Uitslagenlijst 14e Lingewaalloop

Herwijnen - Zaterdag 27 juni 2015

MSEN, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lars Gerritsen
Passaat
32:34
32:33
2
Imo Muller
AAC
33:16
33:15
3
Erwin Poldervaart
Pallas '93
33:48
33:47
4
Nathan Bade
Hellas
35:19
35:17
5
Lucas van der Veen
Typhoon
37:18
37:17
6
Sander van Heteren
Passaat
37:57
37:52
7
Lennaert den Hoed
Parthenon
42:53
42:50
M35, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
William Verheul
Hellas
35:00
34:58
2
Ruben Verlangen
Statina
36:13
36:12
3
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerland
36:21
36:20
4
Ali Shugul
Rotterdam Atletiek
37:14
37:13
5
Sander van der Kuilen
Atverni
37:47
37:45
6
Nico Bogaard
Typhoon
39:06
39:00
7
Jan van Stigt
Altena Road Runners
41:24
41:22
8
Jeroen Schuurman
Atverni
44:48
44:44
M45, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Egbert Hooijkaas
Scorpio
34:21
34:20
2
Erik Klooster
Passaat
36:10
36:09
3
Gerard lensvelt
Spiridon
36:58
36:56
4
Boudewijn Nappé
Atverni
37:34
37:31
5
Ronald de Roos
Hellas
38:43
38:41
6
Johan Roozemond
Altena Road Runners
39:39
39:38
7
Marc Laeven
Statina
40:03
39:59
8
Jan Weide
Typhoon
40:29
40:23
9
Kees van Zantwijk
Hellas
41:00
40:56
10
Giovanni Dhondt
Hellas
41:12
41:07
11
Alex de Langen
Spirit Oud Beijerland
41:41
41:35
12
Karel Uitterlinden
Spirit Oud Beijerland
41:52
41:49
13
Roland Groen
Voorne Atletiek
42:37
42:34
14
Gerwin Mimpen
Passaat
42:58
42:49
15
Cor Hamels
Parthenon
43:10
43:05
16
Tonny van Geffen
Altena Road Runners
43:42
43:40
17
Arno Deen
Passaat
44:09
44:01
18
Dirk van Kesteren
Atverni
45:40
45:30
19
Jeroen Vreugdenhil
Statina
45:44
45:36
20
Jeroen Lamers
Hellas
48:00
47:52
21
Ton Meuwissen
Statina
48:51
48:26
22
Jan Visser
Passaat
49:13
48:56
23
Huib den Braven
Loopgroep PK
51:14
51:01
24
Robert Bernaards
Parthenon
54:40
54:23
25
Gerrit van Mourik
Statina
56:03
55:49
M55, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Aart van Wijk
Passaat
40:59
40:55
2
Adrie van Graafeijland
Triathlon
41:27
41:23
3
Jan van Gent
Spirit Oud Beijerland
42:40
42:37
4
Armand Stolk
Spirit Oud Beijerland
43:08
43:04
5
Jos ter Brake
Atverni
43:53
43:46
6
Louis Rutten
Atverni
44:20
44:16
7
Albert Stehouwer
avVN
45:07
45:03
8
Léonhard van Egeraat
Spado
45:14
45:09
9
Peter Nuyens
AV Edam
45:50
45:46
10
Huib van Veldhoven
Statina
46:12
46:07
11
Frans Mocking
Atverni
47:35
47:29
12
Ton Bouman
Altena Road Runners
47:47
47:32
13
Dick van Prooijen
Loopgroep PK
48:33
48:24
14
John den Breejen
Passaat
49:15
49:08
15
Piet Keller
Parthenon
49:44
49:31
16
Gerrit Schalkwijk
Hellas
50:21
50:14
17
Gerrit Koerting
