Uitslagenlijst 20e Bouwbedrijf Beverwijkloop

Balkbrug - Zaterdag 23 mei 2015

M-9, 800 M T/M 9 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mirli Gerrits
ACO Van Elderen
3:09
2
Julia Pothof
Dedemsvaart
3:13
3
Bente Lopers
Gym Balkbrug
3:15
4
Marlon Schutte
ACO Van Elderen
3:17
5
Britt Borger
ACO Van Elderen
3:27
6
Shirley Baas F2
SC Balkbrug Voetbal
3:30
7
Floor Willems
ACO Van Elderen
3:31
8
Riona Gerrits
ACO Van Elderen
3:32
9
Joëlle Schutte
ACO Van Elderen
3:34
10
Vera Wiegman
Gym Balkbrug
3:34
11
Isa Scholing
HAC '63
3:38
12
Ilse Hazenberg F2
SC Balkbrug Voetbal
3:41
13
Lieke Roozeboom
Set Up Volleybal
3:54
14
Sarah Pielman
Gym Balkbrug
4:04
15
Raquel Zieleman
Gym Balkbrug
4:07
16
Dakota Bouwhuis
Gym Balkbrug
4:16
17
Noor van den Enk
ACO Van Elderen
4:20
18
Roos Hemens
Staphorst
4:25
19
Kim Tiemans
Staphorst
4:26
20
Pip Schurink
Ootmarsum
4:29
21
Manouk van de Kamp
Gym Balkbrug
4:31
22
Lianne de Haan
Gym Balkbrug
4:32
J-9, 800 M T/M 9 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maikel Potkamp
Heerde
2:44
2
Frits Jägers
Dedemsvaart
2:48
3
Lucas Kroes F1
SC Balkbrug Voetbal
3:05
4
Dennis Krol F1
SC Balkbrug Voetbal
3:16
5
Jurre de Lange
Zwolle
3:25
6
Koen Roeland F2
SC Balkbrug Voetbal
3:29
7
Gerjan Klunder F2
SC Balkbrug Voetbal
3:30
8
Bas Runhart F1
SC Balkbrug Voetbal
3:40
9
Nout Meijer
ACO Van Elderen
3:41
10
Tobias Beekman
Zwolle
4:15
11
Colin Pothof
Dedemsvaart
4:50
M-12, 1200 - 12 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jenda de Boer
Horror
4:23
2
Tessa Harbrink
PEC 1910
4:43
3
Indy Lopers
Set Up Volleybal
5:09
4
Amber Toerse
Set Up Volleybal
5:25
5
Jaimie Fiks
Set Up Volleybal
5:26
6
Julia Westenberg
Dedemsvaart
5:31
7
Isa Runhart
Balkbrug
5:37
8
Kirsten Toersen
Set Up Volleybal
5:47
9
Michelle Steen
Gym Balkbrug
5:52
10
Christiane Brinkman
Gym Balkbrug
5:57
11
Ellen de Haan
Gym Balkbrug
5:58
12
Meike Eekma
Gym Balkbrug
5:59
13
Carlijn Brouwer
Set Up Volleybal
6:21
14
Ilonka vd Kamp
Set Up Volleybal
6:26
J-12, 1200 - 12 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan Hofsink
Gramsbergen
4:28
2
Nick de Roo
Ruinerwold
4:39
3
Thijmen de Lange
Zwolle
4:48
4
Robbin Krol E3
SC Balkbrug Voetbal
5:00
5
Ivan Poel E3
SC Balkbrug Voetbal
5:09
6
Rick Assink E3
SC Balkbrug Voetbal
5:16
7
Ron Ekkelkamp E3
SC Balkbrug Voetbal
5:25
8
Edwin Buursema E3
SC Balkbrug Voetbal
5:35
9
Cas Groen E3
SC Balkbrug Voetbal
5:41
10
Ruben de Lange
Zwolle
5:45
11
Nindo Mulder E3
SC Balkbrug Voetbal
6:27
12
Colin Persoon E3
SC Balkbrug Voetbal
6:32
M-15, 1500 13 - 15 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlot Bruggink
AV Rijssen
5:45
2
Emma Westenberg
ACO Van Elderen
6:13
3
Melanie Hofsink
Gramsbergen
7:03
J-15, 1500 13 - 15 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Giorgis Kampman
ACO Van Elderen
4:46
2
Welmer de Boer
Horror
5:15
3
Gijs Bakker
AV Rijssen
5:18
4
Scott Hoogeveen
Hoogeveen
5:24
5
Finn van Pijkeren
Middelstum
5:28
6
Juan Oldehinkel
Spurt '88
6:00
7
Caleb Hoogeveen
Hoogeveen
6:06
DSEN, 5000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linda Eektimmerman
PEC 1910
20:40
2
Julia Eisen
PEC 1910
20:56
3
Ilona Stille
Spurt '88
21:05
4
Leonie van der Kolk
Balkbrug
23:46
5
Linda Pielman
Dedemsvaart
23:51
6
Jeanine Huisjes
Balkbrug
24:33
7
