Uitslagenlijst Hippolytusrun Middelstum

Middelstum - Woensdag 10 juni 2015

TRIM, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ricardo Damminga
Baflo
19:12
2
Frank Berghuis
Groningen
19:20
3
Petra Maarsingh
Zuidhorn
20:38
4
Patrick de Boer
Groningen
20:39
5
Dirk Jan Binnema
Eenrum
21:53
6
Adnreas van der Veen
Zwaagwesteinde
21:54
7
Erika Broekema
Groningen
22:02
8
Marnix van den Brink
Groningen
22:04
9
Sietze Huizenga
Grootegast
22:06
10
Stoffer Havinga
Thesinge
22:14
11
Harrie Boos
Groningen
22:20
12
Mino Kasanwidjojo
Groningen
22:28
13
Wim Ammeraal
Leens
22:34
14
Jan Ruiter
Delfzijl
22:57
15
Ricardo Kregel
Uithuizen
23:14
16
Ton Rademaker
Geldrop
23:30
17
Frans Favre
Bedum
23:58
18
Klaas Sminia
Woltersum
23:59
19
Gertjan Bouwman
Winsum
24:30
20
Yvan Zomerdijk
Middelstum
24:45
21
Patrick van Hul
Groningen
24:46
22
Hans Vink
Ten Boer
24:46
23
Dick Pluim
Groningen
25:09
24
Aldert Läkamp
Appingedam
25:13
25
Miranda Ytsma
Spijk
25:27
26
Jaimy Postma
Middelstum
25:39
27
Jolanda van Os
Oldehove
25:45
28
Sjoerd Rozeboom
Zandeweer
25:53
29
Tjeerd Dirk Huizenga
Grootegast
25:55
30
Stan Dijkema
Uithuizen
25:58
31
Bjorn Nuiver
Groningen
26:01
32
Izebrand Hoek
Uithuizen
26:40
33
Sander de Vries
Bedum
26:51
34
Jaap van Dijken
Middelstum
26:54
35
Robert Scholte
Groningen
26:56
36
Bert Schuiling
Middelstum
27:33
37
Eltjo Kooi
Usquert
27:50
38
P. Wijnhold
Appingedam
27:52
39
Michelle Smit
Groningen
28:18
40
Marloes Lenting
Winsum
28:21
41
Masja van der Meer
Onderdendam
28:21
42
Myreille Tammenga
Bedum
28:22
43
Hans Pinkster
Zuidhorn
28:28
44
Jonne Schuiling
Middelstum
28:34
45
Mariëlle Bakema
Winsum
28:43
46
Jurgen de Vries
Bedum
28:58
47
Klaas Olthof
Warffum
29:06
48
Anne Dekker
Kloosterburen
29:16
49
Henriette Roorda
Groningen
29:19
50
Mandy Derksen
Wehe den Hoorn
29:24
51
Freek Reitsema
Wirdum
29:24
52
Fred Wieringa
Uithuizen
29:30
53
Melwin Bakker
Middelstum
29:30
54
Griet Rozeboom
Zandeweer
29:58
55
Henk Post
Ten Boer
30:28
56
Margaretha Bosma
Ten Boer
30:29
57
Debbie van der Molen
Middelstum
30:29
58
Anna Bullema
Toornwerd
30:33
59
Jenneke Kruidhof
Groningen
30:59
60
Toon de Vries
Groningen
31:10
61
Johannes Poort
Middelstum
31:10
62
Aafje van den Akker
Bedum
31:13
63
Henriette de Boer
Veendam
31:14
64
Petra Buist/Bijma
Noordwolde
31:35
65
Reneé Boerema
Uithuizermeeden
31:36
66
Gerard Meijer
Delfzijl
31:39
67
Ineke Rutgers
Winsum
31:42
68
Ria Maring
Delfzijl
31:44
69
Jan Luit
Middelstum
32:01
70
Johan Hekkema
Uithuizermeeden
32:03
71
Nol Venema
Ten Boer
32:05
72
Hilma Hammenga
Winsum