Statina
50:49
50:41
18
Czesiu Godlewski
Typhoon
51:02
50:46
19
Piet Huizer
Typhoon
51:13
50:54
20
Johannes de Jong
Parthenon
51:38
51:30
21
Joop Raaphorst
avVN
1:01:03
1:00:41
VSEN, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Janita Koorevaar
Avantri
44:58
44:48
2
Mariska Vergeer
Statina
45:25
45:22
V35, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Vanessa Hartman
Voorne Atletiek
39:21
39:18
2
Petra Sloots
Spark
40:00
39:57
3
Ester Eikendal
Atverni
42:53
42:51
4
Annemieke Breukink
Hellas
43:30
43:26
V45, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Cora Vlot
Passaat
42:04
42:01
2
Susan Hagevoort
Triathlon
45:34
45:31
3
Marleen Westhoff
Haag Atletiek
47:19
46:59
4
Sandra Wormgoor
Statina
47:39
47:26
5
Corina van der Linden
Statina
49:45
49:33
6
Pleuni den Braven
Typhoon
57:01
56:42
7
Lenie de Visser
Waterweg
58:07
58:02
MREC, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Arjan Koorevaar
Nijkerk Gld
36:35
36:33
2
Zenon Nowak
Wozniki
37:10
3
Martin Kerkvliet
Sassenheim
37:37
37:35
4
Arik Burghout
Meeuwen
37:41
37:39
5
Erik-Jan Hoogendoorn
Kedichem
38:25
38:22
6
Robert van Tilborg
Avantri
38:55
38:51
7
Byron Anderson
Gorinchem
39:14
39:11
8
Hendrik Middag
Asperen
39:28
39:24
9
Randy Broers
Hellas
40:20
40:14
10
Peter van Maurik
Hoornaar
40:30
40:26
11
Peter Kornet
Herwijnen
40:56
40:53
12
Johan van Bruggen
Hoornaar
41:11
41:02
13
Rick Boogaard
Leerdam
41:26
41:16
14
Hans Overbeek
Polsbroek
41:34
41:30
15
Teun van der Linden
Leiden
41:39
41:36
16
Jan van der Linden
Asperen
42:13
42:11
17
Wim in't Veld
Giessenburg
42:32
42:24
18
Jan-Pieter Kreft
Typhoon
43:04
42:57
19
Peter Bijker
Gorinchem
43:14
43:03
20
Bert Lammers
Gorinchem
43:18
43:08
21
Maurice Speijer
Meteren
43:31
43:17
22
Peter-Martijn Bronkhorst
Noordeloos
44:13
44:07
23
Boudewijn de Feijter
Lopik
44:24
44:19
24
Rene Verkade
Maassluis
44:27
44:20
25
Martin van Roooden
Leerdam
44:30
44:18
26
Erik van der Hoog
Enspijk
44:35
44:30
27
Nico Baas
Bleskensgraaf
44:38
44:28
28
Leon Tindemans
Leerdam
44:49
44:41
29
Marco Schelling
Numansdorp
44:50
44:45
30
Leo van Zandwijk
Altena Road Runners
44:50
44:39
31
Peter Colijn
Gorinchem
45:11
45:04
32
Henk Lodder
Alblasserdam
45:23
45:18
33
Arjan Versluis
Meerkerk
45:26
45:21
34
Rui Silva
Rijswijk Zh
45:27
45:06
35
Marcos Amoroso
Rotterdam
45:27
45:07
36
Gert-Jan Koffeman
Heukelum
45:44
45:36
37
Edwin Kleijn
Sliedrecht
46:18
46:07
38
Arie van Zandwijk
Herwijnen
46:30
46:19
39
Henk Maasland
Hardinxveld-Giessendam
46:39
46:35
40
Jos Broere
Hoogblokland
46:42
46:36
41
Dammes Ros
Meerkerk
46:43
46:34
42
Marco van Willigen
