:29
35
Marleen Beukema
De Vesting Extreme
26:51
26:40
36
Karin Noordhof
Royal Wagenborg II
26:51
26:49
37
Gerry Smith
Ommelander Ziekenhuis Groep team 2
27:17
26:54
38
Eeke Bandsma
EEW Energy from Waste Delfzijl B.V. 2
27:33
26:54
39
Debora Van Zeebroeck
Dierenartsenpraktijk Van Zeebroeck
27:58
26:56
40
Marjanne Van Heel-Folkersma
Kinese 2
27:22
27:02
41
Paulien Nuiver
Overdiep team 2
27:10
27:10
42
Evalien Kampinga
Brandsma de Jong Makelaardij Team 5
27:36
27:11
43
Kathy Schiere
Royal Wagenborg II
27:47
27:17
44
Nienke Timmer
Kinese 2
27:51
27:30
45
Annet Wilkens
Onderwijsbureau Marenland
28:13
27:44
46
Karin Broekhuizen
NOVO - team 1
28:16
27:44
47
Jeanine Haze
Overdiep team 1
28:52
27:54
48
Ellen Staal
Rabobank Noord-Groningen Team II
28:11
27:54
49
Henriette Boere
Overdiep team 1
28:14
27:56
50
Marieke Poort
6 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
28:58
28:03
51
Angela Buitenwerf
Brandsma de Jong Makelaardij Team 4
29:03
28:10
52
Mirjam Berghuis
Onderwijsbureau Marenland
28:46
28:19
53
Natasja Topelen
Brandsma de Jong Makelaardij Team 4
29:13
28:20
54
Marijke Plas
Apotheek Salentijn
28:45
28:26
55
Alina Stoutmeijer
Brandsma de Jong Makelaardij Team 5
29:22
28:28
56
Judith de Vries
SNS Appingedam
29:19
28:30
57
Jeike Juk
Albert Heijn Appingedam 2
29:14
28:35
58
Richelle Smallenbroek
Apotheek Salentijn
29:22
28:47
59
Henriëtte Roorda
Rabobank Noord-Groningen Team II
29:05
28:49
60
Rian Vergeer
Apotheek Salentijn
29:27
28:51
61
Chantal Santanera-Schanssema
Rabobank Noord-Groningen Team II
29:10
28:54
62
Anouk van Dijken
ControlSeal B.V. - Team 3
29:24
28:57
63
Ellen La Crois-Brontsema
Tandartsenpraktijk Loppersum/Uithuizen I
29:36
28:59
64
Barbora Waclawikova
ControlSeal B.V. - Team 3
29:26
29:00
65
Ina Folkers-Kooi
Tandartsenpraktijk Loppersum/Uithuizen I
29:45
29:07
66
Iris Banus
Albert Heijn Appingedam 4
29:20
29:09
67
Jolanda Banus
Albert Heijn Appingedam 4
29:20
29:09
68
Erica Godlieb
Brandsma de Jong Makelaardij Team 5
29:23
29:10
69
Tinie Kappert
Zijnstijl Haarstijl
29:58
29:14
70
Floor Kilburn
Lubrizol dames
30:05
29:19
71
Linda van der Linde
Royal Wagenborg III
29:50
29:21
72
Ellen Klein Hanveveld-Van Lienden
Tandartsenpraktijk Loppersum/Uithuizen I
30:05
29:26
73
Gea Elzerman
DoorDOWers
29:53
29:31
74
Nathalie Nijstad
Kinese 2
29:54
29:32
75
Maria Oosten
NOVO - team 1
29:45
29:36
76
Lineke Pannenborg
Kinese 2
30:00
29:37
77
Rosalie Heijmans
Brandsma de Jong Makelaardij Team 5
30:18
29:37
78
Mannie Banus
Albert Heijn Appingedam 4
29:51
29:41
79
Marjolijn Hummel
Rabobank Noord-Groningen Team III
30:00
29:42
80
Anne Stolk
Overdiep team 2
30:12
29:50
81
Marieke Booisma
NOVO - team 2
30:02
29:53
82
Saskia Woltman
Ommelander Ziekenhuis Groep team 1
29:58
29:56
83
Ellen Pruis
Sealane
30:09
29:59
84
Michella Hultema
De Vesting Extreme
30:37
30:26
85
Jessica Kort
Albert Heijn Appingedam 2
31:13
30:32
86
