Uitslagenlijst Zeewolde Endurance Triatlon

Zeewolde - Zaterdag 27 juni 2015

D24, OLYMPISCHE TRIA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorieke Casteleijn
Amersfoort
2:15:56
2
Annemarie Rustenburg
Tollebeek
2:20:43
3
Sabina Majoor-Bokkers
Nijkerk Gld
2:31:58
4
Arlana van Ommen
Zwolle
2:33:26
5
Floor Weusthof
Amersfoort
2:34:17
6
Hanne Gro Korsvold
2:34:31
7
Suzanne den hollander
Laag-Soeren
2:50:48
D40, OLYMPISCHE TRIA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annemiek Veenkamp
Zeewolde
2:21:57
2
Annelore van der Lint
Amsterdam
2:40:30
3
Yvette van Rossen
Amsterdam
2:48:25
D50, OLYMPISCHE TRIA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilona Heerdt
Bussum
3:10:00
H18, OLYMPISCHE TRIA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corné Lof
Zeewolde
2:06:11
2
Jos Wilbrink
Groningen
2:13:53
3
Colin Haak
Zeewolde
2:55:28
H24, OLYMPISCHE TRIA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Guido Kwakkel
Zeewolde
1:55:41
2
Tom de Jong
Biddinghuizen
2:09:38
3
Otto Doornbos
Emmeloord
2:12:55
4
Sander Jansen
Zeewolde
2:13:31
5
Dimitri Henry
Leusden
2:15:36
6
Roel Boiten
Breukelen Ut
2:17:41
7
Robert Jan Groen
Leiden
2:18:52
8
Evert Jan van Dasselaar
Nijkerk Gld
2:18:56
9
Sjaak den Hartogh
Zeewolde
2:20:20
10
Ruud vos
Almere
2:20:42
11
Michel van der Hoeven
Amersfoort
2:21:38
12
Stefan Minkhorst
Zeewolde
2:23:10
13
Pelle van Waes
Zwolle
2:24:01
14
Dennis Mijer
Zeewolde
2:24:10
15
Dennis de Groot
Mijdrecht
2:28:13
16
Daniel Beeuwkes
Ede Gld
2:29:50
17
Theo Breimer
Weesp
2:32:37
18
Leon Versteeg
Hilversum
2:35:44
19
Henk-Jan Klein
Heiloo
2:40:13
20
Alrik Lamberink
Zwolle
2:46:06
21
Rob de Jong
Zwolle
2:46:07
22
Tony Sellwood
Almere
2:51:29
23
Rogier van den berg
Wijchen
2:53:14
H40, OLYMPISCHE TRIA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rémi Jansen
Zeewolde
2:08:37
2
Micha Peters
Vinkeveen
2:08:47
3
Bas Koning
's-Gravenhage
2:15:52
4
Nick Joswig
Bussum
2:16:40
5
Hans Melgers
Nijkerk Gld
2:20:50
6
Tino van de Pol
Nijkerk Gld
2:21:44
7
Eric Smithuis
Enschede
2:21:56
8
Paul van der Weijden
Laren Nh
2:22:41
9
Thierry van Engelen
Almere
2:22:58
10
Arie Huibers
Ede Gld
2:23:39
11
Alexander Veerman
Zeewolde
2:27:56
12
Jasper van den Brink
Utrecht
2:33:01
13
Mickel van de Poll
2:33:17
14
Noël van Peij
Delfgauw
2:33:46
15
Henk Jan van Meerveld
2:35:24
16
Guido Hoenselaar
Dordrecht
2:37:07
17
Mathieu Steen
Amsterdam
2:38:20
18
Jacco Scheen
2:40:22
19
Jan Hollander
Nieuwegein
2:41:30
20
Han Milder
Bussum
2:43:04
21
Harrie Lantinga
Wijk bij Duurstede
2:43:54
22
Clemens van den Enden
Utrecht
2:43:56
23
Richard Batelaan
2:44:37
24
Martijn Blom
Delfgauw
2:47:49
25
Wessel Troost
Delft
2:48:20
H50, OLYMPISCHE TRIA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud van den Broek
Loosdrecht
2:11:46
2
Kies Marceel
Heemskerk
2:13:56
3
Gerco Pon
Zeewolde
2:18:09
4
Gerard de Nooij
Hengelo Ov
2:25:57
5
Eibert Leusink
Zeewolde
2:26:29
6
Jan-Willem Frederiks
Groningen
2:27:02
7
Erwin Alebregtse
Zeewolde
2:29:57
8
Maurice Frieser
Putten
2:30:27
9
Jos Revenberg
Zeewolde
2:32:58
10
Jan Willem Schlotter
Zeewolde
2:34:18
11
Hein smelt
Zeewolde
2:35:02
12
Evert Zuidmeer
Maarssen
2:39:12
13
Sander van der Werf
Zeewolde
2:44:34
14
Jan Willem Tromp
Zeewolde
2:49:00
15
Calvin Heuvelman
Assen
2:56:31
16
Casper de Jong
Bussum
2:57:44
H60, OLYMPISCHE TRIA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Hoonakker
Monnickendam
2:43:21