Hardinxveld-Giessendam
46:47
46:26
43
Adrie Schrijver
Hoornaar
46:50
46:42
44
Huib van Tilborg
Langerak Zh
47:01
46:54
45
Kees Noordermeer
Gorinchem
47:07
46:56
46
Wilco Ijzerman
Gorinchem
47:12
46:56
47
Kees van Wageningen
Noordeloos
47:15
47:09
48
Ben van der Feen
Dronten
47:18
47:06
49
André van Iperen
Typhoon
47:21
47:09
50
Johan de Jongh
Oud-Alblas
47:22
47:20
51
Patrick Geitz
Hardinxveld-Giessendam
47:25
47:20
52
Perry van Oosterum
Bergambacht
47:27
47:21
53
André de Wilde
Gorinchem
47:35
47:19
54
Ries den Otter
Hoornaar
47:38
47:17
55
Ton Vermeulen
SecureLink
47:44
47:37
56
Niels Buijs
Bavel
47:47
47:31
57
Arjan Boote
Arkel
47:49
47:34
58
Jus Verhaar
Typhoon
48:02
47:57
59
Martijn Bindels
Wijchen
48:10
47:57
60
Bastiaan van Eck
Herwijnen
48:10
47:57
61
Jacob-Jan de Koning
Bodegraven
48:21
48:09
62
Edwin van Rijnsoever
IJsselstein Ut
48:25
48:07
63
Martin Muilenburg
Typhoon
48:27
48:19
64
Marcel van der Wel
Gorinchem
48:27
48:00
65
Ed den Breejen
Hoornaar
48:38
48:22
66
Marchel van Eck
Papendrecht
48:43
48:13
67
Casper Koerting
Heukelum
48:45
48:35
68
Jan Romeijn
EXtrarunners Gorcum
48:47
48:22
69
Henk Ros
Hardinxveld-Giessendam
48:47
48:37
70
Hans van de Wege
Attila
48:58
48:35
71
Ralph van Dijk
Hoogblokland
49:02
48:41
72
Robin Pelle
Herwijnen
49:04
48:56
73
Andre Arbman
Bergschenhoek
49:05
48:54
74
Paul van Amerom
Culemborg
49:06
48:41
75
Adriaan Simons
Rotterdam
49:07
48:43
76
Theo de Vries
Culemborg
49:09
48:45
77
Jan Rekers
Asperen
49:17
48:58
78
Mark Lagendijk
Rotterdam
49:17
49:13
79
Dirk Kersbergen
Hei en Boeicop
49:26
49:14
80
Jasper Noorlandt
Groot-Ammers
49:49
49:36
81
Wim Zwart
Passaat
49:58
49:41
82
Jan van Oosten
Groot-Ammers
50:04
49:51
83
Arno Brandwijk
Nieuwpoort
50:04
49:34
84
Johan Kon
Hoogblokland
50:14
50:08
85
Olmo Doosje
Heukelum
50:17
50:01
86
Erik Jan Rem
Parthenon
50:17
49:52
87
Bart van der Hoog
Enspijk
50:25
50:19
88
Otto van den Berg
EXtrarunners Gorcum
50:28
50:04
89
Koos Lagendijk
Ridderkerk
50:41
50:24
90
Arie van Meeteren
Groot-Ammers
50:53
50:35
91
M.L. Speksnijder
Hardinxveld-Giessendam
51:07
50:45
92
Jan van Acquoij
Gorinchem
51:18
50:51
93
Remon Kruithof
Barendrecht
51:23
50:58
94
Arie vd Meijden
Herwijnen
51:25
51:06
95
Anne-Wiebe de Boer
Uitwijk
51:30
51:11
96
Pieter Niesing
Herwijnen
51:34
51:24
97
Marien van Andel
Langerak Zh
51:37
51:21
98
Dani van Zandwijk
Typhoon
51:38
51:27
99
Daan Reuhman
Waalre
51:45
51:19
100
Nijs Dekker
Typhoon
52:00
51:41
101
Andre Veenvliet
Ameide
52:04
51:55
102
Peter van Es
Loopgroep Houten
52:10
52:00
103
Rogerio Moreira
's-Gravenhage
52:18
51:58
104
Dick de Wit
Deil
52:38
52:24