Michelle Rekers
Zwolle
27:57
8
Gemma van der Kolk
Meppel
28:09
9
Lisa Runherd
Witharen
28:38
10
Saskia Maas
Balkbrug
33:36
DVET, 5000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvonne Meijer
ACO Van Elderen
19:02
2
Bertha Bruggenkamp
Lionitas
19:16
3
Antien vd Vegt
HAC '63
19:26
4
Cathy van Es-Bode
HAC '63
20:13
5
Esther Eisen
Zwolle
21:14
6
Margot van der Ven
Groene Ster
22:14
7
Janneke Maathuis
Spurt '88
22:54
8
Linda Breukelman
Spurt '88
23:35
9
Jessica Geltink
Balkbrug
23:48
10
Jacqueline ten Brummelhuis Magereij
HAC '63
23:50
11
Frederiek Veld
Balkbrug
24:02
12
Gea Brink
AG85
24:22
13
Anita Deemter
Spurt '88
24:26
14
Tineke Schutte
Ommen
25:42
15
Frieda Slotman
Witharen
25:52
16
Remke van Berk
ACO Van Elderen
26:03
17
Jennie Polinder
Balkbrug
26:04
18
Roelien Geuzinge
Balkbrug
26:24
19
Mieke Sellis
Staphorst
27:22
20
Erna Withaar
Balkbrug
28:53
21
Angelique Ham
Balkbrug
28:53
22
Gerda Kloek
Dedemsvaart
28:56
23
Meggie Zennipman
Dedemsvaart
29:20
24
Yvonne Dunnewind
Ommen
30:54
25
Henny Bloemberg
Balkbrug
33:37
26
Brenda Wierbos
Linde Dr
33:38
27
Karin ter Steege
Balkbrug
36:25
HSEN, 5000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henry Rutgers
HAC '63
15:33
2
Fouzi Mansouri
Ommen
15:52
3
Tom Hendrikse
AAC '61
15:58
4
Erik Lindenholz
HAC '63
16:04
5
Nick Marsman
ACO Van Elderen
16:47
6
Ruud Schurink
Ootmarsum
18:03
7
Patrick Postma
AV Heerenveen
18:08
8
Martijn Kolkman
LAAC Twente
18:12
9
Remco Akse
BB lopers
18:31
10
Gerwin in 't Veld
Groningen Atletiek
18:48
11
Andre Scholing
HAC '63
19:07
12
Michiel Bronsink
Oldebroek
19:27
13
Sander Kikkert
Hoogeveen
19:49
14
Harwin van Lente
PEC 1910
20:24
15
Thijs Terlouw
Spurt '88
20:52
16
Gerwin Boertien
Hoogeveen
21:04
17
Jur Logtenberg
Balkbrug
22:33
18
Ronald Harbrink
PEC 1910
24:19
19
Ron Schokker
Dedemsvaart
24:55
HVET, 5000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Venhuizen
Lionitas
16:26
2
Peter Bruinsma
Atletics Nijverdal
16:52
3
Martijn Schakelaar
BB lopers
17:27
4
Melchior van de Pol
AV '34
17:34
5
Albert Mussche
Nieuwleusen
17:58
6
Han Stegeman
ACO Van Elderen
18:11
7
Albert Oldehinkel
Radewijk
18:37
8
Jan Willem Davidse
PEC 1910
18:54
9
Jan Beldman
Dalfsen
19:36
10
Henry Strijker
HAC '63
20:02
11
Jodi Hoogeveen
Hoogeveen
20:04
12
Heerke Postma
Start '78
20:11
13
Karel Prins
Veeningen
20:21
14
Gert van de Belt
Spurt '88
20:26
15
Dick Kampjes
Spurt '88
20:30
16
Eeuwe Schot
Loopgroep PK
20:53
17
Ronnie Krul
AG85
20:57
18
Herald Hofsink
Gramsbergen
22:00
19
Frits Jägers
Dedemsvaart
22:10
20
Luuk Pit
Balkbrug
22:48
21
Bert Post
Dedemsvaart
23:00
22
Paul Floor
PEC 1910
23:08
23
Johan Logtenberg
Balkbrug
24:08
24
Henny Berends
Spurt '88
24:13
25
Henk ter Steege
Balkbrug
24:20
26
Marko Vlaming
ACO Van Elderen
24:30
27
Seine van den Berg
Spurt '88
24:34
28
Dick Doornenbal
Elburg
24:39
29
Erik Rijnders
Vroomshoop
25:16
30
Jako Kwant
Dedemsvaart
25:31
31
Hans Mennink
SC Balkbrug Voetbal
26:23
32
Marcel ten Brummelhuis
HAC '63
26:42
33
Jan Ruitenberg
Dedemsvaart
26:49
34
Gerard de Haan
Dedemsvaart
27:31
35
Johannes Kuilder
SISU
27:53
36
Wim Rekers
Zwolle
27:58
37
Albert Kuilder
Almelo
28:06
38
Arjan Klooster
Dedemsvaart
28:07
39
Luuk Kremer
Hardenberg
28:11
40
Dave Gerrits
Balkbrug
28:14
41
Hielke Pals
Nieuwleusen
28:26
