Uitslagenlijst VanGoghLoopZundert

Zundert - Zaterdag 6 juni 2015

J-5, 500 METER KINDE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jurre Herijgers
DJA
2:27
2:25
2
Jorg Christianen
Klein Zundert
2:27
2:27
3
Mees Vermeulen
Zundert
2:36
2:36
4
Raff Jongenelen
Zundert
2:36
2:36
5
Teun Verpalen
Zundert
2:37
2:37
6
Stef de Kroes
Zundert
2:40
2:38
7
Vigo Neefs
Zundert
2:48
2:48
8
Stijn van Nispen
Wernhout
3:00
2:58
9
Sem van Os
Zundert
3:01
2:58
10
Sebas Kuijstermans
Zundert
3:02
3:02
11
Sef Martens
Zundert
3:30
3:30
12
Huub Bastiaansen
Zundert
3:31
3:28
13
Noah Wesseling
Roosendaal
3:50
3:50
14
Jurre Tekin
Terheijden
4:08
4:03
15
Lucas van Tichelt
Zundert
4:46
4:43
M-5, 500 METER KINDE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elke van Opstal
Zundert
2:28
2:27
2
Britt Maas
Zundert
2:30
2:30
3
Lotte van Nispen
Zundert
2:34
2:30
4
Yfke Frijters
Achtmaal
2:38
2:38
5
Sena Samb
Breda
2:41
2:40
6
Jade Braspenning
Klein Zundert
2:43
2:41
7
Femke Schrauwen
Zundert
2:43
2:41
8
Roos Hereijgers
Zundert
3:02
3:02
9
Fien Zopfi
Zundert
3:03
2:59
10
Bregje ten Wolde
Houten
3:08
3:05
11
Anne Lambregts
Zundert
3:15
3:12
12
Pleun Vernhout
Zundert
3:18
3:18
13
Imke Hurkmans
Zundert
3:24
3:22
14
Fien van Aert
Achtmaal
3:48
3:48
15
Joselijn Aarts
Zundert
3:59
3:55
16
Annelot Aarts
Zundert
3:59
3:56
17
Louise Bastiaansen
Zundert
4:50
4:49
J6, 500 METER KINDE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cor Maas
Klein Zundert
2:06
2:06
2
Bob ten Wolde
Houten
2:14
2:14
3
Jona Lambregts
Zundert
2:16
2:13
4
Bart Huijbregts
Wernhout
2:18
2:16
5
Luan Neefs
Zundert
2:21
2:21
6
Nick van Laer
Zundert
2:21
2:21
7
Renzo Schrauwen
Zundert
2:23
2:21
8
Chiel Elst
Klein Zundert
2:24
2:24
M6, 500 METER KINDE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Floor Koelman
Zundert
2:23
2:23
2
Maud Tellekamp
Wernhout
2:32
2:32
3
Sofie Christianen
Zundert
2:32
2:30
4
Mijke Rommers
Klein Zundert
2:39
2:37
5
Floor van Dongen
Zundert
2:55
2:53
6
Eline van Nispen
Wernhout
3:03
3:00
7
Lieke van Nispen
Wernhout
3:18
3:18
8
Liv Wesseling
Roosendaal
3:19
3:16
J7, 1000 METER KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Oumar Samb
Breda
4:04
4:04
2
Armin van Eekelen
Klein Zundert
4:23
4:23
3
Mik Strooper
Goirle
4:23
4:23
4
Karsten Herijgers
DJA
4:24
4:23
5
Milan Marczak
Zundert
4:37
4:37
6
Mart Rommers
Klein Zundert
4:53
4:53
7
Max Oomen
Wernhout
4:54
4:53
8
Wouter Jansen
Wernhout
5:01
5:00
9
Pim Visser
Breda
5:05
5:03
10
Sebas van den Bogaert
Zundert
5:10
5:10
11
Bouke Brandsma
Etten-Leur
5:12
5:09
12
Tygo Jongenelen
Zundert
5:21
5:20
13
Tijn Mathijssen
Rijsbergen
6:06
6:06
M7, 1000 METER KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sanne van Oorschot
DJA
4:33
4:33
2
Aniek Laseroms
DJA
4:37
4:37
3
Jente ten Velde
Zundert
5:01
5:01
4
Manon Boomaerts
Zundert
5:19
5:19
5
Willemijn Voncken
Zundert
5:21
5:20
6
Milou Clarijs
DJA
5:26
5:24
7
Lonne Bastiaensen
Zundert
5:54
5:54
J8, 1000 METER KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Louis van Oorschot
DJA
4:13
4:13
2