105
Peter Hans van Eeden
Gorinchem
52:45
52:28
106
Wim Vroegh
Herwijnen
52:48
52:29
107
Martin Bijl
Asperen
53:15
53:03
108
Peter Veenvliet
Rotterdam
54:18
54:08
109
Mark Pellikaan
Gorinchem
54:23
54:03
110
Jeffrey van Wijk
Sliedrecht
54:25
54:09
111
Jan Vink
Noordeloos
54:35
54:09
112
Cees Verolme
Parthenon
54:37
54:11
113
David Hulshof
Gorinchem
54:44
54:28
114
Wim den Hartog
Asperen
54:47
54:23
115
Gerwin Kleijer
Asperen
54:59
54:47
116
Michel Booy
Meerkerk
55:05
54:42
117
Wim Verhagen
Gorinchem
55:06
54:51
118
Aad Lucas
Bosschenhoofd
55:13
54:50
119
Richard van der Giessen
Tuil
55:14
54:59
120
Marco Lijflander
Sliedrecht
55:18
54:49
121
Kees Gladpootjes
Parthenon
55:28
55:10
122
Jan van Beuzekom
Sliedrecht
56:01
55:51
123
Arie Korevaar
Molenaarsgraaf
56:23
56:00
124
Marco van Haaften
Vianen Ut
56:28
56:10
125
Aart van Holten
Ameide
56:38
56:29
126
Wim van Engeldorp
Statina
56:48
56:22
127
Eric Boer
Giessenburg
57:03
56:41
128
Bas Belder
Statina
57:07
56:41
129
Arjen de Meer
Energie
57:19
56:57
130
William Viveen
Herwijnen
57:22
57:01
131
Wouter van Dijk
Typhoon
57:27
57:07
132
Rimmer Genee
Leerdam
57:37
57:15
133
Fred Wartna
Rotterdam
57:50
57:20
134
Cees Van Den Putte
DES
58:00
57:48
135
Teunis van Horssen
Herwijnen
58:36
58:17
136
Ronald Leferink
Papendrecht
58:48
58:18
137
Corné de Ruiter
Gorinchem
58:52
58:36
138
Stef van Leeuwe
Maarssen
58:58
58:30
139
Dick Nederlof
Hardinxveld-Giessendam
59:00
58:42
140
Henk van Wijk
Giessenburg
59:42
59:20
141
Walter Popken
Utrecht
59:51
59:36
142
Bert van der Giessen
Vuren
1:00:21
1:00:06
143
Marcel Balsters
Herwijnen
1:00:26
59:59
144
Griedo Bel
Heukelum
1:00:32
59:56
145
Gerard Radstaat
Dutch Runners
1:00:48
1:00:20
146
Hans van Wouwe
Dordrecht
1:00:57
1:00:34
147
Ferrie Koffeman
Gorinchem
1:01:13
1:01:01
148
Marc Rijsdijk
Hendrik-Ido-Ambacht
1:04:05
1:03:41
149
Bert van der Horst
Groot-Ammers
1:04:06
1:03:37
150
Wim Koppelaar
Sliedrecht
1:04:08
1:03:41
151
Martin Mulder
Sliedrecht
1:04:48
1:04:25
152
Frans Verweij
Gorinchem
1:04:58
1:04:30
153
Leen van Oosterum
Hellouw
1:05:31
1:05:03
154
Menco van Loon
Passaat
1:07:15
1:06:52
155
Henk Lansbergen
Honselersdijk
1:08:01
1:07:40
156
Tean van Horssen
Tuil
1:12:46
1:12:18
VREC, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Anna Aalbers
Alblasserdam
45:30
45:15
2
Sophie Hazenberg
Leerdam
45:59
45:45
3
Wenda Schampaert
Heukelum
47:48
47:39
4
Sylvia Vermeulen
EXtrarunners Gorcum
49:34
49:09
5
Bea de Jongh
EXtrarunners Gorcum
49:50
49:25
6
José Osterhaus
Gorinchem
50:23
50:09
7
Ingerlise Hoefsloot
Hellas
50:54
50:47
8
Lizette Diem
Leerdam
50:57
50:38