42
H W Wierbos
Dedemsvaart
29:48
43
Nico Wassens
Dedemsvaart
30:23
44
Henk Langelo
Dedemsvaart
30:45
45
Reint Winter
Bergentheim
32:39
DAMES, 10000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saskia Schutte
Cialfo
40:37
2
Margriet Beekman
PEC 1910 - team 1
42:24
3
Anita Reimert
PEC 1910 - team 1
42:33
4
Hanneke Koenjer
PEC 1910 - team 2
44:13
5
Gerda de Jong
PEC 1910 - team 2
45:17
6
Jannette Zantingh
Loopgroep Avereest
48:18
7
Marja Heijdra
Maasland
53:36
8
Reina Wijnia-Kwant
avVN
56:25
9
Mariet Pielman
Dedemsvaart
56:32
10
Anne Mink
Dedemsvaart
56:37
11
Klazien van der Klis
Balkbrug
57:27
12
Bernadette Snippe
Dedemsvaart
1:06:45
HSEN, 10000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frank Eikenaar
Loopgroep PK
36:40
2
Jacco Joustra
LSV Invictus
38:22
3
Harold Engels
Staphorst
38:34
4
Joël Timmerman
Dedemsvaart
39:08
5
Bram Heijdra
Maasland
40:34
6
Matthieu Huisman
Rouveen
42:47
7
Martin de Haan
ACO Van Elderen
42:55
8
Kees van Dijk
Dedemsvaart
43:57
9
Arnoud Bolt
Dedemsvaart
44:20
10
Jan Heijdra
Odijk
44:29
11
Jackny van Dieren
De Sprinter
44:40
12
Mark Timmerman
Dedemsvaart
44:55
13
Mark Koster
Dedemsvaart
45:11
14
Jan van Dijk
Dedemsvaart
45:12
15
Erwin Kreule
AG85
46:35
16
Bart Groen
Maastricht
47:04
17
Henk Nijboer
Rouveen
48:41
18
Mathieu van der Veen
ACO Van Elderen
48:51
19
Henk Feijen
Balkbrug
49:21
20
Jarno Nijboer
Staphorst
50:36
21
Erik Nijboer
Staphorst
52:56
22
Roy Timmer
Balkbrug
57:16
H40+, 10000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jay Sauer
Cifla
34:48
2
Peter Bruinsma
Atletics Nijverdal
35:25
3
Bennie Thunker
Isala '96
36:25
4
Jorrit Stokvis
Hengelo Ov
37:38
5
Klaas Compagner
AG85
41:08
H45+, 10000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Venhuizen
Lionitas
33:56
2
Rob Harte
PEC 1910 - team 1
39:20
3
Sibbele Oegema
Dedemsvaart
43:06
4
Hans Poel
Balkbrug
43:13
5
Karel Prins
Veeningen
45:20
6
Jan Wessel Beekman
Zwolle
46:18
7
Jan Schutte
Sibculo
47:08
8
Rien Padding
Dedemsvaart
47:11
9
Alex Grootemarsink
ACO Van Elderen
48:18
10
Edwin Bonnema
Balkbrug
49:59
11
Rudie Jonkman
Spurt '88
50:36
12
Dirk Willem Hiemstra
De Sprinter
54:39
13
Henri Veldman
Balkbrug
56:36
H50+, 10000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Reinder de Jonge
Friesland
35:58
2
Jan Pieter Mondria
De Gemzen
36:07
3
Adriaan Huisman
LSV Invictus
37:35
4
Stephen Riemens
BB lopers
39:11
5
Karel Edens
Groningen
39:24
6
Henry Perdok
Friesland
39:58
7
Gerard Vogelzang
Kerkenveld
41:39
8
Marten Bolt
BB lopers
42:37
9
Gabriel Paardekooper
PEC 1910 - team 2
42:40
10
Jan van Lubek
Zuidwolde Dr
42:48
11
Leo Meijerink
ACO Van Elderen
43:00
12
Jan Feenstra
Dalfsen
46:14
13
Adri Compagner
Nieuwleusen
46:45
14
Herman Wennink
Spurt '88
46:58
15
Jan Lip
HAC '63
46:59
16
Bram van der Boon
ACO Van Elderen
47:28
17
Arie Drogt
Spurt '88
48:58
18
Jan Fransen
Hasselt
51:27
19
Henk Daling
HAC '63
53:27
20
Wim Fokkert
Balkbrug
54:15
21
Fons Geerlings
Balkbrug
55:23
22
Dirk vd Wetering
Balkbrug
55:41
23
Karst Schonewille
Loopgroep Klazienaveen
55:57
Winnaars tussensprint 5 km
Heren: Tom Hendrikse
Dames: Yvonne Meijer
Winnaars tussensprint 10 km
Heren: Jay Sauer
Dames: Saskia Schutte
Hoofdsponsor: Bouwbedrijf Beverwijk
http:\\www.beverwijkbouw.nl
Uitslagen.nl
26-05-2015 23:06