Aiden Dictus
Minderhout
4:22
4:22
3
Bas Luijten
Zundert
4:25
4:25
4
Quinten Lageuse
DJA
4:29
4:29
5
Bram van Dongen
DJA
4:31
4:31
6
Niels Kardienaal
DJA
4:38
4:38
7
Merlijn Hermans
St. Willebrord
4:42
4:42
8
Pedro van de Langenberg
Zundert
5:01
5:01
9
Teun Christianen
Zundert
5:26
5:24
M8, 1000 METER KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Evy van de Leur
THOR
4:23
4:23
2
Lynn Sijmens
zundert
4:32
4:32
3
Joni Braspenning
DJA
4:44
4:44
4
Emma de Kroes
Zundert
4:54
4:54
5
Meike van Opstal
Zundert
5:06
5:04
6
Zora de Bil
Zundert
5:07
5:07
7
Lote Aernouts
Achtmaal
5:09
5:09
8
Evy Elst
Zundert
5:10
5:10
9
Mila Tekin
Terheijden
5:14
5:14
10
Julia Pemen
Zundert
5:27
5:27
J9-10, 1000 METER KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jonas Gommers
DJA
3:27
3:27
2
Rens Schalk
DJA
3:39
3:39
3
Fallou Samb
Breda
3:44
3:44
4
Joep van Laerhoven
Achtmaal
3:46
3:45
5
Luuk Strooper
Tilburg Road Runners
3:50
3:49
6
Robbe Aernouts
Achtmaal
3:53
3:53
7
Jesse Graumans
Zundert
3:56
3:55
8
Dagmawi van Gils
Klein Zundert
3:56
3:55
9
Issam Aynaou
Zundert
3:57
3:56
10
De bruyn Jens
Loenhout
4:00
3:59
11
Bram Boomaerts
Zundert
4:10
4:10
12
Joep Strooper
Goirle
4:17
4:15
13
Mitchel van Laer
Zundert
4:17
4:14
14
Ruben Mandemakers
DJA
4:23
4:22
15
Jayden Pelders
Zundert
4:24
4:24
16
Mikey Snepvangers
Klein Zundert
4:24
4:24
17
Jarno de Bruin
DJA
4:26
4:26
18
Aaron Vergauwen
Klein Zundert
4:27
4:25
19
Lars van Hoof
Klein Zundert
4:33
4:31
20
Tygo Elst
Zundert
4:51
4:49
21
Floris ten Velde
Zundert
4:54
4:53
22
Joep Visser
Breda
5:33
5:31
M9-10, 1000 METER KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anouk Boomaerts
DJA
3:41
3:41
2
Meike Graumans
Rijsbergen
3:54
3:52
3
Indy Boomaerts
Zundert
4:00
4:00
4
De bruyn Yasmine
Loenhout
4:10
4:09
5
Isabel Bömer
Klein Zundert
4:15
4:13
6
Tess van Ostaijen
DJA
4:17
4:16
7
Julia van de Langenberg
Zundert
4:27
4:25
8
Merel Madelief van Egmond
Wernhout
4:34
4:33
9
Charlotte van Houte
Etten-Leur
4:37
4:35
10
Hilde Huijbregts
Wernhout
4:42
4:41
11
Roos Raven van Egmond
Wernhout
4:48
4:45
12
Joyce Broos
Wernhout
4:54
4:51
13
Lieve Bastiaansen
Zundert
4:59
4:57
14
Lieke Christianen
Klein Zundert
5:36
5:34
J1112, 1000 METER KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mart Boon
Rijsbergen
3:29
3:28
2
Jacco de Bil
Zundert
3:46
3:46
3
Remco Herijgens
Zundert
4:10
4:09
4
Lucas Jansen
Wernhout
4:45
4:44
M1112, 1000 METER KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tessa Mertens
DJA
3:40
3:40
2
Aniek van Opstal
DJA
4:17
4:17
3
Jonna van Laerhoven
Achtmaal
4:24
4:22
4
Isabelle van Houte
Etten-Leur
4:30
4:29
5
Myrthe Hermans
St. Willebrord
5:09
5:08
MTRIM, 2.5 KILOMETER T
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cas van den Broek
Zundert
10:14
10:09
2
Niek Franken
Zundert
10:34
10:30
3
Cyrille Bömer
Klein Zundert
11:02
10:57
4
Youri de Wit
DJA
11:12
11:12
5
Jens de Bruyn
loenhout
12:03
11:58
6
Caspar Kruijf
Almere
15:52
15:42
VTRIM, 2.5 KILOMETER T
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nicole Goossens