9
Goverdien den Braven
Hoogblokland
51:26
51:12
10
Karen van Willigen
Typhoon
51:38
51:20
11
Ageeth Satter- den Hartog
Herwijnen
52:34
52:14
12
Corrine Verschoor
EXtrarunners Gorcum
53:36
53:11
13
Saskia den Uil
Hardinxveld-Giessendam
53:36
53:11
14
Tineke Kortenoever
Giessenburg
54:10
53:56
15
Christianne Biesheuvel
EXtrarunners Gorcum
54:30
54:04
16
Winnette Boer
Giessenburg
54:33
54:11
17
Carola Geurts
Parthenon
54:59
54:36
18
Mirjam Overduin
Giessenburg
55:13
55:00
19
Emma Burgers
Haaften
56:22
56:03
20
Margo van Mol
Spijk gem Lingewaal
56:31
56:13
21
Anje van Dijk
Nieuwpoort
57:18
56:48
22
Gerda Oostveen
Typhoon
57:43
57:24
23
Ingrid de Stigter-Aartrijk
Typhoon
57:44
57:31
24
Sylvia Scheltema
DES
57:57
57:45
25
Martine van den Hoven
Tuil
58:43
58:15
26
Esther van Oostrum-Hofman
Schoonrewoerd
58:45
58:24
27
Ellen Stuut
EXtrarunners Gorcum
59:58
59:31
28
Anja de Vries
Herwijnen
1:00:49
1:00:31
29
Femke Gobius du Sart
Typhoon
1:00:50
1:00:31
30
Wilma Alsemgeest
Zoetermeer
1:01:01
1:00:40
31
Marjan van Gerwen
Rotterdam
1:02:49
1:02:19
32
Marleen de Koning
Hardinxveld-Giessendam
1:02:52
1:02:34
33
Marion van Eck
Passaat
1:04:06
1:03:37
MREC, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Nowak
Wozniki
17:11
17:10
2
Thomas Cremers
Elst Gld
17:19
17:19
3
Erik-Jan Hoogendoorn
Kedichem
17:38
17:37
4
Tjerk Klee
Voorne Atletiek
17:58
17:58
5
Yannick Smits
Gorinchem
18:02
18:01
6
Rene Rensen
Utrecht
18:17
18:17
7
Michel Schoon
Zaltbommel Dutch Runners
19:36
19:36
8
Kevin Broekmeulen
Alem
19:51
19:49
9
Lucien Vermeulen
Tiel
19:54
19:51
10
Gideon van Heugten
Rhenen
19:56
19:53
11
Tristan van de Hoef
Herwijnen
20:22
20:21
12
Eric Rennert
Passaat
20:22
20:21
13
Ben Barendse
Dongen
20:43
20:41
14
Jordy de Bruijn
Papendrecht
20:52
20:50
15
Tijn Baumann
Driel
20:58
20:56
16
Jeroen de Lange
Barendrecht
21:00
20:58
17
Hans Trompert
Rotterdam Atletiek
21:10
21:09
18
Martin van Ham
Leerdam
21:17
21:13
19
Anne Jan Roeleveld
Houten
21:20
21:17
20
Siep Cornet
Werkendam
21:25
21:22
21
Hans Schouten
Sliedrecht
21:28
21:25
22
Perry Bloks
Hagestein
21:43
21:39
23
Johan van Wanrooij
Atledo
21:44
21:42
24
Maarten Vermeulen
Tiel
21:55
21:52
25
Erwin Vroegh
Tricht
21:55
21:49
26
Reijer Demoet
Veenendaal
22:20
22:19
27
Jan van Heugten
Rhenen
22:58
22:56
28
Kees Prins
Sliedrecht
23:13
23:10
29
Colin Schrijvers
Hoornaar
23:15
23:10
30
Noach Middag
Asperen
23:21
23:16
31
Joan van der Ent
Houten
23:37
23:33
32
Jondalar van Heugten
Arnhem
23:45
23:42
33
Teus Schouten
Sliedrecht
23:55
23:52
34
Marc de Bock
Heukelum
23:57
23:45
35
Ralf Arents
Leerdam
23:57
23:45
36
Marthijn Hobo