Sanne Weessies
Albert Heijn Appingedam 3
31:13
30:32
87
Marie-Lou Gregoire
Groningen Seaports 1
31:50
30:51
88
Lian Huizenga
9 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
31:34
30:53
89
Anneke Van Der Laan
Onderwijsbureau Marenland
31:25
30:55
90
Alien Prins-Boes
Zijnstijl Haarstijl
31:59
31:12
91
Kirsten Knapper
Brandsma de Jong Makelaardij Team 6
32:14
31:19
92
Marijke Smit
Smit Sport
31:53
31:22
93
Thea van der Meer
NOVO - team 2
32:04
31:29
94
Annemieke Smit
Smit Sport
32:09
31:38
95
Winanda Huigen-Kuiper
Rabobank Noord-Groningen Team II
32:00
31:44
96
Karin Schonewille
8 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
32:23
31:49
97
Kirsten Schonewille
8 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
32:23
31:49
98
Ramona Ritsema
Albert Heijn Appingedam 3
32:33
31:50
99
Melissa Ritsema
Albert Heijn Appingedam 3
32:39
31:57
100
Gea Jungman
NOVO - team 3
32:13
32:03
101
Barbara Mulder-Zoestbergen
Lubrizol dames
32:49
32:04
102
Eva Knapper
Apotheek Salentijn
32:26
32:07
103
Meike Aarens
Albert Heijn Appingedam 3
33:05
32:22
104
Susan Nijenhuis
Albert Heijn Appingedam 3
33:05
32:22
105
Janine Degenhard
Zijnstijl Haarstijl
33:14
32:27
106
Sanneke Ubels-Drent
NOVO - team 3
33:25
32:36
107
Froukje van der Goot
NOVO - team 3
33:25
32:36
108
Janny Roelfs
Groningen Seaports 1
33:56
32:58
109
Renate Ottens
Zijnstijl Haarstijl
33:56
33:12
110
Carla Brondijk
Overdiep team 2
33:52
33:33
111
Michelle Bodde
Overdiep team 1
34:09
33:50
112
Gery Huttema
Overdiep team 2
34:09
33:50
113
Brigitte Roodbol
Zijnstijl Haarstijl
34:42
33:56
114
Rianne Colpa
Zijnstijl Haarstijl
34:42
33:57
115
Jessie Pijper
Zijnstijl Haarstijl
34:45
34:00
116
Ria Keizer
SNS Appingedam
34:59
34:11
117
Annelies Bos-Oolders
NOVO - team 3
34:55
34:20
118
Joke Mulder
Brandsma de Jong Makelaardij Team 6
35:44
34:44
119
Johanna Zweep
Brandsma de Jong Makelaardij Team 6
35:44
34:44
120
Sarka Foglova
ControlSeal B.V. - Team 3
35:14
34:57
121
Anneke Nederlof - De Wilde
Centrum Veilig Wonen - Team 1
35:54
35:02
122
Ilana Brontsema
9 - Huis & Hypotheek App'dam/Delfzijl en
37:09
36:28
123
Stacey Vial
Apotheek Salentijn
37:09
36:34
124
Grainne Barsema
Lubrizol dames
37:39
36:52
125
Joy van Zanden
Lubrizol dames
37:42
36:55
126
Hildeke de Boer
Tandartsenpraktijk Loppersum/Uithuizen I
37:38
37:00
127
Hilde van Ree
Woonstichting Groninger Huis
37:57
37:12
128
Lisan Balsters
SNS Appingedam
38:40
37:51
129
Miranda Feringa
SNS Appingedam
38:40
37:51
130
Nadja Beekhuis - Bouman
Dierenartsenpraktijk Van Zeebroeck
38:54
37:53
131
Bernanda de Vries
Ommelander Ziekenhuis Groep team 1
38:25
38:21
132
Nienke Lucken-Visker
Ommelander Ziekenhuis Groep team 1
38:25
38:22
133
Linda Spaan
Ommelander Ziekenhuis Groep team 2
38:26
38:23
134
Veronica Foglova
ControlSeal B.V. - Team 3
38:48
38:30
Compensatie vrouwen bedrijvenloop: 2:07 minuten.
www.uitslagen.nl
01-07-2015 22:19