Uitslagenlijst Raamrun

Escharen - Zondag 24 mei 2015

MSEN, 10 KM HARDLOPEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Waldo van Hemert
Son en Breugel
35:00
35:00
2
Almir Fetahovic
Cifla
37:46
37:43
3
Marc Johnston
Wijchen
38:12
38:09
4
Roy de Klein
Wanroij
38:35
38:34
5
Tim Manders
Vierlingsbeek
38:42
38:42
6
Joost van Haren
Boxmeer
39:05
39:05
7
Dennis van Amstel
Nijmegen
40:54
40:48
8
Wouter Starren
Grave
41:00
40:58
9
Roy Cremers
Olympus Land van Cuijk
41:21
41:19
10
Johnny Groenen
De Keien
41:54
41:51
11
Twan Simons
Vierlingsbeek
43:58
43:53
12
Bart Wijnen
Escharen
44:11
44:08
13
Paul Keijzers
Grave
44:12
44:04
14
Joost Hartmann
Grave
45:25
45:07
15
Martijn van Lieshout
Grave
47:34
47:25
16
Willem de Weerd
Sint Anthonis
48:11
48:04
17
Wouter Erkelens
Grave
49:05
48:49
18
Jeroen Scholten
Gennep
49:41
49:17
19
Rob Cruysen
Grave
49:59
49:51
20
Michael Hendriks
Grave
50:01
49:39
21
Daan Verwaaij
Nijmegen
50:04
49:57
22
Geert Claassen
's-Hertogenbosch
50:45
50:35
23
Arno van Uden
Grave
50:52
50:36
24
Jochem Spoorendonk
Grave
51:33
51:21
25
Robert Barten
Grave
51:39
51:23
26
Alex Kuipers
Malden
1:00:00
59:40
27
Gissur Jónson
Hvidovre
1:02:24
1:02:04
28
Joos Korstanje
Wageningen
1:13:34
1:13:12
M40, 10 KM HARDLOPEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Milan Perc
Cuijk
36:24
36:24
2
Rob Kerkhof
Mill
36:30
36:29
3
Jos de Groot
De Rips
39:52
39:50
4
Erik Willems
Olympus Land van Cuijk
40:00
39:58
5
Mart van Rooij
ATV Venray
40:08
40:06
6
Maarten Bloemers
Oeffelt
40:21
40:20
7
Leon Aleman
Drimmelen
41:18
41:15
8
Willie van Boxtel
Olympus Land van Cuijk
41:24
41:21
9
Hans van Sambeek
Olympus Land van Cuijk
41:41
41:38
10
Arthur Vos
Grave
41:47
41:44
11
Peter van Hensbergen
Milsbeek
42:19
42:15
12
Jw van Berkel
Grave
43:21
43:17
13
Hans van Wijk
Nijmegen
43:26
43:19
14
Eugène Roelofs
Sporting Boxmeer
43:49
43:37
15
Johannes Pastoor
Leidschendam
44:18
44:13
16
Jurgen Engels
Olympus Land van Cuijk
44:23
44:20
17
Franc van Rossum
Grave
44:26
44:21
18
Gijs Bruijsten
Nederasselt
45:07
45:01
19
Luke Husman
Grave
45:36
45:24
20
Rudy van der Heyden
Olympus Land van Cuijk
46:05
46:01
21
Martijn van Heereveld
Cuijk
47:26
47:18
22
Piet Aarts
Wanssum
47:40
47:36
23
Marcel Janssen
Gendt
47:43
47:40
24
Geert-Jan Derks
Grave
47:59
47:54
25
Philip Wheeler
Cifla
48:21
48:17
26
Ad Kelders
Langenboom
48:25
48:12
27
Yossi Almagor
Wijchen
49:09
49:00
28
Lucien Ligtvoet
Ravenstein
49:12
49:03
29
Trudo Jans
Olympus Land van Cuijk
49:26
49:20
30
Thijs van Kempen
Westerbeek
50:48
50:33
31
Maarten Manders
Mill
51:56
51:35
32
Bart Hammen
Grave
52:10
52:00
33
Huub Steinmann
AV Wijchen
52:19
52:12
34
Jan van Haare
Beers Nb
52:37
52:24
35
Wim de Vos
Cuijk
53:31
53:18
36
Luc Hirdes
Grave
53:46
53:31
37
Fons van Bommel
Gassel
55:00
54:46
38
Sjaak van den Oever
Westerbeek
55:19
55:04
39