32:14
73
Marten Wieringa
Usquert
32:17
74
Josien Lanting
Groningen
32:28
75
Ellen Stabler
Winsum
32:33
76
Janco de Winter
Middelstum
32:47
77
Irma Kamminga
Wehe den Hoorn
33:31
78
Yvonne Dubben
Sint Annen
33:40
79
Hetty van der Molen
Ten Post
34:25
80
Karla Woldhuis
Ten Post
34:25
81
Liso Wijngaard
Wehe den Hoorn
34:36
82
Harriet Pater
Sint Annen
34:45
83
Janny Luteijn
Uithuizermeeden
34:47
84
Marjolijn Merema
Winsum
35:24
85
Klazien Korhorn
Winsum
35:25
86
Simona Werkman
Wehe den Hoorn
37:59
87
Alie Klei
Wirdum
40:40
88
Eppe Wolfis
Bedum
42:57
89
Rianne de Vries
Bedum
42:58
H, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jan Stuursma
Sappemeer
35:16
2
Gerben Vermij
Leens
35:33
3
Kim Meijer
Zuidwolde
41:46
4
Freek Welbedacht
Groningen
42:12
5
Chris Woldhuis
Groningen
42:52
6
Ferdie Witvoet
Groningen
42:55
7
Wouter Dijkstra
Zuidwolde
43:02
8
Dennis van der Wal
Roden
45:06
9
Stefan van der Wal
Appingedam
48:33
10
Johan Weijenberg
Uithuizermeeden
49:43
11
Herman ter Meulen
Groningen
50:04
12
David van Diepen
Groningen
54:44
13
Sjoerd Mulder
Eelderwolde
57:30
14
Ron Slager
Winsum
1:03:25
15
Rogier Goossen
Middelstum
1:03:36
H 40+, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Pieter/Jan Kooi
Loppersum
37:44
2
Remco Oost
Kantens
38:22
3
Mark Spruit
Groningen
38:48
4
Emile Nales
Groningen
39:13
5
Aris Pestman
Spijk
44:04
6
Eric Swijghuizen
Spijk
44:29
7
Jan Hielema
Loppersum
45:02
8
Gertjan Piek
Sauwerd
45:13
9
Johan Tiemersma
Groningen
45:21
10
Peter Vos
Groningen
46:08
11
Thom Snijder
Bedum
48:54
12
Ab Slagter
Uithuizermeeden
49:11
13
Bas van der Vuurst
49:12
14
William Waclawik
Appingedam
49:35
15
René la Crois
Eemsmondrunners
50:21
16
Peter Boonstra
Assen
50:33
17
Rene Rijploeg
Uithuizermeeden
51:15
18
Marcel Pol
Middelstum
52:23
19
Gerben Feenstra
Zandeweer
53:18
20
Leo Brouwer
Groningen
53:43
21
Kars Schuiling
Uithuizermeeden
54:14
22
Erik Bakker
Uithuizermeeden
54:16
23
Jan Woldhuis
Ten Post
54:38
24
Hans Boorsma
Groningen
56:12
25
H.J. Rouppe
Appingedam
56:34
26
Egbert de Groot
Bedum
57:59
27
Sjouke de Vries
Delfzijl
1:03:06
28
Hidzer Groenhof
Sint Jacobiparochie
1:15:54
H 50+, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Klaas Brouwer
Zuidbroek
38:05
2
Henry Perdok
Norg
39:10
3
Siemon Hinrichs
Delfzijl
39:41
4
Henry Kuipers
Bedum
43:21
5
Peter Hoving
Kantens
43:21
6
Harm Jan Postmus
Vierhuizen
43:51
7
Chris Roodhuijzen
Usquert
44:06
8
Warner Snippe
Groningen
44:15
9
Peter de Boer
Groningen
45:06
10
Peter Veldman
Assen
45:40
11
Menco van der Berg
Thesinge
45:54
12
