Uitslagenlijst Businessloop Amersfoort

Amersfoort - Vrijdag 19 juni 2015

MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joost Doelman
Deur FD/Smartrader I 2
19:43
2
Niels Huttenhuis
Yokogawa Europe BV 1
21:58
3
Luuk Huisman
Hoogeveen Luigjes 1
22:43
4
Rob Post
PwC 1
22:54
5
Arthur Solleveld
ThiemeMeulenhoff 1
23:00
6
Bjorn Jongste
Lithos bouw & ontwikkeling 1
23:06
7
Edgar Martinez-Cabrera
Yokogawa Europe BV 1
23:39
8
Dave van der Vlugt
Mauer Locking Systems 1
24:14
9
Tom Witzel
Mauer Locking Systems 1
24:17
10
Kai Stevens
Enrise 1
24:19
11
Klaas Slager
Damen Dredging Equipment 1
24:20
12
Henk van der Heijden
Damen Dredging Equipment 1
24:22
13
Floris Kleefman
CROP 2
24:24
14
Sjors Quaedflieg
VolkerWessels Telecom 1
24:31
15
Jerry Wezendonk
Damen Dredging Equipment 1
24:45
16
Martijn Schouten
Bureau de Bont 1
25:03
17
Robbert Volkers
AUREN 1
25:04
18
Shawn van Vrijberghe
Hoogeveen Luigjes 1
25:05
19
Gijs van Nieuwmegen
Yokogawa Europe BV 1
25:07
20
Christopher van Riessen
Mauer Locking Systems 1
25:09
21
Joris Moonen
25:11
22
Jeroen Moraal
Hoogeveen Luigjes 1
25:12
23
Andries van Pijkeren
AUREN 1
25:14
24
Chris Bor
Deur FD/Smartrader I 2
25:15
25
Ed Lankhorst
Nefkens Peugeot 2
25:18
26
Theo Deur
Deur FD/Smartrader I 2
25:32
27
Paul Gies
Deur FD/Smartrader I 2
25:50
28
Teus van de Beek
Wolter & Dros 1
25:53
29
Ernst Scheffer
Wolter & Dros 1
25:54
30
Rogier Hazeu
Nefkens Peugeot 1
26:06
31
Jesper van der Waal
Bureau de Bont 1
26:23
32
Max Lechner
FlexxCon B.V. 1
26:25
33
André Bootsma
CROP 1
26:35
34
John Sabbe
AUREN 1
27:05
35
Cas van Bosheide
ThiemeMeulenhoff 2
27:15
36
Steven Ravestein
Damen Dredging Equipment 1
27:21
37
Bas Hoksbergen
CROP 2
27:26
38
Sjors Slaats
Geonovum 1
27:28
39
Albert Doelwijt
Deur FD/Smartrader I 2
27:42
40
Rob Jansen
VolkerWessels Telecom 1
27:49
41
Paul Janssen
Geonovum 1
27:54
42
Erik van Schooten
Wolter & Dros 1
28:15
43
Gijsbert Bakker
Lithos bouw & ontwikkeling 1
28:18
44
Peter de Vries
EQUITY Accountants & Adviseurs 1
28:23
45
Wilko Quak
Geonovum 1
28:24
46
Henri van de Zandschulp
CROP 2
28:30
47
Johan Overeem
Damen Dredging Equipment 1
28:39
48
Yuri Kuster
ThiemeMeulenhoff 1
28:42
49
Joost van Rekum
Yokogawa Europe BV 1
28:58
50
Jurgen Dorrestein
Wolter & Dros 1
29:21
51
Michel Richter
Nefkens Peugeot 1
29:28
52
Jeff van der Vlugt
Mauer Locking Systems 1
29:38
53
Lennart Verseput
ThiemeMeulenhoff 1
29:47
54
Job Voorbrug
Yokogawa Europe BV 1
29:54
55
Bastiaan Dirksen
AUREN 1
29:57
56
Geert Teeuwissen
VBC Notarissen 1
29:59
57
Martijn Brouwer
EQUITY Accountants & Adviseurs 1
30:27
58
Tjerk Jonker
Bureau de Bont 1
30:48
59
Gert Braakman
Mauer Locking Systems 1
31:09
60
Henk Bakker
Lithos bouw & ontwikkeling 1
31:18
61
Adam Ziolo
Wolter & Dros 1
31:43
62
Ed van Leenen
PwC 1
31:51
63
Teun Schermerhorn
VBC Notarissen 1
32:01
64
Twan Lensvelt
Van Lanschot 1
32:01
65
Rick van der Staaij
Enrise 1
32:36
66
Jan-Willem Oortwijn
Yokogawa Europe BV 1
32:48
67
Menno Bijl
Damen Dredging Equipment 1
33:00
68
Bas Besseling
Marxman Advocaten 1
33:10
69
Roel Laumans
Marxman Advocaten 1
33:21
70
Ferdy Michiels
AUREN 1
33:40
71
Aart Lensink
LVB Networks 1
33:46
72
Christiaan Bakker