Achilles
11:27
11:24
2
Dorris Gommers
Zundert
11:28
11:24
3
Maartje Donkers
Zundert
12:36
12:31
4
Hilde Hereijgers
Klein Zundert
13:50
13:41
5
Naomi Eken
Etten-Leur
14:18
14:17
6
Lianne van Nispen
Achtmaal
15:44
15:36
7
Wendy Poppelaars
Klein Zundert
16:06
15:58
8
Nancy Havermans
Oosterhout Nb
16:06
15:58
MTRIM, 5 KILOMETER TRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eltjo van Mechelen
THOR
16:40
16:40
2
Ben Vriends
Achilles
17:00
17:00
3
Timothy Vergauwen
Achilles
17:09
17:09
4
Karsten Nefs
Etten-Leur
17:27
17:27
5
Bart van den Broek
Zundert
17:32
17:28
6
Joeri Aernouts
Klein Zundert
17:34
17:34
7
Jens van Geel
THOR
17:49
17:49
8
Thijs Staps
Road Runners Etten-Leur
19:02
19:02
9
Joris Mertens
DJA
19:09
19:09
10
M van Merrienboer
DJA
19:18
19:15
11
Vincent Eken
Etten-Leur
19:23
19:20
12
Fedor Wesseling
Roosendaal
19:29
19:28
13
Angelo Bastiaansen
19:29
19:29
14
Viktor Cuylaerts
Rijkevorsel
19:36
19:36
15
Stefan Jorissen
Etten-Leur
19:43
19:42
16
Stijn Bogers
Oudenbosch
19:50
19:50
17
Mark Foesenek
Klein Zundert
19:53
19:50
18
Jorg Nouws
Klein Zundert
20:20
20:17
19
Geert Keetels
Prinsenbeek
20:58
20:56
20
Pieter Bax
Rotterdam
21:08
21:06
21
Bas Graumans
Rijsbergen
22:08
22:00
22
Johan Vergauwen
Klein Zundert
22:09
22:07
23
Nick Vriends
Zundert
22:10
22:06
24
John Sijmens
DJA
22:51
22:50
25
Freek van de Rijzen
Rijsbergen
22:54
22:50
26
Jelle van Geel
THOR
23:26
23:23
27
Nick Buijnsters
Klein Zundert
23:34
23:34
28
Mario Jongmans
Capelle aan den IJssel
24:32
24:30
29
Cees Lauwen
Klein Zundert
25:01
24:57
30
Rien Mathijssen
Achilles
25:09
25:06
31
AAAP Herrmansch
St. Willebrord
25:52
25:50
32
Bas Hereijgers
Achtmaal
26:05
25:56
33
Tom Zagers
Zundert
26:15
26:11
34
Job van Tooren
Achtmaal
27:01
26:52
35
Niels Dictus
Rijsbergen
27:03
26:57
36
Vincent Oomen
Sprundel
27:14
27:10
37
John van Sprundel
Zundert
27:29
27:22
38
Bert van Arendonk
Prinsenbeek
28:36
28:36
39
Erwin Boudewijns
Zundert
28:56
28:51
40
Rob Matthijsen
Steenbergen Nb
29:23
29:18
41
Hans Delwel
Steenbergen Nb
29:23
29:18
42
Siebe Vergouwen
Essen
29:27
29:23
43
Xander Vergouwen
Essen
29:28
29:25
44
Louis de Koning
Rijsbergen
30:03
30:01
45
Fred Rombouts
Zundert
30:06
30:00
VTRIM, 5 KILOMETER TRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mariska van Koulil
DJA
22:13
22:11
2
Patricia van Uffelen
Etten-Leur
22:57
22:55
3
Anke Lauwen
DJA
22:59
22:56
4
Linda Nouws
23:50
23:50
5
Liesbeth Buynsters
DJA
24:34
24:31
6
Christel van den Eijnden
Phanos
24:40
24:38
7
Yvette Schrauwen
Achtmaal
24:47
24:44
8
Suzan van Hees
Zundert
24:49
24:45
9
Elma vd Bemd
Rijsbergen
24:49
24:42
10
Ellen Verdaasdonk
DJA
25:03
24:59
11
Fleur Bastiaansen
DJA
25:23
25:23
12
Yasmine de Bruyn
Loenhout
25:34
25:29
13
Janneke Ermens
Rijsbergen
25:45
25:41
14
Mariëlle Mariën
St. Willebrord
25:53
25:53
15
Cristel Braspenning
Klein Zundert
26:13
26:09
16
Floor Nauta
Etten-Leur
27:33
27:27
17
Jana Van Apers
Essen
27:33
27:28
18
Joshja Tekin
Terheijden
27:35
27:29
19
Bianca van Bedaf
Zundert
27:45
27:40
20
Annemieke van Deursen