Nederland
24:07
24:06
37
Guus Houdkamp
Dalem
24:07
24:06
38
Arnold Pippel
Hellouw
24:21
24:13
39
Joost van Mil
CBS Herwijnen
24:25
24:18
40
Hans Freije
Gorinchem
24:32
24:27
41
Luuk Westerink
Oosterbeek
25:03
25:01
42
Boaz Middag
Asperen
25:16
25:11
43
Thomas de Ruiter
Gorinchem
25:35
25:31
44
Metjan Rietveld
Giessenburg
26:01
25:51
45
Michel van der Sanden
Scorpio
26:52
26:48
46
Siegfried van den Brink
Gorinchem
27:17
27:12
47
Ben Edelbroek
Hoornaar
27:17
27:13
48
Frans Verhage
Giessenburg
27:28
27:18
49
Peter van Oosterhout
Scorpio
27:40
27:36
50
Michel Stasse
Vuren
28:03
27:58
51
Johan van Santen
avVN
29:33
29:26
52
Wilko Scherpenzeel
Leerdam
29:35
29:23
53
Henk Lodder
Nieuwegein
30:03
29:57
54
Guido Kling
Asperen
33:53
VREC, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marjolijn Bakker-van Heeswijk
Spirit Oud Beijerland
21:37
21:36
2
Brigitte de Graaf
Wemeldinge
22:10
22:07
3
Mirjam Martinot
Etten-Leur
23:34
23:32
4
Naomi van der Hek
Arkel
25:00
24:59
5
Wil van Honk
Heukelum
25:16
25:14
6
Katinga Vermeulen
Kerkdriel
26:29
26:26
7
Bente Peele
Schelluinen
26:44
26:39
8
Sanne van Dam
Gorinchem
26:50
26:46
9
Anouk van Horssen
Herwijnen
27:01
26:56
10
Priscilla Quist
Herwijnen
27:01
26:56
11
Renate Rijnberg
Hardinxveld-Giessendam
27:12
27:07
12
Nadia Rijnberg
Hardinxveld-Giessendam
27:56
27:51
13
Monique de Lange
Barendrecht
28:44
28:36
14
Ada Rijnberg
Hardinxveld-Giessendam
29:08
29:02
15
Annemarie Asmus
Asperen
29:40
29:37
16
Wendy van Mook
Alem
29:55
29:52
17
Els den Otter
Hoornaar
30:13
30:06
18
Mienke Kornet
Culemborg
30:14
30:09
19
Gerrie Kortlever
Hoogblokland
30:21
30:14
20
Elisa de Lange
Barendrecht
31:01
30:52
21
Angelique de Lange
Barendrecht
31:13
31:03
22
Margreet Overdijk
Leerdam
31:19
31:13
23
Rina Schrijver - de Vos
Hoornaar
32:15
32:08
24
Elly Vroegh
Geldermalsen
32:53
32:46
25
Benedetta van Gent
Heukelum
32:54
32:48
26
Susan Tukker
Herwijnen
33:04
32:57
27
Ida Bergshoeff
Meerkerk
33:40
32:53
28
Grace de Jong
Gorinchem
33:45
33:37
29
Corry Huffels
Amersfoort
33:47
33:41
30
Nel Maat
Typhoon
34:14
34:08
31
Angelique van Acquoij
Gorinchem
35:31
35:23
32
Anna van der Wel
Gorinchem
40:41
40:36
33
Saskia van Osch
Asperen
40:49
40:39
34
Irma van Osch
Spijk gem Lingewaal
42:40
42:31
M67, 500 M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Dion van Zante
Basisschool Herwijnen
4:15
2:31
2
Stijn Molenaar
Basisschool Herwijnen
4:15
2:31
3
Gabri van Gent
Heukelum
4:16
2:32
4
Mark Kruis
Herwijnen
4:25
2:41
5
Enriq alarcon Lobig
Kerkdriel
4:33
2:48
6
Mart van Zante
Basisschool Herwijnen
4:41
2:57
7
Jari van Maaren
Basisschool Herwijnen