Nefkens Peugeot 2
34:56
73
Peter Eysbroek
Nefkens Peugeot 2
35:00
VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Inge Dijkman
Deur FD/Smartrader I 1
23:01
2
Petra Scholtens
Deur FD/Smartrader I 1
23:56
3
Renee van de Maesen
Deur FD/Smartrader I 1
24:15
4
Chantal van Buuren
Hoogeveen Luigjes 1
24:34
5
Ellen van Dijk
Deur FD/Smartrader I 1
25:30
6
Jessica Glashorst
T.X. de Jong Tandzorg 1
26:20
7
Wendy Visser
Nefkens Peugeot 2
26:53
8
Yke Vreeswijk
ThiemeMeulenhoff 1
27:00
9
Annet Koppen
ThiemeMeulenhoff 2
27:09
10
Monique van der Heide
Amersfoort
27:22
11
Paula van Dijk
EQUITY Accountants & Adviseurs 1
27:44
12
Veronique van Dijk
VBC Notarissen 1
27:47
13
Marloes Klein Goldewijk
FlexxCon B.V. 1
27:51
14
Els Gies
Deur FD/Smartrader I 1
28:10
15
Teja Feith
AUREN 1
28:17
16
Manon ter Wee
ThiemeMeulenhoff 2
28:19
17
Helga van Hamersveld
Mauer Locking Systems 1
28:21
18
Linda Hartog-Kemmer
Enrise 1
28:26
19
Bianca Leijssen
Wolter & Dros 1
28:29
20
Nicole Sinnige
Yokogawa Europe BV 1
28:40
21
Marieke van der Meer
ThiemeMeulenhoff 2
28:48
22
Noortje van 't Klooster
VolkerWessels Telecom 1
28:51
23
Nienke Pronk
Mauer Locking Systems 1
29:01
24
Nynke van Vliet
Onetrail BV 1
29:53
25
Chantal Lucas
Van Lanschot 1
30:02
26
Rocio Herrero
AUREN 1
30:59
27
Karin van de Goede
Van Lanschot 1
31:01
28
Nathalie Molensky
PwC 1
31:20
29
Jeanita Amatredjo
Wolter & Dros 1
31:43
30
Soraya Heuff
Bureau de Bont 1
31:45
31
Nike Bosma
VolkerWessels Telecom 1
31:46
32
Carla Bunnik
PwC 1
31:52
33
Anouk Aarts
Van Lanschot 1
31:55
34
Laura van Heijst
Marxman Advocaten 1
31:57
35
Yvonne Doets
Van Lanschot 1
31:59
36
Nancy Opscherper
T.X. de Jong Tandzorg 1
32:08
37
Christine Koster
Bureau de Bont 1
32:12
38
Marjo Dijkstra
Amersfoort
32:22
39
Corine Hardeman-Meerveld
CROP 1
32:23
40
Suzanne Peters
CROP 1
32:30
41
Lisette Brom
LVB Networks 1
32:50
42
Martine van 't Bosch
Yokogawa Europe BV 1
32:52
43
Marja Kaspers
Marxman Advocaten 1
33:20
44
Jasmijn Lunenborg
T.X. de Jong Tandzorg 1
33:27
45
Jolanda Veldt
EQUITY Accountants & Adviseurs 1
33:53
46
Caroline Cuppens
T.X. de Jong Tandzorg 1
34:01
47
Henriëtte Brouwer
Nefkens Peugeot 1
34:55
48
Edith van Wolferen
ThiemeMeulenhoff 2
35:05
49
Yara de Wilde
Mauer Locking Systems 1
36:33
50
Betty Venhorst
PwC 1
36:46
51
Ilse Miltenburg
CROP 2
37:01
52
Ineke Oosterbroek
T.X. de Jong Tandzorg 1
40:08
53
Sandra van Wijngaarden
Geonovum 1
40:57
54
Sytske Pronk
Mauer Locking Systems 1
42:10
55
Rita Heinen
Enrise 1
42:11
56
Rosalie Beijer
Mauer Locking Systems 1
42:15
57
Margo Gaasbeek
CROP 1
53:52
MAN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ronald van Lanen
Geonovum 2
39:15
2
Guus Rodermans
Yokogawa Europe BV 2
40:13
3
Wilco van de Pol
Damen Dredging Equipment 2
40:53
4
Emiel Ubink
ThiemeMeulenhoff 4
41:31
5
Ben Vial
AUREN 2
42:04
6
Rob van Dommelen
AUREN 2
42:05
7
Kristen Wokke
Bureau de Bont 2
43:08
8
Bouke van der Veen
Railinfra Opleidingen 1
43:37
9
Johan Nienhuis
ThiemeMeulenhoff 3
44:15
10
Nick Riethoff
FlexxCon B.V. 2
44:36
11
Eric Dekkers
Yokogawa Europe BV 2
44:48
12
Vincent Kenkhuis
FlexxCon B.V. 2
45:12
13
Kieran Spruijt
Mauer Locking Systems 2
45:16
14
Tjerk Dost
Railinfra Opleidingen 1