D18, 1/8 TRIATLON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke van den Brink
Haren Gn
1:19:15
2
Mireille Gouw
Utrecht
1:22:09
3
Desiré van Veen
Urk
1:24:30
D24, 1/8 TRIATLON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke Huijbreghts-Jonker
Nijkerk Gld
1:12:55
2
Dilys Renaud
Utrecht
1:23:40
3
Sanne Goosen
Almere
1:28:57
4
Farida Berkhof
Zwolle
1:28:59
5
Lidia Bakker
Almere
1:39:27
D40, 1/8 TRIATLON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linda Nagel
Lelystad
1:12:51
2
Patricia Seinen
Zwolle
1:16:09
3
Britt Veenstra
Hoogland
1:21:32
4
Monique van Paassen
Wijk bij Duurstede
1:25:54
5
Miranda Keijl
Marknesse
1:27:37
6
Lieke Bienfait
Zeewolde
1:30:44
7
Jutine van der Kuijl
Zeewolde
1:32:08
8
Monique Eriks
Dronten
1:32:52
9
Angelique Sijben
Enschede
1:37:15
10
Evelien van Roekel
Almere
1:44:36
11
Roselinda van der Vlugt
Leersum
1:46:02
D50, 1/8 TRIATLON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vera Casteleijn
Zeewolde
1:31:01
2
Yvonne Hogenkamp
Nijkerk Gld
1:31:59
3
Corine van der Sloot
Naarden
1:45:23
H18, 1/8 TRIATLON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mitchell Windsma
Groningen
1:17:34
2
Dylan Spenkelink
Holten
1:19:35
3
Thomas de Bruin
Zeewolde
1:25:05
4
Jan van Bennekom
Rotterdam
1:33:37
5
Richard van Beek
Ede Gld
1:36:22
H24, 1/8 TRIATLON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Mulders
Wageningen
1:00:30
2
Casper van Dam
Harderwijk
1:01:33
3
Sander Drost
Doornspijk
1:02:25
4
Tom Fokkens
Zeewolde
1:02:29
5
Swen Faber
Landsmeer
1:04:01
6
Michiel Broeksma
Zwolle
1:05:52
7
Hilbert Docter
Elburg
1:07:00
8
Charlie van Galen
Nijkerk Gld
1:08:23
9
Roel Timmer
Ede Gld
1:09:03
10
Geert Nobel
Zeewolde
1:09:51
11
Johan Postma
Almere
1:11:00
12
Marcel Kanselaar
Vaassen
1:11:12
13
Gerrit Griffioen
Emmeloord
1:11:29
14
Andre van Loo
Nieuwegein
1:12:09
15
Jonathan Rietveld
Naaldwijk
1:17:30
16
Frank Hut
Zeewolde
1:19:54
17
Werner Voorn
Purmerend
1:22:28
18
Nick van Nieuwenhuizen
Harderwijk
1:27:00
19
Michiel Bibo
Zeewolde
1:28:04
20
Hans Been
Hoogland
1:28:35
21
Niels Orij
Elburg
1:34:52
H40, 1/8 TRIATLON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Krijn Haak
Zeewolde
1:08:03
2
Goof van den Brink
Harderwijk
1:11:33
3
Niels Eriks
Dronten
1:16:31
4
Erik Anbeek
Hoogland
1:16:35
5
Dennis Anbeek
Amersfoort
1:16:35
6
Eric Möller
Zeewolde
1:20:19
7
Rolf Nijdam
Apeldoorn
1:22:00
8
Kees Franken
Zeewolde
1:22:04
9
Bert Deen
Zwolle
1:22:29
10
Dick van Roekel
Almere
1:31:48
11
Geert Ravenshorst
Delfgauw
1:39:31
H50, 1/8 TRIATLON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paul Lindeboom
Zeewolde
1:10:24
2
Rien Fokkens
Zeewolde
1:10:28
3
Joost Gordijn
Amersfoort
1:10:40
4
Ron Gouw
Zeewolde
1:16:07
5
Eduard Beekman
Zeewolde
1:16:29
6
Jacob Lof
Zeewolde
1:18:50
7
Wim Graal
Oegstgeest
1:25:32
8
Matthijs Huizing
Oegstgeest
1:25:45
9
Peter Poortman
Zeewolde
1:26:26
10
Bart van der Sloot
Naarden
1:33:01
11
Ben van de Bunt
Zeewolde
1:37:07
12
Robert Mous
Oegstgeest
1:38:20
T18, 1/8 TRIATLON TE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hendrik Visser
Zeewolde
1:01:15
2
Robin Bruil
Zeewolde
1:02:23
3
Rob van Zetten
Zeewolde
1:04:50
4
Michiel Appelhof
Zeewolde
1:10:44
5
Sander Bostelaar
Zeewolde
1:12:31
6
Paul Hoff
Zeewolde
1:17:11
7
Bruil
Zeewolde
1:17:38
8
Frank Ellenbroek
Zeewolde
1:18:04
9
Martien van paassen
Vlaardingen
1:19:29
10
Cissy Haal
Haal Verpakkingen BV
1:22:26
11
Ryanne Smits
Haal Verpakkingen BV
1:38:42
Uitslagen.nl
28-06-2015 12:42