4:46
3:02
8
Daniel Oudshoorn
Basisschool Herwijnen
4:50
3:05
9
Sim Arents
5:54
4:09
10
Ricardo van Maaren
Basisschool Herwijnen
8:22
6:37
V67, 500 M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Roos van Tuil
Basisschool Herwijnen
4:16
2:32
2
Liv-Grete Diem
4:16
2:32
3
Femke van der Waal
4:31
2:48
4
Isa van den Dool
Basisschool Herwijnen
4:51
3:06
5
Loa Diem
4:54
3:09
6
Femke van Oudshoorn
Basisschool Herwijnen
5:32
3:48
M89, 1000 M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Levi Hoppesteyn
Asperen
4:19
4:17
2
Aron de Bruin
Basisschool Herwijnen
4:39
4:38
3
Joas van Zanten
Basisschool Herwijnen
4:41
4:40
4
Stijn van der Waal
Papendrecht
4:52
4:50
5
Henri van Maaren
Basisschool Herwijnen
4:54
4:52
6
Dylan Barass
Basisschool Herwijnen
5:28
5:26
7
Juul Richter
Basisschool Herwijnen
5:36
5:34
8
Sven Kijkuit
Hardinxveld-Giessendam
6:20
6:17
9
Niels Oudshoorn
Basisschool Herwijnen
6:23
6:21
10
Aron de Bruin
Basisschool Herwijnen
6:27
6:25
V89, 1000 M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Amy de Graaf
4:08
4:07
2
Noor van de Hoef
Basisschool Herwijnen
4:28
4:26
3
Houfa Driouichi
Basisschool Herwijnen
5:00
4:59
4
Noé van Gent
Heukelum
5:02
5:01
5
Iris Wigmans
Basisschool Herwijnen
5:26
5:24
6
Sigrid van Mil
Basisschool Herwijnen
5:27
5:25
7
Mayra van Zandwijk
Basisschool Herwijnen
5:29
5:27
8
Carlijn van de Water
Basisschool Herwijnen
5:40
5:37
9
Nienke Arents
Leerdam
5:45
5:43
10
Elize Duizer
Basisschool Herwijnen
5:57
5:55
M1012, 1500 M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Robert de Graaf
5:26
5:25
2
Noach Middag
CBS De Open Poort
6:08
6:08
3
Boaz Middag
Asperen
6:08
6:08
4
Tom Wigchert
Basisschool Herwijnen
6:13
6:13
5
Niek Overheul
Basisschool Herwijnen
6:19
6:18
6
Micha Kooistra
6:23
6:23
7
Wesley Treffers
Basisschool Herwijnen
6:57
6:57
8
Mark van Zante
Basisschool Herwijnen
7:11
7:10
9
Roelof Arents
Leerdam
8:24
8:22
10
Ids van Horssen
Basisschool Herwijnen
8:41
8:40
11
Robert
9:49
9:48
12
Thies Pruijs - van der Hoeven
10:09
10:07
V1012, 1500 M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lieke van de Hoef
Basisschool Herwijnen
6:40
6:40
2
Ezra van Zandwijk
Basisschool Herwijnen
7:03
7:02
3
Meike van Arkel
Basisschool Herwijnen
7:06
7:04
4
Emma van de Hoef
Basisschool Herwijnen
7:16
7:15
5
Noor van de Vies
Basisschool Herwijnen
7:17
7:16
6
Seraja van Zandwijk
Basisschool Herwijnen
7:34
7:33
7
Tamar van Zanten
Basisschool Herwijnen
7:36
7:35
8
Naomi van Zandwijk
Basisschool Herwijnen
8:20
8:19
9
Zahra van Zandwijk
9:32
9:31
Univé Grote Rivieren Loopcircuit
www.uitslagen.nl
29-06-2015 20:46