45:32
15
Vincent Kroesse
LVB Networks 2
45:34
16
Cyrano Brandsen
Wolter & Dros 2
45:39
17
John Hoksbergen
Yokogawa Europe BV 2
45:41
18
Ronald Rauwerda
Mauer Locking Systems 2
45:44
19
Patrick Betman
Deur FD/Smartrader I 3
46:07
20
Barry van Oven
Geonovum 2
46:21
21
Leo van den Hoven
Railinfra Opleidingen 1
46:26
22
Niels Smit
Mauer Locking Systems 2
46:27
23
Gijs Koedam
Geonovum 2
46:46
24
Marcel Reuvers
Geonovum 2
46:59
25
Paul Bergman
VolkerWessels Telecom 2
47:13
26
Wiljo Florijn
Railinfra Opleidingen 1
47:19
27
Walter Hoff
Bureau de Bont 2
47:21
28
Sven Warmerdam
Bureau de Bont 2
47:23
29
Maarten Storm
Geonovum 2
47:38
30
Frits Mijnten
Mauer Locking Systems 2
47:44
31
Pieter van der Sluis
FlexxCon B.V. 2
47:48
32
Erik Dijksman
Deur FD/Smartrader I 3
47:56
33
Edu van Schaik
PwC 2
48:11
34
Pieter van Waarden
Geonovum 2
48:12
35
Donny Buisman
Marxman Advocaten 2
48:28
36
Rob Damsteeg
VolkerWessels Telecom 2
48:57
37
Rene aan de Stegge
Wolter & Dros 2
49:01
38
Richard Strobbe
Wolter & Dros 2
49:02
39
Roelof Hoogers
Mauer Locking Systems 2
49:08
40
Paul Dijkman
Lithos bouw & ontwikkeling 1
49:09
41
Irmo Jansen
Lithos bouw & ontwikkeling 1
49:10
42
Ron Fortman
Deur FD/Smartrader I 3
49:12
43
Simri Pool
Mauer Locking Systems 2
49:35
44
Cor Ceelen
Mauer Locking Systems 2
49:36
45
Oscar Schneider
Bureau de Bont 2
50:43
46
Wouter Beekman
Damen Dredging Equipment 2
50:47
47
Jeroen Moonen
Onetrail BV 2
51:30
48
Jeroen Schermerhoorn
Yokogawa Europe BV 2
51:32
49
Tim Sonder
FlexxCon B.V. 2
52:18
50
Leendert Hakvoort
VolkerWessels Telecom 2
52:29
51
Theo Stockmann
Marxman Advocaten 2
52:30
52
Simeon Nedkov
Geonovum 3
52:32
53
Herman Smit
CROP 3
53:00
54
Arjan ten Hove
VolkerWessels Telecom 2
53:09
55
Jeroen Peek
Wolter & Dros 2
53:19
56
Maurice Aarts
ThiemeMeulenhoff 4
53:56
57
Pieter van Teeffelen
Geonovum 3
54:35
58
Jeroen van der Linden
Damen Dredging Equipment 2
54:47
59
Daan Goote
LVB Networks 2
55:54
60
Frank Bosman
Damen Dredging Equipment 2
56:04
61
Bastiaan Ruijg
VolkerWessels Telecom 2
56:10
62
Klaasjan van den Berg
FlexxCon B.V. 2
56:39
63
Rob Barnhoorn
PwC 2
57:50
64
Arnoud Woutersen
Wolter & Dros 2
58:27
65
Jos Lechner
FlexxCon B.V. 2
59:28
66
Henk de Wit
VBC Notarissen 2
59:37
67
Dirk van Gemeren
ThiemeMeulenhoff 4
1:00:17
68
Jankees Trimpe Burger
Damen Dredging Equipment 2
1:02:29
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique Doornekamp
Damen Dredging Equipment 2
45:00
2
Denise de Beer
Deur FD/Smartrader I 3
47:54
3
Kiira Lechner
FlexxCon B.V. 2
49:04
4
Roselinde Boswinkel
Marxman Advocaten 2
49:16
5
Sonja de Jong
PwC 2
50:22
6
Louise Olij
Bureau de Bont 2
50:42
7
Linda van den Brink
Geonovum 3
52:53
8
Marieke Slippens
Marxman Advocaten 2
53:33
9
Natalia Lechner
FlexxCon B.V. 2
54:29
10
Anne Simon
ThiemeMeulenhoff 3
54:36
11
Janette Lustig
VBC Notarissen 2
57:37
12
Annemiek van Gelder
Bureau de Bont 2
57:46
13
Iris van de Kerk
Geonovum 3
57:47
14
Carlijn Schreuder
Marxman Advocaten 2
57:48
15
Els de Wit
VBC Notarissen 2
59:38
16
Jessica Bout
CROP 3
1:01:18
17
Diana van der Zwet
VolkerWessels Telecom 2
1:01:30
18
Susanne Sandberg
LVB Networks 2
1:04:52
www.uitslagen.nl
19-06-2015 16:59