Kamminga
Groningen
46:23
13
John Wachtmeester
Groningen
46:58
14
Klaas Bijsterveld
Sauwerd
46:58
15
René van der Wal
Uithuizen
47:53
16
Martien Wienke
Sauwerd
48:01
17
John Groot Kormelinck
Groningen
48:20
18
Roelof Roffel
Bedum
48:32
19
Ron Balkema
Appingedam
48:44
20
Gert Bosker
Assen
48:51
21
Kor Tillema
Uithuizen
51:27
22
Joost Kerkhoff
Loppersum
52:36
23
Albert Hazenberg
Ten Boer
52:53
24
Ronald Danhof
Onderdendam
52:56
25
Jelto Fokkens
Groningen
53:36
26
Jan Wieringa
Usquert
54:23
27
Bert Bos
Groningen
54:53
28
Henk Koetze
Delfzijl
56:08
29
Dirk Franssens
Saaksum
57:05
H 60+, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Karel Edens
Groningen
39:45
2
Gerard van Alteren
Groningen
45:55
3
Henk Smit
Groningen
46:36
4
Jan Berends
Einighausen
47:56
5
Dirk Heun
Appingedam
48:34
6
Nico Vierkant
Bedum
50:54
7
Bouke van der Hem
Groningen
51:29
8
Henk Klunder
Groningen
53:12
9
Jan Helmantel
Ten Boer
54:01
10
Ooldrik Modderman
Groningen
56:12
11
Jaap Groenendal
Oldehove
57:03
12
Klaas van der Molen
Appingedam
57:40
13
Rigte Boerema
Uithuizermeeden
59:31
14
Jan Pitt
Stedum
1:00:28
15
Douwe de Vries
Groningen
1:01:03
16
Fre Schreiber
Middelstum
1:02:29
V, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lydia Doornbos
Appingedam
42:39
2
Gwen Vasse
Groningen
48:07
3
Lianne Zijlstra
Stedum
48:54
4
Milou Pijper
Groningen
49:34
5
Wilma de Vries
Groningen
50:01
6
Yvonne Kuis
Groningen
53:25
7
Jenny van der Veen
Eemsmondrunners
1:03:07
8
Marieke Goossen
Middelstum
1:03:36
9
Marita Klein
Warffum
1:03:45
V 40+, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Christien Koning
Groningen
43:38
2
Simone Binnema
Eenrum
44:02
3
Elise Kool
Loppersum
46:46
4
Anja Kruimink
Harkstede
55:03
5
Willie Evertse
Harkstede
55:03
6
Erna Veening
Noordwolde
58:29
7
Linda van Vliet
Delfzijl
59:59
8
Siegrit Bisschop-van Wijk
Uithuizen
1:02:01
9
Ellen La Crois
Eemsmondrunners
1:02:52
10
Harma Kooi
Usquert
1:02:56
11
Anet Klaassen
Middelstum
1:03:04
12
Karina Uil
Eemsmondrunners
1:03:29
13
Susan Werkman
Uithuizermeeden
1:04:33
14
Diana Schuiling/Slagter
Uithuizermeeden
1:04:55
15
Ilona Stoepker
Winsum
1:05:13
16
Cora van den Donk
Grootegast
1:09:57
V 50+, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Gonny Houtman
Winsum
46:42
2
Frouk van Dijken
Loppersum
53:31
3
Sabine Oudman
Bedum
54:53
4
Herma Mittendorff
Groningen
56:09
5
Grietje Dijkmans
Winsum
59:53
6
Anneke Krijger
Uithuizermeeden
1:00:37
7
Janny Heller
Adorp
1:07:21
uitslagen, foto's op www.buurcontactloopcircuit.nl
www.uitslagen.nl
10-06-2015 22:10