Toon van Tienen
Rijkevoort
55:26
55:10
40
Cas van de Rijdt
Grave
55:35
55:16
41
Cees Nabuurs
Boxmeer
55:48
55:34
42
John van Geenen
Escharen
56:00
55:39
43
Joop Coolen
Wijchen
56:11
55:57
44
Marcel Loeffen
Schaijk
56:50
56:36
45
Cees de Groot
Grave
56:53
56:34
46
Ronny Phoelich
Nijmegen
59:50
59:31
47
Jan Thijssen
Nijmegen
59:54
59:30
48
Binus Dieperink
Escharen
1:12:15
1:11:54
VSEN, 10 KM HARDLOPEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Frouke ten Broeke
Grave
46:55
46:42
2
Anne Hendrikx
Nijmegen Atletiek
47:34
47:24
3
Kathelijn van Dongen
Grave
50:04
49:57
4
Maaike Roefs
Leiden
50:46
50:37
5
Natascha Mattheijer
Mill
52:03
51:49
6
Marthe te Molder
Utrecht
53:31
53:25
7
Suzanne van Kempen-van Es
Velp Nb
53:54
53:45
8
Marloes Keijzers
Grave
56:58
56:46
9
Maike Theunisse
Grave
57:51
57:33
10
Anne van Schaaije
Grave
1:00:11
59:54
11
Liza van de Lockand
Cuijk
1:04:09
1:03:51
12
Marieke van der A
Gassel
1:04:36
1:04:15
13
Anita Starren
Grave
1:05:04
1:04:42
V40, 10 KM HARDLOPEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Angelique Hirdes
AV Wijchen
44:26
44:15
2
Marie-jose Jansen
Reek
47:47
47:38
3
Marian Wouters-Opsteegh
Escharen
47:47
47:42
4
Marian Kerkhof
Mill
48:14
48:09
5
Mientje van Haare
Wanroij
49:19
49:13
6
Mirata Kunzler
Nijmegen
50:38
50:21
7
Judith Ferrier
Nijmegen
51:06
50:48
8
Ellie Felten
Wijchen
52:39
52:29
9
Annemarie van Dongen
Oeffelt
52:51
52:40
10
Dorien Gerrits
Sporting Boxmeer
53:14
52:56
11
Francis Aarts
Wijchen
56:05
55:49
12
Marieke Bon
Aalsmeer
56:42
56:37
13
Hanny van Woezik
Velp Nb
56:50
56:41
14
Thea Verstegen
Olympus Land van Cuijk
57:10
57:02
15
Ingeborg de Bruijn
Escharen
57:22
57:15
16
Anne-Marie van Geenen
Escharen
57:27
57:08
17
Verhoeven Henriette
Olympus Land van Cuijk
57:42
57:35
18
Marie-Cecile Bloemers
Reek
57:56
57:46
19
Ria van den Munckhof
Horst
1:00:47
1:00:30
20
Harriette Petersen
Escharen
1:02:25
1:02:06
21
Elsa Huisman
Breda
1:13:34
1:13:12
MSEN5, 5 KM HARDLOPEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Floris Wardenaar
Ewijk
18:03
18:02
2
Alexander Serne
Nijmegen
19:35
19:33
3
Martijn van de Pol
Boxmeer
20:00
19:57
4
Frank Broeks
Mill
20:34
20:28
5
Giel Gerrits
Escharen
20:41
20:36
6
Gijs Hendriks
Wijchen
20:44
20:38
7
Jasper van der Molen
Grave
21:11
20:46
8
Remco Bekkink
Grave
21:11
20:46
9
Stijn Willems
Cuijk
21:44
21:40
10
Thijme Rigter
Rosmalen
21:50
21:49
11
Damian Vos
's-Hertogenbosch
23:59
23:58
12
Wiljan Toonen
Langenboom
27:08
27:01
13
Jens Arts
Escharen
28:36
28:20
14
Carlo van der Heyden
Gassel
30:28
30:14
15
Ruud van Bakel
Grave
31:16
30:56
16
Andre Scherpenborg
Nijmegen
32:49
32:35
M405, 5 KM HARDLOPEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marco Jans
ATV Venray
18:15
18:14
2
John de Rooij
Venray
18:53
18:52
3
Geert Linders
Venray
18:57
18:55
4
Ronald van Noordenburg
Escharen
19:01