Etten-Leur
27:50
27:43
21
Jorien Hutten
Rotterdam
27:53
27:50
22
Inge van Beek
Rijsbergen
27:54
27:47
23
Moniek Peeters
Klein Zundert
27:54
27:46
24
Patricia van Gaal
Zundert
27:57
27:54
25
Nicole Michielsen
Zundert
27:59
27:56
26
Henny Emmerink
Zundert
28:00
27:54
27
Demi Huijbregts
Sprundel
28:32
28:32
28
Joanna Bottema
Zundert
28:57
28:51
29
Mary van Oostveen
Rijsbergen
29:16
29:08
30
Evelyne Hemelaar
Molenschot
30:03
29:56
31
Monique Rombouts
Zundert
30:06
30:00
32
Yvonne de Rooij
Zundert
31:25
31:16
33
Nicole van de Wouw
Wernhout
31:45
31:36
34
Suzanne van Aken
Rucphen
33:02
32:59
35
Ingrid Hemelaar
Dordrecht
33:11
33:03
MTRIM, 10 KILOMETER TR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Oscar Douenburg
Tilburg
38:12
38:09
2
Johan van Rijckevorsel
Breda
39:40
39:38
3
Mark Hereijgers
Zundert
40:13
40:09
4
Derek Vissers
Sprint
41:02
41:00
5
Thom Schrijnemakers
Zundert
41:18
41:14
6
Maarten Schrauwen
Zundert
41:55
41:53
7
Berry Blankers
Geertruidenberg
42:35
42:33
8
Johan Rombouts
Klein Zundert
42:55
42:50
9
Rini van Gils
DJA
43:00
42:56
10
Kees Jacobs
Achtmaal
43:14
43:09
11
Erik van Nijnatten
Wernhout
43:32
43:28
12
Kees van der Borst
Rucphen
43:49
43:46
13
Sander Thijs
Roosendaal
43:56
43:48
14
Jeffrey Jongmans
Etten-Leur
43:58
43:52
15
René de Beer
Zundert
43:59
43:53
16
Piet Danen
Oud Gastel
44:09
44:04
17
Frank Vergouwen
Essen
44:35
44:31
18
Twan Zopfi
Zundert
44:40
44:29
19
Léon Mahieu
Breda
45:07
45:03
20
Mark van Hasselt
Wernhout
45:13
45:04
21
Charlo Jochems
Achtmaal
45:20
45:14
22
Jeroen Vriends
Zundert
45:59
45:56
23
Erik Huismans
Breda
46:01
46:01
24
Maurice van Hasselt
Wernhout
46:01
45:51
25
Rick Dorst
Breda
46:38
46:29
26
John Huijbregts
St. Willebrord
46:41
46:41
27
Daniel Elst
Klein Zundert
46:42
46:30
28
Jacques Cockx
Oud-Beijerland
46:51
46:42
29
Joost Voeten
Klein Zundert
47:05
46:54
30
Jesper van de Wouw
Zundert
47:16
47:06
31
Emile Dekkers
Wernhout
47:58
47:48
32
Martin van Erk
Zundert
48:12
48:07
33
Robert Vermeiren
DJA
48:24
48:20
34
Danny Dictus
MINDERHOUT
48:41
48:33
35
Ronald Jacobs
Roosendaal
48:43
48:35
36
Marco van Nijnatten
Zundert
49:20
49:12
37
Rob Spaans
THOR
49:32
49:24
38
Barry Gommers
Zundert
49:57
49:49
39
Bert van der Made
Rijsbergen
50:07
49:57
40
Ton Jansen
Breda
50:32
50:25
41
Frank van Aert
DJA
50:40
50:35
42
Peter Leijs
Breda
51:36
51:27
43
Jos Vriends
Zundert
53:30
53:18
44
Anton Kuijpers
Klein Zundert
54:06
53:58
45
Johan van Meel
Sprundel
54:17
54:13
46
Mark van Oorschot
Zundert
54:53
54:44
47
Peter Dictus
Zundert
55:25
55:14
48
Hein Bouw
Zundert
57:04
56:58
49
Ruud Vissers
Zundert
57:24
57:15
50
Dennis van der Klooster
Dordrecht
57:26
57:18
51
Peter Bavoloop
Rijsbergen
1:01:24
1:01:17
52
Bob van Riel
Rijsbergen
1:01:24
1:01:18
53
Robert Bavoloop
Rijsbergen
1:01:24
1:01:17
54
Gerard Bavoloop
Rijsbergen
1:01:24
1:01:18
55
Robbert Bavoloop
Rijsbergen
1:01:24
1:01:17
56
Edwin Bavoloop
Breda
1:01:25
1:01:17
57
Arian Bavoloop
Rijsbergen
1:01:25
1:01:19
58
Rene Bavoloop
Rijsbergen
1:01:32
1:01:26
59
Alex Cloin
Rijsbergen
1:01:33
1:01:25
60
Anton Bavoloop
Ulvenhout
1:01:33
1:01:25
VTRIM, 10 KILOMETER TR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Femke van Eck
Loopvereniging TOF
48:13
48:08
2
Ellen Braspenning
Sprint
48:39
48:31
3
Joyce vd Borst
Roosendaal
48:44
48:36
4
Linda Gommers
Zundert
49:32
49:29
5
José Nuyts
Zundert
49:57
49:47
6
Monique Buijnsters
DJA
50:06
49:57
7
Janneke Luitjes
Breda
51:14
51:05
8
Joanna Tuynman
Halsteren
51:24
51:16
9
Eva Schoenmakers
Breda
52:17
52:09
10
Lonneke van Elsacker
Breda
54:17
54:13
11
Jolanda van Hassel
Klein Zundert
55:57
55:47
12
Ingrid Broos
Etten-Leur
57:28
57:17
13
Sylvia Halters
DJA
59:28
59:18
14
Karlijn Bavoloop
Rijsbergen
1:01:24
1:01:18
15
Maartje van Dongen
Zundert
1:03:47
1:03:42
16
Judith van den Broek
DJA
1:10:53
1:10:43
MSEN, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen Maas
Sprint
31:27
31:26
2
Erwin Harmes
González Running Team
31:52
31:52
3
Martijn de Kok
Dynamica
32:29
32:29
4
Niels Godern
WUUSTEWEZEL
33:22
33:22
5
Rick Salome
Breda
33:41
33:41
6
Nick Jansen
Sprint
37:06
37:05
7
Guido Gielen
Breda
38:06
38:04
8
Mattias Van Apers
Essen
39:23
39:21
9
Pieter 't Hout
Essen
41:44
41:41
10
Stefan Kas
St. Willebrord
43:44
43:39
M35, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hicham Elbarouki
Italië
30:48
30:48
2
Ruben Scheurwater
Parthenon
31:19
31:19
3
Colin Bekers
31:25
31:25
4
Pieter Hendrickx
31:30
31:30
5
Wilco Boogaard
Dynamica
36:45
36:44
M40, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Huub Maas
THOR
31:47
31:47
2
François Nooten
Scorpio
39:04
39:04
3
Erwin de Vrind
THOR
43:57
43:54
M45, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pieter de Jongh
Zundert
40:57
40:55
2
Wim Ooninx
Sprundel
44:53
44:49
M50, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
John Marijnissen
Breda
40:51
40:50
2
Alex Vanthillo
Essen
42:24
42:20
3
Piet van Hooijdonk
DJA
43:46
43:42
4
Hans Coremans
Achilles
45:33
45:31
5
René van den Broek
THOR
49:14
49:09
M55, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter Goos
Sprint
38:16
38:14
2
Wim van Haperen
Road Runners Etten-Leur
44:02
43:58
3
Ron Hense
Zundert
44:06
44:02
4
Loek Coerver
Breda
44:56
44:48
M60, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Leonhard van Egeraat
Bergen op Zoom
43:42
43:40
2
Jan vd Moezel
Achilles
47:03
46:55
3
Cees van Opstal
Wernhout
51:56
51:53
M65, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kees Faes
Prinsenbeek
45:18
45:11
VSEN, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elizeba Cherono
Achilles
34:17
34:17
2
Britt Vanthillo
Essen
38:47
38:46
3
Marjon van der Wansem
Achilles
39:30
39:28
4
Sophie van Dongen
DJA
47:54
47:48
V35, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Paddy Herijgers-van Heijs
Achilles
38:55
38:54
V40, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Chantal van Oudheusden
Breda
43:59
43:57
2
Datna de Jongh
DJA
58:57
58:47
3
Karin van Hoof
DJA
59:41
59:32
V50, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerda Nouws
DJA
46:59
46:54
Uitslagen.nl
22-06-2015 16:06