18:59
5
Pim van den Oever
Oploo
19:09
19:07
6
Erwin Jaspers
Ven-Zelderheide
19:37
19:35
7
Rene Cornelissen
Sint Hubert
20:03
20:00
8
Eric Sommers
Sporting Boxmeer
20:14
20:11
9
Robert van Orsouw
Schaijk
20:18
20:17
10
Theo Aben
Olympus Land van Cuijk
20:27
20:25
11
Ko Arts
Boxmeer
20:34
20:30
12
Jan van Boekholt
Nijmegen
20:48
20:43
13
Patrick Bens
Grave
21:21
21:20
14
Roger Hendriks
Boxmeer
21:38
21:34
15
Marcel van Elst
Boxmeer
21:38
21:32
16
Paul Aarns
Grave
22:22
22:16
17
Piet van den Oever
Olympus Land van Cuijk
22:28
22:26
18
Twan Toonen
Boxmeer
22:44
22:39
19
Toon Aben
Olympus Land van Cuijk
22:49
22:44
20
Guido Verdijck
Sporting Boxmeer
23:09
22:51
21
Antwan Terburg
Sporting Boxmeer
23:15
22:55
22
Michael Serne
Veghel
23:20
23:17
23
Toon Heijmans
Cuijk
23:42
23:38
24
Danny de Vos
Grave
23:43
23:32
25
Marcel Kunzler
Nijmegen
23:57
23:39
26
Henry van de Heyden
De Rips
24:12
24:07
27
Jan Vos
GAC Gemert
24:12
24:05
28
Jos Thielen
Wanssum
24:16
24:08
29
Bas Rijnders
Nijmegen
27:55
27:38
30
Frank Weimar
Best
28:28
28:25
31
Hans van Etteger
Grave
29:43
29:30
32
Johan van Santen
avVN
30:47
30:39
33
Robert Jansen
Reek
31:59
31:45
34
Ron van Kolck
Nijmegen
32:49
32:35
35
Peer van de Weem
Grave
33:19
33:03
36
Paul Bors
Grave
37:50
37:37
VSEN5, 5 KM HARDLOPEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eef Kerkhof
Mill
21:39
21:33
2
Maike Thijssen
Nijmegen Atletiek
21:43
21:41
3
Linette Linders
Deurne
22:33
22:31
4
Olga Toonen
Boxmeer
23:01
22:56
5
Marieka Michiels
Overasselt
23:19
23:12
6
Chantal Treffers-van Gent
Grave
26:04
25:53
7
Romée Reffeltrath
Nijmegen
26:59
26:42
8
Lydia Peters
Grave
27:21
27:13
9
Amber van Kraaij
Escharen
27:38
27:32
10
Froukje van de Rijdt
Grave
27:39
27:34
11
Jolanda Cloosterman
Escharen
29:01
28:45
12
Anita Rossen
Overasselt
29:14
29:02
13
Mila van Etteger
Elst Gld
29:20
29:07
14
Esmee van de Heuvel
Langenboom
30:15
29:54
15
Anne Hirdes
Grave
30:16
30:01
16
Anne van Hal
Gassel
30:31
30:16
17
Marloes van Heijster
Nijmegen
30:33
30:13
18
Lonneke Toonen
Grave
30:40
30:29
19
Hijke Dinnissen
Overasselt
30:59
30:46
20
Jenny van Zutphen
Velp Nb
31:04
30:56
21
Sanne Cuppen
Grave
32:20
32:00
22
Marjolein Schellen-Houtzager
Grave
32:22
32:05
23
Marjon Cruysen
Escharen
32:54
32:38
24
Marcha Ebben
Escharen
33:28
33:11
25
Judith Albers
Grave
33:58
33:42
26
Renate Voss
Langenboom
34:05
33:44
V405, 5 KM HARDLOPEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Madelon Hurkmans
Grave
24:22
24:12
2
Wendy Jungen
Vitesse '08
24:30
24:26
3
Ingrid van Lieshout
Venhorst
25:45
25:42
4
José Arts
Sporting Boxmeer
25:50
25:31
5
Carin van den Berg
Sporting Boxmeer
25:51
25:32
6
Mirjam van der Wielen
Schaijk
25:55
25:51
7
Fanny Cuijten
Grave
26:19
26:11
8
Moniek van Egmond
Olympus Land van Cuijk
26:19
26:11
9
Yvonne Janssen
Wanroij
26:37
26:30
10
Karin van de Hoogen
Wanroij
26:40
26:33
11
Brigitte van der Heyden
Eindhoven Atletiek
26:51
26:43
12
Natasja Marcellis
Overloon
27:28
27:26
13
Reggie Thoonen
Gassel
27:58
27:39
14
Eri Theuws
Wanroij
28:51
28:44
15
Anja van Kuppeveld
Escharen
28:55
28:45
16
Pascale Lubbers
Grave
29:34
29:24
17
Danon van der Hoeven
Grave
29:36
29:26
18
Wilma Cruijsen
Sint Hubert
29:52
29:44
19
Jolanda Lamers
Haps
30:25
30:13
20
Monika Brussaard-Sas
Grave
31:40
31:30
21
Ineke Felen
Grave
31:42
31:23
22
Connie van den Broek
Grave
31:48
31:26
23
Kaja Dimitrijevic
Boxmeer
32:00
31:48
24
Jeannette Rutten
Grave
32:08
31:48
25
Iris Holtzhuizer
Grave
32:14
32:04
26
Susan van Dijk
Grave
32:48
32:36
27
Hannie Lentink
Grave
32:48
32:30
28
Anita Fransen
Reek
32:55
32:45
29
Annelies van Eck
Grave
33:28
33:07
30
Corry Huffels
Amersfoort
34:07
33:57
31
Lianne Bongers
Langenboom
36:30
36:09
J-13, 1 KM KINDERLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thomas van Orsouw
Schaijk
3:50
3:49
2
Abe Brussaard
Grave
4:04
4:02
3
Sven Nanning
Escharen
4:17
4:13
4
Gijs Graat
Oeffelt
4:26
4:23
5
Jannes Bloemers
Oeffelt
4:29
4:26
6
Daan Roelofs
Grave
4:30
4:25
7
Max Bardoel
Escharen
4:34
4:30
8
Channing Wiedemeijer
Bergen Lb
4:35
4:33
9
Tijn Bardoel
Escharen
4:43
4:38
10
Sieb Arts
Escharen
4:53
4:49
11
Stan van Beuningen
Grave
4:56
4:51
12
Thijs Spoorendonk
Grave
5:31
5:28
13
Jur vd Heyden
Gassel
5:32
5:28
14
Luca van Uden
Grave
5:33
5:30
15
Jasper van Acht
Gassel
5:35
5:30
16
Tim ten Broeke
Grave
5:38
5:36
17
Willem van Beuningen
Grave
5:39
5:33
18
Fabian van Uden
Grave
5:46
5:43
19
Willem Jansen
Gassel
5:49
5:44
20
Tobi Groenen
Volkel
5:53
5:50
21
Kick Hendriks
Grave
5:56
5:48
22
Vitus van Gilse
Hvidovre
5:58
5:54
23
Mitch van Haaften
Grave
6:01
5:54
24
Kas van Dooren
Mill
6:03
6:01
25
Thijs Cruysen
Escharen
6:11
6:04
26
Emil Petersen
Escharen
7:05
7:03
27
Thijs Jansen
Gassel
7:10
7:05
28
Jurre Wijnen
Escharen
7:30
7:23
29
Mees van der Heyden
Gassel
10:56
10:47
M-13, 1 KM KINDERLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lotte van Orsouw
Schaijk
4:16
4:15
2
Luna Janssen
Mill
4:45
4:44
3
Carlijn Hovens
Nederasselt
4:54
4:51
4
Liv Aarts
Wijchen
5:02
4:56
5
Aagje van Passel
Escharen
5:02
5:00
6
Lise Hammen
Grave
5:02
5:01
7
Maud Roelofs
Grave
5:04
5:00
8
Sophie Hijmans
Grave
5:18
5:07
9
Lieve Bloemers
Oeffelt
5:19
5:18
10
Maaike Mandigers
Velp Nb
5:25
5:20
11
Ella van Acht
Gassel
5:44
5:38
12
Lieke Hijmans
Grave
5:56
5:43
13
Lynn Cruysen
Escharen
6:11
6:05
14
Lieke ten Broeke
Grave
6:36
6:34
15
Mijntje Bens
Grave
6:40
6:38
16
Mirte Groenen
Volkel
6:41
6:39
17
Antje Bens
Grave
8:41
8:40
18
Kaya Rødbro
Hvidovre
8:52
8:49
19
Famke van Gilse
Hvidovre
8:52
8:49
20
Sofie Petersen
Escharen
8:55
8:54
21
Ajana van de Ven
Grave
8:55
8:48
22
Sofie van Uden
Grave
10:01
9:53
Run2day Apeldoorn Arnhem Nijmegen
www.uitslagen.nl
25-05-2015 13:56